adcov.com

lek na wstrzymanie wzdecia

O leki i badania krwi, wątroby Alzheimera

Lekarze zazwyczaj wykonać badania krwi, wątroby przed przepisaniem leków na Alzheimera. Ponieważ choroba Alzheimera jest chorobą mózgu, pacjent i jego rodzina mogą się zastanawiać, dlaczego te testy są konieczne. Ale jak w przypadku innych leków systemowych, nie da się kierować Alzheimera leki bezpośrednio w mózgu. Ich wpływu na inne funkcje organizmu, zbyt, zwłaszcza wątrobę.

Historia

Choroba Alzheimera jest chorobą starości charakteryzuje demencji w tym utratą pamięci oraz zmiany funkcji poznawczych i osobowości. Rozpoznanie stawia się poprzez historię lekarza, wykonywanie psychologicznych i neurologicznych egzaminów, jak również inne badania laboratoryjne, oraz eliminując inne przyczyny objawów. Terapie mają na celu zminimalizowanie objawów, i co najwyżej tylko spowolnienie postępu choroby.

Znaczenie

Przyczyną choroby Alzheimera nie jest poznany, ale choroby jest rozpoznawany przez pośmiertnie osadów białek w mózgu. Dlatego leki zostały opracowane, które próbują rozwiązać narastaniu płytki nazębnej białka bezpośrednio w nadziei, że spowoduje to korzystne dla pacjentów z chorobą Alzheimera poprzez spowolnienie postępu choroby. Lekami, które, jak się uważa zakłócać narastania aktu płytek białkowych w wątrobie, zmiana funkcji wątroby i są metabolizowane w wątrobie, w tym samym czasie.

Cechy

Wątroba wykonuje kilka funkcji metabolicznych w ciele. Przede wszystkim, przechowuje energię i filtry toksyn z krwi, więc mogą być wydalane. Toksyny mogą być produkty uboczne z normalnych funkcji ciała lub mogą być substancjami, które są spożywane. Spożycia toksyn może być normalne składniki żywności, dodane do żywności, środków chemicznych, takich jak narkotyki, alkohol czy leki terapeutyczne, w tym recept, ponad-the-counter leki i suplementy ziołowe.

Funkcja

Ponieważ funkcja wątroby jest zmieniony przez leki na Alzheimera, badania krwi, aby zmierzyć potrzebne są enzymy wątrobowe, zanim leki są przepisywane. Wstępne badanie krwi ujawnia nad wszystkim zdrowie wątroby i stanowi punkt odniesienia dla porównania przyszłych wyników badań krwi. Enzymy wątrobowe w normalnych granicach, pozwalają lekarzowi, że pacjent nie cierpi uszkodzenia wątroby w wyniku leczenia. Wątrobowych okresowo monitorowane dopóki pacjent jest na leki.

Rozważania

Inne leki mogą również przeszkadzać w funkcji wątroby, a zatem zakłóca leku Alzheimera. Rodzina pacjenta musi upewnić się, że lekarz jest świadomy wszystkich leków, zarówno na receptę i bez recepty, które pacjent przyjmuje. Ziołowe suplementy lub witaminy może także zawierać substancje chemiczne, które zaburzają przepisanych leków i powinny być zgłaszane do lekarza.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Jeżeli testy krwi z wątroby ujawniają nieprawidłowych poziomów enzymów wątrobowych w trakcie leczenia pacjenta, lek można przerwać. Czynność wątroby zazwyczaj powraca do normy w ciągu kilku tygodni po odstawieniu leku. Oczywiście, potrzebne będą kolejne badania krwi do naśladowania odzyskiwanie pacjenta.

Potencjał

Niektórych leków Alzheimera są znacznie bardziej toksyczne dla wątroby niż inne i wymagają częstszego badania krwi. Argumenty są, że te leki są zbyt ryzykowne, a potencjalne korzyści zbyt minimalne lub nie udowodnione, aby je warto przepisywania. Ale inni w społeczności Alzheimera czuje, że od choroby Alzheimera jest nieuchronnie śmiertelne i przebieg choroby tak niszczycielskie, aktualny Alzheimera pacjenci mogą cierpieć więcej, jeśli leki są potencjalnie pomocna wstrzymane w oczekiwaniu na dalsze badania.

Płodność Leki i ryzyko wielokrotności

Leki na płodność są stosowane w leczeniu mężczyzn i kobiet, którzy nie wyobrażam sobie na własną rękę. Typową przyczyną niepłodności u kobiet jest brak jajeczkowania, na którym znajduje się kilka leków, do indukcji owulacji. Prawie wszystkie leki na płodność może zwiększyć ryzyko wielokrotności, ale niektóre są bardziej prawdopodobne, aby spowodować narodziny wielu dzieci.

Rodzaje

Rodzaje leków na płodność obejmują gonadatripins że skorygowanie braku równowagi hormonalnej, induktory owulacji, które działają poprzez stymulację produkcji niektórych hormonów na początku cyklu, metforminą i bromokryptyny.

Najniższa Ryzyka

Metformina i bromokryptyna mają najniższe ryzyko powodowania wielokrotności gdyż każdy lek działa w celu skorygowania nierównowagi w fizycznej kobiety makijaż zamiast pracować bezpośrednio na mechanizmy owulacji. Metformina jest lek przeciwcukrzycowy i bromokryptyna zmniejsza nadmierne poziomy prolaktyny. Tylko kobiety cierpiące na cukrzycę, hyperinsulimia, oporność na insulinę i problemów nadnerczy skorzystają ze stosowania tych leków.

Niewielkie ryzyko

Inhibitory aromatazy i cytrynian klomifenu, takie jak letrozol wywołania owulacji przez zwiększania poziomów hormonów hormon folikulotropowy i Leutenizing hormonu. Według Babycenter.com, istnieje ryzyko, 10 procent poczęciu wielokrotności, jeśli partnerka jest za pomocą jednego z tych leków, ale nie jest znane ryzyko wielokrotności gdy mężczyźni używają cytrynian klomifenu, aby zwiększyć liczbę plemników.

Wysokie ryzyko

Gonadatriptins działać również na poziomie FSH i LH, ale są bardziej skuteczne. Jeśli cytrynian klomifenu nie wywołać owulację, zastrzyki gonadatriptins są często przepisywany. Leki w tej klasie zwiększy kobiety ryzyko posiadania wielokrotności nawet o 40 procent, w zależności Babycenter.com.

Rozważania

Kobiety stosujące leki wywołujące owulacji są zwykle monitorowane z badania krwi i ultradźwięków przed owulacją. Jeśli endokrynolog reprodukcyjnego zdaniem nie ma zbyt wielu żywe jaja, mógłby sugerować, wstrzymanie strzał hCG wyzwalania, który pomaga uwolnić jaj. On także zaproponować kilka uniknąć stosunek płciowy bez zabezpieczenia, aż po owulacji w celu uniknięcia ryzyka poczęcia wielu dzieci.

Rodzaje leków depresji

Depresja to stan zdrowia psychicznego charakteryzuje smutnych lub nieszczęśliwych uczuć przez długi okres czasu. Kliniczna depresja powoduje znaczne wyzwania w dnia na dzień działalności. Kilka różnych typów leków są stosowane w leczeniu depresji. Lek jest przepisywany na podstawie potrzeb pacjenta i zaleceń lekarza.

Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne

Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne obejmują następujące leki: Adapin, Anafranil, Asendin, Elavil, Norpramin, Pamelor, Sinequan, Tofranil, Surmontil i Vivactin. Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne zapobiegają komórki mózgowe przed zbyt szybkim reabsorpcji noradrenaliny, serotoniny i dopaminy. Organizm uwalnia te substancje promować dobre samopoczucie.

