adcov.com

linia biala sluzowka policzka

Jak jest ojcowska DNA Testing Sporządzono?Paternal kwasu dezoksyrybonukleinowego (DNA) Badanie to procedura określa czy pewna osoba jest rzeczywiście ojcem innej osoby. Test ten można przeprowadzić już w czasie ciąży, lub w dowolnym późniejszym momencie życia. W większości przypadków, ojcowski DNA wymaga badania próbki DNA od matki, dziecka i domniemanego ojca, a może przynieść rezultaty w ciągu kilku dni.

DNA dziecka jest połączenie DNA od matki i ojca. Wszystkie fragmenty DNA strand dziecka będą identyczne albo DNA matki lub DNA procesu nadrzędnego. Bez DNA matki, nadal jest możliwe do określenia, czy dana osoba jest ojcem dziecka, jeśli dzieli segmenty chromosomu "Y".

W czasie testowania rodzicielskiej DNA, próbki są pobierane od wszystkich niezbędnych jednostek. W prenatalnym badaniu wymaga próbkę z płodu, jak i matki i potencjalnego ojca (y). Po zebraniu próbki płodowego DNA można osiągnąć przez izolowanie DNA płodu materiał znajdujący się w krwi matki lub moczu, ilość materiału płodu znaleziono we krwi jest wyższy. W przypadku starszych dzieci i dorosłych, próbki DNA są wykonane z wymaz śliny od środka policzka.

Po próbki DNA zebrano markery genetyczne są porównywane ze sobą. Po pierwsze, DNA od dziecka jest porównywana z DNA matki i segmenty DNA, które odpowiadają matki usunięto z próbki. Pozostałe segmenty są następnie porównywane z DNA przyszłego ojca. Osoba, która dzieli ojcowskie markerów DNA z dzieckiem jest uznany za ojca. W przypadku, że markery DNA nie pasują, osoba nie jest ojcem dziecka.

Jak testować próbki śliny

Jak testować próbki śliny

Próbki śliny mogą być testowane pod kątem różnych powodów, w tym do ustalenia ojcostwa. Lekarz może zażądać, aby zebrać próbki śliny, by sprawdzić poziom hormonów, czy może chcesz przetestować śliny spróbować samemu, jeśli starasz się przewidzieć owulację poprzez oglądanie na wzór ferning. Niezależnie od powodów, zbieranie i testowanie próbki śliny jest dość łatwe zadanie.

Instrukcje

Zbieranie Ślina na badanie laboratoryjne

1 Otworzyć opakowanie zestawu testowego i przeczytaj dołączoną kierunki lub przeglądu nakazanych ci przez lekarza. Chcesz dowiedzieć się, czy próbka musi być zbierane w określonym czasie dnia, jeśli chcesz przewinąć przed pobierania próbki lub jeśli trzeba wykonać jakieś specjalne procedury związane z jego kolekcji.

2 Zebrać swoje próbki śliny w reżyserii pakietu testowego zestawu. Jeśli trzeba wypełnić małą rurkę ze śliną, plwocina do rury aż do linii wypełnienia. Jeśli musisz przetrzyj wnętrze policzka, zrobić i upewnić się, że jest w pełni nasycony wacik ze śliną.

3 kolekcji uszczelnić pakiet starannie, aby zapobiec wyciekowi, a następnie wysłać zestaw testowy w lub upuść go w laboratorium medycznym zgodnie z zaleceniami lekarza. Lekarz skontaktuje się z wynikami testu.

Badanie śliny na ferning

4 Otwórz mikroskopu testowy i przeczytać dołączoną instrukcję. Znajdź slajd, na którym należy położyć śliny do analizy, i oczyścić. Chcesz, aby upewnić się, że jest wolne od kurzu i zanieczyszczeń.

5 Umieść niewielką ilość śliny na szkiełka. Spróbuj pobraniu niewielkiej ilości śliny na języku, a następnie pozwolić jej kapać na slajdzie. Niech suwak wysuszyć na powietrzu.

6 Umieść slajd pod mikroskopem i wyregulować ostrość, dzięki czemu można zobaczyć, suszone kryształy na szybie. Jeśli jesteś blisko datą owulacji, kryształy należy wysuszyć w wzór przypominający paprocie, co oznacza, że ​​mogą być płodne. Jeśli nie jesteś w pobliżu owulacji, kryształy powinny wyglądać bardziej sześcienny, prawie jak ziarna soli.

Wskazówki

 • Jeśli twoje usta są suche i masz problemy ślinią, spróbuj pić szklankę wody około godziny przed zbierać ślinę. Możesz także spróbować przygotowywania aromatyczny posiłek w kuchni bezpośrednio przed planują zebrać próbkę; zapach i myśl o żywności powinny stymulować wydzielanie śliny. Nie jeść posiłek, dopóki nie zebrano próbki.
 • Dokładność badania śliny do przewidzenia owulacji zmienia. Testy ślina nie powinna być stosowana do celów antykoncepcyjnych.

Co można wymazów z policzka zidentyfikować?

Wymaz z policzka lub policzkową odnosi się zarówno do narzędzia używanego do procedury oraz próbka. Pędzlowanie wymaga użycia specjalnych aplikatorów wyrzucenia na jednym końcu z bawełny, poliestru lub pianki, przy pomiarze co najmniej 6 cm z drewna lub tworzywa sztucznego uchwytu. Przy wacik jest nieinwazyjna, bezbolesny zabieg, w którym aplikator jest pocierano środka policzka, gdzie zbiera się komórki nabłonkowe i ślinę.

Profil DNA i zaburzenia genetyczne

Wymazy policzkowe są szeroko stosowane w laboratoriach przestępczych i laboratoriów medycznych jako źródło DNA do profilowania i do celów diagnostycznych. Laboratoria Crime używać wacików jak narzędzia do identyfikacji poszczególnych osób, jak i odniesienia, do którego próbki mogą być nieznane lub dopasowanych porównaniu. Laboratoria medyczne, z drugiej strony, zebranie próbek z wymazów wskazać aberracji chromosomów, białka lub DNA, aby pomóc im w identyfikacji choroby konkretnego pacjenta. Podczas gdy we krwi, włosów, skóry lub płyn owodniowy może być używane zarówno do celów, wymazy policzkowe oferuje najlepszą równowagę pomiędzy noninvasiveness i dokładności.

Zgodności tkankowej

Wymaz z policzka może również określić zgodność dawcy narządów i pacjenta. Tkanka pisania odbywa się poprzez proces zwany "antygen leukocytów człowieka" (HLA) badanie. Technik wykorzystuje wymazy policzkowe potencjalnych dawców, aby zobaczyć, czy ich antygenów krwinek białych, odpowiadają w pacjenta. Proces ten chroni przed odrzuceniem tkanek - wynika z ciała rozpoznawania antygenów odbiorcy na tkanki dawcy jako obcego. Badania HLA są najczęściej wykorzystywane do serca, wątroby, nerek, trzustki i szpiku kostnego, gdzie większa liczba identycznych antygenów HLA oznacza większy prawdopodobieństwo udanego przeszczepu.

