adcov.com

liście laurowe na ciśnienie

Napięcie może powodować nadciśnienie?

Definiowanie Tension

Słychać go cały czas: Ktoś jest pod dużym ciśnieniem i napięcia, a wszystkie ich przyjaciele i współpracownicy zaczynają żarty o ciśnieniu krwi strzelanie przez dach. Pewnie, że można po prostu się wygłupiać, ale istnieją pewne jądro mądrości w ich żarty. Stres i napięcie może przyczynić się do wysokiego ciśnienia krwi. Na szczęście, jest łatwy do uniknięcia lub kontrolowania.

Naprężenie może negatywnie wpływać na przemieszczanie się w korpusie. Fizyczne napięcie jak siedzi lub stoi w jednej pozycji przez dłuższy okres czasu lub napięcia psychicznego od pracy pod terminie zwiększa napięcie w całym organizmie. Że napięcie powoduje, że ciało reaguje w jakikolwiek sposób natychmiast rozładować napięcie, czy to pomaga w kilka minut od teraz, czy nie. W rzeczywistości, działania podejmowane w celu zmniejszenia napięcia chwilowo może w rzeczywistości pogorszyć działanie naprężenia później.

Napięcia fizycznego i psychicznego

Napięcie fizyczne, takie jak jazdy lub stojąc na liczniku może umieścić swoje ciało w złej postawy. Ze względu na charakter tego, co robisz, może skończyć się trzyma na dłuższą chwilę. Że napięcie może ograniczyć lub całkowicie odciąć krążenie, co oznacza, że ​​organizm nie może prawidłowo karmić mięśnie. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do etapów, jak mięśnie stosowane w pozycji siedzącej lub stojącej często dotykają tętnic prowadzące do nogi, kiedy są napięte. To zwiększa ciśnienie krwi, jak Twój układ krążenia stara się działać poprawnie.

Napięcie w pracy, takie jak duże obciążenie pracą lub skomplikowanego projektu może spowodować, że organizm przesadzić swoją naturalną reakcję na stres, często zwany tryb "walki lub ucieczki". Tryb "walki lub ucieczki" jest podwyższony stan świadomości, w którym organizm przygotowuje się dosłownie walczyć o przetrwanie lub uruchomić dla drogiego życia. Krew jest kierowana z kończyn, przystanków trawienie, wzrostu ciśnienia krwi i mózgu idzie w nadbieg. W małych dawkach, reakcja "walcz lub uciekaj" nie jest szkodliwe. Nasze nowoczesne, wysokiej stres styl życia trzymać nas w trybie przez kilka godzin dziennie, chociaż, co oznacza podwyższone ciśnienie krwi staje się normą dla nas.

Styl życia i napięcia

Nasz styl życia ma wiele wspólnego z naszymi poziomami napięcia, a nasze ciśnienie krwi. W rzeczywistości, niektóre z działań, które naszym zdaniem pomogą zmniejszyć poziom napięcia może rzeczywiście zwiększyć ciśnienie krwi. Palenie jest często wykorzystywane przez niektórych jako mini-break, albo traktować po zadaniu jest realizowane. Palenia, jednak nie przyczynia się do wysokiego ciśnienia krwi przez pozbawienie organizmu tlenu potrzebną, przyczyniającego się do utraty elastyczności w naczyniach krwionośnych, i powoduje takie same naczyń krwionośnych, co zmniejsza przepływ w całym ciele. Kofeina, często używany jako stress-przeciwbólowy, jest w rzeczywistości środkiem pobudzającym. Skutki długoterminowe od dawki kofeiny to nerwowość, podwyższone tętno, oraz wzrost ciśnienia krwi.

Odciążenie naciągu

Uzyskać dużo odpoczynku. Sen jest jak nasze ciała odzyskać, zresetować i przygotować się do następnego dnia. Sen pomaga również napięcie uwalniania w organizmie, obniża ciśnienie krwi i naprawy uszkodzonych tkanek, coraz nam, gotowy na wszystko, że jest po naszej stronie. Znaleźć inne sposoby uwolnienia napięcia. Ćwiczenia, odżywianie się, nawet tylko w pozycji stojącej przez kilka minut, co godzinę można pomóc organizmowi poradzić sobie z napięciem. Weź również pod uwagę kilka prostych technik, nauka samo-masażu. Wystarczy kilka minut masażu siebie lub na swoich świątyń może rozładować napięcie ramion, co pozwala skupić się na swoim zadaniu. Inną prostą sztuczką jest nosić pomarańczę. Zarysować skórki i poczuć zapach cytrusów z pomarańczy. Obie z tych prostych kroków może pomóc obniżyć poziom napięcia i obniżyć ciśnienie krwi.

Aby uniknąć napięć później próbują planować, kiedy wiesz, że będziesz w obliczu napiętych sytuacji w dół drogi. Psychicznie ćwiczyć swoje działania, zaplanować regularne przerwy i spakować zdrowe przekąski i lekki lunch. Skupiając się na relaksujące działań zostały zaplanowane na ten wieczór może pomóc za pośrednictwem napięcia i zachować Ci spokój przez cały dzień.

Jak zmniejszyć ciśnienie krwi z liść laurowy

Jak zmniejszyć ciśnienie krwi z liść laurowy


Czy w rodzinie, sól lub inny czynnik spowodował swoje problemy wysokie ciśnienie krwi, nie ma kwestionując faktu, że jesteś w dobrym towarzystwie. Około 1 na 3 dorosłych Amerykanów cierpi na nadciśnienie tętnicze, stan zagrożenia życia. Być może już brać leków, ale jeśli nie jesteś jeszcze w 100 procentach, kiedy ciśnienie okłady mankiet wokół ramienia, można rozważyć zioła. Kilka dolarów warte laurowe może zrobić więcej niż tylko smaku pieczeń, więc nie ma powodu, aby nie spróbować tego, szczególnie jeśli używasz laurowe w porozumieniu z innymi lekami i zdrowych praktyk.

Instrukcje

1 Użyj mielony liść laurowy jako substytut soli, więc jesteś zastępując jedną z głównych przyczyną ciśnienie krwi winowajców z ziołowym alternatywa, że - oprócz innych przypraw takich jak gałka muszkatołowa, pieprz, bazylia, curry, czosnek, imbir , oregano i rozmaryn - jest reklamowany jako wielki naturalny sposób obniżyć wysokie ciśnienie krwi.

2 Dodaj całe lub zmielone liście laurowe do swojej diety, nawet jeśli już jesteś na jednym z popularnych leki ciśnienie krwi - wapnia i alfa blokerów lub inhibitorów ACE - uruchomić bezpośredni atak na numery, które mogą znieść sprowadzają nieco więcej niż nawet te leki udało. Dodaj liść laurowy, aby wszystkie swoje chude mięsa i receptur eksperymentować z tym ostrym zioła przygotowując dania wegetariańskie.

3 Połącz zużycie laurowy liść diuretykami pomóc przepłukać system sodu, szczególnie jeśli farmaceutyki przepisywane problemów wysokie ciśnienie krwi są finansowo poza zasięgiem. Należy zapytać farmaceutę, aby polecić dobrą over-the-counter moczopędne i rozpocząć dodając liść laurowy do potraw można przygotować, aby zobaczyć, czy to jeden-dwa cios nie przyniesie swoje numery w dół.

