adcov.com

krypty migdalki jak czyscic

Jak czyscic naczyń krwionośnych?

Zatkania naczyń krwionośnych z płytki i zacznie twardnieć w stan zwany miażdżycy składnik choroby serca, które prowadzi do zawału mięśnia sercowego lub udaru mózgu. Regularne wizyty u lekarza i nadzór medyczny są niezbędne do wykrywania i monitorowania zator tętniczy i utwardzanie, ale diety i zmiany stylu życia może usunąć wiele zablokowanych naczyń krwionośnych przed stanem staje się coraz bardziej poważna. Te zdrowe zmiany współpracować z porady lekarza do czyszczenia naczyń krwionośnych dla optymalnego zdrowia.

Zdrowa dieta serca

Według dr Jim McDougalla, przełączenie na diecie serca zdrowe i przyjmując rozsądne wykorzystanie leków, jeśli to konieczne, można rozpocząć odwrócenie arteriosklerozy i zmniejszenia ryzyka zawału serca i udaru w ciągu dni lub nawet godziny. Kardiolog Richard Flemming wynika, że ​​kluczem jest przyjęcie, o niskiej zawartości tłuszczu, wysokiej włókna diety na bazie roślin wysoko w witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

Jedz pomarańczowe warzywa i zielone warzywa, które są bogate w właściwości, które pomagają odnowić elastyczność tętnic, co pozwala na przepływ krwi rozszerzonej gojenia. Te warzywa oraz pełnoziarniste pieczywo i zboża i produkty na bazie soi, jak wegetariańskie hamburgery lub tempeh są niskiej zawartości tłuszczu i cukru oraz dodatkowe płytki nie jest dodawana do tętnic przez ich spożywania. Ich składniki odżywcze również pomagają organizmowi wypłukać istniejącą tablicę naturalnie.

Unikaj masła, sosów i sosów serowych, które znoszą zdrowe skutki niskiej zawartości tłuszczu, diety na bazie roślin. Unikaj tłuszczów uwodornionych i przetworzonej żywności, ale jeść zdrowe ilości orzechów, nasion i awokado wraz z świeże owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste. Przełącz się do zdrowego odżywiania i zacząć wyczyścić naczynia krwionośne niemal natychmiast.

Ćwiczenia i Weight Loss

Nadwaga stawia większe obciążenie dla serca, które musi pompować krew przez km od naczyń włosowatych, które odżywiają każdy centymetr kwadratowy tłuszczu. Serca zdrowa dieta oraz regularne ćwiczenia pomogą uzyskać lub utrzymać odpowiednią wagę i pomoże jasne tętnice poprzez przyspieszenie krwi i tlenu wzdłuż naczyń krwionośnych. Mayo Clinic zaleca, aby zmiany stylu życia, jeden krok na raz, budując na co najmniej pół godziny regularnych ćwiczeń przez większość dni tygodnia. Mayo Clinic punkt personel się tym ćwiczeniu nie tylko poprawi krążenie, pomoże także do tworzenia nowych naczyń krwionośnych ominąć zatkane lub uszkodzone obszary.

Strona główna zadośćuczynienie i leków

Zdrowa dieta i regularne ćwiczenia mogą odwrócić wiele przeszkód naczyń krwionośnych, ale leczenie może być konieczne w ciężkich przypadkach lub gdy inne powikłania zapobiec pacjenta od podejmowania natychmiastowych zmian w stylu życia. Lekarze mogą wybierać z szerokiej gamy leków mających na celu spowolnienie lub odwrócenie miażdżycy, w tym cholesterolu leków przeciwpłytkowych, leków, leków przeciwzakrzepowych i beta-blokery. Wybór leków zostanie ustalona przez precyzyjnych objawów i warunków pacjenta i lekarza preferencje, wiedza i doświadczenie.

Start środków nie powinny zastąpić dźwięku porad medycznych i niezbędnych leków, ale wiele tradycyjnych środków tonik serca wiadomo, że są korzystne dodatki do leczenia dla oczyszczenia zatkanych naczyń krwionośnych. Świeże, zielone warzywa, takie jak gorzkie mniszek lekarski od dawna postrzegane przez zielarzy i uzdrowicieli kraju skorzystać zdrowia serca. Te zielone są bogate w żelazo, witaminy, wapń i przeciwutleniacze, które pomagają gładka i odbudowy ścian tętnic. Zielona herbata, kolejny tradycyjny środek, jest bogaty w związki przeciwutleniające i pomaga obniżyć poziom cholesterolu i obniżają ciśnienie krwi. Śledź porady lekarza, ale dodać warzywa do codziennej diety, aby pomóc prędkości czyszczenia naczyń krwionośnych.

Jak czyscic tętnic?

Jak czyscic tętnic?


Zatkanie tętnicy może powodować problemy niezliczone, a tętnice są odpowiedzialne za realizację tlenu i substancji odżywczych dla organizmu. Tablica nagromadzenie w tętnicach może prowadzić do chorób serca we wczesnym okresie życia. Na szczęście, do czyszczenia tętnic może być tak proste, jak co kilka zmian w stylu życia i diety.

Dieta

Przełączanie do diety o niskiej zawartości nasyconych tłuszczów (zwierzęcych) może pomóc obniżyć poziom cholesterolu i ostatecznie pozbawić tętnic nadmiaru tłuszczu. Z drugiej strony, nienasycone tłuszcze (roślinne) może pomóc kontrolować utlenianie lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) "złych" cząsteczek cholesterolu, zmniejsza tempo, w jakim formy blaszek w tętnicach. Dobrym źródłem tłuszczów nienasyconych są oliwy z oliwek, awokado i orzechy.

Łosoś i nasiona lnu zawierają tłuszcze omega-3, które kontrolują krzepliwość krwi i zapobiegają utlenianiu, natomiast pokarmy bogate w błonnik, takich jak zielone warzywa liściaste i fasoli, są bogate w błonnik i pomagają usunąć nadmiar tłuszczu w organizmie.

Czosnku jest szczególnie skuteczny w czyszczeniu tętnic, ponieważ hamuje zwapnienie i zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej tętnic. Zmniejsza to także ilość nanoplaque (blaszki w początkowych etapach tworzenia) i zapobiega utlenianiu cholesterolu. Świeże lub pieczony czosnek jest najlepszy, i można dodać go do potraw, sosów czy zup.

