adcov.com

kortyzol jak się pozbyć

Jak się pozbyć Gas Naturally

Jak się pozbyć Gas Naturally


Jak się pozbyć Gas Oczywiście jest dość łatwe zadanie. Oto kilka porad i wskazówek, aby dostać się na właściwej drodze.

Instrukcje

1 Przede wszystkim trzeba żuć jedzenie dobrze. Przez nie odpowiednio uruchomieniem trawienia z pełną żucia jedzenie Gas wybuduje się lub staje raczej pachnące. Aby tego uniknąć, a do rozpoczęcia leczenia Gaz naturalny należy dokładnie żuć jedzenie.

2 Bądź świadomy swoich nawyków oddechowych. Dużo gazu wylotowego niektórych osób faktycznie chodzi o wyniku przełykania, ze względu na gumie do żucia, itd palenia wprowadza to gazy, które nie będą łatwo absorbują do ciała, a tym samym musi być uwalniany w sposób naturalny w postaci gazu, przez świadomość tego można go zatrzymać lub zmniejszyć znacząco.

3 Dalej oglądać diety. Trzymaj się z dala od dużych dań tłustych, niektórych cukrów i węglowodanów. Te pokarmy o dużych źródeł (takich jak te ziarna) spowoduje problemy absorpcji, a zatem będzie produkować znacznie więcej gazu, które będą inne pokarmy. Dowiedz się tych pokarmów lub pokarmów, które powodują, aby przejść gaz i trzymaj się z dala.

4 Następnie można spojrzeć na uzyskanie kilka szybkich środków zaradczych. Nasiona kopru włoskiego są bardzo popularne (szybkie, jak jest powiązany poniżej). Również popularne jest węgiel aktywowany, po prostu dodaj kilka łyżek do szklanki wody i wypić.
Ponadto można spróbować zneutralizować zapach, dodać olejek miętowy do pewnego wody i pić, aby dać gazu piękny miętowy zapach. Albo możesz iść i patrzeć na warzywa kombu. Kombu jest sprzedawany w wielu sklepach spożywczych i Azji wiedzą przeciwdziałania skutkom gazu. Tylko trochę pas Kombu i będzie ustawiony. Innym dobrym rozwiązaniem jest nasion kozieradki, wymieszać je z równą części koperkiem. Każdy dzień trwa około 5 gramów i powinien kontrolować wzdęcia.

Jak się pozbyć wody w kanale słuchowym

, Który właśnie wyszedł z basenu (lub wanną, morze, jezioro, itp). Doświadczenie może być najbardziej udany, ale teraz trzeba to nieprzyjemne uczucie mokre ucha. To może prowadzić do zapalenia ucha zewnętrznego (ucho pływaka) i innych infekcji ucha, które ostatecznie wspólną wpłynie słuchu. Plus, jeśli jesteś jak większość ludzi, chcesz być szczęśliwy tylko dostać wypiaskowaną wodę z waszych kanałach słuchowych. Oto kilka podpowiedzi.

Instrukcje

Jak się pozbyć wody w kanale słuchowym

1 Spróbuj przenieść jak najwięcej wody, jak to możliwe, jak tylko skończysz z aktywnością wody. Przechylić głowę z boku na bok, aby umożliwić odpływ wody. Możesz też wysuszyć ucha zewnętrznego z ręcznikiem. Specjalne suszarki do uszu dostępne w sprzedaży są również dostępne. Suszarki do włosów mogą być również stosowane, ale należy uważać, aby nie trzymać go zbyt blisko lub pozostawić go tam zbyt długo, jak można palić ucha lub spowodować uszkodzenie słuchu. Mniej czasu woda siedzi w uchu, tym lepiej.

2 dodać więcej wody. Jako nieskuteczne jak to może brzmieć, dodatkowa woda rzeczywiście pomaga wylewać wodę z istniejących. Wystarczy wziąć kroplomierza i napełnić go wodą. Wycisnąć kilka kropli do ucha i natychmiast odwrócić głowę tak ucho skierowane do dołu. Spuścić wodę z ucha. Powtarzaj, aż cała woda została usunięta z.

3 Zastosuj ciśnienie zewnętrzne. Ciekawa sztuczka jest ustanowienie na łóżku z głową wiszą nad boku. Dotknięte ucho należy unieść w kierunku podłogi. Puchar jedną ręką na ucho, a następnie naciśnij dłoni stanowczo przeciw. To tworzy ssania, które popycha wodę można wyciągnąć swoją rękę.

4 Stosując ciśnienie wewnętrzne, możesz popchnąć wodę. Aby to zrobić, przechylić głowę na bok tak, że zalane ucho jest skierowany w stronę podłogi. Wtedy po prostu ziewać. Ten wypiera się pozostałości wody.

5 Niech grawitacja do pracy. Spać na boku z mokre ucha przed poduszką. Woda w końcu wypłynąć na własną rękę. Można to przyspieszyć przez leżący na boku w miarę możliwości w ciągu dnia.

6 Spróbuj over-the-counter antyseptyczne krople do uszu. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi. Możesz także użyć kroplomierza wstawić kilka kropli alkoholem w uchu. Obie te metody pracy wysuszyć wodę i przemyć z ucha.

7 Jeśli żadna z tych propozycji pracy lub poprawa nie jest całkowita, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem. Może to oznaczać, że występuje poważny problem. Woda muszą być usunięte z ucha, tak szybko, jak to możliwe, aby uniknąć infekcji i ochrony słuchu.

Wskazówki

 • Można mieszać alkoholem z octu. Będzie to również zabić grzybów lub bakterii w przewodzie słuchowym.
 • Nie, w żadnym wypadku, kłaść mniejszy od łokcia do wnętrza ucha.
 • Zachować wielką ostrożność w kontaktach z uszu. Nadużywanie może prowadzić do utraty słuchu.

Jak szybko pozbyć się opryszczki wargowej

Opryszczka są brzydkie i wiele razy bardzo bolesne, aby cierpieć z. Szybciej można pozbyć się z nich, tym lepiej dla Twojej cery i spokój. Opryszczka może być spowodowane przez wiele rzeczy, w tym stres, kwaśnych pokarmów, wirusa opryszczki pospolitej i gorączka. Najlepszym sposobem, aby uniknąć konieczności ich jest, aby dowiedzieć się, jakie wyzwala to. Jeśli wiesz, co powoduje swoich ognisk, łatwiej jest utrzymać z zachęcając poprzez unikanie tych wyzwalaczy.

Instrukcje

Jak szybko pozbyć się opryszczki wargowej

1 Wet opryszczki czubkiem palca w jakiejś wody. Teraz za pomocą tego samego palca zanurzyć w ałunu. Zastosować ałun bezpośrednio opryszczki i pozostawić na 30 sekund. Nie zostawiaj go na dłużej, jak będzie suche usta i powodować pękanie i blizny, aby wystąpić. Płukanie zimną wodą. Możesz ubiegać się to trzy razy dziennie przez zakresu swojego wybuchu.

