adcov.com

miralax dla dzieci

O bezpłatnym Medycznej Ubezpieczenia dla dzieci

O bezpłatnym Medycznej Ubezpieczenia dla dzieci


Ważne jest to, że wszystkie dzieci mają jakiś rodzaj ubezpieczenia zdrowotnego, aby zapewnić jakość życia i do otrzymania wszystkich niezbędnych szczepionek i opieki zdrowotnej. Podczas gdy niektóre rodziny mogą nie być w stanie pozwolić sobie ubezpieczenie z powodu ograniczonego dochodu, istnieją programy, które mogą pomóc zachować dzieci ubezpieczone. Czytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o możliwości bezpłatnej opieki zdrowotnej dla rodzin o niskich dochodach nadal.

Gdzie można Rodziny Pobierz Zdrowia bezpłatną opiekę dla dzieci?

Rodziny mogą skontaktować Ubezpiecz Dzieci Teraz, który to program oferowany przez amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej. Informacje kontaktowe są wymienione za pośrednictwem strony internetowej w Internecie (patrz bibliografia).

Jakie są kwalifikacje?

Każdy stan ma własne wytyczne dotyczące dochodów i można sprawdzić swój stan on-line na stronie internetowej US Zdrowia i Opieki Społecznej. W większości państw, średnie kwalifikacji dla czteroosobowej rodziny jest to, że mogą zarobić nawet do 34,100 dolarów rocznie i mają dzieci, którzy są 18 lat i młodsze.

Pokrycie

Ubezpiecz Dzieci Teraz obejmie wizyty biurowych, pobytów w szpitalu lekarza i recept. Niektóre państwa mogą obejmować opiekę stomatologiczną i oczu, i trochę sprzętu medycznego.

Koszt

Ubezpiecz Dzieci Teraz jest bezpłatnie lub przy niewielkich kosztach. Koszt ubezpieczenia zależy od wysokości dochodu, który sprawia, że ​​rodzina. Koszty mogą obejmować co płaci dla recept lub wizyt lekarza / szpitala.

Gdzie należy złożyć wniosek?

Rodziny powinny skontaktować się z lokalnymi usługami zdrowia ludzi oraz biuro szczegóły aplikacji lub porozmawiać z ich lekarzem rodzinnym. Niektóre biura lokalne mogą wymagać specjalistycznej dokumentacji podczas czasu stosowania, takich jak zaświadczenie o dochodach, karty Social Security i wszelkich ostatnich rachunków medycznych, które mogą być potrzebne wsparcie ze.

Kentucky opieki zdrowotnej dla dzieci bez ubezpieczenia

Kentucky opieki zdrowotnej dla dzieci bez ubezpieczenia


Wzrastające koszty opieki zdrowotnej są problemem dla wielu rodzin w Kentucky. Od czasu do czasu, może znaleźć się pomiędzy miejscami pracy, nie są w stanie uzyskać ubezpieczenie lub nie są w stanie pozwolić sobie ubezpieczenie. Dostęp dzieci do opieki zdrowotnej nie musi być uzależniona od sytuacji finansowej rodziców. State of Kentucky, rząd USA i innych agencji pracowali, aby zapewnić kilka opcji tanich opieki zdrowotnej dla wszystkich dzieci mieszkających w Kentucky.

KCHIP

Kentucky dzieci Program Ubezpieczenia Zdrowotnego (KCHIP) jest największym plan opieki zdrowotnej dla dzieci w stanie Kentucky. Program ten dostępny jest dla wszystkich dzieci w wieku poniżej 19 lat. KCHIP obejmuje dzieci z rodzin, których dochody przekraczają wymagania dla programu Medicaid.
Dzieci uczestniczących w programie, mają prawo do następujących usług medycznych: wizyt lekarskich, hospitalizacji i przychodnie szpitalne, opieka dentystyczna, opieki zdrowia psychicznego, opieki wizji i okulary, usługi laboratoryjne, leki na receptę, protetyka słuchu, logopedyczne, szczepień i inne specjalistyczne usługi medyczne. W zależności od potrzeb finansowych i zdrowotnych, niskie koszty współpłacenia może być obciążony kosztami niektórych usług.

Kentucky Dziecko teraz!

Ta innowacyjna inicjatywa opieki zdrowotnej zapewnia Kentucky dzieciom dostępu do wysokiej jakości opieki zdrowotnej w lub w pobliżu swoich szkół. Stan Kentucky ma obecnie 16 takich obiektów opieki zdrowotnej obsługujących ponad 21000 studentów. Obiekty te diagnozowania, leczenia, patrz i śledzić na rutynowe i poważnych chorób, dla dzieci w wieku szkolnym. Wspólnotowe organizacje zdrowia i szkoły nawiązały współpracę w celu zapewnienia możliwości na miejscu dla wszystkich dzieci, aby uzyskać medyczne, stomatologiczne i opiekę psychiatryczną. Jeśli Twoje dziecko jest uczniem w Kentucky, skontaktuj się z administratorem, aby sprawdzić, czy w szkole szkoła programu opartego opieki zdrowotnej na danym obszarze.

Maternal and Child Health Care

Związek matki i dziecka programów zdrowotnych jest prowadzony na szczeblu krajowym organizacja z silnie zakorzeniony w Kentucky. Obecny program AMCHP obsługuje ponad 300 tysięcy osób, w stanie Kentucky. Celem AMCHP jest dostarczenie na potrzeby opieki zdrowotnej dla dzieci, kobiet i rodzin. Niektóre z usług tej organizacji świadczy m.in.: transport i usługi kliniczne dla dzieci ze specjalnymi potrzebami, przesiewowym metabolicznego dla noworodków, obsługa ręce, aby zapewnić w domu usług medycznych dla pierwszych rodziców w czasie na okres do dwóch lat, a noworodka badanie słuchu.

Programy Medicaid Rodzina

Rząd USA oferuje rodzin o niskich dochodach możliwość ubiegania się o świadczenia i pomocy, w tym programów Medicaid opieki zdrowotnej. Może ubiegać się wszyscy obywatele USA, w tym rodzin w Kentucky, którzy spełniają aktualne wymagania dochodowe. Te korzyści zdrowotne odbywają się w wielu podstawowych i specjalistycznych potrzeb służby zdrowia przy niskich kosztach. Aby ubiegać się o te świadczenia kontakt: CHFS DFS Medicaid polityki, 275 E. Main St, 3E-I Frankfort, KY 40621, (502) 564-3440.

Znajdź Kentucky State Health Care

Stan Kentucky udziela pomocy opieki zdrowotnej dla dzieci w swoich ośrodkach powiatu zdrowia. Ośrodki te świadczą usługi w Lead przesiewowych, szczepień, wel-dzieci wizyt opieki i żywienia doradztwa między innymi usługi. Usługi są dostępne w niskiej lub bez żadnych kosztów, w zależności od swojej sytuacji finansowej.

O California Health Insurance dla Dzieci

O California Health Insurance dla Dzieci


Poprzez Program Zdrowe Rodzin, stan Kalifornia oferuje tanie ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci w rodzinach o niskich dochodach, którzy nie mogą kwalifikować się do nie-Medi-Cal kosztów. Poza opieką medyczną, program oferuje tanie ubezpieczenie stomatologiczne i wizji, aby dzieci, które są stałe miejsce zamieszkania w Kalifornii.

Tło

Kalifornia zadebiutował swoją Zdrowe rodziny Programu w 1998 roku, oferuje ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci, które są nieubezpieczone i spełniających określone wymagania kwalifikacyjne. W lutym 2009 roku prezydent Barack Obama reauthorized prawa, którego finansowanie pomaga wsparcie prawie 900.000 Kalifornia dzieci w rodzinach Zdrowe Państwowej Programu Zdrowia Dziecka Insurance Program (SCHIP).

Kwalifikacje

Dzieci mieszkające w Kalifornii aż do wieku 19 lat, którzy nie kwalifikują się do no-Medi-Cal kosztów można zakwalifikować się do programu. Dodatkowe kwalifikacje to dzieci z rodzin o dochodach, które spełniają Zdrowe rodziny wytyczne i dzieci urodzonych z matek uczestniczących w programie Access dla niemowląt i matek (AIM) Programu, którzy nie są zapisani w Medi-Cal lub sponsorowanych przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotnego. W kwietniu 2010, wytyczne miesięczny dochód do łączenia Zdrowe rodziny dla rodziny trzech z dziecka do 1 roku życia wynosi 3,053 dolarów do 3815 dolarów w porównaniu z miesięcznym czapce dochodów 2,030 dolarów na brak kosztów Medi-Cal.

