adcov.com

kastylia mydlo

Lepiej jest Kastylia Mydło dla dzieci?

Lepiej jest Kastylia Mydło dla dzieci?


Wielu rodziców są czujni o osłonie od niezdrowych swoje dzieci i być może szkodliwych składników w żywności, jak również produktów codziennego użytku są one narażone na. Produkty z wszystkich naturalnych składników, są wysoko na liście, co rodzice chcą, aby ich dzieci w użyciu i Kastylia mydło pasuje do tej kategorii. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych, to reklamowany jako zdrowszego wyboru - ze względu na to, co nie zawiera - niż tradycyjne mydła.

Kastylia Soap Składniki

"True" Kastylia mydło, które powstały w Hiszpanii, jest wykonany z oliwy z oliwek i nie zawiera żadnych sztucznych składników. Dziś, choć nazwa "Kastylia" obejmuje wszelkie mydła, które jest wykonane z oleju roślinnego - kokos i jojoba są powszechnie stosowane - to wciąż wolne od chemikaliów i tłuszczów zwierzęcych. Jest używany do mycia skóry i włosów w postaci pręta. W postaci ciekłej jest używany jako krem ​​do golenia, mydła do prania i zmywania i szamponu dla zwierząt.

Zwykłe mydła Składniki

Mydła konwencjonalne, w tym te przeznaczone specjalnie dla niemowląt i dzieci, zawierać dodatki i konserwanty. Dwa z nich - parabenów i ftalanów - mogą mieć wpływ na poziom hormonów w organizmie, według ekspertów wczesnego dzieciństwa dr Harvey Karp, który zauważa, że ​​parabeny i ftalany są wchłaniane przez skórę i zostały znalezione w moczu dzieci.

Dane naukowe dotyczące szkodliwych składników

Nie ma naukowych dowodów, że substancje chemiczne w konwencjonalnych mydłach wpływa na rozwój dzieci. Czy mogą podrażniać wrażliwą skórę dzieci jest inna sprawa. Chemikalia czyszczące także stosowane w ciężkich i olejów silnikowych są stosowane w konwencjonalnych mydłach. Możliwe skutki uboczne tych substancji - anionowe środki powierzchniowo czynne - m.in. egzemy i wysypki. Częściej niż mydło, szampon jest sprawcą wielu reakcji alergicznych. Według ZOZ Naturalnej Żywności i Leków otrzymuje znaczną liczbę skarg dotyczących podrażnienia oczu i skóry głowy i obrzęk twarzy, rąk i ramion, które są prawdopodobnie spowodowane przez laurylosiarczan sodu stosowanego w szamponie - i mydła - - do piany zwiększyć.

Swobodnego wyboru chemiczne

Chyba, że ​​są uczulone na jego składniki, Kastylia mydło jest bezpieczny wybór dla dzieci, a jeśli nie chcesz narażać ich na potencjalnie szkodliwych substancji chemicznych, to lepszym wyborem niż tradycyjne mydła. Cokolwiek mydło wybrać dla swoich dzieci, dermatologów i pediatrów zaleca się go stosować z umiarem. Dzieci nie muszą być myte częściej niż trzy razy w tygodniu, a starsze dzieci, aby uzyskać czysty, to nie jest konieczne, aby mydłem całego ciała. Używać mydła tylko w "pęknięć i szczelin": pod pachami, pachwiny i między palcami; Pozostała część korpusu może być już przez mokrą facecloth. A ponieważ Castilla mydła w postaci paska może być użyty do mycia włosów, to zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych powodowanych przez konwencjonalne szamponów.

Co to jest Kastylia Mydło Koncentrat służy?

Kastylia mydło jest całkowicie naturalne mydło z składników roślinnych, a nie składników syntetycznych lub tłuszczu zwierzęcego. Kastylia mydło ma wiele odmian, w tym cieczy, ciała stałego, pachnącego lub bezzapachowy i koncentracji. Skoncentrowana forma Kastylia mydła jest używany głównie w medycynie.

Opis

Koncentrat mydła Kastylia jest jasny i bezwonny roztwór zmieszano z wodą dejonizowaną.

Czyszczenie Zastosowania

Koncentrat mydła Kastylia jest wystarczająco delikatny do czyszczenia w żłobkach dla dzieci, a także dzieci i położniczych dziedzinach medycyny.

Zastosowania medyczne

Koncentrat mydła Kastylia jest przydatna dla łagodnych soapsuds lewatywy.

Korzyści

Kastylia mydło jest proste w przyrodzie i bezpieczne do użytku na i wokół dzieci lub tych, z delikatnej skóry. Jest to również dobre dla tych, którzy chcą uniknąć agresywnych środków chemicznych.

Gdzie Zakup

Można kupić koncentrat mydła Kastylia online lub w sklepach medycznych.

Jak rozcieńczyć w Kastylia Dr Bronner mydło do mycia ciała i szampon

Według Magiczne Mydła stronie dr Bronner jest, mydła dr Bronner zostały na rynku od lat, ciesząc ogromny boom w sprzedaży w 1960 roku, a pozostałe popularne dziś. Ta popularność to nie bez powodu, ponieważ mydła mają kilka unikalnych cech, które czynią je popularne zarówno wśród eko-świadomy i wegańskie konsumentów. Dr Bronner Kastylia mydła wykonane są z oleju roślinnego, a nie tłuszczu zwierzęcego, są ekologiczne i bardzo skoncentrowany charakter tych mydeł prowadzi do długoterminowego użytkowania i mniej zbytych butelek w dłuższej perspektywie. Niestety, Dr Bronner nie oferuje szampon; Dobrą wiadomością jest to, że mydła Kastylia można rozcieńczyć do stosowania jako szampon do włosów i do mycia ciała w zaledwie kilku krokach.

Instrukcje

Rozcieńczanie do mycia ciała

1 Pobierz ciało mokre pod prysznicem lub wanną z wyprzedzeniem.

2 Zastosuj 4 do 5 kropli pełnej wytrzymałości mydła w płynie do dłoniach.

3 Rub ręce, tworząc gęstą pianę.

4 Peeling piany na organizmie za pomocą myjki lub luffy. Piana będzie łączyć się z wodą na już mokrego ciała na odpowiednim rozcieńczeniu. Dr Bronner w Kastylia mydło jest przeznaczony do użycia do mycia ciała bez zaawansowanej wyprzedzeniem rozcieńczenia czasu. Tak długo, jak są umiarkowanie wilgotna z prysznicem, mydło będzie działać dobrze jak do mycia ciała.

