adcov.com

KAMFORA OLEJEK

Jakie są niebezpieczeństwa kamfora olejek?

Jakie są niebezpieczeństwa kamfora olejek?

Kamfora, wyroby z kamfora olejek eteryczny, pochodzą w kilku formach, w tym ćma i odstraszacz szkodników, odświeżacze powietrza i miejscowo leki przeciwbólowe. Kamfora olejek jest również stosowany w leczeniu zatorów zatok i klatki piersiowej, a także przeziębienia. Reakcje na toksyczność kamfory lub przedawkowania mają tendencję do występują tylko pięć do 20 minut po kontakcie lub połknięcie. Według arkusza danych bezpieczeństwa materiałów dostarczonych przez essentialoilsdirect.com, który jest dostawcą U.K. olej, kamfora olejek nie powinien być wdychane w czystej postaci lub spożywana.

Drgawki

Według New York City Department of Health and Mental Hygiene kamfora produktów stanowić jasne niebezpieczeństwa dla dzieci. Zajęcia zostały zgłoszone u dzieci z wysokiej ekspozycji do tego gospodarstwa domowego toksyny. To jest pamiętać, że wszystkie produkty zawierające kamforę być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci. Dodatkowo kamfora produktów nigdy nie powinny być traktowane w gorącej wodzie lub nawilżacz w leczeniu dróg oddechowych zatorów lub objawy przeziębienia, bo to jest wysoce łatwopalną substancją.

Oparzenia

Oparzenia może być spowodowane przez kontakt z produktami zawierającymi olejek kamforowy przy kontakcie ze skórą, połykać lub wdychane. Oparzenia może również wystąpić, jeśli kamfora produktów są zmieszane z wody i ciepła, bo one mogą spontanicznie zapalają się w nawilżacz powietrza. W przypadku, gdy kamfora jest spożywana i dojść do oparzeń w jamie ustnej lub gardła, jest ważne nie dopuścić, że osoby dotknięte wymiotować kamfora, bo to będzie palić obszar ponownie.

Zmiany w zachowaniu

Według New York City Department of Health and Mental Hygiene, było przypadków zgłoszonych zmian zachowań po kontakcie z kamfory objawia się przez lęk, pobudzenie i nawet utrata przytomności. Utrata przytomności jest kardynał objawem przedawkowania. W przypadku, gdy to nastąpi, szukać natychmiastowej pomocy medycznej.

Niewydolności oddechowej

Kamfora olejek eteryczny może spowodować niewydolność oddechowa. Ponownie w przypadku trudności w oddychaniu po kontakcie z kamfory, to konieczne jest uzyskanie natychmiastowej pomocy medycznej. W szpitalu wsparcie układu oddechowego może być wymagane.

Przewodu pokarmowego niebezpieczeństwie

W przypadku gdy kamfora olejek jest spożywana, szukać pomocy medycznej od razu. Rokowanie dla każdego, kto ma spożycia kamfora zależy od ilości spożycia, w połączeniu z jak szybko Leczenie rozpoczyna się. Leczenie drogą pokarmową obejmuje podawanie aktywowanego aby zdezaktywować kamfora w układu pokarmowego. To prawdopodobnie będzie wymagał płukanie żołądka, lub wprowadzenie rurki, do ssania kamfora, bez dalszych szkód.

Korzysta z Peppermint Oil Kamfora

Korzysta z Peppermint Oil Kamfora


Miętowy kamfora, dawna nazwa mentol, jest solidny wyciąg z mięty pieprzowej (Mentha piperita roślin), i ma właściwości podobne do kamfory pochodzących z drzew kamfory. Tradycyjnie, mentol jest wdychany jako leki obkurczające błonę śluzową nosa i oskrzeli. Innych zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, oraz niebezpieczeństwa związane z kamfora, olejek miętowy może nie być tak dobrze znane.

Cechy

Miętowy zawiera 27 związki fitochemiczne --- naturalnych związków znalezionych w roślinach, a także --- wapnia, cholina, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas, selen, cynk, niacynę, tiaminę, ryboflawinę i witaminę E. Mentol ma gorzki smak , a jego zapach jest ostry, przenikliwy i zimny. Aplikacje Aromaterapia dla mentolu obejmują leczenie prądem, histerii i stłumić mdłości i wymioty.

Historia

Pierwsze odnotowane wydobycie mentol z olejku z mięty pieprzowej na Zachodzie był w 1771 roku, ale azjatyckie wykorzystanie mentol jest znacznie starszy. Mentol występuje w dużych ilościach w chińskich i japońskich olejki z mięty pieprzowej, lub może być destylowany z kraju uprawianych roślin. W 1884 roku, opis tego procesu zostało opublikowane w American Journal of Farmakologii.

Miejscowe Zastosowania

Ponieważ mentol czasowo paraliżuje nerwy czuciowe obwodowej po nałożeniu na skórę, łagodzi swędzenie i ból drobnych podrażnień skóry, wirusami opryszczki, takich jak opryszczka i półpasiec, a nawet ból głowy ból. Miętowy kamfora łagodzi ból mięśni i bóle stawów, dlatego preparaty handlowe, takie jak Bengay i IcyHot używać mentol jako główny składnik. Mentol znaleziono w egipskich badań 2.009 zabić wszy w kontakcie i zapobiec jaj od wylęgu. Preparaty miejscowe zazwyczaj zawierają od 5 do 20 procent mentol.

Zastosowania wewnętrzne

Mentol jest silniejsze niż olej z mięty pieprzowej. Olejek miętowy, ponieważ jest uwalniany w wrzącej wody do herbaty, ma właściwości, które trawienie i jest powszechnie używane jako środek na kolki, zgaga i niestrawność. Dojelitowa, opóźnionym uwalnianiu kapsułki oleju z mięty pieprzowej są obecnie przepisywane przez lekarzy, aby złagodzić ból i skurcze, które charakteryzują zespół jelita drażliwego (IBS). Jednak, mentol powinny być wykorzystywane jedynie do dolegliwości trawiennych pod radą lekarza opieki zdrowotnej. Typowa dawka do stosowania wewnętrznego wynosi od 1/8 do 2 ziaren bazie oleju kapsułki lub z oliwek.

W małych dawkach, mentol łagodzi toothaches i uszu; Roztwór 20 procent w oliwie z oliwek może być stosowane raz dziennie. Mentolu dawna dodaje się do wyrobów tytoniowych, ponieważ chłodzi efekt surowym dymu. W roku 2008, American Journal of Public Health opublikowana analiza pokazuje, że mentol korzysta tytoniu bardziej atrakcyjne dla nieletnich palaczy. Ludzie, którzy palą papierosy mentol mogą mieć więcej trudności rzucenie niż tych, którzy palą unflavored wyrobów tytoniowych.

