adcov.com

ketoza johimbina

Johimbina dla Weight Loss

Johimbina ma typu suplement ziołowy, który jest stosowany do leczenia różnych chorób, w tym zaburzeń erekcji. Stwierdzono również sprzedawany jako sposób dla osoby, aby schudnąć. Chociaż Yohimbe jest dostępny w sprzedaży na kasie przez producentów suplementów żywieniowych, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed użyciem.

Odchudzanie

Johimbina ma historię używane przez sportowców, aby schudnąć. Mówi się, że wpływają na ośrodkowy układ nerwowy w zwiększeniu mobilizację kwasów tłuszczowych i zmniejszanie procesów produkcyjnych tłuszczu. Procesy te mają na celu pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej. Pozostałe należności obejmują że Johimbina może zwiększyć produkcję testosteronu, a tym samym zwiększyć masę mięśniową w użytkowników, jak również.

Jednakże, badania ograniczono o skuteczności yohimbe do utraty wagi, a od września 2009 roku, badania są nadal w toku.

Wykorzystanie

Producenci yohimbe to bliźniacze Labs i Ultimate Nutrition. Możesz zakupić suplementy Yohimbe poprzez witaminy trybie offline i online detalistów. Rozpocząć od przyjmowania Yohimbe raz dziennie w godzinach porannych z dużą ilością wody. Jeśli rozstrój żołądka suplement, spożywać kapsułki z małą ilością pokarmu. Jak można się przyzwyczaić do tego dodatku, można zwiększyć dawkę do dwóch kapsułek dziennie. Kiedy nie zwiększy się do dwóch kapsułek, unikać przyjmowania suplementu 30 minut na godzinę przed snem.

Wraz z podjęciem Yohimbe, trzeba dostosować swoje diety, ćwiczeń, aby schudnąć. Jeśli okaże się, że Yohimbe daje zastrzyk energii, planują wziąć dodatek około pół godziny przed planowanym treningiem.

Ostrzeżenia

Należy przestrzegać wszystkich instrukcji dostarczonych przez producenta yohimbe. Kwoty użytkowania mogą się różnić w zależności od ilości yohimbe zawarte w suplemencie. Ponadto, należy pamiętać, że żaden z wniosków złożonych przez producentów, że Johimbina jest skuteczne dla utraty wagi zostały ocenione przez Food and Drug Administration.

Johimbina jest związany z licznych skutków ubocznych i powinny być podjęte tylko pod rozwagę lekarza. Zgłoś działania niepożądane to zawroty głowy, niepokój, drżenie i kołatanie serca. Przerywać natychmiast Yohimbe, jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów.

Johimbina vs Yohimbe

Przy tak wielu różnych suplementów dostępnych obecnie na rynku, z tak wielu różnych świadczeń i składników, może to być mylące, aby nadążyć. Johimbina i Yohimbe zarówno pozornie wydaje się w wielu różnych produktów, ale to, co jest między nimi różnica i czy mają różne efekty?

Johimbina jest Drzewo

Johimbina jest wiecznie zielone drzewo, które rośnie w regionach Afryki. Kora Yohimbe pochodzi z drzew jest sprzedawane i używane w różnych suplementów i leków.

Johimbina jest składnikiem Yohimbe

Johimbina drugiej strony jest głównym alkaloidem ciągu Johimbina. To jest składnik czynny, który wytwarza pożądane działanie kory Johimbina.

Yohimbe Bark jako Holistic Medicine

Johimbina kora była używana przez setki lat jako całościowy, medycynie. Jest on używany do wielu różnych zastosowań, w tym jako afrodyzjak i jako rytualny halucynogenne.

Johimbina działa jako receptor Blocker

Jako blokera receptora, blokuje ścieżki z neuroprzekaźników, szczególnie adrenaliny i powoduje adrenaliny, aby w związku z tym mają wyższy poziom obrotu we krwi, co prowadzi do większej częstości akcji serca, między innymi efektami.

Johimbina dla zaburzeń seksualnych

Johimbina stosowano w różnych sposobów leczenia zaburzeń seksualnych, a jako substancję czynną leków na receptę na skierowanych zaburzenia erekcji.

Jest Johimbina niebezpieczne lub niebezpieczny dla mięśni?

Johimbina ma naturalnie występująca substancja wytwarzana syntetycznie do stosowania w leczeniu impotencji i poprawy wyników sportowych. U pacjentów z pewnymi wcześniej istniejących warunkach nie powinien brać johimbina, a jej stosowanie może prowadzić do szeregu szkodliwych działań ubocznych.

Identyfikacja

Chlorowodorek johimbiny (HCL) jest alkaloidem, występuje naturalnie w korze drzewa Yohimbe Pausinystalia. To jest również wytwarzany w postaci syntetycznej przez firmy farmaceutyczne, które wprowadzają do obrotu jako lek na zaburzenia erekcji, i jest sprzedawany przez producentów suplementów, którzy reklamują korzystanie johimbina jako uzupełnienie sportowego.

Mechanizm

Według badań przeprowadzonych na Wydziale Psychopharmacology z Institut de Recherches Servier, Centre de Recherches de Croissy, johimbina wykazuje silne powinowactwo do wiązania się z receptorami alfa-2-adrenergicznych, co zapobiega mechanizm sprzężenia zwrotnego, który wyłącza naturalną produkcję adrenaliny i noradrenaliny (patrz link w odnośnikach). Przerywając ten naturalny mechanizm regulacji, ciało nadal do produkcji tych neuroprzekaźników, co zwiększa ciśnienie krwi i częstość akcji serca i rozszerza naczynia krwionośne, co prowadzi do większego przepływu krwi.

Korzyści

Według Drugs.com, lekarze mogą przepisać leki, które zawierają Yohimbe (takich jak Yocon lub Aphrodyne) w leczeniu impotencji i zaburzeń erekcji, które wynika z cukrzycą lub problemami układu krwionośnego. Johimbina zwiększa przepływ krwi do penisa. Drugs.com donosi, że średnia dawka zawiera 5,4 mg tabletek doustnych, trzy razy na dzień.

Według BodyBuilding.com, sportowcy i kulturyści używali Yohimbe jako uzupełnienie sportowego schudnąć i zwiększają przepływ krwi do mięśni podczas ćwiczeń. W badaniu "związków 2-alfa i lipidów antagonistyczne Mobilizacji: Dowody na Lipid mobilizacji Wpływ doustnej johimbiny w zdrowych ochotników płci męskiej," J. Galitzky wykazały, że johimbina zwiększa lipolizę (rozpad tkanki tłuszczowej) i doprowadził do utraty tłuszczu w badanych (patrz link w odnośnikach).

