adcov.com

lek homeopatyczny na bark

Ból barku i lek homeopatyczny

Lek homeopatyczny stara się być narzędziem, aby przyspieszyć proces gojenia wykorzystaniem roślin, minerałów i elementów, aby przywrócić harmonię i równowagę wewnętrzną, aby nasze ciało, gdy jesteśmy chorzy. Leki homeopatyczne mogą być skuteczne w leczeniu wielu stanów bólowych udziałem rotatorów barku, urazy mankietów i ból z różnych form zapalenia stawów.

Chelidonium

Spróbuj Chelidonium leczeniu bólu barku, kiedy mięśnie czuć ból w dotyku i bólu, gdy znajduje się w łopatki. Chociaż powszechnie zwane Greater glistnika, Wartweed i połknąć Wort, Chelidonium jest głównym środkiem roślin stosowane w homeopatii w leczeniu różnych problemów bólowych, ale jest szczególnie korzystne w leczeniu bólu barku. Chelidonium wykazały skuteczność w zwalczaniu bólu, gdy ciśnienie jest przykładane do obszaru.

Rhus Tox

Na ból barku, który towarzyszy sztywność i obrzęki i wydaje się być z natury stawów, spróbuj Lekarstwem Rhus Tox. Jak wszystko wokół homeopatycznym używane do leczenia wielu bóle stawów typu, Rhus tox pochodzi z zakładu trujący dąb rośnie w obfitości, że w Ameryce Północnej. Użyj Rhus tox, gdy na tym terenie jest bolesne w dotyku, gdy pojawia się ból i sztywność w godzinach porannych i na spacery. Pacjenci zgłaszali, że ich objawy bólowe poprawić, gdy są w ciepłych, suchych okolicach.

Ferrum Metallicum

Do objawów bólowych, które obejmują osłabienie, ociężałość i ból w stawie ramienia, spróbuj lekarstwo Ferrum metallicum. Ferrum metallicum jest właściwym środkiem, gdy pacjenci zgłaszają inne objawy, w tym wrażliwości na zarówno na zimno i hałas. Ferrum metallicum jest korzystny do leczenia bólu barków i utrzymuje pacjentów będąc nadal. Pochodzące z rudy żelaza, Ferrum metallicum jest znaleźć w całej kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Ferrum phosphoricum

Na ból barku, który jest z natury stawów i jest opisany jako strzelanie, łzawienie i pieczenie, spróbuj lekarstwo Ferrum phosphoricum. Ferrum phosphoricum pochodzi od skamieniałych kości i jest powszechnie nazywany fosforan żelaza. Jest to szczególnie korzystne, gdy stosowany przy pierwszych objawach bólu i zapalenia. Ferrum phosphoricum pozwala pacjentom czuć się wystarczająco dobry, aby rozpocząć delikatny ruch, takich jak chodzenie powoli.

Uwagi i porady

Aby uzyskać najlepsze wyniki to zaleca się szukać pomocy profesjonalnego, licencjonowane homeopata w Twojej okolicy do zalecenia środka prawnego i dawkach.

Niniejszy materiał nie jest przeznaczony jako substytut profesjonalnej pomocy medycznej, to jest tylko w celach informacyjnych.

Jeśli wystąpi ból barku, który trwa dłużej niż trzy tygodnie, szukać pomocy swojego lekarza opieki zdrowotnej.

Praktykowanie lek homeopatyczny Online

Według artykułu opublikowanego w New York Times na 10/6/20009, Przyszłość opieki zdrowotnej jest online. Ale nawet jako konsumenci próbują wytropić informacji zdrowotnych w Internecie, a od października 2009 roku, tylko około 266 tysięcy homeopaci oferują konsultacje internetowe --- i ich praktyki wydają się być zlokalizowane poza granicami Stanów Zjednoczonych.

Homeopatia i Internet

Lek homeopatyczny poświęcił fanów. Na przełomie 20 wieku, homeopatia kwitła narożnych wraz z drogerii, eliksiry i związków ziołowych. Jak czasy się zmieniły, co kiedyś było popularną formą medycyny w Ameryce stała się dużo mniej znane. Wprowadź Internet: Cyberprzestrzeń jest wyjątkowy dzięki czemu świat mniejszy. Nawet najbardziej niejasne praktyki można znaleźć za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych.

Biorąc pod uwagę Praktykowanie Homeopatia Online

Samuel Hahnemann, twórca homeopatii, najprawdopodobniej w szoku w praktyce homeopatii przez Internet. Purist, zalecał praktykowanie homeopatii być przeprowadzone przez poszczególnych metod. Ale tak jak w większości praktyk, adaptacji i innowacji ma wchodzić w grę.

Jedną z najważniejszych zasad homeopatii jest nacisk na traktowanie "całego człowieka". Homeopatia jest zindywidualizowany system medycyny .--- słowo "homeopatia" (Homeo + patos) oznacza "podobną chorobę." W związku z tą koncepcją, wielu homeopatów niechętnie do przyjęcia technologii internetowych i praktyki lek homeopatyczny w Internecie. Widząc pacjenta osobiście może stanowić istotne wgląd w wymagających właściwego doboru remedium. Zapach, na przykład, nie jest czymś, co może być odebrane przez Internet.

. Ale jak jeden internetowych homeopatycznych państw dostawców Internetu na jej stronie internetowej, "Odległość konsultacje nie różnią się od konsultacji osobistych aż metoda dotyczy Należy opisać z dokładnością co oko nie może zobaczyć zdjęcie osoby, która jest przydatna;. To by dać wyobrażenie o wyglądzie pacjenta, jego / jej wypowiedzi. " Technologia Internet nadal się poprawia, a ze względu na te zmiany, będzie coraz więcej homeopaci skorzystać z tych narzędzi i oferują usługi online.

Jak zacząć - praktyka homeopatyczne online

Po pierwsze, być kwalifikowany homeopata. Case-biorąc Internecie zaprezentuje wyjątkowe wyzwania, że ​​przybysz będzie mądre, aby uniknąć.

Praktykowanie w Internecie wymaga doświadczonych wykorzystania technologii internetowej, więc przyjrzyjmy się kilku przydatnych narzędzi:

Rozsądnie szybkie łącze internetowe. Internet znana jest prędkość. Jeśli trwa to potencjalni klienci minut przesłać informacje na swojej stronie, może to oznaczać utraconych klientów. Upewnij się, że strony docelowe otworzyć łatwo. Unikaj dużych plików graficznych, na swojej stronie internetowej.

Zastanów się tym zastrzeżeniom oraz jasny opis usługi online.

Opracować kwestionariusz do pomocy w procesie konsultacji. Pozwoli to jeszcze raz skierować ostrość skonsultować.

Rozważ użycie usługi online czat więc klienci mogą śledzić z poczty elektronicznej lub z łatwością dotrzeć do lekarza. Zastanów się:
Providesupport.com
Skype.com
Craftysyntax.com - oferuje darmowe oprogramowanie open source czat
Livezilla.com - oferuje darmowy czat oprogramowania

Kamery oferują możliwość połączenia wideo i są zawarte w nowszych komputerach. Można je również nabyć za jedyne 29,99 dolarów. Jeśli chcesz szybki start do konsultacji on-line, za podpisanie z doradztwa online, takich jak Liveperson.com lub Hpathy.com, która oferuje oprogramowanie platformy homeopaci online zapewniając konsultacje on-line.

