adcov.com

jakanie u dzieci sylabowe

Zatrucie w ołów Farba Dzieci

Zatrucie w ołów Farba Dzieci

Ekspozycja prowadzić u małych dzieci może prowadzić do zaburzenia umysłowe i fizyczne, nawet jeżeli dziecko jest narażona tylko w małej ilości ołowiu. Dzieci w wieku poniżej 6 lat, występuje zwiększone ryzyko uszkodzenia w wyniku zatrucia ołowiem, ponieważ ich mózgi i ciała są w trakcie szybkiego rozwoju. Mayo Clinic informuje, że powtarzające się narażenie na działanie ołowiu zwiększa ryzyko toksycznego zatrucia ołowiem.

Objawy

Dziecko nie może wykazywać objawy zatrucia ołowiem, aż do ilości ołowiu w jego ciało osiąga niebezpieczny poziom. Jako poziom ołowiu w jego krwi wzrasta, może on stać się rozdrażniony i trudno się skoncentrować. Fizyczne objawy mogą obejmować zmniejszenie apetytu, utrata masy ciała, bóle brzucha, wymioty i zaparcia. Ponadto, skóra dziecka może pojawić się blado.

Farba

Aż 4 mln domów w Stanach Zjednoczonych może stanowić istotne zagrożenie dla zatrucia ołowiem dla dzieci, zgodnie z Centers for Disease Control (CDC). Większość z tych domów zostały zbudowane przed 1978, kiedy farba na bazie ołowiu został zbanowany. Jak stare farby i pogarsza płatków, ołowiu może stać się w powietrzu cząstki, stawiając małe dzieci w domu na ryzyko wdychania.

Noworodki

Noworodki nie są zwolnione od zatrucia ołowiem, jeśli ich matki były narażone na prowadzić w czasie ciąży. Oprócz matki wdychania pyłu ołowiu farba, jej ryzyko urodzenia dziecka z wzrostem zatrucia ołowiem czy ona pali, CDC podano w broszurze "profilaktyka zatrucia ołowiem u dzieci." (Patrz Zasoby).

Ryzyka dodatkowe ekspozycji

Oprócz ekspozycji na dym papierosowy i starej farby, dzieci napotykają na zwiększone ryzyko zatrucia ołowiem z innych źródeł. Gleba w stoczni w odnowionych domach może nieść podwyższony poziom ołowiu, a dzieci nie powinny grać w których gleba może być zanieczyszczony. Stare ołowiane rury wodociągowe są źródłem obaw, a woda używana do picia lub przygotowywania żywności powinny pochodzić wyłącznie z kranu zimnej wody od ciepłej wody może przekazać więcej cząstek ołowiu.

Diagnoza

Ołów gromadzi się we krwi dziecka z wielokrotnej ekspozycji. CDC informuje, że nie istnieje bezpieczny poziom ołowiu we krwi (BLL) i zaleca badania dziecka w 1. roku życia i ponownie, kiedy okazuje 2. Test dla ołowiu składa się z ukłucie na palec dziecka. BLL wyższa niż 10 mikrogramów na decylitr jest uważane za niebezpieczne.

Kamienie milowe w rozwoju emocjonalnego u dzieci

Kamienie milowe w rozwoju emocjonalnego u dzieci

Prawie każdy zna terminu "Terrible Dwójki". Dziecko, które jest 2 lat przeżywa rozwoju emocjonalnego, które mogą przekształcić się trochę kochanie do trudnej, furia, rzucanie, Wild Child. Wszystkie dzieci przechodzą przez emocjonalne stadiach rozwojowych, choć niektóre dzieci mogą przejść przez nich wcześniej niż inni i etapy mogą być bardziej nasilone.

Odtwórz

Gra pomaga w rozwoju emocjonalnego dziecka. Gdy bawi się z innymi dziećmi, dziecko uczy się, jak współdziałać, udział, stają się w cierpliwość i komunikować. Dziecko uczy się reguł, konflikty i jak rozwiązywane są problemy, gdy gra się z innymi. Starsze dzieci stają się bardziej niezależne od swoich rodziców, jak zyskać poczucie jaźni. To może być frustrujące czas, ponieważ wszystko jest dla nich nowe. Potrzeba czasu dla dziecka, aby nauczyć się kontrolować wybuchy emocjonalne.

Pierwszy rok

Kiedy dziecko jest 2 lub 3 miesięcy, zaczyna uśmiecha, pokazuje cierpienie i wyraża radość. Kiedy jest 3 lub 4 miesiące będzie on wyrazić zainteresowanie, zaskoczenie, frustracji, radości i bólu. W wieku od 4 miesięcy do 9 miesięcy, dziecko będzie rozwijać specyficzne przywiązanie do swego pierwotnego opiekuna. Będzie też pokazać gniew, strach i może wyrazić nieśmiałość. Wyświetlacze dla dzieci radość, rozwija poczucie humoru i jest bardzo zdolna protestują. Gdy dziecko zbliża się do wieku 1, może on rozwijać obcy lęk. Dziecko nie pozwoli obcym go odebrać, a może nawet odmówić na nią patrzeć. Lat będą czuły, przekonujący, ciekawy, a czasem straszne, a innym razem protestują.

II rok

W tym czasie dziecko kończy 18 miesięcy, on ma cały arsenał wyrażeń emocjonalnych, w tym napady złości, która może stać się bardzo namiętny. 2-latek może być bardzo przyjazny, łagodny, emocjonalnie zrównoważony, spokojny, kochający, docenia i entuzjazmu, a następnie o czasie odwraca 2 1/2, staje się łatwo sfrustrowany, rytualne, rzuca pasuje bez wyraźnego powodu, krzyki , jest niepewna, napięta, sztywna i wybuchowy.

Trzy-letni

Do czasu osiągnięcia przez dziecko 3 roku uspokoiła trochę i jest zdolny do interpretowania intonacji i mimiki. Jest przyjazny ponownie, interesują uczucia innych dzieci, nie wydaje się spokojny i bezpieczny. 3-latek jest chętny do pomocy i łatwo spełnia. Zaczyna się utrzymać swoje emocje i frustracje pod kontrolą. Jednak kiedy okazuje 3 pół roku jest w stanie być niespokojny, apodyktyczny i niepewna. On nie będzie posłuszny i samowolny. Potrafi być bardzo niespójny w swoich działaniach.

Cztery-letni

4-letni pokazuje zdecydowaną osobowość i ponownie stać się emocjonalnie zrównoważony, bezpieczny i spokojny. Uwielbia niczego nowego, a także emocji i przygody, a jest w stanie pokazać współczucie i troskę. W połowie jej czwartym roku może ona zacząć zachowywać się w warunkach ekstremalnych. Nienawidzi rzeczy, kocha rzeczy, ona posiada i wyolbrzymia i krytykuje i bossów ludzi wokół. 4-latek może przeklinać i może zacząć kłamać. Ona rozwija przywiązanie do rodzica płci przeciwnej.

Pięć-letni

5-latek rozwija się i jest emocjonalnie ekspresyjne. Jest on samoistnie, co oznacza, że ​​chroni się przed nadmierną stymulacją. On jest zazwyczaj bezpieczny, wydaje się szczęśliwy i cieszyć się życiem. Sześć miesięcy później, może on stać się kłótliwy i odmawiają posłuszeństwa. On może mieć wybuchy gniewu i wyrazić zazdrość nad jego kolegów. 5-latek może być bardzo czuły i bardzo wrogo. Może stać się bardzo wymagający i wybuchowy, jak on ma na niezależność od rodziców.

Toniczno-klonicznych u dzieci

Toniczno-klonicznych u dzieci


Toniczno-klonicznych lub grand mal, napady występują najczęściej u małych dzieci. Napady zwykle powodują dzieci do utraty przytomności, gleby siebie i przesunąć w sposób niekontrolowany przez kilka minut. Rodzice i inni opiekunowie muszą zrozumieć, jak zachować bezpieczeństwo dzieci podczas napadu toniczno-klonicznych i wiedzieć, kiedy szukać pomocy medycznej wykraczającej poza pierwszą pomoc dla dziecka, która miała atak.