Pokrycie

Program California Zdrowa Rodzina oferuje tanie kompleksowej opieki zdrowotnej, stomatologii i wzroku przez ograniczoną liczbę planów ubezpieczeniowych. W dodatek do podstawowej opieki medycznej, dzieci mogą również otrzymać opiekę psychiatryczną, mowy i terapii fizycznej.

Przewoźnicy ubezpieczeniowe

Niektórzy z przewoźników ubezpieczeń zdrowotnych oferowanych przez w ramach programów Zdrowe rodziny są Anthem Blue Cross of California, Blue Shield of California, Aetna, Kaiser Permanente, Zdrowie netto i Pacificare. Niektórzy członkowie mają możliwość wyboru lokalnych ubezpieczycieli. Konsultant Zdrowia Rodziny stronie internetowej więcej szczegółów.

Koszt

Miesięczne koszty wpisowe różnią się w zależności od dochodu i ubezpieczenia planu, ale są zazwyczaj mniej niż 50 dolarów za dziecko. Użytkownicy są również zobowiązani do zapłaty w przedziale od 5 do 15 dolarów z dopłat do wizyt lekarskich.

Teksas Ubezpieczenie medyczne dla dzieci

Teksas Ubezpieczenie medyczne dla dzieci


Stan Texas oferuje opcje na ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci, aby mogły one otrzymać opiekę medyczną i stomatologiczną, których potrzebują, promowanie ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Państwo oferuje dwie opcje ubezpieczenia dla tych, którzy spełniają kryteria kwalifikacyjne. Medicaid dzieci oferowany jest do rodzin o niskich dochodach, bez żadnych kosztów i Zdrowia Dziecka Insurance Program jest programem podziału kosztów na poziomie Texas rodzin nieco wyższych dochodach.

Medicaid dzieci

Medicaid dzieci jest program ubezpieczeniowy oferowany wykwalifikowanych rodzin i jest bezpłatny dla tych, którzy spełniają określone kryteria. Program ten jest finansowany przez ubezpieczenie stanowych i federalnych dotacji rządowych, i jest dostępny dla każdego, kto spełnia wymagania kwalifikacyjne dochodów i miejsca zamieszkania. Program oferuje świadczenia medyczne dla dzieci bez odliczeniami ubezpieczeń lub maksymalną trwałość klauzul korzyści. Rodzice lub opiekunowie, którzy napotykają niespodziewane bezrobocia lub nagłych zmian w dochodach może być w stanie otrzymać tymczasowy ubezpieczenia Medicaid, jeśli spełnione są kryteria.

CHIP Ubezpieczenia

Zdrowia Dziecka Insurance Program (CHIP) został zaprojektowany, aby pomóc rodzinom, które nie kwalifikują się do państwowego programu Medicaid powodu wyższych dochodów miesięcznych lub rocznych. CHIP działa jak każdy inny plan ubezpieczeń. Osoby dopuszczone do programu zapłacić roczne wpisowe i mają możliwość wyboru dostawcy opieki zdrowotnej z zatwierdzonej listy. Osób otrzymujących świadczenia może być zobowiązany do zapłaty zastosowanie co płaci za wizyty biurowych i kosztów na receptę jako część wymagań podziału kosztów programu. W ko-Stawki wynagrodzenia i uzyskania przychodów są określone w momencie zatwierdzenia i są oparte na dochodach uczestnika.

Korzyści z obu programów

Obie z tych planów ubezpieczeniowych pokrycie świadczeń medycznych, takich jak rutynowe badania kontrolne i pilnych wizyt w gabinecie, wizyty pomoc, leki na receptę, szczepienia, prześwietlenia i badania laboratoryjne. Koszty pokrywane są również dentystycznych w ramach świadczeń planów. Koszty związane z egzaminów oczu i okulary są zatwierdzone dodatki, jak również. Oba programy muszą być odnawiane co roku, i kwalifikacji dochodów muszą być spełnione, w trakcie każdego okresu wymiany, w celu dalszego udziału w programach.

Jak się zakwalifikować

Wnioskodawcy muszą mieć 19 lat lub młodszych, aby otrzymywać Medicaid i 18 lat lub młodszych do udziału w CHIP. Rejestrujących muszą być obywatelami USA i stałe miejsce zamieszkania w stanie Teksas. Wnioskodawcy muszą również spełniać wymogi dochodowe, aby kwalifikować się do programów. Kwalifikowalności na podstawie liczby osób zamieszkujących w gospodarstwie domowym oraz sum miesięcznych i rocznych dochodów dla rodziny. Rodzice, dziadkowie i opiekunowie mogą ubiegać się o pokrycie w imieniu dziecka.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji na temat obu programów ubezpieczenia lub do zadawania pytań na temat procesu aplikacji lub odnowienia, odwiedź CHIPMedicaid.org lub zadzwonić pod numer 1-877-kids-Now (543-7669).

Zajęcia dla dzieci z porażeniem mózgowym

Porażenie mózgowe, odnosi się do stanu chorobowego, który ma wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, często charakteryzujące się słabą kontrolą lub paraliż mięśni. Większość dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym nie może angażować się w aktywność fizyczną przez długie okresy czasu. Jednak dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym nadal trzeba stymulować mięśnie wzmocnić swoje ciało. Odpowiednie ćwiczenia dla dzieci z porażeniem mózgowym mogą pomóc zminimalizować utratę masy kostnej i poprawy zdolności motorycznych.

Podstawy

Rodzice nie muszą się bać włączenie ćwiczeń do codziennego harmonogramu ich dziecka. Dzieci z porażeniem mózgowym wolą albo szybko lub powolne ruchy. Jeśli Twoje dziecko lubi wolniejszym tempie, a następnie znaleźć czynności wymagających wolniejszy ruch. Na przykład, można umieścić obiekt (na przykład, przekąski, zabawki, odzież, piłki), w niewielkiej odległości i zachęcać dziecko do sięgnięcia po nią. Bądź cierpliwy i uniknąć chwytając przedmiot, jeśli dziecko nie wydaje się zainteresowany. Można również zapisać się na zajęcia sportowe dla młodszych dzieci, takich jak joga czy gimnastyka. Jeśli klasa nie jest przeznaczony szczególnie dla specjalnych potrzebach dzieci, należy rozważyć wybierając kurs na niższym poziomie. Na przykład, jeśli dziecko jest 4 lat, to zamiast zapisania w klasie z 4 do 5-latków, pod klasę dla 2 do 3-latków.

Na zewnątrz

Dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym powinny również angażować się w zabawy na świeżym powietrzu. Możesz zacząć od biorąc dziecko do lokalnej parku, zoo i plac zabaw dla dzieci, niezależnie od tego, czy dziecko korzysta chodzik lub wózek. Jednym z powodów, aby zwiększyć na świeżym powietrzu jest tak, że dzieci stają się narażone na różne zmysły. Na przykład, należy rozważyć, jak zapach w zoo zazwyczaj jest inny niż w ogrodzie. Inne działania to jazda konna i hipoterapia, który nawet może wiązać się z terapeutą na koniu wraz z Twoim dzieckiem. Jazda konna przyczynia się do wzmocnienia pozycji, siłę mięśni dziecka i zdolność do poruszania się. Na przykład, Pine Tree Camp w Rzymie, Maine, jest dotowane letni obóz około trzech godzin z Bostonu i dostosowane do szczególnych potrzeb dzieci-. Doradcy obóz pomóc dzieciom z ich codziennych czynności (np, jedzenie). Kempingi będzie dostać się do ryb, kajak, łódź, i cieszyć się sztuki i rzemiosła.

Porady

Tanie, działalność przez cały rok, które mogą być naprawdę zabawne i pomocne jest pływanie. Dzieci z porażeniem mózgowym mogą zrelaksować się emocjonalnie i fizycznie, jak pływać i unosić się, podczas pracy na ćwiczenia i ruch, które będą miały długoterminowe korzyści zdrowotne. Rozważyć dodanie codziennych ćwiczeń waga-oporu, aby zwiększyć napięcie i wytrzymałość mięśni. Powinieneś być w stanie nabyć odporność wagi ramię, nogę, lub zapalniczki. Możesz włączyć działania ustne lub pisemne, aby dodać różne, ale zawsze dążyć do maksymalizacji ruchy dziecka, bez względu na krótki czas trwania.

