adcov.com

łożko wodne jak dostosować wodę?

Jak dostosować się do dorosłych Szelki

Jak dostosować się do dorosłych Szelki


Szelki są nie tylko dla młodych. Według Delta Dental, około miliona dorosłych Amerykanów nosić szelki. Ponieważ dorośli często mają szelki do noszenia przez dłuższy czas niż dzieci zrobić, uczenie się, jak zarządzać ich noszenie jest najważniejsza. Oprócz fizycznego dyskomfortu, niektórzy dorośli czują się samoświadomość i martw je wyśmiewali. Dorośli mogą jednak dowiedzieć się, jak dostosować się do szelek i uzyskać piękny uśmiech, że zawsze marzyłeś.

Instrukcje

1 Ustaw przypomnienia (na telefon komórkowy lub zegarek) do mycia i nici zębów w ciągu dnia. Istnieje zwiększone ryzyko próchnicy podczas noszenia szelek, ponieważ jedzenie może łatwo wpaść w pułapkę.

2 Umieść razem i nosić zestaw higieny stomatologicznej z tobą. Stash szczoteczki do zębów, nici dentystyczne, małe butelki wody i kubek w zestawie. Trzymaj go w samochodzie lub w biurku w pracy.

3 unikać jedzenia produktów, które będą trzymać się szelki. Są to karmel, Kolba kukurydzy, orzechów i landrynki. Jeść miękkie pokarmy, takie jak banany i jajka na twardo, na przekąski.

4 ibuprofen lub paracetamol Carry z tobą przez cały dzień. Nawet po przechodzi początkowy dyskomfort, będziesz doświadczać bólu zębów i dziąseł od czasu do czasu.

Odpowiedzi 5 plan komentarze i pytania dotyczące szelek. Można je dostać w spotkaniu, miejscu pracy lub spotkanie towarzyskie. Praktykować swoją odpowiedź z wyprzedzeniem tak, że nie czujesz się niezręcznie w tej chwili.

Wskazówki:

 • Jeśli masz owrzodzenia podczas noszenia szelki przepłukać usta wodą i solą dwa do trzech razy dziennie.

Jak dostosować broni na okulary

Jak dostosować broni na okulary

Aby uniknąć niepotrzebnego bólu twarzy i głowy, istotne jest odpowiednie okulary pasują. Górnej części ramki okularowe należy wyrównać z brwi, ramy powinny być wygodne z nie szczypanie lub ciągnięcie i powinny pozostać na twarzy bez zjeżdżać nos. Jeśli Twoje okulary nie pasują jak to, można dostosować je sobie przez szczypanie broni okularów w świątyniach, gdzie spotykają się z resztą ramki.

Instrukcje

Jak dostosować ramiona plastikowych ramek

• Ciepłe ramki plastikowe uruchamiając świątyń w gorącej wodzie przez 20 sekund. Kierowanie suszarka do włosów na ramki 20 sekund będzie również dążyć do tego. Zachować ustawienie suszarka do włosów na niski, więc klatki nie będzie zbyt gorąco.

• Dostosowanie broni w świątyni, aby zaradzić okulary, które zjechać w dół twój nos lub nie są poziom na płaskiej powierzchni. Zginać każdego ramienia w górę lub w dół gdzie spotyka ramki, przenoszenie broni tiny nieco w czasie, dopóki nie są w prawidłowej pozycji. Stosować tylko minimalną ilość sił niezbędnych do zapewnienia, że nie złamiesz ramiona. Okulary mają być zgięta do pomieścić różnych struktur twarzy; Jednak, zginając je poza to, co jest niezbędne do twarzy, podnosi ryzyko ich łamanie.

• Uruchomić ramki pod zimną wodą przez 20 sekund ustawić je w nowe położenie.

Jak dostosować ramiona ościeżnice metalowe

• Używać igły, szczypce do delikatnie szczypać rogu świątyni podczas przenoszenia ramki lekko w górę lub w dół. To dostosuje klatek, które są pozabilansowe. Przenoszenia ramki w górę lub w dół będzie zależało na stronie, która jest z równowagi.

• Zegnij ramiona lekko od klatki z rąk jeśli okulary kopać w głowę i uszy. Podobnie zegnij ramiona lekko wewnątrz jeśli okulary pasują głowy zbyt luźno. Te zakręty powinna odbywać się w ramię wału. Wyprostuj w części ucha trochę kombinerek jeśli są one zbyt krzywe dla ucha. Zginać w części ucha, jeśli są one zbyt prosto.

• Prawidłowe okulary, które siedzą zbyt wysokie lub zbyt niskie na nosie przez zginanie ramion na świątyń, aby zmienić kąt klatki. Zegnij obie ręce lekko w górę z szczypce do poprawnej ramki, które siedzą zbyt wysoko na nosie. Zegnij ramiona lekko w dół do usunięcia ramki, które siedzą zbyt nisko na nosie. Uważać, aby nie zginać rzeczywiste zawias; miejsce szczypce w części poza zawias, gdzie ramię spełnia ramki.

Jak dostosować Probiotyki

Antybiotyki przejęli naszych ciał. Przy najmniejszym Inkling infekcji, antybiotyki są przepisywane. Antybiotyki są również w naszej żywności. Z występowaniem antybiotyków, naszych microfloras, naturalną równowagę bakterii w naszym ciele, cierpią. Wyniki są różne niepożądane dolegliwości takie jak ZUM (Zakażenia dróg moczowych), IBS (zespół jelita drażliwego) i przeziębienia, żeby wymienić tylko kilka. Naukowcy uważają, antybiotyki zabijają wszystko wglądu, w tym pożytecznych bakterii, których potrzebujemy, aby zachować zdrowie. Probiotyki uzupełnienia pożytecznych bakterii, które giną z antybiotykami i niezdrowego stylu życia. Gdy mikroflora jest przywrócona, organizm jest w stanie lepiej walczyć z infekcjami i przerwać cykl nawrotów, że czasami wynika z powtarzanych dawek antybiotyków.

Instrukcje

Jak dostosować Probiotyki

1 Zidentyfikuj swoje dolegliwości. Czy cierpisz na bóle brzucha lub dyskomfort jest dalej na południe twój? Kobiety regularnie cierpią z układu moczowo-płciowego powikłań, takich jak ZUM i infekcji drożdży. Jeśli twój żołądek jest problem, można cierpieć na rozstrój żołądka z powodu antybiotyków lub biegunki wywołane przez jedzenie i picie w obcych krajach. Jeśli masz trudności z pin wskazując przyczyny problemu, należy skontaktować się z lekarzem w celu uzyskania dalszych wskazówek.

2 Wybierz probiotyk, który walczy z bakteriami, które są przytłaczające swoje mikroflory. Na przykład, jeśli cierpi na rozstrój żołądka z powodu antybiotyków, badania pokazują, że probiotyczne pasma S. cerevisiae boulardii, Lactobacillus rhamnosus GG i Bacillus coagulans GBI-30 może pomóc złagodzić negatywne objawy związane stosowania antybiotyków. Jeśli nie możesz idenitfy probiotyku trzeba, zwrócić się do lekarza.