4 Znajdź sposoby, aby zwiększyć ilość liść laurowy można dodać do posiłków przez lokalizowanie przypraw i ziół książkę kucharską, która wymaga zdrowych ilości tego wiecznie być stosowane jako główny składnik receptur. Bądź kreatywny na własną rękę. Spróbuj dodać zmielony liść laurowy do popcornu po rozpylenie substytut masła i można dojść do wniosku, że utrzymanie shaker z liści zatoki, gdzie ziemia soli używanej do przebywania wystarcza, aby pozytywnie wpływać na ciśnienie krwi.

5 Informacje na temat innych korzyści będziesz cieszyć w wyniku lavishing pokarm z liści laurowych. Rozważyć studia na zioła, które sugerują laurowe działać jako środki uspokajające, które promują lepszy sen podczas wysyłania poziom ciśnienia krwi do szanowanych zakresów numerycznych. Wypróbuj wszystkie formy zatoki: cały zmielonych liści, liści i olej laurowy.

Wskazówki:

  • Szukać innej mało znanej korzyści, jeśli spróbujesz laurowy olej: Mówi się, zabijać drobnoustroje chorobotwórcze i mogą być używane na zewnątrz. Dość silne właściwości ziół, którego skromny tylko roszczenia do sławy jest związane z niektórych dość niezdrowych kawałków mięsa czerwonego do niedawna.
  • Przed rozpoczęciem jakichkolwiek zmian w diecie, skontaktuj się z osobistym lekarzem.

Jak zarządzać wysokie ciśnienie krwi podczas lotu

Jak zarządzać wysokie ciśnienie krwi podczas lotu


Wysokie ciśnienie krwi może być przyczyną problemów z serca i udarów mózgu, gdy nie jest leczone. Może to uczynić wyścig serca i na pracy, jak również tworzenia zakrzepów. Kiedy lecisz, ważne jest, aby dbać o swoje zdrowie. Latanie komfortowo może pomóc utrzymać ciśnienie krwi w bezpiecznym zakresie dla ciała. Dowiedz się, jak bezpiecznie zarządzać wysokie ciśnienie krwi podczas lotu.

Instrukcje

1 Pij dużo płynów. Spróbuj do uwodnienia pod wodą jak najwięcej jak można. Woda jest dostępny na wszystkie linie lotnicze i będzie utrzymywać was cool.

2 Zachowaj spokój podczas lotu. Jeśli są ulotki nerwowy, to może warto wziąć jakieś tabletki anty-nudności. Ten lek będzie ci się uspokoić, zrelaksować, a nawet może pomóc podjąć trochę drzemki w locie.

3 Podjęcie jakichkolwiek wysokie ciśnienie krwi leki, które przepisaną przez lekarza cię przed lotem. Carry leki na Ciebie lub umieścić go w bagażu podręcznym. Będziemy chcieli wiedzieć, trzeba je ze sobą w przypadku zagrożenia.

4 Obejrzyj film, w przypadku gdy grają jedną. Oglądać telewizję lub słuchać muzyki podczas lotu. Działania te pomogą zrelaksować, i sprawi, że zapomnisz o wszelkich stresów i zmartwień mogą mieć.

5 Weź trochę jedzenia ze sobą. Niektóre linie lotnicze mają jedzenie i przekąski, które są bogate w sód, a ty nie chcesz tego typu produkty żywnościowe do zwiększenia ciśnienia tętniczego krwi. Dodać mąkę przed wylotem i zabrać ją ze sobą, aby uniknąć wpadek.

Jak zmniejszyć ciśnienie tętna

Ciśnienie tętna jest obliczona na podstawie różnicy pomiędzy swoim skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi. I podczas gdy wzrasta ciśnienie tętna podczas wysiłku fizycznym oczywiście, stale wysokie ciśnienie tętna może być niebezpieczny wskaźnik ryzyko wystąpienia poważnych schorzeń, takich jak choroby serca i tętnic przedsionków. Natomiast inne warunki mogą podnieść ciśnienie tętna, wysokie ciśnienie tętna może być oznaką usztywnienia aorty z powodu wysokiego ciśnienia krwi lub miażdżycy. Jednakże, leki i zmiana stylu życia może znacznie poprawić elastyczność aorty i zmniejszyć ciśnienie tętna.

Instrukcje

1 umówić się z lekarzem. Choć możliwe jest, aby obliczyć ciśnienie tętna odejmując najwyższą liczbę ciśnienia krwi od dołu, liczba ta niewiele znaczy bez dodatkowych informacji, że tylko lekarz może dać. Wysokie ciśnienie krwi może być wynikiem choroby zastawki aortalnej, ciężka niedokrwistość, nadczynność tarczycy lub nadciśnienie. Dokładna diagnoza jest niezbędne przed warunkiem jest odpowiednio leczona.

2 Zapytaj swojego lekarza o rozpoczęciu kursu z angiotensyny (ACE) inhibitory konwertazy angiotensyny. Inhibitory ACE są często przepisywane pacjentom z nadciśnieniem i pracy ciśnienia niższego impulsu jest zwiększenie elastyczności aorty.

3 Weź krótki kurs kwasu foliowego. Badanie 2005 przeprowadzone przez Baker Heart Institute badania wykazały, że przy 5 mg kwasu foliowego dziennie przez 3 tygodnie może znacząco zmniejszyć wysokie ciśnienie tętna.

4 poprawić swoją dietę i rozpocząć wykonywanie. Wskaźnik masy ciała i ciśnienie tętna są bardzo ściśle związane. Nawet niewielka utrata wagi może doprowadzić do znacznego obniżenia ciśnienia tętna. Jednak wysokie ciśnienie tętna jest stan serca i należy skonsultować się z lekarzem przed zmianą diety i rozpoczęciem regularnych ćwiczeń fizycznych.

Alkohol i rozkurczowe ciśnienie krwi niski

Ludzie są stale ostrzega, że ​​spożywanie alkoholu może być niebezpieczne. Alkohol może mieć wpływ na funkcje mózgu, wątrobie, wagi i ciśnienia krwi. Niektórzy uważają, że spożywanie alkoholu może obniżyć ciśnienie rozkurczowe.

Definicja

Ciśnienie krwi mierzono za pomocą dwóch cyfr. Pierwsza liczba jest numerem skurczowe. Numer skurczowe ciśnienie krwi, gdy serce bije. Druga liczba jest numerem rozkurczowe. Numer rozkurczowego jest ciśnienie krwi, gdy serce złagodzone.

Fakty

Według tętniczego Pressure.com, wiele badań wskazuje, że alkohol i ciśnienie krwi są związane. Większość z tych badań wskazują, że alkohol rzeczywiście zwiększa ciśnienie krwi. Około 7 procent wszystkich przypadków wysokie ciśnienie krwi może być związana ze spożyciem alkoholu, a 25 procent przypadków nadciśnienia jest związane z alkoholem.

Nieporozumienie

Jednym z powodów, dlaczego ludzie wierzą alkoholu może prowadzić do obniżenia ciśnienia krwi to z badań przeprowadzonych przez Archiwum Wewnętrznego Medycyny. Wyniki wskazują, że alkohol obniża rozkurczowe ciśnienie krwi, ale badanie było ograniczone do niewielkiej liczby osób, a badanie było tylko w okresie 24-godzinnym.

Ryzyko

W przypadku większości badań są prawidłowe i alkohol zwiększa ciśnienie krwi, picie alkoholu może być bardzo niebezpieczne. Wysokie ciśnienie krwi może uszkodzić tętnice, serce, mózg i nerki. Często nie ma ostrzeżenia śpiewa dla wysokiego ciśnienia krwi. Dlatego wysokie ciśnienie krwi jest znany jako "cichy zabójca".

