adcov.com

maszyna eliptyczna wpływ na zdrowie

Czy eliptyczne rowerów spalić tłuszcz?

Czy eliptyczne rowerów spalić tłuszcz?


Eliptyczny urządzenie jest powszechnie stosowany jako alternatywa dla tradycyjnego bieżni. Ponieważ za pomocą eliptyczny wymaga więcej wysiłku niż bieżni, może uważasz, że dodatkowy wysiłek oznacza, że ​​spalasz więcej kalorii. Eliptyczny niekoniecznie jest magia bilet do spalania tłuszczu. Utraty tkanki ciała zależy od kombinacji zmniejszonego spożycia kalorii i zwiększoną aktywnością fizyczną. Wraz ze zdrową dietą, maszyny eliptyczne może pomóc spełnić swoje cele odchudzania, zapewniając oddychanie.

Podstawy spalanie tłuszczu

Twój metabolizm zarządza, jak twoje ciało spala kalorie. Ile kalorii można spalić zależy od wielu czynników, w tym wiek, płeć i masy mięśniowej do stosunku tłuszczu. Od 3500 kalorii przekłada się na 1 kilogram tłuszczu, trzeba spalić 3500 kalorii więcej niż spożywać w diecie stracić 1 funta, według MayoClinic.com. Tradycyjna strategia jest zmniejszenie dziennego spożycia kalorii o 500 kalorii i zwiększenie aktywności fizycznej. Poprzez dietę i ćwiczenia można spodziewać się stracić około 2 funtów tygodniowo.

Eliptyczne spalonych kalorii

Korzystanie eliptyczny to sposób na zwiększenie aktywności fizycznej. Liczba kalorii można spodziewać się spalić na eliptyczny zależy od czasu trwania, intensywności i swojej płci i składu ciała. Mężczyźni zazwyczaj posiadają wyższy stosunek masy mięśniowej do tkanki tłuszczowej niż kobiety, co pozwala im spalić więcej kalorii podczas wykonywania tej samej działalności. Można spodziewać się palić wszędzie od 365 do 533 kalorii podczas ćwiczeń na godzinę na eliptyczne, w zależności od stopnia intensywności.

Porównanie spalania tłuszczu

Możesz być rozczarowany, jeśli porzuciła bieżni na korzyść maszyny eliptyczne na postrzeganą korzyść spalających tłuszcz. Badacze zbadali wpływ eliptyczny wydatków energii w porównaniu do bieżni. Badaniem objęto mężczyzn i uczestników kolegium wieku kobiet bez wcześniejszego tle ćwiczeń. Maszyna eliptyczna wzrosły ceny uczestnika serca wyższe niż bieżni. Jednakże, to nie przekłada się na wyższą nakładów energii. Spalone kalorie na eliptyczne były identyczne z bieżni, według badań opublikowanych w numerze z czerwca 2010 "Journal of Strength i Conditioning Research."

Zwiększenie Fat Loss

Jeśli to utratę tłuszczu jesteś po, są lepsze opcje niż maszyny eliptyczne. Sprint trening interwałowy jest dobry sposób na rev swój metabolizm i spalanie tłuszczu. Sprint przedział wykonywanie wiąże biegnąc na wysokim natężeniu w ciągu około 30 sekund, a następnie idzie do kilku minut. Sprint powtarza się cztery razy równa dwie minuty. Naukowcy odkryli, że dwie minuty treningu sprintu-przedział spala taką samą liczbę kalorii co 30 minut ciągłego ćwiczenia aerobowe, według badań opublikowanych w sierpniu 2012 numerze "International Journal of Sport Nutrition and Exercise Metabolism".

Czego maszyny eliptyczne zrobić?

Niektórzy ludzie objąć drastycznych środków, takich jak bypass żołądka chirurgii schudnąć, ale istnieje wiele ćwiczeń i sztuk sprzętu do ćwiczeń, które również mogą pomóc indywidualny schudnąć. Jeden element urządzenia, który może być używany przez osoby, bez względu na ich ciężar jest eliptyczny maszyny.

Projekt

Maszyny eliptyczne są zaprojektowane, aby odtworzyć efekty chodzenia i biegania. Jednak są one znacznie różnią się od innych maszyn do ćwiczeń, takich jak bieżnie, ponieważ zmniejszają one ilość ciśnienia, która jest wywierana na stawów.

Zasiłek

Maszyny eliptyczne zwykle nie budować mięśnie, więc nie są one dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą nabrać. Zamiast tego, są one zaprojektowane tak, aby zapewnić ćwiczeń sercowo-naczyniowych. Ilość stresu wprowadzonego do układu sercowo-naczyniowego może być regulowana przez użytkownika, który może zmienić ustawienia na maszynie eliptycznej, która kontroluje ilość oporu doświadczenia użytkownika.

Wyniki

Zarówno górna i dolna korpusu można obrabiać maszynowo eliptyczny. Niektóre maszyny mają uchwyty eliptyczne ramię, ale nawet te, które nie są kontrolowane przede wszystkim przez pracę nóg. To mięśnie nóg, a następnie, że są najbardziej prawdopodobne, aby uzyskać bardziej stonowana.

Wagi i silnika fitness

Jeśli maszyna eliptyczna nie ma uchwytów ramion lub jeśli użytkownik nie zdecyduje się skorzystać z uchwytów, które są obecne, maszyny eliptyczne może poprawić zarówno sprawności silnika i równowagę. Ruch kołowy maszyny wymaga centrum użytkownika ciężkości ciągle zmieniać jak urządzenie jest używane.

Skuteczność

Maszyny eliptyczne często porównywane są do bieżnie pod względem skuteczności. Według Thomas Altena, o fizjologa ćwiczeń z University of Missouri-Columbia, fizjologiczne reakcje bieżnie i maszyny eliptyczne są praktycznie identyczne. Jednak, maszyny eliptyczne nie produkują wpływ na stawy, że bieżnie zrobić, więc więcej kalorii można stosować przy mniejszym wysiłku.

Użytkownicy

Maszyny eliptyczne nie produkują dużo wpływ na stawy, co czyni z nich dobre maszyny do użytku przez osoby starsze, które często potrzebują sprawnego, ćwiczenia niskiego wpływu. Trenerzy i sportowcy, którzy są odbudowane również niewielki wpływ konstrukcja maszyn eliptycznych korzystne.

Jak szybko schudnąć i zyskać mięśni dla mężczyzn

Jak szybko schudnąć i zyskać mięśni dla mężczyzn


Jeżeli jesteś mężczyzna próbuje szybko schudnąć i zyskać mięśni, będziesz musiał dostosować swój styl życia. Zdrowa dieta i regularne ćwiczenia rutynowe muszą być realizowane. Diety Crash, które drastycznie zmniejszyć spożycie kalorii, tymczasowo można stracić na wadze. Masa ta nie pochodzi z tłuszczu, ale z tkanki mięśniowej i wody. W celu uniknięcia utraty masy mięśniowej i do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, jest wymagany bardziej stopniowe podejście do utraty wagi.

Instrukcje

1 Oczyść swoją dietę. Wyeliminować słodki, smażone, tłuste i przetworzonej żywności, które mają niską wartość odżywczą. Wymień tłustych mięs, takich jak wieprzowina i wołowina z lżejszych alternatyw, takich jak białko indyka, kurczaka i ryb. Unikać spożywania węglowodanów prostych, takich jak białe pieczywo i biały ryż, ponieważ powoduje skoki cukru we krwi i szybko strawić, tylko zostawiają cię głodny ponownie. Spożywać węglowodany złożone, wolnych od trawiące źródeł, takich jak brązowy ryż, całe ziarna chleba i makarony pełnoziarniste. Szukać źródeł nienasyconych tłuszczów, takich jak oliwa z oliwek i rzepakowego, zamiast tłuszczów trans i tłuszczów nasyconych, takich jak olej kokosowy i masło.