Szampon i odżywka do rozcieńczania

5 Mix 2 do 3 kropli dr Bronner w ciecz Kastylia mydła z 1 szklanką wody. Nie potrząsać, ponieważ doprowadzi to wiele niepotrzebnych piany. Wystarczy wymieszać delikatnie i poczekaj około 1 minuty na mydło mieszać do wody. Mydła dr Bronner może być stosowany bezpośrednio na włosy, bez uprzedniego rozcieńczenia, ale mieszanie wody do niektórych będzie łatwiej rozprzestrzeniać mydło w poprzek całej skórze głowy, zanim zrobi się zbyt spieniony.

6. Wlać niewielką ilość rozcieńczonego roztworu mydła nad głową stopniowo. Rub roztwór do włosów palcami.

7 Zastosuj 2 do 3 kolejne krople bezpośrednio do głowy, aby zintensyfikować piany i wcierać mydło do tej dodatkowej włosy.

8 Spłucz szampon z mydłem z głowy z wody.

9 Mix 1 do 2 capfuls Dr. Bronner bio Shikakai Conditioning Rinse (patrz źródła) do 1 szklance wody. Mieszaj, aż woda i odżywka są mieszane. Jest to zalecane przez strony Dr. Bronner za każdym razem, gdy używasz Kastylii mydło jako szampon.

10 Zamknij oczy i powoli wlać odżywki na włosy, masując na włosach przez około 30 sekund lub do czasu włosy czuje elegancki i gładki.

11 Rinse pozostałe odżywkę z włosów.

Co to jest Kastylia Mydło służy?

Kastylia mydło jest czyszczący na bazie oleju roślinnego, który jest niezwykle uniwersalny. Kastylia Mydło nie jest marką, ale raczej rodzaj mycia początkowo od 100 procent oliwy z oliwek i ługu. Może on być stosowany do Niemal każdy rodzaj oczyszczania potrzeby.

Włosy i skóra

Kastylia mydło w płynie, bez zmian i wykonane w 100 procentach z czystego oleju z oliwek, działa wspaniale na włosy i skórę. Tworzy bogatą pianę, która jest łagodny i bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry i włosów.

Pranie i mydelniczka

Stosowany jest również doskonałe wyniki jako mycia prania i mycia naczyń. Kastylia mydło jest wolny od wszelkich składników, które mogą być szkodliwe lub zanieczyszczają wodnych.

Czyszczenia podłóg

Kastylia mydło jest znakomity produkt korzystać podczas czyszczenia podłogi. Jego wszystkie właściwości fizyczne są szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy martwią się zwierzęta i dzieci, którzy mogą odebrać i / lub jedzenia rzeczy, które spadły na podłogę.

Pet Grooming

Bez względu na to, co futrzany stwór zadzwonić twój najlepszy przyjaciel, Kastylia mydło jest skuteczna, nieszkodliwa i doskonała do mycia zwierząt.

Sprzątanie na pieluchy

Dna dla dzieci są szczególnie wrażliwe, więc ważne jest, aby umyć pieluchy w czystych środków czyszczących. Kastylia mydło jest pierwszą pieluchę stopa mycia.

Czyszczenie zębów

Kastylia mydło był nawet używany do czyszczenia zębów. Ze względu na charakter jego składników, jest pewny, że nieprzyjemny smak. Nie połykać.

Jak wziąć lewatywę

Jak wziąć lewatywę


Jak wziąć lewatywę. Lewatywa jest zdrowy i bezpieczny sposób leczenia zaparć i promocji zdrowia pokarmowego. Nauka wziąć lewatywę jest łatwe, ale ponieważ masz do czynienia z delikatną częścią ciała i ryzykując narażenie na odpady ludzi, ważne jest, aby wiedzieć, w odpowiedni sposób, aby to zrobić.

Instrukcje

1 Przygotuj się do lewatywy, upewniając się, masz prawo budowlane na rękę. Jeśli bierzesz butelkę wody lub stali może lewatywa, musisz stanowisko lub hak do powieszenia jej. W celu zapewnienia właściwego przepływu i ciśnienia, upewnij się, że płyn lewatywa jest zawieszona od 18 do 24 cali powyżej odbytu.

2 Wymieszać żądany roztwór czyszczący i lejek go do butelki lewatywy. Woda powinna być 97 do 105 stopni F. To będzie zapobiec skurcze lub oparzenia swoich wnętrzności.

3 Smarować odbytu przed włożeniem dyszy lewatywy. Popularne smary obejmują KY Jelly, Astroglide i wazeliny. Delikatnie włóż palec do swojego odbytu smarowane Przed wykonaniem dyszę lewatywy.

4 Wybierz wygodną pozycję i włożyć dyszę lewatywy. Najczęstszym pozycji przy podejmowaniu sam lewatywę jest leżeć na lewym boku podczas rysowania prawą nogę w kierunku żołądka. Jeśli masz pomoc, spróbuj spoczywającej na rękach i kolanach z pośladki podniesione.

5 Otworzyć zawór lewatywy i umożliwić oczyszczenie rozwiązanie wprowadzić jelit. Po worek lewatywa został opróżniony, wyjąć dyszę z odbytnicy i pozostać w pozycji.

6 Zachowaj rozwiązanie czystek w swoich wnętrznościach przez 5 do 15 minut. To może być nieco niewygodne, ale to konieczny krok. Już jesteś w stanie utrzymać rozwiązanie, dalej w swoim wnętrzu to będzie w stanie oczyścić.

7 Ewakuować jelit. Będzie rozładować mieszaninę płynu czyszczącego i fekalia. Spodziewać się częste wyjazdy do łazienki do godziny po zażyciu lewatywę.

8 Dokładnie oczyścić wszystkie materiały eksploatacyjne lewatywy. Poświęć czas na zapisywanie wszystkich rurę z wodą z mydłem. Upewnij się, że sprzęt jest suchy lewatywa przed zapisaniem.

Wskazówki

 • Spróbuj dodać do roztworu mydła lewatywa dla dodatkowej mocy oczyszczającej. Kastylia Mydło, Dove lub Ivory są na tyle łagodne, aby bezpiecznie stosować w lewatywy. Nie stosować mydła pralnia lub naczynia. Musisz natychmiast wykonaj lewatywę mydło w drodze zwykłego lewatywy wody, aby oczyścić wszelkie pozostałości mydła z twoich wnętrzności.

Strona główna zadośćuczynienie za Mild hemoroidy

Hemoroidy, nazywane stosy, są częstym schorzeniem, które może mieć wpływ na około połowę wszystkich ludzi do czasu, kiedy jesteś 50, zgodnie z Hemoroidy i choroby odbytnicy Informacji i ośrodków leczenia. Hemoroidy są opisane przez Mayo Clinic w stanach zapalnych i obrzęk żył w dolnej odbytnicy i odbytu. Hemoroidy mogą powodować bolesne swędzenie, pieczenie, krwawienie i dyskomfort. Hemoroidy pojawiają się zazwyczaj w wyniku trudnych wypróżnień (zaparcia), chroniczne starzenie lub ciąży. Strona główna zadośćuczynienie i samoopieki może złagodzić dyskomfort łagodny hemoroidy zaostrzeń i utrzymać ból, obrzęk i stan zapalny z coraz bardziej dotkliwe.