SSRI / SSNRI

Leki SSRI należą Celexa, Lexapro, luvox, Paxil, Pexeva, Prozac, Rapiflux i Zoloft. Leki SSNRI to CYMBALTA, Effexor i Pristiq. Selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) działają podobnie do tricyklicznych leków przeciwdepresyjnych, ale tylko ponownego wchłaniania serotoniny wstrzymane. Selektywne inhibitory zwrotnego serotoniny, noradrenaliny (wychwytu) SSNRI wolno zarówno ponownego wchłaniania serotoniny i noradrenaliny. Według Drugs.com, SSRI i SSNRI antydepresanty zazwyczaj mają mniej skutków ubocznych i trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne.

IMAO

Inhibitory MAO należą Eldepryl, Marplan, Parnate i Zelapar. Inhibitory MAO pracy, zapobiegając monoxamine oksydazy chemicznej z pracy ośrodkowego układu nerwowego. Chemikalia MAO zmniejszenie ilości serotoniny, dopaminy i noradrenaliny w mózgu. Jednakże, jeśli chemiczny MAO jest zablokowane, poziomy te chemikalia pozostanie wysoka i spowodować szczęśliwszego nastroju.

Benzodizeprines

Benzodizeprines obejmują alprazolam, Niravam i Xanax. Benzodizeprines zwiększenie aktywności gamma-aminomasłowy, który ma łagodzący wpływ na centralny układ nerwowy.

Bupropions

Bupropins to Alpenzin, Budeprion i Wellbutrin. Bupropions spowolnić ponowne wchłanianie dopaminy i noradrenaliny, która pomaga człowiekowi utrzymać szczęśliwsze nastrój.

Atypowych leków przeciwpsychotycznych

Atypowe leki przeciwpsychotyczne obejmują Abilify, Seroquel i INVEGA, ZYPREXA. Większość atypowych leków przeciwpsychotycznych cel receptory serotoniny i dopaminy.

FDA leków Regulamin

FDA leków Regulamin


Stany Zjednoczone Food and Drug Administration i monitoruje podaży narkotyków narodu do prób, bezpieczeństwa, skuteczności i reklamy. Założona na początku 20 wieku, misja FDA było powstrzymać podejrzanych i często niebezpiecznych mikstury sprzedawane jako lek leczyć większość dolegliwości. W następnym stuleciu FDA ustalone kryteria dla producentów leków do naśladowania dla badania kliniczne w celu ustalenia wpływu leku i efektów ubocznych dla pacjentów. FDA monitoruje również bezpieczeństwo stosowania leku w rynku i czy lek nadal skutecznie leczyć różne warunki w czasie. Wreszcie FDA zatwierdzenie nad reklamą leków i marketingu w celu zapewnienia dokładnych informacji jest przekazywanych konsumentom i pracowników służby zdrowia.

Próby

Gdy producent produkuje nowy lek będzie złożyć wniosek do FDA, aby rozpocząć badania kliniczne. Są one sterowane recepty nowych leków dostarczanych pacjentom w celu określenia, czy lek ma swoje oczekiwanych skutków w szerokim zakresie uczestników klinicznych, a także w celu określenia jakichkolwiek nieoczekiwanych efektów ubocznych. FDA przeglądu stosowania w celu zapewnienia, aby badania rozwoju, produkcji i przedklinicznych jest dokładne i kompletne.

Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany, producent będzie ściśle współpracować z FDA i udział świadczeniodawców opieki zdrowotnej do podawania leku pacjentom. Stały monitoring i raportowanie wyników do FDA pozwoli producentem zapewnienie bezpieczeństwa pacjentów stosujących nowy lek, podczas gdy w tym samym czasie stworzyć możliwości do sprawdzenia. Podczas badań klinicznych FDA może nakazać wstrzymanie w dowolnym momencie na podstawie wyników przedstawionych. Jeśli próby są udane w danym czasie (miesiąc i rok), a następnie licencji do produkcji leku jest do producenta.

Bezpieczeństwo

Monitory i kontroluje procesy FDA produkcja, dystrybucja i podawanie tych leków. Kwestie dotyczące standardów jakości, wzorów chemicznych, warunków sanitarnych i partii testowych cały czynnik do producenta zachowując licencję kontynuować produkcję. FDA ma zdolność prawną do wstrzymania produkcji i dystrybucji w każdym czasie, jeżeli producent lub usługodawca opieki zdrowotnej znajduje się działać poza wymaganiami określonymi w pozwoleniu na wytwarzanie.

Reklama

FDA może kontrolować producentów wiadomość wprowadzonych do społeczeństwa i branży opieki zdrowotnej. Kwestie takie jak dokładność, przedstawionych zastrzeżeń, wyników klinicznych i istotnych działań niepożądanych może mieć wpływ lek jest reklamy lub sprzedaży. FDA może wstrzymać kampanie reklamowe okazały się błędne lub nie w pełni ujawnienia wszystkich niezbędnych informacji. FDA może również przeglądać i dodawać lub odejmować informacje z toczących się działań reklamowych w celu zapewnienia pełnej jawności do lekarzy i ich pacjentów.

Jak Usunąć leków na receptę

Lekarz zwykle oczekuje pacjenta, aby zakończyć leków przepisanych. Niestety, nie zawsze tak się dzieje. Czasami jest wstrzymane z powodu złej reakcji. Inne czasy, to jest brane do problemu, dla których został przewidziany jest rozwiązany. W takich przypadkach, niewykorzystane leki wymaga utylizacji. Choć wytyczne są przez Federal Drug Administration, równie ważne jest, aby sprawdzić mieszkalnych przepisy państwowe. W niektórych przypadkach są one nawet bardziej rygorystyczne.

Instrukcje

1 sprawdzić etykietę, aby zobaczyć czy leków zalecenia utylizacji są zawarte. Jeśli tak, to na ogół spełniają procedury państwowe ustanowione i powinny być stosowane w sposób jawny. Jeśli nie, przejdź do kroku 2.

2 Zadzwoń Państwowej Agencji Ochrony Środowiska, aby ustalić, czy mają plan usuwania leku. Jeśli tak, skorzystaj ze wskazówek wyraźnie. Jeśli nie, przejdź do kroku 3.

3 Skontaktuj się z urzędem miasta, aby zobaczyć, czy mają recepty Odbiór w program lub specyficzne wymagania utylizacji. Jeśli tak, wykonaj następujące instrukcje, jak przewidziano. Jeśli nie, przejdź do kroku 4.

4 Kontakt lokalne apteki, aby ustalić, czy biorą i zbywać niewykorzystanych leków. Jeśli tak, przygotować leki, jak przedstawiono i dostarczyć je do apteki. Jeśli nie, przejdź do kroku 5.

5 Sprawdź w gestii lekarza, aby sprawdzić, czy jego biuro ma program odbioru. Jeśli tak, postępuj zgodnie z instrukcjami i wrócić do gabinetu lekarza. Jeśli nie, wykonaj poniższe pozostałe czynności.

6 Divide leki na trzy kategorie --- aerozolu, generała i opiatów. Pomoże to w odpowiedniej dyspozycji, ponieważ każdy rodzaj wymaga nieco innego podejścia.

7 Przesuń standardowe leki takie jak antybiotyki i środki przeciwbólowe na niskim poziomie (nie-opioidowych) z pojemników do wodoszczelną jednorazowego użytku. Otwarte kapsułki i to tylko sam lek. Otoczka kapsułki można umieścić w koszu.

8 Grind opiatów tabletki up w młynku do kawy i umieścić je w oddzielnym pojemniku. Wymieszanie proszku z wodą lub napojem gazowanym dokładnie rozpuszczenia. Dodaj mnóstwo soli i pieprzu do bardziej zniechęcać do konsumpcji.

9 Wymieszać leki o kroki 7 i 8 wraz z odpadów, takich jak liście herbaty, mydło, zepsute jedzenie, czy żwirek. Dodać go do niejadalne pasty.

10 klejowe pojemniki zamknięte. Upewnij się, że nie można łatwo ponownie.