Jak ubiegać się o pomoc medyczną dla Dzieci Niepełnosprawnych w Pensylwanii

Istnieje kilka sposobów, aby skutecznie złożyć wniosek o pomoc medyczną w imieniu dziecka, Pennsylvania. Przestrzegając kilku prostych kroków, można zmaksymalizować szanse na aplikacji homologowanego i uniknąć oskarżeń o oszustwa. Złożenie wniosku, który odpowiada na każde pytanie, unika ukrywanie faktów i obejmuje wsparcie dokumentacji daje dziecku najlepszą szansę być zatwierdzony do pomocy medycznej.

Instrukcje

1 Kontakt biuro pomocy powiatu w hrabstwie dziecko zamieszkuje. Zapytaj, czy dziecko musi mieć determinację kwalifikowalności od dodatkowego dochodu bezpieczeństwa do zakwalifikowania się do pomocy medycznej. Chociaż procesy i wymagania każdego urzędu powiatu mogą się różnić, Prawo Projekt Zdrowie Pensylwania zaleca mając dziecko pod kątem bezpieczeństwa miejski kwalifikowania dochodów przed zastosowaniem się do pomocy medycznej.

2 Zadzwoń do Social Security Administration w 800-772-1213. Po usłyszeniu automatycznego menu, naciśnij zero. Kiedy słyszysz następny naciśnij przycisk Menu. Możesz mówić do środka zabezpieczenia społecznego między 7 rano a 7 od poniedziałku do piątku. Wyjaśnij, dzwonisz, aby dowiedzieć się dowiedzieć, czy dziecko kwalifikuje się do SSI dla celów pomocy medycznej i poprosić agenta dla SSI kwalifikowalności przesiewowych przez telefon. Agent będzie umówić się z tobą tak sypać mogą dzwonić na wywiad. Odpis datę mianowania i posiadać dokumentację przygotowaną do rozmowy telefonicznej. Dokumentacja wymagana może zawierać wskaźniki finansowe rodziców, dzieci i innych osób dorosłych mieszkających z dzieckiem. Dokumenty takie jak odcinki wypłat, wkładów bankowych i inwestycyjnych oraz wyceny nieruchomości mogą być pomocne. Jeśli zostanie ustalone, że dziecko nie spełnia kryteriów do SSI, zażądać pisemnego list od przesiewacza potwierdzający determinację.

3 Uzyskanie formularz PA600CH drukując go z Zakładu Opieki Publicznej Pensylwanii online kontaktując się z biurem pomocy powiatu na którym znajduje się dziecko, lub dzwoniąc na linię pomocy dla dzieci zdrowych w 800-986-5437. Użyj niebieski lub czarny długopis. Na górze pierwszej strony pisać, "MA dla niepełnosprawnego dziecka" lub "mA dla niepełnosprawnego dziecka PORADNIK SEKCJA 355,4." Wypełnij wszystkie pola formularza starannie i dokładnie, używając informacji z weryfikowalnych źródeł, takich jak IRS deklaracji podatkowych. Załączyć kopie wszelkich ubezpieczeń medycznych kart pokrycia związanych z dzieckiem. Raporty medyczne dokumentujące niepełnosprawność dziecka i podpisane przez podpisana przez lekarza, psychiatry lub psychologa powinny być również dołączone do wniosku.

4 mailem lub dostarczyć wypełniony formularz i całą dokumentację do urzędu pomocy powiatu lokalnym. Jeśli mailingu, wysłać go listem poleconym lub uzyskać certyfikat wkrótce. Jeśli dostarczyć wniosek do biura pomocy powiatu, poprosić o potwierdzenie odbioru. Wiele aplikacji powiatów recenzję rocznie, więc jeśli twój wniosek nie zostanie przyjęty, może być w stanie poprosić o ponowne rozpatrzenie.

Jak ubiegać się o Hawk-i ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci

Jak ubiegać się o Hawk-i ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci


Utworzony w wyniku federalnej ustawy salda budżetowego 1997, zdrowego i dobrego Dzieci w planie Iowa, bardziej znany jako jastrząb-i planować, zapewnia opiekę zdrowotną za darmo lub tanie dla dzieci z rodzin, które kwalifikują. Oprócz limitów dochodów dla planu, dzieci muszą być pod 19 lat, nie kwalifikują się do Medicaid, nie są ujęte w innym planie ubezpieczenia zdrowotnego, i być obywatele USA i cudzoziemców rezydentami prawne.

Instrukcje

1 Sprawdź, czy Twoja rodzina spełnia wymagania dochodu hawk-i zaplanować. Można znaleźć dwie tabele zawierające limity przychodów o wielkości rodziny dla swobodnego planu i planu, który kosztuje 10 dolarów za dziecko na zdrowych i dobrze dzieci w witrynie Iowa.

2 Pobierz aplikację z zdrowego i dobrze dzieci w witrynie Iowa lub telefonicznie (800) 257-8563, aby mieć jeden mailem.

3 Zbierz dokumenty niezbędne do wysłania z aplikacji. Kserokopia odcinki wypłat z ostatnich 30 dni dla współmałżonka i siebie, aby udowodnić, że twoja rodzina spełnia wymagania dochodowe planu. Zdrowych i dobrze Dzieci w witrynie Iowa ma listę dokumentów można wysyłać do udowodnienia statusu tożsamości i obywatelstwa dziecka.

4 Wypełnij wniosek, poprzez dostarczanie wymaganych informacji o sobie, swojej rodziny i swojego dochodu. Zarejestruj się na ostatniej stronie wniosku.

5 Poczta aplikacji i kserokopie wymaganych dochodach, dokumentów tożsamości i obywatelstwa zdrowym i dobrze dzieci w Iowa. Możesz także faksem wniosek i dokumenty do obu 877-457-7701 lub 515-457-7701. Program przeglądu aplikacji i najpierw ustalić, czy dzieci mają prawo do Medicaid. Dzieci zyskać rejestracji w programie, jeśli spełniają wymogi dochodowe i twoje dzieci nie kwalifikują się do Medicaid.

W Bassinets Najbezpieczniejsze dla dzieci

W Bassinets Najbezpieczniejsze dla dzieci


Bassinets są oszczędność miejsca alternatywą do szopki, że wiele rodzin korzystających w ciągu pierwszych kilku tygodni lub miesięcy życia ich dziecka. Podczas gdy są one praktyczne i wygodny sposób, aby utrzymać dziecko na wyciągnięcie ręki, bezpieczeństwo jest zawsze problemem, gdy biorąc pod uwagę produkty dla dzieci.

Gondoli vs Szopka

Ponieważ bassinets nie są objęte obowiązkowymi normami federalnymi, szopka jest bezpieczniejsze. Jeśli to możliwe, należy użyć łóżeczko pełnowymiarową. Większość gondoli produkuje nie przestrzegać dobrowolnych norm bezpieczeństwa, jednak, więc jeśli uważasz, że gondola jest właściwym wyborem dla Ciebie, tylko zwrócić uwagę na pewne cechy podczas zakupów.

Unikać pamiątki i kołyski

Bassinets hand-me-down może być cenne pamiątki, ale nie powinny być stosowane z dziećmi. Normy bezpieczeństwa uległy zmianie i poprawie w ostatnich latach, więc starsi zapewne nie są zgodne z obowiązującymi normami. Kołyski nie są właściwe substytutem gondoli. Dzieci nie powinny być pozostawione bez nadzoru w koszach. Podczas kołysania ruch kołyski może być kojące, ale również wprowadza niebezpieczeństwo, że dziecko może ślizgać się i zostać uwięziony na boku podstawki.

JPMA Certyfikacja

Przede wszystkim znaleźć gondoli z JPMA (Stowarzyszenie Produkcja Juvenile Products) certyfikacji. Oznacza to, że producent przedstawił gondoli na niezależne badania w celu wykazania, że ​​produkt jest zgodny z dobrowolnymi normami bezpieczeństwa. Jeśli gondoli nie ma tego certyfikatu, nie masz pewności, że gondola spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa.

