adcov.com

kurs laserowego usuwania tatuazy

Kursy laserowego usuwania tatuażu

Kursy laserowego usuwania tatuażu


Z biegiem lat, sztuka tatuażu stał się popularną formą ekspresji artystycznej wśród Amerykanów. Jednak w miejscu pracy często marszczy brwi na wyglądzie tatuaży. Ponadto, słaba grafika lub osobisty rozwój może spowodować miłośników tatuażu stać żal z po bliznami skórę. Odpowiednio, nie pojawiła się konieczność bardziej profesjonalnych usług usuwania tatuażu. Można wykonać większość kursów laserowe usuwanie tatuażu w mniej niż tydzień i być na najlepszej drodze do lukratywnego nowej kariery.

Laser College New Look

Według swojej stronie internetowej, New Look Laser College jest tylko program szkoleń w kraju laser, który skupia się wyłącznie na instrukcji w laserowe usuwanie tatuażu, i jest "wiodącym ekspertem w dziedzinie laserowego usuwania tatuażu szkolenia." Klienci i studenci szkoły zazwyczaj obejmują lekarzy, artystów tatuażu i właścicielom prywatnych klinik usuwania tatuaży. Trzydniowy kurs zawiera wszystkie praktyczne szkolenia laserowe usuwanie tatuażu z maksymalnie 10 hands-on procedur wykonywanych na rzeczywistych klientów. Począwszy od wiosny 2010 roku, koszt czesnego za kurs jest dwóch tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąt pięć dolar.

Laser College New Look
1.770 Saint James Place Suite 105
Houston, TX 77056
713-783-2000
newlooklasercollege.com

Rocky Mountain College laserowe

Rocky Mountain College oferuje laserowe cztery dni kursu tatuażu laserowe usuwanie praktykowane na modelach żywych za cztery tysiące dolarów. Czesne obejmuje wszystkie szkolenia, materiały eksploatacyjne, ubezpieczenie i po ukończenia podróży zakwaterowanie w hotelu dla studentów. Pracownicy służby zdrowia, którzy zapiszą może otrzymać pełny zwrot czesnego, jeśli nabywają swój sprzęt laserowy z uczelni po ukończeniu studiów. Oczywiście ma zgody Departamentu Szkolnictwa Wyższego i tematy obejmują wprowadzenie do urządzeń laserowych, opieki nad pacjentem, skóry i atrament, usuwanie tatuażu, marketingu, reklamy i etyki.

Rocky Mountain College laserowe
651 Garrison Ulica
Lakewood, CO 80215
303-237-9100
laserlaser.com

Narodowy Instytut Laser

Narodowy Instytut Laser ma kilka szkoleń leczenie laserem do wyboru oraz liczne pakiety Oczywiście połączeniu. Jeśli zdecydujesz się wziąć tylko przebieg usuwania tatuażu, można ukończyć szkolenie w ciągu zaledwie trzech dni na koszt 3.000 dolarów. Program zapewnia jeden pełny dzień w klasie dydaktyczny i dwa dni spędził w luksusowym spa na miejscu obserwacji i wykonywanie procedur na rzeczywistych klientów. Jeśli zdecydujesz się podjąć kompleksowe kurs lasera, będzie to usuwanie włosów, redukcję zmarszczek oraz intensywne szkolenia photofacial impulsu światła oprócz trakcie usuwania tatuażu.

Narodowy Instytut Laser
+16601 90th St N
Scottsdale, AZ 85260
480-222-4397
nationallaserinstitute.com

THIOGLYCOLATE do usuwania Permanent Hair

Wiele dostępnych w celu usunięcia niepożądanych włosów. Niektóre z nich są sprzedawane bez recepty i zawiera substancję chemiczną o nazwie Tioglikolan. Tioglikolan i związki wytworzone z niego nie niszczą włosów u nasady, co sprawia, że ​​nadają się do trwałego usuwania włosów. Tylko metody, takie jak chirurgii laserowej, które zapobiegają katalog z produkcji dodatkowej włosy, są skuteczne w trwałej depilacji.

Tioglikolan

Tioglikolan lub Tioglikolan wapnia, jest znany jako depilacji i jest często używany do usuwania niechcianych włosów w pod pachami, okolic bikini, lub na dłoni lub stóp. Zazwyczaj znajduje się w chemicznych kremów i balsamów oferowanych do sprzedaży bez recepty.

Jak to działa?

THIOGLYCOLATE prace usuwania więź, że łodygi włosów z jego akcji pęcherzyka. Wiązanie to tworzy się w każdym elemencie nici włosów zwany keratyny. Gdy wiązanie jest uszkodzony, włosy stają się odłączone od pęcherzyka i może myć tuż. Korzystanie z tych kremów może być dobrym rozwiązaniem dla osób ze skłonnością do oparzeń maszynki lub wrastających włosków, jak Tioglikolan powoduje włosy spaść z własnej woli. Ponadto, kremy są mniej bolesne następnie woskowanie lub wyrywanie od zerwanie wiązania jest reakcją chemiczną i nie włosów jest wypychany na korzeń. Niestety, mieszek włosowy jest nienaruszone przez tioglikolan, istosowane włosy odrastają po kilku dniach.

Produkty

Nair, Veet i inne płyny i kremy zawierające tę substancję chemiczną do depilacji można kupić bez recepty. Nowi użytkownicy powinni mieć się na baczności, ponieważ mogą one być podatne na reakcje alergiczne skóry. Spróbuj kremu na małej powierzchni skóry najpierw ustalić, czy masz reakcję alergiczną lub czy skóra jest w stanie tolerować chemikaliów.

Rozwiązania stałe

Do trwałego usuwania włosów, trzeba zająć się problemem u podstaw. Ponieważ włosy regrows stosunkowo szybko, gdy zapisane, a nawet woskowane lub zerwane, jedynym rozwiązaniem jest zastosowanie procesu lub procedury, które zatrzyma mieszek z produkcji nowych włosów. Laser i elektroliza są najczęstsze sposoby osiągnięcia trwałego usuwania włosów. Trzeba iść do kosmetyczki lub dermatologa dla tych typów depilacji czyni je mniej atrakcyjnym rozwiązaniem dla many.A systemu laserowego usuwania włosów w domu nazywany Tria Laser jest dostępny.

Mieszkanie do usuwania brodawek

Płaskie brodawki są nieszkodliwe narośla skórne, które mają płaski wygląd i są zwykle znajdują się na czole i twarzy. Brodawki są powodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego i może być usunięta przez lekarza.

Ostrzeżenie

Według amerykańskiego National Library of Medicine, pacjenci z brodawek i innych płaskich brodawek na twarzy nie powinny usunąć brodawki z ponad-the-counter leków. Płaskie brodawki powinny być usunięte przez lekarza.

Zamrażanie

Lekarz może użyć krioterapię lub usunąć brodawkę zamrażając go.

Palenie

Lekarze mogą używać elektrokoagulacji nagrać brodawkę od skóry pacjenta.

Laser

Lekarze mogą korzystać z leczenia laserowego usuwania brodawek ze skórą człowieka.

Inne zabiegi

Lekarz może przepisać leki, takie jak kwas salicylowy lub podophyllin usunąć wyjątkowo uporczywe brodawki lub mogą mieć pacjenci stosować miejscowe leki, takie jak imikwimod.