2 skontaktować się z lekarzem o ewentualnie uzyskanie recepty na Valtrex. Zwykle jest to podane dla opryszczki narządów płciowych, ale działa skutecznie w dawce 1000 mg dwa razy w pierwszym dniu, a następnie co dzień później. Zapobiega to opryszczkę, ale także zakończy ognisko w średnio 3 dni, jeśli wziąć na pierwszy znak opryszczki. Tańsza wersja tego leku jest ogólne, a na średni koszt 35,00 dolarów za dostawy 30 dni 500 mg, tabletki, natomiast Valtrex na minimum dla zasilania 30 dni 1000 mg tabletek kosztuje 65,00 dolarów, aby wypełnić.

3 Zastosuj Abreva do czubka palca, a następnie zwrócić się bezpośrednio do opryszczki. Płaszcz okolice ból z cienką warstwą leku, jak również, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się. Co cztery godziny należy ponownie zastosować do utrzymania obszaru chronionego. Czystą wodą i ponownie tylko codziennie do opryszczka zniknęła, które średnio wynosi 4 dni.

4 Palcem wyodrębnić niewielką ilość Carmex z pojemnika. Palcem cienką warstwę na opryszczki bezpośrednio. To powinno złagodzić niektóre z bólu, jak również efekt wysusza skórę. Zastosuj ponownie, kiedy tylko zauważy twój ból nie jest już mokre uczucie. Ten nadal przez 3 dni. Jak rany obrać, oczyścić i ponownie zastosować Carmex do ubezpieczenia ochrony obszaru.

Wskazówki:

 • Każdy z tych środków należy stosować co najmniej 3 dni, przy czym najlepsze wyniki wynoszącej około 4 dnia. Valtrex można uzyskać wyłącznie na receptę od lekarza. Poproś o próbki, jak wiele biur utrzymać go na ręce. Są też maści, że lekarz może przepisać, które podane są w biurze, które działają tak samo jak robi Valtrex, w krótszych ramach czasowych. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent przyjmuje żadnych leków przed rozpoczęciem nowego. Można stosować dowolny lub wszystkie z tych środków w tym samym czasie. Valtrex jest najlepiej, gdy po raz pierwszy podjęta na początku epidemii, lub pieczenie na wardze. Inne środki mogą być stosowane w połączeniu z lekiem.

Jak mogę pozbyć się migrenowy ból głowy?

Jak mogę pozbyć się migrenowy ból głowy?

Wprowadzenie

Migreny są bolesne zdrowia zagadnienie. Mogą one nawet podstawowe bodźce, takie jak światło dzienne i należytego bolesne na około. Jednak nie musisz się obawiać, życie pełne migreny. Istnieją sposoby, aby pomóc złagodzić migreny, a nawet zapobiec ich czynnikiem w życiu.

Korekcyjne

Recepta może być skutecznym sposobem leczenia lub zapobiegania migrenowy ból głowy. Migreny są zwykle spowodowane przez brak równowagi serotoniny w systemie. Ten brak równowagi może wystąpić z różnych powodów. Gdy serotoniny jest wyłączony, może to sygnalizować swoje nerwu trójdzielnego, aby zacząć produkować neuropeptydy. Peptydy te następnie reagować na naczyniach krwionośnych otaczających mózg i doprowadzić do ich zapalenia i rozszerzone. To rozszerzenie naczyń krwionośnych powoduje ból występujący z migreną. Produkt leczniczy może albo zapobiegać serotoniny uruchomieniu tego procesu, lub może zwiększyć poziom serotoniny w początku ataków migreny. Wiele leków obejmują również leki przeciwbólowe, aby pomóc złagodzić ból związany z bólem głowy.

Wyzwalacze

Unikanie wyzwalaczy migreny może również pomóc pozbyć się tych bólów głowy. Wyzwalacze są działania lub środki spożywcze, które mogą przyczynić się do migreny wystąpień. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się i unikać czynników jest poprzez prowadzenie dziennika wyzwalania. W przypadku wystąpienia migreny, napisz, co robiłeś przed imprezą. Co ty jesz? Co aktywność robiłeś? Po pewnym czasie zaczniesz widzieć wzory w swoim dzienniku, wskazując konkretne wyzwalacze, które przyczyniają się do migreny.

Zmiana stylu życia

Jednym z najlepszych sposobów, aby pozbyć się migrenowych bólów głowy jest poprzez zmiany stylu życia. Ponieważ większość migreny są spowodowane przez błąd w poziomie serotoniny, znalezienie sposobów na naturalnie podnieść i regulują serotoniny w codziennym życiu może pomóc zatrzymać migrena-darmo. Dieta jest jednym z tych zmian w stylu życia. Jedzenie produktów bogatych w naturalny błonnik i witaminy, takie jak B6 pomoże podnieść poziom serotoniny, utrzymując poziom glukozy z wybijanie. Codzienne ćwiczenia mogą pomóc poziom serotoniny i zapobiec migreny przez naturalnie relaks naczynia krwionośne. Pomoże to zwiększyć krążenie krwi w całym organizmie dla ogólnego efektu zdrowotnego.

Jak mogę pozbyć się złych oddech po migdałki są usuwane?

Jak mogę pozbyć się złych oddech po migdałki są usuwane?


Nawracające zapalenie migdałków często prowadzi do usunięcia swoich migdałków. Jest to procedura chirurgiczna, dalej migdałków, które ma kilka tygodni do całkowitego wyleczenia z. W tym czasie, nie jest niczym niezwykłym, aby doświadczyć nieświeży oddech. Nieświeży oddech może być kłopotliwe, więc czekają trzy tygodnie, przez gardło do leczenia nie może być odpowiedź szukasz. Na szczęście istnieje kilka pro-aktywnych rzeczy można zrobić, aby pozbyć się nieświeżego oddechu, gdy gardło jest uzdrowienie.

Instrukcje

1 Pić tylko wodę aż do gardła uzdrowił. Woda będzie spłukiwać bakterie, które mogą znaleźć się w ustach, a słodkie napoje będzie problem gorzej. Bakterie, które są pozostawione na pozostanie w ustach zacznie pachnieć.

2 Wymieszać jedną łyżkę. soli w szklance ciepłej wody i płukać gardło to kilka razy dziennie. Będzie to również pomóc utrzymać niski poziom bakterii gardła leczy twoich.

3 myć zęby i język, po każdym posiłku z pasty do zębów na bazie sody oczyszczonej. Soda oczyszczona jest silny usuwania zapachu i pomoże wyeliminować nieświeży oddech, czekając na gardle, aby uzdrawiać.

4 Użyj nawilżacza powietrza w nocy, aby utrzymać z tyłu gardła przed wysychaniem. Wilgoci zmniejszyć zapachów.

5 płukać gardło do płukania jamy ustnej, który zawiera składniki dwutlenku chloru i cynku przed wyjściem do pracy swoje sprawunki. Mayo Clinic zaleca te składniki, ponieważ są one znane do neutralizacji bakterie powodujące nieświeży.

Wskazówki

 • Użyj nowej szczoteczki, jak tylko twoja operacja jest zakończona. Po twoich ustach leczy, rzucać, że szczoteczka się i dostać nowy. Zmień szczoteczki co trzy miesiące po tym, aby utrzymać bakterie z budowania na szczoteczki do zębów.
 • Unikaj produktów mlecznych podczas tych trzech tygodni gardło goi od usunięcia migdałków. Produkty mleczne mogą powodować nieprzyjemne zapachy, gdy dotrą do żołądka i zaczynają rozkładać na kwas żołądkowy.