Ostrzeżenie

Pacjenci z problemami serca lub nerek lub owrzodzenia jelita lub żołądka, nie powinni przyjmować johimbina. Dodatkowo Drugs.com doradza osobom z historią zaburzeń psychicznych lub nastroju lub u pacjentów już przyjmujących leki (takie jak uspokajających) w leczeniu tych warunków, powinny unikać johimbina, ponieważ może wchodzić w interakcje z tymi lekami i zaostrzyć warunki nastroju.

Drugs.com informuje, że johimbina nie jest wskazany do stosowania u dzieci. Kobiety w ciąży, może zajść w ciążę, lub karmiące nie powinny stosować johimbina.

Ponieważ johimbina może pacjenci zawroty głowy, nie należy prowadzić pojazdów, obsługiwać maszyn lub wziąć johimbinę alkoholem dopóki nie podjęte johimbina wystarczająco długo, aby określić jego skutków.

Niebezpieczeństwa

Drugs.com nie wymienia potencjalne zagrożenia dla mięśni (takich jak skurcze) lub tkanki mięśniowej. Wyniki badań wskazują, że nie Galitzky johimbina, w połączeniu z efedryny i kofeiny, może potencjalnie prowadzić do szkodliwych serca i układu krążenia skutków ubocznych.

Robią ostrzec pacjentów, że johimbina może prowadzić do pobudzenia centralnego układu nerwowego, które mogą obejmować skutki uboczne, takie jak wzrost ciśnienia krwi i częstości akcji serca, drażliwość, drżenie, pocenie się, nudności i skurcze.

Użytkowników zgłaszało również zawroty głowy, bóle głowy i zaczerwienienie skóry. Pacjenci, którzy przedawkować johimbina może cierpieć z powodu napadów, silny ból brzucha, osłabienie, paraliż i zmęczenia.

Johimbina Ultimate Nutrition

Zaburzenia erekcji to choroba, która dotyka wielu ludzi. Istnieje asortyment leków, które mogą być skuteczne w leczeniu tej choroby. Istnieją również mniej znanych naturalnych środków, które mogą pomóc w leczeniu; z których jeden jest nazywany Yohimbe lub ziele Yohimbe Bark dostępne przez Ultimate Nutrition.

Pochodzenie

Johimbina jest wysoki wiecznie zielone drzewo, które pochodzi z Afryki Zachodniej. Kora tego drzewa zawiera związek zwany Johimbina. To jest konwencjonalnie stosowany w Afryce zwiększenia popędu płciowego. Obecnie jest stosowany jako ziół do leczenia stanów, takich jak zaburzenia erekcji u mężczyzn i innych typów zaburzeń seksualnych.

Dozowania

Johimbina jest dostępny w 8 mg kapsułki przez Ultimate Nutrition. Firma zaleca przyjmować jedną tabletkę z posiłkiem raz dziennie, i że nie powinna przekraczać więcej niż jedną kapsułkę dziennie. Jednakże, zgodnie z National Institutes of Health, nie ma wiarygodnych badań klinicznych dotyczące dawkowania lub użytkowania Yohimbe do leczenia warunków zdrowotnych.

Skutki uboczne

Najczęstszym działaniem wpływa na związane z Yohimbe są przyspieszone bicie serca, wysokie ciśnienie krwi, niepokój, bezsenność, zawroty głowy i częste bóle głowy. Ci, którzy mają zaburzenia psychiczne lub zaburzenia czynności nerek należy unikać stosowania. Ponadto należy zachować ostrożność przy stosowaniu w połączeniu z inhibitorami monoaminooksydazy (MAO) lub leki na wysokie ciśnienie krwi. Należy również unikać Yohimbe przypadku przyjmowania trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych lub fenotiazyny.

Rozważania

Johimbina chlorowodorek, który lek stosować w leczeniu zaburzeń erekcji, dostępny na receptę w Stanach Zjednoczonych. Może to być korzystne, aby porozmawiać z lekarzem na temat tej opcji. Istnieją liczne badania prowadzone na lek chlorowodorek Johimbina. Jednak wyniki tych badań nie mogą być interpretowane jako dowód na stosowanie Yohimbe. Chociaż leki Johimbina chlorowodorek Johimbina ziół są podobne, nie są one zamienne.

Ostrzeżenie

Food and Drug Administration (FDA) nie reguluje ziołowy suplement i przemysłu. Dlatego suplementy mogą być nieczyste, mają fałszywe twierdzenia, fałszywie dawki zawarte w opakowaniu, a nie ujawniać skutki uboczne. Jeżeli planujecie stosowania jakiejkolwiek herb lub uzupełnienia, należy skonsultować się z lekarzem lub wykwalifikowanego dietetyka (RD) pierwszy, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo.

Jak wziąć johimbina dla najlepszych wyników

Johimbina jest aktywnym składnikiem kory drzewa Yohimbe Pausinystalia. Można kupić johimbina kory jako luźne arkusze kory w żywności zdrowia lub ziół sklepach. Istnieje również chlorowodorek johimbiny, standardowy formularz, który jest dostępny tylko na receptę. Tradycyjnie, johimbina jest używany przez ludzi, zaburzeń seksualnych. Dziś, gdy ludzie nadal korzystać johimbina, to również zalecane dla niektórych kobiet, którzy mają niski popęd płciowy od stosowania leków przeciwdepresyjnych. Oto najważniejsze informacje dotyczące stosowania johimbiny jako lekarstwo.

Instrukcje

1 Zrób mocnej herbaty czy korzystasz z kory luzem johimbina umieszczając około 1/2 do 1 łyżki. do garnka i wylewanie wrzącej wody nad nim. Przykryć i wysoka na 10 minut.

2 Posłodzić i pić mocnej herbaty johimbina. Jeśli używasz tej herbaty jako pomoc seksualna, czas swój napój o godzinę wcześniej chcesz przetestować jego skuteczność. Każdy będzie miał nieco inne doświadczenia z johimbina.

3 Wybierz odpowiednią liczbę tabletek chlorowodorku johimbiny jeśli lekarz ustala jesteś dobrym kandydatem do jego stosowania. Nie należy przekraczać zalecanej dawki w ciągu 24 godzin.

4 Jedz lekko przed i po zrobieniu johimbinę chyba inne zaleceniami lekarza. Niektórzy ludzie mogą nie widać żadnych zmian, jak się czują lub wykonywać seksualnie. Inni mogą wystąpić zwiększenie popędu seksualnego.