2 Jedz sześć małych posiłków rozłożone w ciągu dnia (zamiast trzech standardów posiłkami). Jeść często zapewnia stałą energię i utrzymuje twój metabolizm stymulowane. Podzielić swoje normalne śniadanie, lunch i kolację posiłki na pół, aby utworzyć sześć mniejszych posiłków.

3 Pobierz tętno i zwiększyć swój metabolizm z ćwiczeń sercowo-naczyniowych. Przeprowadzić szkolenia-maszyna eliptyczna, uruchomić lub chodzić na zewnątrz lub na bieżni lub pojeździć na rowerze lub pływanie. Podnieś swoje tempo i przejść do dużej intensywności kilka razy podczas cardio, ponieważ trening interwałowy spala więcej kalorii niż standardowe, sam intensywności sesji cardio. Ćwiczenie przez 45 minut, trzy dni w tygodniu.

4 Dodać część treningu siłowego z rutynowego treningu, ponieważ tonizuje organizm i zwiększa tkanki mięśniowej, co zwiększa tempo przemiany materii w spoczynku. Dążyć do trzech 45-minutowych sesji tygodniowo. Wykonywania złożonych ćwiczeń, które mają wpływ na wiele mięśni jednocześnie, dla szybkich wyników. Weź na podejściu całego ciała i to rzuca się, deadlifts, prasy ławce, pompek, przysiadów i hantle loki.

5 Gotowanie do 5 filiżanek zielonej herbaty dziennie, aby spalić dodatkowe kalorie. Według strony internetowej Zdrowia Colon, "zielona herbata rozkręca metabolizm" i może tłumić apetyt.

6 Pobierz minimum siedem godzin snu na dobę, więc organizm ma wystarczająco dużo czasu, aby uzupełnić i odbudować się i zapewni Ci wystarczającą ilość energii na nadchodzący dzień.

Prawdziwe życie używa do tworzenia elips

Prawdziwe życie używa do tworzenia elips

Elipsa jest kształt, który powstaje, gdy cylinder jest cięcia pod kątem. Jeśli pochylenia kieliszek z wodą tak, aby powierzchnia nie jest pozioma, wynikowy kształt wody jest elipsa. Elips można także zaobserwować gdy Hula-hoop lub opony samochodu jest zwrócił się krzywo. Choć są to przykłady rzeczywistych optyczne elipsy, elipsy również ma zastosowanie w prawdziwym życiu.

Jedzenie

Pokarmy są cięte na formie elips. Kształt i oferuje wyrafinowane Dotknąć do prostych środków spożywczych. Cięcia pod kątem marchew, ogórek lub kiełbasa do jego osi głównej wyniki w plasterek eliptyczne. Okłady, tortille owinięty wokół napełniania takich jak sałatka z kurczaka, często są pocięte na dwa kliny eliptyczne. Ostrość elipsy daje codzienne jedzenie bardziej elegancki wygląd.

Whispering Gallery

Elipsa ma tę właściwość, że jeśli światła lub dźwięku wave pochodzi od jednego ostrości, które to odbije się na innych fokus. Focus jest ważnym aspektem w elipsę, że punkty elipsy są związane. Ta właściwość jest używana do tworzenia szepcząc galerie, które są struktur, które pozwalają kogoś, kto jest szepcząc w jednym obszarze słychać wyraźnie przez kogoś w innym obszarze, ale nie przez kogokolwiek innego. Słynny szepcząc galerie przykłady Stany Zjednoczone posągi Capitol Hall i katedrze londyńskiej dzielnicy St. Paul's.

Litotrypsja

Litotrypsja to metoda niszczenia nerkowe. Pacjent leży w eliptyczne z hydromasażem. Kamieni nerkowych jest wyrównany do jednego z focii elipsy. Fale uderzeniowe wywodzącymi się z innymi fokus skoncentrować się na nerkowe, niszcząc go. Gruz jest tak małe jak piasek i może przechodzić przez organizm bez uczucia dyskomfortu. W tym zabiegu bez operacji jest potrzebne.

Trenażery eliptyczne

Maszyna eliptyczna szkolenia symuluje ruch lub zapewnienie użytkownika zdrowe ćwiczenia bez żadnego wpływu na stawy. Stóp użytkownika opisuje kształt elipsy, jak maszyny. Maszyny eliptyczne może być napędzany silnikiem lub zorientowanych na użytkownika, jak również podwójne działanie, gdzie kierownicy i nogi montuje interdependently zapewniają ruch dla siebie. Eliptyczny trener zapewnia ćwiczenia stacjonarne dla tych, którzy chcą uniknąć urazów wspólnego wyniku biegania.

Jak zintensyfikować utraty masy z eliptycznego maszyny

Maszyna eliptyczna jest sprzęt fitness z platformy pedałów i biegunów ramion, które poruszają się tam iz powrotem, aby symulować bieganie, jazda na nartach, Po schodach i chodzenie. Twoja maszyna eliptyczna trening może pomóc spalić kalorie, ale odpowiednia technika może poprawić swój trening i zwiększyć tempo spalania tłuszczu, nawet więcej. Dzięki wykorzystaniu organizmu pełny zakres ruchu w tym intensywne ćwiczenia aerobowe, można zintensyfikować odchudzania.

Instrukcje

1 Swing ramiona. Niektóre maszyny eliptyczne pozwalają trzymać uchwyty natomiast nogi wykonują większość pracy. Wybierz eliptyczny maszyn poruszających się słupy, które ramię. Zintensyfikowanie treningu i spalić dodatkowe kalorie z górnych ruchów ciała.

2 Dostosuj swoje ramię i platformy biegunów stóp, co pozwala stanąć prosto i wykonywać dłuższe kroki. Upewnij się, że broń może całkowicie wsuwać i wysuwać, aby umożliwić jak największą ilość ruchu. Karłowatość ruchy mogą dokonać eliptyczny trening mniej skuteczny i spalić mniej tłuszczu.

3 Zwiększa odporność na ustawienie maszyny eliptyczne. Zaczynają się od poziomu oporu z trzech lub czterech na około pięć minut. Po pięciu minutach zwiększyć intensywność ćwiczeń eliptyczny przez podniesienie poziomu odporności na jednym lub dwoma co pięć minut przez 25 minut. Ostygnie treningu przez upuszczenie poziom oporu do dwóch w ciągu ostatnich pięciu minut, w sumie 35 minut treningu.

Jak spalić tłuszcz Używanie sprzętu do ćwiczeń

Jak spalić tłuszcz Używanie sprzętu do ćwiczeń


Podczas próby spalania tłuszczu podczas wysiłku, najważniejszym czynnikiem jest czas trwania treningu. Pracując ciężej i działa szybciej będzie spalić więcej kalorii, jest to głównie pomocne w krótkim okresie. Aby twoje ciało, aby rozpocząć spalanie tłuszczu, musisz być wypracowanie na co najmniej pół godziny. Maszyna eliptyczna jest skutecznym narzędziem do utraty wagi, ponieważ jest to łatwe na kolanach i plecach, dzięki czemu można go na czas - i jest to jeden z najwyższych palników kalorii na minutę w każdej maszynie, zgodnie z WebMD.

Instrukcje

Maszyna eliptyczna

1 Ustawić się na maszynie eliptycznej. Eliptyczny maszyna ma pedały roweru, ale jesteś w pozycji stojącej. Możesz umieścić swoje ręce na górze ruchomych słupach lub na samej maszynie, która jest nieruchoma.

2 Włącz urządzenie i ustawić opór wielu Ci odpowiada. Wyższa liczba, tym większy opór będzie a cięższa to odczucie popchnąć. Jeśli jesteś początkujący, to jest dobry pomysł, aby zacząć z bardzo małej liczby lub nawet zero i stopniowo zwiększać swoją zdolność do treningu z oporem.

3 Rozpocznij pedałowanie. W przeciwieństwie do bieżni, nie ustawić prędkość i spróbować utrzymać się, ale kontrolować prędkość siebie, jak szybko pedałować.

