adcov.com

mycoplasma rodzaje

Rodzaje Mycoplasma

Rodzaje Mycoplasma


Cztery rodzaje mykoplazmy są Mycoplasma pneumoniae, Mycoplasma hominis, Mycoplasma genitalium i Ureaplasma. Mykoplazmy to "najmniejsze organizmy zdolne do niezależnej replikacji" przy tylko 0,2 do 0,8 mikrometrów, według Genoscope. Wszystkie cztery wpływ na ludzi w sposób negatywny, ale może być traktowany.

Mycoplasma pneumoniae

Mycoplasma zapalenie płuc, w powietrzu bakterie, powoduje zakażenia górnych dróg oddechowych, które prowadzą do mykoplazmy zapalenie płuc w 5 do 10 procent pacjentów. Może to również prowadzić do tchawicy i oskrzeli, według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Antybiotyki są przepisywane na wszystkich trzech warunków.

Mycoplasma hominis

Mycoplasma hominis, małe patogenne bakterie pozbawione ściany komórkowej, jest jedynym rodzajem mykoplazmy, w których sekwencja genomu jest nieznana. To powoduje zakażenia narządów płciowych u kobiet i powoduje extragenital zakażeń u noworodków, zwłaszcza te z niedobory odporności, według Genoscope.

Mycoplasma genitalium

Mycoplasma genitalium, które na ogół nie powoduje żadnych objawów u osób dotkniętych jest chorobą przenoszoną drogą płciową podobne do gonnorrhoea i chlamydia, według Zdrowia Kobiet. Mycoplasma genitalium powoduje bakteryjne zapalenie pochwy u kobiet i cewki moczowej u mężczyzn. Antybiotyki mogą leczyć bakterie.

Ureaplasma

Ureaplasma, na przykład mykoplazmy genitalium powoduje zapalenie cewki moczowej i na ogół nie ma objawów. Metabolizuje mocznik. Jest to przekazywane z matki na potomstwo na lub przed urodzeniem, podczas seksu (wliczając w to płeć doustnego) lub przeszczepów tkankowych.

Mycoplasma Diagnoza

Mykoplazmy to bakterie, które nie posiadają ścianę komórkową, co oznacza, że ​​bakterie nie wpływa kilka kierunków antybiotyki, takie jak penicyliny. Bakteria jest zwykle związany z chorobami układu oddechowego, które powodują zapalenie płuc, zapalenie płuc, takie jak chodzenie lub nietypowego płuc. Rozpoznanie mykoplazmy to ważne w celu ustalenia właściwej przebieg leczenia i zapobiegania jego rozprzestrzenianiu się.

Statystyki

Na podstawie sprawozdań przedstawianych przez CDC, są około 2 milionów przypadków zapalenia płuc rocznie, z 100.000 hospitalizacji w samych Stanach Zjednoczonych. Wiele osób nie wie, że ma zapalenie płuc, ponieważ wierzą, że to tylko przeziębienie.

Podstawy

W celu uniknięcia infekcji, regularnie myć ręce, unikać tłumów podczas sezonów grypowych i uniknąć palenia.

Najczęstsze objawy infekcji mykoplazmy są gorączka, ból gardła, bóle głowy, zmęczenie, kaszel lub zapalenie oskrzeli. W wielu wypadkach zakażenia Mycoplasma powoduje chodzenia płuc, gdzie pacjent ma łagodne objawy. Niektóre objawy mogą trwać dłużej niż miesiąc.

Jeśli masz kaszel na więcej niż 10 dni, to nie powinny być pozostawione bez leczenia, a ważne jest, aby udać się do lekarza. Zakażenie Mycoplasma może pogorszyć, jeśli leczenie nie jest przewidziane.

Diagnoza

Ponieważ zakażenie Mycoplasma może być objawem innych schorzeń, a nawet sprawy, lekarz zwykle rozpoczyna się od diagnostyki różnicowej, aby wykluczyć inne możliwości.

Jeśli istnieje podejrzenie mykoplazmy, lekarz przeprowadzi badanie lekarskie i prześwietlenia klatki piersiowej w celu ustalenia, jaki rodzaj infekcji dróg oddechowych wpływa na ciało. Lekarz będzie szukał oznak zapalenia płuc, zapalenia oskrzeli lub innego zakażenia układu oddechowego. Wadą x-ray jest to, że nie zawsze dostarczają informacje niezbędne do rozróżniania zapalenie oskrzeli i inne infekcje.

TK o wysokiej rozdzielczości zapewnia większą rozdzielczość niż x-ray, ale jest na ogół kilkaset dolarów droższe niż w klatce piersiowej rentgenowskie. To normalnie nie jest to niezbędne, ale w niektórych przypadkach może być lepszym rozwiązaniem, dla rozpoznania zakażenia mykoplazmy.

Dalsze testy mogą być sortowane w zależności od tego jak poważne zakażenie i może zawierać pełną morfologię krwi, posiewy krwi, badania przeciwciał i bronchoskopię. Plwociny hodowli lub hodowli gardła może być wykonane w celu sprawdzenia bakterii mykoplazm. Jeśli diagnoza nie może być wykonane za pomocą innych metod, otwartej biopsji płuc może być wykonane, aby sprawdzić, co w płucach i określić przyczynę.

Leczenie

Po pozytywnym teście mykoplazmy, ważne jest, aby po drodze na plan leczenia. Antybiotyki są często przepisywany i reszta domu będą zalecane, w tym picia płynów, aby pozostać uwodniony więc organizm może zwalczyć infekcję. Antybiotyki, które są normalnie wykonywane są Ertyromycin, azytromycyna i Zithromax, ponieważ pomaga wyeliminować rozwój bakterii. Inne antybiotyki mogą hamować wzrost bakterii. Lekarz często zaleca podjęcie dodatkowych leków, aby zmniejszyć gorączkę i inne objawy.

W niektórych przypadkach może być konieczne hospitalizacji monitorować reakcję organizmu na leki.

Rozważania

W przypadku niektórych pacjentów, diagnozy mykoplazmy może być wskaźnikiem innego stanu medycznego, takiego jak rak płuc, zapalenie zatok, astma, rozedma, zwłóknienie torbielowate i innych schorzeń, które często wiążą się do dróg oddechowych. Niektóre przewlekłe problemy z oddychaniem nie rozpoznaje poprawnie ponieważ błędnej diagnozy infekcji mykoplazmy zostało wydane.

Rodzaje bakterii, które spowodować zapalenie płuc

Rodzaje bakterii, które spowodować zapalenie płuc


Najczęstsze rodzaje bakterii wywołujących zapalenie płuc jest Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae, Mycoplasma pneumoniae, Chlamydia i Legionella pneumophila.