Inne uwagi

Spójrz na gondoli, która oferuje strukturalną integralność są wygodne. Szeroka podstawa zapewnia najlepszą stabilność. Nie powinien być w stanie to rock your gondoli; powinien czuć się zbyt wytrzymały, aby przejść łatwo. Upewnić się, gondola jest z materaca lub poduszki i materac, który przylega oraz płasko na bokach gondoli. Zakup nowego gondoli powinno pomóc uniknąć problemów z RIP i łzami w tkaniny na bokach gondoli, ale zawsze upewnić się, że materiał na gondoli jest nienaruszona.

Kiedy przenieść dziecko z

Tak wygodne, jak mogą one być, bassinets nie są odpowiednie dla dzieci, które mogą popychać się na rękach i kolanach, lub dzieci, które przekraczają limit wagowy.

Pszenica-Free Gotowanie dla dzieci

Nietolerancja glutenu i pszenicy alergie stają się coraz bardziej powszechne wśród dzisiejszej młodzieży. Chociaż nie udowodnione, niektórzy eksperci związane pszenicy konsumpcyjnej na autyzm u dzieci. Niestety wiele "kid friendly" pokarmy zawierają pszenicę (czyli mac n 'ser, kanapki), ograniczając w ten sposób wybory za wolne od pszenicy, przyjaznych dzieciom jedzenie. Jednak smaczne gotowanie może być nadal realizowane przy odrobinie myśli, badań i drobnych substytucji.

Wyszukiwanie wolne substytucji pszenicy

Wraz z rosnącą liczbą osób, które zdiagnozowano nietolerancję pszenicy, nic dziwnego, że półki supermarketów zapewniają szerszy wybór glutenu / pszenicy składników.

Rice- na bazie kukurydzy oraz żywność jest jednym z niewielu wolnych od składników pszenicy dostępnych. Na przykład, obecnie jest makaron z mąki ryżowej, jako jej podstawowego składnika. Quinoa, ziarno, które jest inny szybko zyskuje popularność wśród dzieci i dorosłych, jest wszechstronna, pozwala na szybkie gotowanie i różne, i jest często chwalony za wysoką zawartość białka i żywienia.

Idea gotowania

Oprócz zszywek zboża, inne pokarmy mogą być spożywane przez osoby z alergią pszenicy. Owoce i warzywa mogą być często pureed i przyprawione, aby uczynić je bardziej przyjazny dzieciom. Nie tylko te produkty są bardzo zdrowe, ale wprowadzenie ich do dziecka w młodym wieku może także zbudować fundament zdrowego odżywiania w przyszłości.

Fasola i rośliny strączkowe są również uniwersalne składniki bogate w błonnik, białka i węglowodanów złożonych. Dla dzieci, które nie są fanami tekstury, przecierania w maszynce jest proste rozwiązanie.

Pokarmy, których należy unikać

Oczywiste należy unikać pokarmów, które zawierają ziarna pszenicy jako kluczowy składnik w tym pieczywa i makaronów. Niektóre mniej oczywiste żywność może być zanieczyszczona lub użyć mąki jako swojej bazy. Na przykład, sosy sos i zasady Roux często zawierają pszenicy.

Inna żywność, która nie zawiera pszenicy są technicznie owsa. Niestety, dla dziecka z wysokiej wrażliwości pszenica, owies należy unikać, chyba że etykieta mówi pszenicy. Większość owsa są często uprawiane ściśle pszenicy, co prowadzi do zanieczyszczenia przez glebę.

Jak wybrać Witaminy dla dzieci

Jak wybrać Witaminy dla dzieci


Zanim dzieci uczą się mówić, oni swoje preferencje żywieniowe znane chwytając w pliku cookie lub marszcząc nos na zielonej fasoli. Chociaż nie możemy zmusić dzieci do jedzenia wszystkie swoje warzywa, możemy wybrać wysokiej jakości suplementów witaminowych, aby pomóc ich ciała rosnące zachować zdrowie.

Instrukcje

1 Wybierz witaminy przeznaczone specjalnie dla dzieci. Oprócz tego, że do żucia, preparaty te mają większe ilości określonych witamin niezbędnych dla zdrowia dzieci.

2 Daj jej rosnące kości wystarczającej ilości witaminy D. Jeśli mieszkasz w zimnym klimacie, gdzie czas na zewnątrz jest ograniczony, należy podać ci dziecko co najmniej 800 IU witaminy D dziennie.

3 Użyj witaminy A z ostrożnością. Przedawkowanie budować w tkankach tłuszczowych i może powodować toksyczność wątroby. Zamiast wybrać suplementy z beta-karotenu, który organizm przetwarza w witaminę A i wydala łatwiej.

4 Limit sztuczne smaki i kolory. FDA informuje, że liczba żółty barwnik 5 może powodować reakcje alergiczne u osób wrażliwych. Badania związane czerwoną numer 3 na raka w badaniach na zwierzętach.

5 Rozważmy samodzielny suplement wapnia. Bo to nieporęczne mineralna, większość witamin zawierają mniej niż 100 mg wapnia. Dzieci muszą 800 do 1300 mg na dzień, w zależności od ich wieku.

6 Wybierz witamin z małym lub bez dodatku substancji słodzących. Możesz uniknąć syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy, tak wszechobecny w amerykańskiej diecie, wybierając z koncentratem witaminy słodzonych soków owocowych.

7 Zwiększ spożycie witaminy C dziecku w sezonie przeziębień i grypy. Organizm nie może produkować ani przechowywać witaminy i niewystarczające ilości zmniejszają zdolność organizmu do zwalczania infekcji. Rozważmy ilości od 50 mg do 1 g.

Wskazówki

 • Zachować witaminy z dala od dzieci. Przypadkowe przedawkowanie żelaza jest jedną z najczęstszych postaci zatrucia u dzieci.
 • Nie wolno przekraczać zalecanej dawki witaminy bez konsultacji z pediatrą.

Jak użyć programu Detox dla Dzieci

Jak użyć programu Detox dla Dzieci


Program Detox daje ciału szansę na poprawę procesów eliminacji przez wątrobę, jelita grubego, nerki, płuc i skóry. Wątroba i jelita to dwa najważniejsze, nawet dla dzieci, a dwa razy w roku oczyszczająca jest zdrowe dla wszystkich. Ponieważ dzieci nie mogą tolerować agresywnych zmian w swojej diecie, a wielu jest wybredny o wyborze żywności, program detox dla dzieci różni się nieco od tego z osobą dorosłą. Poniższe wskazówki będą pomocne dla Ciebie, jeśli zdecydujesz, że nadszedł czas na dobre oczyszczenie dla Twojego dziecka.

Instrukcje

Jak korzystać Detox programy dla dzieci

1 Sprawdzić oznaki, że dziecko trzeba detox. Objawy obejmują wysypkę skórną lub ogniska, zmęczenie, drażliwość, powolny proces trawienia, luźne lub twarde stolce lub zaparcia; bóle głowy, bóle pleców ostrej, katar, kaszel lub płuc zatory i skąpe lub silny zapach moczu. Jeden z najlepszych razy do Detox jest, jeśli dziecko wykazuje oznaki zimna, zatorów lub innych zaburzeń równowagi ciała i drobnych dolegliwości.

2 Upewnij się, że dziecko wypija 5 lub 6 szklanek wody dziennie. Dla dzieci, szkło powinno być co najmniej 4 uncji.

3 Upewnij się, że masz dużo świeżych owoców i warzyw na parze. O sokowirówki jest pomocne, choć nie jest to konieczne.

4 wyeliminować wynikające z każdej diety detox: przetworzonej żywności - używać tylko cały i naturalne foodsFoods które zawierają cukier lub uwodornione oleje (trans) i barwników chemicznych i produktów preservativesFlour, w tym makarony, pieczywo, ciastka, ciasta, etc.Meats i produktów zwierzęcych

5 W dniu pierwszym, daje tylko czystych płynów i herbatki ziołowe, jako tolerowane. Wyczyść buliony warzywne i soki owocowe bez cukru są zazwyczaj dobrze tolerowane. Apple i-słodzone soki z żurawiny są wolne Szczególnie oczyszczanie. Jeśli chcesz, możesz zrobić domowe galaretki za pomocą soków owocowych - wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami na unflavored pakietu żelatyny. Możesz dać mu owocowe popsicles sok, ale tworzyć własne, aby uniknąć dodatkowych cukru i sztucznych substancji słodzących, które dodają toksyczne obciążenie dla wątroby.