4 pedału przez co najmniej 30 minut. Jeśli zaczniesz się zmęczony, pedał powoli, zamiast zatrzymać się na przerwę - przyspieszyć ponownie, gdy czujesz się ponownie pobudzony.

Bieżnia

5 Ustaw się w pozycji stojącej w centrum bieżni.

6 Włącz urządzenie i powoli zwiększać prędkość.

7 Wybierz nachylenie jeśli pragniesz bardziej intensywny trening.

8 marszu lub biegu, aby utrzymać się z maszyną.

9 dalej przez co najmniej 30 minut.

Wskazówki

  • Wszelkie minut ostatnie 30 minut, będzie spalanie tłuszczu. Już można tak trzymać, tym lepiej. Jednak to nie jest najlepszy, aby przejść obok godziny, chyba że jesteś sportowcem w szkoleniu tak, że organizm ma czas, aby odzyskać z dnia na dzień.

Ćwiczenia wybrzuszenia płyty

Został plecy bolą przez miesiące lub lata, albo z ostrym i ostatecznie zdecydował się iść do lekarza. Po zbadaniu i być może CT lub MRI, okaże się, że masz dysk wybrzuszenia. Ćwiczenia, gdy prawidłowo, może pomóc złagodzić ból, aw niektórych przypadkach może zapobiec konieczności interwencji chirurgicznej.

Definicja

Każdy dysk w kręgosłupie zawiera płyn, który poduszki kręgosłupa. Gdy ściana płyta staje się słaby, płyn może wybrzusza się i naciśnij na nerwu kulszowego. Podczas dysków sami nie doświadczają bólu, mięśnie i nerwy wokół tarczy wybrzuszenie może być potwornie bolesne. Choć w niektórych przypadkach trzeba będzie ostatecznie rozwiązać operacji bólu, wiele z nich pomógł z właściwego wykonywania.

Co mogę zrobić?

Z wybrzuszenia urazu dysku, ważne jest, aby wzmocnić swoje mięśnie tułowia. Twój kręgosłup sam w sobie nie ma mięśni, więc "rdzeń" mięśnie brzucha i glutteal utrzymać kręgosłup w odpowiedniej kalibracji. Jest to konieczne, aby wykonywać mięśnie podstawowe bez powodowania odkształcenia na powierzchni uszkodzonej. Istnieje wiele dobrych powrotem opieki i zajęcia fizyczne kursy terapii, które mogą nauczyć się, jak prawidłowo wykonywać swoje plecy. Skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się, że wykonujesz ćwiczenia, które pomagają kondycję.

Przepływ krwi

Przepływ krwi pomaga oczyścić i uzdrowić obszar zapalenia. Celem jest, aby przepływ krwi w obszarze rannych, nie powodując dalszego kompresji. Podczas gdy wiele ćwiczenia aerobowe są wysokie wpływ, spacery, jazda na rowerze i pływanie są doskonałe sposoby, aby uzyskać pompowania krwi bez silnego wpływu na kręgosłup. Istnieje kilka różnych konfiguracji rower stacjonarny, niektóre mogą być wygodne, niektóre mogą zwiększyć ból. Maszyna eliptyczna jest inny sposób wpływ na niski wzrost przepływu krwi. Twój szczególności szkoda określi, jaki sprzęt jest najbardziej wygodne dla Ciebie.

Rdzeń Ćwiczenie

Kiedy już rozgrzany i zwiększenie przepływu krwi, to jest czas, aby wykonać ćwiczenia, które działają na mięśnie wsparcia podstawowych. Chociaż można to zrobić bez sprzętu, istnieje kilka rzeczy, które mogą zwiększyć efektywność treningu. Duża piłka gimnastyczna działa na wszystkie warstwy swojej brzucha i glutteal mięśni. Kiedy siedzisz na piłce i naprzemiennie podnosić nogę i przeciwnej ramię, powoduje można korzystać z podstawowych mięśnie do równowagi. Trzymając obie stopy na podłodze, toczyć piłkę do dolnej części pleców i znaleźć pozycję do zrobienia brzuszków, który działa Twoje mięśnie brzucha, ale nie męczy pleców. Rzuć piłkę do górnej części pleców, z obszaru między ramionami równoważenia na piłce, kolana zgięte pod kątem 90 stopni, stopy na podłodze i prosty kręgosłup. Mięśnie glutteal powinien pracować, aby trzymać cię prosto.

Wzmocnienie Ćwiczenie

Maszyny, takie jak Total Gym lub Całkowita Trainer pozwala wykonywać przysiady bez obciążania pleców. Na tej maszynie typu platforma przesuwnych, jesteś w około 45 stopni nachylenia, a nie stoi prosto. Robi przysiady stojąc prosto, zwłaszcza jeśli dodać wagi, może spowodować kompresję kręgosłupa, które jest to, co należy unikać. Tabela inwersja pozwala wykonywać i rozpakować swój kręgosłup w tym samym czasie. Podczas odwrócony, można wykonywać ćwiczenia brzucha, jak chrupie. Kiedy odwracać, płyn znajdujący się w płycie wybrzuszenie jest w stanie płynąć z powrotem do jego normalnej przestrzeni. Często jest to tymczasowe, ale nie zapewnia ulgę w bólu dla wielu ludzi.

Rozciąganie

Odpowiednio rozciągając mięśnie brzucha i glutteal jest również ważne dla utrzymania zdrowych pleców. Po rozciąganiu ważne jest, aby mieć świadomość, i nie umieszczać na obszarze kompresji rannych. Możesz użyć piłkę lub położyć się na podłodze, aby rozciągnąć. Jeśli masz dostęp do tabeli inwersji, można rozciągnąć podczas odwrócone, lub po prostu pozwolić, aby delikatnie rozciągnąć inwersja swój kręgosłup. Po wystąpieniu urazu płyty wybrzuszenie, istotne jest, aby pamiętać, aby rozciągać się na bieżąco. Jeśli musisz siedzieć lub stać przez dłuższy okres czasu, staram się pracować rutynę w dzień, który dostaje się w ruchu i rozciąga się obszar.

Życie z artretyczne bólu kolana

Życie z artretyczne bólu kolana


Zapalenie stawów jest prawie nieuniknione w średnim wieku lub nawet wcześniej aktywnego użytkownika. Noszenie od chrząstki i ochrony smarowanie jest częścią procesu starzenia, i trudniej użyć kolana, tym szybciej zużywają się. Ale można dobrze żyć z zapaleniem stawów w kolanach, przez podejmowanie pewnych środków ostrożności.

Stosowanie leków

Najlepsze leczenie zapalenia stawów w kolanach jest stosowanie NLPZ. Niesterydowe leki przeciwzapalne. Są to popularne leki takie jak Aleve, Tylenol, ibuprofen i aspiryna. Skonsultuj się z lekarzem do informacji i ewentualne skutki uboczne stosowania leku. Dzięki zastosowaniu tych leków, można znacznie zmniejszyć poziom bólu i zwiększenie mobilności. Recepty leki przeciwbólowe, takie jak Vicodin i Darvocet, są w narkotycznym klasy i może być wciągająca, jak również przyczyną innych problemów zdrowotnych, więc ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem na temat korzyści i zagrożeń związanych ze stosowaniem tego typu leki przeciwbólowe.