Jak kupić lek homeopatyczny

Homeopatia jest stosowany na całym świecie i został w praktyce od roku 1790. W Stanach Zjednoczonych, homeopatia jest uważany medycyny alternatywnej, ale w innych częściach świata, jest to standardowa praktyka. Homeopatia opiera się na trzech zasadach: podobne leczy się podobnym, minimalnej dawki i jednolitego środka prawnego. Zasada jest podobna do stosowanych w typowych metod leczenia alergii. Część z tego, co sprawia, że ​​lek homeopatyczny atrakcyjna jest nie ma skutków ubocznych.
Najlepiej, aby kupić homeopatycznym, zobaczymy homeopatycznego lekarza i uzyskać od niego lekarstwo. Jednak homeopatyczne lekarze nie mogą być dostępne w danym regionie. Więc jeśli jesteś zainteresowany próbuje leki homeopatyczne, może trzeba je odnaleźć samemu. Jeśli jest to przypadek, zakup środka jest również o wyborze odpowiedniego środka. W tym artykule postaram się pomóc zlokalizować leki homeopatyczne, jak Cię w podstawy wyboru środka. Ale proszę pamiętać, że sama wielkość środków sprawia, że ​​niemożliwe, aby pomóc wybrać odpowiedni lekarstwo tylko w jednym artykule. Sprawdź nasze referencje i sekcji Zasoby uzyskać więcej informacji.

Instrukcje

Zakup leków homeopatycznych

1. Zrób listę swoich objawów. Usiądź w spokojnym miejscu, gdzie można skoncentrować. Zacznij od góry głowy i powoli się w dół, zbierając objawy --- emocjami liczyć. Czy masz bóle głowy? Jeśli tak, to gdzie jest ból zwykle zacząć? Jak intensywne to jest? Być wyszczególnione w wykazie objawy, jak możesz. Z leków homeopatycznych, nie będzie różne środki dla różnych rodzajów bólów głowy.
Zejdź długość ciała, zauważając coś fizycznego, umysłowego lub emocjonalnego, co się dzieje, gdy masz do czynienia kondycję. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, gdy problem wystąpił po raz pierwszy. Czy to chodź po określonej stresu? Czy to problem Ci bardziej w nocy niż w ciągu dnia? Czy twój stan sprawi, że szczególnie wrażliwe na środowiska --- światła lub zimno, na przykład? Wszystko pod uwagę, ponieważ homeopatia wygląda do leczenia całego pacjenta pod względem swego otoczenia.

2 Rozróżniać ostrych objawów i przewlekłych nich. Może wymagać jednego środka dla każdego stanu przewlekłego i oddzielny środek na to, co jest obecnie, lub tymczasowo, schorowany ci --- ostre objawy. Zdecyduj, które stan (-y) starają się traktować z homeopatii.

3 Porównaj swoje objawy z czego środki leczenia. Można to zrobić na dwa sposoby:
Metoda 1: Przejdź do trybu online i znaleźć program, który zabiera swoje objawy jako wejście. Na przykład, program jest dostępny na stronie ABC, którego Homeopatia Link znajduje się poniżej. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami programu, w wypełnianiu swoich objawów z listy.
Metoda 2: Albo przejść do internetowego homeopatii sprzedawcy (patrz Remedies homeopatyczne poniżej) lub spróbować lokalnego sklepu spożywczego organicznych (takich jak Whole Foods). Te miejsca zwykle sprzedają leki homeopatyczne. Tak czy inaczej, te środki są zwykle grupowane w oparciu o podstawowy objaw. Mimo to, możliwe jest zwykle zawierać więcej niż jeden środek do tego objawu. Każdy środek będzie dalej notować inne objawy związane. Przeczytać, aż znajdziesz ten, który najlepiej pasuje do Twojej listy objawów.

4 Porównaj witryn. Porównaj je do lokalnych sklepach. Istnieje wiele, wiele środków dostępnych i może się okazać, że nie każdy nosi je wszystkie. Więc jeśli nie możesz znaleźć lekarstwo, które wydaje się naprawdę pasują objawy, spróbuj poszukać dodatkowych miejsc. Jeśli nadal nie można znaleźć lekarstwa, spróbuj ten, który przychodzi najbliżej. Porównując środki zaradcze, trzeba porównać swoje znaczenie w "ostrym" głowy do kogoś etykietowaniu lekarstwo. Jako taki, sposób wyboru nie jest tak dokładna nauka jak praca we krwi. Więc może trzeba spróbować więcej niż jednego środka, zanim znajdziesz odpowiedniego środka. To może być prawdą, nawet jeśli widzisz homeopatyczne lekarza, gdyż on też ma ważyć słowa użyć, by opisać swoje objawy z tych środków odwoławczych.

5 Wybierz dawkę, która najlepiej pasuje do Twojego stanu. W ogóle, przewlekłe stany podjąć znacznie mniejszą dawkę niż zrobić ostre warunki. A gdy może to wydawać się do tyłu, większa liczba (takie jak 200X), niższe dawki. Oznacza to, że środek 6X jest wysoka dawka. 30X jest wspólne dozowanie.
Teraz zamówić lub kupić lekarstwo, który wydaje właśnie dla Ciebie.

Rodzaje lek homeopatyczny dla niewydolności nerek

Niewydolność nerek jest powszechne i niebezpieczne choroby w konsekwencji wpływających na wszystkie inne narządy ciała. Łagodne braki w funkcji nerek mogą wykazywać żadnych objawów, ale gdy choroba zaliczek, może spowodować wiele poważnych objawów, takich jak zajęcia, zanik tkanek, krwawienie z przewodu pokarmowego i śpiączki. Kompletny niewydolność nerek wymaga dializy aż rutynowej operacji przeszczepu może być wykonana. Homeopatyczny lek miał powodzenie w leczeniu choroby nerek, - choroby głównego nurtu medycyny, dla których nie przewiduje lekarstwo.

Fakty

Według National Kidney Foundation, ponad 26 milionów Amerykanów albo choroby nerek lub są narażone na ryzyko zachorowania na chorobę nerek. Nieleczona choroba nerek, prowadzi do przewlekłej niewydolności nerek (CRF), znany również jako przewlekła niewydolność nerek. Jednakże przyczyny wywołujące choroby nerek mogą się różnić. Nadciśnienie tętnicze i cukrzyca są wspólne autorów, ale genetyka, przewlekłe zakażenia, toczeń i nerek kamienie są inne przyczyny choroby nerek.

W Encyklopedii Homeopatia dr Andrew Locke zauważa, "Homeopaci uważają, że dobry stan zdrowia wynika z równowagi pomiędzy ciałem i umysłem, który jest utrzymywany przez" siły życiowej ", który reguluje możliwości samoleczenia organizmu."

W przeciwieństwie do homeopatii, nowoczesne, medycyna konwencjonalna nie leczy niewydolności nerek. Narkotyki, przeszczepy nerek dializy nerek i procedury nie są ostateczne zabiegi. Leki po prostu opóźnić całkowite uszkodzenie podczas dializy i przeszczep działać tylko jako substytuty normalnej zdrowej funkcji nerek. Homeopatia ma jednak leki, które leczą uszkodzone nerki. Leki stymulować układ odpornościowy organizmu do naprawy nerki.

Metody leczenia

Istnieje w dwóch dominujących podejść do leków homeopatycznych: klasyczny i kompleksu. Klasyczne homeopatyczne podejście traktuje choroby z jednego rozwiązania, które dokładnie pasuje do pacjenta "wrodzoną konstytucyjnej typu i objawów obraz." Z drugiej strony, homeopatycznych praktykujący na ogół wykorzystuje się kompleksowego podejścia, przy użyciu kilku środków do leczenia poważnych schorzeń i objawów związanych z niewydolnością nerek.