6 Daj jej domowej lemoniady, czyli sok z dwóch cytryn w wodzie słodzone syropem klonowym rzeczywistym. Może to być wykonane na ciepło lub na zimno, dwa razy w pierwszym dniu. Jeśli dziecko staje się szczególnie drażliwy, dać jej mieszankę passiflory i rumianku, słodzone miodem lub syropem klonowym. Zioła te pomagają uspokoić układ nerwowy. Pamiętaj, aby umożliwić dziecku dostać dużo odpoczynku, nawet jeśli ona nie śpi.

7 dniu drugim, zaczynają wprowadzania grubych cieczy (takich jak zupy) i łatwe do trawienia żywności. Jeśli znajdziesz Slippery Elm Bark, jest to naturalny środek czyszczący, który poprawia pracę jelit. Oto przepis na Slippery Elm kleiku, który można również dodać do płatków owsianych: 1 część Slippery Elm Bark½ część cinnamon1 części część Woda1 syropu klonowego

8 przywrócić owoców i warzyw w ich naturalnej postaci. Dieta z 50 procent do 50 procent surowca gotowane jest idealny. Nadal oferuje płynów, w tym czystej wody i wprowadzenie niektórych z tych produktów spożywczych: płatki owsiane, ryż gotowane, gulasze warzywne, mleko sojowe i inne produkty sojowe, które dziecko może tolerować. Można również przygotować ekologiczne jaja, jak dziecko lubi. Niesłodzone suszone owoce zrobić zdrowe przekąski. Jogurt i Kefir są inne zdrowe źródła żywności, że dzieci lubią i pomagają przywrócić pożytecznych bakterii w jelicie grubym.

9 W trzecim dniu, wznowić normalnej diety, z wyłączeniem produktów przetworzonych lub tych z chemikaliów, barwników i konserwantów. Należy również unikać smażonych potraw. Mleczne, mięso i produkty rybne są zdrowe w ograniczonych ilościach, a najlepiej jeść ze źródeł ekologicznych. Aby utrzymać dziecko w doskonałym stanie, pamiętaj, aby zawsze mieć pod ręką mnóstwo całych owoców i warzyw przyprawione przypraw i ziół - są to leki natury, i będzie działać dobrze w utrzymaniu dziecko zdrowe.

Wskazówki

 • Program detoks dla dzieci nie powinny trwać dłużej niż trzy dni.
 • • Jeśli planujesz z wyprzedzeniem, wdrożenie programu detox dla dzieci jest łatwe i może być świetną zabawą! Oto lista produktów, które należy uwzględnić:
 • Jabłka
 • Banany
 • Winogrona i inne owoce w sezonie
 • Jabłko, śliwka, żurawina, sok pomarańczowy i winogron
 • Owsiane, krem ​​z ryżu i pełnego ziarna zbóż na gorąco
 • Oczyszczanie Zioła: wiązu, czosnek, skórka pomarańczowa, goździki, nasiona dyni, Marshmallow Root, Pau de Arco, lawendy, grejpfruta, cytryny, kolendry (heavy metal odtruwa), pietruszka, cynamon, rumianek, mięta, cebula.
 • • Nie zaleca się podawanie dziecku w wieku poniżej dwóch miodu.
 • Jeśli Twoje dziecko ma objawy poważnej choroby - nierozwiązany gorączka, kolorowe plwociny, biegunka lub skurcze brzucha, obniżony poziom świadomości - dobrze jest zasięgnąć porad wykwalifikowanego lekarza zdrowia przed przystąpieniem do detox lub "leczyć" dziecko samodzielnie. Niemowlęta i małe dzieci nie są dorośli, ale mają specjalne potrzeby w trakcie choroby, które mogą wymagać profesjonalnej opieki.
 • Wiele komercyjnych programów detox zawierają silne zioła, które pomogą organizmowi wyeliminować odpady. Produkty te nie powinny być stosowane dla dzieci, ponieważ wydają się być zbyt trudne dla ich ciał kruchych. Możesz skorzystać z następujących ziół oczyszczających indywidualna jednak, które okazały się być bezpieczne dla niemowląt i dzieci: mięty pieprzowej, rumianku, korzeń lukrecji, kocimiętki i kopru, ptasie mleczko i śliskiej kory wiązu. Zioła te mogą być połączone w smacznych herbat, do którego mała ilość miodu mogą być używane do środka słodzącego.

Jak przetrwać przyjęcie urodzinowe dla dzieci z chorobą trzewną

Jak przetrwać przyjęcie urodzinowe dla dzieci z chorobą trzewną


Ciasto i obfitość przekąsek na przyjęciach urodzinowych dla dzieci może doświadczenie stresujące dla bezglutenowych zjadaczy. Rodzice dzieci bezglutenowych strach ich dziecko będzie narażone na pokarmy zawierające gluten, a także obawy, że ich dziecko może czuć się wykluczony. Na szczęście jest rozwiązanie dla najmu dzieci, siebie i wszyscy zaangażowani cieszyć obchody ... bez lewo z zabawy.

Instrukcje

Instrukcje

1 Postaraj się porozmawiać z gospodarzem imprezy w góry i grzecznie wyjaśnić potrzeb lub dziecku. Jeśli krótko wyjaśnić żywności, które należy unikać, gospodarz zrozumie, że nie jest ich gotowanie, które jest odrzucane.

2 Zapytaj, jak możesz pomóc przyczynić się do partii i zrobić zadanie gospodarza jeszcze łatwiejsze. Spróbuj spytać jakie jedzenie poz woleliby, aby zabrać ze sobą, czy to, co jedzenie jest ulubieńcem chłopca urodziny lub dziewczyny. Kontynuuj, aby zapewnić, że gospodarz gotowanie bezglutenowe alternatywy nie jest ciężarem, i upewnij się, że grzecznie przynieść ofiarę w dowolnym formacie.

3 Upewnij się, że ty lub twoje dziecko zjadło zdrowe nasycające przekąskę przed imprezą (aby utrzymać głód w zatoce). Upewnij się pakować dodatkowe przekąski ostrożności przed pracą z pozycji do jedzenia, lub utrzymać dziecko z poczucia pominięte. Dyskretnie zapakować małe worki zdrowe przekąski, takie jak orzechy, surowe warzywa lub barów białka bezglutenowych.

4 Spakuj torbę z wyprzedzeniem z dezynfekcji rąk lub chusteczki nawilżone, aby uniknąć przypadkowego zanieczyszczenia krzyżowego Twojego dziecka od pokarmów zawierających gluten. Spróbuj być dyskretny podczas czyszczenia dziecko (bo nie chcą urazić gospodarza lub innymi uczestnikami zabawy). Jednak bezpieczeństwo i zdrowie dziecka jest zawsze priorytetem. Ważne jest, aby uniknąć przypadkowego spożycia lub kontaktu ze składnikami glutenu.

5 Upewnij się, że być pouczające i pomocne w wyjaśnieniu, co bezglutenowe jedzenie wiąże, czy innymi uczestnikami zabawy lub znajomych zadawać pytania. Spróbuj przynosząc wystarczająco bezglutenowe przekąski dla wszystkich zaangażowanych. Zamiast wprowadzenia indywidualnego torbę ciasteczek lub krakersy do przypadku, zapytać gospodarza przed czasem, jeśli przynosząc większą ofertę dla podziału byłoby dopuszczalne.

Jak działa Leki dla dzieci różnią się od zimna Adult zimnej leki?

Jak działa Leki dla dzieci różnią się od zimna Adult zimnej leki?

Składniki aktywne

Dziecko zimno leki dla dzieci powyżej 4 lat zawiera jedną lub więcej substancji czynnych, które dzielą się na pięć kategorii: przeciwbólowe, leki przeciwhistaminowe, leki zmniejszające przekrwienie, wykrztuśne oraz przeciwbólowe kaszel. Dorosłych zimno lek zawiera leków w tych samych klasach, ale jest bardziej prawdopodobne, że zawiera trzy lub więcej składników aktywnych niż dzieci zimnego lekarstwa. Ponieważ te klasy leków - z wyjątkiem przeciwbólowych - cannot być legalnie sprzedawane dla dzieci do 4 lat, zimnego lekarstwa dla młodszych dzieci zawiera tylko witaminy, zioła i homeopatyczne składników. W przeważającej części, zimno leki sprzedawane dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 4 lat zawiera te same określonych leków. Jednak leki obkurczające naczynia są mniej powszechnie uwzględnione, ponieważ mają one tendencję do powodować efekty uboczne u dzieci więcej, zwłaszcza niepokój i bezsenność. Aspiryna jest czasami używane jako uśmierzania bólu w dorosłych zimną leków, ale nigdy nie jest w zimnej leków dla dzieci, ze względu na ryzyko wystąpienia zespołu Reye'a.