Keep Moving

Najgorsze, co można zrobić dla stawów jest umożliwienie usztywnienie stawów, nie przesuwając go. W celu uniknięcia przegub "zamrożenie" i powodują jeszcze większy ból i obrzęk w trakcie aktywności, ważne jest, aby uginać naciągnąć i przenieść kolana każdego dnia. Zwiedzanie jest najlepszym ćwiczeniem dla złych kolana. Może się zdarzyć, gdy pieszy jest zbyt bolesne, w tym przypadku pływanie jest doskonałą alternatywą. Kolarstwo nie jest dobrym wyborem dla stawów kolan, ale maszyna eliptyczna jest świetnym rozwiązaniem, jeśli masz dostęp do jednego. Spróbuj włączyć co najmniej jedno z tych ćwiczeń codziennie, aby utrzymać Cię kolana aktywny i wzruszające. Ćwiczenia treningu siłowego, używane do budowania mięśni czworogłowy i górne i dolne mięśnie nóg, są doskonałe dla pomagając przenieść niektóre stresu z kolan do innych, zdrowszych, części ciała. Skonsultuj się z lekarzem, lub skorzystać z pomocy osobistego trenera, który jest zaznajomiony z rehabilitacji kolana, jeśli nie masz pewności, co może być ćwiczenie dla Ciebie najlepszy.

Suplement diety

Istnieje kilka alternatywnych suplementów diety można teraz przejąć licznik, który może mieć korzystny wpływ na artretycznych kolan. Jednym z nich jest glukozamina dodatek. Może to być wykonane w postaci proszku lub tabletek, i wykazano, że ma to pozytywny wpływ na smarowaniu stawu kolanowego. Często glukozamina jest sparowany z chondroityny suplementów. Te dwie prace w harmonii, aby zapewnić smarowanie stawu kolanowego. Droższe dodatek jest kwas hialuronowy. Najczęściej jest to zrobione w postaci ciekłej i może być bardzo kosztowne. Suplementy wapnia i witaminy B-12, są dobrym wyborem do utrzymania lub poprawy zdrowia kości. Skonsultuj się z lekarzem na najlepszy suplement i dawki zalecanej. I zawsze można poprawić swoją dietę, jedząc dużo warzyw bogatych w wapń i minerały - jak brokuły i szpinak.

Jak uzyskać nogi jak tancerz

Zgrabna, długie i chude - nogi tancerza są jak wielki atut jako doskonała postawa i technika. Dla tych tęsknoty do osiągnięcia tego samego wyglądu, tutaj są kroki, aby się tam dostać.

Instrukcje

1 Oceń swój plan diety. Jesz dużo chudego białka, całe ziarna i warzywa? Czy wycinanie węglowodanów i cukrów, gdy jest to możliwe? Są to pierwsze kroki do nóg tancerza, a co pomoże utrzymać Ci jak pracować, aby je osiągnąć.

2 Gdy dieta jest w szachu, zwrócić uwagę na ćwiczenia. Nogi tancerki są szczególnie chude, ponieważ tancerze wykorzystują wszystkich swoich mięśni nóg dźwigowych, kopanie, wskazując i skoki. Tak jak robią różne ćwiczenia, więc należy! Po pierwsze, zacząć ćwiczenia układu krążenia. Czy jest to maszyna eliptyczna, rower, lub tańczyć się, na pewno chcesz to zrobić cardio spalić kalorie. Ale chcemy także dodać w sprincie dwa razy w tygodniu do mieszanki rutyny.

3 Krótki, sprinty wysokiej intensywności oferują wiele korzyści, ale jeden z nich jest chude nogi. Zawsze należy zostawić 48 do 72 godzin od treningu sprintu, więc nie staram się robić więcej niż trzy w tygodniu. Rozgrzej się przez co najmniej pięć minut, potem spróbować 10 sprinty na 100 m, odpoczynek 30 sekund między. Między powtórzeniami, nadal chodzić spowolnić tętno i zapewnić natężenie dla następnej serii.

4 Teraz, że masz cardio pokryte, Nie zaniedbuj podnoszenie ciężarów lub treningiem! Wbrew powszechnemu przekonaniu, gdy wykonywane w prawidłowy sposób, to nie będzie zostawić swoje nogi zbyt obszerne. Cielę rodzi, chodzenie rzuca i przysiady Plie powinny stać się twoim najlepszym przyjacielem. Nie bój się za pomocą wag z nich - będą Ci tylko lepsze wyniki.

5 Ostatni dawna tajemnicą tancerzy? Pilates i joga. Zarówno wzmocnić i dźwięk nogi poprzez serię powolnych, kontrolowanych odcinkach. Spróbuj wyposażone w 30-minutowej sesji z jednego lub inne trzy razy w tygodniu na nogi, opierając wyników.

Wskazówki:

  • Interdyscyplinarne podejście jest najlepsze, jeśli chodzi o szkolenie nogi. Wykorzystując wszystkie trzy metody ćwiczenia (cardio / sprinty, wagi / opór, a joga / pilates) są najlepsze.
  • Wbrew temu, co niektórzy infomercials może powiedzieć, że to prawie niemożliwe, aby zmienić kształt swojego ciała, zwłaszcza nogi. Można jednak korzystać z tych ćwiczeń, aby pomóc im osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Szkodliwymi skutkami hałasu białe Maszyn

Szkodliwymi skutkami hałasu białe Maszyn


Hałas ma negatywny wpływ na zdrowie milionów ludzi, według Agencji Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych. Jeśli hałas uniemożliwia spanie, maszyny hałasu białe może pomóc zasnąć i pobytu w sen, mówi Consumer Reports.

Szkodliwe dla niemowląt

Białe maszyny hałasu może opóźnić słuchu i rozwoju języka u niemowląt, zgodnie z WebMD. Ciągły hałas zagłusza dźwięki dzieci potrzebują w celu rozwoju słuchu. Opóźnienie w rozprawie może również opóźnić mowy i nauki.

Ostrzeżenie

Ironia maszyn jest to, że hałas białych sprzedawców sugerują, że rodzice ich używać, aby uspokoić swoje dzieci, które mają problemy z zasypianiem. Maszyny mogą pomóc dzieci zasnąć, ale nie są one dla nich korzystne.

Powód

Niemowlęta nie potrafią odróżnić żadnych wzorców słuchowych, gdy wszyscy słyszą to biały szum. Hałasu nie wydaje się uszkodzenie słuchu u dzieci, ale to nie opóźni sposób ośrodek słuchu w mózgu rozwija, mówi WebMD.

Vs kalorii eliptyczne Kalorie z bieżnią

Trenażery eliptyczne i bieżnie są dwa z najbardziej popularnych rodzajów sprzętu do ćwiczeń. Oba zapewniają treningu tlenowego i funkcji regulacji, które mogą sprawić, że trening tak intensywne, jak chce użytkownik. Ilość kalorii można spalić na każdy zależy od tego ile ważysz i jak ciężko pracować.

Trener eliptyczne

Według Caloriesperhour.com, strony internetowej, z szacunków spalanie kalorii na tysiące czynności, osoba 150 funtów by spalić 277 kalorii podczas godzinnego treningu na eliptyczny z umiarkowanymi ustawień - 60 postępy minut na opór 7 (z 20). Osoba 200 funtów by spalić 301 kalorii.

Bardziej intensywny trening - 70 kroki na minutę przy rezystancji 15 - spowoduje osoba 150 funtów, aby spalić 507 kalorii na godzinę. Osoba 200 funtów by spalić 607 kalorii.

Bieżni nr Incline

Bieżnie są dwie regulacje, które powodują trening spalić więcej kalorii. Pierwszym z nich jest prędkość.

Według Caloriesperhour.com, osoba 150 funtów spali 272 kalorii na godzinę, podczas umiarkowanego 4 mil na godzinę treningu na bieżni, bez nachylenia. Osoba 200 funtów by spalić 363 kalorii.

Bieżnia o pochyłości

Chodzenia i biegania pod górę wymaga więcej energii, tak wiele bieżnie można ustawić na wzniesieniach, aby poćwiczyć trudniejsze. Według Caloriesperhour.com, osoba 150 funtów będzie spalić 456 kalorii poprzez chodzenie na godzinę 4 mph z nachyleniem 5 proc. Osoba 200 funtów by spalić 608 kalorii na godzinę.

Działa na wzniesieniach spala najwięcej kalorii. Osoba 150 funtów by spalić 953 kalorii, uruchamiając 7 mph przez godzinę na 5 procent nachylenia. Osoba 200 funtów będzie spalić 1270 kalorii w godzinę.

