adcov.com

leki na utrzymanie cisnienia

Co to jest zapobiegania nadciśnieniu?

Nadciśnienie tętnicze jest inne słowo na wysokie ciśnienie krwi. Nadciśnienie tętnicze występuje, gdy najmniejsze naczynia krwionośne-bilansowe w korpusie (tętniczek) kurczyć, lub uciskać. To kurczenie wymusza serca pracować trudniej uzyskać przepływ krwi w całym ciele. Jeśli wolno się rozwijać - i nieleczona - wysokie ciśnienie krwi może uszkodzić najważniejszych organów, w tym serca, mózgu, nerek i oczu. Są ludzie mogą podjąć kroki w celu zapobieżenia lub zatrzymania, nadciśnienie od opracowania.

Znaczenie

Wysokie ciśnienie krwi jest epidemią. To dotyczy 1 na 3 Amerykanów. Osób w wieku 65 lat lub starsze mają 90 procent szans na rozwój choroby. Afroamerykanie są na większe ryzyko rozwoju nadciśnienia tętniczego niż inne grupy rasowe lub etniczne.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Każdy może rozwijać wysokie ciśnienie krwi, ale amerykański Departament Zdrowia i Usług Społecznych państw, "Nadciśnienie tętnicze może prawie zawsze można zapobiec", wykonując zdrowego dzienną rutynę.

Dieta

Otyłość jest bezpośrednio związany z rozwojem nadciśnienia tętniczego, więc utrzymanie zdrowej wagi przez zdrowe odżywianie ma zasadnicze znaczenie dla zapobiegania nadciśnieniu. Zdrowa dieta to taka, która opiera się głównie na owoce, warzywa i ziarna i ma niskie stężenie tłuszczów zwierzęcych. Diety o wysokiej zawartości soli wykazały negatywny wpływ na ciśnienie krwi, dlatego dawka dzienna soli powinna być ograniczona do wartości od 1500 do 2400 mg.

, Podczas gdy niewielka ilość alkoholu - 01:59 napoje dzień - może rzeczywiście niższe ciśnienie krwi, picie więcej niż może rzeczywiście podnieść ciśnienie krwi. Również kofeina może chwilowo zwiększyć ciśnienie krwi. Tak więc napoje zawierające kofeinę takie jak kawa, herbata powinna być ograniczona do jednego lub dwóch kubków dziennie.

Ćwiczenie

Inna taktyka w walce z otyłością i zarówno wysokie ciśnienie krwi jest codzienne ćwiczenia. Działalność nie musi być wszystko, że skały stawy, nawet chodzenie 30 minut dziennie pomaga utrzymać ciśnienie krwi i wagę w ryzach.

Leki

Utrzymanie inne choroby pod kontrolą jest ważnym krokiem w zapobieganiu nadciśnienia tętniczego. Na przykład, osoby z cukrzycą są w grupie zwiększonego ryzyka rozwoju nadciśnienia tętniczego, co oznacza podejmowanie niezbędnych leków do kontrolowania poziomu cukru we krwi będzie również pomóc straży na wysokie ciśnienie krwi.

Tytoń

Palenia uszkadza tętnic i może spowodować wzrost ciśnienia krwi pozostaje wysoki, tak długo jak godzinę po zakończeniu palenia. Oznacza to, że palacz łańcucha może mają wysokie ciśnienie krwi przez cały dzień.

Rozważania

Nadciśnienie tętnicze jest znany jako cichy zabójca, ponieważ większość ludzi nie ma żadnych objawów choroby. Osoba może czuć się w porządku, ale wysokie ciśnienie krwi może być co czyni je podatnymi na atak serca, udar mózgu lub choroby nerek. American Heart Association mówi czyjeś ciśnienie krwi jest uważane za normalne, jeśli jest poniżej 120 na 80. Jedynym sposobem, aby wiedzieć, czy ciśnienie krwi jest normalne, aby został on sprawdzony przez lekarza opieki zdrowotnej.

Wyprysk Pomoc

Alergie są często związane z zatkany nos, kichanie i łzawienie oczu. Jednak wyprysk jest kolejnym częstym schorzeniem, które często towarzyszy alergii. Egzemy, zapalenia skóry, jest chorobą, w której skóra może stać się poplamiona, stan zapalny i świąd. Chociaż wyprysk może być bardzo frustrujące, zwłaszcza współpracę z alergiami, dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele sposobów leczenia tej choroby.

Tło na egzemy

Aby skutecznie leczyć wyprysk, lekarz musi najpierw wiedzieć co jest przyczyną choroby. Wyprysk jest powszechnie spotykane u dzieci i młodzieży i ma tendencję do znikają zwykle przed ukończeniem 25. Większość czasu, warunek jest spowodowane przez alergię na inny obiekt lub rzeczy w środowisku nowych mydła i barwników, lub coś innego ciała Nie stosuje się. Czasami można nawet wyprysk spowodowany alergią pokarmową. Początkowo lekarz będzie uruchomić wiele testów alergicznych związanych, aby zobaczyć czy są w stanie określić przyczynę swojej egzemy. Czasami warunek nie jest spowodowany przez alergię i jest po prostu tylko genetycznie zaburzeniem dziedzicznym. Około jeden na dziesięciu ludzi cierpi z tego warunku.

Leczenie medyczne

Egzemy, który jest związany z alergią, lekarz zwykle daje dwa rodzaje leków. Po pierwsze, ona zapewni Ci krem, który zawiera kortykosteroid. Krem pomoże zapobiec bólu i świądu związanego z chorobą. Ona również najprawdopodobniej przepisać jakieś leki przeciwhistaminowe, jak również do czynienia z części tego stanu alergii i zapobiec wyprysk z wypalania się ponownie.

Strona główna zadośćuczynienie

Istnieje również kilka domu środków, które można spróbować zwalczyć wypryski. Olejek kamforowy mogą być połączone pastą z drzewa sandałowego stworzyć swego miejscowego postaci maści, które można stosować bezpośrednio do obszaru zainteresowania. Pasta gałka może być również stosowany w podobny sposób. Witamina E i sosny tar mydło są również skuteczne w radzeniu sobie z egzemą. Cynk może być stosowane bezpośrednio na skórę w miejscu, wysypki lub mogą być wykonane w postaci tabletek. Cynk nie tylko wzmocnić układ odpornościowy, aby pomóc zwalczać choroby, ale również wysychają wysypka. Wreszcie, gdy wszystko inne wydaje się nie uda, możesz spróbować proste zimne okłady, które pomagają złagodzić stany zapalne i swędzenie z powodu tej choroby.

Zapobieganiu zaostrzeń

Jedna rzecz, aby pamiętać o wyprysku jest to, że nie jest to stan uleczalny. Mimo, że jest to stan, który znika wraz z wiekiem, są możliwe ups pochodni w dowolnym momencie. Istnieją jednak środki ostrożności, które można podjąć, aby uniknąć takich ponownych wystąpień, jeśli wiesz, że jesteś kandydatem do egzemy. Środki te obejmują unikanie stresu, unikanie ekspozycji na rozszerzoną gorącej wodzie, noszenie bawełny, w przeciwieństwie do innych rodzajów drażniących tkanin, przy użyciu nawilżające, unikając konieczności podstaw, biorąc swoje przepisane leki i utrzymanie temperatury ciała fajne tak, aby nie pocić więcej niż trzeba. Poddanie się do któregokolwiek z powyższych warunków, a nie stara się jak najlepiej ich unikać, może doprowadzić do potencjalnego wyprysk wybuchu.

EMR Federal Wymagania Lekarzy

EMR Federal Wymagania Lekarzy


W 2004 roku administracja Busha wprowadziła odważny plan, aby zapewnić zawodu lekarza, jako całości, całkowicie zamienia się w elektronicznej dokumentacji zdrowotnej (EHR). Plan ten został przekazany do prawa w Informatyki Gospodarczej i Zdrowia dla Clinical Zdrowia (HITECH) Akt przepisów ustawy z naprawy i reinwestycji amerykański (Arra) 2009. HiTech zapewnia lekarzy w dziesiątki tysięcy dolarów w zachęt finansowych do udziału w rozruchu w 2011 r.

Uczestnictwo pracowników medycznych

Zasady ustawy o HITECH są rozłożone tytułu 42 CFR §§ 412, 413, 422 i 495, oraz w tytule 45 CFR § 170. Zasady płatności motywacyjnych zastosowanie do uprawnionych pracowników (EPS), uprawnionych szpitali i krytycznych szpitali dostępu ( CAHs), które uczestniczą w programach Medicare i Medicaid i "sensownie użyć" technologii informacyjnej zdrowia (HIT) pod kierunkiem nowego Biura Koordynatora Krajowego (ONC) do trafienia.

Ustawa definiuje EP w dwóch różnych zestaw przypadkach. Jeżeli PE uczestniczy w Medicare, PE będzie lekarz legalnie, licencjonowane, nie opartych, że szpital ma ani lekarza medycyny, lekarza medycyny, stomatologii, lekarz chirurgii stomatologicznej, lekarza medycyny Podiatric, lekarza optometrii lub doktor medycyny chiropraktyka. Jeżeli PE uczestniczy w Medicaid, PE będzie albo lekarz, jak opisano wcześniej lub lekarz asystent, lub PE będzie certyfikat położna pielęgniarka lub pielęgniarka, kto praktykuje w federalnym wykwalifikowanych ośrodek zdrowia (FQHC) lub zdrowia wiejskich Klinika (RHC).

