adcov.com

leczenie wody w lokciu

Ozon handlowe Leczenie wody pitnej

Zastosowanie ozonu jako podstawowego środka dezynfekującego do wody jest powszechne w Europie i jest drugim najczęściej w Stanach Zjednoczonych (po dezynfekcji chlorem). Jest to bezpieczny i skuteczny sposób na usunięcie patogenów przenoszonych drogą wodną (organizmy chorobotwórcze).

Czym jest ozon?

Cząsteczki ozonu składa się z trzech atomów tlenu (O3). Jest niestabilny, podział na O2 w mniej niż godzinę po wytworzeniu.

Dlaczego warto skorzystać ozonu w wodzie?

Ozon utlenia się materiału biologicznego w wodzie lepiej niż czysty tlen lub chlor. Utlenia się również wiele rozpuszczonych minerałów, powodując ich osiedlenie się (osad) na dno stojącej wody.

Jak woda jest ozonowana?

Faktu, że ozon jest niestabilny, to generowany jest w momencie użycia, a rozproszona w postaci małych pęcherzyków poprzez uzdatnioną. Rozpuszczony ozon utlenia żadnych rozpuszczonych minerałów lub wodorozcieńczalnych organicznych, z którymi wchodzi w kontakt.

Jakie są wady do Ozonoterapia?

Wytwarzania ozonu w handlowych ilościach wymaga źródła czystego tlenu (ciekły tlen lub układ do ciągnięcia prawie czystego tlenu z powietrza), elektrycznych urządzeń energetycznych i bezpiecznych, czysty tlen jest silnie palny i ozon jest toksyczny.
Ozon nie jest trwały w wodzie, chloru lub chloraminy należy dodać, aby utrzymać wodę zdezynfekowane w systemie dystrybucji.

Czy ozonated wody są bezpieczne?

Tak, to jest bezpieczne. Do chwili ich konsumentów, każdy ozonu w wodzie zareagował z zanieczyszczeń w wodzie lub zepsute z powrotem w tlen.
Niektóre alternatywne metody leczenia medycyny obejmować pacjentów świeżo ozonowanej wody pitnej w celu zwiększenia tlenu w swoich systemach i chorób bojowych. Chociaż korzyści są otwarte do dyskusji, nie ma żadnych szkodliwych skutków ubocznych pokazane z tych zabiegów.

Dlaczego nie używać go wszędzie?

W wielu dzielnicach użytkowych mniejsze wody, koszty związane bezpiecznie produkcji ozonu nie są uzasadnione ilością wody, aby być leczone. Systemy na bazie chloru są tańsze dla systemów średniej wielkości. Dla małych systemów chcąc uaktualnienia systemy ultra-filtracji odwrotnej osmozy, takie jak zapewnienie dezynfekcji i oczyszczania jako jeden etap.

Leczenie wody w płucach

Leczenie wody w płucach


Mayo Clinic definiuje wody w płucach lub obrzęk płuc, jako "... wzrostu ciśnienia w naczyniach krwionośnych w płucach (które) siły płynów do pęcherzyków, zapobiegając ich absorbowania tlenu ..." może być obrzęk płuc powodowane przez wiele różnych chorób, obejmujących choroby serca, zapalenie płuc i infekcje. Obrzęk płuc to poważna choroba, i zrozumienie, jak leczyć stan jest ważna i może uratować życie tych, którzy cierpią z tego nieszczęsnego stanu. Obrzęk płuc wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej.

Zdefiniuj co spowodowało obrzęk płuc

Ważne jest, aby wiedzieć, co spowodowało wody w płucach. Jest to stan, który występuje w parze z innych problemów zdrowotnych. Choroby serca są najczęstszą przyczyną obrzęku płuc, z zastoinową niewydolnością serca jest najczęstszą z tych problemów z sercem. Inną częstą przyczyną jest zapalenie płuc. Ważne jest w leczeniu tych chorób jak i obrzęk płuc.

Podać tlen

Ważne jest, aby dać tlenu do pacjenta. Wody w płucach jest bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe, aby pacjent oddechu. Tlen może być podawany przez maskę lub w zębach umieszczonych w nosie. Jeśli stan jest na tyle poważny, aby go zasługują, rurka do oddychania może być umieszczony w tchawicy, ale najlepiej, aby uniknąć takiego leczenia inwazyjnego, jeśli to możliwe. Wentylator, lub maszyna z oddychaniem, może być konieczne.

Pigułki wodne

Niekiedy możliwe jest po prostu stosować tabletki do uzdatniania wody w płucach. Pigułki wody lub leki moczopędne, pomaga nadmiar wody w płuca opuszczenia ciała przez układ moczowy. Takie tabletki są na ogół stosowane w niewielkich przypadków wody w płucach, a skuteczność tych tabletek nie jest doskonałe, nie jest ilość wody, że są w stanie usuwać z płuc.

Ograniczanie płynów i sodu

Jest to bardzo ważne i łatwe krok do podjęcia. Przed obrzęk płuc jest całkowicie traktowany, ograniczenie płynów jest konieczne, aby uniknąć tworzenia dalszych komplikacji. Sodu powinny być całkowicie uniknąć za jeden efekt sodu jest zatrzymywanie wody w organizmie. Pamiętać, chociaż ciecz powinna być ograniczona, to ważne jest, aby pacjent jest odpowiednio uwodniony, aby uniknąć odwodnienia.

Antybiotyki

Czasami, obrzęk płucny jest spowodowana zakażeniem zamiast choroby serca lub zapalenia płuc. W przypadku ciężkich zakażeń, antybiotyków można stosować do leczenia zakażenia. Po infekcji została poddana obróbce, powyższe sposoby leczenia powinny być wykorzystywane do czynienia z wodą w płucach.

Radon gazu Leczenie wody studziennej

Radon gazu Leczenie wody studziennej


Radon naturalnie występujący gaz obecny w środowisku. Z biegiem czasu, radonu zepsuje od uranu. Radonu może następnie wymyty do swojej ziemi i do wody pitnej. Jeśli podejrzewasz, że również woda może być skażona radonu, testowanie swoich źródeł wody jest konieczne. Twoje miasto będzie mieć oficerów certyfikacji państwa, które mogą przetestować swoje wody zanieczyszczenia. Jeśli woda jest rzeczywiście skażony radonu, zabiegi są możliwe.

Radon Fakty

Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, "od 30 do 1800 zgonów rocznie" wystąpić z powodu radonu będąc w wodzie pitnej dla gospodarstw domowych. Radon można znaleźć w wodach podziemnych i prywatnych studni. Jeśli wziąć prysznic, a nawet umyć naczynia, te akty mogą rozpowszechniać radonu gazu do domu. W rezultacie można wdychać gaz.

Testowanie Radon

Aby dowiedzieć się, czy woda jest zanieczyszczona, można znaleźć laboratorium wody pitnej w swoim stanie. Agencja Ochrony Środowiska oferuje certyfikowane laboratoria, które można skontaktować. Twoja studnia będzie testowany na radon w picoCuries na litr (PCI / l). Pomiar ten pozwala określić ilość promieniowania, znajdującego się w studni. Jeśli woda znajduje się zawierać więcej niż 4 PCI / l, zabiegi będą przeprowadzane.

Napowietrzanie

Napowietrzanie polega na wprowadzeniu powietrza do wody studziennej. Zbiornik napowietrzania jest montowany przez Twojego zbiornika oraz. Linia dachu, lub przewód wydechowy, zostanie dołączony do systemu napowietrzania, która rozszerzy się na dachu. Napowietrzania pozwala oczyścić wodą usuwając radonu w procesie jest narażony na działanie powietrza. Powietrze jest następnie pompowana do przewodu wylotowego, pod ciśnieniem i odpowietrzony. Swoją studnia następnie ponownie pod ciśnieniem i gotowe do użytku domowego, takie jak picia.