Dr Harshad Raval, MD Homeopatia, w Gujarat, Indie leczy przewlekłą niewydolność nerek za pomocą tego złożonego homeopatyczne podejście. Jego wybór środków zależy od szczegółowych badań lekarskich i dogłębnej analizy pacjenta, biorąc pod uwagę szeroki zakres zmiennych, w tym, ale nie ograniczając się do pacjenta tle medycznej, objawy, osobowości i stanu psychicznego.

Środki na niewydolność nerek

Leki homeopatyczne - dalej środków - że w leczeniu niewydolności nerek zależy od pacjenta i rubryk (warunki) związanych z rozwiązaniem. Istnieją jednak pewne wspólne środki, które homeopatyczne lekarze często korzystają, ponieważ rubryki środki zaradcze "kardynalnych zająć objawy niewydolności nerek.

Oto niektóre z popularnych środków i rubryki, których dotyczą, że są związane z niewydolnością nerek: rubryki amonu Carb są częste i bolesne oddawanie moczu, biały, krwawy, skąpe, mętny lub cuchnący mocz, spowolnienie psychiczne i zmęczenie. Rubryki Apis Mel są ogólne obrzęk lub obrzęk, zapalenie nerek i zahamowanie moczu. Rubryki Arsen alb są trudne oddawanie moczu, mocznica, zapalenie nerek, skąpe i mimowolne oddawanie moczu lub pieczenie.

Rubryki Aurum spełnione są bolesne, zatrzymanie moczu, śluzu i moczu z takich osadów. Rubryce Belladonna jest zapalenie nerek. Rubryki Berberis 'są nadciśnienie, nerki (kamienie nerkowe), żółty lub zielony, ciemny mocz i newralgiczny ból pochodzących z nerki. Rubryce konopi ind jest zakażenia dróg moczowych. Rubryki Cantharsis 'są tkliwość w obszarze nerek, kolka nerkowa i zapalenie nerek (zapalenie nerek). Rubryki Chelidonium nocy są częste oddawanie moczu, obfite oddawanie moczu i blady biały mocz. Rubryki cicuta są częste oddawanie moczu, gwałtowne oddawanie moczu, zatrzymanie moczu i drgawki. Rubryce Colocynthis "jest skurcze w nerkach.

Rubryki Cuprum AAS są słabą czynnością nerek, bolesne oddawanie moczu oraz odbarwiony mocz. Cuprum Met rubryki są moczenie, tłumienie moczu, jasne, wodnisty mocz, częste oddawanie moczu z cuchnącym, lepkiego moczu i ból fotografowania w cewki moczowej. Rubryki Glonoine są częste oddawanie moczu i zapalenie noc nerek. Rubryki Helonia są zapalenie nerek, albumenous (biały) w moczu, niedokrwistość, drażliwość i otępienie. Rubryki Juniper są retencji wody i ociężałość w regionie nerek. Rubryce Kali CARB jest kamienie nerkowe, i ogólnie jest lekarstwem na choroby nerek.

Rubryki opium są mocznica (forma zatrucia krwi), ogólny obrzęk, czarny stolec, biały mocz, tłumienie moczu, obrzęk piersi, śluz w moczu, mocznicą drgawki i spowolnienie organizmu. Rubryki "fosforu są nerek obrzęk, skrajne zmęczenie, mocznicy i mętny mocz z osadem. Rubryki Plantina są czerwone mętny mocz i powolny, ale częste oddawanie moczu. Rubryki Żankiel są podrażnienie pęcherza, kamieni nerkowych i zapalenie nerek. Rubryki Solidago są nerki uczucie rozdęte, ból nerek i problemy z oddawaniem moczu. Rubryki Terebinthum są odbarwione moczu, zapalenie nerek i zapalenie dróg moczowych. Rubryki mocznika "ogólnie są obrzęki (obrzęk z powodu zatrzymania wody) i osłabienie.

Dr AS Chatterjee, lekarz-homeopata w Kalkucie w Indiach, wykazały, że mocznik jest jednym z najlepszych leków stosowanych w leczeniu niewydolności nerek, podczas gdy dr Rajneesh Kumar Sharma z Cure Homeo i Centrum Badań w Uttaranchal, Indie mówi, że góry środki do leczenia tej choroby są opium i API mel.

Korzyści z homeopatii

Wszystkie stadia niewydolności nerek mogą korzystać z homeopatii, nawet schyłkową niewydolność nerek, gdy dializa jest nieuchronne. Ponadto, lek homeopatyczny ma korzyści po operacji przeszczepu nerki przez zmniejszając szanse odrzucenia dawcy. W zależności od stopnia nasilenia niewydolności nerek, leki homeopatyczne może wspierać nerek naprawienia. Oznacza to, że skuteczne leczenie niewydolności nerek homeopatycznie może eliminować potrzebę, aby całe leczenia, lek konwencjonalny wymaga.

Koszt homeopatycznych tylko ułamek kosztów Alopatia (non-homeopatycznych leków, takich jak leki farmaceutyczne). To sprawia, że ​​leki homeopatyczne realnego wyboru w leczeniu choroby nerek samodzielnie lub w połączeniu z medycyny konwencjonalnej.

Wyniki lek homeopatyczny

Przed 1980, badania kliniczne testujące korzyści homeopatycznych były rzadkie. Jeszcze dzisiaj, badania naukowe na skalę, która porównuje do dużych badań farmaceutycznych jest rzadkością. Dlatego określone roszczenia leków homeopatycznych w leczeniu niewydolności nerek nie zostały szeroko sprawdzony zgodnie z normą badań naukowych.

Jednak małe próby i praktyki podstawowe wyniki, takie jak dr Harshad Raval i dr Rajneesh Kumar Sharma, wykazały zweryfikowania korzyści z leków homeopatycznych stosowanych w leczeniu niewydolności nerek. W swoim artykule "styczeń 2009 New Hope na niewydolność nerek lub nerki pacjenta w leczeniu homeopatii", dr Harshad Raval informuje, że w ciągu 10 lat przed rokiem 2009, a jego praktyka nie widział ponad 2200 przypadków niewydolności nerek. Długoterminowe pacjent śledzić tych pacjentów wykazała, że ​​25 do 40 procent pacjentów zostało wyleczonych.

Ostrzeżenie medyczne

Niewydolność nerek jest chorobą złożoną z wielu powiązanych dolegliwości i chorób. Na przykład, nadciśnienie tętnicze często towarzyszy niewydolności nerek. Krajowe stany Nerka fundamentowe, "Nadciśnienie tętnicze powoduje CKD [przewlekła choroba nerek] i CKD powoduje nadciśnienie." To sprawia, że ​​choroby nerek niebezpieczne warunek, który musi być traktowany przez wykwalifikowany personel medyczny. Pacjenci nie muszą samodzielnie przepisać środki zaradcze w próbie samodzielnego leczeniu. To jest źle poinformowani. Przeszkoleni homeopatyczny musi przepisać lekarz środków w leczeniu niewydolności nerek po właściwej diagnozy i dogłębnej analizy pacjenta.

Z leków homeopatycznych, jak z Alopatia, dieta jest integralną częścią leczenia niewydolności nerek. U pacjentów z tą chorobą muszą przestrzegać ścisłej diety redukujące sodu i białka i kontroli potasu, wapnia i fosforu. Przepisywany dieta zawiera również wysoki pobór kalorii wzdłuż witamin i aminokwasów.