Leki naturalne

Liczba naturalnych środków może pomóc rozpuścić płytkę nazębną i pomaga utrzymać tętnice czyste. Na przykład, lecytyna może pomóc obniżyć ciśnienie krwi i rozpuścić płytkę nazębną. Możesz wziąć go w postaci kapsułek lub kupić je w formie granulatu i posypać ją na zboża i innych produktów spożywczych. Pieprz cayenne badano także na jego właściwości lecznicze serca. Aby uzyskać korzyści, kupić świeże papryki cayenne, posiekać je i dodać je do sosów czy zup.

Możesz także spróbować rozmawiać z lekarzem o chelatacji. Dzięki tej metodzie, EDTA amino-acid jest wstrzykiwana do organizmu, które przyczyniają się pozbyć toksyn (z których płytki nazębnej przykład). Chelatacja powinna odbywać się pod nadzorem lekarza, ponieważ obejmuje zastrzyki przez dłuższy okres czasu (co najmniej 30 dni) i może powodować działania niepożądane, takie jak bóle głowy, skurcze i bóle stawów.

Jakie są metody leczenia dla zainfekowanych Tonsil krypty?

Jakie są metody leczenia dla zainfekowanych Tonsil krypty?


Zakażone migdałków crypt może być poważnym problemem w przypadku jest bakteryjny ropień tworzących się migdałków. Ucha, nosa i gardła, specjalista znany jako otolaryngologa oceni infekcji i określa, czy interwencji medycznych lub chirurgicznych jest potrzebne.

Antybiotyki

Najmniej inwazyjna metoda i najniższe ryzyko leczenia zakażenia krypty migdałków jest przy kuracji antybiotykowej. Pamiętaj, aby poinformować lekarza, jeśli pacjent jest uczulony na jakieś leki, szczególnie penicyliny, jak wiele antybiotyków stosowanych w leczeniu zakażeń gardła zawiera penicyliny lub penicyliny pochodne. Pamiętaj, aby kontynuować robienie całą antybiotyki zgodnie z zaleceniami lekarza lub infekcja może się powtarzać.

Chirurgia

Jeśli zainfekowany migdałków krypta jest spowodowane ropnia, jest to poważna choroba, a interwencja chirurgiczna jest najprawdopodobniej potrzebne. Chirurg używać lokalnego środka znieczulającego w celu znieczulenia obszaru i wtedy wstrzyknąć strzykawką do migdałka usunąć ropę poprzez procedury zwanej "igły do ​​aspiracji."

Nacięcie

Inną metodą leczenia zakażonego migdałków krypty charakteryzujący ropnia jest przez nacięcie. W tym sposobie, ropień tnie się za pomocą skalpela, tak że ropa może wypłynąć i migdałki można leczyć.

Wycięcie migdałków

Całkowitego usunięcia całego migdałków nie jest zwykle konieczne do zakażenia kryptycznych migdałków, z wyjątkiem cięższych przypadków. Po migdałków przeprowadza się w takich warunkach, jest nazywany "ostra wycięcie migdałków." Może to być konieczne, jeśli procedury nie są skuteczne odprowadzanie lub masz częste zapalenie migdałków.

Zakażenia mogą mieć różną skalę

Rodzaj i nasilenie swoim tajemniczym infekcji migdałków będzie określić, która metoda leczenia jest odpowiedni dla Ciebie. Najbardziej drobne przypadki mogą wymagać tylko pełny przebieg leczenia, ale ciężkie zakażenie może wymagać znieczulenia ogólnego i usunięcie migdałków, z ryzyka i czasu rekonwalescencji.

Jak na zwiedzanie krypty w St. Peter's

Jak na zwiedzanie krypty w St. Peter's

W Bazylice Świętego Piotra w Rzymie znajduje się mało znany, Roman-era krypty. Zapomniane kiedy fundamenty Kościoła były zbudowane nad nim i odnaleziony w 1939, ten krypta zawiera to, co jest uznawany za grób Świętego Piotra, a także kilka innych grobów. Zwiedzanie krypty trwa około godzinę i pół, ma ograniczenie wiekowe 15 lub starszy, a tylko może pomieścić maksymalnie 250 osób w ciągu dowolnego dnia. Jeśli chcesz wziąć udział w tej wycieczki podczas pobytu w Rzymie, trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem.

Instrukcje

• Wyślij e-mail lub faks do organizacji, która nadzoruje krypty, biuro wykopalisk Watykanu, do żądania rezerwacji. Adres e-mail urzędu jest [email protected]; ich numer faksu jest + 39 06 69873017. To liczba osób w grupie i ich nazwy, języku chcesz wycieczka z przewodnikiem w i szereg dni Twoja Grupa będzie dostępny do zwiedzania. Szerszego zakresu dni, tym lepiej; Upewnij się, że piszesz na miesiąc w listach, nie liczby. Istnieją nie wycieczki w niedziele lub święta Kościoła. Musi również zawierać adres e-mail, numer faksu lub kompletny adres korespondencyjny, do którego chcesz odpowiedzi na wysłane.

• Oczekiwania na odpowiedź e-mail z urzędu. Odpowiedź zwykle przychodzi w ciągu miesiąca i będzie zawierać godzinę i dzień wycieczki, jak również numeru referencyjnego oraz instrukcje dotyczące sposobu zapłaty. Aby potwierdzić rezerwację, trzeba zapłacić w ciągu 20 dni od otrzymania odpowiedzi.

• Zapewnić, są odpowiednio ubranym w dniu zwiedzania. Nie może nosić koszulki bez rękawów; mężczyźni muszą nosić kostki długość spodni, kobiety-kostek spodnie lub spódnicę z hem, że spadnie poniżej kolana. Bo wycieczka odbywa się w bardzo wąskich przestrzeniach, może nie przynieść ze sobą plecaki, walizki, torebki wielkogabarytowych lub innych dużych obiektów. Fotografia i kamery wideo również nie są dozwolone. Jeśli nie zastosujemy się do ubioru lub prowadzą żadnych zakazanych element, będzie nie pozwoliły na trasie.

• Przejdź do biuro wykopalisk co najmniej 10 minut przed swoją trasę ma się rozpocząć. Przechodząc przez bramę w Via Paolo VI, po lewej stronie kolumnady można dostać się do biura. Trzeba będzie pokazać że Gwardii Szwajcarskiej stacjonujących tam potwierdzenia rezerwacji.