Streptococcus pneumoniae

Streptococcus pneumoniae jest kokoidalnych bakteria w kształcie lancetu, są wydłużone i lekko zakrzywione. Gdy dzieli, Streptococcus pneumoniae zazwyczaj tworzy grupy dwójkami, choć pojedyncze bakterie i krótkie łańcuchy mogą również tworzyć. Naukowcy identyfikuje Streptococcus pneumoniae z dodatniej odpowiedzi na test gram (co wskazuje na dużą ilość peptydoglikanu, substancję siatkową, że formy i wzmacnia ściany komórkowej), jego wrażliwość na żółć i chemiczne optochin i jego reakcji z czerwonym Komórki krwi.

Według Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób (CDC), Streptococcus pneumoniae najczęściej dotyka ludzi starszych, niemowlęta, czernie, amerykańskich Indian i Alaska tubylców. Inne grupy wysokiego ryzyka należą osoby zakażone HIV lub anemią sierpowatą.

Haemophilus influenzae

Haemophilius influenzae jest bakterią wielopostaciowy, czyli może przyjmować różne kształty. W Cocco-pałeczki, może się wydawać, albo kuli lub pręta. To nie jest ruchliwe, nie mając środków przemieszczania się i reaguje negatywnie do testu Grama.

Haemophilius influenzae jest fakultatywnie beztlenowych, które odnosi się do jego działania w obecności tlenu. Fakultatywnie beztlenowe mogą rosnąć z albo bez tlenu, a mniej tlenu obecnego, szybciej rosną.

Według Vidya R. Devarajan, MD, najbardziej zaraźliwy szczep grypy typu jest H b (Hib). Choroba Hib występuje najczęściej w australijskich Aborygenów, Afroamerykanów i Indian.

Mycoplasma pneumoniae

Mycoplasma pneumoniae są jednymi z niewielu bakterii, które mogą żyć bez ściany komórkowej. Bakterie te są wielopostaciowy, posiadające szereg różnych kształtów, nawet w tym samym środowisku. Dodatkowo, reagują negatywnie do testu Grama, a jako fakultatywnych beztlenowców, rosną najlepiej, gdzie jest niewiele lub nie ma tlenu. Mycoplasma pneumoniae są jednymi z najmniejszych bakterii, które mogą się rozmnażać bez komórki gospodarza dzienny.

Mycoplasma pneumoniae powodują chodzenia zapalenie płuc. Chodzenia zapalenie płuc jest mniej poważne niż inne formy tej choroby, a jej objawy przypominają przeziębienie lub grypę paskudne, w tym gorączka, dreszcze, wysypka i bóle ciała. Oprócz leżenia w łóżku, bez dodatkowego leczenia jest zazwyczaj potrzebne.

Chlamydia

Trzech członków z rodzaju Chylamydia - Chlamydia trachomatis, Chalmydia pneumoniae i Chlamydia psittaci - spowodować zapalenie płuc. Chlamydia trachomatis jest winowajcą niemowląt zapalenie płuc, co powoduje kaszel i świszczący oddech, ale na ogół nie ma gorączki. Chlamydia pneumoniae, Chlamydia psittaci, a z drugiej strony, wiadomo, że powodują zapalenie chodzenia.

Ponieważ zawierają małe peptydoglikan, bakterie Chlamydia reagować negatywnie do testu Grama. Nie można również produkują własną energię lub trifosforan adenozyny (ATP), co czyni je "pasożyty energetyczne", które wymagają komórki gospodarza do rozmnażania. Z tego powodu, bakterie Chlamydia kiedyś uważano za wirusa.

Wszystkie trzy są ziarniaki kształt i nonmotile.

Legionella pneumophilia

Legionella pneumophilia jest pleomorficznymi bakterie powszechne w środowiskach wodnych. Jest w kształcie pręta i ruchliwe za pomocą pojedynczego wici i reaguje niekorzystnie z testem Grama. W przeciwieństwie do innych bakterii, które powodują zapalenie płuc, Legionella pneumophilia jest tlenowych, to znaczy, że wymaga obecności tlenu do przeżycia.

Jak Mycoplasma pneumoniae i bakterie Chlamydia, Legionella pneumophilia powoduje chodzenia zapalenie płuc.

Informacje na Mycoplasma fermentans

Informacje na Mycoplasma fermentans


Fermentans Mycoplasma są typu prokariontów, samoistne organizmu, który typowo pozbawionego ścianę komórkową. Są samonamnażająca i mają ograniczony materiał genetyczny. Nie było rosnące zaniepokojenie i badań nad fermentans Mycoplasma w ostatnich latach.

Pasożytnicze

Ze względu na ograniczoną materiału genetycznego mykoplazmy Na ogół pasożytują w naturze. Opierają się one na komórkach organizmu gospodarza, aby zapewnić praktycznie wszystkie składniki odżywcze.

Problemy komórkowa

Zakażenie Mycoplasma komórek było związane z różnymi problemami komórkowych. Problemy te obejmują nieprawidłowe chromosomy, strukturalne (morfologiczne) zmian i transformacji komórek (konwersji z jednego typu komórki do drugiej).

Patogenne

Fermentans Mycoplasma są uważane za patogeny (bakterie) powodujących choroby u ludzi i są związane z AIDS, HIV, pewne rodzaje zapalenia stawów i zespołu War Zatoki.

Diagnoza

Obecnie, reakcja łańcuchowa polimerazy (ChRL) test jest głównym środkiem diagnozowania zakażenia fermentans Mycoplasma. Test replikacji DNA w warunkach kontrolowanych i może ujawnić fermentans Mycoplasma.

Kontrowersje

Mimo, że większość badań nad fermentans Mycoplasma zostało przeprowadzone przez zawodowych naukowców, został ograniczony w zakresie i wielkości. To sprawia, że ​​twierdzenia o jego roli w zwyrodnieniowych kontrowersyjnych.

Rodzaje aspiracji

Rodzaje aspiracji


Aspiracją jest inhalacja zawartości żołądka do dolnych dróg oddechowych - czyli przyjmowanie obcego materiału do płuc. Aspiracja może powodować szereg zespołów w oparciu o ilość i rodzaj predysponowany materiału i częstotliwości aspiracji. Cztery rodzaje materiału mogą spowodować zasysanie.

Bakteryjne aspiracją

Bakteryjne aspiracji zwykle wynika z bakterii połknięte i wdychane do płuc. Wdychane bakterie powodują zapalenie oskrzeli i płuc, a może to prowadzić do tworzenia się ropy w płucach. Bakteryjne aspiracji zazwyczaj wynika z kilku plam bakterii Chlamydia trachomatis, w tym Hemophilus influenzae, Legionella pneumophila, Mycoplasma pneumoniae, Streptococcus pneumoniae i bakterii, z bakterią Streptococcus pneumoniae zwykle stanowiąc większością aspiracji bakterii.