Granulowanego węgla aktywnego

GAC korzysta z funkcji filtrowania, aby usunąć radonu z wody studziennej. Filtr jest zainstalowany w swoim studni. W miarę jak woda cieknie przez filtr, radonu będą stosować się do filtra. Twoja studnia staje się czysty. Jednakże, zgodnie z CDC, pozbycie się z filtra GAC ​​wymaga specjalnego usuwania, szczególnie w przypadku filtrów zawiera wysokie poziomy radon. Możesz skontaktować Stowarzyszenie Jakości Wody w celu określenia sposobu dysponowania filtrów GAC.

Urządzenia uzdatniania wody

Niezależnie od sposobu leczenia, należy utrzymać oraz wodę. Pomocne może być również testowany swoją studni roczny celu zapewnienia, że ​​woda ze studni jest kontrolowana i nie jest podawany z radonu. Bez odpowiednio konserwacji oraz wodę, będziesz narażać się do radonu i możliwe zdrowia powikłań, takich jak rak.

Standardy bezpiecznego wody pitnej

Standardy bezpiecznego wody pitnej


Większość z nas oczekiwać, woda z kranu jest nasz czysty i bezpieczny. Spodziewamy się, że jest wolne od zanieczyszczeń, które znacznie ułatwiają nam chore lub czynią złe wody smakowe. Agencja Ochrony Środowiska (EPA) ma ścisłych wytycznych, znane jako Narodowy Podstawowa Drinking Water (NPDWR regulamin), że leczenie wody urządzenia muszą podążać. Określają one limity, ile pewnych substancji chemicznych i mikroorganizmów może być w naszej wodzie pitnej. Normy EPA zapewnia, że ​​tylko właściwie traktowane i filtrowana woda trafia do naszych domów.

Zanieczyszczenia chemiczne

Niektóre substancje chemiczne nie są dozwolone w wodzie do picia w ogóle. Ołów jest jednym z tych zanieczyszczeń, co powoduje problemy rozwojowe u dzieci i chorobami nerek u osób dorosłych. Benzen jest inna niebezpieczna substancja chemiczna, która powoduje anemię i raka. Śladowe ilości środków chemicznych, takich jak rtęć i arsen mogą w wodzie. EPA zbiera dane na temat zanieczyszczeń i określa dopuszczalne poziomy, które chronić zdrowie społeczeństwa, a które są osiągalne na podstawie aktualnej technologii uzdatniania wody.

Zanieczyszczenia mikrobiologiczne

EPA ściśle reguluje bakterii w wodzie pitnej. Legionella jest mikroorganizm znana przyczyna choroba legionistów, potencjalnie śmiertelny rodzaj zapalenia płuc. EPA nie pozwala Legionella w wodzie. Wirusy są innego mikroorganizmu, że EPA nie pozwala się w wodzie przy dowolnym poziomie. EPA reguluje sposoby i terminy badań uzdatniania wody ", że ekran wody regularnie za zagrożeń mikrobiologicznych.

Techniki leczenia

Uzdatnianie wody usuwa zanieczyszczenia i sprawia, że ​​woda strawnego w tym samym czasie. Uzdatnianie wody jest procesem złożonym, który ma wody ze źródła, takie jak rzeki i sprawia, że ​​nadaje się do picia. Niektóre obiekty o ekrany, które usuwają duże kawałki gruzu, gdy woda jest najpierw doprowadzone do zakładu. Wodą, a następnie przechodzi przez szereg etapów w celu usunięcia cząstek stałych z wodą. Jednym z nich jest nazywany krzepnięcia. Chemicznych dodaje się do wody do ciał stałych zlepiania lub koagulacji tak, że mogą być one usunięte. Wodą, a następnie przechodzi przez szereg filtrów, zanim ostatecznie zdezynfekowane w celu usunięcia wszelkich mikroorganizmów, które mogą pozostać. Zanim woda jest dopuszczona do dystrybucji, to jest testowane pod względem jakości.

Wnioski na przyszłość

W roku 2011, EPA ma kilka rozporządzeń, że jest rozwijającym się, aby woda się bezpieczniej w przyszłości. Jednym z ich przyszłych wniosków odnosi się do poziomu radonu w wodzie. Radon gaz ziemny radioaktywne znaleźć wewnątrz pomieszczeń i wody związana z rakiem. Agencja Ochrony Środowiska współpracuje z organami państwowymi w celu opracowania złagodzenie multimedialnych (MMM), aby ustawić limity prawne radon w wodzie pitnej. Plan polega na edukacji społeczeństwa na temat radonu, określające limity dla radonu, opracowanie strategii, aby osiągnąć te limity i wyniki śledzenia.

Jakie są korzyści z terapii wody po operacji kręgosłupa?

Leczenie wody, znany również jako terapia wodnego, stosuje się do leczenia różnych stanów chorobowych. Terapia wodne jest rodzaj terapii fizycznej, które odbywa się w środowisku wodnym, takich jak basen. Terapia wodnych służy do rehabilitacji zaplecza chirurgicznego.

Znaczenie

Działania wykonywane w terapii wodnej nie podkreślić mięśnie jak ćwiczenia wykonywane na ziemi. Ponieważ mięśnie nie są podkreślił tyle w terapii wodnych, rehabilitacja może rozpocząć się wcześniej, przyspieszenie procesu odzyskiwania.

Bezpieczeństwo

Pod nadzorem wykwalifikowanego terapeuty wodnym, terapia woda jest bezpieczna. Terapia Wodnych jest uważane za bezpieczniejsze od fizykoterapii odbywa się na lądzie, ponieważ w wodzie nie ma twarde powierzchnie, na których pacjent może spaść i zranić siebie.

Korzyści

Wody, co sprawia, terapii wodnych korzystne. Wewnątrz basenu, mięśnie są zwolnione stresu zwykle umieszczona na korpusie grawitacyjnie. Wyporu wody pomaga pacjentowi uzyskać większy zakres ruchu podczas sesji terapeutycznych.

Rozważania

W ramach przygotowań do operacji kręgosłupa, pacjenci mogą korzystać z terapii wodnej jako wstępnej rehabilitacji. Przechodząc przez terapii wodnej przed zabiegiem wzmacnia mięśnie. Coraz silniejszy przed operacji kręgosłupa uniemożliwi coraz słaby i podatny po operacji.

Leczenia powikłań

Przy konieczności operacji kręgosłupa, możliwość poważnych powikłań, takich jak czasowe lub trwałe porażenie kończyn, może wystąpić, jeśli uszkodzony rdzeń kręgowy w trakcie postępowania. Terapia Woda jest korzystne w leczeniu chwilowy paraliż, ponieważ woda pomaga stymulować rozwój neurologiczny.

Jakie są zabiegi dla wody rzeki?

Jakie są zabiegi dla wody rzeki?


Rzeki mają wiele zastosowań; jednym z najważniejszym jest źródłem wody pitnej. W Kalifornii, 23 miliony osób korzysta z Joaquin Delta Sacramento-San w wodzie pitnej. Leczenie wody rzeki do usunięcia szkodliwych zanieczyszczeń jest niezbędny dla poprawy zdrowia na świecie. Istnieje kilka prostych metod leczenia forward wody rzeki.

Ozonowanie

Ozonowanie jest wspólna uzdatniania wody rzeki. Ozon jest związek z trzema atomami tlenu, który oczyszcza systemy wody na dużą skalę. Ozon utlenia związki organiczne i patogenów, powodując, że stają się nieaktywne. Wytwarzania ozonu handlowej wymaga przeliczenia sprężonego tlenu w komorze generatora ozonu. Proces ten nie wymaga transportu lub przechowywania substancji toksycznych. Ozonowanie jest preferencyjne wybór chlorowania, ponieważ nie powoduje niepożądanych produktów ubocznych, ani nie pozostaje w wodzie.

Chlorowanie

Chlorowanie do oczyszczania wody był przełom w dziedzinie zdrowia publicznego. Choć proces chlorowania produkuje dezynfekcji (DBPs) jak trihalometany produktów ubocznych, jest nadal najczęściej stosowaną metodą leczenia wody w rzece, która zapewnia stałą ochronę przed drobnoustrojami ponownego wzrostu. Chlor reaguje gwałtownie z organicznych związków chemicznych i wymaga obsługi przez specjalistów. Chlor reaguje z amoniakiem w wodzie z wytworzeniem chloraminy, które leczy również wodę przez dłuższy czas, ale wolniej. Chlorowania można łączyć za pomocą promieniowania UV lub ozonowania ograniczyć wytwarzanie DBPs.