5 Należy przestrzegać każdy oczywiste działań niepożądanych lub działań niepożądanych. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry, wysypka lub trudności w oddychaniu, udać się do szpitala natychmiast.

Johimbina Przygotowanie

Johimbina Przygotowanie


Johimbina zostały wykorzystane jako środek zwiększający seksualnych mężczyzn i kobiet do lat. Uważa się, że produkują silną męską erekcję dla tych, którzy cierpią z powodu komplikacji psychologicznej impotencja. Możesz przygotować Yohimbe herbaty w domu.

Instrukcje

1 Dusić 1 łyżeczka. suszonych Johimbina i 1 szklanka wody w zadaszonym patelni przez pięć do 10 minut.

2 Odcedzić i dodać do 1000 mg kwasu askorbinowego (witaminy C) w celu zapobiegania nudnościom i poprawić wchłanianie zioło jest.

3 Dodać miód lub słodzik znosić nieprzyjemny smak.

4 pić 1 do 2 filiżanek przygotowanej yohimbe około godzinę przed chcesz pożądane efekty nastąpić.

Co to jest Johimbina?

Co to jest Johimbina?


Johimbina jest alkaloidem tryptaminy, która jest wykonana w celu standaryzowanego wyciągu z kory drzewa Afryki Zachodniej Pausinystalia yohimbe. Najczęstszym farmakologiczna nazwa od standaryzowanego johimbina jest johimbina yydrochloride lub johimbina HCL. Johimbina ma pobudzający, który jest uważany także afrodyzyjne właściwości. Kora drzewa jest tradycyjnie używany przez mieszkańców Afryki Zachodniej jako afrodyzjak i środek pobudzający seksualnej. Współczesne badania izolowane skutecznego aktywny składnik tryptaminy alkaloid z kolekcji około 30 alkaloidów zawartych w korze drzewa.

Leczenie Eerectile Dysfunction

Najczęstszym zastosowaniem johimbiny i innych związków Johimbina opiera się w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Johimbina powoduje zwiększenie prącia krwi dopływowej jednocześnie zmniejszając odpływowej. Ogólnie rzecz biorąc, to trwa dwa do trzech tygodni na efekty johimbina zacząć.

Leczenie zaburzeń seksualnych Inne Mężczyzna

Johimbina jest również stosowany do leczenia męskiego hyposexuality lub niską męskiej popęd płciowy, ze względu na wiele czynników. Chociaż dokładny mechanizm nie został jeszcze ustalony, wydaje się, że johimbina może działać poprzez zwiększenie przepływu krwi do męskich genitaliów.

Leczenie zaburzenie seksualne

Johimbina jest czasami wymaganej w leczeniu hyposexuality lub niskiej popędu płciowego u kobiet. Chociaż dokładny mechanizm nie został jeszcze ustalony, wydaje się, że johimbina może działać poprzez zwiększenie przepływu krwi do żeńskich genitaliów.

Leczenie Hyposexuality powodu SSRI

Jednym z efektów ubocznych selektywnych inhibitorów seratonin wychwytu zwrotnego (SSRI) jest zmniejszony popęd płciowy. Johimbina jest często przepisywany przeciwdziałać efekt uboczny leków z grupy SSRI.

Leczenie innych schorzeń

Johimbina został przepisany przez kilka innych schorzeń. Johimbina zwiększa wydzielanie śliny, więc czasami mogą być stosowane do leczenia suchości w ustach. Powoduje to także łagodny wzrost ciśnienia krwi i może być stosowane jako leczenie niskiego ciśnienia krwi. Johimbina został przepisany w celu zwiększenia masy ciała w trakcie budowy ciała ćwiczenia, ale ostatnie badania wykazały brak zwiększenia masy ciała w przypadku stosowania w ten sposób.

Skutki uboczne

Niektóre rzadko występujące działania niepożądane johimbina obejmują zwiększenie tętna i zaburzenia lękowe, nadmierne pobudzenie, ataki paniki, bezsenność, bóle głowy, zawroty głowy, zaczerwienienie skóry, aw rzadkich przypadkach halucynacji. Ekstremalne i bardzo rzadkie działania niepożądane mogą obejmować drgawki i niewydolność nerek.

Jak korzystać Johimbina

Johimbina jest z kory drzewa o tej samej nazwie w Afryce. Został on następnie wykorzystywany jako herbaty w Afryce Zachodniej w celu zwiększenia potencji oraz w leczeniu objawów przeziębienia, gorączki i trąd. Ameryki, stało się bardzo popularne preparaty ziołowe i również zostały zatwierdzone jako lek na receptę przez FDA do leczenia dysfunkcji erekcji.

Instrukcje

1 Zwiększ swoje libido. Jedną z głównych rzeczy Yohimbe jest znane jest jego zdolność do zwiększenia pożądania seksualnego i wydajność u mężczyzn i kobiet. Daje się działanie pobudzające rozszerzając naczynia krwionośne w pobliżu narządów płciowych i stymulowanie niższy środek rdzenia kręgowego.

2 Użyj go do impotencji. Pięćdziesiąt lat przed Viagra nawet powstała, Yohimbe został wykorzystany do zaburzeń erekcji. To popularność na receptę od tego czasu zmniejszyła się, ale nadal może być stosowany w formie suplementów. Wiadomo, aby zwiększyć przepływ krwi do penisa przez relaks i rozszerzanie naczyń krwionośnych i jednocześnie ciekawych obszarów w mózgu, które są odpowiedzialne za pożądanie seksualne.

3 zwiększenie masy ciała. Johimbina jest znany stymulują ośrodkowy układ nerwowy, zmniejszenie syntezy tłuszczu i zwiększa mobilizację kwasów tłuszczowych. To również zwiększa uwalnianie hormonu w organizmie o nazwie noradrenaliny co daje impulsy ciała energii. Lisa Alschuler, dyrektor medyczny na Uniwersytecie Bastyr w Waszyngtonie, wymienione Yohimbe, jak jej numer jeden do utraty wagi.

4 Czuwajcie. Johimbina ma również stosowane do czujność, jasności i energii. Według badań przeprowadzonych w 1994 roku przez Eastern Virginia Medical School, był specjalnie znany, aby pomóc w narkolepsji. Jest to stan charakteryzujący się zaśnięciem w nieodpowiednim czasie i cierpi ekstremalnych senność.