Chemiczna aspiracją

Zasysania Chemical wynika z zasysania dużej objętości treści żołądkowej lub kwasu żołądkowego. Aspiracji chemiczna może spowodować duszność, kaszel i gorączka. Rozpoznanie aspiracji substancji chemicznych może wymagać starannego przeglądu Historia, pacjenta rentgenowskie klatki piersiowej i pomiary poziomu tlenu we krwi. Zwykle składa się z zabiegów tlenoterapii - zabieg, który zapewnia dodatkowy tlen. W niektórych przypadkach, pacjent może wymagać mechanicznego urządzenia do oddychania.

Ciecz aspiracją

Ciecz aspiracji, najbardziej popularny rodzaj aspiracji wśród starszej populacji, wynika z aspiracji substancji oleistych, takich jak opary z olejów mineralnych, roślinnych i gotowania.

Aspiracji ciała obcego

Zasysania ciała obcego występuje, gdy zasysane stałe lub półstałe obiektów złożyć w górnych drogach oddechowych. Zasysane obiekt jest zazwyczaj artykuł spożywczy, ale wyszukane obiekty mogą również zawierać nasiona, orzechy, fragmenty kości, paznokci, małe zabawki, monety, szpilki, fragmenty instrumentów medycznych i urządzeń dentystycznych. Jeśli obiekt jest na tyle duża, aby spowodować prawie całkowitą niedrożność dróg oddechowych, stan zwany wyniki niedotlenienie, które mogą spowodować śmierć. Niedotlenienie jest ekstremalne zmniejszenie stężenia tlenu w organizmie wraz ze wzrostem stężenia dwutlenku węgla.

Jak leczyć Mycoplasma

Mycoplasma, powszechnie zwany chodzenia płuc jest chorobą dróg oddechowych wywołane przez bakterie, Mycoplasma pneumoniae. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, jest główną przyczyną zapalenia płuc u dzieci w wieku szkolnym i młodzieży. Mycoplasma jest czynnikiem przyczyniającym się do gardła i innych chorób układu oddechowego, takich jak zapalenie oskrzeli. Ten rodzaj bakterii jest zakaźna i mogą być rozłożone przez kontakt międzyludzkiej oraz w powietrzu przez kaszel lub kichanie. Objawy są podobne do tych z zimno.

Instrukcje

1 Zidentyfikuj swoje objawy. Jeśli zostały odczuwa zmęczenie, kaszel skurcze, dyskomfort w klatce piersiowej, bóle głowy, ból gardła lub gorączki, twoje zimno może być rzeczywiście zakażenie Mycoplasma.

2 Rozumiem, że łagodne Mycoplasma może leczyć bez konkretnego przebiegu leczenia w ciągu siedmiu do 10 dni. Get dużo odpoczynku, aby pomóc organizmowi zwalczyć infekcję. Ważne jest również, aby zwiększyć spożycie płynów, aby pobyt uwodniony i odżywiają organizm poprzez jedzenie produktów bogatych w białko. Łagodzi objawy z zmniejszające recepty na kaszel, leki przeciwgorączkowe i przeciwbólowe.

3 Zapobieganie transmisji do tych blisko ciebie, aby uniknąć infekcji wtórnych po odzyskaniu. Oprócz tego, że rozprzestrzenia się poprzez kontakt powietrza i interpersonalnej, mykoplazmy mogą być zlecane przez dotknięcie tkanek lub innych przedmiotów zawierających śluz i inne wydzieliny z zakażoną osobą. Zasłonić usta podczas kaszlu lub kichania. Zużyte chusteczki. Często myć ręce.

4. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli wystąpi kaszel, gorączka, duszność, wysypka, lub jeżeli objawy utrzymują się dłużej niż tydzień, tak że antybiotyki mogą być przepisywane. Również skontaktować się z lekarzem, jeśli zdiagnozowano i objawy nie ustąpią po rozpoczęciem kuracji antybiotykowej.

5 Weź przepisane leki zgodnie z zaleceniami. Antybiotyki, pomoże Ci lepiej czuć się bardzo szybko, to nie znaczy, że bakterie nie ma. Mycoplasma jest wytrwałych bakterie i mogą pozostać w systemie przez okres do 13 tygodni.

Wskazówki:

  • Jeśli jesteś aktywna seksualnie, twój partner musi być ekranowany, jeśli rozpoznaje i może również potrzebować antybiotyków w celu zapobiegania lub leczenia infekcji.

Jakie są zabiegi dla Human Mycoplasma zakażenia?

Zakażenie Mycoplasma jest naukowa nazwa choroby czasami zwanego chodzenia zapalenie płuc. Objawy zakażenia są zazwyczaj bardzo łagodne, zgodnie z Mayo Clinic.

Znaczenie

Ponieważ objawy Mycoplasma są tak niewielkie, wielu ludzi nie odwiedzić lekarza, wierząc, że mają infekcję zimno lub dróg oddechowych. Zazwyczaj stan Mykoplazma wyjaśnić na własną rękę, informuje Departament Zdrowia Stan Nowy Jork.

Rama czasowa

Nawet przy leczeniu infekcji Mycoplasma może pozostać w gardle przez okres do 13 tygodni.

Rodzaje leczenia

Leczenie Mycoplasma człowieka zwykle obejmują leki, takie jak antybiotyki, erytromycyna, klarytromycyna lub azytromycyna.

Funkcja

Leki stosowane w leczeniu zakażeń Mycoplasma człowieka zakłócić proces syntezy białek w komórkach bakterii, które powodują chodzenia zapalenie płuc. Ponieważ synteza białka jest niezbędne do komórki bakterii do produkcji energii, bakterie Mycoplasma umiera z powodu skutków leków.

Ostrzeżenie

Nawet podczas przyjmowania antybiotyków dla infekcji mykoplazmy, może nadal być zaraźliwe dla innych przez okres do 14 dni. To prawda, nawet jeśli objawy ustępują w ciągu tego czasu, zgodnie z Maryland Wspólnoty Administracji Zdrowia.

Zakażenie Mycoplasma i pęcherza moczowego

Infekcje pęcherza może dotknąć każdego w każdym wieku. Większość czasu, te zakażenia są wywoływane przez bakterie E. coli. Jednak w niektórych przypadkach, mykoplazmy to winić. Na szczęście leczenie jest dostępne dla powstrzymania objawów i wyeliminowania zakażenia w ogóle.

Co to jest infekcja pęcherza moczowego?

Zakażenie pęcherza termin ogólnie do infekcji dróg moczowych lub zakażenie dróg moczowych. ZUM występuje wówczas, gdy bakterie, wirusy lub grzyby wprowadzić zapalenie cewki moczowej i przyczyny. Zakażenie może być umiejscowione tak, aby do cewki moczowej albo może przemieszczać się na drogi moczowe wpływać pęcherza. W ciężkich przypadkach, ZUM mogą podróżować do moczowodów i nerek.

Co to jest Mycoplasma?

Mycoplasma są rodzajem organizmu, które są prokarioty i nie mają ściany komórkowej. Zamiast tego, mają błonę komórkową steroli we wlewie, który ułatwia im dołączyć do komórek powierzchniowych narządów płciowych i płuc.