Promieniowanie słoneczne

Bezpośrednie podleganie stałym światłem słonecznym może usunąć szkodliwe bakterie i zanieczyszczenia organiczne obecne w wodzie. Zanieczyszczone wody pitnej przyczynia się globalnie do 6 do 60 miliardów przypadków rocznie przewodu pokarmowego. Światło słoneczne przenika do wody, unieszkodliwia mikroorganizmy i rozkłada związki organiczne, bez tworzenia się toksycznych produktów ubocznych. Jednakże przez czujniki maleje w kapania pogłębia powodu światła jest rozpraszane przez cząstki w wodzie, więc sposoby zwiększenia natężenia światła za pomocą promieniowania UV sztucznego są ważne.

River Bank Filtracja

River Bank Filtracja jest procesem, w którym woda przechodzi przez subsurface w aquifier i przechodzi szereg procesów oczyszczania, takich jak filtracja, biodegradacji, sorpcji i dilution.You może hydraulicznie podłączyć aquifier do rzeki. Chociaż RBF można usunąć zanieczyszczenia organiczne, takie jak zanieczyszczenia odchodami, projekt realizowany w Indiach pokazał jakości wody oczyszczonej przez RBF nie spełniają standardów jakości pitnej. RBF to można również łączyć z innymi sposobami leczenia w celu poprawy jakości produkowanej wody.

Napowietrzanie

Napowietrzanie jest proces, który doprowadza wodę na dnie rzeki do powierzchni i vice-versa. Pozwala to więcej tlenu atmosferycznego do wody rzeki. W procesie, toksycznych gazów w dolnej zobojętnienia, a związki organiczne utleniają się. Beztlenowe patogeny na dnie rzeki również utleniać lub inaktywacji przez światło słoneczne. Istnieje kilka komercyjnych systemów napowietrzania, które można kupić w leczeniu wody rzeki.

Jak dbać o wyciągnął mięśni nóg

Szczepy mięśni lub ciągnięcia mięśni mogą być bardzo bolesne. Naciągnięty mięsień noga może chodzenie trudne. Naciągnięty mięsień się dzieje, kiedy mięśnie są zbyt rozciągnięte w jakiś sposób. Termin medyczny dla Naciągnięty mięsień jest szczep. Szczep może po prostu składać się z mięśni są napięte, a być może nawet rozdarcie samego cięgna. Szczep może być skutecznie leczona z ibuprofenu i zmiennego lodem i wpływ ciepła na mięśnie.

Instrukcje

1 Przestań robić aktywność, która spowodowała obciążenie mięśni nóg. Jest wielce prawdopodobne, będziesz wiedzieć, że wyciągnął mięśni; będzie czułość i ostry ból, gdy stosuje rannych mięśni.

2 Podać okład z lodu na mięśnie dotkniętego w ciągu pierwszych 24 godzin od urazu. Użyj kostki lodu owinięte w myjki, jeśli nie masz okład z lodu. Trzymając lodu na mięśnie w odstępach pięciominutowych przez 20 minut. Poczekaj 30 minut i stosować lód ponownie. Po upływie 24 godzin można przystąpić do przełączania między lodem i elementu grzejnego, które powinny zostać użyte przez 20 minut, a następnie zatrzymany przez 30 minut, a następnie lodem w ciągu 20 minut.

3 przejąć recepty ibuprofen co cztery do sześciu godzin. Normalna dawka wynosi 2 tabletki na dawki. Lek ten jest niesteroidowym i zmniejszyć zapalenie i ból.

4 Połóż nogi w ciągu trzech dni, chodzenie i zginanie w jak najmniejszym stopniu. Chodzi o to, aby umożliwić mięśni leczyć tak, że można zakładać normalne działania. Szczep będzie leczyć znacznie szybciej, pozwalając jej spocząć na wczesnym etapie kontuzji.

5 Delikatnie rozciągnąć mięśnie w nodze, gdy zaczyna czuć się lepiej po kilku dniach. Usiądź na podłodze, nogi lekko rozstawione, i dotknąć palcami jedną nogę w czasie, trzymając odcinek na kilka sekund. Rozciąganie mięśni utrzymuje przepływ krwi i pomaga w procesie gojenia.

Wskazówki

  • Leczenie wody może być bardzo skuteczny w procesie gojenia. W basenie lub wannie z hydromasażem, rozciągnięcia mięśni stojąc i powoli przenieść poszkodowaną nogę iz powrotem.
  • Kontynuując tę ​​samą aktywność, która spowodowała naprężenia w pierwszej kolejności, podczas gdy leczenie mięśni może prowadzić do bardziej poważnych stanów z większymi uszkodzeniami mięśniowych. Nie stosuje się ciepło do mięśni w ciągu pierwszych 24 godzin od urazu w ciepła może spowodować dalsze obrzęk. Jeśli wyciągnął mięśni nóg nie czuje się lepiej po trzech dniach, lub gorsze, skonsultować się z lekarzem. To może być bardziej poważna choroba, takie jak łza mięśni.

Ćwiczenia wodne terapeutyczne dla osób z chorobą Parkinsona

Leczenie wody może być korzystne dla pacjentów z chorobą Parkinsona. Osób podających terapii powinien mieć asystenta dla każdej osoby w grupie.

Chodzenie w Pool

Jest to doskonałe ćwiczenie dla osób z chorobą Parkinsona. Wstrząsy, które są związane z chorobą Parkinsona może zmniejszyć, gdy osoba jest w chodzenia na basen. Najlepiej chodzić w wodzie, która jest do pasa. Asystent powinien być obok osoby, gotowe mu pomóc, czy jest utrata równowagi. Po prostu chodzenie na opór wody pomoże budować siłę.

Oddychanie

Osób z chorobą Parkinsona mogą ćwiczyć z oddychaniem technikę pływania. To powinno być w płytkiej wodzie, aby mógł dostać się na kolana. Twarz jest umieszczony wierzchem do wody. Osoba wieje pęcherzyki, a następnie odwraca głowę w bok, aby dostać więcej powietrza. Nie ma zagrożenia w tym ćwiczeniu. Asystent powinien być w pobliżu, aby pomóc, jeśli pacjent zrazy.

Skok ramię

Osób z chorobą Parkinsona może pracować w skoku ramienia podczas pracy z asystentem. Praca w płytkiej wodzie, asystent może być tuż obok pacjenta, gotowe do wprowadzenia rękę pod brzuch czy jest jakiś poślizg lub paniki. Pacjent musi podjąć napowietrznej basen skok w celu uzyskania pełnych korzyści. Jak on podnosi lewą rękę z wody, powinien zwrócić się w lewo, aby oddychać. Asystent powinien znajdować się po prawej stronie, aby nie przeszkadzał w. To może trwać od dwóch do trzech minut. Wielu z tych, z Parkinsona okaże się, że drżenia zmniejszyć znacząco podczas gdy są one w wodzie. Osób z chorobą Parkinsona, którzy nie codziennie terapii wodnych można również zauważyć zmniejszenie wstrząsów na co dzień.

Najlepsze leki na przeziębienie i grypę

Najlepsze leki na przeziębienie i grypę


Dla większości z nas, potrząsając dokuczliwe zimno i cierpienia poprzez objawów grypy może być wręcz frustrujące. Problem z "przeziębienie" jest to, że wcale nie jest powszechna. Naukowcy szacują, istnieje ponad 200 typów wirusów odpowiedzialnych za objawów przeziębienia i grypy. Nic dziwnego, że mogą one być tak trudno się pozbyć. Następnym razem, gdy podejrzewasz wystąpienie nieprzyjemnych grypy błędu należy spróbować następujących rozwiązań szybsze ulgą.

