adcov.com

kawalki wosku wypadaja z uszu

Jak wyczyścić wosku w uszach

Jak wyczyścić wosku w uszach

Woskowina jest lepki płyn wydzielany przez gruczoły cerumen w ten kanał słuchowy. Wosku zapobiega przedostawaniu ucha obcych cząstek. Jednakże woskowiny może budować wewnątrz kanału słuchowego i powodować utratę słuchu, ból lub dzwonienie w uszach. Istnieje wiele środków domu w leczeniu nadmiar woskowiny, takich jak za pomocą krople do uszu bez recepty. Poważne przypadki wosk zablokowania powinny być traktowane przez lekarza.

Instrukcje

• Rozmiękczanie woskowiny. Miejsce 3-4 krople z oliwką, nadtlenku wodoru lub usuwanie wosku krople do uszu do ucha, aby złagodzić zablokowania wosku. Powtórz dla trzech do czterech dni. Wosk w uchu należy wyjaśnić i filtr z ucha na jego własne.

• Nawadniania kanału słuchowego z ciepłą wodą i nadtlenku wodoru. Wymieszać równe części wody i nadtlenku wodoru do miski. Trzymaj głowę prosto i tryskać mieszaninę do ucha za pomocą strzykawki gumy. Porada głowę nad umywalką i pozostawić mieszaninę do drenażu z ucha. Powtórzyć proces kilka razy, aby usunąć wosk zablokowania.

• Suche uszy aby zapobiec zakażeniu. Skoro masz nawadniane uszy, użyj suszarkę do włosów na niskim poziomie je na sucho. Na przemian umieścić kilka kropli alkoholu do nacierania w uszach.

• Wizyty u lekarza. Jeśli twój woskowiny w dalszym ciągu przeszkadzam, zapytaj swojego lekarza do czyszczenia uszu. Twój lekarz może pogłębiające się ucha lub usunąć wosk z niewielkim urządzeniem o nazwie Skrobaczka.

Jak korzystać z nadtlenkiem karbamidu Drops

Kropel nadtlenku mocznika są produkt przeznaczony do usuwania nadmiernego gromadzenia wosku wewnątrz uszu over-the-counter. Nadtlenki zawarte w kroplach zaczyna się pienić, gdy styka się ona z woskowiny, który mięknie i rozpuszcza go. Chociaż niektóre woskowiny nagromadzenie jest normalne, nadmierne ilości wosku może powodować problemy zdrowotne, takie jak utrata słuchu. Nadtlenek mocznika krople do uszu należy stosować dwa razy dziennie, chyba że jest inaczej przez lekarza.

Instrukcje

1 Trzymając pojemnik z nadtlenku mocznika krople do uszu w ręce przez dwie do trzech minut przed użyciem go, aby go ogrzać. Niektórzy ludzie doświadczają nieznaczne zawroty gdy zimna ciecz wlewa się do ucha.

2 przed zastosowaniem kropli do uszu umyć ręce wodą z mydłem.

3 Połóż się na łóżku lub podłodze, tak, że jesteś na stronie z ucha, wskazując w kierunku sufitu.

4 Naciśnij górną żarówkę z kroplomierzem do zasysania płynu aż do zakraplacza. Umieścić pięć lub 10 kropli roztworu nadtlenku mocznika do ucha. Pozostają na boku na jedną do dwóch minut, aby krople do bycia roboczego. Umieść wacik do ucha i usiąść.

5 Odwróć na drugą stronę i powtórzyć proces stosowania kropli do przeciwnego ucha.

Wskazówki

 • Przed użyciem nadtlenku mocznika krople do uszu skonsultować się z lekarzem.
 • Zastosuj krople do uszu dwa razy dziennie, najlepiej rano i przed snem.
 • Dobrze jest mieć inna osoba stosować krople do ucha.
 • Nie stosować mocznika krople do uszu, przez ponad cztery dni z rzędu.
 • Nie pozwalają na końcówkę zakraplacza dotykać żadnej części skóry, aby zapobiec zanieczyszczeniu kropli.

Co powoduje nadmiar Ear Wax?

Co powoduje nadmiar Ear Wax?


Earwax, która jest również określana jako woskowiny jest naturalnie występującą substancją, lecz może wyglądać nieestetycznie lub powodować swędzenie, szum w uszach lub chwilową utratę słuchu, gdy akumuluje się nadmiernych ilościach. Na szczęście, większość z przyczyn nadmiernego woskowiny wynikają z zachowań osobistych lub zaburzeń ucha, że ​​można zapobiec lub leczyć się zmiany stylu życia i opieki medycznej.

Niewłaściwego czyszczenia

Niewłaściwe lub zbyt częste czyszczenie kanału słuchowego mogą prowadzić do nadmiernego woskowina lub woskowiny blokad. Za pomocą wacika do czyszczenia uszu woskowina może pchać dalej z powrotem do kanału, co prowadzi do jeszcze bardziej woskowina w kanale, które mogą stać się wpływ. Korzystanie z innych urządzeń, takich jak szpilki Bobby, zwinięte chusteczki lub papieru lub świecę ucha do czyszczenia wnętrza uszu może również prowadzić do nadmiernego gromadzenia się woskowiny w kanale słuchowym, jak te obiekty po prostu wcisnąć woskowinę dalej od otwarcia ucho i hamują jego naturalną zdolność do łuszczy się i wypadają z uszu. Nieprawidłowo stosując roztwory nawadniające ucho może również powodować nadmierne woskowiny z powodu zwiększonego podrażnienia wewnątrz przewodu słuchowego.

Zaburzenia ucha

Nadmierna aktywność mieszków włosowych i gruczołów produkujących ropę w kanale słuchowym może spowodować nadmiar woskowiny. Ludzie, którzy są mocno narażone na powietrzu cząstki kurzu i brudu może również rozwijać nadmierne woskowiny. Ludzie, którzy noszą urządzeń wspomagających słyszenie wewnątrz kanału słuchowego może powodować nadmierne woskowiny w wyniku organizmu chroniącą przed obiektem zagranicznych (aparatów słuchowych) wewnątrz kanału słuchowego. Bakterie, grzyby i wirusy mogą wejść do ucha i powodować infekcje ucha; ciała często powoduje nadmiernego woskowina pułapkę te mikroorganizmy i zapobiec infekcji.