Sensowne Wykorzystanie

ONC potwierdza HIT sensownego korzystania z PE za pomocą EHR. Certyfikacja odbywa się w trzech etapach: Etap 1 podstawowe kryteria has15 obowiązkowe cele podstawowe, które muszą być spełnione; Etap 1 Menu ustala kryteria z 10 dobrowolnych celów, z których pięć muszą być spełnione; i etap 2 z jednego obowiązkowego celu, które muszą być spełnione.

Po ONC zaświadcza, że ​​Medicare PE jest zgodny, że PE może otrzymać do 44,000 dolarów w płatnościach motywacyjnych. Po ONC zaświadcza, że ​​Medicaid PE jest zgodny, że PE może otrzymać do 63750 dolarów na premie.

Kryteria podstawowe

W 15 obowiązkowe podstawowe cele, które muszą być spełnione łącznie są: skomputeryzowane wprowadzanie zamówień dostawcą (CPOE) Wykorzystanie do zabiegu medycznego, na które piszą roku EP-100 + recept; lekami i narkotykami alergii kontrola interakcji wdrożenie; utrzymanie listy problemów bieżących i aktywnych diagnoz, które są stale na bieżąco; wytwarzanie i przekazywanie dopuszczalnych recept drogą elektroniczną (ERX EPS), które co roku ponad 100 recept pisać; utrzymanie aktywnej liście leków; utrzymanie aktywnej listy leków alergii; recordation Demograficznej każdego pacjenta przez preferowanego języka, płci, rasy, pochodzenia etnicznego i datę urodzenia; recordation i wykresów na wykresach wzrostu istotnych zmian znak dla pacjentów między dwoma i 20-lat, w wysokości, masy ciała, ciśnienia krwi i wskaźnik masy ciała (BMI); recordation od palenia tytoniu u pacjentów starszych niż 12 lat; sprawozdawczą ambulatoryjnych środków jakości kliniczne z Centers for Medicare i Medicaid Services (CMS); realizacji co najmniej jednego względnej klinicznych z reguły wspomagania decyzji wzdłuż możliwość śledzenia zgodności; zapewnienie pacjentom, na wniosek, kopia elektroniczna ich informacji zdrowotnej (w tym wyników badań diagnostycznych, listy problemów, listy leków, leki alergii); dostarczenie wszystkich chorych z klinicznymi podsumowań podczas każdej wizyty w biurze; elektroniczną wymianę kluczowych informacji klinicznej z innymi opieki zdrowotnej; i ochrona EHRs.

Pozostałe kryteria

Menu ustawić kryteria to: wdrażanie kontroli narkotyków formulary; Włączenie klinicznych wyników badań do laboratorium EHRs; generowanie list pacjentów przez specyficzne warunki, aby być wykorzystane do poprawy jakości, zmniejszenie różnic, badań lub zasięgu; wysyłać przypomnienia pacjenta do profilaktycznej opieki / katamnestycznych dla pacjentów poniżej pięciu lat i powyżej 65 lat; terminowo zapewnić pacjentom dostęp do ich elektronicznego EHRs; certyfikat wykorzystanie HIT zidentyfikować i zaproponować środki edukacji pacjentów na określone cele; wykonywania leków pojednania z nowych pacjentów; świadczenia innych świadczeniodawców opieki zdrowotnej z rejestru podsumowanie opieki podczas kierowania pacjentów; przekazywanie danych do rejestrów elektronicznych i systemów informatycznych szczepień szczepień; i składanie elektronicznych danych nadzoru na objawowymi agencji zdrowia publicznego.

Etap 2 jest kryterium EPS, które piszą ponad 100 recept rocznie korzystać CPOE do zabiegu medycznego.

Jak zatrzymać Biorąc Seroquel

Seroquel jest marką dla kwetiapiny, lek, który jest powszechnie przepisywany przez lekarzy w leczeniu zaburzeń psychicznych. Jest on głównie stosowany w leczeniu schizofrenii i choroby dwubiegunowej. Czasami pacjent zdecyduje się przerwać stosowanie leku Seroquel, ale proces musi być zrobione starannie, aby zminimalizować skutki uboczne i upewnić się, że choroba nie wróci.

Instrukcje

1 Omów swoje pragnienie, aby zatrzymać przy Seroquel z lekarzem. Seroquel najczęściej stosowanego w leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej i schizofrenii. Jeśli przerywać, objawy mogą powrócić i zaburzać funkcjonowanie. Lekarz może ocenić ryzyko i upewnij się, że nie będzie miał problemów z zaburzeniem lub lekarz może tworzyć alternatywny plan leczenia w przypadku zaprzestania przyjmowania leku Seroquel.

2 Poproś lekarza, aby wyjaśnić objawy mogą wystąpić w przypadku zaprzestania przyjmowania leku Seroquel. Zgodnie z Mayo Clinic, najczęściej są: wymioty, nudności i problemy z zaśnięciem. Lekarz może wyjaśnić to bardziej szczegółowo i daje instrukcje, jak radzić sobie z nimi, jeśli ci się stało.

3 Przygotuj plan z lekarzem, aby stopniowo odstawić cię na Seroquel. Jeśli zmniejszyć dawkę stopniowo zgodnie z zaleceniami lekarza, można uniknąć wielu nieprzyjemnych skutków ubocznych, które mogą być spowodowane przerwaniem leczenia.

4 Postępuj planu lekarza, dokładnie zgodnie z zaleceniami. Możesz mieć ochotę po prostu przerywać stosowania tabletek, a nie stopniowo zwężający się je, ale to będzie zwiększyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Jeśli jesteś cierpliwy, twoje doświadczenie wycofanie będzie bardziej gładka i wygodne.

Wskazówki:

  • Jeśli zdecydujesz się przerwać stosowanie leku Seroquel z powodu działań niepożądanych, należy poinformować lekarza, którego skutki powodują najwięcej problemów. Ona może być w stanie przepisać leki, które będą różne traktować swoją chorobę, nie powodując negatywne skutki takie same.
  • Wielu pacjentów, którzy cierpią na zaburzenia psychiczne, takie jak schizofrenia i choroby afektywnej dwubiegunowej, że ich problem jest już po ich rozpoczęciu przyjmowania leków. Nie zdają sobie sprawy, że lek jest utrzymanie objawy pod kontrolą. Jeśli chcesz, aby zatrzymać Seroquel bo wierzę ci już potrzebne, należy porozmawiać z lekarzem przed podjęciem tej ważnej decyzji.

Jakie są leki na zespół niespokojnych nóg?

Zespół niespokojnych nóg (RLS) jest stanem, w którym nogi danej osoby staje się nerwowy lub bolesne, gdy są w stanie spoczynku. To jest częstym schorzeniem kobiet w ciąży, ale może również wpływać na innych ludzi. Objawy, które mogą wynosić od palenia do poczucia konieczności noga "zasnąć" na niekontrolowany przymus poruszania, dotyczy wszystkich ludzi na różnych stawek intensywności. Objawy mogą być zarządzane za pomocą różnych środków.

Zapobieganie

Zapobieganie może oznaczać zwolnienie z objawów u większości pacjentów z rozpoznanym RLS. Utrzymanie mnóstwo ćwiczeń w ciągu dnia może pomóc mięśnie nóg relaks w godzinach wieczornych. Ponadto, pacjenci RLS z pitną powinny unikać zbyt kofeinę lub alkohol, jak również zużywających produktów tytoniowych. Niektórzy pacjenci uważają, że biorąc gorącą kąpiel lub za pomocą klawiszy z podgrzewaną wodą w nocy przed snem może uspokoić swoje mięśnie i złagodzić objawy. Inni pacjenci muszą przyjmować suplement do niedoboru żelaza, który często może być przyczyna RLS.

Warunki podstawowe

Wiele przypadków RLS są wynikiem innej choroby podstawowej. Lekarze próbują zidentyfikować tych podstawowych warunków, aby wskazać dokładną przyczynę objawów RLS. Oprócz małej liczby żelaza, u niektórych pacjentów RLS, neuropatia lub cierpi na cukrzycę. Leczenia tych warunków często minimalizuje objawy RLS, jak również i w ogóle istnieje kilka opcji leczenia na warunkach innych niż RLS.

U niektórych pacjentów z RLS mają nieregularne snu lub zaburzenia snu. Leczenie tych zaburzeń i utrzymanie spójnego wzorca snu lub nawyk może również zmniejszyć lub wyeliminować objawy RLS.

Metody leczenia medycznego

Lekarze mogą wybierać spośród różnych metod leczenia RLS. Leki dopaminergiczne są w czołówce tych wyborów; Zwykle te leki są przepisywane na chorobę Parkinsona, a także sukcesy w leczeniu RLS.

Lekarze mogą także benzodiazepiny na RLS. Te tłumiącymi pomaga pacjentom snu lepiej w nocy, ale może również powodować senność w ciągu dnia. W ciężkich przypadkach RLS, jednak te leki są mało prawdopodobne, aby odnieść sukces; Lekarze przepisują je na ogół tylko dla pacjentów z łagodnymi lub okazjonalnych objawów RLS.

