adcov.com

kuracja ziolowa impotencja

Kuracja ziołowa impotencja

Impotencja jest oznaczony przez niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji dla właściwego stosunku płciowego. Stan ten może być przewlekła, nawracająca lub tylko odosobniony przypadek. Erekcji wynikają z kombinacji naczynia krwionośnego i funkcji nerwów, które są pod wpływem testosteronu. Najważniejszą częścią procesu jest produkcja i uwalnianie tlenku azotu, co sprawia, że ​​penis wypełnić krwią. Przed poddaniem zabiegom fizycznym lub standardowe, egzamin zaleca, aby upewnić się nie ma warunek podstawowy. Zabiegi ziołowe są zazwyczaj skuteczne w ciągu trzech do czterech tygodni stosowania.

Przyczyny

Impotencja może być spowodowane przez wiele rzeczy, także istnieje często mieszają czynników fizycznych i psychicznych. Najczęstszą przyczyną impotencji jest cukrzyca ze względu na jego wpływ na właściwą cyrkulację. Wysokie ciśnienie krwi i leki, które go traktują to kolejna wspólna sprawa. Antydepresyjne mogą również wpływać na funkcje seksualne. Nadmierne palenie i picie są również sprawcami. Zmęczenie, stres i złe odżywianie nie są bezpośrednie przyczyny, ale może znacznie związek tego problemu.

Zabiegi ziołowe

Pamiętaj, aby omówić zabiegi ziołowe z lekarzem. O ile nie wskazano konkretne dawki, należy przyjąć zgodnie z zaleceniami na etykiecie produktu.

Ashwaganda płynny ekstrakt jest głównym zioło w medycynie indyjskiej i ma długą historię stosowania w leczeniu zaburzeń seksualnych. Catuaba nalewka może wzmocnić erekcję i zwiększyć zainteresowanie seksualne. Cistanche zwiększa wytwarzanie tlenku azotu. Epimedium zwiększa przepływ krwi do prącia, pobudza nerwy czuciowe. Morinda jest naturalnym antydepresyjne, które poprawia erekcji i może również niższe ciśnienie krwi. Cistanche, Epimedium i Morinda są dostępne od profesjonalnych zielarzy. Używać zgodnie z zaleceniami. Damianę jest znany aphrodisiac i zwiększa stabilność erekcji podczas stosunku. Weź jedno- pół łyżeczki nalewki w jedną czwartą szklanki wody trzy razy dziennie. Gingko pomaga uwalnianie tlenku azotu z wyściółki naczyń krwionośnych. Weź 240 miligramów dziennie przez co najmniej sześć miesięcy. Muira puama nalewka zwiększa libido i siłę erekcji. Johimbina jest chyba najbardziej znany zioła na poprawę funkcji seksualnych. Zwiększa przepływ krwi do prącia, jest bardziej skuteczna u mężczyzn spożywających dietę o niskiej zawartości tłuszczu.

Zabiegi o ziołowe środki ostrożności

Unikać Damiana jeśli masz anemię lub każdy stan, który powoduje przewlekłe krwawienie. Mężczyźni z zaburzeniami prostaty nie powinien używać Epimedium. Miłorząb należy unikać, jeśli przyjmuje krwi rębnia leków. Korzystny wpływ żeń-szenia zostały zaprzepaszczone przez morfinę i inne związane z narkotykami, w tym kokainy.

Należy używać Yohimbe nalewki i nie tabletek. Często nie zawierają skuteczną ilość ziół. Nie stosować w ciągu 12 godzin od zażycia Viagry. Ważne jest, aby wziąć dawki podanej na etykiecie produktu i nie więcej. Zabiera zbyt dużo można prowadzić priapizm, co powoduje bolesne erekcji wymaga zabiegu.

Inne suplementy naturalne

Złe odżywianie nie jest bezpośrednią przyczyną impotencji, ale może być czynnikiem, który sprawia, że ​​problem gorzej. Następujące dodatki mogą być pomocne.

Witamina C zwiększa przepływ krwi. Weź 250 do 500 miligramów do trzech razy dziennie. Witamina E, B6 i cynku mineralne są silnie zaangażowane w produkcji hormonów. Weź 400 jm, 50-100 mg i 30 mg na dobę odpowiednio. Kwasy tłuszczowe, są korzystne dla przepływu krwi. Suplementy, które są szczególnie przydatne są olej z pierwiosnka wieczorem, tran i olej z ogórecznika. Wziąć 1000 mg trzy razy dziennie. Nie jest to konieczne, ze wszystkich trzech; jedno jest wystarczające. Magnezu i witamin z grupy B są przydatne do zwalczania stresu. Weź 200 miligramów magnezu dwa razy dziennie i 50 do 100 mg raz na dobę kompleksu B.

Inne sugestie

Palenie uszkadza mechanizm tlenku azotu, który jest niezbędny do uzyskania erekcji. Ten rodzaj uszkodzenia nie może być całkowicie naprawione przez naturalne lub standardowych zabiegów. Ograniczyć jazdę rowerową do jednego lub dwóch razy w tygodniu. Rozwiązać problemy psychologiczne, które są obecne. Nawet jeśli nie są natury seksualnej, mogą mieć duży wpływ na wydajność seksualnego i zainteresowania.

Co może spowodować impotencję?

Impotencja, często określane jako zaburzenia erekcji, przeszkadza w życiu seksualnym. Możesz stać się w stanie wykonać, a nawet może wystąpić problemy samooceny dotyczące Twojej choroby. Impotencja może być spowodowane przez zaburzenia fizyczne i psychiczne, a także stylu życia.

Czym jest impotencja?

Impotencja jest zaburzenie erekcji (niezdolność mężczyzny do osiągnięcia lub utrzymania erekcji wystarczająco długo, aby stosunek seksualny), problemy z reprodukcją, problemy z orgazmów lub braku chęci.

Przyczyny fizyczne

Impotencja często wskazuje jakieś inne psychiczne dolegliwości. Cukrzycę typu II może być wskazywany przez impotencji. Urazy okolicy pachwiny mogą mieć wpływ na wydajność seksualną, a nawet powodować impotencję. Obrażenia te występują często w przypadku uczestnictwa w aktywności fizycznej, takich jak jazda konna lub na rowerze. Chorób, takich jak choroba Parkinsona (zwyrodnieniowe choroby mózgu) oraz choroby (choroby tkanki łącznej) Peyroniego może powodować impotencji. Warunki, często związanych z nieprawidłowym diety, w tym choroby serca, wysoki poziom cholesterolu i wysokiego ciśnienia krwi, może prowadzić do impotencji.

Lifestyle Przyczyny

Niektóre wybory w swoim życiu może prowadzić do impotencji. Palenie i nadmierne spożycie alkoholu może powodować impotencję. Ekstremalne otyłość ma wiele powikłań zdrowotnych, w tym potencjału impotencji. Używanie narkotyków może również przyczynić się do impotencji. Siedzący tryb życia zwiększa ryzyko impotencji.