Pochodzenie

Wymaz z policzka może również dostarczać informacji dla testów na ojcostwo, ponownie przez porównanie antygenów HLA. A dziecka Antygeny HLA musi być przypisana albo matki lub ojca. Niezgodność oznacza wykluczenie albo jako rodzic dziecka. Wymazy policzkowe zapewniają dokładność tak samo jak badania krwi i mają dodatkowe zalety ich jest nieinwazyjna i całkowicie niezależne od ostatnich transfuzji krwi i przeszczepów szpiku kostnego.

Używanie narkotyków

Wreszcie, wymazy policzkowe są używane do testów narkotykowych śliny, aby ustalić, czy dana osoba podjęła ostatnio narkotyków. Zamiast tarcie wacika na wewnętrznej policzek pacjenta, osoba odbierająca próbkę wymazu pozwala, aby nasycony śliny. Badania śliny narkotyków można łatwo wykryć obecność marihuany, heroiny, amfetaminy, kokainy i THC, i oferują proste, oszukiwać-proof środki zbierania próbek; Jednakże wymazy policzkowe do badań leków są ograniczone przez czas i nie mogą być stosowane niezawodnie po około 12 godzinach.

Czerwone policzki u dzieci Podczas zimnie

Czerwone policzki u dzieci Podczas zimnie


Twarz kogokolwiek, w tym dziecka, może stać się czerwony, gdy narażone na działanie wiatru i zimna. Jednakże, jeśli policzki Twojego dziecka się bardzo czerwona, a nie tylko wtedy, gdy na zewnątrz jest zimno, może mieć chorobę zwaną chorobą policzek uderzył (rumień zakaźny.) Inna nazwa tej choroby to choroba piąta. To ma swoją nazwę, ponieważ jest to piąty wysypka w grupie wysypki, w tym gorączki szkarłat, odrze, różyczce i różyczka. Ten stan jest zaraźliwy.

Uderzył Cheek / piąta Choroba

Po policzkach Twojego dziecka są czerwone, jeśli ma on również gorączka i objawy podobne do lotu, w tym bóle i ból gardła, że ​​choroba może być uderzył w policzek. Wysypka pojawia się najpierw na policzkach Twojego dziecka, a następnie udaje się do jego kończyn i ciała po kilku dniach. Swędzi. Niektóre dzieci po prostu czerwone policzki i żaden z innych objawów.

Efekty

Stan może pojawić się miesiąc po pierwszym wybuchu. Jeśli Twoje dziecko jest rozgrzane lub jest w słońcu i są bardzo aktywne policzki może się intensywnie czerwono. To nie oznacza, infekcja zwrócone według Babycentre.co.uk. Zazwyczaj choroba uderzyła policzka jest łagodny, ale dla niemowląt, które talasemii, który jest zaburzeniem genetycznym krwi lub anemię sierpowatą może to być niebezpieczne. Warunki te powodują niedokrwistość i uderzył choroby policzek będzie anemii gorzej.

Trądzik różowaty

Ogniste czerwone policzki może również oznaczać, że Twoje dziecko ma objawy trądziku różowatego. Jeśli widzisz rozpraszania uderzeń na szczycie czerwonych policzkach, może on cierpieć na tym zapalną chorobą skóry. Jest jeszcze gorzej, jeśli dziecko je pikantne jedzenie jest aktywna fizycznie. Kiedy jest zimno, to może trądzik różowaty gorzej, jak można słoneczny.

Sucha skóra

Zimą skóra lub skóra twojego dziecka może być bardzo sucha, ponieważ jest niska wilgotność. To sprawia, że ​​skóra wyschnąć i swędzenia. Można go również wyłączyć skórę i policzki, czerwony. Kiedy sucha skóra robi się naprawdę źle, jak kabaretki mogą pojawić się pęknięcia, a Twoja skóra będzie się łuszcząca się, matowa i szorstka. Sucha skóra jest nazywany asteatosis lub suchość skóry. Gdy nie ma wystarczającej ilości wody (wilgoci) w warstwie corenum części skóry, suchość występuje. Olejki ochronne w skórze znikają i wody, które normalnie utrzymują skórę ucieka. Gdy skóra wysycha, kurczy się i wtedy pęka.

Przeciwwirusowe Rośliny

Przeciwwirusowe Rośliny


Rośliny były stosowane w tradycyjnych leków do leczenia infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych. Niektóre z nich wykazują potencjał do zapobiegania i leczenia zakażeń wirusowych, w aktywacji układu immunologicznego do docelowych komórek zakażonych wirusem. Jednak zawsze należy skonsultować się z dostawcą opieki zdrowotnej przed siebie medicating z ziołowych suplementów, ponieważ nie są regulowane przez US Food and Drug Administration.

Allium sativum oraz Allium cepa

Czosnek (Allium sativum), cebula (Allium cepa) można jeść na surowo lub gotowane częściowo jako środek ochronny przeciwko infekcjom wirusowym. Składnik aktywny biologicznie, allicyny, rozkłada się na jego części składowe, co poprawia odpowiedź gospodarza na patogeny wirusowe. Badania badania opublikowane w numerze "Science Journal" Animal grudnia 2010 udokumentowane efekty czosnku i cebuli na immunologicznych funkcji kurcząt. Badacze stwierdzili, że dawki Alliums w 10 g na kg masy ciała zwiększone wytwarzanie przeciwciał i proliferację komórek odpornościowych wobec kilku patogenów wirusowych specyficzne ptaki.

Eupatorium perfoliatum

Wspólny środek stosowany w hiszpańskiej grypy 1918 zawarte boneset --- Eupatorium perfoliatum --- w leczeniu górnych dróg oddechowych wywołanych przez działanie wirusa. Listopada 2003 artykuł pojawia się w "Fitoterapia badań" badali wpływ boneset przeciwko herpes simplex typu 1 (HSV-1), wirus Junin (JUNV) i wirusa dengi typu 2 (DEN-2). Autorzy badania stwierdzono, że boneset był skuteczny przeciw HSV-1 w dawce 65 do 125 ppm, ale nie ma zauważalnego wpływu na tle JUNV lub DEN-2.

Andrographis paniculata

Andrographis paniculata powszechnie stosowane w tradycyjnej medycynie chińskiej do leczenia przewlekłego zapalenia i stwardnienia rozsianego spowodowanych przez infekcje wirusowe. Wrzesień 2006 numer "Journal of Ethnopharmacology" udokumentowane badania mające na celu zbadanie skuteczności tej rośliny do zwalczania wirusa grypy A (H1N1), używając komórek oskrzeli człowieka. Badanie wykazało, że ta roślina lecznicza ma wielki potencjał alternatywnego leczenia wirusa grypy, jak wskazuje jego zdolność do zwiększania produkcji przeciwciał.

Lomatium dissectum

Lomatium dissectum jest gatunkiem rośliny tradycyjnie wykorzystywane przez Indian do leczenia infekcje górnych dróg oddechowych wirusowych poprzez wdychanie pary z wrzącej roślin w wodzie. Badanie kliniczne opisane w grudniu 1995 numerze "Journal of Ethnopharmacology" wykazały, że wyciąg z Lomatium był skuteczny w zwalczaniu szczepów rotawirusa, choć nieskuteczne wobec sześciu innych szczepów wirusa, które zostały zbadane w badaniu. Autorzy doszli do wniosku, że wykrztuśny wytworzony z rośliny stymuluje wytwarzanie przeciwciał u śluzowych wobec wybranych szczepów wirusowych.

