adcov.com

jak zutylizować suchy lód

Jak Uwolnić suchy kaszel i ból gardła

Suchy kaszel jest bardzo powszechne w sezonie przeziębień i grypy. Jeśli palisz lub cierpi na astmę, może wystąpić suchy kaszel częściej. Ból gardła jest zwykle związane z tego typu kaszel. Istnieje wiele środków domu, że pomóc w leczeniu suchy kaszel i ból gardła. Możesz także użyć leki, takie jak syrop na kaszel i gardło pastylki do ssania, które pomogą zmniejszyć kaszel i leczyć gardło. Większość ataki suchego kaszlu ostatniego od jednego do trzech dni.

Instrukcje

1 Zagotować wodę i wlać do dużej miski. Umieścić twarz nad parą i przykryć głowę ręcznikiem. Weź kilka głębokich oddechów. Zdejmij ręcznik po 10 sekundach. Powtarzanie przez jedną minutę, aby pomóc wyczyścić nosa i gardła.

2 Drobno posiekać cebulę. Dodaj 1 łyżeczka. cebuli do 1 łyżeczki. soku z cytryny i 1 łyżeczka. miodu. Pozostawić mieszaninę siedzieć przez pięć godzin. Zagotować 1 szklankę wody, dodać tę mieszaninę do niego. Pić powoli. To pomoże złagodzić swój suchy kaszel i uspokoić swoje gardło.

3 Mix 1 łyżka. miodu w ciepłej wodzie. Pij powoli, aby pomóc złagodzić ból gardła.

4 Pokrój jeden korzeń imbiru i dodać go do wrzącej wody. Dodaj jeden lub dwa ząbki czosnku i 2 łyżeczki. soku z cytryny. Pozwolić tea do wrzenia przez co najmniej 10 minut. Wyjąć imbir i czosnek. Wlać do szklanki i pić powoli. Ta herbata pomoże rozluźnić śluz i inne cząstki powodując suchy kaszel.

5 Użyj pastylki gardła, gdy z dala od domu, aby ukoić ból gardła i zapobiec kaszel z coraz gorzej.

Wskazówki:

 • Należy unikać picia zimnych płynów. Pokój i gorące płyny temperatury pomaga rozluźnić śluz i ukoić gardło.
 • Jeśli suchy kaszel trwa dłużej niż trzy dni, należy zasięgnąć pomocy lekarskiej.

Jak zdiagnozować suchy zębodół

Jak zdiagnozować suchy zębodół

Suchy zębodół jest bardzo bolesna choroba, która może wystąpić po ekstrakcji zęba. Skrzep krwi, obejmujące kości po ząb został usunięty czasami nie pozostają w miejscu, pozostawiając gniazda powietrza, zanieczyszczenia i bakterie. Diagnozowanie suchy zębodół początku pomaga zmniejszyć ból i stan zapalny.

Instrukcje

• Uważaj na suchy zębodół po ekstrakcji zęba. Suchy zębodół występuje tylko przy ekstrakcji zęba, jeśli nie miałeś tooth szarpana w ciągu ostatnich kilku dni, ból zęba jest prawdopodobnie spowodowane przez inny problem.

• Oczekiwania na bóle ustępują. Ekstrakcji ból zmniejsza się stopniowo w ciągu kilku dni. Nowe lub zwiększenie bólu poza ten punkt może być suchy zębodół. Gdy ból nie jest coraz lepiej po ekstrakcji, jak najszybciej zobaczyć chirurga stomatologa lub jamy ustnej.

• Rozpoznawać wzory w wystąpieniu suchy zębodół. Suchy zębodół jest bardziej prawdopodobne w ekstrakcji DNA zębów, Zęby trzonowe i zębów zatrzymanych. Ludzie z cukrzycą, osoby, które palą i kobiet przyjmujących doustne środki antykoncepcyjne są również bardziej prawdopodobne, aby uzyskać suchy zębodół.

• Dowiedz się, co powoduje, że suchy zębodół i porównać potencjalne przyczyny do swojej sytuacji. Suchy zębodół występuje wtedy, gdy Skrzep krwi jest usuwany z gniazda przed uzdrowienie występuje. Działania jak kichanie, kaszel, ze słomy, palenie tytoniu i innych wyprzeć skrzepu i wszystkie powodują suchy zębodół. Ból, w połączeniu z żadnym z tych działań, sygnały suchy zębodół.

• Sprawdzić inne objawy suchy zębodół nieświeży oddech, zły smak w ustach i skurcze mięśni szczęki w tym. Mogą lub nie mogą wystąpić wszystkie te objawy, ale ich obecność z bólu wskazuje potencjalny problem.

• Konsultacje stomatologa lub ustnej chirurg Jeśli uważasz, że masz suchy zębodół. Badanie powierzchni gniazda i dyskusji na temat objawów diagnozować suchy zębodół.

Traktuje jak zamrozić suchy kurczak

Kupując kurczaka liofilizowana traktuje pod kątem twój pies może być drogie. Jest to możliwe do zamrożenia suche własne kurczaka traktuje w domu. Kluczowych aspektów liofilizacji są aby upewnić się, że nadmiar wilgoci został usunięty z mięsa, a następnie do zamrożenia go szybko. Konwencjonalne zamrażarki nie będzie działać - zamrażać jedzenie zbyt powoli. Trzeba będzie kupić suchy lód do celów drugiego etapu procesu liofilizacji.

Instrukcje

• Kurczaka pokroić w paski i marynaty z każdego smaku lub przyprawy wybrać. Rozłożyć na zasobniku piekarnik, równomiernie, paski kurczaka i gotować w 82.2 stopni C przez około 3 do 4 godzin.

• Usunąć paski kurczaka z pieca. Wszystkie wilgoci w mięsie będzie mieć wyparowała.

• Umieść kurczaka dławiący do worka próżniowego i uszczelnienie za pomocą licznika szczyt torba Zgrzewarka do folii. Jeśli nie masz licznik top uszczelniaczem, życie tak dużo powietrza z worka próżniowego jak to możliwe i następnie uszczelnić.