Nawyki osobiste

Zachowań, stylu życia, takie jak noszenie słuchawek wkładanych do uszu wciśnięty zbyt głęboko wewnątrz uszu może powodować nadmierne woskowiny lub wpływu na istniejące woskowiny w kanale słuchowym, co prowadzi do zablokowania woskowiny. Przyklejania przedmiotów do uszu jest czasami zachowanie małych dzieci, i złożone obiekty mogą spowodować nadmierne nagromadzenie woskowiny wewnątrz przewodu słuchowego. Podobnie dorośli mogą mieć nawyk korzystania z zatyczki do uszu, aby chronić uszy przed hukiem lub podczas snu; mogą one również prowadzić do nadmiernego gromadzenia się woskowiny lub woskowiny zablokowanie kanału słuchowego.

Dlaczego woskowiny wyjdzie z ucha?

Dlaczego woskowiny wyjdzie z ucha?

Co to jest woskowiny?

Prawidłowa nazwa dla woskowiny jest cerumen. Woskowiny "służy jako środek samoczyszczący z ochronnym, smarowania i właściwościach antybakteryjnych," według Amerykańskiej Akademii Otolaryngologii. Jest to wydzielina wytwarzana przez organizm w pułapkę niechcianych cząstek, kurzu, rzucić włosy i ciał obcych, zanim dotrą do kanału słuchowego, ochronę słuchu osoby i zdrowia czaszki. Mimo, że może wydawać się niepotrzebne uciążliwości, woskowiny jest silna linia obrony dla jednego z naszych najważniejszych zmysłów.

Dlaczego woskowiny Come Out?

W cerumen gruczoły uzyskać stałą wydzielanie woskowiny. Ponieważ ta substancja gromadzi się ruch od korpusu połączonego z brudu poza przenosi ostatnią wosku na zewnątrz i z dala od wewnętrznej ucha. Co większość ludzi zobaczyć i poczuć to najstarsze wydzieliny wosku; nowsze rzeczy jest głębiej wewnątrz ucha. Dlatego, ucho jest maszyna samooczyszczające, które stale opróżnia się. Najlepiej mieć dobry przepływ wosku, ponieważ utwardzony wosk może spowodować bolesne zablokowania kanału słuchowego.

Jak do czyszczenia woskowiny

Do czyszczenia uszu, używać miękkiej ściereczkę i delikatnie wytrzeć wokół otworu kanału słuchowego. Unikaj używania wacików, bo to jest bardzo łatwe do poślizgu i uszkodzenia błony bębenkowej. Waciki też naciskać woskowiny z powrotem do ucha, dzięki czemu czyszczenie szkodliwe. Jeśli wydaje się, że utrata słuchu lub zablokowania, spróbuj zobaczyć się z lekarzem, który może opróżnić kanał usunąć stwardniały wosku. Unikać uszu świece, bo niewiele do czyszczenia uszu (patrz Literatura).

Jak czyścić uszy z olejem mineralnym

Woskowina chroni ucho wewnętrzne przez bakterie odłowu, pyłu i innych ciał obcych, zanim dotrą one do błony bębenkowej i spowodować szkody. Nawet bez leczenia, woskowina zazwyczaj trafia z ucha, gdzie mieści się na własną rękę. U niektórych osób, uszy może powodować nadmierne wosk, co powoduje gromadzenie się i twardnienie, które mogą zablokować przewód słuchowy i zakłócać procesu. W takich przypadkach nie ma możliwości poluzowania wosku i czyszczenia uszu z oleju mineralnego.

Instrukcje

1 Zegarek dla objawów zablokowania kanału słuchowego, a tylko usunąć wosk, który jest przyczyną problemów ze słuchem lub uczucia dyskomfortu. Objawy obejmują ból ucha zablokowania wosku, dzwonienie lub inne dźwięki w uchu, uczucie ucisku lub uczucie, że ucho jest podłączony, a częściowa utrata słuchu.

2 Rozgrzej łyżeczkę oleju mineralnego do temperatury ciała. Umieszczenie olej mineralny lub innego płynu do ucha, że ​​jest chłodniej lub cieplej niż organizm może spowodować poważne zawroty głowy i zawroty głowy.

3 Przechyl głowę na bok, z zablokowane ucho do góry. Delikatnie pociągnij w dół i na zewnętrznej części ucha do otwarcia kanału słuchowego.

4 Za pomocą pipety umieścić trzy krople oleju mineralnego do ucha, po jednym na raz. Umieść kroplomierza ucha na samym brzegu kanału słuchowego podczas podawania kropli. Trzymaj głowę w tej pozycji przez kilka minut.

5 Przytrzymaj papierowy ręcznik na leczonej ucha po powrocie głowy do normalnej pozycji. Ręcznik papierowy złapie żadnej olej mineralny lub wosku, które mogą wyciekać. Jest to ważne, aby chronić ubranie.

6 Miejsce oleju mineralnego krople do ucha, rano i znowu przed snem. Powinno to dalej przez cztery dni, jeden tydzień.

7 Za pomocą strzykawki żarówki wypełnionej ciepłą wodą do płukania ucha, po kilku dniach leczenia z olejem mineralnym. Unikać zmuszając wodę do ucha, aby uniknąć uszkodzenia błony bębenkowej.

8 dokładnie osuszyć uszy po ich oczyszczeniu. Możesz umieścić kilka kropli alkoholem do traktowanej ucha do wyschnięcia na kanał i zapobiega rozwojowi bakterii. W przypadku wystąpienia silnego bólu po użyciu alkoholu, to prawdopodobnie oznacza, perforowany lub przebite błony bębenkowej. Zwrócić się o pomoc medyczną.

9 wizyty u lekarza do egzaminu ucha i słuchu, jeśli wystąpi ból, wydzielina lub umiarkowanego do całkowitej utraty słuchu. Może masz problem, który wymaga pomocy medycznej.

Wskazówki:

 • Nie wolno umieszczać żadnych przedmiotów na przewodzie słuchowym do czyszczenia uszu. Q-wskazówki i inne elementy mogą przebijać ucha, powodując trwałe uszkodzenie, zakażenia lub ciężkiego bólu.

Jak zapobiec ucha wewnętrznego Crystals

Jak zapobiec ucha wewnętrznego Crystals


Wewnętrzne ucho, kryształy zwane otoconia technicznie, to maleńkie kryształy węglanu wapnia zlokalizowane w otolit organów ucha. Ucho wewnętrzne kryształy i narządów otolit pomóc ruch sens i wagę w stosunku do pozycji głowy. Kryształy czasu do czasu się wyparł ucha z narządów otolit i wprowadź ucha, gdzie powodować zawroty głowy i stan zwany łagodne napadowe pozycyjne zawroty głowy. BPPV nie jest poważna choroba; może ona być skutecznie leczone i jego objawy mogą być zminimalizowane lub nawet uniemożliwia leczenie.