3 Odwiedź lokalnym sklepie ze zdrową żywnością. Korzystanie z ogólnej probiotyku może złagodzić swoje problemy. Przykładowo probiotyk IBS najprawdopodobniej nie być skuteczne przeciwko bakteryjnego zapalenia pochwy lub wyprysk. Sklep ze zdrową żywnością będą obarczone duży wybór bardziej szczegółowych probiotyków. Przedstawiciel sklepu ze zdrową żywnością powinny być w stanie pomóc znaleźć probiotyk, który jest skierowany do Twojego problemu i zatwierdzony przez lekarza.

4 Weź probiotyki zgodnie z zaleceniami. Niektóre probiotyki mogą być stopniowo zwiększane do codziennej konserwacji. Przeczytaj wskazówki i jeśli masz pytania, skontaktuj się z producentem lub z lekarzem.

Wskazówki

 • Probiotyki to żywe organizmy i powinien być przechowywany w lodówce, aby być w pełni skuteczne.
 • Ważne jest, aby wiedzieć, które pasmo probiotyku może skutecznie walczyć specyficzny złych bakterii. Jeśli nie, ryzykujemy biorąc probiotyk na próżno i nie czuje żadnej ulgi.
 • Aby zapewnić zrównoważoną mikroflorę, wziąć probiotyki regularnie.
 • Nie wszystkie probiotyki są sobie równe. Zidentyfikuj swoje dolegliwości i znaleźć probiotyczny specyficzne dla problemu.
 • Należy pamiętać, że lekarz rodzinny może wysłać cię do specjalisty do dolegliwości. Jeśli skierować do specjalisty, poproś go o wytyczne, na których probiotyki są najlepsze dla Ciebie.

Jak dostosować się do kontaktów z miękkie Gazoprzepuszczalna

Miękkie soczewki są często mniej kosztowne i bardziej wygodne w noszeniu niż permeables gazu. Jednak wiele osób nadal używać starych permeables gazów, gdyż obawiają się przejścia i dostosowania do nowych miękkich soczewek. Pozostawiając świat gazu przepuszczalnych soczewek zajmuje trochę czasu i wysiłku, ale korzyści w komforcie i koszty sprawiają, że warte wysiłku.

Instrukcje

Umieszczeniu w oku soczewka

1 Włóż miękkie soczewki w oku. Mimo, że soczewki są większe niż permeables gazowych, techniki wprowadzania ich w oczy jest bardzo podobnie. Patrząc w lustro z obiektywem wilgotnym na palca, mają na tęczówce. Dotykać soczewki do oka; będzie przywiązywać i przenieść się do jego pozycji. Blink.

2 Pozostawić miękkie soczewki pozostają w oku na około sześć do ośmiu godzin. W przeciwieństwie do sztywnych permeables gazu, miękkie soczewki nie wymagają, aby budować razem, aby być wygodne. Jednak jest to lepsze dla zdrowia oczu na początek okresu krótszego, na sobie, dodanie dwóch godzin dziennie, aż można nosić soczewki na dzień 14-16 godziny. Zapobiega narażania rogówki i pozwala na płynne przejście.

3 usunąć je z oka na koniec dnia. To jest inna - i jest czymś w rodzaju korekty. Nie można czuć palce dotykać soczewki. Tak więc, z oko szeroko otwarte, i jedną ręką trzyma swoją powiekę tak, że nie miga, a drugą ręką dotykać obiektywu z kciuka i palca wskazującego, delikatnie ścisnąć krawędzie soczewki razem i się podnieść obiektyw oko.

4 Wyczyść je zgodnie z instrukcją producenta. Jest bardzo ważne, aby przestrzegać schematu czyszczenia, ponieważ bakterie rosną szybciej na powierzchni żelową miękkiego kontaktu. (Jeśli używasz jednorazowych soczewek, je wyrzucić i zacząć na nowo następnego dnia z nową parę.)

5 Umieść soczewki w pojemniku na noc i dodać miękkie konserwacji soczewek oraz roztwór do namaczania. (Miękkie soczewki zawsze musi być wilgotna w roztworze soli fizjologicznej lub konserwacji).

6 Jak dostosować się do obiektywów w ciągu najbliższych kilku tygodni, zauważyć jakiekolwiek zmiany w widzeniu, które mogą wystąpić.

7 Postępuj zgodnie z twoim dostawcą okulistyczny i sprawdzić swoją wizję, po co najmniej czterech tygodni. Po długiej historii noszenia gazu przepuszczalnych soczewek, twoje oczy są zakwaterowane krzywej rogówki do tego sztywnego kształtu soczewki. Oko może przekształcić się z miękkich soczewek, a Twój dostawca okulistyczny może sprawdzić się na tym przejściu.

Wskazówki

 • Jeśli masz astygmatyzm, soczewki gazu przepuszczalnych poprawił krzywizny oka, podobnie jak ustalający działa na zęby w nocy. W tym przypadku, w ciągu pierwszych kilku tygodni lub miesięcy, oko może spaść do jej naturalnego kształtu. W związku z tym, należy pamiętać, żadnych różnic w widzeniu lub poślizgu w swoich obiektywach. Jak twoje oko przenosi się do naturalnego kształtu, może Państwa potrzeby zmiany przepisu.
 • Gazu przepuszczalnych soczewek pozwala na dotarcie do tlenu do rogówki podczas noszenia ich i po usunięciu ich w nocy. Wiele marek miękkich soczewek nie pozwalają na taki sam poziom tlenu do osiągnięcia rogówki, więc dokonać tej zmiany pod czujnym opieką operatora okulistyczny.

Jak utworzyć Woda alkaliczna

Jak utworzyć Woda alkaliczna


Woda alkaliczna jest woda z poziomu pH poniżej siedmiu. Poziomy pH w zakresie od zera do 15, przy siedem uważane za obojętne. Picie wody alkalicznej jest cieszących się być korzystne dla zdrowia, jak wiele kwasów w żołądku, takie jak pepsyna, że ​​może pomóc zneutralizować. Jednakże, należy zachować ostrożność w jak bardzo alkaliczna użyć, aby Państwa wody. Wody o bardzo niskim poziomie pH, czyli wysoce alkaliczna, prawdopodobnie zrobi więcej szkody niż lekko kwaśne wody pitnej.

Instrukcje

1 pojemnik na wodę napełnić swój destylatora wody kranowej i włożyć do urządzenia. Podłącz Distiller do gniazdka i włącz go. Czekać do wody w celu ogrzania destylowanego i przelano do collecter wody. Woda destylowana w kolektorze jest zasadowy i może być pili, gdy fajne.