Powikłania

Brodawki, które znikają na własną rękę może ponownie później lub brodawki może rozprzestrzeniać się na inne części ciała. Blizny keloidowej i może rozwinąć się na skórze pacjenta, po brodawka została usunięta.

Definicja Vestibulitis

Vestibulitis występuje, gdy gruczoły przedsionkowe mniejsze stanu zapalnego. Gruczoły te są odpowiedzialne za wydzielających śluz. Vestibulitis mogą naruszać skóry okolicy otworu pochwy, lecz najczęściej oddziałuje na dolną część. Ten stan może wystąpić u kobiet, w dowolnym momencie, czy aktywnych płciowo lub nie.

Objawy

Przedsionka pochwy kobiety ból, gdy będzie miał ciśnienie wywierane na pochwy, na przykład podczas jazdy na rowerze lub na sobie ciasną odzież. Będą one również odczuwać ból, kiedy współżycie lub za pomocą tamponów. Mogą czuć się uczucie pieczenie lub kłucie w terenie. Ponadto, mogą one ochotę często mocz.

Diagnoza

OB-Gyn zbada teren szukać poczerwienionego i podrażnionej skóry. Ponadto, próbki z pochwy absolutorium zostanie podjęta, aby upewnić się, że nie ma infekcji.

Warunki związane z

Kobiety, które mają przedsionka pochwy często również doświadczenie drożdżycy, zakażeń bakteryjnych i wirusa brodawczaka ludzkiego. Ponadto kobiety z tą chorobą może być ciągłe zmiany pH wewnątrz pochwy. Stosowanie środków chemicznych, takich jak mydła, detergenty do prania, smarów i środków plemnikobójczych jest również związane z przedsionka pochwy.

Objaw Relief

Według UI Wydziału Położnictwa i Ginekologii, & D maści mogą pomóc łagodzić i leczyć na tym terenie. Polecam również za pomocą podkładek z oczaru wirginijskiego i łaźnie sody oczyszczonej w celu zmniejszenia dolegliwości. Ponadto, żel lidokaina może być stosowany do znieczulenia obszaru przed stosunkiem.

Leczenie

Vulvas vestibulitis można traktować maści steroidowych. Ten maści powinny być stosowane zgodnie z przeznaczeniem do danego obszaru, w celu zmniejszenia podrażnienia i bólu. W ciężkich przypadkach można stosować kwas trójchlorooctowy zniszczyć dotkniętych obszarów skóry tak, że nowa, zdrowa skóra może rosnąć z powrotem na swoim miejscu. Również ciężkie przypadki mogą być leczone chirurgicznie lub laserowego usuwania owłosienia skóry.

Jak Zagotować mleko i woda do leczenia blizn

Jak Zagotować mleko i woda do leczenia blizn


Blizny są obszary tkanki włóknistej, które zastępuje normalną skórę, który został ranny. Blizny może być kłopotliwe, gdy są one na twarz lub inne odsłonięte części ciała. Nie każdy jest kandydatem do zabiegu laserowego usuwania blizn, a są komplikacje i ryzyko, które należy uwzględnić. Start środków pomogły wielu osobom, aby traktować swoich blizn w domu. Poniżej znajdziesz kroki, które mogą pomóc w usuwaniu blizn.

Instrukcje

Jak ugotować wody i mleka dla Scar Leczenie

1 Przynieś mleko tylko do wrzenia. Zdjąć z ognia i ostudzić.

2 Wymieszać wody i miodu.

Dokładnie 3 Mix gałka muszkatołowa do mieszaniny.

4 Nałożyć mieszankę na blizny z wacikiem przed snem i pozostawić do wyschnięcia na noc.

5 Wylewanie zupełnie rano.

Wskazówki:

 • Użyć łagodnego środka czyszczącego do mycia powierzchni.
 • Śledź z balsam.
 • Jeśli masz reakcje, takie jak wysypki, zapalenia lub zaczerwienienie, należy natychmiast przerwać.

Jak Przykryć lub Usuń Scars

Dla niektórych osób może wydawać się brzydka blizna lub być przypomina złym wypadku. Na kolana i plecy, blizny są ukryte pod ubraniem łatwo. Na twarzy, jednak ułamek wargi, brwi lub rany blizny potrądzikowe nie może być zamaskowane tak łatwo. Chociaż chirurgia plastyczna ma długą drogę w usuwaniu blizn, niektórzy z nas nie chcą iść pod nóż, inni nie mogą sobie pozwolić na.

Instrukcje

Obejmujące Scar

1 Analiza ton i odcień skóry wokół blizny. Często blizny są jaśniejsze lub ciemniejsze niż typowy skóry. Chcesz używać produktu, który pasuje do zdrowej skóry jak najwięcej.

2 Przejdź do jednej dużej sklepu, który ma wiele różnych marek, takich jak Sephora do makijażu, makijaż zaufanego licznika, lub kosmetyczki w spa, które często. W każdym z tych miejsc można poprosić specjalistę, aby pomóc Ci znaleźć korektor w płynie iw proszku wykonany na pokrycie niedoskonałości i dopasować skórę. Kat Von D stworzyła taki produkt z jej tatuaż korektor.

3 pierwsze Zastosuj płynny korektor. Umieść obfitą ilość na blizny i przykryć go całkowicie. Za pomocą gąbki do makijażu, zimnica korektor i lekko masować okrężnymi ruchami, aż blizna jest całkowicie zadaszony, a sam kolor jak otaczającej skóry.

4 Za pomocą aplikatora proszek, proch cały obszar z korektora proszku do nawet out your tonu.

Laserowe usuwanie blizn

5 Znajdź dermatologa, który specjalizuje się w laserowym usuwaniu blizn (patrz źródła).

6 Określ, czy jesteś dobrym kandydatem do tej procedury. Lekarz doradzi, ale generalnie te z cystic trądzik i zaburzeń skóry, takich jak łuszczyca nie będzie korzystać z laserowego usuwania blizn. Warunki, które mogą skorzystać z tej procedury, to trądzik, blizn przerosłych i keloidów.

7 zaprzestać przyjmowania leków przepisanych na trądzik sześć miesięcy przed planowanym mają laserowe usuwanie blizn.

8 Plan dla więcej niż jednego zabiegu, jeśli masz kilka blizn, z trądzikiem, na przykład, lub dużej blizny, jak bliznowca. Lekarz doradzi Ci, jak wiele procedur myśli trzeba.

Wskazówki:

 • Witamina E pomaga w produkcji kolagenu i załamuje się wolne rodniki, które zakłócają uzdrowienia. Biorąc witaminy E może poprawić wygląd blizny.
 • Jeśli nie stosujemy się do instrukcji dermatologów na laserowe usuwanie blizn po opiekę, będziemy ryzykować uszkodzenia skóry dalej i odbarwienie blizny jeszcze bardziej.
 • Firmy kosmetyczne powie wszystko, by sprzedać swój produkt. Nie ma cud krem ​​usuwanie blizn lub pigułka. Niektóre produkty mogą poprawić wygląd Twojej skóry i blizny, ale nie uleczy lub wyczyścić blizny aż 100 procent.