Jak naturalnie pozbyć się pasożytów w organizmie

Jak naturalnie pozbyć się pasożytów w organizmie


Pasożyty mogą spowodować poważne, a niekiedy zagrażające życiu problemy zdrowotne. Oni nie są bakterie lub wirusy; zwykle są one o wiele bardziej niebezpieczne niż dwóch. Pasożyty żyją w ludzkich narządów i żywią się krwią lub spożywanych pokarmów. Pasożyty te ostatecznie spowodować problemy zdrowotne. Objawy pasożyt może być biegunka, wzdęcia lub wzdęcia, wymioty, nudności, bóle brzucha, zaburzenia trawienia i zmęczenie lub osłabienie. Można zarazić się pasożytami z podróży, skażonej żywności lub wody, komary, wdychając zakażone kurz, przez skórę, a nawet ze zwierzętami. Najlepszym naturalnym sposobem, aby pozbyć się pasożytów jest oczyszczanie jelita grubego.

Instrukcje

1 Dyskusja traktowanie wszystkich w domu, w tym zwierząt domowych rodzinnych. Leczenie tylko jedną osobę w rodzinie będą bez znaczenia, jeśli pasożyt nadal utrzymujące się w innego członka rodziny. Zakażeniu pewnością nastąpi.

2 Sprzedam dwukropek czyścić, który składa się z czarnych łusek orzecha, piołun i goździki. Wszystkie trzy zioła muszą być stosowane razem skuteczne. Łupiny i łuski czarny orzech piołun pozbyć się ciała w pełni rozwiniętych i rozwijających się pasożytów. Goździki zniszczyć jaja pasożytów świeckich do wylęgu wewnątrz ciała.

3 Wykonaj trzy krople oczyszczenie doustnie trzy razy dziennie z ulubionym niegazowane napoju. Możesz również zmieszać go z wodą. Zaleca się, aby rozpocząć w trzech kropli, stopniowo zwiększając dawkę do 10 kropli dziennie przez 14 dni.

4 Marka i używać probiotyczny lewatywę, aby usunąć pasożyty ze ścian jelita grubego. Możesz być w stanie usunąć pasożyty z górnego odcinka przewodu pokarmowego, ale trzeba leczenie dolnego odcinka przewodu pokarmowego, która obejmuje okrężnicy, jak również.

5 Przygotuj probiotyczny lewatywę przez pięć opróżniania kapsułki probiotyczne do 30 ml ciepłej wody i wlać mieszaninę do swojej butelki lewatywy lub torby. Korzystać ze wskazówkami na etykiecie lub opakowaniu, że worek do lewatywy lub butelka weszła w.

Wskazówki

 • Jeśli nie zostały wyleczone swoich pasożytów po zabiegu należy wykonać kolejny krok do lekarza.

Jak mogę pozbyć się Górna Fat Belly?

Niestety, nie ma szybkiego rozwiązania sposobem, aby pozbyć się tłuszczu z brzucha. Nie można kierować utratę wagi do jednego konkretnego obszaru ciała. Idea "Spot redukcji" jest mitem. Konstytucja organizmu jest ustawiony. Chociaż może zmienić wielkość ogólnej figurki, nie można zmienić jego ogólny build. Jeśli twoje ciało jest nachylona do przechowywania wyższych odsetek tłuszczu w brzuchu, w przeciwieństwie do swoich ud, proporcje te są stałe. I w ten sam sposób, że organizm jest predysponowany do podjęcia tłuszczu w ustalonych proporcjach, to traci on w ten sam sposób.

Tonowania mięśni

Chociaż nie jest to możliwe do wykrycia zmniejszenia zawartości tłuszczu, to można rozpoznać budowę mięśni. Stonowanych mięśni dać definicji ciała. Jeśli już masz szczupłą talię, ale nadal pojawia się wiotki górna część brzucha, to prawdopodobnie wynikiem wiotkich mięśni. Kiedy mięśnie są słabe to otwiera drogę dla depozytów tłuszczowych nie gromadzą tylko nad nimi, ale ukryć obrębie mięśni, co nazywa trzewnej tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia brzucha, takie jak Nieobliczalny, Pulse Up, i Jack Knife są idealne do kierowania mięśnie górnej brzucha.

Tkanki tłuszczowej

To naprawdę nie ma znaczenia, jak stonowanych mięśni brzucha są, jeśli są ukryte pod dużą ilością tkanki tłuszczowej. Jedynym sposobem, aby zmniejszyć górną tłuszczu z brzucha w tym przypadku jest zmniejszenie ogólnej tkanki tłuszczowej. Twój tkanki tłuszczowej jest ilość masy, która pochodzi z tłuszczu. Najdokładniejszy sposób na sprawdzenie, co się tkanki tłuszczowej jest, jest przez hydrostatyczny gęstości ważenia (które mogą być drogie). Istnieją również bioimpedancji skale na rynku, które są nieco tańsze, ale również nieco mniej dokładny sposób, aby ten szacunek. Pomiar cyrklem fałdu skórnego jest inna metoda używana do ustalenia, procent tkanki tłuszczowej.

Odchudzanie

Aby pozbyć się tłuszczu na brzuchu musisz strategii odchudzania, a nie spadek tłuszczu brzuch strategii. Zawsze należy pamiętać, że waga jesteś kierowania redukcji jest tłuszcz. Nie mięśni, nie wody. Chcesz stracić tłuszcz i budować mięśnie podczas pobytu nawilżona; więc jakaś forma treningu oporowego (3 do 4 dni w tygodniu) ma być częścią rutynowego treningu, aby wzmocnić mięśnie. Ponadto co najmniej 30 minut z jakiejś formy aktywności tlenowej każdego dnia będzie zwiększyć swój metabolizm i spalanie tłuszczu. Twój trening aerobowy powinien być na tyle intensywne, aby podnieść tętno o 50 procent do 85 procent swojej maksymalnej pojemności. Łatwy sposób ocenić, czy jesteś w tym zakresie jest rozmowa. Jeśli jesteś zdyszany, ale nadal w stanie rozmawiać podczas ćwiczeń, prawdopodobnie w zakresie tlenowym dla swojej kondycji. Dieta jest również ważnym czynnikiem w utraty wagi.

Jedynym sposobem na zmniejszenie tkanki tłuszczowej jest, aby spożywać mniej kalorii niż wydać. To zmusza organizm do raid swoje rezerwy tłuszczu w celu zrekompensowania niedoboru paliwa. Po prostu nie zmniejszają spożycie kalorii zbyt wiele. Musisz jeść, aby mieć zdrowe metabolizm więc nie głodzić. Wystarczy jeść pokarmy, które są z wysokiej wartości odżywczej (czyli bogata w składniki odżywcze, ale mało kalorii).

Jak szybko pozbyć się Cankles

Cankles jest slang dla kombinacji łydki i kostki. Cankles wyniki, gdy otyłość u kobiet powoduje, że łydki i kostki do meldunku razem bez wyraźnego rozróżnienia, gdzie zaczyna i kończy się jeden inny. Wiele kobiet chce się pozbyć Cankles, ponieważ czują, że nie wygląda to dobrze, gdy nosić spódnice i szorty. Oto kilka sposobów, aby spróbować dla tych, którzy chcą pozbyć się Cankles.