• Linia na dole chłodnicy z suchego lodu. Miejsce pakowane próżniowo dławiący na górze, a następnie przykryć: więcej suchego lodu. Umieścić pokrywkę na chłodnicy.

• Wyjmij kurczaka z chłodnicy po 30 minut. To jest teraz zamrażać suszone i mogą być przechowywane w zamrażalniku konwencjonalnej dla tak długo, jak chcesz.

Jak zbudować suchy mur

Zachowanie starych struktur i budowa nowych

Jak zbudować suchy mur

"Jest jednym z najlepszych przyswojone, które ktoś może mieć do pracy na godziny lub tak, rozpoznać wady pracy, a następnie rozbiorę go i zacząć od nowa."

-Dan Snow, artysta zmontowanie i autor "W firmie kamienia"

Suche kamienne ściany są zbudowane bez zaprawy, za pomocą technik, które są prawie tak stare jak ludzkość. Zasadniczo można stos kamieni razem, podkładek i pakowanie ich równowagi ich wagi i pozycji. Mimo, że brzmi proste--i na wiele sposobów, które to--suche kamienne ściany budynku jest nie bez problemów. Kamień jest ciężki, a praca z nim wymaga cierpliwości. Prawdopodobnie będziesz musiał przejść każdy kamień kilka razy jak zebrać materiały i następnie kształt ściany. Pracy nie może być skomplikowane, ale może być frustrujące. Więc dlaczego Dołącz do legionów "wallers"--budowniczych suche kamienne ściany? Odpowiedź może być praktyczne: suchy mur może być funkcjonalne, trwałe i naturalnie piękna. W zależności od źródła materiałów może być ekonomiczny, zbyt. Lub, odpowiedź może być wizjonerem: suche kamienne technik umieścić prawa natury--szczególnie grawitacji--na Twojej stronie. Dobrze zbudowany mur może stać tak długo, jak wszystko przez ludzi.

Dowodem trwałości wiatry suche kamienne ściany całej Nowej Anglii i Stany środkowoatlantyckie, upraw w Kalifornii i Kansas i obejmuje Tennessee i Kentucky. Struktury przejść przez różne nazwy w różnych regionach. W części z Nowej Anglii są one znane jako ściany skalne; w Tennessee i Kentucky są one nazywane rock ogrodzenia. Ale przez dowolną nazwę i w dowolnej lokalizacji, suche kamienne ściany mają co najmniej jedno wspólne: są one organizowane wspólnie przez nic więcej niż ich własny ciężar. Wiele stał się przez setki lat w Stanach Zjednoczonych i kilka tysięcy lat w U.K., zabytki rzemiosła i oznaczanie ich budowniczych.

Mimo to trwałość zniszczenie grozi niektóre historyczne suche struktury kamienia. Suche Conservancy kamień (DSC), 501 (c) 3 organizacji znajduje się w Lexington, Kentucky, poświęcona jest zachowanie suchej określone struktury kamienia i wspieranie jednostek do murowania kamienia. Jane Wooley, Menedżer przywrócenie DSC, mówi, że suche kamienne konstrukcje są demontażu aby zrobić miejsce dla postępu wszelkiego rodzaju.

"Chociaż mury są częścią naszego dziedzictwa kulturowego," Wooley powiedział, "one stać na przeszkodzie rozwoju nowoczesnych. Poszerzenia projektów drogowych je zdjąć. Konsolidacja pól dla rolników je zdjąć. Rozwoju ziemi można zdjąć im."

Wooley wskazuje jednak, że określone suche kamieniarka nadają się do recyklingu. Może być rozebrany i przeniesiony od projektu drogowego lub pasują do przebudowy dzielnica, ale to zależy od dostęp do wykwalifikowanych pracowników.

"Wkrótce po naszej organizacji rozpoczął w połowie lat 1990, odkryliśmy, że zachowanie było tylko kawałek obrazu," powiedział Wooley. "Trzeba opracować wykwalifikowanej siły roboczej, który wie, jak prawidłowo robić suche położył kamień. Oferujemy również warsztaty dla początkujących, jak i zaawansowane warsztaty. Mamy również proces testowania i poświadczania suche kamieniarzy."

Cztery zasady suche kamienne pracy

Suche Conservancy Stone oferuje trzy do pięciu weekend warsztaty każdej wiosny i jesieni. W tych warsztatów uczestnicy poznają cztery podstawowe zasady suchych kamień:

• Położyć każdego kamienia z jego długości działa na ściany, a nie wzdłuż twarzy.

• Miejsce stawów, więc każde kolejne warstwy kamienia jest tuszowanie stawów warstwy poniżej.

• Pakiet od wewnątrz. Położyć się kamienie twarz, a następnie umieścić kamienie możliwie wewnątrz ściany. Podkładki i spakować każdy kamień, zanim przejdziesz do następnej warstwy.

• Położyć kamień jako poziom jak to możliwe. Umożliwia im poziom niwelatory i podstopnice oraz szpilki i kliny.

Więcej informacji na temat zachowania suche kamienne ściany lub DSC warsztaty odwiedź www.drystone.org.

Jak zbudować suchy mur

Dan Snow, doświadczony waller i autor "Słuchanie muzyki do kamienia" i "W Company of Stone," uważa, że mury mają wartość w dowolnym momencie w historii, czy jesteś świeżo wprowadzone lub zostały stojących na tysiące lat. Śnieg jest certyfikowany mastercraftsman z suchego kamień murowe Association (DSWA) z Wielkiej Brytanii. On również uczy jednostki i bada DSWA Crafstman testowania programu.

"Musimy zrobić wszystko, aby chronić ściany, ale nie jest konieczne, że pozostają one w pewnym państwie bursztynu, dokładnie tak, jak zostały one 1000 lat temu lub 100 lat temu lub nawet wczoraj," śnieg powiedział. "Zachowanie jest ciągłość jednostki, która zawiera renowacji. Istnieją dobre powody do naprawy i odbudowy prace historyczne. Istnieją dobre powody do nowej pracy. I, czasami, jest dobry powód, aby korzystać z kamienia, który był używany przed zrobić nowe rzeczy."

