adcov.com

meralgia paresthetica bol przewlekly

Uporczywy ból uda

Uporczywy ból uda


Doświadcza przewlekłego bólu w udzie może być wskazówką, że cierpi z powodu stanu zwanego meralgia paresthetica, co oznacza, że ​​duża nerwów czuciowych w nogach, zwany nerwu skórnego bocznego kości udowej (LECN), jest ściskany, w wyniku spalania i bolesne odczucie w zewnętrzną część uda. Inne urazy i warunki mogą również rzadziej powodują przewlekły ból uda.

Sprężone Nerve

Gdy powierzchnie meralgia paresthetic, nacisk na nerw, a także urazy i obrzęk, może zmniejszyć otwór nerwów i ścisnąć nerw. Ból, może powodować zaburzenia, a nawet paraliż, według American Academy of Surgeons ortopedyczne.

Objawy

Objawy meralgia paresthetica to drętwienie, ból w zewnętrzną część uda, że ​​promieniuje do zewnętrznej kolana i pieczenie i mrowienie w udzie.

Efekty

Twoje uda mogą być bardzo wrażliwe na dotyk. Ból jest na ogół po jednej stronie ciała.

Rozważania

Jeśli nosisz ciężki pas narzędzia w pracy, może to prowadzić do kompresji udo nerwów. Obcisłe majtki może również powodować ucisku nerwu. Pas bezpieczeństwa podczas wypadku szkody może powodować ból uda. Guz może spowodować wzrost ciśnienia i prowadzić do bólu udowej.

Addtional Przyczyny

Udo ból może być również spowodowane przez przyciąganie ścięgna lub mięśnia uda stłuczenia, co spowoduje ból w tylnej części uda, albo z określoną bólu, które mogą pochodzić z pośladków, dolnej części pleców lub krzyżowo-biodrowych wspólnych i mocno ścięgna. Przedni ból udo może być wynikiem ciągnięty mięsień czworogłowego mięśni lub z bezpośredniego uderzenia do przodu uda i rozerwania Rectus mięsień dwugłowy uda, według Sportsinjuryclinic.net.

Dlaczego mam uczucie pieczenia w nogach w nocy?

Dlaczego mam uczucie pieczenia w nogach w nocy?


Nocą spalania noga odczucia mogą wskazywać, że masz poważne podstawową chorobę. Palący ból w udach nazywa meralgia paresthetica. Jeśli obrzęk lub noga staje się w jakiś sposób szoku, presja na wyniki nerwów w bólu, w tym pieczenie, a także powodując paraliż i others rodzaje dysfunkcji w nodze.

Osaczeni nerwów

Na stronie internetowej American Academy of Surgeons ortopedyczne wyjaśnia, że ​​informacje nerwy transportu do mózgu, mówiąc, że mózg, aby aktywować swoje nerwy motoryczne. Aby proces ten ma być osiągnięty, nerwy muszą przejść pod, nad, przez i wokół kości, mięśni i stawów. Jeśli wszystko jest dobrze w systemie, jest miejsce na te transmisje nerwowe przejść łatwo. Jednakże, jeśli twoja noga odniosła szkody, nerwy mogą nie nadawać prawidłowo, i to jest, gdy pojawia się ból.

Rozważania

Gdy noga jest spalanie na zewnętrznej udo, czy występuje on w nocy lub w czasie dnia, boczną udową nerwu skórnego prasuje się lub wyciska. LFCN jest największym sensoryczne nerwów w nogach. Pieczenie może rozciągać się na zewnętrznej stronie kolana. Twój może również boleć pachwina i pośladki może zranić. Ogólnie rzecz biorąc, pieczenie jest tylko na jednej stronie ciała. Uwięźnięcia nerwu lub ciśnienie, która jest bezpośrednio stosowana do nerwu rdzeniowego lub do mocowania tego nerwu może prowadzić parestezje lub pełzanie, pieczenie, mrowienie, uczucie mrowienia, że ​​niektóre osoby doświadczenie w nocy.

Identyfikacja

Parestezje występuje zwykle w kończynach i mogą być wskaźnikiem poważne choroby, stanu lub zaburzenia, lub, z drugiej strony, warunek, który nie jest tak poważna. Parestezje mogą wynikać z infekcji, jeśli występują stany zapalne stawów i mięśni lub w wyniku urazu lub choroby nowotworowej.

Potencjał

Wraz z palącymi uczuciami, jest drętwienie i mrowienie w obszarze zagrożonym. Dotykaj, nawet lekko, będzie bolało. W rzeczywistości, lekki dotyk może zranić bardziej niż firmy ciśnienia stosowane do obszaru dotkniętego.

Inne przyczyny

Nocą spalania leg odczucia mogą być wynikiem warunków, takich jak neuropatia cukrzycowa, neuropatia lub cukrzycy, stwardnienia rozsianego.

Dlaczego mam pieczenie w moje nogi w nocy?

Dlaczego mam pieczenie w moje nogi w nocy?

Nocnych noga pieczenie może wskazywać, że masz poważne schorzenie medyczne. Piekący ból w ud nazywa meralgia paresthetica. Jeśli twój noga staje się obrzęk lub traumę w jakiś sposób, nacisku na nerwy powoduje ból, pieczenie w tym, jak również powoduje paraliż i inne rodzaje dysfunkcji w nogę.

Uwięzienia nerwu

Na stronie internetowej American Academy of Orthopaedic Surgeons wyjaśnia, że nerwy transportu informacji do mózgu, mówiąc mózg wobec przyśpieszyć twój nerwów ruchowych. Aby proces ten ma być osiągnięty nerwy trzeba przejść pod, nad, przez i wokół kości, mięśni i stawów. Jeśli wszystko jest dobrze w systemie, ma miejsca dla tych nerwów transmisji łatwo przejść. Jednak jeśli nogi ma poniesionej szkody, nerwy nie przekazują właściwie, i to jest, gdy pojawia się ból.

Względy

Gdy twój noga pali na zewnętrznej uda, czy występuje w nocy czy w dzień, boczne nerwu udowego skórny jest skompresowany lub wyciska. LFCN jest największym nerwów czuciowych w nogach. Uczucie pieczenia można rozszerzyć na zewnętrznej stronie kolana. Pachwiny może również boleć, i może zranić Twoje pośladki. Ogólnie rzecz biorąc pieczenie jest tylko po jednej stronie ciała. Uwięzienia nerwu, lub ciśnienia, który jest bezpośrednio stosowany do nerwów lub kręgosłupa zajęcia z że nerwów może powodować parestezje lub spalania, pełzanie, mrowienie, uczucie szpilki i igły, że niektóre osoby doświadczają w nocy.

Identyfikacja

Parestezja zwykle występuje w kończynach i może być wskaźnikiem poważnej choroby, warunku lub zaburzenia, lub, z drugiej strony, warunek to nie tak poważne. Parestezja może wynikać z zakażenia, jeśli występuje stan zapalny stawów i mięśni lub w wyniku urazu lub choroby nowotworowej.

Potencjalne

Wraz z pieczenie uczucia jest drętwienie i mrowienie w obszarze zagrożonym. Nawet lekko dotykając obszaru, będzie bolało. W rzeczywistości lekki dotyk może boli jeszcze bardziej niż firmy ciśnienie jest stosowane do obszaru dotkniętego.

Inne przyczyny

Nocnych noga pieczenie może być wynikiem warunki, takie jak neuropatia cukrzycowa, Cukrzyca, neuropatia lub stwardnienie rozsiane.