Dla kobiet w ciąży z RLS, leczenie jest na ogół łagodne. Lekarze zwykle nie przepisać leki, ale sugerują, masuje nogi, chodzą w nocy, coraz ćwiczenia w ciągu dnia lub przyjmowania suplementów żelaza. Na szczęście dla tych pacjentów, objawy RLS zanikają po porodzie. We wszystkich innych przypadkach RLS, są trwałe i faktycznie pogarsza się w czasie.

Leki dla niemowląt Gazu

Leki dla niemowląt Gazu


Jeśli dziecko płacze, rozdrażnienie lub utrzymanie się w nocy z powodu bólu gazu, chcesz szybko znaleźć ulgę. Ale przed udać się do apteki, są pewne rzeczy, co wiedzą.

Przyczyny

Gazu pochodzi z połknięciem dziecko powietrza podczas karmienia, pije z butelki lub płacz. Czasami dzieci karmiące również rozwijać gazu z powodu czegoś, ich matka jest jedzenie, a dzieci karmione formuła może dostać gaz od ich formuły.

Żywność leki

Znalezienie przyczyny gazu zawsze jest najlepszym pomysłem. Przełączanie do butelki dla niemowląt gazowych (jak dr Brown) i przeglądu technik karmienie z butelki jest dobrą miarą, jak dobrze. Matki, które wyrażają swoją pielęgniarkę lub mleka należy prowadzić dziennik żywności i wyeliminować z diety pokarmy, jeden po drugim, które mogą powodować ich ból gazów niemowląt. Są to produkty mleczne, serwatka, kazeina, pszenicy, kukurydzy, jajka, ryby, jaja, orzeszki ziemne i kofeinę.

Karmione niemowlęta powinny być włączone do produktu dla niemowląt z objawami kolki lub gazu. Zazwyczaj są już zepsuty białka mleka.

Krople gazu

Podczas próby wskazać źródło gazu dziecka, jest całkowicie bezpieczne, aby spróbować over-the-counter leków gazu dziecka. Substancja czynna najbezpieczniej z nich jest simetikon, który pieni się w organizmie i teoretycznie pozwala beka wyjdzie łatwiej. Mimo, że badania medyczne pokazują różne wyniki z tego typu leków, wielu rodziców przysięgać na to.

Jednakże, gdy gaz i symetykon przenieść do przewodu pokarmowego, wynik może być bardziej uciążliwe. Simetikon posiada zerowy wpływ na gazie jelitowym. Aby uzyskać najlepsze wyniki, symetykon należy po każdym posiłku.

Problemem wody

Wiele wody gripe sprzedawane obejmują wodorowęglan sodu (lub sody oczyszczonej). Soda oczyszczona działa poprzez przeciwdziałanie kwasów w żołądku, a najlepiej do czasowego zwolnienia z refluksem - nie gazu. Jednak są luźne wytyczne FDA dotyczące stosowania sody oczyszczonej w narzekać wody i sody oczyszczonej może powodować działania niepożądane, takie jak zaburzenia równowagi elektrolitów. W rzeczywistości, jeśli czytasz pudełko sody oczyszczonej, najbardziej powiedzieć, nikt poniżej 5 roku życia powinny spożywać zawartość.

Krople homeopatyczne

Istnieją również leki homeopatyczne, które mogą pomóc dziecku. Vegetabilis Carbo i Cuprum mettalicum bóle gazu może pomóc w niektórych dzieci łatwości, podczas gdy inne środki opierają się na składnikach, takich jak mięta, imbir i rumianku, które mogą pracować na rzecz łagodniejszych przypadkach bólu gazu. Po raz kolejny, należy zachować ostrożność, ponieważ leki te nie są regulowane przez FDA.

Leki homeopatyczne w CHORÓB Chrohn

Homeopatyczny lek bierze pod uwagę objawy pacjenta, jak również ogólną kondycję i mogą być stosowane w niektórych przypadkach do leczenia objawów choroby Crohna. Homeopatyczny lek patrzy na emocjonalnych i fizycznych warunków pacjenta, jak i stanu psychicznego pacjenta. Chociaż nie ma lekarstwa na chorobę Leśniowskiego-Crohna, leki homeopatyczne mogą leczyć bolesnych i uporczywych objawów.

Leki ziołowe

Wybór stylu życia są zapobiegawcze sposoby leczenia objawów choroby Crohna. Wybór stylu życia, takie jak dieta, ćwiczenia, sen i utrzymanie stres do minimum, są dobre sposoby, aby być aktywni objawów choroby Crohna. Mercurius mogą być wykorzystane w celu zaradzić biegunkę, która jest szczególnie Faul zapachu. Może on być również stosowany w leczeniu stolce z pasmami krwi u osobników, którzy są wyczerpane po wypróżnienia. Mercurius jest homeopatyczny lek na pacjentów, którzy doświadczają niespójności temperatury ciała, którzy mają pragnienie, które nie mogą zostać ulepszone, że pot często. Pacjenci z bolesne skurcze w nogach i stopach, skorzystaliby z homeopatyczną lekarstwo na chorobę Leśniowskiego-Crohna o nazwie Podophyllum. Jako homeopatycznego, Podophyllum powinny również być stosowane przez osoby, które doświadczają tryskającej i wybuchowe biegunkę, która jest jednocześnie bezbolesny. Podophyllum pomaga w przypadkach, gdy wypróżnienia są bardziej nasilone po jedzenie lub picie. Kiedy człowiek doświadcza ruchy jelit, które są gorsze od jedzenia owoców skorzystają homeopatycznego lekarstwa na chorobę Leśniowskiego-Crohna o nazwie Veratrum album.

Akupunktura

Akupunktura jest uważany homeopatyczny lek na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Przez stulecia akupunktura zostały wykorzystane do leczenia choroby zapalnej jelit w tradycyjnej medycynie chińskiej. W połączeniu z akupunkturą homeopatyczny opieki zdrowotnej mogą również korzystać Moxibustion, który składa się z spalania bylicy i ziół nad niektórych określonych punktach akupunktury.

Lista leków na Hemorhoids

Lista leków na Hemorhoids


Hemoroidów, określane także jako stosy, są bolesne, obrzęk żył dolnych obszarach odbytnicy lub odbytu. Wynikają one z podwyższonym ciśnieniem w żyłach odbytu, które powodują ich pęcznieć i rozszerzać. To sprawia, że ​​siadając bolesne doświadczenie. Hemoroidy są oczywiste wewnętrznie w kanale odbytu, lub na zewnątrz otworu odbytu. Podczas gdy różne źródła - w tym czynników stylu życia, ciąży i dolegliwości zdrowotnych - możliwe przyczyny stanowią hemoroidy, kilka zabiegi są dostępne w leczeniu hemoroidów.

Leki OTC

Kilka over-the-counter (OTC) leki przynoszą ulgę na hemoroidy. Według strony internetowej Hemroids Pomoc, leki OTC, takich jak ściągające, środki ochrony zwężające naczynia, środki miejscowo znieczulające, keratolytics i anty-pruritics leczeniu hemoroidów. Ściągające jak calamine, oczaru wirginijskiego i tlenku cynku zmniejszyć stan zapalny, pieczenie i swędzenie. Środki chroniące obejmują wodorotlenek glinu, gliceryna, masło kakaowe, olej mineralny i wazelina, kaolin ochrony odbytnicy skórę przed utratą wilgoci; zwężające naczynia zmniejszyć stan zapalny poprzez zwężenie naczyń krwionośnych, ale nie są zalecane dla osób z serca i ciśnienia krwi problemów. Środki znieczulające, takie jak benzokaina, alkohol benzylowy, lidokaina i dibukainy są stosowane tylko na zewnętrznych hemoroidów. Keratolytics jak alcloxa i rezorcyny i anty-pruritics jak mentol, kamfora i jałowca smoły również złagodzić ból, pieczenie i swędzenie.

Styl życia

Utrzymanie zdrowych nawyków może przejść długą drogę w kierunku zwalczania hemoroidów. Zawsze oczyścić obszar analny delikatnie po wypróżnieniu z łagodnym mydłem. Upewnij się, że obszar ten jest w stanie suchym, w proch ją talkiem lub użyć miękkiej tkanki pad do pochłaniania wilgoci.

Sitz Wanny

Strona Jackson Siegelbaum zaleca kąpiel Sitz - siedząc w ciepłej kąpieli na około 10 do 20 minut dziennie wspomaga gojenie poprzez dostarczanie ciepła do obszaru, i zapewnia ulgę od bólu i dyskomfortu dokonanego przez hemoroidy. Należy uważać, aby kąpać się w czystej wodzie, który jest pozbawiony dodatków, takich jak sole do kąpieli i rozwiązań.

Dieta

Kontrola diety odgrywa ważną rolę w leczeniu i zapobieganiu hemoroidy. Dieta bogata w błonnik zawierające całe ziarna, warzywa, owoce i dużo płynów, poprawia pracę jelit poprzez zatrzymywanie wody w stolcu. To zmniejsza prawdopodobieństwo doświadczania twarde wypróżnienia, co może prowadzić do hemoroidów.