Strona główna zadośćuczynienie i leczenie

Łagodne przypadki hemoroidów można łatwo wyleczyć z domu i ziołowych. Zanurzenia w gorącej kąpieli kilka razy dziennie przez okres co najmniej 15 minut. Ciepła woda łagodzi i oczyszcza odbytu i odbytnicy. Zgodnie z Mayo Clinic, należy unikać mydło kiedy moczyć, ponieważ mydło może dodatkowo pogłębić swoje hemoroidy. Użyj delikatnego mycia ciała lub antybakteryjne mydła do czyszczenia odbytu i odbytnicy po kąpieli. Należy unikać stosowania silnych mydeł zapachowych. Kastylia mydło może być również używany podczas kąpieli. Używaj mydła Kastylii, który zawiera ziołowe, organiczne i olejki eteryczne, takie jak oliwa, mięty pieprzowej, jojoba, z drzewa herbacianego, lawendy, eukaliptusa lub migdałów. Przed założeniem bielizny, pozwalają skórze do wyschnięcia całkowicie. Alternatywnie, Mayo Clinic sugerują pomocą suszarki do włosów do wysuszenia skóry wokół odbytu.

Użyj oczaru wirginijskiego w leczeniu hemoroidów, które powodują stan zapalny lub krwawienie. Ponieważ oczaru wirginijskiego posiada właściwości przeciwzapalne i ściągające, może kurczyć naczynia krwionośne kurczą się, jak zapalenie, obrzęk tkanek. Moczyć waciki z oczaru wirginijskiego i zastosować go do hemoroidy kilka razy dziennie. Oczaru wirginijskiego jest również głównym składnikiem wielu over-the-counter zabiegi hemoroidy.

Zastosuj zioło przeciwzapalne Aloe Vera do odbytu, aby złagodzić pieczenie i łagodny ból spowodowany przez hemoroidy. Aloe Vera należy stosować miejscowo kilka razy dziennie. Mięsny Broom inny zioła, który może być stosowany miejscowo w celu hemoroidy dyskomfort. Rzeźnika Broom jest również dostępny w formie tabletek. Możesz również spróbować olejkiem ziele dziurawca. Ściągające i przeciwbakteryjne właściwości w tym hemoroidy ziół zmniejsza obrzęk i stan zapalny, według ziołowe środki Info.

Użyj rozpuszczalny błonnik psyllium na uzupełnienie zmiękcza stolec. Ponieważ przewlekłe zaparcia powoduje hemoroidy, zmiękczania swój stołek promuje łatwiejsze ruchy jelit i łagodzi presję na śluzówkę jelit. Możesz wziąć tabletki psyllium lub proszku psyllium, które są przygotowywane z wody lub soku.

Użyj rumianku do złagodzenia objawów hemoroidy. Zastosuj maść z rumianku miejscowo na hemoroidy kilka razy dziennie. Także spróbować użyć rumianku. Przygotuj filiżankę rumianku i pozostawić do ostygnięcia. Moczyć waciki wewnątrz herbaty i zastosować go do hemoroidów. Rumianek łagodzi podrażnienia i zmniejsza swędzenie i stan zapalny.

Według ziołowe środki informacji, inne ziołowe środki, które zapewniają ulgę na hemoroidy to mniszek lekarski, skrzyp, kasztanowca i przeciwzapalne kwitnienia zioła Calendula.

Leczenie i profilaktyka

Jeśli masz poważny przypadek hemoroidy lub środków domu nie dostarczy Ci z ulgą, że pragnienie, lekarz może zalecić korzystanie over-the-counter leki hemoroidy. Zgodnie z Mayo Clinic, hemoroidy należy stosować kremy, czopki lub klocki, które zawierają hydrokortyzon, oczaru wirginijskiego lub innego rodzaju środka odurzającego. Produkty te powinny być stosowane do odbytnicy traktować swoje hemoroidy. Możesz również wziąć doustne leki przeciwbólowe, aby złagodzić ból i dyskomfort. Używać produktów zawierających aspirynę, paracetamol lub ibuprofen. Wszystkie over-the-counter leki należy przyjmować zgodnie z zaleceniami. Mayo Clinic ostrzega również przed użyciem hemoroidy leki na dłużej niż tydzień, chyba że przepisane przez lekarza.

Czasami środki do domu i ponad-the-counter leki mogą nie wystarczyć, aby traktować swoje hemoroidy. Lekarz może podjąć decyzję, aby spróbować procedury minimalnie inwazyjne lub chirurgicznej, jeśli hemoroidy nasilają lub ostatni na dłuższy okres czasu. Skontaktować się z lekarzem, jeśli masz już hemoroidy na dłużej niż tydzień.

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zapobiec hemoroidy. Aby uniknąć rosnący nacisk na żyły w odbytu, staraj się nie siedzieć na twardych powierzchniach, na dłuższy okres czasu. Utrzymać zdrową dietę, która jest bogata w błonnik. Błonnik utrzymuje stołek miękka i daje możliwość posiadania regularne wypróżnienia. Wreszcie, picie co najmniej sześć szklanek wody dziennie może złagodzić swój stołek, zgodnie z Mayo Clinic.

Tea Tree Oil Przepisy dla Łupież

Olejek z drzewa herbacianego jest silnym olejek, że oczyszcza i odświeża. Ma antybiotyk, odtruwające i właściwości pobudzające, które pomagają w leczeniu takich problemów, takich jak łupież. Osoby z wrażliwą skórą powinny go używać oszczędnie. Ze względu na wytrzymałość, z drzewa herbacianego, nie powinny być stosowane w postaci czystej, na skórze. Należy zawsze być rozcieńczony.

O drzewa herbacianego

Uzdrawiającej mocy drzewa herbacianego pozwalają przenikać poniżej powierzchni skóry do dezynfekcji, leczenia ran i pomagają organizmowi zwalczać zakażenia. Jest powszechnie stosowany jako kosmetyk do skóry i do problemów z włosami, takich jak łupież. Olejek z drzewa herbacianego można również traktować gromadzeniu się na skórę głowy z wykorzystaniem produktów do stylizacji. Tutaj wymienione są dwie recepty szampon olejek z drzewa herbacianego do leczenia łupieżu.

Tea Tree Oil Szampon Receptura

Ten przepis pochodzi z oleju drzewa herbacianego receptur Andre Langevin (patrz: Bibliografia). Będziesz potrzebował wody, mydła w płynie Kastylii, lekki olej roślinny, czysty olejek z drzewa herbacianego, pojemnik cylinder-size lub pusty, czysty szampon butelkę z góry.