Nagrywanie Hip Pain

Nagrywanie Hip Pain


Piekący ból w biodrze może być wynikiem zapalenia kaletki. Ogólnie rzecz biorąc, zapalenie kaletki jest niezakaźny warunkiem, że wynika z zapaleniem tkanek miękkich w organizmie. Zapalenie kaletki jest numerem jeden powód do piekący ból w biodrze.

Cechy

Bursa krętarzowej, worek wypełniony płynem, znajduje się na stronie biodra. Kiedy zapalenie kaletki uderza ten obszar, prowadzi do czułości i bólu w zewnętrznej biodra.

Dół Tkacza

Kulszowych Bursa znajduje się w górnej części pośladków. Kiedy zapalenie kaletki jest obecny w tym miejscu można zauważyć, tępy ból, zwłaszcza po posiedzeniu, na długi czas na twardą powierzchnię. Ten typ bólu jest określane jako dołu tkackiego i dolnej krawieckich według Arthritis-Treatment-and-Relief.com.

Potencjał

Podczas wspinaczki lub malejąco schody, mogą wystąpić pieczenie ból w biodrze zewnętrznej oraz czułością, gdy leżąc na biodrze, jeśli masz zapalenie kaletki.

Expert Insight

Amerykańskie Stowarzyszenie Chirurgów ortopedyczne uda odnosi się do spalania w meralgia paresthetica ból. Ból ten może rozprzestrzeniać się na biodrach, a do obszaru pachwiny i zewnętrznej stronie kolana. Upalenia ból może być wynikiem ściskania bocznego nerwu skórnego kości udowej, który jest jednym z większych nerwach czuciowych w swojej nodze.

Inna możliwość

Stan zwany piriformis zespół może również spowodować piekący ból w tylnej części stawu biodrowego. Ból może podróżować w dół nogi. Warunek ten jest wynikiem podrażnienie nerwu kulszowego. Nerwu kulszowego przechodzi przez mięsień gruszkowaty, że jest położony głęboko w pośladek. Zapalenie nerwu kulszowego, co określane jest jako rwę kulszową, ból, manifestuje się spalanie.

Jakie są przyczyny nóg drętwienie i piekący ból?

Drętwienie i ból piekący

Meralgia paresthetica --- kompresja nerwów w górnej nodze --- powoduje drętwienie i pieczenie w zewnętrzną część uda. Kiedy nerwy zaopatrujące uczucie do powierzchni skóry są kompresowane, wpływa na uczucie w nodze, ale nie możliwość korzystania mięśnie nóg. Meralgia paresthetica może być spowodowane przez uraz nogi lub cukrzycy --- powszechnie choć --- ciasne ubranie, otyłość, ciąża, blizny po urazach kończyn lub operacji, i spacery, wycieczki rowerowe lub stojącej przez długi okres czasu przynieść na stan. Większość przypadków meralgia paresthetica można leczyć poprzez noszenie luźniejsze ubrania lub utraty wagi. Łagodne środki przeciwbólowe mogą być przepisane do łagodzenia dolegliwości. Drętwienie i pieczenie zwykle odejść na własną rękę w trzech do czterech miesięcy. Jeśli nerw skompresowany i poważnie się objawy nasilą się, chirurgii lub zastrzyki mogą być potrzebne do dekompresji nerwu. Zgodnie z Mayo Clinic, należy skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpi którykolwiek z objawów meralgia paresthetica, w tym mrowienie, drętwienie lub piekący ból w zewnętrznej części uda.

Piekący ból

Piekący ból i obrzęk nóg są objawy obrzęku limfatycznego. Obrzęk pojawia się z zablokowaniem systemu limfatycznego, który ogranicza odprowadzanie płynu --- jak płyn gromadzi się noga nadal pęcznieje. Obrzęk nie jest zawsze obecny z obrzękiem limfatycznym; jednak, jeśli pieczenie ból, bolesność, lub problemy z przesuwaniem nogi, poinformuj nas o tym lekarza. Zgodnie z Mayo Clinic, sumienny pielęgnacja chorej kończyny jest kluczowa w kontroli obrzęk limfatyczny. Ćwiczenia, masaże, i kompresji bandażowanie wszystkim pomóc złagodzić objawy obrzęku limfatycznego.

Drętwienie

Nerwu kulszowego --- znajduje się w każdej nogi --- kontroluje mięśnie i zapewnia uczucie w swoich kończyn dolnych. Rwa kulszowa występuje, gdy główny nerw jest skompresowany --- ściągnięty --- w dolnej części kręgosłupa. Przepuklina dysku jest najczęstszą przyczyną rwy kulszowej. Zwyrodnienie dysków kręgosłupa lub guzów na kręgosłupie lub nerwu kulszowego może również powodować rwa kulszowa. Drętwienie, mrowienie i pieczenie w nodze, wraz z bólem podczas chodzenia lub wspinania się po schodach są oznaki stanu rwa kulszowa. Zgodnie z Mayo Clinic, łagodny rwa kulszowa zazwyczaj odchodzi --- jeśli ból utrzymuje się dłużej niż cztery tygodnie i staje się ciężka, należy skontaktować się z lekarzem.

Choroby tętnic obwodowych --- PAD --- jest problem krążenia. Wąskie tętnice mogą zmniejszyć przepływ krwi do nóg. PAD może powodować ból nóg podczas chodzenia i drętwienie nóg. Nieleczona PAD może prowadzić do chorób serca, udaru mózgu i zgonu. Wczesne rozpoznanie i leczenie może zapobiec PAD z coraz gorzej. Zgodnie z Mayo Clinic, objawy PAD i ryzyko można znacznie zmniejszyć poprzez rzucenie tytoniu (jeśli palisz), regularne ćwiczenia i zdrową dietę.

Trwałe udo ból

Trwałe udo ból

Występują uporczywe bóle w swoje uda może być wskazanie, że cierpi na stan zwany meralgia paresthetica, co oznacza, że dużych nerwów czuciowych w nogach, o nazwie boczne nerwu udowego skórny (LECN), jest skompresowany, powodując spalania i bolesne uczucie w zewnętrznej uda. Innych urazów i dolegliwości można również, rzadziej, spowodować trwałe udo ból.

Skompresowany nerwowych

Kiedy meralgia paresthetic powierzchnie, nacisk na nerw, a także urazów i obrzęk, może wąski otwór nerwów i wycisnąć nerwu. Ból, zaburzenia i nawet paraliż może powodować, zgodnie z American Academy of Orthopaedic Surgeons.

Objawy

Objawy meralgia paresthetica drętwienie, ból w zewnętrznej uda, który promieniuje do zewnętrznej stawu kolanowego i pieczenie i mrowienie uczucie w swoje uda.

Efekty

Uda się może być bardzo wrażliwe na dotyk. Ból jest zazwyczaj tylko po jednej stronie ciała.

Względy

Jeśli nosisz pasa ciężkie narzędzia w pracy, może to skutkować ucisku nerwu uda. Mocno pasy może również powodować nerwów kompresji. Pasów obrażeń podczas wypadku może powodować ból uda. Guz może spowodować ciśnienia i spowodować ból uda.

Addtional przyczyny

Ból uda może być również spowodowane przez ścięgno ściągać lub kontuzji ścięgna udowego, która powoduje ból w tylnej części uda, lub z których mowa bólu, który może wrócić z pośladków, niższe lub krzyżowo-biodrowych wspólnych i tight ścięgna. Przodu uda ból może być wynikiem wyciągnął mięśni mięśnie czworogłowe lub bezpośrednie uderzenie na przedniej części uda i pęknięcie mięśnia prostego uda, zgodnie z Sportsinjuryclinic.net.

Palący ból biodra

Palący ból biodra

Piekący ból w biodrze może być wynikiem zapalenia kaletki. Ogólnie rzecz biorąc zapalenie jest niezakaźnych stanem, który wynika z zapalenia tkanek miękkich ciała. Zapalenie jest przyczyną numer jeden dla palący ból w biodrze.