5 Zapoznaj się z właściwą dawkę. Dla wszystkich zastosowań yohimbe, nie ma konkretnych zalecana dawka. To jest dobry pomysł, aby zacząć od zalecanej dawki na etykiecie składników i obserwować, jak organizm reaguje na nią. Następnie odpowiednio dostosować.

Wskazówki:

  • Gdy podjęte w formie ziołowej, Johimbina jest zwykle w nalewki w sklepach ze zdrową żywnością. To jest trochę butelka z kroplomierzem oka pokrywą.
  • Yohimbe został znany powodować szkodliwe skutki uboczne. To nie powinny być podejmowane przez ludzi, którzy mają problemy z sercem, wysokie ciśnienie krwi, lęk, choroby nerek lub kogoś, kto jest w ciąży lub na leki przeciwdepresyjne.

Kiedy Take Johimbina

Johimbina pochodzi z kory wiecznie zielone drzewo, które rośnie w Afryce Zachodniej i jest sprzedawany jako ziołowy suplement natomiast FDA lek chlorowodorek johimbiny (znany również jako johimbina) jest najczęściej stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji. Tradycyjnie stosowane w medycynie ludowej jako afrodyzjak, Yohimbe został ogłoszony niebezpieczne w niektórych krajach, takich jak Niemcy, ponieważ może to zwiększyć ceny ataku serca i podnieść ciśnienie krwi i mogą mieć interakcje z innymi lekami, żywnością i alkoholem.

Korzysta z Yohimbe

Johimbina jest tradycyjnie stosowany jako środek wzmacniający seksualnego zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Według American Cancer Society, zwolennicy yohimbe powiedzieć może zapobiec atakom serca, ponieważ zawiera silne przeciwutleniacze, jak również właściwości, które służą jako środki przeciwdepresyjne i utrata masy ciała. Choć głównie chlorowodorek johimbiny jest przepisany w leczeniu problemów z erekcją, to uważa się, że także ze zmęczenia, pomaga hipotensji i postawy niektórych kwestiach przedawkowania narkotyków. Może on być również używany do źrenic.

Dostępne formy

Możesz kupić Yohimbe wyciąg z kory w tabletki, proszki, płyny i kapsułek. Niektórzy ludzie zrobić herbatę z kory lub powąchać proszek. Większość wyciągów, które są oznaczone jako Yohimbe, które można kupić w Internecie lub w sklepach ze zdrową żywnością, są zazwyczaj składa się z różnych składników. Najbardziej w rzeczywistości zawierają bardzo małe ilości yohimbe.

Ilość Johimbina w recepturze chlorowodorku johimbiny jest inny lek i ściśle obserwowana przez FDA. Chodzi jedynie w postaci tabletek i kapsułek i trzy razy na dzień. FDA ostrzega, że ​​johimbina należy przez nie dłużej niż 10 dni w czasie.

Badania kliniczne

Według Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego (AUA), nie można wyciągnąć jednoznacznych wniosków na temat skuteczności i bezpieczeństwa johimbina (lek z kory Yohimbe) przed większe badania są wykonywane. W randomizowanym badaniu johimbina okazały się przydatne do dysfunkcji erekcji powodu problemów psychologicznych. Jednak AUA powiedział jedno badanie nie wystarczy do określenia skuteczności johimbiny. Ważne jest, aby pamiętać, że badanie przeprowadzono przy johimbina leku i nie samą kory.

Johimbina bezpieczeństwa

Znany także jako Corynanthe johimbi, Johimbina jest rodzaj drzew rodzimych terenach wzdłuż wschodniego wybrzeża w środkowej Afryce, takich jak Gabon, Kamerun i Demokratyczna Republika Konga. Johimbina stosuje się do leczenia impotencji u mężczyzn przez specjalistów ziołowych i stwarza ryzyko poważnych skutków ubocznych u niektórych osób.

Bezpieczeństwo ogólne

Ponieważ Johimbina ma potencjał, aby powodować poważne skutki uboczne, Johimbina jest tylko bezpieczne do użycia, gdy podjęte w ramach służby zdrowia, donosi RxList.

Rodzaje Side Effects

Yohimbe efekty uboczne to nudności, wymioty, niezdolność do snu, niepokój, wzrost ciśnienia krwi i rytmu serca, zawroty głowy i zaburzenia żołądkowe.

Interakcje

Johimbina zwiększa niebezpieczne skutki uboczne związane z inhibitorami MAO i trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych, leków opioidowego naloksonu, przedawkowanie leków theothiazine i psychiatrycznych, takich jak stymulanty adrenaliny i pseudoefedryny, wyjaśnia RxList.

Zagrożenia

Johimbina stwarza ryzyko problemów z sercem, które w niektórych przypadkach mogą być śmiertelne, ostrzega RxList. Niektórzy pacjenci rozwijać ciężkie reakcje alergiczne na yohimbe, powodując trudności w oddychaniu, ból w klatce piersiowej i wysypki skórne, zgodnie z Physicians pulpitu Reference.

Rozważania

Johimbina nie jest bezpieczny do użytku przez dzieci lub u kobiet, szczególnie tych, którzy są w ciąży lub karmiące. Jeśli masz historię schizofrenii, choroby prostaty, zaburzenia stresu pourazowego, nerek lub wątroby, choroby, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, dusznicy bolesnej, choroby serca, zaburzenia lękowe, depresja czy cukrzyca, może nie być bezpieczny, aby podjąć Yohimbe, ostrzega RxList.

Jest Johimbina Wyciąg bezpieczne?

Zwany także johimbina, Yohimbe to nazwa drzewa, który jest rodzimy na częściach Afryki, takich jak Wietnam, Kamerun i Gabon. Pomimo swojej skuteczności w leczeniu impotencji i zaburzeń seksualnych, Johimbina stwarza ryzyko skutków ubocznych.

Znaczenie

Wyciąg z kory drzewa Yohimbe jest bezpieczny tylko wtedy, gdy podjęte pod nadzorem lekarza, wyjaśnia RxList. Jest tak, ponieważ ekstrakt stwarza ryzyko poważnych problemów zdrowotnych, gdy stosuje się nieprawidłowo.

Rodzaje Side Effects

Kiedy właściwie podjęta, skutki uboczne yohimbe mogą obejmować nudności, wymioty, bezsenność, niepokój, drażliwość, wzrost ciśnienia krwi i poziomu tętna, zawroty głowy, bóle brzucha, drgawki, bóle głowy i uderzenia gorąca.