Formularz

Forma jest ważna przy szacowaniu spalanie kalorii potencjał każdego treningu. Istnieją sposoby, aby oszukiwać w każdym ćwiczeniu, i więcej się oszukiwać, tym mniej kalorii spalisz. Gdy bieganie na bieżni, ważne jest, aby ćwiczyć dobrą formę podczas jazdy - a mianowicie, nie działają natomiast opierając się na konsoli lub uchwytami.

Na eliptycznego trenerem, ważne jest, aby naciskać na pedały dół z mięśni nóg i przesuwać słupy z mięśni piersiowych i triceps. Po prostu przesuwa swój ciężar z jednej nogi na drugą będzie ruch maszynę, ale to nie daje dużo treningu.

Jakość sprzętu

Za pomocą sprzętu do ćwiczeń z wiarygodnych konsole użytkownika (powiedzieć, jak szybko jesteś w ruchu) jest ważne, aby uzyskać dokładną ocenę treningu. Więc jest utrzymanie; bieżnie, których pasy szarpać daje nierówne i niewygodne trening i trenażery eliptyczne z zużytych mechanizmów oporności nie daje siły przeciwdziałającej potrzebujesz.

Eliptyczne Maszyny dla Weight Loss

Narodowy Instytut Zdrowia donosi, że około 133,6 milionów Amerykanów jest albo otyłych lub z nadwagą. Przy tak dużej liczbie osób walczących skalę, ważne jest, aby wziąć pod uwagę dostępne opcje zrzucić wagę. Dla najbardziej poważnie otyłych, forma chirurgii bariatrycznej może być konieczne. Ale większość ludzi może schudnąć, diety i ćwiczenia, mówi Mayo Clinic. Jednym z najbardziej popularnych typów ćwiczeń stosuje się eliptyczne trener, który znajduje się w wielu siłowni.

Korzyści

Eliptyczny trener, jeśli nie widział, działa jak skrzyżowanie bieżni i stepperze. Użytkownik kładzie nogi na dwóch pedałów, które schodzenia do symulacji walking pod niewielkim kątem. Co większość ludzi zgadza się na to, że główną korzyścią z eliptycznego trenerem jest jego niewielki wpływ treningu, mówi mięśni i fitness. Oznacza to, że nogi i stawy tej osoby nie podlegają tej samej ilości szczepu jako normalnej bieżni lub po prostu chodzenie / działa na zewnątrz. Osób z nadwagą, które znajdą eliptyczny łatwiejsze w użyciu, a więc, że to pomoże im zmaksymalizować swój potencjał odchudzania. Inna różnica w stosunku do bieżni, jest to, że podczas gdy oba mogą pomóc schudnąć, eliptyczny trener pomaga także budować mięśnie, mówi Buffalo Aktualności. Jest to istotne, ponieważ umożliwia pracę mięśni ciała lepiej, a także zwiększa liczbę kalorii spalonych ogólnej.

Weight Loss Wyniki

Aby schudnąć, organizm musi spalić lub zmniejszyć pewną liczbę kalorii dziennie. Jeden funt równa 3500 kalorii, więc jeśli chcesz, aby stracić pół kilograma tygodniowo, podzielić 3500 kalorii przez siedem i palić, że wiele dni na eliptyczne. Maksymalizacji własnego treningu na eliptyczny jest ważne, a urządzenie zapewnia możliwość zmiany zarówno nachylenie i wysokość oporu, które możesz napotkać podczas ruchu, mówi stan zdrowia. Maszyna jest elektroniczna, więc będzie nagrywać kalorie spalone, wraz z liczbą kroków podjętych i pomóc śledzić odchudzania. Przystępując do programu utraty wagi, do lekarza i zacznij się powoli. Charakter niskich wpływ eliptycznego trenerem i fakt, że może on być dostosowany zarówno dla początkujących jak i dla ekspertów sprawiają, że dobre urządzenie dla ludzi, aby wypróbować, jak zrzuca dodatkowych kilogramów bezpiecznie, mówi Buffalo Aktualności.

Jak Złożyć maszynie eliptycznej

Zakup maszyny eliptyczne online oznacza, zostanie wydana w pudełku. Skrzynka jest w komplecie z instrukcją, części, nakrętki, śruby, podkładki i kluczy imbusowych. Chyba, że ​​dodatkowo płacić, aby ktoś skonfigurować maszyny eliptyczne, to ty i pudełko pełne części. Nie montować eliptyczne w jednym pomieszczeniu, powiedzieć do salonu, myśląc, masz zamiar przenieść go do rzeczywistego pokoju, którego chcesz użyć. Skrzynka Maszyna jest w bardzo ciężkie i szanse eliptyczny zmieści się przez drzwi, gdy w pełni zmontowane są niewielkie.

Instrukcje

1 Przesuń ramkę dostawy do pokoju, w którym będzie używany. Niektóre maszyny mogą ważyć do 160 kilogramów, gdy w pełni zmontowane i podnoszenia i przenoszenia urządzenia może być za dużo dla jednej osoby. Sprawdź, zawiera wszystkie elementy i czy nie jest uszkodzony. Sprawdź, czy wszystkie śruby i nakrętki, i że są odpowiedniej wielkości. Jeśli istnieje rozbieżność to jest czas, aby to naprawić i inne części brakujących lub naprawione.

2 Znajdź przednie i tylne stabilizatory. Dopasuj otwory w ramie i wkręcić na miejsce.

3 chwycić oprzewodowanie, które jest na podstawie maszyny i wewnątrz pionowego złącza i mocowanie w końcu drutu i związać z pałąkiem. Pociągnąć drutu przez górną pałąka. Włożyć dolny koniec do złącza pionowej i zabezpieczyć w miejscu, z wkrętami.

4 nasmarować oś i przesuń ją przez otwór w środku pionowo. Przymocować nogi ciało na końcach osi i zabezpieczyć w miejscu, z wkrętami.

5 Spójrz wewnątrz prawym górnym ramieniem do okablowania i podłączenia do wiązki przewodów i podawany do konsoli. Zamocować prawym górnym ramieniem do odpowiedniej klapki ciała i zabezpieczyć w miejscu. Powtórz ten proces dla lewego ramienia.

6 Zaczep pozostałe przewody w sposób opisany na spodzie urządzenia konsoli, a następnie umieścić w górnej części pionowej i zabezpieczyć w miejscu za pomocą śruby umieszczonej.

7 Podłącz kawałki kosmetycznych przewidziane. Przed użyciem w celu sprawdzenia wszystkich części zostały zabezpieczone w miejscu i nic nie brakuje zawsze przetestować eliptyczny. Typ maszyny zakupione określi ilość czasu potrzebnego do montażu.

Jak naprawić Life Fitness eliptyczne

O zdrowie i fitness jest przede wszystkim w umysłach wielu ludzi w tych dniach, korzystanie ze sprzętu do ćwiczeń w domu został zdjęty. Minusem posiadania własnego urządzenia jest to, że jeśli przestanie działać poprawnie, nie ma wykwalifikowanego technika, aby dostać się ponownie. Posiadanie komputera w domu wymaga zebrania co najmniej podstawową wiedzę o tym, jak naprawić to powinno się nie udać. Najczęstsze problemy ze spaceru lub napędem pasowym i silnikiem, który zużywa się po pewnym czasie.

Instrukcje

Naprawa napędu pasowego

1 Kliknij prawym pedałem. Usuń śrubę mocującą pedał do łącznika. Zdjąć łącznik, a następnie odłączyć śruby mocujące pedał do rzeczywistej maszynie. Powtórzyć po lewej stronie. Po obu stronach podstawy urządzenia są dwa "Obudowy" lub obudowy. Usuń je.

2 Odszukaj pokrywę korby do bazy. Nie będzie po jednym z każdej strony. Usuń je. Przez klękając i patrząc do bazy, można znaleźć pasek napędowy.

3 odłączyć taśmę z korb i bloków wewnątrz podstawy i usunąć.