11 Rzut kontenerów w śmieciach. Nie próbuj ich recyklingu.

12 butelek receptę można wyrzucać do śmieci po usunięciu etykiety lub ukrywanie istotnych informacji z czarnym markerem Sharpie.

13 Wydanie wszystkie leki z puszek aerozolowych w plastikowej torbie. Tie zamknął torbę i wyrzucić go do kosza. Wyrzucać puszek aerozolowych według zatwierdzonych metod państwowych.

14 Wrap blistry leków w braku papieru, przezroczyste. Owiń pakiet z ciężkim taśmy (jak taśmy klejącej), przez co trudno jest otworzyć.

15 Umieść w nieprzezroczystej torbie. Przywiąż go zamknąć i wyrzucić do śmieci.

Wskazówki:

 • Przeterminowane recepty powinny być usuwane tak szybko, po upływie terminu ważności, jak to możliwe. Niektóre leki mogą być niebezpieczne, jeśli są wykorzystywane po upływie daty ważności.
 • Nie zmywać niewykorzystane leki dół kuchni czy łazienki drenażu. To może zanieczyścić lokalny system wodny.
 • Nie zmywać niewykorzystane recepty w toalecie. To może zanieczyścić system oczyszczania miasta.
 • Nie wyrzucaj leków dając go komuś innemu. To jest nielegalne w wielu przypadkach i może być niebezpieczne dla drugiej osoby.

Lek stosowany w Wstrząsy i depresji

Wstrząsy i depresja zarówno zaburzenia, które mogą być obsługiwane z wykorzystaniem leków. Jednakże klas leków stosowanych w leczeniu depresji i drżenia nie same.

Przyczyna

Według FamilyDoctor.org, depresja może być spowodowana przez genetyczne, środowisko lub brakiem równowagi neuroprzekaźników. Wstrząsy mogą być dziedziczone lub może wynikać z choroby, takiej jak choroba Parkinsona lub stwardnienie rozsiane.

Leczenie

Olejki drgań, które mogą być dziedziczne są zwykle leczone propranolol leku, benzodiazepinowy lub leku. Drżenie z powodu choroby Parkinsona mogą być zarządzane z anty-cholinergiczne leków.

Rodzaje

Propranolol, który zmniejsza częstość rytmu serca jest przewidziany chorobami serca i benzodiazepiny są stosowane w leczeniu zaburzeń lękowych formy. Anty-cholinergiczne leki stosowane w leczeniu otępienia.

Leki przeciwdepresyjne

Według Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, najbardziej popularny rodzaj leku przeciwdepresyjnego jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI).

Skutki uboczne

Drżenie rąk i drżenie mięśni mogą być ewentualne skutki uboczne leków przeciwdepresyjnych, według FamilyDoctor.org. MindDisorders.com stwierdza, że ​​depresja może być skutkiem ubocznym propranolol.

Wychwytu zwrotnego serotoniny Leki na chorobę Parkinsona

Wychwytu zwrotnego serotoniny Leki na chorobę Parkinsona


Choroba postępująca choroba Parkinsona powoli niszczy lub osłabia komórek mózgu odpowiedzialnym za co neurotransmiter dopaminę. Niestety, choroba Parkinsona dotyka także innych neuroprzekaźników, takich jak serotonina, neuroprzekaźnik, niż wpływa na nastrój.

O serotoniny

Niski poziom krążącego serotoniny może prowadzić do depresji, lęku i paniki u pacjentów z chorobą Parkinsona, opisano Foundation Choroba Parkinsona (PDF).

Znaczenie

Dwadzieścia procent osób z rozpoznaną chorobą Parkinsona, depresję przed wystąpienia objawów motorycznych, takich jak drżenie, sztywność mięśni i zaburzenia równowagi, mówi University of Chicago Medical Center. Podczas przebiegu choroby Parkinsona, co najmniej 40 procent pacjentów rozwijają się kliniczne depresji dodaje PDF.

Funkcja

Leki wychwytu zwrotnego serotoniny zachęcić mózgu użyciu dostępnej serotoniny w mózgu poprzez zapobieganie komórek mózgowych reabsorpcji neuroprzekaźnika.

Rodzaje

Lekarze zazwyczaj przepisać klasę leków zwanych zwrotnego wychwytu serotoniny selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny, w tym paroksetyna (Paxil), citalopram (Celexa) oraz fluoksetyna (Prozac), wyjaśnia, University of Chicago Medical Center.

Skutki uboczne

SSRI mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak nudności, bóle głowy, bezsenność, wysypka i agitacji, zgodnie z Mayo Clinic. Pacjenci z chorobą Parkinsona mogą w dalszym ciągu odczuwają zmęczenie i apatię, biorąc leki z grupy SSRI, mówi Instytutu Parkinsona i Klinicznej Centrum.

Leki na drżenie

Drżenie, znany również jako drżeniem najczęściej występuje u rąk, ale może również wystąpić w dowolnej części ciała. Objawy są najbardziej widoczne podczas próby wykonania prostych zadań, takich jak pisanie, podnosząc szklankę wody lub próbuje zawiązać buty. Chociaż nie jest to stan zagrażający życiu, objawy drżeniem może pogarsza się w czasie. Drżenie samoistne może pojawić się w każdym wieku, i zgodnie z National Institutes of Health, ponad 14 procent osób powyżej 65 lat mają.

Leki

Chociaż ludzie z łagodnym drżeniem nie trzeba będzie leczyć warunek, jeśli objawy nasilą się, może chcesz zobaczyć lekarza o leki. Lekarz może przepisać beta blokery, takie jak propranolol, atenolol i metoprolol, aby pomóc kontrolować drżenie. Niestety, jeśli wcześniej istniejących warunków zdrowotnych, takich jak astma lub problemy z sercem, nie można brać beta blokerów. Inne opcje są leki stosowane w leczeniu padaczki, takie jak gabapentyny i topiramatu, i uspokajające dla ludzi, których wstrząsy są gorsze od stresu i niepokoju. Dla osób z drżeniem głowy i głosu, Botox może pomóc złagodzić objawy na okres do trzech miesięcy w czasie. Botox nie jest przydatna do drżenia rąk.

Terapii i chirurgii

Fizycznej terapeuta może nauczyć się ćwiczenia w celu zmniejszenia drżenia poprawiając kontrolę mięśni i koordynację. Możesz używać cięższych talerze i naczynia w domu, jak również szersze długopisy i ołówki, kiedy piszesz. Jeśli leki są nieskuteczne i leczenie, lekarz może zalecić operację. Procedura ta nazywana jest głęboka stymulacja mózgu, gdzie długo, urządzenie elektryczne jest wstawiony do wzgórza. Przewód od sondy jest następnie rozebrany pod skórą klatki piersiowej, w którym urządzenie jest wszczepiony. To urządzenie wysyła impulsy elektryczne, które sygnały we wzgórzu, które powodują drżenie zatrzymać.

Strona główna zadośćuczynienie

Jest bardzo ważne, aby umiarkowane spożycie alkoholu i kofeiny. Środki pobudzające, takie jak kawa wytwarzać adrenalinę w organizmie, co prowadzi do pogorszenia drżenia. Alkohol może pojawić się uspokoić drżenie, ale gdy słabnie wrócą w formie bardziej nasilonej. Uzależnienie od alkoholu, aby stłumić drżenie jest głównym problemem dla osób z chorobą. Najważniejszą rzeczą jest, aby nauczyć się zrelaksować, ponieważ stres i zmęczenie są najczęstszą przyczyną wstrząsów. Uzyskanie odpowiedniej ilości snu i ćwiczeń jest najważniejsza, gdy próbuje kontrolować drżenia.

Leki stosowane w bólu z Porażeniem Mózgowym

Ból z porażeniem mózgowym (CP), zaburzeń neurologicznych, które wpływają koordynacji mięśniowej i ruch ciała może być spowodowany przez szczelne mięśni. Różne leki mogą pomóc zapewnić CP bólu.