Przyczyny

Występują wszystkie napady toniczno-kloniczne, gdy znaczna część sieci synaps, które transmitują sygnały elektryczne w poprzek i od usterek mózgu. Przyczyną tego powszechnego awarii różni się od osoby do osoby i konkretnej przyczyny jednym toniczno-nigdy nie może być wskazała. Lekarze klasyfikacji napadów bez znanej przyczyny jako "idiopatyczne". Uznane przyczyny napadów toniczno-to wysokie i szybko rosnące gorączki (to drgawki gorączkowe), padaczka, uszkodzenia mózgu, infekcje, udar, niewydolność nerek, guzy mózgu, zaburzenia równowagi elektrolitowej, niedożywienia i przedawkowania alkoholu lub narkotyków, lub ostrej wycofania.

Częstość

Statystyki opracowane przez Epilepsy Foundation wynika, że ​​dzieci są najbardziej podatne na napady idiopatyczne, padaczką i gorączkowych. Spośród 300 tysięcy Amerykanów, którzy cierpią pierwsze zajęcia każdego roku 120 tysięcy to dzieci młodszych niż 18 lat, a aż 100 tysięcy to dzieci młodsze niż 5 lat, którzy doświadczają drgawki gorączkowe. Niektóre 45.000 dzieci w wieku poniżej 15 lat z rozpoznaną padaczką się co roku, ale nie każdy z tych dzieci cierpi napadów toniczno-klonicznych. Fundacja zwraca uwagę, że padaczka napadów toniczno-klonicznych występują najczęściej u dzieci młodszych niż 10 lat.

Aura

Przed wystąpieniem napadu, dziecko może skarżyć się na smaku i zapachu żywności zabawny, będąc głowy lub mające zaburzenia widzenia. Lekarze kategoryzować te zmiany sensoryczne, jak również łagodne halucynacje, jak "aury". Gdy dziecko rozwija aurę, rodzice i opiekunowie muszą rozpocząć przygotowania do wystąpienia napadu padaczkowego. Zajęcie nie można zapobiec, ale dziecko powinno, jeśli to możliwe, być przeniesiony do prywatnej miejscu wolnym od obiektów, które mogą spowodować obrażenia.

Objawy napadów

Toniczno-klonicznych napadów ma dwie różne fazy. Podczas krótkiego --- zwykle mniej niż minutę - fazy tonik, dziecko oddech powoli i może nawet przestać oddychać. Jeśli dziecko wznawia oddychanie po zajęciu, żadne środki resuscytacji są konieczne. Dziecko również się sztywne do tego stopnia sztywności i prawie zawsze przechodzą na zewnątrz. Utrata kontroli mięśni może doprowadzić dziecko sika lub kału na siebie.

Kloniczne faza zajęcia cechuje szybkich, ostrych skurcze różnych mięśni. Dziecko może gryźć się w język lub wnętrza jego ust. To może trwać przez dwie lub trzy minuty, przy czym projekty szarpanie coraz mniej częste i mniej nasilone jak tonik przejściach fazowych. Dziecko może pozostać nieprzytomny przez kilka minut po tym, jak został zatrzymany zajęcia.

Objawy po neurologiczne

Dziecko na ogół nie pamięta, co się z nim stało podczas napadu toniczno-klonicznych i będzie prawie zawsze zmęczony, słaby i zdezorientowany, kiedy odzyskuje przytomność. Ogólne osłabienie może utrzymywać się do dwóch dni, a dziecko może skarżyć się na bóle głowy po zajęciu.

Pierwsza pomoc

Padaczka Fundacja zdecydowanie ostrzega rodziców i opiekunów od wkładania przedmiotów do ust dziecka podczas napadu toniczno-klonicznych. Wszystko, co umieścić w ustach dziecka zajęcia z zamiarem utrzymania drożności dróg oddechowych otwarte lub zapobiegania urazom ugryzienie jest zagrożenie uduszenia. Najlepszym sposobem ochrony dziecka podczas napadu toniczno-klonicznych go jest w pozycji na boku, rozluźnić każdą odzież obcisłą, walczyć z pragnieniem, aby powstrzymać go i upewnić się, usta są wolne od przeszkód --- wkładając palce, jeśli jest to konieczne. Wykonać sztuczne oddychanie, jeśli tylko nie wznowił on sam oddycha raz faza kloniczne zdał. Wreszcie, jak informuje Fundacja Padaczka "Bądź uspokajające i podtrzymujące kiedy świadomość wraca."

Szukam opieki medycznej

Rodzice lub opiekunowie powinni zasięgnąć opieki medycznej dla każdego dziecka, które właśnie doświadczyłem swojego pierwszego napadu toniczno-klonicznych. Dziecko z drgawkami należy udać się do lekarza, jeśli jego drgawki trwają dłużej, lub stać się bardziej surowe niż zwykle, jeśli przeżywa nowe objawy, takie jak wymioty i wypadanie włosów, lub jeśli ma więcej niż jeden napad w krótkim odstępie czasu.

Panayiotopoulos Syndrome & Autonomiczne Dzieciństwo Objawy neurologiczne

Zespół Panayiotopoulos lub wczesnym początku dzieciństwo łagodny guz padaczka, pochodzi z obszaru mózgu, który jest odpowiedzialny za widzenie. Dzieci mogą rozwijać te napady w wieku od 17 miesięcy do lat 8, czy mają predyspozycje genetyczne.

Objawy Panayiotopoulos

Według Epilepsy Foundation, dzieci z zespołem Panayiotopoulos zwykle pojawiają napady krótko po zaśnięciu. Napady te są mniej niż 10 minut w czasie i może to wymioty, patrząc na bok i skurczów mięśni po jednej stronie lub obu stronach ciała dziecka. Dzieci mogą mieć zaburzenia świadomości lub pełnej świadomości podczas napadów.

Panayiotopoulos wyzwalacze

Napady zespół Panayiotopoulos mogą być wywołane przez przejście z ciemnego pokoju do pokoju ze światłem, będzie z zapalonego pokoju zaciemnionym pokoju lub przez włączenie światła wyłączone.

Migrena Podobieństwo

Dzieci mogą rozwijać bóle głowy i zobaczyć błyski światła i kolorowe kształty przed, w trakcie lub po Panayiotopoulos zespół zajęcia, które są podobne do objawów migreny.

Panayiotopoulos Rokowanie

Większość dzieci z zespołem Panayiotopoulos wyrastają stanu w ciągu kilku lat.

Objawy autonomiczne

Kilka rodzajów napadów dzieciństwa mogą zawierać autonomiczne objawy takie jak pocenie się, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej lub moczu. Zaczerwienienie skóry lub bladość i rozszerzenie źrenicy może wystąpić z tych napadów.

Drgawki u dzieci chowane

Drgawki u dzieci chowane


Zajęcie jest nieprawidłowa aktywność elektryczna w mózgu. Dzieci mogą mieć napady z wielu powodów. Niektóre napady są krótkotrwałe lub wystąpić tylko raz. Mogą być one wynikiem ostrej choroby lub urazu mózgu. Pewne warunki, takie jak epilepsja, przejawia się w powtarzających się lub długotrwałego leczenia seizures.The dla napadów zależy od przyczyny lub etiologii. Drgawki, które nie są łatwo kontrolowane z przeciwdrgawkowych leków określane są jako "chowane" drgawki.

Definicja

Drgawki, znane także jako drgawek, występują, gdy aktywność elektryczna w mózgu idzie krzywo. Zwykle układ nerwowy kontroluje funkcje organizmu, takie jak ruchy mięśni i procesów myślowych z impulsy elektryczne podróży i dół włókien nerwowych. Czasami są nieprawidłowe sygnały, powodując mimowolne ruchy lub zmiany w poziomie świadomości. Zajęcia mogą trwać tylko kilka sekund, lub może być wydłużony. Jeśli zajęcia nie przestaje w ciągu kilku minut, może przekształcić się w stan padaczkowy, w stanie zagrażającym życiu.

Objawy

Istnieje wiele rodzajów napadów, zależnie od części mózgu są zaangażowane w nieprawidłową aktywność elektryczną. Napady częściowe obejmować tylko jedną część mózgu. Konwulsje te mogą być bardzo krótkie --- sekund --- i dziecko nie może utracić przytomność. Uogólnionych wiążą obie strony mózgu i co oczywiste objawy w różnych częściach ciała. Drgawki mogą być rzucający czary, szarpanie ramion lub nóg, bicie warg, oczy kilkakrotnie rzucając na bok, i więcej, w zależności od części mózgu zaangażowanej.