Ostrzeżenie

Porażenie nerwu i utrata czucia i ruchu zaowocowały od toksycznych poziomach mentol stosowane wewnętrznie, zgodnie z University of Maryland Medical Center. Ze względu na jego zdolność do zwiększenia produkcji śluzu --- które mogą blokować małe drogi oddechowe --- mentol maść nie powinna być stosowana w pobliżu nozdrzy małych dzieci w leczeniu dolegliwości układu oddechowego. Kobiety ciężarne i karmiące nie powinny przyjmować wewnętrznie mentol.

Olejek kamforowy Zastosowania i korzyści

Nieco chłodne w dotyku, kamfora olejek ma intensywny, przenikliwy zapach. Przy podawaniu miejscowym, olejek kamforowy ma drętwienia jakość i jest z łatwością absorbowany przez tkanki mięśniowej. Po połączeniu w korpusie z kwasem glukuronowym, olejek kamforowy, który jest absorbowany przez skórę bezpiecznie przekazywana z korpusu w oddawaniu moczu.

Pochodzenie

Dorasta do 35 metrów wysokości, drzewo kamfora pochodzi z Japonii, Tajwanu i Chin. To trwa 50 lat, zanim drzewa kamfory produkuje olej do ekstrakcji. Parowa ekstrakcji, olej kamforowy staje się obecny w każdej części drzewa. Gdy używany jako lekarstwo na zarazę w Persji, olejek kamforowy stosowano również w Iranie do celów balsamowania.

Zastosowanie i zalety

Aby złagodzić dolegliwości układu oddechowego, dodać kamfora olejek do pary pary. Wdychania kamfora olejku w ten sposób może także być użyteczny do nerwowość i depresji. Olejki eteryczne, kadzidła, neroli, rumianku, bazylii i Cajeput wszystkie dobrze komponują się z kamfora olejku.

W celu zmniejszenia obrzęku i siniaki skręcenia mięśni, olejek kamforowy można stosować w niskich kompresu. Przydatne w ożywieniu osoby, która jest w szoku, olejek kamforowy może być dodany do pachnące sole, które również mogą zostać wykorzystane w celu stymulowania krążenia w przypadkach niewydolności serca.

Lekko antyseptyczne, gdy są stosowane na skórę, olejek kamforowy znieczula nerwów czuciowych, ale nie jest łatwo wchłaniany przez błony śluzowe. Należy używać kamforę w postaci rozcieńczonej mieszając kilka kropli do oleju przewoźnika, takich jak migdałów lub pestek winogron.

Pomocne przy sztywność mięśni, stosując kamfora olejku zmniejsza stan zapalny podczas chłodzenia skóry.

Najlepiej w dyfuzor lub zamrażarką, kamfora olejek wzmacnia organizm i pobudza układ nerwowy. Kamfora olejek nie powinien być stosowany w terapii masażu.

Ostrzeżenie

Trzy rodzaje oleju produkowane są z drzewa kamforowego: białym, żółtym i brązowym. Biały kamfora jest jedynym typem, który powinien być stosowany w celach leczniczych, jak żółty i brązowy kamfora są klasyfikowane jako toksyczne i rakotwórcze.

Nawet biała kamfora olejek jest mocny i powinien być stosowany ostrożnie. Ludzie, którzy powinni unikać oleju kamfory należą kobiety ciężarne i każdy, kto ma padaczki lub astmę. Nawet niewielka ilość olejku kamfora może spowodować wymioty i drgawki w przypadku połknięcia.

Dlaczego Put Vicks na Stopy?

Wiele osób twierdzi, pocierając Vicks VapoRub na podeszwach stóp może zapewnić tymczasową ulgę w kaszlu. Chociaż niektórzy ludzie przysięgają na niego, nie ma dowodów naukowych na wsparcie lub obalić to twierdzenie.

Zastosowania

Vicks jest od dawna stosowane w celu zapewnienia pomocy dla drobnych bóle. Działa również cuda na zatłoczonym piersi lub zatkany nos, gdy stosowane na lub w pobliżu obszaru.

Składniki

Cztery główne składniki Vicks jest olejek terpentynowy, kamfora, olejek eukaliptusowy i lewomentol. Składniki te współpracują ze sobą tworząc mocny decongestant z możliwością uspokojenia nawet w najgorszym kaszel.

Teorie / Spekulacje

Niektórzy spekulują, że pocieranie Vicks na podeszwach stóp jest pomocne, ponieważ stopy mają połączenia do wszystkich części ciała. Uważa się, że podeszwy stopy wchłonąć Vicks szybciej niż nawet na piersi lub w gardle, powodując prawie natychmiastową ulgę.

Efekty

Po Vicks jest wdychane substancje czynne działają szybko, aby poluzować nadmiar cieczy w skrzyni, ułatwiając oddychanie. Mają także łagodne działanie chłodzące, łagodzące dolegliwości związanych z zatkany nos lub napięty piersi.

Ostrzeżenia

Opary wydzielane przez Vicks mogą być szkodliwe w przypadku wdychania przez dzieci w wieku poniżej 2 lat i może pogorszyć kaszel lub podrażnić błony śluzowej nosa i gardła. Nigdy nie stosować Vicks wewnątrz nozdrzy, ponieważ może podrażniać nosowych.

Amisze Rozwiązanie dla Podagra

Skaza moczanowa jest typu zapalenia stawów wynika ze zbyt dużo kwasu moczowego w tkanek, krwi i moczu. Kwas krystalizuje w stawach i powoduje rozdzierający ból pulsujący. Ludzie, którzy cierpią z powodu dny moczanowej nie można rozbić albo pozbyć się kwasu moczowego, który wchodzi ich system od niektórych pokarmów. Ból punktów stają się czerwone, opuchnięte i oferty. Niestety, wybuchy mogą trwać kilka dni, tygodni lub nawet dłużej. Podczas leczenia dny moczanowej, Amisze wolą być samowystarczalna i niezależna od tradycyjnych leków.

