adcov.com

klimakterium nudnosci

Jak obsługiwać Klimakterium Depresja

Jak obsługiwać Klimakterium Depresja


Depresja Menopauza może być problemem, jeśli jesteś w wieku menopauzy i zaczyna czuć się na stałe. Każdy dostaje się teraz i to jest normalne. Jednakże, jeśli nie daj się i jesteś nieszczęśliwy codziennie czas na podjęcie działań. To nie jest czas, aby ukryć lub pobyt w zaprzeczeniu tego będzie tylko gorsza.

Instrukcje

1 Jeśli uważasz, że masz menopauzy depresji nie ma być podejmowana pochopnie. Nie słuchaj ludzi, którzy mówią ci, że jesteś po prostu hormonalne. Choć może to być prawdą, że jesteś hormonalne, może być również to, że cierpisz na depresję. Tak, wahania hormonów może być czynnikiem depresji; Z drugiej strony, styl życia mogą stanowić część tego problemu zbyt.

Dlatego należy najpierw spróbować na zmianę stylu życia, zanim skończy się do psychiatry. Jeśli nie dbać o swojego umysłu, ciała i ducha, to możesz wnieść depresji na siebie, więc to nie może być hormony. Bez wątpienia najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, aby wyeliminować złe nawyki po jednym na raz.

2 wiekiem złe nawyki, jakie mieliśmy od lat są dużo trudniejsze od nas. Mając na uwadze, kiedy byliśmy młodsi ciało wróci szybko, nie jest to już prawdą w wieku menopauzy. Dlatego potrzebne jest wiele razy zmieniają się zachować zdrowe ciało i umysł.

W rezultacie może się okazać, że nie masz depresji menopauzy po wszystkim. Ale zamiast tego, lata przemocy na ciele i umyśle zebrały swoje żniwo!

3 Po pierwsze, sprawdź swoją wagę; jesteś powyżej lub poniżej wagi? Następnie sprawdź swoją dietę; masz zdrowe odżywianie? Następnie bierzesz ćwiczymy? Czy jesteś wypoczęty? Co stres i niepokój? Ile alkoholu lub narkotyków nie spożywać? Czy palisz papierosy? Czy jesteś pracoholikiem? Są to obszary, które trzeba przeanalizować i dokonać zmian.

Jeśli jesteś z równowagi na szczycie brak równowagi hormonalnej, co myślisz jest stanie? Jeśli jednak dokonać zmian w stylu życia i są nadal w depresji może naprawdę masz depresję menopauzy następnie przejść do kroku 4.

4 Rozumiem, że po dokonaniu zmiany stylu życia, to zajmie czasu ciała, aby dostosować, więc uzbroić się w cierpliwość i dać mu szansę na pracę. Następnie jeśli nadal czujesz się i każdego dnia wydaje gorzej niż ostatnio, to jest czas, aby przejść do przodu.

Następnym krokiem jest umówić się z psychiatrą / terapeutą, który może dostać się do dołu depresji. Najprawdopodobniej będą one przepisać anty-depressent leków, które mogą być potrzebne w krótkim czasie. Jednakże, jest to zawsze najlepiej wysiąść z nich jak najszybciej, ponieważ wszystkie one mają złe skutki uboczne.

Wreszcie, depresja Menopauza może być spowodowane przez hormony, więc mają hormony badane. W rezultacie, hormonalna terapia zastępcza może być odpowiedzią. Pamiętaj, że wszystkie leki mają skutki uboczne, dlatego naturalne jest lepsze.

Jak zatrzymać Klimakterium Sweat

Menopauza jest zmiana w życiu, które niesie ze sobą kłopotliwych objawów, które obejmują nieregularne okresy, suchość pochwy, zaburzenia snu, zmiany nastroju, osteoporoza, choroby serca, infekcje dróg moczowych, wycieku moczu, uderzenia gorąca i nocne poty. Hot flash może być bardzo irytujące, ponieważ nagły przypływ ciepła przez ciało może wystąpić o każdej porze dnia, pozostawiając mokry od potu. Nocne poty mogą Cię obudzić ze snu dźwięku. Na szczęście są środki, które można podjąć, aby zatrzymać menopauzy pocenie.

Instrukcje

1 Śpij w pokoju, który nie jest zbyt ciepło. Przechowywać dzban wody z lodem i szkła obok łóżka, dzięki czemu można ochłodzić się w dół przez wypicie szklanki zimnej wody powinna menopauzy pot cię uderzył w nocy. Jeśli jest zimno, zużycie warstw odzieży, dzięki czemu można usunąć kilka artykułów odzieżowych, gdy masz gorąca. Rzucić palenie, jeśli nie, schudnąć i wykonywać, aby zmniejszyć lub zatrzymać wystąpienie menopauzy potu.

2 Porozmawiaj z lekarzem o pójściu na hormonalnej terapii. MHT jest podana w postaci estrogenu, jeśli kobieta miała jej macicę usunięto. Kobiety, które jeszcze mają macicy podano estrogen wraz z progesteronem lub lek o nazwie progestagen. Hormony te podaje się tabletek, kremu albo w postaci plastra na skórę. Chociaż menopauzy hormonalna terapia (MHT) nie może przestać menopauzy pocenie się całkowicie, może to zmniejszyć uderzenia gorąca i zwalczania skutków innych objawów menopauzy.

3 Skonsultuj się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy bioidentical hormonalna terapia jest rozwiązaniem dla Ciebie. Bioidentical Terapia hormonalna obejmuje mieszankę hormonów są razem w leczeniu objawów menopauzy, takich jak pocenie menopauzy. Niektóre hormony bioidentical są zatwierdzone przez FDA, a inne nie.

4 Dowiedz się od swojego lekarza, czy należy podjąć suplementację sojowego. Według Narodowego Instytutu Zdrowia, Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, wynika z badań przeprowadzonych na soi nie były jednoznaczne, ale te badania domniemanych suplementy izoflawonów soi może być w stanie zminimalizować uderzenia gorąca kobiety doświadczają po menopauzie. Sojowe można kupić w formie tabletek, a produkty zawierające soję są soja, tofu i mleko sojowe.

Wskazówki

  • Hormonalnej terapii nakłada pewne zagrożenia dla zdrowia, gdy podjęte przez długi okres czasu. Uważa się, izoflawony sojowe może zwiększyć ryzyko własnego rozrost endometrium, gdy stosowane przez długi okres czasu i może narazić soi kobiet ryzyko raka piersi. Ze względu na zawartość soi w fitoestrogenu (który jest podobny do estrogenów) korzyści, jak również ryzyka, przyjmowania soi są takie same jak te, które pochodzą z estrogenem, który jest określony przez lekarza. Z tego powodu, zatwierdzenie lekarskie należy szukać przed podjęciem jakichkolwiek suplementów soi.

Znaki i objawów klimakterium

Znaki i objawów klimakterium


Menopauza nie przyjść w ustalonym wieku, ani nie kobiety odczuwają takie same objawy na tym samym poziomie zaawansowania choroby. Z definicji, menopauza się dzieje po jeden rok bez miesiączki. Jakie są jako "objawy menopauzy" są objawy i skutki przechodzenia przez ten rok lub więcej przed zakończeniem roku od gotowych miesiączki. Menopauza może się naturalnie wraz z wiekiem lub chirurgicznie po histerektomii. Chociaż nie wszystkie kobiety będą wykazywać wszystkie 35 możliwych objawów, niektóre będą miały wiele z nich, a ich nasilenie będzie się zmieniać.

Zmiany psychiczne

Stan psychiczny i chemii mózgu przechodzą wiele zmian w okresie menopauzy, w tym drażliwość, wahania nastroju, często płacz wcięciami i zaniki pamięci. Niepokojące objawy menopauzy, które wpływają na kobiety psychicznie może być lęk, poczucie zagłady lub lęku lub depresji. Kobiety mogą również wystąpić splątanie, zawroty głowy i trudności z koncentracją. Napędy sex kobiet na ogół zmniejsza również w tym czasie.

Zmiany ciała

Charakterystyczne zmiany ciała w okresie menopauzy są gorące i zimne błyski, nieregularne bicie serca i nieregularne okresy. Kobiety mogą mieć bóle w stawach, napięcie mięśni, wzdęcia i problemów żołądkowo-jelitowych. Mogą wystąpić brak nawilżenia pochwy, tkliwość piersi, przyrost masy ciała i zmiany w zapachu ciała. Niektórzy mogą mieć swędzenie skóry, wypadanie włosów, włosy na twarzy, zwiększenie nietrzymania moczu, a nawet porażenia prądem na skórze. Bóle głowy i alergie mogą zwiększyć, i objawy innych schorzeń, takich jak osteoporoza, może się pogorszyć. Niektóre kobiety mogą cierpieć z mrowienie w rękach i nogach, problemy z gumy, bardziej miękkie i bardziej łamliwe paznokcie i niepożądanych smaków w ich ustach. Wreszcie, zmiany ciała może zawierać szum lub dzwonienie w uszach.