4 Wyciągnij pasek zastępczej nad lewego ramienia, a następnie dopasowania na koło pasowe. Wyciągnąć taśmę na kole pasowym silnika.

5 Wyrównaj łożysk magnetycznych, które będą się na prawej stronie. Uklęknąć obok prawej korby i znajduje się przełącznik, który jest usytuowany przy kole. Obrócić koło magnes jest widoczny, i ustawić magnes obok przełącznika. Dostosowanie pozycji przełącznika odkręcając śrubę mocującą i przesunięcie przełącznika jak blisko magnesu, jak to możliwe bez ich dotykania. Wymień wszystkie korby okładek i przesłon. Upewnij się, że wszystkie usunięte części są w remoncie.

Wymień moduł silnika

6 Wykonaj kroki 1 i 2 powyżej. Zdjąć pasek napędu z koła pasowego silnika.

7 Odłącz przewody od silnika i zwolnić od urządzenia gospodarstwa. Umieścić śruby po jednej stronie.

8 Wyjmij stary silnik od jego klatki i zastąpić nowym. Podłącz ramkę i dołączyć przewody do nowego silnika.

9 Wymień pasek klinowy na koło pasowe oraz wymienić wszystkie korbowych Obudowy, przypadki i przesłon.

Zdrowa dieta Napoje

Jeden świetny sposób, aby pomóc dieta sukcesu jest, aby utrzymać się nawilżona. Chociaż niektóre z codziennych potrzeb płynów są uzyskane ze środków spożywczych, trudno jest dostać tyle od jedzenia w spokoju, chyba że dużo jedzą. Ponieważ staramy się diety, będziemy chcieli, aby nawilżyć albo z najmniejszą ilością kalorii, lub z najbardziej odżywczych za kaloryczności możliwe.

Woda

Jeśli napój wystarczająco odpowiedni rodzaj cieczy, organizm może przelać wodą i utrzymywać dobrą równowagę składników mineralnych, takich jak potas, wapń i magnez. Są to ważne elementy odchudzania i kontroli głodu. Prawidłowe nawodnienie pomaga organizmowi wchłonąć składniki odżywcze i bardziej efektywnie trawić pokarmy. Musisz pić płynów, które organizm może syntetyzować do wody. Oczywiście najprostszym i najbardziej zdrowe, sposobem, aby dostać się do picia wody czystej wody. Czy wolisz kranu lub wodę mineralną, to płyn jest niezwykle ważne dla zdrowia, szczególnie podczas diety.

Dodatkowe korzyści

Jeśli nie obchodzi smak wody, lub stać się nudzę picia samo, obok zdrowych, co można zrobić, to dodać trochę wycisnąć soku owocowego do wody. Najlepiej jest uzyskać od świeżego owocu, takich jak cytryny, pomarańczy, brzoskwini i winogron. Trzeba tylko dodać trochę zmienić smak. Ocet jabłkowy ma wiele korzyści dla zdrowia, a zgłaszane mogą być dodawane z odrobiną pieprzu cayenne lub czosnku urozmaicić swoje wody. Jeśli lubisz zimnej wody, można zrobić owocowe kostki lodu i używać ich w wodzie.

Warzywa i owoce

Warzyw i soki są zdrowe sposób uzyskać płynów i niezbędnych witamin i minerałów, zbyt. Czy wolisz kupić sok pomidorowy już przygotowany, lub wycisnąć własne, twoje ciało będzie zdobycie cennego płynu i żywienia. Jeśli kupujesz sok owocowy, upewnij się, że jest w 100 procentach sok, więc nie najeść się pustych kalorii cukru. Można zdecydować się pójść o krok dalej i kupić maszynę sok zrobić własne soki. Istnieją setki zdrowych i smacznych receptur sok warzywny. Istnieją również diety, które polegają głównie na mikstury soku zastąpić jeden lub dwa posiłki dziennie.

Mleko i Zastępcy

Pitnej zdrowych mleka inny sposób w celu uzyskania substancji odżywczych i płynów, w tym samym czasie. Wiele osób wychodzi ten napój, kiedy myśli o zdrowych sposobów na zwiększenie ilości przyjmowanych płynów. Odtłuszczone mleko ma mało kalorii i tłuszczu, ma wiele niezbędnych witamin i składników mineralnych, takich jak wapń i potas. Poprzez dodanie białka w proszku lub kupić mieszankę dieta drgań, można dodać tyle kalorii, aby zastąpić posiłek. Jeśli jesteś wrażliwy na mleko krowie, istnieje wiele alternatyw - soję, ryż i mleko migdałowe jest łatwo znaleźć w większości sklepów spożywczych.

Gotowanie dla zdrowia

Płyny sytości przy mniejszej objętości niż ciała stałe, więc głód jest zadowolony, a ty jesteś w stanie zmniejszyć kalorii. O ile wybór napoju jest zwykła woda, trzeba będzie wziąć tych dodatkowych kalorii pod uwagę. Także, jeśli zdobyć pewną odżywiania od napoju, można wyeliminować część stałego pokarmu. Należy pamiętać, że jeśli napój zawiera kofeinę, będzie dostarczać zmniejszonej ilości nawodnienia niż rzeczywisty rozmiar napoju.

Top spalanie tłuszczu ćwiczenia na maszyny eliptyczne

Top spalanie tłuszczu ćwiczenia na maszyny eliptyczne


Maszyna zapewnia eliptyczny niskim uderzenia, cardio, trening spalanie kalorii. Tym więcej kalorii spalisz, bardziej prawdopodobne jest to, aby stworzyć dzienny deficyt kalorii, co pomaga w spalaniu tłuszczu. Gdy używasz więcej kalorii niż jesz, może wystąpić utrata tkanki tłuszczowej. Podczas ćwiczeń eliptycznych, kiedy organizm potrzebuje dodatkowych kalorii, wykorzystuje tlen do konwersji tłuszczu w paliwo. Stacjonarne maszyny eliptyczne treningu porusza się tylko w kierunku do przodu i do tyłu, ale można się różnić, jak zrobić swoje sesje treningowe, aby zwiększyć korzyści spalanie kalorii.

Keep It Steady Z ćwiczeń w stanie stacjonarnym

Stanie stacjonarnym trening aerobowy na eliptyczny jest skuteczne spalanie kalorii ćwiczenia. Stanie stacjonarnym ćwiczenia na eliptycznego wymaga, aby wybrać tempo i poziom trudności, które można utrzymać przez cały czas trwania treningu. Poziom intensywności powinny powodować pocenie się, ale powinieneś być w stanie oddychać bez złapać powietrza. Staraj się utrzymać to tempo przez 30 do 60 minut. Możesz pracować do tego czasu stopniowo w razie potrzeby. Im dłużej ćwiczysz, tym więcej kalorii spalisz. Dążyć do wykonywania na poziomie intensywności, które wznosi tętno między 55 a 85 procent tętna maksymalnego, czyli 220 minus twój wiek.

Dodaj w Interval Ćwiczenie

Trening interwałowy to rodzaj ćwiczeń, który wykorzystuje dwa systemy energetyczne organizmu, aby zwiększyć korzyści spalanie kalorii. Zamiast pozostać w tym samym tempie i odporność całej eliptycznej treningu, rozdzielać go na części, a następnie wysokiej intensywności odstępach niskiej intensywności. Można wybrać przedział program na eliptyczne lub zmienić interwały na własną rękę. Na przykład, zaczynają się na poziomie czwartej rezystancji i prowadzi Średnie tempo dla jednego do trzech minut. Następnie zwiększyć poziom oporu do 10 i zwiększyć w tempie sprintu lub taki, który wznosi swoje serca, aby między 80 a 90 procent swojej maksymalnej. Utrzymać tę wysoką intensywność interwał równy lub dłuższy czas przed powrotem do przedziału niskiej intensywności. Nadal na rowerze przez odstępach czasu całkowitego czasu treningu. Dążyć do spędzenia dłuższego czasu w odstępach dużej intensywności spalić więcej całkowitych kalorii.