Jak zmniejszyć Operation obrzęku lek homeopatyczny

Obrzęk pooperacyjny jest powszechne i należy spodziewać się po tym, jak miał inwazyjności. Choć lekarz z pewnością daje leki przeciwzapalne i leki przeciwbólowe, może chcesz użyć lek homeopatyczny, aby zmniejszyć obrzęk. Homeopatyczny lek koncentruje się na użyciu rozcieńczone, naturalnie występujące substancje w leczeniu objawów fizycznych i emocjonalnych choroby. Arnika jest jednym z najbardziej znanych i powszechnie stosowanych homeopatyczne zioła zmniejszyć obrzęk pooperacyjny.

Instrukcje

1 Upewnij się, że lekarz ma listę wszystkich przyjmowanych leków, zarówno przed operacją, jak i tych, które są określone bezpośrednio po zabiegu. Leki homeopatyczne mogą oddziaływać na receptę i ponad-the-counter leki, witaminy i inne suplementy mogą użyć.

2 Użyj Arnica montana, zioło, którego kwiat wygląda jak stokrotka, w celu zmniejszenia działania obrzęk. Arnica jest dostępny doustnie jako herbaty, nalewki do picia lub tabletki. Preparaty miejscowe obejmują kremy, maści i okłady. Rodzaj arniki wyboru może zależeć od rodzaju zabiegu pacjent miał obrzęk i gdzie się znajduje. Kataplazmy mogą być stosowane do obrzęku kończyny, albo ogólnie jako anti-inflammatory jeśli są w stanie utrzymać żywność w dół po operacji. Obrzęk spowodowany urazem mogą być leczone za pomocą pojedynczej dawki preparatu 200C (wysoka dawka). 200 ° oznacza, że ​​jedna część z arniki 100 ^ 200 części wody. Kontynuacja z dawki 30C z arniki trzy razy dziennie, aż opuchlizna ustąpi.

3 Weź staphysagria, zioło uspokajające często związane z ludźmi, którzy są nerwowi lub mają problemy seksualne, aby zmniejszyć obrzęk twarzy, gardła i gruczołów w szyi. Staphysagria można kupić w sklepach ze zdrową żywnością i jest dostępny w tabletkach i cieczy. Rozpocznij z niskim dawce około 3C i 6C, do trzech razy dziennie, a zwiększy się do większych dawek, jeśli uzasadnione przez lekarza.

4 zmniejszyć obrzęk wokół oczu lub jeśli miał usuwane żylaki, Ledum palustre z. Ledum palustre nazywana jest także bagno zwyczajne lub Labrador herbata i może być przyjmowany doustnie w postaci tabletek lub przez wlew (TEA). Ogranicz spożycie bagno trzy 4-uncji szklanek dziennie, aby uniknąć bólu głowy. Ledum palustre stosowane w połączeniu z arniki może być bardziej skuteczna niż sam Ledum.

Wskazówki:

  • Homepathy może być mylące, jeśli jesteś pierwszym użytkownikiem czas. Przewodnik jak ABC Homeopatia może pomóc przejść przez szczegółowe informacje na temat mocy, aby zapobiec przypadkowemu przedawkowania (patrz źródła).

O lek homeopatyczny

Lek homeopatyczny jest formą medycyny komplementarnej, która została opracowana przez Samuela Hahnemanna 1796.

Tło

Podstawową zasadą jest to, że lek homeopatyczny "podobne leczy się podobnym". Lekarze uważają, że naturalne składniki, zwykle ekstrakty roślinne i mineralne, które tworzą zestaw objawów u zdrowej osoby będą leczyć te same objawy u chorej osoby.

Przygotowanie

Przygotowujący spożywa alkohol lub wodę destylowaną do rozcieńczania naturalnego środka, a następnie pozwala leczyć przez kilka tygodni. Następnie mieszaninę napięte stworzyć "nalewki" lub matka, pełnym siły środka.

Dozowanie

Nalewka matka rozcieńcza alkohol i wodę destylowaną do tworzenia różnych dawek, które są podejmowane w cieczy lub małych tabletek. Dwie skale są stosowane do pomiaru dawek homeopatycznych, skala dziesiętna (mierzona w Xs; 1X = niska moc i 400X = najwyższa moc) i skala setne (mierzona w Cs; 1C = najniższa siła i 200C = najwyższa moc).

Bezpieczeństwo

Federal Drug Administration regulowane leki homeopatyczne od 1938 roku, więc są uważane za bezpieczne.

Dostępność

Leki homeopatyczne są powszechnie dostępne w sklepach ze zdrową żywnością i rynków. Nie potrzebujesz recepty na ich zakup. Należy poinformować lekarza lub farmaceutę, jeśli używasz homeopatyczne, ponieważ mogą one wchodzić w interakcje z innymi lekami.

Sepia Jako lek homeopatyczny

Sepia Jako lek homeopatyczny


Sepia jest stosowany jako lek homeopatyczny w leczeniu dolegliwości umysłu, procesów psychicznych i narządów reprodukcyjnych. To działa najlepiej, gdy jest stosowany regularnie w czasie i nie jest uważane za szybkie ustalenie lekarstwem.

Jak to jest zrobione

Sepia jest wykonana z atramentu pobranej od mięczak nazywany mątwy i mieszane z mleka i cukru.

Zdrowie psychiczne Używa

Sepia jest stosowany w leczeniu depresji i nadmiernej drażliwości.

Zastosowania ginekologiczne

Ciężkie miesiączki, menopauza, zespół napięcia przedmiesiączkowego, skurcze i gorąca wszystkie są traktowane z sepii.

Uniwersalny

Sepia jest w klasie 20 środków, które homeopatyczne lekarze uważają zszywki swojego zawodu.

Skutki uboczne

Sepia nie wytwarzają żadnych skutków ubocznych. Jednakże, nie należy przyjmować z Bryonia (lub korzeni roślin) jadu węża Lachesis (rozcieńczony z mlekiem). Olejki eteryczne, kawy i mięty pieprzowej może również spowodować reakcję w przypadku korzystania z sepii

Jakie są niebezpieczeństwa lek homeopatyczny?

Lek homeopatyczny jest formą opieki zdrowotnej utworzony w Niemczech. To było praktykowane w Stanach Zjednoczonych od początku 19 wieku. Środki zaradcze, które są tworzone na podstawie dwóch ustaw w teorii homeopatycznej, są sprzedawane w postaci tabletek, pastylek, i postaci ciekłej.

Definicja

W medycynie homeopatyczne, uważa się, że każdy ma energię znanej jako podstawowy siły, lub samoleczenia odpowiedź. Gdy ta siła życiowa staje się niezrównoważony, może wystąpić choroba.

Prawo Similars

Teoria ta mówi, że duże ilości niektórych substancji roślin, minerałów i zwierząt, po podaniu do zdrowej osoby, mogą tworzyć objawy choroby, ale mniejsze dawki podane do chorego może złagodzić te same objawy.

Prawo nieskończenie

Prawo nieskończenie twierdzi, że substancje mogą skutecznie leczyć chorób, jeśli bardzo rozcieńczone w wodzie lub alkoholu, do punktu, w którym żaden z pierwotnej substancji pozostaje.

Jak używany

Homeopatyczny lek stosowany jest do stymulowania odpowiedzi uzdrawiania organizmu; środki są tworzone przez włączenie małych dawek substancji, które odzwierciedlają objawy w celu pobudzenia organizmu własne mechanizmy obronne. Środki zaradcze są powszechnie stosowane w takich warunkach, zawroty głowy, ból, alergie, grypa i ostre dziecięcej biegunki.