Leczenie

Kroki można podjąć, aby obniżyć ciśnienie krwi. Jedzenie lepszej diety, ćwiczeń częściej i podejmowanie pewnych leków może wszystkim niższe ciśnienie krwi. Innym sposobem, aby uniknąć wysokiego ciśnienia krwi jest ograniczenie ilości alkoholu można konsumować.

Może Tabela Inversion Pomoc Moje ciśnienie krwi?

Tabel inwersji to urządzenia trakcyjne, które zasadniczo zawiesić osobę do góry nogami. Typowym celem tych tabelach jest przeciążeń tymczasowo przy użyciu wagi ciała i wagę pacjenta, aby zwolnić miejsce pomiędzy kręgami i dekompresji płyty i korzenie nerwowe. Na ogół tego typu terapii nie jest przeznaczone dla osób z wysokim ciśnieniem krwi, ale są przypadki, w których można pomóc.

Grupy ryzyka

Ponieważ staje odwrócony może chwilowo podnieść ciśnienie krwi znacznie, Mayo Clinic uważa, że ​​terapia ryzykowne dla osób z wysokim ciśnieniem krwi lub choroby serca. Dodatkowe ciśnienie spowodowane z inwersją dodaje również nacisk na oczy i te z jaskrą nie powinny stosować terapii inwersji albo.

Inwersja Aby obniżyć ciśnienie krwi

Obniżyć ciśnienie krwi z oscylującym terapii inwersji, według EnergyCenter.com, strony internetowej, która sprzedaje sprzęt inwersji.
Ustalenia detalisty są oparte na badaniach Roberta Goldmana, a osteopatycznego lekarza i innych, które zostało opublikowane w lekarza i Medycyny Sportowej w 1985 roku wynika z badania, istnieją dowody, że odwrócenie może rzeczywiście niższe ciśnienie krwi. Mężczyzn w badaniu wahała się od awersu i rewersu stanowisk dla 15-minutowych odstępach, po czym ich ciśnienie krwi i tętno było znacznie zmniejszone. Badanie uważa, że ​​ten typ leczenia nie stanowi żadnego ryzyka dla pacjentów z normalnym ciśnieniem krwi.

Badania

W badaniu opublikowanym w internetowym wydaniu Journal of American Physical Therapy Association, sześćdziesiąt wolontariusze zostali podzieleni na grupy eksperymentalnej i kontrolnej w celu określenia reakcji ciśnienia tętniczego do inwersji.
Grupa eksperymentalna udział w terapii inwersji i miał ciśnienie uczestników pobierano przed, w trakcie i po inwersji. Grupa kontrolna nie uczestniczyła w inwersji.
Skurczowe ciśnienie krwi wskoczył średnio 16,3 mm Hg w grupie doświadczalnej, gdy zmiana średniej dla grupy kontrolnej wynosiła 1. Rozkurczowe ciśnienie krwi, zwiększony 7,2 mm Hg w porównaniu z prawie nieznaczne zmiany w grupie kontrolnej. Tymczasem tętno osób w grupie eksperymentalnej spadła o 6,4 uderzeń na minutę.
Wnioski wyciągnięte w trakcie badania wyniki pokazały, że zmniejszenie częstości akcji serca w tych odwróconych może korpus próby regulacji ciśnienia krwi, ale nie jest w stanie obniżą poziom wstępnie inwersji poziomów w większości przypadków.
Nie próbuj terapii inwersji jako skuteczny sposób na obniżenie ciśnienia krwi. Jeśli masz nadciśnienie, nadciśnienie lub pre-są świadomi swojego stanu ciśnienia krwi, nie należy próbować terapii inwersji dla jakichkolwiek powodów.
Jeśli nie masz problemów ciśnienia krwi i spróbować terapii inwersji na ból pleców i relaksu, to zrobić stopniowo. Start z lekkim kątem inwersji, aby zobaczyć, jak twoje ciało reaguje.

Liście, które jemy

Liście, które jemy


Kiedy jeść owoce i warzywa, jeść różne części roślin. Korzenie, łodygi, liście, kwiaty, owoce i nasiona są niektóre części Twojego produktu może być. Kategoria "liście" zawiera wiele produktów, które można dodać bounty odżywiania do diety.

Jarmuż, brukselka i Collard Greens

Collard Greens, kapusta brukselka i wszystkie należą do rodziny Brassica oleracea, które obejmuje brokuły i kalafior. Te trzy odmiany wszystkie oferują duże ilości witaminy C, witaminy K oraz beta-karotenu, forma roślin witaminy A. Witamina K pomaga wspierać zdrowie kości, a witamina C jest ważnym przeciwutleniaczem w organizmie. Te zielone warzywa zawierają również phytonutrient (roślina), korzystny związek o nazwie sulforafan, który ma właściwości antynowotworowe.

Sałaty

Kiedy zrobić sałatkę, prawdopodobnie używać zielone warzywa, takie jak sałata rzymska lub rukolą. W przeciwieństwie do sałaty, rukola będzie mieć gorzki i ostry smak. Podczas spożywania tych liści, mogą dostarczyć duże ilości beta-karotenu, przeciwutleniacza również pomarańczowo-pigmentu Znaleziono w słodkie ziemniaki i marchew. Tylko 2 szklanki sałaty rzymskiej zapewni Ci 48 procent dziennego wartości beta-karoten. "American Journal of Clinical Nutrition" Badania wykazały, że beta-karoten wchłania się przez spożycie produktów może pomóc zmniejszyć ryzyko chorób serca.

Szpinak i Swiss Chard

Te zielone warzywa z szpinakiem i Boćwina należą do rodziny Amaranthaceae. Możesz użyć szpinak i Boćwina w omlety, sałatki lub przez nie same smażone z przyprawami. Obie te rośliny mają duże ilości tej phytonutrient luteiny. Artykuł w "Experimental Research Eye" pokazał, że luteina może pomóc zmniejszyć ogólne ryzyko związane z wiekiem zwyrodnienie plamki żółtej.

Pożywne Zioła

Niezbędne dla każdego przepisu jest włączenie ziół, które mogą być również liście. Kolendry, pietruszka, bazylia, oregano, tymianek, liście laurowe i szałwia są wszystkie liście. Chociaż zioła są stosowane w małych ilościach, może nadal dostarczają składników odżywczych.

Homeopatycznych zastosowania dla laurowe

Zatoka drzewa rosły w Azji Mniejszej przed rozprzestrzenia się w krajach basenu Morza Śródziemnego i innych, które mają podobne klimaty. Noszone w wieńców przez starożytnych cesarzy rzymskich, bohaterów i poetów, liście były związane z honorem i chwałą. Liść laurowy jest owalny z zaostrzonymi końcami i gładką, błyszczącą górze. Stosowany w kuchni na całym świecie, liść laurowy jest myśl, że wiele właściwości leczniczych. Oto kilka homeopatyczne zastosowania dla laurowe, które można przetestować samemu.

Łupież

Rozwiązanie z liści laurowych okazał się pomóc osobie cierpiącej na swędzenie skóry głowy i łupieżu. Aby przygotować ten roztwór gotować jeden litr wody. Dodaj trzy poziomu łyżeczki pogniecionych liści laurowych i przykryć garnek. Pozwól liście do stromy przez około 25 minut. Szczep z liści herbaty i przechowywać w lodówce, aż będą gotowe do użycia. Aby korzystać z herbaty, umyć i spłukać włosy, jak zwykle wtedy, masować niewielką ilość herbaty w skórę głowy. Po pierwszym masażu, można dodać jeszcze kilka uncji na raz i wcierać dobrze. Pozostawić roztwór w około godzinę i spłukać wodą.