Interakcje

Gdy podjęte z inhibitorami MAO, leków przeciwdepresyjnych naloksonu używany w leczeniu przedawkowania opiatów i narkotyków pobudzających, takich jak pseudoefedryna i phenermine, ekstrakt Johimbina nie jest bezpieczne i stwarza zwiększone ryzyko efektów ubocznych leku. Dodatkowo, leki psychotropowe, jak chloropromazyna mają potencjał do zwiększenia skutków ubocznych yohimbe, co niebezpieczne.

Inne Ryzyka

Gdy używana nieprawidłowo, Johimbina stwarza również zagrożenie dla serca i nadciśnienia tętniczego i problemów z oddychaniem. W niektórych przypadkach takie skutki śmiertelne okazały ostrzega RxList.

Rozważania

Wyciąg Johimbina może nie być bezpieczny do stosowania u kobiet, szczególnie tych, którzy są w ciąży lub karmiące. Jeśli masz historię schizofrenii, choroby prostaty, zaburzenia stresu pourazowego, nerek lub wątroby, choroby, nadciśnienia, chorób serca, niepokój, depresja, cukrzyca, może nie być bezpieczny, aby podjąć Yohimbe ze względu na potencjalne skutki uboczne ostrzega RxList.

Korzyści dla Korzystanie johimbina

Korzyści dla Korzystanie johimbina


Korzystanie Johimbina oferuje wiele, różnorodnych korzyści. Natomiast najbardziej znane jest zastosowanie jako leku impotencja, Johimbina również wykorzystywane do innych zastosowań medycznych, jak również.

Impotencja

Johimbina jest uznawana w leczeniu zaburzeń erekcji i jest dostępny bezpośrednio na receptę od lekarza.

Zmęczenie

Badania wykazały, że ostatnio Johimbina jest skuteczna w leczeniu zmęczenia u pacjentów z HIV, nie powodując żadnych widocznych efektów ubocznych.

Nadciśnienie

Dodatkowo johimbiny nie zostały wykorzystane w leczeniu nadciśnienia, jak zioła reguluje przepływ krwi.

Środek pobudzający

Johimbina jest używany przez kulturystów i sportowców jako spalacz tłuszczu, jak się wydaje, aby przyspieszyć utratę tłuszczu w połączeniu z treningiem fizycznym.

Zabawa Fakt

Johimbina jest wiecznie zielone drzewo, rodem z afrykańskich lasów deszczowych w Nigerii, Kamerunu i Konga, co czyni go jednym z niewielu naturalnych afrodyzjaków faktycznie pracują.

Expert Insight

Efekty afrodyzjak z johimbiny są równie skuteczne u mężczyzn i kobiet.

Ile Johimbina jest dobry, aby skorzystać z dziennych?

Ile Johimbina jest dobry, aby skorzystać z dziennych?


Johimbina, znany również jako "johimbina" jest pochodną drzewa Yohimbe --- kora jest mielona i przetwarzane stać ziołowy suplement medycznej. Johimbina jest znany jako popęd płciowy i są również zwiększyć funkcje seksualne u mężczyzn. Johimbina są także mężczyzn i kobiet w celu zmniejszenia skutków ubocznych seksualne leków.

Czym jest Yohimbe?

Johimbina jest obecny w większości ponad-the-counter seksualnych tabletek wzmacniających. Oddzielnie, Johimbina jest traktowana jako afrodyzjak lub jako dodatek do zmniejszenia seksualne skutki uboczne niektórych leków, zwłaszcza leków przeciwdepresyjnych. Można kupić suplementy Yohimbe, które są zazwyczaj w postaci caplet, w lokalnej drogerii, sklepu internetowego lub na ziołowych sprzedawcy. Przed podjęciem Yohimbe, aby upewnić się, że nie będą korzystać z wszelkich innych przyjmowanych leków skonsultować się z lekarzem.

Ile Johimbina wziąć?

Zawsze postępuj zgodnie ze wskazówkami, które towarzyszą suplementów Yohimbe. Johimbina nie jest zatwierdzony przez FDA, więc nie ma zaakceptowanych instrukcje użytkowania. Większość dostawców polecam około 2 do 5 miligramów yohimbe codziennie. W większości butelek, będzie to równoważne z dwóch tabletek. Przyjmować jedną tabletkę dziennie, pierwszy, i jeśli nie wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, wziąć dwie tabletki dziennie. Nadal monitorować objawy podczas przyjmowania suplementów Yohimbe. Nie przekraczać 40 miligramów dziennie.

Ostrzeżenia

Johimbina powoduje negatywne skutki uboczne u niektórych osób, w tym podwyższone ciśnienie krwi, zawroty głowy, nudności i wymioty. Przed podjęciem Yohimbe skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli masz wysokie ciśnienie krwi lub w przeszłości problemy z nerkami. Jeśli wystąpi wysypka, obrzęk twarzy lub ust, lub gorączką, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem lub udać się do szpitala.

Johimbina Niebezpieczeństwa

Johimbina Niebezpieczeństwa


Johimbina jest składnik aktywny w korze drzewa Yohimbe, rodzaj wiecznie zielonego drzewa, które jest macierzystym do Australii. Johimbina jest dostępny na receptę i zgodnie z Mayo Clinic jest stosowany w celu zwiększenia przepływu krwi do powierzchni, a najczęściej stosowanym do leczenia impotencji. Johimbina ma pochodzić z niektórych środków ostrożności, które należy zwrócić uwagę.

Zawroty głowy

Według Drug Information Online, jeden z możliwych skutków ubocznych johimbina ma zawroty głowy. W związku z tym, należy pamiętać, że zawroty głowy mogą wystąpić w każdym czasie, gdy jesteś na leku, co oznacza, że ​​należy zachować ostrożność, jeśli obsługiwać maszyn, prowadzenia samochodu lub korzystania z innego sprzętu. Nagła zmiana pozycji fizycznej może spowodować zawroty głowy, jak twoje ciało stara się regulować przepływ krwi. Osób doświadczających zawroty głowy powinni przerwać jazdy lub sprzęt operacyjny.

Poważne działania niepożądane

American Cancer Society podaje, że skutki uboczne johimbina może również wpływać na drogi oddechowe i sercowo-naczyniowe organizmu. Zgłoszone zagrożenia to problemy z oddychaniem, nudności, wymioty, szybkie i nieregularne bicie serca, bóle w klatce piersiowej i problemy ze snem. Ze względu na jej zdolność do wpływania na przepływ krwi, johimbina może również powodować wzrost ciśnienia krwi. Co ciekawe, jest to, że zgodnie z ACS, jeśli wziąć johimbina w dawce, która wynosi więcej niż 40 mg na dzień, może mieć wpływu na przeciwny i można spowodować spadek ciśnienia krwi, aż do punktu, w którym niskie ciśnienie krwi może prowadzić do zawału serca, a nawet zgonu. Zawroty głowy i zawroty głowy mogą być objawem niskiego ciśnienia krwi, więc jeśli te objawy występują w ogóle, gdy jesteś na johimbina, porozmawiaj ze swoim lekarzem.