2 Napełnij szklankę wodą z kranu i dodać sok z cytryny. Sok z cytryny będzie alkalizować wodę.

3 Wlać wodę z kranu w jonizator. Pochodzą one w różnych formach, zarówno wtyczki i wersjach przenośnych. Zasada ta jest taka sama dla każdego z nich. Uruchamiając energii przez wodę z kranu, to sprawia, że ​​zasadowy.

4 Dodaj krople pH do szklanki wody z kranu. Ile kropli dodać określi, jak alkaliczna woda staje.

Jak znaleźć wodę w nagłych wypadkach

Jak znaleźć wodę w nagłych wypadkach


W sytuacji awaryjnej, może trzeba zbierać i pić wodę ze źródeł nigdy nie marzył - oszczędzając w ten sposób swoje życie. (Patrz także "Jak oczyszczać wodę w sytuacjach nagłych.")

Instrukcje

Outdoor Źródła awaryjne

1 zbierania wody deszczowej do picia.

2 Zbierz wody ze strumieni, rzek, stawów, jezior i naturalnych źródeł.

3 picie słonej wody po jej destylacji pierwszy.

4 Unikaj wody pitnej, która ma dziwne zapachy, ciemne kolory lub materiały pływające w nim widoczny.

Wnętrza Źródła awaryjne

5 Sprawdź swoją lodówkę i półki dla alternatywnych źródeł wody. Na przykład, można uzyskać wody z kostkami lodu i soków z owoców w puszkach, soki owocowe i warzywa.

6 Obrót zbiornika gorącej wody przeznaczonej do wody najpierw sprawdzenie, czy prąd lub gazu jest wyłączony, a następnie otwarcie drenażu na dnie zbiornika. Wyłącz zawór dopływu wody i włącz kranu ciepłej wody w celu uzyskania wody.

7 Zastanów się picie wody z rury w domu. Najpierw włącz kranu znajduje się na najwyższym poziomie w domu, pozwalając na powietrzu, aby wejść do kanalizacji, tak że trochę wody sączy się. Następnie zebrać wodę z kranu znajduje się na najniższym poziomie domu.

8 Drink z zbiorniku twojego WC jako ostateczność (ale nie z miski).

Wskazówki:

 • Odciąć zawór wody poczty przychodzącej, jeśli chcesz zatrzymać zanieczyszczoną wodę z wejściem do domu.
 • Fala powodziowa może zawierać zanieczyszczenia "nie pić pod żadnym pozorem!
 • Nie włączaj gazu lub energii elektrycznej do zbiornika ciepłej wody, gdy zbiornik jest pusty.

Jak dostosować się do nr-Line dwuogniskowe

Brak linii okulary dwuogniskowe, znany również jako soczewek progresywnych, płynnie łączą szereg uprawnień obiektywu pozwala skupić zarówno w krótkim, średnim i dalekich dystansach. Eliminując ostre zmiany między uprawnień ostrości spowodowane przez linie na wyłożonej dwuogniskowych eliminuje również użytkownicy "skok" obrazu podczas przełączania z doświadczonych w ASO do części daleko widzenia soczewki. Przełączanie z wyłożonych dwuogniskowych do nie-line dwuogniskowych mogą wymagać krótkiego okresu dostosowawczego kilka minut lub kilka dni. Pomyśl o tym, jak czas do ponownej kalibracji połączenie między mózgu i oczu.

Instrukcje

1 Praktyka wskazuje nos w prawo, co to jest, że chcesz zobaczyć. Przechylić podbródek górę lub w dół, aż obiekt patrzysz wchodzi w ostry ostrości. Im więcej ćwiczysz ten sposób bardziej naturalny stanie się, aż twój mózg automatycznie wie, jak znaleźć właściwą część soczewki.

2 Spójrz w lewo lub w prawo, aby zobaczyć przedmioty z boku, zamiast próbować używać widzenia peryferyjnego. Potrzeba na to będzie malał, jak dostosować się do dwuogniskowych nie-line; zanim się zorientujesz będziesz naturalnie wrócił do korzystania z widzenia peryferyjnego. Jednak w początkowym okresie korekty, może wystąpić uczucie "pływania" lub zamglonym wzrokiem, próbując używać widzenia peryferyjnego przez soczewki.

3 Skonsultuj się z optyka jeśli nie dostosowanej do dwuogniskowych nie-line w ciągu około dwóch tygodni; korekty mogą być konieczne.

Jak dostosować pluskać ostrze CX2

Jak dostosować pluskać ostrze CX2

Pluskać płyta jest istotnym składnikiem radiowego (RC) śmigłowiec wirnika głównego. Ten płaski płyta jest odpowiedzialny za umieszczenie i utrzymanie skok łopat wirnika, który bezpośrednio wpływa na Wyciąg generowane przez ich rotacji. Nieprawidłowo działający talerz pluskać może spowodować straty naporu, wynikające w kolizji. Dowiedz się, jak dostosować swoje Blade CX2 pluskać płytkę aby upewnić się, że to działa prawidłowo.

Instrukcje

• Włączanie nadajnika i przenieść wszystkie joysticki aby ich pozycje bezczynności przesuwając joystickiem w lewo w dół do (zero przepustnicy) i prawego joysticka całą drogę w górę (bezczynności 3-D wejście). Odłącz silnik aby zapobiec przypadkowym lub uszkodzenia podczas procedury dostosowania. Ciągnąć za wtyczkę, który łączy silnik z regulatorem, lub ESC.

• Włączyć odbiornik podłączając go do baterii, a następnie czekać kilka chwil żyroskopu do prowadzenia (wszystkie serwa przesunie się do pozycji neutralnej). Przenieść Trim steru i przepustnicy, aby ich pozycje centrum (znajdują się one pod lewym i prawym joysticki, odpowiednio).

• Odkręcić serwa złącza, o nazwie serwa rogi, aby odłączyć mechanika pojazdowa z serwa. Pozycji rogi serwa pod kątem dziewięćdziesięciu stopni (w stosunku do ciała serwa), a następnie przymocować każdy ze śrubą. Oceny sytuacji pluskać płytkę aby sprawdzić, czy jest to pozioma na ziemię.

• Użyj szczypce do kolei korbowody do niewielkich zmian do tablicy pluskać. Popychacze połączyć z serwa bezpośrednio na płytkę pluskać. Są one długie metalowe pręty z tworzyw sztucznych złączami na obu końcach. Toczenie centrum pręta będzie albo skrócić lub poluzować pręt. Kolei pręta, aby skrócić i zegara wydłużony. Dokonać niezbędnych dostosowań aż płyta pluskać jest pozioma z ziemi.

