adcov.com

na wzmocnienie macicy

Leczenie otyłości HCG

Leczenie otyłości HCG


Bitwy o Ardeny został walczył przez ludzi od wieków i na końcu okazuje się, wybrzuszenie wygrywa. Istnieje wiele różnych rodzajów diet i tabletek odchudzających tam obiecujących zrobić wszystko od pomaga schudnąć, aby obniżyć poziom cholesterolu, ale najczęściej nie działają. Jedna dieta, która od czasu do czasu robi rund jest dieta HCG, który został cukrem przez American Medical Association i Food and Drug Administration.

HCG Przegląd

Ludzka gonadotropina kosmówkowa jest hormonem wytwarzane przez ciało, zarówno u mężczyzn jak i kobiet, które najczęściej związanych z ciążą. Kiedy kobieta zachodzi w ciążę, jej ciało idzie w nadbieg tworzenia hormonu pomóc metabolizowania tłuszczu dla dziecka i wzmocnienie macicy do ciąży. Może ona nawet być wykorzystywane jako wczesne badania, w jaki przebiega podczas ciąży, nie mogą być stosowane testy wizualne, takie jak ultrasonografia.

HCG została zatwierdzona przez Food and Drug Administration do użytku stymulowania owulacji u kobiet i zaburzeń płodności u mężczyzn. Nie został zatwierdzony do stosowania jako lek utrata masy ciała przez organizację, ale są dostępne leki zatwierdzone do tego celu. Należy skontaktować się z lekarzem w celu omówienia HCG i jej zastosowań, w tym utrata masy ciała.

Dieta HCG

Pokarm utworzony w 1950 przez dr A. Simeons w Afryce w leczeniu otyłości. On wstrzykiwany HCG do swoich poddanych i umieścić je na ultra-niskie diety 500 kalorii dziennie i zbadał ich utraty wagi. Przekonanie, że ponieważ hormonalna metabolizuje tłuszcz u matki i przyspiesza jej metabolizm, by to zrobić to samo dla każdego. Od czasu jej utworzenia, dieta poszła i obecnie popularności z kilku instytucji odchudzania za pomocą diety i zastrzyki jako forma leczenia otyłości.

Zarówno FDA oraz American Medical Association nie cukrem diety HCG, stwierdzając, że hormon ma wpływ na utratę wagi osiągnięty i zamiast tego jest dieta bardzo niskokaloryczna, która jest przyczyną. FDA wymaga etykietowania HCG włączenie jego nieskuteczność w utracie wagi, ale mimo to nadal się popularny program w wielu instytucjach diety. Hormon jest dostępny jedynie na receptę i powinien być podawany wyłącznie przez lekarza.

Dong Quai Korzyści

Dong Quai Korzyści


Dong Quai (Angelica sinensis) to roślina znaleźć na dużych wysokościach w regionach górskich w Chinach, Korei i Japonii. Jest ono stosowane od tysięcy lat w leczeniu różnych dolegliwości i jest drugi w popularności z żeń-szenia. W Stanach Zjednoczonych, Dong Quai jest głównie stosowany w leczeniu objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego, bóle miesiączkowe i menopauzy u kobiet. Jednak jest on używany od wielu lat w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, niepłodność i problemy z krążeniem w obu płci.

Fakty

Dong quai jest stosowany do leczenia prawie każdym ginekologicznych problemu. Najbardziej skuteczne, gdy używane przez dłuższy okres, to jest uznawany za wzmocnienie macicy. Choć Dong Quai wydaje się nie mieć konkretnego działaniu hormonalnym, to jednak wywierają normalizujący wpływ na produkcję hormonów przez jego pozytywne działanie na układ wątroby i hormonalnego. Dong Quai jest dostępny w jej postaci korzenia, kapsułek, tabletek i proszków. Należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Płodność

Dong quai ma wysoką zawartość witamin i minerałów, w tym żelaza, co czyni go szczególnie korzystne dla kobiet w rozrodczym lat i w celu zapobiegania anemii. Kwas ferulowy, przeciwutleniacz znajduje się w Dong quai wykazano, w celu poprawy jakości plemników, dzięki czemu skuteczny zioło płodności dla mężczyzn, jak również.

Miesiączka

Przez wieki, azjatyckich kobiet skorzystało Dong Quai do regulacji cyklu miesiączkowego i złagodzić bolesne skurcze wywołane przez silne skurcze macicy. Właściwości Jest anty-kurczowego działa poprzez rozluźnienie gładkiej tkanki mięśniowej. Zielarzy dong nabrzeża również użyć do leczenia braku miesiączki (nieobecność cyklu miesiączkowego).

Nadciśnienie

Dong quai Uważa się, rozszerzają naczynia krwionośne, co z kolei pomaga zwiększyć przepływ krwi i zwiększa skuteczność pompujących serca, co prowadzi do zmniejszenia ciśnienia krwi i zwiększenie cyrkulacji na skórę i żywotnych organów. Jest odżywcze do krwi i ma łagodne właściwości uspokajające, które relaks całego układu nerwowego i zmniejszenia stresu.

Klimakterium

Dong Quai jest często używane w Chinach w celu zmniejszenia dolegliwości menopauzy i łagodzić uderzenia gorąca i nocne poty. W okresie menopauzy, Dong Quai pomaga ton i odżywiają narządów płciowych i ułatwia to ważne przejście hormonalnej. W pewnym momencie Dong Quai wierzono, że mają właściwości estrogenowe; Jednakże, kilka badań zostały przeprowadzone na ludziach i te, które zostały wykonane są sprzeczne wyniki.

Przeciwwskazania

Choć zioła i naturalne środki są na ogół bezpieczne, ale nie wchodzić w interakcje z lekami i są przeciwwskazane w niektórych schorzeniach. Dong Quai nie powinien być stosowany przez kobiety karmiące, w ciąży lub planujących ciążę, ani nie powinien być stosowany u dzieci. Wiadomo, że zwiększają wrażliwość skóry na światło słoneczne, co może spowodować wysypki i zapalenia, więc zaleca się stosowanie bloku słonecznym. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe i osób zagrożonych lub z rozpoznaniem nowotworów hormonozależnych piersi, gruczołu krokowego, macicy lub jajników lub z endometriozą lub włókniaki, powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem tego zioła.

Jak być zdrowym Durning Ciąża

Jak być zdrowym Durning Ciąża


Poniżej znajdują się ważne wskazówki, których należy przestrzegać na posiadanie zdrowego ciąży i dziecko!

Instrukcje

1 Pobierz właściwej opieki prenatalnej. Gdy uważasz, że jesteś w ciąży, to potwierdziła się z lekarzem w celu omówienia Ciebie i Twojego dziecka plan zdrowia. Jeśli jesteś zdrowy, lekarz średnio chciałbym zobaczyć Cię co 4 tygodnie aż do 28 tygodnia. Następnie, to najprawdopodobniej co drugi tydzień.

2 Zainwestuj w odpowiednich suplementów diety (witamin, jak również). Niż kiedykolwiek, kobiety są wielozadaniowość i to jest bardzo trudne do jedzenia prawo żywności w biegu. Co jest jeszcze ważniejsze jest to, że trzeba pamiętać, że będzie karmienie i odżywia ciało nie dla jednego, ale dla dwóch osób. Więc to jest bardzo ważne, aby uzupełnić niedobory odżywcze w suplemencie. Będziesz potrzebował więcej wapnia, kwas foliowy i żelazo niż chcesz, jeśli nie były preggers.

Żelaza Rich Foods:
-Suszone owoce
ziarna wzbogaconych
-Salmon, Jajka, tofu
-Dark zielone warzywa liściaste
-fortified żelaza w zbożach

Kwas foliowy i wapnia może być uzupełniający w postaci witaminy lub prenatalnej tabletek.

3 Kobiety w ciąży oczekuje się zwiększyć spożycie kalorii do 300 +. Pięciuset do ośmiuset kalorii, jeśli ma niedowagę lub oczekując wiele dzieci. Ale to nie znaczy chwycić chipsy załadować na kalorie. Zdrowe odżywianie musi precedens nad niezdrowej żywności, aby chronić mózg dziecka i rozwój fizyczny.