Mniej poważne skutki uboczne

Istnieją pewne skutki uboczne johimbina, które nie są aż tak poważne, jak te wymienione powyżej, ale wciąż mogą sprawić, że niewygodne. Te działania niepożądane obejmują bóle głowy, drażliwość, niepokój i nerwowość, zaczerwienienie skóry i wysypka, pocenie się i drżenie mięśni możliwe. Zgodnie z Mayo Clinic, kwestie te ustępują zwykle w ciągu czasu, jak twoje ciało dostosowuje się do leków.

Jeśli zostały przepisane johimbina, omówić wszystkie możliwe skutki uboczne z lekarzem, zwłaszcza jeśli są obecnie na innych leków, ponieważ johimbina może wchodzić w interakcje z niektórymi innymi lekami.

Jak wyodrębnić johimbina

Jak wyodrębnić johimbina


Johimbina, pochodzące z ekstraktu z kory drzewa Yohimbe Afryki Zachodniej, ma właściwości afrodyzjaku, według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej. Chociaż johimbina jest zwykle reklamowany jako wzmacniacz libido, to jest również stosowany w leczeniu suchości w ustach, podnieść ciśnienie krwi i licznik o skutki uboczne leków przeciwdepresyjnych, zgodnie z Narodowego Instytutu Zdrowia Medline Plus. Produkty zawierające johimbinę należy przyjmować dwóch do trzech godzin przed intymnością. Johimbina nie jest zalecany dla osób z nadciśnieniem lub chorobami serca. Aktywnym składnikiem kapsułek suplementów diety sprzedawanych w USA, musi najpierw zostać usunięte z kory zimozielonych Afryki Zachodniej drzewa.

Instrukcje

1 Znajdź Yohimbe drzewo. Evergreeny, które dorastają do 90 metrów wysokości są rodzime do Afryki Zachodniej. Niech władze lokalne wiedzą, że zamierza wyodrębnić kory do celów leczniczych.

2 Zwilż kawałek kory lekko wodą. Pokrój mały pasek kory z ostrym nożem. Jeśli więcej niż odrobinę kory jest usuwany, drzewo umrze. Zastosuj lekki nacisk podczas ciągnięcia korę od drzewa do utrzymania johimbinę nienaruszone.

3 Osusz kory Yohimbe. Umieść osuszacza obok niego. Będziesz musiał wyschnąć korę na trzy lub cztery dni, lub aż wyschnie całkowicie.

4 Grind kory na proszek raz jej suszone. Użyciu moździerza i tłuczka, aby przerwać kory na małe kawałki. Umieścić kilka kawałków kory w młynku do kawy lub malakserze. Alternatywnie, można użyć microplane (tarka), jeśli wolisz do mielenia kory ręcznie. Po pojawieniu wystarczająca ilość proszku dodać resztę kory.

5 Umieścić proszek bark w sterylnym pojemniku do transportu. Kora mielona może być następnie dodawane do żywności, używany do ponad licznik suplementy lub zanurzone w gorącej wodzie, aby zrobić herbatę.

Wskazówki:

  • Wypełnić dokumenty dla władz lokalnych i USA, jeśli to konieczne. Kontakt z serwisem USDA Agricultural zagranicznych dla zasad dotyczących wysyłki korę z powrotem do domu.

Instrukcje Johimbina Dawkowanie

Johimbina lub Pausinystalia Johimbina, to wiecznie zielone afrykańskiego drzewa macierzystego. Leczniczy część kory yohimbe jest. Według Health Guide Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego (UCSD), jest niezawodny w leczeniu zaburzeń erekcji, wątpliwie korzystne dla utraty wagi i niepotwierdzonej w leczeniu depresji. Składnik aktywny w Johimbina ma alkaloid zwany johimbina. Zdrowie Przewodnik UCSD mówi dalej ten alkaloid "blokuje receptory alfa-2-adrenergiczne" i "rozszerza naczynia krwionośne."

Johimbina Dawkowanie na zaburzenia erekcji

Johimbina jest ogólna nazwa dla leków Aphrodyne i Yocon. To tylko dla mężczyzn. Każda tabletka o Aphrodyne lub Yocon jest 5,4 mg. Dawkowanie Yohimbe stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji jest tabletka, trzy razy dziennie, nie dłużej niż przez 10 tygodni. Jeśli wystąpią nudności, zawroty głowy i bóle głowy, zmniejszyć dawkę o połowę i stopniowo zwiększać do zalecanej dawki. Wszelkie skutki uboczne powinny być zgłaszane do lekarza.

Potencjalne skutki uboczne Johimbina Dawkowanie

Twój Yohimbe dawka może wywołać skutki uboczne. Oprócz tych wyżej wymienionych skutków ubocznych, może również wystąpić pocenie się, wymioty, zaczerwienienie wyścigi bicie serca i na skórze. Działania niepożądane, które są znacznie mniej prawdopodobne są niepokój, pobudzenie i niemożność usiedzieć. Choć rzadko, to są poważne skutki uboczne. Reakcja alergiczna jest możliwa, ale rzadko. Objawy alergii obejmują, ale nie są ograniczone do, wysypka i trudności z oddychaniem. Zgłosić wszelkie zmiany można zauważyć, psychicznie i fizycznie, po zażyciu tego leku skontaktować się z lekarzem.

Uwagi i przeciwwskazania

Bezpiecznych dzienne dawkowanie Johimbina się 10 mg do 30 mg, a ilość 40 mg lub więcej, może powodować dodatkowe efekty uboczne, w tym zawroty głowy, halucynacje i. Ludzie, którzy cierpią z powodu stresu lub paniki zaburzeń pourazowych nie powinien brać Yohimbe. Unikaj żywności, które zawierają tyraminę, ponieważ może to spowodować problemy z wysokim ciśnieniem krwi. Te produkty to ser, wino i wątrobę. Tylko pod nadzorem lekarza powinna Yohimbe być łączone z lekami przeciwdepresyjnymi. Interakcje leków są znane wystąpić, bupropion brymonidyny, fluwoksamina, klozapina i karbamazepiny.