Eleutherococcus senticosus

Syberyjski żeńszeń, Eleuterokok senticosus wykazano, że do wspierania funkcji układu odpornościowego wobec RNA typu infekcji wirusowych. Czerwca 2001 Badanie opublikowane w "Antiviral Research" zbadać skuteczność wyciągu z korzeni rośliny przed kilkoma wirusami RNA typu, w tym ludzkiego wirusa nosorożca (HRV), syncytialny wirus oddechowy (RSV) i wirus grypy A (Iav) . Badacze stwierdzili, że wyciąg jest skuteczny w zapobieganiu replikacji wirusa RNA każdego rodzaju testowanej, lecz był nieskuteczny wobec wirusa typu DNA, w tym adenowirus i HSV-1.

Malarii i Rośliny

Malarii i Rośliny


Malaria jest poważną chorobą, która jest spowodowana przez pasożyta Plasmodium, organizm krwiotwórczego. To jest przenoszony głównie przez komary i jest szczególnie powszechne w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i na subkontynencie indyjskim. Objawy to wymioty, gorączka i ból głowy, a jeśli nie traktuje się w niektórych pacjentów, śmierć. Chociaż farmaceutyczne do leczenia malarii istnieje, nie zawsze są dostępne w obszarach, gdzie są one potrzebne najbardziej. Jednakże, istnieje kilka naturalnych środków na choroby, które są zarówno tanie, jak i skuteczne.

Leczenie malarii

Różnorodność leków są stosowane w leczeniu malarii. Specyficznych leków zależy od stopnia zakażenia. Chinina służy zarówno jako zapobiegania i leczenia. Okaże się dziś w miksery alkoholowych takich jak tonikiem, który z kolei dał nazwę na gin z tonikiem koktajl cieszył przez Brytyjczyków podczas kolonizacji Indii. Leczenie jest stosowane do dziś, aczkolwiek w postaci tabletek. Inne zabiegi obejmują chlorochina, klindamycyna, doksycyklina i meflochinę.

Tradycyjne zabiegi w Madagacar

W Madagaskaru ludzie długo stosować różne rośliny, w celu leczenia malarii. Należą Agavaceae, w którym zarówno kora i liście są mieszane drinka, wraz z częściami z innych roślin, w tym Nymphaea lotus i Vepris ampody. Ten traktuje objawy malarii, w tym bóle mięśni i zmęczenie. Zabieg ten stosuje się nie tylko do malarii, ale także innych dolegliwości, takich jak biegunka, gorączka i czerwonki. Inne drzewa użyte do tego celu obejmują canallaceae, thymelaeaceae, Leguminosae i Rutaceae.

Słodki Piołun

Zakład ten, znany również jako Aremisisia annua, tradycyjnie stosuje się w Chinach w leczeniu malarii i dopiero ostatnio zaczęło być postrzegane jako rzeczywisty leczeniu malarii na świecie. Ostatnio zakład został przywieziony do Afryki, gdzie teraz rośnie w kraju. Ekstrakt zwany ACT jest obecnie stosowany w połączeniu z lekami farmaceutycznych w celu leczenia osób cierpiących na tego regionu.

Outlook

Chociaż niewiele wiadomo o skuteczności tradycyjnych Madagaskaru zabiegów, wyciąg z roślin piołunu słodkiej wykazano produkować kilka znaczących rezultatów w leczeniu malarii. Popyt na słodkie piołunu roślina ma przewyższył podaż. Zakład został więc postrzegane jako potencjalnie skutecznej metody w gospodarkach afrykańskich Rozruch dając rolnikom rentowny upraw. Wysiłki są obecnie wysunięte do uzyskania wysokiej wydajności w wersji z zakładu. Słodki piołun jest również postrzegane jako alternatywa dla droższych leków na malarię produkowanych przez firmy farmaceutyczne.

Wskazówki dla testu hormonu śliny

Hormony odgrywają dużą rolę w procesach ustrojowych, zwłaszcza rozrodczość. Gdy hormony są z walnięcie, człowiek może doświadczyć problemów, takich jak bezpłodność, uderzenia gorąca, zmęczenie i zmiany nastroju. Czasem jest to konieczne, aby wykonać test śliny, aby zmierzyć poziom hormonów tak, że tego rodzaju problemów zdrowotnych można uniknąć lub leczyć.

Czas i Ślina

Zawsze wziąć próbkę śliny około godziny przed jedzeniem. Enzymy w jedzeniu, i które są produkowane w ustach jako początek procesu trawienia mogą zakłócać wyników badań hormonów. Jeśli okaże się, że trudno jest dostać ślina płynąca bez czegoś do jedzenia, spróbuj trzymać posiłek w garnku pieca lub garnek, że trochę potrwa do końca, ale które będzie wysyłać zapachy żywności w całym domu. Możesz również stymulować wydzielanie śliny przez wody pitnej. Nie staraj się zrobić test zaraz po wstaniu z łóżka, ponieważ produkcja śliny jest trochę wolniej, gdy śpimy. Poczekaj, aż po już ubrana i prysznic.

Leczenie hormonalne

Jeśli używasz miejscowo lub Troche hormon, przestać używać ich przed wykonaniem testu śliny. Pozostawić 12 godzin czasu między ostatnim zastosowaniu miejscowym i rozpoczęciem testu śliny. Hormonów Troche, pozostawić 36 godzin. Na przykład, jeśli wiesz, że będziesz robić testy śliny jutro rano, to nie stosuje się miejscowo krem ​​z hormonem później niż godzina osiemnasta dzisiaj. Chodzi o to, że uzupełniające hormony mieć czas na opuszczenie ciała przed badaniem, tak, że tylko własne hormony są mierzone.

Płeć

Hormony miejscowe i Troche może zrzucić wyniki badań hormonu śliny zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, więc bez względu na płeć, jeśli normalnie wziąć te uzupełniające hormonów, należy postępować zgodnie z wytycznymi czasowe dla zatrzymywania dodatkowego hormonu przed badaniem. Jeśli jesteś kobietą, która jest miesiączkować, masz wąskie okno, w którym należy wykonać test: Spróbuj to zrobić w dniach 19 do 21 w cyklu. Jeśli jesteś mężczyzną, czy są menopauzie kobieta nie na hormonalnej terapii zastępczej, to może to zrobić każdy dzień.

Jeśli jesteś kobietą i używać hormonalną antykoncepcję, można użyć kontroli urodzeń, jak zwykle, kiedy zrobić test. To nie ma znaczenia, jeśli używasz pigułki, poprawki lub implant lub wkładanie. Komunikować dawkę i rodzaj antykoncepcji z lekarzem lub z laboratorium, jednak tak, że mogą analizować wyniki badań dokładnie.

Kodowanie koloru

Nie ignoruj ​​kolory na rurach lub pasków zbierania śliny. Kolory te są wykorzystywane, aby odróżnić od pory dnia badania pobierano. Jest to konieczne, ponieważ hormony wahać w ciągu dnia normalnie; mieszania kolorów może wpłynąć na dokładność testu negatywny.

Zamrożenie

Jeśli robisz test w domu i trzeba wysłać go do laboratorium, trzymać próbek w zamrażarce, jeśli nie można dostać je w mailu od razu. Spadek temperatury pomaga ślinę i hormony w jego obrębie z poniżające.