Ćwiczenia o wysokiej intensywności

Wysokiej intensywności ćwiczenia interwałowe wziąć tradycyjne interwały do ​​wyższych poziomów spalanie kalorii. Gdy tętno podnosi się w pobliżu maksymalnych poziomów, można zwiększyć ogólną liczbę kalorii wykorzystywanych do wykonywania ćwiczeń. Okresy dużej intensywności są oparte na zwiększenie intensywności, a nie na czas poświęcany pracy na zewnątrz. Na przykład, zwiększenie odporności aby naciskając na pedał trudniejsze. W tym samym czasie, zwiększyć prędkość do poziomu, który wznosi tętno pobliżu maksimum. Utrzymanie tego tempa, tak długo, jak to możliwe, a następnie zmniejszyć opór i prędkość w celu odzyskania. Pozostanie w przedziale niskiej intensywności tylko wystarczająco długo, aby złapać oddech, a następnie powtórzyć interwał wysokiej intensywności. Zaczynają się od 15-minutowego treningu i stopniowo zwiększać czas.

Różnorodność ćwiczeń Czy Spice

Twoje spalanie kalorii eliptyczne treningi również korzystać z dodanie urozmaicenie ćwiczeń. Użyj uchwytów, aby zwiększyć korzyści spalanie kalorii i podnieść tętno. Sposób poruszania uchwytów zmiany, które mięśnie są przepracowane i zwiększa liczbę włókien mięśniowych używanych. Gdy używane są więcej mięśni, Twoje wysunięty serca i spalić więcej kalorii. Na przykład, naciśnij uchwyty zaciągania mięśnie klatki piersiowej i triceps lub wyciągnij uchwyty do ćwiczeń mięśni pleców i bicepsy. Możesz też trzymać ręce przy barach dodać wyzwanie balansu treningu, zwiększenie wykorzystania swoich podstawowych mięśni. Gdy opona do przodu, zmienić kierunek eliptycznego i pedał do tyłu, aby przełączyć fokus mięśniowej z uda na tyłku.

Zdrowe automat w miejscu pracy

Automaty oferują wygodne, łatwo dostępne jedzenie. Niestety, są też automaty z notorycznie oferuje prawie wyłącznie niezdrowych wyborów. Niektóre automaty pracy oferują bardziej pożywne wybór, choć i inne mogą być konwertowane do zdrowych potraw z minimalnym wysiłkiem.

Bary owocowe i owocowe

Produkty owocowe są ulubionym pozycja wśród operatorów maszyn vendingowych, ponieważ są one tanie, wysokiej zysk, i oczywiście atrakcyjne. Automatów, które nie posiadają chłodzenia prętów photography owoce czasami jako alternatywa temperaturze pokojowej do słodkich cukierków. Urządzenia chłodnicze mogą vend zdrowe owoce, takie jak banany, jabłka, pomarańcze i gruszki, a nieschłodzone automaty mogą oferować produkty owocowe z różnych producentów.

Trail Mix i orzechy

Pomimo ich wysokiej zawartości tłuszczu, orzechy są popularne i zdrowa alternatywa dla słodkich smakołyków w automacie. Różnorodność producentów oferuje paczkowanych pozycje orzechów, nasion i kombinacji mix szlak, które są cenione za ich długi okres przydatności do spożycia. Operator automat może również wybrać po prostu kupić torbę masowy tych produktów i tworzyć własne tanie produkty do sprzedaży.

Spożywczych na śniadanie

Pracownicy automatów pracy mogą znaleźć wybór brakuje w godzinach porannych, jak wiele maszyn spadną na pozycje śniadanie żywności. Zdrowy wybór na śniadanie może zawierać paczkowane, pojedynczych porcji zimnych zbóż, gorące płatki owsiane, płatki zbożowe, muesli lub śniadanie lub prętów. Dla prawdziwie zdrowego wyboru automatu, słodki należy unikać zboża na rzecz zdrowszych, bardziej naturalne pozycje, które obejmują musli, rodzynki i inne naturalne składniki.

Napoje

Wiele miejsca pracy maszyny pić polegać wyłącznie na napoje gazowane i wysokiej cukru napojów energetycznych jak ich podstawowych produktów vendingowych. Te diety koszmary mogą być łatwo zastąpione zdrowszych opcji, takich jak herbata, naturalne soki, napoje odchudzających i napojów suplementów. W wielu przy pracy automatów, woda butelkowana jest zdrowa alternatywa, choć na ogół sprzedawane po znacznie wyższej cenie, czasami dwa razy tyle co napoje gazowane. W niektórych automatach, chłodniczych całości lub chudego mleka może być również zdrowy wybór, choć niektórzy producenci unikają produktów mlecznych ze względu na stosunkowo krótki okres przydatności do spożycia.

Krakersy

Crackers to kolejna bylina ulubieńcem operatorów maszyn vendingowych w miejscu pracy, a ich długi okres trwałości i niskich kosztów nabycia uczynić z nich bardzo zyskowne pozycje. Krakersy krakersy graham zwierząt i są jednymi z najzdrowszych dostępnych opcji w wielu automatów i masła orzechowego umieszczonych pomiędzy dwoma krakersy Wybór jest maszyna, że ​​automat jest nie tylko zdrowe, ale mnóstwo istotnych białek.

Zdrowe Pomysły Przekąski niskowęglowodanowej

Jedzenie niskie przekąski węglowodanów może korzystać każdy, kto doświadcza objawów hipoglikemii lub wahania cukru we krwi. Jeśli czujesz się przeciągając przez dzień, może być to spadek cukru we krwi. Posiłki, które są bogate w błonnik i białko będzie Cię uczucie pełnego dłużej i pomóc w utrzymaniu stabilnego poziomu cukru we krwi. Dowiedz się więcej o niskiej zawartości węglowodanów przekąski, które mogą zapobiec zmęczenie i otępienie mózgu w ciągu dnia.

Przekąski przedpołudniowa

Ważne jest, aby rozpocząć swój dzień od dobrego śniadania, aby uniknąć zmęczenia i ciągów alkoholowych w porze lunchu. Jedząc trzy niewielkim budynku posiłki i trzy przekąski, można zachować swój metabolizm ze spowolnienia. Wiele osób nie jest gotowy na obiad typu przekąski przed obiadem. Pozostać w kategorii Śniadanie żywności poprzez przekąski połowie rano jak jogurt bez cukru, owoce z masłem orzechowym, tosty pełnoziarnistego z dżemem nisko cukru lub orzechów i suszonych owoców. Uzyskać dobre źródło białka przez opiekania jeden gryczanej gofry i polewa go z 1 łyżka. migdałów masła i plastrami migdałów. Podobnie, tosty jeden kawałek chleba pszennego i top z pokrojonymi jabłkami i kozim serem. Oba te pomysły przekąsek zawierają słodkie cechy, które są w wielu śniadaniowych.

Przekąska po południu

Wiele osób uważa, popołudniowym odpoczynku po obiedzie. Ogólnie rzecz biorąc, jest to spowodowane przez spożywanie produktów o wysokiej zawartości cukru lub tłuszczu. Zapobiec cukru we krwi od zanurzania jedząc przekąski pełne białka zdrowe. Pomysły przekąskę składać hummus i krakersy pszenicy, salsa i całości pszenicy tortilla, serem i sokiem z cytryny lub popcorn z sera parmezan. Unikać maszyn, które są pełne żywności wysokiej węglowodanów, takich jak chipsy, ciasteczka i cukierki automaty. Cukier tłumi działanie układu odpornościowego, co sprawia, że ​​wirusy przeziębienia i coraz łatwiej, gdy w pracy lub szkole. Pomyśl o swoich przekąski nie tylko jako sposób na utratę wagi i utrzymania, ale także sposób odwrócenia choroby.