Jak dostosować zespół na zegarek Movado

Jak dostosować zespół na zegarek Movado

Uczenie się dostosować długość zespołu na zegarek Movado może dać dobry pomysł, jak dostosować większość zespołów zegarek. Movado zegarki zazwyczaj mają połączonych zespołów metalowych, i dokonać korekty wielkości zespołu, trzeba usunąć niektóre metalowe link. Usunięcie kilka linków, aby dopasować rozmiar jest ważne, jeśli twój nadgarstek jest mniejszy niż zegarek zespole, i można to zrobić za pomocą kilku prostych narzędzi.

Instrukcje

• Określić ilość linków, które mają zostać usunięte z zegarka by pasował nadgarstka. Zmierzyć obwód zegarka i nadgarstka i zmierzyć link w zespole. W przybliżeniu obliczyć ile Linki muszą być usunięte do zegarka pasuje twój przegub. Alternatywnie włożyłem zegarek i szczypta zespół, więc jest to mocno do nadgarstka. Ilość linków, które już ściągnięty razem jest kwota, którą trzeba usunąć. Pamiętaj, że lepiej jest mieć nieco duży zegarek zespół niż taki, który jest zbyt mała.

• Usunąć Zapinka od zegarka, za pomocą narzędzia pasek wiosna. Zapinka odbywa się na Movado zegarki z mały bar chowany. Pin ma małe "barki", które mogą być owładnięta rozwidlonych końcem wiosny narzędzie pasek. Przesuń narzędzie pasek wiosna w przestrzeni między Zapinka i zespołu i wcisnąć w dół do uwolnienia pasek wiosna. Umieścić w barze wiosna z jednej strony, jak trzeba będzie ponownie podłącz go później.

• Obrócić do góry dnem zegarka. W dolnej części paska istnieje szereg widoczne okrągłe plamy, jeden dla każdego łącza. Poszukaj strzałką na każdy z linków. Wskazać kierunek masz wrzucić link, aby go usunąć.

• Wcisnąć okrągłe link-pin z narzędzia Pinezka (można również znaleźć wiosna dwustronny pasek narzędzi, które mają pinezką na jednej stronie). Koła będą przerwy jak pin dislodges. Jak przesunąć w dół, spróbuj wrzucić pin w kierunku strzałki przez wędkarstwo narzędzie Pinezka. Pin należy zacząć trzymać z boku pasek.

• Usunąć link w kierunku wskazywanym przez strzałkę. Może być tylko niewielką część pin widoczne, więc może trzeba użyć szczypce do całkowitego usunięcia kodu pin. Po odkręceniu link, powtórzyć proces z dwoma linkami po obu stronach ten, który masz zamiar usunąć.

• Usunąć bliski związek. Link może być całkowicie odłączony, gdy jej sąsiednich linki miał usunięte pin. Usunąć wszelkie inne niezbędne powiązania w ten sam sposób.

• Ponownie zamontować pasek na zegarek, gdy usunięto żądaną ilość linków. Re-wstawić link szpilki tak, że wystające koło odmłodniały jej stanowisko w otwór, który pchnął Pinezka narzędzie do. Kiedy podłączenie pasku wiosna, włóż jeden koniec miejsce i narzędzie pasek wiosna sie dostac na drugim końcu miejsce.

Jak dostosować bezczynności RPM na 1993 r. Toyota Pickup silnika

Dopasowywanie bezczynności rpm (obrotów na minutę) na swoim 1993 Toyota pickup zapewnia silnik idles bez Gaśnięcie silnika i wykonuje w prędkości pracy. Aisan 22R gaźników w napęd na cztery koła i gaźników 3VZ Aisan na dwa koła przetworniki mają śruby regulacji bezczynności znajduje się po stronie kierowcy gaźnika. Możesz dostosować bezczynności rpm dołączając obrotomierz test pomiędzy baterię i jednostki DLC (Skrzynka bezpieczników) w komorze silnika. Ustawić hamulec postojowy, umieścić przekładni na "luzie" i podnieść maski silnika, aby dostosować bezczynności rpm na 1993 r. Toyota pickup silnika.

Instrukcje

• Uruchomić silnika pojazdu. Pozostawić silnik na rozgrzewkę do normalnej temperatury eksploatacyjnej. To trwa około pięciu minut przy zimnym silniku.

• Zlokalizować śrubę regulacji bezczynności w pobliżu podstawy gaźnika na fou koła ciężarówki jazdy. Zlokalizować śrubę bezczynności w górnej części gaźnika na dwa koła ciężarówki. Wybierz standardowego śrubokręta, który pasuje do pojedynczego gniazda na łeb śruby.

• Podłączyć przewody czerwony i czarny z tachometru testu na pozytywne i negatywne posty baterii odpowiednio. Red jest zawsze dodatnia.

• Podłączyć trzeci klip drutu (sondy ciśnieniowej) z tachometru testu do końcowych oznakowane "iG" na stronie z bezpiecznikami. Terminal jest pod pokrywą małe, że można podnieść ręcznie aby uzyskać dostęp do karty połączenia. Z silnika i przewody podłączone poprawnie Zauważ, że rpm czytania wskazane przez igłę na obrotomierz test.

• Zwiększenie prędkości silnika do 2500 obr/min za pomocą dźwigni przepustnicy na stronie gaźnika lub Zadaj pytanie Asystentowi obsłudze pedał. Przytrzymaj rpm w 2500 za kilka sekund. Zwolnij dźwignię przepustnicy lub Zadaj pytanie Asystentowi niech się na pedał gazu. Przez zwiększenie prędkości obrotowej silnika i najmu off, silnik wraca do prędkości obrotowej biegu jałowego.

• Obrócić śrubę regulacji bezczynności prawo lub w lewo, niezbędne w celu dostosowania bezczynności. Obserwować obrotomierz test, jak dostosować 22R model na cztery koła ciężarówki E do 850 obr. / min. Dostosować bezczynności do 750 obr/min na twój Ex modelu napędem. Dostosować bezczynności do 800 obr/min na dwa koła ciężarówki.

• Odłączyć przewody badanego obrotomierz, począwszy od sondy ciśnieniowej w terminalu iG. Piwo z wódkš pokrywa zamknięta w skrzynce zaciskowej. Odłączyć przewody czerwony i czarny postów baterii.

Jak dostosować do wieloogniskowe soczewki kontaktowe

Jak dostosować do wieloogniskowe soczewki kontaktowe

Wieloogniskowe soczewki kontaktowe umożliwiają wyświetlanie obiektów w skupić się na bliskich i dalekich dystansach. Działają one poprzez umożliwienie światła przez obiektyw różnych wymagań znajduje się na soczewki kontaktowe, więc kontakt z użytkownikami nie trzeba wybierać między widząc na odległość jednego lub drugiego. Jednak większość osób noszących doświadczenie okresie dyskomfort i obiekt zamieszanie, gdy najpierw zaczynają nosić te rodzaje kontaktów.