Przyczyny

Istnieje wiele przyczyn napadów, ale u dzieci, często zdarzają się napady gorączki ("drgawek gorączkowych"). Inne przyczyny mogą być infekcje, uraz głowy, wada mózgu, guzy mózgu, oraz zaburzenia równowagi metabolizmu leków w organizmie. Ponieważ pierwszy rok życia to czas szybkiego wzrostu mózgu, dzieci mają większe ryzyko napadów niż starszych dzieci. Niekiedy przyczyną napadu może być widoczne, nawet przy dokładnym medycznego obróbce ("idiopatyczne napadów"). Dzieci, które mają dwa lub więcej drgawki bez gorączki w ciągu roku może być zdiagnozowane z "padaczki".

Diagnoza

Pediatrycznych neurologów są specjalnie przeszkoleni lekarze zdiagnozować napady u dzieci. Istotną częścią tej diagnozy jest obserwowanie objawów. Badania mogą również przyczynić się do ustalenia przyczyny. EEG (elektroencefalogramu) rejestruje fal mózgowych w celu ustalenia, czy istnieją jakiekolwiek zaburzenia aktywności elektrycznej w mózgu. Nakłucia lędźwiowego kręgosłupa lub zaczepów, ułatwia określenie, czy zakażenie ośrodkowego układu nerwowego. MRI lub CT skanuje zarówno wytwarza obrazy mózgu w celu określenia, czy są jakieś wady, guzy lub krwawienia w mózgu.

Leczenie

Nie wszystkie napady wymagają leczenia. Drgawki gorączkowe, które występują podczas choroby nie są zazwyczaj traktowane. Leczenia zależy od przyczyny i częstotliwości napadów. Leki przeciwpadaczkowe są leki, które kontrolują napady. Istnieje wiele leków, w tej klasie, które mają różne działania w mózgu. Lek ten jest zazwyczaj wybrana w oparciu o rodzaj zajęcia (ogniskowego lub uogólnionego). Inne leczenie może obejmować operacji lub ketogeniczna dieta.

Napady chowane

Napady chowane jest określenie laika przez dłuższy, klastrowych lub częstych napadów, które są trudne do zatrzymania. To nie jest diagnoza medyczna. Prawdopodobnie jest to kontaminacja lub mieszany słowo, które łączy w sobie terminów medycznych "oporny" (co oznacza, napady słabo kontrolowane) i "trudny" (co oznacza, niekontrolowane drgawki). Termin medyczny "oporny na leczenie napady" zostało zdefiniowane w klinice Mayo jako "Brak odpowiedzi na co najmniej dwóch właściwych leków przeciwzatarciowe." Czy trudny, oporny lub chowane, te napady, zgodnie z Mayo Clinic, "mieć efekt dezaktywacji, na jakość życia."

Rokowanie

Chociaż nie ma lekarstwa na wprost napadami, wiele dzieci z napadami mieć dobry wynik i przerastać ich napady jak ich mózgi rozwijać i dojrzewać. Często, wynik jest zależny od przyczyny napadów. Niektóre dzieci mogą być utrzymane napadów z leków przeciwdrgawkowych i ostatecznie odzwyczaić leki. Niektóre wymagają bardziej intensywnego leczenia i ściślejszego monitorowania, więcej badań i wyższych dawek różnych leków, ale nawet te dzieci mogą być w stanie prowadzić normalne życie, jak ich mózgi rosną i rozwijają się.

Botox i dzieci chorych z mózgowym porażeniem dziecięcym

Botox i dzieci chorych z mózgowym porażeniem dziecięcym


Wyjątkowo napięte mięśnie okazać się objawem porażenia mózgowego, zaburzenie neurologiczne, które utrudnia ruch ciała i koordynację mięśni. Porażenie mózgowe mogą być spowodowane uszkodzeniem płodu, powikłań porodowych lub ciężkich obrażeń poniesionych w ciągu pierwszych kilku lat życia. Spastyczny mięśni spowodowane przez CP może codzienność trudne. Istnieje kilka zabiegów mózgowe porażenie zmniejszyć te trudności. Czasami różne opcje terapeutyczne mogą być połączone w jednym porażenie mózgowe planu leczenia. Terapii Botox jest jednym z tych opcji leczenia.

Terapia botox

Terapii Botox jest często związane z medycyny estetycznej, ale również korzyści botox terapia osób z CP. Botox pochodzi z toksyną botulinową typu A, powoduje, że bakterie zatrucie żywności. Botox działa poprzez blokowanie transmisji między układem nerwowym a mięśniami, powodując rozluźnienie mięsni. Terapii Botox może być pomocne dla osób, których mocno mięśnie powoduje problemy funkcjonowania, bólu lub deformacje, takie jak niezgrabny chód lub przemieszczenia stawu biodrowego.

Procedura

Lekarze botox terapia poprzez podawanie zastrzyków. Zastrzyki mogą być wykonane z wielu małych i dużych mięśni. Obszary, na górnej części ciała, za które może być pomocne botox obejmują ramiona, łokcie i nadgarstki, a obszary, na dolnej części ciała, które mogą skorzystać z terapii botox to biodra, kolana i kostki. Lekarze mogą dać pacjentom środek paraliżujący przed zastrzyków w celu zmniejszenia bólu w miejscu wstrzyknięcia. Zgodnie z porażeniem mózgowym Źródło skutki botox wstrzykiwań zwykle trwa około czterech miesięcy. Po zastrzyki mijać, może być potrzebna nowy zestaw zastrzyków.

Korzyści

Terapii Botox może pomóc w poprawie dziecka pewności siebie, pozwalając mu być bardziej niezależne. Zrelaksowany mięśni stworzony przez terapii pielęgnacji może botox dający zadania, takie jak ubieranie i karmienie, łatwiej zrobić. Dodatkowo zrelaksowany mięśni może zmniejszyć ból spowodowany spastycznością mięśni oraz poprawy równowagi. Dla fizjoterapeutów pracujących z dziećmi, zastrzyki z botoksu dać terapeuta zwiększony zakres ruchu do pracy.

Ostrzeżenie

Za dużo botoksu może być śmiertelne. Zastrzyki z botoksu są w 50-jednostkowych i 100-jednostkowych fiolek. W żadnym momencie nie powinno dziecko być wstrzykiwany z ponad 400 jednostek botoksu, według Instytutu Rozwoju Dziecka. Instytut Rozwoju Dziecka wskazuje również pojedyncze mięśnie nie należy podawać więcej niż 50 sztuk każdy. Kolejna seria zastrzyków nie należy podawać do trzech miesięcy minęło.

Rozważania

Zgodnie z porażeniem mózgowym Źródło, terapia botox jest najbardziej skuteczne w dzieci w wieku 6 lat lub młodszych. W tym wieku organizm dziecka jest w fazie rozwoju, co pozwala na zastrzyki z botoksu, aby mieć bardziej trwały wpływ na organizm. Na przykład, przyjmując zastrzyki z botoksu w biodrach może zapobiec przemieszczenie biodra. Fizjoterapia może pomóc dzieciom uzyskać maksymalne korzyści z leczenia botox przez intensywne rozciąganie.

Naturalne środki na kaszel u dzieci

Żadne dziecko nie ucieka jego pierwsze kilka lat bez cierpienia przynajmniej kilka napady kaszlu. Kaszel może być spowodowane przez czynniki drażniące w powietrzu lub z powodu wirusowego zakażenia błony śluzowej nosa i gardła. Kaszel jest poważniejsza dolegliwość u dzieci niż u dorosłych, gdyż może to mieć wpływ na spożycie żywności dziecka i spać, jeśli kaszel zaburza ich sen. Dzieci również wydają się być bardziej drażliwy niż dorośli w kontaktach z kaszlem. Zamiast brać dziecko do pediatry na każdym ataku kaszlu, spróbować naturalnych środków.

Zabiegi zewnętrzne

Jeśli dziecko kaszle z powodu flegmy lub suchą, szorstki gardła, trzeba uspokoić proces oddychania, najlepiej jak można. Pokarmy dostarczą organizmowi właściwego paliwa, ale do natychmiastowej ulgi, umieścić nawilżacz w pokoju dziecka. Ciepły olej kokosowy i pocierać ją na klatce piersiowej dziecka przez pięć minut, a następnie powtórzyć w górnej części pleców. To uspokoić dziecko i pomóc zachować kaszel dala podczas snu, co umożliwia spokojny sen, aby powiadomić ich system immunologiczny do pracy. Można również de-skórze pięć lub sześć ząbków czosnku i przełóż je wzdłuż łańcucha. Związać łańcuch na szyi, tworząc naszyjnik dziecko może spać z. Czosnek uważany jest za cud lekarstwo na kaszel wspólnego i zimnej, a Twoje dziecko będzie korzystać z wdychania oparów, jak śpi.