Funkcje

Krętarzowych bursa, wypełnione płynem sac, znajduje się na stronie stawu biodrowego. Gdy zapalenie uderza ten obszar, to prowadzi do czułości i ból w biodrze zewnętrznej.

Dole Tkacza

Kulszowej bursa znajduje się w obszarze górnej pośladki. Jeśli zapalenie jest obecny w tej lokalizacji można zauważyć tępy ból, szczególnie po posiedzeniu przez długi czas na twardej powierzchni. Tego rodzaju bólu jest określane jako tkacza dołu i na dole krawca, zgodnie z zapaleniem stawów, leczenie i Relief.com.

Potencjalne

Podczas wspinaczki lub malejąco schody, mogą wystąpić palący ból w zewnętrzna biodra, jak również tkliwość, gdy leżąc na biodrze, jeśli masz zapalenie.

Ekspertów wgląd

Amerykańskie Stowarzyszenie ortopedów odnosi się do pieczenie ból uda jako meralgia paresthetica. Ten ból może rozprzestrzeniać się na biodrach i w okolicy pachwiny i na zewnętrznej stronie kolana. Ten palący ból może być wynikiem kompresji boczne nerwu udowego skórny, który jest jednym z dużych nerwów czuciowych w nogę.

Inną możliwością

Stan zwany Zespół piriformis może również skutkować palący ból tylnej części biodra. Ból może podróżować w dół nóg. Warunek ten wynika z podrażnienia nerwu kulszowego. Nerwu kulszowego przechodzi przez mięsień gruszkowaty, który znajduje się głęboko w pośladek. Zapalenie nerwu kulszowego, który jest określany jako rwa kulszowa, manifesty w palący ból.

Kobiety i ból miednicy przewlekła

Gdy osoba cierpi z powodu bólu, który trwa sześć miesięcy lub dłużej uważa się przewlekły, a nie ostre. Niektóre kobiety doświadczają przewlekły ból miednicy, które mogą być wskazówką, że inna choroba występuje. Ból, który nie jest odczuwana pod pępkiem i który może być lub może nie być związany z miesiączki jest uważana za symptom choroby zamiast według Utdol.com.

Cechy

Gdy zachorował na przewlekły ból miednicy, kobiety mogą odczuwać skurcze lub ostre bóle; ból przerywany; ból uczucie; stabilny i silny ból i uczucie ciężkości lub ciśnienia w miednicy. Dodatkowo, kobieta cierpi na przewlekły ból miednicy może się wstrząs bólu, kiedy siada i odczuwać ból, kiedy ma wypróżnienia i kiedy współżycie seksualne. Ból może ulec pogorszeniu po odstaniu przez dłuższy okres czasu. Leżącej może przynieść ulgę.

Expert Insight

Przewlekły ból miednicy może być wynikiem różnych stanów, zgodnie z Mayo Clinic, w tym przewlekłych chorób zapalnych, co może prowadzić do zakażenia po długim okresie czasu. Ten stan jest drogą płciową i może powodować bliznowacenia narządów miednicy, które powoduje ból. Endometrioza, która jest stan chorobowy, który powoduje w macicy podszewki rosnącej poza macicy, może powodować ból. Każdego miesiąca, kiedy kobieta ma miesiączki to wtedy grubsza i tkanki zepsuje jak hormony wzrostu i spadku. Ponieważ tkanki i krew jest na zewnątrz macicy nie może wyjść przez pochwy i zostaje uwięziony w brzuch i powoduje zrosty, które zespoły z blizny i torbieli.
Zespół drażliwego jelita może występować w przewlekłym bólem miednicy. Można spowodować wzdęcia, zaparcia lub biegunka. Mięśniaki powodować ostry ból, jeśli odmówiono składników odżywczych i zacząć atrofii. Mięśniaki są dla rakowe narośla, które mogą pojawić się w macicy i powodują uczucie ciężkości lub ciśnienia.

Inne uwagi

Naprężenie mięśni dna miednicy może powodować skurcze mięśni, co boli. Zespół przekrwienie miednicy jest wynikiem żylaków typu, które są powiększone i że otaczają jajniki i macicę. Stan ten powoduje ból. Uchyłków może powodować przewlekłe bóle miednicy. Stan ten powoduje gdy woreczek rozwija podobny występ w ścianie jelita. Uchyłki mogą stać się stan zapalny, co powoduje zaparcia, nudności, wymioty, bóle i problemy układu moczowego.

Rodzaje

Kiedy kobiety zapalenia pęcherza i częste oddawanie moczu występuje nazywa się śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego i to powoduje ból. Po zwolnieniu moczu, ból ustępuje. Po kompletną histerektomii kawałek jajnika może być pozostawione, które może prowadzić do bolesnych torbieli. Jest to tak zwany pozostałością jajników. Fibromialgia, która jest przewlekłą chorobą, która dotyka ból tkanki łącznej, może powodować przewlekły ból miednicy, a także inne objawy.

Stress Induced

Przy obciążeniu lub przymusu, ciało reaguje i przewlekły ból miednicy, a także inne typy bólu ciała, może być wynikiem. Kobiety z depresją lub padły ofiarą przemocy seksualnej są w stanie przeżyć przewlekły ból w obrębie miednicy.

Leczenie

Leczenie może zawierać antybiotyk dla choroby zapalnej miednicy i stosowanie hormonu uwalniającego gonadotropinę agonistów do leczenia endometriozy. Niesteroidowe leki przeciwzapalne, może zmniejszyć ból. Niektóre kobiety mogą być przepisane hormonalnej antykoncepcji tak, że regularne miesięczne wyniki miesiączkowania okres. Ćwiczeń miednicy mogą pomóc zmniejszyć ból. Czasami operacja jest konieczna.

Jak żyć z przewlekłe bóle głowy

Jak żyć z przewlekłe bóle głowy


Wiele osób cierpi na przewlekłe bóle głowy od lat bez znalezienia ulgi. Dla niektórych jest to codziennie, wyniszczające problem, który dotyka każdego aspektu życia. Niestety, zdarza się, że konwencjonalne leczenie nie dostarcza odpowiedzi, a chorzy są powiedział po prostu nauczyć się żyć z ich stanem. Życie z przewlekłymi bólami głowy jest łatwiej powiedzieć niż zrobić, jednak.

Instrukcje

1 Kształcić swoich znajomych i członków rodziny o wyniszczających skutków przewlekłych bólów głowy. Jeśli miał żyć z inną chorobą przewlekłą, twój stan będzie łatwiejsze dla ludzi blisko Ciebie, aby zaakceptować. Jeśli ludzie wokół ciebie nie rozumiem twój stan, to może umieścić poważne obciążenie osobistych relacji.

2 Trochę czasu trzeba się nad swoimi bólami głowy. Upewnij się, że ludzie wokół ciebie wiedzą, że trzeba mieć nieprzerwany czas dla siebie, kiedy masz ból głowy. Nie bój się prosić o pomoc, gdy jej potrzebujesz.

3 Znajdź lekarza ze współpracy z tobą w leczeniu bólów głowy. To może być trudne, aby znaleźć lekarza, który jest uprawniony do podejścia leczenia z różnych punktów widzenia, ale o jednej podstawowej opieki lekarz koordynujący swoje, może być korzystne.

4 Praca z lekarzem, aby wyczerpać różne terapie, leki, takie jak leki przeciwdepresyjne, beta-blokerów, leków zwiotczających mięśnie i zastrzyków botoksu. To może trwać miesiące, aby ustalić, czy te terapie są skuteczne, więc bądź cierpliwy.