Instrukcje

1 wykonać ćwiczenia, aby pozbyć się Cankles. Od Cankles są spowodowane przez tłuszczu złożony w tej dziedzinie, ćwiczeń kardio powinno wyeliminować Cankles. Staram się robić treningi 3 razy w tygodniu przez co najmniej 30 minut na każdym treningu.

2 Pobierz cankle operacji redukcji. Chirurdzy plastyczni mogą teraz może nacięcie w kostkę i usunąć tłuszcz jak liposukcja. Procedura ta może spowodować kilka tysięcy dolarów.

3 Pozbądź Cankles poprzez poprawę krążenia krwi. Słabe krążenie krwi powoduje twoje Cankles do nabrzmiałe a tym samym, że wygląda gorzej.

4 Użyj bez recepty w leczeniu Cankles. Cankles są czasami spowodowane zatrzymaniem wody w okolicy. Za pomocą specjalnych kremów zmniejszenie retencji wody.

Wskazówki

 • Dowiedz się, jakie rodzaje ćwiczeń i suplementów można użyć, aby pozbyć się Cankles szybko w sekcji zasobów.

Jak mogę pozbyć się tkanki tłuszczowej w okolicy górnej części ciała z fitness i odchudzania?

Jak mogę pozbyć się tkanki tłuszczowej w okolicy górnej części ciała z fitness i odchudzania?


Z dobrze zbilansowanej diety, ćwiczenia układu krążenia i odporność na plan treningu można uzyskać silne, stonowanych górnej części ciała. Jest możliwe zmniejszenie zawartości tłuszczu w pojedynczej powierzchni ciała. Odporność szkolenia sam nie zmieni swojego ciała. Musisz stracić pewną ilość funtów zobaczyć żadnej poprawy w górnej części ciała. Dowiedz się, jak możesz zmniejszyć ogólną ilość tkanki tłuszczowej i osiągnąć dobrze zbudowany górną część ciała pragnienie.

Instrukcje

1, określa plan zdrowego jedzenia, aby stworzyć deficyt kaloryczny. Odżywianie jest kluczem do pomyślnego zakończenia każdego programu odchudzania. Jedz diety składającej się z 50 procent węglowodanów, 25 procent białka i 25 procent tłuszczów, które zawiera żywność ze wszystkich grup żywności. Jedz węglowodany złożone, takie jak brązowy ryż i płatki owsiane, dobrych tłuszczów, takich jak awokado i chude mięso dla białka. Wyższe w węglowodany dieta dostarczy swoje paliwa mięśni podczas ćwiczeń. Cut 250 do 500 kalorii z diety codziennie stracić 1:59 funtów tygodniowo

2 Wykonaj ćwiczenia szkoleniowe odporność na zachowania i czerpać z mięśni masz. Wykonać jedno ćwiczenie do treningu każda z głównych mięśni w górnej części ciała - biceps, triceps, barki, klatkę piersiową. Można wykonać wszystkie z tych ćwiczeń w ciągu jednego dnia lub podzielić je na okres kilku dni. Rozciągnąć przed i po każdym treningu masy ciała, aby uniknąć obrażeń i pozostają elastyczne. Zawsze pozwalają na przynajmniej jeden dzień odpoczynku od pracy każdej grupy mięśni, aby umożliwić odzyskanie i mięśnie rosną.

3 Włączenie cardio w swoją rutynę fitness, aby spalić nadmiar tłuszczu szybciej i zachować zdrowe serce. Dążyć do co najmniej 20 minut ćwiczeń aerobowych trzy razy w tygodniu. Rozważmy przedział wysokiej intensywności treningu (HIIT) spalić większą ilość kalorii w krótszym czasie. HIIT polega na wykonywaniu działalności aerobowe jak bieganie lub jazda na rowerze ze swoim maksymalnym wysiłku na 30 do 60 sekund, po czym następuje już jeden do dwóch minutach odpoczynku, a następnie powtarzając ten proces zazwyczaj 15 do 30 minut. HIIT jest skuteczniejszy w spalaniu tłuszczu i utrzymanie lub masy budowanie mięśni, które pomogą Ci pozbyć się tkanki tłuszczowej w okolicy górnej części ciała w krótkim czasie.

Wskazówki

 • Pij co najmniej 8 szklanek wody każdego dnia, aby pozostać nawilżona i zastąpić utratę wody z harmonogramem szkolenia.

Jak Naturalnie Pozbyć Man Boobs

Man boobs dokonać wielu ludzi poczucie sumienia i wstyd. Ten stan jest znany medycznie jako ginekomastii, co dosłownie oznacza piersi kobiety. Operacja usunięcia piersi jest mężczyzna opcja, ale nie punktem tego artykułu. Poniżej znajdują się naturalne sposoby podbicia boobs człowieka.

Instrukcje

1 Daj diecie remontu. Nie ma sposobu, wokół niego. Musisz jeść o niskiej zawartości tłuszczu, wysoka dieta pozbyć boobs człowieka. Być określona jeść lepiej, eliminując żywności wysokiej kaloryczności i cukry.

2 spalić więcej kalorii niż konsumować. To jest jedynym sposobem, aby schudnąć i ostatecznie pozbyć się piersi człowieka, który jest nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy klatki piersiowej. Ćwiczenie ma być w swoim życiu do tej pracy. Nie masz do największej na świecie mistrz przegrany ale trzeba się postarać, aby wykonywać. Wybierz działanie, które lubisz, a Twoje szanse na pobyt z jest większa.

3 Pij co najmniej 8-10 szklanek wody dziennie. Woda jest sposobem na przepłukanie instalacji odpadów toksycznych. Będzie również uwolnić wodę, która jest zachowana, jeśli nie pić tyle.

Wskazówki

 • Być spójne, a zobaczysz rezultaty szybko
 • Weź to powoli, jeśli nie wykonywane na jakiś czas.

Jak szybko pozbyć się cellulitu

Jak szybko pozbyć się cellulitu


Cellulit jest częstym problemem u kobiet, a dołeczki skórne często pojawiają się na udach, nogach i rękach. Nie ma lekarstwa na cellulit na noc i szybkie działanie jest kluczem do zmniejszenia wygląd serem skóry i wygładzanie dołeczki. Przyczyny cellulitu są niezliczone, ale często Nadwaga lub otyłość przyczynia się do problemu. Na szczęście, jest to możliwe, aby pozbyć się tego problemu, lub przynajmniej zmniejszyć zagrożenie cellulitem.

Instrukcje

1 Pozbądź się cellulitu wywołanego przez zatrzymanie wody. Funtów dodatkowego płynu w kończynach ze względu na wysokie spożycie soli lub picia kilku płynów może spowodować woda osiedlić się w organizmie i produkować cellulit. Chcesz obniżyć masę wody, aby zmniejszyć cellulit. Zmniejszenie spożycia sodu do 1500 mg dziennie i pić osiem szklanek wody dziennie.

2 Zastosuj balsam ujędrniający dla skóry, aby zwiększyć kolagenu i elastyczność. Zaostrzenie skóry i zwiększenie produkcji kolagenu może pomóc wygładzić dołeczki i zmniejszenie cellulitu. Kupić żele i płyny skóry-ujędrniający z drogerii i używać zgodnie z zaleceniami.