Dietetyczne środki zaradcze

Zacznij dzień od dziecka z małą dawką imbiru i herbaty. Dodaj 3 lub 4 krople soku imbirowego do jednej łyżeczki do herbaty regularnym dziecko do podjęcia. Pomoże to zmniejszyć i zapobiec kaszel. Daj winogron lub sok z winogron, które działają jako środek wykrztuśny, z dzieckiem. Jedna szklanka soku z winogron w połączeniu z łyżeczką miodu jest zalecana dzienna dawka. Można zrobić doskonały syrop na kaszel przez zmieszanie 1 łyżeczkę soku z cebuli z 1 łyżeczką miodu i umożliwiając połączenie siedzieć przez cztery lub pięć godzin, zanim podawanie. Twoje dziecko ma 3 gramów kurkumy dwa razy dziennie do walki kaszel. Do twardych suchy kaszel, parzenia herbaty z anyżem w nim i pić dwa razy dziennie.

Poważne objawy urazów szyi u małych dzieci

Poważne objawy urazów szyi u małych dzieci


Urazy szyi w malucha może wystąpić od spadków i walić głową o ścianę lub mebel. Szyje młodych dzieci są delikatne i nie wystarczająco wspierają ich głowami, więc w przypadku wystąpienia szkody dla głowy lub szyi, to może łatwo oderwać lub ścięgna siniak na szyi. Niektóre urazy są niewielkie, ale inne są poważne i powinny otrzymać natychmiastową pomoc lekarską.

Ból

Maluchy wykazują krzycząc i płacząc, jeśli odczuwasz ból w okolicy szyi. Mogą trzeć na szyjach, zwłaszcza z tyłu szyi. Mogą skarżyć się na ból szyi, czy płakać, gdy dotknąć ich szyi. Ich mięśnie szyi może pojawić się obrzęk. Może również odczuwać ból w innych dziedzinach obok szyi, na przykład zestrzelenie rękę lub narzekać, że jego głowa boli. W poważnych obrażeń szyi dziecko nie może przestać płakać.

Nieprawidłowe oddychanie

Uraz szyi może spowodować uszkodzenie układu nerwowego i wpływa na oddychanie. Nieprawidłowe objawy oddechowe mogą zawierać płytki oddech, kłopoty biorąc oddech lub trudności, biorąc głęboki oddech.

Nudności i wymioty

Urazów głowy i szyi, czasami idą w parze. Jeśli Twoje dziecko wykazuje nudności, wymioty i zawroty głowy, mogą spadły i rannych zarówno ich głowy i szyi.

Trudności w poruszaniu Neck

Objawem poważnych obrażeń szyi może obejmować trudności dla dziecka do poruszania szyję. On nie może być w stanie obrócić szyję bez bólu.

Pieszo

Twoje dziecko może wykazywać spaceru lub stojącej trudności z powodu kontuzji szyi. Mogą one stać się zawroty głowy lub mają problemy równowagi. Czasami trudno jest odróżnić to w małych maluchów, którzy dopiero zaczynają się stać i chodzić, ale należy zauważyć, jeśli coś jest niezwykłego w sposób Twoje dziecko jest w ruchu.

Uczniowie i inne objawy

Uczniowie mogą się rozszerzone lub jeden uczeń może wydają się większe, niż inne poważne obrażenia szyi. Dzieci mogą również stać się bardzo drażliwy lub niepocieszony. Utrata przytomności może wystąpić drętwienie w nogach lub rękach lub drgawki. Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, jeśli dziecko wykazuje objawy urazu szyi lub głowy.

Hip Problemy dzieci

Hip Problemy dzieci


Najczęstszym problemem u dzieci jest modny rozwojowej dysplazji stawu biodrowego lub DDH. Dotyczy to niemowląt i małych dzieci. Według Szpitala Dziecięcego Lucille Packard, DDH występuje raz na 1000 urodzeń. Stan rozwija się w macicy i w czasie pierwszego dziecka roku życia. Jest to o wiele bardziej powszechne warunki w dziewcząt niż chłopców. Zależność pomiędzy udowej i panewki wpływa na jednym lub obydwu bioder. DDH mogą być łagodne lub ciężkie w zależności od dziecka i sytuacji. Jeśli jest to łagodny, hip dziecka jest w stawie, ale może stać się zwichnięte raczej łatwo. To się nazywa niestabilny dysplazja stawu biodrowego. W przypadku DDH jest ciężka, biodro może być częściowo lub całkowicie przemieszczone, który jest nazywany nadwichnięcie.

Przyczyna

Lekarze nie potrafią wyjaśnić, dlaczego występują problemy biodrowych u dzieci. Czasami wiązadła wokół przegubów są luzem, który może być dziedziczne. Inne czasy, położenia dziecka w macicy i po porodzie może mieć wpływ na powstawanie stawu biodrowego. Nacisk położony jest na biodrach, jeśli dziecko jest zamka podczas porodu, co przeciwdziała normalny rozwój.

Objawy

Może nie zauważyć żadnych objawów, ponieważ niektóre dzieci mogą nie odczuwa żadnego bólu. Jednak, nogi i pośladki dziecka może wyglądać inaczej. To może nie być zauważalne, aż zaczyna spacery. Twoje dziecko może mieć lekko utykając jeśli hip wpływa DDH. Może kołysać lub zataczając gdy idzie, jeśli warunek dotyczy obu bioder. Jednakże, może to być trudne do wykrycia nieprawidłowości w trakcie przemieszczania się, jeśli oba biodra są całkowicie przemieszczone.

Diagnoza

Wczesne rozpoznanie problemów biodrowych u dzieci jest niezbędne dla uniknięcia poważnych problemów. Wczesne badania kontrolne pediatra są najważniejszym narzędziem w diagnostyce biodrowego. Mieć dziecko ekranowane jak najszybciej, szczególnie jeśli była zamka lub jeśli masz w rodzinie problemów biodrowych. Lekarz będzie używać testów, takich jak badanie Barlow lub manewru Ortolani do wykrycia, jeśli biodro dziecka porusza się niewłaściwie.

Leczenie

Leczenie problemów biodrowego u dzieci zmienia się w zależności od wagi i wieku dziecka. Może trzeba umieścić dwie lub trzy pieluchy na dziecko w każdej chwili. Jeżeli to nie działa, istnieje specjalna wiązka zwany wiązka Pavlik które mogą być stosowane do wielu miesięcy. Dzięki temu jej biodra w miejscu. Jeśli dziecko jest starsze, lekarz będzie używać rentgenowskie, aby zobaczyć czy hip jest stabilny. Lekarz może zalecić stały program pomocy hip rozwijać prawidłowo.

Chirurgia

Starsze dzieci mogą poddać się operacji w leczeniu problemów biodrowych. To zrobić w znieczuleniu ogólnym. Chirurg przemieszcza biodro delikatnie i określa, czy można go umieścić z powrotem do gniazda. Używają fluoroskopii, czyli system rentgenowski, oglądać kości miednicy i biodra, jak w kolejce. Dziecko musi nosić gips od pasa do stóp trzymać stawu biodrowego w miejscu do tkanki dokręcić.

Pielęgnacja dziecięce Indywidualne Inne

Pielęgnacja dziecięce Indywidualne Inne


To jasne, dzieci nie rodzą się wiedząc, jak zachować się czyste, więc ważne jest dla rodziców, nauczycieli i opiekunów, aby wziąć na siebie odpowiedzialność za nauczanie ich higieny. Codziennej rutyny może być ustanowiony i wzmocnione, gdy dzieci są małe, dzięki czemu zdrowe nawyki, by stać się drugą naturą. Znaczenie higieny osobistej można podkreślić poprzez zabawy, takie jak gry, rzemiosła i piosenek, podczas gdy w domu lub w środowisku szkolnym.

Szczotkowania zębów Inne

Eksperyment jaj, gdzie jajko jest zanurzone w occie i lewo, aż stanie się miękki i żółty, to taki, który pokazuje, jak najbardziej dramatycznie zęby mogą stać się zepsute. Dzieci mogą też zrobili dziurę w skórze jabłka i obserwować jej rozwój ponad tydzień; odnoszące się przebijać brązowienia do jamy. Praktykować stosowanie dobrych technik szczotkowania zębów przez szczotkowanie skóry jabłka. Książki takie jak "The Berenstein Niedźwiedzie dentysty" może również przypominać dzieci dobrych nawyków szczotkowania w zabawny sposób.