4 Możesz utrzymać zdrową dietę, po prostu jedzenie żywności, takich jak: chude mięso, owoce, warzywa, całe ziarna chleba i makaronów i produktów o niskiej zawartości tłuszczu mlecznego. Ćwiczenie jest również bardzo ważne, aby utrzymać właściwą masę ciała w czasie ciąży, a także w celu poprawy poziomu energii, wzmocnienie macicy dostawy, zmniejszyć dolegliwości związane z ciąży i poprawić nastrój.

5 centrum może występować w postaci wielu czynności. Najbardziej popularne i skuteczne u kobiet w ciąży są wodny aerobik, joga, spacery i niski wpływ. Ograniczenia powinny obejmować wysokie ryzyko sercowo-naczyniowe i podnoszenie ciężarów, jazda na nartach, wspinaczka, sporty kontaktowe. Użyj najlepszy zdrowy rozsądek i osądem w celu ustalenia, jakie czynności będą umiarkowane i nie zwiększy swoje szanse na obrażenia.

6 Powiedz nie do narkotyków, alkoholu i papierosów, gdy jesteś w ciąży, ponieważ mogą one powodować wady wrodzone i problemy rozwoju mózgu u płodu. Wyciąć kofeiny razem. Jeśli mają trudności, a następnie stopniowo zmniejszać ilości do 1-2 filiżanek dziennie. Po 2-3 tygodniach przejść do kofeiny, a ostatecznie skrzydło się od filiżanki joe do ciąży w ciągu.

7 Inne istotne rzeczy, które należy trzymać z dala od jest czyszczenie kuwety kota jako miot zawiera toksoplazmozę, która może uszkodzić płód i spowodować poronienie. Uniknąć pewnych ryb, takich jak miecznik, stek z tuńczyka, makreli, oraz Płytecznik ponieważ zawierają niezdrowe poziomy rtęci mogą zaszkodzić dziecku. Omega 3 jest niezmiernie ważne dla rozwoju dziecka, tak aby się spożycie oleju rybnego w postaci suplementu. Trzymaj się z dala od żywności, które są niepasteryzowane, przetworów mięsnych (takich jak hot dogi), i unikać jedzenia surowego lub niegotowane mięso.

Ciąża i drożdżowe Zakażenia

Ciąża i drożdżowe Zakażenia


Każdego miesiąca w ciąży przynosi nowe zmiany w ciele kobiety. Wiele z tych zmian są podsycane przez hormony stworzonych podtrzymywać i rozwijać zdrowe dziecko. W siódmym miesiącu, ludzkie hormony łożyskowe laktogen może powodować problemy z drożdżycy, ze względu na wpływ na metabolizm kobiety ciężarnej. W przypadku wystąpienia infekcji, wielu lekarzy zachęcić kobiety w ciąży w użyciu naturalnych środków, zamiast przepisywania leków z powodu nieznanego i nieprzebadanej statusu różnych leków przeciwgrzybiczych w odniesieniu do płodów.

Objawy

Naturalne leczenie są silniejsze, gdy zakażenie jest dopiero początek. Po wprowadzeniu ostatniej trymestr, wziąć pod uwagę wszelkie dziwnych objawów ostrzegawczych, że nie może być infekcja. Według Karen Maschue, profesjonalnej położnej, pielęgniarki, certyfikowanej założyciela św Raymonda domu narodzin, początkowe znaki ostrzegawcze kobieta czuje się drożdże to niezwykły poziom zmęczenia, suchość pochwy i wrażliwość podczas stosunku oraz zwiększenie parcia na mocz. Ponieważ zakażenie staje się gorszy, pochwy swędzenie, mogą również wystąpić nieprzyjemny zapach i suchość.

Acidophilus

Według Maschue, acidophilus należy początkowe leczenie w przypadku eliminowania infekcji. Acidophilus można bezpiecznie przyjmować doustnie i dopochwowo. W przypadku stosowania dawki doustnej, poprosić lekarza rodzinnego o dawce polecam, ponieważ większość zaleci ilość, która jest wyższa od producenta. Do leczenia dopochwowego, umieścić jedną kapsułkę bezpośrednio do pochwy dwa razy dziennie aż do ustąpienia objawów. W przypadku wystąpienia podrażnienia, należy rozważyć użycie kremu żywokost-nagietek, takich jak Błogi niemowląt Krem łagodzący, wraz z kapsułkami ukoić podrażnioną skórę.

Olej kokosowy Czopki

Dr Bruce Fife, naturopatyczną lekarz i dietetyk z certyfikatem i prezes Centrum Badań Coconut w Colorado Springs, Colorado, odkryła potężne połączenie z oleju kokosowego i drożdży zabiegów. Według dr Fife "należą do najsilniejszych substancji naturalnych drożdży walki są kwas laurynowy i kwas kaprylowy, zarówno pochodzące z oleju kokosowego. Wszystkie kwasy tłuszczowe o średniej długości łańcucha znajdują się w oleju kokosowego zabicia drożdży, wirusów i bakterii. Niektóre z tych substancji jest mocniejszy wobec jednego rodzaju organizmu i trochę pracy lepiej przed innymi, więc gdy wszystkie te elementy łączą siły w tym wyjątkowym rodzajem oleju, stają się trudne bronią przeciwko dysbioza. "
Aby korzystać z tej skutecznego leczenia, kształt 1 łyżkę oleju kokosowego w kształcie kuli i zamrozić w ciągu 10 minut lub do momentu, zestalony. Te łagodne czopki mogą być bezpośrednio wprowadzone do pochwy za wyjątkowo kojące utwardzania. Dla zwiększenia mocy, za mieszanie trochę acidophilus do czopka przed zamrożeniem.

Enzymów trawiennych

Hormony wytwarzane są przez obecność płodu wykazano spowolnić proces trawienia. Gdy trawienie spada w organizmie ulega fermentacji żywności i powoduje drożdże rosną. Według Marcelle Wybierz, OB / Gyn NP i założyciel Woman to Woman Clinic, enzymy trawienne mogą pomóc w efektywnej trawienie pokarmu, aby zmniejszyć ogólną formację drożdży. Najlepsze enzymy obejmują Candex i betaina HCl, ponieważ są one na bazie witamin i są łagodne dla żołądka. Enzymy te są zalecane w leczeniu refluksu kwasem.

Dieta Candida

Lekarze zgadzają się, że najlepszym sposobem leczenia jest dla drożdży wolne trzecim trymestrze prewencji. Formalna Candida dieta jest niezdrowa dla kobiet w ciąży, ponieważ usuwa wszystkie źródła nabiału i owoców; jednak zmodyfikowany ograniczona dieta jest doskonała pomoc zapobiegawcze. Według Kostka, pokarmy zawierające przetworzony cukier i mąkę należy unikać całkowicie, ponieważ te pokarmy zmniejszyć skuteczność układu odpornościowego. Według Maschue, owoce zawierające witaminę C są niezbędne dla tamę drożdże. Są one idealne do wzmocnienia układu odpornościowego i wzmocnienie macicy, przygotowując się do zdrowej pracy.

Naturalne leki na drożdże Podczas 3. trymestru

Naturalne leki na drożdże Podczas 3. trymestru


Każdy trymestr ciąży przynosi nowe objawy i zmienia się wraz z różnymi hormonami utworzonych utrzymać i rozwijać zdrowe dziecko. W trzecim trymestrze ciąży, problemy z zakażeniami drożdży może wynikać z ludzkiego hormonu laktogen łożyska i jego wpływu na metabolizm matki. Gdy objawy pojawiają się, wielu pracowników służby zdrowia zachęcają kobiety w ciąży do poszukiwania naturalnych środków, zamiast przepisywania się leki anty-grzybicze powodu niesprawdzonych statusu tych leków w odniesieniu do płodów.

Objawy

Naturalne środki działają najlepiej, gdy infekcja jest w początkowej fazie. Przy wejściu do trzeciego trymestru, zwracać szczególną uwagę na objawy i znaki ostrzegawcze, że nie ma infekcji. Według Karen Maschue, profesjonalnej położnej, pielęgniarki, certyfikowanego założyciela św Raymonda domu narodzin, początkowe objawy szukać z pochwy drożdże obejmują wyższy niż normalny poziom zmęczenia, zwiększone parcie na mocz, suchość pochwy i wrażliwość podczas stosunku. Jak infekcja pogarsza, nieprzyjemny zapach, świąd i suchość pochwy pochwy może spowodować.