Przyczyny psychologiczne

Psychologiczne przyczyny impotencji obejmują zaburzenia stresu pourazowego, depresja, presji codziennego życia i zaburzeń lękowych. Jeśli jesteś w depresji lub niepokoju o efektywności nie może pragnąć seksu lub być w stanie uzyskać i utrzymać erekcję. To może być trudne do wykonania seksualnie, jeśli chodzi o pracę i swoje finanse. Warunki te sprawiają, że trudno mieć pozytywne uczucia, które zmniejsza chęć na seks i zdolność do wykonywania.

Objawy

Najbardziej oczywistym objawem bezsilności jest niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji. Jeśli tak się dzieje tylko w rzadkich przypadkach może to nie jest problemem. Możesz być w stanie uzyskać erekcję, ale nie jest w stanie do wytrysku to często objaw problemów reprodukcyjnych. Jeśli jesteś w stanie regularnie uprawiać seks lub nie chcesz możesz być bezsilny i powinna zgłosić się do lekarza.

Impotencja może być kłopotliwe i prowadzić do lub wynikają z problemów w związku, ale zwykle raz zidentyfikowane mogą być skutecznie leczone.

Psychologiczne przyczyny impotencji

Psychologiczne przyczyny impotencji

Czym jest impotencja?

Impotencja, zwany również zaburzenia wzwodu, to niezdolność mężczyzny do uzyskania i skutecznego utrzymania erekcji w celu przeprowadzenia stosunku płciowego. To również obejmuje nieosiągnięciem erekcji poprzez stymulację seksualną lub w przypadku braku zachowania erekcji przed wytryskiem. Psychologicznej impotencja może być pośrednim skutkiem bazowego kondycji fizycznej, bo z męskiej postrzeganiu swojej seksualności jako przywiązani do swojej męskości.

Przyczyna psychologiczna

Mózg jest katalizator w człowieku coraz erekcji. Mózg może również zapobiegać erekcji dzieje. Mózg wysyła impulsy do penisa mężczyzny ze względu na człowieka, jest stymulowana lub budzi dźwięków, dotykanie czy coś widział. Jeśli mózg odbiera negatywne wiadomości z powrotem po wysłaniu impulsy do penisa, to uwolnienie substancji chemicznych, które zwężają naczynia krwionośne w penisie i zakazać erekcji powstawaniu. Wielu ludzi reaguje na odcinku impotencji i zaczęło mieć uczucia nieadekwatności, poczucie winy, stres, niepokój, a nawet depresji, w wyniku tzw psychologicznej impotencja.

Fakty o impotencję

Większość mężczyzn doświadczy psychicznej impotencji, co najmniej raz w swoim dorosłym życiu, więc konieczne jest, że to odosobniony przypadek nie jest błędnie do większego problemu. Okazyjnie epizod może być wynikiem zbyt dużo alkoholu, stres, czy coś tak prostego jak jest zbyt zmęczony. Psychologicznej impotencja rozwija się szybko i zazwyczaj wiąże się z niedawnym wypadku lub sytuacji. Człowiek doświadcza erekcji, kiedy budzi się z samego rana sugerują, że problemem człowieka jest psychologiczny, a nie fizyczny.

Mężczyzna Impotencja: Stan i objawy

Impotencji jest nazywany również zaburzenia wzwodu, lub ED. To jest, kiedy człowiek nie może uzyskać lub utrzymania erekcji wystarczającej do firmy płci. Odnosi się to również do erekcji, który stracił podczas seksu.

Poszkodowanych

Większość ludzi od czasu do czasu doświadczyć zaburzeń erekcji. Dla większości, to jest tymczasowy; dla niektórych mężczyzn, impotencja będzie ciągły problem, który wymaga leczenia.

Objawy

Objawy impotencji obejmują mniej jędrne erekcji niż kiedy człowiek był młodszy, biorąc już do erekcji i utratę siły podczas wytrysku.

Przyczyny

Przyczyny impotencji obejmują depresję, stres, niepokój, cukrzycę, choroby serca, nadciśnienia tętniczego, lub zaburzeń neurologicznych, takich jak choroba Parkinsona.

Diagnoza

Mężczyzna impotencja jest diagnozowana poprzez ocenę funkcji nerwów, refleks, prącia ciśnienie krwi i wielkość jąder. Badania krwi może być przeprowadzane w celu sprawdzenia poziomu cukrzycę i poziom cholesterolu.

Leczenie

Impotencji często najpierw traktowano johimbiny, bardzo skutecznym lekiem doustnym. Inne zabiegi stosowane w produkcji erekcji to zastrzyki, urządzenia próżniowe i implanty prącia.

Styl życia

Zmiany stylu życia wykazano poprawę impotencję męską. Zmiany te obejmują zmniejszenie lub z alkoholu, palenia i narkotyków; wykonywania; zdrowej diety; i uzyskanie odpowiedniego wypoczynku.

Litu i impotencja

Litu i impotencja


Litu anty-psychotycznych, stabilizujące nastrój lek stosowany głównie w leczeniu zaburzeń dwubiegunowych (depresji maniakalnych). Gdy są przepisywane litu w leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej, jej głównym zastosowaniem jest zmniejszenie epizodów maniakalnych, zarówno w perspektywie krótko-i długoterminowej. Możesz być również przewidziane lit innych form depresji, jak również. Litu ma długą listę działań niepożądanych, które różnią się w zależności od zdrowia i stopnia nasilenia choroby. Impotencja jest skutkiem ubocznym giełdową można dostać się od podejmowania lit.

Historia

Litowo-glinowego w pierwszej kolejności do leczenia medycznego dla skazy moczanowej i do końca 19 wieku po raz pierwszy stosowane w leczeniu manii. Litu został opuszczony w kierunku przełomu wieku do wykorzystania medycznego, choć korzystanie zaczął ponownie w połowie 20 wieku. Na początku 20 wieku, litu był składnikiem 7-Up i sprzedawane jako lekarstwo na kaca, ale został usunięty jako składnik w 1950 roku.

Funkcja Lithium

Litowo wpływa na ośrodkowy układ nerwowy (OUN) i reaguje z neuroprzekaźników i receptorów. Zwiększa syntezę swojej serotoniny i zmniejsza uwalnianie noradrenaliny (hormonu stresu). Nie możesz odczuwać skutki litu przez okres do jednego miesiąca po rozpoczęciu leczenia, więc często można przepisywać innych leków anty-psychotycznych w połączeniu.

Impotencja

Impotencja lub zaburzenia erekcji, jest warunkiem seksualną, gdzie walczą mieć lub utrzymania wzwodu. Twój penis będzie rosnąć prosto, gdy jesteś pobudzony seksualnie, jak wchodzi do krwi i pozostaje w penisa. Jednak, jeśli masz zaburzenia erekcji, podniecenie seksualne nie będzie powodować krwi do wejścia i pozostania w penisa. Możesz rozwinąć zaburzenia erekcji najczęściej przez problemy psychologiczne, chociaż są przyczyny fizyczne, takie jak choroby układu krążenia, hormonalne braki, problemy neurologiczne i skutki uboczne leków.