Jak przygotować się do testu śliny kortyzolu

Kortyzol jest hormonem, który jest wytwarzany w gruczołach nadnerczowych. Hormony odgrywają ważną rolę w wielu funkcji metabolicznych organizmu, w tym poziomu ciśnienia krwi, glukozy i zarządzania budowanie mięśni. Poziomów kortyzolu może być mierzona w trzech płynów ustrojowych krew, mocz i ślinę. Kilka prostych kroków pomoże Ci przygotować się do kortyzolu w teście śliny.

Instrukcje

1 Przeczytaj wskazówki, które znajdują się w zestawie testowym kortyzolu w ślinie, która będzie używana. Możesz otrzymać zestaw z laboratorium lub może trzeba kupić zestaw w sklepie medycznym dostaw. Pamiętaj wszystkie części, które są wymienione w instrukcji są dołączone do zestawu.

2 Dowiedz się od lekarza, kiedy należy wykonać test kortyzolu w ślinie. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Chemii Klinicznej, większość ludzi doświadcza ich najniższy poziom kortyzolu między 11 wieczorem a północą, i może być konieczne, aby sprawdzić swoją ślinę w tym czasie. Przygotować się do testu przez odpoczynku wczesnym wieczorem, jeśli nie są zwykle obudzić późno w nocy.

3 Relax przed badaniem kortyzolu w ślinie, i spróbować powstrzymać się od wszelkich działań, stresujące. Poziom kortyzolu wzrasta, gdy jesteś zestresowany, dr David Zava powiedział w wywiadzie dla Johna R. Lee, MD Medical List przedrukowany w Virginia Hopkins Health Watch. Staraj się zachować spokój, aby zapewnić dokładny odczyt dla testu.

4 Wykonać test wymagane. Będzie żuć kawałek materiału bawełnianego przez kilka minut, dopóki nie zostanie nasycony swojej śliny. Umieścić w bawełnę probówki dołączonej do zestawu. Gotowy zestaw testowy do dostarczenia do laboratorium.

Wskazówki

 • Przysadki Society donosi, że testy ślina nie mają być stosowane same, jako sposób pomiaru stężenia kortyzolu, ale może być stosowany w połączeniu z badania moczu i krwi.

Poziom kortyzolu: Vs test śliny Badanie krwi

Poziom kortyzolu: Vs test śliny Badanie krwi


Kortyzol jest hormonem produkowanym przez nadnercza (powyżej nerek). Rozpadowi białka, glukozy i lipidów w celu utrzymania ciśnienia krwi i regulacji układu odpornościowego, bardzo ważne jest, aby w celu utrzymania dobrego zdrowia normalnego poziomu kortyzolu.

Znaczenie

Laboratoria mogą sprawdzić poziom kortyzolu we krwi, śliny i moczu, aby ocenić produkcję kortyzolu. Lekarze używać testów kortyzolu do zdiagnozowania zespołu Cushinga (poziomy nienormalnie wysoki kortyzolu) oraz choroba Addisona (nienormalnie niski produkcji kortyzolu).

Ramy czasowe

Produkcja kortyzolu w organizmie następuje co jest znane w lub dobowej zmienności rytmu okołodobowego. Produkcja hormonu wzrasta rano, osiągając około 8 rano, a spada w godzinach wieczornych, z najniższym poziomem kortyzolu mierzonego na północy.

Pobieranie próbek

Pracownicy laboratorium pobrać krew z żyły łokciowej do badania kortyzolu we krwi. Do testów śliny, pacjent chce żuć rurze bawełny przez dwie do trzech minut, a następnie umieszcza się w rurze z tworzywa sztucznego do transportu do laboratorium.

Zalety

Badania nieinwazyjne śliny jest bardziej wygodna i ogranicza naprężenia, które mogą być związane z pobrania krwi. Stres może powodować przejściowy wzrost poziomu kortyzolu.

Rozważania

Zarówno w krwi i badania śliny, czynniki, takie jak ciąża, stres, niektóre leki, otyłość i choroby mogą zwiększyć poziom kortyzolu. Niedoczynność tarczycy i hormony steroidowe mogą zmniejszyć poziom kortyzolu.

Expert Insight

Lekarze coraz częściej za pomocą badania śliny kortyzolu w celu zdiagnozowania zespołu Cushinga, ze względu na łatwość pobierania próbek w różnych porach dnia i porównanie wyników.

Rośliny, które promują Weight Loss

Rośliny, które promują Weight Loss


Według kobiet Fitness, wiele roślin i ziół promować utrata masy ciała po dodaniu do osoby codziennej diecie. Traktowane jako suplementy, herbaty lub jedzenia, te rośliny pomaga zwiększyć tempo przemiany materii, spalania kalorii i tłuszczu, służą jako łagodne środki pobudzające lub hamować apetyt osoby. Zamiast korzystać z formuł chemicznych, takich jak utrata masy ciała pigułki, wiele kolei w kierunku naturalnych, ziołowych dostępnych, takich jak soja, lucerny, pokrzywy i zielonej herbaty.

Soy Protein

Najnowsze badania przedstawiono w Science Daily sugeruje, że spożywanie soi może być ściśle związane z metabolizmem organizmu. Badanie analizujące wpływ soi na utratę wagi szczurów Lab odkryli, że soja nie mieć wpływu. Roślin soi powoduje produkcję hormonów i innych mechanizmów w organizmie, które pomagają go do rozkładu lipidów, powodując większych wyników odchudzania. Szczury, które jadły soję stracili na wadze więcej niż przeciętnie tych szczurów, które nie. Science Daily, że "pojawiły się białko sojowe spowodowały utratę wagi, a nie poprzez zmniejszenie spożycia żywności, ale zmieniając metabolizm szczurów." To odkrycie może oznaczać zwiększoną sukces utrata wagi do tych, którzy dodać soję do zdrowej diety i wykonywania rutynowych.

Lucerna

Saponiny zawartości Alfalfa czyni go doskonałym moczopędne. Saponiny, według kobiet Fitness, to naturalne związki występujące w niektórych roślinach, które sprawiają, tłuszcz bardziej rozpuszczalne i zachować zdrowie naczyń krwionośnych. Wiążą się one z cholesterolu i toksyn, przed ich wejściem do jelita, i wylewać te szkodliwe substancje z organizmu.

Lucerna pozostawia również zawierać flawony, izoflawony i sterole. Zioła 2000 wyjaśnia, że ​​rodzina flawon służy wielu celom w organizmie człowieka, w tym przeciwzapalne, antyseptyczne i przeciwnowotworowych ról.

Łopian

Kolejny silny diuretyk, łopian ma wiele korzyści zdrowotnych, które zwiększą wyniki odchudzania. Inne składniki czynne w łopianu są kwasy polifenolowe, unulin i kwasów nie-hydroksylowe, co łopian ziołowe oczyszczania krwi i detoxing element. Krwi i układu chłonnego korzyści z tych właściwości detoksykacyjnych, według kobiet Fitness.

Aby korzystać z korzenia łopianu, najlepiej jest gotować około uncji suszonych roślin w wodzie przez dziesięć do dwudziestu minut, a następnie pozostawić do ostygnięcia. Kobiety Centrum zaleca picia między posiłkami do detoksykacji organizmu i zmniejszenia głodu i żywności pragnienia.