Środki zaradcze

Amisze są wierzący w homeopatycznych ulgą. Owoce są szczególnie przydatne w leczeniu dny moczanowej. Mix 8 uncji wody z 2 łyżki koncentratu wiśniowego tart i pić rano. Wiśnie zapobiegnie pękaniu dół kolagenu, powodując uszkodzenie tkanki łącznej. Jagody, znane są również złagodzić ból związany ze skazą moczanową. Owoce są bogate w antocyjany, które są związkami o działaniu przeciwzapalnym. Truskawki mogą również pomóc, ponieważ neutralizują kwas moczowy. Jeść filiżankę z każdym posiłkiem.

Zastosuj maść Unker do obszarów w organizmie, które mają dna. To stary Amisze lekarstwem, które łagodzi ból i dyskomfort. Naturalna formuła z olejkiem kamfora, olejek z igieł sosnowych, kryształów mentol, olejek eukaliptol i salicylan metylu. Tradycyjnego Unker produkt jest dostępny na rynku, a także bezsmarowego odmiany. Działa złagodzić zapalenie stawów, dna moczanowa, bóle mięśni i stawów i siniaków.

Dodać olej dny moczanowej przez połączenie 1 łyżka. pokruszony rozmaryn, 1 duży kruszonym chili, 3 łyżeczki. rozgniecione nasiona selera i 250 ml oleju. Użyć dowolnego oleju z wyjątkiem rzepaku. Umieść wszystkie składniki w sterylnym szklanym słoiku. Zamknij ją i potrząsnąć. Umieścić ją w słonecznym miejscu na 10 dni, upewniając się, aby uścisnąć go codziennie. Odcedzić olej do ciemnych kolorze, wysterylizowanych słoikach. Zastosować olej do dotkniętych obszarów.

Meble

Amisze użyć mebel w leczeniu dny moczanowej wdzięcznej nazwie Dna Rocker. Taboret stopa biegunach kiedyś wykorzystywane do bolesnych dolegliwości stóp, ponieważ lekarze zalecają podnieść stopy w celu złagodzenia ciśnienia, ból i obrzęk. Element może być również wykorzystywany jako dodatek do dowolnego fotela. To ręcznie z drewna i ma podwieszany tkaniny pokryte top. Kilka sklepów, które sprzedają Amish meble nieść podagry Rocker.

Akupresura

Akupresura jest kolejnym lekarstwem na podagrę Amiszów. Istnieje kilka punkty spustowe skupić się na celu złagodzenia objawów. Palcami naciśnij tuż poniżej centrum nozdrza, powyżej górnej wargi. Masować obie nogi, między piłką i dnie dużego palca. Na lewej stopie tylko, prasy i stymulować punkt w połowie drogi między podkładki pod pięty i podstawy małego palca. Na ręce, masaż wnętrze wkładki na bazie kciukami, między kciukiem i palcem wskazującym. Tylko na lewej ręce, znaleźć punkt do połowy między podstawy mały palec u ręki i nadgarstka. Masuj. Wreszcie palcami masować podstawę czaszki. Koncentrują się na spodniej stronie obszaru, w którym wystaje nieznacznie. Wcisnąć do wewnątrz i do góry.

Co to jest dobre dla oleju węża?

Co to jest dobre dla oleju węża?


Rzekome lekarstwo dla dowolnej liczby dolegliwości, ale najczęściej te związane ze stanem zapalnym, olej węża pochodzi z Chin w 18 wieku, w zależności od strony HealthMad. Olej wąż nie musi wszystko dym i lustra. Oleju pochodzi z węży jest bogata w kwas eikozapentaenowy (EPA), kwas tłuszczowy omega-3, są istotne dla zmniejszenia zapalenia, krzepnięcie krwi i regulacji poziomu cholesterolu we krwi organizmu.

Historia

Według Auckland Towarzystwa, olej wąż ma raczej daleko idącą historię. Przed pokazaniem się w chińskiej medycynie, są dowody, że Grecy skorzystało z oliwek. Później wprowadzono do Stanów Zjednoczonych przez kolejarzy. Ci ludzie kolejowe przyniósł go do rdzennych Amerykanów. Pierwszy patent na remedium zawierające olej węża przyznano Anglika Richarda Stoughton w 1712.

Następnie składniki

Olej wąż został sprzedany w Chinatown w San Francisco na przełomie XIX i XX wieku, raporty HealthMad. Głównym składnikiem mówiło się niezidentyfikowany olej jako transportu dla innych substancji w roztworze, które obejmowały kamfora, kwas tłuszczowy omega-3 EPA, kwas arachidonowy, kwas linolowy, kwas mirystynowy, kwas oleinowy i kwas stearynowy.

Składniki teraz

To nie było aż do 1989 roku, że nowoczesne wcielenie chińskiej receptury oleju wąż był naprawdę analizowanym mówi Auckland Society. Główny składnik, który składa się 75 procent roztworu, był nieszkodliwy, functionless przewoźnik tłustej. Pozostałe 25 procent wynosi do substancji, takie jak kamfora, olejek goździkowy, mentol, a kwas omega-3 kwasów tłuszczowych eikozapentaenowego.

EPA i Prostaglandyny

Najbogatszym źródłem oleju wąż EPA mówi się, że chińskie wody wąż. Węże stosowane przez amerykański wąż sprzedawców oleju były znane znacznie mniej EPA. Kwas jest niezbędne dla stworzenia serii 3 prostaglandyn w organizmie. Substancje te są biochemiczne posłańcy, które kontrolują podstawowe funkcje układu sercowo-naczyniowego, w tym zapalenia stawów.

Efekty EPA

EPA działa tak samo jak aspiryna działa, wpływając na układ prostaglandyn poprzez uspokojenie stanu zapalnego i ostatecznie zwiększenie odporności ogólnoustrojowej. EPA nie ma do przyjmowania doustnie być skuteczne. Może być wchłaniana przez skórę, w którym szybko trafia do krwiobiegu. Jako punkt odniesienia, to warto zauważyć, że w przyszłym najlepszym źródłem EPA, olej migdałowy, zawiera około 18 procent komponentów EPA. Grzechotnik oleju zawiera 8,5 procent, według HealthMad.

Jakie są niebezpieczeństwa związane z Vicks VapoRub?

Vicks VapoRub został odcinkowych w wielu apteczki dla ponad 100 lat, zapewniając ulgę od przeziębienia i zatok. Ale teraz nie ma obawy, że produkt może stwarzać zagrożenie dla dzieci.

Cechy

Vicks VapoRub zawiera kamforę, olejek eukaliptusowy, olejek terpentynowy lewomentol i. Te składniki aktywne tworzą silny zapach o właściwościach zmniejszających przekrwienie.