Instrukcje

Jak zapobiec ucha wewnętrznego Crystals

1 Nosić sprzęt ochrony głowy podczas zajęć, gdzie uraz głowy jest możliwe, takie jak jazda na rowerze, jazda na nartach, rafting, jazda motocyklem i wiele innych. BPPV mogą być spowodowane urazami głowy i, gdy nie istnieją szczególne środki zapobiegające wewnętrzne kryształów staje wypadają z uszu, chroniąc głowę jest zdrowy rozsądek ostrożności.

2 Unikać czynności, które tworzą ostre, nagłe ruchy głowy, gdyż mogą one wywołać BPPV. Jest to szczególnie ważne, jak się starzeć. Sam naturalny proces starzenia może przyczynić się do rozwoju BPPV, który będzie gwałtownie pogorszyły się tylko ruchem.

3 z dala od biernego palenia i unikać ludzi, którzy są chorzy. Weź leki obkurczające błonę śluzową lub alergii leki, gdy czujesz, zatłoczone. BPPV mogą być spowodowane przez infekcje wirusowe w uchu wewnętrznym, więc zapobiegawcze opieki jest jeszcze jeden środek można podjąć, aby udaremnić wewnętrzne ucho od strącając kryształy.

4 Dyskutuj opcje leków i leczenia z lekarzem, jeśli masz zawroty głowy, które naszym zdaniem mogą być spowodowane BPPV. Lekarz diagnozowanie stanu w oparciu o testy, które określają, czy zawroty głowy dzięki specjalnemu oka i ruchu głowicy, a także obecność mimowolnego ruchu oczu. Do dalszej diagnostyki, lekarz może zamówić MRI, ENG lub VNG. W zależności od stopnia zaawansowania swoich wewnętrznych kryształów ucha, lekarz może przepisać różnorodne zabiegi, począwszy od leków, terapii, chirurgii, w skrajnym przypadku rzadkich.

5 Połóż się na boku, aż do ustąpienia objawów, jeśli nie wystąpią zawroty i unikać sytuacji, które przynosi na zawroty głowy uczucie aż można zobaczyć się z lekarzem. Ponieważ dokładna przyczyna BPPV często nieznane, ita € ™ s ważne, aby odwiedzić ucha, nosa i gardła specjalisty, jeśli doświadcza objawów BPPV. Zgodnie z Mayo Clinic, ita € ™ s bardzo łatwo stracić równowagę z ucha wewnętrznego kryształów, które mogą prowadzić do poważnych szkód. Upewnij się, że chodzić bardzo powoli, gdy wymagane do poruszania się i, jeśli to konieczne, należy użyć laski.

Wskazówki:

 • Wraz z wewnętrznych kryształów ucha, choroby Meniereâ € ™ s, wewnętrznych warunków ucha, przedsionkowego migreny i wielu innych warunków, może powodować zawroty głowy. Specjalista będzie w stanie określić swój stan.
 • Ogranicz spożycie soli, kofeiny i alkoholu, aby zobaczyć, czy to pomaga zawroty głowy ustępują. Osoby z chorobą Meniereâ € ™ s wiadomo, że są wrażliwe na zmiany w diecie, więc poprawa na skutek tych zmian może być wskazówką do przyczyny choroby.
 • Podczas gdy ucho wewnętrzne nie są kryształy poważny stan, twój zawroty głowy mogą być spowodowane większym problemem. Zobacz się z wykwalifikowanym lekarzem natychmiast, jeśli jest trwała lub zawroty głowy towarzyszą inne objawy.

Jak czyścić ucha dziecka

Jak czyścić ucha dziecka

Woskowina jest naturalne i normalne. W rzeczywistości po wosku wewnątrz uszu dla dzieci nie jest złą rzeczą. Trzeba usunąć wosk tylko wtedy, gdy zaczyna się do blokowania przewodu słuchowego, bo może zapobiec fale dźwiękowe osiągając błona bębenkowa. W przeciwieństwie do ucha do czyszczenia w dorosłych nie można używać wacików bawełnianych w dzieci. Gaziki popchnąć dalej wosk do ucha, co trudniej usunąć wosk. Dodatkowo jeśli dziecko nagle przenosi mając uszy czyszczone z wacikiem, ucha lub błona bębenkowa może być uszkodzony.

Instrukcje

• Położyć dziecko na płaskiej powierzchni, łóżku lub kanapie, z jego uszu ku górze.

• Wypełnienie kanału słuchowego dziecka z krople do uszu woskiem usuwania. Alternatywnie można wypełnić zakraplacza do oczu z oliwką lub olej mineralny i umieścić go w ten kanał słuchowy.

• Zachować ucha dziecka w obliczu górę przez co najmniej pięć minut. Umieścić ręcznik lub szmatkę na ucho i mieć dziecko, usiąść, więc każdy płyn kapie z ucha. Nie celowo przechylić głowę dziecka do zrzutu cieczy, lecz pozwalają nadmiar płynu do kapania się.

• Powtórzyć proces z przeciwnego ucha.

Ucha wosk czyszczący skutki uboczne

Ucha wosk czyszczący skutki uboczne

Woskowiny, zwany także cerumen, jest naturalnie występujących oleista substancja w uchu. To pomaga utrzymać wnętrze ucha czyste przez blokowanie zanieczyszczenia i bakterie. Czasami woskowiny buduje i zmniejsza słuchu. Jest to możliwe do czyszczenia uszu woskiem w domu przy użyciu wody, krople lub wacików bawełnianych, ale w niektórych przypadkach, może trzeba iść do lekarza, aby mieć woskowiny profesjonalnie usunięty.

Skutki uboczne nadtlenek karbamidu

Over-the-counter eardrops do czyszczenia uszu woskiem są zwykle wykonane z nadtlenek karbamidu. Musowanie płyn w uchu i może pomóc rozbić piłkę z wosku. Skutki uboczne krople są rzadko poważne. Niektórzy ludzie mogą czuć się zawroty głowy lub mdłości, gdy krople iść, i krople mogą powodować świąd i tymczasowe ale łagodne uszkodzenie słuchu. Niektóre osoby mogą być uczulone na nadtlenek karbamidu. Zatykać przy pomocy kropli i dzwonisz do lekarza natychmiast, jeśli masz obrzęk, gałęzi lub trudności w oddychaniu.

Kompaktowanie wosku

Czyszczenie uszu z wacikiem może powodować wosk na więcej stać uderzanego, zwłaszcza, jeśli trzymać wacik do przewodu słuchowego. Wosk zagęszczania jest również możliwe, jeśli umieścisz na krańcu cebulka strzykawka zbyt daleko do ucha podczas płukania ucha z ciepłą wodą. Czyœciæ nale¿y wacikiem tylko do czyszczenia w okolicy ucha i zewnętrznej części ucha i nigdy nie próbuj wyczyścić wnętrze ucha.