Zabiegi Alternatywne torbiel włosowatej

Pilondial torbiel kieszeń w skórze, która jest pełna gruzu i włosów. Torbiele te są bardziej powszechne u mężczyzn i występują w pobliżu kości ogonowej pacjenta. Przyczyny tego stanu mogą obejmować długie okresy siedzi, noszenie ciasnych ubrań lub na rowerze przez dłuższy okres czasu. Działania te wydają się wcisnąć włosy na skórze, który powoduje, że korpus do utworzenia torbiel w obrębie tego obszaru. Torbiele włosowatej są zazwyczaj nieszkodliwe, o ile nie zarazić. Jeśli to nastąpi, operacja może być konieczne; Jednakże, istnieją alternatywne, które można wyczerpać jednej strony, zgodnie z Mayo Clinic.

Drenaż torbieli włosowatej

Ludzie, którzy wolą, aby uniknąć operacji może warto rozważyć opróżniania torbiel włosowatej. Podczas tej procedury, lekarz poda pacjentowi znieczulenie miejscowe, które będą numb obszaru. Gdy pacjent jest odrętwiała, będzie drenażu płynów w torbieli i usunąć włosy i zanieczyszczenia z powierzchni. Zgodnie z Mayo Clinic, 50 do 60 procent ludzi, którzy otrzymują tę procedurę, nie wymagają dodatkowych zabiegów medycznych.

Minimalizacja włosów Podrażnienie

Mayo Clinic zaleca przechowywanie włosy i zanieczyszczenia z torbieli pilondial zminimalizować podrażnienia. Może to być zrealizowane przez struganie zaatakowany obszar lub z zabiegi laserowego usuwania włosów.

Oczyść Ruina

Z pilondial torbieli, ważne jest, aby utrzymać bakterie i zanieczyszczenia z obszaru dotkniętego podczas procesu gojenia. Użyj gliceryna mydło, które jest łagodne dla skóry i niedrażniący. Podczas mycia należy używać czystej ściereczki do mycia i umyć szybko pozbyć się brudu i bakterii na skórze. Ponadto, należy torbiel całkowicie suche. Mayo Clinic zaleca unikanie stosowania proszków dla niemowląt i preparatów ziołowych na torbiel. Oleje Należy również unikać, które mogą podrażniać skórę.

Kiedy wezwać lekarza

Jeśli torbiel rozwija brzydki zapach, a skóra wokół danego obszaru staje się bardziej czerwony, skontaktować się z lekarzem. W niektórych przypadkach, mimo alternatywnych metod leczenia, torbiel włosowatej mogą wymagać operacji, aby pozbyć się śmieci i włosy. Pilondial torbiel, która jest przewlekle zakażonych może powodować raka płaskonabłonkowego, który jest rodzaj raka skóry, dlatego tak ważne jest, aby współpracować z lekarzem podczas zarządzania tego warunku.

Leczenie laserowe na brodawki

Leczenie laserowe na brodawki

Istnieje kilka metod usuwania brodawek, z cięcia lub pieczenie je do wstrzykując im lek na raka Bleomycin. Opcje obejmują również leki doustne i ponad-the-counter preparaty miejscowe. Innym rozwiązaniem jest pozostawienie w spokoju, aż brodawki znikają spontanicznie, często od jednego do trzech lat, po raz pierwszy pojawił. Wreszcie, zabiegi laserowe są czasami stosowane, gdy inne metody są nieskuteczne, gdy pacjent jest kobieta w ciąży zakażone brodawki narządów płciowych, lub, gdy na podstawie cech płciowych lub ich miejsc, laser byłby najbardziej odpowiedni sposób leczenia.

Rodzaje zabiegów laserowych

Dwutlenek węgla lasera impulsowego działa przez odparowanie lub odparowanie brodawkę z intensywnej wiązki światła. Laser usuwa całą brodawkę, a także niektóre z otaczających tkanek, aby upewnić się, brodawek, jej korzenie i ukrwienie są całkowicie wyeliminowane. Kolejny zabieg laserowego usuwania brodawek zatrudnia naczyń laser impulsowy barwnika kierować naczynia krwionośne podtrzymujące brodawkę. W końcu umiera z brodawki pozbawienia źródło pożywienia. Obie procedury mogą być bezpiecznie wykonywane w centrum leczenia laserowego lub w gabinecie lekarskim.

Plusy i minusy

Zazwyczaj wykonywane z użyciem miejscowego znieczulenia, operacja laser jest uważane za doskonałe metody usuwania brodawek wszystkich obszarach ciała. Procedura powoduje tylko niewielki dyskomfort, jeśli w ogóle, a rany zwykle leczy się szybko. Dwutlenku węgla zabiegi laserowe odparowanie może opuścić ze względu na minimalne blizny ablacji skóry wokół i pod brodawką. Barwników impuls zabiegi laserowe nie pozostawiają blizny w ogóle.

Leczenie

Na leczenie laserem, aby były skuteczne, powinny być wykonywane przez wykwalifikowanego lekarza, który otrzymał specjalne szkolenie w procedurze. Ona powinna być zaznajomieni z kolposkopii, za pomocą instrumentu, aby zobaczyć stronę chirurgicznego w trakcie leczenia. Liczba sesji wymaganych do usuwania brodawek zależy od ich wielkości, rodzaju, lokalizacji i ilości. Niektóre brodawki mogą wymagać tylko jednego leczenia, podczas gdy inni mogą potrzebować więcej, szczególnie jeśli są one większe i głębsze niż średnia lub powszechne.

Opieka i Healing

Po usunięciu brodawek, strona chirurgiczna może wydawać blanszowane w kolorze i lekko opuchnięte. W zależności od wielkości i lokalizacji brodawek, może czuć się łagodny dyskomfort lub ból. Opieka może zawierać instrukcje moczyć ranę i delikatnie wklepać do wyschnięcia, a następnie stosując antybiotyk krem. Możesz być także polecił używać paraliżujący żel do stosowania miejscowego w razie potrzeby. Over-the-counter leki przeciwbólowe, takie jak ibuprofen i paracetamol może być przyjmowany oprócz recepty lek przeciwbólowy, zgodnie z zaleceniami lekarza. Jeśli wyjść z usuwania brodawek narządów płciowych, prawdopodobnie będzie podane szczegółowe instrukcje na antybiotyki, okłady, kompresy i bólu, zarówno miejscowe i doustne.

Ostrzeżenie

Pamiętaj, aby zgłosić się do lekarza lub lekarza, jeśli wystąpi odprowadzanie ropy lub epizodami krwawienia lub jeśli wystąpi gorączka lub dreszcze. Skontaktować się z lekarzem, jeśli masz problemy z oddawaniem moczu lub gdy występują dużo bólu po usunięciu brodawek narządów płciowych.

Jak usunąć uporczywe brodawki

Jak usunąć uporczywe brodawki


Brodawki nie są niebezpieczne, ale mogą być brzydkie i denerwujące. Mimo, że nie trzeba ich traktować, możesz to zrobić w celach kosmetycznych. Większość brodawek można wyeliminować poprzez zakup ponad-the-counter leczniczych klocków. Mayo Clinic mówi, że można nawet użyć kawałka taśmy klejącej stosowanej przez brodawkę. Chociaż to może pracować w wielu przypadkach niektóre brodawki są uporczywe i wymagają seria coraz silniejszych kroków, które należy usunąć.

Instrukcje

1 Użyj over-the-counter leczniczej pad ocenić upór brodawki. Większość brodawki można usunąć dzięki zastosowaniu takich tarcz, a niektóre są uporczywe i wymagają bardziej intensywne metody usuwania. Spróbuj najprostszą opcję przed intensyfikacji swoich wysiłków.