Dawkowanie

Dorosłych lek zawiera zimny norma każda zawiera dawkę leku. Dawki te są oparte na masie ciała 150 kg. Dawkowanie leku na zimno dzieci jest bardziej skomplikowany i jest określana w oparciu o kombinację wieku i masy ciała dziecka. Dziecięcych ciał przetwarzanie narkotyków w innym tempie niż ciał osób dorosłych, a to jest brane pod uwagę, gdy dziecko zimno leki formułuje. Większość leków na zimno dla dzieci zawiera Tabela dawkowania wiekowych i wagowych zakresach. Ilość leku w wyniku czego jest określana poprzez znalezienie wiek dzieci i wadze w tabeli. Jeśli dziecko jest cięższe lub lżejsze niż średnia, wykres może sugerować inną dawkę dla jego masy i jego wieku. W tym przypadku, dolna z dwóch możliwych dawkach powinna być podana.

Format

Ponieważ dzieci często mają trudności z połykaniem całych tabletek, dziecko zimny lek jest sprzedawany w kilku formatach zaprojektowanych być atrakcyjne i łatwe do podjęcia. Zimna ciecz lek jest najbardziej rozpowszechnionym typem, ale tabletki do żucia, proszki do rozpuszczania taśmy i są dostępne. Większość produktów sprzedawane są w smakach owocowych i Bubblegum, i często są w jasnych kolorach.

Bezpieczeństwo

Dzieci leki na zimno jest związana z kilku zgonów i ponad tysiąc wizyt w izbie przyjęć. Problemy te występują znacznie częściej u bardzo małych dzieci, i doprowadziły do ​​zakazu FDA ponad-the-counter leków na zimno dla dzieci poniżej 4 lat. Zdecydowana większość incydentów były wynikiem przypadkowego przedawkowania. Przedawkowanie Uważa się, że miejsce głównie z powodu złożoności instrukcji dawkowania. W niektórych przypadkach dzieci zachorował po podaniu dwóch lub więcej różnych leków na zimno, która zawierała te same lub podobne, składniki.

Przepisy dla dzieci w Pielęgnacja twarzy, gdy mają gorączkę

Przepisy dla dzieci w Pielęgnacja twarzy, gdy mają gorączkę


Poradnie zapewnić niezbędne usługi dla rodziców i opiekunów, którzy potrzebują odpowiedzialnych dostawców dla swoich dzieci. Poradnie śledzić protokoły dla zdrowia i bezpieczeństwa, które obejmują następujące szczególne przepisy dla dzieci w żłobku, gdy mają gorączkę. Przed włączeniem do badania, pracownicy Placówka informuje rodziców o szczególnych przepisów dotyczących gorączki, które rodzice i personel oczekuje się podążać. Przepisy te chronią dzieci i personelu w opiece dzień. Należy mieć na uwadze, że niektóre państwa mają różne wymagania co do opieki nad chorym dzieckiem.

Definicja Fever

Według dr Copeland Cincinnati Szpitala Dziecięcego Centrum Medycznego, wytyczne krajowe stanowią, że dzieci powinny mieć gorączkę powyżej 100 stopni F i objawów lub zmian w zachowaniu uzasadniające wykluczenie z zakładu wychowawczego.

Zgłoszenie

Dziecko musi być wysłany do domu, jeśli temperatura jest większa niż 100 ° F, pod ramieniem. Gorączka jest często objawem innej choroby lub, że organizm walczy się infekcji. Utrzymanie dzieci z gorączką z opieki dni mogą pomóc zmniejszyć ryzyko wybuchu w zakładzie wychowawczym. Dziecko z gorączką powinno być oddzielone od innych uczniów, podczas gdy rodzic lub opiekun zostanie poinformowany o chorobie i czekając na rodziców, aby się zabrać dziecko z placówki. Wiele ośrodków opieki dziennej będą mieli rodzice podpisać formularz, aby uznać, że rodzic został powiadomiony o gorączce i że dziecko odebrać z zakładu.

Leki

Wiele ośrodków opieki dziennej nie mają zgody na świadczenia leki na gorączkę dla dzieci; jednakże przepis ten zależy od stanu. Jeśli pracownicy opieki dziennej mają zdolność do zapewnienia leku dla chorych dzieci, personel musi być odpowiednio przeszkolony do podawania leków, muszą mieć politykę dotyczące postępowania z lekami, i to musi być odpowiednio przechowywane. A potrzeby służby dzień pisemne, podpisane upoważnienie od rodzica odpowiednie instrukcje przez pediatrę dziecka zatwierdzającej stosowanie leków. Jeśli pracownik nie dać dziecku lekarstwa dla gorączki, dziecko powinno nadal być oddzielone od grupy, gdy rodzic lub opiekun jest do odebrania dziecka.

Okres wykluczenia

Troski dnia muszą umieścić okres wykluczenia w praktyce tak, że dziecko powinno być wolne od gorączki przez co najmniej 24 godzin bez leków, zanim będzie mógł wrócić do szkoły. Poradnie powinny odwrócić się dzieci, które zostaną przywiezione z powrotem do zakładu następnego dnia rano. W niektórych przypadkach, ośrodek opieki dziennej wymaga notatkę od lekarza stwierdzające, że dziecko jest wolne od chorób zakaźnych przed dopuszczeniem do powrotu do żłobka.

Dobre zwierzęta dla dzieci z astmą

Dobre zwierzęta dla dzieci z astmą


Rodzice szukają dla zwierząt dla ich dzieci chorych na astmę są w dobrym towarzystwie. Około 9 mln dzieci w Stanach Zjednoczonych choruje na astmę, według American Academy of Allergy Asthma & Immunology. Jest to najczęściej poważna choroba wieku dziecięcego (patrz źródła).

Teorie / Spekulacje

Niektórzy uważają, służby zdrowia i stylu życia, czynniki środowiskowe, takie jak ekspozycja na niektórych zwierząt, może nasilać objawy astmy.

Identyfikacja

Furry Animals i astma zwykle nie idą w parze. Bezpośredni kontakt z futra, ślina zwierzęcia lub sierść może wywołać ataki astmy.

Rodzaje

Ryby i żaby są dobrymi zwierzętami dla dzieci chorych na astmę. Ale jeśli wolisz, aby pogłaskać psa, za taki, który nie rzucić, takich jak bezwłosy kot. Jak dla psów, American Kennel Club zaleca pudle i sznaucery jak dobre zwierzęta dla ludzi z astmą (patrz źródła).

Expert Insight

Ponieważ alergie wśród dzieci różnią, eksperci zalecają badania rodzin dla reakcji astmatycznych przed przyjęciem zwierzaka. To może być tak proste, jak odsłaniając swoją rodzinę do niektórych ras, aby zobaczyć, czy jest reakcja.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Po wybraniu swojego zwierzaka, podjąć środki, aby utrzymać astmatyczne dziecko zdrowe. Próżnia regularnie, czyste tereny, na których może zbierać sierść zwierząt, i nigdy nie pozwolić zwierząt spać z dzieckiem.

Zdrowe przekąski dla dzieci

Zdrowe przekąski dla dzieci


Zapewnienie zdrowej żywności dla dzieci stała się coraz większym problemem. Stany Zjednoczone w szczególności odnotowano rosnące wskaźniki otyłości u młodych ludzi. Która oznacza, że ​​więcej dzieci niż kiedykolwiek wcześniej ponoszą wyższe ryzyko chorób serca, cukrzycy, raka i innych schorzeń. Eksperci, w tym dietetycy i US Surgeon General, zgadzają się, że biedne wybory żywieniowe są głównym czynnikiem, dlaczego coraz więcej dzieci walczą kontrolować swoją wagę.

Przez Liczby

Częstość występowania otyłości u dzieci i młodzieży wzrosła trzykrotnie w ciągu ostatnich 20 lat. Wskazuje US Surgeon General do niezdrowej diety jako główny czynnik w tym trendzie.