Probiotyki

Według Karen Maschue, probiotyki powinny być opcją leczenia początkowego, gdy eliminuje drożdże. Probiotyki mogą być podejmowane zarówno doustnie i dopochwowo. Rozważając dawki doustnej, należy skonsultować się z lekarzem, jak najbardziej polecam dawka wyższa niż zalecenia producenta. Do leczenia pochwy, włóż jedną kapsułkę bezpośrednio do pochwy trzy razy dziennie aż do ustąpienia objawów. Jeśli podrażnienie zaczęła występować, należy rozważyć użycie kremu żywokost, nagietek, takich jak "Błogi Babies Soothing Cream", w połączeniu z kapsuły, aby uspokoić podrażnioną skórę.

Czosnek

Naturalne przeciwgrzybicze, czosnek może zapewnić szybką ulgę dla drożdże, wyjaśnia Karen Maschue. Zabieg ten jest zalecany tylko wtedy, gdy nie ma podrażnienia, jak soki czosnek może żądło skórę i sprawiają, podrażnienie gorzej. Do tego zabiegu, wyciąć mały kwadrat gazę, kostkę ząbek czosnku i związać go w pakiecie. Zostaw ciąg co najmniej 5 cm długości, aby zapewnić łatwe usuwanie. Włóż czosnek dopochwowo i pozostawić na noc. Ostrożnie wyjąć i usunąć pakiet rano.

Enzymów trawiennych

W czasie ciąży, hormony wytwarzane przez obecność płodowej spowolnić proces trawienia. Podczas trawienia jest spowolniony żywność fermentowania bakterii drożdży i powodować, aby utworzyć. Zgodnie z Marcelle Pick, OB / Gyn NP, twórca kobieta kobieta do Kliniki enzymów trawiennych mogą być stosowane do wspomagania efektywnego trawienie pokarmu, aby pomóc w zmniejszeniu ogólnego powstawanie drożdży. Marcelle pick zaleca enzymy takie jak "betainy HCI" i "Candex", ponieważ są one oparte na witaminy i delikatny żołądek. Enzymy te są zwykle stosowane w leczeniu GERD.

Candida Dieta

Pracownicy służby zdrowia zgadzają się, że to skuteczny sposób, aby zapewnić płynne, wolne od drożdży trzecim trymestrze jest unikanie pokarmów, które powodują ognisk drożdży. Choć formalne Candida dieta usuwa wszystkie źródła nabiału i owoców i nie jest zdrowe dla kobiety w ciąży, zmodyfikowana dieta może być wykorzystana. Kostka według Marcelle żywność z białego cukru i mąki należy całkowicie wyeliminować, ponieważ zmniejszają ogólną skuteczność układu odpornościowego
Według Karen Maschue, owoce bogate w witaminę C są niezbędne w ostatnim trymestrze ciąży. Oni nie tylko wzmocnić układ odpornościowy, ale wzmocnienie macicy, aby zapewnić płynne pracy.

Zioła na wzmocnienie więzadeł macicy

Jako kobieta wieku, wagi i aktywności może osłabić mięśnie i więzadła, które utrzymują macicy i innych narządów w miejscu. Jeśli ona miała dzieci więzadła może rozciągnięte w czasie ciąży i porodu. Nadmierne kaszel z powodu warunków, takich jak zapalenie oskrzeli można umieścić dalsze napięcia w całym obszarze miednicy.

Problemy spowodowane przez osłabione więzadła

Gdy więzadła rozluźnić, może spowodować wypadnięcie pęcherza, jelita grubego i macicy. Jeżeli organy te są uważane być wypadnięcie, oznacza to, że są ugięcia lub wybrzuszenia na miejscu. Jeśli warunek jest łagodny, może nie zauważyć żadnych objawów. Najczęstszym objawem jest opisany jako ciężkości w jamie brzusznej. Jeśli masz do szczepu dużo, gdy o wypróżnienia, może masz wybrzuszenia jelita grubego. Częste infekcje dróg moczowych lub ból podczas oddawania moczu może sygnalizować wypadnięcie pęcherza. W przypadku wystąpienia bólu lub brak czucia podczas stosunku, lub masz niewyjaśnione ból w dole pleców, może chcesz mieć czek ginekolog dla wypadnięcie macicy. Istnieją cztery stopnie tego stanu. W pierwszym, prawdopodobnie nie wie o tym, chyba że okaże się, podczas rutynowego egzaminu miednicy. Drugi poziom jest określony przez górną część macicy należącą do siebie. Trzeciego stopnia znajdzie macicy wystający w dół do wnętrza pochwy, i wreszcie, w rzadkich przypadkach, wystającą na zewnątrz korpusu.

Zioła i Ćwiczenia

W końcowych stopniach wypadnięcie macicy, operacja może być jedyną opcją. Poprzednia do tego, można wybrać jedną z kilku opcji, takich jak pierścienie silikonowe przeznaczone do przechowywania macicy w miejscu. Najlepszym lekarstwem jest zapobieganie.

Jeśli mieli dzieci, czy ma nadwagę lub starzenia, należy rozpocząć schemat ćwiczeń aby wzmocnić mięśnie dna miednicy i tkanki łącznej, w tym Ćwiczenia Kegla. Kegels składać z Umawiających się mięśni pochwy i odbytu (a jeśli zatrzymanie moczu w połowie przepływu), do 100 razy dziennie.

W połączeniu z ćwiczeniami, może chcesz dodać zioła do codziennej diety, które uważa się wzmocnienie więzadeł i pomóc zdrowia reprodukcyjnego kobiet. Liści malin, żywokost, a zwłaszcza skrzyp (Equisetum) są wszystkie dobre wybory dla odbudowy tkanki łącznej. Mogą one być wykonane w postaci herbaty lub tabletu. Gotu Kola pomaga zwiększyć przepływ krwi do ścięgien w celu utrzymania ich integralności. W przypadku wystąpienia nietrzymania moczu z powodu słabości więzadeł, spróbuj perzu wzmocnić swój zwieracza pęcherza.

Ćwiczenia terapeutyczne Po Fusion Szyjki Macicy

Ćwiczenia terapeutyczne Po Fusion Szyjki Macicy


Spine Programu Uniwersytetu Maryland opublikowała raport w 2003 roku powiedział, że ból szyi jest najbardziej z powodu noszenia w dół z krążków międzykręgowych w odcinku szyjnym kręgosłupa i stawów między każdym kręgu. Gdy szyjki macicy są fuzje powodujących problemów podejmowane są z kręgów i nowe kręgi są połączone ze sobą. Chociaż łagodzi wiele bólu i ułatwia mobilność, konkretne ćwiczenia i fizykoterapia są nadal potrzebne oprócz operacji.

Co jest potrzebne oceniający

Przed udziałem w jakichkolwiek ćwiczeń terapeutycznych, ważne jest, aby odpowiedzieć na pytania z lekarzem: Co sprawia, że ​​ból lepiej czy gorzej? Jak długo przeżywa ból? Czy występują bóle głowy związane z bólem? Czy jakakolwiek inna część ciała dotknięte, gdy przeżywa ból szyi? Gdy pojawi się ból, jak długo to trwa?

W zależności od odpowiedzi na te pytania, ćwiczenia terapeutyczne może nawet nie być konieczne. Niektóre fizjoterapeutów może po prostu doradzić leżenia w łóżku. Inni mogą sugerować utrzymywanie pewnych postaw, kiedy siedzi, stoi i ustanawiające. Najważniejszą rzeczą jest mieć pewność, że to, co jest potrzebne w danej sytuacji, a po drodze z nim.

Ćwiczenia aerobowe

Wiadomość forum online dla pacjentów zapytać profesjonalnych terapeutów i lekarzy na pytania związane z licencją medycyna-, MedHelp.org, ma mnóstwo pytań związanych z syntezą jądrową szyjki macicy. Dr Stephen Ryu mówi, że jedne z najlepszych ćwiczeń dla fuzji po operacji szyjnego, bez względu na to, gdzie to miało miejsce, jest lekkie ćwiczenia aerobowe. Tak długo, jak to się robi konsekwentnie, obejmuje niewielki opór i upewnij się, aby przejść bardzo ostrożnie, ćwiczenia, takie jak jazda na rowerze, spacery i pływanie prędkości cuda dla pacjentów po zabiegu.