Noc Zmiany

Niektóre objawy menopauzy wpłynie kobiety w nocy, takie jak problemy ze snem. Niektórzy mogą mieć tak zwane nocne poty, uderzenia gorąca lub wieczorem. Ze względu na ten brak snu i nocne poty, które w konsekwencji może wystąpić większe występowanie koszmarów i pogorszenie zmęczenie w ciągu dnia.

Średni wiek

Według MedicineNet.com, średni wiek menopauzy jest do rozpoczęcia 51. Zazwyczaj objawy menopauzy u kobiet między manifest 45 i 55 lat, z pewnymi doświadczają objawów w latach 30. (jak może być przypadek, gdy kobieta ma wczesne usunięcie macicy) , Dla ogólnego przewodnika, kiedy spodziewać się swoją zmianę życia, patrzeć w wieku matka była, kiedy zaczęła do niej. Ogólnie rzecz biorąc, córka będzie uważnie śledzić zgodne z matką w okresie menopauzy.

Interwencja medyczna

Choć wiele kobiet będzie w stanie zarządzać objawy menopauzy przez warstwy ubrania (dla łatwiejszej regulacji przy pokonywaniu gorące / zimne błyski), niektóre kobiety potrzebują interwencji medycznej. Jeśli objawy są zbyt poważne, lekarz może zalecić "Hormonalna terapia zastępcza," reżim hormonów zamiennych. Potrzebny będzie również rutynowe egzaminy zdrowia, aby upewnić się, że twoje ciało zmienia przebiegają normalnie.

Siedem Nieszkodliwe Nawyki tym wieku

Siedem Nieszkodliwe Nawyki tym wieku


Jest to małe rzeczy, które do - dzień w dzień - które odgrywają rolę w jak szybko się starzejemy w zdrowie i wygląd. Pozornie nieszkodliwe nawyki mogą być sabotowanie quest dla młodzieży. Mając świadomość stylu życia, które przyśpieszają zegar jest pierwszym krokiem w korygowaniu i zawrócić ich z rąk czasu - lub przynajmniej spowolnienie je trochę.

Pierwsze za mało, albo za dużo, sen

Powtarzające noce krótki sen może prowadzić do przedwczesnej śmierci, według opinii wydanej w 2010 roku w "uśpienia". Naukowcy odkryli, że osoby, które dostaje mniej niż pięć godzin snu na dobę mieli większe ryzyko. Ryzyka stosowane również do tych, który dostał więcej niż osiem godzin snu na bieżąco. Nie jest jasne, czy krótki sen, lub nadmierny sen, jest przyczyną złego stanu zdrowia lub wynik tego.

Siedzi z palaczami

Bierne palenie może wiek. Naukowcy z University of Miami Miller School of Medicine twierdzą, że bierne palenie może umieścić ciało kobiety do wczesnej menopauzy. Opublikowano w Listopad-grudzień 2008 numerze "Klimakterium", naukowcy twierdzą, że wczesna menopauza zwiększa ryzyko chorób serca i nowotworów. Używana dym także wiek twojego mózgu, według badaczy z Uniwersytetu w Cambridge, opublikowane w numerze z lutego 2009 "British Medical Journal". Spadek funkcji mózgu i demencji często pojawiają się wraz z wiekiem, ale narażenie na bierne palenie zwiększa ryzyko tego happeningu.

Gospodarstwa Grudge

Trzyma urazy mogą przyspieszać starzenie się, według badań przeprowadzonych w sierpniu 2013 numerze "mózgu, zachowanie i odporność." W badaniu naukowcy zbadali długość telomerów, co wyjaśnia University of Utah są jak pokryć ochronnych na końcach nici DNA, które uniemożliwiają uszkodzenie chromosomów. Krótkie telomery mogą przyspieszyć proces starzenia się i często są wynikiem stresu, w tym nie wyrozumiały rzeczy w przeszłości. Telomery tych, którzy praktykowali medytację miłującej dobroci - chcąc dobrze dla wszystkich ludzi - miał już telomerów długości.

Jedzenie deser

Cukier zwiększa starzenie skóry, według raportu w lipiec-sierpień 2010 wydaniu "Clinical Dermatology". Raport stwierdza, że ​​cukier - fruktozę i glukozę - sieciowania włókien kolagenowych i ich trudne do naprawienia. Kolagen jest budulcem firmy, gładka skóra. Starzenie efekt nie jest ograniczony do skóry, ale także w każdym tkanek.

Bringing Home Bacon

Nie czepiam boczkiem sam, ale dieta wysokotłuszczowa z dowolnego źródła może przyspieszyć starzenie się, według naukowców z Uniwersytetu Tohoku w Japonii. W badaniu, opublikowanym w numerze z kwietnia 2010 "Biogerontology," Naukowcy twierdzą, że gdy myszy były karmione wysokotłuszczową dietę pokazali oznaki wzrostu triglicerydów, insuliny, złogi tłuszczu w wątrobie i szybkiego wzrostu starzenia.

Jeszcze pięć minut w słońcu

Ekspozycja na słońce jest główną przyczyną starzenia się skóry, zgodnie z University of Maryland Medical Center. Każda chwila można spędzić na słońcu zwiększa uszkodzenia włókien kolagenowych i elastyny, które są odpowiedzialne za strukturę i wytrzymałość skóry. Największe uszkodzenia słońce zachodzi między 10 rano i 4 po południu, w każdym sezonie.

Twoja pozycja snu

Twoja pozycja snu wpływa na starzenie się zmiany w skórze, zgodnie z Cleveland Clinic. Spanie z twarzy scrunched na poduszce wywiera nacisk na skórę i tworzy się fałdy linii. Jak wiek naturalnie, te linie stają się bardziej widoczne. Zmień pozycję snu co kilka dni, aby zminimalizować linie bigowania i powstawaniu zmarszczek.

O menopauzie z zawroty głowy i nudności

O menopauzie z zawroty głowy i nudności


Kobieta, która osiągnie kolejny poziom kobiecości może radować się pożegnanie z bałaganu i bólu swych miesięcznych miesiączki. Teraz przywitać z menopauzą, nowy rozdział w cyklu życia dojrzałej kobiety. Żadnych tampony nie więcej wzdęcia, zespół nie więcej przedmiesiączkowego (PMS). Niestety, ta nowa zmiana nie jest bez dolegliwości, w tym zawroty głowy i nudności.

Menopauza

Mężczyzna jest grecki dla miesiąc, a pausis oznacza zatrzymać. Jest to czas w życiu kobiety, kiedy jej jajniki produkują mniej estrogenów i progesteronu. Te dwa hormony są niezbędne do rozmnażania, więc gdy kobieta przestaje produkować je, ciało zmieni się w subtelny sposób. Według The North American Menopause Society, menopauza pojawia się, gdy kobieta idzie 12 miesięcy bez miesiączki.

Zawroty głowy

Objawy klimakterium nie będzie taka sama dla wszystkich kobiet. Świt M. Olsen menopauzy A do Z mówi niektóre zawroty głowy związane z klimakterium objawy są spowodowane zmianami w naczyniach krwionośnych układu nerwowego ze względu na niższy poziom estrogenów. Objawy, takie jak uderzenia gorąca i migreny może prowadzić do zawrotów głowy i zawroty głowy. Niektóre kobiety zmagają się z depresją, drażliwość, frustracja, wahania nastroju i niepokoju, z których wszystkie mogą powodować napady zawroty głowy.

Jeśli menopauzalne kobieta cierpi na zapalenie stawów w szyjce lub kręgosłupa szyjnego, tętnice dzieje się w tylnej części szyjkowej prowadzącej do mózgu może zostać ściśnięta, zwężenie przepływu krwi przenoszenia hormonów. Będzie to również prowadzić do zawrotów głowy.

Nudności

Ciężkie zawroty głowy mogą tworzyć wrażenie kołysząc się, upadku lub wirowania, które mogą powodować nudności. Warunkiem będzie gorzej z ruchu. Menopauzie zmęczenie spowodowane przez bezsenność i nocne poty mogą tworzyć rodzaj choroby lokomocyjnej.