Jak wszelkie struktury suchym mur potrzebuje stałej, poziom Fundacji. Aby rozpocząć, kopiesz jak zamierzone ściany i 6 do 12 cali głęboki rów. W zależności od składu gleby konieczne może być towarzystwa ziemi. W regionach, gdzie ciężkie gleby lub wysoki poziom gliny Kompaktowanie nie jest konieczne. Jeśli mieszkasz w regionie, gdzie mróz falowanie jest istotna, należy dodać warstwę żwiru compactable, ale w większości klimacie, który nie jest konieczne, albo. Suche kamienne ściany flex, więc mogą wytrzymać dość znaczną ilość ruchu ziemi blokuje i odblokowuje.

Suche kamienne ściany składają się z dwóch twarzach obsługiwane przez wypełnienie w centrum. Kamienie muszą być starannie rozmieszczone, aby utrzymać ciężar ściany. Ale śnieg mówi, murowe sukcesu jest dużo to kwestia prób i błędów. "Jest jednym z najlepszych doświadczeń edukacyjnych, które ktoś może mieć do pracy na godziny lub tak, rozpoznać wady pracy, a następnie rozbiorę go i zacząć od nowa," powiedział. "Istnieje wiele satysfakcji w poprawę kawałek za pomocą zasadniczo te same kamienie ale umieszczając je lepiej dopasowane i zapewnić silniejsze strukturę."

"Jest to działalność, którą każdy może zrobić. Zachęcam ludzi do fizycznej i przenieść kamień. To jest wielką rozrywką: rzemiosło i umiejętności i zawodu. "

Jak zutylizować Pens Medycznych i igieł w Karolinie Południowej

Jak zutylizować Pens Medycznych i igieł w Karolinie Południowej


Wiele osób ma schorzeń, które wymagają użycia igieł, strzykawek lub lancetów ("ostre narzędzia") w domu. Ważne jest, aby dysponować śruty bezpiecznie, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby. Karolina Południowa Departament Kontroli Środowiska (SCDHEC) "Wirtualny Punkt" Program uczy mieszkańców, jak bezpiecznie, prosto i wygodnie dysponować śruty.

Instrukcje

1 Drukuj "o co chodzi" znaku ostrzegawczego, dostępny od scdhec.gov/getthepoint. DHEC wyśle ​​bezpłatne naklejki na etykiecie ostrzeżenia, jeśli się z nimi skontaktować na 800-285-5257.

2 wydrukowane etykiety taśmy ostrzegawcze, lub umieścić naklejkę, na pusty wybielacza lub detergentu butelki.

3 miejsce zużyte igły, strzykawki i lancetów w butelce, jak ich używać. Upewnij się, że nasadka butelkę szczelnie po każdym użyciu.

4 Gdy butelka jest ¾ pełny, umieścić taśmę w zamkniętej kapsel i wyrzucić butelkę do kosza z gospodarstw domowych.

Wskazówki

 • Nigdy przemywać igły, strzykawki lub lancety w toalecie.
 • Przechowywać butelkę zawierającą igły, strzykawki i lancetów w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Jak leczyć suchy pęknięty Feet

Suche popękane stopy mogą być swędzenie, bolesne i brzydkie. Mogą nawet się zarazić. Oto, jak leczyć swoje nogi i obrócić je miękkie jak dziecka.

Instrukcje

1 Jest bardzo ważne, aby utrzymać stopy czyste, zwłaszcza jeśli są popękane od zakażenia może nastąpić. Aby oczyścić swoje nogi, używaj łagodnego mydła z wodą i ręcznik natychmiast wyschnięcia. Nigdy nie polecam mydła z zapachem, ponieważ może on dalej irriate skórę.

2 Trzymaj stopy nawilżona w nocy. Kiedy nawilżają stopy przed pójściem spać, użyj grubej balsam i umieścić na parę skarpetek bawełnianych. Nie wolno nosić skarpetki wełniane, gdy masz suchą skórę. Kilka ciężkich nawilżające, które warto spróbować to masło shea, masło kokosowe, olej z oliwek, olej z nagietka i olej jojoba. Tak naprawdę można użyć oliwy z oliwek na suchą skórę! Pamiętaj, aby kupować produkty, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych takich jak parabeny, barwników i substancji zapachowych, może faktycznie robią więcej szkody niż pożytku.

3 Złuszczający nogi z kamienia pumace lub rady Emory będzie pomocne w usuwaniu martwych komórek skóry. Peeling solą lub peeling cukrowy będzie również pomocne, ale nie polecam za pomocą jednej z tych zarośli, gdy stopy są popękane, bo będzie bolało tylko nogi i może rzeczywiście spowodować dalsze uszkodzenia.

4 Jeśli masz Papercut jak obniżki stóp, które nie są lecznicze, dokładnie umyć nogi, a następnie uszczelnić cięcie zamknięte z odrobiną szalonej kleju. Wiem, że to brzmi absurdalnie, ale szpitale są teraz przy użyciu tego typu leczenia, zamiast szwów! Jeśli cięcia aktywnie krwawienie, nie spróbować tej metody, to jest tylko dla drobnych rodzajów papieru cięcia cięć i nie dziurawić rany ani żadnych głębokich cięć.

5 Pij dużo wody i unikać napojów alkoholowych i bezalkoholowych odwadniających i żywności.

Jak leczyć suchy pęknięty Ręce z octem

Suche, popękane dłonie są częstym schorzeniem, które jest łatwo skorygować. Podczas mycia ci ręce kilka razy dziennie, uchwyt żrących chemikaliów lub narazić swoje ręce do zimnych warunkach pogodowych, skóra łatwo pozbawione wilgoci. Ocet z gospodarstw domowych posiada szereg praktycznych zastosowań, z których jeden jest suszenia skóry suchej. To stabilizuje pH skóry i odblokowuje pory. Ze względu na jej opłacalność i wszechstronność, ocet jest mądry i oszczędne rozwiązanie do zakończenia poważnie suchą skórę.