Jak wyczyścić migdałki krypty kamienie

Jak wyczyścić migdałki krypty kamienie

Migdałki stones (tonsillolith) są śmierdzący białe, żółtawe lub szaro rachunku, które tworzą w kryptach migdałków niektórych ludzi (kieszeni). Ludzie, którzy mieli ich usunięte migdałki nie kumam migdałki kamienie. Kamienie są wykonane z kombinacji komórek błon śluzowych, skóry, mineralnych wydzielin z migdałków i bakterii. One są nieszkodliwe, ale może być uciążliwe i są czynnikiem w złej oddech. Ludzie, którzy mają większe kieszenie w ich migdałki są bardziej podatne na rozwój migdałki kamienie. Bo migdałki kamienie generalnie nie są uważane za poważną chorobą, nie było wiele badań, aby nagrać, jak często występują. Przypadek raportu w pielęgniarka: The American Journal of podstawowej opieki zdrowotnej, vol. 31 nr 7, stwierdza, że "tonsilloliths nie są rzadkością w znalezieniu".

Instrukcje

• Płukać ciepłą wodą z solą dwa razy dziennie, aby rozluźnić migdałki kamienie i zabić bakterie.

• Patrz lekarza o uzyskanie recepty na antybakteryjny płyn do płukania ust, aby pomóc w zapobieganiu powstawania nowych migdałki kamienie.

• Idź do lekarza jeśli migdałki kamienie powodują że ci dyskomfort. Lekarz może usunąć kamienie przy użyciu pęsety.

• Skonsultować się z lekarzem o przechodzi procedurę o nazwie cryptolysis lasera, który zamyka kieszenie w migdałkach.

• Omówić możliwości posiadania migdałki usunięte z lekarzem. Wycięcie migdałków jest wykonywane tylko w przypadkach, gdy migdałki kamienie są tak mocno osadzony w migdałki, że usunięcie jest trudne lub niemożliwe, nie powodując uszkodzenia migdałki.

Jak usunąć białe rzeczy z tylnej części gardła

Plamy z białego na swoim migdałków może być objawem wielu chorób, ale jeśli nie są one ból lub podrażnioną, niewiele jest powodem do niepokoju. Jeśli palisz, białe zmiany w gardle może być objawem leukoplakii, które mogą przekształcić się w raka. Powinieneś mieć to spojrzał na natychmiast. Tak długo, jak białe plamki w gardle nie są bolesne, może to być bolesne, są rzeczy, które można zrobić na własną rękę, aby spróbować usunąć je.

Instrukcje

1 Szczotka język. Jedna wspólna przyczyna białymi plamkami na gardle jest krypt migdałków, które występują, gdy zanieczyszczenia zbierają się na migdałkach. Krypty te zwykle nie są bolesne, ale może powodować nieświeży oddech. Jeśli masz nieświeży oddech, szczotkowanie twój język za każdym razem myć zęby mogą poprawić kondycję.

2 płukać gardło płukania jamy ustnej. Łącząc regularne stosowanie płynu do płukania ust z szczotkowanie język dziennie może zapobiec krypt migdałków od zawsze formowania. Twoje białe zmiany mogą być objawem liszaj płaski, reakcją autoimmunologiczną, w tym przypadku do płukania jamy ustnej na bazie lidokainy będzie zdrętwiałe gardło i uczynić jedzenie bardziej komfortowe, jeśli zmiany są bolesne.

3 Zmień swoje nawyki. Palenia lub tytoń do żucia może powodować leukoplakia, który jest zazwyczaj łagodny, ale może potencjalnie przekształcić się w raka. Leukoplakia prezentuje z białymi zmian w gardle, więc jeśli zmiany utrzymują się dłużej niż dziesięć dni, do lekarza. Jeśli jest leukoplakia, rzucić palenie, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka. Białe plamy są objawem infekcji grzybiczych wywołanych przez żucie liści lub słomy można znaleźć na ziemi, inny zwyczaj należy przerwać. Ponadto, urazy chemiczne mogą powodować podobne zmiany i być trwałe z gumy, a nie połykania, leki takie jak paracetamol lub ibuprofen.

4 przyjmować antybiotyki. Białe plamki na gardle są widzialnym znakiem anginy i towarzyszy ból i dyskomfort jedzenia lub połykaniu. Jeśli masz uporczywy ból gardła i zauważyć białe plamki na swoim migdałków, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Prosty kurs antybiotyków będzie wyjaśnić większość przypadków anginy, ale jeśli się je często, lekarz może zalecić mając twoje migdałki usunięte w całości.

Wskazówki

  • Zawsze należy skontaktować się z lekarzem, jeśli białe plamki w gardle staje się bolesne i trwać dłużej niż dziesięć dni.

Jak czyścić Cryptic migdałki

Jak czyścić Cryptic migdałki


Migdałkach są masy tkanki limfoidalnej w tylnej części jamy ustnej w pobliżu otworu gardła. Są one częścią układu odpornościowego i może wahać się w wygląd od powierzchownych gładka, z kieszeniami lub szorstka z głębokimi kieszeniami. Te głębokie kieszenie są zwane krypty. Duże krypt mają tendencję do zbierania odpadków, takich jak bakterie, martwych komórek śluzowych, cząstki pyłu z powietrza i bitów żywności. Nagromadzenie tego gruzu wywołuje odpowiedź immunologiczną oraz atak białych krwinek. Efektem jest nieświeży oddech, ból gardła i lekko utworzenie cuchnącej, białawy guzek znany jako kamień migdałków. Aby utrzymać krypt migdałków czyste i zatrzymać powstawaniu kamieni migdałków, wykonaj poniższe czynności.

Instrukcje

1. Stań przed lustrem z usta otworzyć tak szeroki, jak to tylko możliwe. Świecić światło pióra na tylnej części gardła i wzrokowo swoje migdałki. Spójrz za białe plamy lub grudki.

2 Zanurz wacik w ciepłej wodzie. Wycisnąć aby usunąć nadmiar wody i zamiatać co wilgotne migdałków z wacikiem. Użyj lusterka, aby poprowadzić Cię. Skupić się na jakichkolwiek obszarach, gdzie można zobaczyć krypty migdałków lub gruzu. Jeśli napotkasz kamień, delikatnie prod zewnętrzną fałd tkanki migdałków zmusić kamień z krypty.

3 Po każdym dokładnie starta migdałków, płukać gardło płukania jamy ustnej antybakteryjnym.

4 Gotujemy filiżankę octu i odczekać, aż ostygnie. Następnie płukać gardło tym zamiast lub oprócz przeciwciała anty-bakteryjne do płukania jamy ustnej. Płyn pomaga usunąć wszelkie pozostałe zanieczyszczenia i kwasu w octu pomagają zapobiegać tworzeniu się kamieni migdałków.