5 Nie poddawaj się na znalezieniu leczenia do pracy dla Ciebie. Istnieją setki powodów, dla chronicznych bólów głowy, a często winowajcą jest niejasna wyzwalacz lub stan rzadko. Musisz być własnym adwokatem w znalezieniu przyczyny swoich chronicznych bólów głowy - i leczenie.

6 Prowadź dziennik wszystkiego, co jeść i robić, aby pomóc dowiedzieć się, co jest przyczyną bólów głowy. Ważne jest, aby śledzić, kiedy masz ból głowy, jak długo to trwa, jak to jest, a jak źle to boli stworzyć pomocny dziennik, czego doświadczamy.

7 Spróbuj alternatywnych metod leczenia, takich jak akupunktura, chiropraktyka manipulacji, preparatów ziołowych, takich jak feverfew, biofeedback, suplementów diety, aromaterapii, homeopatii, masażu i ćwiczeń aerobowych. Podczas gdy może być ciężko znaleźć udokumentowany kliniczny dowód skuteczności niektórych alternatywnych metod leczenia, wszystko warto spróbować, jeśli chodzi o odzyskanie zdrowia.

8 Bądź produktywny, gdy nie ma bólu głowy. Aby żyć swoją pełnią życia, kiedy masz przewlekłe bóle głowy, ważne jest, aby być w pełni obecny w miarę możliwości.

Wskazówki

  • Prowadzenie dziennika swoich bólów głowy i znalezienie lekarza do partnera w leczeniu ci pomoże, jeśli zdecydujesz się skorzystać z pomocy osób niepełnosprawnych. Jeśli bóle głowy są tak poważne i częste, że nie może pracować, pomoc niepełnosprawność może być ostatnią deską ratunku.
  • Dołączenie do grupy wsparcia może dać ujście do dzielenia się swoimi przeżyciami i zapewnić dodatkowe środki na ewentualne zabiegi.

Przewlekły ból szyi i barku

Przewlekły ból szyi i ramion może wpływać na ludzi, którzy korzystają z powtarzających się ruchów na pracę, ciężarowców, sportowców i starszych Amerykanów. Ból może pochodzić z mięśni i stawów. Natężenie bólu może zmieniać się od łagodnego do skrajne. Leczenie może obejmować kombinację leków, odpoczynku i lodu, i ćwiczenia.

Znaczenie

Według Harvard Health Publications ", siedem na dziesięć osób będzie zaniepokojony bólem karku w pewnym momencie w ich życiu." Ból barku jest również istotna, ponieważ często promieniuje do szyi. Osób z przewlekłym bólem szyi i barku można przegapić długie okresy pracy. Czasem może to zająć trochę czasu, by ludzie mogli przezwyciężyć skutki tego bólu i powrót do pracy. Niektóre mogą wymagać pomocy chiropraktyka lub fizykoterapii.

Rodzaje bólu mięśni

Większość górne ruchy ciała wymagają użycia ramion i szyi. W związku z tym, te mięśnie i stawy mogą się napięte z nadużywania. Ponadto, mięśnie mocniej jako osoba wieku. Osoba może mieć pobłażliwość w więzadeł barku w ich wieku. Zarówno starzenie i barku pobłażliwość może powodować przewlekły ból szyi i barku. Czworoboczny, duży mięsień, który łączy się z szyją, może boleć z powodu stresu. Ludzie o słabej postawy mają problemy w tym obszarze, ponieważ załamanie ramiona rozciąga mięsień czworoboczny. Ból Rotator-mankiet lub ścięgna w okolicy barku może również powodować przewlekłe bóle szyi i barku.

Rodzaje bólu szkieletowych

Siedem kręgów (C1-C7) szyjki zawiera wiele zakończeń nerwowych. Osoba może cierpieć z powodu bólu z ściągniętym nerwem w tej dziedzinie. W tym przypadku korzenie nerwowe rzeczywistości pojawiają się z przestrzeni między kręgami. Wybrzuszenia lub przepuklina dysku może spowodować narażenie root. Warunki te są kolejnym źródłem przewlekłego bólu szyi i ramion. Osoba może również uciskać nerw w ramieniu, który może promieniować do szyi. Seniorzy mogą także cierpieć z powodu osteoporozy i utraty masy kostnej, która może spowodować chroniczne bóle karku i barku.

Ostrzeżenie

Przewlekły ból szyi i barku mogą być spowodowane przez choroby pęcherzyka żółciowego. Ból pęcherzyka żółciowego z zwykle promieniuje do prawego ramienia, który może również wpływać na karku. Ponadto, zapalenie bezpośrednio pod membraną mogą pobudzić przewlekłego bólu w okolicy szyi i barku. Lekarza albo może zazwyczaj zdiagnozować stan z MRI.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Większość przewlekłe bóle ramion i szyi mogą być traktowane z lodu. Zimno ograniczeniem przepływu krwi do obszaru, który zmniejsza zapalenie i ból. Ciepło może być skuteczna do promowania przepływu krwi po pęcznienia jest zmniejszona. Ibuprofen i inne leki przeciwzapalne można również ograniczyć zapalenie oraz ból. Masaż może być skuteczną metodą leczenia rozluźnienia napięte mięśnie, gdyż może ćwiczenia rozciągające. Niektóre fizjoterapeutów również zintegrować światła ciężarów do swoich programów, aby budować siłę w ramionach. To może wspierać proces gojenia.

Ćwiczenia na przewlekłe bóle pleców

Przewlekły ból pleców może zatrzymać swoje życie w jego utworów. Kiedy z powrotem boli, po prostu wstać zrobić potrawy mogą być zbyt bolesne, i czuje się tak, jakby nic nie może zwiększyć ból. Jeśli cierpisz na przewlekłe bóle pleców, skonsultować się z lekarzem, aby prawidłowo zdiagnozować stan i opracować program ćwiczeń, aby zmniejszyć częstotliwość i intensywność bólu.

Ćwiczenia aerobowe

Ważne jest, aby nie rozwijać siedzący tryb życia, jeśli cierpisz na przewlekłe bóle pleców. Podczas gdy reszta jest ważne, aby złagodzić stres i obciążenie pleców i kręgosłupa, ważne jest, aby utrzymać przepływ krwi i krążenie w całym organizmie. Trzeba utrzymać wagę na idealnym poziomie. Jeśli masz nadwagę, że ważne, aby stracić zbędne kilogramy jest zmniejszenie stresu na plecach. Dla tych, którzy nie mają nadwagę, ryzykujesz dodanie dodatkowych kilogramów, nie pozostały aktywne.

Ból pleców działa przeciwko jakiejkolwiek motywacji do ćwiczeń. Ale czy można znaleźć działalności, które lubisz, że nie jest obciążonych, można poprawić kondycję i utrzymania ogólnego stanu zdrowia. Basen i przędzenie (kryty aerobik jazda na rowerze stacjonarnym) nie należy umieszczać dużo stresu na plecach.

Rozciągnąć i wzmocnić

Z każdego nowego programu ćwiczeń, ważne jest, aby rozpocząć się powoli. Czy ćwiczenia z umiarkowanym rozciąganie i lekkie ciężary i stopniowo zwiększać jak budować siłę i wytrzymałość. Joga może zwiększyć zarówno siłę i wytrzymałość przy jednoczesnym rozwoju elastyczność. Pozuje jak kobra, w którym leżysz na brzuchu i podnieść się w górę na ramionach, pozostawiając nogi płasko na podłodze, może być wykonane w zajęciach jogi lub jako prosty rozciągnięcia każdej chwili. Przynosząc kolana do klatki piersiowej to kolejny odcinek, który może pomóc rozładować napięcie mięśni pleców i zmniejszyć ból.