Instrukcje

1 Umyj ręce, aby usunąć zabrudzeń miejscowe i osuszyć ręcznikiem. Traktuj żadnych głębokich zmian lub cięcia z antybiotykiem.

2 Wlać ocet w płytkim naczyniu lub pojemniku. Dodaj olejek lawendowy do octu i mieszać, aż zostanie dobrze przyjęta. Zanurzyć ręce w roztworze octu i moczyć przez około pięć minut.

3 Wyjmij ręce z roztworu i zimnica suche ręce ręcznikiem. Pozwól ręce powinny pozostać lekko wilgotne. Możesz czuć lekkie mrowienie jak ocet wsiąka porów i naprawy skóry suchej.

Wskazówki:

 • Jeśli nawiedzany suche, popękane dłonie, moczenie w occie nocnej można dodać wilgoć i miękkość. Po zabiegu octu, nałóż balsam wykonany traktować poważnie suchą skórę i nosić bawełniane rękawiczki spać. Zapobiegnie to balsam z ścieranie z rąk podczas snu, i będzie to również pomóc zminimalizować zapach octu.
 • Możesz też dodać 2 łyżki octu do wody do kąpieli w leczeniu szorstką skórę na innych częściach ciała. Ocet jest również dobre do leczenia skóry tłustej, zapalenie skóry i łuszczycy.
 • Ocet może być stosowany na twarz, aby uspokoić podrażnienia trądzik i wyeliminować bakterie.
 • Po leczeniu ręce z octem, unikać pocierania oczu.
 • Ponieważ ocet w owrzodzenia lub cięć może stworzyć uczucie pieczenia, leczenia urazów z antybiotykami przed i po leczeniu octu.

Jak leczyć suchy pęknięty Raw skórę twarzy

Może masz suchą, popękaną skórę twarzy podczas suchych, zimowych miesięcy ostrzejsze, lub może być skłonny do suchej skóry przez cały rok. W niektórych przypadkach, niektóre stany chorobowe mogą powodować poważne suchej skóry. Suchość skóry może być niewygodne i może być także problemem kosmetyczne, w szczególności na twarzy. Wiele razy, self-care jest wystarczająca, ale jeśli problem będzie się powtarzał, dermatolog może zaoferować wskazówki.

Instrukcje

1 Złóż wizytę u dermatologa. Może określić, jeśli potrzebujesz żadnych zabiegów na receptę i zaoferować sugestie jak dbać o suchą skórę. Jeśli skóra jest popękana i surowe, masz ryzyko infekcji, które mogą potrzebować do rozwiązania.

2 Użyj nawilżający na co dzień; doda wilgoć na twarzy i tworzą uszczelnienie ochronny na skórze, aby utrzymać wodę w eteryczne może być lepiej, jeśli Twoja skóra jest bardzo sucha.; nałożyć cienką warstwę oleju dziecka lub innych olejów przeznaczonych do pielęgnacji skóry, takich jak nasiona winogron, awokado lub witaminy E. Zastosuj, gdy skóra jest jeszcze wilgotna dla maksymalnej korzyści.

3 Weź krótsze prysznice i kąpiele i używać ciepłej wody, nie gorącej. Prążki to olej ze skóry. Cel przez 15 minut lub mniej.

4 Używaj mydła i kremy, które są przeznaczone do skóry suchej; są specjalnie opracowane z substancjami nawilżającymi.

5 Użyj nawilżacza, aby zwiększyć wilgotność powietrza wewnątrz domu.

6 Osłona twarzy z trudnych warunków pogodowych; zasłonić twarz szalikiem lub maski, gdy jest szczególnie zimno lub wietrznie. Surowa pogoda pogorszy suchość i podrażnienie.

Jak Trzymaj suchy lód

Jak Trzymaj suchy lód


Suchego lodu zamraża dwutlenku węgla i jest powszechnie wykorzystywany podczas Halloween i inne zdarzenia teczne w celu wytworzenia efektu foglike. Dodawanie kawałek suchego lodu bić będzie cios wydaje się być palenie, i dodanie suchego lodu w niewielkim stawie będzie "mgłę" pojawiają się od stawu. Musisz obsługiwać suchego lodu z ostrożnością, ponieważ może to spowodować obrażenia dotyka nagiej skóry.

Instrukcje

1 Pociągnij skórzane rękawiczki. Upewnij się, że są na trwale i skutecznie pokryć skórę.

2 Podnieś kleszcze i umieść koniec wokół kawałka suchego lodu. Upewnij się, że uchwyt jest bezpieczny przed odebrać lodu.

3 Podnieś suchy lód, przenieść go w żądane miejsce i delikatnie umieścić go w dół.

Wskazówki:

 • Suchy lód przechowywać w izolowanym pojemniku.
 • Możesz cierpieć oparzenie, podobne do odmrożeń, jeśli dotykać suchego lodu bez rękawic.
 • Nie przechowywać w suchym lodzie w szczelnym pojemniku, ponieważ zawartość może wybuchnąć w wyniku wzrostu ciśnienia w stałej suchego lodu przechodzi w gaz.
 • Nigdy nie jedz suchy lód.

Jak transportować suchy lód

Jak transportować suchy lód


Suchego lodu zamraża dwutlenek węgla (CO2). To ma temperaturę zamarzania znacznie niższa niż zwykłego lodu (-109 stopni Celsjusza, w przeciwieństwie do 32 F). Gdy ogrzewa CO2, to sublimuje (wychodzi z fazy stałej do gazowej) i jest zwolniony. W pomieszczeniach zamkniętych, CO2 wypiera tlen, a wystąpią uduszenie. Suchy lód jest wykorzystywany do chłodzenia żywności i napojów, oraz CO2 sublimacji sprawia, że ​​wielkie mgły lub dymu skutku. Jednak suchy lód pali, kiedy wchodzi w kontakt ze skórą, a produkt może być transportowany i używany z ostrożnością.