5 Delikatnie szczotkować migdałki ze szczoteczką do zębów, które zostały spłukać płukania jamy ustnej antybakteryjnym do usuwania kamieni lub gruzu ze szczególnie głębokich krypt. Ostrzegamy jednak, ta metoda jest o wiele bardziej prawdopodobne, aby wyzwolić się z odruchu gardłowego niż przy użyciu wacika.

6 Napełnić zbiornik swojego ustnej irrigator rozcieńczonym roztworze do płukania jamy ustnej antybakteryjnym i ciepłej wody. Włącz go na najniższym poziomie i skierować strumień na swoje migdałki, aby wypłukać wszelkie pozostałe cząstki.

Wskazówki:

  • Bądź łagodny, gdy zamiatanie lub szturchając twoje migdałki. Ustaw Irrigator na najniższym poziomie lub może spowodować twoje migdałki krwawić. Jeśli tak się stanie, należy natychmiast zatrzymać i płukać w ciepłej słonej wody. Nie należy używać do skrobania paznokciem o migdałków. To może prowadzić do infekcji.

Jak czyścić migdałki tajemnicze

Jak czyścić migdałki tajemnicze

Migdałki są masy tkanki limfatycznej w tylnej części jamy ustnej w pobliżu otworu gardła. Oni są częścią układu odpornościowego i może wahać się w wygląd od gładkich, z powierzchownych kieszenie, lub surowca z głębokimi kieszeniami. Te głębokie kieszenie są nazywane krypt. Dużych krypty mają tendencję do zbierania zanieczyszczeń, takich jak bakterie, martwe komórki, błon śluzowych, pyłu cząstek z powietrza i bity żywności. Akumulacja tego gruzu wyzwala odpowiedź immunologiczną i ataku przez białych krwinek. Wynik jest zły oddech, lekko ból gardła i powstawania cuchnące, białawe ryczałtu znany jako kamień migdałków. Aby zachować swoje migdałki krypty czyste i powstrzymać powstawanie migdałki kamienie, wykonaj poniższe czynności.

Instrukcje

• Podstawka z przodu lustro z usta otworzyć tak szeroki jak to możliwe. Świecić światło na tylnej części gardła pióro i wizualnie zbadać swoje migdałki. Szukać wszelki białe plamki lub guzki.

• Dip wacikiem w ciepłej wodzie. Ściśnij do usunięcia nadmiaru wody i zamiatać każdego migdałki z wilgotnym wacikiem. Cię za pomocą lustra. Skupić się na każdym z obszarów, gdzie można zobaczyć migdałki krypty lub gruzu. Jeśli napotkasz kamień, delikatnie prod zewnętrznej fałd tkanki migdałków zmusić kamień z krypty.

• Po mają dokładnie starta każdego migdałków, gardła z antybakteryjny płyn do płukania ust.

• Zagotować szklanki octu i poczekaj, aż do ostygnięcia. Następnie płukać gardło, zamiast lub oprócz, antybakteryjny płyn do płukania ust. Ciecz pomoże pozbyć się wszelkich pozostałych resztek i kwas w occie przyczyni się do zapobiegania powstawania migdałki kamienie.

• Szczotka delikatnie migdałki z szczoteczkę, który został wypłukany z antybakteryjny płyn do płukania usunąć kamienie i gruz z krypty szczególnie głębokie. Ostrzegamy, jednak Metoda ta jest bardziej prawdopodobne spowodować gag reflex, niż za pomocą wacika.

• Napełnić zbiornik ustne irrigator z Rozcieńczony roztwór antybakteryjny płyn do płukania ust i ciepłej wody. Włączam go na najniższą wartość i bezpośrednie spray w migdałkach przepłukiwanie wszelkich pozostałych cząstek.

Jak zrobić książkę zaklęcie na Halloween

Jak zrobić książkę zaklęcie na Halloween

Halloween jest spookiest czas roku i co lepsze sposób aby dodać do straszny atmosfery niż zrobić książkę starożytne zaklęcie? Można straszyć przyjaciół z czary aby wyczarować dawno martwe zwłoki z cmentarza lub rzucić zaklęcie umieścić czar na kandyzowanego. Zaklęcie książki jest dość łatwe do wykonania, ale trzeba będzie poświęcić trochę czasu aby ją tylko w prawo. Jak straszne, śmieszne, a wręcz przerażające to to będzie do Ciebie.

Instrukcje

Przygotowywanie stron

• Mieszanka razem w garnku z tworzywa sztucznego 18 ml (1 łyżka) brąz farba i 6 ml (1 łyżeczka) białą farbą. Próbujesz zrobić kolorze sepii strony stary wygląd książki. Dodać więcej brown stał się ciemniejszy, bardziej biały aby kolor jaśniejszy.

• Dodać wody do mieszanki farby do bardzo cienkich go w dół. Na wiek książki nie chcesz herb stron, ale wystarczy dodać wskazówkę dotyczącą sepii.

• Miejsce gazety pod spodem na pierwszej stronie swojej książki. Zanurzyć szczoteczkę w mieszaninie rozcieńczona farba i farby pierwszą stronę z długim pędzlem stokes będzie poziomo po drugiej stronie, aż cała strona jest objęty. Powtórz ten krok na każdej stronie książki.

• Podstawa książki otwarte do wyschnięcia. Można umieścić ręcznik na chłodnicy i stoją książki na górze; Jeśli jest ładna pogoda stać go na zewnątrz w kawałek gazety.

Dekorowanie covey

• Wybrać dobry tytuł książki pisowni, coś w stylu "Dark zaklęcia" lub "Journal of Black Magic". Może nawet tworzą nazwiska autora, Władimir Eldritch lub Vampyre krypty.

• Użyj złote lub srebrne pióro napisać nazwę swojego książkę i autor w centrum pokrywę przednią. Użyj stylu gotyckim kaligrafia lub po prostu napisać go w nieco postrzępione pisma do sprawiają, że pojawiają się bardziej przerażające.

• Udekoruj z resztą swojej okładce przez klejenia na nietoperze, które można wyciąć. Dodać pajęczyny; można ją kupić w sklepie lub można rysować je z białe pióra. Dodaj zdjęcia szkielety, miotłach, skurczone głowy - wszystko co lubisz. Można kupić te, wyciąć je z czasopisma lub narysować je sobie i wyciąć je.

Dodać czary

• Sprawdzić w Internecie na pomysły czarów lub uzupełnić je sobie. Na przykład może to być coś w stylu: "dwie osoby wiążące razem - miejsce postać człowieka na jednym końcu kominku i postać kobiety na drugim końcu. Zebrać kawałek włosów od każdej osoby. Dołączyć włosy z kropli wosk do ich odpowiednich liczb. W ciągu siedmiu dni przenieść każdy rysunek bliżej do siebie, aż do ostatniego dnia spotykają się w środku."