Chirurgia

Hemoroidy, które nie reagują na self-care metod należy leczyć chirurgicznie. Istnieje wiele procedur chirurgicznych do leczenia hemoroidów wewnętrznych, w tym gumy ligacji pasmową skleroterapii wtryskowe fotokoagulację laserem podczerwonym, krzepnięcia i hemoroidektomia. Zabiegi chirurgiczne na hemoroidy zewnętrzne obejmują fotokoagulację podczerwień, lasera koagulacji i hemoroidektomia.

Naturalne leki dla zakażenia Staph

Naturalne leki dla zakażenia Staph


Bakterie mogą powodować nieprzyjemnych gronkowcowe infekcje na skórze lub w organizmie i może być trudny do leczenia, zwłaszcza, jeśli pacjent miał kilka zabiegów i jest odporny na działanie antybiotyków.

Organizm ludzki zwykle wykonuje bakterie gronkowca na jego skórę oraz małe nacięcie pozwala mu wejść do ciała i przerodzić się w infekcje. Odmiany bakterii Staphylococcus może powodować zakażenia skóry, zapalenie wsierdzia (zakażenie serca), zatrucie pokarmowe, zapalenie płuc, posocznica, zapalenie opon mózgowych i zespół wstrząsu toksycznego.

Jak bakterie gronkowca staje się coraz trudniejsze do leczenia, alternatywne leki stają się coraz bardziej istotne.

Środki ostrożności

Najlepsza linia obrony jest atak. Często myj ręce mydłem i ciepłą wodą oraz przeprowadzić mały pojemnik z nie-przemyć antyseptyczny środek do mycia do użycia przed i po miejscach publicznych, takich jak sklepy spożywcze, szpitale, biblioteki i szkoły. Kiedy myć ręce w miejscu publicznym, należy użyć ręcznika papierowego, aby wyłączyć kran i obrócić pokrętło drzwi.

Przechowywać rany pokryte, i dbać, aby utrzymać rany czyste.

Zachować zdrowie i wzmocnić swój układ odpornościowy za pomocą probiotyków, jedzenie prawidłowo, a uzyskanie odpowiedniego snu i ćwiczeń.

W razie wątpliwości, nie jeść produktów opartych majonezu. Bakterie gronkowca może być w nim oczekiwania.

Jeśli masz skłonność do zakażeń gronkowcem i trzeba dentystycznych pracy, porozmawiać z lekarzem na temat korzystania antybiotyk przed dentystycznych pracy, aby zapobiec infekcji staph serca, co jest bardzo trudne do wyleczenia z alternatywnych i naturalnych kuracji.

Limit tampon użyć, jeśli wiesz, tampon będzie w pochwie przez długi czas, i może powodować zespół wstrząsu toksycznego.

Kiedy do lekarza

Jeżeli podejrzewasz zakażenie staph, powinno być testowane. To nie znaczy, że musisz wziąć receptę. Możesz używać naturalnych metod leczenia, które mogą działać lepiej niż recepty.

Infekcje gronkowca są poważne. Są rozwinęły się oporne na antybiotyki, zakażeń może być bardzo niebezpieczne, bardzo szybko. Nie ryzykuj. MRSA (metycylinooporny gronkowiec złocisty) jest bardzo niebezpieczne, a staje się bardzo często, zwłaszcza w szpitalach, domach opieki.

Alternatywne Leczenie miejscowe

Jedną z najlepszych rzeczy, aby mieć w swojej apteczce jest olejek z drzewa herbacianego. W badaniach medycznych, olejek z drzewa herbacianego okazała się skuteczna w unicestwiając bakterie gronkowca szybko. Wystarczy użyć wacik lub gazik stosować olejek z drzewa herbacianego do zakażenia skóry, i przykryć czystym bandażem. Powtórzyć dwa lub trzy razy dziennie, aż infekcja zniknęła.

Innym naturalne leczenie jest zrobić ciasto z sody oczyszczonej i octu jabłkowego, i stosuje się do zakażenia z wacikiem lub gazikiem. Przykryć czystym bandażem. Powtórzyć kilka razy dziennie.

Wymieszać 1 łyżkę. miodu z 1 łyżeczki. olejek z drzewa herbacianego, i obejmują zakażenie lepkiej pasty. Pokrywa z czystym bandaża, powtarzając szereg razy dziennie.

Wymieszać 1/4 filiżanki ocet jabłkowy cydr, 3 łyżki. miodu i 1 szklanka ciepłej wody. Moczyć czystą ściereczkę w roztworze i wyciśnij. Zastosowanie jako gorącego opakowania trzy razy dziennie, przy użyciu nowego rozwiązania i czystą tkaninę za każdym razem. Pamiętaj i wyprać te ściereczki z wybielaczem po użyciu zachować rozprzestrzenianiu się infekcji.

Wyciąć kawałek boczku lub słoniny przybliżeniu wielkości wykwity skórne. Umieścić bezpośrednio na wieprzowinę zakażenia, i zabezpieczyć ciężkim taśmy. Pozostawić na 12 godzin, powinna doprowadzić do infekcji głowicy. Następnie użyj bandaże lekko nasączonych olejkiem z drzewa herbacianego, zmienił trzy razy dziennie, aż infekcja jest całkowicie zniknęły.

Kup srebro koloidalne w sprayu, i stosować kilka razy dziennie do obszaru zapowietrzonego.

Alternatywne leki wewnętrzne

Wymieszać 2 tbsp.of miodu i 2 łyżki. ocet jabłkowy cydr w 2 szklanki bardzo ciepłej wody. Wymieszać i wypić. Czy to rano i wieczorem.

Weź acidophilus dwa razy na dobę.

Suplementy ekstrakt z liści oliwek, olej z oregano, ekstrakt z nasion grejpfruta, kurkuma i jodu wykazano, aby pomóc leczyć infekcji gronkowca.

Pospiesz się

Bez względu na to, w jaki sposób wybrać w leczeniu infekcji staph, szybciej rozpocząć leczenie lepsze masz szanse zyskuje przewagę. Jeśli miałem gotować przed, wiesz, jak to jest na pierwszy znak - zacząć traktować go w prawo, potem. Pilnie pracować na utrzymanie swoje ciało zdrowe więc może walczyć z infekcją. Unikaj stresu, uzyskać dużo odpoczynku, a najlepiej, aby zachować to dla siebie. Nie pozwól, inni korzystają z produktów do pielęgnacji skóry w użyciu, takie jak mydła, maszynki do golenia i ręczniki. Wyrzuć bandaże w torbie, rzuć torbę ciasno, i umieścić go w koszu - następnie umyć ręce.

Leki na owsiki domowe

Leki na owsiki domowe


Owsiki mieszkają w ludzkich jelitach i powodują nieprzyjemne swędzenie w okolicy odbytu. Podczas owsiki ogólnie wpływają małe dzieci, dorośli nie są odporni na brzydkie biały, pin-jak stworzeń kształcie. Jeśli owsiki uczyniły życie swędzenie bałagan i chcesz, aby wyeliminować ten problem w sposób naturalny, spróbuj następujących lekarstw domowych.

Czosnek

Przed próbą lekarstwa, skonsultuj się z lekarzem. Jeśli ona radzi leczy domu, używać czosnku, skutecznego lekarstwa doustnie lub zewnętrznie na robaki pin.

Dodać pastę przez mielenie czosnku i mieszanie mniej niż połowę szczyptę wazeliną. Aby zmniejszyć swędzenie i zabić jaj, stosuje się pastę na okolicy odbytu.

Po peelingu jedną głowę czosnku (dwa lub trzy głowy, jeśli jesteś 20 lat lub starszych), pokroić na drobne kawałki i wymieszać ze szklanką mleka. Ogrzać mieszaninę do wrzenia, przykryć kocem i pozostawić na noc. Filtrować i pić mieszankę na 30 minut przed śniadaniem. Wykonaj jeszcze dwa dodatkowe zabiegi.

Aby przygotować wyciąg z czosnku, wymieszać 300 g drobno krojony czosnek sztuk 300 ml wódki i umieścić mieszankę w ciemnym otoczeniu przez siedem dni. Przesączyć ekstrakt i wziąć trzy razy dziennie pół szklanki zimnego mleka (rano, przed obiadem i przed snem). Weź jedną kroplę ekstraktu i zwiększyć dawkę o jedną kroplę z każdym spożyciu.

Po zrobieniu 24 kropli, weź 24 kropli, zmniejszając dawkę o jedną kroplę z każdym przyjęciu, aż do jednej kropli. Następnie wziąć 24 kropli trzy razy dziennie wyciągu dopóki nie strawił całą mieszankę.

Nasiona

Różne nasiona działać jako skuteczny domu pinworm leczyć. Oddzielne 300 g suchych nasion dyni surowej (jeśli leczących dzieci, 45 g do 150 g, w zależności od wieku), w małych porcjach i rozdrobnić w misce. Dodać 500 ml wody i utrzymywać mieszaninę w łaźni wodnej o niskim cieplnej przez dwie godziny.

Niech mix fajne, usunąć warstwę oleju i przesączyć mieszaninę. Przez jedną godzinę, weź 1 łyżkę mieszanki, co 15 minut. Pić środek przeczyszczający dwie godziny później, a następnie czekać dwie godziny, a jeść liquidy i cienką posiłek, takich jak gorące płatki owsiane.