Palenie

Prześwietlania jest popularna metoda usuwania wosku ucha, która wykorzystuje ciepło z pustych świeca wyciągnąć wosk. Ta metoda może być rzeczywiście bardzo niebezpieczne i nigdy nie powinny być używane. Istnieje niebezpieczeństwo zachorowania na poparzenia na twarzy i uszu od płomienia lub kapiący wosk. Dodatkowo gruzu z świecowanie narzędzie może wpaść w ucho i podłączyć go dalej.

Uszkodzenie błony bębenkowej

Stawianie wacikiem lub inny obiekt, zbyt daleko do ucha może porysować lub przebić swoje błony bębenkowej, które mogą spowodować czasowe lub stałe uszkodzić. Uszkodzenia przewodu słuchowego i błony bębenkowej jest również możliwe z przepłukiwania, procedura, gdzie lekarz lub pielęgniarka czyści uszy z delikatnym strumieniem ciepłej wody. Jeśli wosk jest bardzo suszone i zbita w uchu, lekarz może użyć małych reaktorów fuzyjnych narzędzie o nazwie Skrobaczka wyciągnąć piłkę z wosku. Ma niewielkie szanse błony bębenkowej i kanału słuchowego mogą zostać uszkodzone z tej procedury.

Jak nie stracić kolczyki

Kolczyki dodać szlif na strój i sprawić, że odpowiedni prezent urodziny, rocznicę lub urlop. Utraty kolczyki jest łatwa rzecz do zrobienia ze względu na stosunkowo niewielki rozmiar elementów biżuterii, jak również fakt, że niektóre rodzaje kolczyki można przypadkowo wypadają z uszu. Dokonywanie kilka zmian w ten sposób można nosić i przechowywać swoje kolczyki może pomóc zapewnić, że wiesz, gdzie twój biżuteria jest cały czas.

Instrukcje

• Zakupu przebili kolczyki, które zatrzask zamykać po wstawieniu do ucha. Te kolczyki są nazywane Bigle angielskie i nie wypadają z uszu, który trzyma Cię od utraty tego rodzaju kolczyki. Styl ten można również dodawać przez jubilera.

• Kupić i używać kolczyk Korki dla przebili kolczyki, które nie mają oparcia lub nie zamknąć. Te korki zapobiec nieoczekiwanie spada z uszu kolczyki. Różne odmiany korki są sprzedawane w sklepach z biżuterią i online.

• Prowadzenia pole, woreczek lub etui wewnątrz torebce lub inne torba kolczyki, które nosisz poza domem. Daje to bezpieczne miejsce do przechowywania kolczyki, jeśli zdecydujesz się je przed powrotem do domu.

• Użyj biżuterii pole lub kolczyk drzewa, który zawiera kilka poszczególnych gniazd dla różnych par kolczyków. Różnych slotach utrzymać się z przypadkowo zbicie razem nie pasujące kolczyki razem, które mogłyby prowadzić do przypadkowo upuszczanie lub zgubione kolczyki.

• Usunąć twój dobry kolczyki z uszu, zaraz po powrocie do domu. Umieścić gniazdo w polu biżuteria lub na drzewie kolczyk kolczyki. Przechowywanie kolczyki zapobiega biżuterii przed wypadnięciem podczas usiąść lub położyć w domu. Nosić kolczyki mniej kosztowne w domu.

Piana kontra Wkładki do uszu z wosku

Piana kontra Wkładki do uszu z wosku

Jest hałas w sypialni okrada cię z dobrze przespanej nocy? A może po prostu chcesz w ciszy i spokoju z wielu rodzajów dźwięków bombardujących cię codziennie? Korzystanie zatyczki do uszu może być odpowiedź. Pianki lub woskowe zatyczki do uszu są dwa rodzaje niedrogie, łatwe w użyciu zatyczki do uszu dostępne w aptekach.

Wax piana vs Earplugs

Podjęciem decyzji o jaki rodzaj wkładek do wykorzystania zależy od kilku czynników, takich jak komfort, tworzywo, hałasu Ocena redukcji, ceny, dostępność i ile razy można ich używać przed usunięciem. Ocena redukcji hałasu (NRR) powinien być numerem jeden na liście przy zakupie zatyczki do uszu, bo to, co dobre jest zatyczka do ucha, czy można jeszcze usłyszeć hałas? Oceny od 15 do 33 decybeli to ocena dobra, a na ogół wyższa ocena, lepsza ochrona. Numer dwa na liście powinno być dopasowanie i komfort, wybierając rodzaj materiału jest wykonana z wkładki będzie określić, który zestaw będzie dla Ciebie najlepszy. Zalety każdego są poniżej.

Wkładki do uszu z wosku

Zatyczki do uszu wosku są wykonane z materiałów naturalnych, takich jak wosk pszczeli, lanolina i sterylnego bawełny.

Są miękkie i plastyczny i łatwo tworzyć uszczelnienie przewodu słuchowego dla dopasowane. Blokują głośno chrapie i uszczelnienia z wody. Są wielokrotnego użytku i nadaje się dla wszystkich grup wiekowych, i mają rating redukcji szumów od 15 do 45 decybeli.

Wkładki do uszu z pianki

Zatyczki do uszu wykonane z pianki formowanej pianki powoli powracającej, które można umyć i użyć ponownie.

Są one bardzo tanie i mają dość dopasowanie, ale można usłyszeć dźwięk. Większość zatyczki do uszu piankowe posiadają rating NRR 10 do 20 decybeli. Są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i rozwinąć w celu dopasowania do kanału słuchowego.

Bezpieczeństwo

Zatyczki do uszu są bezpieczne w użyciu na co dzień, ale jest kilka rzeczy do obejrzenia za. Nie wkładać zabrudzonych zatyczki w uszach; zatyczki do uszu albo myć codziennie lub użyć świeżej pary. Należy także pamiętać o umyciu rąk przed kontaktem zatyczki do uszu; Bakterie mogą być przenoszone do kanału słuchowego, a wewnętrzne zapalenie ucha jest możliwe. Zatyczki do uszu są również znane blokowanie naturalne wydzielanie wosku z ucha w przypadku noszenia przez długie okresy czasu.

Co to jest dobry sposób do czystej wosku z uszu Canal?

Twoje ciało sprawia, że ​​woskowiny w celu ochrony przed infekcją ucha. Zwykle nie ma potrzeby do czyszczenia głęboko wewnątrz ucha. Twoje ciało zajmuje ten proces naturalnie przesuwając go do ucha zewnętrznego, w którym można bezpiecznie usunąć ją za pomocą wacika. Ale czasami wosk buduje w przewodzie słuchowym, co powoduje ból, podrażnienie, trudności z usłyszeniem i inne objawy. Futerały większość blokad mogą być usunięte w domu ze środkiem zmiękczającym w ciepłej wodzie.