Rodzaje

Przeciwskurczowe i przeciwskurczowe wstrzykiwania są zazwyczaj rodzaj leków stosowanych w łagodzeniu bólu CP.

Przeciwskurczowe

Przeciwskurczowe zazwyczaj są w formie tabletek. Diazepam (Valium) baklofen (Lioresal) i dantrolen sodu (Dantrium) są przykładami przeciwskurczowe.

Wstrzykiwania przeciwskurczowe

Iniekcji przeciwskurczowe są wstrzykiwane bezpośrednio do organizmu. Botox wstrzykiwań i alkohol "myje" są rodzaje przeciwskurczowych iniekcyjnych do łagodzenia bólu CP.

Korzyści

Leki stosowane w mózgowym porażeniem dziecięcym łagodzenia bólu rozluźnić mięśnie, co pomaga funkcjonować porażenie mózgowe chorych lepiej.

Skutki uboczne

Przeciwkonwulsyjne może doprowadzić do zmęczenia. W rzadkich przypadkach może zastrzyki z botoksu mogą powodować problemy z oddychaniem lub połykaniem.

Neuropatia leki

Neuropatia obwodowa zwykle objawia się drętwienie i ból rąk i stóp. Zwykle sygnał innym zaburzeniu u, ból związany z neuropatią obwodową jest często określany jako mrowienie lub pieczenie. Choć cukrzyca jest jedną z głównych przyczyn neuropatii, infekcji, urazów, toksyn i problemów metabolicznych, również może wywołać stan. Najczęściej, neuropatii mogą być leczone, jeśli stan bazowy traktowany jednak istnieją pewne terapie ukierunkowane na objawy oraz neuropatia.

Leczenie

Jeśli przyczyna neuropatii jest traktowany, drętwienie i ból będzie rozwiązać na własną rękę. Jednakże, lekarz może przepisać leki, aby pomóc w bólu związanego z neuropatią. Jeśli objawy są łagodne, over-the-counter leki, takie jak ibuprofen i naproksen są zwykle wystarczająco. Jeśli nie, lekarz może przepisać coś mocniejszego. Ważne jest, aby być ostrożnym, ponieważ niektóre z tych leków zawierają opiaty, które mogą być uzależniające. Ponadto, niektóre leki, przeznaczone do leczenia epilepsji, takich jak gabapentyna, topiramat i pregabaliny pomoc bólu. Leki te często mają efekty uboczne, takie jak zawroty głowy i senność.

Innych leków

Lekarz może także zaproponować stosowania poprawki z miejscowego środka znieczulającego lidokainy. Przez zastosowanie go do obszaru z najbardziej ból, te poprawki będą znieczulić obszar. Można użyć do trzech poprawek w ciągu dnia. Jedynym skutkiem ubocznym ludzi doświadczyło jest wysypka w miejscu plastra. Leki stosowane do zwalczania depresji, takich jak amitryptylina i nortryptylina również stosować u pacjentów z neuropatią. Poprzez wpływ na sposób Twój mózg i rdzeń kręgowy ból procesu, te leki zatrzymać objawy związane z neuropatią.

Domowe leki

Ważne jest, aby właściwie zadbać o swoje stopy, jeśli masz neuropatii. Jeśli nosisz obcisłe skarpety lub obcisłe buty, może to prowadzić do bardziej intensywnego bólu. Zgodnie z Mayo Clinic, zalecane są miękkie, luźne bawełniane skarpety i ocieplane buty. Ważne jest również, aby korzystać w celu kontroli poziomu cukru we krwi i pomaga zmniejszyć ból. Lekarze zalecają także, aby rzucić palenie, ponieważ ma negatywny wpływ na układ krążenia. Inne sposoby, aby uniknąć nasilenia neuropatii są masuje swoje ręce i nogi i unikanie zbytniego nacisku na łokciach i kolanach przez dłuższy czas.

Jak Daj Leki na Parkinsona Pacjenta

Jak Daj Leki na Parkinsona Pacjenta


Według Fundacji chorobą Parkinsona, co najmniej 50 procent wszystkich chorych na Parkinsona, tracą zdolność do połykania normalnie. Tracą kontrolę mięśni w ustach i gardle, ich języka i szczęki mięśnie stają się osłabione i mechanizm, który powoduje, że automatycznie przełknąć śliny jest zakłócony, co sprawia, że ​​trudno jest brać leki.

Techniki relaksacyjne

Kiedy pacjenci Parkinsona mają trudności w połykaniu, lek ten może powodować niepokój. Jest napięte marek połykania jeszcze trudniejsze, dlatego tak ważne jest, aby pomóc pacjentowi zrelaksować się przed podaniem leków. Głębokie ćwiczenia oddechowe mogą pomóc zrelaksować mięśnie przełyku. Pacjent powinien wziąć wolne głębokie oddechy i wizualizacji jest w stanie połknąć bez trudności. Czasami pomaga grać miękkie muzyki lub przyciemnić oświetlenie.

Postawa

Pacjenci z chorobą Parkinsona należy siedzieć w pozycji pionowej pod kątem 90 stopni, gdy zażywasz leki. Przechylając głowę podczas połykania tabletki nie jest zalecane, ponieważ może to zwiększać prawdopodobieństwo płynu z dostaniem się do płuc. Głowa powinna być pochylił lekko do przodu z Chin, wskazując w stronę klatki piersiowej, która pomaga przenieść leku do tylnej części gardła. Po zażyciu leku, pacjenci Parkinsona powinien pozostawać w pozycji pionowej przez co najmniej 30 minut.

Harmonogram leku

W większości przypadków, leki doustne, który reguluje poziom dopaminy w mózgu jest sposobem opanowywaniu objawów choroby Parkinsona. Dopamina jest neuroprzekaźnikiem, który umożliwia ruch mięśni sterowania i opóźnianie dawkę przez zaledwie 15 minut może spowodować objawy nasilają się przez kilka godzin. Dlatego trzymanie się harmonogramu leków ma zasadnicze znaczenie dla pacjentów z chorobą Parkinsona. Ważne jest również, aby skorelować lekami przyjmowania pokarmu, jak dopaminy, nie powinny być podejmowane w ciągu 30 minut po spożyciu białek. Bądź świadomy tego, jak jedzenie oddziałuje z wszystkich leków, i planu.

Korekty leki

Ma lekarz przeglądu pacjenta listę leków do ustalenia, czy każdy z nich może być ograniczona lub zaniechana. Zapytać farmaceutę, które, jeśli występują, są dostępne leki w postaci ciekłej. Idąc od pigułki do cieczy będzie prawdopodobnie wymagać dostosowania dawki i czasu, ale wielu pacjentów ciecze łatwiej połknąć. Niektóre tabletki mogą być podzielone na mniejsze kawałki, aby ułatwić połykanie łatwiejsze i kapsułki mogą być czasami otwarty, a granulki posypane na łyżce jabłkowym lub jogurtu. Nigdy złamać pigułki lub otwierać kapsułki bez konsultacji z farmaceutą.

Terapia mowy i połykania

Jeśli zaburzenia połykania są ciężkie, pacjent może wymagać poddania się terapii z wyszkolonymi. Logopeda może nauczyć pacjenta technik, które sprawiają, że połykania bezpieczniejsze i może pokazać mu ćwiczenia, które będą bardziej efektywnie pomagają mięśnie gardła i funkcji przełyku. Takie leczenie może spowolnić szybkość spadku funkcji połykania i poprawy zdolności do podjęcia leczenia pacjenta.