Do swojego pojemnika lub butelki, wlać 4/1 szklanki wody, 1/2 szklanki Kastylia mydło, płyn 1/2 łyżeczki lekkiego oleju roślinnego i 1 1/2 łyżeczki. z czystego olejku z drzewa herbacianego. Dobrze wstrząsnąć, aby sprawdzić, czy wszystkie składniki są połączone. Kiedy jesteś gotowy do użycia, mokre włosy i masować z drzewa herbacianego szampon olej w skórę głowy. Masaż przy użyciu Twoje rozkazy, nie paznokcie. Następnie odczekać pięć minut przed płukaniem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, szampon.

Tea Tree Oil Szampon z

Z tego przepisu trzeba organiczny olejek z drzewa herbacianego i przechowywania zakupionych łupieżu szampon (można również użyć zwykłego szamponu). Wlać niewielką ilość szamponu łupieżu do dłoni i powoli dodać kilka kropli olejku z drzewa herbacianego na szampon. Nie chcesz, aby rozcieńczyć szampon, więc dodać krople pojedynczo do określenia, ile będziesz używać. Wmasować olejek z drzewa herbacianego i mix szampon do włosów. Niech szampon pobyt na około 6:55 minut przed płukaniem.

Z żadnym z drzewa herbacianego receptur szamponów oleju, powinien wystąpić uczucie mrowienia na skórze głowy. To podpis oleju.

Ostrzeżenie

Nie przełknięcia olej z drzewa herbacianego i używać go w czystej postaci na skórę. To silne i toksyczne. Kobiety w ciąży nie powinny stosować olejek z drzewa herbacianego.

Domowe Colonics

Okrężnicy jest metoda stosowana w celu oczyszczenia jelita grubego i przewodu pokarmowego. Większość Kolonij, inaczej znany jako wlew, obejmować wkładanie płynu do jelita grubego przez odbytnicę. Płyny mogą siedzieć wewnątrz przewodu pokarmowego przez krótki okres czasu, po czym płucze się ponownie na zewnątrz korpusu, przynosząc nadmiaru odpadów i toksyn z nimi.

Kastylia Mydło Lewatywa

Castilla mydło jest powszechnie stosowany jako dodatek do okrężnicy. Wymieszać 0,3 uncji mydła z wodą do wytworzenia roztworu. Dla optymalnych wyników, a dla najbardziej komfortowym lewatywa, temperatura wody używanej powinno być około 102 stopni Celsjusza, w górę lub w dół, zmieniając jedynie stopnia lub dwóch.

Epsom Salt Lewatywa

Soli Epsom są często wykorzystywane do ukoić ból mięśni, ale wiadomo, że mają kojący wpływ na narządy wewnętrzne, jak również. Wymieszać dwie TBS. siarczanu magnezu na litr wody, aby stworzyć kojący lewatywę. Woda powinna być około 102 stopni Celsjusza do tego przepisu, jak również.

Candida Relief Lewatywa

Jeśli cierpisz na Candida, infekcji, która powoduje przerost drożdży w całym organizmie, może chcesz spróbować tej specjalnej receptury lewatywy. Zmieszać jeden nadtlenek część z 4 częściami ciepłej wodzie destylowanej. Dodatkowy tlen z nadtlenku pomogą stworzyć środowisko bogate w tlen w obrębie jelita grubego, co utrudnia organizmy Candida przetrwać.

Czosnek Lewatywa

Innym dobrym lewatywa, również skuteczne, jeśli masz Candida, jest lewatywa czosnek. Weź 3 ząbki posiekanego czosnku i gotować je w dwóch QTS. wody. Gdy woda dojdzie do wrzenia, zmniejszyć go do wrzenia i pozostawić do stromych przez 5 minut. Usunąć wodę z ognia i dodać 2 TBS. siarczanu magnezu do mieszaniny. Poczekać, aż woda ostygnie do 102 stopni Celsjusza, przed użyciem lewatywy.

Kawa Lewatywa

Wiele osób tout kawę jako skuteczny dodatek do lewatywy nie tylko ze względu na jego skutki oczyszczania, ale ze względu na jego zdolność do detoksykacji wątroby, jak również. Kawa pobudzi wątrobę aktywność, co powoduje, że do wytwarzania większej ilości żółci, co z kolei przyciągnie więcej toksyn z organizmu.

Dodaj 1 szklanka (8 uncji) kawy organicznej do 24 uncje z ciepłym, filtrowana woda. Mieszaninę ogrzewa się do 103 stopni Celsjusza przed dodaniem go do torby lewatywy.

Definicja Kastylii Mydło

Jeśli szukasz mydłem i wszystkich naturalnych biodegradowalnych, Kastylia mydło może być dla Ciebie. Ten rodzaj mydła jest powszechnie dostępny w wielu różnych marek i może być znacznie tańsze niż w innych dostępnych na rynku mydeł.

Początki

Ten rodzaj mydła został po raz pierwszy w Kastylii, w Hiszpanii, za pomocą oliwy z oliwek.

Dzisiaj

Kastylia mydło nie jest w całości oparte na oliwie z oliwek; Zamiast Określenie mydło Castilla odnosi się do dowolnego mydła, które wytwarza się z olejów roślinnych, a nie tłuszczów zwierzęcych. To nie znaczy, że wszystkie marki Kastylia mydło są całkowicie naturalne; niektórzy używają składników syntetycznych.

Zastosowania

Zwolennicy twierdzą, Kastylia mydło może być stosowane do każdego rodzaju czyszczenia, od mydła do ciała krem ​​do golenia.

Detaliści

Różne marki Kastylii mydła można nabyć online i cegły i zaprawy detalistów sklepowych. Można również znaleźć recepty online do tworzenia własnych mydła.

Składniki

W zależności od tego, co chcesz go używać do, Kastylia mydło można kupić z wielu baz naftowych, takich jak drzewa herbacianego i oleju kokosowego.

Jak korzystać olejki Lemongrass

Jak korzystać olejki Lemongrass


Lemongrass olejek jest szeroko stosowany w Azji, gdzie rośnie roślina jest natywnie. Olej uzyskuje się z całej rośliny, w przeciwieństwie do niektórych olejków eterycznych, które pochodzą tylko z kwiatów i liści. Ma wiele różnych zastosowań, od pielęgnacji skóry, na przeciwko owadom. Użyj tych technik do wykorzystania trawy cytrynowej olejek prawidłowo.

Instrukcje

1 Użyj trawy cytrynowej olejek leczyć grzybicę. Jest to wspólny środek stosowany w wielu częściach Indii. Łączą 3-5 krople oleju z trawy cytrynowej w 4 uncji nośnikowego oleju, takie jak olej słodkich migdałów lub jojoba. Zwrócić się bezpośrednio do obszaru dotkniętego kilka razy dziennie aż do grzybicy nie ma.