• Puste strony na początku, a potem pisz zaklęcie na każdej stronie z czarny długopis lub pióro kaligrafii. Można dodać rysunkami lub diagramami na stronach aby uczynić go bardziej interesujące. Miejsce numer strony na dole każdej strony zaklęcie.

• Wrócić do początku pustą stronę i napisać stronę zawartości z numerem odpowiedniej strony, na przykład; Wiązanie zaklęcie 01, 02 zaklęcie miłości, budząc zmarłych 03 i tak dalej. Książki straszne zaklęcie została ukończona.

Jak usunąć migdałki kamienie

Jak usunąć migdałki kamienie

Jeśli kiedykolwiek miał do czynienia z migdałki kamienie, to wiesz, jak irytujące może być. Opuszczają faul smak w ustach i pachną jeszcze gorzej. Oprócz tego, że często zostawiają cię uczucie jak coś tkwi w tylnej części gardła. Chociaż te małe przyrosty gromadzą się w kryptach migdałków, usuwanie tonsil stones jest łatwe, gdy po kilku prostych krokach.

Instrukcje

• Zwilż wacikiem z wody. Upewnij się, że to nie ociekania mokre.

• Trzymać lustro i mała latarka w samej ręki w przód twarz usta szeroko otwarte, więc można zobaczyć również w tylnej części gardła.

• Zamiatać każdego migdałki krypty gdzie można zauważyć lub wyczuć migdałki kamienie ukrywanie. Upewnij się, że nie popychać kamienie dalej w swoje migdałki krypty. Można również delikatnie kłuć zewnętrznej krotnie migdałki krypty zmusić się kamienie.

• Spłukać i płukać z dotleniający do płukania jamy ustnej raz usunąłeś każdego kamienia widoczne i odczuwalne.

• Napełnić zbiornik twój ustne irrigator z letnią wodą.

• Otwarte szeroko usta i spojrzeć w lustro z latarką, więc można zlokalizować żadnych widocznych migdałki kamienie.

• Włączyć ustne irrigator i określić jego najniższe ustawienie.

• Nawadniania swoje migdałki krypty z wody, które pulsuje od ustne irrigator. To należy wypłukać migdałki kamienie, widziałeś wcześniej.

• Spłukać i płukać z dotleniający do płukania jamy ustnej po zadowalająco usunięto każdy kamień migdałków.

Jak zbudować krypta Halloween

Nawiedzone domy i straszy labirynty są powszechne podczas Halloween jako sposób do rozpoznania i zaangażowanie osób w sezonie. Haunted krypta będą miały taki sam wpływ na odwiedzający, ale o skręcie bardziej niekonwencjonalne. Przekształcić swoje podwórko lub piwnicy w krypcie Halloween trick-or-treaters lub odwiedzić znajomych i członków rodziny do zbadania. Zaprojektować krypty jest tak przerażające, jak chcesz, w zależności od grupy wiekowej, można oczekiwać, aby go odwiedzić.

Instrukcje

• Wyznaczenia obszaru do krypty kącie piwnicy lub części stoczni.

• Uruchomić bielizny do sekcji poza obszar w kształcie kwadratu. Miejsce stawki lub Polaków do ziemi do przechowywania wierszy, jeśli twój krypta jest na zewnątrz.

• Zawiesić szare arkusze na stronach każdego wiersza do postaci czterech ścian. Zasłona dodatkowy arkusz w górę do krypty.

• Farba wewnątrz arkusza tylnej ściany farbą blask w ciemności. Malować sylwetka ducha lub osoby na arkuszu.

• Dodać niektórych blask w--dark malowane handprints na wewnątrz krypty na innych ścianach.

• Umieścić niektóre czarne światła w rogach wewnątrz krypty do oświetlenia obrazów.

• Punktowy niektóre skały i kawałki betonu poza przedniej części krypty tak, aby pojawić się stare i zniszczone. Malować jakieś szare bloki styropianu, jeśli nie masz potłuczone kawałki betonu. Rozbić je na kawałki.

• Miejsce fałszywych pajęczyny i pająki wokół przedniej części krypty.

Jak usunąć z rany Slough

Jak usunąć z rany Slough

W związku z ran, Slough żyje tkanki skóry, które mogą mieć żółtej lub biały wygląd. Ważne jest, aby usunąć tę tkankę, aby zapobiec zakażeniu i wspomagającymi proces gojenia. Zakażenie może prowadzić do śmierci otaczających tkanek (martwicy), które może być bardzo niebezpieczne dla pacjenta. Techniczny termin na usunięcie Slough jest oczyszczenie. Jedną z metod oczyszczenie jest użycie enzymów, które są biologiczne lub syntetyczne białka, które przyspieszają szybkość reakcji zachodzących bez siebie są wykorzystane. W chwili pisania tego tekstu, jest jeden zatwierdzony enzym obrotu dla celów oczyszczenie zwanych Santyl maść.

Instrukcje

1 Używać rękawic medycznych do celów sanitarnych. Umieść chorej kończyny lub części ciała nad sterylną gazą.

2 przepłukać miejsce zetknięcia sterylnej soli fizjologicznej. Wlać tyle do rany, aby je wyczyścić, tak dokładnie jak to możliwe.

3 Ostrożnie wytrzeć ranę sterylną gazą celu usunięcia nadmiaru soli fizjologicznej.

4 Zastosuj niektóre maści do sterylną gazą. Ostrożnie stosować maści na wszystkich obszarach rany. Maść powinna być stosowana tak, że jest tak gruba jak bilon.

5 Zwilż sterylnego gazika wystarczająco duży, aby pokryć całą ranę sterylnym roztworem soli fizjologicznej. Weź zwinięte suchą gazę i całkowicie przykryć wilgotną gazą, za pomocą taśmy medycznej, aby zabezpieczyć go na miejscu.

6 Zostaw ranę sam przez 24 godziny, a następnie wyjąć opatrunek. Powtórz ten proces, co 24 godziny, aż wszystkie ślady zostały usunięte Slough i rana jest czysta i uzdrowienie ładnie.

Wskazówki

  • Santyl produkt jest tylko na receptę i powinny być używane pod opieką i nadzorem lekarza lub innego wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia.
  • W przypadku wystąpienia krwawienia i trwa po zastosowaniu ciśnienia o więcej niż 10 minut, należy zasięgnąć pomocy lekarskiej.