2 Użyj systemu w domu brodawek zamarzania usunąć uporczywe brodawki. Nawet jeśli nie odpowiedział brodawek do leczniczych klocków, to często będzie zniszczony przez jednego zabiegu zamrażania. Jednakże, może to potrwać do dwóch tygodni od chwili robisz Leczenie brodawek faktycznie spaść.

3 Jeśli brodawka nie reaguje na leczenie w domu, należy zwrócić się do lekarza w celu zastosowania kantaryda. Spowoduje to, że uporczywe brodawki na blistrze, a lekarz może usunąć blister wraz z brodawką.

4 Czy lekarzowi chirurgicznie usunąć uporczywe brodawki. Procedura ta może zostawić blizny, tak to jest zazwyczaj stosowane tylko wtedy, gdy inne metody leczenia okazały się nieskuteczne. Lekarz albo odcina brodawkę lub niszczy go z igłą elektryczną.

5 Czy procedurę laserowego usuwania uporczywych brodawek. Jak zabiegu laserowego może zostawić blizny, więc jest zarezerwowane dla najtrudniejszych przypadków. Zmierza również droższe niż inne opcje do usuwania uporczywych brodawek.

6. Zapytaj swojego lekarza o użyciu immunoterapii jeśli brodawki są szczególnie uporczywe i odporne na usuwanie. Ona może być w stanie przepisać leki do stosowania miejscowego, jak dibutylester kwasu squaric lub żelu imikwimodu. Dla najbardziej uporczywych przypadkach, może on wstrzyknąć lek bezpośrednio do brodawki.

Wskazówki:

 • Powstrzymania się od zbierania na swoje brodawki. Brodawki są wywoływane przez wirusa, a zbieranie może pozwolić, aby przejść do innych obszarów. Bądź cierpliwy podczas oczekiwania na leczenie do pracy, a nie dotykać brodawek, czekając na to, aby spaść.
 • Nie należy używać środków do domu brodawki na twarzy, zwłaszcza wokół oczu i ust, a także w obszarze gential. W usuwaniu uporczywych brodawek w tych obszarach, skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania pomocy.

Jak usunąć Belly Hair

Jak usunąć Belly Hair


Większość kobiet chce zachować swoje ciało wolne od włosów. I jest mnóstwo ludzi, którzy patrzą na to samo, zwłaszcza tych, którzy są pływacy, rowerzystów i kulturystów. Z kilku prostych krokach, jest to możliwe, aby usunąć z brzucha włosy tak, że powierzchnia wydaje się gładka.

Instrukcje

1 Rozprzestrzenianie krem do golenia na obszarze brzucha, w którym ma włosy usunięte. Uruchom brzytwę całym włosy dzieje w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. Spłukać wodą. Możesz używać mydła zamiast kremu do golenia, krem ​​do golenia, ale ma na celu pozbycie się uderzeniami golenia. Niektóre kremy do golenia również pochodzić z aloesu, które pomogą uzdrowić skórę po goleniu.

2 Nałóż krem do usuwania włosów na brzuchu. Pozostaw na trzy do pięciu minut, w zależności od instrukcji znajdujących się na butelce. Następnie przetrzeć balsam i włosy się z myjki. Możesz przetestować niewielką powierzchnię brzucha pierwszy upewnij się, że nie pali. Niektóre osoby są wrażliwe na tego typu wyrobu.

3 Wax włosy na brzuchu. Czasami może być mało bolesne, ale jest bardzo skuteczne w utrzymaniu włosy brzucha przeszedł przez dłuższy okres czasu. Podgrzać wosku górę i rozłożył go na brzuchu. Daj trochę czasu, wosku, aby się ochłodzić, a następnie zgrać go w kierunku, że idzie na wzrost włosów. Upewnij się, zgrać go tak szybko, że jest to mniej bolesne. Włosy będą wyciągnął, na zewnątrz i będzie w lewo o gładkiej brzuchu.

4 płatna dla włosów brzucha do usunięcia za pomocą lasera. Specjaliści ładować kilkaset dolarów, aby wykonać tę usługę, ale to wyjąć z brzucha włosy na dobre. Sam zabieg nie jest bolesny, ale to zajmie więcej niż jedną sesję, aby zakończyć. Upewnij się, że widzisz laserowego usuwania włosów specjalistą, aby upewnić się, że praca jest wykonywana w prawo po raz pierwszy.

Wskazówki:

 • Zamiast usuwania włosów można zdecydować, aby go wybielać. To sprawia, że ​​włosy mniej widoczne.
 • Golić w wannie, tak aby nie dostać włosy, krem, lub wody na podłogę.
 • Użyj pęsety, aby wyrwać jakieś włosy brzucha, które widzisz. To działa tylko wtedy, gdy masz kilka niechcianych włosków brzucha, jeśli nie masz las brzucha włosów.

Protokoły Lanap

Protokoły Lanap

W 1998 Federal Drug Administration zatwierdziła Laser Assisted protokół Nowy Załącznik Procedura (Lanap), technikę usunięciu chorej tkanki miękkiej lub stanem zapalnym dziąseł od. Protokół Lanap zastąpiony bolesne inwazyjności ustnej; wykonywany jest przez lekarza stomatologa ze specjalnego szkolenia, a można zrobić w swoim biurze przy użyciu tylko znieczulenie miejscowe. Protokół Lanap usuwa infekcje i nowotwory z dziąseł bez cięcia lub szwami i usuwa kamień nazębny i tablicę z korzeni zębów.

Historia

Przed Lanap, umiarkowaną lub ciężką chorobą przyzębia wymagane bolesne, procedury inwazyjne. Gumę nacięte, cięty skalpelem i ociera z łyżeczką; płytki i kamienia nazębnego miał do zgarniania z zębów na korzeń. Wiertła musieli ukształtowały nacięte kości szczęki wspierające zęby; W niektórych przypadkach, kość do cięcia z innej części ciała wszczepić do szczęki. Chirurgia przyzębia wykonano na wielu wizyt chirurga jamy ustnej, który opuścił korzenie wrażliwe narażone dać dziąseł szansę się wyleczyć; od czasu do czasu, odsłonięte korzenie opracowany ubytków. Dziąsła były szyte zamknięte na zęby, ustępowała powoli. Z powodu czasu, kosztów i bólu związanego, pacjenci często opóźnione lub odmówił takiego leczenia.

Sprzęt

Laser Assisted System Nowy Załącznik składa się z konsoli z ramienia, które kończy się w chwycie. Wiązka lasera podczerwieni z układu optycznego do ramienia jest skupiane przez soczewkę w chwycie na impulsy fali ciągłej lub. Zogniskowana wiązka tworzy miejsce w miejscu leczenia.

Zastosowania

Operacja protokołu laser Lanap służy do usuwania zapalenie tkanki miękkiej, przerostów, nowotwory lub śluzówkę z dziąseł i jamy ustnej. Protokół Lanap może być stosowany do usuwania martwej tkanki ropnie z terapią antybiotykową lub dołączyć więzadła przyzębia, tkanki łącznej, która posiada zębów w szczęce. Protokół może być również używany w chirurgii ślinianki, tworzywa sztucznego lub chirurgii kosmetycznej, procedury dermatologiczne zabiegu artroskopii kolana, neurochirurgii i ginekologii.