Zdrowy wybór

Piramida żywności dla dzieci, stworzony przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, może służyć jako przewodnik do zdrowej żywności dla dzieci. Piramida zaleca tych zdrowych wyborów żywieniowych:

Ziarna: sześć uncji codziennie. Całe ziarna zbóż i pieczywa są najlepsze.

Warzywa: 2-1 / 2 szklanki codziennie

Owoce: 1-1 / 2 szklanki codziennie. Świeże, mrożone lub puszkowane owoce dokonać lepszego wyboru niż soki, które mają wysoki poziom cukru.

Nabiał (w tym mleko, ser, jogurt i mleko czekoladowe): dwóch filiżanek dziennie dla dzieci w każdym wieku, 07:58; trzy kubki dla dzieci starszych i młodzieży.

Mięsa i fasoli: pięć ouces dni. Chude mięso, takie jak kurczak, indyk i ryby są najlepsze. Orzechy i ziarna zapewniają również białko.

Zdrowej równowagi

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Dietetycznego, wiele amerykańskich dzieci jedzą za dużo białka (mięso i fasola), za dużo cukru i soli, a za mało owoców i warzyw. Rozwiązanie: lepszy wybór jedzenia.

Zdrowe Zamienniki

Surgeon General zaleca przechowywanie mleka o niskiej zawartości tłuszczu, świeże owoce i warzywa w kuchni zamiast napojów, słodyczy i pakowane przekąski.

Sprawdź etykiety

Nawet produkty, które wydają się zdrowe mogą zawierać zaskakująco duże ilości cukru, słodzików lub soli. Nawet żywność oznaczone jako diety mogą mieć dużo kalorii. Robiąc zakupy żywności, etykiety recenzję składników i wymienione obsługujących rozmiary ostrożnie. Wybierz żywności cukru, o niskiej zawartości tłuszczu i soli.

Najważniejszy posiłek

Śniadanie sprawia, że ​​dobry początek dnia. Amerykański Departament Rolnictwa przytacza badania, że ​​dzieci, które jedzą śniadanie są lepiej odżywione, bardziej świadomi i bardziej prawdopodobne, aby być aktywnym w ciągu dnia.

Strona główna Środki zaradcze na przeziębienie dla dzieci

Strona główna Środki zaradcze na przeziębienie dla dzieci


W 2007 roku Food and Drug Administration (FDA) zaczął kwestionować bezpieczeństwo zimną leków dla dzieci. Urzędnicy FDA pchnął do zakazu, powołując dzieci zimną leków jako sprawcy zgonów 123 dzieci. Choć wystarczy skłonić wielu rodziców, aby uniknąć medicating ich chorych dzieci, żaden rodzic nie chce, by jego dziecko cierpi. Jak znaleźć najlepszą środek domu przeziębienia swoich dzieci może mieć zarówno rodzice i dzieci uśmiechnięte w żadnym momencie.

Saline

Kropli soli fizjologicznej do nosa są naturalnym rozwiązaniem, że pomoc w odkręceniu śluz z nosa i wyczyścić kanały oddechowe. Aby umieścić krople, mają swoje kłamstwo dziecko na plecach, podczas gdy umieścić dwie lub trzy krople w zatkanego nozdrza. Daj jej nos trochę trzeć aż twierdzi rozwiązanie idzie w górę nos, albo że łaskocze. Potem już jej wstać i dmuchać nos. Jeśli ona nie będzie siedzieć wystarczająco długo, aby umożliwić tym, umieścić nawilżacz w swoim pokoju, aby wyczyścić nos powoli.

Miód

Jedna z najgorszych rzeczy o chore dziecko w domu jest uporczywe kaszel, który ma mu zasnąć przez całą noc. Aby złagodzić ten kaszel, spróbuj podać dziecku trochę miodu przed snem lub w między kaszel pasuje. Amerykańska Akademia Pediatrii sugeruje, pół łyżeczki na 2 do 5-latków, 1 łyżeczka. dla dzieci w wieku od 6 do 11 i 2 łyżeczki. dla starszych dzieci. Miód w połączeniu z nawilżaczem chłodnej mgły powinny mieć dziecko śpi przez większość nocy.

Zupa

Zgodnie z Mayo Clinic, że stare powiedzenie o rosół leczeniu przeziębienia, jest prawdą. Bulion i gorące zupy na bazie kurczaka i makaronu, jak pomoc warzyw aby usunąć zatory w klatce piersiowej, otwarte nosowych i złagodzić ból gardła. Najlepszy ze wszystkich, coraz dziecko do jedzenia zupy jest zazwyczaj łatwa część w porównaniu do niektórych środków domu.

Physical Therapy

Jeśli pierś małej dziecka jest przepełniona, można wykonać trochę fizykoterapii na nią dostać jej oddech wyraźnie ponownie. Leżał twarzą w dół w całej jej kolanach lub mają jej usiąść na kolanach pochylony do przodu. Następnie umieścić przyłożył rękę na plecach i dotknij delikatnie. To może fizycznie poluzować śluzu i pozwolić jej kaszel rzeczy, które powodują, że trudno oddychać.

Pastylki do ssania

Aby pomóc leczyć kaszel i ból gardła, można dać nieleczniczych pastylki do dzieci w wieku powyżej 4. Te pastylki pomóc do numb mechanizmów, które powodują kaszel i dziecko ból z nielicznych bez skutków ubocznych.

Jak schudnąć łatwo dla dzieci

Jak schudnąć łatwo dla dzieci


Są bardziej osiadłych zajęcia dla dzieci niż kiedykolwiek wcześniej, o specyficznych dziecięcych kanałów telewizyjnych, filmów dostępnych na żądanie, przenośnych gier wideo oraz licznych programów komputerowych. W rezultacie coraz więcej dzieci są nadwagi. Mimo, że to zajmie poświęcenia i zmiany stylu życia, rodzice mogą stać się wspaniałe wzory do naśladowania dla swoich dzieci i dawać przykład, że są zdrowe i aktywne. Kluczem jest, aby fizyczne zabawa dla wszystkich dzieci. Sprawdź, rodzinny czas w każdym tygodniu i zrobić coś fizycznego razem. Dorośli są najlepszym przykładem, zawsze pamiętać.

Instrukcje

Sposobów, aby pomóc uzyskać kształt dziecka

1 Ćwiczenie wewnątrz podczas zabawy. Zainwestuj w system gry jak Wii z grami Wii Fit i Dance Dance Revolution. Twoje dzieci będą grać w gry wideo i robi aktywności fizycznej w tym samym czasie. Zwiększenie aktywności fizycznej i coraz Szybkość serca to wszystko, co jest potrzebne, aby rozpocząć spalanie kalorii. Tak, przełączając siedzący tryb gry wideo z gry wideo sprawia, że ​​można poruszać się i dostaje tętno jest świetny sposób, aby się w kształt zabawy dla dzieci.

2 Dodać poza rutynowe ćwiczenia rodziny. Skorzystać z tygodniowego przejażdżkę rowerem. Znajdź szlak lub ścieżkę i regularnie iść do niego. Każdy czas iść dalej. Ostatecznie, można mieć wyścigi i turnieje. Lub znaleźć szlak, który jest zabawa, ale wymagająca. Mieć każdy dzieciak spakować jabłko, domowe dania i butelkę wody szlak do małego plecaka, które mogą wykonywać w czasie wędrówki. Podczas wędrówki, mogą posmakować ich traktuje i waga z plecakami doda się do aktywności fizycznej. Do codziennych ćwiczeń, pójść na spacer rodziny po kolacji.

3 Zdjęcie twój dom z zdrowe żywności. Zachować świeże owoce i warzywa w domu. Seler z masłem orzechowym jest świetna przekąska, a także jabłka z odrobiną cynamonu i cukru, aby zanurzyć je w. Ograniczając opcje przekąski, dzieci zaczną budować bardziej zdrowy sposób jedzenia. Ciasteczka, chipsy i słodycze nie muszą być wyeliminowane z diety. Istnieją opcje, takie jak 100-kalorycznych przekąsek opakowaniach. Można nawet zrobić domowe słodkie smakołyki, tylko oglądać wielkości porcji. Ponadto, dla każdego posiłku, zawierają co najmniej dwóch porcji owoców lub warzyw.