Spróbuj popełnieniem się do 30 minut ćwiczeń dziennie, cztery dni w tygodniu po operacji. Jeśli masz basen, pływanie jest najbardziej skuteczne ćwiczenia na terapię po większości zabiegów, jak to działa najwięcej mięśni z najmniejszego oporu. Punkt wykonywania jest nie do budowania mięśni, to na dźwięk mięśni, że jest tam i zwiększyć elastyczność kręgosłupa, które zostały niedawno spojone. Dopiero po czuć się bardzo komfortowo pracuje cztery dni w tygodniu, 30 minut dziennie, należy ukończyć dalej.

Do prędkości pieszego, spróbuj trzy dni w tygodniu po 45 minut dziennie. Jest więcej odporność na prędkości chodzenia i dlatego powinny być wykonane z mniejszą częstotliwością niż pływanie. Po trzech miesiącach stopniowo wzrastających ćwiczeń aerobowych, spróbuj ukończeniu do ćwiczeń obciążonych.

Obciążonych ćwiczenia

Poważniejsza operacja fuzji szyjki macicy, już trzeba wyciągnąć każdy etap swojej odzysku. Leżenia w łóżku, normalną działalność i celowe ćwiczenia aerobowe jest kluczem do uzyskania wytrzymałości na karku wraca do normy, gdy potrzebna jest fizykoterapia. Ale bardziej męczący, obciążonych ćwiczenia są ważne dla poprawy elastyczności i upewniając się, że nie będą już potrzebne operacji. Dr Ryu popiera rozpoczęcie pułk pompek, przysiadów i brzuszków, ale dopiero po ostrożnie i zachowawczo przeszły kroczkami na uzyskanie szyję z powrotem do siły przedoperacyjnej. Rozpocznij mieszanie tych obciążonych ćwiczenia do swojego czterech tygodni rutyny tlenowej i będziesz mieć zdrowe dania tonowania mięśni szyi, wzmocnienie i elastyczność.

Pomoc w bólu z szyjki macicy radikulopatia

Radikulopatia szyjki macicy to termin używany do zakłócenia lub uszkodzenia korzeni nerwowych w szyi lub kręgosłupa szyjnego. To ma wiele potencjalnych przyczyn, w tym urazie, pęknięcia płyty, zwężenie kanału kręgowego i zmian zwyrodnieniowych kości, takie jak zapalenie stawów. Podczas gdy ból związany z radikulopatia szyjki może być przerażające warunek często tymczasowe. Leczenie jej objawów zazwyczaj obejmują odpoczynek, leki i fizykoterapia, choć może być również wymagane w niektórych przypadkach chirurgii.

Odpoczynek i unieruchomienie

Jeśli zdiagnozowano radikulopatii szyjki macicy, lekarz będzie używać leczenie skojarzone, które zawiera pewne metody, aby odpocząć lub unieruchomienia szyi. W celu uniknięcia dalszych obrażeń, trzeba będzie unikać wszelkich działań, które pogarszają stan pacjenta, w tym powtarzalnych ruchów szyi lub podnoszenia ciężkich przedmiotów. Być może trzeba zmienić swoją pozycję do spania lub tymczasowo użyć poduszki zaprojektowane specjalnie dla właściwego wsparcia szyi. Dodatkowo lekarz może przepisać stosowanie miękkiego kołnierza szyjnego, aby ograniczyć ruch i stabilizację szyi.

Leki

Techniki te są zwykle połączone z jakąś formą leków do leczenia bólu. W zależności od poziomu dyskomfortu, lekarz może rozpocząć się niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), takie jak aspiryna, naproksen (Naprosyn, Aleve) lub ibuprofen (Motrin, Advil). Jeśli ból jest bardziej ostra, można również otrzymać receptę kortykosteroidu doustnego, takich jak prednizon (Deltasone) metyloprednizonu (Medrol lub).

Jeśli ból nie jest jeszcze odpowiednio skierowana, lekarz może bezpośrednio wprowadzić kortykosteroid do miejsca uszkodzenia. Jeśli jest to przypadek, to najprawdopodobniej pierwszy poddawane zarówno fizycznego egzamin i rezonans magnetyczny (MRI), aby dokładnie zlokalizować uszkodzoną nerw. Kortykosteroid następnie być wstrzyknięty w pobliżu tego nerwu do przestrzeni otaczającej opony twardej, membrany pokrywającej nerwowych korzeni i kręgosłupa. Strzał podane w ten sposób nazywa się znieczulenie zewnątrzoponowe. Zazwyczaj zewnątrzoponowego kortykosteroidy zapewnienia szybkiego zwolnienia wyniki, które może trwać przez kilka tygodni lub miesięcy, lub nawet stałe. Podczas, gdy jeden strzał jest zazwyczaj wystarczająca, dwa lub trzy mogą być ostatecznie potrzebna do złagodzenia bólu w pełni.

Physical Therapy

Lekarz może także zalecić fizykoterapię, zarówno w celu dalszego zmniejszenia bólu i wzmocnienie, w którym nastąpiło uszkodzenie. Ból może obejmować leczenie zmniejszające przyczepność i przerywane stosowanie na przemian ciepła i zimna aplikacji. Jeśli trakcji jest skuteczna, to lekarz może zalecić urządzenie domu trakcji dla dalszego wykorzystania. Terapia budowanie siły może być skuteczne będzie po ból udało się zredukować. Może on zawierać rozciąganie izometrii lub stymulację elektryczną. Skonsultować się fizykoterapeuty o szczegóły programu wzmacniającego, które będą pracować dla Ciebie najlepszy.

Chirurgia

W niewielkiej liczbie przypadków, nonsurgical leczenie radikulopatii szyjki macicy jest nieskuteczne. Jeśli nadal obecne objawy bólu po wypróbowaniu innych metod, lekarz może zalecić operację bezpośrednio zwolnić ściśnięcie nerwów. Operacja może być konieczne także wcześniej w leczeniu, jeśli kompresja nerwów powoduje znaczne oznaki osłabienia mięśni. Lekarz wybierze opcję chirurgicznego, który pasuje do przyczyn bólu.

Co uleczy przepuklina dysku szyjki macicy?

Co uleczy przepuklina dysku szyjki macicy?


Objawy przepuklina dysku szyjnego bóle głowy, bóle szyi i bólu, który może poruszać się jedną z twoich ramionach. Lekarz może zdiagnozować uszkodzoną płytę i wyjaśnić, jakie opcje leczenia będzie pracować dla Ciebie.

Przepuklina tarczy szyjki macicy

Płyta szyjki macicy jest miękkie, gumowe poduszki, które znajduje się pomiędzy kręgami w szyi. Przepuklina dysku występuje, gdy część środka płyty wypycha przez jego ściany. Wystająca część tarczy może wywierać presję na pobliskich nerwów, które mogą powodować ból.

Leki

Lek może leczyć objawy swojej przepuklina dysku szyjnego. Przeciwbólowe będzie zmniejszyć dyskomfort i leki przeciwzapalne zmniejszają obrzęk.

Nieinwazyjne zabiegi

Nieinwazyjne leczenie przepuklina dysku to trakcję, ćwiczenia na wzmocnienie mięśni na całym dysku, masażu i rozciągania.

Inwazyjne zabiegi

Podczas wykonywania operacji na przepuklina dysku szyjnego, lekarz będzie wyjąć dysk i zastąpić go z kawałkiem kości. Może być potrzebne pręty metalowe do przechowywania kości i swoje kręgi w miejscu.

Rozważania

Ponad 90 procent ludzi, którzy doświadczają przepuklina dysku szyjnego odzyskać bez konieczności inwazyjnego zabiegu.

Ćwiczenia Kegla dla wypadanie macicy

Osłabione mięśnie miednicy może prowadzić do wypadanie macicy. Ćwiczeń Kegla może wzmocnić mięśnie miednicy i zapobiega wypadanie macicy. Ćwiczenia Kegla są proste do zrobienia i można zrobić wszędzie. Można to zrobić po ich wypadanie macicy zacisnąć mięśnie miednicy.

Kegel Ćwiczenia na wypadanie macicy

Kobiety, które są w wieku pomenopauzalnym może być czasami wpływ wypadanie macicy. Wypadanie macicy, znany również jako "upadłych łona," dzieje się, gdy kobiety miednicy piętro osłabia i jej macicy spada do pochwy. Zazwyczaj występuje u kobiet, które miały kilka pochwy porodu dostaw. Inne czynniki, które można dodać do wypadanie macicy są utrata pracy estrogenów w organizmie, uraz z porodu i naturalnych efektów grawitacji.