Procedura

Wiązka laserowa stosowane w leczeniu chorób przyzębia przewidywane do kieszeni tnie się na zewnętrznej warstwie gumy. Laser Lanap niszczy patogeny i bakterie i usuwa martwy i zainfekowanej tkanki dziąseł. W kieszeni głębokie mniej niż 4 mm, laser jest stosowany przez 5-10 sekund, kieszenie 4-6 milimetry głębokości wymaga 20 sekund impuls laserowy i kieszenie 7-9 milimetry głębokości wymagają 30 sekund skoncentrowanego światła laserowego usuwania zainfekowanych tkanek. Kieszenie głębokie większa niż 9 mm wymaga 40 sekund leczenia laserowego.

Jak pozbyć się blizn Usuwanie tatuażu laserem Z

Jak pozbyć się blizn Usuwanie tatuażu laserem Z


Tatuaże mogą być popularną formą wyrażania siebie, ale ich trwałość jest wadą. Laserowe usuwanie tatuażu może pomóc usunąć przykre decyzje w sztuce ciała, ale proces ten jest kosztowne i istnieje szansa, że ​​ten zabieg może pozostawić blizny w miejscu tatuażu. Blizny powstałe w wyniku laserowe usuwanie tatuażu należy rozważyć stałe; Jednakże, możliwe jest, by leczyć i zmniejszać pojawianie się następstwa usunięcia laser tatuaż.

Instrukcje

1 Postępuj zgodnie z przepisaną zaradczych jako podyktowane przez laserowe usuwanie tatuażu zawodowej. Wpływ na środowisko jest podobne do zaradczych na nowy tatuaż: utrzymywać w czystości i sucho, stosować chłodne okłady, jeśli to konieczne, unikać makijażu lub dezodorant na powierzchni i używać kremów z filtrami, jeśli obszar jest narażony na działanie promieni słonecznych. Nie podnoś na wszelkie strupy, które tworzą się w tym obszarze, ponieważ może to prowadzić do dalszego blizn. Drobne bliznowacenie, które występuje jako skutek leczenia tatuażu usuwania lasera może znikać w czasie, gdy jest stosowany właściwy zaradczych.

2 Użyj recepty usuwanie blizn kremem, aby zmniejszyć wygląd blizn. Rub krem ​​do gojenia blizny trzy razy dziennie przez osiem tygodni, aby pomóc rozbić blizny. Omów pomocą tych kremów z laserowego usuwania tatuażu technika i upewnić się, że powierzchnia jest uzdrowiony, z nieuszkodzoną skórą, przed rozpoczęciem używania.

3. Zastanów się na zabiegi laserowe usuwanie blizn. Ten typ leczenia jest najbardziej skuteczny na poważne blizny i keloidów, które może zaistnieć po usunięciu laser tatuaż. Zabiegi te muszą być wykonywane przez lekarza i może być bardzo kosztowne.

Wskazówki:

 • Blizny jest rzadkością skutkiem ubocznym leczenia laserowego usuwania tatuażu i zależy od rodzaju skóry.

Terapia światłem różowaty

Trądzik różowaty jest chorobą skóry, w którym naczynia krwionośne na twarzy dochodzi do stanu zapalnego. Objawy obejmują zaczerwienienie twarzy, rozwój małych podobnych do uderzeń trądzik na twarzy, suchość twarzy i podrażnienie, pieczenie w oczach i czerwonym nosem. Według MayoClinic.com, trądzik różowaty jest warunkiem progresywny, czyli będzie rosnąć gorzej, jeśli nie jest leczone. Chociaż jego dokładna przyczyna nie jest znana, kilka rzeczy może pogorszyć stan, takich jak pikantne żywności, alkoholu, ekspozycji na słońce, stres, wstyd, złość, forsownych ćwiczeń i niektórych leków, takich jak kortykosteroidy.

Zabiegi laserowe

Według SkinCarePhysicans.com, lasery są stosowane w leczeniu trądziku różowatego od połowy 1980 roku. Wiązka laserowa jest zintensyfikowane wiązka światła (lasera słowo faktycznie rozpoczął jako akronim wzmocnienie światła poprzez wymuszoną emisję promieniowania). Istnieje wiele różnych zabiegów laserowych dostępnych na trądzik różowaty, z których zwykle wymagają 02:59 sesje terapii w odstępach od czterech do ośmiu tygodni, a także sesje obserwacji. Najczęściej leczenie laserem na trądzik różowaty jest impulsowy laser barwnik leczenie (PDL). Według SkinCarePhysicians.com, badania wykazały, że leczenie może zmniejszyć PDL zaczerwienienie spowodowane przez trądzik różowaty o 60 procent, a także mogą zmniejszyć wrażliwość, suchość, siniaki, swędzenie i zaczerwienienie. Podczas leczenia PDL jest chyba najbardziej skuteczną formą leczenia laserowego, to skuteczność jest w cenie. Według SkinCarePhysicians.com leczenie PDL prawie zawsze powoduje tymczasowe siniaki. Są miękkie zabiegi laserowe dostępne, takie jak laser diodowy, laser KTP i Nd: YAG leczenia; jednakże, są one mniej skuteczne w zmniejszaniu zaczerwienienia. Do usuwania Rhinophyma (pogrubienie skóry spowodowane nosa długoterminowego różowatego), Erb: YAG laser i CO2 zabiegi laserowe najlepsze wyniki.

Terapia światłem Intense Pulsed

Intensywne światło impulsowe (IPL) terapia jest stosunkowo nowoczesna technika, która wykorzystuje źródło światła nie laserowego usuwania objawów trądziku różowatego. Według SkinCarePhysicians.com pierwsze urządzenie IPL został zatwierdzony przez US Food and Drug Administration (FDA) w 1995 roku terapii IPL wymaga zwykle od jednego do pięciu sesji, jak również sesje obserwacji. SkinCarePhysicians.com informuje, że leczenie może zmniejszyć zaczerwienienie, wypryski i zaczerwienienia, a także może pomóc rozszerzenie naczyń na twarzy zniknie. Jednak, ponieważ procedura jest stosunkowo nowe, ważne jest, aby znaleźć pełną zawodowych do wykonywania terapii IPL.

Ostrzeżenie

Pacjenci z zaburzeniami krzepnięcia krwi, predyspozycje do keloid blizny lub cukrzycy należy porozmawiać z lekarzem przed przyjęciem lasera lub zabiegi IPL, SkinCarePhysicians.com ostrzega. Warunki te mogą mieć negatywny wpływ na proces gojenia, co powoduje blizn. Ponadto, większość plany zdrowotne nie obejmują lasera lub IPL zabiegi, które mogą kosztować od 300 dolarów i 600 dolarów za sesję.

Jak zatrzymać nadmierny wzrost włosów

Hirsutyzm, wzór nadmiernego wzrostu włosów u kobiet, plag do 10 procent amerykańskich kobiet, zgodnie z Mayo Clinic. Mayo Clinic stwierdza również, że połowa kobiet z hirsutyzm wykazują podwyższoną androgenów (męskich hormonów) poziomach, a druga połowa z nich cierpi z powodu genetyki lub etnicznej makijażu. Potencjalne warunki, które powodują wysoki poziom androgenów należą zespół policystycznych jajników (spowodowane przez nadmierne hormonów płciowych), wrodzony przerost nadnerczy (zaburzenia produkcji hormonów steroidowych), guzy i niektóre leki. Niezależnie od przyczyny, lekarz może pomóc opracować plan kontroli lub wyeliminowania tego frustrujące i kłopotliwy problem.