Mycia rąk Inne

Mycie rąk jest elementem higieny, że dzieci często chcą pominąć. Działania, takie jak pokrycie kids ręce w blasku, prosząc ich, aby go zmyć, a następnie zbadaniu miejsca, gdzie brokat jest nadal obecny pomoże dzieciom wizualizację obszarów problemowych, a skupić się na czyszczenie każdej części ich rękach. Lub dla większej grupy dzieci, dać jedno dziecko garść konfetti lub papierowych kwadratów jak wtedy wszystkie dzieci podają sobie ręce nawzajem przez 30 sekund "zarazkami".; dziecko z "zarazkami" powinien dać trochę papieru do każdego dziecka, on podaje rękę, a dzieci te powinny następnie przekazać je dzieciom ich uścisnąć dłoń. Omówienia podczas mycia rąk jest niezbędna: po skorzystaniu z toalety, kaszel lub kichanie.

Zajęcia szczotkowanie włosów

Masz dzieci rysować twarze na talerze papierowe i dać im przędzę do dodania ich włosy. Podczas gdy klej wyschnie, porozmawiać o tym, co dzieje się, kiedy ich włosy nie jest pod opieką. Niech wykazać unbrushed włosy na papierowe talerze. Pokaż dzieciom jak używać pędzla delikatnie, tak aby nie ciągnąć ani zranić. Daj im szczotki z miękkim włosiem, aby ćwiczyć na siebie. Bądź pewien, każde dziecko ma swój własny pędzel i wyjaśnić, dlaczego szczotki do włosów są pozycja nie należy dzielić.

Pielęgnacyjne dla dzieci starszych

Nawet dzieci, które są dobrze po wieku, kiedy muszą mieć pomoc czesanie włosów, higieny osobistej może być problem. Starsze dzieci będą bardziej podatne na omówienie higieny osobistej, niż grać w gry uwodzenie lub robi rzemiosła. Porozmawiaj z nimi o użyciu dezodorantu, mycia twarzy i utrzymanie suchej stopy. Rozważ prowadzenie poufnych dyskusji o różnicach kulturowych w zakresie zasad higieny oraz o wykonywaniu wrażliwość wobec swoich rówieśników, aby uniknąć drażni o trądziku lub zapach ciała.

Objawy SM u dzieci

Objawy SM u dzieci


Według Dziecka Hospital w Bostonie, prawie 450.000 ludzi żyje ze stwardnieniem rozsianym w USA i Kanadzie. Istnieje szeroka gama objawów, dzięki czemu MS trudne dla lekarzy do zdiagnozowania. Objawy mogą być bardzo zbliżone do innych warunków i mogą one również zmieniać radykalnie od każdego dziecka. Wszystko zależy od miejsca powstania szkody w centralnym układzie nerwowym dziecka.

Rdzenia kręgowego

Zgodnie z University of California w San Francisco, to dziecko może wystąpić drętwienie, mrowienie i uczucie osłabienia lub szczelności, jeśli w jej mielina rdzenia kręgowego został uszkodzony.

Mózg

Jeśli Twoje dziecko uszkodził jego móżdżek, jego objawy mogą obejmować brak koordynacji lub równoważenia kłopoty.

Wizja

Dzieci z SM mogą również wystąpić problemy z oczami, takie jak niekontrolowane ruchy lub podwójne widzenie. Może nagle stracić także swoją wizję.

Saldo

Niezręczność lub osłabienie są częste działania niepożądane dla dzieci ze stwardnieniem rozsianym. Niektóre z nich posiadają także zawroty głowy i problemy z chodzeniem i równoważenia.

Inne częste działania

To także wspólne dla osób dotkniętych chorobą doświadczyć zmęczenie, niewyraźną mowę, problemy urologiczne, tremora, sztywność lub zdrętwienie ich części ciała.

Poznawcze

Niektóre dzieci mogą być dotkniętych łagodnych do ciężkich zaburzeń poznawczych. Obejmuje to trudności ze skupieniem uwagi, zapamiętywaniem i koncentracją. Ich szkolnych może być ograniczona.

Znaki i objawy SM u dzieci

Stwardnienie rozsiane jest neurologiczną chorobą, która dotyka tysięcy ludzi na całym świecie. Chociaż MS często diagnozowane gdy pacjenci znajdują się w późnych latach 20. nowe techniki prowadzi do dużo wcześniejsze wykrywanie choroby. Badacze nie znalazły bezpośrednią przyczynę MS ale uważa się, że u niektórych dzieci genetycznie predysponowany do choroby.

Fakty

MS atakuje centralny układ nerwowy. Choroba ma tendencję do uszkodzenia istotny nazywa mieliny, która tworzy się wokół komórek nerwowych. Blizny, które są produkowane w wyniku MS zakłócać normalnego funkcjonowania komórek nerwowych, co prowadzi do wielu objawów chorobowych'S. MS jest najczęściej diagnozowana w wieku pomiędzy 20 i 50. Mniej niż 5 procent nowych przypadków obejmują dzieci poniżej 16. roku życia są także więcej kobiet dotkniętych SM, niż mężczyzn.

Rodzaje

Istnieje wiele rodzajów MS stwierdzono u dzieci. Jednym z najbardziej powszechnych form jest spowodowane zaostrzająco-zwalniające SM. Dzieci z tego typu choroby przechodzą przez okresy remisji w których nie wykazują objawów. Symptomy pojawiają się tzw fazą nawrotu choroby. Ten typ SM mogą przekształcić się w postać wtórnie postępującą chorobą, która skraca czas pomiędzy nawrotów i remisji. Postępujące rzutowo MS jest rzadką postacią choroby, która stopniowo prowadzi do bardziej wyraźnych objawów. Łagodny MS występuje, gdy wszystkie objawy choroby ustępują i nie wrócić na czas.

Objawy

Dzieci z MS mogą wykazywać szeroki zakres objawów. Mrowienie lub drętwienie kończyn jest wielokrotnym częstym objawem choroby. Prawie połowa dzieci dotkniętych MS będzie wykazywać oznaki zmęczenia. Niektóre dzieci mogą również wystąpić skurcze mięśni, które mogą prowadzić do uczucia osłabienia mięśni. Oba jelit i pęcherza sterowania problemy mogą wynikać z początkiem MS.

Diagnoza

Diagnozowania SM może być trudne, ponieważ nie ma konkretnych badań, które dowodzi, dziecko cierpi na tę chorobę. Lekarze przechodzą drobiazgową procesu wykluczenia wszystkich innych chorób, takich jak choroby z Lyme lub Lupus przed diagnostyki dziecka z MS. MRI mogą być wykorzystane do określenia, czy istnieje jakiekolwiek płoszącą wzdłuż rdzenia kręgowego lub w mózgu, które mogą być wskazania MS. Lekarze zazwyczaj nie zdiagnozuje dziecka chyba że miał dwa ataki MS, które trwają dłużej niż 24 godziny każdy. Ataki muszą być minimum jednego miesiąca.

Leczenie

Obecnie nie istnieje lekarstwo na SM. Większość programów do obróbki przeznaczone dla dzieci są nastawione na leczenie objawów. Lekarze mogą polegać na steroidy w celach terapeutycznych w początkowych etapach MS. Sterydy mogą pomóc skrócić atak, który może zapobiec inne objawy od opracowania. Lekarze mogą zalecić dodatkowe leki, które są kierowane w stronę konkretnych objawów. Depresja jest częstym objawem u tych, którzy cierpią z powodu SM. Lekarze często przepisują antydepresanty, aby pomóc pacjentom radzić sobie z chorobą.

Czy bóle głowy Objawy SM u dzieci?

MS lub stwardnienie rozsiane jest choroba autoimmunologiczna. Choroba ta dotyka ośrodkowego układu nerwowego i posiada różne symptomy związane u dzieci.

Przyczyna

MS występuje, gdy układ odpornościowy atakuje mieliny organizmu, lub osłona obejmujące nerwy. Przyczyna MS nie jest znana, choć Narodowe Centrum Pediatric MS badacze uważają, że czynniki genetyczne, środowiskowe i uraz wszystkie odgrywają rolę.

Rozważania

MS dotyka wielu dzieci na całym świecie. Dzieci mogą wystąpić różne skutki stanu niż inni. Jednym z objawami SM jest głowy.