2 Użyj trawy cytrynowej olejek jako zapach w produktach do pielęgnacji skóry. Olej ten jest powszechnie stosowany w naturalnych płynów, kremów i mydeł. Dodaj kilka kropli do bezzapachowa lub domowej roboty balsam dla skóry normalnej i tłustej. Lub dodać olej do gliceryny płynnej Kastylia mydła lub mydła i umyć skórę, jak zwykle.

3 Zastosowanie trawy cytrynowej olejek do otwarcia zatoki i oddychania fragmenty. Jego silne właściwości aromatyczne poprawi oddychanie, zwłaszcza w przypadkach ciężkiego przekrwienie zatok. Dodaj 3-5 krople oleju do miski z parującą wodą, umieścić ręcznik na głowę i wdychać oparów. Alternatywnie, możesz po prostu wdychać olejek prosty, ale to zrobić oszczędnie.

4 Zastosowanie olejku trawy cytrynowej w domowych olejki do masażu. Olej ten ma właściwości uspokajający i przeciwskurczowe, dzięki czemu jest idealny do masażu. Połącz 3-5 spadnie z 4 uncji oleju wysokiej jakości nośnika i wmasować w skórę. Jest to przydatne w celu wspierania leczenia spokojny sen.

5 Korzystanie z trawy cytrynowej olejek jako naturalny środek odstraszający owady. Silny zapach jest odpychające na owady, podobne do geranium, i będą unikać jej wszystkie koszty. Połącz 10-20 kropli olejku trawy cytrynowej w ośmiu uncji wody. Wlać do butelki z rozpylaczem i dobrze wymieszać do połączenia. Rozpylać mieszaniny bezpośrednio na skórę odstraszał owady. Olej może być również połączone z olejku cytronellowego dla zwiększenia wytrzymałości.

Wskazówki:

 • Lemongrass olejek można kupić w sklepach naturalnego zdrowia, niektórych rzemieślniczych i hobbystycznych sklepach i można zamówić online. Upewnij się, że kupujesz w 100 procentach czysty i naturalny olejek eteryczny, a nie olejek zapachowy. Olej zapachowy nie mogą być stosowane na skórę, jak to opisano powyżej.
 • Lemongrass olejek może podrażniać skórę, jeśli jest wrażliwy. Należy unikać, albo używane z dodatkową opiekę, przez osoby z wrażliwą skórą. Zazwyczaj małe ilości nie powoduje podrażnień.

Jak zrobić mydło z Mud

Kiedy myślisz o uzyskanie czystej, ostatni składnik można by pomyśleć o dodaniu do swojej domowej roboty mydła będzie błoto, prawda? Źle. To przepis na swoje własne mydło wymaga specjalnego rodzaju gliny błota zwanego francuskim. Ten naturalny składnik jest bogaty w odżywcze składniki odżywcze i minerały. Na niezwykle nawilżający mydło, wykonaj następujące kroki ostrożnie, i uczynić partię dla siebie i dzielić się z tymi, bliski i drogi do Ciebie.

Instrukcje

Dodać Mydło z błotem

1 Zbierz wszystkie materiały i składniki, których potrzebujesz, aby mieć je pod ręką, kiedy rozpocząć projekt. Zetrzeć mydło Kastylia jak drobno, jak to możliwe, zanim zrobisz cokolwiek innego, a następnie odłóż go na bok.

2 Wlać wodę destylowaną do rondla i postawić na kuchence, obracając palnik do wysokiej. Doprowadzenia wody do walcowania wrzenia. Zmniejsz temperaturę do wrzenia niski.

3 Wymieszać olej drzewa sandałowego i glicerynę do gotującej się wody. Po gliceryna jest całkowicie stopiony i rozpuszczono w wodzie, usunąć garnek z palnika.

4 Dodaj francuski gliny, upewniając się, aby wymieszać, aż całkowicie się rozpuści. Wymieszać na rozdrobnione Kastylia żetonów mydlanych. Kontynuować mieszanie składników aż utworzyła się lepką substancję. Po osiągnięciu tego etapu, twój mieszanina jest w pełni gotowy do wlać do foremek.

5 Wlej zupę do lekko naoliwione form i ustawić je na bok aby mydło ustawić do stałych prętów. Upiększyć mydełka

Wskazówki:

 • Kastylia mydło i gliceryna są naturalnie nawilżający i odżywczy. Możesz kupić te składniki z większości sklepów ze zdrową żywnością, rzemiosła i sklepach.
 • Istnieje wiele stron internetowych, które sprzedają francuskie gliny (patrz źródła poniżej). Można zastąpić australijskiego gliny dla francuskiej gliny.
 • Dodać kilka dodatkowych prętów błoto mydło oddać do rodziny i przyjaciół jako prezenty. Wsunąć je do koszy upominkowych, koszy do kąpieli i ciała, lub w worki prezent jak specjalny i niepowtarzalny sposób pokazywania tych ważnych ludzi w swoim życiu, ile o nich myślisz.
 • Oprócz gotowanie wody destylowanej, nie nagrzewają swoich składników na dużym ogniu. Będzie to prowadzić do pojawienia się koralikami, lub ewentualnie uczynić niezwykle miękkie mydło, które nie może prawidłowo ustawić w formie.

Jak zrobić to olejek do masażu dla typu Vata Ayurveda ciała i umysłu

Vatas są jednym z trzech Ayurveda typów ciała i umysłu. Są to na ogół niewielkie, z lekkim budowy i mogą mieć trudności tycia. Oni jedzą i śpią nieregularnie: bezsenność i zaparcia mogą je plaga i suchość, a ruch jest tematem. Ajurweda powstała 5000 lat temu w Indiach i jest praktykowane na całym świecie jako uzdrawiającą nauki jako terapii wspomagającej. Sucha skóra, suche włosy, rozmowny przez naturę i cały czas w ruchu są cechy jasnym, ciekawski Vatas. Rządzi elementów eteru i powietrza, ruch ten może prowadzić do lęku, niepokoju czy irytacji. Wykonywanie abhyangana lub oleju masażu, jest terapeutyczna dla każdego, Vatas w szczególności. Korzystanie z orzechów kokosowych lub olej z awokado zmieszany z rzepaku, soi lub oliwa z oliwek sprawia, że ​​olejami, które mogą być stosowane do czyszczenia skóry rano.

Instrukcje

1 Suchy pędzel skóra. Korzystanie z naturalną szczotką, która jest sztywna, ale nie sztywne, delikatnie myć suchą skórę na całym ciele. Poruszać się w kierunku od stóp do nogi, do pasa, klatki piersiowej, twarzy. Suchy pędzel z powrotem do ciała z pięt nóg, bioder, pleców i szyi. Spowoduje to usunięcie suchą skórę i utrzymać zdrową skórę przez złuszczanie się martwych komórek skóry.