Funkcja

Vicks VapoRub jest stosowana na piersi złagodzenia dolegliwości przeziębienia. Jego mocny mentol zapach wyzwala receptory w nosie i oskrzeli, otwarcia drogi oddechowe i zapewnia kojące, ciepłe uczucie na skórze.

Fakty

Dr Bruce K. Rubin, profesor pediatrii z Uniwersytetu Wake Forest Szpitala Dziecięcego Brenner w Winston-Salem, NC, przeprowadził badanie, które wykazało, Vicks VapoRub podrażnia kanały nosowe, rzeczywiście zwiększa produkcję śluzu. U małych dzieci, to zwiększone zwężenie dróg oddechowych śluz i może spowodować potencjalnie niebezpieczne skutki uboczne, takie jak dusi i krwawienie.

Rozważania

Dr Rubin wykonywał swoje badania na temat fretek, od dróg zwierzęcej anatomii i biologii przypomina tych z ludzi.

Ostrzeżenia

Według produktu własnej wytwórni, Vicks VapoRub nigdy nie powinien być stosowany u dzieci poniżej dwóch lat. To ma być stosowane tylko do klatki piersiowej, pleców, lub gardła, a nie na nozdrzach lub otwartą ranę.

Naturalne Leki na ulgi w Ścięgna

Ścięgna są włókniste przewody, które łączą mięśni do kości. Ścięgna odnosi się do podrażnienia lub zapalenia ścięgna któregoś z organizmu, choć najczęściej występuje stan w okolicach barków, łokci, nadgarstków i obcasy (patrz odnośnik 1). Konwencjonalne metody leczenia ścięgna często opierają się na ponad-the-counter leki przeciwbólowe, zastrzyki kortyzonu wokół zapaleniem ścięgien, fizykoterapii, a w ciężkich przypadkach, nawet chirurgii. Jednakże, dostępne są terapie, które wykorzystują naturalne alternatywy dla tradycyjnej medycynie.

Zioła i suplementy

Dostępne są do leczenia zapalenia ścięgien liczne zioła przeciwzapalne. Kurkumę jest szczególnie opłacalne, jak to zostało przedstawione na niektórych doświadczeniach laboratoryjnych być równie skuteczne, jak hydrokortyzon i fenylobutazon (patrz zasób 1). Kurkumę można zakupić w formie kapsułek, a typowa dawka wynosi zwykle między 400 i 600 mg dziennie.

Badania wykazały również, że czarci pazur jest skuteczny lek przeciwbólowy. Wadą jest jednak to, że trzeba trwać do sześciu kapsułek 500 mg dziennie.

Korzeń lukrecji oferuje ulgę w formie podobnej do organizmu własnych kortykosteroidów. To nie tylko zmniejsza się wolnych rodników w obszarze zagrożonym, hamuje enzymy odpowiedzialne za stan zapalny. Zagotować 1/2 łyżeczki. z ziół w 1 szklance wody przez 15 minut, aby zaparzyć herbatę należy pić trzy razy dziennie. Należy pamiętać, że lukrecja nie powinny być podejmowane, jeśli jesteś w ciąży, na leki moczopędne, mają wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca, tarczycy, wątroby lub choroby serca.

MSM, lub organiczne siarki, jest naturalnym lek przeciwbólowy, a organiczny krzem pomaga promować własny proces gojenia. Witamina C jest również niezbędny w hodowli organizmu kolagenu, jeden z głównych składników zdrowych ścięgien.

Zaleca się przed podjęciem leczenia alternatywnego składający się z ziół i / lub suplementów skonsultować się z lekarzem.

Zabiegi miejscowe

Leczenie miejscowe stosuje się na skórę na obszarze zapalenia. Po pierwsze, nigdy nie używać ciepło raz zaczniesz odczuwać ból ścięgna początkowego. Używać tylko terapii zimno (patrz odniesienia 2). Kompres zimno przez zmieszanie oleju z rumianku, kamfora, olejek eukaliptusowy, olejek rozmarynu, i lawendy w zimnej wodzie zapewni ulgę w bólu. Po kompresji, zastosowanie boswellin krem ​​na obszarze zagrożonym. Ten krem ​​jest wykonany z ziół używanych przez setki lat w leczeniu bólu. Innym alternatywnym rozwiązaniem jest połączenie od 10 do 15 kropli olejku miętowego z oleju roślinnego i pocierając ją nad ból miejscu.

Akupunktura i Styl życia

Akupunktura jest tradycyjna chińska metoda naturalnego bólu. Opiera się on na włożeniu igły w skórę w celu odblokowania dróg energetycznych, zwanych meridianami, aby zmniejszają ból. Kilka badań przeprowadzonych przez Cochrane Collaboration sugerują, że akupunktura jest skuteczna w leczeniu zapalenia ścięgien (patrz odniesienia 3). Zabiegi są najbardziej korzystne, jeśli odbywa się jeden do trzech razy w tygodniu przez kilka tygodni. Jeśli masz ubezpieczenie, sprawdzić zasięg, jak akupunktura jest objęty niektórych planów.

Styl życia odgrywa również ważną rolę w leczeniu ścięgna. Sugeruje się, że gdy zacznie odczuwać ból lub dyskomfort związany z zapaleniem ścięgien, należy unieruchomić ten obszar i uniknąć działań, które powodują ból lub obrzęk. Nie próbować przeforsować bólu. Odpoczynek ścięgno jest ważnym elementem leczenia tkanek zapalenie. Jeśli ból ma wpływ na kolana, podnieść ją powyżej poziomu serca.

Czy Vicks Vapor Rub OK, aby używać na małych dzieci?

Od Vicks VapoRub został wynaleziony w 1891 roku, jest on używany przez miliony ludzi w leczeniu problemów z oddychaniem. Skuteczność tego i podobnych produktów, znalazł się pod ogniem ostatnio jako lekarze debatować korzyści i konsekwencje jego użycia.

Co to jest

Według strony internetowej Vick za VapoRub, składniki czynne są kamfora, olejek eukaliptusowy i mentol. Kombinacja tych składników jest przeznaczony do łagodzenia kaszlu i złagodzenie objawów oddychanie.

Ostrzeżenia

Vick na zdecydowanie ostrzega, że ​​nie VapoRub stosowania u dzieci w wieku poniżej 2 lat. Podobny produkt za pomocą różnych składników jest dostępna dla niemowląt i dzieci młodszych niż 2.

Kwestie bezpieczeństwa

Przed użyciem tego produktu należy się upewnić, dzieci nie mają alergii na którykolwiek ze składników preparatu. VapoRub jest wdychany i wszelkie alergie mogą mieć poważne lub śmiertelne konsekwencje.