Spadek estrogenu, hormonu przede wszystkim odpowiedzialny za dystrybucję tkanki tłuszczowej u kobiet, może powodować napady nudności. Progesteron, hormon produkowany przez znaczny jajników, jest niezbędna w elektrolitów bilansowania i cukrów. Zmniejszone stężenie tego hormonu w okresie menopauzy może powodują zachwianie równowagi tego procesu, co powoduje mdłości.

Przestrogi

To nie jest dobry pomysł, aby automatycznie założyć, objaw jak zawroty głowy jest związane z menopauzą, mówi dr JoAnn Manson, szef Medycyny Prewencyjnej w Brigham i Szpitala Kobiet. Może to być związanym stanem, jak nowotwór lub działań ubocznych innych leków, w tym ciśnienia krwi, lek, a nawet w hormonalnej terapii zastępczej.

Jeśli się zawroty głowy podczas jazdy, jazda na rowerze, przekraczania ulicy, chodzenie po schodach lub przy użyciu noża podczas gotowania, można zranić siebie lub kogoś innego. Ciężkie przypadki zawrotów głowy lub nudności mogą wymagać pomocy medycznej.

Porady

Jeśli masz zawroty głowy, leżeć, dopóki nie przejdzie. Trzymaj się dobrze nawilżona i nie opuszczaj posiłków. Zawroty głowy i nudności objawy menopauzy może prowadzić do utraty apetytu, ale jeśli nie otrzymują odpowiednich kalorii i składników odżywczych na energię, można tylko pogorszyć objawy.

Jak zatrzymać uderzenia gorąca i zwiększenie masy ciała w Kobiety

Gdy podrosną, kobiety skarżą się dwa problemy więcej niż inni: uderzenia gorąca i zwiększenie masy ciała. Te klimakterium objawy są jednymi z najbardziej drażniące i nieprzyjemne, sygnalizując "zmiana życia" w zastraszającym sposób. Na szczęście istnieje Manys sposoby zarządzać uderzenia gorąca i zwiększenie masy ciała.

Instrukcje

1 Spokojnie, to nie tylko sposób myślenia. Przynieść niewielki, przenośny wentylator do biura. Zainstalować jeden nad łóżkiem. Sukienka w warstwach, dzięki czemu można zdjąć bluzę lub sweter, jeśli czujesz się nieswojo. Pić mrożoną herbatę zamiast gorące, białe wino, a nie czerwone, a zamiast jeść łagodny ostro przyprawionych potraw. Pobyt uwodniony.

2 Ćwiczenie codziennie. Jeśli nie masz czasu, aby dostać się do sali gimnastycznej, spróbuj znalezienie alternatywnych sposobów na aktywne. Kiedy zaczynasz odczuwać głód, przespacerować się po biurze lub dzielnicy. Użyj schodach codziennie zamiast windy. W ciągu dnia, zaparkować dalej od wejścia do pracy lub sklepu. Podczas oglądania telewizji w nocy, ćwiczyć swoje ulubione ruchy jogi lub prostych odcinkach. Pomoże to uniknąć przybierania na wadze; cieńsze kobiety mają mniej poważne uderzenia gorąca.

3 Zmień swoją dietę. Jedz mniejsze, częstsze posiłki w ciągu dnia. Ogranicz serów i kremów tłuszczowych, a także czerwone mięso, i wybrać więcej owoców i warzyw. Zmniejszy to głód jak zmniejszyć skutki uderzeń gorąca.

4 Stop smoking. Kobiety, które palą, mają większe problemy utraty wagi, który pochodzi z menopauzą. Oni również mają tendencję do narzekać więcej o uderzenia gorąca. Ponadto kobiety, którzy rzucili palenie często lepiej spać i cierpieć z mniej wahania nastroju.

5 skonsultować się z lekarzem. Istnieje kilka leki i terapie hormonalne, które mogą zmniejszać nasilenie uderzeń gorąca i kontroli masy ciała. Lekarz powinien być w stanie powiedzieć, czy to, czego doświadczamy, jest normalne, czy coś z niepokojem.

Wskazówki

  • Spróbuj medytacji. Oddychając głęboko, zwłaszcza w nocy, po niewygodnej hot flash budzi cię, brzmi prosto, ale działa dobrze.
  • Bądź cierpliwy w siebie, uderzenia gorąca odejdzie w czasie.
  • Inne objawy menopauzy to nieprzespane noce, zmiany w miesiączki, zmiany nastroju i suchość pochwy.

Co to jest Testosteron Gel służy?

Co to jest Testosteron Gel służy?


Testosteron jest uzasadniony farmaceutyczna z ważnych zastosowań medycznych. Jest przeznaczony do zwiększenia lub zastąpienia naturalnego testosteronu u mężczyzn, których organizm nie produkuje wystarczającej ilości hormonu. Żel może jednak być również wykorzystywane przez tych, którzy szukają sposobów na zwiększenie poziomu testosteronu już wystarczające dla tych samych powodów, które sportowców i kulturystów może nadużywają inne sterydy. Oprócz legalnych zastosowań medycznych, producenci żeli testosteronu podkreślić ich bardziej powierzchownych korzyści wtórne, aby były atrakcyjne dla szerszego rynku.

Funkcja

Miejscowo żel testosteron stosowane do leczenia hipogonadyzmu, stan, w którym korpus wytwarza niewiele lub nie testosteronu. W wyniku niedoboru jednostka może wystąpić brak pierwotnych lub wtórnych cech płciowych, lub przedwczesnego pojawienia się "męskiego klimakterium", i inne efekty odstawienia. Hipogonadyzm jest ogólnie uważany stan trwały. Producenci żelu z testosteronem, jednak rynek swój produkt do szerszego rynku mężczyzn doświadczających objawy przejściowe i odwracalne, co nazywają "Niska T."

Korzyści

W podane zalety żelu testosteronu koreluje z wpływem testosteronu w organizmie. Działania obejmują między innymi masy mięśniowej, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, poprawiają gęstość kości, wyższej energii, lepsze samopoczucie i zwiększa popęd seksualny i wydajność. Chociaż wnioski te są przeznaczone do odwołania się do praktycznie wszystkich mężczyzn, żel testosteron ma również poważne zastosowanie w leczeniu cukrzycy, co może spowodować zmniejszenie poziomu testosteronu, zaburzenia erekcji (co może wynikać z niskiego poziomu testosteronu) i przewlekły ból, który badania sugerują, jest koreluje z niskim poziomem testosteronu.

Cechy

Testosteron stosowany w żele jest krystaliczna postać białego proszku o nazwie 17-beta hydroxyandrost-4-en-3-onu. Stężenie testosteronu w żelu wynosi nawet 1 procent i tylko około 10 procent do stosowania miejscowego w rzeczywistości wchłania się przez skórę. Zależnie od osobnika i jego potrzeby, dawka dzienna może wynosić od 5 g żelu (zawierającej 50 mg testosteronu) do nawet 10 g (zawierającego 100 mg).

Identyfikacja

Miejscowo żel testosteron jest bezbarwny, bezwonny, a klarowny żel składa się głównie z wody i alkoholu. Oprócz zawartości hormonów, to bardzo przypomina żel do odkażania rąk. W przeciwieństwie do prawdopodobnych oczekiwań, to jest zwykle stosowane do ramion i barków.

Rozważania

Żel testosteron jest lek na receptę, który jest dostępny jedynie przez lekarzy. Podczas gdy ogólnie jest zarezerwowane dla diagnozy hipogonadyzmu, jak opisano powyżej, może być również zakazane przez lekarza mniej trwałych stanów związanych z niskim poziomem w osoczu testosteronu. Zazwyczaj, co najmniej do badania krwi konieczne jest potwierdzenie niskiej testosteronu przed można podawać diagnozowania i korekcyjnych.

Co jest w Drug Premarinu?

Premarin jest lek na receptę, że zawiera mieszaninę hormonów estrogenowych, zwanych również sprzężonych estrogenów. Estrogeny, ale nie są syntetyczne pochodzące ze źródła naturalnego. Premarin stanowi klasę leków stosowanych w terapii hormonalnej jest najczęściej stosowany w leczeniu objawów związanych z menopauzą. Jest on również stosowany do zapobiegania osteoporozie pomenopauzalnej. Premarin jest dostępny w formie tabletek i śmietany i jest podawana w kilku różnych stężeniach. Estrogen-tylko terapia hormonalna jest zwykle wskazane dla kobiet bez macicy; kobiety z macicy zwykle korzystać z połączonej estrogen-plus-progestagen terapii hormonalnej.