Grind 10 części nasion lnu i jedna część goździki i dodać proszek do posiłków lub wziąć 1 łyżeczka. Na okres jednego miesiąca - na przemian przez biorąc proszku za trzy dni na / trzy dni off - wziąć 25 g na każde 130 kg.

Złamać 50 g nasion squasha i wymieszać ze szklanką wrzącej wody. Po gotowaniu mieszaniny przez 15 minut Wlać termos lub przechowywać na łaźni parowej w ciągu dwóch godzin. Przesączyć ekstrakt i wziąć pół szklanki między 2:58 codziennych posiłków.

Inne domowe leki

Inne sposoby leczenia włóknistej owsiki obejmują, jedzenie żywności, takich jak zboża i warzyw, i owoców, takich jak papaja, dynie i arbuza.

Jeść jedną filiżankę tarty marchew, lub wymieszać z 1 łyżka soku z miodem i wziąć 1 łyżkę mieszanki przed śniadaniem i łóżku. Świeżo startego kokosa jeść na śniadanie, następnie olej rycynowy trzy godziny później. Powtórz te zabiegi dopóki nie jesteś pozbyć owsiki.

Podstawy higieny

Utrzymanie higieny zapobiega dalszemu Pinworm zakażenia. Wyszorować paznokcie i często ręce mydłem antybakteryjnym, szczególnie przed jedzeniem i wykorzystanie WC. Utrzymać paznokcie krótkie przechowywanie jaj sklejaniu pod spodem.

Dla chwilowej ulgi, wlać wodę na swojej okolicy odbytu lub przetrzeć ciepłą wilgotną szmatką. Po kąpieli lub prysznic codziennie, oczyścić skórę wokół odbytu do usuwania jaj.

Aby zapobiec ponownemu zakażeniu, prać ubrania i pościel co najmniej raz dziennie i suchy w ogrzewanej suszarni. Nie pościel wentylatora, jako że może zwolnić jaj Pinworm w powietrze.

Leki na Nighttime uderzenia gorąca

Uderzenia gorąca i nocne poty są powszechne skutki uboczne menopauzy. Jeśli możesz zarządzać gorąca bez znacznej ingerencji w swoim stylu życia, to nie musisz się martwić o ich leczenia; pójdą po menopauzie przechodzi. Jeśli jednak nocne uderzenia gorąca zaburzać zdolność spać wygodnie, należy zasięgnąć porady lekarza i zbadać możliwości leczenia.

Hormonalna terapia

Lekarz może zalecić terapię hormonalną, w tym terapii estrogenowej i terapii progesteronu. Nie można podjąć, chyba że sam estrogen miały histerektomii, ponieważ terapia estrogenem może zwiększyć prawdopodobieństwo zachorowania na raka endometrium (rak błony śluzowej macicy). W tym przypadku można wziąć kombinację estrogenu i progesteronu w terapii lub progesteronu sam.

Terapia hormonalna może złagodzić objawy menopauzy, w tym uderzenia gorąca. Zgodnie z Mayo Clinic, należy podjąć możliwie najmniejszą dawkę do łagodzenia objawów i podjąć terapię w jak najkrótszym czasie potrzebne. To dlatego, że terapia hormonalna może narazić pacjenta na ryzyko innych problemów, takich jak choroba serca.

Leki na receptę

Są inne leki, lekarz może zalecić do leczenia się gorąca, choć żaden z nich nie zostały zatwierdzone do tego celu przez FDA. Niektóre leki przeciwdepresyjne były znane leczyć uderzenia gorąca, ale też niosą ze sobą ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, takich jak nudności, zawroty głowy, przyrost masy ciała i zaburzeń seksualnych. Lekarz pomoże rozważyć korzyści vs ryzyko dla Ciebie.

Gabapentyny jest lekiem tradycyjnie stosowanym w leczeniu napadów i gonty, ale również obiecujące wyniki w leczeniu uderzeń gorąca, szczególnie w nocy.
Clonindine to leki najczęściej używane w leczeniu nadciśnienia tętniczego, ale może być także skutecznym narzędziem w leczeniu uderzeń gorąca. Clonindine może powodować senność lub zawroty głowy, ale jeśli wziąć w nocy można złagodzić te objawy.

Strona główna zadośćuczynienie styl życia i

Można zmienić kilka rzeczy na temat stylu życia i pomóc swoim gorąca mniej dotkliwe. Spróbuj utrzymanie sypialni w nocy chłód za pomocą wentylatora lub klimatyzację i nosić lekkie piżamy do łóżka. To może pomóc obniżyć temperaturę ciała, które pomogą z objawów, bo skok temperatury może wywołać gorąca.

Należy również obserwować swoją dietę. Pikantne żywności, kofeiny i alkoholu może powodować uderzenia gorąca wszystko. Unikaj tych produktów w ogóle, ale szczególnie wieczorem przed snem.

Oprócz poprawy ogólnego stanu zdrowia, jeśli rzucić palenie można również pomóc się gorąca. Palacze są bardziej narażeni na rozwój gorąca, więc jeśli rzucenie palenia można obniżyć ryzyko.

Różne typy Leki ciśnienia krwi

Różne typy Leki ciśnienia krwi


Po wejściu do gabinetu lekarskiego lub szpitala w nagłych wypadkach do pokoju, biorąc pacjenta ciśnienie krwi jest jedną z pierwszych rzeczy wykonanych przez pielęgniarki. Bardzo ważne jest, aby utrzymywać bezpieczny poziom ciśnienia krwi w celu zapobieżenia inne choroby, takie jak uszkodzenie nerek lub zawału serca, z występujących. Istnieją dziesiątki leków ciśnienie krwi o różnych cechach, które lekarz może wybrać, ale najlepiej pacjent może zrobić, aby zapobiec konieczności bycia na leki ciśnienie krwi jest utrzymanie zdrowej wagi i unikanie palenia.

Diuretyki

A lekarza pierwszym skojarzeniem jest przepisać pigułki moczopędne, co powoduje, że pacjent, aby przejść do łazienki częściej, aby pozbyć się nadmiaru wody i sodu. W niektórych przypadkach może to być wszystkim, co jest konieczne w celu obniżenia ciśnienia krwi. Niektóre typowe rodzaje leków moczopędnych amilorid, bumetanid, chlorotiazyd i chlortalidon. W innych przypadkach lekarz diuretyk określają w połączeniu z innymi lekami ciśnienia krwi próby obniżenia ciśnienia krwi szybciej i bardziej efektywnie.

Beta blokery

Beta blokery obniżają ciśnienie krwi, ograniczając sygnały nerwowe wysyłane do serca. Spadły wyniki tętna w obniżonym ciśnieniu krwi. Niektóre typowe rodzaje beta-blokery należą metoprolol, nadolol i atenolol.

Blokery kanału wapniowego

Antagoniści wapnia działa do obniżenia ciśnienia krwi przez zatrzymanie wapnia z wpływu na serce i naczynia krwionośne. Niektóre popularne typy blokery wapnia zawierają amlodypina, diltiazem i nifedypina.

Blokery receptora angiotensyny II

Blokery receptora angiotensyny II pracować do obniżenia ciśnienia krwi poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i zatrzymywanie angiotensyny, hormonu, z wejściem. Niektóre typowe rodzaje blokerów receptora antiotensin II obejmują losartan, Kandesartan oraz walsartan.

Inhibitorów konwertazy angiotensyny (inhibitory ACE)

Inhibitory ACE pracować obniżenia ciśnienia krwi przez zatrzymanie produkcji angiotensyny, który zwęża się w naczynia krwionośne. Niektóre typowe rodzaje blokerów receptora antiotensin II obejmują kaptopryl, lizynopryl i ramipryl.

Innych leków

Lekarz będzie stopniowo zwiększać dawkę leku i próbować różne kombinacje leków aż korzystne wyniki są produkowane jako małe działania uboczne, jak to możliwe. Jeśli żadna z tych kombinacji okazać skuteczne, lekarz może przepisać również alfa-blokerami, centralny działający środek lub rozszerzający naczynia krwionośne. Biorąc leki na niskie ciśnienie krwi może być trochę trudne, ponieważ niskie ciśnienie krwi może być często objawem znacznie większego problemu. Wiele leków przepisywanych niskiego ciśnienia krwi są wykorzystywane do leczenia innych stanów, jak również i może towarzyszyć niektórych poważnych skutków ubocznych. Niektóre typowe leki niskie ciśnienie krwi to efedryna, Midodryna, głóg, noradrenaliny dwuwinianu i johimbina.

Najlepszy czas brać leki obniżające ciśnienie krwi

Według American Heart Association ponad 50 milionów ludzi w tym kraju cierpi z powodu wysokiego ciśnienia krwi, a tylko dwie trzecie z nich są tego świadomi. Wysokie ciśnienie krwi zaburzenia nazywa nadciśnienie i może spowodować poważne i zagrażające życiu problemy z narządów organizmu, jeśli nie jest kontrolowana. Osoby z wysokim ciśnieniem krwi są bardziej podatne na uderzenia, ataki serca i niewydolności nerek. Chociaż nadciśnienie tętnicze jest chorobą na całe życie może być zarządzany z codziennym leków. Ponieważ nadciśnienie zwykle nie ma objawów ludzie zapominają wziąć leki lub nie są w stanie trzymać się reżimu leków. Ważne jest, aby przyjąć lek w tym samym czasie każdego dnia w celu otrzymania maksymalnych korzyści z niego.