Litu i impotencja

Skutki uboczne litu mogą obejmować drżenie, dotknięte smak, przyrost masy ciała, nudności, a także impotencję. Chociaż impotencja nie jest częstym skutkiem ubocznym, jeśli masz to możliwe są zabiegi. 1989 Badanie opublikowane w "Postęp w Neuro-Psychopharmacology i Biological Psychiatry" do skutków apomorfiny pokazują, że "Lithium ... nie zapobiega erekcji Apo-indukowane. Zapewnia to dalsze wsparcie wskazujący, że Apo wywołuje erekcję poprzez wpływ na receptory D2 . "

Zwalczanie litowo Impotencja

Oraz apomorfiny, można również korzystać z innych metod zwalczania impotencji spowodowanej przez Lithium. Możesz używać narkotyków z zaburzeniami erekcji, takie jak Viagra lub ziołowych odpowiedników. Jeśli impotencja spowodowana litu powoduje ci troskę, zasięgnąć porady lekarza. Impotencja jest zależny od stanu osobistego, więc nie wszystkie zabiegi mogą być odpowiednie dla Ciebie.

Jak leczyć impotencję Od przepukliny

Mężczyźni cierpiący na przepukliny może również stać się impotentem. Przepukliny jest nienormalnym wysunięciem powszechnie w ścianie brzusznej, ale może również wystąpić w innych częściach ciała, jak również. Pacjenci są zazwyczaj nieświadomi, że ich walka o impotencji mogą być bezpośrednio związane z warunku przepuklinowego, a można pomóc.

Instrukcje

Impotencja i Przepuklina

1 może być wymagane Chirurgii. Impotencja lub dysfunkcja erekcji (ED) jest niemożność utrzymania erekcji i zwykle objawów choroby, a nie problemu samodzielnie. W przeciwieństwie do większości przepuklin, które są możliwe przyczyny impotencji, pośrednie przepuklina pachwinowa jest bezpośrednią przyczyną zaburzeń erekcji; W tym przypadku, przepuklina się guzki i opada do pachwiny. Operacja zwalnia występ i zapobiega dalszemu uszkodzeniu z zaciśniętym przepukliny, łagodzi impotencję.

2 Skonsultuj się z lekarzem na temat leków ED. Jeżeli operacja nie przynoszą ulgę impotencję, leki są wykonane w leczeniu przepukliny może być sprawcą. Stres i leki powodują zmniejszony przepływ krwi i wywołać chwilowy impotencji u mężczyzn. Ed, leki na receptę, takie jak Viagra, pomagają złagodzić ten stan.

3 Za pomocą urządzenia zwężenia próżni (VCD). VCD akrylowy cylinder, który jest umieszczony na końcu penisa. Zespół pompy jest umieszczony na drugim końcu, oraz podciśnienie, co powoduje, że stają się erekcji prącia. Pompa powoduje erekcję, a zespół utrzymuje go.

4 Spróbuj alternatywnych metod leczenia. Suplementy diety, takie jak cynk, witaminy C i olej lniany posiłku, poprawa erekcji. Jedzenia ziół, jak żeń-szenia, pomaga również w odzyskaniu z impotencją. Akupunktura zwalcza ED poprzez ukierunkowane leczenia naczyń krwionośnych.

5 Terapia może pomóc. Stres od leków, chirurgia, choroby lub mające przepukliny sam może prowadzić do problemów z erekcją. Psychoterapia zmniejsza stres i pozwala normalnie funkcja zwraca.

Wskazówki

  • Skonsultować się z lekarzem, zanim zostaną wprowadzone jakieś leki lub zabiegi.

Impotencja Dieta

Impotencja dieta skupia się na poprawie sprawności seksualnej poprzez zwiększenie przepływu krwi do prącia podczas podniecenia i stosunku. W celu maksymalizacji erekcji trzeba będzie wyciąć smażonych i tłustych, że powolny przepływ krwi, jeść warzywa i mięso, które zapewniają prawidłowe odżywianie i wziąć witaminy, które zawierają ginkgo biloba i argininę. Inne zmiany w stylu życia obejmują zmniejszenie lub wyeliminowanie spożycia alkoholu i rzucenie palenia.

Smażone i tłuste przekąski

Tłustych i smażonych potraw są bogate w tłuszcze nasycone, co spowalnia przepływ krwi ze względu na trudności żołądek je digesting. Tłuszcze nasycone znajdują się również w produktach mlecznych, takich jak mleko i ser całego masła, czerwonego mięsa, skóry z kurczaka i orzechów. Jeśli chcesz jeść tych pokarmów, zmniejszyć wielkość porcji i ograniczyć zużycie się raz w tygodniu. Przełączyć się do odtłuszczonego mleka i zastąpienie masła lub margaryny z serca-zdrowe oleje, takie jak oliwa, orzeszki ziemne lub rzepak. Czerwone mięso zawiera także duże ilości tłuszczów nasyconych; jeśli zdecydujesz się jeść czerwone mięso, wybrać bardzo chude mielonej wołowiny na celu zmniejszenie ilości kalorii i tłuszczu.

Warzywa i owoce

Owoce i warzywa są bogate w witaminy i dostarcza energii, gdy spożywane w ciągu dnia na dzień. Pokarmy, które są pakowane w antyoksydanty zwiększają krążenie krwi, co jest kluczowe dla utrzymania erekcji podczas stosunku. Według Richarda Milsten, autor "The Sexual Mężczyzna," szparagi jest uważana za afrodyzjak, ponieważ jest bogaty w witaminę E, która zwiększa liczbę plemników i zwiększa podniecenie. Szpinak, pieczarki, karczochy, pietruszka i okra zawierają cynk, składnik odżywczy, który w naturalny sposób podnosi poziom testosteronu u mężczyzn. Granaty, brzoskwinie i banany są naturalne afrodyzjaki, a także, ze względu na witaminy A i C, we wszystkich trzech i potasu bananów. Witaminy te krążenie i spermy liczyć.

Witaminy

Ginkgo biloba jest stosowany w wielu tabletek naturalne wzmacniających seksualną, ponieważ zwiększa przepływ krwi, bez powodowania skutków ubocznych. Może być podjęta w formie tabletek lub wykonane do herbaty. Pij co najmniej 2 szklanki herbaty z Ginkgo biloba, aby zwiększyć przepływ krwi, lub wziąć je w formie tabletek raz dziennie lub zgodnie z zaleceniami na etykiecie butelki. Magnezu, który znajduje się w ziemniaki, orzechy, szpinak i otręby, a może być również wykonane w multiwitaminy, pomaga poprzez zwiększenie liczby plemników. Argininę, aminokwas, który zwiększa podniecenie seksualne, można znaleźć w owoce morza, produkty sojowe i Turcji. Może być również traktowane jako witaminy, znalezionych w żywności zdrowia i narkotyków sklepach. Jeśli zdecydujesz się wziąć witaminy, powiadomić lekarza w celu monitorowania wszelkich niezwykłych efektów ubocznych.

Objawy impotencja

Impotencja, zwany także zaburzeń erekcji u mężczyzn mogą wystąpić w każdym wieku i jest zdefiniowana jako niezdolność do wytworzenia lub utrzymania erekcji mocno wystarczająco długo stosunku. Według Narodowego nerek i chorób urologicznych Informacje Clearinghouse, zaburzenia erekcji dotyka około 15 milionów do 30 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych. Warunek ten nie jest uważany za normalną częścią starzenia się. Impotencja jest spowodowana przez leki, dolegliwości i problemów psychologicznych. Ten stan może spowodować zmieszanie, lecz zwykle jest skutecznie leczona.