Instrukcje

• Podać swój mózg czas przyzwyczaić się do tego nowego sposobu widząc rzeczy. Dostosowanie się do tych soczewek kontaktowych jest naprawdę o dawanie twój mózg czas do sortowania rozmazane i jasne obiekty zdecydować które z nich chce zobaczyć i jak wobec filtr na zewnątrz niewyraźne obiektów. Bo szukasz przez dwa różne recepty w tym samym czasie, obiektów pojawią się jasne i rozmyte na obu dystansach od jakiegoś czasu. Nie spodziewaj się dostosować do nowych obiektywów na noc; to może potrwać kilka tygodni.

• Nosić kontaktów przez cały czas w ciągu dnia. Choć może się frustrujące, usuwanie kontaktów na pół dnia będzie tylko spowolnić lub odwrócić proces dostosowania swojego mózgu. Dalszego narażenia wzroku przez te soczewki pozwala mózgu Dowiedz się, jak dostosować się do nich.

• Powrót do swojego okulisty na badanie. Czasami pewien rodzaj wieloogniskowe soczewki kontaktowe nie będzie działać dla niektórych pacjentów. Wracając do oczu lekarza aby ocenić sytuację i upewnij się, że masz poprawne pomiary może pomóc Ci znaleźć lepsze marki lub typu wieloogniskowe kontaktów do użycia.

Jak dostosować samochody na Forza

Jak dostosować samochody na Forza

Po raz pierwszy pojawiające się na oryginalną konsolę Xbox gier wideo, "Forza" serii gier wyścigowych zrodziło trzy całkowitej gry od 2010 roku z "Forza Motorsport 3" na konsoli Xbox 360 jest w najnowszej wersji detalicznej. Gry wyścigowe "Forza" oferują styl symulacji wyścigów, wyposażony w dużą liczbę samochodów oparte na rzeczywistych pojazdów. Indywidualizacja samochodu jest również podkreślił w serii "Forza", z możliwością modyfikowania wyglądu pojazdu i wydajność oferowanych graczom. Innowacje w 2009 wydanie "Forza 3" przenieść dostosowanie samochodu do przodu, wprowadzając możliwość modyfikowania istniejących wyścig klasy samochodów i podnieść niektóre modele produkcyjne do klas wyścigowych. "Forza 3" oferuje również przeprojektowany sklepu dom funkcji i aukcji, pozwalając graczy, aby kupić lub sprzedać niestandardowe kreacje dla kredytów w grze, a także uczestniczyć w aukcjach pojazdów dostosowanych do potrzeb.

Instrukcje

Jak dostosować samochody w "Forza Motorsport 3"

• Wybierz "Forza Motorsport 3" z ekranu menu gry. Jeśli grasz obecnie "Forza 3" kariery tryb, Wróć się do "Menu główne".

• Wybierz samochód, który chcesz uaktualnić "Samochody" w sekcji "Menu główne". Dodatkowo prowadzony przez gracza pojazdy dostępne z menu "Moje samochody" pojazdy można nabyć od dealerów i dom aukcyjny. Po wybraniu samochód, który chcesz zmodyfikować, wybierz "Get w samochodzie". Z powrotem do pozycji "Menu główne".

• Wybierz typ zmiany, które chcesz wykonać. "Upgrade" będą kierować do modyfikacji opartego na wydajności oferowanych dla swojego pojazdu, natomiast "Farba" pozwoli Ci zmienić estetyczny wygląd Twojego samochodu, za pomocą opcji farby i graffiti.

• Wykonaj żądane dostosowanie na samochodzie. Z menu "Upgrade" wybierz "Uaktualnić sklep" dostęp do zakupu dostępnych modyfikacje. Wszystkie uaktualnienia będzie wymagać w grze waluty, nabyte przez ukończenie wyścigów kariery. Po zainstalowaniu uaktualnienia, wybierając opcję "Dostroić ustawienia" pozwoli Ci modyfikować ustawienia pojazdu. Modyfikacje wyglądu są dostępne przez wybranie opcji z menu "Farba". "Malowanie samochodu," "Zastosować naklejki," "Tworzenie grupy Vinyl" i "Windows odcień" pozwala zmienić wygląd Twojego pojazdu. Naklejki i winylu grup można również nabyć za pomocą gry kredyty poprzez opcję "Sklepu", "Main menu".

Jak dostosować przekładni zmiany biegów

Jak dostosować przekładni zmiany biegów

Manetki biegu na drogi lub górski rower służyć ważny cel. Shifter biegu ciągnie i popycha kabel, który biegnie do przerzutki, który z kolei porusza łańcucha na różnych biegów, wymiana pedałowania trudności. Jeśli Twój sprzęt Manetka jest obecnie regulacji, jednak rower nie przesunie poprawnie w biegu, co na przejażdżkę frustrujące i trudne. Dowiedz się, jak dostosować przekładni zmiany biegów na rowerze i nigdy nie zajmują się regulacja przerzutki.

Instrukcje

• Zestaw rower w stoisko poświęcone pracy lub stacjonarne trener tak, że możesz spin tylnego koła podczas pracy. Jest to konieczne w celu odpowiedniego dostosowania.

• Wirowanie korb rower i zmiany w najniższym biegu na zmiany biegów. Zresetować regulator beczki z biegów przez przędzenia ruchu wskazówek zegara, aż się zatrzyma.

• Poluzować przystanku Przerzutka kabel za pomocą imbusowy 5mm. Pilarkę należy mocno w przystanku kabel za pomocą parą szczypce igły. Z wolnej ręki dokręcić przystanku kabla.

• Spin korb z przodu roweru i przesunięcie w dół jednego biegu, za pomocą zmiany biegów na kierownicy. Oglądaj przerzutki z tyłu roweru. Łańcuch powinien przenieść jeden ząb na ząb dalej największy. Jeśli go nie zmiany, regulator baryłkę będą musiały być dostosowane.

• Nadal przędzenia korb rower i twist baryłkę regulator na shifter zegara niewielką ilość naraz. Gdy łańcuch przesuwa się dalej największy cog, twist baryłkę regulator dalej jedną czwartą z kolei.

Jak dostosować bezczynności na gaźnik Mikuni

Jak dostosować bezczynności na gaźnik Mikuni

Gaźniki Mikuni stały się standardowym marki gaźnika dla motocykli o dużej mocy. Dostarczanie dużej mocy przepływu paliwa i powietrza, gaźniki Mikuni może rywalizować i nawet przewyższają niektóre systemy wtrysku paliwa z ich sprawność i moc wyjściowa. Jednak jeśli bezczynności na twój gaźnik wyregulowany prawidłowo dla twojego motocykla, może napotkasz problemy zaczyna ciężko, rozpylanie i wysokich obrotach w martwym punkcie. Dowiedz się, jak dostosować bezczynności na twój gaźnik Mikuni i zrobić twój rower uruchomić gładkie zawsze.

Instrukcje

• Ustawić swój motocykl na jej rozrusznik na płaskiej powierzchni. Zlokalizować gaźnika znajdujące się między pole powietrze i głowicy silnika. Jeśli twój motocykl ma wiele gaźników (np. niektóre starsze modele Honda i Kawasaki) trzeba będzie identyczne dostosowań do każdego jak wykonać tej procedury.