Instrukcje

1 skonsultować się z lekarzem w celu dokonania oceny i diagnozy. Lekarz prawdopodobnie przeprowadzi badanie lekarskie, a także uruchomić testy krwi do określenia, czy podwyższony poziom androgenów przyczynić się do nadmiernego lub spowodować wzrost włosów.

2 Postępuj leczenie swojego lekarza o wszelkich zaburzeń medycznych podejrzewa, może być przyczyną nadmiernego owłosienia. Jeśli badanie wykaże wysoki poziom androgenów może być oferowane pigułki antykoncepcyjne lub anty-androgenów, które pomogą zmniejszyć produkcję estrogenów w organizmie.

3 Stosować metody właściwe usuwanie włosów w celu złagodzenia stanu. Czekając na leki lub zabiegi odniosły skutek, prawdopodobnie będziesz chciał kontynuować golenie, woskowanie, wybielanie, wyrywanie lub przy użyciu kremu do depilacji na niechcianych włosów.

4 Rozważmy elektrolizy lub laserowego usuwania włosów, jeśli nie leżących u podstaw stanu medycznego wydaje się powodować nadmierne owłosienie lub leki nie poprawia problem. Elektrolizy, w którym małe elektrycznie naładowane igłę niszczy mieszki włosowe, oferuje trwałego usuwania włosów, ale może być bolesne i kosztowne dla dużych obszarów. Laserowe usuwanie włosów wykorzystuje wiązkę laserową, aby wyłączyć do mieszka włosowego i spowolnienie lub wyeliminowanie wzrostu włosów; może to być również niewygodne i drogie.

Wskazówki:

 • Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach regularnie brać; Niektóre leki mogą powodować nadmierny wzrost włosów.
 • W przypadku przyjmowania leków, takich jak tabletki antykoncepcyjne lub anty-androgenów, często można spodziewać się poprawy w jednego do dwóch miesięcy, zgodnie z Mayo Clinic.
 • Nadmierne zarost może być często traktowane za pomocą Vaniqa (Eflornityna), krem ​​recepty miejscowe. Należy pamiętać, że w przypadku przerwania tego leku, twój wzrost włosów wznowi do poziomu sprzed leczenia.
 • Pigułki antykoncepcyjne i antyandrogenami niosą ryzyko silnych skutków ubocznych, takich jak bóle głowy, nudności, wahania nastroju i wzdęcia / przyrost masy ciała. Upewnij się, że należy porozmawiać z lekarzem na temat zalet i wad korzystania z tych leków przed rozpoczęciem leczenia.

Depilacja laserowa Fakty Tatuaż

Depilacja laserowa Fakty Tatuaż


Tatuaże są od wieków i są nadal bardzo popularne, ale według TattooHealth.org, więcej niż połowa ludzi, którzy się tatuaże wybrać, aby je usunąć. Usuwanie tatuaży używane do wykonania operacji z dość prymitywnej, które często lewej jaskrawe blizny, ale obecnej technologii laserowej jest znacznie mniej bolesne i pozostawia mniejsze blizny.

Jak to działa?

Wysoce stężone lasery rozbijania cząstek tuszem osadzony w skórze i w końcu złuszczeniu z resztą martwych komórek skóry. W zależności od głębokości tuszu w skórze, może on przyjąć wiele sesji laserowej skutecznie zerwać wszystkie cząsteczki atramentu.

Kandydaci do usunięcia

Najlepszymi kandydatami do laserowego usuwania tatuażu są te o jasnej karnacji, którzy mają tatuaże na ramionach, klatce piersiowej, nogach i pośladkach. Osoby z ciemną skórą, lub którzy mają tatuaże na kostkach, stopach, czy palce są najtrudniejsze do leczenia i końcowe wyniki mogą być nieprzewidywalne.

Rama czasowa

W zależności od wielkości i złożoności tatuaż, każdy zabieg trwa tylko kilka minut na każdej sesji. Sesje są zazwyczaj odbyły się co cztery do ośmiu tygodni.

Skutki uboczne

Samo leczenie jest często bolesne jako proces tatuaż, a skóra może czasem wydawać się opalony na kilka tygodni. Jest też mała szansa nadmiernego blaknięciem koloru skóry, infekcji i / lub trwałe blizny.

Ostrzeżenie

Usuwanie tatuaży może zagwarantować tylko usunięcie większości tatuaż. Dzięki technologii tatuaż stale naprzód, tatuaże są coraz bardziej trwałe i w efekcie trudniej całkowicie usunąć.

Przewodnik po pachy wysypki skórne

Jeśli masz wysypkę pod pachami, może to prowadzić do szaleństwa, ponieważ może poważnie swędzenie, a czasem nawet boli. Pod pachami wysypka może być spowodowane przez wiele czynników, które wahają się w surowości. Teraz to do ciebie, aby dowiedzieć się, co jest przyczyną problemu i rozwiązać go.

Wysypka ciepła

Jeśli obszar pod pachami jest bardzo gorący i spocony może to spowodować wysypkę ciepła pod pachami. Staraj się trzymać pod pachami fajne. Noś luźne, a nie obcisłe, ubrania, więc jest jakaś wentylacja i cyrkulacja powietrza pod pachami.

Alergie

Jeśli masz wysypkę pod pachami, może być uczulony na antyperspirant lub dezodorant, którego używasz i może być przeżywa negatywne reakcje chemiczne do składników. Skóra staje się czasem wrażliwość na pewną chemiczną w produkcie, można rozpocząć wystąpienia reakcji, w wyniku czego na wysypkę, chociaż składniki wcześniej nie przeszkadza. Zamknij korzystania z produktu i przejść do czegoś innego.

Grzyb

Grzyb może powodować nieprzyjemny wysypka. Twoje pachy są wilgotne i ciepłe, a grzyby mogą rozwijać się i odnosić sukcesy w tej dziedzinie. Aby temu zapobiec, należy zachować się chłodne, suche i czyste.

Tarcie

Jeśli masz na sobie coś, co jest stale tarcie pod pachami, tarcie może spowodować wysypkę. Musisz większe otwory armhole aby temu zapobiec.

Golenie

Skóra pod pachami jest wyjątkowo wrażliwy; po goleniu jesteś powodując podrażnień. Guzy brzytwa może rozwijać, podobnie jak wysypka wynikających z wrastających włosków. Nie golić się zbyt blisko i nie golić się wielokrotnie na tym samym obszarze. Nie golić pod włos. Jeśli nie można tolerować golić, bo to powoduje paskudny sytuację pod ramiona, lub przełączyć się na woskowanie laserowego usuwania włosów.

Zapalenie mieszków włosowych

Pachami wysypka mogą być spowodowane przez zapalenie mieszków włosowych, który jest zapalenie i zapalenie mieszków włosowych, co może nastąpić niezależnie od zakażenia. Jeśli skóra jest narażona na działanie smoły i olejów, może to spowodować wybuch. Jeśli jesteś otyły lub masz zaatakowanego systemu odpornościowego lub cukrzycę, masz większą szansę zachorowania na zapalenie mieszków włosowych, niż tych, którzy nie mają te warunki. Zakażenie może występować na powierzchni skóry, która jest uważana za powierzchowne zakażenie, lub może się głęboko wewnątrz pęcherzyków. Jeśli jest to spowodowane zakażeniem, winny się bakterie Staphylococcus aureus. Jeśli masz tendencję do mieszków włosowych, trzeba być bardzo sumienny temat higieny. Stosując antyseptyczne myje może zapobiegać nawrotom powtórzyć.