Pierwsze kroki

Zmiękczenia wosku. Za pomocą pipety, umieść kilka kropli roztworu zmiękczającego w przewodzie słuchowym. Masz kilka opcji, w tym oleju dziecka, olej mineralny, gliceryna, nadtlenku wodoru lub roztworem soli fizjologicznej. Nanieść roztwór dwa razy dziennie, i robią to przez okres nie dłuższy niż cztery, pięć dni.

Getting Out wosku

Wypłukać wosku z ciepłą wodą. Korzystanie z gumowym strzykawki, tryskać woda powoli i delikatnie do kanału słuchowego. Przechylić głowę i pociągnąć górną część twojego ucha zewnętrznego delikatnie, aby umożliwić wodzie dostać się aż do środka. Przytrzymać przez chwilę, a następnie przechylić głowę na drugą stronę, aby umożliwić odpływ wody. Wysuszyć ucha zewnętrznego ręcznikiem.

Powtórzyć w razie potrzeby

Spróbuj procedurę kilka razy, jeśli nie działa na początku. Może trzeba zrobić to cztery lub pięć razy, zanim zauważysz poprawę. Jeśli objawy nie ustąpią po kilku próbach, skontaktuj się z lekarzem. Może trzeba usunąć wosk z łyżeczką zawodowo lub zbierania wody. Nie staraj się używać tych elementów samodzielnie. Jeśli masz częste blokady woskowiny, lekarz może przepisać krople do uszu specjalistycznych.

Wymaz Bezpieczeństwo

Nigdy nie wolno skrobać woskowiny z wacikiem. Kuszące, jak to może być, oddanie waciki w uchu wewnętrznym może doprowadzić do uszkodzenia błony śluzowej bębenków lub popchnąć wosk dalej do ucha.

Jak pozbyć się zagęszczonym uszu wosku

Jak pozbyć się zagęszczonym uszu wosku


Earwax jest wytwarzana w kanale słuchowym, jako środka poślizgowego i funkcji utrzymania bakterii i zanieczyszczeń z migracji do bębenka. Wbrew powszechnemu przekonaniu, uszy nie muszą być czyszczone chyba powstaje zbyt dużo wosku. Korzystanie waciki mogą rzeczywiście popchnąć wosk dalej do kanału słuchowego, tworząc zator. Objawy obejmują utratę słuchu, uszu, kaszel, świąd, nieprawidłowe dźwięki w uchu i podłączony lub pełne uczucia w uchu. Długotrwałe lub trwałe uszkodzenie słuchu może wystąpić z przeszkód nie jest usuwany.

Instrukcje

1 Włóż kilka kropli oleju dziecka, krople do uszu lub nadtlenku wodoru do każdego ucha, na co dzień w celu zmiękczenia wosku. Nie wkładaj do kanału ucha, próbując usunąć wosk.

2 Wskazówka głowę na bok, pociągnij małżowinę się do otwarcia przewodu słuchowego i wlać strumień wody o temperaturze pokojowej do ucha w celu zmiękczenia wosku. Powtórzyć w razie potrzeby.

3 Połóż się z chorego ucha na ręcznik złapać żadnego wosku lub płyn, który wyłania.

4 Skonsultuj się z lekarzem, jeśli nadal występują blokada. Poważnie wpłynęły woskowiny może wymagać bardziej delikatny sposób, który może być wykonywany wyłącznie przez lekarza.

Jak czyścić wosku z uszu malucha

Jak czyścić wosku z uszu malucha

Niewielką ilość woskowiny jest konieczne, ponieważ chroni wnętrze ucha z bakterii i gruzu. Kiedy produkowane są nadmierne ilości wosku, powodując, że gromadzą się w ucho otwarcia, musi być oczyszczony. Czyszczenie uszu malucha jest delikatny proces i powinny być traktowane z ostrożnością, więc ucha wewnętrznego nie jest uszkodzony.

Instrukcje

• Moczyć wacik w oleju mineralnego.

• Czy Twój maluch zginać jego lub jej głowę na bok i trzymać wacik na ucho.

• Ściśnij piłkę bawełny do wynajęcia trzy krople oleju mineralnego wpadną w ucho. To złagodzi woskowiny, więc ostatecznie sprawia, że jego droga do ucha.

• Zwilż miękką ciepłą wodą. Owinąć mokrą szmatkę wokół palca wskazującego.

• Uruchomić delikatnie szmatką wzdłuż wewnątrz ucha.

• Nie próbuj wyczyścić wosk z ucha wewnętrznego. Może to spowodować woskowiny, co powoduje szum w uszach lub ból.

Jak usunąć wosku z uszu pudel

Jak usunąć wosku z uszu pudel

Pudle są bardzo inteligentne psy, które wymagają wysokiego poziomu opieki, w tym regularny oporządzanie konia. Czyszczenie uszu jest ważnym elementem pielęgnacji i wymaga usunięcia włosów i uchu wosk z przewodu słuchowego. Takiej opieki jest szczególnie ważne w przypadku pudli, jak psy z dyskietki uszu są podatne na problemy ucha, i gromadzenie się wosk może prowadzić do infekcji ucha i kosztowne wizyty u lekarza weterynarii. Możesz usunąć wosk z uszy Twoje pudel bezpiecznie i łatwo w domu.

Instrukcje

• Odwrócić swoje pudel ucha do wystawiać wewnątrz. Jeśli istnieje dużo sierści w przewodzie słuchowym, nanieść niewielką ilość proszku ucha i delikatnie usunąć włosy za pomocą pęsety. Nadmierne owłosienie może przyczynić się do ucha i zapobiec wosku właściwego usuwania.

• Squeeze małej ilości roztworu myć ucha na klapie wewnętrznej ucha, a także do kanału słuchowego. Nie wolno wpychać końcówkę butelki do ucha.

• Umieścić swoje pudel kłos klaskać powrotem w dół i masaż ucha u podstawy, aby pomóc w dystrybucji rozwiązań w obrębie przewodu słuchowego.

• Klapki kłos klaskać kopię zapasową, więc, że wewnątrz ucha jest narażony. Umożliwia usuwanie woskowiny z okolic ucha swoje pudel, w ruchu biernego waciki.