Badania kliniczne

Proctor and Gamble, spółka dominująca Vick użytkownika, przeprowadził tysiące ludzkich badań klinicznych VapoRub i innych produktów w celu zapewnienia, że ​​nie zaszkodzi dzieci jest przeznaczona do leczenia.

Wniosek

Gdy stosowane właściwie w leczeniu kaszlu, Vick jest VapoRub jest bezpieczne dla małych dzieci w wieku powyżej 2 lat, bez żadnych warunków wcześniej istniejących.

Co to jest Vicks Vapor Rub Polecane jako środek domu?

Co to jest Vicks Vapor Rub Polecane jako środek domu?


Vicks VapoRub jest miejscowo tłumiące kaszel i łagodny lek przeciwbólowy, który jest podstawą medycyny gospodarstw domowych szafek od 1890. Podobnie jak w wielu over-the-counter leków, ludzie odkryli wiele innych zastosowań dla Vicks VapoRub, od leczenia paznokieć grzyb na hemoroidy.

Ostrzeżenia

Vicks VapoRub zawiera mentol, kamforę, olejek eukaliptusowy, wazelinę, cedarleaf specjalny olej, gałka muszkatołowa olej, tymol i olejek terpentynowy. Kamfora jest trujący w przypadku połknięcia, więc Vicks VapoRub nigdy nie powinien być stosowany wewnętrznie. Należy zachować ostrożność podczas stosowania jakiegokolwiek środka domu.

Paznokieć Grzyb

Większość badanych stosowanie off-label z Vicks VapoRub jest do leczenia paznokieć Grzyb. Badanie 2.006 prowadzone przez Michigan State University odkryli, że Vicks VapoRub wyczyszczone 32 z 85 przypadków paznokieć grzyb tempie porównywalnym do tego z recepty miejscowego leczenia.

Choroby skóry

Łupież i łojotokowe zapalenie skóry cierpiących odkryli, że Vicks VapoRub łagodzi swędzenie i skalowanie. Pomocne jest również do leczenia spierzchnięte usta.

Hemoroidy

Vicksâ € ™ baza wazelina jest kojące dla niektórych pacjentów hemoroidy. Inni pacjenci mieli różne wyniki, w tym jednego człowieka, który użył go, a następnie odgadnąć błędnie, że składniki zawarte napalm, według rachunku opublikowanym w przewodnika z PeoplesPharmacy.org.

Bóle

Vicks VapoRub jest zatwierdzony do leczenia łagodnego bólu. Vicks jest często stosowany w leczeniu żądła pszczół i komary, a także bóle stawów. Inni odkryli, że skuteczne w leczeniu bólu głowy po zastosowaniu na czole i skroni.

Niebezpieczeństwa Vicks Vapor Rub

Vicks VapoRub jest miejscowo maści stosowany w leczeniu zatorów i kaszlu związanym z przeziębieniem i grypą. Składniki czynne kamfora, olejek eukaliptusowy i mentol. Składniki te są w bazie oleju cedarleaf, gałki muszkatołowej, specjalnego oleju wazeliny, tymolu i terpentyny. Ma być stosowane na skórę, a nie stosować wewnętrznie.

Zagrożenia dla dzieci poniżej dwóch lat

Vicks ostrzega na opakowaniu, że VapoRub nie należy stosować u dzieci poniżej drugiego roku życia. Dr Bruce Rubin, z wydziału pediatrii w Wake Forest University School of Medicine w Winston Salem, NC, informuje, że organizm dziecka produkuje więcej śluzu w odpowiedzi na drażniącym działaniem składników aktywnych w Vicks VapoRub. To może spowodować infekcję dróg oddechowych dziecka rosną gorzej.

Podrażnienie błon śluzowych

Składniki aktywne w Vicks VapoRub może być drażniący dla błon śluzowych w nosie i gardle. Z tego powodu nie stosuje VapoRub do wnętrzności waszych nozdrzy lub uzyskać je w twoich ustach. Kontrola zatruć należy natychmiast skontaktować jeśli VapoRub jest spożywana.

Podrażnienie skóry

Vicks ostrzega, aby nie używać VapoRub z ciasnych bandaży. To może powodować podrażnienie skóry. Vicks nie zaleca się stosować ciepłą suchą szmatką na obszarze wykładzin i zachować luźny więc opary mogą dotrzeć do nosa i gardła.

Skorzystaj z upałem

Nie podgrzewaj VapoRub w kuchence mikrofalowej lub umieścić słoik w pojemniku, w którym są do ogrzewania wody, jak maść może powodować oparzenia, ponieważ jest zbyt gorący. Stosować tylko w odparowywaczu, zgodnie z zaleceniami producenta.

Jak korzystać AlkalolAlkalol to rozwiązanie wykonane z wszystkich naturalnych składników: tymol, kamfora, olejek eukaliptusowy, mentol i olejów występujących w mięty zielonej, wintergrinowy, cynamonu i sosny. Alkalol jest produktem nawadniania nosa, które przynosi ulgę od alergii, infekcji zatok, post-nosa kroplówki, przewlekłe przekrwienie błony śluzowej nosa i kataru siennego. Alkalol jest zalecane przez lekarzy jako odpowiedniej metody poprawy oddychania i odblokowania nosowych śluzu. Użyj jako skierowane do najlepszych rezultatów.

Instrukcje

1 Wypełnij mały kieliszek 3/1 pełnego cieczy Alkalol i dodać gorącą wodę, aż szklanka jest w połowie pełna.

2 Wlać Alkalol do dostarczonego douche nosa, pół filiżanki na raz. Używać jednej pół cieczy do każdego nozdrza.

3 Umieść palec przez otwór odpowietrzający i umieść dyszę kubka w nozdrza. Unikać wdychania przez nos, otwierając usta.

4 Unieś kubek, zdjąć palec z otworu wentylacyjnego i pozwalają na przepływ cieczy do swojej błony nosa. Powtarzają drugiego nozdrza.

Wskazówki:

  • Nie przejmuj się, jeśli ciecz Alkalol spływa z tyłu gardła. To nie zaszkodzi Ci. Po użyciu irygacji nosa Alkalol, cios każdego nozdrza osobno i ostrożnie. Możesz używać tego produktu jako płyn do płukania gardła, jeśli gardło jest obolałe.