• Zlokalizować małych Phillips śrubę głowy wystające z gaźnika, który jest dołączony do ramienia przepustnicy. to powinny być łatwo rozpoznawalne, jak to będzie tylko jeden z małych wiosna owinięty wokół niego. To jest śruba nastawcza bezczynności. Przekręcać śrubę bezczynności zegara dwa pełne okazuje z śrubokręt krzyżakowy.

• Uruchomić swój motocykl. Dźwięk silnika jak jest przywrócone do bardzo szybko po prostu siedzi na podjeździe, to ze względu na korekty dokonane w śrubę bezczynności. Pozwolić rower do uruchomienia przez dziesięć minut, tak, że silnik nagrzewa się do normalnej temperatury pracy.

• Zostaw rower działa i przekręcić śrubę bezczynności powoli zegara z śrubokręt. Będziesz słyszeć hałas silnika się bardziej miękkie i spadek skoku jak rozpoczyna się na obrotach jałowych, łatwiejsze w zarządzaniu. Zachować skręcania zegara śrubę aż usłyszysz silnika bełkotać lub zaczynają obumierać.

• Przekręcić śrubę bezczynności zegara połowę kolei. Słuchaj silnika przez pełną minutę. Jeśli słyszysz to bełkot lub umrzeć ponownie w tym okresie czasu, obrócić śrubę jeszcze pół skręcić w lewo. Kiedy skończysz, wyjąć rower do jazdy testowej. To powinno być szybkie i elastyczne i powinny powrócić do tej normalnej prędkości obrotowej biegu jałowego, gdy przychodzą do zatrzymania lub ciągnąć w sprzęgło.

Jak dostosować prędkość wentylatora w laptopie

Jak dostosować prędkość wentylatora w laptopie

Laptop jest preferowany przez wiele osób, ponieważ zapewnia elastyczność i mobilność. Studenci, pracownicy firmy i každej gospodyni domowej Użyj laptopy do nauki, ich pracy i zapłacić swoje rachunki. Podobnie jak komputery stacjonarne laptopy mają potrzeby konserwacji i reagowaniu na można ulepszyć funkcję laptopa. Czasami trzeba dostosować prędkość wentylatora laptopa.

Instrukcje

• Sprawdzanie twój laptop marki i modelu i badania jak dostosować prędkość wentylatora. Tu jest nie jeden, uniwersalny sposób na to, więc znalezienie dokładny model pomoże Ci zrobić swoje badania. Niektórych marek nie mieć porady napisane w instrukcji obsługi.

• Sprawdzić twój laptop BIOS (podstawowy System wejścia/wyjścia) czy prędkość wentylatora jest dostępny. BIOS zawiera interfejs oprogramowania i sprzętu komputerowego. To jest, gdzie można znaleźć podstawowe ustawienia komputera. Na wielu komputerach przenośnych można przejść do systemu BIOS wykonując zamknięcia, a następnie ponowne uruchomienie komputera i naciśnięcie "F10" na klawiaturze. Można zmienić ustawienia stamtąd przez przełączanie menu rozwijanego lub wierszu. Gdy to zrobisz, kliknij przycisk "Zapisz."

• Sprawdzić, czy sterownik chipsetu wentylator zainstalowany na komputerze przenośnym. Jeśli istnieje jeden, można ustawić szybkość laptopa stamtąd. Chipset jest co steruje wentylatorem, karty sieciowe i sterowniki dźwięku i wideo. Chipsety można znaleźć na płycie głównej komputera.

• Pobierz za darmo oprogramowanie do regulacji prędkości wentylatora, jeśli nie można dostosować go z systemu BIOS komputera. Przed zakupem oprogramowania, sprawdzić najpierw czy to jest zgodne z laptopem.

• Ostrożnie korzystać z oprogramowania. Producentem może nie obsługiwać oprogramowanie kupujesz, więc może używać ono przy twój własny ryzyko i może naruszać gwarancji w ten sposób.

• Pobierz za darmo CoreDuoTemp lub smcFanControl, aby dostosować prędkość wentylatora laptopa Apple laptop jak MacBook. Oba z nich pozwala na monitorowanie i kontrolę nad twoim fanem, a także temperatura.

• Dostosowanie RPM (obrotów na minutę) o prędkości wentylatora aktywnych przesuwając znak po prawej stronie. W ten sposób można również ustawić temperaturę.

Jak dostosować swoje miejsce rower Road

Jak dostosować swoje miejsce rower Road

Komfort siedzenia rowerowe jest ważnym czynnikiem przy dostosowywaniu roweru aby dopasować swoje ciało. Bo rowerzyści, którzy jeżdżą rowery szosowe spędził długi czas na ich siedzibę, komfort siedzenia jest główną troską. Oprócz komfortu nieprawidłowo dostosowane miejsc mogą skutkować nieefektywne pedałować. Rowery szosowe mają trzy główne korekty w tym wysokość, boisku i pozycji poziomej. Wiedząc, jak dostosować miejsce rowerów drogowych w tych trzech obszarach maksymalny komfort i wydajność.

Instrukcje

• Poluzować śrubę na rurze siedzenia na rowerze drogowym. Śruby wymaga stałej klucza lub imbusowy. Poluzowanie śruby pozwoli Ci podnieść lub obniżyć swój post siedzenia.

• Podnieść lub obniżyć swoje miejsce na odpowiednią wysokość. Jako ogólną zasadę należy tylko mógł dotknąć ziemi, gdy są siadając na fotelu. Nie wolno podnosić siedzenie post powyżej maksymalnej wysokości. Co najmniej 2 cale sztycy powinna pozostać wewnątrz rury siedzenia.

• Regulacja wysokości siedzenia luzując śruby boisku pod siedzeniem. Miejsce idealnie poziomej jest dobry punkt wyjścia.

• Przesunąć siedzenie do przodu lub do tyłu luzując śruby do przodu pozycji. Wyregulowania siedzenia, tak, że gdy twój pedały są poziome, kolana gięte jest umieszczony powyżej osi pedału.

• Jazda na rowerze na kilka mil do sprawdzenia swojej pozycji, Dokonywanie korekty w razie potrzeby.

Jak uzyskać wodę z ucha

Jak uzyskać wodę z ucha

Woda może wprowadzić swoje uszy podczas kąpieli lub kąpieli. Jeśli pozwolisz woda pozostanie w uszach przez długi czas, może powodować zakażenia, uszkodzenia błony bębenkowej i powodować ból. Oto jak uzyskać wodę z ucha.

Instrukcje

• Wlewamy kilka kropel wody zakraplacza. Wyłączyć głowę tak uszkodzonym uchu jest skierowana do góry. Upuścić trochę wody z kroplomierzem w dotkniętych ucha. Czekać dwa lub trzy sekundy, a następnie szybko odwrócić głowę, tak dotkniętych ucha teraz stoi ziemi. Powtórz ten proces, aż cała woda wycieknie z ucha.