Łatwy Kaszel Syrop

Wymieszać 2 łyżki. sok z cytryny 1 łyżka. miód i dodać szczyptę pieprzu cayenne. Miód jest doskonałym do powlekania gardła łagodzi podrażnienia i pieczenie. Sok z cytryny działa w celu zmniejszenia stanu zapalnego, a witamina C pomaga zwalczyć infekcję. Pieprz Cayenne poprawia krążenie krwi do obszaru, który przyspiesza gojenie.

Leczenie wody i pary

Walka objawy przeziębienia i grypy mogą powodować organizm do odwodnienia. Zwalczania tego przez picie co najmniej osiem szklanek wody dziennie. Wilgoci w organizmie przyczynia się do łagodzenia problemów, takich jak suche oczy i zatkany nos. Sen w dobrze wentylowanym pomieszczeniu i używanie nawilżacza powietrza w nocy, aby utrzymać błony śluzowe przerzedził się. Luźne śluzu jest znacznie łatwiej zdmuchnąć i powoduje mniej podrażnień.

Dawka czosnku

Badania przeprowadzone przez Centrum Czosnek w East Sussex, Anglia wskazane dzienną dawkę czosnku lub dodatek czosnku, doprowadził do szybszego wyjścia z przeziębienia. Środek jest allicyna w czosnku odpowiedzialny za zwalczanie infekcji wirusowych. Czosnek, jednakże, mogą powodować nieprzyjemne skutki uboczne, jeśli nadużywane. Najczęstszym działaniem niepożądanym jest nieświeży oddech i zapach ciała. Czosnek może również powodować powikłania u osób przyjmujących leki rozrzedzające krew. Najlepszym sposobem, aby spożywać czosnek jest w formie tabletek lub posiekane na drobne kawałki.

Łamanie Congestion

Wierzcie lub nie, na sobie mokre skarpetki do łóżka rozluźni śluz i zatorów w klatce piersiowej. Będzie ona również pomóc w zmniejszeniu żadnej gorączki. Ta metoda działa pobrano krew do stóp, zwiększając ogólną cyrkulację. Krwi ma tendencję do stagnacji w obszarach dotkniętych zatorami. Wystarczy rozgrzać nogi w wannie z gorącą wodą. Następnie moczyć parę bawełnianych skarpet w zimnej wodzie, wycisnąć je i umieścić je na krótko przed snem. Następnie umieścić na parę suchych skarpet wełnianych nad mokrych. Do rana, powinien wystąpić o wiele mniej zatorów.

Jakie są korzyści z terapii wodnej?

Jakie są korzyści z terapii wodnej?


Sześćdziesiąt procent ciała składa się z wody, więc ma to sens, że woda może być pomocne dla organizmu. Leczenie wody sposób, który jest używany do leczenia chorób bez jakiegokolwiek leku. W terapii wodnej, osoba po prostu pije tyle wody, aby wyleczyć ich z ich dolegliwości.

Detoksykacji

Przy dużo wody jest wprowadzane do ciała, to jest w końcu uwalniane w postaci potu i moczu zawierająca toksyny, a tym samym detoksykacji organizmu.

Skóra

Konsumpcja dużą ilością wody może spowodować, że skóra wygląda bardzo zdrowo.

Temperatura

Terapia Woda pomaga utrzymać ciało w odpowiedniej temperaturze, tak że gorączka jest mniej prawdopodobne.

Choroby

Zużycie wody może pomóc w kontroli wielu chorób, takich jak niedokrwistość, bóle głowy, zapalenie krtani, czerwonka, zapalenie oskrzeli, zapalenie stawów i otyłości.

Wyniki

Korzystanie terapii wody na dzień pomoże zaparcia, dwa dni pomoże kwasowość organizmu, siedem dni może pomóc w kontroli cukrzycy, czterech tygodni może pomóc w walce z rakiem i nadciśnienie do trzech miesięcy może pomóc w kontroli gruźlicy płuc.

Jakie są zabiegi na wodzie siarkowej?

Siarczan w wodzie powoduje to mieć gorzki smak. Picie może prowadzić do odwodnienia, a także ma działanie przeczyszczające. Woda, która ma siarkowodoru w pachnie jak zgniłe jaja, a może czujesz się niedobrze. W obu przypadkach, woda staje się niezdatna do picia i wymaga leczenia, dzięki czemu można go używać bez żadnych problemów. Możliwe jest, aby włączyć zanieczyszczonej wody do wody pitnej za pomocą kilku typowych zabiegów. Te możliwości leczenia obejmują chlorowanie, napowietrzania i używając manganu filtr zielony piasek.

Chlorowanie

Chlor jest dostępny w postaci kropli granulatem i płynnej paszy chemicznej. Jeżeli saldo pH wody wynosi od 6,0 ​​do 8,0, należy użyć chloru stale ją leczyć. Stężenie siarkowodoru w wodzie określa ilość chloru trzeba użyć. Zalecana dawka wynosi 2,0 mg / l chloru, w każdym 1,0 mg / l siarczku wodoru.

Musisz dodać chlor do systemu jeden krok przed mieszalnika, i powinno pozostać w wodzie przez co najmniej 20 minut na to, aby być w pełni skuteczne. Na koniec, woda traktować chloru powinna być przepuszczana przez filtr zawierający węgiel aktywowany. Spowoduje to usunięcie wszelkich śladów zawieszony nawet nadmiar siarki i chloru.

Napowietrzanie

Napowietrzanie jest kolejnym wspólne leczenie wody siarki, a najlepiej jest, jeżeli stosuje się stężenie siarkowodoru wynosi mniej niż 2,0 mg / l. Proces działa, gdy woda miesza się gwałtownie poprzez kaskadowe lub bulgotanie. Oddziela siarkowodoru z wody fizycznie; to "zdejmowana" do pojemnika i uwalniane na zewnątrz w postaci lotnego gazu za pomocą przewodu rurowego z odpadami.

Jeśli stężenie siarkowodoru w wodzie przekracza 10 mg / l, napowietrzania nie powodują bardzo praktycznej terapii home wody. Wymagania przestrzeni w leczeniu takich bardzo zanieczyszczona woda może być niemożliwe do przeprowadzenia. Ponadto, traktuje się w taki sposób, woda będzie wymagać dalszych zmian zwiększonego ciśnienia przed rozprowadzony w domu.

Mangan Greensand Filtr

Mangan jest filtr Greensand zalecane leczenie, jeśli woda zawiera mniej niż 6,0 mg / l siarkowodoru. Filtr ten ma specjalną powłokę przetwarza gazowego siarkowodoru w wodzie cząstki siarki stałych, które mogą być łatwo odfiltrowane. Gdy wszystkie tlenek manganu wykorzystane, nadmanganian potasowy regenerować GREENSAND. Aby manganu filtr Greensand działał prawidłowo, należy regularnie regenerować. W przypadku wody ma duże ilości siarkowodoru, może trzeba go zregenerować częściej.

Rozważania

Siarki znajdują się w wodzie do picia w dwóch postaciach: siarczan i siarkowodoru. Mimo, że Agencja Ochrony Środowiska (EPA) dał siarki stan wody wtórnego zanieczyszczenia i nie jest uważane za bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia ludzi, nadal jest to uciążliwe, że może chcesz się pozbyć.

Intex Test-smużki instrukcje

Intex Test-smużki instrukcje

Basenie oferuje mile widziane break przed upałem. To ważne, aby utrzymać zdrowie twój basen iso, które będzie funkcjonować prawidłowo. Jedna z części tego jest badania i leczenie wody wewnątrz twój basen. Jednym z najczęstszych sposobów badania jest za pomocą pasków testowych. Intex Paski testowe są łatwe w obsłudze, a oferta łatwo ocenić wyniki, za pomocą systemu kolorami.

Instrukcje

• Zdjąć pokrywę od butelki zestaw testów. Usuń jeden pas testowania i wieczko do zapewnienia, że pozostała część pozostaje suche.

• Submerse taśmy w wodzie basenu około 18 cali. Ten głębokość daje dokładniejszy odczyt niż badania w pobliżu powierzchni pH. Zanurzyć go wystarczająco długo, aby nasycić się wodą, a następnie natychmiast go usunąć.