2 prysznic i oczyścić z mydłem, takich jak bezzapachowa gliceryny lub Kastylia mydłem. Pat suche.

3 Ciepły 2 łyżki. od rzepakowy, oliwa z oliwek lub oleju sojowego w małej patelni. Zdjąć z ognia. Pozostawić do ostygnięcia trochę i dodać 1 łyżkę. awokado lub oleju kokosowym mieszając do mieszania.

4 Krok z powrotem do wanny lub na ręczniki, tak aby nie kapie olej na podłodze. Wlać trochę oleju do dłoni i zastosować się do stóp, do nóg, bioder i klatki piersiowej. Dodaj więcej na obcasach, nóg, bioder, pleców i szyi. Przejdź twarz jak te oleje są ciężkie. Użyj lekki olej jojoba z lawendą na twarzy.

5 rozprowadzić olej równomiernie na skórę i owinąć się w ciepły szlafrok. Usiąść i wypić filiżankę herbaty ziołowe wykonane z mięty zielonej, imbiru, mięty lub rumianku. Odpoczywać przez co najmniej 10 minut.

6 prysznic się i spłukać olej ze skóry. Zastosuj balsam i krem ​​do opalania, jak zwykle.

Wskazówki:

 • Ten olejek do masażu lub abhyangana, jest zalecane przez lekarzy ajurwedyjskich jako codzienny rytuał. Jak większość napiętych harmonogramów nie pozwalają na to, czy to na weekendowy poranek piątek wieczorem lub przed snem.

Jak zrobić Zimna Relief Bubble Bath

Gdy masz zimno, ból mięśni, twój nos jest zatkany i klatki piersiowej jest przepełniona. Odpręż się z zimna ulgi kąpieli, które można zrobić z wszystkich naturalnych składników. Miętowy, eukaliptusowy i pomarańczowy rozluźni zatory i pomaga łatwiej oddychać podczas łagodzi bóle mięśni. Olejek grejpfrutowy pomoże wypłukać toksyny z organizmu, a ciepła woda i przyjemne zapachy cię zrelaksować.

Instrukcje

1 miejsce wody destylowanej, Kastylia mydło i płyn gliceryna w miski i wymieszać je dokładnie z blendera ręcznego.

2 Dodaj Olejek eukaliptusowy, olejek grejpfrutowy, olejek mięty pieprzowej, olejek miętowy i olejek pomarańczowy słodki i mieszać, aż składniki są dokładnie mieszane.

3 zimnej kąpieli przechowywać bańka ulga w czystym, szczelnie zamykanym pojemniku.

Wskazówki:

 • Zanurzenia w kąpieli z zimną relief pęcherzyka przez co najmniej 10 minut. Oddychaj głęboko przez nos i wydech od ust, aby uzyskać jak największe korzyści z olejków eterycznych.
 • Nie należy używać zimnej ulgi kąpieli dla małych dzieci, bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.
 • Jeśli masz wrażliwą skórę, należy użyć nieco mniej olejek miętowy i przechowywać olej z dala od twarzy.

Jak dać mydło lewatywa

Jak dać mydło lewatywa


Lewatywy są wykorzystywane do nawodnienia i usuwania odchodów lub korozji z okrężnicy. Gdy jelita grubego jest skorodowane, uwalnia toksyny w organizmie, które powodują wiele chorób. Lewatywy mydło rozszerzenie okrężnicy i wyczyścić ściany, aby usunąć wszystko oblepione po bokach. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dać lewatywę mydła.

Instrukcje

1 Wymieszać mydło z 2 litrów wody. Użyj glicerynę, Kastylia i kremowym mydłem. Nie używać mydła z dodatkiem barwników i substancji zapachowych. Te podrażniać jelita i powodować skurcze i ból.

2 Połóż ręcznik na łóżku lub kanapie dla osoby pobierającej lewatywę położyć na. Dodać obszar spokojny ze świecami lub muzyki uspokajający. Wlać mieszankę mydła do torby lewatywy i umieścić lub przytrzymaj worek około 3 metrów nad dnem chętnych lewatywa.

3 pouczyć przyjmujący lewatywy, aby dostać się w wygodnej pozycji. Większość osób woli leżeć na plecach lub na boku podczas robienia lewatywy.

4 smarować odbytnicy i odbytu z zastosowaniem środka poślizgowego na bazie wody. Masować smar do i wokół odbytu i odbytu.

5 Włóż końcówkę do odbytnicy i przytrzymaj worek około 3 metrów nad odbytnicy. Włączyć przepływ wody z mydłem.

6 Zatrzymaj przepływ gdy przyjmujący lewatywa zaczyna kurcze. Powiedz im, aby przejść do innej pozycji i masować swoje jelita grubego w lewo. Start w lewym dolnym rogu, masować aż do dolnej części klatki piersiowej, a następnie przejść przez ciało i na dół po prawej stronie. Wznawia się przepływ wlewu gdy skurcze zatrzymuje się.

7, dyszę, gdy woreczek jest pusty. Niech lewatywę przyjmujący zwolnić ich wnętrzności do toalety. Wyczyścić cały sprzęt.

8 Napełnij worek z 2 litry czystej wody i powtórz kroki od 1 do 7 z czystą wodą, gdy przyjmujący wydała mydła w toalecie. Czysta woda wypłukuje okrężnicy i usuwa mydło w lewo w środku.

Jak zrobić to olejek do masażu dla typu Pitta Ayurveda ciała i umysłu

Pittas są "nadludzi" i "superkobiety" wśród nas: często sportowiec, okularach i pozornie łagodnych, mogą skakać wysokich budynków w jednym skokiem (no, nie bardzo). Mogą one jednak, rower dojeżdżać 20 mil do pracy, uruchomić spotkanie rano i jeść tyle, ile im się podoba, ku przerażeniu liczenia kalorii współpracowników. Dobroduszny, konkurencyjny, napędzany i inteligentny, Pittas są liderami. Przestój jest ważna do typ A Pittas tak, że nie overextend i wyrażają ciepło i stać wymagający, apodyktyczny, władczy lub niewrażliwe (i to tylko w domu.) Pittas to jeden z trzech rodzajów umysł-ciało znalezione w Ayurveda, która sięga 5.000 rok do Indii. Robi masaż oleju lub abhyangana, jest zalecany dla wszystkich typów i Pittas dobra niech ich aktywne umysły i ciała odpocząć i przywrócić.

Instrukcje

1 ciepła 2 łyżki. z oliwek lub olej rzepakowy w małej patelni. Ostudzić. Dodaj 1 łyżkę. z pierwiosnka, orzech lub olej kokosowy. Uchylenie.