Cayenne, papryka i pikantne żywności

Cayenne został polepsza cyrkulację i rozkładowi w organizmie. Te efekty termogeniczne wysiłki w celu zwiększenia temperatury ciała danej osoby, a tym samym zwiększenie szybkości przemiany materii i kalorii spalić. Informuje, że uczestnicy fitness kobiet w ostatnim badaniu stracił większą wagę przy podejmowaniu cayenne.

Czerwona papryka, musztarda i inne gorące pikantne substancje podobne skutki. Te przyprawy podnieść tempo metabolizmu nawet o 25 procent. Pobudzają również pragnienie, co powoduje osoby do podjęcia się więcej płynów, które może zmniejszyć przyrost masy ciała.

Pokrzywy

To kolczaste, ciernista roślina ukryte korzyści dla zdrowia z powodu jego wysokiej wartości odżywczej i skutki odtruwające. To bogate w witaminy C i E, jak również minerały, takie jak wapń, magnez, żelazo, krzemionkę i potas. Pokrzywy pomaga organizmowi do naprawy i utrzymania się, co chroni osoby pasuje i jest w stanie wykonać ćwiczenia. Czyniąc to, roślina ta usuwa również z dala toksyn z organizmu. Dalsze badania wykazały, że pokrzywy zmniejszają łaknienie poprzez "karmienie komórek na głębszym poziomie." W rezultacie, pokrzywa picia herbata jest skutecznym sposobem ograniczenia łaknienia i głodu, a zwiększenie masy ciała.

Zielona herbata

Badania kliniczne z zielonej herbaty, przeprowadzonego przez dr Abdul Dulloo na Uniwersytecie w Genewie, w Szwajcarii, pokazał tę roślinę, aby mieć wpływ na metabolizm i proces utleniania tłuszczów. Oba procesy wzrosła, gdy uczestnicy wzięli ekstrakt z zielonej herbaty dziennie. Naukowcy uważają, zielone prace herbaty, poprzez zwiększenie kwoty WYDATKÓW energii, które ma miejsce w organizmie.

Rośliny lecznicze, które w leczeniu nadciśnienia tętniczego

Rośliny lecznicze, które w leczeniu nadciśnienia tętniczego


Nadciśnienie tętnicze jest często cichym zabójcą. Ludzie nie zdają sobie sprawy z ich ciśnienie krwi jest wysoki, aż rutynowe badanie fizykalne lub zdrowia odkrywa prawdę.

Ciśnienie krwi określa się za pomocą dwóch cyfr: Górna liczba jest mniejsza skurczowego i rozkurczowego liczba jest. Numer skurczowe podczas pracy serca, że ​​pompowanie krwi organizmu. Rozkurczowe jest, gdy krew przepływa pomiędzy uderzeniami serca.

Normalne ciśnienie powinno być niższe niż 120 w ciągu 80 ciśnienie krwi, który jest więcej niż 140 powyżej 90 uważany jest za wysokie, a dowolna liczba od wstępnie nadciśnienia.

Inne niż leki i niski poziom cholesterolu / tłuszczu / sodu w diecie i aktywności fizycznej, można zmniejszyć nadciśnienie z prostych ziół naturalnie występujących w żywności łatwo zdrowia i sklepów spożywczych, a nawet w ogrodzie.

Wpływ czosnku na nadciśnienie

Allium sativum lub różne ogrodowe czosnek, ma tę zaletę, zmniejszenia poziomu cholesterolu we krwi, a tym samym obniżenia wysokiego ciśnienia krwi. Członek rodziny cebula, czosnek pomaga rozrzedzające krew zniechęcając sklejaniu płytek krwi, oczywiście obniżenie ciśnienia krwi. Jednym z powodów tego jest obecność związków chemicznych zawierających siarkę w czosnku. Te substancje chemiczne mają zdolność do zmniejszenia stężenia lipidów lub "tłuszczu we krwi", ale dokładne mechanika, jak odbywa się to we krwi jest nadal nieznany.

Powiązania z nadciśnieniem głóg za

Chociaż nie ma bezpośredniej korelacji między głogu i wysokiego ciśnienia krwi, zioła wiadomo, że korzystny wpływ na serce i układ naczyniowy, a niższe ciśnienie krwi Pozytywnym efektem ubocznym stosowania zioła. Głóg działa poprzez zwiększenie przepływu krwi przez tętnice wieńcowe pozwalających tlenu i składników odżywczych, aby być skutecznie dostarczone do serca. Z układu naczyniowego, Hawthorn stabilizuje kolagenu w naczyniach krwionośnych, utrzymanie ich cienkie, zdrowe i czyni je bardziej skuteczne w pozyskiwaniu krwi do miejsca przeznaczenia. Głóg może także zwiększyć wchłanianie witaminy C przez vessles krwi, ponieważ zawiera substancje chemiczne roślin zwane flawonoidami.

Misletoe

Viscum album lub jemioła, to kolejny naturalny środek na wysokie ciśnienie krwi. Słowo "Jemioła" Uważa się, że pochodzą od celtyckiego słowa oznaczającego "wszystko leczyć". Łyżeczka liści i gałęzi ziemi i parzonej do herbaty może mieć pożądane korzyści. Jednakże, nie zaleca się przekraczać tej ilości na dobę.

Seler

Jedzenia surowego selera może rzeczywiście pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Ftalid jest chemiczny, który pomaga w selera osiągnięcia tego. Pomaga to w celu poszerzenia ścian naczyń krwionośnych pozwalające na przepływ krwi łatwiejsze. Wadą selera jest duża zawartość soli, może przeciwdziałać tego procesu.

Żeń-szeń

Wraz ze zmniejszaniem się obciążenia i zmęczenie, żeńszeń (American lub syberyjskiego) może przyczyniać się do zmniejszenia ciśnienia krwi, jeśli są przyjmowane w małych dawkach w dłuższym okresie czasu. Skutki uboczne żeń-szenia to drażliwość, niepokój, bóle głowy i kołatanie serca.

Juniper

Zastosowanie jałowca obniża ciśnienie krwi przez usuwanie nadmiaru cieczy z krwią. Pół łyżeczki gotowane jako herbata może znacznie pomóc.

Hibiskus

Liście roślin hibiskusa pomoc obniżenia ciśnienia krwi. Gotowane jak herbata, napój może być podawane na gorąco lub na zimno z małą ilością cukru lub słodziku. Smak tej rośliny przypomina sok żurawinowy.

Kontra HIV test śliny Badanie krwi

Kontra HIV test śliny Badanie krwi


Istnieją dwa główne rodzaje badań wykorzystywanych do diagnozowania zakażenia HIV: badań krwi i testów śliny. Chociaż wiele badań śliny wykorzystać lokalizacje jedynie jako metoda przesiewowa współczesne badania śliny może być bardzo precyzyjne.

Badanie śliny

Test śliny używa gąbkę chłonną lub urządzenie, które może skrobać wewnątrz policzek do pobierania próbki śliny. Obecność pewnych białek śliny oznacza prawdopodobne zakażenie HIV. Wynikiem może być dostarczany jako szybko jak 20 minut.

Badanie krwi

Próbka krwi jest pobierana i wysyłane do badań z zastosowaniem albo testu ELISA lub testów przeciwciał Western blot. Testy te wyglądają na przeciwciała, które są wytwarzane podczas infekcji HIV i są często stosowane w połączeniu ze sobą, w celu potwierdzenia diagnozy. Badanie może potrwać do dwóch tygodni.