Cechy

ADA zaleca utrzymanie pomiaru ciśnienia krwi nie większe niż 120/80, kiedy to możliwe. Osoby z podwyższonym ciśnieniem krwi lekko czasami obniżyć poprzez styl życia zmienia się w tym dieta, ćwiczenia i redukcji stresu, jednak, jeśli te środki nie działają lub odczyt ciśnienia krwi jest bardzo wysoki, lek jest wprowadzony.
Ostatnie badania z Chin wskazuje czas dziennie ludziom przyjmowania leków ciśnienie może mieć wpływ na skuteczność tego leku, a także zmniejszenie skutków ubocznych związanych z tym lekiem.

Korzyści

Lekarze zalecają, że ludzie na wysokie ciśnienie krwi leki zabrać go w tym samym czasie każdego dnia tak, że nie zawsze jest zgodne poziom leku we krwi. Ponadto, coraz zwyczaju biorąc leki w tym samym czasie każdego dnia dostarcza regularnych rutynowych, które mogą pomóc w zapobieganiu pominiętych dawek.

Dlaczego

Ludzie bez problemów ciśnienia krwi kąpieli w ich ciśnienia krwi w nocy, kiedy śpią. Że dip może być od 20 do 30 punktów co daje tętnicach odpocząć i nie przyczyniają się do noszenia ich tak szybko. Badania we Włoszech niedawno zawarta ludzi z bardzo wysokim odczytów ciśnienia krwi nie ma tego kąpiel w nocy, i zamiast ich ciśnienie krwi pozostaje wysokie 24 godziny na dobę, co stawia je na większe ryzyko problemów zdrowotnych związanych z nadciśnieniem.
Uczestnicy badania włączone do nocnej dawki ciśnienie krwi leki na 2 miesiące i 90 procent uczestników rozpoczął mając 7 pkt spadek wartości ciśnienia tętniczego w nocy i unikać również skok w godzinach dziennych.

Dodatkową korzyścią

Oprócz ulepszeń pomiaru ciśnienia krwi, badania wykazały również poprawę czynności nerek pacjenta. Według raportu opublikowanego w American Journal of chorób nerek, ciśnienie krwi spadło średnio 7 punktów, bez skutków ubocznych lub wzrost ciśnienia krwi w ciągu dnia.

W artykule szczegółowo ustalenia, że ​​60 procent Afroamerykanów z wysokim ciśnieniem krwi, nie mają naturalnej zanurzanie nocnej i 40 procent tych pacjentów rzeczywiście wzrost ciśnienia tętniczego w nocy.
American Heart Association zaleca podejmowanie dawek w ciągu dnia tak, że ciało ma stałą dostawę leków, zapobiegając tym samym niezdrowe skoki odczytów ciśnienia krwi, które mogą być trudne do narządów organizmu do przetwarzania.

Potencjał

Jeśli wziąć więcej niż jeden lek na dobę lekarz może zgodzić się aby wziąć niektóre z nich przed snem i inne rano. Udowodniono, że skoki ciśnienia krwi w sposób naturalny w ciągu pierwszych godzin po przebudzeniu, dlatego więcej udarów i ataków serca zdarzają się w godzinach rannych niż w jakimkolwiek innym czasie. Z nowych dowodów w o braku obniżonym ciśnieniem krwi zanurzenie w nocy przez wiele osób z wysokim ciśnieniem krwi, staje się haczyk 22 na, czy trzeba brać leki w nocy lub rano.
American Heart Association zaleca, prosząc lekarza, czy możesz podzielić się leki, przy niektórych z nich za każdym snem i trochę każdego ranka.

Ostrzeżenie

Istnieje kilka leków, które nie powinny być włączane nagle, a leki są również wbudowane systemy wokół Twojego stylu życia i inne potrzeby, dlatego ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed przystąpieniem do dokonywania jakichkolwiek zmian w harmonogramie lek.

Leki w celu obniżenia wysokiego ciśnienia krwi

Ludzie, którzy cierpią z powodu wysokiego ciśnienia krwi (nadciśnienie) mają możliwość wyboru spośród wielu różnych leków, w tym: leki moczopędne, beta-adrenolityki, inhibitory ACE, antagoniści receptora angiotensyny II, blokery kanału wapniowego, alfa-adrenolityki, blokery alfa-beta, układu nerwowego leki i bezpośrednie środki rozszerzające naczynia. Lekarze mogą przepisywać kombinacji tych leków w zależności od stadium nadciśnienia tętniczego. Wraz z przyjmowania leków, ważne jest dla pacjentów z nadciśnieniem dokonać pewnych zmian w stylu życia, takich jak: rzucanie palenia, zmniejszenie spożycia sodu, regularne ćwiczenia fizyczne, utrzymanie prawidłowej wagi ciała i unikanie alkoholu.

Diuretyki

Zwane również pigułki wody, diuretyki pomagają zarządzać ciśnienie krwi poprzez usuwanie nadmiaru płynów i sodu z krwiobiegu. Diuretyki są najczęściej określone leki na nadciśnienie. Niektóre marki diuretyków są: Thalitone, Lasix, ESIDRIX, Lozol i Dyazide.

Alpha Beta blokery i blokery

Alfa-adrenolityki pomóc naczynia krwionośne poprzez zmniejszenie liczby sygnałów nerwowych. Niektóre marki są: Cardura, Minipress i Hytrin. Beta blokery działają poprzez hamowanie sygnałów nerwowych do naczyń krwionośnych i serca. To spowalnia bicie serca, co zmniejsza ciśnienie krwi. Niektóre marki są: Sectral, Tenormin, COREG, Lopressor, Corgard, Inderal i Blocadren.

Inhibitory ACE i ARB

Angiotensyny II organizm produkuje hormon, który powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. Inhibitory konwertazy angiotensyny (inhibitory konwertazy angiotensyny) zmniejszyć produkcję angiotensyny II, dzięki czemu krew poruszać się swobodnie przez naczyń krwionośnych. Niektóre marki są: Lotensin, Vasotec, Prinivil, Accupril, Altace i Mavik. Blokery receptora angiotensyny II (ARB) blokują receptory, które pochłaniają angiotensynę II, a tym samym zapobiec zwężenie naczyń krwionośnych. Niektóre marki są: Cozaar, Benicar i Diovan.

Blokery kanału wapniowego

Wapnia może również powodować zwężenie naczyń krwionośnych, gdy wchodzi do komórek mięśni serca. Blokery kanału wapniowego (CCB) zatrzymać wapnia do wnętrza komórki. Niektóre marki z CCB są: Norvasc, Cardizem i Adalat.

Leki systemu nerwowego

Układ nerwowy leki hamują sygnały nerwowe, które powodują skurcz naczyń krwi, co twój mózg wysyła, wpływające na ośrodkowy układ nerwowy. Przykłady takich leków obejmują: klonidynę i metyldopa.

Leki rozszerzające naczynia bezpośrednie

Bezpośrednie środki rozszerzające naczynia, pomaga obniżyć ciśnienie krwi poprzez bezpośredni wpływ na naczynia krwionośne. Oni relaks naczynia krwionośne, co powoduje ich rozszerzenie. Niektóre marki są: Apresoline i Loniten.

Skutki uboczne

Niektóre z tych leków może powodować działania niepożądane, które mogą lub nie mogą mieć charakter ciężki. Niektóre z najczęstszych skutków ubocznych leków anty-nadciśnieniem to: nudności, zawroty głowy, bóle głowy, zmęczenie, wahania wagi, niepokój, nieregularne bicie serca, infekcje dróg oddechowych i wysypki. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli wystąpią te lub jakiekolwiek inne działania niepożądane od leków, i szukać pomocy w nagłych wypadkach, gdy jest to konieczne. Nie należy przerywać leczenia bez konsultacji z lekarzem.

Leki naturalne rozwijać wysokie ciśnienie krwi w dół

Wysokie ciśnienie krwi jest poważnym problemem zdrowotnym, gdyż zwiększa szanse na udar mózgu, zawał serca, a nawet niewydolności nerek. Kontrolowania ciśnienia krwi wymaga samodyscypliny i zgodnie z radą lekarza lub kardiologa.

Dieta

Osób cierpiących na wysokie ciśnienie krwi powinny unikać jedzenia słonych pokarmów. Większość ludzi może dostać się z mniej niż 2300 mg (łyżeczka do herbaty) soli dziennie, ale niektóre populacje (Afroamerykanie, w średnim wieku, osób starszych i osób już cierpiących na wysokie ciśnienie krwi) powinny ograniczyć dzienne spożycie soli do mniej niż 1500 miligramów.
American Heart Association zaleca Jedz dużo owoców, warzyw i pokarmów pełnoziarnistych, które są bogate w błonnik. Ponadto, banany, rodzynki i fasoli lima są bogate w potas, który pomaga utrzymać ciśnienie krwi na niskim poziomie.