Jak Mycoplasma Wprowadza dróg moczowych

Infekcje pęcherza Mycoplasma oparte nie są tak powszechne, jak infekcje E. coli bazie. Jednak nadal wprowadzić układu moczowego w taki sam sposób: przez podróżujących do cewki moczowej. Od mykoplazmy nie jest tak powszechne na ciele jako E. coli jest, to zazwyczaj przenoszona drogą płciową, podobnie jak chlamydia.

Diagnoza

Diagnozowania zakażenia Mycoplasma pęcherza jest bardzo podobny do diagnozowania innego rodzaju infekcji pęcherza. Czyste próbki złapać mocz jest podjąć. Oznacza to, że używany jest mokra ściereczka do czyszczenia okolicy narządów płciowych, a następnie oddawania moczu na chwilę przed pobraniem próbki. Badanie moczu jest wtedy zrobić, aby zobaczyć, jaki rodzaj bakterii jest obecny w moczu. Jeśli początkowa kultura okaże się negatywny, kultura wtórne będą wykonywane do badania mykoplazmy i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jeżeli otrzymasz pozytywną diagnozę, zarówno ty i twój partner seksualny muszą być traktowane.

Leczenie

W przeciwieństwie do standardowej infekcji pęcherza moczowego, zakażenia Mycoplasma pęcherza wymaga dłuższego kuracji antybiotykowej. Lekiem z wyboru jest zwykle tetracyklina lub doksycyklina. Po dwóch tygodniach leczenia lub tak, drugi moczu będzie zrobić, aby zapewnić mykoplazmy nie ma.

Jakie są zabiegi dla Mycoplasma Zakażenia?

Zakażenie Mycoplasma, określany również jako nietypowy płuc jest ciężka postać zapalenia płuc. Zakażenie pochodzi z wirusa mykoplazmy, które mogą wytwarzać poza żywych komórek. Zazwyczaj mykoplazmy jest traktowany przy użyciu antybiotyków i może trwać dłużej niż do odzyskania od innych form zapalenia płuc.

Anitbiotic Leczenie

W większości przypadków, mykoplazmy zapalenie płuc rozwiąże bez leków na receptę. Jednakże, dla osób z ciężką postacią zapalenia płuc, leczenie antybiotykami jest konieczne.

Erytromycyna

Erytromycyna jest najczęściej określona antybiotykiem do leczenia zakażenia mycoplasma. Jest to zwykle podawanie doustne 10 dni.

Azytromycyna

Azytromycyny, która jest zwykle reżim leczenia pięć dni, może być tak skuteczne, jak leczenie erytromycyny 10-dniowego.

Zabiegi OTC

Objawy, takie jak ból głowy, kaszel, gorączka i można leczyć tłumiące na recepty kaszel i przeciwbólowych.

Czas trwania obróbki

Mycoplasma pneumonia może wymagać dłuższego schemat leczenia niż inne rodzaje infekcji dróg oddechowych. W ciężkich przypadkach może być wymagane schemat leczenia 10 do 21 dni.

O Mycoplasma

Infekcje zatok, gardła, oskrzela i płuca nie są rzadkością. Mogą one być spowodowane zarówno przez wirusy i bakterie, mają tendencję pojawiać się więcej w zimnych atmosferycznych miesięcy. Jeden rodzaj infekcji płuc, które jest bardzo powszechne jest mykoplazmy. Czytaj dalej na krótki przegląd tego, co ta infekcja jest, jakie objawy są i jak można je leczyć, jak to się rozprzestrzenia, i jak człowiek może być testowane.

Definicja

Mycoplasma odnosi się do ciężkiej infekcji płuc. Jest znany także jako "chodzenie" lub "nietypowego" zapalenie płuc. Ta infekcja dróg oddechowych jest spowodowany przez jeden z ponad stu rodzajów Mycoplasma organizmu, Mycoplasma pneumoniae. Szacuje się, że 15 do 50 procent wszystkich przypadków dorosłych zapalenia płuc w rzeczywistości odnoszą się do tego konkretnego organizmu, dlatego powszechne.

Objawy

Objawy zakażenia mykoplazmy to gorączka, ból gardła, bóle głowy i wysypka. Zapalenie oskrzeli jest objawem, więc wiele osób z ciężką postacią zakażenia uwierzyć, że zapalenie oskrzeli jest głównym problemem podczas gdy w rzeczywistości odzwierciedla główny warunek. Objawy nie może trwać kilka dni lub mogą pozostawać przez wiele miesięcy, w zależności od osobnika i od ciężkości infekcji. Objawy pojawiają się zazwyczaj w ciągu dwóch lub trzech tygodni od zarażenia.

Rozprzestrzenianie

Mycoplasma rozprzestrzenia się przez kontakt z płynami oddechowych. Zwykle dzieje się od kichania lub kaszlu. Jednakże mykoplazmy to zakażenie rozprzestrzenia się powoli, ponieważ gdy infekcja jest aktywny uważa się, zakaźna na dziesięć dni lub mniej.

Testowanie

Testy dla mikoplazmy można zrealizować na wiele sposobów, z których wszystkie są stosunkowo proste i wolne od bólu. Objawy sam często są wykorzystywane do diagnozy, ale powinien być bardziej Ostateczne badanie to konieczne, plwocina lub krew, kultury mogą być podjęte. Mycoplasma mogą być również wykrywane poprzez badanie moczu lub bronchoskopię.

Leczenie

Ponieważ mykoplazmy to infekcja bakteryjna jest zwykle leczone antybiotykami, jak erytromycyna. Jednakże, nie jest niczym niezwykłym, objawy rozwiązania własnej, zwłaszcza, gdy układ odpornościowy danego osobnika, jest silna. Zalecenia do pielęgnacji w domu to dużo odpoczynku, dużo płynów i jeść żywności, które są bogate w białko.

Rozważania

Mimo, że wiele przypadków mykoplazmy nie wymagają znaczącej pomocy medycznej, w niektórych przypadkach stają się na tyle poważne, aby uzasadnić natychmiastowej opieki. Jeśli gorączka osiąga nieuzasadnione wysokie, czy infekcja jest tak źle, że trudno oddychać ani połykać, zaleca się indywidualne rozmowy lekarza. Następnie lekarz może skierować osobę, czy też nie, aby przejść na pogotowie.

Rodzaje bólu neuropatycznego

Ból neuropatyczny jest typu przewlekłego bólu wynikającego z uszkodzenia nerwu, często w wyniku infekcji, choroby, urazu lub lekarstw. Pacjenci opisują ból neuropatyczny jako spontanicznego pieczenia, mrowienia, bólu fotografowania lub podobny do wstrząsu. Często doświadczają przesadne odpowiedzi ból zazwyczaj bezbolesne bodźce. Ból neuropatyczny jest trudne do leczenia i może trwać bez końca.