Często nie ma potrzeby leczenia wypadania macicy jeśli jest łagodny. Jednak, jeśli to powoduje dyskomfort lub rozstrój życie kobiety, jest na to prosty zabieg. Ćwiczenia Kegla może leczyć wypadanie macicy poprzez wzmocnienie mięśni miednicy.

Umowa mięśnie miednicy i są używane do oddawania moczu, porodu, a nawet stosunku płciowego. Ćwiczenia mogą pomóc zatrzymać i zapobiec wyciekowi moczu. Na Kegel-exercises.com, można dowiedzieć się, jak wykonywać te ćwiczenia prawidłowo. Korzystają one mężczyzn, jak i kobiet.

Wspaniałą rzeczą jest to, że ćwiczenia Kegel można zrobić je tylko w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie. Ćwiczenia Kegla są wykonywane przez ciasne mięśnie miednicy, tak, jakby próbując zatrzymać przepływ moczu, zaciskając i posiadania przez te mięśnie mocno przez kilka sekund, a następnie uwalniając je stopniowo.

Oto jak: mięśnie miednicy Zamówienie 10 razy, za każdym razem trzymając mocno mięśnie i zwalniając je powoli. Czy ćwiczenia Kegla cztery razy dziennie. Wykonując ćwiczenia regularnie, można zapobiec wypadanie macicy.

Jeśli zrobisz to ćwiczenie prawidłowo, powinieneś czuć mięśnie miednicy przesunąć w górę, a kiedy odpocząć będą one przenieść z powrotem na dół. Częściej robisz ćwiczenia Kegla, silniejsze będzie uczucie ruchu w górę i w dół.

Bądź ostrożny, aby zrobić te ćwiczenia przy oddawaniu moczu. Nie zatrzymać moczu w połowie strumienia. Może to faktycznie odwrócić korzyści ćwiczeń przez osłabienie mięśni dna miednicy. Zatrzymując się przy oddawaniu moczu lub z pełnego pęcherza można zwiększyć swoje szanse na zakażenie dróg moczowych lub może prowadzić do niecałkowitego opróżnienia pęcherza moczowego.

Przerwanie wykonywania ćwiczeń, mięśnie osłabi i wypadanie macicy wróci. Podczas tych ćwiczeń nadążyć Kegel, będzie wzmocnienie mięśni dna miednicy, a nawet może pomóc w czasie porodu i daje intensywne, silniejsze reakcje seksualne. Jeśli nie jesteś pewien, czy robisz ćwiczenie poprawnie, nie wstydź się poprosić lekarza.

Uczucie pieczenia w macicy po wysiłku

Uczucie pieczenia w macicy po wysiłku


Ból miednicy jest jednym z najbardziej powszechnych dolegliwości u kobiet medycznych wszystkich grup wiekowych. Samica miednicy zawiera wiele struktur w bliskim sąsiedztwie względem siebie, i ból może pochodzić z jednej strony lub kilku różnych miejscach równocześnie. Czasami bóle, które występują w macicy powstaje w pęcherzu lub stawu miednicy. Podobnie, zaburzenia pęcherza moczowego może maskować się jako skurcze menstruacyjne. Nawet lekarz może mieć problemy z postawienia diagnozy bez dokładnej historii, badania fizykalnego i niektórych testów laboratoryjnych, więc nie przejmuj się, jeśli nie dostaniesz odpowiedzi na to, co jest chory cię od razu. Jesteś najprawdopodobniej cierpi na jedną z tych wspólnych i poddających się leczeniu przyczyn bólu w obrębie miednicy.

Zapalenie kości łonowej

Łonowej zapalenie kości jest nadużywanie uraz stawu spojenia łonowego, obszar w przedniej części miednicy, gdzie dwie połówki kości miednicy łączą. Charakteryzuje się bólem w przedniej części miednicy, który może promieniować do pachwiny, dolnej części brzucha lub uda, często zaczyna się jako OP łagodny dyskomfort, ale przeradza się w silny ból z dalszego nadużywania. Jest to najczęściej u sportowców, którzy uprawiają sport, które dotyczą powtarzalnych kopanie i skakanie, takich jak piłka nożna i koszykówka. PO jest postrzegana w biegaczy długodystansowych i ciężarowców, jak również. Leczenie polega wisienką na tym terenie, niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), takie jak ibuprofen i odpoczynku, a następnie wzmocnienie i szkolenia elastyczność ból ustępuje. Pełna odzyskiwania może trwać tak długo, jak sześć do dziewięciu miesięcy.

Endometrioza

Endometrioza jest jedną z najczęściej występujących problemów zdrowotnych wśród kobiet w wieku pomiędzy 20 i 40, jak to dotyka około 5 milionów kobiet w Stanach Zjednoczonych. Charakteryzuje wzrost tkanki macicy poza murami macicy, endometrioza powoduje łagodne zmiany na sąsiednich struktur, takich jak jajniki, jajowody, jelita i ściany miednicy. Każdy miesiąc w trakcie miesiączki, te wzrosty reagować na zmiany hormonalne poprzez rozbicie i krwawienia, tak jak robi normalne tkanki macicy. Jednakże ta tkanka nie może być usunięty w normalny sposób, tak że gromadzi się w jamie miednicy powodując stan zapalny i ból, blizny. Ćwiczenia często łagodzi ból endometriozy. Jednakże, jeśli blizny jest obszerna, nawet umiarkowana aktywność może było jeszcze gorzej. Zabiegi obejmują niesteroidowe leki przeciwzapalne, doustne środki antykoncepcyjne i inne hormony do zatrzymania miesiączki. Operacja może być konieczne, jeśli blizny i ból są ciężkie.

Śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego

Śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego jest nazywany również zespołem przewlekłego bólu pęcherzyka. Jest słabo poznany, która dotyka około 1,8 mln kobiet i 1,3 mln mężczyzn w Stanach Zjednoczonych. Objawy obejmują łagodne do ciężkiego bólu miednicy, które mogą być odczuwane jako spalania, ciśnienia lub tkliwość w okolicach miednicy i częste oddawanie moczu, czasem tak często, jak 60 razy dziennie. Często ból jest gorzej, gdy pęcherz jest pełny. Wysokiej wpływ ćwiczeń, takich jak bieganie, jogging, taniec, aerobik i gimnastyka może uczynić ból gorzej. Nie ma leku na PBS, a wiele dostępnych metod leczenia. Niektórzy ludzie ulgi za pomocą NLPZ, podczas gdy inni potrzebują silniejszych leków, aby ich ból pod kontrolą. Lekarz zaleci plan leczenia, który jest właśnie dla Ciebie.

Mięśniaki macicy

Włókniaki macicy nowotworowe guzy, które rosną wewnątrz macicy. Mogą one rozwijać się w macicy, albo na zewnętrznej ścianie macicy lub mogą zaatakować ściankę macicy. Wiele kobiet ma mięśniaki, które wywołują żadnych objawów innych niż niezwykle ciężkie okresy. Jednak według lekarzy w John C. Lincoln Health Network w Phoenix, około 10 do 20 procent kobiet doświadcza obfitego krwawienia, które często prowadzi do anemii. Dodatkowo, duże mięśniaki mogą powodować uczucie pełności w macicy, macicy i bólu. Ćwiczenia, które powodują ciśnienia w dolnej części brzucha - jak brzuszków, przysiadów i innych ruchów zginania - może sprawić, że ból gorzej. Generalnie, lekarze zalecają, że masz bolesne włókniaki usunięty chirurgicznie.

Ziołowy na włókniaki macicy

Mięśniaki macicy, które znane są również jako mięśniaków są guzy nowotworowe, które nie rosną w macicy poza macicą lub w rzeczywistych ściankach macicy. Choć mogą wydawać się bardzo poważna, w rzeczywistości są dość często z kilku objawów. Jeśli nie wystąpią poważne objawy z powodu mięśniaków, jak ciężkiego krwawienia, silnego bólu lub problemy z pęcherzem, zobaczyć się z lekarzem. Dla łagodniejszych objawów, takich jak skurcze lub cięższe okresy, ziołowych podejścia do leczenia może pomóc.

Rola estrogenu

Estrogen odgrywa rolę w rozwoju mięśniaków w ciele kobiety. Nadmiarowe stężenie estrogenu, które są zazwyczaj obecne w czasie perimemopause może spowodować gwałtowny wzrost mięśniaków. Ponieważ wątroba jest jednym z głównych organów, które reguluje hormony, warto wzmocnić wątrobę z odpowiednich ziół. Będzie to bardziej skutecznie pomóc estrogenu proces wątroby, przesuwając je z ciała.

