adcov.com

jak zrobiv lemoniade z solą

Jak zrobić lemoniadę Cleanse luzem

Lemoniada Cleanse, zwie Master Cleanse, to oczyścić czczo gdzie przestać jeść stałych pokarmów przez okres do 10 dni, zużywając przy domowej roboty lemoniada przepis. Dokonywanie lemoniadę jest łatwe i może być wykonane w dużych ilościach. To sprawia, że ​​pobyt na oczyszczenie znacznie łatwiejsze, gdy masz tyle konsumować bez zabraknie i zrobić więcej. Należy to zrobić zasilanie 3-dniową z lemoniadą.

Instrukcje

Jak zrobić lemoniadę Cleanse luzem

1 Pokroić cytryny na pół i wyciśnij je w sokowirówkę, zbierając cały sok z cytryny w pojemniku zbiorczym sokowirówki.
Jeśli robisz to z sokowirówki strony, to zajmie trochę mięśni, aby przez wszystkich cytryn. Automatyczna sokowirówka jest znacznie szybsze i łatwiejsze, jeśli masz. Będzie również uzyskać więcej soku z.

2 Działanie 3 szklanki soku z cytryny i dodać do dzbanka.
Musisz 14 łyżek soku z cytryny za każdy dzień wartości lemoniady. Istnieje 16 łyżki w filiżance, tak robisz swoje lemoniady nieco bardziej kwaśne. Lepiej jest mieć więcej niż mniej, jak to jest żywienie otrzymujesz w ciągu szybko, więc nie martw się o dodatkowych sześć łyżek. W rzeczywistości, zgodnie z instrukcjami Główna Oczyścić umożliwiają picie tyle lemoniady, jak ma powyżej 2 litrów dziennie.

3 Dodaj 2 3/4 do 3 szklanki syropu klonowego do dzbanka.
Po raz kolejny przepis na dwie części dziennej jest 14-litrowy łyżki, więc na 3 filiżanki jesteś nieco ponad. Można użyć do 3 filiżanek, jeśli chcesz, aby zrównoważyć kwaśny z dodatkowym cytryny.

4 Wyjmij jedną filiżankę wody z każdej butelki 2-litrowe.
Można to w dzbanku wody lub drugiego dzbana, aby ją ocalić. Lub jeśli jesteś spragniony, nie krępuj się go pić. Będzie zastąpienie puchar wylany z mieszaniny z cytryny.

5 wlać kubek mieszaniny cytrynowego w każdej z butelek 2 litrowych wody.
Użyj syfon po zmierzyć każdy kubek lemoniady podzielić równo.

6 Dodaj 1/2 łyżeczki pieprzu cayenne do każdej butelki wody 2-litrowym.
Przepis wymaga to dużo, ale może nie być w stanie tolerować tego dużo. W tym przypadku dodać cayenne do smaku. Cayenne pomaga usunąć śluz w organizmie i eliminacji toksyn.

7 wstrząsnąć każda butelka dobrze i przechowywać w lodówce, od razu.

Wskazówki

 • Podczas przygotowania lemoniady luzem, należy wiedzieć, że po dniu lub tak, Twój smak na lemoniady może się zmienić i może warto nieco więcej lub mniej którykolwiek ze składników preparatu. Być elastyczne, aby dodać wody, cytryny, syropu lub pieprz z umiarem do rozcieńczenia lub wzmocnienia formuły.
 • Chociaż można zrobić lemoniadę luzem, nie starają się zrobić więcej, niż można użyć w dowolnym dniu. Powodem jest to, że owoce cytrusowe, cytryny, zaczynają tracić swoją wartość odżywczą, gdy są one wyciskane na sok. Aby uzyskać maksymalne korzyści dla zdrowia, najlepiej spożywać od razu po wyciśnięciu soku.

Jak korzystać z Epsom sole bóle

Jak korzystać z Epsom sole bóle


Gdy mięśnie i stawy są achy i bolesne, to nie zawsze jest konieczne, aby osiągnąć dla przeciwbólowe lub drogich kremów i maści. Soli Epsom są często zapomniane lekarstwo na bóle. Są one znacznie mniej kosztowna opcja, aby pomóc znaleźć ulgę i są bardzo łatwe do znalezienia w lokalnej drogerii. Spróbuj łatwy techniki przy użyciu soli Epsom i może się okazać, że to pomoże nie tylko złagodzić niektóre z bóle, ale ogranicza niektóre stresu, zbyt.