Znaczenie

Bóle głowy są jedną z mniej typowych objawów SM. Większość dzieci ze stanu doświadczyć bardziej częste działania niepożądane, takie jak zaburzenia czynności pęcherza moczowego, trudności z chodzeniem, ból, drętwienie i zaburzenia czynności jelit.

Ramy czasowe

Według Narodowego Pediatric MS Center, wszystkie objawy SM ma szansę być cykliczne. Dziecko doświadcza żadnych objawów SM nie mogą doświadczyć ich ponownie przez dłuższy czas, lub może wystąpić je częściej.

Leczenie

Przez leczenie choroby z lekami, które zatrzymują się na układ odpornościowy przed atakowaniem mieliny, objawy stanu może oddalać. Te leki należą: kortykosteroidy, interferony i Glatiramer. Lekarze mogą przepisać łagodne leki przeciwbólowe, aby pomóc w bólu głowy.

Migreny u dzieci

Migreny u dzieci


Kiedyś myślałem, że dzieci się nie dostać migreny, ale teraz wiemy, że nie jest to przypadek. Migreny mogą nękać osoby przez całe życie, w tym dzieciństwa. Najczęstszym typem migreny u dzieci nazywa migreny brzuszne lub przewlekłego wymioty. Dzieci mogą się klasyczną migrenę, zbyt.

Zakres problemu

Zgodnie z Mayo Clinic, zanim dziecko jest 17, 23 procent wszystkich dziewcząt i 8 procent wszystkich chłopców miał klasyczną migrenę (osłabiającego ból po jednej stronie głowy, że pochodzi z pozoru z znikąd). To są tylko dzieci, które zostały zdiagnozowane. Gdy dziecko nie może mówić lub ma kłopoty rozmawia z powodu bólu, to może być trudne dla dorosłych, aby zdiagnozować problem.

Rozszerzanie Uczniowie

Badania wzroku u dzieci polegają na rozszerzeniu uczniów z kropli do oczu zwanymi fenylefrynę i cyklopentolanu. Dzięki temu znacznie łatwiej szukać ciężkich chorób oczu, takich jak jaskra. Jednak te krople mogą często wywoływać klasyczną migrenę, w tym nudności, wymioty, nadwrażliwość na światło ekstremalnych i zawroty głowy. Efekty odejść w dowolnym miejscu od 2 do 24 godzin.

Brzucha Migreny

To wtedy, okresowo, dzieci się skurcze jelit, nudności i wymioty oraz ból. Ich powierzchnia często jest bardzo blada lub zaczerwieniona, jakby miał gorączkę (ale zazwyczaj nie mają gorączki). Zjawisko to występuje najczęściej u dzieci w wieku od 5 do 9 lat, to często odchodzi. Jednak większość dzieci z migreny brzusznej się dorośli z klasycznych migreny.

Znaki w bardzo małych dzieci

Od bardzo małych dzieci nie można mówić, że trudno ustalić, dlaczego płaczą. Jeśli mają migrenę, dzieci mają tendencję do ukrywania ich oczy z każdego światła, podłącz swoje uszy, wymioty lub masz rozstrój żołądka, i chcą pozostać w pozycji leżącej. Muszą ciemny, cichy pokój do odzyskania. Okłady z lodu na czole może również pomóc złagodzić ból. Wprowadzenie na białym maszyny hałasu może pomóc tym dzieciom, które stają się nadwrażliwe na dźwięk. Jeśli te ataki się zdarzyć więcej niż raz w miesiącu, wezwać lekarza.

Szkoda

Urazy głowy mogą powodować migreny u dzieci. Każde dziecko, które miał wstrząs mózgu należy do szpitala, aby sprawdzić, złamań czaszki lub innych uszkodzeń. Często kontuzje i urazy głowy, ból nie ustawić w aż godzin lub nawet dni po uderzeniu. Dziecko może również stać się bardzo mylić lub wolno poruszający.

Ostrzeżenie

Dorosłych ból głowy lub migrena leki są na ogół zbyt silny dla dzieci w wieku poniżej 16 lat. Żadne lekarstwo, ziołowy lub alternatywnych terapii należy, chyba że jest przepisywany przez lekarza.

Choroby metaboliczne u dzieci

Choroby metaboliczne u dzieci


Niektóre choroby metaboliczne mogą być zarówno wyniszczające i śmiertelne u dzieci. Niewiele można leczyć, ale kilka nie leczenie lub lekarstwa. Zrozumienie tych chorób, może dać wyobrażenie, czego szukać, jeśli chodzi o zdrowie dziecka. Skonsultuj się z pediatrą, jeśli dziecko zawiera żadnego z tych objawów.

Choroby

Choroba Wilsona jest chorobą, która powoduje, że korpus do zatrzymywania miedzi, który może być trujący. Konieczna niewielka ilość miedzi w celu zachowania zdrowia, ale uszkodzenie narządu może być spowodowane miedzi utworzenia w narządach takich jak mózg, oczu, wątroby i innych narządów. Tay-Sachsa jest chorobą, która zazwyczaj pojawia się w ciągu pierwszych kilku miesięcy życia, które powoduje wzdęcia komórek nerwowych spowodowanych substancji tłuszczowej zwanej gangliozyd. Leukodystrofia jest stopniowo degradacji istoty białej mózgu.

Przyczyny

W zdrowym organizmie, miedzi filtrowane krwi przez wątrobę i uwalniana w przewodzie pokarmowym. Mutacja w genie ATP7B wątroby powoduje nie być w stanie przetwarzać miedzi przy normalnej prędkości, powodując narastanie miedzi, które w końcu przechodzi przez krwi do innych organów. Taya-Sachsa jest spowodowane niedoczynność beta-heksozoaminidazy A, co ułatwia rozpad materiałów tłuszczowych. Powoduje to materiały tłuszczowe budowę i uszkodzenia komórek nerwowych. Leukodystrofia jest spowodowane przez nieprawidłowości w jaki sposób procesy izolator mieliny nerwów lub metabolizuje substancje chemiczne, które go zawierają.

Objawy

Nagromadzenie miedzi może spowodować obrzęk wątroby, żółtaczka i łatwe powstawanie siniaków. Gromadzenie się w układzie nerwowym może powodować trudności z mówieniem, sztywność mięśni, zmiany w zachowaniu. Choroba Tay-Sachsa może spowodować dziecko iść w ciemno, zanik mięśni, otępienie i drgawki. Choroba Tay-Sachsa może nawet spowodować paraliż. Leukodystrofia powoduje stopniowe pojawienie się objawów, takich jak utrata tonu ciała, mowy, wzroku i słuchu.

Zabiegi

Choroba Wilsona wymaga całe życie utrzymanie stężenia miedzi w organizmie. Cynku jest stosowany w celu zapobiegania absorpcji miedzi i leki, takie jak Cuprimine służą do usuwania miedzi już w organizmie przez nerki. Obecnie nie ma dostępnych na chorobę Tay-Sachsa leczenie. Przeciwdrgawkowe leki są stosowane w celu zapobiegania wystąpieniu drgawek, a niektóre dzieci wymagają karmienia rury. Leukodystrofia polega leczenie mowy i terapii fizycznej, badania pokazuje obietnicę dla transplantacji szpiku jako leczenia.

Czynniki ryzyka

Osób z rodzinną historią choroby Wilsona są na większe ryzyko zachorowania na to. Ci, którzy mają choroby wątroby lub nieprawidłowe wyniki badań czynności wątroby są także zwiększone ryzyko, ponieważ zaburzenia wątroby może nie być w stanie filtrować miedzi, jak również. Naukowcy odkryli, te, które są z Europy Wschodniej lub żydowski przyzwoity są bardziej narażone na choroby Tay-Sachsa. Dziecko, którego rodzice oboje nosić zmutowanego genu ma 25 procent szans na konieczności Tay-Sachs według NINDS. Leukodystrofia jest chorobą dziedziczną, która stawia te z leukodystrofii wywiadzie rodzinnym zagrożone.

Jak zintegrować zespół Downa Dzieci

Jak zintegrować zespół Downa Dzieci


Znalezienie sposobów na integrację dzieci w dół syndrom do głównego nurtu społeczeństwa może być wyzwaniem dla niektórych rodziców. Nie jest to konieczne. Dzieci z zespołem Downa mogą stać się aktywną częścią społeczeństwa i może w pełni zintegrować się do ich społeczności, jeśli uczą się odpowiednich zasad i technik, aby to zrobić na początku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak integrować się dzieci syndromu.