Leki na CIPN

Leki na CIPN


CIPN jest skrótem indukowanej przez chemoterapię neuropatii obwodowej, choroby związane z chemioterapią, który powoduje uszkodzenie obwodowego układu nerwowego. Obwodowy układ nerwowy przesyła informacje sensoryczne pomiędzy ośrodkowym układzie nerwowym i w pozostałej części ciała, zwłaszcza na rękach i stopach, a w mniejszym strony, pęcherz i jelita. Podczas Cancer Program podtrzymujące, sieci on-line, sugeruje, że nie ma skutecznych metod leczenia, które zostały uwierzytelnione całkowicie wyleczyć lub odwrócić ten rodzaj szkody, w łagodnych przypadkach, nerwy obwodowe są w stanie naprawić sami. Jednak w ciężkich przypadkach, objawy mogą utrzymywać się w nieskończoność. Chociaż ogólna reakcja środowisku medycznym jest do leczenia objawów, nie były obiecujące terapie, które zapobiegają i do tyłu część tych objawów CIPN.

Objawy CIPN

Objawy CIPN dotyczą nerwów wpływ chemioterapii. Natomiast nerwy ruchowe są bardziej chronione przez centralny układ nerwowy, nerwy czuciowe są bardziej podatne na chemioterapię wpływa. Pacjentów może wystąpić szereg objawów, w tym drętwienie, mrowienie lub pieczenie. Ponadto zwykłe czynności, jak dotykanie zimnej powierzchni może stać się bolesne i poszkodowany może mieć zmniejszoną wrażenie ruchu lub odruchów. Zaburzenie na ogół zaczyna się w opuszkach palców rąk i nóg, może prowadzić do "hodowli i rękawice" wzór i może prowadzić do osłabienia kończyn i kończyn. Nasilenie CIPN jest zmienna i zależy od dawki i wstępnych warunków; ale wystąpienie może rozpocząć się już w pierwszej dawki chemoterapii.

Leczenie objawowe

Podstawowym celem leczenia CIPN jest zmniejszenie bólu i zwiększa mobilność fizyczną, zwłaszcza jeżeli wymagane jest chemioterapia. Nieleczone objawy mogą powodować przerwy w leczeniu. Lekarz może zamówić zawodową lub fizycznej terapii w celu poprawy umiejętności motoryczne i drobne. Ponadto, leczenie relaks, accupuncture, medytacji lub leki przeciwdepresyjne, aby pomóc pacjentowi lepiej radzić sobie ze zmianami życia może być przepisywany. Terapia Zarządzanie Calmare Ból jest stosunkowo nowa metoda leczenia opracowana przez Calmarett. Urządzenie, biofizycznych, a nie inwazyjnego narzędzia biochemiczne, jednocześnie traktuje wielu czujników bólowych wysyłając sygnał bez bólu. Ten impuls elektryczny zastępuje sygnały bólu i staje się dominującą sygnał odbierany przez mózg. Według oszukać mózg, zapewnia ulgę pacjentowi.

Środki zapobiegawcze

Według Ellen M. Lewiński Smith, PhD, APRN-BC, AOCN i adiunkt na Uniwersytecie Michigan School of Nursing, coraz większą uwagę należy zwrócić na pogarszającą CIPN objawy związane u chorych na raka i ich wpływ na jakość życia. Zapobieganie wydaje się być najlepszym sposobem na poprawę jakości danej CIPN życia pacjenta. Smith sugeruje, że do obróbki wstępnej oceny powinny zostać przeprowadzone zanim pacjent zaczyna kurs chemioterapii. Niektóre wcześniej istniejące warunki zdrowotne i życiowe, takie jak cukrzyca, pewne niedobory żywieniowe i alkoholizm mogą predysponować pacjentów chorych na raka do poważnych ataki CIPN. Ponadto, ucząc pacjentów, by stać się świadomi swoich objawów CIPN, jakie sytuacje lub bodźce zaostrzyć ich objawy i jak reagować na symptomy pogorszenia czyni pacjenta sterownik we własnym terapii, która łagodzi stres i niepokój.

Zabiegi witaminowe

Istnieją pewne dowody na to, że w badaniach pilotażowych suplementacja witaminy E pozwala uniknąć lub zmniejszyć działania niepożądane CIPN. W październiku 2010 roku, większe badanie kliniczne jest prowadzone przez North Central Cancer Treatment Grupa analizuje związek między witaminą E i CIPN.

Zabiegi holistyczne

Studia w College of Medicine Krajowego Natural sugerują, że holistyczne podejście do CIPN może skutecznie odwrócić i zapobieganie objawy. W swoim artykule, "Skuteczne leczenie Oksaliplatynę-neuropatii obwodowej wywołanej z naturalnej," Miłość i Weizer badali efekty diety, suplementy, ćwiczenia, hydroterapię i Neurosol na pacjentów z nowotworem CIPN. Neurosol, suplement diety bogatej w przeciwutleniacze produkowane przez Metagenics, jest przeznaczony do obsługi funkcji nerwów obwodowych. W swoich badaniach, pacjenci byli umieścić na całych diet probiotycznymi ekologicznej jogurt i kefir do kontroli biegunki i stabilizacji wagi. Glukonian cynku dodano do odtworzenia u pacjenta poczucie dobrego smaku i Neurosol podawano w dawce jednej softgel dwukrotnie w ciągu dnia podczas chemioterapii. At-home hydroterapia zawarte sobie ocieplenia rękawiczki i skarpetki, aby zwiększyć krążenie. Wyniki pokazały odwrócenie objawów CIPN i dramatyczną poprawę Jakość życia pacjentów.

Jak korzystać z leków na receptę leczyć ból szyi

Jak korzystać z leków na receptę leczyć ból szyi


Zastosowanie leków na receptę w leczeniu bólu szyi nie jest powszechną praktyką. Jako całość, lekarze unikają przepisując leki na ból szyi, chyba że badania zostały wykonane i stwierdzenia, że ​​pacjent rzeczywiście potrzebuje pomocy w radzeniu sobie z dyskomfortem. Jest to przede wszystkim ze względu na fakt, że leki na receptę dostępne w leczeniu bólu szyi są raczej mocna i ma kilka istotnych skutków ubocznych.

Instrukcje

Wybierz odpowiedni rodzaj leków na receptę

1 Użyj doustne sterydy dla ostrego bólu szyi, który nie reaguje na over-the-counter (OTC) leków. Należy mieć na uwadze, że steroidy nie należy do więcej niż jednego tygodnia.

2 Należy poinformować lekarza, czy jesteś na cukrzycę lub masz aktywną infekcję, jak sterydy kolidować z niektórych naturalnych procesów w organizmie i może powodować poważne skutki uboczne.

3 Zapytaj swojego lekarza o narkotycznych leków przeciwbólowych, jeśli doznał niedawno kontuzji i ból stał się wyniszczające.

4 Należy poinformować lekarza, jeśli w przeszłości spożycia narkotyków lub uzależnienia, jak narkotyki mogą stać się uzależniające. Chociaż może to być pomocne przy krótszych okresach czasu, uzależnienia staje się bardziej akceptowany w długotrwałym użytkowaniu.

5 Należy pamiętać, że środki odurzające nie może być stosowany dłużej niż 10 do 14 dni, a ciało staje się w końcu tolerancję na leki i narkotyki nie działają.

6 Rozważmy zwiotczających mięśnie w leczeniu bólu szyi spowodowanego skurczem mięśni. Jest to szczególnie przydatne w ludzi, którzy są poważne obciążenie i mogą skorzystać z ogólnej uspokajający efekt zwiotczających.

7 Nie bierz zwiotczających mięśnie, jeśli masz pracę, która wymaga jazdy, dbałość o szczegóły i równowagi. Twoja zdolność wydajność może być znacząco zmniejszona przy podejmowaniu tego typu leków.