Popółpaścowa

Popółpaścowa jest ból neuropatyczny, że nadal po reaktywacji wirusa ospy wietrznej-półpaśca, wirus, który powoduje ospę wietrzną i półpasiec.

Neuralgia nerwu trójdzielnego

Neuralgia nerwu trójdzielnego jest ból nerwów odpowiedzialnych za uczucie twarzy. Pacjenci z okresy doświadczenia nerwoból nerwu trójdzielnego twarzy z bólu na przemian z okresami bez dolegliwości bólowych. Może być jednostronne albo występują po obu stronach powierzchni.

Neuropatią w przebiegu HIV

Neuropatię związaną z HIV dotyka około połowy pacjentów zakażonych HIV. Ma szeroki zakres objawów, lecz zwykle obejmuje przewlekły ból rąk i stóp.

Neuropatia cukrzycowa bolesne

Bolesna neuropatia cukrzycowa jest powikłaniem cukrzycy, obejmujących zaburzenia czynności autonomicznego układu nerwowego i obwodowych nerwów czuciowych. Bolesna neuropatia cukrzycowa jest najczęściej przejawia się w dolnych.

Inne rodzaje bólu neuropatycznego

Ból neuropatyczny jest również związany z wielu stanów chorobowych i chorób przewlekłych, takich jak stwardnienie rozsiane, urazowe uszkodzenie mózgu, nowotwory, amputacji kończyn i zespół cieśni nadgarstka, jak również pewnych leków.

Rodzaj Zarządzania dla Pediatric Drgawki

Rodzaj Zarządzania dla Pediatric Drgawki


Według Epilepsy Foundation, 326.000 dzieci w wieku szkolnym ma padaczkę, stan, który powoduje drgawki. Czasami lekarze zarządzać drgawki dzieciństwa z lekami, ale czasami potrzebne są bardziej skomplikowane zabiegi.

Diagnoza

Lekarze użyciu rezonansu magnetycznego (MRI) i elektroencefalografię (EEG), aby określić rodzaj zajęcia dziecko ma. Lekarze następnie opracować plan leczenia.

Leki

Lekarze zalecają próbuje kontrolować napady z leków przed próbą zabiegi bardziej inwazyjne. Powszechnie przepisane leki napadowe dla dzieci m.in. Tegretol, Depacote i Dilantin.

Dieta ketogeniczna

Dieta ketogeniczna polega na wysokiej zawartości tłuszczu, o niskiej zawartości białka, o niskiej węglowodanów planu żywnościowego. Lekarze nie wiedzą dokładnie, dlaczego dieta zapobiega napady, ale często nie. Dzieci muszą być uważnie monitorowane przez lekarza, podczas gdy na dieta ketogeniczna.

Stymulacja nerwu błędnego

Jeśli leki nie pomagają, lekarze czasami zalecane stymulacji nerwu błędnego. Wszczepiać one urządzenie pod skórą, który stymuluje nerw błędny. Zmniejsza napady w wysokości do 50 procent dzieci, zgodnie z Mayo Clinic.

Chirurgia

Czasami lekarze mogą chirurgicznie usunąć część mózgu, która powoduje drgawki, jeśli obszar jest wystarczająco małe. Kolejny zabieg chirurgiczny znany jako hemispherectomy polega chirurgicznie odłączania zdrowych i niezdrowych części mózgu bez usuwania żadnych tkanki.

Rodzaje i przyczyny wstrząsów ręczne

Rodzaje i przyczyny wstrząsów ręczne


Drżenie jest ruch mimowolne drżenie. Wstrząsy mogą wpływać na kilka części ciała, w tym głowy i głosu, ale są najbardziej zauważalne w rękach. Każdy człowiek doświadcza w pewnym stopniu drżenie rąk, a większość z nich nie zauważył, bo ruch jest tak niewielkie. Normalny drżenia mogą stać się bardziej widoczne pod pewnymi warunkami - stres, zmęczenie, lub nad spożyciem kofeiny lub papierosów, na przykład. Jeśli drgawki zwiększyć lub trwają dłużej niż kilka tygodni, może być inna przyczyna. Niektóre drgania są normalne funkcjonowanie starzenia. Inne mogą być skutkiem choroby, urazu lub skutków pewnych leków i leków.

Trzy główne typy drżenia

Istnieją trzy główne rodzaje drżenia: statycznego, kinetyczna i postury. Statyczne wstrząsy występują, gdy ręce są w stanie spoczynku i może zniknąć z ruchu i aktywności. Kinetyczne drżenie występuje podczas poruszania się, na przykład, gdy próbuje zrobić drobne ruchy rąk jak nawlekanie igły, ale może zniknąć, gdy ręce są w spoczynku. Postawy wstrząsy występują, gdy trzymając się za ręce w stałej pozycji, takich jak gospodarstwa filiżankę kawy.

Drżenie Choroby powodujących

Choroba Parkinsona, uszkodzenia silnika w centrum mózgu, powodując drżenie rąk i innych części ciała oraz sztywność mięśni, zaburzenia chodu i powolnych ruchów. Stwardnienie rozsiane może powodować drżenie, jak może stan zwany dystonia. Nadczynność tarczycy może powodować postawy drżenie. Choroby takie jak cukrzyca może prowadzić do neuropatii obwodowej --- uszkodzenia nerwów do kończyn --- które również mogą powodować drżenie rąk.

Drżenie, powodując obrażenia

Uraz fizyczny centrum ruchowej mózgu lub udaru mogą przyczyniać się do drżenie rąk. Guzy mózgu mogą naciskać na środku silnika i drżenie przyczyny. Urazy nerwów ramienia lub barku może również tworzyć osłabienie mięśni i powoduje drżenie rąk.

Narkotyki powodujących drżenie i leki

Niektóre leki na receptę, jak sterydy, amfetaminy i leków psychiatrycznych, takich jak litu może powodować drżenie rąk. Nadmierne spożycie alkoholu i wycofanie alkoholu może również powodować ręce trząść. Odstąpienie od leków może zrobić to samo. Zatrucie rtęć może uszkodzić nerwy w mózgu lub w obwodowym układzie nerwowym i przyczyniają się do wstrząsów ręcznych.

Rodzaje ortezy usztywniającej dla Foot & Ankle Problemów

Rodzaje ortezy usztywniającej dla Foot & Ankle Problemów


Orteza stawu skokowego (AFO), lub spadek stóp klamry, jest używany do kontroli, czy ograniczenie w ruchu stawu skokowego u dzieci i dorosłych z osłabieniem mięśni. Częstym powodem dla stosowania AFO u dorosłych jest poprawa funkcjonalnej słabość z powodu udaru lub choroby mięśni zwyrodnieniowej. Stężenia mogą być używane do poprawiania deformacji lub poprawy funkcji u dzieci z wad wrodzonych lub osłabienia. Trzy najpopularniejsze rodzaje AFOs są stałe, na zawiasach lub przegubowych i spirala.