Vick Vapor Rub dla Nail Grzyby Cure

Vick Vapor Rub dla Nail Grzyby Cure


Paznokieć grzyb zazwyczaj uzyskuje wpis do łóżka paznokieć kiedy nastąpił uraz do paznokci, takich jak pęknięcia lub podziale. Gdy grzyb wszedł, ciepłe, ciemne otoczenie, które znajdzie się w buty i skarpetki zachęca do rozwoju i rozprzestrzeniania się. Według Foot Health Network, standardowe leczenie paznokieć grzyb obejmuje leki na receptę lub częściowe do całkowitego usunięcia paznokci. Wiele osób chce, aby uniknąć ostrych leków i bolesne leczenie i zwraca się do środka na paznokieć grzyb może nie podejrzewać Vicks VapoRub.

Dowód

Wydaje się, że Vicks VapoRub było lekarstwo na prawie wszystko, od kaszlu do zatorów w klatce piersiowej na zatkany nos. Teraz Vicks wyłania się jako lekarstwo na grzyba paznokci. Co może być uruchomiony jako przypadkowego środka domu ma teraz badania lekarskie jego kopię zapasową. Naukowcy z Michigan State University badali wpływ Meijer leczniczych piersi pocierać na paznokieć grzyb i znaleźć stosunek kamfora, olejek eukaliptusowy i mentol, aby być skuteczne w leczeniu grzyba. Choć marka była Meijer, ma dokładnie ten sam stosunek składników Vicks VapoRub ma, co wyjaśnia, dlaczego ludzie mają tak wiele sukcesów z Vicks.

Aplikacja

W leczeniu paznokieć grzyb z Vicks VapoRub, czyste i przycinać paznokcie. Umyj je dobrze i upewnić się, że są całkowicie suche. Płaszcz paznokieć z Vicks, i mieć pewność, aby uzyskać żel głęboko do boków paznokcia i jak daleko poniżej jak to możliwe. Jeśli masz jakiekolwiek pęknięcia paznokcia, pocierać głęboko w nich. Po paznokci jest pokryta, a następnie owinąć bandaż lekkie gazy lub Plaster wokół paznokci ochrona Vicks z ścieranie na skarpetki lub coś innego. Zostaw go i niech żel absorbuje do paznokci. Powtarzać codziennie. Czas potrzebny zauważyć wyniki mogą być w dowolnym miejscu z 10 dni do sześciu tygodni, w zależności od tego, jak głęboko Twój grzyb jest.

Jak korzystać z Vicks Vapor Rub odblokowania Nose

Chociaż Vicks VapoRub został wynaleziony w latach 1800, produkt nadal pozostaje popularny w leczeniu zatkanego nosa. Według Vicks.com, Vicks VapoRub maść jest najlepiej sprzedającym się produktem zimno / grypa dla osób w wieku od 2 do góry. Kiedy wcierać maść w skórę, temperaturę ciała paruje go, i wdychać oparów ze składników czynnych kamfora, olejek eukaliptusowy i mentol, aby oczyścić zatoki. Jest to niezawodny i tani sposób na zimno ulgą.

Instrukcje

Użyj Vicks VapoRub odblokowania nosa

1 Usiądź wygodnie w fotelu lub leżąc na poduszki w łóżku.

2 Nałóż grubą powłokę Vicks VapoRub nad klatką piersiową i przód gardła.

3 umieścić na, luźnej koszuli button-down, aby się rozgrzać. Zostaw trzy lub cztery górne przyciski cofnięte, dzięki czemu można naturalnie wdychać oparów.

4 Odpoczynek podczas niech VapoRub wykonywać swoje zadania. Ponownie zastosować maść do trzech razy dziennie lub w razie potrzeby jednak często lekarz zaleca.

Wskazówki:

  • Vicks VapoRub nie powinien być stosowany na dzieci w wieku 2 i młodszych.

Jakie są korzyści z Tiger Balm?

Tiger Balm jest marką dla wielu miejscowych leków przeciwbólowych dokonanych przez Haw Par Healthcare Limited, Singapur. Chiński zielarz Aw Chu Kin nazwie była osoba za rozwój Tiger Balm ponad 100 lat temu. Dziś jest oferowany w różnych formach i nadal jest popularny na całym świecie ze swoich właściwości uśmierzające ból. Tygrysa balsam składa się głównie z mentol, kamfora, olejek goździkowy, olejek z mięty pieprzowej i wody w parafiny.

Zapewnia bólu

Maść tygrysia łagodzi ból wielu dolegliwości, w tym zapalenia stawów, bóle stawów, skręcenia, stłuczenia, bóle głowy i ukąszeń owadów. Jego działanie polega na przenikaniu przez skórę z uczuciem intensywnego ciepła lub chłodu, w zależności od produktu, którego używasz.

Pobudza krążenie krwi

Tiger Balm pobudza krążenie krwi w obszarze, gdzie jej zastosowanie. Zmniejsza to niewygodę i otwiera drogę do ciepłego lub zimnego odczucia.

Obniża wspólne Dyskomfort

Tiger Balm jest przydatne dla osób starszych, które mają problemy z ruchu ze względu na bóle stawów i bóle. Zastosowanie balsam, balsam, oleju lub poprawki mogą przynieść ulgę i pomóc ludziom, aby powrócić do normalnej aktywności.

Dostępne w wielu formach

Tiger Balm jest dostępny w wielu różnych rozmiarach, kształtach i formach. Można go kupić w RUB, rury aplikacji, gipsu, plaster ciepła, sprayu, oleju lub płynu. Każdy produkt ma swoje atrakcje dla różnych osób, w zależności od tego, czy będą korzystać z produktu w domu, pracy lub na zewnątrz. Do stosowania w miejscu pracy, Tiger Balm jest dostępny w nietłustą przetarć i poprawek. Niektóre wersje oferują przyjemne zapachy w uzupełnieniu do bólu.

Środek odstraszający owady

Tiger Balm jest dostępny również w sprayu, który odpycha komarów.

Zmniejsza zapotrzebowanie na leki

Maść tygrysia może pomóc drobne bóle i bóle, i może utrzymać się od konieczności korzystania lek przeciwbólowy na receptę. To sprawi, że atrakcyjne dla wielu rodziców, którzy nie chcą leczyć lekarstwami swoje dzieci, jeśli to możliwe.

Naturalne Pomoc dla Bunions

Powstaje bolący guz, gdy wiele punktów palec w kierunku drugiego palca, powodując wybrzuszenie w kości. Dla niektórych może być piekielnie bunions bolesne, a dla innych, ledwo zauważalne. Chociaż operacja jest jedynym sposobem całkowicie zmieniającą bolący guz, istnieje kilka całkowicie naturalnych środków, które mogą pomóc złagodzić ból i wielkość wzrostu.