Czynniki ryzyka

Czynniki ryzyka zaburzeń erekcji to wiek, ponieważ warunek ten dotyczy 80% mężczyzn w wieku 75 lat lub starszych, o przewlekłymi chorobami, przyjmowania niektórych leków, uzależnienia, stres, lęk, depresja, palenie tytoniu, otyłość, zespół metaboliczny, przedłużoną na rowerze , uszkodzeniem nerwów lub rdzenia kręgowego, a także w leczeniu operacji prostaty, doodbytnicze lub raka pęcherza.

Przyczyny

Najczęstsze przyczyny medyczne impotencji obejmują cukrzycę, choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, otyłość, zatkanych naczyń krwionośnych, choroby Parkinsona, stwardnienia rozsianego i choroby Peyroniego. Zgodnie z Mayo Clinic, impotencja może być pierwszym objawem tych schorzeń. Według Narodowego nerek i chorób urologicznych Informacje Clearinghouse, 35 procent do 50 procent mężczyzn z cukrzycą rozwija zaburzenia erekcji.

Według trzeciej edycji Wprowadzenie do Medical-pielęgniarstwo chirurgiczne, leki, które mogą powodować zaburzenia erekcji to leki na nadciśnienie tętnicze, digoksyną, cymetydyną leki antycholinergiczne i leki przeciwhistaminowe. Tytoń, alkohol i nielegalne narkotyki mogą również spowodować ten stan. Psychologiczne przyczyny impotencji obejmują depresję, niepokój, stres, zmęczenie i konfliktu z partnerem.

Objawy

Objawy zaburzeń erekcji to niezdolność do zainicjowania erekcji, powoli rozwija erekcję i wzwód, który nie jest wystarczająco wytrzymała, do współżycia lub masturbacji. Objawy te powinno mieć co najmniej 25% czasu, należy uznać, zaburzenie erekcji. Sporadyczne występowanie tych objawów, to normalne, ale te objawy mogą wskazywać na nieprzetworzone stanu zdrowia.

Diagnoza

Diagnoza impotencja może zażądać badania fizyczne; badania krwi; oceny neurologicznej oceny funkcji nerwów; nocnej Test tumescencji ocenić swoją zdolność do posiadania erekcji podczas snu; i badania obrazowe, takie jak USG. Dynamiczny cavernosometry infuzyjna i cavernosography (DICC) jest stosowany test diagnostyczny w celu wyświetlenia przepływu krwi w prąciu.

Leczenie

Leczenie zaburzeń wzwodu jest uzyskiwane z wykorzystaniem leków, leczenie prostaglandyny E testosteronowej terapii zastępczej, pompy prącia, zabiegiem usunąć przyczynę zablokowanej przepływu krwi, implanty prącia, porad psychologicznych i terapii seksualnego. Leki do skorygowania pracy dysfunkcji erekcji, umożliwiając montaż wystąpić w odpowiedzi na stymulację. Leki te nie mogą być podjęte, jeżeli jesteś obecnie podjąć pewne leki lub masz pewne warunki medyczne. Lekarz omówi z pacjentem, najlepsze możliwości leczenia dla swojej sytuacji.

Zdrowy sposób leczyć impotencję

Zaburzenia erekcji to termin medyczny na impotencję. W leczeniu impotencji, ważne jest opracowanie zdrowego stylu życia, w celu rozwiązania podstawowego problemu, w przeciwieństwie do leczenia objawów. Poprzez zajęcie przyczyny zaburzeń erekcji, jest promowanie zdrowszego stylu życia, łagodzi impotencję bez żadnych szkodliwych skutków ubocznych.

Styl życia

Jeśli palisz, należy rzucić się. Palenie zwiększa ciśnienie krwi i tętno, uszkodzenia naczyń krwionośnych i komórek w tętnicach wieńcowych. Nawykowe palenie może również zachęcać zakrzepów i uszkodzenia ważnych naczyń krwionośnych, co uniemożliwi gospodarstwa erekcji.

Jeśli czujesz się stresu, lęku lub depresji, może być najlepiej porozmawiać z terapeutą. Warunki te mogą być przyczyną impotencji, i rozmowy z terapeutą zajmie się głównym twojego lęku lub depresji i złagodzić ten objaw.

Regularnych rutynowych ćwiczeń pomoże utrzymać zdrowe serce i ciało, a także poprawić krążenie. Ćwiczenie jest zdrowy sposób na odwrócenie zaburzeń erekcji. Akupunktura może być używany na niektórych częściach ciała, aby poprawić krążenie i korygowanie nierówności.

Naturalne Zioła

Zdrowe serce jest niezbędna w leczeniu zaburzeń erekcji. Impotencja może być objawem choroby serca. Aby pomóc zdrowia serca, unikać sosy kremowe, frytki i masło do obniżenia poziomu cholesterolu. Również dodać kwasy tłuszczowe Omege-3 w diecie. Łososia, tuńczyka i suplementów oleju rybnego są doskonałym źródłem kwasów omega-3. Migdały, orzechy, płatki owsiane, otręby owsiane i oliwa z oliwek są również świetne sposoby, aby obniżyć poziom cholesterolu i pomóc leczyć zaburzeń erekcji.

Stan zapalny w organizmie może powodować impotencję. Wybierając więcej warzyw, owoców i produktów pełnoziarnistych pomoże zmniejszyć stan zapalny.

Miłorząb jest zioło, które pomaga krążenie, łagodzi zaburzenia wzwodu, a witamina A może mieć taki sam skutek.

U niektórych pacjentów z zaburzeniami erekcji cierpi z powodu niskiego poziomu hormonu dehydroepiandrosteronu (DHEA). Lekarz może zalecić uzupełnienie DHEA uzupełnić poziom hormonów.

Cynk, bioflawonoidy, amino argininę, kwas lnianego, witamina C i witamina E są również dobrymi dodatki do łagodzenia zaburzeń erekcji.

Przyczyny i leki z Psychological impotencja

Impotencja, znany również jako "zaburzenia erekcji", jest stanem charakteryzującym się niemożność utrzymania wzwodu przez czas trwania doświadczenia seksualnego. Każdy człowiek przechodzi przez niego raz na jakiś czas, ale gdy staje się przewlekły, może to być trudne na swojej pewności siebie. W przypadku impotencji występuje z powodu czynników psychologicznych, istnieją różne przyczyny i sposoby jego utwardzania.

Depresja

Depresja jest uczucie, które może wahać się od łagodnego i krótkoterminowych na ciężkie i przewlekłe. Depresja jest ciężkim kliniczny typu, które rzeczywiście mogą oddziaływać z procesów myślowych potrzebnych do osiągnięcia erekcji. Może to być spowodowane z problemów finansowych, utrata bliskiej osoby czy utrata pracy. Twój popęd seksualny może stać się zaburzoną ze względu na fakt, że zostały przekroczone z negatywnymi emocjami, a nie pozytywne.