Instrukcje

1 Transportu suchy lód w przewiewnym pojemniku. Sublimacja suchego gazu uwalnia lodu, które mogą spowodować eksplozję pojemnika, jeśli nie jest odpowiednio wentylowane. Nie należy umieszczać suchego lodu na żywności lub napojów w puszkach lub butelkach. Butelki lub puszki mogą wybuchnąć, a jedzenie będzie zamrażarka palić.

2 Umieścić pojemnik w bagażniku lub na podłodze samochodu i otworzyć okna, aby przewietrzyć podczas jazdy. Sublimacji CO2 może spowodować uduszenie w samochodzie bez wentylacji.

3 Umieść suchy lód w wietrzonej przestrzeni ładunkowej ciężarówki, gdy wszyscy pasażerowie będą ograniczać się do kabiny. Przed wyjęciem suchego lodu z powierzchni ładunkowej, pozwalają na wietrzenie przez pięć minut, aby zmniejszyć emisję CO2.

Wskazówki:

 • Nie dopuścić suchy lód dotykać skóry. Nosić odzież ochronną i oczami nosić i używać szczypiec do obsługi lód. Nie spożywać suchy lód lub wykorzystać go do schłodzenia napojów, ponieważ może to spowodować obrażenia wewnętrzne. Nie należy umieszczać lodu na powierzchniach laminowanych lub wyłożone kafelkami, ponieważ spowoduje to zniszczenie środka wiążącego. Nie wyrzucać suchego lodu w instalacji hydraulicznej, ponieważ może to spowodować jego uszkodzenie. Pozostawić do sublimacji w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Suchy lód trzymać z dala od dzieci i zwierząt.

Jak zbudować suchy naciśnij góra

Jak zbudować suchy naciśnij góra

Sucha góra prasy można zachować kwiatów i liści, pomoc można zamontować materiałów do prezentacji i szybkość suszenia papieru domowej roboty. Prasy może również powstrzymać odbitek z curling podczas ich suche.

Instrukcje

• Piasek wszystkie krawędzie obu kawałków drewna.

• Miejsce zarządu dolnej na stole i poślizgu taśmy pod nim więc one są rozmieszczone po obu stronach. Jeden pasek powinien być w pobliżu góry i jeden na dole.

• Cięcie tektury nieco mniejsze niż drewno deski. Położyć jedną warstwę na dole deska drewno.

• Położyć warstwę gazety, starannie złożone na kartonie. Położyć warstwę blotter papieru na gazety.

• Umieścić element może być suszone na papierze blotter i Ułóż w żądanej pozycji. Umieść kolejną warstwę papieru blotter starannie element. Umieścić kolejną warstwę gazety starannie na twój stos sucha Góra.

• Dodać tyle warstw, jak chcesz, na przemian blotter papieru i gazety i następnie top z tektury więcej. Można użyć tektury więcej w środku warstw, jeśli stos nie jest płaska jak chcesz.

• Linii górnej Zarząd nad płyta Dolna i miejsce bez wiggling.

• Zabezpieczyć pasy. Umieścić w ciepłym i suchym miejscu. Czekać na tydzień aby otworzyć naciśnij sucha Góra.

Jak zrobić suchy szampon pieścić

Jak zrobić suchy szampon pieścić

Zgodnie z Humane Society of America są około 77,5 miliony pies właściciele i właściciele kotów 93,6 mln w Stanach Zjednoczonych. Wiele z tych właścicieli żyć w chłodniejszych strefach klimatycznych lub może zajmować się zwierzęta, które są odporne na tradycyjną łaźnię z mydłem i wodą. Jednokierunkowy wobec kąpać pewien pieścić pod jeden z tych warunków jest z wykorzystaniem suchy szampon. Ten szampon jest wcierać w sierść psa i nie wymagają wody, aby aktywować lub spłukać szampon daleko. Suchy szampon pieścić mogą być produkowane na małą ceną w domu.

Instrukcje

• Dodać szklankę ziemi owsa i pół szklanki sody oczyszczonej w średniej wielkości.

• Wlać pół szklanki ziemi lawendy na składniki i dobrze wymieszać. Lawenda będzie działać jako naturalny pchła odpychający.

• Poke kilka otworów w górnej części słoiku mason z noża.

• Wlać mieszaninę suchy szampon słój. Umieścić pokrywkę na słoiku.

• Posypać zawartość szampon na sierść psa. Praca szampon do psa futro i pozostawić siedzieć za 20-50 minut, w zależności od głębokości zwierzaka zapachu.

• Zwierzę płaszcz szczotka z naturalnego włosia. Spowoduje to usunięcie szampon i brud lub gniew, który został zniesiony przez szampon.

Jak zamrozić suchy Bukiet ślubny

Jak zamrozić suchy Bukiet ślubny

Nie wyrzucać swój bukiet po ślubie, zamrożenie suche kwiaty i zachowania pamięci. To nie projekt DIY gdzie umieścić swoje kwiaty do zamrażalnika, który nie będzie zamrażać suche je, ale taki, który wymaga opisany profesjonalnej. Procesu suche zamrażać występuje wewnątrz komputera, który zawiesza się kwiaty i jednocześnie usuwa wilgoć. Zamrażać suszenia trwa od 21 do 40 dni, w zależności od ilości kwiatów w bukiet. Naturalnie niektóre kwiaty pracy lepiej niż inne w tym procesie, chociaż wszystkie kwiaty można zamrażać suszone.

Instrukcje

• Poprosić twój Kwiaciarnie zamrażać suche specjalistyczne zalecenia kiedy zamówić bukiety ślubne. Podkreślają, że są szczególnie patrząc na zamrożenie specjalista suche i nie konserwator kwiat, które wykorzystują różne metody aby zachować kwiaty. Żądanie trzy różne zalecenia.

• Skontaktuj się z zaleceniami trzy. Zapytać o koszt całkowity i czy są dostępne, takich jak boutonnière wszelkie oferty pakiet wliczone w cenę bukiet. Zapytaj o procesie i dowiedzieć się, jeśli wszelkie uszkodzone kwiaty są zastąpione lub dotknął. Dowiedz się, jakie kwiaty nie są sprzyjające procesowi, i jakie kroki są wymagane do wykonać, aby rozpocząć proces. Zanotuj wszystkie informacje.