• Przygotowanie mieszaniny alkoholu pół i pół octu. Umieścić dwa lub trzy krople tej mieszaniny w dotkniętych ucha. Mieszaninę należy wyschnie woda w kilka minut.

• Sleep z uszkodzonym uchu okładzina powierzchni poduszką. Po kilku minutach siły ciężkości może wyciągnąć wody.

• Suche się wody do ucha za pomocą suszarki do włosów na niskim poziomie. Dbać, aby nie posiadają suszarkę do włosów zbyt blisko lub poparzyć.

• Korzystanie over-the-counter eardrops antyseptyczne. Wytrząsnąć dwa lub trzy krople do ucha, a następnie skręcić głowę tak uszkodzonym uchu jest skierowana w dó³. Woda powinna wyjść z eardrops.

• Konsultacje z lekarzem Jeśli woda pozostaje w uchu bez względu na to, co można spróbować na swój.

Jak dostosować się do nowych soczewek kontaktowych

Jak dostosować się do nowych soczewek kontaktowych


Zgodnie z Mayo Clinic, około 135 mln ludzi na całym świecie noszą soczewki kontaktowe. Dla wielu ludzi, kontakty zapewnić bardziej precyzyjną korekcję wzroku i są bardziej komfortowe niż okulary. Może to potrwać od 10 do 12 dni, aby dostosować się do nowych obiektywów, ale jest kilka sposobów, aby ułatwić przejście i bardziej komfortowe.

Instrukcje

Przygotowanie

1 Odwiedź swój optyka i mieć pełny egzamin wzroku rocznie, aby zapewnić, że masz soczewki z poprawnym recepty. Soczewki kontaktowe z niedokładnego recepty nie będzie prawidłowo skorygować swoją wizję i może prowadzić do zaburzenia widzenia, takie jak zmęczenie oczu i podrażnienie.

2 Wybierz odpowiedni rodzaj soczewek. Istnieją różne dostępne soczewki, w tym miękkich soczewek twardych, przepuszczalnych dla gazu soczewek i soczewki hybrydowych. Każdy rodzaj soczewek oferuje zalety i wady, w zależności od potrzeb danej osoby.

3 Wybierz odpowiednią markę soczewek. W ramach każdego typu soczewek jest kilka marek i preparaty dostępne. Niektóre obiektywy muszą być usuwane codziennie, co tydzień lub co miesiąc, a niektóre mogą być noszone przez kilka miesięcy, a niektóre marki mogą być noszone podczas snu. Niektóre marki oferują specjalne korzyści, takie jak przepuszczalność tlenu lub wyższej wilgotności.

4 Dowiedz się, jak prawidłowo dbać o soczewki. Każdy rodzaj soczewek kontaktowych wymaga szczególnej opieki i czyszczenia. Porozmawiać z optyka i przeczytać instrukcję producenta, aby upewnić się, że używasz odpowiedniego rodzaju środków czyszczących, krople do oczu i futerałem. Osoby, które uprawiają sport, zwłaszcza sporty wodne, lub którzy są narażeni na zanieczyszczenia środowiska może trzeba używać specjalnych procedur czyszczenia i przechowywania soczewek.

Wstawianie nowych obiektywów

5 Otworzyć opakowanie soczewek kontaktowych i otworzyć pojemnik na obu obiektywach. Jeżeli opakowania nie są oznakowane, sprawdź receptę, aby upewnić się, że można zidentyfikować prawej i lewej soczewki. Wiele osób ma różne normy dla każdego oka.

6 Włóż prawą soczewkę kontaktową, otwierając oczy tak szeroko, jak to możliwe, i czubkiem palca wskazującego, delikatnie umieszczeniu soczewki w centrum oka. Miga kilka razy. Powtórz z lewą soczewką.

7 układa się kilka kropli roztworu do przechowywania soczewek kontaktowych ponownego zwilżania w każdym oku, a następnie kilka razy migać. Prawidłowo smarowania soczewek pomoże im stosować się do oka i zatrzymać w odpowiednim miejscu na swojej rogówki.

Noszenie soczewek i testowanie nowych

8 Spróbuj nowych obiektywów pierwszą rzeczą, w godzinach porannych. Na sobie nowe obiektywy początku dnia pomoże Ci określić, czy soczewki dopasowane i poprawić swoją wizję prawidłowo, a twoje oczy będą świeże i mogli łatwiej skupić.

9 Praktyka używając oczu w różnych odległościach, w tym zbliżeniu, w połowie odległości i dużej odległości, i przetestować swój wzrok na inny tekst i obiekty wielkości. Jeśli nie można wyraźnie zobaczyć obiekty o różnych rozmiarach w ogóle rozsądne odległości, Twoja recepta może być konieczna zmiana.

10 Nosić soczewki za kilka godzin w czasie, przez pierwsze kilka dni, stopniowo pracy do noszenia ich przez cały dzień. Pozwoli to uniknąć zmęczenia oczu i bóle głowy, jak twoje oczy dostosować.

11 Należy pamiętać o wszelkich dolegliwości, takie jak suchość, podrażnienie, nadmierne mruganie, zmęczenie oczu lub innych nietypowych objawów podczas testowania nowych obiektywów. Jeśli ból nie ustąpi, wyjmij soczewki i skontaktuj się optyka. Dyskomfort może wskazywać na uszkodzony obiektyw i nieprawidłową receptę lub niewłaściwego typu lub innej marki soczewek.

Wskazówki

 • Dokładnie umyć i wysuszyć ręce przed dotknięciem soczewek kontaktowych.
 • Podczas wkładania i wyjmowania soczewek, zacząć od prawego oka, a następnie lewego oka. Obchodzenie się z soczewki w tym celu zapewni, że nie mieszać je.
 • Podczas uprawiania sportów, pracy z drewna lub metalu, lub pracy z chemikaliami lub oparów nosić okulary ochronne.
 • Czyszczenia i przechowywania soczewek zgodnie z zaleceniami producenta i za radą swojego okulisty.
 • Nie należy nosić soczewek kontaktowych kierowane lub dłuższe niż ubiegły daty ważności producenta.
 • Zaprzestać używania i skontaktować się z optyka na pierwszy znak urazu oka lub zakażenia.

Jak dostosować Butelki Nalgene

Jak dostosować Butelki Nalgene


Jednym z najbardziej popularnych akcesoriów wśród entuzjastów outdooru i studentów podobnie jest bidon Nalgene, z nadmiernie niezniszczalny charakter i szeroko usta otwarcia, które jest idealne do kostek lodu. Nalgene zaczął jak plastikowy pojemnik do przechowywania firmy naukowych i później rozszerzony na zewnątrz przemysłu kempingowych, pierwotnie wytwarzania dużych, nieprzezroczyste, białe, pół-miękkie butelki. Mają od postępują cały arsenału wzorów butelek wody i stylów, używane przez wszystkich z drużyn sportowych, uczelni i pól golfowych do organizacji non-profit. Dostosowywanie te butelki, jest doskonałym sposobem, aby Państwa butelka Nalgene wyróżniać się w tłumie.