Czy praca brzucha na piłce do ćwiczeń na zmniejszenie stresu na plecach podczas izolowania swoich mięśni rdzenia idealnego treningu. Czy brzuszków, nogi podnosi i kątowe zarządu stwarza z piłki do ćwiczeń. Zrobić nogę podnieść z piłka ćwiczenia, równowagi przed piłką nie zupełnie na nim pośladki i podnieść jedną nogę z podłogi na raz. Kątowe zarządu stanowić ma swoje palce na ziemi, przedramiona na piłkę i trzymając ciało prosto jak deska i przytrzymanie go przez 30 sekund.

Ćwiczenia, których należy unikać

Trzymaj się z dala od działań, które wymagają dużo skoków i skręcanie plecach. Koszykówka, tenis i aerobik są bardzo trudne w organizmie i powodować dalsze kręgosłupa kompresji. Nie zginać dotykać palcami lub nawet zawiązać buty. To może prowadzić do ostrego bólu strzelania przez dolną część pleców. Nigdy nie rób trening siłowy z wagi, który jest zbyt ciężki i powoduje można się kołysać z równowagi. Unikać przysiadów, jeśli powodują ból pleców i nigdy nie podnosi nogi przysiadów lub z obiema nogami wyciągniętymi na podłodze.

Znaki i objawy zaostrzenie przewlekłego zapalenia oskrzeli

Przewlekłe zapalenie oskrzeli może być warunkiem wyniszczające. Zaostrzenie tego warunku, znany również jako AECB, kiedy objawy tej oskrzeli gwałtownie pogarsza bez ostrzeżenia. Zwężone drogi oddechowe są jeszcze bardziej niż zwykle i bardziej śluzowa jest produkowany, co powoduje trudności w oddychaniu i dalsze problemy zdrowotne. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z tych objawów lub symptomów, jest duża szansa, twój stan został pogarsza.

Duszność

Od drogi oddechowe w płucach są bardziej zwężone z powodu zapalenia spowodowanego przez zapalenie oskrzeli może być trudno tak oddychać. Jeśli zaczynasz doświadczać dalszego duszność, trudności łapania oddechu lub niezdolność do podjęcia głębokich oddechów, może być to zaostrzenie stanu.

Kaszel

Jeśli zauważysz bardziej uporczywy kaszel, kaszel, że boli lub kaszel, że nie można dostać się pod kontrolą, twój oskrzeli został prawdopodobnie pogarsza jakiś drażniący. Jeśli zaczynasz doświadczać ten kaszel, należy zasięgnąć pomocy lekarskiej.

Plwocina

Zazwyczaj z zaostrzeniem zapalenia oskrzeli, zaczniesz dostrzegać więcej produkcję plwociny lub śluzu. Jeśli to jest dużo śluzu konsystencji grubszy niż zwykle lub jest żółtawy lub zielonkawy kolor, organizm próbuje ci coś powiedzieć. Jeśli widzisz smugi krwi w flegmy jesteś plucie, natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Słabość

Nawet, jeśli nie zauważy duszność, jeśli nie możesz się na zaostrzenie stanu można zauważyć, że są dużo słabsze niż zwykle. Niezależnie od kłopotów z oddychaniem, to słabość jest prawdopodobnie związane z obniżony poziom tlenu z powodu ograniczonych dróg oddechowych.

Gorączka

Jeśli zaczniesz konsekwentnie czują schłodzone i gorączkę, organizm stara się powiedzieć, że coś jest nie tak. Gorączka jest niczym zignorować i może być poważnym stanem chorobowym, jeśli pominąć.

W przypadku wystąpienia któregokolwiek z powyższych, udać się do lekarza jak najszybciej. Jeśli nie jest leczona, istnieje duża szansa, twój może przekształcić się w zapalenie płuc lub innego poważniejszego schorzenia.

Chińskie Leki Outer przewlekłych infekcji ucha

Chińskie Leki Outer przewlekłych infekcji ucha


Zewnętrzne przewlekłe zapalenie ucha może być problematyczne do leczenia, zwłaszcza u dzieci. Często tradycyjne lekarze przepisze antybiotyki wielokrotnie do rozwiązania tego problemu. Jednak wielokrotnie przyjmujących antybiotyki mogą przedstawić swój własny zestaw problemów, które mogą mieć wpływ na osoby w późniejszym okresie życia. Tradycyjna medycyna chińska, z drugiej strony, wykorzystuje naturalny wrodzony układ odpornościowy danej osoby, aby zwalczać zakażenia bez narażania zdrowia i dobrego samopoczucia. Ten rodzaj leczenia infekcji ucha obejmuje korzystanie z nalewki, zioła i akupunkturę.

Antybiotyki

Jake Paweł Fratkin, OMD, Boulder, Colorado, wskazuje, że tradycyjna zachodnia medycyna używa antybiotyków zająć infekcje, szczególnie te, które są przewlekłe i często występują. Jednym z istotnych problemów z tego podejścia jest jednak to, że antybiotyki mogą tworzyć wiele innych problemów. Problemy te obejmują zabijanie pomocnych bakterii jelitowych i systemów słuchowych. W jelitach, pomocna bakterie utrzymać zdrowy przewód pokarmowy i pomaga w trawieniu pokarmu. W słuchowe (słuchu) oddechowych, pomocne bakterie pomagają w walce z bakteriami i poza naprawdę niezdrowe zapobiec infekcji ucha. Kolejny problem z wielokrotnie antybiotyków jest to, że tworzy odporne na leki szkodliwe bakterie, które stają się coraz trudniejsze do wyleczenia.

Diagnozowanie infekcji ucha

Dr. Fratkin oznacza, że ​​jeden z najczęściej występujących problemów z przewlekłym zapaleniem ucha zewnętrznych jest to, że są nadmiernie zdiagnozowany przez lekarza medycyny tradycyjnej zachodnich. U dzieci i dorosłych, po prostu o kanale ucha czerwony może spowodować zachorowania na infekcję ucha i są przepisywane antybiotyki. Jednak czerwony przewód słuchowy może być wskazówką, że dziecko jest podekscytowany lub jest wrażliwy na zimno, na przykład. Chińscy lekarze często podjąć "poczekamy, zobaczymy" podejście do czerwonego kanału słuchowego i przepisać leki ziołowe, które mają w nich składniki przeciwwirusowe.

Medycyna chińska filozofia

Często jest to trudne dla osób, które mieszkają w kulturach zachodnich, aby zrozumieć podstawowe filozofii medycyny chińskiej i jak wpływa na organizm. Według dr Fratkin jedna podstawowa koncepcja kieruje chińskiej medycyny: równoważenie chi (energię). Według chińskiej filozofii medycyny, chi jest to, co określa, czy dana osoba jest zdrowa lub niezdrowa. Kiedy chi staje niezrównoważony, to ciało (emocjonalnie, fizycznie, duchowo) doświadcza cierpienia. Interwencje takie jak zioła i akupunktura próbując przywrócić równowagę chi i zachęcać do zdrowia.

Akupunktura

Innym podejściem do chronicznych infekcji ucha zewnętrznego przez chińskich lekarzy jest akupunktura. Według Ban Wong, L.Ac, PhD, akupunktura pomaga płynów spustowe, które mogą być zbierającą się w kanale słuchowym. Dodatkowo, akupunktura może uspokoić wybredna dziecko, które mogą być niewygodne, ponieważ jego ucho boli. Akupunktura wykorzystuje bardzo cienkie igły, które są umieszczone wzdłuż punktów energii w organizmie w celu zwiększenia własnych zdolności samoleczenia organizmu.