4 odkryte przechowywać zabawki dla dzieci dostępne w każdej chwili. Zainstaluj zestaw huśtawka, że ​​działania, które ma zainteresować swoje dzieci; szczególnie, jeśli są starsze umieścić w ścianie wspinaczki i rękochodem. Na lato, trzymać tryskaczy i balony z wodą lub pistolety wodne wokół i rozpocząć wojny wody. Inne działania to koń turnieju koszykówki lub konkurs jump-rope. Istnieje wiele piosenek skok liny dostępne online. A w zimie, utrzymać sanie się i idź do dużych wzgórza na sankach. Wspinaczka te wzgórza będzie wielka aktywność fizyczna. Lub na podwórku grać stare standbys jak tag --- uruchomiony w śniegu jest o wiele trudniejsze niż prowadzenie w trawie.

Wskazówki

 • Ciężko pracować, jako rodzic, aby być dobrym wzorem do naśladowania dla swoich dzieci. Spróbuj dodatkowy dysk jeść zdrowo i ograniczyć jedzenie, jak rodzina. Bądź pozytywnie robi aktywności fizycznej w rodzinie. Nie zniechęcaj się, jeśli dzieci nie są do zmiany życia na początku, po prostu dalej robić to i zabawy w procesie. Twoje dzieci będą chciały się do zabawy.
 • Nie zapomnij ochrony przeciwsłonecznej. Nawet jeśli nie jest to słoneczny dzień, może jeszcze dojść do uszkodzenia słońce. Zachować skupienie się na bycie zdrowym. Z występowaniem zaburzeń odżywiania się młodzieży, szczególnie ważne jest, aby utrzymać nacisk na dobre samopoczucie i zdrowe, a nie o tym, jak wyglądają dzieci.

Odżywcze Wymagania dla dzieci

Odżywcze Wymagania dla dzieci


Dobre odżywianie jest niezbędne dla dorastających dzieci, dlatego rodzice i opiekunowie powinni zapoznać się z wymagań żywieniowych dla dzieci. Rodziny w podróży może być trudno zrównoważyć dania wybredny, więc ważne jest, aby wiedzieć, które składniki odżywcze, aby skupić się na najbardziej. Ten poręczny przewodnik jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć, gdy planuje posiłki dla najmłodszych.

Kalorie

Kaloryczny potrzeby dziecka różnią się od dorosłych. Przedszkolak, na przykład, tylko musi spożywać od 1000 do 1400 kcal dziennie. Tych w szkole podstawowej trzeba będzie zwiększyć, że codzienne spożycie przynajmniej 200 kalorii. Gdy dziecko osiągnie preteen i młodzieńczych lat, między 1600 i 2200 kalorii powinny być spożywane codziennie. To jest w tym wieku, kiedy chłopcy zaczynają wymagające więcej kalorii niż dziewcząt, tak wysokiej klasy kalorycznej zakresie jest bardziej odpowiedni dla rosnącej chłopca.

Tłuszczu

Mimo, że zbyt dużo tłuszczu może przyczynić się do problemów wcześnie masy, to jest bardzo ważne warunki żywieniowe dla małych dzieci. Bez tłuszczu w diecie, organizm traci energię i narządy nie będą odpowiednio izolowane. Jednak nie cały tłuszcz jest równe. Wielonienasycony tłuszcz, który znajduje się w nasionach i nakrętki, jest najbardziej pożądane, optymalne zdrowia. Omega-3 kwasy tłuszczowe, które znajdują się w owocach morza i oleju lnianego, jest również dobre dla mózgu i zdrowia serca.
Przedszkolaki są zalecane do spożywania 33 do 54 gramów tłuszczu dziennie. Jest to około pół rekomendacja dla młodzieży i dorosłych. Dorastające dzieci objęte są między tymi zalecanych diet z 39 do 78 gramów dziennie. Jak z kalorii, nastoletnich chłopców zaleca się spożywać więcej tłuszczu niż dziewcząt.

Białko

Białko jest niezbędne w diecie każdego człowieka, zarówno młodych i starych, ponieważ przyczynia się do naprawy i zastąpienia tkanki. Dzieci potrzebują także białka, aby pomóc im rosnąć. Podczas gdy mięso jest doskonałym źródłem białka, dzieci również mogą jeść produkty mleczne, zboża i warzywa dla ich codziennej diety. To jest ważne, aby pamiętać, jak małe dzieci często są wybrednymi konsumentami, jeśli chodzi o mięso.
Przedszkolaki powinny spożywać około 13 g białka dziennie, a elementarne dzieci w wieku szkolnym potrzebują co najmniej 19 gramów. Preteen ciało przeżywa duży zryw wzrostu, dlatego dzieci w wieku 10 i 13 powinny zwiększyć dzienne spożycie białka do 34 gramów. Starsze nastoletnie dziewczyny wymagają 46 g białka dziennie, a starsi chłopcy nastoletnich powinny podjąć w co najmniej 52 gramów.

Wapń

Wapnia jest jednym z najważniejszych części diety dziecka, gdyż przyczynia się do utrzymania zdrowych zębów i kości. Przedszkolaki powinny spożywać co najmniej 500 mg wapnia dziennie, a dzieci w wieku 4 i 8 potrzebują 800 miligramów. W wieku 9 i wymagają przynajmniej 1300 mg dziennie.
Mleko i przetwory mleczne są doskonałym źródłem wapnia dla dzieci, ale nie są to jedyne opcje. Wapń można również znaleźć w tofu, kapusta, łosoś i brokuły. W celu zapewnienia odpowiedniego absorbowania wystarczającej ilości wapnia dziennie dzieci powinny ograniczać ilość sody piją. Napoje mogą hamować zdolność organizmu do prawidłowego korzystania z wapnia.

Witaminy i minerały

Dla dzieci, które przestrzegać zdrowej i dobrze zbilansowanej diety, codziennie multiwitamina nie jest konieczne. Jednakże, biorąc jeden może pomóc, aby się na wszelkich witamin i minerałów brakuje w diecie dziecka. Najważniejsze witaminy i składniki mineralne w diecie dziecka są witamina A, witamina C, żelazo, wapń, witaminę K, witaminę D, fluorek i cynku. Jeśli dieta dziecka brakuje jednego lub więcej z tych, to multiwitamina dla dzieci będzie się za nim.

Fun metody ćwiczeń dla dzieci

Fun metody ćwiczeń dla dzieci


Najlepszym sposobem dla dzieci do prowadzenia polega upewniając działalność jest zabawa i że rzeczywiste słowo "joga" jest stosowane z umiarem. Nasze społeczeństwo dał słowo "joga" raczej złe imię i przerobił to kara dla korzystających z różnego rodzaju żywności, a czasem nie pasują do tego, co społeczeństwo postrzega jako zdrowego ciała. To ważne dla dzieci do ćwiczeń, ale równie ważne, że stygmaty nie są przypisane do wielu powodów.

Gry

Dzieci uwielbiają gry i ogromnych starań, aby grać różnorodne nich. Zamiast wywoływania dzieci na podwórko do wysiłku, zebrać całą rodzinę, a nie do gry, który wymaga aktywności fizycznej. Dodge Ball i badminton są świetne gry podwórku. Prawie każdy może odtwarzać je i oboje wymagają rodzaj ćwiczeń, które dostaje pompowania krwi. Inne gry, które wymagają wiele wysiłku to tag, piłkę nożną, koszykówkę i frisbee.

Obejmujące unchartered Uziemienie

Czy pieszo lub rowerem, jeśli się gra z pokrycia na nowy grunt i odkrywania nowych i ekscytujących miejsc do odwiedzenia, wasze dzieci będą go kochać i ćwiczeń; i będzie, też. Dodać punkt na spacer i idzie inną drogą niż zwykle zrobić, lub ustawienie cel jazdy rowerami na 1 mila lub 2 mil na sobotnie popołudnie. Nowością nie zejdzie, jeśli wyzwanie i dekoracje są niekiedy zmieniane.

Sporty drużynowe

Sporty zespołowe dawna katalizatorem się dzieci do ćwiczeń. Czy grać w lacrosse, piłka nożna, baseball, koszykówka, lub dołączyć do zespołu gimnastyka, taniec lub zespołu doping drużyny, wyniki są takie same. Te zdrowe działania pozwolić dzieciom stałego wykonywania podczas zabawy.