Artretyzm

Można uzyskać zwolnienie z obrzęk ścięgien i stawów lub skręcenia i bóle mięśni z oliwek liść laurowy. Można łatwo utworzyć ten olej z niewielką ilością oleju z oliwek ogrzewa się na bardzo niskim poziomie temperatury. Dodaj tyle liści, że wszystkie one są objęte olej. Gotować na wolnym ogniu, pokryte, przez 20 minut. Po 20 minutach zdjąć z ognia i odstaw do ostygnięcia. Odcedzić liście z oleju i natrzeć codziennie w obolałe miejsca.

Trawienie

Liście laurowe są doskonałe do wszelkiego rodzaju problemów trawiennych. Tonik lub herbata z liści laurowych osiądzie rozstrój żołądka, pobudzają apetyt i pomoc w wydzielin soków trawiennych. Gdy używany jako przyprawa w kuchni, liście laurowe pomoc w trawieniu i wchłanianiu minerałów i składników odżywczych w pokarmowego. Liście pomóc rozbić cięższe żywności, takich jak mięso bogate w białko. Liście laurowe również pomóc utrzymać pęcherz zdrowy. Bay jest także użyteczne w leczeniu wysokiego poziomu cukru we krwi, migreny i wrzody żołądka.

Jakie są korzyści z Jiaogulan Liście?

Gynostemma pentaphyllum jest naukowa nazwa Jiaogulan (wymawiane gee-OW-goo-Lahn). Jiaogulan jest chińskie zioło nazywane nieśmiertelności zioła ze względu na jego korzyści zdrowotne. Jiaogulan jest wysoka przeciwutleniacze, które zmniejszają uszkodzenia komórek przez wolne rodniki, które przyczyniają się do starzenia. Jest również adaptogenne, co oznacza, że ​​działa w celu skorygowania braku równowagi na kilka ciała.

Korzyści

Według Herb.com, Jiaogulan liście mogą chronić serce i wątrobę, zwiększa energię, obniżają poziom cholesterolu i wzmocnić układ odpornościowy.

Funkcja

Natural News donosi zioło moduluje ciśnienie krwi poprzez obniżenie wysokiego ciśnienia krwi lub podniesienie niskiego ciśnienia krwi. Według Asiachi.com, Jiaogulan liście obniżyć ciśnienie krwi poprzez zwiększenie produkcji tlenku azotu, który rozluźnia ścianki naczyń krwionośnych.

Expert Insight

Christopher Gussa, lekarz tradycyjnej medycyny chińskiej i reporter Natural News, roszczenia Jiaogulan hamuje agregację płytek krwi, które powodują skrzepy krwi, zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo wystąpienia udaru mózgu.

Efekty

Jiaogulan liście może poprawić odczyty cholesterolu poprzez obniżenie "złego" cholesterolu, LDL, przy jednoczesnym zwiększeniu "dobrego" cholesterolu HDL.

Rozważania

Według zielarzowi Christoper Gussa, Jiaogulan może stymulować produkcję komórek NK u chorych na raka, z ewentualnym równoczesnym hamowania wzrostu komórek nowotworowych w wątrobie lub macicy.

Rodzaje

Jiaogulan liście mogą być przygotowane jak herbata lub zakupionych w przygotowane kapsułki.

Jak mieć zdrowe ciśnienie krwi

Utrzymanie zdrowego ciśnienie krwi może być różnica między żywych długo lub umierają młodo. Może także pomóc w zarządzaniu cukrzycy lub ominąć choroby całkowicie. Na szczęście dla nas, ciśnienie krwi jest problem zdrowia możemy sterować z diety i trybu życia, innych lub z leków na receptę.

Instrukcje

Jak mieć ciśnienie krwi Zdrowia

1 Unikaj sodu w miarę możliwości. Według LowerYourBloodPressureNow.org, zużywa więcej niż łyżeczka soli (sodu) dziennie może prowadzić do wzrostu ciśnienia krwi.

2 Stop zużywa "toksyny", takie jak papierosy i alkohol. Według NHS Health Check, działania takie jak palenie i picie dużych ilości alkoholu może prowadzić do wzrostu ciśnienia krwi. Substancje te umieścić dodatkowe naprężenie na korpusie, w szczególności serca.

3 Wyciąć żywności o wysokiej zawartości tłuszczu, zastępując je z owoców, warzyw, pełnoziarnistych produktach i zdrowych węglowodanów. Według Szkoły Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Harvarda, po prostu zastąpienie białego pieczywa z pełnego ziarna, na przykład, pomaga detoksykacji organizmu i prowadzić do zmniejszenia stresu. Mniej stresu może z kolei obniżyć ciśnienie krwi. Naukowcy z Harvardu polecam pięć porcji owoców i warzyw dziennie.

4 Ćwiczenia. Wypracowanie pomaga detoksykacji organizmu niepożądanych substancji chemicznych i tłuszczów. W połączeniu ze zdrowym odżywianiem szybciej oczyścić organizm. Nawet lekkie ćwiczenia takie jak spacery czy pływanie może pomóc ciśnienie krwi.

5 Skonsultuj się z lekarzem. W niektórych przypadkach, leki mogą być najlepszym rozwiązaniem. Może to obejmować atenolol (beta bloker), moczopędne, takie jak hydrochlorotiazyd lub inhibitor ACE, takich jak lizynopryl, znany również jako Zestril. Lekarz oceni, Twoich potrzeb i przepisać leki dla Ciebie najlepszy.

Opis melisa

Melisa jest herb, który jest uprawiany na całym świecie. Jest członkiem rodziny mięty i jej kształcie liści mięty ma zapach lemony po dotknięciu. Stosowany jest w aromaterapii, gotowania i medycyny alternatywnej. Melisa jest najczęściej używany jako ziołowy suplement w zabiegów, które są przeznaczone do zmniejszenia stresu i niepokoju. Zazwyczaj jest ona w połączeniu z innymi, takimi jak zioła kojące rumianku w leczeniu bezsenności i lęku.

Wygląd i zapach

Melisa jest rośliną, żółto-zielony, który zwykle rośnie w kępie 1:59 metrów wysokości. Produkuje małe skupiska masła żółte lub niebieskawe kwiaty na wiosnę i lato. Liście rośliny są ciemnozielone lub żółty zielony, cytryna-mięta pachnące kształcie i.

Uprawy i zbioru

Melisa jest wieloletnich, które mogą być uprawiane w różnych warunkach klimatycznych i słońce półcieniu. Jest uprawiana dla liści, które muszą być zebrane przed kwiatów roślin dla najlepszego zapachu i smaku.

Magazynowanie

Przechowywania świeżych liści w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Przechowywać w lodówce świeże liście melisy przez trzy lub cztery dni. Liście mogą być również mrożone lub suszone. Suche liście rozprowadzając je w ciemnym miejscu o dobrym przepływie powietrza.

Lecznictwie

Użyj cytryny kapsułek balsam lub wyciągów w leczeniu przeziębienia, grypy, wysokie ciśnienie krwi, bezsenność, stany lękowe i niestrawność. Leczeniu migreny, napięcie i wysokie ciśnienie krwi z kapsułek ziół lub wyciągów z cytryny. Dodaj olejku z cytryny zioła do łagodnego balsamu w leczeniu opryszczki.