Dokładność

Oba testy śliny i krwi może być bardzo dokładne, do 99,8%, zgodnie z National Institutes of Health. Dokładność może mieć wpływ na czas od zakażenia, jednak, jak może trwać do sześciu miesięcy dla wirusa do replikowania się na tyle, aby powodować dodatni wynik na każdym teście.

W oparciu o badanie typu Położenie Clinic

Obszary wiejskie mogą być bardziej skłonni do korzystania z badań krwi, ponieważ mogą one być przetwarzane w centralnym miejscu, a liczba przeprowadzonych badań nie mogą uzasadniać utrzymanie testów śliny na rękę. Obszary miejskie są bardziej skłonni do korzystania testy śliny tytułem technika diagnostyki ze względu na szybkość zaangażowanych i większej liczby przeprowadzonych badań.

Pediatria

Testy śliny są powszechnie stosowane do diagnozowania infekcji HIV u niemowląt i dzieci, z uwagi na łatwość podawania testu bez konieczności igieł i badania krwi. Jak dzieci mogą rozwijać w późnym stadium zakażenia HIV szybciej, niż dorośli, tym szybciej ślina testy mogą również pomóc, aby rozpocząć leczenie wcześniej.

Nuts & Rośliny strączkowe Fakty

Orzechy i rośliny strączkowe są zdrowe formy białka, które nie pochodzą od zwierząt, żywności i są doskonałe zarówno dla osób, które są wegetarianami, i tych, którzy nie są. Istnieje kilka zaskakujących faktów o orzechy i rośliny strączkowe, które wyjaśniają, dlaczego powinny one być częścią regularnej diety.

Orzechy są pakiety z Żywienia

Nakrętki nie tylko zawierają białko, ale również wiele witamin i minerałów. Orzechy są dobrym źródłem błonnika, fosforu i potasu.

Orzechy są w wielu odmianach

Orzechy są w różnych smaków i konsystencji. Rodzaje orzechów to migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, kasztany, Leszczyny, makadamia, orzeszki ziemne, pekan, orzechy piniowe, pistacje, orzechy włoskie, a nawet orzechy kokosowe.

Pakowane w składniki odżywcze rośliny strączkowe

Według Centrum Zdrowia młodych kobiet w Szpitalu Dziecięcym w Bostonie, rośliny strączkowe są pakowane zarówno białka i błonnika.

Jakie są rośliny strączkowe?

Rośliny strączkowe mogą zawierać fasola i soczewica.

Popularne rodzaje roślin strączkowych

Typowe rodzaje roślin strączkowych to czarna fasola, Black-eyed groch, fasola garbanzo, fasola, fasola i marynarki fasola pinto. Soja jest również uważany za strączkowych.

Jakie rośliny kwasu hialuronowego w nich?

Kwas hialuronowy jest polisacharydem w stawach, chrząstki, skóry i oczu zwierząt. Służy wielu celom w organizmie i badano jako lekarstwo na zapalenie stawów. Wiadomo, wśród badaczy raka jako markera nowotworu - to znaczy, że są obecne na wyższych poziomach, gdy komórki nowotworowe są bardziej aktywne. Jest on sprzedawany w handlu jako tabletki na różnych chorób, w tym zapalenia stawów, nowotworów.

Historia

Kwas hialuronowy został po raz pierwszy wyizolowany w 1934 roku przez Karla Meyer, od płynu szklistego oka bydlęcej. Gdy w organizmie, jest ona określana jako hialuronan, a jego nazwa częściowo z jego głównego miejsca w organizmie, chrząstki szklistej. Jego wiele innych zastosowań po raz pierwszy zasugerował w badaniach w 1950 roku przez Alberta Dorfman na Uniwersytecie w Chicago. Odkrył zastosowanie kwasu hialuronowego poprzez bakterie i wirusy, a wiele z jego działań i biochemicznej struktury. Stwierdzono również opracowane dla celów niemedycznych ciągu roku, w tym w wodzie środka wiążącego w kosmetykach i kremy i jest sprzedawany jako wstrzyknięcie wygładzania skóry pod nazwami Restylane i Juvederm.

Rośliny

Kwas hialuronowy nie występuje naturalnie w roślin. Jest on wykonany w procesach ciała zwierząt. Nie było jednak patent przyznany w Stanach Zjednoczonych w 2009 roku w sprawie sposobu wytwarzania kwasu hialuronowego za pomocą genetycznie zmienionych komórek roślinnych, złożonym przez grupę japońskich wynalazców. To przypuszczalnie bardziej skuteczny i mniej kosztowny sposób wytwarzania polisacharydu dla celów biomedycznych i handlowych, jako że obecnie uzyskiwany z chrząstki zwierzęcia.

Choroba zwyrodnieniowa stawów

Najsilniejsze zastosowanie kliniczne kwasu hialuronowego w formie zastrzyków w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów. Uważa się, że w celu takiego stanu poprzez zwiększenie lepkości i sprężystości złącza, i maziowy, płyn, w krótkich okresach czasu. 2000 artykuł w American lekarza rodzinnego zauważyć pewne sukcesy z tego leczenia, zwłaszcza gdy utrzymują się objawy zapalenia stawów po innych zabiegach. Kwas hialuronowy jest także często sprzedawane razem z siarczanu chondroityny i glukozaminy, w pigułki lub kapsułki. Prawdopodobnie ma to żadnego wpływu na tej postaci, jak to jest proste węglowodany i jest podzielony przez korpus przed może być używany przez stawów lub chrząstki. W roku 2004, jednakże, że proces opatentowany polimeryzuje kwas hialuronowy, łamiąc ją na mniejsze części, które są nadal wykorzystywane przez organizm i łatwo wchłania się po spożyciu doustnym.

Rolę w organizmie

Kwas hialuronowy jest obecny w wielu tkankach w organizmie i badano jego rola w rozwoju tkanki, gojenia ran i rozwoju raka. Uważa się za niezbędne do prawidłowego rozwoju tkanek serca, ponieważ badania na myszach wykazały, że bez niego, zarodkowe myszy rozwijać zaburzenia tkanki serca. Bakterie i wirusy także użyć długi łańcuch cukrów tworzą ochronną powłokę wokół siebie, co czyni je bardziej zjadliwe. Kwas nie tylko pojawi się ruch komórek pomoc i rozwój, ale wspomaga zachowanie inwazyjny i transformację komórek w komórki rakowe.

Produkcja

Brak jest informacji na temat tego, czy naukowego produkcji kwasu hialuronowego może być stymulowane w organizmie poprzez przyjmowanie roślinnych lub zwierzęcych źródeł żywności. Wiele źródeł nienaukowych sugerują magnez i pokarmy zawierające cynk, takie jak skrobię warzyw korzeniowych mogą pomóc zwiększyć produkcję kwasu hialuronowego ciała. Inni sugerują spożyciu zup lub mieszanin wykonanych z kości zwierząt, stawów i chrząstek, choć prezentuje ten sam problem co niepolimerowe spożycia innych formach.