• Przygotowanie pola i przedpłaty wysy¯ki przed czasem. Wyznaczyć zaufanego przyjaciela lub kwiaciarni, do obsługi działania transferu bukiet. Wyjaśnić, schodów, który jest mu potrzebny do naśladowania i dać mu pisemne instrukcje. Mam pole przeniesienie do recepcji.

• Cieszyć się twój ślub. Pozwala fotografowi poza ty z twój Bukiet ślubny i zaprezentować swoje pierścienie. Zabezpieczyć wszystkie obrazy, które chcesz z Bukiet ślubny udać się do recepcji.

• Położyć Bukiet ślubny na kilka ręczników wewnątrz małych piersi chłodnicy wypełnione trzy opakowania płyn lodu. Umieść pole przeniesienie z innego zestawu pisemne instrukcje, w górnej części pokrywy zamknięte. Pokazać mu, gdzie znajdują się kwiaty. Zadzwonić i potwierdzić, że kwiaty zostały przetransportowane.

• Skontaktuj się z firmą suche zamrażać i potwierdzenia otrzymania swoje kwiaty. Nazywają je 30 dni później dla aktualizacji postępu procesu.

Jak naprawić suchy skafander neoprenowy

Suchy skafander neoprenowy, znany również jako kombinezon do nurkowania, jest używany do wielu celów. Kitesurfingu, Zarząd surferów, boogie lokatorów, płetwonurków i biegów/triatlonu nawet używać te specjalistyczne kombinezony do suchej i chronione w wodzie. Z czasem te garnitury rozwój pęknięcia lub rysy, wymagające naprawy. Wszystko od uszczelki tkaniny i zamki musi być sprawdzane i jeśli w ruinę. Naprawy swoim suchym garnitur w domu przy użyciu narzędzi gospodarstwa domowego i materiałów, a także zestaw poprawek neoprenu.

Instrukcje

• Umyć i szorować dół garnitur i spędzać wolny czas do wyschnięcia aby to czysty przed rozpoczęciem naprawy.

• Zip i rozpakować garnitur w każdy zamek, sprawdzenie lepkości lub połowów w zamek błyskawiczny lub zgrywanie materiału wzdłuż mechanizm zamknięcia. Wlać trochę sody oczyszczonej na wiadro wody i zamki dokładnie umyć w dół z sody oczyszczonej i wody wymieszać. Zmyj po praniu i zip i rozpakować wobec zobaczyć jeśli korozja lub lepkości jest poszedł.

• Wyciągnąć rękawy i nogi wewnątrz out i sprawdzić uszczelki na biodra i plecy. Spojrzenie na suchą zgniliznę lub trzeszczy w szwach. Koło wszelkie pęknięcia lub wgniecenia w szwach z piórem białą farbą.

• Stosować zdrową część neoprenu uszczelniaczem szew w każdym cracka lub obszary suchą zgniliznę. Niech szew sealer suche, następnie wchodzisz ramiona i nogi z powrotem do ich właściwej pozycji. Zakładać gumowe rękawice, pracując z epoksydowe/szew sealer.

• Spójrz na suchy skafander dla wszelkich projektów RIP lub łzy w ciele garnitur. Jeśli jest obecny, umieścić patcha neoprenu z zestawu na plastikowej deski do krojenia i cięcia odpowiedniej wielkości patcha neoprenu przejść łza lub Odp.

• Szczotka poza obszar wokół łza z papierem ściernym zestaw patcha. To sprawia, że powierzchnia jest porowata i posiada epoksydowe. Zastosować grube powłoki epoksydowe/Åšrodek do tyłu patch i umieścić go na przetarcia lub Odp. Pozostawić do wyschnięcia.

• Zanurzyć garnitur w łzy lub szwów, które można przetestować zadanie naprawy dla wodoszczelności.

Jak zamrozić suchy kurczak kot traktuje

Jak zamrozić suchy kurczak kot traktuje

Jednym z ulubionych zajęć kota jest coraz traktuje przekąska, zwłaszcza, jeśli traktuje się kurczak. Jednakże wszystkie koszty i procesy chemiczne w dużo kot traktuje, może warto rozważyć tworzenie ich w domu. Można wymrażanie świeżego kurczaka na twój kot wobec mieć pewien zdrowy traktować na żądanie. Raz liofilizowana, twój kot kurczak traktuje mogą być przechowywane w zamrażarce i umieścić w ciepłej wodzie przez kilka sekund, aby przygotować je do spożycia.

Instrukcje

• Piec świeżego kurczaka na około 90.5 do 93.3 stopni C, bez przypraw i olejów, na blasze lub danie na kilka godzin.

• Pokroić kurczaka w cienkie paski. Cieńsza mięsa, tym szybciej wilgoć wysycha. Można wyciąć paski na mniejsze kawałki dla kota teraz lub po odtworzeniu po dodaniu ciepłej wody dla traktuje do spożycia.

• Miejsce kurczaka paski do torby próżniowe – pieczęci i uszczelki, które je zamykać z blatu Zgrzewarka.

• Miejsce zamkniętych workach w chłodnicy z suchego lodu powyżej i poniżej torby i umieścić pokrywkę na chłodnicy. Zezwalaj na fajne i suszyć przez około godzinę, a następnie umieścić torby w zamrażarce, aż nadszedł czas na twój kot wobec cieszyć się niektórzy traktuje mięsa.

• Zagotować świeżego kurczaka w garnku na kuchence przez około 45 minut, bez przypraw i olejów.

• Pokroić kurczaka na małe paski i kawałki, gdy jest całkowicie cool.

• Miejsce kurczaka na chłodzenie lub siatka bagażnika i umieścić go wewnątrz zamrażalnika do wyschnięcia przez pięć do siedmiu dni. Można użyć blachę, ale wilgoć nie może opuścić jak szybko i skutecznie.