3 Zmniejsz komórek tłuszczowych w obszarach podatnych na cellulit. Dążyć, aby schudnąć, aby pomóc pozbyć się cellulitu. Rozpocząć od codziennych zmniejszania kalorii, a następnie dodać treningu układu krążenia, co najmniej trzy razy w tygodniu przez co najmniej 30 minut. Działania, aby pomóc spalić tłuszcz i kalorie to bieganie, pływanie, jazda na rowerze i aerobik.

4 Masuj skórę do zwiększenia przepływu krwi. Użyć szczotki skóry i masować swoje obszary cellulitu codziennie, aby zwiększyć przepływ krwi do tkanki łącznej. Działalność ta pomaga usunąć zatrzymanie płynów i toksyn z organizmu i wygładza wgłębienia skóry.

5 Jedz posiłki o niskiej zawartości tłuszczu. Fast foods, smażony kurczak i inne produkty o wysokiej zawartości tłuszczu może zwiększyć komórek tłuszczowych, zwłaszcza jeśli jesteś aktywny. Jedz pokarmy bogate w błonnik, takie jak owoce i warzywa, aby zaspokoić swój apetyt i do tyłu zaparcia, które mogą odgrywać rolę w cellulitu.

Wskazówki

 • Pić mniej napojów zawierających kofeinę i rzucić palenie do redukcji cellulitu. Obie czynności mogą uciskać naczynia krwionośne i zwiększają wygląd dołeczki skóry.
 • Budowanie definicji mięśni ud i ramion pomaga dokręcić skóry i redukuje cellulit.
 • Wyniki nie są zagwarantowane płyny skóry ujędrniający i cellulit może powrócić po zaprzestaniu używania.

Jak mogę pozbyć się Celullite?

Jak mogę pozbyć się Celullite?


Gdy komórki tłuszczowe stają się powiększone i struktura wsparcia Twojej skóry, kolagen, jest osłabiony, komórki tłuszczowe naciskać na słabym kolagenu powodując skóry na dołek i marszczyć. Taki wygląd jest znany jako cellulitu i chociaż istnieje wiele kosztownych zabiegów, które obiecują wyniki, są inteligentniejsze, naturalne sposoby, aby pozbyć ciała z cellulitem.

Ćwiczenie

Aby pomóc pozbyć się cellulitu, angażują się w procedury treningu, które zwalczają obszar ciała, gdzie pojawił się cellulit. Włączenie cardio rutyny, zwłaszcza tych, które działają dolnej części ciała (gdzie często występuje cellulit) pomoże Ci rzucić te obszary twaróg szybciej.

Jedz

Co jesz może odegrać ważną rolę w walce z rozpadu kolagenu. Szukać produktów bogatych w witaminę C, jak witamina C pomaga wzmocnić kolagenu i zapobiega lumpy, wyboistą, tłuste wygląd skóry. Unikaj rafinowanych zbóż i cukrów, ponieważ powodują one organizm do przechowywania tłuszczu i pulchny się komórek tłuszczowych.

Wodzian

Picie dużej ilości płynów sprawia, że ​​skóra jest bardziej subtelny. Płyn pomoc pulchny skórę później na pokrycie lumpy komórek tłuszczowych poniżej. Oraz organy uwodnione są gładsze i zdrowsze.

Jak się pozbyć z pochwy Zapach bez leków

Jak się pozbyć z pochwy Zapach bez leków


Zły zapach pochwy jest zwykle spowodowane waginozy bakteryjnej, typ infekcji bakteryjnej, która powoduje w ostry zapach, które mogą być niewygodne dla chorego. Inne przyczyny to infekcje drożdży i zakłóceń w naturalną równowagę pH pochwy. Zły zapach z pochwy może być przyczyną zakłopotania dla chorego, co prowadzi do spadku relacji intymnych między partnerami. Nawet jeśli niektóre z pochwy zapach jest powszechne, bardzo nieprzyjemny lub silny zapach może być oznaką poważnego zakażenia bakteryjnego lub grzybiczego, które muszą być leczone natychmiast.

Instrukcje

1 Umyć pochwy obszar bezzapachowego mydła codziennie. Pachnące mydła w rzeczywistości może pogorszyć zapach lub nawet doprowadzić do infekcji drożdży. Bezzapachowego mydła oczyścić obszar bez dodawania obcych substancji, które mogą prowadzić do innej infekcji bakteryjnej.

2 miejsce trzy krople olejku drzewa herbacianego do szklanki letniej wody. Mieszać do mieszania, a następnie użyć tej mieszaniny do mycia pochwy. Olejek z drzewa herbacianego jest naturalnym zioło stosowane w leczeniu wzrostu bakterii, a to również naturalny lek ziołowy na nieprzyjemny zapach z pochwy.

3 Jeść kubek jogurtu dziennie. Naturalne kultury bakterii z jogurtu naturalnego pomoże zrównoważyć produkcję drożdży i innych bakterii w pochwie. Wzrost jogurt w codziennej diecie pomoże zwalczać bakteryjne zapalenie pochwy i pozbyć się zapachu z pochwy bez leków.

4 Zachowaj pochwy sucha i czysta. Zmienić bieliznę często, co najmniej raz dziennie. Umyj pochwę z filiżanką ciepłej wody po każdej podróży do łazienki. Użyj czysty ręcznik frotte do całkowitego wyschnięcia powierzchni po każdym praniu. Środek ten działa tylko dlatego, że bakterie nie mogą rozwijać się w czystym, suchym miejscu, jak tylko mogą w wilgotnym miejscu.

5 Spróbuj Femanol, naturalny ziołowy suplement przyjmowany doustnie, aby pomóc zwalczać pochwy zapach. Zawiera zioła, witaminy, takie jak cynk, biotyna, ekstrakt z kory neem, witaminę B, selen, odwonionego i czosnku. Witamina B jest podstawowym składnikiem, który zapobiega waginozy bakteryjnej; wyciąg z kory Neem jest przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe zioło, które pomaga pozbyć się zapachu z pochwy, niszcząc bakterie powodujące nieświeży; czosnek ma silne właściwości antybakteryjne, które sprawiają, że jest to silny naturalny antybiotyk.

Wskazówki

 • Noś bawełniane majtki. Włókna syntetyczne utrzymać wilgoć i pozwalają bakterii powodujących nieprzyjemny zapach rozwijać. Bielizna bawełniana pomoże zmniejszyć i zapobiec złe pochwy zapach. Skonsultować się z lekarzem, jeśli zapach utrzymuje się przez kilka tygodni lub jeśli pogarsza; Może to być oznaką choroby przenoszone drogą płciową lub inne poważne choroby.
 • Nie należy używać żadnych natryskiem. Może to nawet spowodować, że bakterie rozłożone lub po prostu pogorszyć, co prowadzi do większej zapachu.