Jak wiedzieć, kiedy poziom cukru Wypada

Jak wiedzieć, kiedy poziom cukru Wypada

Glukozy, określana jako cukier jest głównym źródłem energii organizmu. Bez glukozy organizm nie może funkcjonować i wyłącza. Gdy stężenie cukru spadnie, złego samopoczucia i zauważy różnice w swoim wyglądzie i zachowaniu. Osoby z cukrzycą mają dodatkową wyzwaniu bilansowania ich poziom cukru, ponieważ ich ciała nie naturalnie wchłaniać cukru. Wiedząc, kiedy spadek poziomu cukru we krwi jest niezbędne, ponieważ jeśli spadnie zbyt nisko, można przejść do drgawek i zemdleć.

Instrukcje

1 monitor, jak się czujesz, ponieważ niektóre warunki mogą wskazywać niski poziom cukru we krwi. Jeśli masz bóle głowy lub czujesz się nastrojowy, drażliwość, senność lub zawroty głowy, może być wywołane przez spadek poziomu cukru.

2 Rozpoznaj fizyczne objawy niskiego poziomu cukru. Jeśli widzisz podwójnie lub mają niewyraźne widzenie, niski poziom cukru może być winien. Szybkie bicie serca i blada, wilgotna skóra są także wspólne, kiedy poziom cukru jest niski.

3 Śledzenie zachowania snu. Koszmary i nadmierne pocenie się podczas snu, mogą być objawy niskiego poziomu cukru we krwi, zgodnie z National Institute of Diabetes i przewodu i chorób nerek.

4 Skonsultuj się z lekarzem, jeśli wziąć leki przeciwcukrzycowe, takie jak insulina lub cukrzycą pigułki. Pewne leki cukrzyca może powodować niski poziom cukru we krwi.

5 Sprawdzić oznaki głodu. Jeśli twój żołądek burczy z powodu głodu cukru we krwi może spadły. Zadaj sobie pytanie, kiedy ostatnio miał coś do jedzenia. Pomijanie posiłków lub nie jeść wystarczającą ilość żywności, może obniżyć poziom cukru we krwi.

6 Sprawdź, czy poziom cukru we krwi z monitora glukozy, aby zobaczyć, czy jest on niski. Glukozy monitory użyć niewielkiej próbki krwi do pomiaru poziomu cukru we krwi. Wynik jest przedstawiony w ilości, którą można przełożyć na łagodną, ​​umiarkowaną i ciężką cukru we krwi. Normalny zakres cukru we krwi od 70 do 100 mg / dl; łagodne niski zakres cukru we krwi wynosi 60 lub 65 mg / dl; umiarkowany zakres cukru we krwi wynosi 50 lub 55 mg / dl; ciężkie zakres stężenia cukru we krwi 40 lub 30 lub nawet do 20 mg / dl.

Jak Go Po moich marzeń i nadziei bez strachu

Jak Go Po moich marzeń i nadziei bez strachu

Jeśli chodzi o osiągnięcia nasze nadzieje i marzenia, często mają tendencję do samodzielnego sabotażu i dać sobie wymówek dla których nie jesteśmy w stanie coś zrobić. Strach przed porażką często gra w to, i wiele osób ma szkolić się zbliżyć swoje cele, nie pozwalając strach wykoleić nich. Kiedy idziesz po swoich nadziei i marzeń, bez obawy, zachować kilka pojęć w umyśle.

Instrukcje

1 Ustaw swoje cele na piśmie, w którym można się do nich często. Lista czynności niezbędnych do osiągnięcia swoje nadzieje i marzenia, a także powody, można porozmawiać sobie z nimi. Sformułowania rozsądnego planu pokonania przeszkód w każdym kroku; Twoja nowa firma może nie zarabiać pieniądze tak szybko, jak to było przewidywane. Plan B jest zarabiają niektórych zasobów posiadasz lub wyjmując domu kapitałowych pożyczki na fali cię.

2 Zrób pierwszy krok. Nawet jeśli jest mały, dokonać zmian lub decyzję albo zrobić coś pozytywnego, które stawia się na drodze do osiągnięcia. Pamiętaj, że każdy cel chcesz osiągnąć jest zrobione przez szereg etapów, i trzeba tylko zrobić jedną na raz. Pamiętając o tym może zrobić duży cel obraz mniej zastraszające.

3 Określić swoje negatywne emocje jak strach, i uznać je, nie pozwalając im wpływać na swoje decyzje. Powiedz sobie, dlaczego się boisz, i przypomnieć sobie, że uczucia są tymczasowe.

4 Rekonstrukcja jak się czujesz o braku. Zamiast widzieć coś nie działa za pierwszym razem jak dzwon pogrzebowy swojego celu, burzy mózgów inny sposób można zrobić coś wymyślimy. Rozumiemy, że najtrudniejsze rzeczy podjąć będzie musiał zaczepów i niepowodzenia, które trzeba będzie obejść.

5 Świętuj każdy wykonany krok, i opracowania "może zrobić" postawy. Uznać, że każda realizacja to kolejny krok bliżej do swoich marzeń, i nadać jej wagi, na jaką zasługuje jako zwycięstwo sprawia, że ​​jesteś silniejszy i daje zaufanie do następnego kroku. Na przykład, za każdym razem można stracić 10 funtów, okazuje się, że masz to w sobie stracić kolejne 10 i nie ma powodu, dlaczego nie można.

6 Upoważnia się, zadając pytania, które przypominają, kto jest odpowiedzialny za swojego życia. Zadaj sobie pytanie, czy jesteś w kontroli nad swoim losem i swoim strachu przed porażką. Zadaj sobie pytanie, co jest najgorsze, co może się zdarzyć, jeśli nie uda, a to, co jest najlepsze? Określić, czy jeden przewyższają inne. Przejmij kontrolę nad swoim życiem, pamiętając, że są tylko na tyle, aby coś się stało.

Jak walczyć z Acid Reflux oglądając diecie

Jak walczyć z Acid Reflux oglądając diecie


Kwas refluks lub zgaga to stan, gdy żołądek jest spotęgowane po spożyciu kwaśnych pokarmów. Jest to spowodowane, gdy pokarm przemieszcza się z żołądka do przełyku. Prowadzenie diety kwasu refluks i po zdrowych nawyków żywieniowych pomoże ulgę kwasu refluks. Unikanie jedzenia, że ​​przyczyną tego stanu zdrowia: kawa, ser, tłuste jedzenie i innych kwaśnych pokarmów może pomóc kontrolować ten stan

Instrukcje

1 Objawy choroby są Acid Reflux kaszel, nudności, odbijanie, uczucie pieczenia w klatce piersiowej.
Objawy refluksu kwasu można łatwo pogarsza ustanawiające, slouching - wszystko zamiast prawidłowej postawy mogą wywierać nacisk na żołądek i spowodować dalsze dyskomfort z tego stanu. Nie ustanawiają po jedzenie, jedzenie może być jedzone w co najmniej 2 godziny przed pójściem spać.