• Zezwalaj na pasek testowy do całkowitego wyschnięcia. Pasek testowy zmieni kolory wskazują wyniki badań.

• Porównać kolory na pasku wykresu z tyłu butelki testu. Będzie to oznaczać chloru, pH i alkalicznej poziomów w basenie.

• Odrzuć pasek testowy używany po zakończeniu. Powtórzyć proces tygodniowo wobec test twój basen wody.

Co to jest Geografia osadnictwa?

Co to jest Geografia osadnictwa?

Geografia osadnictwa jest badanie ludzi ziemi, wody i wykorzystywania zasobów, wzory gęstości zaludnienia i rozliczenia wzrostu. Jest to istotne dla planowania przestrzennego i przebudowy miejskich. Planowanie urbanistyczne pomaga zapewnić, że wzrost występuje tylko w sposób trwały. Przebudowy miejskich jest nauką o przekształcanie blaknięcie aglomeracji do przywrócenia jego przydatność do miejscowej ludności, utrzymania wzrostu i zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w celu zwrócenia obszar do rentowności ekonomicznej.

Geografia

Geografia osadnictwa skupia się na populacji klastrów, dlaczego ich zaistnienia, a co podtrzymuje je. Geografia osadnictwa jest archeologia dla młodszego rodzeństwa. Jak archeologów odkryła starożytnych cywilizacji, pojawiły się trzy osadniczych: rozproszone, liniowe i jądrowych. Rozproszone osady miał nie ma centralnego punktu. Liniowy osiedli klastrowany wzdłuż rzek, potoków i strumieni, a później wzdłuż trasy migracji, linii kolejowych i autostrad. Jądrowej osady nastąpiło wzdłuż skrzyżowania, na rzece usta, przylegające do zatoki w pobliżu ośrodków przemysłu.

Znaczenie

Geografowie i archeologów zarówno studia starożytnego świata. Do dzisiejszych wyzwań do zaleceń o ziemi, stosowania, jak zachęcać lub zniechęcać do działalności w danym regionie i jak do zwalczania skutków wzrostu niezrównoważonego populacji geografów zastosowano tych ustaleń. Na przykład jeśli Miasto powstało dzięki jednej konkretnej gałęzi przemysłu i że przemysł nie powiodło się lub ma się zakończyć się niepowodzeniem, osada geografów może pomóc opracować strategię aby przełączyć się na nowy przemysł. Wiele miast w USA, takie jak Cleveland, Ohio, dokonały udane przejścia od zależność na jednej gałęzi przemysłu. Te miasta przesunęło się w ich od przemysłu kultury, turystyki, finansów i informatyki. Najbardziej udanych używane wszystkie cztery i więcej, tworzenie gospodarki, która może stanąć na własnych chociażby jeden z jej głównych gałęzi przemysłu poniósł porażkę.

Funkcja

Geografia osadnictwa jest narzędziem. Wiedząc, jak, gdzie i dlaczego ludzie decydują się żyć w określonym obszarze pomaga firmom plan, gdzie zlokalizować nowe franczyzy. Komunalnych wydatków może być bardziej ukierunkowane. Na przykład jeśli istnieje obszar wysokie bezrobocie i niski pracy dostępność i ludzie w tym obszarze nie dostać się do innych obszarów do znalezienia zatrudnienia, to w najlepszym interesie miasta do rozwijania transportu publicznego, który będzie się potencjalnych pracowników do miejsc gdzie są one potrzebne. To jest uzasadnienie dla większości autobusowych i systemów kolei dużych prędkości. Pomoc ludziom w znajdowaniu pracy gwarantuje, że społeczeństwo nie jest obciążone zapewnienie potrzeb życia dla tych, którzy chcieliby być więcej treści dla siebie.

Efekty

Regionalnych Komisji planowania, które sprawiają, że korzystanie z rozliczenia Geografia teorie i dane są w stanie równowagi wzrostu w regionie, tak aby go nie wyprzedzi możliwość świadczenia usług potrzebnych samorząd. Na przykład jeśli mieszkaniowe zrywa się obok starszych miasto, jego potrzeby kanalizacji i wody może stać się problemu. Modernizacji istniejącej infrastruktury leczenie wody może pomóc uniknąć przeciążenia systemu. System oczyszczania wody przeciążony jest choroba epidemia czeka się stało. Zapewnienie wystarczającej ilości czystej wody pitnej, jak również zachowania wody do użytku rekreacyjnego i przemysłowych jest ekwilibrystyka. Miast, takich jak Atlanta, Georgia, widzieliśmy ogromne straty wody czystej powierzchni dostępne z powodu niższego rzędu konkurs i kilka sezonów susz. Jak na ironię sam huragany, które zniszczyły południowego i wschodniego wybrzeża przyniósł wiele potrzebnych do Gruzji zlewni. Od 1 września 2008 r. Atlancie otrzymał 30.17 cali, czyli 85,7% normalnych. Tym samym czasie w 2007 roku, miał tylko otrzymali 17.24 cali. Urbanistów w Gruzji będzie musiał podjąć trudne decyzje i ludzi mieszkających w okolicy będzie musiał zmienić ich wykorzystanie wody, mycie samochodów mniej często, xeriscaping ich stoczni, a instalacja niskiej głośności kolor zestawy na toalety.

Ostrzeżenie

Geografia osadnictwa również mogą być nadużywane. Zbyt surowe aplikacja osada Geografia teorie i zasady może stłumić innowacji i wzrostu handlowych w obszarach o dużej liczbie ludności i niski poziom zatrudnienia. Zmuszanie ludzi do życia w obszarach marginalnych, w celu kontroli wzrostu może powodować migracji do innych obszarów mniej regulowanych z jeszcze bardziej wrażliwych ekosystemów. Może również służyć do zapewnienia status quo, w zakresie, w jakim awansu przestaje istnieć, wiodących do niepokojów społecznych.

Leczenie chloru do uzdatniania wody

Woda z różnych źródeł, takich jak ziemi, deszczu, kanał, morze, rzeki etcetera zawierać niektóre lub inne niepożądane chemiczny, ścieki, odpady, lub po prostu niepotrzebne składniki. Proces usuwania tych zanieczyszczeń z surowej wody, w celu poprawy jakości wody do celów specjalnych, jest znany jako oczyszczania wody. Wśród różnych chemikaliów używanych w tym celu, chlor jest powszechnie używany.

Historia chloru jako Agenta Oczyszczania

Chlor jako środek do oczyszczania wody weszła w świetle wapna po śniegu używali go John po raz pierwszy do leczenia cholery, dodając go do wody z szerokim pompy ulicy. Głównym celem Snow użyć chloru w oparciu o jego właściwości dezynfekujących. Chlor jest substancją chemiczną, która zabija bakterie i inne patogeny, a także sterylizację wody przed dalszym zanieczyszczeniem przez nich. Aplikacja Snow chloru pomogły ograniczyć cholera, jak przepowiedział, ale także pomagał zwalczać tyfus. Nagły spadek liczby zgonów z powodu tyfusu cementuje chlor w postaci roztworu do oczyszczania wody.

Rosnące użycia chloru

Stosowanie chloru rozłożone na całym świecie wkrótce po zwycięstwie Snowa; i wraz z wykorzystaniem filtrów piaskowych, woda oczyszczona, aby wymazać przyczyn śmiertelnych chorób, takich jak czerwonka, cholera i tyfus. W rzeczywistości, to był taki ogromny sukces w oczyszczaniu wody, która została wywołana odkrycie tysiąclecia w zakresie zdrowia publicznego. Chloru zostaje za korzystne dezynfekcji wody pitnej.

Skutki uboczne chlorowanej wodzie

Największy efekt uboczny w połączeniu z wodą chlorowaną z astmą. Opary chloru mogą podrażniać okładziny nosa i spowodować zapalenie płuc, jeśli podjęte w dużych ilościach. Chloru w wodzie odparowuje. Regularne spożywanie oparów chloru prowadzi do astmy tak wysokie stężenie oparów zrobić. Ponadto, chlor jest znany także do produkcji trihalometany, rakotwórczy. Chociaż zawartość tego związku w chlorowanej wodzie jest niska, to jest wciąż zagrożeniem.