Jak zmierzyć moczowego i pH śliny

Pomiaru pH moczu i śliny jest szybkie i łatwe, jeśli nie stale dokładne, sposób monitorowania stanu zdrowia ciała. Idealnie pH ciała powinna wynosić około 7,3 do 7,4, ale w ślinie zdrowych moczowych i wartości pH są bardziej kwaśne (6,4 do 7,0). Jednakże, te dwa wymiary mogą się zmieniać w szerokim zakresie i odczyt silnie kwaśnym lub alkalicznym pH w ślinie lub moczu jest automatycznie wskazuje pH krwi. Niemniej jednak, zgodnie badanie moczu i śliny poziomie pH powinno dać wyobrażenie, jak kwaśne lub zasadowe pH ciała jest twoje.

Instrukcje

Badanie śliny

1 Spit do małego, czystego pojemnika. To może być mała misa lub nawet łyżką, tak długo jak nie ma nic na niego.

2 Dotknij pH Hydrion stip do śliny natychmiast i czekać na to, aby zmienić kolor. Powinno to nastąpić bardzo szybko.

3 Patrz zawarte twoje paski 'schemat kolorów, aby określić przybliżoną wartość pH swojej śliny. Zazwyczaj, cieplejsze kolory wskazują kwasowość i zasadowość chłodniejsze kolory wskazują.

4 Powtarzaj codziennie przez tydzień i uśrednić wyniki.

Badanie moczu

5 mocz do małego pojemnika.

6 natychmiast Zanurz pasek Hyrdion pH w moczu i czekać na to, aby zmienić kolor.

7 Patrz ponownie do pasków "zawiera tabelę kolorów.

8 Powtarzaj codziennie przez tydzień i uśrednić wyniki.

Wskazówki

 • Wiele sklepów ze zdrową żywnością i apteki dokona pH Hyrdion papier. Ale jeśli masz problemy ze znalezieniem go, basen lub zaopatrzenia laboratorium przechowuje prawie na pewno go nosić. Jeśli nadal występują problemy, zobacz Zasoby.
 • Jak poziom pH moczu różnią się znacznie od instancji do instancji, to wypada, aby sprawdzić więcej niż raz na dobę. Na przykład, twój poziom pH moczu będzie bardziej kwaśny zaraz po przebudzeniu.
 • Ważne jest również, aby czekać dwie godziny po jedzeniem, piciem, paleniem lub mycia zębów przed badaniem poziom pH śliny. Wszystko, co było w ustach może indywidualnie zmienić swoje pH śliny i daje nieprawidłowy odczyt. W przeciwieństwie do moczu, rano jest idealny czas, aby sprawdzić pH śliny.

Jak jeść Rośliny strączkowe

Jak jeść Rośliny strączkowe


Soczewica, fasola i orzeszki ziemne są wszystkie rośliny strączkowe. One uprawiane na winorośli lub krzewów i są dostępne świeże, mrożone, konserwowane i suszone. Rośliny strączkowe nie tylko niską zawartość tłuszczu, są także bogate w białka, witamin, minerałów i włókien, a zatem łatwy do włączenia do zdrowej diety. Istnieje wiele różnych sposobów, aby uzyskać dzienną dawkę tego super jedzenie.

Instrukcje

1 do góry każda sałatka z fasoli w puszkach dla dodatkowego białka i błonnika. Fasola w puszkach są wstępnie przygotowane i powinny być opróżnione i wypłukane przed jadłem. Podgrzać je w razie potrzeby, w wodzie lub jakimś sosem pomidorowym.

2 Namoczyć suche fasola i groch w wodzie przez 24 godziny na pulchny je. Włączenie ich do zup, zapiekanek i gulasze.

3 Gotowanie mleka sojowego, który jest wykonany z ziaren soi, i wlać na zboża zamiast zwykłym mleku.

4 Wymień mięso z tempeh. Tempeh jest w wyniku fermentacji soi i jest podstawą wielu dań wegetariańskich. Soja jest kompletne źródło białka, ponieważ mają one tylko aminokwasy, takie jak mięso.

5 Mix fasola, ser i salsa w mikrofali zapisać miskę. Mikrofalówki mieszaniny aż ser się roztopi i używać go jako dip do chipsów.

6 Mieszanka gotowanych ciecierzycy z 2 łyżki. soku z cytryny, 1 łyżka. oliwy z oliwek i 2 łyżki. z jogurtu naturalnego w malakserze, aż gęste formy mieszaniny. Przenieść mieszaninę do miski i dodać szczyptę suszonego tymianku, oregano i bazylii i 1 ząbek zmiażdżony czosnek. Dodać sól do smaku i rozpowszechniania hummus na kanapki. Humus można wymienić majonezu i mogą być również stosowane jako kąpieli.

7 Jedz edamame lub soi orzechów jako zdrową przekąskę między posiłkami, zamiast niezdrowych opcji, takich jak chipsy ziemniaczane czy słodycze.

Wskazówki

 • Po ugotowaniu warzywa strączkowe w wodzie, wyjąć je od źródła ciepła i pozwolić im moczyć w wodzie przez co najmniej jedną godzinę. Im dłużej moczyć mniej gazu będą produkować.

Jakie są trzy rośliny strączkowe?

Jakie są trzy rośliny strączkowe?


Rośliny strączkowe są członkami bazie roślin z rodziny grochu, charakteryzujące nasion jadalnych, które rosną na strąków. Rośliny strączkowe zawierają szereg składników odżywczych, w tym białek, włókien, przeciwutleniacze, witaminy B-kompleks, żelaza, tiamina, kwas foliowy i niacynę. Rośliny strączkowe są również mało tłuszczu. Korzyści zdrowotne związane ze spożywaniem roślin strączkowych obejmują poprawę trawienia, obniżyć poziom cholesterolu, zmniejszenie ryzyka chorób serca i regulacji poziomu cukru we krwi. Fasola, groch i soczewica są trzy rodzaje roślin strączkowych.

Fasola

Nasiona fasoli są produkowane przez stałych łodygach roślin strączkowych. Ziarna są w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach. Popularne odmiany fasoli, fasola pinto to czarna fasola, biała fasola, fasola, ziarna soi, granatowy, fasoli Lima i fasolki. Ziarna mogą być spożywane na surowo, kiełki lub gotowane, i może być przekształcony mąki, sosem sojowym i tofu. Ziarna są niskie w tłuszczu i się dobrze w gulasze, chili, zup i dań z ryżu.

Groszek

Groch są pustymi łodygach członkowie rodziny motylkowatych. Groch uprawiane są w trzech rodzajach: zielony groszek, groch i groszek śniegowe. Zielony groszek są słodkie w smaku z skrobię tekstury i opatrzone podobieństwo do zielonej fasoli. Groszku mają okrągłe strąki i słodki, trawiasty kolor. Groszku są często używane w Azji stir-fries. Groszku są jasnozielone, płaskie strąki i drobnych nasion. Groch są uniwersalne i mogą być spożywane na surowo prosto z ogrodu. Są również dobrze przygotowane i serwowane w makarony, sałatki, zupy, mieszać-frytki i naczyń.

Soczewica

Soczewica to rodzaj roślin strączkowych związane z fasoli i grochu. Soczewica są w kilku kolorach, w tym czerwony, zielony, żółty, pomarańczowy, brązowy i czarny. Soczewica są sprzedawane w całości lub podzielone, a nawet z skór. Suszonych soczewica może być przechowywana przez okres do jednego roku, w szczelnym pojemniku. Soczewica wymaga gotowania i nie powinny być spożywane na surowo. W przeciwieństwie fasoli, soczewicy nie wymaga kąpieli w wodzie przed gotowaniem. Gotowana soczewica może być dodany do zup, gulaszu, hamburgery i sałatki.