Solidny AFO

Stałej lub stałej wersja zawiasowego AFO utrzymuje stopę i kostkę w ustalonym położeniu. Z tworzywa sztucznego jest formowana w jednym kawałku na pokrycie tylnej części łydki i spód stopy. Kąt stawu skokowego jest neutralny, lub 90 stopni. Zaletą solidnej AFO jest zapewnienie pomocy w fazie wychylenia chodu przez utrzymywanie danej osoby palce z połowu grunt, według PodiatryToday. Wadą stałej AFO jest fakt, że ograniczenie ruchu skokowego osobnik pewne zaburzenia chodu. Również AFO jest krótki klamra noga i nie zapewnia wystarczającej stabilności w wysokiej osoby ponad sześć stóp cztery cale lub osób ponad 250 funtów.

Zawieszany AFO

Zawiasowe lub przegubowe AFO umożliwia ruch w płaszczyźnie przedniej / tylnej, aby umożliwić zgięcie grzbietowe i podeszwowemu w kostkę przy utrzymaniu stopy w stałym położeniu. Sztucznego jest formowany na tylnej części łydki i stopy ale dwie części połączone za pomocą zawiasu w stawie skokowym. Zaletą zawiasowego AFO to pozwala na bardziej normalnej chodu. Wadą jest to, że uchylną AFO osoba musi mieć trochę siły mięśni na kostce, aby skutecznie korzystać z nawiasów.

Spirala AFO

Spirala AFO pozwala na ograniczoną, ale nie całkowite wyeliminowanie ruchu w stawie skokowym. Sztucznego jest formowany do końca stopy i spiralnie wokół łydki z przodu części dolnej. Spirala dopasowanie pozwala na większą elastyczność i jest lepsze dla niektórych osób, którzy potrzebują informacji zwrotnych w czasie chodu sensoryczną według pediatryczny-orthopedics.com. Wadą spirali AFO jest klamra jest trudny do wytworzenia i trudne do regulacji.

Jak ubiegać się o różne rodzaje szyn naręczne

Jak ubiegać się o różne rodzaje szyn naręczne


Drewienka na rękę są użyteczne, gdy osoba cierpi z zespołem cieśni nadgarstka, neuropatia rąk lub innych warunków. Szyna działa jak klamra, aby zapobiec zgięciu nadgarstka i zmniejszyć obrzęk. Są dostępne w aptekach i sklepach medycznych różnych typów. Są one dostępne w różnych rozmiarach i typach, aby pomóc w każdy rodzaj problemu nadgarstka.

Instrukcje

1 Kup odpowiedni rozmiar nadgarstka szyny. Często są w małych, średnich i dużych rozmiarach. Małe-kości ludzi i dzieci zazwyczaj nosi mały rozmiar, podczas gdy kobiety i wielu mężczyzn wymagają medium. Jeśli masz duże nadgarstki, może wymagać największy rozmiar. Ważne jest, że szyny nadgarstka pasuje ciasno ale nie na tyle mocno, aby zmniejszać przepływ krwi. Medyczne sklepów ze sprzętem może pomóc w prawidłowej wielkości i szyn mogą być wykonane na zamówienie, jak również.

2 Przytrzymaj szynę nadgarstek tak, że kciuk jest dziura na tej samej stronie co kciukiem. Niektóre szyny na rękę nie tylko otwór na kciuk, ale również mają otwory na palce, jak również. Te szyny są często cielisty.

3 Przesuń kciuk w otwór na kciuk. Czy to palcami, czy są jakieś otwory na palce. Jeżeli istnieje sekcja tkaniny, które wymyka się nadgarstka, wyciągnij go ciasno nad obszarem. Niektóre szyny nadgarstka przedłużyć o kilka centymetrów poza podstawy dłoni, w zależności od typu jest najbardziej wygodne dla Ciebie i zalecane przez lekarza.

4 Umieść zaczep i pasek na pętli wokół nadgarstku więc jest przytulny, ale nie za mocno. Ponownie wyregulować w razie potrzeby, jeśli czujesz, szyna jest zbyt mocno po kilku minutach. Wiele osób odczuwa komfort i zmniejszenia ich bólu od razu.

5 Ustaw dodatkowe pasy do łokcia, jeśli jest więcej niż jeden. Wiele szyny nadgarstka są odwracalne, więc jeśli pasek dojdzie do dolnej części nadgarstka i chcesz go na górnej części, po prostu przełączyć się szyny.

Wskazówki

  • Nie należy nosić szynę na nadgarstek podczas kąpieli, pływania lub mycie rąk, ponieważ chcemy, aby zapobiec szyny przed zamoczeniem.
  • Noś swój nadgarstek szynę jak zalecił to lekarz. Niektórzy ludzie spać z rękami pod ich poduszką lub w niezręcznej sytuacji. Szyna nadgarstka jest delikatne przypomnienie tego nie robić i zapobiega nadgarstków od wyginanie, zapobiegając w ten sposób drętwienie, mrowienie i obrzęki w nocy. Osoby z zespołem cieśni nadgarstka muszą nosić szynę podczas pracy w celu zapobiegania pogarszaniu stanu.

Rodzaje RSD

Rodzaje RSD


Dystrofię odruchową, RSD, został zastąpiony terminem Complex, regionalny zespół bólowy CRPS. Według dystrofię odruchową Syndrome Association, RSDSA, to zespół przewlekłego ma objawy neurologiczne, takie jak silny ból pieczenie, zmian patologicznych w kości i skóry, nadmierne pocenie się, obrzęk tkanek i skrajnej wrażliwości na dotyk. CRPS jest wadliwe części układu nerwowego. Kiedy nerwy nie świecić, mózg jest wysyłany stale sygnały bólu i otrzymaną zakresy bólu od łagodnego do ciężkiego.

Typ I i ​​typ II

CRPS jest opisany jako urazu nerwu lub tkanek miękkich, które nie wynika z normalnej ścieżki uzdrawiania. Oba typy są CRPS typu I i typu II. Każdy typ jest zróżnicowana w zależności od tego, czy jest do zidentyfikowania czy ma przyczynę. Jeżeli uszkodzenie nerwów jest wynikiem niezidentyfikowanej przyczyny nie jest uważany typu I. Jednakże, kauzalgia typu II charakteryzuje się jako mający wyraźne "znaczącą" wystąpienie uszkodzenia nerwów. Zatem, jeśli nastąpiło uszkodzenie nerwów po zabiegu, niż operacja jest uważany przyczyny.

Diagnoza

Oba rodzaje CRPS są zauważył trwającego i często bezlitosnej nerwobóli, który jest ze względu na niekończące się sygnałów bólowych otrzymanych przez mózg. Niestety, prosty spadek lub inwazyjna operacja może spowodować to samo nasilenie bólu nerwów. Państwa Rocky Mountain CRPS / RSD, "CRPS / RSD jest jednym z najbardziej bolesnych dolegliwości znanych nauk medycznych." Zmiany takie jak obrzęk, temperaturę skóry i widocznych zaburzeń skórnych mogą być podstawą do rozpoznania tego zespołu. Jednak diagnoza jest przez wykluczenie innych stanów, które powodują ból i zaburzenia podobne; oceny i dokumentowania historii choroby; i fizycznie zbadaniu pacjenta.