Jak Juice pozbyć się migreny

Migrena jest rodzaj bólu głowy, który powoduje silny ból i walenie lub pulsujące uczucie. Uczucie bicie jest spowodowane rozszerzonej naczyń krwionośnych, które spoczywają bezpośrednio pod powierzchnią skóry. Te powiększone naczynia krwionośne położyć nacisk na nerwy, które otaczają naczynia krwionośne, ponieważ te nerwy są zmuszeni, aby rozciągnąć poza ich normalnymi środkami. Migreny mogą być łagodzone przez dziennego spożycia świeżych soków owocowych i warzywnych. Soki te pomagają pozbyć się z ciała toksyn, a także dostarczanie organizmowi niezbędnych składników odżywczych, które przyczyniają się do odwrócenia głowy.

Instrukcje

1 zapobiec migrenie przez soków dwa jabłka. Pokrój jabłka na cztery plastry każda; powinno być w sumie osiem plastrów. Włożyć plasterki jabłka do sokowirówki, wraz z czterema łodygi selera. Pić sok jabłkowy / seler codziennie, aby pomóc utrzymać migreny od przerywania codziennych czynności.

2 złagodzić migreny przez wyciskanie soku liści szpinaku i wystarczająco dużo marchewki do około 300 ml soku. Ogórki sok do 100 ml soku i dodać sok z ogórka z sokiem z marchwi / szpinak. Sok z buraków, aby uzyskać wystarczającej ilości 100 ml soku z buraków i dodać go do marchwi / szpinak / soku z ogórka. Pić mieszankę soku w celu łagodzenia bólu spowodowanego przez migrenę.

3 Rinse funt świeżych winogron zielony lub fioletowy pod chłodną bieżącą wodą, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia lub substancji chemicznych w procesie zbioru. Wyciągnij każdy indywidualny winogron z winorośli i włóż ją do sokowirówki. Sok cały funt winogron i pić sok. Nie dodawać wody do soku winogronowego; pić tak, jak to jest. Zielone winogrona mogą być trochę gorzki, więc jeśli wolisz słodkie użyć soku z winogron purpurowy winogron zamiast. Sok z winogron może zapobiec, a także złagodzić migreny.

Jak łatwo pozbyć się gazu i wzdęcia

Jak łatwo pozbyć się gazu i wzdęcia


Gaz i wzdęcia mogą być bardzo nieprzyjemne i irytujące. Kiedy jesteś nadęty i pełen gaz, ubrania nie pasują dobrze, zmęczony i brak energii, i czuć po prostu straszne. Ale nie musisz żyć z okropnym uczuciem gazu i wzdęcia. Oto kilka wskazówek, aby pozbyć się gazów i wzdęcia, które pomogą Ci poczuć się jak siebie ponownie.

Instrukcje

1 Jeśli stwierdzisz, że jesteś pełen gaz i nie wzdęcia kilka razy dziennie lub więcej, być może trzeba rozważyć zmianę diety. Żywności, takich jak fasola, nabiał, niektóre warzywa, kapusta, i pan smażone i smażonych rzeczy może powodować gromadzenie się gazu w żołądku. Możesz spróbować uniknąć tych środków spożywczych lub przynajmniej ograniczających spożycie tych pokarmów. Spróbuj wycinania niektóre z tych pokarmów, po jednym na raz, aby zobaczyć, które najlepiej pomóc kontrolować gaz i wzdęcia. Jeśli gaz i wzdęcia są bolesne i stałe, prawdopodobnie należy trzymać z dala od tych środków łącznie, a jeść więcej żywności wzbogaconej w błonnik zamiast.

2 Gaz i wzdęcia może być problem, jeśli masz alergie pokarmowe. Alergie pokarmowe powodują, że organizm reaguje w taki sposób, że jest on prawie próbuje pozbyć ciała żywności, który jest przyczyną alergii. Stwarza to gazy i wzdęcia. Aby dowiedzieć się, czy masz alergię pokarmową, prowadzić dziennik żywności jecie na co najmniej tydzień. Uwaga co żywności przynieść więcej gazu i wzdęcia. Oznaczyć każdy z czekiem lub gwiazdy. Może się okazać, że tylko uczulenie na jeden jedzenie i pozbycie się tej żywności z diety leczy gazy i wzdęcia. Na przykład, wiele osób jest uczulonych na nabiał i unikać żywności z mlecznego w tym mleko, ser i jogurt. Zamiast tego, osoby z alergiami mlecznych wybierają produkty sojowe, które pomagają złagodzić gazu i wzdęcia. Zobacz, co żywności dać swoje ciało i wzdęcia gazu oraz ograniczenia lub wyeliminowania ich poczuć się lepiej.

3 Niektórzy ludzie, którzy doświadczają nadmierne gazy i wzdęcia są rzeczywiście nietolerancją laktozy. Często, laktoza może stworzyć bolesne gazy i wzdęcia w brzuchu dla tych, którzy nie są w stanie spożywać laktozy. Aby dowiedzieć się, czy jesteś nietolerancją laktozy, spróbuj przełączyć się do laktozy mleka i uniknąć ser, lody i jogurt, chyba że go soi. Spróbuj tego przez tydzień i zobaczyć, czy można zauważyć różnicę w gaz i wzdęcia byłeś uczucie. Istnieje wiele laktozy marek dostępnych, a nawet mleka sojowego, jeśli zdecydujesz się pójść tą drogą. Może się okazać również, że przejście do laktozy mleko pociesza swoich jelit i pomaga regulować cykl łazienka. Wskazówka: aby szybko i łatwo dowiedzieć się, czy nietolerancją laktozy, spróbuj pić jak najwięcej mleka pełnego, jak można w ciągu kilku godzin. Jeśli kończy się w łazience większości dnia lub nieprzyjemne bóle, będziesz znać powód.

4 Jednym z powodów, dla gazów i wzdęcia jest to, że możesz mieć IBS (zespół jelita drażliwego). IBS jest problem w jelicie grubym, gdzie regularne procesy fermentacyjne są z walnięcie. Z IBS masz tendencję do biegunki, zaparcia, gazy i wzdęcia na stałe i nigdy nie czuć się "normalne". Lekarz może pomóc zdiagnozować IBS zadając kilka pytań dotyczących codziennej rutyny w łazience. Jeśli stwierdzi, że masz IBS, może sugerować, że można uniknąć rzeczy, które mogą podrażniać jelita grubego, w tym kawy, palenie papierosów, i pikantnych potraw. Lekarz może również być w stanie zaproponować leki, aby pomóc z objawami IBS, czy to, dlaczego o gaz i wzdęcia. Pamiętaj, aby porozmawiać z nim po raz pierwszy, zanim się na jakieś leki.

5 Można także wziąć OTC (over-the-counter) leki do łagodzenia gazu i wzdęcia. Leki takie jak Beano, Gas-X i Flatulex pomocy w celu zaradzenia objawy gazu i wzdęcia, bez konieczności zmiany diety. Uciecha należy wziąć pół godziny przed jedzeniem, aby zapobiec gazu i wzdęcia, podczas gdy dwa inne leki OTC są objawy, które pojawiają się po spożyciu żywności. Tylko pamiętaj, aby przeczytać wskazówki całkowicie przed podjęciem zrozumieć, jak one działają i czy są jakieś skutki uboczne lub inne interakcje leków zaangażowanych. Jeśli chodzi o przyjmowanie leków OTC, możesz porozmawiać z lekarzem na temat innych opcji, lub porozmawiać z nim o recepty, które pomogą złagodzić gazu i wzdęcia.