Międzynarodowych marek na Yohimbe

Johimbina jest sprzedawany na całym świecie pod kilkoma różnymi nazwami handlowymi. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, tutaj są marki i kraje, w których są one sprzedawane: Pluriviron® (DE); PMS-johimbiny (CA); Urobine® (SG); Virigen® (DK); Yocon® (AT, CA, CL, DE); Yocoral® (BE, FR); Johimbina Glenwood® (BE); Johimbina Houdé® (FR, LU); Johimbiny Spiegel® (CZ, DE, HU, RU); Yohimex® (AR); Yomax (BR); Yustum® (CL); Zumba® (PT).

Johimbina Alternatywy

Johimbina Alternatywy


Drzewa Yohimbe, Pausinystalia yohimba, to wiecznie zielone drzewo znaleźć w Zairze, Kamerunie i Gabonie, który może osiągnąć nawet 100 metrów wysokości. Kora z drzewa, powszechnie nazywany po prostu yohimbe, jest używany jako ziołowy suplement, pierwotnie w Afryce, a teraz wokół większość świata. Wyciąg z kory Yohimbe jest często stosowane w celu skorygowania zaburzeń erekcji, ale jego skuteczność jest udowodniona: "Nie wiadomo, czy Johimbina jest skuteczna dla wszelkich warunków zdrowotnych, ponieważ badania kliniczne nie były prowadzone na korze lub jej wyciągu," mówi National Center dla medycyny komplementarnej i alternatywnej, oddział National Institutes of Health. Od Yohimbe jest niesprawdzona, użytkownicy mogą preferować leczenie alternatywne. Ten sam warunek, że Johimbina jest powszechnie stosowany w leczeniu można czasem poprawić alternatywnych leków lub metod.

Leki na receptę

Food and Drug Administration zatwierdziła trzy leki na receptę do leczenia dysfunkcji erekcji. Mayo Clinic mówi, że "Viagra, Levitra i Cialis są często pierwszym zabiegu próbował na zaburzenia erekcji." Podczas gdy każdy z tych leków zawiera nieco inne składniki, działają w zasadniczo taki sam sposób: Leki zwiększenie tlenku azotu we krwi, dając tym samym zwiększony przepływ krwi w narządach płciowych. Leki na receptę dla zaburzeń erekcji należy podjąć tylko wtedy, gdy przepisane przez lekarza, który jest w pełni wyjaśnione leku i jego potencjalne skutki uboczne.

Ćwiczenia dna miednicy

Ćwiczenia mięśni dna miednicy mogą być pomocne w rozwiązywaniu problemów związanych z zaburzeniami erekcji. W badaniu opublikowanym w British Journal of Urology, grupa mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji leczono przepisanych ćwiczenia mięśni dna miednicy, podczas gdy inna grupa kontrolna potraktowano innych zmian w stylu życia. Po trzech miesiącach, grupa za pomocą ćwiczenia miednicy miał "znacznie lepiej" erekcji, podczas gdy grupa kontrolna nie. Po sześciu miesiącach, 40 procent tej grupy za pomocą ćwiczeń miednicy odzyskał normalne erekcji. Jeśli zainteresowany próbuje ćwiczenia miednicy jako alternatywa Yohimbe, skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem programu.

Badania lekarskie

Zaburzenia erekcji powinny być zawsze prawidłowo zdiagnozowane, bo jak, MD mówi Steven Lamm, "Jeśli masz ED, pierwszą rzeczą, czego potrzebujesz, to diagnoza." Prawidłowa diagnoza jest doskonałą alternatywą dla yohimbe ponieważ lekarz może znaleźć przyczynę medyczną zaburzeń erekcji, umożliwiając bardziej ukierunkowane leczenie. Łagodne zaburzenia erekcji może nawet odpowiedzi na prostych zmian w stylu życia, takich jak więcej snu i redukcji stresu.

Kolor pasków moczu ketozy

Kolor pasków moczu ketozy


Ketonowa występuje, gdy organizm przebiega z węglowodanów na energię. W rezultacie, korpus zaczyna przetwarzać tłuszczy i ciała do przeprowadzenia niezbędnych funkcji; Obecność ketonów w moczu wskazuje zatem na metabolizm tłuszczu. Paski testowe ketonowe ocenić obecność i stężenie ketonów, stosując próbki moczu. Ketoza jest dowodem reakcji chemicznej na klawiaturze badania, które będzie zmieniać kolory na podstawie stężenia ciał ketonowych.

Obecność ketonów

Obecność ketonów w moczu można przypuszczać, przez proste próby moczu. Niektóre Paski testowe dalszą ocenę obecności glukozy, białek i innych substancji w moczu. Jednakże, w badaniach w ketozy, taśmy potrzebny jest tylko do badania na obecność ketonów.

Korzystanie z paska testowego

Paski testowe ketonowe w moczu (odczynniki) lub paski są proste w użyciu. Podkładka testowania, na jednym końcu paska testowego, jest narażona na mocz; może być przepuszczana przez strumień moczu lub zanurzane w próbce moczu. Podkładka testowania zawiera związek chemiczny, który wchodzi w reakcję w obecności ketonów, zmienia kolor w zależności od stężenia.

Odczyty ketonowe

Za najwyższą dokładnością, odczyty ketonowe powinny być prowadzone dokładnie 15 sekund po ekspozycji na mocz. Na butelce testowej będzie mały wybór kolorowych kwadratów przedstawiających (w kolejności rosnącej) jakie kolory pad test Natomiast w przypadku, ketony są obecne.

Odczyty paska testowego

Ketonowe paski testowe mają zwykle pięć kategorii związanych z koncentracją ketonowych we krwi. Ujemne odczytu wskazuje brak ketony są obecne w moczu. Śladowych (5 mg / dl), niewielkie (15 mg / dl), średni (40 mg / dl) i duże (80 do 100 wraz mg / dl) są cztery pozytywne zakresy, oznaczone blado różowy (śladowego) przez głębokie bordo (duży) kolor na podkładce próbnej.

Dokładność

Podkładka badania nie muszą odzwierciedlać dokładnie stężenie ketonów w moczu. Różne warunki - takie jak odwodnienie lub zmian diety - mogą zmieniać wyniki testu odczynnikiem moczu. Podczas ketonowa jest ogólnie bezpieczna dla zdrowego osobnika, może wystąpić kwasica, jeśli ketony zbudować system cukrzyka w.

Co powoduje niedobór karnityny?

Co powoduje niedobór karnityny?