Zastosowanie w kuchni

Melisy, który posiada łagodny smak, może być stosowany w produktach spożywczych. Dodaj posiekane świeże liście w daniach słodkich lub pikantny, lub połączyć je z innymi ziołami, takimi jak liście laurowe, mięta, pieprz, tymianek i rozmaryn do pikantnych jaj, drobiu i jagnięciny dania. Dodać posiekanych liści do potraw owocowych, kremów, sorbety dostarczenie złożonego smak.

Jak kupić

Zakup suszonych liści melisy, herbaty, kapsułki, wyciągi i oleje w sklepach kulinarnych lub alternatywnych medycyny. Kup przygotowane kremy do zabiegów skóry lub użyć olejków eterycznych melisy w aromaterapii.

Bezsolny przekąski

Bezsolny przekąski


Wiele osób musi ograniczyć spożycie sodu z powodu wysokiego ciśnienia krwi lub innych problemów zdrowotnych. To może okazać się trudne do znalezienia żywność o niskiej zawartości sodu, które również spełniają kubki smakowe i apetyty ludzi. Alternatywy soli i żywności bezsolny lub żywność o niskiej zawartości sodu, jednak oferują wiele opcji smacznych.

Tabela Sól

Większość naszego dziennego spożycia sodu pochodzi od zwykłej soli kuchennej. Według American Heart Association, tylko jedna łyżeczka soli wynosi 2,3 tysiąc miligramów (mg) sodu, który jest wyższy niż 800 mg w zalecanej dziennej ilości. American Heart Association zaleca żywności przyprawy z innymi przyprawami, takimi jak liście laurowe, ziele angielskie, curry, cynamon, szczypiorkiem i czosnkiem, między innymi. Spróbuj kilka alternatyw soli, a także, jak substytuty soli sodu. Różnice te są zdrowsze i często mają smak podobny do zwykłej soli kuchennej.

Owoce i warzywa

Większość żywności w ich naturalnej postaci zawiera niewiele do sodu. Owoce i warzywa zawierają bardzo małe ilości sodu. Owoce takie jak jabłka, banany, wiśnie i brzoskwinie nie zawierają sodu. Warzywa, takie jak awokado, kukurydzy i sałaty są również bezsolny żywności, dzięki czemu owoce i warzywa istotne uzupełnienie do diety niskosodowej. Sodu jest często dodawany gdy konserwantów i sztucznych substancji aromatycznych i kolorystyka są dodawane do owoców i warzyw w puszkach. Czytaj uważnie etykiety przy zakupie owoców i warzyw w puszkach lub słoikach.

Ziarna

Ziarna, takie jak brązowy ryż i zboża na bazie płatków owsianych lub pszenicy nie sodu w małych ilościach. Te produkty są lepsze alternatywy dla zwykłych produktów spożywczych na śniadanie, jak masłem tosty, solone jaj i kiełbasy, boczku lub szynki. Pieczenia elementy, takie jak wanilia, cukier (zarówno granulowanym brązowe) i mąki często mają bardzo niską sodu w małych ilościach.

Dodatki i dodatki

Wiele odmian oliwek, z oliwy z oliwek do wszystkich rodzajów olejów roślinnych, są wolne od sodu, choć może się wydawać, trudno w to uwierzyć. Ocet również nie ma sodu. Połączenie octu i oleju użyć jako sos do sałatek zaoszczędzić tysiące miligramów sodu jest prawdopodobne, aby znaleźć się w produkowanych komercyjnie sosy sałatkowe. Orzechy brazylijskie, pekan, orzechy włoskie i migdały są również bezsolny, tak długo, jak są one spożywane surowe lub suche prażone bez dodatku sodu.

Atrybuty Przyprawy

Atrybuty Przyprawy


Oprócz dodawania skórkę na posiłek lub do domu, zapach, przyprawy są stosowane jako suplementy leczniczych. Wiele przyprawy posiadają właściwości regeneracyjne, które mogą pomóc we wszystkim z łagodnego rozstrój żołądka do łagodzenia bólu stawów.

Przeciwskurczowe

Przyprawy przeciwskurczowe pomagają tłumić skurcze i drgawki mięśniowe. Liści mięty są powszechnie dostępne przeciwskurczowe, często rozdrabniane i wykorzystywane w torebki herbaty, aby uspokoić ciało i łagodzą skurcze w żołądku. Czosnek jest kolejnym powszechne przyprawy, które mogą przyczynić się do zmniejszenia skurcze jelit. Zwiększa on naturalną produkcję żółci w wątrobie zmniejsza się i dyskomfort pacjenta przed gazów w żołądku. Szafran szafran jest mniej znany przeciwskurczowe, które mogą być zmielone na proszek i spożywana jako herbaty lub przyprawa do ryżu. Jednak szafran musi być używany z uznania, a przedawkowanie może być śmiertelne.

Pomoce pokarmowy

Imbir jest łatwo dostępny przyprawa, który wspiera i mnoży wytwarzanie śliny i soków trawiennych, łagodzenie bólu skurcze, niestrawności, wzdęcia i biegunkę. To pomaga także w oczyszczeniu i oczyszczanie jelit i nerek. Olej hyzop jest pomocne w łagodzeniu kolki i gazów bóle i liście hyzop może być stosowany w herbacie na trawienie. Trawa cytrynowa, liście laurowe i liści mięty zostały również znane, aby pomóc w niestrawności.

Anti-Inflammatory

Oprócz wspomagania trawienia, imbir może zmniejszyć obrzęk i stan zapalny w stawach, co czyni go przydatnym uzupełnieniem tych z zapaleniem stawów i wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Kurkuma, indyjska przyprawa, jest również uznawana jako naturalny środek przeciwbólowy i leczenia przeciwzapalnego w reumatoidalnym zapaleniu stawów. Inne przyprawy, takie jak rozmaryn, liść laurowy, lukrecji, ziele mięty i mogą być stosowane w herbacie lub okładów jako środka domu zapalenia stawów i ból stawów.

Ciśnienie krwi i choroby serca

Poza wspomagając proces trawienia, regularne spożywanie czosnku może pomóc obniżyć poziom cholesterolu i zmniejszyć ryzyko zakrzepów i zawałów serca. Nadmierne ilości cukru i soli w jednej diety może zwiększyć ryzyko chorób serca, ale cynamon i rozmaryn zapewnić zdrowe dla serca substytuty. Mielony cynamon poprawia krążenie i zmniejsza poziom glukozy we krwi, stanowiąc alternatywę dla oczyszczonego słodkiego cukru. Wymiana soli w jednej diety z rozmarynu zwiększa przepływ krwi do serca i wzmacnia słabe naczynia włosowate.

Homemade Bath Soak na ból mięśni

Homemade Bath Soak na ból mięśni


Można zrelaksować mięśnie sposób specjaliści zrobić, bez wycieczki do sportu lub fizykoterapeuty i nie wydając dużo pieniędzy. Moczenie ból mięśni pomaga rozluźnić je i uwalnia napięcia, zwłaszcza po intensywnej aktywności fizycznej. Kąpiel moczyć nie jest substytutem wizyty u lekarza, więc jeśli wystąpi obrzęk lub zasinienie, zobaczyć się z lekarzem jak najszybciej.

Co Bath Soak?