Niebezpieczeństwa

Zgodnie z Mayo Clinic, nie było dobre studia, aby udowodnić skuteczność leku homeopatycznego; społeczność naukowa uzna, że ​​homeopatyczne teorie wątpliwa. Głównym niebezpieczeństwo leży w użyciu nieskutecznego leku, a nie sprawdzony lek konwencjonalny. Ponadto leki homeopatyczne nie są regulowane przez rząd federalny.

Jak korzystać lek homeopatyczny

Jak korzystać lek homeopatyczny


Lek homeopatyczny jest alternatywną formą medycyny, która jest bardzo rozcieńczone formą dolegliwości, że pacjent cierpi z. Homeopatyczny lek zwykle przychodzi w postaci białych, słodkie w smaku, które są rozpuszczone tabletki pod język. Homeopatyczny lek jest dostępny w sklepach ze zdrową żywnością, a także poprzez homeopatycznych lekarzy, którzy korzystają z homeopatii, jako podstawowej formy leczenia. Leki homeopatyczne nie jest naukowo wspierane lub zatwierdzony przez FDA, a sceptycy uważają, że efekt placebo może przyczynić się do sukcesu homeopatii w stopy.

Instrukcje

1. Określ swoje objawy. Nie ma jednego remedium na konkretnej choroby, a umiarkowane zmiany objawów, jak wrażliwość na gorąco lub na zimno, może wymagać podjęcia zupełnie inny homeopatyczny. Zanotuj każdego objawu już miał od początku swojej dolegliwości, i określić, jak długo cierpi z tych objawów.

2 Wprowadź swoje objawy w narzędziu Finder Homeopatia ABC (patrz zasób 2). Jest możliwe, aby zobaczyć homeopatyczne z lekarzem lub udać się do sklepu ze zdrową żywnością, aby określić, które środek może być dla Ciebie, jako wspólne choroby, że szczególne traktuje prawo remedium są napisane na butelce większości leków homeopatycznych. Bardziej szczegółowe jesteś z objawów, jednak większa szansa, że ​​lekarstwo działa. Kliknij każdy objaw masz w ABC Homeopatia Finder narzędzie do określenia, które środki są najbardziej dopasowane do swojej dolegliwości.

3 Określić moc. Na choroby przewlekłe, szukać butelki z wysokiej potencji numerach z boku. Przykłady wysokie moce obejmują wszędzie od 30 ° C do 200 ° C W przypadku ostrej choroby, która pojawiła się niedawno, należy wziąć mniejszą moc, w zakresie od 6 ° C do 10 ° C

4 Zakup lekarstw. Można kupić leki homeopatyczne w lokalnej drogerii lub w Internecie (patrz zasób 1). Jeśli nie możesz znaleźć konkretnego środka, poproś w sklepie zamówić właściwą lekarstwo dla Ciebie, w przeciwieństwie do zakupu innego środka, który nie może być dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb. Leki homeopatyczne są zwykle pakowane w butelkach szklanych lub plastikowych rurek, wąskich.

5 Unikaj miętową, kawę i dotykając środka palcami. W czasie trwania leczenia, należy unikać silnych smaków, takich jak kawa, mycie zębów z pasty do zębów zawierające każdy rodzaj mięty, tabletki lub dotykając palcami, jak będą one kolidować z jak dobrze lekarstwo zadziała.

6 przyjmuje dwie tabletki pod język co 2 godziny przez pierwsze 6 godzin. Bez dotykania tabletek umieszczenie tabletek w pokrywie pojemnika i wylano je do jamy ustnej. Niech spadają tabletki pod językiem i pozostawić je w pozycji pod językiem aż do rozpuszczenia.

7 Weź dwie tabletki pod język cztery razy dziennie przez kolejne pięć dni. Użyj tego samego procesu w kroku 6 do umieszczenia tabletki w jamie ustnej.

Wskazówki:

  • Homeopata lub homeopatyczny lekarz może przepisać właściwą homeopatyczny podjąć w zależności od dolegliwości.
  • Jeśli masz wysoką gorączkę lub doświadczenie obrzęk twarzy, idź na pogotowie.

O Stopni Online w lek homeopatyczny

O Stopni Online w lek homeopatyczny


Stopni Online medycyny homeopatycznej robią alternatywną naukę homeopatii dostępnym dla ludzi z różnych środowisk. Garstka akredytowanych uczelni oferują online stopni w medycynie homeopatycznej, i sprzedaż leków homeopatycznych wzrasta o 12 procent do 15 procent w skali roku, są prawdopodobnie bardziej on-line oferta oczywiście przyjść.

Historia

Homeopatia jest pomysłem Samuel Hahnemann, niemiecki lekarz i naukowiec w 18 wieku. Zaczął pisać eseje o swoich teorii dotyczących homeopatii w 1796 roku, ale homeopatia słowo nie wydaje się w druku, aż 1807. Pierwsza szkoła powstała homeopatyczne przez grupę studentów Hahnemanna na początku 19 wieku. Obecnie wiele uniwersytetów oferuje studia alternatywnych zdrowia, które obejmują kursy homeopatii. Mimo, że lek homeopatyczny ma swoje korzenie w początku Zachodniej badań medycznych, uważa medycyny alternatywnej i jest wiele dyskusji w środowisku naukowym.

Cechy

Studia online w homeopatii są organizowane w gestii instytucji. Niektóre szkoły oferują regularny harmonogram klasy; inne pozwalają studentom przyspieszonego ukończenia jednej klasy na raz. Przykładem może być Everglades University, który umożliwia zakończenie studiów licencjackich studenci jednej klasy za miesiąc i doktorantów dwie klasy na miesiąc przed przejściem do następnego kursu.

Funkcja

Kariera dostępne dla homeopatycznych medycyny posiadaczy internetowych stopnia mogą obejmować: profesor, dietetyk, kucharz, masażysty, rehabilitacja doradcą i lekarzem medycyny alternatywnej. Studiowanie homeopatię online jest wygodną alternatywą dla pracujących osób dorosłych, którzy są zainteresowani w zmianie kariery lub po prostu udoskonalić swoje umiejętności.

Rodzaje

Instytucje online oferują zarówno programów studiów licencjackich i magisterskich w homeopatii; niektóre oferują kursy online bez zadeklarowanej stopnia. Everglades University dostarcza stopień Bachelor of Science w dziedzinie medycyny alternatywnej, która obejmuje kursy w homeopatii. Instytut homeopatii klasycznej służy studentom oferując kursów kształcenia badania pisma dr Hahnemann pogłębione. Badać także filozofię homeopatii i pracę innych klasycznych praktyków za pomocą homeopatii.

Rama czasowa

Dyplom w dziedzinie medycyny homeopatycznych jest często w połączeniu z alternatywnym stopnia medycyny. Większość programów studiów, przyznając oferują tradycyjne programy na cztery lata. Po zakończeniu programu studenci mogą ubiegać się o certyfikację przez Radę dla homeopatycznych Certyfikacji. Proces certyfikacji jest zaangażowany, wymagających aplikacji, dwa egzaminy ustne i wywiad. Niektóre państwa mają prawo Zdrowie Freedom, które pozwalają homeopaci ćwiczyć bez licencji. Sprawdź w administracji państwowej, aby dowiedzieć się, gdzie państwo stoi.