Karnityna jest aminokwasem wytwarzana w wątrobie i nerkach i przechowywano w sercu, mózgu i mięśniach. Zasadniczo, to pomaga organizmowi konwersji tłuszczu w energię. Jeśli organizm nie może produkować i przechowywać tyle karnitynę, wynik może być mioglobinurii, hipoglikemię, kardiomiopatia, choroby wątroby, martwica mięśni i hiperamonemią z bóle mięśni, uczucie zmęczenia i dezorientacji.

Słabe dolotowy

Niedobór karnityny może spowodować po prostu z braku karnityny w diecie. Najczęstsze przyczyny słabej spożycia są fad diety, żywienie dożylne długotrwałe lub brak dostępu do właściwego odżywiania.

Niedobór enzymu

Pewne braki enzymatyczne, takie jak niedobór palmitoilotransferazy karnityny, methylmalonicaciduria, propionicacidemia i isovalericacidemia powoduje niezdolność do metabolizowania karnitynę.

Karnityna wyciek

Twoje ciało może cierpieć z powodu niedoboru karnityny jeśli masz odziedziczył stan, w którym karnitynę wyciekły z firmy kanalikach nerkowych.

Choroba

Karnityny mogą występować jako drugiego trybu do innego choroby lub stanu. Ciężka choroba wątroby, ketoza, główne oparzenia, diurezy, ciężka biegunka, chromanie przestankowe, dusznica i posocznica mogą spowodować niedobór karnityny.

Procedura medyczna lub chirurgiczna

Poważna operacja przewodu pokarmowego może powodować niedobór karnityny, jak można hemodializy.

Leki

Biorąc przeciwdrgawkowe walproinian narkotyków lub leków zydowudyny HIV / AIDS może powodować niedobór karnityny.

Skutki No-carb diet na dzieci

Skutki No-carb diet na dzieci


Niskowęglowodanowa szał ogarnęła naród, i dzieci stawek otyłości na wzrost, to nic dziwnego, że rodzice mogą być zainteresowani oddanie swoich dzieci na takiej diecie. Rodzice proszą szkoły dodać opcje niskowęglowodanowej do ofert zakupu produktów obiadowych i niskowęglowodanowej diety od sklepu spożywczego.

Istnieje wiele powodów, aby nie umieścić swoje dziecko na diecie niskowęglowodanowej lub bez diety niskowęglowodanowej. Wiele z utratą masy ciała związanego z takich dietach jest ze względu na wynikające ograniczenia kalorii.

Dobre / złe węglowodany węglowodany

Trudno jest trzymać się diety bez węglowodanów, ponieważ są węglowodany w prawie wszystko. Węglowodany są najlepszym źródłem organizmu energii i są niezbędnym elementem diety. Cukry proste i rafinowane węglowodany, nie są dobre dla dzieci. Złożone węglowodany są rozkładane powoli i nie mają negatywnych skutków zdrowotnych, rafinowane węglowodany dzieje. Produkty mleczne, owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste są zdrowe źródła węglowodanów. Dają dzieciom niezbędnej błonnika i zawierają wiele ważnych witamin i minerałów.

Dzieci i węglowodany

Nie należy wyciąć dowolną grupę żywności z diety dziecka. W przeciwnym razie, można łatwo zahamować ich wzrost. Ogólnie rzecz biorąc, połowa kalorii dziecko zużywa każdego dnia powinno pochodzić z węglowodanów. Dr Stephen Sondike Szpitala Dziecięcego Wisconsin twierdzi, że diety nie są konieczne dla dorastających dzieci. Zaleca on węglowodanów świadomości, a nie ograniczenie węglowodanów: wybór pełnego ziarna na białym chlebie, jeść płatki owsiane zamiast płatków.

Diety niskowęglowodanowej Wpływ na zdrowie

Dr Arne Astrup recenzja 60 badań na temat diety o niskiej zawartości węglowodanów i stwierdziła, że ​​zaparcia, biegunka, bóle głowy i osłabienie mięśni są częste skutki uboczne diety o niskiej zawartości węglowodanów. Nieświeży oddech i wysypki również wpływ ludzi na diecie low-carb częściej niż na dietach niskotłuszczowych.

Astrup powiedział CBS News, że dorośli potrzebują minimum 150 g węglowodanów na co dzień. Diety, takie jak dieta Atkinsa ograniczyć spożycie węglowodanów do zaledwie 20 do 30 g, a następnie pozwolić początkowo 100 g. Ten niedobór węglowodanów wpływa na funkcje mózgu i mięśni. U dzieci niedobór węglowodanów pojawia się od razu, jak zmniejszenie koncentracji uwagi i rosnącym zmęczeniem.

Wiele diet o niskiej zawartości węglowodanów są bogate w tłuszcze nasycone i cholesterol, co zwiększa ryzyko wystąpienia chorób serca i nowotworów. Diety o niskiej zawartości węglowodanów może również powodować ketozy, gdy tłuszcz nie jest w podziale skutecznie. Ketoza prowadzi do odwodnienia, zawroty głowy, drażliwość, nudności i osłabienie.

Zbyt dużo jedzenia nabiału i czerwonego mięsa może zwiększyć ryzyko cukrzycy, nerek i zaburzenia czynności wątroby i osteoporozy, donosi CVS Zasoby Zdrowie.

Dyrektor Massachusetts Institute of Technology Programu Zdrowia Kobiet, Judith Wurtman, ostrzega, że ​​dieta o niskiej zawartości węglowodanów może prowadzić do skrajnych uczuć gniewu, depresji i napięcia. Niski poziom węglowodanów zmniejszyć poziomy dobrego samopoczucia neuroprzekaźnika serotoniny w badaniach na zwierzętach, a Wurtman wierzy to może być prawda ludzi też.

Dzieci i diety

Obsesja społeczeństwa z bycia cienki może stworzyć problemy dla dzieci przez całe życie. Według Komitetu Lekarzy na rzecz Medycyny Odpowiedzialnej (PKRM), 45 procent dziewcząt w wieku od 5 do 12 i 20 procent chłopców w tej grupie wiekowej były na diecie. U młodzieży, 36 procent chłopców i 44 procent dziewcząt i 20 zostały dieted procent do 30 procent młodzieży spróbować niebezpiecznych lub niezdrowych diet.

Zaburzenia odżywiania są powszechne wśród nastolatków, którzy mogą poruszać się przez wiele różnych chorób, od zachowań anorektycznych do binge-jedzenia. Niezdrowych praktyk, które angażują się w wiele młodzież je na ryzyko zaburzeń wzrostu, problemów emocjonalnych i otyłości.