Sportowców i osób z urazami używać kąpieli przesiąka do leczenia ból i napięte mięśnie. Proste miejsce składniki kąpieli wsiąka ciepłą lub zimną wodą, zależnie od tego mięśnie są obrzęk lub nie. Na opuchnięte lub ciągnięcia mięśni, przygotować fajne lub zimną kąpiel. Na napięte, napięte mięśnie przygotować ciepłą lub gorącą kąpiel. Możesz przygotować kąpiel moczyć w zwykłej wannie, ale upewnij się, że wanna jest czysta, aby uniknąć infekcji, zwłaszcza jeśli masz otwarte rany lub rany związane z obrażeniami.

Składniki i przygotowanie

Aby kąpiel ziołowa moczyć, musisz 1 szklanka liści rumianku, 12 pokruszone liście laurowe, 1/4 filiżanki płatków róży, 1/4 filiżanki szałwii, 1/4 i 1/4 szklanki rozmarynu kubek oregano i kawałek gazy i kawałek sznurka lub sznurka. Możesz kupić te składniki ziołowe w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością, a gazy i łańcuch można kupić w każdym sklepie z tkaniny i większości sklepów spożywczych. Ziołowe składniki wymieszać razem, następnie pakiet je razem w gazę, tworząc torbę, wiążąc je w rogach. Umieścić torbę w wannie wypełnionej ciepłej lub zimnej wody na 10 minut przed wejściem do wanny. Moczyć przez 15 do 20 minut, aby rozluźnić mięśnie.

Kiedy do lekarza

Jeśli występują poważne obrzęk lub zasinienie, lub nie są w stanie przenieść mięśni, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Można dalej rozkoszować mięśnie kilka razy dziennie, aby zapobiec bólowi i wspomagania gojenia. Siedzi w gorącej kąpieli moczyć może być odwodnienie, więc zadbać, kiedy wychodzi z wanny i usiąść jeśli czujesz zawroty głowy później. Pij dużo wody, zwłaszcza jeśli są regularnie moczenie mięśnie. Jeśli twoje mięśnie pozostają ból dłużej niż tydzień, należy skontaktować się z lekarzem.

Przyczyny obniżonego ciśnienia krwi

Przyczyny obniżonego ciśnienia krwi

Podstawy

Niskie ciśnienie krwi lub niedociśnienie, ma wiele przyczyn, od typowych dolegliwości do poważnych chorób. Niedociśnienie doprowadza się przez dwa warunkach pierwszy jest mniejsza niż normalnie ilość krwi jest pompowana przez lewą komorę serca do tętnic. Drugi to przepływ krwi jest spowolniony przez mniejszych tętnic zwanych tętniczki.

Objawy niedociśnienia zawroty głowy, omdlenia, bóle w klatce piersiowej, zawał serca i wzrost odpadów w nerkach. Zawroty wyprodukowany przez szybkiego wstawania jest formą niskiego ciśnienia krwi znany jako hipotonią.

Utrata płynu

Ćwiczenia, pocenie się, gorączka, wymioty i biegunka zmniejszyć ilość wody we krwi, co prowadzi do obniżenia ciśnienia tętniczego krwi. Pić dużo płynów gdy jest aktywny lub chorych mogą uniknąć tego problemu.

Ciężkie krwawienie spowodowane przez urazy, chirurgii czy problemy żołądkowo-jelitowe, takie jak wrzody i uchyłkowatości mogą również niższe ciśnienie krwi, ponieważ mniej krwi z powrotem do serca do pompowania z powrotem.

Choroby

Choroba serca jest głównym powodem niedociśnienia. Osłabione mięśnie serca nie są w stanie pompować krew prawidłowo, podczas gdy płyn wokół serca ma taki sam efekt, nie pozwalając rozwinąć mięśnie. Zator płucny zapobiega lewej komory do zalania krwią, podobnie jak częstoskurcz lub w szybkim tempie serca, który nie daje to wystarczająco dużo czasu do wypełnienia.

Narządy zapalenie spowodowane przez zapalenie trzustki lub innych warunków odwrócić krwi z komórek do uszkodzonej tkanki i żołądka, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Cukrzyca i Shy-Drager, z których oba uszkodzenia autonomicznego układu nerwowego organizmu, może powodować wolniejsze tętno lub brachycardia, prowadząc do serca do pompowania krwi z mniejszą siłą. Podobny efekt stworzony przez ataki paniki, które mówią autonomicznego układu nerwowego, aby spowolnić szybko bijące serce.

Choroba Addisona tworzy niedociśnienie niszcząc nadnerczy, które wytwarzają kortyzolu, aby pomóc ciała regulować ciśnienie krwi.

Leki

Inhibitory ACE, beta-blokery i inne leki stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi może rzeczywiście wytwarzają niskie ciśnienie krwi, jeśli nie są odpowiednio monitorowane, szczególnie w podeszłym wieku. Diuretyki może zmniejszyć objętość krwi powodując wzrost wydalania moczu, a opioidowe stosowane do leczenia depresji, zaburzenia erekcji lub choroby Parkinsona może powodować spadek ciśnienia tętniczego, jeśli są przyjmowane w postaci tabletek nitroglicerynę.

Inne przyczyny

Wstrząs anafilaktyczny, czy spowodowane przez alergie na żywność, leki i użądlenia pszczół, rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu krew się uciec do sąsiednich tkanek. W posocznicy, produkowane przez bakterie problemów, takich jak uchyłka, kamieni żółciowych lub zapalenie płuc ucieczki do krwiobiegu i uwalniają toksyny, które mogą znacznie obniżyć ciśnienie krwi, w wyniku wstrząsu septycznego.

Jak jest porażenie mózgowe wykryto?

Jak jest porażenie mózgowe wykryto?

Wczesne objawy

Pierwsze oznaki sugerujące, porażenie mózgowe (CP) są zwykle zauważony przez rodziców, zazwyczaj zanim dziecko 18 miesiąca życia. Zdolności motoryczne, w tym opóźnień rozwojowych w podstawowych kamieni milowych dla niemowląt, takich jak przewraca się, siedzi, indeksowania lub chodzenia, są typowe objawy sygnalizujące porażenie mózgowe. Na przykład, są dzieci, które mają mięśnie, które jest nieprawidłowe. Dziecko ze spadkiem napięcia mięśniowego (hipotonii) wydaje się zbyt spokojny, patrząc dyskietkę. Z drugiej strony, niektóre niemowlęta wystąpić wzmożone napięcie mięśniowe (nadciśnienie), w którym wygląd sztywne lub sztywno. Niezwykłe postawy może obejmować sprzyjając z jednej strony korpusu.

Diagnozowanie porażenie mózgowe

Ponieważ objawy CP są podobne do innych schorzeń i nie ma jednego testu w celu potwierdzenia, diagnozowania choroby jest trudne, więc lekarze muszą uruchomić serię testów, aby wykluczyć inne warunki. Oprócz testowania umiejętności motorycznych, lekarze prowadzą również badania krwi, testy genetyczne, testy metaboliczne i test na wzrok i słuch. Dzieci z CP zazwyczaj są testowane pod kątem inteligencji upośledzenie umysłowe do ustalenia. Potrzebne są również badania diagnostyczne i regularne badania lekarskie dla potwierdzenia diagnozy CP.