Leczenie

Według RSDSA, CRPS jest słabo niezrozumiany przez pacjentów, ich rodzin i systemu opieki zdrowotnej. Pacjenci zgłaszają widząc średnio pięciu lekarzy przed dokładnej diagnozy jest. Zabiegi CRPS obejmują leków, terapii fizycznej, wsparcia psychologicznego, sympatyczny bloków nerwowych i / lub stymulacji rdzenia kręgowego.

Fakty

Między 200.000 i 1,2 mln Amerykanów dotkniętych ciężką i nieustający ból. Tych statystyk, kobiety są dwa do trzech razy bardziej prawdopodobne, aby być zdiagnozowane z CRPS. Chociaż średni wiek wynosi 42, RSDSA donosi jest widząc objawy u młodych dziewcząt i dzieci w wieku 3 lat. Należy również zauważyć, że nie jest CRPS psychologiczne zespół; Jednakże pacjenci mogą wystąpić problemy psychologiczne, ponieważ nie są uważane za rodzinę lub lekarzy. Wczesna i trafna diagnoza oraz odpowiednie leczenie jest kluczem do odzyskania.

Jakie są różne rodzaje FTD?

Jakie są różne rodzaje FTD?


FTD inaczej znane jako otępienie czołowo-skroniowe, kiedyś nazywana choroby Picka. Choroba ta nie otępienia Alzheimera, że ​​obejmuje nieodwracalne postępujące pogorszenie komórek mózgowych. FTD przede wszystkim wpływa na płatów czołowych i skroniowych mózgu, z udziałem osobowości i zachowania. Istnieją trzy rodzaje FTD, w tym wariantu behawioralnego, wariantu semantycznej i postępującej afazji nie płynnie. Każdy wariant ma wpływ na różne obszary mózgu, co powoduje różne objawy.

Behawioralne lub Frontal Variant

Ten wariant FTD wpływa przede wszystkim emocje, osobowość i umiejętności społecznych. Ludzie stają się uparci, emocjonalnie odległy i mniej empatyczne. Znaleźć się również, że trudno jest kontrolować ich zachowania w sytuacjach społecznych. Oni zazwyczaj nie są świadomi zmian w ich zachowaniu i często brakuje troski. Objawy behawioralne często obejmują takie rzeczy jak przejadanie się, ograniczenie pewnych pokarmów, powtarzalnych zachowań, takich jak oglądanie filmów w kółko, w przypadku braku dbać higieny osobistej, zachowań nadpobudliwych i hypersexual i impulsywność. Zmiany nastroju mogą być nagłe i częste. Zgodnie z University of California w San Francisco stronie, około 60 procent osób z FTD mają wariant behawioralny.

Wariant semantyczną lub czasowe

Lewy płat skroniowy jest powszechnie wpływ u osób z wariantem semantycznej FTD. Ludzie mają trudności językowe i problemy przypominając słowa i ich znaczenie. To zaczyna się tylko kilka słów, ale rozwija się wiele wspólnych słów. Ludzie mogą mieć również problemy z rozpoznawaniem twarzy i znanych przedmiotów. Tych, których prawo jest pierwszą skroniową wpływ mają większe trudności z przypomnieniem sobie twarze przyjaciół i znanych ludzi. Ostatecznie osoby te mają trudności językowych. Jeden konkretny objaw jest utrata empatii dla uczuć innych ludzi.

Progresywne dla Biegły Afazja

W przeciwieństwie do tych z semantycznym wariantem FTD, osoby te nadal rozumieją znaczenia słów przez większość zakresu choroby, ale mają trudności z mówieniem płynnie. Często zaczyna z trudem mówi kilka słów i postępuje aż człowiek jest całkowicie wyciszony. Zwykle nie ma zmian w zachowaniu, aż później w przebiegu choroby. Mowa zazwyczaj brzmi nieskoordynowane. Podczas czytania i pisania nie wpłynie od razu, zdolności te mają tendencję do spadku. Osoby, z płynną postępującą wariantu bez afazji FTD mogą mieć trudności z połykaniem z powodu słabych mięśni wokół gardła, trudności w poruszaniu się oczy na drugą stronę i sztywności mięśni w rękach i nogach. Zgodnie z University of California w San Francisco stronie, około 20 procent osób z FTD mają progresywny wariant afazji.

Rozważania

FTD i otępienie czołowo-skroniowe przypomina chorobę Alzheimera jest postępujące pogarszanie komórek mózgu w obu warunkach. Początek FTD występuje zwykle wcześniej niż na chorobę Alzheimera. Chociaż nie jest test, który jest skuteczny w diagnozowaniu dowolny wariant FTD, lekarze starają się zidentyfikować specyficzne cechy tej choroby, a czasami używać MRI w celu postawienia diagnozy. Nie są znane przyczyny FTD. Ponadto, nie są znane sposoby kuracji lub spowolnić postęp choroby. Leczenie polega na zarządzaniu objawów.

Rodzaje Ortezy karkowe

Klamra szyi, czasami nazywany kołnierz szyjny, jest używany w celu zapewnienia stabilności kręgosłupa, jednocześnie umożliwiając mięśnie szyi, aby odpocząć i wyleczyć. Szelki szyi mają charakter tymczasowy i zastąpione innymi szelki szyi jak leczy szkody. Jest uwagę, że nadużywanie szyi klamra może spowolnić gojenie od urazów, takich jak kręgów szyjnych lub mniejszym bólem szyi.

Identyfikacja

Szelki na szyję, zwane również ortezy, to rodzaj klamry medyczne używane w wspieranie mięśnie szyi, głowy i kości kręgów. Ten rodzaj klamry jest tworzony przez ortotykiem który jest lekarzem specjalizującym się w tworzeniu formowane szelki, montażu i wytyczne do właściwego użytkowania. Szelki szyi są jednym z wielu rodzajów klamry medycznych, które mogą być noszone, aby pomóc utrzymać kręgosłup w jednej linii.

Pół-sztywne

Istnieją cztery kategorie szyi klamra: miękki kołnierz, kołnierz szyjny, SOMI i Halo klamra. Klamra kołnierz miękka pianka jest kołnierz na szyi. Te, wykonane szelki dla łatwego usuwania lub stosowania, to kawałek przejście pomiędzy sztywnym klamry i bez nawiasu. Kołnierz szyjki jest w jednej sztywnej lub pół-sztywnej postaci. Są to plastikowe i metalowe szyi szelki podtrzymujące podbródek i tylną część głowy. Tego typu szelki ograniczają ruch głowy i niektóre rozszerzenia wspierające kręgosłup.