Składniki

Premarin jest nonsynthetic organiczna mieszanka hormonów estrogenów. Zawiera hormonów, estron, 17 ekwiliny dihydroekwiliny, alfa-alfa-estradiol 17, ekwileniny i 17 alfa-dihydroekwileniny. Dodatkowo, Premarin zawiera kilka nieaktywne składniki, działają jako środki konserwujące i wypełniaczy w produkcie.

Znaczenie

Klimakterium i osteoporozy są dwa warunki, Premarin służy do leczenia. Estrogen jest hormonem płciowym normalnie produkowane przez jajniki. Menopauza występuje, gdy kobiece jajniki przestają co estrogen. Ten naturalny proces zazwyczaj występuje wieku między 45 a 55 lat. Menopauza może także wynikać z chirurgicznym usunięciem jajników, zanim nastąpi naturalną menopauzą.
Osteoporoza jest utrata masy kości i powoduje zwiększone ryzyko złamań. Utrata kości zachodzi przez dorosłego, ale przyspiesza po menopauzie z uwagi na obniżenie poziomu estrogenu.

Funkcja

W okresie menopauzy, wiele kobiet doświadcza nieprzyjemne objawy spowodowane spadających poziomu estrogenów, w tym uderzenia gorąca, suchość pochwy i objawy związane nastroju. Estrogenowa terapia zastępcza łagodzi te objawy u wielu kobiet. Również estrogenowa terapia zastępcza może zwiększyć gęstość kości u kobiet występuje znaczne ryzyko osteoporozy.

Interakcje leków

Premarin mogą wchodzić w interakcje z kilku wspólnych leków, żywności i suplementów ziołowych. Hydrokortyzon i leki przeciwzakrzepowe nasilać działanie estrogenów. Leki przeciwdrgawkowe, jak również ryfampicyna, nelfinawir i rytonawir, zmniejszyć wpływ estrogenów. Kobiety na Premarinu powinni unikać rutynowego stosowania etanolu, dziurawiec, czarny Cohosh, Dong Quai, koniczyna czerwona, Saw Palmetto i żeń-szeń.

Zagrożenia

Premarin może powodować bóle głowy, ból piersi, nieregularne krwawienia z pochwy, skurcze żołądka i wzdęcia, nudności i wymioty, wypadanie włosów, zatrzymanie płynów i infekcje pochwy drożdży. Te działania niepożądane są dość powszechne, ale nie poważne i zazwyczaj zmniejszają się w czasie.
Bardziej poważne efekty uboczne leczenia Premarin obejmują raka piersi, raka jajników, macicy, lub; skrzepy prowadzące do zawału serca lub udaru mózgu; wysokie ciśnienie krwi; wysoki poziom cukru we krwi; i problemy z wątrobą. Te działania niepożądane występują rzadko, ale znaki ostrzegawcze, w tym guzki piersi, zawroty głowy, zmiany mowy lub widzenia, ból w klatce piersiowej, duszność, lub zażółcenie skóry lub oczu, należy niezwłocznie zgłosić się do swojego dostawcy usług opieki zdrowotnej.

Expert Insight

Badania wpływowych tylko estrogenów w trakcie terapii hormonalnej kobiet badaniach Health Initiative wykazały zwiększone ryzyko wystąpienia udaru mózgu, zakrzepicy żył głębokich, zawału serca i inwazyjnego raka piersi u kobiet po menopauzie. Dodatkowo, inne możliwości leczenia są korzystne jako leczenie pierwszego rzutu w ciągu Premarinu na objawy menopauzy i zapobieganiu osteoporozie u większości kobiet. Opcje te, i ich ryzyko i korzyści, powinny być omówione z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia. Aby ograniczyć ryzyko związane z Premarinu, terapia estrogenem powinny zawsze być określone w najniższej skutecznej dawce przez możliwie najkrótszy okres.

Jak korzystać Estroven

Estroven jest całkowicie naturalny suplement diety stosowany w celu złagodzenia fizyczne i emocjonalne skutki zaburzenia równowagi hormonalnej spowodowane przez okołomenopauzalnym, menopauzą i po menopauzie. Zioła, witaminy i minerały w Estroven mają zrównoważyć poziom hormonów, promowania relaksu i chronić kości i układ krążenia. Wiele kobiety decydują to produkt naturalny, w porównaniu z innymi terapiami farmaceutycznego w celu uniknięcia efektów ubocznych, które często są związane z nimi. Jeśli szukasz zupełnie naturalny sposób, aby złagodzić objawy menopauzy, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać Estroven promować równowagę hormonalną.

Instrukcje

1 Określić objawy nierównowagi hormonalnej. Estroven jest przeznaczony do leczenia nocne poty, uderzenia gorąca, drażliwość i problemów ze snem.

2 uzyskać diagnozę od lekarza. Choć powyższe objawy są często związane z okołomenopauzalnym, post-menopauzy i klimakterium, twój brak równowagi hormonalnej może być z powodu lub pogarsza innej choroby. Przed siebie medicating, ważne jest, aby prawidłowo zidentyfikować źródło swojego braku równowagi hormonalnej.

3 Jeżeli lekarz zatwierdzi, przyjmować jedną kapsułkę Estroven dzienny, z jedzeniem, tuż przed snem. Pamiętaj, aby jeść wystarczającą ilość. Jedzenie pomoże chronić żołądek przed możliwym zdenerwowany i pomocy w przyswajaniu witamin. I, jak Estroven jest zaprojektowany, aby pomóc Ci zasnąć, biorąc kapsułki pobliżu snem uniemożliwi uczucie senności w ciągu dnia.

Wskazówki

  • Nie bierz Estroven jeśli karmisz piersią, w ciąży lub próbuje zajść w ciążę.

Jakie są zabiegi dla mężczyzn Menopauza?

Mężczyzna menopauza jest stan hormonalny związany z procesem starzenia się, diety, braku snu i stresu. Według mayoclinc.com, męską menopauzę jest również nazywany andropauza niedobór testosteronu lub niedobór androgenów i jest spowodowane przez zmniejszenie poziomu testosteronu. To może rozpocząć się już w wieku 30 lat i przez 70 lat poziom testosteronu może być osłabiona o 50 procent. Mężczyzna objawy menopauzy należą zmniejszone mięśni, zwiększenie tkanki tłuszczowej, zaburzenia snu, brak popędu płciowego, niepłodności, ginekomastii (male piersi) i depresji. Zabiegi dla mężczyzn menopauzy może pomóc złagodzić niektóre z tych objawów.

Wymiana testosteronu (TRT)

Terapia zastępcza testosteronem pomoże Ci przywrócić poziom testosteronu do normy. Andrology.com sugeruje o FAT lub testu dostępnego wolnego testosteronu, aby określić, czy nasz poziom testosteronu są wystarczająco niskie, aby być uznane za tego leczenia. Lekarz będzie prawdopodobnie zrobić pełną diagnostykę w tym odbytnicy, wątroby, układu krążenia i egzamin prostaty przed zalecając leczenie. Terapia Testosteron może być dostarczany przez żel testosteronu lub mukoadhezyjnych plastra, implantu, doustnie lub przez wstrzyknięcie domięśniowe. Dawki i czas na leki są zależne od swoich poziomów niedoboru testosteronu i odpowiedzi na leczenie. Ponieważ testosteronem można przeprowadzić na zwiększone ryzyko raka gruczołu krokowego, jest konieczne, aby zwiększone badań kontrolnych prostaty, podczas gdy w czasie obróbki TRT.

Dieta

Dietetyczne zmiany mogą złagodzić objawy męskiej menopauzy. Badanie przeprowadzone przez Centrum Długowieczności w Manchester w stanie Connecticut odkryli, że mężczyźni, którzy leczyć objawy o tym witaminy C i E oraz cynku w diecie pomagają stymulować popęd seksualny. Ponadto, zioła i aminokwasy takie jak muira puama i L-argininy, odpowiednio, przyczyni się do zwiększenia libido.

Styl życia

Nierównowagi testosteronu może być pogarsza stylu życia, takich jak nadmierne spożywanie alkoholu i otyłości. Picia nadmiernie i mający nadmiar tkanki może prowadzić do wzrostu z wykorzystaniem enzymu aromatazy, który zmniejsza funkcję wątroby i może doprowadzić do nadmiernego konwersję testosteronu do estradiolu (estrogen). Może to doprowadzić do równowagi hormonalnej powodu estrogenu nadprodukcji, które powodują objawy męskiego klimakterium. W leczeniu objawów menopauzy, wyeliminowanie alkoholu i nadmiernego tłuszczów nasyconych z diety. Ponadto rozpocząć program ćwiczeń, który zawiera siłę i trening układu krążenia co najmniej trzy dni w tygodniu przez 30 do 60 minut na sesję do utraty wagi.