Jak mogę pozbyć się zatok i nosa duszno?

Jak mogę pozbyć się zatok i nosa duszno?


Zatok problemy występują zwykle wtedy, gdy zapaleniu rozwija się w kanale nosowym. W rezultacie tego stanu zapalnego cierpiących czynienia z objawami, takimi jak błony śluzowej nosa, ból gardła, ból, tkliwość szczęki twarzy i bóle głowy. Choć niewygodne, istnieją sposoby, aby pozbyć się problemów z zatokami i zwalnia zatkany nos. Opcje obejmują ponad-the-counter środków, lub jeśli wolisz z kilku metod leczenia skutków ubocznych, istnieje wiele naturalnych środków, które można spróbować.

Instrukcje

1 Over-the-counter leki o leki obkurczające błonę śluzową nosa promować szybki drenaż, aby złagodzić nacisk zatok i przekrwienie błony śluzowej nosa. Używać zgodnie z zaleceniami.

2 Kilka różnych marek soli fizjologicznej do płukania nosa są dostępne w większości lokalnych aptekach. Po wskazówki na opakowaniu, spłukać soli mycia nosa usunąć drażniące z nosa i stymuluje drenaż śluzu z nosa i głowy.

3 Drink dodatkowych płynów, głównie wody, aby usunąć zatory. Woda nawilża ciało i rozrzedza śluz uwięzionych w organizmie. Rozcieńczenie powoduje odwodnienie i czyści zatok i jamy nosowej.

4 Delikatnie ciepła na twarzy. Zanurz szmatkę w ciepłej lub gorącej wodzie, a następnie odpocząć mokrej szmatki na twarzy w celu zmniejszenia ciśnienia zatokowego.

5 Sen z głową podwyższone. Leżącej może pogorszyć lub wywołać uczucie zatkanego nosa. Użyj poduszki podnieść głowę i promować drenaż płynów z zatok.

6 Otocz się wilgotnego powietrza. Suche powietrze może wyschnąć swoje nosowych i zatok, co różni się do śluz wypłynąć. Poprzez umieszczenie nawilżacza cool-mgły w pokoju można zwiększyć wilgotność w powietrzu, utrzymując w ten sposób swój oskrzelowej i nosowych wystarczająco wilgotne, aby ułatwić absolutorium śluzu.

Jak mogę pozbyć się zmarszczek?

Patrzysz w lustro i zmarszczki spojrzeć: drobne linie wokół oczu, głębokich zmarszczek między brwiami i nawiasu wokół ust. Obraz nie jest ładna, chociaż zmarszczki są naturalną częścią starzenia się. Chociaż nie można całkowicie usunąć zmarszczki po ich ustawić w nie bardziej agresywne techniki takie chirurgii plastycznej, istnieją sposoby na stoisku zmarszczki lub czynią je mniej widoczne.

Czynniki sprzyjające Zmarszczki

Zmarszczki są określane przez dwa czynniki: naturalny proces starzenia i środowiska. Naturalny proces starzenia powoduje, że skóra wytwarzają mniej kolagenu i elastyny, dwie ważne tkanki łącznej w skórze. Zazwyczaj tkanki łącznej zaczyna rozkładać po 30 roku życia.

Środowisko może również powodować zużycie na skórze, z których wiele można kontrolować, takich jak palenie tytoniu, ekspozycji na słońce, zanieczyszczenia, opalania i poddanie skórę do trudnych czynników klimatycznych.

Sposoby pozbyć się zmarszczek

Można zmniejszyć lub uniknąć przedwczesnych zmarszczek zmarszczki poprzez przyjęcie środków proaktywnych w celu zachowania zdrowia skóry. Oto jak to zrobić:

Zapobieganie
Czy znasz powiedzenie "lepiej zapobiegać jest lepiej niż leczyć?" W okresie zmarszczek, że powiedzenie nie może być bardziej prawdziwe. Wykorzenić czynników, które przyczyniają się do przedwczesnych zmarszczek. Ekspozycja na słońce jest głównym winowajcą: promienie ultrafioletowe i B od słońca przenikają głęboko pod warstwami skóry i uszkodzenie tkanki łącznej. Ograniczenie ekspozycji na słońce, i gdy jesteś w słońcu, nosić szerokie spektrum SPF (Sun Protection Factor), co najmniej 15 lub wyższej. Opalanie daje te same szkodliwe skutki jak słońce.

Jeśli jesteś palaczem, rzucić. Szkody produkcję kolagenu nic więcej niż nikotyna. Według Anthony'ego Yong, naukowiec z Instytutu St. John of Dermatology, palenie aktywuje gen w skórze, które powoduje przedwczesne starzenie się.

Odżywiają i regenerują Styl
Odżywia skórę nawilżające mogą pomóc zatrzymać skóra elastyczna i utrzymać zmarszczki od hotelu. Szukać tych składników w balsam, który może odżywiają i regenerują skórę:

Przeciwutleniacze
Gdy stosowane miejscowo, antyoksydanty chronią skórę przed uszkodzeniem komórek. Super zawierają antyoksydanty skóry beta-karoten, likopen i witaminy A, C i E. Według health.learninginfo.org., Stwierdzono, że zastosowanie francuscy naukowcy witaminy C, E i beta-karoten może znacznie zmniejszyć uszkodzenia słońce, a nawet odwrócić już uszkodzenia zrobić. Witamina znane jest przebudowa infrastruktury kolagenu skóry.

Kwasy alfa-hydroksylowe
Pochodzi z cukrów owocowych i mleka, najczęściej używane są kwasy alfa-hydroksylowe i kwas glikolowy kwasy mlekowego. Mają szczególną zdolność przenikania i odżywiają skórę. Kleopatra kąpała się w mleku podobno do poprawy jej struktury skóry.

Inne równie ważne składniki obejmują retinol, koenzym Q10, kinetyna, peptyd miedzi, ekstraktów herbaty i kwas hialuronowy.

Odżywianie i inne opcje

Pokarmy bogate w przeciwutleniacze i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe mogą również odżywiają skórę. Jedz zdrowe diety warzywa, produkty pełnoziarniste, ryby, orzechy i owoce.

Niektóre głębokie zmarszczki potrzebujemy bardziej agresywnej interwencji. Skonsultować się z dermatologiem, aby wybrać najlepszą opcję.

Jak szybko pozbyć się zatkany nos

Zatkany nos to problem, który każdy będzie doświadczenie wiele razy w ciągu swojego życia. Niektórzy ludzie zatkany nos ze względu na wilgotność i temperaturę na zewnątrz domu. Inne przyczyny to przekrwienie zatok i / lub niektórych alergii. Istnieje wiele bezpiecznych i skutecznych sposobów, aby szybko pozbyć się zatkany nos.

Instrukcje

1 Pobierz nawilżacza. Nawilżacz powietrza utrzymuje wilgotne powietrze w domu. Powoduje on błony śluzowe w nosie pozostają wilgotne. Bardzo suche powietrze powoduje błony śluzowe stanie się zbyt sucha, w wyniku czego zatkany nosa. Upewnij się, że filtr jest zmieniane w razie potrzeby nawilżacza, aby zachować czyste powietrze krążące w domu przez cały czas.