Laserowe usuwanie plam starczych

Laserowe usuwanie plam starczych


Plamy starcze są te brązowe plamy, które widać na skórze. Można by pomyśleć, że są wynikiem starzenia się po imieniu. Dobrze, że to mit. Plamy starcze są rzeczywiście wynikiem uszkodzenia słońce, jednak. Dobrą wiadomością jest to, że te plamy starcze może być traktowane przez lasery.

Instrukcje

1. Uświadom sobie, wiek laserowego usuwania plam jest drogie. Zakres może być tak niskie, jak 300 dolarów na Zabiegi Nonabalative laserowe do góry z 5000 dolarów za telewizor plazmowy wysokoenergetyczna obróbka.

2 Zdecyduj, czy wyniki leczenia laserowego miejscu wiek przewyższa koszt leczenia.

3 Znajdź wykwalifikowanego lekarza. Dermatolodzy i Wiek Miejsce Specjaliści są dobrym wyborem.

4 Zaplanuj spotkanie doradcze. Nominacja ta następuje przed faktycznym leczenia laserowego powołania w celu ustalenia kosztów i czasu trwania leczenia i sprawdzić, czy jesteś dobrym kandydatem do laserowego usuwania plam wieku.

5 Idź do obróbki laserowej. Rzeczywista sesja może trwać krótko do 20 minut, ale może być bardzo dłużej, w zależności od ilości i nasilenia plamy starcze. Gogle są zużyte do ochrony oczu z promieniem lasera.

6 Postępuj zgodnie z instrukcjami Po leczeniu z lekarzem. Musisz zachować obszary poddane czyste. Możesz być także polecono stosować codziennie maść.

7 Powrót do następczych zabiegów jako niezbędnych lub zalecanych przez lekarza.

Wskazówki:

 • Przebywanie na słońcu i stosowania ochrony przeciwsłonecznej, gdy w słońcu są najlepsze obrony przed rozwijanie plamy starcze.
 • Zabiegi laserowe na plamy starcze mogą pomieścić 2, 3 lub więcej aplikacji w zależności od liczby i nasilenia plam starczych.
 • Laserowe leczenie na plamy starcze są na ogół stałe; jednak nowe plamy starcze może rozwinąć, jeśli nadal mają ekspozycji na słońce.
 • Zabiegi laserowe na plamy starcze może być niewygodne i powodują niewielki ból dla niektórych.
 • Sporadycznie opisywano obrzęk z leczenia, które może trwać 1-2 dni.
 • Brązowe plamy powinny być zawsze sprawdzane przez dermatologa do oznaczania raka skóry.

Jakie są zabiegi na zamykanie naczyń?

Zamykanie naczyń, czy pajączki, pojawiają się zwykle na twarzy i kończynach dolnych. Zazwyczaj rozwijać ze względu na starzenie się, hormony, genetyka czy nadmiernym słońcem. Niektórzy ludzie rozwijają naczynek z powodu przyrostu masy ciała lub ciąży. Choć może być uszkodzone naczynka brzydkie, są dostępne metody leczenia, aby zminimalizować lub usunąć wygląd pajączków.

Leczenie laserowe

Laserowe usuwanie działa kierując skoncentrowaną lasera na skórę wokół rozbitych naczyń włosowatych. Światło lasera jest pochłaniane i załamanie ściany żyły, powodując żyłę być wchłaniane przez organizm w ciągu trzech do czterech tygodni, po czym znika z pola widzenia. Laserowe usuwanie wymaga zazwyczaj żyły pacjenta do poddania kilku sesjach, chociaż mniejsze obszary mogą wymagać jedynie pojedynczej sesji. Wiele zabiegów są zazwyczaj rozłożone na przestrzeni trzech do sześciu miesięcy. Według Departamentu Dermatologii Uniwersytetu Cornell, większość pacjentów nie wymaga znieczulenia miejscowego w trakcie procedury.

Skleroterapia

Zabiegi Skleroterapia zamykanie naczyń są zwykle bardzo skuteczne. Mogą one usunąć naczynek albo żyły pająka w jednym zabiegu, w zależności od liczby i wielkości żyły. Wstrzyknięcie do rozbitych naczyń włosowatych powoduje wyściółkę żył na blizny i upadku. Ciało to pochłania podziale żyły, powodując ich zniknąć z pola widzenia w czterech do ośmiu tygodni.

Poprawa

Poprawa laserowe usuwanie żył szybko z kilku skutków ubocznych. Według Southwestern Medical Center, u niektórych pacjentów mogą wystąpić pęcherze, zasinienie lub zaczerwienienie, ale objawy te zwykle ustępują po kilku tygodni do kilku miesięcy. Pacjenci powinni unikać ciężkich ekspozycji na słońce po leczeniu, a kiedy nie można uniknąć narażenia nosić przeciwsłonecznych.

Pacjenci Skleroterapia nosić pończochę kompresji 48 godzin po procedurze i czystej pończochy dla następujących siedmiu dni. Skleroterapia nie ogranicza codzienną aktywność, ale pacjenci są proszeni o powstrzymanie się od wykonywania uderzenia i wysokiej podnoszenie ciężarów przez 48 godzin po zabiegu. Skleroterapia ma skutki uboczne u niektórych pacjentów. Najczęściej są swędzenie i zaczerwienienie w miejscu wstrzyknięcia. Według Departamentu Stony Brook University Medical Center Chirurgii, brązowawe zabarwienie skóry występuje u około 15 procent pacjentów i odchodzi na własną rękę w ciągu czterech miesięcy. Dziesięć procent pacjentów wystąpić tworzenie się małych zwartych żył, które wyglądają jak czerwony skazy, i mogą być leczone z procedurami laserowych.

Koszt

Zabiegi dla złamanych kapilar są zwykle uważane za kosmetyczne, a oni często nie są objęte ubezpieczeniem medycznym. Według dr Jean Loftus, uznanym w kraju chirurga plastycznego, który praktykuje w Ohio i Kentucky, zabiegi laserowego usuwania żyły kosztować od 300 dolarów i 450 dolarów za sesję w roku 2009, a skleroterapia zazwyczaj kosztuje od 100 dolarów i 400 dolarów za sesję.

Stałość

Zabiegi laserowe usuwanie żyły zwykle trwają długo, ale nie może być całkowicie trwałe. Czynniki, które przyczyniają się do powstawania zamykanie naczyń, takich jak starzenie się, opalaniu i genetyki pozostają po obróbce. Klinika Dermatologii Uniwersytetu Cornell zaleca pacjenci przechodzą jeden zabieg laserowy każdego roku, aby wyjaśnić wszelkie powracającymi naczynek.