Stres i Sen

Brak snu może zmniejszyć poziom testoserone, i warunki, takie jak bezdech senny lub bezsenność powinna być skierowana w celu pomóc w zmniejszeniu objawów męskiej menopauzy. Ponadto, naprężenie może prowadzić do obniżenia poziomu testosteronu. Leczenie objawów powinien zawierać 8 do 10 godzin snu na dobę, aby uniknąć andropauzy związane ze snem. Ponadto, praktyki działań, które pomogą Ci złagodzić stres, takie jak joga i medytacja.

Zaburzenia równowagi hormonalnej Remedy

Hormony mogą być twoim najlepszym przyjacielem albo najgorszym wrogiem. Gdy chcesz, aby pracować, że nie; gdy są one wyłączone torze i powodując smutek, nie uda się zrealizować, że są winni. Można wyrównać ten nierówne szanse, choć. Czy wybrać wszystkie naturalne trasę diety i ćwiczeń fizycznych lub medycznych trasę, hormonalnej terapii zastępczej, istnieją opcje, aby uczynić swoje życie szczęśliwszym jeden.

Przyczyny i objawy

Zaburzenia hormonalne mogą rozpocząć się, gdy kobieta jest w jej 20s, czy nie może się rozpocząć, dopóki nie osiągnie jej 40s - pre-menopauzy wiek. Bez względu na to, jak kobieta jest stary gdy objawy prezentują się, prowadzenia wojny między estrogenów i progesteronu jest zazwyczaj winowajcą.

W trakcie cyklu miesiączkowego, oba hormony mają swoją rolę do odegrania; estrogen jest panować w pierwszej połowie, a przepisów na ciało progesteronu w drugiej połowie. Dysproporcja występuje, gdy estrogen próbuje przejąć całkowicie. Ta dysproporcja występuje również w latach, które występują przed menopauzą i klimakterium.

Typowe objawy związane z braku równowagi hormonalnej obejmują bóle głowy, zmęczenie, niski popęd płciowy, PMS, zwiększenie masy ciała, depresja, lęk i zawroty głowy. Objawy te nie powinny być ignorowane, gdyż brak równowagi hormonów same mogą być objawem podstawowym warunkiem zdrowia.

Zmiana diety

Dokonywanie prostych zmian w diecie może pomóc złagodzić objawy, które są spowodowane przez brak równowagi hormonalnej. Produktów zawierających tłuszcze zwierzęce, takie jak czerwone mięso i produkty mleczne, mogą zakłócić swoje bilanse ze względu na chemikalia znalezione w nich.

Kwasy tłuszczowe, takie jak kwasy omega-3 i omega-6 może pomagać w utrzymaniu równowagi hormonalnej zdrowych i można je znaleźć w produktach spożywczych, takich jak ryby, a masą nasion lnu orzechów, a także w postaci dodatków.

Oprócz zmian w diecie, pomaga uwolnić się od stresu spowodowanego z braku równowagi hormonalnej poprzez praktykowanie jogi i medytacji w sposób regularny. Codzienne ćwiczenia mogą również zmniejszyć liczbę wahania nastroju wystąpić; Podczas ćwiczeń endorfiny (lub "happy hormony") są zwolnione. Nie tylko twoja mentalność poprawy, ale może się okazać, poziom energii wzrósł również.

Leki ziołowe

Istnieją dwa główne rodzaje preparatów ziołowych dla równowagi hormonalnej: phytoestrogenic i nie-estrogenowe. Zioła, takie jak czarna cohosh zawierają związki estrogenowe, które zostały wytworzone w sposób naturalny przez rośliny. Zaletą podjęciem phytoestrogenic zioło jest to, że przywraca estrogen do ciała naturalnie podczas odpychania nadmiar estrogenów; to daje równowagę organizm potrzebuje. Wadą jest to, że w czasie, twoje ciało może zacząć zależeć od tego zioła, ostatecznie skutkuje niezdolnością ciała do wytwarzania jakichkolwiek estrogenów na własną rękę.

Non-estrogenowe zioła, takie jak Macafem, nie zawierają estrogen. Robią jednak odżywiać zarówno swoje przysadki i gruczołów wydzielania wewnętrznego, w wyniku stymulacji własnej produkcji hormonów organizmu. To równoważy zarówno estrogenów i progesteronu, wraz z poziomem testosteronu.

Zarówno phytoestrogenic i nie-estrogenowe zioła można znaleźć w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością.

Hormonalna terapia zastępcza

Chociaż jest to jeden z najbardziej popularnych stosowane do leczenia kobiet w Stanach Zjednoczonych jest również uważany za opcję wysokim ryzykiem. W tych przypadkach, kobiety są podane syntetycznie wytwarzanych hormonów, aby zastąpić hormony własne organy nie produkują. Bezpieczeństwo tej opcji jest dyskusyjna.

W 1991 roku, największym badaniu klinicznym - nazywa inicjatywa Zdrowie kobiet - zostało przeprowadzone przez Narodowy Instytut Zdrowia. Badanie to jest przeprowadzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania bez odpowiedzi na temat korzyści i zagrożeń związanych z hormonalną terapią zastępczą (HTZ). Badanie zakończyło, bez zakończone, w lipcu 2002 roku, ze względu na badania okazała się w tym punkcie, że HTZ zwiększa ryzyko zachorowania na choroby serca, zakrzepy krwi, raka jajnika i piersi. Do dnia dzisiejszego, wyniki tego badania są niepodważalne.

Estroven & Menopauza

Jak kobiety nawigacja objawy, które mogą wystąpić z powodu menopauzy (uderzenia gorąca, poty nocne), niektórzy wolą naturalnych środków do tych, które wymagają recepty lekarskiej. Estroven, produkt, który składa się z różnych witamin, ziół i jest jedną z takich alternatywnych. Jednakże, ponieważ Estroven jest regulowany przez Food and Drug Administration (ze względu na fakt, że stwierdzono, iż dodatek), efektów ubocznych i interakcji z leki, jest w dużej mierze nieznana w obecnym czasie.

Menopauza Defined

Według słownika Merriam-Webster, menopauza jest zdefiniowany jako miesiączki zaprzestania --- i jajnika regresji funkcji ---, który naturalnie występuje. Zazwyczaj odbywa się już po 45 roku życia, ale przed ukończeniem 55. A w zachodniej kulturze, kobiety wydają się doświadczać początek średni (średnia) menopauzy w przybliżonym wieku 51 lat.

Estroven Składniki

Jeden naturalny suplement menopauza na rynku jest Estroven, który jest dostępny w formie caplet. Estroven przyjmuje się raz dziennie, kilka godzin przed snem, wraz z pokarmem, co pomaga zmniejszyć potencjalne żołądkowe. Zawiera tylko składniki naturalne, głównie witaminy.

Witamina B6 (10 mg), witamina B12 (6 mcg), wapnia (150 mg), witamina E (30 IU), Kwas foliowy (400 mcg), niacyna (20 mg), ryboflawinę (2 mg), tiamina (2 mg) i selenu (70 mcg), wraz z następujących składników można znaleźć w Estroven 150 mg Data nasion i wyciąg z kory magnolii, Isoflavins 55 mg, 40 mg czerni cohosh i 1,5 mg boru.

Fitoestrogeny i Estroven

Jak kobiety przechodzą menopauzę, zmniejsza ich poziom estrogenu w jajnikach. Przy tym zmniejszenie estrogenów w organizmie, uderzenia gorąca i nocne poty (tak jak inne objawy klimakterium) mogą wystąpić.

Fitoestrogeny, rodzaj estrogenu produkowanego naturalnie w niektórych środkach spożywczych i ziół (takich jak te w Estroven), jest reklamowany jako zwiększenie poziomu estrogenów w organizmie, co zmniejsza objawy menopauzy, według Drugs.com

Fitoestrogeny i objawy menopauzy

Zgodnie z Mayo Clinic, nie jest jasne, czy fitoestrogeny może faktycznie zmniejszyć objawy menopauzy, czy też nie, do tej pory. Co ważniejsze, istnieją obawy, że isoflavin suplementacji (co jest również elementem Estroven) może prowadzić do zagrożenia rakiem ze względu na słaby estrogen, ale efekty typu może produkować, zgodnie z Mayo Clinic (link w sekcji Zasoby poniżej). Jednakże, nie publikowane dane wspomagające połączenie pomiędzy Estroven i rakiem istnieje w tym czasie.