Nerwy

Nerwowość odgrywa rolę z impotencją w kilka sposobów. Jeśli jesteś doświadczonym impotencji w przeszłości, jest prawdopodobne, aby stać się bardziej niespokojny, gdy jesteś o seks i impotencję może utrzymać ponownie pojawiła. Może również pojawić się w wyniku złego poprzednich doświadczeń z płci.

Stres

Stres i niepokój mogą zbierać swoje żniwo na ciele i umyśle. Gdy cały dzień staje się najeżona uczucia stresu i niepokoju, może dojść do impotencji. Te uczucia mogą być wywołane z ubogich umiejętności komunikacji z partnerem, stresującej pracy lub problemy rodzinne.

Narkotyki

Jeśli wziąć receptę formuły depresji lub lęku, Twoje szanse na rozwój psychologicznej impotencja może iść w górę. Litowe, uspokajające i leki anty-psychotyczne są przykładami tych.

Letarg

Kiedy czujesz się skrajne zmęczenie na co dzień, to może odcisnąć swoje piętno na ciele i umyśle. Jako efekt uboczny tego, psychologiczne impotencja może rozwinąć. Ale to może być odwrócone przez coraz więcej snu i biorąc więcej czasu na relaks w ciągu dnia.

Stress Relief

Łagodzi poziom stresu może pomóc przywrócić popęd seksualny i promować lepsze poziomy energii. Uczestniczyć w jakiejś formie aktywności umysłu i ciała, aby obniżyć poziom stresu i niepokoju. Joga, tai-chi, medytacji oddech, rozluźnienie mięśni i kierując zdjęcia, są przykłady.

Ćwiczenie

Wykonując może pomóc uwolnić endorfiny, które są substancje chemiczne w mózgu, które czynią cię szczęśliwym. Idź na spacer, podnieś niektórych wag lub przyłączyć się do rekreacyjnych drużyny sportowej coś lubisz grać.

Terapia

Terapia seks może być wykorzystywane przez ciebie samego, lub ty i twój partner, rozmawiać z wyszkolonymi o swoich problemach seksualnych. Może przyczynić się do zmniejszenia stresu i napięcia, które mogą przechodzić.

Skutki uboczne Lisinopil i impotencja

Lizynopryl jest lek na receptę stosowany w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi. Pomimo skuteczności, Lisinopril stwarza ryzyko działań ubocznych, w tym impotencja.

Tło

Leki nadciśnienie stosują różne mechanizmy, aby obniżyć poziom ciśnienia krwi. Niektóre z tych mechanizmów zmniejszyć przepływ krwi do penisa, co utrudnia do osiągnięcia lub utrzymania wzwodu.

Cechy

Lizynopril enzymu konwertującego angiotensynę (ACE), typ powszechnie przepisanych leków na nadciśnienie, sprzedawany pod wieloma markami jak Prinivil, Zestril, Prinzide i Zestoretic. Inhibitory ACE działają poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, co daje więcej miejsca na przepływ krwi, co zmniejsza ciśnienie krwi.

Statystyki

Podczas badań klinicznych opublikowanych przez US Food and Drug Administration, między 1 i 1,4 procent mężczyzn, którzy brali Lizynopryl opracowany impotencji.

Ramy czasowe

Badanie opublikowane w American Journal of Hypertension odkryli, że mężczyźni, którzy z powodu impotencji rozwinięte Lizynopryl stwierdził, że seksualne skutki uboczne leku zmniejszona lub zakończone po miesiącu użytkowania. Badanie wykazało również, że Lizynopryl spowodowane mniej częstość występowania impotencji niż blokowanie beta leków.

Expert Insight

Dr Thomas Pickering Instytutu Chorób Układu Krążenia w Mount Sinai School of Medicine zaleca, że ​​człowiek, który wziąć Linisopril odczekać 30 dni przed prośbą o zmianę leków z nadciśnieniem z jego lekarza.

Jak leczyć impotencję z hipnozą

Jak leczyć impotencję z hipnozą


W 1950 roku, to było popularne w odniesieniu do trudności mężczyzn w osiągnięciu lub utrzymaniu erekcji podczas seksu jako impotencja. Teraz mówimy o nim jako zaburzenia erekcji lub ED. Jest jeszcze kwestia dla wielu mężczyzn, i to niekoniecznie ma coś wspólnego z dążeniem do konkretnego partnera lub dla seksu w ogóle. Przez wiele lat, hipnoza nie stosowano zmian behawioralnych i psychicznych. To jest dość powszechne w odniesieniu do pacjentów, lekarzy, którzy nie chcą brać leki lub mieć protezy prącia do hypnotherapist.

Instrukcje

1 całkowicie i uczciwie odpowiedzieć na wszystkie pytania Hypnotherapist pyta. Nie może zrozumieć, jakie informacje mogą być istotne dla stanu. Na przykład, wykwalifikowany hipnotyzer może zbadać swoje relacje rodzinne i doświadczeń z dzieciństwa. Twój hipnotyzer może zapytać, co twój ulubiony kolor. Wszystkie pytania mają jakiś cel, więc staram się współpracować. Jeśli pacjent przyjmuje leki na ED (na przykład Viagra, Cialis), może zostać poproszony o zaprzestanie korzystania z nich podczas prowadzenia hipnoterapii dla ED, jak można opracowali psychologiczne uzależnienie od leków.

2 Relax i pozostają otwarci na sesji trance. Jeśli masz pytania, które wymagają odpowiedzi w tym czuć się bardziej komfortowo, poprosić ich tak szybko, jak jest to wygodne. Nie może być znacząca ilość badań i pogłębiania transu przed hipnotyzer idzie do swojego problemu lub celów.

3 Wróć w Twojej pamięci. Wielu hypnotists Cię przez regresji hipnotycznej, jeśli masz problem ze znalezieniem przekonujące powody dla ED w swojej świadomości na jawie. Czasami umysł zabierze cię do sprawy, ale połączenie z ED nie może być jasne na początku. Jeden klient regresji z powrotem do pierwszej klasy, kiedy jego nauczyciel złapał go szuka jej sukni; złożył przysięgę w wieku sześciu lat, aby nie kolejny błąd, i dorosłości, że dążenie do perfekcjonizmu uniemożliwiły seks bez czegoś "nie tak".

4 Wyobraź sobie rozwiązanie. Czy można przejść przez regresji, Twój hipnotyzer może dać ci wskazówki, które pomogą Ci czuć się bardziej pewni siebie, że ED staje się przeszłością. Jak detektywa, który czuwa martwić, że będzie miał problemy z zasypianiem, co wielu ludzi wzmocnienie mogło być tymczasowy problem z erekcją przez martwiąc się o to w przyszłości. Hipnotyzer może wykorzystywać tzw wstępną próbę w programowanie neurolingwistyczne (NLP często nazywany po prostu, podobny do hipnozy terapia). W próbie wstępnej, można zwiększyć swoje szanse na dobry wynik, bo już zagruntować szlaków nerwowych do niego.