Wieczorne przekąski

Osoby z hipoglikemią i innych problemów cukru we krwi może zapobiec przebudzeniu z niskiego poziomu cukru we krwi, jedząc małe przekąski na godzinę przed snem. Niektórzy mogą chcieć zjeść przekąskę przed pójściem barów, aby zapobiec jedzenia smażonych i tłustych potraw. Wieczorne przekąski mogą zawierać bez cukru galaretki, koktajl z bananów i owoców, suszone owoce mango lub chleba żytniego i masła z dyni.

Dodać przekąskę tak dobre, jak deser przez zmieszanie 1 szklanka sera ricotta, 2 łyżki. miodu i 1/2 łyżeczki. ekstrakt z wanilii. Przechowywać w lodówce, przez dwie godziny. Na piec, gotować 2 łyżki. stewii z 3 łyżki. ocet balsamiczny. Ostudzić i wymieszać z 2 szklanki truskawek. Top z mieszaniny ricotta i zapisać pozostałe truskawki i ser w lodówce do trzech dni. Bądź kreatywny, gdy zbliża się z niską zawartością węglowodanów przekąskę pomysłów i użyj łącza w odnośnikach jako baza wypadowa.

Proste sposoby, aby jeść zdrowe i ćwiczenia

Trzyma się zdrowego stylu życia nie musi być udręką. Najważniejszą rzeczą jest, aby skupić się na żywności i działań gości zamiast martwić się o to, czego nie wolno według niektórych fad diety. Mało zaawansowane planowanie pomaga również utrzymać się na torze. Wypróbuj te proste sposoby, aby jeść zdrowo i ćwiczyć, a będziesz czerpać korzyści z zdrowszego stylu życia, zanim się zorientujesz.

Skupić się na żywności lubisz

Zdrowe jedzenie to nie tylko unikanie niezdrowych pokarmów lub wybierając zdrowe potrawy bez względu na smak. Zamiast po ścisłej diety, opiera swój plan odżywiania na żywność można cieszyć się, że również są zdrowe. Zbadanie różnych sposobów przygotowania tych potraw. Spróbuj warzywa świeże z dipem, purée i dodawać do sosów, maltretowanych lub parze. Przykładowe żywność z kuchni etnicznych. Możesz odkryć lubisz hummus, sushi lub peruwiański Ensalada de Pallares (Lima Bean Salad), z których wszystkie są zdrowe pokarmy. Jeśli chcesz śledzić popularny plan diety, spróbuj mniej restrykcyjne, takie jak diety śródziemnomorskiej lub Zone Diet.

Ćwiczenia dla zabawy

Jeśli nie jesteś w fitness, typowe opcje treningowe, takie jak aerobik, bieganie na bieżni i podnoszenie ciężarów może wydawać się obowiązkami. Aby uniknąć nudy, poszukiwać działań fizycznych, które są przyjemne w sobie. Taniec, ogrodnictwo i jazda na rowerze to dobry wybór. Jeśli masz psa, spróbuj szkolenia agility lub psa na płytę. Znajdź partnera działalności, która może utrzymać motywację. Idź na spacer razem lub grać w koszykówkę jeden-na-jeden lub ping ponga. Jeśli masz w pobliżu obiektów, spróbuj pływanie, jazda na łyżwach, golfa lub kręgle. Angażować się w działania, które angażują swój umysł, jak i ciało. Opcje obejmują strzelnicy z rzutkami, kaskaderów kitesurfingu i geocaching.

Planować

Kiedy jesteś zajęty, to łatwo wpaść starych, mniej zdrowych nawyków. Aby utrzymać się na torze, plan posiłków z tygodniowym wyprzedzeniem. Trzymaj zdrowe przekąski pod ręką. Znajdź w pobliżu restauracji, które serwują zdrowe jedzenie, gdy jesteś w pośpiechu. Aby nadążyć z wykonywaniem, przyłączyć się do grupy, która spotyka się regularnie. Zapisz się na klasy w coś podobnego zainteresowania kulturalnego tańca afrykańskiego czy coś praktycznego jak samoobrony. Pociąg do biegu charytatywnego lub spacer. Aby zmieścić się w szybkich treningów, zachować podstawowy sprzęt do ćwiczeń w domu. Maszyny i urządzenia eliptyczne wioślarskie są idealne, ale niektóre ciężarki i piłka medycyna zrobi.

Zdrowe automaty vendingowe w szkołach

Wraz z szybkim wzrostem otyłości wśród amerykańskich dzieci, wielu ludzi są coraz bardziej zaniepokojeni rodzajów żywności, które dzieci są konsumentami. , Podczas gdy rodzice mogą pomóc swoim dzieciom zdrowszych wyborów w domu, szkoły są intensyfikacji, aby zapewnić bardziej zdrowe posiłki i przekąski opcji, jak również.

Sprzedawców

Kilku sprzedawców wprowadzeniu tej nowej niszy na rynku, aby zapewnić pożywne przekąski zastąpić bardziej tradycyjne, niezdrowych wyborów automatu. Stonyfield rolnicze, dostawca produktów ekologicznych, rozpoczął program włączenia zdrowe przekąski do szkoły w stanie Rhode Island. HealthyVending.com jest firmą regionalną catering na obszarze Nowego Jorku. Być może największym graczem w zdrowej vendingu jest jednak to, Yo-Naturals, których YoZone, YoThirsty i YoHungry automaty oferują różne zdrowe przekąski i pić kombinacji do szkół.

Rodzaje Przekąski

Yo-Naturals ma kilka produktów, które są prawdopodobnie na uboczu dla większości dzieci, ale które zostały zatwierdzone przez dzieci w degustacji badań. Opcje zawierają chrupki sojowe w różnych smakach, chipsy warzywne, krakersy z masłem orzechowym i batony energetyczne. HealthyVending.com oferuje szereg dominujących zdrowe opcji, takich jak Sun Chips, Nature Valley i Nutri-Grain barów granola i nasion słonecznika. Inne pozycje w szkołach w całym kraju, m.in. ser ciąg, organiczny jogurt i marchewkę z dipem.

Rodzajów napojów

Wariacje na temat mleka, wody i soku zazwyczaj stanowią opcje pić zdrowe automatach. Zarówno HeatlhyVending.com i Yo-Naturals Vitamin Water oferowane produkty, ale HealthyVending.com zawiera kilka napoje gazowane diety podczas Yo-Naturals wybiera więcej napojów takich jak mleko i ryż snu owoców Kagome i soków warzywnych.

Maszyna prawodawstwo vendingowych

Niektóre państwa zaproponowały lub uchwalone przepisy do regulacji, co może być sprzedawane w szkolnych automatach. Dwa rachunki na Hawajach, które zostały upoważnione żadnych napojów innych niż mleko, sok i wodę będą sprzedawane w automatach zastępując tłustych, słodkich potraw z opcji bardziej pożywne nie przechodzą ustawodawcy, ale nie powiodło się ustawodawstwo nie zachęcają Radę stanu edukacji do szukać zdrowsze napoje w szkolnych automatach stanowych. Kalifornia przeszła bardzo specyficzne standardy dla automatów w szkołach. Zgodnie z jego ustawodawstwem, przekąski w szkole nie może mieć więcej niż 10 procent kalorii z tłuszczów nasyconych, 35 procent wszystkich kalorii z tłuszczów lub 35 procent masy produktu pochodzi z cukru. Co najmniej 20 stanów już za jakiś ustawodawstwa do regulacji automaty w szkołach.

Vending Leasing maszynowe

Próbuje uniezależnić się od szkół często lukratywnych kontraktów z spółek sodowych, firmy oferują opcje bardziej zdrowe są dążeniem do maszyny dostępne dla szkół, szczególnie w wielu twarzy ogromny nacisk na ich budżetach. Yo-Naturals oferuje niskie miesięczne płatności leasingowych i pozwala zachować wszystkie szkoły w zyskach do wykorzystania w obszarach, takich jak służby żywnościowej, wycieczki i sztuki.