Znacząca

Estroven nie wymaga recepty od lekarza, i to nie jest regulowany lub testowane przez Food and Drug Administration (FDA). Ponadto, według strony internetowej Drugs.com, obecnie nie są znane skutki uboczne istnieć, jeśli zalecana dawka na oznaczonego produktu jest dokładnie przestrzegane. Jednakże, dzieci, kobiety w ciąży, matki karmiące i te kobiety, starając się pojąć, nie powinien korzystać z produktu (link w sekcji Zasoby poniżej).

Homeopatyczne lekarstwo na uderzenia gorąca

Jak kobiety osiągną wiek około 50, zaczną ulegać menopauzy, to jest wtedy gdy kobieta zatrzymuje o jej cyklu menstruacyjnego. Istnieją różne objawy menopauzy, ale jeden z bardziej popularnych i nieprzyjemne objawy to uderzenia gorąca, dla których istnieją różne ziołowe i homeopatyczne.

Uderzenia gorąca i Homeopatia

Uderzenia gorąca jest, gdy kobieta czuje nagły przypływ ciepła do jej ciała, co powoduje dyskomfort i nadmierne pocenie się, i to zazwyczaj trwa nie dłużej niż 15 minut. Kiedy to się dzieje podczas snu, są one często nazywane "nocne poty". Najczęstszym stosowania terapii hormonalnej. Dla niektórych kobiet, hormonalna terapia zastępcza może powodować poważne komplikacje i może zwiększać ryzyko wystąpienia raka sutka.

Z kolei wiele kobiet zdecydować się na homeopatii, który wykorzystuje naturalne zioła zająć gorąca. Istnieje niewiele, jeśli w ogóle, szkodliwe efekty uboczne homeopatii ponieważ współpracuje z organizmu kobiety w celu złagodzenia objawów gorących flash. Jeśli zdecydujesz się korzystać z homeopatii, znaleźć certyfikowanego naturopathic lekarza, aby pomóc w leczeniu.

Lachesis

Jeśli zauważysz, że twoje uderzenia gorąca przebywania w głowie, i mają tendencję do występowania przed snem lub podczas snu, Lachesis może być dobrym homeopatycznym dla gorąca. Lachesis jest otrzymywany z jadu węża Bushmaster; ale nie progu, to nie jest "jad", lecz pochodna występujących w jadzie kilka chemikaliów. Niektóre działania niepożądane mogą obejmować kobiety uczucie "ryczałtu" w gardle po biorąc kapsułki Lachesis.

Sulfuricum acidum

Kobiety, które znaleźliśmy, które nie tylko są gorące, ale także doświadczyć nerwowość i uczucie ciśnieniowego do wykonywania swoich codziennych zadań, należy użyć sulfuricum Acidum homeopatyczny. Środek ten jest znany także jako kwas siarkowy. Według Judyth Reichenberg-Ullman naturopatyczną, biegłego lekarza, 80 procent kobiet zauważyć pozytywne skutki tego homeopatycznego i innych leków homeopatycznych.

Jod

Jod pochodzi z jodem i dobre leczenia dla kobiet, które mają bardzo wysokie metabolizm. Te kobiety czują się "reklamie", niespokojny i dość pospiesznie. Ich gorąca wydają się być na całym ciele i będzie miał czerwone policzki i nadmierne pocenie się. Jod jest zazwyczaj dość rzadkie homeopatycznych leczenia klimakterium, ale mogą być skutecznymi dla kobiet z wyżej opisanych objawów.

Dlaczego Spadek testosteronu u mężczyzn?

Testosteron jest jednym z najważniejszych hormonów wytwarzanych przez męskiego korpusu. Pomaga budować mięśnie i kości, produkcji i owłosienie łonowe i utrzymać popęd płciowy. Produkcja spermy jest również wpływ testosteronu. Poziom testosteronu w organizmie mężczyzny może zmniejszyć z powodu wieku, choroby lub innych nieznanych przyczyn.

Fakt

Hipogonadyzm jest właściwe określenie medyczne dla małej testosteronu. U mężczyzn, to występuje wtedy, gdy gruczoły płciowe nie osiągnięto normalny poziom testosteronu. Jest to czasami nazywane męskiego klimakterium lub andropauzie.

Przyczyny

Według Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism, niski poziom testosteronu jest spowodowana różnymi względami. Uraz ciała, takie jak chemioterapia lub ekspozycji na promieniowanie może zmniejszyć testosteronu. Zaburzenia hormonalne, wiek, leki i warunki genetyczne może również obniżać poziom testosteronu.

Współczynnik Wiek

Mężczyźni naturalnie wystąpić spadek testosteronu w ich wieku. W książce Mężczyzna zegar biologiczny, stwierdza, że ​​mężczyźni poziom testosteronu spadnie o jeden procent rocznie, począwszy od lat 30. To jest podobna do zmiany hormonalne, gdy kobiety doświadczają menopauzy.

Młodzi mężczyźni

Jest to możliwe dla młodych ludzi, aby mieć niski poziom testosteronu. Jeśli tak jest, to zwykle wynika z problemów z genetyki, jąder, przysadki lub podwzgórza.

Znaki

Według MensHealthNetwork.org, objawy niski poziom testosteronu u mężczyzn to niski popęd płciowy, zaburzenia wzwodu, depresja, osteoporoza, powiększenie piersi, i zmęczenie.

Leczenie

Według MenHealthNetwork.org istnieje FDA terapii zastępczych testosteronu. Dostępne metody leczenia m.in. plastry, zastrzyki i rub-na żelach.

Testosteron Implant Terapia dla mężczyzn

Testosteron leczenia implant jest stosowane dla ludzi, którzy wytwarzają niskie poziomy hormonów, które mogą prowadzić do takich jak osteoporoza, męskiego klimakterium i obniżonym popęd płciowy. Testosteron to hormon produkowany przez jądra, które jest niezbędne dla mężczyzn wzrost, rozwój i rozmnażanie. Jeśli poziom testosteronu jest zbyt niska, mogą wystąpić problemy, takie jak zmęczenie, impotencja, bezpłodność i problemy poznawcze.

Testosteron

Kiedy poziom testosteronu jest zbyt niski, lekarz może zalecić terapię testosteronem implantu. Celem terapii jest doprowadzenie poziom testosteronu wraca do normy. Starzenie się jest najczęstszą przyczyną zmniejszonej testosteronu, ale zaburzenia jąder i przysadki również głównym wpływa na produkcję. Lekarz wkłada implant, który następnie uwalnia testosteron do krwi, pod skórą w albo pośladki lub brzuch. Implant zwykle trwa kilka miesięcy. Przed włożeniem urządzenia, lekarz sprawdzi poziom testosteronu we krwi i powtarzane kontrole będą wymagane podczas noszenia implantu.

Ostrzeżenie

Choć implant jest skuteczny u większości mężczyzn, lekarz może dostosować poziom testosteronu to zwalnia. Na przykład, zbyt dużo testosteronu często może spowodować erekcję, przyrost masy ciała i niepokój. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, lekarz będzie musiał dostosować ilość testosteronu do uwolnienia implantu. Innym ryzykiem terapii hormonalnej jest zwiększone ryzyko raka gruczołu krokowego lub wzrostu guzów łagodnych. Jeśli otrzymasz testosteronu terapii implantu, lekarz będzie musiał sprawdzić prostaty rocznie problemów. Pewne warunki Wcześniejsza wyklucza cię z terapii testosteronem. Ludzie, którzy mają raka prostaty, raka piersi, nadmierne ilości wapnia w kwestii krwi i nerek nie powinien otrzymać wszczep.

Interractions

Ludzie na ogół tolerują innych leków implant testosteronu dobrze, ale są pewne środki ostrożności. Jeśli wziąć leki przeciwzakrzepowe, takie jak warfaryna lub fenindion leczenia implantologicznego, testosteron może zwiększyć ich skutków. Lekarz będzie musiał kontrolować czas krzepnięcia krwi, aby uniknąć zagrożeń. Ponadto, jeśli używasz implantu kortykosteroidami ryzyko wystąpienia obrzęku jest większa od obu terapii testosteronem i kortykosteroidy powodują retencję płynów. Cukrzycę mężczyźni również mogą wymagać zmniejszenia podczas leczenia insuliną testosteron implantu.

Menopauza Objawy po Nadmierne estradiolu

Menopauza jest naturalnym procesem rozwoju kobiety w życiu. Zmiana ta zazwyczaj występuje u kobiet w wieku pomiędzy 45 i 55. objawów menopauzy zależy od hormonów wahania. Nadmierna produkcja hormonu estradiolu w menopauzie kobieta może pojawić wahania nastroju, drażliwość i niepokój.