Wskazówki

 • Jeśli próbowałeś at-home środków radzenia sobie z bólem karku, bez wyników, należy poprosić lekarza o możliwości przechodzi serię testów w celu wykluczenia poważnych problemów zdrowotnych, takich jak pęknięcia dysku lub powikłań z migreny.
 • Wiele leków na receptę dostępnych na ból szyi może być wciągająca, więc powinny być podejmowane tylko pod ścisłym nadzorem lekarza. Niektóre z nich mogą mieć również poważne skutki uboczne, takie jak wrzody żołądka, wysokie stężenie cukru we krwi i senność.
 • Nie należy przerywać stosowanie recepty przeciwbólowe bez zgody lekarza. Wiele leków stosowanych do leczenia ostrego bólu u pacjentów, które wymagają odsadzenia się je stopniowo w celu uniknięcia stresu.

Jak używać bez recepty leków na ból szyi

Jak używać bez recepty leków na ból szyi


Stosowanie leków w leczeniu bólu szyi powinny być traktowane jako ostateczność. Gdy mamy do czynienia z bólem karku, to najlepiej zacząć od zabiegów niechemicznych, takich jak aplikacje ciepła lub lodu i ćwiczeń. Korzystanie z ponad-the-counter (OTC) leków może być pomocne w leczeniu ostrego bólu lub do sporadycznego użytku z przewlekłym bólem. Jednak najlepiej jest unikać polegania wyłącznie na leki, aby poradzić sobie z bólem karku.

Instrukcje

Użyj Leki OTC Battle Oral ból szyi

1 wybrać Niesteroidowe leki przeciwzapalne, takie jak aspiryna, aby zmniejszyć ból i zapalenie w tym samym czasie.

2 nie ma lek przeciwbólowy, przez długi okres czasu lub w dawkach wyższych niż podane na butelce. Jeśli nie reaguje na leki, może to być czas, aby włączyć lub szukać alternatyw.

3 Unikaj leki przeciwzapalne jak najwięcej, jeśli cierpią z powodu częstych zgaga, ból brzucha lub nudności.

4 Zapytaj lekarza o zalecenia dla OTC leków, które mogą najlepiej dopasować swój dyskomfort szyi i znanej tolerancji bólu. Niektórzy ludzie lepiej reagują na kwas acetylosalicylowy, inne cieszyć lepszą ulgę z ibuprofenem.

Stosowania miejscowego przeciwbólowe leczyć ból szyi

5 Używaj żeli, maści lub podobnych produktów do miejscowego bólu. Niektóre z tych produktów wytworzenia efektu ogrzewania lub chłodzenia, które mogą rzeczywiście intensywność uczucie ulgi.

6 Czytaj etykiety, aby upewnić się, że nie jesteś uczulony na którykolwiek ze składników preparatu. Niektóre leki mogą powodować miejscowe reakcje skórne.

7 Wybierz miejscowe przeciwbólowe dla trwalszych pomocy lub do natychmiastowego zwolnienia. Doustne leki zazwyczaj dłużej kopać.

8 Użyj transdermalny, jeśli czujesz się nieswojo ze stosowania maści. Łatki są sprzedawane bez recepty i są znany z trwałą ulgę (do ośmiu godzin). Są popularnym wyborem do leczenia bólu bez niechlujstwa i zapachów, które są związane z żeli i kremów.

9 Wybierz poprawkę samonagrzewająca w leczeniu bólu szyi. Ciepła może stanowić dodatkowy środek komfortu ból, napięte mięśnie.

Wskazówki

 • Większość ludzi reaguje na leki OTC. Jeśli próbowali leki OTC na kilka dni bez wyników, może być konieczne, aby skonsultować się z lekarzem.
 • OTC przeciwbólowe leki mogą mieć postać doustnych leków do stosowania miejscowego, albo produktów użytkowych.
 • Nigdy nie bierz leki OTC bez nauki o możliwości szkodliwych interakcji leków z jakichkolwiek leków na receptę, które bierzesz. Możesz się dowiedzieć o szkodliwych interakcji z lekarzem lub farmaceutą.

Leki na ból szyi

Ból szyi może być ostry lub przewlekły i może prowadzić do depresji i bezsennych nocy. Istnieje wiele różnych leków na ból szyi, w tym ponad-the-counter, domu środków i leków na receptę. Skontaktować się z lekarzem, jeśli ból szyi staje się ciężka, aby uzyskać pomoc w leczeniu bólu. Wraz z leków w leczeniu bólu szyi, odpoczynek i fizykoterapii pomogą.

Paracetamol

Paracetamol, znany też jako Tylenol może być jedną z najbardziej skutecznych od recepty leków na ból szyi i innych dolegliwości. Może ona również mieć jak najmniej efektów ubocznych. W przeciwieństwie do aspiryny, nie jest przeciwzapalną, ale działa poprzez wyłączenie percepcję bólu w mózgu.

Narkotyki

Przewlekłego bólu szyi, narkotyków może być bardziej pomocny niż over-the-counter leków lub środków domu. Bądź jednak ostrożny, bo narkotyki mogą stać się uzależniające. Popularne leki narkotyczne obejmują przewlekłą Tylenol 3 z kodeina, Darvocet, Vicodin, Percocet i Oxycontin. Leki te działają poprzez zarządzanie ból. Nie rzeczywiście pozbyć się bólu całkowicie, ale wyjmij ją.

Zwiotczających

Środki zwiotczające mięśnie są grupą leków, które mają działanie uspokajające podobny wpływ na organizm. Pomagają zrelaksować ciało i złagodzić ból szyi. Soma, Flexeril i Valium to tylko niektóre ze znanych zwiotczających mięśnie, aby pomóc zrelaksować ciało i złagodzić ból szyi.

Sterydy doustne

Doustne sterydy są nie-narkotyczny lek na receptę. Są to bardzo silne leki przeciwzapalne, które czasami mogą pomóc złagodzić ból szyi. Są one przeznaczone do krótkotrwałego użytku.

Niesteroidowe leki przeciwzapalne

NLPZ, lub niesterydowe leki przeciwzapalne takie jak aspiryna działa znacznie zmniejszenie zapalenia, które mogą pochodzić z bólu szyi, ale mają mniej efektów ubocznych w porównaniu do kwasu acetylosalicylowego. Najczęstsze rodzaje NLPZ są ibuprofen, naproksen i Celebrex.

Jak korzystać z leków na receptę leczyć mięśni Strain

Jak korzystać z leków na receptę leczyć mięśni Strain


Stosowanie leków na receptę do leczenia kontuzji jest zazwyczaj zarezerwowane dla cięższych przypadkach, zwłaszcza tych, w których może być wymagane chirurgii. Ponieważ napięcie mięśni dotyczy rzeczywistej rozdzierania mięśnia od cięgna zastosowanie odpowiedniej zwiotczający mięśnie i środek przeciwbólowy może być bardzo skuteczny w zmniejszaniu przepływu i zwiększenie stopnia pokrycia.

Instrukcje

Użyj receptę w leczeniu kontuzji

1 udać się do lekarza w celu określenia nasilenia napięcie mięśni i czy leki na receptę powinny być stosowane.

2 Skonsultuj się z lekarzem, czy będzie trzeba kombinacji środek przeciwbólowy i zwiotczający mięśnie, czy tylko jednego z tych dwóch. Dostępne opcje leczenia, oczywiście, się różnić w zależności od stopnia obciążenia mięśnia.

3 Za pomocą zwiotczające mięśnie, takie jak Somie (****), który jest powszechnie przepisywany lek stosowany do leczenia kontuzji. Możesz dowiedzieć się więcej o leku na DRCNet Drug Biblioteki (patrz źródła poniżej). Należy pamiętać, że większość środków zwiotczających mięśnie mają wiele działań ubocznych, a zwłaszcza zawroty głowy i ospałość. Nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych podczas korzystania z większości zwiotczających mięśnie, więc skontaktować się z lekarzem.

4 Zapytaj o zastosowaniu dodatkowego środka przeciwbólowego lub przeciwbólowe leki, jeśli są w wiele bólu. Wielu lekarzy doradza używanie ibuprofenu, które można kupić bez recepty, ale mocniejsze wersje są dostępne w razie potrzeby siły receptę.