5 Zostań z programu, nawet jeśli nie zauważysz natychmiastowe wyniki. Czasami trwa to dwa lub więcej sesji dla hipnotyzera, aby znaleźć właściwą indukcję, aby uzyskać jesteś wystarczająco głęboko w trans i / lub prawej sugestii (s), aby pomóc przezwyciężyć swój ED. Nie jest niczym niezwykłym dla hipnotyzer zaproponować sesje nawiązanie w miarę miesiąc osobno.

Wskazówki

  • Wchodzenia w trans jest jak zasypianie lub marzeń; nie można zmusić się do niego jednak bardzo chcesz. Jeśli nie czujesz się komfortowo z hipnotyzer, znaleźć inny, który ufa bardziej.
  • Nie próbuj hipnozy jeśli zdiagnozowano zaburzenia dysocjacyjne (dwubiegunową lub schizofrenią), ponieważ może to zwiększyć dysocjacji. Jeśli mieli napady padaczkowe, nie ulegają hipnozy, jeśli masz inne czynniki dodatkowe, takie jak zmęczenie lub głód, jak trance może być czynnikiem, który wyzwala kolejne zajęcia.

Najlepsze Żywienie na impotencję

Najlepsze Żywienie na impotencję


Prawidłowe wybory żywieniowe i styl życia może pomóc uniknąć zaburzeń erekcji i impotencji. Zrozumienie tego, co impotencja oznacza, jak można temu zapobiec, a co żywności do jedzenia i może pomóc uniknąć zmniejszyć ryzyko.

Definicja

Impotencja, powszechnie określane jako zaburzenia erekcji, jest zdefiniowana jako niezdolność mężczyzny do utrzymania erekcji mocne na tyle długo, aby mieć płci, zgodnie z Mayo Clinic.

Zapobieganie

Zmniejszyć impotencji, ograniczając lub unikanie alkoholu, unikanie narkotyków, nie palenia, regularne ćwiczenia fizyczne, zmniejszenie poziomu stresu i się wyspać.

Dieta

Najlepiej odżywianie impotencji obejmuje jeść pełnoziarniste, produkcji, chudego białka i zdrowych olejów. Korzystne żywności obejmują chleb pełnoziarnisty, brązowy ryż, fasola, kurczak, indyk, ryby, oliwa z oliwek, orzechy i dużo owoców i warzyw.

Pokarmy, których należy unikać

Mężczyźni, którzy są otyli są znacznie bardziej narażeni na zaburzenia erekcji nie są ludzie o normalnej wadze. Unikaj żywności, które są bogate w nasycone i tłuszcze trans, jak i wyrafinowanych, przetworzonych produktów spożywczych, w tym tłustych mięs i serów, cukru i smażonych potraw.

Leki ziołowe

Johimbina, Azji żeń-szeń, miłorząb dwuklapowy i Horny Goat weed są wszystkie zioła różne kultury stosowane do leczenia lub zapobiegania impotencji.

Fizyczne Przyczyny impotencji

Fizyczne Przyczyny impotencji


Według menstuff.org, od 2008 roku, osiemnaście milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych w wieku między 40 a 70 cierpi z powodu impotencji. Impotencja, znany również jako zaburzenia erekcji, jest niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji do odbycia stosunku seksualnego. Ten problem może poważnie utrudniać relacje i intymność. Ludzie muszą być świadomi fizycznych przyczyn impotencji w celu jej leczenia.

Cukrzyca

Menstuff.org stwierdza, że ​​od 2008 roku, jeden na czterech mężczyzn cierpi z powodu cukrzycy. Cukrzyca może powodować nerwów w organizmie będzie się pogarszać, które nazywa się neuropatia cukrzycowa. Jeśli nerwy i naczynia krwionośne, które kontrolują przepływ krwi do penisa wpływa to pogorszenie, może spowodować impotencja. W niektórych przypadkach, kontroli stężenia cukru we krwi, a po diety zgodnie z zaleceniami lekarza mogą zmniejszyć impotencji. Jednak trwałe uszkodzenie nerwów może powodować impotencję, by stać się przewlekłe.

Choroby układu sercowo-naczyniowego

Choroby sercowo-naczyniowe mogą spowodować stwardnienie tętnic, które mogą wpływać na tętnicę prowadzącą do prącia. Może to zapobiec rozszerzeniu tętnic z na tyle odpowiedniego przepływu krwi, w wyniku niezdolności do erekcji. Ponadto, uszkodzenie nerwu związane z chorobami układu krążenia może powodować impotencji. Miażdżyca tętnic wieńcowych jest szczególnym typem choroby układu krążenia charakteryzującym się odkładaniem się w tętnicach, które ograniczają dopływ krwi. Mężczyźni z ciężką przypadku tej choroby są prawdopodobnie bardziej bezsilna niż mężczyzn z łagodnym przypadku lub mężczyzn nie występuje w ogóle.

Alkoholizm

Alkoholizm wpływa na poziom hormonów, co może prowadzić do uszkodzenia nerwów. Jak wspomniano wcześniej, uszkodzenie nerwów może spowodować impotencji u mężczyzn. W zależności od nasilenia alkoholizmu, impotencja może być odwracalny. Jednak menstuff.org poinformował, że 25 procent mężczyzn cierpi na impotencję alkoholowych, nawet po zaprzestaniu picia.

Żywienie i impotencja

Impotencja jest również znany jako dysfunkcji erekcji lub ED. Czynniki fizyczne są główną przyczyną 90 procent. A odżywcze diety i stylu życia zmiany są korzystne w korygowaniu impotencji.

Opis

Według dr Larry Altshuler w swojej książce "Balanced Healing," impotencja jest niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji do odbycia stosunku płciowego.

Przyczyny

Złe odżywianie i otyłość powodują warunki, które mogą prowadzić do miażdżycy tętnic, w których z powodu zatkania blaszki wewnątrz ścian tętnic. Miażdżyca tętnic prącia jest obecna w ponad połowie wszystkich mężczyzn powyżej 50 roku życia, którzy są bezsilni.

Dieta na impotencję

Dieta bogata w odpowiednie białka i całej żywności może przyczynić się do poprawy erekcji. Te produkty zawierają ryby, kurczaka, indyka i chude mięso. Cynk jest korzystne, ponieważ jest to konieczne do osiągnięcia dojrzałości płciowej; pokarmy bogate w cynk to wątroby, ostrygi, nasiona, orzechy i rośliny strączkowe.

Suplementy

Dr Altshuler zaleca chińskich ziołowych formuł, które są podłączone do poprawy erekcji, takie jak You Gui Wan. Inne polecane dodatki obejmują produkty, które zawierają Pokrzywa, sarsaparilla, orzechy kola, Saw Palmetto, owies głuchy, Johimbina i Damiana.

Tradycyjna Medycyna Chińska

Według dr Maoshing Ni, autor książki "Sekrety długowieczności," chińska medycyna ma długą historię w odwrócenie męskiej impotencji. On zaleca kombinację zaradzić ziołowy, który zawiera poroża jelenia aksamit, korzeń, korzeń żeń-szenia Morinda, chińskie korzenie Senega, Horny Goat Weed i innych, aby aktywować funkcję jąder.

