adcov.com

mydlo dr bronners rozcienczanie

Jak zrobić Homemade repelenty dla Outdoor Cooking

Grill na świeżym powietrzu może naprawdę przynieść na błędy szczególnie w nocy. Między ciepłem ognia, smaru i zapach jedzenia gotowania, gotowania na świeżym powietrzu może przyciągnąć komary, nie-patrz-Ems, ćmy, muchy i wiele innych szkodników. Chociaż nie odstraszający owady zachowa wszystkie te błędy się, połączenie domowe mikstury i starannego przygotowania może pomóc zminimalizować wpływ błędów na swoich stron letnich.

Instrukcje

1 roślinne nagietki w stoczni. Wiele owadów nie podoba się zapach nagietki, więc po prostu o nich wokół zniechęci szkodników.

2 kulki na mole rozsianych po całym podwórku. Umieścić je w pierścień wokół miejsca do grillowania na ziemi. Nie należy używać tej metody, jeśli masz zwierzęta lub małe dzieci, które mogą jeść naftaliny.

3 Przygotuj tabelę zachować mrówki. Mix 2 do 3 łyżki. mydła, takie jak mięta, dr Bronners, z galonów wody. Umyć tabeli, gdzie będą jeść z mikstury, i spray niektóre na ziemi w pobliżu.

4 Dodać prywatnego sprayu na komary. Umieść wirginijskiego czarownice lub alkoholu tarcie w butelce ze sprayem. Dodaj środków odstraszających owady olejki do mieszanki. Olejek z drzewa herbacianego, lawendowy, eukaliptusowy, cedrowy, olejek miętowy, olejek ekstrakt waniliowy i german mają naturalne właściwości repelent insektów, więc dodać jeden z nich masz wokół. Dodać tyle, że mieszanina ma silne, ale nie przytłaczający zapach.

5 Spray odstraszający komary za uszami, na koszulę i spodnie, a na karku. Zastosuj ponownie, kiedy tylko znalezienie się przed ukąszeniem.

Wskazówki:

  • Płonące citronella świece pomogą zachować szkodników odkryte dala.