Chińskie zioła

Każdy lekarz ma swoje własne unikalne podejście do łączenia chińskich ziół w leczeniu infekcji ucha zewnętrznego. Według dr Wong, istnieją dwa podejścia do rozwoju ziołowe nalewki: zakupów przygotowane zioła, które są dostępne w opakowaniach zakraplacza lub zakup połączeniu ziół do bogatej i wykonane do herbaty. Dla większości rodziców, że przygotowane nalewki są najłatwiejsze w użyciu; można je zakupić od chińskich lekarzy medycyny lub w sklepach zielarskich zaradczych. Wielu praktyków może również polecam zielarzy, którzy mogą zapewnić surowe zioła być przygotowany do nalewki lub herbaty w domu.

Jak leczyć przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego

Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego i obrzęk prostaty rozwijającego się wolniej niż trwa przez długi czas. Osoby cierpiące na zapalenie prostaty cierpi dreszcze, gorączka i uporczywego bólu stawów i pachwiny. Dzieje się tak głównie z powodu infekcji bakteryjnej, która pęcznieje gruczoł prostaty powodując ból podczas oddawania moczu, a także wywoływania stałe objawy grypopodobne. Ten poradnik pokaże Ci, jak korzystać z preparatów ziołowych w leczeniu przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego.

Instrukcje

1 Weź tabletki kwercetyna. Kwercetyna jest silnym flawonoidów, które mogą przyczynić się do zmniejszenia bólu, infekcje bakteryjne i obrzęk związany z przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego. Możesz też jeść owoce cytrusowe, takie jak pomarańcze, grejpfruta i limonki. Należy przyjmować jedną tabletkę raz dziennie, najlepiej rano.

2 Pij tabletek Saw Palmetto. Pochodne tego potężnego roślin zmniejszyć specyficzne antygeny prostaty, podczas gdy zmniejszenia obrzęku i stanu zapalnego. Przyjmować dwóch tabletek dwa razy dziennie, korzystnie z posiłkami.

Prace mineralne 3 Zaproś cynku supplements.This ma właściwości przeciwzapalne. Jego działanie polega na zmniejszeniu rozmiaru Twojego powiększonej prostaty, gdy wspomaganie układu odpornościowego w zwalczaniu zakażenia bakteryjne związane z gruczołu krokowego. Należy przyjmować jedną tabletkę cynku dziennie.

4 Spożywać kapsułek kwercetyna. Te silne składniki biologiczne w roślinie kwercetyna nazywane są bioflawonoidy. Związki te pomagają zmniejszyć ból i stan zapalny związane z zapaleniem gruczołu krokowego. Przyjmować dwóch tabletek z posiłkami dziennie.

5 Weź tabletki Pygeum. Składnik aktywny drzewa Pygeum jest fitosterole. Związek ten pomaga zmniejszyć bakteryjne zakażenie, stan zapalny i obrzęk prostaty. Może także pomóc mocz mniej boleśnie. Należy przyjmować jedną tabletkę każdego dnia, najlepiej przed snem.

6 Wykonaj ćwiczenia jogi. Joga może łagodzić ból związany z przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego poprzez rozluźnienie mięśni brzucha i mięśnie podstawy miednicy. Może także stres i niepokój. Zobacz link w dziale Zasoby na wideo jogi.

7 Pobierz akupunktura. Akupunktura działa poprzez stymulację receptorów komórek nerwowych na tym terenie, zmniejszając ból spowodowany przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego. Kontakt terapeuta akupunktura w Twojej okolicy, aby dowiedzieć się, jak to leczenie może zmniejszyć stan zapalny i ból.

Wskazówki:

  • Nigdy nie uruchamiaj ziołowe leczenia bez konsultacji z lekarzem.

Jak zmniejszyć ból z bolący guz

Jak zmniejszyć ból z bolący guz


Choć operacja jest jedynym sposobem, aby pozbyć się bolący guz na dobre, bólu i dyskomfortu, że przyczyny mogą być efektywnie zarządzane za pomocą stosunkowo prostych środków. Oprócz podejmowania mądrzejszych wyborów obuwia, możesz użyć ortopedii i leków, aby zmniejszyć ból z bolący guz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmniejszyć ból z bolący guz.

Instrukcje

1 Zanurzyć uszkodzoną nogę w gorącej wodzie po długim pobycie w butach lub kiedy ból staje się uciążliwe. Chociaż nie jest to podstawowy sposób leczenia bólu, może być skuteczny dodatek do innych zabiegów i jest szczególnie użyteczna w przypadku bolący guz jest niewielki lub względnie nowym.

2 Zastosuj lód do stawu i utrzymać stopę podwyższone jako uzupełnienie lub alternatywa do moczenia w gorącej wodzie. Lodu jest szczególnie przydatny, gdy staje się obrzęk stawów spowodowane podrażnieniem fizycznym.

3 Zmniejszenie presji na nogi poprzez usunięcie buty, gdy nie jest to absolutnie konieczne, aby je nosić.

4 Trzymaj palec stopy, stawów i mięśni za pomocą ćwiczeń luzem przeznaczone dla osób cierpiących na Zespół cieśni kanału nadgarstka. Ćwiczenia stóp mogą zapobiec nasilenie przewlekłego bólu często doświadczanych przez ludzi z bunions. Strona Dr Stopa zawiera wykaz zalecanych pomocne ćwiczenia stóp. Zobacz sekcję poniżej zasobów dla łącza.

5 Porozmawiaj z podiatry o różnych wkładek ortopedycznych i urządzeń, które mogą być stosowane w leczeniu bunions. Drewienka Zespół cieśni kanału nadgarstka, poduszki i kubki pięty mogą być noszone wewnątrz buta, aby złagodzić presję na nogi i zapewnić stopę w prawidłowej postawy. Zżelowane dystansowe i separatory toe toe może zapobiec pogarszaniu się bolący guz, a regulator bolący guz może pomóc rozciągnąć mięśnie palców i stóp na noc.

6 Pobierz parę butów, które pasują właściwie. Pomyśl szeroka i przestronna dla regionów toe buty, a nie nosić buty, które zwężają nogę w żaden sposób. Wkładki mogą być również dodane w celu zapewnienia właściwego dopasowania oraz zmniejszenia podrażnienia.

Wskazówki:

  • Zakupy obuwia wieczorem, a nie rano. W nocy, twoje stopy są nieco powiększone, ponieważ były używane przez cały dzień, dzięki czemu łatwiej jest kupić buty, które pomieścić stopy prawidłowo.
  • Bunions pogorszyć, jeśli leczenie naprawcze niezwłocznie szukać nie po raz pierwszy pojawiają się one.

Jak leczyć przewlekłą Knee Injury

Jak leczyć przewlekłą Knee Injury


Boli kolano nie jest zabawne. Gorsza, gdy jest to przewlekłe uszkodzenie, który będzie tam przez dłuższy okres czasu, jeśli nie przez całe życie. Od kolana, jeśli jeden z najważniejszych stawów w organizmie, ważne jest, aby dbać o to i zrobić to tak długo, jak to możliwe. Wykonaj następujące kroki, aby dbać o przewlekłej kontuzji kolana.

Instrukcje

1 Jeśli masz stary uraz, który zostaje ponownie ranny, rozpocząć z ryżem: Rest, Ice, Compression, Elevation. Odpoczywać kolano, zastosowanie lodu w odstępach 20-minutowych, kompresować go owinąć sportowego i wznieść go tak, że jest większe niż serca.