Vet lek homeopatyczny

Vet lek homeopatyczny


Homeopatyczny lek jest już od wieków, ale dopiero niedawno został dokładnie opracowany do stosowania w weterynarii medycyny. Leczenie zwierząt z homeopatii jest szczególnie trudne, ponieważ lek homeopatyczny produkuje powolne reakcje, które są czasem trudne do określenia w zwierzęta.

Znaczenie

Homeopatia zwykle opiera się głównie na uczuciach i emocjach pacjenta w celu określenia, który lek jest najlepszy w leczeniu konkretnego problemu. Ponieważ zwierzęta nie mogą bezpośrednio komunikować się, co czujesz, homeopatyczne lekarze weterynarii często zadają szereg pytań właściciela w celu ustalenia najlepszego sposobu działania.

Obserwacja

W wielu przypadkach weterynarii określić, które leki homeopatyczne najlepiej przez obserwację, w jaki sposób działa na zwierzętach i następnie porównanie że co właściciel potwierdza się "miejsce nawyki". Stan emocjonalny zwierzęcia jest również ważne i może być określona przez sposób ich reagowania na uczucia, obecności obcych ludzi i ich poziomu aktywności i ogólnej zabawy.

Dawkowanie i dostawy

Lek homeopatyczny weterynaryjny nie jest zazwyczaj specjalnie dla zwierząt, lecz jest dostosowany z ludzkich leków homeopatycznych i stosowane w różnych dawkach lub stężeniach. Większość lek homeopatyczny jest z ekstraktów roślinnych, chociaż niektóre minerały i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego są czasami używane. Większość z nich jest dostępna w postaci cieczy i mogą być dodawane do żywności lub zaopatrzenia w wodę zwierzęcia. Te w postaci tabletki muszą zazwyczaj być rozcieńczony lub rozdrobnione, gdyż większość z wpływu leki homeopatyczne zachodzi w jamie ustnej.

Stosowanie

Homeopatia stosowane u zwierząt domowych w celu leczenia różnych chorób, na alergię na infekcje wirusowe. W wielu przypadkach, homeopatyczny lek jest stosowany obok tradycyjnego leczenia, aby pomóc zwierzętom, które nie wydają się być dobrze reaguje na standardowe leki. Homeopatia jest również szeroko stosowany u zwierząt, które są nieuleczalnie chorych lub wymagających opieki długoterminowej, w przypadku których medycyna ma na celu poprawę jakości życia, a nie rozwiązać problem.

Rodzaje

Jeśli chodzi o warunki fizyczne, homeopatyczny lek może leczyć wiele tych samych objawów, że tradycyjne leki weterynaryjne zrobić, w tym kaszel, biegunka, rany, choroby skóry, nudności lub wymioty. Homeopatia jest szczególnie przydatne w leczeniu zaburzeń emocjonalnych, takich jak lęk i stres z powodu zmiany rodziny, podróży lub wprowadzenia nowego zwierzaka.

Expert Insight

Homeopatyczny lek powinien być stosowany tylko pod opieką lekarza weterynarii przeszkolonych w homeopatii i opieki ziołowych, ponieważ wiele leków może być w użyciu w jednym zwierzakiem bezpieczne, ale bardzo niebezpieczne, w innych (koty są szczególnie wrażliwe na leki, które działają doskonale u psów ). Podczas gdy większość z tych produktów można kupić w kasie lub w Internecie, lekarz weterynarii powinien nadal być konsultowane określić bezpieczną dawkę i prawidłowego zarządzania.

Lek homeopatyczny na ból pleców

Homeopatyczny lek na ból pleców może być stosowany w monoterapii lub w skojarzeniu z lekami na receptę lub operacji. Korzystanie lek homeopatyczny na ból pleców może uniknąć skutków ubocznych spowodowanych przez tradycyjnych zabiegów i obniżyć koszty opieki. Metody medycyny homeopatycznej do bólu pleców to manualne techniki łagodzenia bólu, suplementów diety i delikatne ćwiczenia.

Joga

Delikatne ćwiczenia rozciągające, takie jak joga lub tai chi może wzmocnić mięśnie wokół tyłu, że wsparcie kręgosłupa, zmniejszenie bólu pleców.

Spinal Manipulation

Lekarze medycyny osteopatycznego lub kręgarzy może być w stanie używać rąk do ręcznej regulacji kości kręgosłupa, poprawić ustawienie i zmniejszyć ból pleców bez leków.

Masaż

Masaż jest inny od rdzenia manipulacji w to, że działa na mięśnie, aby je zrelaksować i zmniejszyć stres, który może zmniejszyć ból pleców.

Akupunktura

Akupunktura wykorzystuje cienkich igieł umieszczonych w niektórych miejscach z tyłu do maksymalnie 30 minut na raz. Akupunktura może spowodować, że mózg do uwolnienia substancji zwanych przeciwbólowe endorfiny zmniejszyć ból pleców.

Botanicznych

Olej z wiesiołka jest uzyskiwany z rośliny wiesiołka i traktowana jako suplement diety, a może zmniejszyć stan zapalny, który powoduje ból pleców.

Olej z ryb

Olej z ryb z jedzenia ryb lub przyjmowania suplementów diety zawiera kwasy tłuszczowe omega-3, które mogą zmniejszyć stan zapalny stawów w organizmie, które mogą złagodzić ból pleców.

Suplementy

Glukozamina i chondroityna są substancjami przeciwzapalnymi w płynie dookoła stawów i może być stosowany jako suplementy diety, mająca na celu zmniejszenie bólu spowodowanego powrotem choroby zwyrodnieniowej stawów.

Lek homeopatyczny na problemy z sercem

Homeopatyczny lek stosowany w chorobach serca może pomóc w leczeniu chorób serca i czynniki ryzyka, które powodują choroby serca, nie mniej działań niepożądanych w porównaniu do leków na receptę. Osoby myślące o użyciu leku homeopatycznego na choroby serca powinny najpierw porozmawiać z lekarzami, ponieważ niektóre zioła i suplementy mogą być przeciwwskazane z niektórych leków lub wcześniej istniejącymi schorzeniami, takimi jak ciąża.

Funkcja

Celem stosowania leku homeopatycznego w chorobach serca jest unikanie leków na receptę, które mogą mieć poważne skutki uboczne, w celu zmniejszenia kosztów na receptę leki serca i poprawić ogólny stan zdrowia za pomocą tego, co jest z natury.

Czosnek

Według Agencji Badań i Jakości Opieki Zdrowotnej, niektóre badania wykazały, że czosnek ma pozytywny wpływ na krótkoterminowe obniżenie poziomu cholesterolu, co może zmniejszyć ryzyko chorób serca.

Siemię lniane

Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, siemię lniane i olej lniany może być mieszany z wodą i może obniżyć poziom cholesterolu i zapobiega chorobom serca.

Sojowy

Sojowy stosowany jako suplement lub spożywane jako żywność może obniżyć poziom cholesterolu i wysokie ciśnienie krwi, co może zmniejszyć ryzyko powikłań z powodu chorób serca i niewydolności serca.

Ekstrakt z pestek winogron

Ekstrakt z pestek winogron jest wykonane w formie tabletek i może być stosowany w leczeniu miażdżycy tętnic, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu i zaburzenia krążenia, według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej.

Red Clover

Kwiaty roślin koniczyny czerwonej można jeść, wykonane w herbacie lub wziąć jako dodatek w formie tabletek i może leczeniu wysokiego poziomu cholesterolu, który jest przyczyną chorób serca.