Jak wybrać lek Natural ImpotencjaIstnieje naturalna lek impotencja, które mogą być stosowane do leczenia impotencji, bez konieczności uciekania się do konwencjonalnych środków farmaceutycznych i ich niepożądane skutki uboczne? Podobnie jak prawie każdej dolegliwości, istnieje kilka naturalnych środków na impotencję, które muszą być brane pod uwagę. Po tym wszystkim, naturalne leczenie jest korzystne do leków chemicznych i syntetycznych. Oto kilka porad i wskazówek w poszukiwaniu naturalnego impotencja leczenie.

Instrukcje

1 jeść pestki dyni i słonecznika w sałatek lub jako przekąska. Te produkty zawierają naturalny cynk, który wspomaga krzyżem i poprawia testosteron, męski hormon płciowy.

2 Spróbuj liście rzeżucha, pyłek pszczeli i sezam do naturalnego libido wzmacniacz.

3. Unikaj częściowo uwodornione tłuszcze i oleje, które mogą spowodować problemy z krążeniem, a tym samym wpływają na przepływ krwi do narządów płciowych. Także wyeliminować przetworzonej żywności, które mogą zakłócać właściwej równowagi hormonalnej i ogólnego stanu zdrowia.

4 detoksykacji. Trzydniowe szybkie i oczyścić, aby usunąć toksyny z organizmu. Pomoże to poprawić krążenie, a także, co jest ważne dla tego stanu.

5 Weź 500 mg (drewno potencji Muira Puama) trzy razy dziennie. Zioło z Ameryki Południowej okazał się poprawić popęd seksualny i odwrócić impotencji. Oczywiście, najpierw skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli pacjent jest leczony na innych warunkach.

6 Zobacz specjalistąw akupresury na leczenie. Pęcherza Punkty 23 i 47 ("Sea of ​​Vitality") poprawę potencji seksualnej i leczyć zmęczenie.

7 zielarza lub skonsultować się z lekarzem dla bardziej naturopathic ziołowych rekomendacji. Ponadto do wymienionej wyżej drewna Potency, L-arginina, Cordyceps sinensis, Panax ginseng i Ginkgo biloba wszystkie zwalczania impotencji. Jednym z nich może okazać się najlepszym naturalnym impotencja narkotyków dla Ciebie.

8 Spróbuj nalewki (Turnera diffusa Damiana), tradycyjny naturalny środek na impotencję. Take 2 cc nalewki dziennie, aby poprawić przepływ krwi do narządów płciowych. Należy skonsultować się z lekarzem przed podjęciem więcej niż jeden ziołowy suplement lub leku w tym samym czasie.

Wskazówki:

  • Rozmawiać z zielarzowi lekarza lub o oddziaływaniu różnych ziół i leków stosowanych do leczenia impotencji naturalny.
  • Nie jeść duży posiłek tuż przed seksem, jako organizmu ukrwienie będzie skupiona na trawienie.

Impotencja leki na cukrzycę

Cukrzyca może położyć się cieniem na wszystkich aspektach swojego życia, a jeszcze bardziej swoje życie seksualne. To dlatego, że cukrzyca i wysokie ciśnienie krwi zazwyczaj idą ręka w rękę. Kiedy człowiek ma wysokie ciśnienie krwi, naczynia i nerwy, które powinny reagować i odpowiadać na przepływ krwi ulec uszkodzeniu. W przypadku wystąpienia tego uszkodzenia wpływa na jego zdolność do uzyskania erekcji. Istnieją sposoby, aby zapobiec tego rodzaju uszkodzenia i pomagają utrzymać zdrowe życie seksualne z cukrzycą czy wielką uwagę.

Dieta

Kiedy jesteś na cukrzycę, co jeść, aby utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi jest bardzo ważne. Równie ważne jest to, aby odwrócić się od impotencji związane z cukrzycą. Przed podjęciem współżycia seksualnego, to najlepiej, aby badanie krwi, a jeśli to konieczne, na przekąskę lub mały posiłek przed aktywnością. Jest to również dobry pomysł, aby jeść po seksie, jak męczący aktywność seksualna może spuścić krew z cukru, wyczerpujące cię i zapraszając późniejsze ataki impotencji. Niektóre produkty do jedzenia na utrzymanie poziomu cukru we krwi są banany, pomarańcze i inne owoce i warzywa.

Lek

Czasami trzeba iść na leki przeciw impotencji, aby móc cieszyć się zdrowym życiem seksualnym, a lekarze ciągle pracują na różne sposoby zwalczania problemu. Istnieje wiele na rynku środki pomocnicze, takie jak Viagra, który jest bardzo popularny wśród ludzi, którzy cierpią z powodu impotencji i zaburzeń erekcji. Jednakże, jeśli ktoś ma słabe serce, to najlepiej unikać tego leku. Inne produkty, takie jak Enzyte i Vigi-Plus, twierdzą, że są naturalne, a nawet wykazały pozytywne wyniki w uniknięciu zaburzeń erekcji.

Jak wywołać impotencję Bez kastracji

Dysfunkcji erekcji (ED), impotencję i jest definiowany jako stan, w którym człowiek jest w stanie osiągnąć i utrzymać erekcji co najmniej 25 procent. Natomiast impotencja zwykle nie jest pożądany stan, możliwe jest to, aby wywołać w różny sposób. Aż 200 typowe preparaty farmaceutyczne są znane przyczyny impotencji. Rzeczywista kastracji, która jest chirurgiczne usunięcie jąder, nie jest konieczne, aby spowodować impotencji. Kastracja chemiczna, która nie wiąże się usunięcie jąder, jest tymczasowe, ale może powodować impotencję.

Instrukcje

1 Podawać leki przeciwdepresyjne. Kilka przeciwdepresyjne leki mają potencjalne impotencja lub zaburzenia erekcji wśród ich skutki uboczne. Leki te obejmują amitriptilinę (Elavil), fluoksetyna (Prozac), sertralina (Zoloft) i paroksetyna (Paxil). Stosowanie tych leków, jednak nie zapewnia zachęty impotencji, ponieważ większość użytkowników nie występują zaburzenia erekcji jako efekt uboczny.

2 Użyj cholesterolu lub leki ciśnienie krwi. Niektóre leki stosowane w leczeniu chorób układu krążenia może niekorzystnie wpływać na zdrowie seksualne dla mężczyzn, zwłaszcza beta-blokery. Użytkownicy gemfibrozyl, na przykład, okazały się dwukrotnie częściej stwierdzano impotencji niż inne.

3 Brakuje równowagi hormonalnej. Leki stosowane do indukcji kastrację chemiczną u mężczyzn na ogół żeńskie hormony, które hamują wytwarzanie testosteronu. Chociaż nie zawsze jest impotencja wynika, zmniejszona popęd seksualny prowadzi często do zaburzeń erekcji. Leki chemiczne są wspólne kastracji depo-Provera, cyproteronu i octanu medroksyprogesteronu.

4 Użyj leki inne recepty. Oprócz już wymienionych, kilka innych rodzajów leków potencjalnie mogą wywoływać impotencję. Środki uspokajające, takie jak diazepam (Valium), łysienia leków finasteryd (Propecia podobnego), leków moczopędnych i leków psychozy jak risperidon (Risperdal) i haloperidolu (haldol) może powodować impotencję.