Lekarz

Lekarz jest twoim największym sprzymierzeńcem w walce z wysokim ciśnieniem krwi, jak będzie ona przepisać leki, jeśli to konieczne. Śledź swoje wytyczne biorąc leki i sprawdzić ciśnienie krwi często, gdyż jest to jedyny sposób, aby wiedzieć, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, czy to, co robisz jest pracy, lub jeżeli chcesz zmienić swój plan.
Ponadto, należy zwrócić się do lekarza, jak wiele należy zachować i przestrzegać tego zalecenia, jak odpowiednia ilość aktywności fizycznej jest kluczem do utrzymania zdrowego ciśnienia krwi. Utrzymanie ciała w idealnej wagi (lekarz może również pomóc w określeniu tej liczby) jest również ważna.

Limit alkoholu

Nadmierne spożycie alkoholu prowadzi do wysokiego ciśnienia krwi. Kobiety cierpiące na tę chorobę powinny mieć nie więcej niż jeden drink dziennie, a mężczyźni powinni mieć nie więcej niż dwa.

Skurczowe ciśnienie krwi leki

Wysokie ciśnienie krwi jest uważany za zaburzenie ciche, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że ma. Przedłużające lat wysokie ciśnienie krwi może prowadzić do zawału serca, niewydolności nerek, niewydolności serca, a nawet udaru mózgu. Pierwsze sprawdzenie ciśnienia tętniczego krwi w ciągu roku pomoże Ci określić, czy zmiany w poziomie diety, aktywności lub stresu należy zrobić, aby zapobiec wysokie ciśnienie krwi.

Etapy wysokiego ciśnienia krwi

Do pomiarów ciśnienia krwi, pierwszy numer jest ciśnienie skurczowe, natomiast druga liczba to ciśnienie rozkurczowe. Skurczowe ciśnienie krwi wskazuje podczas skurczu serca. Drugi, lub rozkurczowe, opisuje ilość czasu serce jest zrelaksowany i rozszerzony.

Według National Heart, Lung, and Blood Institute, etapy pomiarów ciśnienia krwi są następujące:

Ciśnienie krwi, które jest uważane za normalne w 120/80 mm Hg, czyta lub poniżej, jest pre-nadciśnienie skurczowe ciśnienie kiedy jest między 120 a 139, a ciśnienie rozkurczowe wynosi od 80 do 89. Etap I nadciśnienie skurczowe, kiedy czytanie jest między 140 i 159, a rozkurczowe od 90 do 99. Etap II jest nadciśnienie odczyty powyżej 160 skurczowe i rozkurczowe odczyty na 100 lub wyższej.

Przyczyny wysokiego ciśnienia skurczowego krwi

Dla tych, którzy mają wysokie ciśnienie krwi wynosi 140 lub powyżej, ich odczyty są uważane skurczowe mieć izolowanego nadciśnienia skurczowego, znany również jako ISH. Wysokie skurczowe odczyty znajdują się głównie u osób dorosłych 55 lub starszych, ponieważ wzrost ciśnienia krwi, jak indywidualnego życia, a następnie po 55 zaczyna ponownie obniżyć.

Nie ma żadnych objawów do ISH, które sprawiają, że szczególnie niebezpieczne dla tych, którzy mają go, ponieważ jest rzadko leczone. Aby sprawdzić poziom ciśnienia krwi, skonsultować się z lekarzem, aby badanie ciśnienia krwi podawane. Utrzymanie skurczowe ciśnienie krwi wysoki zwiększy szanse na atak serca, udaru mózgu i niewydolności serca. Po ISH rozwija nie mogą być leczone; jednakże może on być dopuszczony pod kontrolą poprzez zmianę diety, utrata masy ciała lub leczenia serca.

Jak obniżyć ciśnienie krwi skurczowe

Aby zmniejszyć ciśnienie skurczowe, dokonać zmian w stylu życia, które pomogą serce. Ograniczyć sodu w diecie mniej niż 2000 mg na dzień, a nawet mniej, jeśli zaproponowane przez lekarza. Zmniejszyć stres poprzez wykonywanie lub stosując techniki relaksacji umysłu i próby włączenia aktywności cardio, przez co najmniej 30 minut, trzy do pięciu razy w tygodniu. Upuścić nadmiar kilogramów, ile potrzeba, aby mieć zdrowe BMI. Skontaktować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy leki przeciw nadciśnieniu potrzebne są takie jak alfa lub beta-blokery, inhibitory ACE lub leków moczopędnych, z których wszystkie pomagają przepływ krwi pozostają stabilne i zapobiegania ograniczenia w naczyniach krwionośnych.

Jak korzystać Leki do utrzymania ciśnienia tętniczego krwi

Znalezienie dawkę lub kombinacji leków, aby utrzymać ciśnienie krwi może być trudne. Ale ważne jest, aby utrzymać ciśnienie krwi czy można ryzykować cierpi powikłań, takich jak niewydolność serca, zawał serca, udar mózgu, niewydolność nerek, demencji lub utraty wzroku. Utrzymanie ciśnienia krwi z lekami może oznaczać dłuższy okres, z mniejszą ilością problemów zdrowotnych.

Instrukcje

Znalezienie leku ciśnienia tętniczego krwi, działa dla Ciebie

1 ściśle współpracować z lekarzem. Może trzeba wypróbować kilka różnych leków w różnych dawkach, zanim znajdziesz to, co działa dla Ciebie. Nie jest spełniony do czasu, kiedy lekarz znaleźć odpowiedni plan leczenia lekami.

2 Spróbuj najpierw diuretyk. Są równo nadmiar wody i sodu z organizmu, co może przyczynić się do obniżenia ciśnienia krwi. Może się okazać, że biorąc moczopędne, stosujących dietę o niskiej zawartości sodu i wykonując to wszystko co musisz zrobić, aby utrzymać ciśnienie krwi.

3 następny lek próby jest inhibitorem konwertazy angiotensyny (ACE). Inhibitory ACE relaks naczyń krwionośnych poprzez blokowanie hormon, który powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. Inhibitory ACE to leki Capoten, Prinivil, Zestril i altace.

4 Spróbuj biorąc bloker receptora angiotensyny II. Leki te rozszerzają vessles krwionośne, zapobiegając hormonu angiotensyny z zwężenie naczyń krwionośnych. Są to leki Cozaar, benicar i Diovan.

5 beta-blokery są innego leku, lekarz może chcesz, aby spróbować. Działają one przez pogorszyć sygnałów nerwowych do serca i naczyń krwionośnych, przyczyniając się do obniżenia ciśnienia krwi. Beta blokery należą Lopressor, Toprol XL, Corgard i Levatol.

6 Innym leku do próby jest blokerem kanału wapniowego, które utrzymują wapnia przed pójściem do komórek mięśni serca i naczyń krwionośnych. To z kolei rozluźnia komórek i obniża ciśnienie krwi. Niektóre często stosowane blokery kanału wapniowego obejmują NORVASC CARDIZEM, DILACOR XR, ADALAT i PROCARDIA.

7 Inne leki, aby zapytać lekarza o to: alfa-blokery, aby zrelaksować się naczynia krwionośne, centralnie działające leki, które wpływają na ośrodkowy układ nerwowy i bezpośrednie leki rozszerzające naczynia, które relaks ściany naczyń krwionośnych.

Wskazówki

  • Być może trzeba połączyć dwa lub więcej z tych leków w celu utrzymania ciśnienia krwi. Poprzez połączenie dwóch leków może być w stanie wziąć mniejszą dawkę każdego, który może zmniejszyć skutki uboczne, a kosztują mniej. Oczywiście, zawsze powinny być wykonywane pod nadzorem lekarza.
  • Poinformować lekarza, jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy uboczne leków, które zażywasz. Mogą to być bóle głowy, zawroty głowy lub zawroty, nudności i wymioty, zmęczenie lub osłabienie, biegunka lub zaparcia, utrata masy ciała lub wzmocnienie i nerwowość lub niepokój.

Nadciśnienie Leki Side Effects dny moczanowej

Nadciśnienie Leki Side Effects dny moczanowej


Gdy nadciśnienie dostaje tyle poważne, lekarz może przepisać lek w celu kontroli ciśnienia krwi. Gdy jesteś w tym leków, można rozpocząć przeżywa silny ból w twoich wielkich palcach i kostkach. To jest dna moczanowa, bolesne formą zapalenia stawów. Jeśli się to zdarzy, to problem może być leki. Niektóre leki na nadciśnienie dny jako lista możliwych skutków ubocznych.

Dna moczanowa

Gdy organizm wytwarza zbyt dużo kwasu moczowego lub nie może pozbyć się wystarczająco dużo kwasu moczowego, nadmiar może prowadzić do dny. Kwas moczowy krystalizuje i imbeds się w stawach, zwłaszcza kostki i dużego palca. Krystalizacji kwasu moczowego drażni i rozpala tkanki miękkie, co powoduje ci wiele bólu. Przewlekła dna moczanowa może uszkodzić stawy i powodować kamienie nerkowe. Około pięciu milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych zdiagnozowano dna.

Woda

Utrzymanie ciała uwodniony jest prosty sposób, aby uniknąć ataku dny moczanowej. Jest to sposób organizmu na pozbycie się kwasu moczowego. Więcej wody pijesz, tym bardziej będziesz oddawać mocz. To pomoże, czy problem jest nie tyle albo oddać mocz wydalają poniżej średniej kwasu moczowego na litr moczu. Pijąc więcej wody, mocz więcej, a jeśli za litr kwasu moczowego jest poniżej średniej, jesteś uwalniając ciało z więcej moczu niż średnia.