Jak czyścić gromadzeniu wosku z uszu zewnętrznej na psów z ucha roztoczy

Jak czyścić gromadzeniu wosku z uszu zewnętrznej na psów z ucha roztoczy

Kłos drobiazgi są mikroskopijne pasożyty, które szczególnie podoba się ciemne, wilgotne środowisko przewodu słuchowego. Zazwyczaj ucha roztoczy pójdzie niewykryte aż wystąpić objawy, takie jak zaczerwienienie, absolutorium, zapachu, potrząsanie głową, drapie ucho lub tarcie uszy na innych powierzchniach. Jako warunek postępu brudne, woskowa zabudowy będzie pojawiał się na psa ucha zewnętrznego. Chociaż większość psów nie lubić, o ich uszy czyszczone, jest to ważny krok w procesie leczenia dla ucha roztoczy.

Instrukcje

• Powstrzymać psa. Psy zazwyczaj nie lubią o ich uszy czyszczone tak, jeśli to możliwe, czy druga osoba do pomocy. W zależności od wielkości psa można to osiągnąć poprzez umieszczenie zwierzęcia na podwyższone, płaskiej powierzchni, jak tabela, lub przez siedzącego obok psa jak zwierzę leży po jednej stronie na podłodze. W każdym scenariuszu położenie zwierzaka tak, że obie nogi mają na celu od ciała. Ma to zapobiec psa o dźwigni push off i dostać za darmo. Jeśli jesteś praworęczny, umieść lewą rękę na ramieniu psa i chwyć mocno łokcia nogi najbliżej powierzchni płaskich. Aby zapobiec powstawaniu szkód, nigdy nie Zagrabić twój pies stóp i nóg. Zachować łokcia blisko szyi swojego zwierzaka i chudego do ciała, jeśli zwierzę stara się wykręcić lub wstać. Używać twój dłoń dostępne do pracy z ucha.

• Wycisnąć kroplomierzem pełny roztworu myć ucha do ucha. Istnieje wiele komercyjnych ucha czyszczenia dostępne w sklepach zoologicznych lub z lekarzem weterynarii. Można również użyć wersję domowe, takie jak ocet płukania z 1 części jabłkowy lub białego octu i 2 części wody. To będzie skuteczne dla woskowej zabudowy, ale nie powinny być używane na zapalenie lub podrażnienie uszu, ponieważ może powodować dyskomfort. Roztwór sody oczyszczonej jest alternatywa, wykonane przez rozpuszczenie 1 łyżeczka sody oczyszczonej w 1 szklance gorącej wody. Należy ostudzić mieszaninę do temperatury pokojowej przed zastosowaniem go do ucha. Oleje są inne skuteczne rozwiązanie czyszczenia i są również kojący, szczególnie po podaniu gdy lekko ocieplane. Należy uważać, aby nie mocno życie końcówkę butelki lub zakraplacza, do ucha, jak silne wyciskanie może powodować bębenkowej do zerwania.

• Delikatnie masować ucha z kciukiem i palcem wskazującym. To będzie dystrybuować rozwiązanie całego ucha, tym ten kłos klaskać.

• Używać miękkiej szmatki lub bawełnianych piłkę do wycierania do góry, od otwarcia przewodu słuchowego do ucha do usuwania wosku, brudu i resztek. Q-tips mogą również służyć do wewnętrznej stronie kłos klaskać, ale nigdy nie powinny one iść wewnątrz kanału słuchowego. W ten sposób można rzeczywiście opakowanie wosku i innych resztek głębiej do ucha, powodując dalsze dyskomfort.

• Stosować żadnych maści lub domowy środek przeznaczony do leczenia ucha roztoczy. Istnieje wiele odmian komercyjnych, które są dostępne w sklepach zoologicznych i przez lekarza weterynarii, a także domu środki zaradcze. Żółty dok, migdałowy lub oliwy z oliwek olej z 400 j.m. witaminy e to tylko kilka przykładów domowej roboty. To ważne, aby upewnić wszystkich wosk i gruzu zostało całkowicie usunięte, jako leczenia stosowane do brudne uszy nie będzie skuteczne.

Usuwanie wosku z uszu Ocet Rozwiązanie Warm

Nadmiar woskowiny może być niewygodne, swędzenie, a nawet sprawiają, że trudno usłyszeć. Kiedy delikatne czyszczenie wacikiem nie rozwiąże problemu, to jest czas, aby spróbować czegoś innego. Istnieje wiele dostępnych w handlu środków do usuwania woskowiny, ale jeśli chcesz spróbować czegoś trochę bardziej naturalny, ciepły roztwór octu jest łagodne i stosunkowo łatwy środek domu.

Instrukcje

1 Zmiękczyć woskowiny przestępstwa przed przystąpieniem do jej usunięcia. Wosk twardy ucho nie będzie wylewać się łatwo z przewodu słuchowego i grozi jej wpływ na swojej błony bębenkowej dalej. Ciepłe 10 do 15 ml oleju z oliwek lub mineralnego w temperaturze pokojowej i wypełnić pipety z olejem. Przechylić głowę na bok, umieścić kilka kropli w jednym uchu i pozostać w tej pozycji przez 10 minut. Powtórzenie tego z drugiego ucha.

2 Mix 1: 1 roztwór ocet jabłkowy cydr i ciepłą wodą. Ocet jabłkowy jest mniej kwaśny niż octu. Ma również działanie antybakteryjne i anty-fuingal, które mogą pomóc w jakichkolwiek podrażnień spowodowanych przez wypłukując nadmiar wosku ucha.

3 Ogrzać roztwór do poziomu nieco powyżej temperatury ciała (około 100 stopni F) i napełnić strzykawkę żarówki z nim.

4 Poproś znajomego lub członka rodziny o pomoc w kilku kolejnych krokach. Jeśli nie masz kogoś, pomocników, możesz nie być w stanie utrzymać się z ucha otwarte podczas zmywać ciepłym roztworze octu. Będzie nadal działać, a usuwanie woskowiny może być tak dokładna.

5 Przechyl głowę nad zlewem lub umywalką. Chwyć małżowinę w skierowaną ku górze ucha i delikatnie wyciągnij go do góry i do odpowiedniej ramieniu. Będzie to wyprostować kanał uszny

6 Skieruj dyszę strzykawki żarówki lekko w górę w bardzo zewnętrznej krawędzi przewodu słuchowego. Próbujesz mieć ciepły roztwór octu hit dach przewodu słuchowego pierwszy.

7 Ściśnij żarówkę, systematycznie, ale nie mocno, tak, że rozwiązanie płynie ze stałą prędkością, ale nie na tyle szybko, aby zranić błony bębenkowej. Powtarzaj, aż zobaczysz wosku odprowadzanie ucha do basenu z ciepłym roztworze octu. Może upłynąć 5 lub 6 flushes przed woskowiny całkowicie usunięte.

Wskazówki

 • Jeśli zabraknie ropy ucho po przełączeniu się na drugą stronę, po prostu spróbuj ponownie i umieścić wacik w uchu zewnętrznym, aby zapobiec wyciekom.