Ostrzeżenie

Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, włókna w nasionach lnu może powodować zaparcia i zmniejszyć zdolność organizmu do wchłaniania innych leków. Zioła i suplementy mogą powodować interakcje z lekami na receptę i mogą nie być odpowiednie dla kobiet w ciąży lub kobiet, które karmią piersią.

O Thuja lek homeopatyczny

Thuja homeopatyczne leki pochodzą z gałęzi i liści drzewa tui, które zawierają olej Tujony. Rozwodniony formy tui może być spożywana wewnętrznie i są wykorzystywane do wielu chorób i dolegliwości, zarówno fizycznych i psychicznych. Ideą stosując tuja jako lek homeopatycznych jest to, że zawiera niewielkie ilości substancji, tym samym, że wywołuje objawy choroby, a po dwóch współdziałają, ciało się utwardzenia.

Historia

Tuja po raz pierwszy zastosowano jako homeopatycznego leku przez pierwszych angielskich osadników i Indian, którzy używali wyciągi z drzewa w leczeniu dny moczanowej, kaszel, malarii i reumatyzm.

Funkcja

Tuja homeopatyczny lek stosowany jest najczęściej w leczeniu chorób fizycznych, takich jak problemy z oddychaniem, problemy menstruacyjne, zewnętrznych narządów płciowych, brodawki, dolegliwości astmy i bólów głowy. Jest również stosowany w leczeniu depresji, koszmary, bezsenność i rozdrażnienie.

Rodzaje

W zależności od stanu, w jakim jest niezbędna do, tuja mogą być podawane w formie tabletek, kremu lub płynu.

Rozważania

W przypadku stosowania jako lek homeopatyczne, tuja, rozcieńcza się w wodzie i mogą tracić substancję aktywną potrzebną do wartości terapeutycznej.

Ostrzeżenie

Duże ilości nierozcieńczonego oleju tuja może być trujące i powodować poważne skutki uboczne w przypadku połknięcia wewnętrznie, w tym śmierci.

Lek homeopatyczny dla poziomów cukru we krwi zdrowego

Zdrowy poziom cukru we krwi są ważne dla zdrowia każdego z nas, nie tylko chorych na cukrzycę ". Zgodnie z medicalnewstoday.com, wysoki poziom cukru we krwi są związane z rakiem, chorobami serca, jak również cukrzycy. Gdy dieta i ćwiczenia nie wystarczą, aby utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi, istnieje kilka homeopatyczne metody ustalania zdrowy poziom cukru we krwi.

Syzygium Jambolanum

Syzygium Jambolanum, powszechnie znany jako róża jabłko matka nalewki, był używany od początku XX wieku jako homeopatyczny lek do równowagi cukru we krwi. Według abchomeopathy.com, syzygium działa szybko, gdy poziom cukru we krwi skok (patrz źródła).

Fosfor

"Journal of American Institute of homeopatia" stwierdzono, że fosfor mogą być stosowane w celu utrzymania poziomu cukru we krwi, w szczególności u pacjentów z powikłaniami płuc lub zaburzenia trzustkowe.

Kwas mlekowy

Kwasu mlekowego mogą być stosowane w celu utrzymania zdrowego poziomu cukru we krwi. Jednakże, tego rodzaju leki homeopatyczne jest często związane ze skutków ubocznych, takich jak zwiększone pragnienie i nudności.

Fosforowy Acidum

Abchomeopathy.com zaleca fosforowy Acidum równoważenia poziomu cukru we krwi, jak również zajęcie poziom cukru w ​​moczu, wspólny efekt uboczny niesymetrycznych poziomu cukru we krwi (patrz źródła).

Chrom

Chrom jest mikroelement, który jest skuteczny do wyrównywania poziomu cukru we krwi i w moczu, jak również do absorpcji insuliny.

Lek homeopatyczny Get Taller

Jesteśmy wszyscy rodzą się z genetyczną predyspozycją do jak wysoki możemy rzeczywiście rośnie. To nie znaczy, nasza przyszłość wysokość jest całkowicie poza naszą kontrolą. Właściwa dieta odgrywa ważną rolę w osiąganiu maksymalnego potencjału wysokość organizmu. Oprócz właściwego odżywiania, niektóre mogą być zainteresowani alternatyw dla osiągnięcia maksymalnego wzrostu. Jeśli są Państwo zainteresowani w homeopatycznych, aby ci wyżsi, są suplementy dostępne.

O Homeopatia

Zgodnie z Health Interview Survey Narodowego, 3,9 miliona dzieci, dorosłych i 900 tysięcy w 2006 roku używany homeopatii Homeopatia jest całe podejście medyczne używane do odnowy biologicznej i profilaktyki, jak i leczenia chorób i dolegliwości. Główną zasadą homeopatii jest "podobne leczy się podobnym", w którym stwierdza się, że choroba może być wyleczona przez substancję, która wywołuje podobne objawy u zdrowych ludzi. Innym kluczowym elementem homeopatii jest zasada rozcieńczenia. Zasada ta stwierdza, że ​​mniejsza dawka leku, tym większa jego skuteczność.

Leki homeopatyczne dla wzrostu

Istnieją pewne homeopatyczne suplementy, które twierdzą, sprawi, że wyższy. Jeden taki dodatek jest wysokość-Wzrostu Plus. Według swojej stronie internetowej, Wysokość-Wzrostu Plus zawiera wszystkie naturalne składniki odżywcze i hormony, zaprojektowane specjalnie w celu promowania zdrowego wzrostu. Twierdzą, że oczekiwany wzrost o 1 do 5 cm w ciągu roku. Zasilanie 16 miesięcy tego homeopatycznym będzie z powrotem około 300 dolarów.

Innym popularnym homeopatyczny suplement jest Heightex. Każda kapsułka Heightex zawiera Baryta Carb, Sileca i fosforan wapnia. Heightex można znaleźć w wielu sklepach i homeopatycznych działa około 25 dolarów za miesięczną dostaw.

Jeśli nie możesz znaleźć Heightex, kilka aktywnych składników w homeopatycznych sklepach dostępne są również.

Ostrzeżenie

Narodowy Instytut Zdrowia USA wydał następujące środki ostrożności dla tych, którzy rozważają homeopatyczne leczenie:

Nie stosować homeopatię jako zamiennik sprawdzonej konwencjonalnej opieki lub odłożyć wizyty u lekarza o problem medyczny.

Poszukaj opublikowanych badań naukowych w homeopatii na stan zdrowia są Państwo zainteresowani.

Jeśli zastanawiasz się nad wykorzystaniem homeopatii i zdecydować się na leczenie z homeopata, zapytać o szkolenia i doświadczenia lekarza bierzesz pod uwagę.

Kobiety w ciąży lub karmiące, oraz osoby, które mają na myśli używając homeopatii w leczeniu dziecka, powinny skonsultować się z lekarzem.

Powiedz swojemu lekarzowi o wszelkich komplementarnych i alternatywnych praktyk używasz.

Lek homeopatyczny na Podagra

Homeopatyczny lek na podagrę nie powinny być mylone z preparatów ziołowych do dna. Leki homeopatyczne traktuje różne objawy dny moczanowej i daje ciału szansę na wyleczenie się. Wybór leku homeopatycznego na podagrę będzie zależeć w dużej mierze od objawów towarzyszących tej choroby. Dna moczanowa jest bolesny obrzęk stawów spowodowane gromadzeniem się kwasu moczowego. Homeopatia jest jednym krokiem w leczeniu tej bolesnej choroby.