Ograniczenia chloru do oczyszczania wody

Chlor jest doskonały środek dezynfekujący, ale nie wyeliminować wszystkie rodzaje patogenów. W szczególności, nie ma wpływu cryptosporidia nawet po działaniu chloru. Popularnie nazywana krypto, jest najczęstszą przyczyną biegunki. Crypto jest odporna na wpływ chloru, a zatem nie może być usunięta przez zwykłe chlorowania wody. Stąd, oczyszczanie wody przez chlor ma poważne ograniczenia, ponieważ mikroorganizm tak niebezpieczne, jak krypto pozostaje bez zmian po użycia chloru.

Fakty

Chlor jest szeroko stosowany z powodu jego 99-procentowy odsetek dezynfekcji. Chlor jest również wykorzystywany przez ogólnych gospodarstw domowych do dezynfekcji oraz wody i wód gruntowych. Przy użyciu chloru, zawartość chloru w wodzie ciała musi być regularnie uzupełniane, ponieważ niektóre z nich jest tracona przez parowanie, a niektóre drogą reakcji chemicznej z innymi substancjami występującymi w wodzie.

Przyczyny i leczenie dla skurcze Cielęta

Przyczyny i leczenie dla skurcze Cielęta


Skurcze łydek jest bolesny stan, który dręczy wielu sportowców, choć nie od czasu do czasu wpływają na osoby nie-sportowe, jak również. Przyczyny i leczenie skurcze łydki są zazwyczaj związane. Kiedy można określić najbardziej prawdopodobny powód do własnych skurcze łydek, najłatwiej jest ustalić najlepsze leczenie dla swojej sytuacji.

Brak potasu

Zbyt mała ilość potasu w mięśniach często powoduje skurczy mięśniowych. Zapobiec skurcze, jedząc dużo bananów, ziemniaków i innych pokarmów bogatych w potas, szczególnie przed treningiem lub wykonywania innych czynności fizycznych.

Odwodnienie i brak elektrolitów

Kurcze mięśni znacznie łatwiej, kiedy organizm jest odwodniony lub brakuje elektrolitów. Na szczęście oba te problemy można rozwiązać w ten sam sposób: przez picie elektrolitów wypełnione napojów sportowych, takich jak Powerade, Gatorade czy Muscle Milk. Picie co najmniej 8 szklanek wody dziennie pomogą zapobiec skurcze i poprawić ogólny stan zdrowia.

Rozciąganie

Cielęta kurcze wiele łatwiej, gdy uczestniczą w aktywności fizycznej bez rozciągania pierwszy rozgrzać mięśnie. Rozciągnąć łydki przed wykonywania przez rzucając się do przodu lub do podnoszenia nogi do tyłu z rękami. Rozciąganie łydek się może również złagodzić skurcze. Najlepszym sposobem, aby złagodzić skurcze łydek przez rozciąganie jest wyprostować nogę przed sobą i podciągnąć się na górnej części stopy.

Natychmiastowego leczenia

Przy jednoczesnym wzroście niektórych składników odżywczych i rozciąganie przed aktywnością fizyczną może traktować skurcze, a także zapobiegać im, czasami skurcze wezwanie do natychmiastowego kojące. Ogrzewając okolicę z opuszki ogrzewania lub w wannie z ciepłą wodą zapewni szybką ulgę. Pocieranie cielę rękoma również zrelaksować mięśnie i zatrzymać skurcze.

Medyczną

Jeśli masz częste skurcze, które nie są wspierane z innych metod, lekarz może przepisać leki zwiotczające mięśnie, aby rozluźnić mięśnie i zapobiec skurcze.

Ziołowe Leczenie suchość w jamie ustnej

Ziołowe Leczenie suchość w jamie ustnej


Suchość w jamie ustnej ma wiele przyczyn, w tym skutków ubocznych użycia leków i choroby. Poza tym jest uciążliwe dla chorego, suchość w jamie ustnej mogą także wskazują na możliwość warunkach odwadniania, takich jak uszkodzenie nerwu i cukrzycy. Brak odpowiedniego leczenia tej choroby może prowadzić do zmian w jamie ustnej, nieświeży oddech i próchnicy. Na szczęście istnieją zabiegi ziołowe dostępne, aby zapobiec suchość w ustach od zniszczenia zdrowia jamy ustnej.

Instrukcje

1 skonsultować się ze stomatologiem dla zaleceń i pełnej ocenie. Chociaż wiele ziołowe zabiegi są sprzedawane jako produkty "wszystkich naturalnych", należy zachować ostrożność, aby uniknąć przedawkowania i szkodliwych interakcji z innymi lekami. Niech lekarz wie o wszystkich receptę i OTC (over-the-counter) leków i suplementów jesteś obecnie biorąc, w celu zmniejszenia tych zagrożeń. Obecność niektórych schorzeń może ograniczyć bezpiecznych ziołowych możliwości leczenia.

2 stymulują gruczoły ślinowe z zielonej herbaty. Składniki aktywne w chińskiej i japońskiej zielonej herbaty może dostarczyć ulgę napady suchość w ustach. Zielona herbata jest zalecane z powodu jego poziom utlenienia, który polifenole kontrastuje efektów suszących innych typów herbat. Zielona herbata może być spożywana jako napój, swished jako płukanka, albo stosuje się w postaci roztworu do płukania gardła. Użyj zielonej herbaty raz lub dwa razy na dobę przez wyraźne pogorszenie objawów suchości w ustach. Zielona herbata może być zakupione mieszaną, luźne, w poszczególnych pakietach. Strome zielonej herbaty według instrukcji, aby otrzymać pakiet maksymalne korzyści dla zdrowia.

3 Użyj imbir leczyć suchość w ustach. Imbir jest powszechnie stosowanym sposobem leczenia choroby lokomocyjnej i mdłości i produkuje suchość w ustach, jako skutek uboczny. Imbir jest dostępna w wielu postaciach, w tym korzenie, kapsułek, oleje i ekstraktów. Weź kilka łyków Ginger Ale kiedy pojawia się suchość w ustach. Strome 30 ml (2 TBPS) z imbiru w 6 do 8 uncji wody do suchej usta walki drinka lub spłukać. Unikaj więcej niż 4 g imbiru dziennie. Zasięgnąć profesjonalnej porady, jeśli bierzesz leki rozrzedzenie krwi przed rozpoczęciem korzystania z Ginger.

4 pić rumianek na ulgi w ustach sucho. Chociaż rumianek jest powszechnie znany ze swoich uspokajających efektów, to zioło jest również opcja suche usta leczenie. Pić 1 do 2 filiżanek rumianku codziennie zmniejszyć objawy suchości w ustach. Rumianek w postaci zakupu nalewki dodać do napojów takich jak zielona herbata dla silniejszego efektu. Powiadomić lekarza, jeśli przyjmuje leki przeciwzakrzepowe przed rozpoczęciem leczenia z rumianku. Alergia na pyłki ambrozji może przeciwwskazania stosowanie rumianku.

5 Spróbuj kolczasty popiołu ziołową nalewkę. Kłujący popiołu nalewki jest dla kory zioła powodzeniem stosowany jako suchość w ustach i leczeniu ból zęba. Take 1 łyżeczka. nalewki, do 3 razy dziennie przez zapobieganie suchości w ustach. Powiadomić lekarza, jeśli jesteś w ciąży lub mają warunki trawienne, takie jak wrzodziejące zapalenie jelita grubego przed użyciem tego zabiegu. Kłujący popiołu ma wpływ funkcji przewodu pokarmowego i może być również związane z poronienia u kobiet w ciąży.

Wskazówki

  • Zwrócić się do lekarza lub stomatologa o dodanie wiązu do suchego schematu leczenia ćma. Slippery Elm można nawet kupić w pastylkach i spraye gardła dla szybkiej ulgi. Odwiedź sklep naturalne zioło, aby wyświetlić szczegółowe informacje na temat środków zaradczych suchość w ustach. Może się okazać, do płukania jamy ustnej lub sprayu, który spełnia Twoje oczekiwania.
  • Nigdy nie zakładaj, wszelkie zabiegi ziołowe są bezpieczne przed poszukujących profesjonalnej porady.