Zmniejszenie poziomu estrogenów może pomóc zmniejszyć rozmiar mięśniaków. Podczas gdy prawdopodobne jest, że zioła mogą być w stanie zmniejszyć wielkość niektórych mięśniaków macicy, nie ma dowodów, że można je wyeliminować całkowicie mięśniaków.

Herbata wątroby Wzmocnienie

Herbata z ziół, które enpower wątroby może pomóc z mięśniaków. Aby ułatwić łagodne objawy i utrzymać z coraz mniejszych mięśniaków zrobić herbatę ziołową. Łopian, mniszek lekarski, żółty dok, koniczyna czerwona, tasaki, pokrzywa, oset, i werbena są pomocne w poprawie funkcji wątroby. Miejsce równe części każdego z tych ziół do dużego naczynia. Wymieszać je razem dobrze. Umieścić około jednej uncji mieszaniny w rondel wystarczająco duże, aby pomieścić jedną kwartę wrzącej wody. Strome przez dwie godziny, odcedzić i pić dwie filiżanki tej herbaty dziennie. Herbata może być przechowywany w lodówce przez okres do dwóch dni. Podgrzać, jeśli chcesz. Użyj tej herbaty do czterech tygodni terminu, a następnie podjąć jeden tydzień przerwy. Po powtarzając ten cykl trzy razy, mają swoje mięśniaki ponownie ocenione przez lekarza. Może się okazać, że mięśniaki skurczyła się wielkością.

Olej rycynowy

Olej rycynowy zestawy mogą być przydatne w leczeniu bolesnych skurczów związanych z mięśniaków i może również pomóc w kurczenia samego mięśniaka. Nasycić kawałek bawełny lub flaneli z jakiegoś oleju rycynowego, miejsce na brzuchu, i przykryć folią. Możesz też umieścić poduszki na opakowaniu, aby utrzymać je ciepłe. Przechowywać olej rycynowy opakowanie na około godzinę, podczas gdy jesteś w pozycji półleżącej i odpocząć. Zrób to tak często, jak chcesz do ulgi.

Skonsultuj się z lekarzem, jeśli ci doświadczają ciężkich objawów mięśniaków, takie jak z ciężkiego krwawienia, silny ból lub uczucie nacisku na narządach wewnętrznych, takich jak pęcherz. Istnieje chirurgiczne i farmaceutyczne dostępne opcje.

Ćwiczenia dla szyjki macicy zwężenie kanału kręgowego

Zwężenie kręgosłupa szyjnego mogą być bolesne, a czasem wymaga operacji. Jednak pewne wzmocnienie i ćwiczenia rozciągające mogą zmniejszyć objawy szyjki macicy zwężenie kanału kręgowego. Współpracować z lekarzem lub fizjoterapeuta wymyślić odpowiedni program ćwiczeń dla Ciebie.

Szyi Rozciąga

Kilka dobrych odcinków szyi to przechylenie szyi na boki i do tyłu. Przechyl głowę w stronę klatki piersiowej i przytrzymaj przez trzy do pięciu sekund. Unieś podbródek z powrotem do poziomu i przechylić głowę w prawo. Przytrzymaj przez trzy do pięciu sekund. Przechylić w lewo i przytrzymać, jak również. Czy dziesięć powtórzeń każdego odcinka.

Niektórzy po prostu rolki ramię będzie również dobre dla kręgowego. Podnieś ręce do wysokości ramion i zrobić małe bułeczki ramieniu - dziesięć razy do przodu, a następnie dziesięć razy do tyłu. Następnie można zrobić dziesięć średnich kręgi w każdym kierunku. Odpoczynek pomiędzy jeśli twoje ramiona znudzi.

Ćwiczenia podstawowe

Wraz z ćwiczeniami na szyi, podstawowe ćwiczenia są zalecane dla osób z kręgowego. Silny rdzeń ustabilizuje kręgosłup i wspierać swoją postawę.

Naprzeciwko rękę i nogę Podnosi - Lie twarzą na wygodnej macie. Można położyć na poduszce, jeśli chcesz. Zasięg ramion do przodu na podłodze. Podnieś prawą rękę i lewą nogę razem. Wystarczy tylko podnieść im kilka centymetrów nad podłogą. Trzymaj się w górę przez trzy do pięciu sekund. Opuść rękę i nogę. Teraz podnieś rękę i nogę przeciwną. Czy dziesięć powtórzeń na stronie.

Kobry - Połóż się twarzą w dół z rękami po bokach. Wyciągnij ramiona do tyłu i obróć dłonie w górę. Wycisnąć AB i nasycić. Unieś górną część ciała z podłogi i przytrzymaj go przez trzy do pięciu sekund. Powrót do podłogi. Czy dziesięć powtórzeń.

Ćwiczenia aerobowe

Osób cierpiących na zwężenie kręgosłupa często powiedział robić ćwiczenia aerobowe. Są często zalecane chodzenie, jazda na rowerze i pływanie wszystkie formy ćwiczeń. Ćwiczenia nie powinny być bolesne. Nie rób czegoś, co spowoduje bolesne wpływ na szyi i zatrzymać ćwiczenie, jeśli to boli.

Co to jest przedni szyjki macicy dyscektomii Fusion?

Przednia dyscektomii szyjki macicy i fuzji jest wykonywane, gdy kręgosłup ma przepuklinę lub zwyrodnieniowe dysku. Ten zabieg chirurgiczny usuwa się płyty i pozwala kręgów powyżej i poniżej uszkodzonej płyty rosnąć (bezpiecznik) razem.

Dyscektomii

Dyscektomii jest postępowanie przeprowadza się w dowolnym punkcie wzdłuż grzbietu w celu usunięcia uszkodzonego płyty. Uszkodzone dyski mogą powodować zapalenie nerwów rdzeniowych i skompresowane, w wyniku skrajnego bólu pleców lub ramion.

Przednio szyjki macicy dyscektomii

Przednia dyscektomii szyjki macicy jest usunięcie jednego lub kilku uszkodzonych płyt w obszarze szyjnym kręgosłupa. Dyscektomii przeprowadza się przez uzyskanie dostępu do kręgosłupa przez gardło. Metoda ta nie przeszkadza rdzeń kręgowy lub nerwy rdzeniowe.

Kręgów Fusion

Pusta przestrzeń utworzona przez dyscektomii napełnia przeszczepem kości w celu zapobiegania zapadaniu kręgosłupa. Przeszczep kości służy jako most i łączy kręgi nad i pod przeszczepem, zabezpieczeń i wzmocnienie obszaru.

Przygotowanie chirurgiczne

Zgodnie z Kliniki Neurochirurgii Mayfield, ważne jest, aby zaprzestać używania produktów zawierających nikotynę żadnych przed operacją. Nikotyna hamuje wzrost kości, które może doprowadzić do nieudanej fuzji.

Podejście chirurgiczne

Zabieg rozpoczyna się poprzez podanie z prawej lub lewej strony szyi. Przeszczepy kostne mogą być pobrana od pacjenta, donor lub materiałów syntetycznych.

Wskaźnik sukcesu

Fusion i łagodzące ból wskaźniki sukcesu różnią się w zależności od stanu zdrowia pacjenta i jak bardzo rozładować ograniczenia są przestrzegane.

Jak leczyć wypadanie macicy

Jak leczyć wypadanie macicy


Wypadanie macicy jest chorobą wynikającą z osłabienia mięśni i więzadeł w miednicy kobiety. Po zdiagnozowana przez lekarza po badaniu miednicy, istnieje kilka sposobów leczenia wypadanie macicy. Niektóre z tych zabiegów muszą być podawane przez lekarza, podczas gdy inne mogą być rutynowo wykonywane przez pacjenta. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak leczyć wypadanie macicy.

Instrukcje

1 Wzmocnienie mięśni dna miednicy z ćwiczeń, które obejmują Kegel naturalnie napinanie i relaksujący obszar pochwy. Zasadniczo to ćwiczenie polega na symulacji ruchu powstrzymując moczu. Utrzymuj mięśnie mocno na kilka sekund i uwolnienia. Powtórz 10 razy.

2 Skonsultuj się z lekarzem, aby sprawdzić, czy on myśli, gałka jest konieczne. To okrągłe urządzenie instaluje się pod dna macicy, posiadających macicę w miejscu.