Jak zatrzymać twarzy wzrostu włosów u kobiet

Jak zatrzymać twarzy wzrostu włosów u kobiet


Jeśli jesteś kobietą w wieku powyżej 30 lat, są szanse, że walka z zarostem. Chociaż można użyć maszynki do golenia i inne produkty przeznaczone do czasowego wyeliminowania włosy, twój najgłębszym pragnieniem jest, aby zatrzymać wszystkie razem twarzy wzrost włosów. Niestety, nie ma sprawdzony sposób to zrobić za każdym razem, ale istnieje kilka procedur dostępnych dla kobiet. Większość z nich na stałe zatrzymać twarzy wzrost włosów lub przynajmniej rozjaśnić jej wzrost.

Instrukcje

1 Weź leki doustne. Flutamid jest lekiem, który hamuje receptorów w komórkach mieszków włosowych. To może prowadzić do zatrzymania wzrostu włosów na twarzy.

2 Nałóż krem. Vaniqua jest udowodnione klinicznie produkt, który eliminuje lub zmniejsza twarzy wzrost włosów u kobiet. Musisz zrobić to przepisane przez lekarza, więc umówić się na spotkanie i dowiedz się, czy jesteś dobrym kandydatem na to.

3 Pobierz elektrolizy. Poprzez ciepła lub chemikaliów, procedura ta niszczy centrum wzrostu włosów na mieszki włosowe. Jeśli robisz to regularnie, twój zarost odrosną słabo lub wcale.

4 Użyj ziołowy suplement. Ultra włosów dalej jest produkt zawierający enzymy przeznaczone do blokowania wzrostu włosów. To nie jest udowodnione klinicznie do pracy, ale jest to opcja dla kobiety, która nie lubi używać środków chemicznych.

5 Idź do wosku twarzy. Woskowanie może uszkodzić mieszki włosowe, które zatrzymują wzrost włosów. Jest to bardziej prawdopodobne u kobiet z sierści. Jednak to nie jest zupełnie nieprawdopodobne u kobiet z kręconymi włosami.

6 Wizyta u specjalisty laserowego usuwania włosów. Laserowe usuwanie włosów oczyszcza ciało włosy z leczenia wysokich temperatur do mieszków włosowych. Udowodniono, albo zatrzymać wzrost włosów razem lub zmniejszenia jego zdolności do wzrostu z powrotem znaczny.

7 Shave z depilator. Depilatory wyrywać włosów od korzeni. Ten proces jest bolesny, ale często rozjaśnia wzrost zarostu lub eliminuje go w czasie.

Wskazówki:

 • Jeśli masz kręcone włosy, to może być trudne, aby zatrzymać wzrost włosów. W takim przypadku trzeba będzie bardziej pilnie ćwiczyć procedury usuwania włosów.
 • Nie należy kontynuować korzystanie z produktu usuwania włosów, jeśli masz jakiekolwiek objawy niepożądane, takie jak pieczenie, zaczerwienienie, ból i wysypka.

Laser Hair Removal Fakty

Laser Hair Removal Fakty


Wyobraź sobie, budząc się każdego ranka, bez konieczności golenia. Wyobraź sobie, że w stanie rzucić na kostiumie kąpielowym, nie martwiąc się o swoje bikini. To jest to, co reklamy dla oferty depilacji laserowej, ale ta procedura jest warta wysokiej ceny? Działa laserowe usuwanie włosów i czy są jakieś potencjalne ryzyko związane z procedurą?

Historia

Laserowe usuwanie włosów może wydawać się nowoczesnym wynalazkiem, ale to rzeczywiście była stosowana od końca 1960 roku. W 1969 roku sonda światłowodowa została opracowana, który miał zapewnić bezbolesne, trwałe rozwiązanie niechcianych włosów. Został on wysłany do publicznej wiadomości bez testowane. FDA szybko przestał jej wykorzystania, jak to było nieskuteczne i potencjalnie niebezpieczne. Drugi laserowe podobny los w końcu 1970 roku. Dopiero w 1995, że zatwierdzony przez FDA pierwszego systemu laserowego usuwania włosów. Jednak ten zabieg nie zapewniają trwałą utratę włosów i pozwy od niezadowolonych klientów szybko doprowadziły do ​​jego usunięcia z rynku. Dzisiejsze lasery kierować melaninę włosa i wydaje się dawać lepsze rezultaty, ale badania nad skutkami długoterminowymi depilacji laserowej jest nadal wykonywana.

Funkcja

Dzisiejsze lasery usunąć włosy wysyłając niewidzialną wiązkę światła do mieszka włosowego. Światło to ma zastosowanie stałe ciepło do mieszka włosowego. To niszczy korzeń włosa i wyłącza mieszek, co oznacza, że ​​nowe włosy nie należy ponownie rosną bardzo szybko. Laser można kierować do mieszka włosowego poprzez znalezienie melaniny, substancji chemicznej, która powoduje, że ciemny kolor włosów. Ponieważ światło jest wysyłane bezpośrednio do mieszków włosowych, otaczająca skóra nie jest narażona na szwank.

Rama czasowa

Czas, który potrwa do poddania laserowe usuwanie włosów zależy od ilości skóry leczony. Impulsu laserowego obejmie około 3/8 cala skóry, więc może to zająć sporo czasu, aby zrobić dużą powierzchnię jak nogi. Usta, jednym z mniejszych obszarów, zwykle około 10 minut do leczenia. Nogi lub plecy, łopatki i połączenie szyi może trwać do dwóch godzin. Obszary bikini i pod pachami, które często są traktowane razem, wziąć niecałą godzinę. Laserowe usuwanie włosów nie może usunąć wszystkie włosy, ponieważ działa najlepiej na włosach, który jest aktywnie rozwijającym się, a w danym momencie tylko 85 procent swoich mieszków włosowych aktywnie rosną. W związku z tym procedura usuwania włosów należy powtórzyć dla najlepszych rezultatów.

Rozważania

Jeśli zdecydujesz się na laserowe usuwanie włosów zrobić, należy szukać doświadczonego technika. Również szukać kliniki, która używa dużo lasera impulsowego. Są one uważane za najbezpieczniejsze systemów laserowego usuwania włosów obecnie na rynku, ponieważ dają skórze więcej czasu, aby się ochłodzić między impulsami. Należy również pamiętać, że koszt zabiegu depilacji laserowej nie jest tanie. Chociaż zmienia się z miejsca na miejsce, można spodziewać się, że tysiące nogi zrobione.

Ostrzeżenie

Istnieje kilka potencjalnych zagrożeń do składania do depilacji laserowej. Lasery są bardzo gorące i teren wokół mieszków włosowych mogą być spalane, jeśli technika nie jest kwalifikacjach. Nawet z dobrym technikiem, niektórzy pacjenci doświadczają podrażnienia skóry po zabiegu depilacji laserowej. Skóry wokół mieszków włosowych należy traktować z pewnym rodzajem chłodzenia urządzeń, sprayu lub żelu, podczas gdy procedura jest wykonywana w celu uniknięcia uszkodzenia.

Expert Insight

Laserowe usuwanie włosów nie działa dla wszystkich ludzi. Ci, o ciemnych włosach i jasnej skórze są najlepszymi kandydatami do zabiegu. To dlatego, że procedura skierowana melaniny we włosach i ciemne włosy mają więcej melaniny niż jasnych włosach. Ponadto, osoby z ciemną skórą dużo melaniny w skórze, które mogą mylić lasera. Są nowe produkty dostępne dla ludzi, którzy nie są idealnymi kandydatami do tradycyjnej depilacji laserowej, ale one miały więcej sesji, aby zakończyć.