Kontrola Leczenie łupieżu

Łupież może być bardzo brzydki, zwłaszcza gdy białe płatki zdeponować się całego ubrania. Łupież może nie tylko być kłopotliwe, ale może również oznaczać, że masz większy problem, takich jak choroba, która wymaga pomocy lekarskiej, aby wyczyścić ją. Jednak zwykły łupież może być załatwione z ponad-the-counter szamponów i leków. Trochę więcej opieki idzie również długą drogę w leczeniu łupieżu. Choć jest kłopotliwe i często swędzące problemem łupieżu zwykle usuwa się w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Rodzaje łupieżu

Łupież jest charakteryzuje się bardzo częstym schorzeniem skóry głowy. Wraz z białych płatków, osoba zazwyczaj wystąpić swędzenie, suchość i łuszczenie się skóry głowy czasem. Czasami objawy łupieżu nosić również białe tłuste płatki martwego naskórka, które dot włosy i kaskadę do regionu na ramię. Łupież może być również scharakteryzowana jako Ciemieniucha u noworodków. Czasami niemowlęta dostać ciemieniuchę dopóki są one o rok. Łojotokowe zapalenie skóry przypomina łupież, ale jest bardziej poważne. Dermatolog powinien być konsultowany w leczeniu łojotokowego zapalenia skóry, ponieważ jest trudne do leczenia skóry głowy, która staje się swędzenie, zaczerwienienie, obrzęk i łuszcząca. Włosy mogą zostać utracone z powodu tej choroby.

Przyczyny

Przyczyną łupieżu jest zasadniczo o bardzo suchą skórę głowy. Stan ten zdarza się wiele razy w czasie suchych miesięcy zimowych, gdy wilgotność w pomieszczeniu jest na minimum. Nie umyciu dość często może powodować włosy i skórę głowy, aby stać się tłuste i suche. Martwy naskórek będzie budować, powodując łupież również.

Szampony

Leczenie łupieżu jest wszystko kwestia znalezienia odpowiedniego szamponu. Łupież poszkodowany może spróbować kilka różnych szamponów lub leki, aby odkryć, co działa najlepiej. Istnieje wiele szamponów do walki z łupieżem. Cynk szampony pirytionowe, takie jak Salon i Selsun głowa i ramiona, zawierać środki przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Cynku zmniejsza grzyb na skórze głowy, które powoduje łupież lub zapalenie skóry. Szampon na bazie smoły jak Neutrogena T / Gel zawiera uboczny tar, które pomaga pozbyć się łupieżu, zapalenia skóry i objawów łuszczycy poprzez spowolnienie jak szybko umiera na komórki skóry głowy i łuszczy się. Szampony zawierające kwas salicylowy, takie jak Ionil T, może przyczynić się do szorowania głowy wolne od wagi, która może być dość ciężka. Szampony siarczek selenu, takie jak niebieski może spowolnić Selsun komórki skóry przed śmiercią i może zmniejszyć powstawaniu grzyba. Szampony takie jak ketokonazol Nizoral jest szerokie spektrum środek przeciwgrzybiczy, który może działać, gdy zawiodły inne szampony.

Olejek z drzewa herbacianego

Alternatywne terapie są coraz bardziej popularne dziś ludzi, którzy próbują olejek z drzewa herbacianego. Olejek z drzewa herbacianego ma naprawdę od wieków, ale niedawno trafiła do naturalnych sklepów spożywczych w Stanach Zjednoczonych. Może być używany jako szampon i zawiera naturalny antybiotyk, anty-grzybicze i antyseptyczne, że podejmuje się grzyba i leczą łupież.

Expert Insight

Po ponad-the-counter środki nie pozbyć się łupieżu i swędzenia, scaliness od stanu, należy zasięgnąć porady lekarza lub dermatologa. Może określają bardziej agresywnego traktowania, taki jak mleczko albo steroidowej silniejszego szamponu.

Strona główna zadośćuczynienie

Strona główna zadośćuczynienie za leczeniu łupieżu są szamponu częściej i na przemian w różnych szamponów. Szamponu częściej będzie pozbyć się nadmiaru olejów i płatków, które go wraz z łupieżem. Ograniczania wydatków na produkty do stylizacji również cofać się na czynniki wywołujące łupież. Jedzenie zdrowszej diety bogate w cynk i witaminy z grupy B pomogą włosy i skórę głowy, by stać się zdrowsze. Coraz mnóstwo ćwiczeń pomoże całe ciało, jak również obszar skóry głowy. Picie dużych ilości wody pomoże także na skórę głowy w coraz zdrowe. Światło słoneczne pomaga skórze głowy, aby pozbyć się łupieżu, skalowanie i nadmiar oleju. Ale to nie przeterminowane i uzyskać opalony --- że będzie tylko głowy czuć gorzej.

Zapobieganie i leczenie MRSA

Zapobieganie i leczenie MRSA


MRSA (metycylinooporny gronkowiec) stanowi poważne zakażenie gronkowiec, które jest odporne na szeroki zakres antybiotyki stosowane do leczenia innych infekcji gronkowca. Infekcje MRSA mogą być łagodne lub ciężkie i mogą być śmiertelne. Na szczęście, istnieje wiele rzeczy człowiek może zrobić, aby zapobiegać i leczyć tę infekcję.

Podstawy MRSA

Mayo Clinic donosi, że Staphylococcus jest bakteria żyje w jamie nosowej 1/3 populacji ludzkiej. MRSA występuje powszechnie w szpitalach i innych placówkach opieki zdrowotnej. Jednakże, obecnie migrować i mogą również wystąpić w szkołach, domach i różnych innych miejscach. Mayo Clinic informuje, że obecnie uważa się, że dzielenie się rzeczy, jak sprzęt sportowy spowodował bakterie rozprzestrzeniać poza zakładach opieki zdrowotnej i jest przyczyną zakażenia u zdrowych osób. Zakażenie jest trudny w leczeniu, ponieważ nie jest odporny na wiele zwykłych antybiotyków. Ludzie, którzy mają osłabiony system odpornościowy, osoby starsze, niemowlęta i dzieci są najbardziej podatne na tego zakażenia.

Profilaktyka w Szpitalu

Aby zapobiec MRSA podczas gdy w szpitalu, Mayo Clinic proponuje po kilka prostych kroków. Zapytaj cały personel szpitala i odwiedzających do mycia rąk lub użyć dezynfekcji rąk na bazie alkoholu przed dotknięciem you.Frequently umyć ręce. Upewnij się, że wszystkie procedury medyczne wykonywane są w sterylnych warunkach.

Zapobieganie we Wspólnocie

Profilaktyka może być również wykonane w domu i we wspólnocie. Mayo Clinic sugerują, że należy wykonać następujące czynności. Często myć ręce i nosić dezynfekcji rąk na bazie alkoholu z tobą do pracy, gdy nie ma dostępu do wody. Unikaj dzielenia się przedmioty osobiste, takie jak ręczniki, sprzętu sportowego, arkuszy i maszynek do golenia. Przechowywać cięcia i rany pokrywa. Zdezynfekować pościel z wybielaczem, gdy to możliwe.
Prysznic po sportowych gier i ćwiczeń w obiekcie. Nie należy ćwiczyć lub uprawiać sport, gdy masz infekcję lub rany. Badanie jest przez lekarza, jeśli masz ból, rany lub zakażenia, które nie będą leczyć. Użyj antybiotyki zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy przerywać, dopóki nie ma recepty lub jako lekarz zaleca.

Leki stosowane w leczeniu

Jak stwierdzono powyżej, nie jest łatwo MRSA potraktowano antybiotyki. W rezultacie, Mayo Clinic donosi, że najczęściej powołać na leki do leczenia MRSA jest wankomycyna. Jednak niektóre szpitale donoszą, że widzą pewne szczepy MRSA, które stają się oporne na wankomycynę. Jednak naukowcy starają się pracować nad rozwojem leków, które skutecznie leczą ten szczep MRSA.