3 Oceń ryzyko i korzyści wynikające z podjęcia terapii zastępczej (ERT) estrogenów. ERT może spowolnić dalsze osłabienie mięśni dna miednicy, oszczędzając pacjenta z dalszego drastycznego leczenia.

4 zabiegi chirurgiczne rozważyć. Macica może być utrzymywane w miejscu przez chirurgicznie wszczepionego procy, uniemożliwiając wypadanie macicy do. Inną alternatywą jest chirurgicznie usunięcie macicy dzięki procedurze zwanej histerektomii.

5 Schudnąć, jeśli to możliwe. Upewnij się, aby przestrzegać zdrowej diety i regularnie ćwiczyć. Każdy przyrost masy ciała może wypadania pogorszyć.

6 Trening prawidłowe techniki podnoszenia. Podnoszenie nieprawidłowo może umieścić nadmiar obciążenie mięśni miednicy, powodując wypadanie.

Wskazówki:

  • Jeśli poważnie rozważa biorąc estrogenów terapii zastępczej, należy omówić ryzyko biorąc estrogen z lekarzem. Upewnij się, że korzyści przeważają nad ryzykiem.

Jak jest równowaga Dotknięte Po Fusion szyjki macicy?

Proces

Fuzja szyjki macicy, rodzaj zabiegu wykonywane na szyi kręgosłupa, koryguje problemy z utrzymaniem równowagi i inne dolegliwości wynikające z urazami kręgosłupa, deformacji i degeneracji. Procedura wykorzystuje przeszczepów kości lub blach, aby ustabilizować przestrzeni pomiędzy kręgami, kość, że tworzące kręgosłupa, nerwów i odciążenie ciśnienia wzmocnienie grzbietu. Gdy dyski między kręgami muszą być usunięte, procedura jest nazywana dyscektomii i fuzji.

Nerwy i balansu

Spinal problemy wyrażać siebie poprzez różne objawy, w tym zaburzeniami równowagi. Sprężone kręgi mogą wywrzeć nacisk na nerwy, powodując utratę koordynacji nóg lub ramion, w mięśniach, a co trudno jest prawidłowo chodzić. Jeśli masz problemy z utrzymaniem równowagi wraz z bólem karku, badania obrazowe, takie jak promieniowanie rentgenowskie lub wyobrażenie rezonansu magnetycznego (MRI) ujawni, czy procedura fuzji szyjki macicy może pomóc.

Rozwiązania problemu

Lekarze mogą wykonać połączenie szyjki z przedniej lub tylnej części szyi, w zależności od miejsca ściskania lub urazu. Bone ostrogi, a czasem odpoczynku między kręgami płyty mogą być usunięte, aby odciążyć nerwowych. Szczelina między kręgami wypełniono kości lub stabilizowany blach i śrub. Większość procedur fuzji wziąć tylko kilka godzin, w zależności od skali problemu i czy obszar został operowany wcześniej.

Realizacji jest ważnym czynnikiem w odzyskaniu z fuzji szyjki macicy. Mięśnie nieużywane przez długi okres bólu i sztywności musi teraz odzyskać siły. Kręgosłup chirurg dr Ivan Cheng zaleca się codzienne spacery pacjenci część swojego procesu rehabilitacji, począwszy od sesji 15-minutowych i zwiększając czas chodzić na kilka tygodni, jak wraca wytrzymałości i pooperacyjnych dolegliwości zanika.

Podczas fuzji szyjki macicy może przywrócić właściwą koordynację, pacjenci również uruchomić pewne ryzyko powodowania lub pogorszenie tych samych zagadnień. Uszkodzenia nerwów z postępowania, a rzadko, w rzeczywistości może powodować problemy z równowagą i innych funkcji.

Jak Neck Ćwiczenia Wzmocnienie szyi?

Dlaczego jest tak ważne, aby utrzymać silne mięśnie szyi?

Neck wzmocnienie ćwiczenia nie są skuteczne tylko w zmniejszaniu ryzyka chorób układu mięśniowo-szkieletowego, ale może również pomóc uniknąć poważnych urazów w sportach kontaktowych i innych urazów, takich jak bicz bicz, które mogą siać spustoszenie na mięśnie szyi. Niestety, jeśli chodzi o wykonywanie, szyjka jest zwykle jednym z najbardziej zaniedbane części ciała, a ponieważ średnia treningu zazwyczaj nie zawierają procedury do obwodu szyi, działania te mogą łatwo być pominięte. Podejmowania wysiłku sumienia, aby dodać kilka ćwiczeń szyi wzmacniająca do treningu może być bardzo korzystne dla utrzymania dobrej postawy i równowagę.

Jakie ćwiczenia są najlepsze?

Nie musisz się na wycieczkę do centrum odnowy biologicznej, w celu wzmocnienia mięśni szyi. Ćwiczenia izometryczne szyi może pomóc osiągnąć silne mięśnie szyi bezpiecznie, bez potrzeby ciężkiego sprzętu siłowni. Ćwiczenia izometryczne wykorzystuje odporność wzmocnić mięśnie i tonu. Ta forma ruchu jest bardzo skuteczny, więc podkreślić, wolne, że może być również używana do rehabilitacji. Jednym z najlepszych ćwiczeń wzmacniających izometryczne szyi są znane jako izometryczne zjeżdżalniami. W tym ćwiczeniu, połóż prawą dłoń na prawym policzku, siedząc prosto i patrząc prosto przed siebie. Trzymaj głowę i szyję mocno w miejscu, próbując prawą ręką wcisnąć głowę nad do lewej strony. Własne ciało pomogą tworzyć opór mięśni wzmocnienia jak trzymasz firma i zapobiec przechyleniu głowy w lewo. Wykonywać izometryczne slajdy po obu stronach głowy, trzymając przez co najmniej 10 sekund z każdej strony, powtarzając w razie potrzeby. Wskazówki do przodu i do tyłu również wzmocnić szyję i można wykonać siedząc. Wystarczy przechylić głowę do przodu, przyciskając podbródek mocno do szyi przez 10 sekund, a następnie przechylić głowę do tyłu tak daleko, jak to możliwe, nie powodując dyskomfortu i przytrzymaj przez 10 sekund; powtarzać.

Jak ćwiczenia wzmacniające szyję osiągnąć rezultaty?

Jak w przypadku każdego ćwiczenia wzmacniające mięśnie, odporność powoduje obciążenie mięśni, co osłabia i powoduje małe łzy w włóknach mięśniowych. Twoje ciało, a następnie zaczyna się szybki proces naprawy sprawia, że ​​mięśnie jeszcze silniejsze niż były wcześniej, zwiększając gęstość i grubość mięśni. Proces jest powtarzany z każdym treningiem, coraz silniejsza po każdej uzdrowienia.

Nie przez to zrobić

Podczas ćwiczenia wzmacniające szyi może być bardzo korzystne, ważne jest, aby słuchać swojego ciała podczas wykonywania jakiejkolwiek formy ćwiczeń i wiedzieć, kiedy odejść. Jeśli w dowolnym momencie wystąpić silny ból lub dyskomfort w trakcie dowolnych szyi ćwiczenia wzmacniające lub innego treningu w tym zakresie, należy natychmiast przerwać. Dać czas na odpoczynek ciała i leczyć, jeśli overextended. Lepiej jest wziąć kilka dni wolnego od ćwiczeń niż nadal pracować na zewnątrz i ryzykować możliwość powodując większe obrażenia. Jeśli ból nie ustępuje, należy skontaktować się z lekarzem.

Jak rozpoznać ostra szyjki macicy radikulopatia

Jak rozpoznać ostra szyjki macicy radikulopatia


Radikulopatia szyjki macicy może być przerażające i strasznie bolesny stan. Problem, zwykle powodowane przez ciśnienie od wybrzuszenia lub przerwaniu płyty w nerwach, jak się z rdzenia kręgowego, może również spowodować osłabienie ramienia i barku. Rozwijanie pojęcia o anatomii szyi, jak nerwy osiągnąć swoje cele podróży, i to, co oznaczać różne objawy są pomocne w diagnozowaniu tego problemu.

Instrukcje

1 Więcej informacji na temat anatomii szyi, rdzenia kręgowego i kręgosłupa szyjnego z serwisów internetowych, takich jak orthogate.org. Rozwijać zrozumienie jak nerwy do ramienia się przez otwory w odcinku szyjnym kręgosłupa i przejść całą drogę do palców.