Instrukcje

Jak korzystać z Epsom sole bóle

1 Uruchom pełną wannę gorącej lub ciepłej wody, co jest wygodne dla Ciebie. Upewnij się, że jest na tyle głęboko, więc można moczyć Achy mięśni i stawów. To nawet lepiej, jeśli masz dysze mieszać wodę podczas wygrzewania.

2 Wlać pół szklanki soli Epsom, podczas gdy woda jest uruchomiony. Pomoże to Epsom Sole rozpuszczają łatwiej. Upewnij się, że pomaga wymieszać je wokół całego zbiornika z ręki więc uzyskać maksimum korzyści z nich. Dodaj trochę więcej soli Epsom do wody, czy jest większa wanna.

3 Zostaw czasu, aby usiąść na chwilę i cieszyć się z tego leczenia dla bóle. Pośpiech przez kąpiel jak jesteś biorąc prysznic pokonuje cały cel kąpieli w wannie. Posłuchać miłej muzyki i zapalić kilka świec i cieszyć się ciszą, albo wnieść w tym książki lub czasopisma zostałeś oznaczającego dostać. Soli Epsom uczynić skórę czuć się bardziej miękkie po wyjść z wanny, co jest dodatkowym atutem.

Wskazówki:

 • Przechowywać duży słoik soli Epsom obok wanny, więc nie zapomnij dodać go do kąpielą. Spróbuj użyć je na stałe, aby zauważyć różnicę w swoim bóle.
 • Upewnij się, czy nie opuścić to siedzi, gdzie małe dzieci mogą się spożywać je.

Jak wyczyścić plamy soli Off skórzane buty

Skórzane buty są koniecznością moda zimą wielu ludzi. Niestety jeśli mieszkasz w klimacie z śniegu buty skórzane podjąć bijącym z trudnych warunków pogodowych i sól, że idzie z nim. Aby zachować swoje buty w dobrym stanie, Dowiedz się, jak do czyszczenia plam soli off skórzane buty. To pomoże Ci chronić swoje inwestycje i upewnij się, że skóra buty wyglądają dobrze i ostatnio przez długi czas.

Instrukcje

• Użyj suchą szczoteczką delikatnie pracę w soli plamy Poluzuj i Usuń jak najwięcej plam jak to możliwe.

• Połączyć 1 łyżka wody i 3 łyżki octu w małej misce.

• Miejsce czystą szmatką w misce wody/ocet rozwiązanie. Wykręcić szmatkę całkowicie i starannie zimnica w soli plamy. Nie nasycenia skóry. Praca w soli plamy, dopóki ich nie ma.

• Nasycić innych czystą szmatką z zwykły ciepłej wody i zimnica w obszarze Witraż buty po pracy w roztworze wody/ocet.

• Zezwalaj na skórzane buty do całkowitego wyschnięcia.

• Spray skórzane buty z spray uszczelniacz po są czyste i suche, aby chronić od przyszłych plamy solą i uszkodzenia.

Jak zrobić lemoniadę Dieta

Chłodny i orzeźwiający lemoniada. Nic nie jest lepsze, aby ugasić pragnienie w upalny letni dzień. Dodać trochę determinacji i specjalną recepturę i można stopić się kilka dodatkowych kilogramów, jak wspaniały efekt uboczny do detoksykacji organizmu. Że pomoże również zwiększyć swój metabolizm.

Instrukcje

1 Pierwszy na Receptura Lemonade Diet

Sok z cytryny lub Twoje pięć Twoje pięć limonki, dodać sok z cytrusów do dzbanka. Następnie dodać 1 ¼ szklanki syrop klonowy klasy B i 1 łyżeczkę Cheyenne pieprz wymieszać do rozpuszczenia pieprz. Teraz dodać 10 filiżanek wody źródlanej lub wody oczyszczonej. I wymieszać.