2 Przejadanie się może powodować choroby kwasu refluks. Jest stary dobry folk mówiąc zdrowej kontroli posiłku: przestać jeść, gdy jeszcze czuć nieco głodni. Uzupełnienie posiłków tak bardzo, jak można z włókna i zielone warzywa. Alkaliczne żywności, takich jak warzywa będą newtralize kwasowość trawionego pokarmu, dając ulgę kwasu refluks.

3 Picie ulgę objawy refluksu kwasu mleko może. Refluks / zgaga / jest zwykle produkowany przez jedzenie przetworzone i tłuste jedzenie i przez szczęście roślinności w diecie. Zrównoważenia posiłków, dodając warzywa i owoce. Jeśli rozwijać i utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe i diety dla choroby refluksowej kwasu, można znacznie elliminate objawy, a ostatecznie samej choroby

Jak Twoja laska Rozmiar

Laski zapewnić ludziom pewnych problemów medycznych możliwość pozostania tak mobilny, jak to możliwe, a zarazem wsparcie, którego potrzebują. Nieprawidłowo wielkości mobilność limity trzciny i może powodować ból, a nawet szkodliwe dla użytkownika. Skontaktować się z lekarzem przed doborem swoją laskę, ale kiedy już konsultować ją, doborze trzciny jest dość po prostu proces.

Instrukcje

1 Umieść na normalnych butach. Jeśli rozmiar laskę podczas noszenia nieodpowiednich butów, to będziesz miał słabą pomiar. Po buty są na, stać w normalnej, swobodnej postawy, łokcie lekko ugięte.

2 Poproś znajomego, aby użyć taśmy mierniczej i zaznacz odległość od podłogi do dolnej przetłoczenie nadgarstka.

3 Runda pomiaru z dokładnością do ¼ cala i zamówić swoją laskę w tym rozmiarze.

Wskazówki

  • Możesz sprawdzić, czy istniejące trzciny jest odpowiedniej wielkości, obracając go do góry nogami i usuwanie gumową zatyczkę na końcu. Umieść górną część trzciny na ziemi i zaznaczyć dno trzciny, gdzie spotyka środkowy przetłoczenie nadgarstka. Mieć laskę cięcia tutaj, aby to odpowiedni rozmiar dla swojego wzrostu.

Jak Know Your Glasses Rozmiar

Jak Know Your Glasses Rozmiar

Istnieje kilka różnych pomiarów, które muszą być podjęte w celu określenia wielkości parą okularów. Wszystkie te pomiary są w milimetrach. W przeciwieństwie do niektórych typów elementów mody, istnieje prawdopodobnie wiele różnych rozmiarów, że okulary doskonale pasują na twarzy. Tylko dlatego, że znaleźliśmy jeden rozmiar Ci się nie podoba, nie znaczy, że nie chciałby także innych. Jednakże, poprzez znalezienie wielkości szklanki, lub niewiele, że jesteś zadowolony z, zakupu okularów w przyszłości może być prostsze.

Instrukcje

1 Określ swój ogólny rozmiar mierząc szerokość głowy na wysokości oczu. Będziesz potrzebował okularów, które mają rozmiar szerokość, łącznie z końcówkami, pasujących się ściśle do szerokości rozmiaru swoją twarz za.

2 Zmierz most dla okularów starasz się na. Ten pomiar jest od dwóch wewnętrznych rogach soczewek.

3 Zmierz rozmiar oczu okularów. Powierzchnia oka jest pełna szerokość jednego obiektywu, czyli poziomo w obiektyw z jednej strony na drugą w najszerszej części.

4 Warto pomiar B poprzez pomiar wysokości soczewki, która jest pionowa w pomiar najdłuższej punkcie.

5 Pobierz pomiar długości świątyni. To działa ramię w ramce, a kompletny pomiar zawiera żadnych zagięć.

6 Kombajny wyniki w jednym pomiarze. Podobnie jak spodnie, które potrzebują zarówno talii i pomiar długości, aby uzyskać doskonałe dopasowanie, okulary są kombinacją oka, mostu i pomiarów świątyni. Na przykład, możesz mieć 40-18-140 rozmiar. Pomiar B dostaje się na końcu, jeśli okulary są wielopostaciowe. Oprócz tego, wielkość może się zmieniać, w oparciu o stylu klatki ma i wielkości elementów końcowych.

7 Włóż okulary. Jeśli czujesz się dobrze okulary te na twarzy i są wygodne, to rozmiar działa dla Ciebie. Wiele rozmiary ramki będzie prawdopodobnie dopasować swoją twarz, więc spróbuj na kilka przed podjęciem decyzji.

Jak wykupić wbudowanego Splinter

Jak wykupić wbudowanego Splinter

Możesz dostać drzazgę gdy ręce, nogi lub innego obszaru skóry w kontakcie z surowcem materiałów, takich jak nielakierowanej podłóg drewnianych. Należy zachować ostrożność, aby uniknąć drzazg coraz. Nosić buty do ochrony stóp i rękawice do ochrony rąk przed szorstkimi powierzchniami. Ciernie, briers szorstki, a nawet kawałki metalu mogą osadzać się pod skórą. Zasięgnąć porady lekarza, jeśli odłamki pochodzą z materiałów metalowych. Może trzeba otrzymać tężec strzał, jeśli nie otrzymał jeden w ciągu ostatnich 10 lat.

Instrukcje

1 chwytania pęsety w jednej ręce, złapał koniec drzazgę, która jest widoczna nad skórą.

2 Delikatnie wyciągnij drzazgę w tym samym kierunku, który wszedł na skórę.

3 Dokładnie oczyścić powierzchnię wodą z mydłem.

4 Oczyść całą okolicę z alkoholem, jeśli nie jesteś w stanie chwycić wystający kawałek drzazgi. Użyj pęsety, aby wycisnąć i przenieść drzazgę, dopóki nie są w stanie uchwycić koniec pęsetą do usunięcia ze skóry.