Testy reflex

Reflex jest mechanizm automatyczny przez organizm w reakcji na konkretne działania. Jeden wspólny odblask wykorzystywane na badania noworodków jest odruch Moro, który obejmuje gospodarstwa noworodka na jego plecach, z nogami powyżej nachyloną głową. Lekarz rozciąga ramiona dziecka na zewnątrz, jak w uścisku, a potem ma głowę wydany jak on łapie ją w dłoniach. Normalne niemowlę powinno mieć zaskoczony wygląd, przenosząc swoje ręce, jakby spada. Moro refleksyjny lub przestraszyć odruch, powinny być obecne u niemowląt do 4 lub 5 miesięcy, zazwyczaj znikają po szóstym miesiącu życia. Brak odruchu pokazuje nieprawidłowości układu ruchu dziecka.

Brain Damage

Mimo, że lekarze nie wiedzą, wszystkie przyczyny porażeniem mózgowym, główną przyczyną jest uszkodzenie mózgu. Najczęściej występuje uszkodzenie mózgu, gdy płód rozwija. CP może również uderzyć w czasie porodu i do wczesnego dzieciństwa. Lekarze do skanowania mózgowych identyfikacji uszkodzeń mózgu. Badania USG, czaszkowych podane wkrótce po urodzeniu dziecka, pokazać, co jest w miękką tkankę mózgu. Tomografia komputerowa robi zdjęcia mózgu z różnych stanowisk. Obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego (MRI) wykorzystuje fale radiowe i magnesy, daje dokładniejszy obraz mózgu. Elektroencefalogramu (EEG) mierzy aktywność elektryczną na dzieci, które już wystąpiły drgawki.

Preferowany rękę

Podczas umieszczania obiektu w przód lub w bok z dzieckiem, normalnego dziecka, mniej niż 12 miesięcy, zazwyczaj nie wykazują preferencje do używania lewą lub prawą rękę. Jednakże dzieci CP którzy spastyczne hemiplegią zazwyczaj wykazują preferencję ręcznie na początku, co oznacza, że ​​z jednej strony ciała ma większą wytrzymałość niż inne.

Innych problemów medycznych

W poszukiwaniu diagnozy, lekarze również studiować historię choroby pacjenta. Pediatra przeanalizuje inne choroby, które mogą być podłączone do CP, takie jak upośledzenie umysłowe, wzroku lub problemy ze słuchem i napadów. Zazwyczaj lekarze obejmują innych pracowników służby zdrowia, aby znaleźć, jeśli inne warunki są związane z chorobą. Na przykład, specjalista słuchu może testować problemy słuchowe, a ortopeda analizować pacjenta bieżni chód.

Natural Energy & Metabolism Booster

Metabolizm reguluje prędkość, z jaką ciało rozkłada jedzenie, wchłania substancje odżywcze i usuwa odpady. Odgrywa kluczową rolę w utracie wagi i ma wiele do czynienia z codziennym naturalny poziom energii. W celu utrzymania zdrowego szybkość metaboliczną, układ pokarmowy, układ nerwowy i układ krążenia może być zdrowym i mocne. Istnieje wiele sposobów podtrzymywania ciała dla zdrowia i poprawy naturalnych poziomów energetycznych.

Żywność i ćwiczeń

Jedzenie śniadania Kickstarts swój metabolizm na cały dzień. Kiedy jeść śniadania, to trwa dłużej dla ciała, aby rozpocząć spalanie kalorii. Jeść małe zdrowe posiłki co dwie do trzech godzin pomoże również utrzymać metabolizm pracuje przez cały dzień. Ćwiczenie pomaga dając impuls metaboliczny. Im więcej masz mięśni, tym szybciej twój metabolizm będzie.

Przyprawy

Według naturalnych terapeutów, imbir pomaga organizmowi produkować enzymy trawienne, które pomagają w trawieniu pokarmów w szybszym tempie. Ostra papryka, kurkuma i musztardy podano otrzymując metabolizm impuls, jak również pomagają w trawieniu. Cynamon, liście laurowe i goździki mówi się zrównoważyć poziom cukru we krwi i cynamon jest zgłaszane do pomocy w metabolizmie cukru.

B Complex

Kompleks witaminy B jest wykonana z grupy witamin, które pomagają w metabolizmie węglowodanów, tłuszczów i białek. B kompleks witamin również pomóc zachować krew i mięśnie zdrowe, jak i skóry, oczu i nerwów. Kompleks witaminy B obsługuje ośrodkowy układ nerwowy i pozwala na przetwarzanie kalorii węglowodanów i konwersji, białka i tłuszczu w energię.

Kofeina

Herbata i kawa dać impuls metabolizmu, ponieważ zawierają kofeinę. Kofeina jest stymulantem, który przyspiesza bicie serca, przepływ krwi, częstość oddechów i metabolizm na wiele godzin po konsumpcji. Zbyt dużo kofeiny może złożyć ogromne obciążenie dla układu nerwowego, ale 01:59 filiżanek dziennie może pomóc, aby dać swój metabolizm impuls. Zielona herbata zawiera galusan epigalokatechiny, który jest katechiny, która pomaga przyspieszyć system nerwowy i pomaga spalić kalorie.

Owoce i warzywa

Owoce i warzywa są bogate w błonnik, przeciwutleniaczy i niezbędnych witamin i minerałów. Surowe owoce i warzywa zawierają enzymy trawienne, które pomagają trawić i metabolizować jedzenie przez cały dzień. Grejpfrut zawiera właściwości, które obniżają poziom insuliny, która pomaga spowolnić wchłanianie tłuszczu i zielone warzywa zawierają chlorofilu, który pomaga oczyścić organizm z toksyn.

14 sposobów, aby przyspieszyć swój metabolizm

Metabolizm organizmu rozkłada żywności, wchłania składniki odżywcze i usuwa odpady z organizmu. Szybkość, z jaką zachodzi ten proces metabolizmu jest znany jako szybkość metabolicznego. Wiele czynników przyczynia się do przemiany materii; zdrowy układ trawienny, układ nerwowy i zdrowie zdrowy tarczycy konieczne, aby utrzymać organizm funkcjonuje dobrze są.

Kroki

1.) Jedz śniadanie. Twój metabolizm dostaje impuls momentu zjeść pierwszy posiłek.

2.) Jedz sześć małych posiłków dziennie. Będzie utrzymać ciało metabolizowania pożywienia w ciągu dnia.

3.) Jedz owoce i warzywa. Są one bogate w enzymy trawienne, przeciwutleniacze, witamin i minerałów, które pomagają również trawieniu przez cały dzień. Grejpfrut zawiera właściwości, które obniżają poziom insuliny, i zielone warzywa zawierają chlorofilu i oczyścić organizm z toksyn.

4.) Jedz białko. Trwa to dłużej do strawienia i trzyma cię uczucie pełnego dłużej. Równoważy również poziom cukru we krwi. Serwatki i białka sojowego trzęsie może pomóc dać niskokaloryczne, przekąski o wysokiej zawartości białka.

5.) Jedz imbir. To pomaga organizmowi produkować enzymy trawienne, które pomagają w trawieniu pokarmów z większą łatwością.

6.) Jedz pieprz cayenne, kurkuma i musztardę dać metabolizm impuls. Pomagają one również trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowego jelita grubego.

7.) Jedz cynamon, goździki i liście laurowe, aby zmniejszyć apetyt cukru. Cynamon pomaga metabolizować poziom cukru i równowagi cukru we krwi.

8.) picie herbaty lub kawy. Kofeina daje metabolizm doładowania, ale więcej niż dwa do trzech filiżanek dziennie może prowadzić do rozdrażnienia czy bezsenności. Zielona herbata jest szczególnie przydatny do utraty wagi, ponieważ zawiera katechiny nazwie galusan epigalokatechiny, że przyspiesza się układ nerwowy.