Instrukcje

1 Wybierz Nalgene butelka wody styl, który jest właśnie dla Ciebie. Istnieje wiele typów i rozmiarów butelek dostępnych, różne rozmiary jamy ustnej, wylewem i wzorów ogólnych kształtów butelek. Można wybrać spośród wielu kolorów i poziomu krycia, z całkowicie przezroczysty do pochmurno.

2 Umieść naklejki lub inne ozdoby na butelkę Nalgene. Firmy oferujące sprzęt zewnątrz często wysyłać bezpłatne naklejki, jeśli poprosisz ich, a sprzedawcy detaliczni mogą mieć dużą podaż i różnorodność dostępnych dla klientów na życzenie. Naklejki te można również znaleźć na specjalnych imprezach plenerowych rekreacyjnych i uroczystości. Często użytkownicy Nalgene będzie kontynuować dodawanie naklejek do swoich butelek, aż cała butelka jest zasłonięta z naklejkami.

3 Podłącz dowolną ilość akcesoriów do butelki Nalgene. Najbardziej praktycznym dodatkiem jest mini karabińczyk, które mogą być wykorzystane do mocowania butelki do plecaka lub pojazdu przez zapętlenie się przez pokrywę. Można również znaleźć izolatorów butelki, butelki, nośniki paski, etui oraz akcesoriów dodatkowych, które mogą pomóc dostosować Nalgene i przechowywać go oddzielić od innych.

Wskazówki

 • Jednym z najbardziej praktycznych akcesoriów jest osłona powitalny, który jest plastikowa wkładka, która pokrywa ustnika ustnika i pozwala tylko mniejszy strumień wody, zapobiegając kostki lodu z wycieki i co pije łatwiejsze w podróży. Nalgenes może być również wypełniona wrzącej wody i umieszcza w stopach śpiworów, które mają być stosowane jako butelki z gorącą wodą. Może to poprawić komfort podczas zimnej nocy spania. Można również zamówić Nalgenes spersonalizowanych z logo firmy lub nazwą.
 • Butelki Nalgene nie powinny być przechowywane na mokro lub całkowicie zamknięte, ponieważ może to umożliwić wzrost pleśni. Powinny zawsze być przechowywane pod przykryciem lekko poluzowane. Starsze Nalgenes mogą zawierać BPA i należy unikać długotrwałego stosowania, ale nowe Nalgenes są BPA free.

Jak testować Woda dla bakterii

Systemy wodne publiczne są wymagane przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w celu monitorowania i badania opinii publicznej wodę pitną i zapewnienia swoim klientom rocznego sprawozdania, o nazwie Raport Optymizmu Konsumentów. Jednakże, jeśli woda pitna pochodzi z prywatnej studni, wykopanym starszego systemu wodnego lub systemem sprężynowym karmione lub cysterny typu, to są one bardzo wrażliwe na zanieczyszczenie bakteryjne, zwłaszcza jeśli nie są prawidłowo zamknięte. Jeśli woda pitna pochodzi ze źródła innego niż system publicznego, to tylko Ty jesteś odpowiedzialny za regularne testowanie wody dla bakterii chorobotwórczych.

Instrukcje

Testowanie zaopatrzenia w wodę

1 Skontaktuj się z miasta, powiatu lub państwa Department of Human Services zdrowia i na liście zatwierdzonych certyfikatem, państwowych laboratoriów badawczych wody. Możesz również zadzwonić na infolinię Safe Drinking Water na (800) 426-4791, aby znaleźć najbliżej Ciebie lub w Internecie na epa.gov/safewater/labs.

2 Podnieś poufne czystość wody pitnej bakteryjne zestawu testowego z laboratorium do wyboru, albo je maila od jednego do Ciebie.

3 Wykonaj szczegółowe instrukcje zestawu testowego dokładnie, jak prawidłowo zbierać próbki wody i uniknąć zanieczyszczeń krzyżowych.

4 Wypełnij formularz informacyjny kompletnie i prawidłowo z datą i czasem zbierania i adres zwrotny. Laboratorium musi otrzymać próbki w ciągu 30 godzin (lub jak długo laboratorium określa) po to zebrane. Jeśli nie ma czasu i daty na liście, Laboratorium zakłada, że ​​to więcej niż 30 godzin, i nie będzie go przetestować. Z tego powodu najlepiej jest od razu ręcznie nosić próbki do laboratorium, a nie mailem go. Jeśli nie listy adres zwrotny, wyniki nie zostaną wysłane do Ciebie. Upewnij się, że adres zwrotny znajduje się na liście i jest dokładne.

5 Sprzedam wodę mineralną lub gotować swoje wody przez minutę przed wypiciem lub gotowania z nim, jeśli test laboratorium potwierdza obecność znacznych ilości bakterii lub innych zanieczyszczeń. Gotować energicznie przez trzy minuty, jeśli mieszkasz w wysokości ponad 6562 metrów nad poziomem morza.

6 Postępuj zgodnie z instrukcjami w miejscu lub sytuacji specyficznych i zaleceń lokalnych urzędników departamentu zdrowia publicznego, co zrobić, aby wyeliminować źródła zanieczyszczeń woda i jak wyleczyć się z dostaw wody.

Wskazówki:

 • Jeśli masz nową studnię, lub naprawić lub wymienić obudowę oraz, pompy, rury, sprawdzić swoje wody rocznie dla bakterii z grupy coli, poziom pH, azotany i wszystkich rozpuszczonych substancji stałych. Jeśli ktoś w twoim domu jest we wczesnych etapach ciąży, sprawdzić swoje wody do azotanu. Ten test najlepiej wykonać wiosną lub latem następnego deszczu burzy. Przetestuj go ponownie, zanim dziecko przyniósł do domu, a także w ciągu pierwszych sześciu miesięcy życia. Jeśli wyciek paliwa lub chemikaliów doszło w pobliżu Twojej dostaw wody, sprawdzić swoją studnię zanieczyszczeń specyficznych dla danej sytuacji. Twój również będzie trzeba badać więcej niż raz w roku, czy jest zauważalna różnica w woda w smaku, zapachu, jasności i koloru.
 • Skażenie bakteriami nie zawsze mogą zostać wykryte przez węchu, wzroku i smaku. Jedynym sposobem, aby mieć pewność, jest posiadanie wykwalifikowanego badanie laboratoryjne go. Zastosowanie innego rodzaju pojemnika do badania wody innego niż dostarczony w zestawie testowym spowoduje w wodzie nie są testowane.