5 Zobacz lekarza, jeśli nie jesteś w stanie usunąć drzazgę na własną rękę. Obszar może się zarazić i spuchnięte, jeśli obiekt nie wypadają zagraniczne.

Wskazówki

  • Moczenie obszar w mieszaninie octu i sody oczyszczonej może pomóc wypchnąć drzazgę, która jest głęboko zakorzeniona. Niech obszar dotknięty zanurzyć w mieszaninie przez 20 do 30 minut. Barbotowanie która naturalnie występuje umożliwia wymuszenie źdźbło w górę i na zewnątrz ze skóry.
  • Usuwanie drzazgi mogą być bolesne. Może także wystąpić niewielkie ilości krwawienia z okolicy, gdy drzazga zostanie usunięty. Odłamki metalu mogą wymagać tężec strzał jeśli szczepienia nie są aktualne.

Jakie są funkcje chromosomów komórek ludzkich?

Jakie są funkcje chromosomów komórek ludzkich?

Słowo "chromosom" pochodzi od "barwy" greckiej (kolor) i "soma" (ciało). Ludzie mają 46 chromosomów ułożonych w 23 parach. Większość gatunków zawiera przeciętnie od 10 do 50 wszystkich chromosomów według Science sklarowane. Łosoś atlantycki w sumie 58 chromosomów, psy mają 78, świnie i bydło mają 38, 60, wymienione przez Colorado State University.

Przechowywanie Kod genetyczny

Chromosom strukturę komórkową, która zawiera materiał genetyczny wymaganych przez organizm do wzrostu i rozwoju. Każdy chromosom składa się z dużego, zwiniętej cząsteczki zwanej DNA (kwas dezoksyrybonukleinowy). Kiedy naukowcy patrzeć chromosomów za pomocą mikroskopów, mogą "zobaczyć" te zwinięte struktury wyraźnie. Każda cząsteczka DNA składa się z łańcucha jednostek zwanych nasze "geny". Geny to odcinki DNA, które kodują specyficznych białek, takich jak enzymy i hormony.

Określenie płci

Jeden z 23 par chromosomów człowieka jest "hormon płciowy." To ma jeden chromosom X i jeden chromosom Y u mężczyzn z naszego gatunku i dwóch chromosomów X u kobiet. Płeć dziecka, która jest określana przez chromosom męski przechodzi w dół. Jeśli przechodzi się chromosom X z pary XY, dziecko będzie rozwijać się w kobietę. Jeśli przechodzi po jego chromosom Y, dziecko będzie rozwijać się w samca.

Podział komórki kontroli

Chromosomy zapewnić podział komórek ("mitoza") dzieje się powodzeniem. Kiedy powstaje nowa komórka, na przykład, jest chromosomy komórki macierzystej, które zapewniają, że komórki potomne otrzymują wszystkie niezbędne informacje potrzebne do wzrostu i prawidłowego rozwoju. "Centromerach" są struktury, które zapewniają, że chromosomy przenieść do odpowiednich miejsc w komórkach, wyjaśnia Clare O'Connor w "Nature". Zrozumieniu zaburzeń, które występują w wyniku nieprawidłowego wytwarzania komórek dowodzi, jak ważne chromosomy są do życia.

Konserwacja i przechowywanie białka

Białka są niezbędne dla nas, ponieważ wykonują one wiele różnorodnych funkcji w naszym organizmie. Przykładowo, działają one jako enzymy podczas trawienia, co hormonów pozwalających kontrolować wzorce naszego cyklu życia i jako nośniki tlenu wewnątrz krwią. Chromosomy dyktować sekwencję wszystkich białek tworzonych w naszych organizmach, utrzymując porządek DNA, a także przechowywanie zwiniętego białka w ich strukturze. To właśnie te białka związane z DNA, które pomagają pakować DNA poprawnie.

Jak poprawić świadomość sensoryczną

Jak poprawić świadomość sensoryczną

Ludzie mają pięć zmysłów, aby pomóc im przez życie codzienne, ale postrzeganie zmysłowe nie jest zawsze stosowana w całej jego rozciągłości. Niektóre z nich, jak żołnierze, sztuk walki i policjantów, na przykład, zauważyć rzeczy, które wielu ludzi wychodzą, bo zmaksymalizować ich zmysły, aby zwracać szczególną uwagę na swoje otoczenie. Poprawić świadomość sensoryczną z ćwiczeń i praktyk w celu zwiększenia zdolności mózgu do przetwarzania informacji zmysły paszy.

Instrukcje

1 Oddychaj naturalnie zawsze być otwarty na świat wokół ciebie. Ćwiczyć głębokie ćwiczenia oddechowe i pobyt spokojny i czuły w tej chwili, ale nie nakłada się na siebie wzorca oddychania poza wykonywaniem lub praktyki. Zamiast uczyć się, aby twoje ciało naturalnie oddychać, jak to będzie. To zbliża się do zen koncepcji pustym umysłem, i pomaga otworzyć swój umysł do informacji sensorycznej.

2 Wykonywanie codziennych czynności, takich jak coraz kawę lub chodzenie do biura, ale wykorzystać tylko jedną z twoich zmysłów zwrócić szczególną uwagę na świat wokół ciebie. Skupić uwagę na wszystko, co pachnie jeden dzień i spróbować zapamiętać każdy zapach można doświadczyć. Następnego dnia, powtórzyć tę samą działalność, ale skupić się na innym znaczeniu, takie jak przesłuchania.

3 Doświadczenie zmysłowe obraz danej lokalizacji. Zatrzymaj się i zamknij oczy jak wizja jest podstawowym sensie, że większość ludzi polegać na uzyskaniu informacji o lokalizacji. Zamiast skupić się na tym, co twoje zmysły są cztery inne informujące. Posłuchaj, zapach, smak i czuć wokół siebie środowisko, bez ruchu. Ułożyła sensorycznej obraz miejsca, które wyklucza wizję.

4 Expose się do wrażeń zmysłowych, które nie mogą wystąpić regularnie. Szukać zapachów, smaków i tekstur, które nie napotykają często. Artykułować do siebie to, czego doświadczamy jako zmysły przetwarzać nowe bodźce. Praktyka ta pomoże mózg znać dokładnie, co to jest postrzegasz.

5 Skoncentruj się na jednym ze swoich zmysłów, z wyłączeniem wszystkich innych, i sprawdzić, czy inne zmysły są ostrzejsze niż normalnie. Na przykład, zamknąć oczy, gdy spróbujesz skupić się na rozprawie. To pomaga niektórzy ludzie odróżnić dźwięki, że nie może normalnie postrzegają.