Orzeszki ziemne

Orzeszki ziemne należą do rodziny motylkowatych. Uprawiane pod ziemią lub pod brązowy powłoki z orzeszków ziemnych zawiera dwa lub trzy nasiona orzechowego. Orzeszki ziemne są wysoko kaloryczne, ale bogate w substancje odżywcze. Orzeszki zawierają duże ilości włókien, przeciwutleniacze, białka, witaminy i składniki mineralne. Orzeszki ziemne są popularne przekąski jedzenie dostępne na rynku w różnych formach, w tym pieczone, surowe, łuskane, niełuskane, solone, nie solone i przyprawione. Posiekane orzechy ziemne mogą być dodawane do wielu potraw przygotowanych żywności, aby dodać smaku i konsystencji.

Metody badań śliny narkotyków

Metody badań śliny narkotyków

Co to jest ślina Drug Testing?

Ślina testy narkotykowe został wdrożony jako prosty sposób przetestować dla THC, marihuany, heroiny, kokainy i amfetaminy. Testy narkotykowe śliny są używane przez lekarzy i klinik, którzy w miejsce badań krwi lub moczu. Badania śliny są uważane za łatwiejsze w użyciu niż badania krwi, które wymagają pielęgniarka do wypełnienia, i łatwiej uzyskać wiarygodne wyniki niż badania moczu, jak niektórzy ludzie, którzy wiedzą, że będą otrzymywać badanie moczu narkotyków będzie próbował rzucić test pijąc masowej ilości wody lub detox napojów.

Biorąc Saliva Drug test

Możesz zrobić test narkotyków śliny na Biuro lokalnego lekarza lub wolnego kliniki. Niektóre zadania wymagają robienia testów narkotykowych, zanim się zatrudnił, które zwykle odbywa się w biurze lub kadrowej biurze Spółki lekarza. Można również kupić on-line testy śliny narkotyków (patrz źródła) oraz w lokalnej drogerii. Kupując w Domu testy online lub w aptece są uważane za bardziej poufne niż biorąc je w gabinecie lekarskim, ponieważ wyniki będą wam drodze numer potwierdzenia, zamiast według nazwy. Test narkotykowy w-domu jest również świetny sposób, aby ustalić, czy dziecko lub nastolatek został biorąc leki bez uzyskiwania władze lub lekarz zaangażowany. W obu badaniach, aplikator do zębów, jak jest umieszczona pomiędzy językiem i policzek przez dwie minuty, a następnie wprowadzono z powrotem do pojemnika z tworzywa sztucznego i daje się lekarzowi lub wysyłane do laboratorium wymienionych w teście w domu.

Uzyskano wyniki

Jeśli mieli test śliny w gabinecie lekarskim lub w klinice wolnego, lekarz zaleci, aby zadzwonić - zazwyczaj w ciągu jednego do trzech tygodni. Następnie można otrzymać wyniki badań od recepcjonistka przez telefon. Z badania leków dla pracy, pracodawca poinformuje o wynikach testu, zazwyczaj tylko wtedy, gdy są negatywne. W domu test zazwyczaj od czterech do sześciu tygodni, aby otrzymać wyniki. Trzeba będzie zadzwonić pod numer laboratorium wymienione na opakowaniu, a następnie wprowadzić numer potwierdzenia wydrukowane na opakowaniu testu, aby otrzymać wyniki. Wyniki badania albo mieć przedstawiciela telefonicznej lub automatycznego programu.

Informacje na temat śliny Drug Testing

Ślina testowania leków obejmuje zbieranie śliny w celu określenia obecności nielegalnych substancji w ciele osobnika.

Badane leki

Ślina testy narkotykowe wykrywa narkomanii. Rodzaje leków wykrytych są alkohol, narkotyki, sterydy lecznicze, amfetaminy, kokainy, metabolity, morfina, metadon, heroiny i marihuany.

Wykorzystanie

Badania śliny stosuje się przede wszystkim na pracowników, kierowców, lub podejrzanych użytkowników narkotyków.

Korzyści

Ślina testy narkotykowe zapewnia prosty, szybki i nieinwazyjny sposób na sprawdzenie odwykowego. Wyniki dla testu ślina są dostępne od kilku minut.

Wady

Badanie śliny lek ma krótki przedział czasu do wykrywania w zakresie od kilku godzin do 2 do 3 dni, a zanieczyszczone śliną powoduje Wyniki badań być niejednoznaczne.

Rodzaje badań Oral

Rodzaje badań są badania laboratoryjne i badania pola. Z badań w terenie, urządzenie wyświetla wynik testów odczytu. W testach laboratoryjnych, systemy stosowane określenie używania narkotyków i wykrywania wielu leków.

Jak wybrać Fasola i rośliny strączkowe na diecie niskowęglowodanowej

Czy wybierając plan diety, który cechuje niskie spożycie węglowodanów do ogólnych celów, lub jako sposób zarządzania stanu zdrowia, jak cukrzyca, jednym z wyzwań będzie przygotowanie dania, które są smaczne, jak i pożywne. Wykorzystanie różnych rodzajów ziaren i roślin strączkowych w planowaniu posiłków pomoże zapewnić wybory żywności są zróżnicowane, aromatyczne, i łatwe do ciała do przetworzenia.

Instrukcje

1 Zacznij od uzyskania wykres indeksu glikemicznego. Wiele osób z cukrzycą stosować schematy jako środek identyfikacji fasola i rośliny strączkowe, które są niższe w węglowodany, a więc mniej prawdopodobne, aby spowodować nagły skok poziomu glukozy we krwi. Znając liczbę węglowodanów w porcji pomoże Ci pozostać w zakresie dziennego spożycia węglowodanów.

2 Wybierz świeżych lub mrożonych ziaren i roślin strączkowych, jeśli to możliwe. Zawartość sodu będzie niższa i wyższa niż zawartość składników odżywczych z przetworzonej żywności konserwowanej.

3 Pamiętaj, że kolor jest twoim przyjacielem. Ogólnie rzecz biorąc, ciemniejsze ziarna zapewni niższą zawartość węglowodanów i być ładowane z węglowodanów, które są łatwe do ciała do przyswojenia.

4 Ciesz się surowa. Groszek i fasolka szparagowa nie muszą być gotowane. Dokładnie spłukać i chłód na chrupiącą przekąskę, która dostarczy składników odżywczych bez wielu węglowodanów.

5 Sprzedam nową książkę kucharską. Sprawdzić, który zawiera wiele dań z warzyw, które są łatwe do wykonania i skłaniam się ku zastosowaniu niskich węglowodanów ziarna i roślin strączkowych jako kluczowych składników.

Wskazówki

 • ? Pamiętaj, aby zrównoważyć niskie węglowodany z odpowiednich ilości białka i tłuszczów dla lepszego odżywiania
 • ? Jeśli musisz użyć puszki fasoli i roślin strączkowych, wybrać niski lub brak odmian sodu
 • ? Dla osób zarządzających cukrzycy za pomocą diety, sprawdzić poziom glukozy we krwi na jedną i dwie godziny po jedzeniu. To daje pojęcie, jak dobrze organizm przetwarza różne ziarna i roślin strączkowych, a biorąc pod uwagę, jaki wpływ ma na fasola poziomu cukru we krwi.