2 Spłucz ciało i oczyścić z mydłem, takich jak Kastylia mydłem. Pat suche. Stosowanie oleju do ciała, od stóp i działa aż do głowy. Wykonać przedni bok pierwszego korpusu i tylnej drugiego korpusu.

3 Don ciepły szlafrok i przygotować napój chłodzący, aby zmniejszyć niesławny płomień ambitnego Pitta. Pić lassi wykonany z rozcieńczonego jogurtu z kardamonu, cynamonu i mielonej kopru dodanej. Salon przez co najmniej 10 minut.

4 spłukać ciepłą wodą w celu usunięcia nadmiaru oleju z organizmu. Pat suche. Nawilża i stosować krem ​​do opalania, jak zwykle.

Wskazówki:

 • Oleje mogą plamić odzież, ręczniki i dywaniki. Użyj stare ręczniki i wyprać od razu.
 • Jeśli można, to zrobić tłustej masaż każdego dnia lub co najmniej raz w tygodniu rano przed pracą (lub na mniej intensywnym weekendzie) lub w nocy przed snem.

Jak zrobić to olejek do masażu dla typu Kapha Ayurveda ciała i umysłu

Kaphas są jednym z trzech typów umysłu-ciała w Ayurveda, które sięgają 5000 lat w Indiach. Indianie i nie-Indianie podobne praktyki to nauka uzdrawiania wokół osób world.Kapha wydają się być pełne, okrągłe, w wielu przypadkach, z nadwagą. Powolne, celowe w działaniu i mowie, Kaphas są archetypy matki ziemi. Wstręt do ćwiczeń, Kaphas może grozić nadciśnienie i cukrzycę, jeśli staną się one znacznie nadwagę. Wykonywanie masażu oleju w Ayurveda zaleca się uziemić Vata, albo ruch w umyśle i pomóc przywrócić równowagę.

Instrukcje

1 Zacznij od przygotowywania olejek do masażu. Połączyć dwie łyżki kukurydzy, rzepaku, oleju słonecznikowego lub w rondelku i ciepła. Pozostawić do ostygnięcia i dodać nieco inną łyżkę oleju sezamowego lub migdałowego. Mieszanka olejów razem.

2 Krok pod prysznic i spłukać. Oczyszczają skórę z łagodnym mydłem, takim jak ciekła Kastylia mydłem. Spłukać i osuszyć.

3 Wlać niewielką ilość oleju w twoje ręce i zastosować go do yourfeet, nogi, klatkę piersiową i ramiona i szyję. Powtórz dla tylnej części ciała. Nie należy stosować go na twarzy, jak te oleje są zbyt ciężkie.

4 Nosić ciepłą szatę jak siedzieć i popijać ciepłą Kapha-herbatki uspokajające wykonane z Bancha, łopianu, kukicha, strzęślowy lub yerba mate.Rest przez co najmniej 10 minut. Nie kłaść się, jak będzie łatwo zasnąć do snu.

5 prysznic nadmiar oleju. Dokładnie spłukać. Pat suche. Nawilża i stosować krem ​​do opalania, jak to konieczne.

Wskazówki:

 • Ajurweda zaleca ten olej do masażu odbywa się codziennie przed pracą. Jak może nie być możliwe, ita € ™ s dobrze zrobić to raz w tygodniu lub w nocy przed snem.

Jak zrobić aromatyczny Foot Bath na bóle głowy

Doskonały środek na bóle głowy jest zimno footbath z olejków eterycznych. Moczenie stóp w zimnej wodzie przyciąga krew od głowy, która przynosi niemal natychmiastową ulgę w bólach głowy. Ten footbath pomaga nie tylko łagodzi bóle głowy, ale ożywia i rewitalizuje zmęczoną, achy feet.Try moczenie stóp w aromacie infuzji, wanienki chłodzenia następnym razem masz ból głowy, to tylko może pomóc.

Instrukcje

Proces

1 Wypełnij wanna lub pół pełną miskę z zimną wodą.

2 Dodaj olejki eteryczne z mięty pieprzowej i lawendy do balsam mydło Kastylii.

3 Dodaj do olejku i mieszaninę Kastylia do wody i dobrze wymieszać rękami.

4 Zanurzyć obie nogi w aromatycznym wodą przez okres między 15 a 20 minut. Usiądź wygodnie, podczas gdy robi wanienki. Skoncentruj się na oddychaniu powoli i głęboko. Proszę się odprężyć.

5 Po wanienki, wyjąć nogi i osuszyć delikatnie miękkim ręcznikiem.

6 Masaż stóp z jakiegoś lawendy podawać balsam lub krem. Powtórz ten proces tak często, jak chcesz, aż ból zniknie.

Wskazówki:

 • Możesz zastąpić inne oleje, takie jak olej ze słodkich migdałów lub oleju słonecznikowego, ale Kastylia mleczko mydło daje najlepsze rezultaty. Inne środki ból głowy obejmują medytacji, wizualizacji i ćwiczeń oddechowych. Lub wszystkie z nich mogą być włączone do rutynowej kąpieli stóp do doskonałych wyników. Miękkie i delikatne oświetlenie muzyki podczas kąpieli stóp może również pomóc w uśmierzające bóle głowy.

Jak zrobić własną All-Natural Mosquito Insecticide

Jak zrobić własną All-Natural Mosquito Insecticide


Komary są bardziej niż szkodniki, są również szkodliwe dla zdrowia, co sprawia, że ​​utrzymanie ich z dala od Ciebie i Twojej rodziny ważnym czynnikiem. Nawet po usunięciu wody stojącej i wylęgarnią od stoczni, komary mogą nadal pochodzić z innych obszarów. Mając skuteczny środek owadobójczy i odstraszający jest koniecznością. Proste mydła (jak Kastylia mydło) zostały wykorzystane do zabijania owadów poprzez odwodnienie od wieków, a korzeń imbiru i olejek geranium zostały wykorzystane w wielu produktach do odstraszania owadów. Połączenie dwóch produkuje wszystkie naturalne owadobójczy i odstraszający, który jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt podobne.

Instrukcje

1. Wytnij dwa korzenie imbiru i umieścić je w dolnej części dużym mason jar. Gotować tyle wody, aby pokryć korzenie i wlać do słoika na korzeniach.

2 Wkręć góry na napięty i pozostawić mieszaninę na noc. Ta mieszanina zepsuje, więc jeśli nie wszystkie z niej korzystać w sprayu, resztę zamrozić do późniejszego wykorzystania.

3 Odcedzić korzeń imbiru i połączyć je z 1 litr wody i 2 łyżki. Kastylii mydło.

4 Mix w 10 do 15 kropli olejku cytronellowego. Start z 10 i zobacz, jak silny zapach. Niektórzy ludzie nie lubią zapachu, więc jeśli jest już silny, pozostawić go na 10 kropli.