Przyczyny

Menopauza jest spowodowane przez zmiany w poziomach progesteronu i estrogenu. Jajniki wytwarzają mniej w czasie. Po menopauzie jest spowodowane brakiem miesiączki przez jeden rok. Ciąża nie jest już ryzyko po tym czasie. Medyczne i chirurgiczne zabiegi powodujące menopauzy są określane jako "menopauza chirurgicznego." Jajnika usunięcie może spowodować nagły spadek poziomu estrogenów. Chemioterapia i antyestrogenowe leki są inne przykłady, które powodują niepożądanego spadku estrogenu, prowadzi do objawów menopauzy cięższych niż gdy korpus, w celu dostosowania się powoli.

Objawy

Miesiączka rezygnuje się nagle lub stopniowo w czasie zatrzymania, oraz się nieregularne przepływu lub częstotliwości. Taka sytuacja może wystąpić dla jednego do trzech lat przed całkowitym zaprzestaniem. Bardziej powszechne objawy są uderzenia gorąca, nocne pocenie się, trudności z zasypianiem i kołatanie serca. Inne objawy mogą obejmować zaburzenia seksualne związane z bólem pochwy lub braku zainteresowania, wahania nastroju lub zapomnienia i bóle lub bóle w stawach. Znaczenie objawów różnicować z poziomem progesteronu i estrogenu. Estradiolu w nadmiernych objawów u kobiet po menopauzie może przedstawić jak wahania nastroju, retencji wody, przyrost masy ciała w okolicy bioder i dysplazję piersi. Zmiany krwawienia z macicy i niedobór tarczycy również może być obserwowany.

Test

Estradiol jest jeden lekarz testy używać do mierzenia zmian hormonalnych u kobiet. Estradiol jest najważniejszą postacią estrogenu znaleźć w organizmie kobiety. Jest on wytwarzany w jajnikach, korze nadnerczy, a także łożysko. Lekarze mogą powiedzieć, czy kobieta jest w okresie menopauzy lub po menopauzie przez ilość występujących w strumieniu krwi. Prawidłowe wyniki dla kobiet premenopauzalne są od 30 do 400 pg / ml, a kobiety po menopauzie powinny być w granicach 0 do 30 pg / ml.

Zabiegi

Objawy menopauzy różnią się od, jak kobieta do kobiety, tak jak i zabiegi. Dyskusji, co jest najlepsze dla ciała powinny być wykonane z lekarzem. Menopause wywołane przez leczenie chirurgiczne mogą obejmować ten sam terapię klimakterium przedstawia on w sposób naturalny. Hormonalna terapia zastępcza, naturalnych środków, takich jak zmiany w stylu życia lub suplementów może być korzystne.

Ostrzeżenie

Powiedz swoim lekarzem na temat wszystkich leków, które zażywasz przed badaniem hormonalnym. Terapii estrogenem i antykoncepcyjne pigułki mogą mieć wpływ na wyniki. Kontynuacja z wszelkich nieprawidłowych wyników. Skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpi 12 kolejnych miesięcy brak miesiączki i nagłego krwawienia z pochwy lub plamienia występuje.

Nawodnienie w okresie menopauzy

Podczas tkanek menopauzy i klimakterium, łatwo jest się odwodnić na skutek uderzenia gorąca i nocne poty, które mogą powodować nadmierne pocenie się. Gdy cierpisz z tych objawów menopauzy, trzeba pić więcej wody, aby pobyt uwodniony.

Pij wodę

Bardziej nawilżona jesteś, tym mniej prawdopodobne będzie cierpieć z gorąca. Gotowanie połowę do dwóch trzecich masy ciała w uncjach wody każdego dnia. Jeśli ważysz 150 funtów należy pić co najmniej 75 uncji wody dziennie.
Przeciętny dorosły traci ponad 10 filiżanek wody dziennie, zgodnie z Mayo Clinic. Jeśli jesteś w peri-menopauzą lub menopauzy i doświadczają nocne poty i uderzenia gorąca to mogą stracić jeszcze więcej płynu.

Efekty

Będąc uwodniony pomoże schłodzić skórę na twarzy, który będzie przeciwdziałać skutkom gorącej lampy błyskowej.

Objawy

Niektóre kobiety odczuwają zawroty głowy podczas przechodzenia przez peri-menopauzą i menopauzy, które można przypisać do wielu rzeczy, w tym zmianami hormonalnymi i odwodnienia.

Twój Styl

Suchość skóry może być wynikiem braku nawodnienia. Sucha skóra staje się sflaczałe, pomarszczona skóra.

Wiek

Z wiekiem jesteśmy mniej zdolni do oszczędzania wody, tak duży odsetek płynów, które zjadamy opuścić nasze ciało z potem i moczem, powodując konieczność pić więcej wody, niż gdy młodszy, według Selfgrowth.com.

Znaki i objawy przekwitania

Znaki i objawy przekwitania


Termin menopauza odnosi się do końcowego menstruacji kobiety, które występuje w średnim wieku 51 lat "w krajach najbardziej uprzemysłowionych", mówi dr Peter Kenemans na stronie położniczy i ginekologiczny. Dla kobiet, menopauza jest okres przejściowy, który występuje po okresie menopauzy, i produkuje objawy, które są spowodowane zmianami hormonalnymi i naturalnego starzenia się narządów rozrodczych. Mężczyzna menopauza występuje między przybliżonych wieku od 35 do 60. Chociaż pozostałe żyzne, menopauza mężczyźni mogą czuć się niezadowoleni z ich osiągnięć i stylu życia, i przeżyć szereg nieprzyjemnych emocji i objawów fizycznych, które są związane z procesem starzenia się.

Objawy fizyczne kobiet

Typowe objawy kobiecego klimakterium to wydłużenie lub skrócenie cyklu miesiączkowego i krwi straty, które staje się cięższy lub lżejszy albo niż zwykle. Hot miga może wystąpić do dwóch lat przed menopauzą i kontynuować przez kilka lat, mówi dr Kristie McNealy serwisu Zdrowie Rodzina Guide. Kołatanie serca i nocne poty są typowe objawy dla kobiet, które zbliżają się do menopauzy. Utrata mięśni w drogach moczowych może powodować częstsze oddawanie moczu i wysiłkowe nietrzymanie moczu, a niektóre kobiety stają się podatne na infekcje dróg moczowych. Skóra może stać się suche lub bardziej tłusty niż zwykle. Zmiany hormonalne mogą powodować suchość pochwy, bóle stawów i brzucha przyrost masy ciała.

Objawy psychologiczne dla kobiet

Uczucia niskiego nastroju, drażliwość i niepokój są wspólne objawy psychologiczne kobiet klimakterium. Mogą one wynikać ze zmian hormonalnych i nasilają objawy niepokojące, takie jak uderzenia gorąca, zaburzeniami snu i zmęczenie. Podwyższony poziom testosteronu u kobiet, które zbliżają się do menopauzy może zwiększyć ryzyko choroby depresyjnej, mówi dr Jessica Ward Jones na stronie Psych Central. Kobiety mogą również wystąpić brak popędu płciowego lub libido wskutek pochwy dyskomfortu spowodowanego sucha lub brak sprężystości tkanki.

Objawy fizyczne męskie

Charles Zastrow i Karen Kirst-Ashman, autorzy "zrozumienia ludzkiego zachowania i środowiska społecznego," wyjaśnić, że to jest wspólne dla mężczyzn do wystąpienia objawów męskiego klimakterium lub "kryzysu wieku średniego" i wyłonić "trochę zmienił, dla lepiej lub gorzej. " Stopniowy spadek produkcji testosteronu, może spowodować objawy fizyczne, takie jak brak energii, zaburzenia erekcji i ubytku masy mięśniowej. Pogarszające się zdrowie serca mężczyzny, prostaty, nerki, słuch i układ trawienny są również oznaki starzenia, które występują podczas męskiej połowie życia lub przekwitania, okres.

Objawy psychologiczne męskie

Niski poziom testosteronu jest związany z zaburzeniami depresyjnymi, zwłaszcza u mężczyzn, starszych mężczyzn, którzy są świadomi nieuniknione oznaki starzenia, takie jak zmarszczki, siwienie i wypadanie włosów, mówi Ward Jones. Zastrow i Kirst-Ashman wyjaśnić, że menopauza mężczyźni mogą doświadczyć depresji w wyniku życia w "kulturze, która wielbi młodość." Depresja może pojawić się, gdy ludzie boją starzenie i uznają, że ich moce seksualne znikają. Zwątpienia, poczucie niezadowolenia, strach przed odrzuceniem i wrażliwości na uwłaczające komentarze są również objawy męskiego klimakterium.