Kupalnik

Użyj Arnica kiedy ból przypomina uczucie siniak i boli chodzić. Arnica jest produkowany w kremy, żele, tabletki i nalewki. Możesz użyć pigułki i krem ​​lub żel razem; żel lub krem ​​może oferować szybszą ulgę.

Belladona

Zastosowanie belladonna jako lekarstwo na podagrę homeopatycznych jest wymagana, gdy obrzęk i ból są nagłe, towarzyszyć pulsujący i ciepła i jest intensywne. Belladonna jest najbardziej popularny w formie tabletek - postępuj według instrukcji dozowania.

Calcarea fluorica

Calcarea fluorica może być stosowany, gdy palec stawy, kolana i palce są powiększone. Inne objawy to może pomóc to przeszywający ból.

Rhus toxicodendron

Kiedy stawy są bolesne, gorące, sztywne i opuchnięte, stosowanie tego leku homeopatycznego dla dny jest opcja. Rhus toxicodendron może być stosowany jako pojedynczy środka w postaci tabletek. Środek ten jest również, w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów.

Siarka

Siarka może złagodzić uczucie pieczenia w stopach, swędzenie i bóle stawów, a każdy problem pogłębia przez ciepło. Siarka jest produkowany w zakładkach i na różnych mocnych.

Więcej zadośćuczynienie

Nie jest to lista włącznie - na przykład, produkty homeopatyczne Waszyngton produkuje kilka leków na podagrę. Kilka z jej produktów należą abrotanum, benzoicum amonu i phosphoricum amonu w postaci płynnej i tab. Zobacz środków na dalsze informacje.

Lek homeopatyczny na kaszel

Homeopatyczny lek na kaszel może leczyć przyczyny kaszlu, takie jak przeziębienia, infekcje układu oddechowego, alergie i infekcje wirusowe lub bakteryjne. Składniki leku homeopatycznego może zawierać zioła, herbaty, suplementy i witaminy. Niektóre składniki stosowane w lekach homeopatycznych mogą być lokalnie dostępne na rynku lub w sklepach medycznych, choć niektóre mniej znane elementy mogą wymagać zamawiania za pośrednictwem sklepu lub online.

Herbaty

Herbaty wykonane ze świeżych ziół lub komercyjnie produkowanych torebek wraz z dodatkiem cytryny i miodu, może złagodzić kaszel z przeziębienia.

Pastylki do ssania

Pastylki do ssania zawierające cynk lub strzęślowy może znieczulić gardło i zmniejszyć mrowienie i łaskotanie spowodowane suchym kaszlu.

Zioła

Zioła takie jak rumianek, eukaliptusa i korzenia lukrecji może być dostępny jako suplementy lub warzone w herbacie, a może zmniejszyć kaszel lub ból gardła, zgodnie z Mayo Clinic.

Salt Water

Płukanie gardła roztworem połowie łyżeczki soli kuchennej miesza się z 8-uncji szklanką wody może rozluźnić śluz zmniejszyć kaszel.

Probiotyki

Probiotyki, takie jak naturalne kultury znajdujących się w jogurt, może zmniejszyć kaszel i inne objawy spowodowane przez alergie, zgodnie z Mayo Clinic.

Sinus Płukania

Kaszel spowodowane przez alergię może być zastąpiony przez zatok płukania roztworem soli fizjologicznej, które używają albo neti pot lub butelkę squeeze strzelać strumień roztworu przez nosa, aby rozluźnić śluz.

Parowy

Oddychanie w pary z gorącej miski z wodą, ciepły prysznic lub nawilżacza mogą zrelaksować się w pierś i rozluźnić śluz, który powoduje kaszel.

Pochodzenie lek homeopatyczny

Homeopatii rodzaju alternatywnego leku, który stosuje preparaty zawierające substancje, które powodują objawy podobne, które są następnie rozcieńczane w celu leczenia choroby. Homeopaci przyjąć całościowe podejście do leczenia, biorąc pod uwagę całą historię choroby pacjenta. Wielu konwencjonalnych lekarzy wierzą homeopatyczne rozwiązania mają niewiele więcej niż efekt placebo.

Początki

Zasady homeopatycznych zaczęła się niemieckiego lekarza Samuela Hahnemanna nazwie w 1796 roku, choć pomysł zaczął się średniowieczny lekarz Paracelsus w reakcji na to, co uważał za okrutne praktyki medyczne czasu.

Teorie / Spekulacje

W momencie, nauki medyczne używane złożone mieszaniny dla leków i praktyk, takich jak obsługiwane rozlewu krwi i czystki. Hahnemann zalecał prostych leków, jak spojrzał na choroby a dolegliwości nie tylko fizycznego, ale i duchowego uzdrowienia całościowe wsparcie, takie jak dobrej diety i ćwiczeń fizycznych.

Prawo Similars

Hahnemanna homeopatia opiera się na "prawa podobieństw" gdzie najbardziej skutecznymi lekami pierwszy wprowadzone na podobne objawy jak choroby, który był leczony. Przez wzmocnienie tej części ciała, to ostatecznie odrzuca leczonej choroby.

Popularność

Homeopatia było najbardziej popularne w 19 wieku. Szkół homeopatycznych otworzył w całej Europie. Ale nie wszyscy lekarze wierzyli w praktyce. Wiele znanych lekarzy i autorzy, jak Oliver Wendell Holmes, S. wypowiadał się publicznie o praktyce.

Upadek

Przez 1867 roku większość lekarzy zaczął porzucenie idei homeopatii. Praktyka pójdzie do spadku do 1970, kiedy to nagle staną się popularne ponownie.

Lek homeopatyczny na zespół niespokojnych nóg

Lek homeopatyczny na zespół niespokojnych nóg


Syndrom niespokojnych nóg (RLS) jest obecność nieprzyjemnego uczucia w nóg, ud, nóg lub ramion, które mogą poczuć się jak mrowienie, czołganie się, pełzanie, pieczenie lub bóle doznania. Leki homeopatyczne mogą naturalnie złagodzić nieprzyjemne doznania z powodu zespołu niespokojnych nóg.

Tojad

Tojad jest homeopatycznym dla RLS, gdy objawy są psychologiczne jak i fizyczne. Osobnik może cierpieć na zaburzenia lękowe, jak również ból w nogach.

Arsenicum

Arsenicum jest homeopatycznym dla RLS, że jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które cierpią na drżenie w nogach. Idealna osoba do Arsenicum jest jeden, który jest również doświadcza uczucia niepewności.

Causticum

Ten homeopatycznym jest najlepsze dla osób cierpiących na RLS, którzy czują się uczucie pieczenia lub bóle w nogach przez większość czasu. Osoba może mieć przewlekłe bóle w nogach i stopach. Osłabienie mięśni i trudności zamawiających mięśnie mogą być powszechne w tej osoby.

Ignatia

Ten homeopatycznym jest dla osób, które mogą mieć objawy psychologiczne --- bardziej nerwowe lub osób wrażliwych. Pacjenci, którzy powinni używać Ignatia często doświadczają skurcze i skurcze.

Rhus Tox

Ten homeopatycznym dla RLS jest najlepiej, gdy stosuje się u pacjentów, którzy mają skrajne niepokój i są nękane przez stałą potrzebę zmiany pozycji. Często ta osoba będzie miała sztywne i bolące stawy.

Siarka

Niespokojnych i pieczenie najlepiej pomógł przez homeopatycznym siarki. Ciepło jest często drażni tego pacjenta, więc często kończy się kopanie okładki z dala od swoich nóg.