2 Upewnij się, że wiesz, jak owinąć kolano poprawnie. Najlepiej jest, jeśli masz nawias. Po lód nogi, włożyć klamrę na i nosić go dla wsparcia. Będzie to służyć jako kompresji. Upewnij się i umieścić nogi przynajmniej do poziomu, jeśli nie powyżej pasa, gdy jesteś spoczynku, aby zapobiec obrzęk stawu.

3 Można również na przemian ciepłej i zimnej terapii. Ice nogę na 20 minut, a następnie dostać się w gorącej kąpieli i masażu stawu. Śledź to z kolejną rundę oblodzenia i elewacji.

4 Bądź kolano dobrze. Jeśli ponownie problemu przewlekłej kontuzji kolana, to trzeba unikać, co działalność spowodowało stres. Najlepiej, należy unikać go na stałe. Jeśli nie jest to możliwe, przynajmniej uniknąć aż ból zniknie, a następnie zmodyfikować sposób prowadzenia działalności, jak to tylko możliwe, aby zapobiec ponownej kontuzji.

5 W końcu, jeśli wszystko inne zawiedzie, a szkoda nie poprawia się, szukać ortopedyczne specjalisty. Operacja nie zawsze jest pierwszą rzeczą, starają. Często ortopedzi wyczerpie każdą drogę przed próbuje naprawić złącze z chirurgii. Dobry terapeuta fizyczny przypisany do Ciebie z ortopedii lekarza warto jej wagi w złocie.

Wskazówki:

  • Zawsze należy stosować metodę RICE z powodu kontuzji kolana.
  • Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jeśli szkoda wydaje ciężkie.

Jak radzić sobie z bólem przewlekłym

Jak radzić sobie z bólem przewlekłym


Przewlekły ból może przybierać różne formy w dzisiejszym świecie. Niezależnie od tego, w jaki sposób i dlaczego cierpią, istnieją sposoby, aby zarządzać swoim bólu przewlekłego. Oto kilka, które pracowały dla innych.

Instrukcje

Mental Wskazówki dotyczące zarządzania przewlekłego bólu

1 Nacisk na co dokładnie pomiędzy uszami. Ból jest rzeczywiście sygnał dla naszych mózgach, że coś nie jest w porządku, a jeśli sobie z tego sprawy, to pomoże Ci radzić sobie z nim. Jeśli boli każdego dnia, to ten krok jest kluczowy. Pierwszym krokiem do czynienia z przewlekłym bólem jest zrozumienie bólu, co to jest.

2 nauczyć się sztuki powolnego oddychania. Technika ta jest naturalnym sposobem na zmniejszenie bólu i ma zasadnicze znaczenie dla każdego programu zarządzania bólu. Twój oddech jest twoja siła życia i nauki zrobić właściwie jest niezbędne do radzenia sobie z bólem. Istnieje wiele programów prowadzonych w tym zakresie podczas każdego szpitala w kraju. Zarejestruj się na jednym, i zwracać uwagę. Jest to naturalny środek przeciwbólowy, który nie działa.

3 Sobie sprawę, że nie jesteś sam. Twój obszar może mieć wiele grup wsparcia dla ofiar bólu przewlekłego. Szukajcie jeden i dokonać kilku znajomych. Nie będzie cię wyleczyć, ale na pewno przyczyni się do kogoś można odnosić się do. Zrób krok w kierunku budowy sieci, które mogą Cię wspierać.

Praktyczne sposoby Zarządzanie przewlekłego bólu

4 Weź gorącą kąpiel. Jest rzeczą numer 1, która umożliwia przewlekłego bólu. To relaksuje ciało, umysł i ducha.

5 Znajdź działanie, które odwracają uwagę. Jeśli jesteś w stanie wykonywać, wyjść i zwolnić te endorfiny. Jest to fantastyczny sposób, aby w naturalny sposób radzenia sobie z bólem przewlekłym.

6 Dowiedz się nowe hobby, które należy skoncentrować się na to zrobić. Jeśli masz hobby wziąć swój umysł od bólu, to jesteś o krok bliżej do radzenia sobie z nim. Niektórzy ludzie nie mogą wykonywać, więc zainteresowania są bardzo ważne. Gry planszowe, gry wideo, pisanie, czytanie i śpiew to tylko kilka. Znajdź taki, który naprawdę cieszyć, a to może być zwolnienie dla przewlekłego bólu.

7 Pozwól sobie 1 godzinę dziennie aby to wszystko. Płacz i tarzają jest czasami przydatne, gdy jesteś naprawdę boli, i pozwalając sobie na to czas może być wyzwalające. Zwijają się w łóżku i po prostu pozwól sobie na chwilę. Niech to będzie czas, aby wyłączyć strażnika i robić to, co chcesz. Płakać, krzyczeć, jęczeć, narzekać i całkowicie poddać się bólu. Możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że przewlekły ból straci parę. Jakoś, pozwalając organizmowi czuć coś może go rozbroić. Daj mu szansę!

8 Poświęć trochę czasu, aby się modlić, jeśli masz wiarę w Boga. Odstawić kilka minut mówić jeden-na-jeden z Bogiem o swoim problemie. Porozmawiać o tym i niech wie, o czym myślisz. Pokornie prosić o pomoc, a otrzymasz siłę potrzebną do walki swoją kondycję.

9 Weź ból leku, jeśli nie uda ból na własną rękę. Jest to decyzja, która powinna być między wami a lekarzem.

Wskazówki:

  • Ten artykuł jest przeznaczony jako ogólne informacje i porady nie medycznych. Zanim spróbujesz żadnej z tych technik skonsultować się z lekarzem.

Odcięcie i Senna za przewlekłe zaparcia

Odcięcie i Senna za przewlekłe zaparcia

Zaparcia, choć często jest objawem zaburzeń. Niedostateczne spożycie wody i braku konsumpcji włókien są dwóch głównych przyczyn ogólnych zaparcia. Inne znane przyczyny mogą być przypisane do konkretnego receptę leki, takie jak leki przeciwdepresyjne. W przypadku bardziej przewlekłe zaparcia choroby mogą być zaangażowane w takie jak zapalenie uchyłków, zapalenie jelita grubego, trzustki, jelita grubego i raka jajnika. Zaparcia mogą być boleśnie niewygodne, powodując minimalne eliminacji odpadów do absolutnie nie eliminacji w ogóle. Gdy to nastąpi, ból jest zazwyczaj występuje. Nieleczony, zaparcia mogą prowadzić do szeregu problemów zdrowotnych, w tym niedrożności jelit, hemoroidy i przepukliny. Jeżeli zaparcie nie jest związane z chorobą, naturalnych środków, takich jak suszone śliwki i senna zioła (lub łuski psyllium) oferuje szybką i skuteczną pomoc. Zaparcia, który jest odporny na środki ogólne lub trwające dłużej niż dwa tygodnie, lub jest na przemian z biegunką, powinny być skierowane do lekarza.

Korzyści z suszonych śliwek

Odcięcie i Senna za przewlekłe zaparcia

Śliwki (naturalny środek przeczyszczający) są śliwki, które zostały zbierane przed pełnym dojrzewania i odwodnione. Choć śliwek są około 6 procent włókien, koncentrat soku śliw brakuje to samo, według katalogów zdrowia. Co ciekawe ten brak włókien śliw soku nie umniejsza jego zdolności do wspierania prawidłowości. Według katalogów zdrowia śliwek promować prawidłowości jelit z powodu kwas aktywnych lithocholic. Śliwki są wysokie w sorbitolu, który jest nie łatwo przyswajalne, a tym samym pozostałych nierozłożonej w jelitach. Niestrawione sorbitolu powoduje zatrzymanie wody, który zmiękcza stolca, co ułatwia wyeliminowanie. Choć śliwek pomocy w prawidłowości, nie są panaceum na ciężkie zaparcia, według naturalnych środków przeczyszczających.

