adcov.com

mgla mozgu cwiczenia

Jak wybrać nienarkotycznymi snu pomoc

Jak wybrać nienarkotycznymi snu pomoc


Potrzebujesz pomocy uśpienia można polegać na bez tworzenia nawyku. Znasz to uczucie: jesteś wycieńczony przez cały dzień i nie może w pełni skoncentrować się na swoich zadaniach. Ostatnia noc była inna walka niepokoju. Ty rzucił i odwrócił się i skończyło się bardziej sfrustrowany niż odświeżony rano. Potrzebujesz pomocy nie narkotyczny sen, który pozwala uzyskać spokojny sen.

Instrukcje

1 Ponad 40 milionów Amerykanów cierpi na okazjonalne problemy ze snem, z 10-procent tych chorych, przeżywa epizody nie spać więcej niż trzech miesięcy w roku.

2 W przypadku okazjonalnego bezsenności, stosować leczenie minimalne snu pomocy, które obejmują ciepłą kąpiel godzinę przed snem i ciepłe, nie napój z kofeiną przed przejściem na emeryturę. Ustawianie regularny czas snu i czas mogą dostosować swój zegar biologiczny i pozwala spać dłużej i głębiej przebudzeniu.

3 Idź naturalne, gdy polowanie na pomocy snu. Korzeń kozłka herbata łagodzi frazzled nerwów, które powodują sporadyczne ataki bezsenności. Poszukaj dodatkiem lawendy, melisa i rumianek na jeden-dwa Crash stempla.

4 leczyć bezsenność, jak gdyby była alergia - dosłownie. Leki przeciwhistaminowe, które zawierają Difenhydramina może być wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać dobry sen w nocy. Jednak używać Difenhydramina nie więcej niż dwa razy w tygodniu na bezsenność.

5 Spróbuj suplementów melatoniny dostępne over-the-counter w większości sklepów ze zdrową żywnością. Stosunkowo niedrogie, te dodatki wymienić melatoniny Twoje ciało naturalnie wykonane, gdy był młodszy. Zająć nie więcej niż zalecana dawka, aby zapobiec przebudzeniu bóle głowy.

6 Dodaj do cwiczenia fizyczne dzień. Nawet krótki spacer przed obiadem pomagają organizmowi odpocząć w nocy. Tylko nie wykonywać w ciągu trzech godzin od snem.