2 Wiem, że ciśnienie na tych nerwów powoduje różne objawy. Objawy dotyczą co zaopatrzenia nerwów. W konsekwencji ciśnienie w nerwie, który dostarcza na zewnątrz lewego ramienia może wydawać powoduje ból w lewej ręki, chociaż problem jest w szyjce.

3 Przejrzyj najnowszą historię. Jeśli masz objawy, które mogą być z radikulopatii szyjki macicy, sprawdzić, czy wszelkie działania, które mogą być zaangażowane w związane są z wystąpieniem objawów. Na przykład, nowych lub różnych ćwiczeń, urazy, zmiany pracy lub podnoszenia dużego ciężaru. Zatrzymać jakiekolwiek działania jeżeli wydaje się być związana z wystąpieniem objawów.

4 Odpoczynek i używać przeciwzapalne. Jeśli objawy bólu nie rozwiąże w 5 do 7 dni, jeśli w obu drętwienie ramienia pogarsza, lub jeśli wystąpią jakiekolwiek osłabienie obu ramion, zobacz osobistego lekarza.

5 Rozpocznij swoją ocenę do wybrzuszenia lub pęknięcia tarczy szyjki macicy lub innego powodu nacisku na nerwy ze zwykłego prześwietlenia szyi i egzamin przez lekarza. Te rentgenowskie nie pokaże dyski, ale pokażą kręgosłup szyjny. Twój osobisty lekarz może w tym czasie skierowanie do neurochirurga lub neurologa.

6 Dalej przerabia się MRI obszaru szyjki (jeśli to konieczne). To pokazuje, szyjki płyty i nerwy. Jeśli MRI nie wykazuje ostateczne powody do objawów, może być wysłana do badań przewodnictwa nerwowego.

7 Zrealizuj zbadamy z mielogramie szyjki macicy tylko w ostateczności. Ten test jest znakomity procedura wizualizacji, ale jest związane z pewnym ryzykiem - inne testy nie są.

Wskazówki

  • Istnieją trzy obszary, które zajmują się specjalne chorobami korzeni i nerwów szyjnych: neurochirurdzy, chirurdzy, którzy zostali przeszkoleni w chirurgii mózgu i nerwów; neurolodzy, interniści, którzy specjalizują się w chorobach mózgu i nerwów (ale nie rób operacji); i ortopedów, którzy specjalizują się w plecy i szyję. Twój osobisty lekarz zaproponuje jedną z tych specjalności, w zależności od charakteru problemu - to oczywiście trzeba zrobić operację jak w przypadku osłabienia mięśni i oczywiście pękniętego dysku; może masz jakieś choroby medycznej; czy są większe problemy z kręgosłupem. Lekarz będzie również skierowanie na podstawie których indywidualna specjalistyczna he większość wierzy.
  • Osłabienie mięśni jest objawem, który powinien wysłać cię do lekarza natychmiast. Gdy zasilanie nerwów do mięśni jest zagrożona, zaniki mięśni. Wcześniej funkcji nerwowych przywróceniu mniejsza szansa, że ​​nie będzie żadnej trwałej utraty mięśni.

Problemy z szyjki macicy leczenie Neck

Kiedy szyja boli, całe ciało porusza się mniej swobodnie. Znalezienie wygodnej pozycji jest niemożliwa, jak spróbować, aby zwolnić ciśnienie głowy tworzy w wyniku grawitacji. Może być wiele powodów, dla szyjnego ból szyi, a człowiek powinien zawsze skonsultować się z lekarzem w celu prawidłowego diagnozowania i leczenia planu.

Redukcja obrzęk

Dla drobnych problemów dyskowych, leki przeciwzapalne, pomoże zmniejszyć obrzęk, łagodzi presję i pomagając utrzymać szyję funkcjonalny. Zimne i gorące opakowania mogą zmniejszyć obrzęk i krążenie. Masaż jest również skuteczna tak długo, to nie jest zbyt głęboko, tworząc więcej obciążenie okolicy. Ważne jest, aby rozciągać się lekko i utrzymać szyjkę roboczy w kierunku jego normalnego zakresu ruchu dla prawidłowego gojenia.

Chirurgia

Ekstremalnych przypadkach może prowadzić do osłabienia mięśni w obszarze, ściskanie nerwu lub utraty elastyczności. Lekarz będzie musiał użyć promieni rentgenowskich, MRI i CT skanowanie w celu określenia zakresu uszkodzeń i leczenia. Jeśli mięśnie są bardzo osłabione lub problemy nerwowe są odkryte, chirurgia następnie fizykoterapii i odpoczynku są określone. Operacja może obejmować fuzję kręgosłup do prętów.

Chiropraktyka

Czy problem jest tworzony przez ustawienie i wypadku, urazu lub długotrwałego braku równowagi mięśniowej, najczęściej szyjnych ból szyi jest wynikiem niedopasowania kręgosłupa. Kręgarzy Specjalizujemy się w ujednolicaniu, kręgosłupa przy ciśnieniu od różnych mięśni i stawów. Kręgarzy korzystać serię masaży, ultradźwięków i elektrycznej stymulacji metod rozciągnąć, stymulowanie i wzmocnienie mięśni, podczas gdy "pękanie" szyi i plecach pop kręgi z powrotem do właściwego ustawienia.

Choroby szyjki macicy Spondylotic

Szyjki macicy choroba spondylotic, znany również jako szyjnego kręgosłupa, to eleganckie określenie na łatwe do zrozumienia stanu. Z biegiem czasu, kości w szyjce ścierania, powodując objawy związane z kręgosłupa szyjnego. W większości przypadków mogą być leczone za pomocą prostych metod, chociaż w niektórych przypadkach przejść do punktu, w którym jest potrzebna operacja rekonstrukcji kręgosłupa.

Definicja

Kręgosłupa szyjnego jest pojęciem ogólnym dla zwyrodnienia kręgosłupa w szyi (które są znane jako kręgów szyjnych). To zużycie może mieć wpływ na kręgi, powodując ostrogi kości, i ma również wpływ na szyjki płyty, które działają jako podkładki między każdym kręgu. Te zmiany w strukturze szyi może uciskać nerwy, powodując ból i utratę czucia w szyi, barków i ramion, w ciężkich przypadkach, niebezpiecznych powikłań.

Przyczyny

Numer jeden przyczyną szyjnego kręgosłupa starzeje się - w czasie, kości naturalnie zużywają się. Warunkiem jest największy wpływ na ludzi, ponad 40, choć ludzie mają tendencję do rozwijania szyjny kręgosłupa wcześniej niż kobiety. Jeśli mieszkasz na tyle długo, prawdopodobnie będziesz doświadczać pewnego stopnia szyjnego kręgosłupa - 70% kobiet i 85% ma objawy kręgosłupa szyjnego w wieku 60 lat - choć nie każdy cierpi z tego bolesne objawy zwyrodnienia. Poprzedni uraz szyi może sprawić, że bardziej narażone na rozwój raka szyjki spondylozy.

Objawy

Ludzie z szyjnego kręgosłupa mogą wystąpić bóle głowy (zwykle w tył głowy), ramię i ból barku, mrowienie lub drętwienie i sztywność karku. Mogą one mieć także brak równowagi i, w niektórych przypadkach, utrata jelita lub kontroli moczowego. Refleks i koordynacja może być ograniczona.

Leczenie

Niektóre przypadki szyjnego kręgosłupa oraz odpowiedzieć na proste leczenie, takie jak korzystanie z ponad-the-counter leki przeciwbólowe, noszenie klamrach szyi, i robi ćwiczenia fizyczne terapii wzmocnić mięśnie szyi. Bardziej zaawansowane przypadki mogą wymagać okresów leżenia w łóżku i trakcji w celu zmniejszenia nacisku na kręgosłup. Zastrzyki steroidowe mogą również pomóc złagodzić ból, wraz z zwiotczających.

Chirurgia

Jeśli ból kręgosłupa szyjnego nie jest wspomagany przez innych zabiegów lub jeśli stan będzie zaawansowany i zaczyna powodować znaczne osłabienie rąk i nóg, operacja może być konieczne. Podczas zabiegu, przepuklina dysków i ostrogi kostne są usuwane. Czasami chore kręgi są usuwane i szyi zrekonstruowane kości pobrane z innych części ciała lub implantu wykonanym z kości i metalu. Chirurg może także usunąć odpoczynku kości nad kanału kręgowego.