2 Zastosuj ciepłe wilgotne kompres na twarz, aby zasłonić oczy, nos i usta. Można stosować go tyle razy, ile jest to potrzebne. Ciepły okład wilgoci z pomaga rozszerzają się (otwiera) naczyń krwionośnych. Który pomaga decongest swoich zatok, co łatwiej oddychać.

3 Weź gorący prysznic. Pary pomoże złagodzić niektóre z ciśnieniem w głowie i nos. Pomoże to również w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych. W ten sposób otwierając drogę przejścia nosa, co ułatwia oddychanie ponownie. To jest dobry pomysł, aby wziąć gorący prysznic przed snem, aby usunąć kanał nosowy. To pozwoli Ci spać wygodniej.

4 Get over-the-counter decongestant. Upewnij się, aby skontaktować się z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek nowych leków. Biorąc decongestant pomoże zmniejszyć stan zapalny w okolicach zatok. Pozwala to w naturalny śluz do drenażu z zatok. Gdy śluz ma szansę do kanalizacji, zaczniesz czuć się lepiej.

5 Unikaj palenia lub przebywanie z innymi, którzy palą. Dym i inne czynniki drażniące, takie jak perfumy, ostrych środków czyszczących i innych substancji drażniących czasem podrażnić górne jamy oddechowych. Palenie powoduje wyściółka zatok stać się stan zapalny lub obrzęk. To niszczy infekcje zatok, który powoduje długo utrzymujące się w obrębie zatok i stałej zatkany nos. Jeśli zauważysz, że zatkany nos nie zniknie po kilku dniach, umówić się z lekarzem. Mogą być też inne przyczyny leżące u dla Twojego zatkany nos. Lekarz przedstawi plan leczenia dla Ciebie odpowiednie.

Jak szybko pozbyć Łupież różowy

Łupież różowy jest wysypka, która wpływa na brzuch młodych ludzi i dzieci. Jego przyczyna nie jest znana, chociaż niektóre szczepy wirusa opryszczki, ludzkiego powiązano. To zazwyczaj odchodzi w 4-8 tygodni. Połowa z tych, którzy cierpią, że miał infekcję dróg oddechowych poprzedzającego jego wygląd. Oznacza to, że normalny, zdrowy układ odpornościowy zwalcza co powoduje Łupież różowy; więc pozbycie się problemu oddechowego może być najlepsza strategia, aby szybko pozbyć się go. Swędzenie i brzydota są jej nieprzyjemne objawy.

Instrukcje

1 Zobacz lekarza o uzyskanie leku, aby przyspieszyć powrót do zdrowia. Leki przeciwwirusowe (acyklowir i famcyklowir), erytromycynę lub antybiotyki () można zredukować czas trwania jednej lub dwóch tygodni. Przyczyną łupieżu rosea jest nieznana, więc czy używać leku, który zwalcza wirusy lub bakterie, nie jest jasne. Jednakże, ponieważ silny układ odpornościowy wydaje się mieć zdolność do walki z nim, albo rodzaj leku może być korzystne.

2 Użyj sterydów kremy, leki przeciwhistaminowe doustne (musisz mieć receptę od lekarza) i fototerapii (światła słonecznego; solarium), aby pozbyć się swędzenie.

3 Czy lekarz bada plamy, jeśli nie jesteś pewien, czy Łupież różowy jest prawo diagnozy. W początkowej fazie, przypomina inne choroby skóry, takie jak grzybica, wtórna i łuszczycy. Dowiedziawszy się, że jest to coś innego niż Łupież różowy może prowadzić do szybszych wyników leczenia.

4 unikać ciężkiego wysiłku fizycznego, jeśli pocenie powoduje swędzenie gorzej.

Wskazówki:

 • Skontaktować się z lekarzem, jeśli wysypka nie zniknął w ciągu trzech miesięcy.

Jak się pozbyć wysypki na twarzy

Wysypka na twarzy może być spowodowane przez wiele warunków. Wysypka może być spowodowane reakcją alergiczną, leczenie, lub chorobę ogólnoustrojową. Musisz udać się do lekarza, aby mógł zbadać Cię i ustalić źródło twojej wysypki. Lekarz będzie również oparcie leczenia na wyniki jego oceny. Istnieją kroki można podjąć, aby pozbyć się wysypki na twarzy po otrzymaniu odpowiedniej oceny medycznej.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z lekarza. Wysypka może być spowodowane przez wiele warunków. Lekarz będzie musiał postawić diagnozę, zanim będzie mógł rozpocząć leczenie twojej wysypki twarzy. Upewnij się, czy dać lekarz szczegółową historię nowych produktów, które mogą być spożywane lub jakichkolwiek chemikaliów lub detergentów, które mogą mieć kontakt z. Lekarz będzie musiał wykluczyć przyczyny wysypki, takie jak reakcje alergiczne.

2 Zapytaj o antybiotyków lub leków antywirusowych. Niektóre wysypka na twarzy może być spowodowane infekcjami. Półpasiec jest zakażeniem wirusowym, które mogą spowodować wysypkę blister-jak na powierzchni twarzy i oczu. Jeśli masz gonty, lekarz może przepisać leki anty wirusowy. Inne wysypki może być spowodowane przez infekcje bakteryjne, w których antybiotyki byłyby odpowiednie leczenie.

3 Spróbuj miejscowo kremy hydrokortyzonu. Miejscowo kremy hydrokortyzonu może zmniejszyć stan zapalny i zaczerwienienie twojej wysypki. Te kremy są skuteczne w leczeniu wysypki na twarzy, a jeśli wysypka towarzyszy swędzenie, miejscowe hydrokortyzon pomoże uwolnić go. Przed zastosowaniem tego leku skontaktować się z lekarzem. Bądź ostrożny, aby dostać to w twoich oczach.

4 Zapytaj o doustnego sterydu leku. Wiele razy wysypka na twarzy odpowie na doustnych leków steroidowych. Zapytaj lekarza, czy doustne sterydy są dla Ciebie. Są one bardzo skuteczne w leczeniu wysypki, jednak nie są one bez skutków ubocznych. Jeśli wysypka jest odporna na inne zabiegi, sterydy doustne mogą być właśnie dla Ciebie.

5 Zastosuj lód. Lód może pomóc zmniejszyć zaczerwienienie i zapalenie wysypka. Może również koją ból lub podrażnienie, które może towarzyszyć wysypka twarzy. Zastosuj lód do wysypki co trzy godziny przez około 20 minut. Zawsze należy stosować worek lodu i nigdy nie stosować lodu bezpośrednio na skórę.

6 Nie wolno drapać. Zarysowania wysypka może utrudniać proces gojenia. Można pozbyć się wysypki na twarzy szybciej, jeśli ją powstrzymać się od drapania i trzymając ręce z dala od twarzy.

Wskazówki:

 • Trzymaj twarz czyste. Gdy masz wysypkę na twarzy, to ważne, aby utrzymać go w czystości, tak aby nie zarazić się. Zwrócić się do lekarza, aby sugerować łagodny mycia twarzy, który nie podrażnić wysypka.
 • Jeśli wysypka na twarzy towarzyszy ból, gorączka lub dreszcze, powiadomić lekarza tak szybko, jak to możliwe. Może to wskazywać na zakażenie i trzeba szybkie leczenie.