Leki naturalne

Przyprawa kurkuma jest stosowana nie tylko w przepisy kulinarne, ale także od dawna stosowane do swoich naturalnych właściwości leczniczych. Kurkumę ma zdolność do zniesienia wrażliwości na zakończeniach nerwowych po stanie zapalnym obszarze bolący guz. Weź kapsułkę 400 mg kurkumy trzy razy na dobę; jest to standardowa dawka złagodzić ból Zespół cieśni kanału nadgarstka.

Podobnie, kilka rodzajów gorących czerwonej papryki zawierają element, który zmniejsza ból związany ze stanem zapalnym. Papryka jest składnikiem papryki czerwone, które nadaje im gorący, pikantny smak. Usuń jeden koniec pieprzem i masować drugi koniec bezpośrednio na bolący guz. Istnieje również kilka leczniczych maści zawierające papryka, w tym Capzasin-P i Zostrix.

Dla bardziej relaksujący alternatywnego środka prawnego, spróbuj moczenia swój bolący guz w kąpieli z soli Epsom. Soli Epsom mają właściwości przeciwzapalne i uśmierzające ból, a także rozładować napięcie w stawie i promowania większej mobilności. Moczyć dotkniętych stopy w gorącej wodzie zmieszanej z 2 łyżki. soli Epsom do około 15 minut, w czasie.

Ananasowy zawiera bromelaina, enzymu, który rozkłada się białka, które jest wysoce korzystny jako środek przeciwzapalny. Można jeść duże ilości ananasa uzyskać bromelaina, ale może być bardziej wygodne, aby kupić suplementy bromelaina. Weź 250 do 750 mg trzy razy dziennie, aby dostarczyć organizmowi obfite dawki tego ważnego enzymu.

Do szybkiego łagodzenia bólu, Tygrys balsam jest doskonałym rozwiązaniem przeciwbólowe. Utworzony pod koniec 19 wieku przez chińskiego zielarza, Tygrys balsam zawiera olej cajuput, kamfora, olejek goździkowy, mentol i olejek miętowy. To połączenie może zmniejszyć ból i zmniejszyć stan zapalny po dotknięciu na bolący guz.

Akupunktura i masaż

Obecność bunions może sugerować rozbieżności w "meridianów" ciała, które są wykorzystywane jako "mapy drogowej" w zabiegów akupunktury. Niezwykle cienkie igły do ​​akupunktury wstawione wzdłuż południka śledziona / trzustka może pomóc usunąć blok energetyczny wokół bolący guz i zachęcić uzdrowienie w obszarze zagrożonym.

Masowania bolący guz z niewielką ilością oleju z oliwek wykazały doskonałe wyniki w obniżaniu poziomów zarówno ból i wielkość wzrostu. Delikatnie pocierać powierzchnię przez 20 minut dwa razy dziennie, aby rozluźnić skórę i stymulować większy przepływ krwi.

Co to jest Tiger Balm?

Co to jest Tiger Balm?


Tiger Balm to krem, który pomaga w łagodzeniu achy mięśni, tworząc uczucie ciepła. Ta popularna maść terapeutyczne można znaleźć w większości sklepów narkotyków i rynków.

Historia

Tiger Balm został wymyślony w 1870 w Singapurze przez Aw Chu Lin. Na łożu śmierci prosił swych synów Aw Boon Paw i Aw Boon Par udoskonalić recepturę.

Rodzaje

Tiger Balm jest w różnych intensywności. Tiger Balm Red jest na bóle i Tiger Balm Biały dostarcza mniej ciepła i bardziej uczucie ocieplenia.

Funkcja

Tiger Balm ma kilka zastosowań w tym łagodzeniu swędzenie od ukąszenia komara, złagodzenie bólu mięśni, pomaga ból migrenowy i zmniejszając kaszel, gdy jest stosowana do klatki piersiowej i pleców.

Cechy

Tygrysa balsam składa się z wazeliny, parafiny, oleju cajuput, kamfora, olejek miętowy, mentol i kamfory.

Ostrzeżenie

Nadmiar Zastosowanie Tiger Balm może prowadzić do podrażnienia skóry i powinna być przechowywana z dala od błon śluzowych.

Vicks Vaporub środki zaradcze

Vicks Vaporub środki zaradcze

Oryginał Vicks VapoRub został wynaleziony w 1890 przez Lunsford Richardson w Greensboro, NC. To był wprowadzany do obrotu jako Vicks zad i Salve zapalenie płuc. Nastąpiły zmiany produktu przez cały rok i obecne Vicks VapoRub jest dostępny zarówno krem i maść. Oba są przeznaczone do leczenia miejscowego kaszel dla użytku przez ludzi wieku 2 i się. Mają również w leczeniu drobnych mięśni bóle i bóle. Vicks VapoRub nie uważa się powodować senność lub nerwowość. Vicks VapoRub również odgrywa rolę w licznych środków domu.

Składników

Składniki aktywne w Vicks VapoRub są kamfora, Olejek eukaliptusowy i mentol. Potężny oparów emitowanych przez te składniki zmniejszyć tłok i kaszel. Nieaktywne składniki to Olej cedrowy liść, specjalne wazelina, gałka muszkatołowa olej, terpentynę i tymol.

Standardowe kierunki

Wcierać krem lub maść na klatce piersiowej, gardła lub ból mięśni. Pokrycie maść ciepłe, luźne szmatką. Powtórzyć do trzech razy na dobę.

Strona główna zadośćuczynienie

Vicks VapoRub jest stosowany do leczenia grzyba paznokci. Pocierać zakażonego paznokcia z Vicks VapoRub dwa do trzech razy dziennie. Po kilku dniach powinien zobaczyć poprawę. Kontynuować przez co najmniej sześć miesięcy, aż nowy paznokieć całkowicie wzrosła w. To będzie również działać na grzybicę stóp. Niektórzy ludzie sugerują użycie Vicks VapoRub na hemoroidy. Kurczy się przeciw krwawnicy i łagodzi świąd. Oczyścić obszar i zastosować Vicks bezpośrednio do preparaty. Działania niepożądane mogą obejmować uczucie pieczenia. Umieścić niektóre Vicks VapoRub na spierzchnięte usta aby ukoić dyskomfort i złagodzenia usta. Należy uważać, aby nie łykać VapoRub. To jest tylko do użytku zewnętrznego. Jeśli masz bóle głowy, VapoRub może być lekarstwem. Zimnica trochę Vicks VapoRub na świątynie, lub czoło, bóle głowy ulgę. Nie należy umieszczać go w pobliżu oczy. Leczyć łupież przez płukanie włosów w mieszaninie Vicks VapoRub i oleju mineralnego. Niech siedzą i szampon się. Umieścić trochę VapoRub ugryzień. To będzie złagodzić ból lub swędzenie. Pocierać Vicks VapoRub na Spody stóp, a następnie umieścić na skarpetki. Należy to leczyć kaszel nocny.