5 Przejdź do wszystkich innych metod leczenia, takich jak okłady z lodu, kompresji i rehabilitacji fizycznej, podczas gdy za pomocą leków na receptę. Wielu pacjentów może być zbyt uzależnione od pozytywnych wyników, które otrzymują od leków i nie przyklejają się do bardziej kompleksowego planu leczenia.

6 Wykorzystanie źródeł internetowych, takich jak eMedicine.com więcej informacji na temat możliwości leczenia szczepów mięśni (patrz źródła poniżej).

Wskazówki

 • Pamiętaj, aby poinformować lekarza, jeśli pacjent był w przeszłości problemy z uzależnieniem od leków na receptę, zwłaszcza przeciwbólowych i zwiotczających mięśnie. To może zmienić swój wybór, dla którego środek przeciwbólowy lub zwiotczający mięśnie do przepisywania.
 • Skuteczność leków przeciwbólowych i zwiotczających może dać poczucie pewności, że uraz goi się szybciej niż jest. Nie overexert obszar rannych aż lekarz powie Ci, że to jest właściwie wyleczony.

Leki na bóle mięśni

Bóle mięśni występują, gdy mięśnie były zbyt napięte i wywarł. Występuje obrzęk, ból mięśni i czuć fizyczny ruch mięśnia poczuje ograniczona. Bóle mięśni może być generalnie wyleczyć w domu, a reszta jest niezbędna. Jeśli ból w mięśniu dłużej niż trzy dni, może być szczep obecny, ale ogólnie, bóle mięśni przez około dwóch dni.

Przyczyna

Kiedy mięśnie są zbyt napięte, małe łzy występują we włóknach mięśniowych. Mięśni ma tendencję do pęcznienia z powodu płynów budynku w łzy i ból jest odczuwany jako mięsień jest rozciągnięty. Ból ten trwa zwykle około dwóch dni, w tym czasie przetargu i mięśni ból czuje w dotyku. Może poczuć bolesne przenoszenia i używać mięśni w tym czasie.

Rozwiązanie

Poprzez zwiększenie krążenia i przepływu krwi przez mięśnie, można przyczynić się do rozbicia i usunięcia nagromadzonych płynów i kwasów, które powodują ból. Dlatego każda działalność, która polega na zwiększeniu ciepło i przepływu krwi przez obszar pomoże zarówno złagodzić ból bóle mięśni, a także zachęcać do mięśni leczyć szybciej.

Leczenie

Bóle mięśni, ból można leczyć stosując dowolny lek przeciwzapalny sprzedawane bez recepty, takie jak ibuprofen. Istnieje wiele substancji leczniczych kremów, które można trzeć na bóle mięśni. Te kremy poczuć się jak ciepło, kiedy stosowane i są dostępne bez recepty z dowolnej aptece. Masaż jest bardzo popularne leczenie bólu mięśni. Masaż rozciąga mięśnie, zwiększa przepływ krwi i zachęca drenaż limfatyczny.

Leczy

Aby złagodzić bóle mięśni i wspomaga proces gojenia, można moczyć mięśni w ciepłej kąpieli, zastosować pakiet ciepła lub siedzieć w saunie. To pomoże się zrelaksować mięśnie i zwiększa przepływ krwi. Rozciąganie jest bardzo skutecznym sposobem na zwiększenie przepływu krwi i ciepło przez mięśni, ale należy zachować ostrożność, aby nie przesadzić. Lekkie ćwiczenia, takie jak chodzenie także pomaga w naprawie mięśni. Olejki eteryczne, takie jak pieprz czarny rozmarynu i również przyczyniają się do zmniejszenia bólu, gdy stosuje się domięśniowo.

Zapobieganie

Aby uniknąć wysiłku i bóle mięśni, ciepłe i rozciągnąć mięśnie przed treningiem. Weź pięć do 10 minut, aby rozciągnąć i rozgrzać mięśnie stopniowo, budując intensywność ćwiczeń powoli. Uniknąć uderzenie wysokiej intensywności aktywności fizycznej. Unikać overexerting mięśni przez długie okresy czasu. Pamiętaj, aby ochłodzić się po ćwiczenia stopniowo zmniejszając intensywność i rozciąganie na pięć do 10 minut ponownie.

Jakie są leki na zespół niespokojnych nóg?

Zespół niespokojnych nóg (RLS) jest stanem, w którym nogi danej osoby staje się nerwowy lub bolesne, gdy są w stanie spoczynku. To jest częstym schorzeniem kobiet w ciąży, ale może również wpływać na innych ludzi. Objawy, które mogą wynosić od palenia do poczucia konieczności noga "zasnąć" na niekontrolowany przymus poruszania, dotyczy wszystkich ludzi na różnych stawek intensywności. Objawy mogą być zarządzane za pomocą różnych środków.

Zapobieganie

Zapobieganie może oznaczać zwolnienie z objawów u większości pacjentów z rozpoznanym RLS. Utrzymanie mnóstwo ćwiczeń w ciągu dnia może pomóc mięśnie nóg relaks w godzinach wieczornych. Ponadto, pacjenci RLS z pitną powinny unikać zbyt kofeinę lub alkohol, jak również zużywających produktów tytoniowych. Niektórzy pacjenci uważają, że biorąc gorącą kąpiel lub za pomocą klawiszy z podgrzewaną wodą w nocy przed snem może uspokoić swoje mięśnie i złagodzić objawy. Inni pacjenci muszą przyjmować suplement do niedoboru żelaza, który często może być przyczyna RLS.

Warunki podstawowe

Wiele przypadków RLS są wynikiem innej choroby podstawowej. Lekarze próbują zidentyfikować tych podstawowych warunków, aby wskazać dokładną przyczynę objawów RLS. Oprócz małej liczby żelaza, u niektórych pacjentów RLS, neuropatia lub cierpi na cukrzycę. Leczenia tych warunków często minimalizuje objawy RLS, jak również i w ogóle istnieje kilka opcji leczenia na warunkach innych niż RLS.

U niektórych pacjentów z RLS mają nieregularne snu lub zaburzenia snu. Leczenie tych zaburzeń i utrzymanie spójnego wzorca snu lub nawyk może również zmniejszyć lub wyeliminować objawy RLS.

Metody leczenia medycznego

Lekarze mogą wybierać spośród różnych metod leczenia RLS. Leki dopaminergiczne są w czołówce tych wyborów; Zwykle te leki są przepisywane na chorobę Parkinsona, a także sukcesy w leczeniu RLS.

Lekarze mogą także benzodiazepiny na RLS. Te tłumiącymi pomaga pacjentom snu lepiej w nocy, ale może również powodować senność w ciągu dnia. W ciężkich przypadkach RLS, jednak te leki są mało prawdopodobne, aby odnieść sukces; Lekarze przepisują je na ogół tylko dla pacjentów z łagodnymi lub okazjonalnych objawów RLS.

Dla kobiet w ciąży z RLS, leczenie jest na ogół łagodne. Lekarze zwykle nie przepisać leki, ale sugerują, masuje nogi, chodzą w nocy, coraz ćwiczenia w ciągu dnia lub przyjmowania suplementów żelaza. Na szczęście dla tych pacjentów, objawy RLS zanikają po porodzie. We wszystkich innych przypadkach RLS, są trwałe i faktycznie pogarsza się w czasie.

Leki dla Leg skurcze

Według National Institutes of Health, ból nóg jest częstym objawem i skarga zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, poszczególne osoby starsze. Ból i kurcze nóg pojawiają się zazwyczaj podczas snu lub po okresie niezwykle aktywnego wysiłku fizycznego. Czasami są one spowodowane stanami medycznymi. Istnieją leki, które pomogą złagodzić dyskomfort ból nóg.