Jak naprawić suchy twardy trawnik

Jak naprawić suchy twardy trawnik

Hardpan gleby jest gleba, że jest tak zagęszczone, że wody może nie być w stanie przeniknąć. Często jest to gliniastych, które można suszyć na skale twardości. Jest jednym z głównych problemów z gleby suche, twarde, że nie pozwolą rośliny rosną dobrze, bo korzenie nie być w stanie przeforsować twardym gruncie. Gdy korzenie można przeforsować gleby, jest brak wody dla nich znaleźć. Ale suchy, twardy trawnik można naprawić zmieniając gleby.

Instrukcje

• Poluzować gleby z łopatą przez jazdy w dół do gleby na głębokość 12 cali. Wić Szpadel i z powrotem do tworzenia pęcherzyków powietrza w glebie.

• Pokrycie gleby z 4-calowy warstwą torfu i kompostu. Składniki te pomogą dodać powietrza w sprasowanej gleby, która będzie go poluzować. Organiczne zmiany zachowa również wody w glebie.

• Prowizja tych zmian do gleby z leaf rake. Grzebień w glebie życie kompost między łodyg trawy i w dół do poziomu gruntu. Kompost będzie pracy jej drogę do otwarte kieszenie powietrza.

• Woda trawnik równowartość 1 cal deszcz na tydzień za pomocą zraszaczy koniec węża. Aby ustalić, ile wody użyto za pomocą miernika deszczu.

Jak Usunąć minął Leki

Po raportach sondy Associated Press, że śladowe ilości recepty i leków OTC (zwłaszcza hormonów, antybiotyków, leków przeciwlękowych, środki przeciwdrgawkowe, leki obniżające poziom cholesterolu i innych) były wykrywalne w dostawie wody pitnej kilku głównych obszarów metropolitalnych w całym kraju, FDA wydała instrukcje dotyczące właściwej utylizacji przeterminowanych i niewykorzystanych leków. Ścieków zawiera zarówno leki, które zostały wykorzystane, a tym samym wydalane jak również niewykorzystanych leków, które zostały spłukiwać toalety. Mimo leczenia, niektóre ścieków nie wchodzi woda pitna supply.Follow poniższe kroki, aby dowiedzieć się, jak zutylizować przeterminowanych i niewykorzystanych leków:

Instrukcje

Umieść wygasły i niewykorzystanych leków do śmieci z gospodarstw domowych, co następuje:

1 Usuń leków z ich oryginalnym opakowaniu.

2 Mix lub zmiażdżyć substancją nieapetyczny takich jak fusy, ściółka dla zwierząt, kurz i umieścić w pojemniku nieprzepuszczalnej, jak słoik z pokrywką lub szczelnej plastikowej torbie.

3 Usunąć do kosza domowymi.

4 Flush w toalecie tylko te leki, których etykieta lub załączona informacja pacjent wyraźnie określa, zaczerwienienie. FDA przypomina, że ​​następujące leki powinny być spłukiwane w toalecie, a nie wyrzucane do kosza: Tablety Actiq (cytrynian fentanylu) Daytrana system transdermalny (metylofenidat) Duragesic transdermalny system (fentanyl) OxyContin (oksykodon) Avinza kapsułki (siarczan morfiny) Tabletki Baraclude (entekawir) Reyataz Kapsułki (siarczan atazanawiru) Tabletki techin (gatifloksacynę) Zerit ustnej Rozwiązanie (stawudyna) Meperydyna HCI Tabletki Percocet (oksykodon i Paracetamol) Xyrem (hydroksymaślan sodu) Fentora (fentanyl tabletka policzkową)

5 Sprawdź w lokalnej aptece, aby sprawdzić, czy są dostępne jakieś narkotyki programy zwrotu towaru. Takie programy mają na celu zachęcenie obywateli do dostosowania swoich niewykorzystanych leków do miejsca, do odpowiedniej likwidacji. Programy te zapewniają dobrą drogę do dysponowania niewykorzystanych leków prawidłowo.

Wskazówki:

 • Upewnij się, że wszystkie rozmieszczone leki są poza zasięgiem dzieci

Jaka jest różnica między łupieżu i łuszczycy?

Łupież Łuszczyca skóry głowy i swędzenie skóry głowy, zarówno produkcji i łuszcząca się skóra. Łuszczyca jest znacznie trudniejsze do leczenia i zazwyczaj pojawia się w innym miejscu na ciele, jak również. Warunkiem może być łojotokowe zapalenie skóry, mówi Mayo Clinic.

Diagnoza

Wszystkie te problemy są trudne do odróżnienia i zdiagnozować, zwłaszcza, że ​​łuszczyca może być podstawowym czynnikiem, który spowodował łupieżu, mówi dermatolog dr Richard Langley.

Łuszczyca

Łuszczyca skóry głowy często zaczyna się od cięcia i siniaki na głowie. Około 50 procent osób cierpiących na łuszczycę mają go na swojej głowie. Jak wszystkie formy łuszczycy, pochodzi z dziedzicznych czynników i układu odpornościowego, mówi dr Richard Langley.

Łupież

Przyczyny łupieżu są nadczynność gruczoły łojowe skóry głowy, a nie jak zwykle suchy pomyślał. Inne czynniki są alergie pokarmowe, stres, nadmierne pocenie się i trudnych szampony, według strony internetowej Anti-dandruff.com.

Lokalizacje

Łuski łupieżu są zazwyczaj małe, okrągłe i znajduje się na szczycie głowy, ale mogą pojawić się wszędzie. Łuszczyca jest zwykle wokół linii włosów i produkuje większe łuski lub płatki.

Płatki

Odpowiedź na których stan masz leży w płatkach. Jeśli tłuste i żółty, łupież jest prawdopodobnie wynikiem łojotokowego zapalenia skóry; w przypadku suchej, dużej i srebra łuszcząca, winowajcą jest łuszczyca, mówi strona.

Jakie są Mango przydatne?

Jakie są Mango przydatne?