5 Przeniesienie mieszankę do butelki z rozpylaczem ułatwia aplikację.

Wskazówki:

 • Olej Zastępca eukaliptus (melisa) lub olejek z drzewa herbacianego, jeśli są wrażliwe na geranium, lub jeśli nie jest to do wykorzystania na kobiety w ciąży.
 • Kobiety nie powinny stosować olej cytronellowy podczas ciąży.

Co zrobić Łysienie Podczas Premenopauza?

Premenopauza jest okres przed wystąpieniem menopauzy u kobiet. Może rozpocząć się już pod koniec lat 20. lub na początku lat 30., w zależności od dziedziczności i zdrowia. Estrogenów, progesteronu i testosteronu działać razem w celu regulowania układu rozrodczego, jak również innych procesów w organizmie. Wszystkie z tych hormonów zmniejszają się wraz z wiekiem i często stają się nierówne. W rezultacie kobieta może doświadczyć utraty włosów.

Premenopauza Utrata włosów i

Możemy doświadczyć utraty włosów każdego dnia, jak nasz organizm odnawia komórki ciągły. Jednakże, jeśli zauważysz, że nagle tracisz dużych ilości włosów może opracowali nierównowagę hormonalną; zwłaszcza jeśli zbliża swoje połowy 30s. Aby ustalić, czy wypadanie włosów może być spowodowane niezrównoważonych hormonów premenopauza, można mieć poziom hormonów sprawdzone przez lekarza. Można także wziąć autotest na oficjalnej stronie dr John Lee, pioniera bioidentical hormonalnej terapii zastępczej. (Patrz Zasoby).

Środki zaradcze

Twój opieki zdrowotnej lekarz często przepisuje jak syntetyczny hormon progestagen lub Premarinu. Choć mogą one pomóc pewne objawy menopauzy, takie jak wahania nastroju i uderzenia gorąca, że ​​może lub nie może pomóc w utracie włosów. Bardziej naturalny sposób zrównoważyć hormony progesteronu jest używać kremu. Ponieważ dodatek jest bioidentical (innymi słowy metabolizuje jak własnego progesteronu), jest bardziej prawdopodobne, aby utrzymać produkcję włosów na poziomach podobnych do kiedy byłeś młodszy. Możesz zastosować tę over-the-counter krem ​​na miękkich obszarach skóry ciała jak ramieniem wewnętrznym, wewnętrzną część uda, piersi i brzucha. Musisz tylko użyć ¼ do ½ łyżeczki. dni na wyniki, gdyż jest wchłaniany bezpośrednio do ciała. Upewnij się, że produkt używasz ma co najmniej 20 mg USP progesteron w jednej dawce.

Dobry aktualne rozwiązanie można spróbować to minoxidil, sprzedawany jako marką Rogaine i dostępny jako produktu generycznego. Minoxidil można bezpiecznie stosować w połączeniu z terapią progesteronu. Przed podjęciem decyzji, czy to działa, czy nie zastosować minoksydyl bezpośrednio na skórę głowy dwa razy dziennie przez co najmniej cztery miesiące.

Naturalny i niedrogi środek, który powstał w regionie Morza Śródziemnego jest rozmaryn, szałwia szampon. GrannyMed.com przypomina, że ​​można gotować równe części rozmarynem i szałwią w garnku z wodą. Odcedzić płyn przez gazę i dodać go do małej ilości bezzapachowego mydła Kastylia (oliwek mydło na bazie oleju). Użyj tej mieszaniny codziennie jako szampon. Rozmaryn i szałwię oba mają właściwości ściągające, i uważa się, że działanie dokładnie oczyszczając i stymulowanie porów i mieszków włosowych spowoduje ponownego wzrostu włosów.

Wreszcie, masując skórę głowy co najmniej raz dziennie, gdy szampon zwiększy krążenie krwi dzięki czemu mieszki włosowe otrzymują wystarczającej ilości pożywienia i tlenu do wykonywania swojej pracy.

Jak zrobić Carpet Cleaner Nontoxic

Jak zrobić Carpet Cleaner Nontoxic


Zwiększenie świadomości społecznej na temat wpływu substancji chemicznych na środowisko oferuje motywację, aby znaleźć naturalne alternatywy, które są bezpieczniejsze dla organizmu ludzkiego. Czyste dywany poprawić środowisko domowe i sprzątaczki, których używamy do utrzymania ich nie być toksyczne.

Montana Program Ochrony Zanieczyszczenia ostrzega, że ​​środki do czyszczenia dywanów mogą zawierać składniki, zaangażowanych w krzywdą rozrodczego, raka, chorób układu oddechowego, a także znane oczu i skóry substancji drażniących. Można tworzyć własne, nietoksycznych środków czyszczących dywan dla zdrowego domu.

Instrukcje

1 Mix 1/2 szklanki sody i 2 szklanki mąki kukurydzianej za pokój. Podwójne lub potrójne przepis, w razie potrzeby na więcej niż jednym pokoju. W razie potrzeby dodać pięć zburzone liście laurowe i 1 łyżkę. Proszek ząbek pomóc przeciwdziałać zapachy.

2 Wlać suchej mieszanki do czyszczenia dywanów w polu, takie jak puste pole sody oczyszczonej lub plastikowym pojemniku do przechowywania.

3 Wstrząsać mieszaninę na dywanie, upewniając się, że wszelkie wilgotne plamy całkowicie wysuszone przed zastosowaniem. Zacznij w rogu pokoju i wstrząsnąć cienką warstwą nietoksycznego czyszczenia dywanów na całym dywanie. Pozwól, aby usiąść na co najmniej godzinę, a następnie próżni. Do ciężkich zapachów, pozostawić mieszaninę na noc dywan.

Wskazówki:

 • Sweep dywan z miotłą przed zastosowaniem czyszczenia dywanów, aby podnieść osadzone stos i poluzować gleby.
 • Oczyścić delikatnie klepiąc wycieki dywan chłonąć nadmiar wilgoci. Nie trzeć wycieki, jak jeździ plamy w głąb włókien dywanowych.
 • Korzystanie Kastylia mydło, rozcieńczone 1 część mydła na 1 część wody, aby usunąć zabrudzenia i plamy. Zastosuj oszczędnie czystą szmatką - uniknąć dywan mokry. Szczotka uporczywych plam ze sztywnym włosiu szczotki do usuwania plam ze wszystkich stron włókien dywanowych.
 • Peppermint Kastylia mydło działa dobrze na wielu zapachów.
 • Delikatnie zeskrobać tłustych wycieki - takich jak masło, majonez i tłustej żywności - Off dywanu z nożem masło. Przemyj z naczyń naturalnego mydła i wody lub Kastylia i mydłem.