Skurcze mięśni

W przypadku bólu nóg jest spowodowana przez skurcz mięśni jest często określany jako "CHARLEY konia." Kurcze nóg może być wynikiem odwodnienie lub niskich poziomów potasu, sodu, wapnia lub magnezu w krwi.

Zastosowanie leków moczopędnych może spowodować utratę nadmiaru płynu lub minerałów. Że leki obniżające poziom cholesterolu statyny mogą powodować szkodę dla mięśni i skurcze mogą spowodować.

Urazy i Dolegliwości

Ból nóg mogą być również spowodowane zapaleniem ścięgna (ścięgien) lub shin (ból w przedniej nogi, która jest z powodu wielokrotnego użytku wbity lub nadmierne).

Inne częste przyczyny miski nogi są plamy krwi, które zwykle wskutek tego, dłuższe okresy przebywania w łóżku i zapalenie stawów nóg, które są wynikiem zapalenia stawów i skazy moczanowej.

Leki

Leki zalecane do bólu nóg może się różnić w zależności od przyczyny bólu. Na ogół obejmują leki przeciwzapalne, takie jak aspiryna i ibuprofen.

Jeśli zakrzep jest obecne leki przeciwzakrzepowe (leki przeciwzakrzepowe), takie jak kumadyna i innych może być przepisywany.

Tkanki łącznej (zakażenia skóry lub tkanek miękkich) oraz zapalenie szpiku (zakażenie kości) są zarówno leczone antybiotykami. Antybiotyki na zapalenie szpiku może być brane przez dłuższy okres.

Dodatkowe środki zaradcze

Zgodnie z NIH, ból nogi, może być zmniejszony przy wykorzystaniu środków rozszerzających naczynia, które działają na komórki mięśniowe i relaks nonmercurial diuretyki przeciwdziałające retencję wody i soli.

Chinina może pomóc zmniejszyć nocne kurcze. Picie 8 do 16 uncji wody tonik, który zawiera bardzo niskie dawki chininy przed snem może złagodzić dyskomfort.

Silniejsze dawki chininy jest dostępny na receptę.

NIH mówi inne możliwości leczniczych w celu złagodzenia bólu nóg obejmują środki przeciwhistaminowe i chlorowodorek (sól kwasu solnego).

Leki uzupełniające

Wśród dodatkowych leków, które mogą być korzystne w łagodzeniu dolegliwości bólu nóg jest mleczan wapnia. Jeśli skurcze nóg mają tendencję do powierzchni w nocy, wziąć dodatek mleczanu wapnia z ciepłą filiżanką milk.The zasugerował dawka wynosi od 200 do 300 mg. Glukonian wapnia tabletki mogą także złagodzić dyskomfort.

Chinina jest także czasami wykorzystywane do nocnej skurcze nóg.

Leczenie nie-leczniczy

W niektórych przypadkach lekarz może zalecić fizykoterapię na ból nóg. Jeśli zdiagnozowano zablokowanej tętnicy lekarz może wprowadzić cewnik balonowy (używany powiększyć wąski otwór) do tętnicy w celu bezpłatnego ograniczonego przepływu krwi.

Jeśli ból jest wynikiem ponad wysiłku lub skurcze, należy odpocząć i podnieść nogę i ostrożnie rozciągać i pocierać ból mięśni lub ciasno.

Może także przyczynić się do zastosowania na obszarze lodu przetargu na okres do 15 minut, cztery razy dziennie.

Leki na skurcze mięśni

Leki na skurcze mięśni


Skurcze mięśni są bolesne, często nie do zniesienia doświadczenie. Zgodnie z University of Michigan Health System, są definiowane jako mimowolne skurcze mięśni. Skurcze te mogą odbywać się w różnych częściach ciała, od szyjki w dół na nogi. Są one zazwyczaj spowodowane przez nadmierne napięcie mięśni lub nadmiernego zużycia, zwłaszcza podczas okresu odwodnienia. Leki, które okazały się skuteczne w leczeniu skurczów mięśni, i istnieje wiele możliwości.

Rozluźniające mięśnie

Aby odpocząć i zmniejszyć zagrożenie bolesne skurcze mięśni, grupa leków o nazwie rozluźniające mięśni (często określane jako leki zwiotczające mięśnie) są zwykle wymagane. Ich nazwa mówi wszystko - za pomocą różnych metod farmakologicznych, powodują rozluźnienie mięśni w organizmie, redukując skurcze.

Istnieją różne rodzaje relaxers mięśni, wszystkie dostępne za pośrednictwem tylko na receptę. Cyklobenzaprinu (Flexeril), karisoprodolu (Soma) i tyzanidyna (Zanaflex) są trzy z nich, powszechnie przepisywany jako tabletki, i zazwyczaj dostępne w postaci ogólnej. Leki te powinny być stosowane z dużą ostrożnością, ponieważ mają one działanie hamujące i mogą prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń mechanicznych niebezpieczne. Ponadto mięśni relaxers.org ostrzega, że ​​tylko maskować ból szkody, co często prowadzi do ponownego zranienia uszkodzonego mięśnia powodu poczucia uzdrowiony przedwcześnie.
Diazepam (Valium) jest czasami przepisywane ze względu na jego właściwości relaksujących mięśni szkieletowych. Należy zachować ostrożność z podjęciem diazepam jako lek uzależnia i może upośledzać zdolności motorycznych człowieka.

Leków przeciwbólowych

Do poważnych skurcze mięśni, ból może być albo leki przepisane przez lekarza wraz z relaksacji mięśni lub zalecane dla over-the-counter zakupu. Leki te mogą być bardzo skuteczne w zwalczaniu bólu i dyskomfortu, zwłaszcza w przypadku korzystania z rozluźniającymi mięśnie.

Leki najczęściej zaleca się kontrolowanie bólu skurcz mięśni są leki przeciwzapalne (NSAID), leki przeciwbólowe, takie jak naproksen (Aleve) i ibuprofen (Motrin, advil). Leki te nie tylko łagodzenia bólu, pomaga zmniejszyć stan zapalny i obrzęk w miejscu uszkodzenia mięśnia.

W przypadkach ciężkiego bólu, narkotyczny środek przeciwbólowy może być przepisywany, zwykle członek opiatów lub syntetyczne opiatowe rodziny leków, na przykład, hydrokodon (Vicodin), propoksyfen (Darvon) lub tramadol (Ultram). Są to silne leki przeciwbólowe i należy stosować ostrożnie, zwłaszcza jeśli w powiązaniu z relaxers mięśniowych, ponieważ znaczna senność, zawroty głowy i nudności są częste działania niepożądane. Niektóre leki przeciwbólowe na receptę może być zwyczaj formowania, tak więc porozmawiać z lekarzem, jeśli ostrożnie przepisywany narkotyczny lek przeciwbólowy.

Toksyna botulinowa

Nazwa "toksyna botulinowa" może wydawać się nieco nieznane, lecz jest dobrze znane w dzisiejszym kultury popularnym lekiem dla zwiększenia kosmetycznej. Tak, mówimy o Botox. Ten sam lek, który jest używany w celu Ludowej stoi bardziej młodzieńczy wygląd jest często stosowany w leczeniu skurcze mięśni.

Według medicinenet.org, Botox na skurcze mięśni polega na wstrzyknięciu leku bezpośrednio do problematycznej mięśni. Kiedy Botox - co jest rzeczywiście neurotoksyny, trucizna rodzaju - dostaje się do tkanki mięśniowej, blokuje zdolność nerwów w mięśniach do zaciągania tego mięśnia. Powoduje to, że całkowity paraliż mięśni, co zapewnia natychmiastową ulgę skurcze mięśni.

Efekty uboczne na które trzeba uważać, gdy w trakcie terapii Botox na skurcze mięśni są ból lub tkliwość w miejscu wstrzyknięcia, wysypka lub możliwe i nudności.