Najczęstsze dolegliwości uszu

Najczęstsze dolegliwości uszu


Dolegliwości uszne są częstym problemem, zwłaszcza w ciągu pierwszych kilku lat życia. Małe dzieci są bardziej podatne na infekcje ucha i innych problemów, ponieważ mają niedojrzały układ odpornościowy. Zgodnie z Mayo Clinic, trzech na czterech dzieci miały zapalenie ucha według wieku 3.

Grzybicze infekcje ucha

Grzybicze infekcje ucha są spowodowane przez przerost grzyba w uszach. Zakażenia te mogą spowodować powikłania, a nawet czasowa utrata słuchu. Czasami infekcja usuwa się na własną rękę, ale często jest potrzebne leki. Lekarze przepisują wiele antybiotyków tego typu infekcji. Grzyb w uszach może również powodować ropa gromadzić od zakażenia. Ropa będzie wyciekać, gdy organizm ma do czynienia z infekcją. Czyszczenie uszu wraz z coraz leczenie jest konieczne.

Grzyb ucho może powodować suchość skóry i wokół ucha. Powoduje to świąd i ogólnego dyskomfortu. Tarcie oliwy na zewnątrz ucha, jest użyteczny, ale leczenie jest często również potrzebne.

Zapalenie ucha zewnętrznego

Zapalenie ucha zewnętrznego zapalenie ucha. Jest to często spowodowane przez nadmiar wilgoci z spędzać zbyt dużo czasu w wodzie. Inna nazwa to ucho pływaka. Stan zapalny może rozwinąć się z coraz wody do uszu po prysznicu. Ból i dyskomfort rozciąga się do wewnątrz ucha i otaczającą tkanką.

Szum w uszach

Szum w uszach jest opisany jako dzwonienie w uszach. Jest to poważne powikłanie infekcji ucha lub innych problemów ucha. Szumy uszne mogą powodować bóle głowy lub powodować bezsenność. Stała dzwonienie w uszach utrudnia spać w nocy. Jedynym sposobem, aby wyleczyć szumy uszne jest, aby leczenie zakażenia. Lekarz może przepisać antybiotyki i krople do uszu, aby wyjaśnić problem. Szum w uszach jest również opisane jako swishing lub głośne dźwięki w uchu. Szumy mogą być spowodowane dużą ilość wosku w uszach. Oczyszczenie wosku lub infekcji jest jedynym lekarstwem na szum w uszach.

Wosk Zbuduj

Wosk nagromadzenie może doprowadzić do przykrych dolegliwości, takich jak bóle ucha ucha i utrata słuchu, zgodnie z Centrum Zdrowia Student na Uniwersytecie Wirginia. Efekt ten jest zwykle przejściowe. Lekarze wypadają nadmiaru wosku z ciśnieniem wody.

Świece do uszu: DIY

Alternatywne lekarzy chwalić Świecowanie uszu jako bezpieczniejsze i bardziej skuteczne metody usuwania woskowiny niż gaziki lub systemów nawadniania kanału słuchowego. Ucho świeca jest wąska rurka wydrążony, który jest zwykle wykonany z muślinu pokrytego parafina lub wosk pszczeli i soi. Ucho świecy umieszcza się delikatnie do kanału słuchowego, a drugi koniec jest oświetlony Jako świecy, to zakłada się, że pożar powoduje łagodny ssania wewnątrz wydrążonej części świeca i ciepło zmiękcza wosk wewnątrz ucha.

Historia

Konchowanie uszu było praktykowane od 2500 roku pne, według Cheryl Ashby, CCT starożytnych Egipcjan stosowanych lamp opartych na wosk pszczeli ucha prześwietlania, a dowody wskazują, że świecowanie uszu również praktykowane w niektórych częściach Azji.

Środki ostrożności

Według EarCandling.com, używając świecy ucha jest bezpieczna, gdy wykonywane przez certyfikowanego higienistka ucha lub specjalisty. Ponieważ procedura powinna być wykonana przez inną osobę, jeśli masz zamiar ucha świecy w domu, należy poprosić kogoś, aby pomóc. Należy także pamiętać, że jeśli masz jakieś poważne problemy ucha, należy najpierw skonsultować się z lekarzem specjalistą, czy świecowanie uszu jest bezpieczne dla Ciebie. Konchowanie uszu obejmuje otwartego ognia; zadbać o to, że świece do uszu nie używasz płatków lub jesion, ponieważ może to doprowadzić do pożaru.

Trzeba mieć świadomość, że wielu lekarzy są sceptyczni ucha prześwietlania i twierdzą, że procedura nie działa, a w niektórych przypadkach może prowadzić do uszkodzenia słuchu. Według Lisa Roazen, MD, ciśnienia wymaganego do usuwania wosku z kanału słuchowego musiałby być tak silne, że to uszkodzenie błony bębenkowej. Roazen przytacza też szereg testów dla postępowania Świecowanie uszu, z których wszystkie wykazały, że tylko obecna wewnątrz wosk świecy był od samego świecy, nie ucho. Jednak wielu twierdzi, że praktyka obniża ciśnienie zatok, zachęca spokojny, medytacyjny stan umysłu, a może wyleczyć dzwonienie w uszach. Innym wyjaśnieniem sposobu jest to, że prace dym i ciepło z świecy odkręcić i wosk suche ucha, pozwalając na później wypadają naturalnie.

Wybór Candle

Ponieważ istnieje wiele typów świec ucha do wyboru, należy zacząć od badania i testowania świec ucha do których masz dostęp. Alternatywne targi rzemieślnicze, sklepy i sklepy rzemieślnicze lecznicze często wykonują uszu świece. Można również kupić on-line świece do uszu (patrz źródła). Upewnij się, że wybrane świece, że czujesz się bezpiecznie swoich potrzeb. Według EarCandles.net, parafinowe świece pozostałość, wewnątrz ucha i może zrobić więcej szkody niż pożytku.

Umieszczenie

Według EarCandling.com, należy najpierw mieć uszy badane przez pracownika służby zdrowia, aby zapewnić, że nie masz zakażenia lub inne problemy zdrowotne, które mogą być spotęgowany przez ucho prześwietlania. Gdy jesteś gotowy, aby kontynuować, należy położyć się na boku, najlepiej z mocnym poduszkę pod głowę. Mają asystenta umieścić świecę ucha do ucha. Wąski koniec powinien iść na tyle daleko do kanału słuchowego, że świeca stoi sztywno prosto, ale nie tak daleko, że odczuwa żadnego dyskomfortu. Inne rada jest siedzieć prosto ze świecy w uchu pod kątem. Gdy świeca została mocno osadzona, świeci drugi koniec, lub świeca może być oświetlony pierwszy upewnij się, że pali się prawidłowo. Płomień powinien zachować spokój i zgodne jak oparzenia świec. Możesz usłyszeć lekki trzask lub trzaski. Gdy świeca spali połowę jego długości, wyjmij świecę, zgasić go i powtórzyć proces. Każda sesja Konchowanie uszu powinny używać 2:58 świece na ucho i ostatnich trzydziestu minut do godziny.