Instrukcje

1 zapisać dzieci w działaniach społecznych, takich jak zespoły sportowe, warsztaty teatralne, grupy chorus lub zajęcia plastyczne. Należy zwrócić uwagę na to, co interesy swoich dzieci są i pomóc im odkrywać te interesy szukając klas i grup, w których mogą uczestniczyć.

2 Wyślij dół syndrom dzieci do szkół ogólnodostępnych. Większość szkół ma teraz specjalne programy, które pozwalają im na integracji dzieci z niektórych problemów, takich jak opóźnienie umysłowe, do standardowych klas. Szkoły, które oferują te programy powinny również częściowe lub całkowite stypendia, więc szukać jakiejkolwiek szkoły chcesz, bez względu na koszty czesnego lub obszaru.

3 Pobierz swoje dzieci zaangażowanych w możliwości wolontariatu. Nauczanie dzieci znaczenie pomagania innym jest to świetny sposób, aby pomóc im w integracji ze społecznością i dowiedzieć się w tym samym czasie. Wiele organizacji wolontariatu pracy z młodzieżą i powitają możliwość integracji dzieci w dół zespół, tak długo, jak prace wymagane jest do ich możliwości.

4 Porozmawiaj z innymi rodzicami lub poszukaj grupy wsparcia, aby zobaczyć, co inni rodzice robią. Jeśli Twoje dziecko jest zbyt nieśmiały, aby być w pobliżu innych dzieci, staramy się je najpierw do spotkania się z innymi dziećmi z zespołem Downa. W końcu mogą zacząć relacje z braćmi i siostrami z innych dzieci, a potem czują się pewniej zbliża nowych ludzi.

5 Relax Twoje oczekiwania. Zespół Downa dzieci może nie reagować, jak inne dzieci w sytuacjach społecznych, ale to nie znaczy, że nie mogą sobie z nimi poradzić. Podczas gdy potrzeba ich ochrony jest naturalne, upewnij się, że na bok jak najwięcej i niech się własne błędy.

Wskazówki

  • Rozpocznij wcześnie. Tak szybko, jak Twoje dziecko może chodzić, wziąć go do zabaw społecznych, działalności grupy i klasy. Jeśli czuje się pewnie w jego zdolność do odnoszą się do innych ludzi, od początku, że będzie w stanie zintegrować się szybciej i łatwiej.
  • W zależności od możliwości Twojego dziecka, możesz wybrać grupy szczególnie stworzone dla dzieci z zespołem Downa lub grup mieszanych.
  • Nie zniechęcaj się, jeśli dziecko chce wyjść wcześnie. Spróbuj kilka czynności, aż znajdziesz taki, który pasuje lepiej.

Jak ustawić realistyczne cele dla Down Syndrome Dzieci

Jak ustawić realistyczne cele dla Down Syndrome Dzieci


Ustawianie realistyczne cele może mieć znaczenie przy podnoszeniu dół dzieci syndromu. Po zrozumieć szczególne wyzwania związane z chorobą, będzie można ustalić, co naprawdę chcesz dziecku osiągnąć, a następnie pracować, aby te cele możliwe. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko, aby w końcu stać się niezależne i realizować swoje cele. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak ustawić realistyczne cele dla dzieci zespołem Downa.

Instrukcje

1 Rozpocznij wcześnie. Jeśli ustawić realistyczne cele od czasu dziecko jest dziecko, dowiesz się, jak radzić sobie z problemami i być gotowy, aby poprosić o pomoc, gdy czujesz się zablokowany. Na początku, rozliczenia dla małych, podstawowych celów, a następnie dostosować je jak dziecko rośnie i jesteś w stanie ocenić jej umiejętności.

2 Zachęcaj dziecko, aby ustawić własne realistycznych celów, jak tylko jest na tyle stary, aby zrozumieć, co to znaczy. W tym czasie dzieci zespołem Downa osiągnięcia swoich młodzieńczych lat, powinny one być w stanie wyrazić tego, co chcą. Słuchaj swojego dziecka, a następnie pomóc mu opracować plan radzenia sobie z tymi celami.

3 Dokonaj ramy czasowe realne. Nawet małe cele mogą wydawać się niemożliwe, jeśli starają się dotrzeć do nich w krótkim okresie, które stawia zbyt dużego nacisku na Ciebie i Twojego dziecka. Podczas gdy inne dzieci mogą nauczyć się czytać i pisać w około sześć miesięcy, na przykład, może ona podjąć w dół dzieci syndrom rok lub więcej. Poprzez elastyczne w czasie ustawiania wszystkim na sukces.

4 Przygotuj się na chwilę zrezygnować. Tylko dlatego, że inne dzieci są w stanie ubrać się w wieku sześciu lat, to nie oznacza, że ​​dziecko będzie. Jeśli próbować uczyć swoje dzieci w dół zespół określonej umiejętności i widzę postępy, spróbuj jeszcze raz na kilka miesięcy w dół drogi.

5 Czy to, co działa dla własnego dziecka. Z dziećmi zespołem Downa, nie ma czegoś takiego jak jedna uniwersalnego wszystkich rozwiązania. Każde dziecko rozwija się w innym tempie i z większym naciskiem na pewnych umiejętności, dlatego tak ważne jest, aby zwracać uwagę na własne umiejętności i wypracować listę celów na podstawie tego.

Wskazówki

  • Przypomnij sobie, że w trakcie całego procesu ustalania celów jest o rzeczach, które będą korzystać dziecko, nie ty. Zapomnij, co myślisz powinien być normalny postęp i skupić na tym, co jest lepsze dla dziecka.

Jak uzyskać Obudowa asystowana dla dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym

Jak uzyskać Obudowa asystowana dla dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym


Dorosłych z porażeniem mózgowym mają kilka opcji mieszkaniowych, jeśli chodzi o obsługiwanym-życia. W zależności od rodzaju opieki pożądanym, mieszkańcy mogą uzyskać jak dużo lub za mało, jak chcą pomocy w różnych warunkach, od wspólnych pomieszczeń w monitorowanych obiektów do poszczególnych mieszkań.

Instrukcje

Wiem wspomagany opcji mieszkaniowych dla dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym

1 Wybierz rodzaj wspieranego mieszkalnictwa, który jest odpowiedni do Twoich potrzeb. Opcje od zarządu i domów opieki i obiektów opieki z 24-godzin posiłków nadzoru i nadzorem lekarza do poszczególnych mieszkań w wspomaganych społeczności, które wspierają niezależne życie.

2 wiemy, że obiekty mieszkaniowe dorosłych zazwyczaj oferują usługi do ludzi, którzy są w wieku pomiędzy 18 i 59 osób, które są na 60 i dorosłych, którzy są w wieku pomiędzy 18 a 59, ale wymagają opieki medycznej, mogą przebywać w zakładach opieki emerytalnych kontynuowanej .

3 Zrozum domy przejściowe mogą być dostępne dla osób, które są co najmniej 17 i przygotowują się do samodzielnego życia po raz pierwszy.

Get Assisted Obudowa dla dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym

4 Znajdź zasobów mieszkaniowych według stanu na DisabilityInfo.gov (patrz źródła poniżej).

5 Zrób listę opcji mieszkaniowych, w tym w ośrodkach opieki.

6 Wybierz udogodnienia. Bądź przygotowany, aby odpowiedzieć na pytania na temat stanu zdrowia i rodzaju opieki, której potrzebujesz.

7 pytań o rodzaj opieki, które świadczą. M.in. na pytania dotyczące posiłków, pranie, transport, pomoc medyczną, urządzenia fizyczne terapii i działań społecznych.

8 Zapisz wszystko, co się nie podoba i lubię o obiekcie na podstawie początkowego wywiadu.

9 Sprawdź, drugi, niezapowiedzianą wizytę, aby uzyskać lepsze poczucie, jak zakład działa.

10 Poświęć czas, aby porozmawiać z innymi mieszkańcami na temat ich doświadczeń z obiektem.

Płacisz za Assisted Mieszkaniowej

11 dochód Wykorzystanie Social Security lub miejski Security Income płacić czynsz i koszty. Odwiedź stronę Social Security, aby dowiedzieć się więcej o kwalifikacjach do Supplemental Security Income (SSI) (patrz źródła poniżej).

12 Zastosuj kuponów Sekcja 8 mieszkaniowych wypłacanych przez Amerykański Departament Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (HUD).