Ostrzeżenia

Vicks VapoRub jest miejscowego produktu. Nigdy nie powinna być spożywana. Jeśli produkt jest spożywana natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć. Dyskutować Korzystanie z Vicks VapoRub z lekarzem. Kobiety w ciąży i karmiących piersią nie powinny stosować Vicks VapoRub bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Nie stosować bezpośrednio na otwarte rany lub uszkodzoną skórę. Utrzymywać żadnych bandaży lub pokrycia luźne i pozwalają powietrzu krążyć. Nie stosować bezpośrednio wewnątrz nozdrzy i trzymać z dala od oczu. Stosowania Vicks bezpośrednio do nozdrzy może powodować produktu, który ma być wdychane do płuc. To może spowodować nagromadzenie podstawy wazelina i prowadzić do chemiczne zapalenie płuc. Vicks VapoRub nie powinny być podgrzewane lub mikrofal. W ten sposób może spowodować oparzenia. Jeśli objawy kaszel, przeziębienie, wysypka lub mięśni ból trwać więcej niż siedem dni, szukać pomocy medycznej.

Negatywne skutki Vicks VapoRub

Vicks VapoRub jest over-the-counter maść, wskazany do łagodzenia objawów kaszlu lub ból mięśni lub stawów. Lek ten zawiera trzy składniki aktywne, które działają jak kaszel suppressants: kamfora, Olejek eukaliptusowy i mentol. Mentol i kamforę również działać jako miejscowe przeciwbólowe, które może złagodzić bolesne mięśni lub stawów objawy. Negatywne skutki Vicks VapoRub są bardzo ograniczone, gdy stosowane zgodnie z zaleceniami w dorosłych lub dzieci w wieku powyżej dwóch.

Podrażnienie skóry

Grubą warstwą Vicks VapoRub jest stosowane na skórę pacjentów potrzebujących kaszel i ból ulgę. Ta maść może spowodować niewielkie podrażnienia w miejscu stosowania u niektórych pacjentów. W takim przypadku można zauważyć, że skóra pojawia się czerwony lub podrażnionej i można zacząć swędzieć po leczeniu. Takie negatywne skutki Vicks VapoRub wydają się być drobne i ustępują zaraz po zabiegu. Czy ten lek jest stosowany więcej niż zalecane trzy razy w ciągu 24-godzinnego okresu, czy to jest niewłaściwie zastosowane w nozdrza lub na rannych lub uszkodzoną skórę, zwiększa się ryzyko podrażnienia skóry.

Niewydolności oddechowej

W 2009 badania opublikowane w czasopiśmie naukowym "Piersi" Naukowcy odkryli, że wykorzystanie Vicks VapoRub u dzieci w wieku poniżej dwóch lat może pogorszyć problemy z oddychaniem. To niewłaściwe użycie Vicks VapoRub może prowadzić do zwiększonego nosa zapalenie i śluzu produkcji, co może być przyczyną niewydolności oddechowej u niemowląt. Ten lek powinien być stosowany jedynie, zgodnie z zaleceniami, aby uniknąć tych negatywnych skutków Vicks VapoRub.

Reakcji alergicznej

Reakcja alergiczna na Vicks VapoRub może wystąpić u niektórych pacjentów, jednak taka odpowiedź jest dość rzadkie. Objawy reakcji alergicznej pokrzywka, obrzęk jamy ustnej, trudności w oddychaniu lub ucisk w klatce piersiowej. Jeśli takie objawy wystąpią, zatykać przy pomocy ten lek i zgłosić te negatywne skutki do lekarza od razu.

Vick pary rub leczyć grzyba paznokci

Vick pary rub leczyć grzyba paznokci

Paznokieć grzyb zwykle zyski wejścia do łóżka paznokieć, kiedy nastąpił uraz do paznokci, takie jak crack lub podział. Po grzyba weszła, ciepłym, ciemnym otoczeniu, że znajdzie w buty i skarpetki zachęca do rosnąć i rozprzestrzeniać. Według sieci zdrowia stóp standardowe leczenie paznokieć grzyb polega na leki na receptę lub usunięcie częściowe pełne paznokci. Wiele osób chce uniknąć trudnych leki i bolesne leczenie i zwracają się do remedium na paznokieć grzyb może nie podejrzewasz: Vicks VapoRub.

Dowód

Vick pary rub leczyć grzyba paznokci

Wydaje się, jakby Vicks VapoRub został lekarstwo na prawie wszystko, od kaszlu do przekrwienie klatki piersiowej na zatkany nos. Teraz Vicks wyłania się jako lekarstwo dla grzyba paznokci. Może mieć co zaczęło się jako przypadkowe środka domu ma teraz studium medyczne jego kopię zapasową. Naukowcy z Uniwersytetu stanu Michigan badali skutki Meijer leczniczych klatki piersiowej trzeć na paznokieć grzyb i znaleźć stosunek kamfora, Olejek eukaliptusowy i mentol być skuteczne w leczeniu grzyba. Podczas marki Meijer, ma dokładnie sam stosunek składników, które Vicks VapoRub ma, co wyjaśnia, dlaczego ludzie mają tyle sukces z Vicks.

Aplikacja

Vick pary rub leczyć grzyba paznokci

W leczeniu paznokieć grzyb z Vicks VapoRub, czyste i przycinanie paznokci. Umyć je dobrze i upewnij się, że są one całkowicie suche. Herb paznokieć z Vicks i pamiętaj uzyskać żelu głęboko w boki paznokcia i jak daleko pod spodem jak to możliwe. Jeśli masz wszelki trzaski w paznokcia, pocierać głęboko do nich. Po paznokci jest objęty, następnie owinąć bandażem lekkie gazy lub klej bandaż wokół paznokci do ochrony Vicks od ścieranie się skarpetki lub coś innego. Pozostawić na i niech żel wchłania się do paznokci. Powtarzać codziennie. Czas potrzebny do zauważyć, że wyniki mogą być wszędzie od 10 dni do 6 tygodni, w zależności jak głębokie jest grzyba.