Jak korzystać słodki olejek do uszu Wax Depilacja

Ci mają mieć pewną ilość wosku w uszach. Ma to na celu ochronę uszu z nadmiaru wilgoci, która może prowadzić do infekcji. Woskowiny zazwyczaj migruje w kierunku na zewnątrz ucha, zabierając ze sobą brud i kurz w uszach. Czasami istnieje nagromadzenie wosku w kanale słuchowym. Może to spowodować uszu, bóle głowy, a nawet problemy ze słuchem. Słodki olej może być użyty do usuwania wosku bezbolesne słuchowego.

Instrukcje

Jak korzystać słodki olejek do uszu Wax Depilacja

1 Podgrzać butelkę słodkiego oleju w filiżance gorącej wody. Ciepła od słodkiego oleju ukoi wnętrza kanału słuchowego. Słodki olej można kupić w lokalnej aptece.

2 Przechyl głowę i niech cztery lub pięć kropli spaść do kanału słuchowego. To poluzować wosk w uszach. Trzymaj głowę przechylił, aż poczujesz, olej zsuwaniu wnętrza ucha.

3 Umieść wacik w uchu. Upewnij się, że nie należy naciskać go do ucha. Piłka bawełna zachowa wyciekaniu oleju z ucha.

4 Zaczekaj kilka godzin na wosku, by stać się poluzować z wnętrza uszu. Jest możliwe, że to zajmie więcej niż jeden wniosek o świeżym zapachu, aby uzyskać woskowiny prawidłowo poluzowane.

5 Napełnić żarówki z ciepłą wodą i delikatnie wycisnąć do ucha. Ciepła woda płukania przez kanał powinien zakończeniu zwolnieniu wosku, co pozwala na łatwe wyjście z ucha. Upewnij się, że twoja głowa jest nad zlewem, tak, że gdy woda pochodzi z niego, będzie go w zlewie, a nie na podłodze. Wytrzeć ucho ręcznikiem.

Wskazówki

 • Słodki olej nie tylko olej, który może być stosowany do usuwania wosku ucha. Olejek z drzewa herbacianego, olej mineralny, może być również stosowany olej z oliwek i olej dziecko. Istnieje procedura nazywa ucho prześwietlania jaj, które mogą być stosowane do usuwania woskowiny budować. Polega ona na przyklejaniu stożek w uchu i zapalając go jak świeca. Ciepła ma pracować jak próżni i rysować wosk z uszu. To może być wykonane przez profesjonalistów, ale FDA nie zaleca praktykę ze względu na możliwość wystąpienia poważnych poparzeń głowy.
 • Nigdy nie trzymać Q-tips, Bobby szpilki ot spinacze do kanału słuchowego. Mogą one przesunąć wosk przeciwko bębenka dalsze zagęszczenie. Idź do lekarza, jeśli powyższe kroki nie pomogą. Lekarz może mieć do zasysania wosk się.

Naturalne leki na bóle uszu

Naturalne leki na bóle uszu


Niektórzy z nas są na tyle stary, aby pamiętać środków domu mama na ból ucha: wprowadzenie gorącego oleju w uchu, wydmuchując dym w uchu lub oddanie bawełny w uchu. Może Sukces tych sposobów jest ze względu na efekt placebo. Teraz, kiedy mamy ból ucha, że ​​jest bardziej prawdopodobne, aby go zignorować albo dostać receptę. Jednak nadal istnieją naturalne sposoby domowe, które działają.

Przyczyny

To normalne, że masz ból ucha z infekcją, aktywnych alergie, wosku w uchu, po narażeniu na bardzo głośny hałas, w zimnym wietrze, po wywiercenie się głęboko z wacikiem, lub jeśli ciało obce dostał w ucho. Większość z tych przyczyn będzie wymagać dodatkowego leczenia, aby pomóc złagodzić ból. Dopóki nie dowiedzieć się, co jest przyczyną ból, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić w domu, aby uśmierzyć ból.

Leczenie

Wprowadzenie oleju w uchu faktycznie działa, ale nie używać gorącego oleju. Wiele osób skarcił ich bębny ucha z oliwek, które było zbyt gorąco. Pamiętaj, że skóra w uchu jest gruby tylko jedna warstwa, a bęben ucho jest bardzo czułe i cienkie. Witaminę E, olej jojoba, olej z oliwek lub olej z oregano; ogrzania go. Upewnij się, że olej jest letnia w dotyku. Chcesz, aby następnie użyć kroplomierza lub bardzo małą łyżeczkę. Umieścić trochę oleju do ucha, że ​​boli. Ten środek będzie koją i nawilża bolesność ucha. Nie używaj tego środka, jeśli padłeś ofiarą pękniętego bębenka lub masz dziurę w bębenkowej z rury lub poprzedniej operacji.

Korzyści

Ciepła i pary wodnej są bardzo skuteczne w leczeniu bóle uszu. Inny środek, który może być stosowany niezależnie od przyczyny bólu jest wilgotna ściereczka ciepła jest umieszczona na uchu; to przyniesie parę i ciepło do ucha. Spróbuj r ucha przeciwko ciepło - nie gorąco - poduszka rozgrzewająca.

Insight

Stare lekarstwa, że ​​wiele przysięgać polega na pobraniu dużą cebulę, krojenie go na pół i podgrzewanie w piekarniku, aż będzie lekko gotowane. Ostygnie cebulę, aż będzie letnie w dotyku. Cebulę wolno umieszczać na całej ucha. Wystarczy upewnić się, że nie jest zbyt gorąco. Jeśli temperatura jest komfortowa trzymać cebulę na ucho, aż ostygnie całkowicie. Uważa się, że substancje chemiczne uwalniane przez ciepłe cebuli są co leczyć ból.

Rozważania

Można kupić wszystkie naturalne krople do uszu w sklepie ze zdrową żywnością. Mogą one również pomóc złagodzić ból. Nie należy jednak używać ich, jeśli masz pęknięcie błony bębenkowej, ucha lub rury po operacji ucha. Po pierwsze, trzeba wiedzieć, co powoduje ból. Się, że traktowany jeśli to możliwe. Następnie można korzystać z tych środków domu, aby pomóc złagodzić dyskomfort.