Inne leczenie

Czasami zakażenie MRSA nie muszą być traktowane lekami. Mayo Clinic donosi, że lekarze mogą zdecydować się na drenażu ropnia MRSA, a nie traktować go z lekami. Jednakże, nie dokonuje się we wszystkich przypadkach.

Żółtaczka Leczenie główna

Żółtaczka Leczenie główna


Żółtaczkę spowodowane nadmiarem bilirubiny, żółtawy produkt uboczny hemu katabolizmu znaleźć w hemoglobinie czerwonych krwinek, które powoduje żółtawy kolor stłuczenia. Kiedy wątroba nie jest w stanie pozbyć się starych czerwonych krwinek, które są stale zastępowane przez produkcję organizmu świeżych krwinek czerwonych, jest narastanie bilirubiny, że zaczyna się obracać skóry i białek oczu żółte. Leczenie żółtaczki typowo obejmują korekt w diecie, ale jest wiele środków domu, które są uważane za skuteczne.

Strona główna zadośćuczynienie

Od żółtaczka jest przede wszystkim objawem innych, bardziej poważnych schorzeń, takich jak zapalenie wątroby, choroby wątroby lub raka trzustki, nie ma żadnych konkretnych leków lub przyjęte metody leczenia samą żółtaczką. Istnieje jednak wiele środków domu, których skuteczność jest nieznana. Leczenie w domu z żółtaczką jest w zasadzie procesem prób i błędów, więc po prostu trzeba zacząć próbować je, aż znajdziesz taki, który działa.

Dieta

Korekty do swojej diety może pomóc z żółtaczką. Dokonywanie wątroba pracują mniej może pomóc pozwalają dogonić wydalaniu martwych czerwonych krwinek, więc jedzenia żywności ekologicznej, które nie mają pozostałości pestycydów lub tworzyw sztucznych, które wątroba musi pracować, aby usunąć, jest jedną z opcji. Ograniczania wydatków na żywność tłuszczowych, olejów i produktów mlecznych może również pomóc. Spożywanie owoców i warzyw może pomóc, i pić dużo płynów może pomóc wypłukać nadmiar bilirubiny z moczem.

Zioła i inne produkty

Stosowanie preparatów ziołowych jest najczęstszym środkiem do leczenia żółtaczki, ale należy być bardzo ostrożnym, aby w pełni zrozumieć wszystko, co spożywać, aby uniknąć ewentualnych reakcji alergicznych lub złe mieszanin chemicznych z lekami może być z natury.

Sok z gorzkich winorośli luffa, która może być uzyskana przez bicie a następnie wyciskanie przez tkaninę, to popularny leczenia. Soki z zielonych liści rośliny rzodkiewki, które są również wyodrębnione przez walenie i ściskając przez tkaninę, są uważane za inny skuteczny środek, choć pełna funt tego soku codziennie jest zalecany, co czyni go dość chore.

Sok z buraków, sok z limonki, sok z cytryny, sok z suszonych śliwek, sok z trzciny cukrowej, gorzki sok Gurda, sok z marchwi i soku pomidorowego może pomóc. Inne środki obejmują 1 łyżeczka. limonki z zgnieciony mięty zmieszanej z 1/2 łyżeczki. sok z imbiru; maślanka zmieszany z czarnym pieprzem; maślanka z odrobiną palonej ałunu; 2 łyżeczki. oregano lewo Wrze w szklance wody przez 10 minut; 10 cytryny liście lewo Wrze w szklance wody przez 5 minut; i, dla panaceum wszystkich problemów z wątrobą, w tym żółtaczka, 4 g wody i agrestu indyjskiego trzy razy dziennie przez 20 dni.

Suplementy mineralne, takie jak żelazo i wapń, jak również może pomóc.

Dodatkowe środki zaradcze

Wykonanie i utrzymywanie ciała czynny może pomagać w przyspieszaniu naturalnych procesów organizmu z kolei pomaga wątroby szybciej dysponowania martwych czerwonych krwinek. Po całym dniu aktywności fizycznej, ważne jest również, aby uzyskać dobry sen w nocy.

Najważniejsze, powstanie żółtaczki należy natychmiast spowodować wycieczkę do lekarza, ponieważ jest najczęściej objawem poważniejszego stanu zdrowia.

Leczenie poziom potasu

Leczenie poziom potasu


Jeśli cierpisz na niedobór potasu lub obfitość potasu w komórkach, mogą być narażeni na ryzyko wystąpienia chorób serca i krwi, depresja, osłabienie mięśni lub drżenie lub uszkodzenia nerek. Śledzenie spożycie potasu jest istotnym elementem utrzymania zdrowego stylu życia, więc jeśli uważasz, że możesz być narażony na niedobór potasu lub obfitości, porozmawiaj z lekarzem o uzyskanie badanie krwi w celu monitorowania stężenia potasu.

Znaczenie potasu

Około jedna na pięć osób hospitalizowanych w Stanach Zjednoczonych stwierdzono, że brak w stężenia potasu (współistniejącej hipokaliemii). Jest powszechne, że choroba jest odpowiedzialny za wiele objawów, takich jak nerki, serca i zaburzeń mięśniowych i uszkodzeniem. Mięśnie potrzebują potasu do umowy. Hypokalemics cierpi na osłabienie mięśni, a procesy komórkowe zostać osłabiona poprzez zbyt mało mineralnych potasu w komórkach. Bez wystarczającej ilości potasu, mięsień serca nie może działać efektywnie, a ciśnienie krwi nie może regulować sobie.

Leczenie za niski poziom potasu

Unikaj długich i męczących czynności, które powodują, aby potem, które może wyczerpywać organizmu potasu. Unikaj wody i niektórych tabletek suplementów lub środków przeczyszczających, które zmniejszają poziom wody w organizmie. Przyjmować suplement potasu przepisanej przez lekarza. Płynne formy potasu są korzystne do postaci tabletek, ponieważ są one łatwiej wchłaniane do krwioobiegu. Jeśli stężenie potasu są bardzo niskie, może być konieczne, aby otrzymać leczenie potasu IV w lokalnej izbie przyjęć, gdzie wchłanianie potasu może być monitorowany przez pielęgniarkę. Zabieg będzie trzeba powtarzać co kilka godzin, aż stężenie powróciło do normy, a ty jesteś z niebezpieczeństwem poniesienia serca arytmia lub atak serca z powodu niewydolności.

Leczenie za duże stężenie potasu

Jeśli cierpi z wysokim poziomem potasu, lekarz będzie chciał zaradzić sytuacji, tak szybko, jak to możliwe, ze względu na potencjalne niebezpieczeństwo ataku serca. W leczeniu wysokiego stężenia potasu w nagłych sytuacjach, otrzymasz dożylnie (iv) kroplówkę wapnia, który leczenia stanu, do jednej godziny. Musisz śledzić bezpośrednio z innymi lekami, w tym zdjęcia z glukozy i insuliny do żyły, wodorowęglan sodu, aby wymusić potas z powrotem do komórek lub pigułki wody, aby zwiększyć oddawanie moczu, oczyszczanie organizmu z nadmiaru potasu. Gdy zawiodły inne sposoby leczenia, dializę, wraz z niskim potasu diety, mogą być stosowane w celu zmniejszenia ilości potasu w organizmie.

Niskie potasu Dieta

Ogranicz mięs, warzyw, owoców, produktów mlecznych i orzechów, jeśli chcesz, aby zmniejszyć stężenie potasu w diecie. Ogranicz spożycie owoców i warzyw do czterech pół porcji filiżanki dziennie i spożycia produktów mlecznych do pół filiżanki dziennie. Przeciętny człowiek powinien dostać 4000 mg potasu w jej codziennej diecie, ale jeśli jesteś na diecie low-potasu, powinieneś otrzymać tylko około połowy tej kwoty, czyli w latach 2000 do 4000 mg dziennie. Trzymaj się z dala od substytuty soli, które często łączą w sód i potas. Pamiętaj, aby przeczytać drobnym drukiem na etykietach przypraw, jak również wiele przyprawy zawierają potas.