Leczenie moczopędne

Problem z lekami nadciśnienie jest, że niektóre z nich korzystać moczopędne leczenie w celu obniżenia ciśnienia tętniczego krwi. Diuretyki są najtańszym sposobem leczenia nadciśnienia. Spowodować, że organizm, aby pozbyć się soli i wody, które zmniejsza swoją objętość krwi, co ułatwia dla serca do pompowania krwi. Problemem jest to, że moczopędne podnosi również poziom kwasu moczowego we krwi, według raportu Wspólnego Komitetu Narodowego na temat zapobiegania, wykrywania, oceny i leczenia wysokiego ciśnienia krwi. Jednak sam raport zaleca również, że tiazydowe leki moczopędne należy stosować raz pierwszy w leczeniu nadciśnienia tętniczego.

Problem Leki

Liczba leków spowodowały problemy dna. Tiazyd lista leków moczopędnych i diuretyki pętlowe dna jako możliwy efekt uboczny. Są to leki, takie jak chlorotiazyd, DIURIL, bumetanidu i Bumex. Upewnij się, aby sprawdzić listę możliwych skutków ubocznych, aby sprawdzić, czy dna moczanowa jest wymieniony. W przypadku wystąpienia ataku dny moczanowej, podczas gdy na leki nadciśnienie, skonsultować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy lek może być problem.

Co robić

W przypadku wystąpienia dny moczanowej ataki podczas leczenia nadciśnienia tętniczego, a następnie lekarz może przepisać dodatkowe leki na podagrę, takich jak allopurynol. Można również podjąć dodatkowe kroki w celu kontroli nadciśnienia, tak że swoje leki nie jest konieczne. Może to obejmować takie rzeczy jak utrata wagi, rzucenie palenia i ograniczenie stresu. Oglądając diety może pomóc obniżyć ciśnienie krwi.

Leki na zatkane tętnice

Istnieje kilka różnych leków, które pomagają zatkane tętnice. Utrzymanie tętnic jasne jest niezbędne dla zdrowia. Zatkane tętnice może prowadzić do zawału serca lub udaru mózgu. Przez zmianę diety, wraz z lekami, będziesz miał zdrowsze ciało.

Ezetymib

Ezetymib jest połączeniem / statyna Zetia że opakowania więcej mocy, gdy razem niż w pojedynkę. Biorąc ezetymibu i zmiana diety, można zmniejszyć ryzyko wystąpienia zawału serca.

Niaspan

Niaspan specjalnie pomaga utrzymać tętnic czyste, i pomaga z nadmiernego poziomu cholesterolu we krwi. Niaspan zawiera niacynę, która jest witamina B-kompleks. Duże dawki niacyny pomaga obniżyć poziom cholesterolu.

Metoprolol CR / XL

Metoprolol CR / XL jest beta-blokerem, który zmniejsza prędkość pogrubienie naczyń. To może zmniejszyć ryzyko zawału serca lub udaru mózgu. Beta-blokery osłabiają serce, więc nie pompować tak mocno.

Fluwastatyna i Leki trombolityczne

Fluwastatyna pomaga utrzymać wewnętrzną wyściółkę tętnic szyjnych z pogrubieniem. Pomaga blokować produkcję cholesterolu w organizmie.

Leki trombolityczne łamie się i rozpuszcza skrzepy, gdyż przywraca przepływ krwi do serca. Lek ten pomaga zapobiegać atakom serca wywołane przez skrzepy krwi.

Blokery kanału wapniowego

Blokery kanałów wapniowych niższe ciśnienie krwi i zmniejsza skurcze tętnicy wieńcowej. Skurcze tętnicy wieńcowej, może prowadzić do zatkania tętnic formacji skrzepu lub pęknięcia płytki nazębnej. Blokery kanałów wapniowych relaks i poszerzenia tętnic, zmniejszenie ciśnienia krwi.

Heparyna

Heparyna umożliwia przepływ krwi i zapobiega powstawaniu skrzepów krwi. Jeśli zakrzep dzieje się tworzą, heparyna będzie go rozpuścić. Lek podawany jest dożylnie, a pacjent musi monitorowania.

Leki na HPV u kobiet powyżej 50

Brodawczaka ludzkiego (HPV) jest pojęciem opisać jeden z kilku typów wirusów HPV, które mogą spowodować coś z brodawki narządów płciowych wspólnych brodawki z ręki do zmian w jamie ustnej. Nie istnieje utwardzania dla różnych HPV i leczenia dla kobiet, w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat jest taki sam dla mężczyzn w każdym wieku. Leczenie jest objawem specyficzne i składa się z kombinacji leków na receptę, wiele terapii i chirurgii.

Przyczyny i objawy

Brodawczaka ludzkiego dostaje się do organizmu przez jakikolwiek otwór w skórze. Może to być w postaci cięcia lub ścierania lub przez otwór taki jak doustnie lub do nosa. Jedynym sposobem, aby zarazić się wirusem jest poprzez bezpośredni kontakt skóra do skóry.

Objawy są charakterystyczne dla danego typu. Mnóstwo podtypów HPV wpływa na pewne części ciała, choć może leżał uśpiony wirus w systemie, nie dając się oznaki jego obecności. Brodawki narządów płciowych u kobiet zazwyczaj występują na sromie i wokół odbytu, choć mogą również pojawić się na i wewnątrz pochwy. Mają kalafior-jak teksturę surowca. Te brodawki nie są złośliwe, chociaż niektóre szczepy wirusa mogą powodować zmian przedrakowych, które posiadają potencjał, aby przekształcić się w raka.

Brodawki z rąk, palców i na spodnią część stopy (brodawki podeszwowe) są zwykle szorstki w tekstury i łatwo uleczalne, służąc jedynie jako estetycznego problemu. Mogą pojawić się indywidualnie lub w grupach, a czasami może powodować ból brodawki podeszwowe, w szczególności ze względu na ich lokalizację. Płaskie brodawki mogą pojawić się wszędzie, nawet na twarzy, i różnią się od innych wspólnych brodawki w tym, że mają płaskie, płynność górę.

Leki

Leki dla konkretnego typu HPV jest również. Na brodawki narządów płciowych, leczenie miejscowe, takie jak podofilox i kwasu trichlorooctowego zniszczyć tkankę brodawek i spalić brodawkę od, odpowiednio, podczas gdy imikwimod działa poprzez pobudzanie układu odpornościowego, aby lepiej walczyć z wirusem.

W przypadku, gdy masz wspólne brodawki rąk, stóp lub twarzy, imikwimod mogą być używane, ale jeden z bardziej popularnych zabiegów jest kwas salicylowy. Dostępne zarówno w postaci kremu na receptę lub over-the-counter leczniczych poduszek, to działa przez zabicie warstw brodawki w czasie, co w końcu powoduje jego złuszczeniu. Preparaty powinny być stosowane ostrożnie, ponieważ może uszkodzić kwas salicylowy zdrowej skóry, jak również.

Terapie

Istnieje wiele metod leczenia brodawek narządów płciowych w celu usunięcia brodawek, wspólne i wysokiej klasy pre-złośliwe zmiany chorobowe. Obejmują krioterapia (zamrażanie brodawkę się z ciekłym azotem), elektrokoagulacji (spalanie brodawkę się prądem elektrycznym) oraz laser (spalanie brodawkę się stężonym lasera). Zabiegi te są zwykle stosowane w przypadku konwencjonalnych metod medycznych i nie działa, oraz z wyjątkiem przedrakowych zmian jest dobrowolny leczenie zwykle wykonywane ze względów kosmetycznych i estetycznych. Over-the-counter istnieją metody zamrażania, choć ich skuteczność jest utrudnione przez temperatury używanej, która jest znacznie wyższa, gdy wykonywane w gabinecie lekarskim.

Chirurgia i profilaktyka

W ciężkich przypadkach, w których konwencjonalne metody leczenia i terapie okazują się nieskuteczne, twoje brodawki lub zmiany mogą być usunięte za pomocą standardowego zabiegu. W przypadku zmiany przedrakowe rozwinie się rak szyjki macicy, operacja towarzyszy chemioterapię i radioterapię zazwyczaj standardowe.

Ze względu na brak prawdziwego lekarstwa, należy wykonać szereg środków zapobiegawczych w celu uniknięcia zarażenia się wirusem w pierwszej kolejności. Zawsze bezpieczny seks, prezerwatywy dla kobiet i matek stomatologicznych dla kobiet. Unikać kontaktu z nikim, kto ma widocznych objawów wirusa, ponieważ jest wysoce zaraźliwa, i zawsze czyste i wciąż objęte wszystkie otwarte rany. Dla kobiet w każdym wieku szczepionki nazywa Gardisil został niedawno zatwierdzony do zapobiegania i HPV szczepionka jest zalecana dla młodych dziewcząt, które jeszcze do aktywności seksualnej. Na brodawki podeszwowe, najlepszą metodą zapobiegania jest utrzymanie stopy chłodne i suche, a unikanie będzie boso w miejscach publicznych. Należy zawsze nosić czyste skarpetki, zmieniając je codziennie i nigdy sobie ich więcej niż jeden raz.