5 nadużycie narkotyki. Nadużywanie narkotyków rekreacyjnych może mieć poważny negatywny wpływ na funkcje seksualne, zwłaszcza w dłuższej perspektywie. Heroina, kokaina i LSD może prowadzić do zmniejszenia popędu płciowego i ostatecznie impotencja, jeżeli rażąco nadużywane. Alkohol, jeśli są spożywane w nadmiarze w krótkim czasie, może również wywoływać impotencji.

Wskazówki:

  • Impotencja nie jest wywoływana przez pojedynczy śrutu lub tabletki. Aby utworzyć stan niemocy może trwać kilka dni lub tygodni regularnego stosowania. W większości przypadków stan będzie odwrócić w ciągu kilku tygodni po odstawieniu leków.
  • Cukrzyca, które mogą być indukowane sztucznego, może również prowadzić do impotencji.

Strona główna zadośćuczynienie za chińskie Impotencja

Jesteśmy zalewani te dni w reklamach leków na receptę, mających na celu pomoc mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Produkty te mogą być korzystne, ale może mieć poważne skutki uboczne u niektórych. Istnieje wiele naturalnych środków, oparte na tradycyjnej medycynie chińskiej, które mogą pomóc z problemem zaburzeń erekcji.

Gingko Biloba

Ekstrakt z Gingko biloba jest stosowany od wieków w leczeniu różnych dolegliwości. Ten chińskiej medycynie jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych od kilku dekad. Jego głównym działaniem jest zwiększenie krążenia krwi, który pomaga poprawić koncentrację, skupienie i pamięć. Zgodnie z Mayo Clinic, to może być bardzo korzystne dla ludzi, którzy są bezsilni, ponieważ pomaga zrelaksować naczynia krwionośne, poprawiając jednocześnie krążenie do narządów płciowych. Jest to wspólny dodatek, który można znaleźć w większości sklepów z narkotykami, supermarketach i sklepach ze zdrową żywnością.

Refleksologia

Refleksologia jest bardziej pośredni sposób pomaga ludzie przezwyciężyć niemoc. Wykorzystuje on zasadę stosowania nacisku na docelowych świateł punktach wokół stóp i kostek. Punkty te odpowiadają obszary rozrodu, pobudzając krążenie krwi i zwiększa prawdopodobieństwo erekcji. Pozwala to także szlaków nerwowych w mózgu, co przyczynia się do zmniejszenia szybkości oddychania i mniejsze naprężenia. Stres może być czynnikiem przyczyniającym się do zmniejszenia dopływu krwi do prącia, co prowadzi w kwestii leczenia zaburzeń erekcji. Po cyrkulacji wzmocniony, jest zwiększone prawdopodobieństwo erekcji.

Akupunktura

Akupunktura jest formą tradycyjnej medycyny chińskiej, który działa na podstawie teorii otwarcie ścieżek energii w organizmie. Igły są bardzo cienkie umieszcza się punkty akupunktury ciała, które wydają się odpowiadać na różne narządy. To jest bardzo ważne, aby znaleźć przeszkolony akupunktury do wykonania tej metody leczenia. Najczęściej są wymagane wiele sesji, aby zobaczyć pełne wyniki.

Uwaga

Chińskie środki są popularną formą leczenia impotencji używany na całym świecie. Skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia ziołowe schematu jak niektórzy mogą mieć działania niepożądane. Ponadto, w zależności od stopnia impotencji, zaostrzone interwencja medyczna może być konieczne.

Kuracja ziołowa alkoholizmowi

Kuracja ziołowa alkoholizmowi


Alkoholizm może poważnie utrudniać zdolność do cieszenia się życiem. Ponadto negatywny wpływ osobistych relacji i pracy, alkoholizm pustoszy również ciało i umysł. Długotrwałe picie ma istotny wpływ na kilka obszarów ciała, a zachodnia medycyna opracowała leki do czynienia z kilkoma z tych kwestii. Wiele osób jednak znaleźć ziołowe kuracje być równie skuteczne i, w większości przypadków, o wiele bardziej przystępne.

Wątroba

Dla alkoholika, wątroba jest jednym z najbardziej dotkniętych obszarach ciała. To jest, gdzie alkohol jest podzielone, ale nadmiar alkoholu w wątrobie, może spowodować, że działa nieprawidłowo. Według Journal of Gastroenterology Klinicznej, oset wykazały imponujące wyniki w leczeniu problemów związanych z alkoholem wątroby. Aloes to kolejny cenny zioło do wspomagania wątroby wpływ alkoholu. To wzmacnia narząd, wzbogaca jej naturalne funkcje i może opóźnić wystąpienie marskości. Badanie przeprowadzone przez Szkołę Nauk Przyrodniczych Jawaharial Nehru University potwierdza rolę Aloe Vera w wspomagając proces detoksykacji.

Substancje chemiczne w mózgu

Alkoholizm ma poważny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Overdrinking zmienia te funkcje, co powoduje brak równowagi w neuroprzekaźników w mózgu. Aby uzyskać te chemikalia z powrotem w równowadze, wiele ziół są szeroko wykorzystywane. Dziurawiec, powszechnie brane na depresję, stymuluje równowagę w obrębie substancji chemicznych w mózgu i zmniejsza apetyt na alkohol. Melisa, gdy się do herbaty, pomaga w depresji aspektów alkoholizmu i jest idealną lęk-przeciwbólowy.

Układ nerwowy

Overindulging w alkoholu mogą siać spustoszenie na centralny układ nerwowy organizmu. Biorąc przykład z addled mózgu, nerwów mają trudniej pracuje poprawnie, gdy zbyt dużo alkoholu jest w ruchu przez system. Passiflory jest powszechnie używany herb z naturalnych właściwości uspokajające, relaksujące i lęk uzdrawiania ciała i umysłu.

Objawy odstawienia

Po rzuceniu picia, objawy odstawienia są często największą przeszkodą. Ciało i umysł wciąż pragnienie alkoholu, a kiedy nikt nie nadchodzi, idą do trybu wypłaty. Niektóre zioła mogą pomóc złagodzić dyskomfort odstąpienia od umowy. Wśród nich Skullcap jest jednym z najbardziej popularnych. Może on być stosowany jako naciągowej przeciwbólowym, jak również leki przeciwskurczowe, złagodzeniu skurcze mięśni, drgawki tiki i naturalne związane z odstawieniem alkoholu. Waleriany posiada wiele z tych właściwości, oprócz działania uspokajającego i podobne.

Zwiększenie metabolizmu

Alkoholizm zrzuca równowagi normalnych stawek metabolizm. Żeń-szeń jest rośliną, która posiada kilka korzystnych właściwości i jest doskonałym metabolizm przypominającą. Pomaga alkoholu procesu ciało szybciej, a jako dodatkowy bonus, często zwiększa poziom energii. Azjatyckich czy amerykańskich odmiany żeńszenia wykazano za najbardziej skuteczne typy tej rośliny, zgodnie z University of Maryland, i inne szczepy żeńszenia nie posiadają ginsenozydy, które są tak cenna do odzyskiwania ciała.