Korzyści z ziół Senna

Również znany jako Strączyniec wąskolistny, senna zioła są gorzkie i trudne do strawienia sam. Te miniaturowe, żółto zielone roślin pustynnych, które pochodzą z Północnej Afryki, są wykorzystywane głównie jako stołek zmiękczania przez ulgę zaparcia. Senna rośliny są zazwyczaj starannie dobrany, suszone i rozgniatane, a następnie spożywane w postaci herbaty. Zgodnie z herbata korzyści senna ziół zostały wykorzystane przez wieki. Senna została uznana przez Food and Drug Administration (FDA), z ostrożności.

Odcięcie i Senna suplementy

Odcięcie i Senna za przewlekłe zaparcia

Śliw i senna suplementy służyć temu samemu celowi w tandemie, tak samo jak oddzielnie. Na okolicznościowe zaparcia jeden miękki żel śliw i Senna suplementu jest zalecany do stosowania w snem lub gdy pożądane, zgodnie z Puritan's Pride, wiodących producentów śliw i Senna suplementy. Odcięcie i Senna żel tabletki lub kapsułki zakres kosztów od około 6.40 £ na £25.90, różnym jednego dostawcy. Zasięgnięciu opinii medycznej lekarz zaleca się przed użyciem. Kobiety w ciąży i matek karmiących powinna powstrzymać się od używania senna, jak może być wchłaniany do mleka, zdaniem zielarzy.

Odcięcie i Senna herbacianych

Odcięcie i Senna za przewlekłe zaparcia

Za pomocą kapsułki śliw i senna, herbaty mogą być wykonane. Wlać zawartość torebki do szklanki ciepłej wody, wymieszać, dodać miodu do smaku i pić ciepły. Lub napar z podgrzewaną wodą śliw soku i senna ziół jest tak samo skuteczny dla szybkiego zwolnienia z zaparcia. Umieścić 1 łyżeczka ziół senna teaball i wstawić do filiżanki gorącej sok. Niech siedzą dwie minuty i wypić ciepły. Przebywających w pobliżu WC jest wysoce zalecane.

Środki ostrożności w użyciu Senna

Odcięcie i Senna za przewlekłe zaparcia

Zgodnie z naturalnych środków przeczyszczających, ciężkie warunki, takie jak zapalenie wyrostka robaczkowego, Niedrożność jelit lub zapalenia zamówienia jelit (choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego) powinien nie być traktowane z senna. Senna nie jest zalecane dla dzieci w wieku do lat 12, lub kobiet w ciąży lub karmiące, jak senny może być wchłaniany do mleka matki. Senna herbacianych należy z umiarem ze względu na potencjalne wątroby i nerek utraty wartości, według herbata korzyści. Może to również prowadzić do niedoboru potasu. Do zwalczania tego niedoboru, jeść banany po spożyciu senna.

Objawy przewlekłego bólu szyi

Przewlekły ból szyi byłoby określić jako ból lub dyskomfort w obrębie szyi, który trwa przez dłuższy okres czasu (dłużej niż sześć miesięcy) lub jest powtarzające się i uporczywe problemy, przychodzą i odchodzą z pewną regularnością. Gdy cierpi z tego warunku, istnieje wiele objawów powiedzieć, czy to jest charakter danego bólu.

Ból

Najczęstszym objawem przewlekłego bólu szyi będzie każdy rodzaj bólu, począwszy od dyskomfortu do pulsujący ból fotografowania, w szyi na dłużej niż sześć miesięcy.

Sztywność

Wiele razy, można również cierpią z powodu pewnego poziomu sztywności w obrębie szyi, jak przeżyć ten przewlekły ból szyi.

Ból barku

Możesz także zaczynają zauważać, zwłaszcza, że ​​problem będzie się powtarzał, że ból może rozprzestrzenić się na ramionach, jak mięśnie w obrębie tego obszaru ciała starają się zrekompensować te w szyję.

Ból pleców

Ponieważ nie ma dwóch ludzi reagują w ten sam sposób na ból, przewlekły ból szyi może również przynieść ból spływały plecach. Podobnie jak ból barków, ból pleców ta jest zasadniczo wynikiem tych mięśni próbuje kompensować te w szyjce.

Nieruchomość

Czasami, przewlekły ból szyi może być tak poważne, że mogą zacząć doświadczać zmian w mobilności, w które mogą stracić część zakresu ruchu w obrębie szyi.

Bóle głowy

W zależności od tego, jak organizm reaguje na przewlekły ból szyi, może prowadzić do napięć w szczękę, co spowodowało ból głowy.

Możliwości leczenia przewlekłego bólu szyi

Przewlekły ból szyi może być wynikiem różnych stanów, takich jak ściągniętym nerwu w szyjce lub uszkodzonej płyty w kręgosłupie. Jak ból szyi traktuje zależy od tego, co jest przyczyną bólu, i istnieje wiele różnych sposobów do leczenia objawów przedmiotowych i źródło bólu. Ból szyi jest częstą dolegliwością, a rokowanie dla jakiejkolwiek formy leczenia jest zazwyczaj bardzo pozytywnie na całkowite wyleczenie.

Ćwiczenia

Jednym z najczęstszych sposobów leczenia bólu szyi są ćwiczeń rozciągających i wzmacniających. Te ćwiczenia nie tylko pomagają wyciągnąć szyję i tymczasowo złagodzić ból, ale pozwalają również na długoterminową ulgę poprzez wzmocnienie mięśni w szyi i łagodzi napięcie na ściągniętym nerwem. Skutecznym ból szyi ćwiczenia jest usiąść w fotelu, patrząc do przodu z głowy i szyi prostej. Powoli kiwać podbródek do klatki piersiowej, a kiedy jesteś tak daleko, jak można go następnie, przytrzymaj licząc do dziesięciu. Następnie powoli przesunąć głowę o centymetr w lewo, z powrotem do centrum, a następnie cala w prawo. Powinno to pomóc w łagodzeniu bólu szyi.

Dla poszczególnych rodzajów bólu karku, to będzie konieczne, aby uzyskać skuteczne korzystanie pułk z certyfikowanym terapeutą fizycznej. Będą one w stanie zdiagnozować choroby i daje serię ćwiczeń, które powinny pomóc złagodzić ból i zacząć budować odporność, że w przyszłości będzie wyeliminować ból. Możesz również zapoznać się z kręgarz, ponieważ mogą one być w stanie pomóc złagodzić ból spowodowany ściągnięty nerwów i niedostosowane stawów.

Leki

Jeśli ból jest ostry, a następnie lekarz może wysłać, aby uzyskać kortyzon strzał. Kortyzon strzału jest wstrzyknięcie kortyzonu hormonu bezpośrednio na powierzchni, powodując ból. W wielu przypadkach rzut odbywa się tak głęboko, że leki mogą być zastosowane bezpośrednio w którym ból pochodzący od.

Inne leki lekarz może przepisać na ból szyi byłoby maść do łagodzenia bólu, który jest stosowany bezpośrednio do obszaru dotkniętego, plastry lecznicze bólu lub zwiotczających mięśnie, aby spróbować i dostać napięte mięśnie, które wywierają presję na nerwy do wydania.

Chirurgia

W skrajnych przypadkach, lekarz może wysłać do chirurga na zabieg chirurgiczny. W trakcie zabiegu chirurgicznego, lekarz może usunąć część rdzenia płyty, który jest wystający na zewnątrz i nacisku na nerw, lub ona może mieć, aby usunąć nadmiar wzrost kości zwana ostroga kostna, która wywiera nacisk na nerw i powoduje ból.