Witaminy dla objawów menopauzy

Witaminy mogą być pomocne w radzeniu sobie z objawami menopauzy, takie jak uderzenia gorąca, depresja i ciężkiego krwawienia miesiączkowe. W szczególności, witaminy E, witaminy B kompleks, witamina C i żelazo wszystkie mogą odgrywać istotną rolę w zmniejszaniu nasilenia i niedogodności związane z objawów menopauzy. Oprócz zdrowych zmian w stylu życia, biorąc witaminy mogą pomóc zmniejszyć niektóre z negatywnych objawów menopauzy.

Witamina E

Mimo, że uderzenia gorąca, które występują w trakcie menopauzy mogą być obrabiane w hormonalnej terapii zastępczej, jest inny możliwością. Dzienna dawka witaminy E mogą być potencjalnie tak samo skuteczne mniejsze skutki uboczne niż w hormonalnej terapii zastępczej.

Witamina E może być zdolny do działania jako substytut estrogenu. Nie tylko może złagodzić uderzenia gorąca, może również pomóc w nocne poty, wahania nastrojów i suchość pochwy.

Chociaż nie ma żadnych merytorycznych badań na poparcie skuteczności witaminy E, to jest często używane w celu uzupełnienia innych, alternatywnych metod leczenia dla menopauzy. Do leczenia uderzeń gorąca średnia dawka witaminy E wynosi 800 IU dziennie. Mimo, że witamina E podjęte na tej dawki nie jest uważane za toksyczne, należy skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem realizacji programu leczenia witaminą E dla menopauzy, zwłaszcza jeśli masz wysokie ciśnienie krwi lub na cukrzycę.

B Witaminy

Innym objawem menopauzy jest stres. Stres ma negatywny wpływ na organizm przez ozonową go z witamin z grupy B, które z kolei prowadzi do zmęczenia, uczucie niepokoju i nadpobudliwość.

Poziom estrogenów, które są wysokie w okresie menopauzy lub okołomenopauzalnym (klimakterium), w czasie poprzedzającym, mają również negatywny wpływ na poziom witaminy B. To z kolei może prowadzić do depresji. Witamina B6 odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu wątroby, a jego zdolność do regulowania poziomów hormonów.

Biorąc witaminy B kompleks jest dobrym wyborem dla radzenia sobie z różnymi emocjami związanymi z menopauzą. Upewnij się, że zawiera B6, tiaminy i niacyny.

Witaminy C i żelaza

Dla tych kobiet, które doświadczają ciężkiego krwawienia w okresie menopauzy, biorąc witaminy C mogą być pomocne w łagodzeniu przepływ krwi, a może faktycznie go spowolnić.

Bioflawonoidy są składniki chemiczne występujące w witaminę C, i mogą przyczynić się do wzmocnienia kapilar, tuż przed menstruacją, zmniejszenie ilości krwi, która jest tracona. Bioflawonoidy becasue mają wiele podobnych cech chemicznych estrogenów może być również kluczowe znaczenie w pomaganiu z uderzenia gorąca, nocne poty i nieprzewidywalne nastroje. Sprawdzić suplement, który zawiera 1000 mg witaminy C i 800 mg bioflawonoidów. Weź według wskazówek na opakowaniu.

Poza biorąc C, ważne jest, aby uzupełnić poziom żelaza w trakcie menopauzy, z powodu utraty krwi w czasie okresu ciężkiego krwawienia. Witamina C pomaga organizmowi metabolizowania żelaza łatwiej. Sprawdzić suplement, który zawiera zarówno witaminy C wraz z żelazem dla najlepszych rezultatów.

Po prostu picia szklanka soku pomarańczowego to dobry sposób na witaminę C. Weź dodatek żelaza z soku pomarańczowego na pełną korzyścią dla obu suplementów. Piętnaście mg żelaza jest wystarczające dawki.

Skontaktować się z lekarzem, jeśli przyjmowanie witamin nie pomaga poprawić objawy menopauzy.

Wypadanie włosów w okresie menopauzy

Po raz pierwszy zdarza się, będzie w dość początku. Twoja głowa jest pod kranem, jesteś mycie włosów, działa palcami przez wilgotne pasma, kiedy wyjdzie z prawie garść włosów. Co na świecie? Jeśli jesteś kobietą w pewnym wieku, może to być jeden z pierwszych objawów, które są w peri-menopauzą i na dobrej drodze do pełnej menopauzy.

Hormon Rumba

Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy, co nasze hormony, w tym estrogenów, progesteronu i testosteronu, nawet męski hormon, który również posiada, nie dla nas, aż hormony przestać to robić. To kiedy dowiemy. Hormony są w ruchu w okresie (który może trwać przez lata), prowadzące do menopauzy. Estrogen może wystrzelić w górę, a następnie spadają; progesteron może pikować kiedy przestają owulacji (chociaż może wciąż być menstruacji), i testosteron, który jest androgen, może stać się zbyt widoczne. Wszystkie te czynniki mogą w połączeniu menopauzie kobiety tracą włosy.

Hormonów płciowych i hormonów tarczycy

Wydaje się, zgodnie Womenshealth.org, że jest skomplikowane i złożone połączenia i współdziałania pomiędzy hormonów płciowych (estrogenów, progesteronu i testosteronu) i hormony tarczycy, więc gdy obie grupy hormonów są przy przechylonym, może to prowadzić do włosów -loss problemy. Traf chciał, że wiele kobiet po menopauzie występują problemy z tarczycą, które mogą uruchomić gama od nadmiernie aktywnego (nadczynność tarczycy) do pod-czynnej (niedoczynność tarczycy).

Braki

Kiedy organizm kobiety jest bujny z estrogenem, będzie miała zdrowy, promienny włosy i skórę, a jej układ rozrodczy będzie funkcjonował optymalnie. Gdy estrogen zmniejsza, kobieta nie jest już czerpią korzyści z tego hormonu. Ponadto niewłaściwe poziom estrogenu uniemożliwiają estrogeny zachować męskiego hormonu testosteronu w jego miejsce. Dodaj do tego zniknięcia progesteronu, który nie jest produkowany, jeśli owulacja nie występuje, a ciało jest dojrzałe do problemów, zgodnie z Power-surge.com. Gdy występuje niedobór progesteronu, jak to często robi podczas tkanek menopauzy i klimakterium, męskiego hormonu androstendionu jest zbyt widoczne. Może to powodować wypadanie włosów u kobiet w okresie menopauzy.

Opis

Jeśli kobieta odczuwa utratę włosów, to prawdopodobnie będzie przejawiać się w ogólnej, a nawet wzór przelania przerzedzenie włosów, która różni się od doświadczeń mężczyzn. Mężczyzn wypadanie włosów (utrzymanie łysiejącą) przede wszystkim na czubku głowy i będzie łysiny. Jednak kobiety mogą doświadczać utratę włosów wokół przedniej linii włosów. Gdy to nastąpi, to należy odnieść się do pełnienia roli żeńskich łysienia. To może być dziedziczne i może być również pogarsza równowagi hormonalnej.

Rozwiązania

Niektóre kobiety decydują się używać minoksydyl (Rogaine), aby zaradzić wypadaniu włosów. Według Womenshealth.org lek Propecia jest możliwa odpowiedź na wypadanie włosów u kobiet w okresie menopauzy. Działa poprzez blokowanie konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu, który jest powiązany męski hormon, który kurczy się mieszki włosowe, powodując wypadanie włosów. Ten lek nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, ponieważ może powodować wady wrodzone u płodów płci męskiej.

Inne opcje

Innym podejściem jest podjęcie zioła, takie jak maca które estrogenowe działanie na organizm, ale nie zawierają rzeczywiste estrogeny. Cohosh Black, inny herb, nie zawierają związków estrogenowych. Jeśli poziom estrogenów kobiece może być wzmocniony, powinno to pomóc jej zwalczania jej problem utraty włosów.
Kobiety znalazły ulgę od objawów menopauzy w ogóle podczas korzystania z tych ziół.
Rozważyć biorąc biotynę witaminę, która jest ponoć bardzo dobre dla zdrowia włosów i wzrostu. Biorąc codziennie witaminę który składa się z wszystkich niezbędnych witamin i składników odżywczych, będzie korzystne dla Ciebie, szczególnie w tym okresie swojego życia, co może być stresujące.

Zasięgnąć porady

Omówienia problemów utraty włosów z lekarzem i zobaczymy, co ona zaleca.