9.) Jedz jogurt. Probiotyki w jogurcie wspomóc trawienie i wsparcia zdrowia poprzez zachęcanie obecność flory jelitowej w organizmie.

10.) pić ocet jabłkowy cydr. Zawiera on włókna zwany pektyny. Przyczynia się to do spłukiwania toksyn, cholesterolu i tłuszczu z organizmu. Pić 2 łyżki. rozcieńczony z miodem i wodą oczyszczoną.

11.) Jedz wodorosty, która wspiera zdrowie tarczycy. Tarczyca produkuje hormony, które regulują przemianę materii.

12.) Czy joga. Joga oczyszcza narządy i zachęca przepływ krwi. Wspomaga układ trawienny i pomaga usunąć toksyny z organizmu za pomocą odcinków i technik oddechowych.

13.) Budowanie mięśni. Masy mięśniowej zwiększa tempo przemiany materii.

14). Mają witaminy B kompleks. Kombinacja ta witamina pomaga organizmowi metabolizowania białka, węglowodanów i tłuszczu. Wspiera on także zdrowego układu nerwowego.

Dr B Dieta Foods

Dieta dr B, od nazwiska jego twórcy dr Stanley Bernstein, jest medycznie nadzorowany program odchudzania. Ludzie, którzy są na diecie mogą spodziewać się stracić średnio 4 do 5 kg. tygodni. Oprócz diety i ćwiczeń fizycznych, osób na diecie dr B. otrzymywać zastrzyki witaminowe. Dieta skupia się na powszechnie dostępnych, spożywanie niskokalorycznych pokarmów, takich jak pierś z kurczaka, pieczarki, kapusta, pomarańcze, papryki, jabłka, sztucznych substancji słodzących i tuńczyka.

Dr Bernstein

Dr Bernstein kanadyjski lekarz z ponad 35 lat doświadczenia w leczeniu osób z nadwagą i pomóc im schudnąć. Rozczarowany przemysłu medycznego w leczeniu otyłości, dr Bernstein rozpoczął rozwijanie zastrzyk witaminy, które pomaga w utracie wagi z powrotem w 1970 roku. Do tej pory pomógł ponad 300.000 osób schudnąć i jest siebie opisuje na swojej stronie internetowej jako "wiodącego kanadyjskiego organu na zdrowej, szybkiej utraty wagi." Od końca 2009 roku, dr Bernstein ma 65 klinik w całej Ameryce Północnej, gdzie ludzie mogą poddać się dr B. Diet.

Dieta

Program odchudzania dr B. łączy zdrowe, niskokaloryczne potrawy z suplementacji witamin i minerałów. Przepisanych leków i regularne badanie krwi może być również częścią w diecie, w zależności od osobnika. Dieta stymuluje rozkład tłuszczu w organizmie, dzięki czemu można go używać tego tłuszczu jako energii, pozwalając szybko schudnąć. Zapewnia również, że dieta diecie pozostać odpowiednio nawilżona i nie tracić tkanki mięśniowej. Program obejmuje również zachowanie doradztwo, tak Dieter kontynuuje swój sukces odchudzania po zakończeniu programu.

Żywność

Z dr B. Dieta, ludzie mogą jeść tablicę niskokalorycznych pokarmów, takich jak seler, pieczarki, pomidory, sałata, kiełki fasoli, kapusty, sos pomidorowy, jabłka, pomarańcze, cytryny, papryki, sztucznych substancji słodzących, cielęciny, kurczaka, krewetek, tuńczyka i białej ryby. Krakersy Triscuit i tosty są dozwolone jako substytuty chleba, i liście laurowe, suszone zioła, kminek i sos sojowy są dozwolone przyprawy. Ziołowa herbata, kawa bezkofeinowa i woda sodowa są dopuszczalne napojów na dr B. Diet.

Suplementy

Dr B. kliniki też sprzedać suplementy białkowe w postaci wibracji, barów, zupy i owsianki dla osób podróżujących lub w inny sposób, w miejscu, gdzie nie można dokonać właściwych wyborów żywieniowych, które są zgodne z dietą.

Rozważania

Dr B. Dieta jest dieta niskokaloryczna, w których diecie zużywają średnio tylko 850 do 950 kalorii dziennie. Natomiast zalecane dzienne spożycie kalorii zależy od masy ciała, wzrostu i aktywności każdego człowieka, Amerykański Departament Rolnictwa zaleca średnio 2000 kalorii dziennie.

Zabiegi na zaburzenia równowagi hormonalnej

Zachwianie równowagi hormonalnej jest chorobą, gdzie organizm wytwarza zbyt mało lub zbyt dużo estrogenu, progesteronu lub testosteronu. Warunkiem jest często związane z menopauzą, lecz również na młodzieży w okresie dojrzewania, osoby lub utracić zbyt dużej wagi podczas krótkiego okresu czasu, a tym doświadcza stresu. Objawy mogą obejmować: nudności, zmiany nastroju oraz zmęczenie. Hormonalna terapia zastępcza stosowany jest terapią z wyboru dla nierównowagi hormonów, ale leczenie chorób spowodowanych takie jak choroba serca, raka jajnika, raka sutka, i skrzepy krwi. Są teraz lepsze sposoby leczenia zaburzeń hormonalnych.

Leki ziołowe

Niektóre zioła, takie jak czarne Cohosh, mają działanie estrogenne w organizmie, z powodu wysokiego poziomu estrogenu, takie jak związki, które wytwarzają rośliny. Gdy stosowane wewnętrznie, stymulują gospodarkę hormonalną i przysadki, co pozwala te gruczoły do ​​produkcji hormonów naturalnie. Normalizuje poziom estrogenów równoważy poziom testosteronu i progesteronu, jak również, co doprowadzi do stabilizacji wszystkie poziomy hormonów.

Acupunture

Akupunktura jest technika, w której małe, cienkie igły wprowadzono do skóry. Igły są strategicznie rozmieszczone przez przeszkolonych akupunktury. Umieszczanie igieł w zależności od choroby i pacjenta. Niektórzy ludzie cierpiący na zaburzenia równowagi hormonalnej powodzeniem leczone akupunkturą.

Biofeedback

Biofeedback wykorzystuje instrumenty mierzące zwężenie naczyń, napięcie mięśni, ciśnienie krwi i fale mózgowe, między innymi. Z leczenia zaburzenia równowagi hormonalnej, biofeedback próbuje wytrenować ciało, aby uzyskać kontrolę poziomu hormonów w celu osiągnięcia zmian. Biofeedback jest natychmiastowa. Czy zmiany poziomu hormonów, czy nie, pacjenci będą natychmiast wiedzieć, czy ta terapia będzie dla nich pracować, czy nie.

Aromaterapia

Aromaterapia wykorzystuje olejki z roślin w celu osiągnięcia zmian fizycznych. Na przykład, aromat lawendy ma uspokajający wpływ na ludzi. Aromaterapia jest stosowany w leczeniu objawów nierównowagi hormonalne, stres, depresja, zły humor, drażliwość i niepokój. Objawy hormonalne zaburzenia równowagi pochodzące z mózgu, takie jak depresja i lęk, są natychmiast zwolniony przez uspokajające zapachy dostarczonych przez aromaterapii. Aromaterapia obniża poziom hormonów, które wywołują objawy zaburzenia równowagi hormonalnej.