13 Zrozum wykwalifikowani lokatorzy płacą tylko część czynszu, która jest oparta na ich dochody i możliwości finansowych.

Wskazówki

  • Uzyskania samodzielnego życia umiejętności poprzez lokalnych oddziałów organizacji Stany porażeniem mózgowym. Odwiedź UCP.org znaleźć lokalnego rozdziału (patrz źródła poniżej).
  • Bądź przygotowany na długie listy oczekujących na HUD kuponów mieszkaniowych.

Jak korzystać z technologii, aby pomóc uporać się z mózgowym porażeniem dziecięcym

Jak korzystać z technologii, aby pomóc uporać się z mózgowym porażeniem dziecięcym


Technologie wspomagające mogą pomóc w radzeniu sobie z porażeniem mózgowym poprzez poprawę komunikacji oraz promowanie niezależności. Są to urządzenia, które pomogą łatwiej funkcjonować ludzie wszędzie są potrzebne, czy to w szkole, w pracy, czy w domu. Ciągłe doskonalenie technologii czyni kroki, aby dokonać zmian w życie ludzi.

Instrukcje

Wybierz technologii wspomagających, aby pomóc uporać się z mózgowym porażeniem dziecięcym

1 Wybierz technologii wspomagających (AT), aby pomóc ludziom z porażeniem mózgowym komunikować i być bardziej niezależne. AT urządzeń m.in. komputerów, aby ułatwić uczenie się, mowy i specjalistycznych wózkach inwalidzkich, chodziki i quadrapedal laski, które pomogą z mobilnością i rzepy uchwyty na długopisy i widelce, aby z dnia na dzień zadań łatwiejsze.

2 Za pomocą urządzenia wspomagającego komunikacyjne do poprawy komunikacji poprzez wykorzystanie spersonalizowanych tablic komunikacyjnych, urządzeń przenośnych z nagranych wiadomości, menu z ekranem dotykowym i specjalistycznych klawiatur, które łączą słowa i obrazy, aby utworzyć zdania. Produkty takie jak Boardmaker, BigMack, DYNAVOX i Delta Talker może pomóc dzieci uczestniczą w zajęciach szkolnych i komunikować się z innymi.

3 Poprawa komunikacji z głosu i mowy syntezatorów, które przekształcają tekst na mowę, kopiując ludzkich cech głosowych.

4 Wzmocnienie spastyczne mięśni poprzez funkcjonalnej elektrostymulacji podawać wszczepionych urządzeń na powierzchni skóry, lub poprzez wstrzykiwanie mikroskopijnych urządzeń ukierunkowanych na poszczególne mięśnie i nerwy. Impulsy mogą być dostarczane za pomocą pilota, a może wzmocnić mięśnie rąk, ramion i kostek.

5 Użyj biofeedback, który wykorzystuje sygnały elektroniczne przekazać komunikaty wizualne i słuchowe przekazywania informacji na temat kontroli mięśni, funkcji organizmu i konkretnych umiejętności.

6 Zbadaj urządzenia low-tech, takie jak keyguards komputerowych łatwiej znaleźć odpowiednie klawisze komputera, telewizora i urządzeń stereo zdalnego sterowania łatwy w obsłudze, książek audio i przełączniki, które mogą być kontrolowane przez stóp, podbródek lub głowy ruchami. Niektóre urządzenia mogą być również kontrolowane przez światło wskaźnika dołączony do opaski.

7 Zastosuj dla technologii wspomagających niskiego oprocentowania pożyczki oferowanej przez wiele instytucji państwowych, aby poradzić sobie z kosztem urządzeń technologicznych. Częściowa lista środków na kredyty na zakup technologii wspomagających i dotacji jest dostępny na stronie internetowej USA TechGuide (patrz źródła poniżej).

8 Znajdź pełną listę stron internetowych wspomagających technologii i zasobów na stronie Healing-Arts.org oraz listę zasobów technologicznych przez państwa w DisabilityInfo.gov (patrz źródła poniżej).

Wskazówki

  • Zapytaj o pomocniczych urządzeń technologicznych, które mogą być świadczone przez powiat szkoły Twojego dziecka przez osoby fizyczne z ustawy Niepełnosprawnych.

Informacje dla dzieci z Attention Deficit Disorder

Informacje dla dzieci z Attention Deficit Disorder


Pierwsze objawy zaburzeń uwagi są często zauważył w latach naukę szkolną, gdy niezdolność do siedzieć i zwrócić uwagę, zaczyna wpływać na oceny dziecka. Nie ważne jak bardzo się starają, dzieci z deficytem uwagi / nadpobudliwości (AD / HD) nie może się skupić. Chociaż każdy ma problemy ze skupieniem uwagi od czasu do czasu, dzieci z tym zaburzeniem uważają, że jest prawie niemożliwe, aby skupić się na czymś przez dłuższy okres czasu. Nie ma lekarstwa dla AD / HD, ale leków i zmian w zachowaniu mogą pomóc dziecku radzić sobie z najbardziej niepokojących objawów zaburzenia.

Hyperactivity / Impulsive Objawy

Dzieci z głównie nadpobudliwe / impulsywnego postaci choroby mają skrajne trudności pozostały nadal. Ich skręcać, fidget i nie może pozostawać w pozycji siedzącej. Nauczyciel dziecka mogą narzekać, że Twoje dziecko nie będzie przestać mówić, przerywa klasy i nie lubi czekać albo na zmianę.

Nieuważny Objawy

Przede wszystkim dzieci z nieuważny typu AD / HD mają problemy ze skupieniem uwagi i słuchania. Często popełniają błędy i nie zwracają uwagi na szczegóły. Po drodze na instrukcji może być trudne i organizacyjnych może być brakuje. Dzieci z tą postacią choroby często uniknąć zadań, które wymagają długotrwałego wysiłku umysłowego i łatwo się rozprasza i zapominalskich.
Możliwe jest, że dziecko ma postać połączonej z zaburzeniami i doświadczenia zarówno objawów głównie nieuważnym rodzaju i przede wszystkim bardzo aktywnej postaci impulsowej / AD / HD.

Diagnoza

Ponieważ nie ma ostateczne badania stosowane do diagnozowania AD / HD, lekarz poprosi wiele pytań na temat zachowania dziecka, zarówno w domu jak iw szkole, przed dokonaniem diagnozy. Badania lekarskie muszą być przeprowadzone w celu wykluczenia chorób i innych problemów, takich jak problemy ze wzrokiem lub słuchem, które mogą być przyczyną objawów dziecka. Lekarz zapyta, czy ktoś w rodzinie miał podobne objawy, jak AD / HD ma tendencję do uruchomienia w rodzinach. Obserwacje z nauczycielami dziecka i psychologów szkolnych lub prywatnych może być również używany, aby pomóc lekarz zrozumieć skalę problemu.

Zmiany behawioralne

Twoje dziecko może trzeba nauczyć się nowych sposobów, aby zakończyć szkolnych i mogą korzystać z nauki technik organizacyjnych. Utrzymanie stałej struktury zarówno w szkole i życia w domu jest bardzo ważne w pomaganiu dziecku z AD / HD, aby rozwijać się pomimo przeszkód jego zaburzenia prezenty. Terapeuci mogą pomóc dzieciom, które mają problemy z interakcji z innymi odpowiednio nauczyć się czytać język ciała i sygnały twarz z przyjaciółmi i kolegami z klasy. Dowiedz się, jak udostępnić, jak po kolei i jak reagować na dokuczał może znacznie poprawić umiejętności społecznych dziecka.

Leki

Medicating dzieci z AD / HD jest często kontrowersyjny temat, ze niektórzy rodzice stanowczo sprzeciwia się podając swoje dziecko każdy rodzaj leków do kontrolowania choroby. W niektórych dzieci sam behawioralne modyfikacja może poprawić zachowanie wystarczającej że lek nie jest potrzebne. Inne dzieci będą korzystać z kombinacji leków i leków behawioralnych.
Twoje dziecko może trzeba wypróbować kilka rodzajów leków przed znalezieniem ten, który jest najbardziej efektywny z najmniej skutków ubocznych. Leki pobudzające, takie jak Adderall i Ritalin są powszechnie stosowane w leczeniu AD / HD i faktycznie wydaje się uspokoić dzieci. Używki poprawić ostrość i zmniejszyć nadpobudliwość. Non-pobudzające leki mogą być również stosowane w przypadku używki nie pomóc dziecku.