Mango są owoce tropikalne, które są dobre dla więcej niż tylko słodkie i pikantny oprócz przekąsek, dipów, dressingów i posiłki. Dodać mango regularny dodatek do zdrowego stylu życia, a twoje ciało będzie korzystać z witamin, składników odżywczych i przeciwutleniaczy, które pochodzą z niskiej zawartości tłuszczu, owoców włóknistej.

Składniki odżywcze

Mango są pełne witamin i minerałów, które czynią je dobre dla wysokiej wartości odżywczej. Owoc ma witaminy z grupy B, kwas foliowy, witaminę C, witaminę A, wapń, magnez, żelazo, cynk i potas, które są wszystkie składniki odżywcze, które sprawiają, że organizm i układ odpornościowy silne i zdrowe. Mango są znane z wysokiej zawartości witaminy A, która przyczynia się do oczu i zdrowia skóry, a także rozwoju łożyska i płodu nienarodzonego dziecka.

Detoksykacji

Enzymy w mango, takie jak laktazy, magneferin i katechol oksydazy oczyścić jelita. Enzymy także stworzyć odporność na zapalenie i bakterii w jelitach. Włóknisty charakter owoców również sprawia, że ​​dobre dla utrzymania zdrowia jelit.

Leczniczy

Warunki zdrowotne, takie jak biegunka, suchy kaszel, gorączka, żółci i kamieni nerkowych, poparzeń i krwawień są czasem traktowane z naturalnych środków mango. Suszone mango jest nawet czasami używane jako pasty do czyszczenia zębów i wzmacniają dziąsła.

Uroda

Mango może być używane, aby pomóc rozjaśnić cerę i odblokowują pory skóry. Zabiegi Mango są często skuteczne dla ludzi, którzy zmagają się z trądzikiem od zatkane pory. Spożywanie mango może poprawić stan zdrowia skóry, ale można również stosować plastry mango cięcia skóry bezpośrednio do skóry, aby pomóc oczyścić się porów. Przemyć skórę ciepłą wodą po zastosowaniu skóra mango przez trzy do pięciu minut.

Jak zrobić bez płukania szampon

Mycie i układanie włosów zajmuje sporo czasu, zwłaszcza jeśli wysuszyć go prosto. A następnie mycie włosów codziennie, suchy szampon może być używany do pochłaniania oleju na skórę głowy i utrzymać włosy patrząc świeże i czyste. Korzystanie produkt jednego do dwóch dni po umyciu włosy pozwala uzyskać kilka dodatkowych dni na każdy szampon i stylu. Choć suche szampon to produkt cud dla wielu osób, zakup może być kosztowne. Z kilku produktów i odpowiednich kroków, można zrobić własny suchy szampon w domu za ułamek ceny.

Instrukcje

Jak zrobić suchy szampon

1 Zbierz swoje produkty. Musisz kilka produktów do własnego suchy szampon. Zbierz pusty pojemnik na proszek dla dzieci, trzy miski, plastikowy pojemnik z pokrywką, skrobia kukurydziana, płatki owsiane, zapach regularnie i sody oczyszczonej. Trzeba co najmniej 1/3 szklanki do 2/3 szklanki każdego z następujących: skrobia kukurydziana, płatki owsiane i sody oczyszczonej. Gdy Ci wybrać zapachowych, który chcesz użyć, upewnij się, że jest to olej, bo to przyniesie silniejsze zapach, który trwa dłużej.

2 Działanie produktów. Zdecyduj, ile suchy szampon chcesz zrobić. Jeśli chcesz, aby małe ilości, trzeba 3/1 szklanki każdego produktu. Jeśli wykonujesz większą ilość, użyj 3/2 szklanki każdego produktu. Zmierz się równe części płatków owsianych, mąki kukurydzianej i sody oczyszczonej. Po zmierzeniu każdy produkt oddzielnie, umieścić każdy w osobnej misce.

3 Dodaj zapach z płatków owsianych. Dodaj kilka kropel zapachu z płatków owsianych i wymieszać razem. Gdy płatki owsiane i zapach zostały dokładnie wymieszane, zapach płatki owsiane i zdecydować, czy jest wystarczająco silny zapach lub jeśli chcesz dodać więcej zapach. Chcesz zapach jest raczej mocny, ponieważ będzie dodając równe części skrobi kukurydzianej i sody oczyszczonej, która złagodzi zapach.

4 Grind owsiankę. Gdy jesteś zadowolony z zapachem płatków owsianych, nadszedł czas, aby szlifować płatki owsiane. Chcesz owsiane być tak blisko do postaci proszku, jak to możliwe. Umieść płatki owsiane w blenderze i wybrać funkcję puree. Zmieszać płatki owsiane na co najmniej 1 minutę, a następnie sprawdzić swoje postępy. Jeśli owsianka jest w postaci proszku, jesteś gotowy i można przejść do następnego kroku. Jeśli nie, powtórz ten krok aż do niej płatki owsiane przypomina proszek.

5 Włóż to wszystko razem. Nadszedł czas, aby wymieszać wszystkie produkty razem, aby Państwa suchy szampon. Najlepszą metodą do mieszania produktów jest wlać je wszystkie do dużej plastikowej miski. Umieść pokrywę na misce i szczelnie zamknąć, a następnie potrząsnąć miski do mieszania produktów razem. Powtórz ten krok kilka razy, aż poczujesz, że produkty zostały odpowiednio zmieszane. Gdy to zrobisz, wlać końcowy produkt do pustego pojemnika proszku dla dzieci. Zapraszamy na nowy suchy szampon.

Wskazówki:

 • Kiedy jesteś gotowy do użycia suchego szamponu, nałóż niewielką ilość do swoich korzeni i natrzeć w skórę głowy. Zakończ poprzez szczotkowanie włosów rozpowszechniać suchy szampon do reszty włosów.
 • Nie używać smaku płatki owsiane. Nie tylko płatki owsiane mają dziwny zapach, ale również mają kawałki suszonych owoców i cukru, które będą skutkować lepkie włosy, jeśli wykorzystane do suchego szamponu.