Sztywny

SOMI (mostkowo-Guz żuchwy unieruchamiające) jest klamra używany do utrzymywania szyjki w linii prostej. Ta klamra ogranicza zginanie lub skręcanie szyi. Urządzenie Halo jest najbardziej sztywne szelki szyi. Jest mocujący z kołkami wywiercone w czaszce i dołączonym do metalowego pierścienia krąży głowicy. Szyna jest dołączony do czterech punktów, które są połączone do kamizelki noszone przez pacjenta.

Zastosowanie

Ogólnie przyczyną kołnierza ortopedycznego być dopuszczone byłoby jednego z trzech czynników: unieruchomienie kręgosłupa podczas gojenia do stabilizacji powierzchni rannego i opanowywania bólu w celu ograniczenie ruchu. Skala obrażeń określi rodzaj klamry używane. Jeśli masz proste zwichnięcie lub ból mięśni, może być wykorzystana miękki kołnierz lub kołnierz szyjny. Jeśli masz uraz kręgosłupa lub możliwość złamanego kręgosłupa, klamra, która sprawia, że ​​nieruchome szyi zostaną wykorzystane w celu zmniejszenia szkody.

Rozważania

Kiedy poinformowała, że ​​będzie potrzeby klamrach szyi, wiele rzeczy będzie patrzył na celu określenie rodzaju szyi klamra będzie używany, a na jakim etapie w swoim uzdrowieniu. Wiele razy można przejść przez więcej niż jednego typu, jak poprawia swoje zdrowie. Innym czynnikiem, zwłaszcza w czasie uszkodzenia, jest mobilności kręgosłupa i ograniczenia wagowe wymagane dla wsparcia.

Rodzaje bólu szyi Szyjki Macicy

Rodzaje bólu szyi Szyjki Macicy


Mimo, że ludzie doświadczają ból szyi w różny sposób, jest kilka specyficznych rodzajów szyjnego ból szyi. Ten szczególny rodzaj bólu odbywa się w określonej części szyjki i mogą być wywołane przez wiele czynników.

Identyfikacja

Kręgosłupa szyjnego zawiera pierwsze siedem kości w szyjce. Rozpoczynają się u podstawy mózgu i kończą tuż obok łopatek. Ból w tym obszarze szyjki jest nazywany "szyjki ból szyi".

Przepuklina dysku

Przepukliny dysku odbywa się po jednym z krążków pomiędzy kręgami się misshaped i wybrzusza się w tym miejscu. Te przepuklina dysków następnie umieścić nacisk na rdzeń kręgowy i podrażnić nerwy prowadzące do ramion i górnej części tułowia.

Rdzeń kręgowy ciśnienia

Czasami, nadużywania rdzenia kręgowego prowadzi do przewlekłego stanu nacisku wywieranego na rdzeń kręgowy. Co ciekawe, ten typ bólu szyjki nie jest odczuwany jako "ból" w szyjce. Zamiast pacjenta wystąpi drętwienie rąk lub nóg, złe wyważenie i sztywność karku.

Whiplash

Kręgów szyjnych ma miejsce, gdy nie ma uszkodzenia tkanek miękkich kręgosłupa szyjnego. Whiplash często występuje po nagłym ruchu do przodu lub do tyłu na szyi, a wyniki w macicy sztywność karku, ból głowy, ból barku, ból pleców i szyi ból szyi.

Zapalenie stawów

Niestety, nawet jeśli przepuklina dysku lub rdzenia kręgowego zostało ciśnienie korygowane, może mieć trwały wpływ na szyi. Pacjenci, którzy mieli tego typu szyjki macicy często doświadczają ból stawów kręgosłupa szyjnego, w wyniku przewlekłego bólu i sztywności.

Czy Rodzaj Buty nosisz zmienić sposób chodzić?

Czy Rodzaj Buty nosisz zmienić sposób chodzić?


Wszystkie buty zmieniają sposób chodzenia. Sposób, w jaki porusza się podczas gdy stopa depcząc po śniegu w ciężkich butach kontrastuje wyraźnie z okazji chodzić w swoim kapcie w domu lub w swoim trampki na drodze do sklepu spożywczego. Zmiany te występują w dużej części z powodu różnic w wyściółkę, sztywności i rozkładu masy.

Działa przeciwko naturze

Podczas chorób stóp zgłosić wyższą częstotliwość problemów stóp wśród częstych noszącym buty na obcasie i klapek sandałów, wszystkie buty działać przeciwko naturalnym krokiem nogę za. Adam Sternbergh z "New York Magazine" opisuje badania 2007 wykonywane przez naukowców z University of Witwatersrand w których naukowcy badanych nogi członków z trzech nowoczesnych kultur. Członkowie społeczeństwa Zulu, którzy często chodzić boso, miał zdrowsze stopy niż członków europejskich, którzy nosili buty najbardziej wśród badanych społeczeństw. Niemniej jednak amerykański ortopedyczne stopy i kostki Społeczeństwo nie polecam chodzenia boso, ale zrobić miejsce ograniczenia niektórych rodzajów obuwia.

Podstawowe różnice Stride

Podczas chodzenia boso, twoja stopa naturalnie wykonuje krótkie kroki, które pozwalają wylądować miękko na pięcie, lekko zginanie kolana. Twoja stopa rolkach przez zewnętrznej krawędzi stopy, aż kulka wyląduje na ziemi. Palce, a następnie dać silny impuls do przodu do następnego kroku. Nosząc standardowe buty do chodzenia, wyściełana pięta faktycznie powoduje pięty do ziemi mocniej. Gruba podeszwa zabezpiecza stopę przed stoczeniem się do następnego etapu, i mało elastyczne palce chroni palce od pchania z ziemi, powodując nogi podnieść nogę i więcej pracy.

Dobry projekt butów

Dobry projekt buta współpracuje z naturalnych projektowania stopy, a nie przeciwko niej. Korzystne buty chodzenie ma niski, stabilny obcas, który promuje solidne lądowania i elastyczne palec, który pozwala palce wcisnąć się do przodu, ułatwiając odciążyć kolana. Dobre buty ma również lekką konstrukcją. Ciężkie buty utrudnić nogą poruszać naturalnie, powodując kolana zrobić więcej podnoszenie i dalej zmienia sposób chodzenia.

Zły projekt butów

Stycznia W. Payne z Washington Post donosi, że amerykańskie stopy i kostki ortopedyczna Stowarzyszenie ostrzega przed noszenie obuwia z cienkich podeszwach i wysokie obcasy z kolcami. Obcasy spowodować stóp przesuwać do przodu, jak idziesz, tworząc nadciśnienie w stopach i nogach, powodując ból w dolnej części pleców i zmieniając ustawienie organizmu, jak idziesz. Japonki również powodować problemy: twoja stopa wielokrotnie podnosi swoją piętę od powierzchni buta, tworząc napięcie w stopie i zmianę sposobu obcas na wasze ziemie i podnosi się z ziemi.