To jest Twoja codzienna porcja lemoniady, aby pić w całym ich dzień i zastąpić wszystkie posiłki.

2 Kiedy budzisz się rano można zacząć dzień z spłukiwania słonej wody. To obudzić swoje ciało i pomóc w usuwaniu nadmiaru wody.

2 łyżeczki soli lub związkowego soli morskiej
1 litr letniej wody

3 w nocy przed snem można wypić ziołową przeczyszczające Tea.
Można znaleźć to herbaty w większości sklepów spożywczych lub zniżkami centrach sklepowych. Najlepiej jest pić tę herbatę tuż przed snem. Pomoże to twoje ciało pozbyć okrężnicy budować.

Wskazówki

 • Przed rozpoczęciem diety należy skonsultować się z lekarzem.
 • Istnieją elementy do tej diecie, która może powodować komplikacje te cierpią wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca, lub innych ważnych chorób.

Jak jeść Cytryny z solą

Jak jeść Cytryny z solą


Surowe, ściśnięte lub dodany do receptur, cytryny są nie tylko korzystne dla zdrowia, ale także dobrego smaku. Niektórzy ludzie wolą ich cytryny słodsze a inni cieszyć się smakiem cytryny na surowo. Jednym ze sposobów, aby jeść cytryny jest posypać solą, tak jak delikatnością posypania sól na arbuza. Sól uzupełnia cytryny i dodaje kolejną warstwę do cierpkość owoców. Solą i cytryną są łączone do stosowania w utracie wagi i napojów detoksykacji. Innym sposobem spożywania soli i cytryny jest z nich korzystać podczas wykonywania zdjęć z alkoholem. Z cytryny i sól uzupełnienie alkoholu.

Instrukcje

Cytryny i sól przekąskowy

1 Dokładnie umyć całą cytrynę i osusz.

2 Pokroić cytrynę na pół; dalsze cięcia każdą połówkę cytryny na pół.

3 Posyp solą do smaku koszerna każdego plasterka cytryny.

Odchudzanie

4 Napełnij miskę z 16 uncji wody i umieścić go na kuchenka. Podgrzewania wody, aż się zagotuje.

5 Wlać wodę do 16 uncji puchar i mieszać w soli morskiej.

6 Wytnij cytrynę na dwie części. Wycisnąć tyle dla 2 łyżki pół cytryny. soku z cytryny. Dodaj sok z cytryny do napoju do smaku.

7 Sącząc drinka powoli do końca. Powtarzać codziennie przez okres do 7 dni.

Alkohol Celne

8 Wlać szklankę pełną z tequili wyboru.

9 lizać ciało między kciukiem i palcem wskazującym.

10 Tabela Posypać soli na ciele, między kciukiem i palcem wskazującym.

11 lizać sól z ciała.

12 Gotowanie z tequili i szybko ssać cytryny.

Jak zwiększyć skuteczność soli Epsom

Jak zwiększyć skuteczność soli Epsom


Soli Epsom są od bardzo dawna i zyskał zupełnie reputację uzdrowienie zwichnięcia i stłuczenia i wiele innych dolegliwości. Powinna być z pewnością podstawą w każdej rodzinie, ponieważ jest tani, łatwy w użyciu i zazwyczaj pochodzi z listy znajduje się tuż na pudełku lub torbie wyjaśniający wiele z jego najbardziej popularnych zastosowań.

Kiedy mój mąż był w poważnym bólem niedawna powodu dny moczanowej ataku zdecydowaliśmy się moczyć nogę w łaźni soli Epsom. Moczenie zrobił kawał dobrej roboty, ale dna jest bardzo bolesne i trudne do wyleczenia po rozpoczęciu ataku. I umieścić mój mózg do pracy i myśli aha, mam go. Naprawiłem go kąpiel stóp z użyciem ciepłej wody, Epsom sól i ocet.

W pełni spodziewałem się, że działa, ale był całkowicie zadowoleni, aby zobaczyć wszystkie obrzęk znika po 20 minutach kąpieli w tym roztworze! Naprawdę dobrą wiadomością jest to, że po dwóch soakings mógł normalnie chodzić i bez bólu w ogóle. Jego dna nie wrócił.

Więc zadałem sobie pytanie, dlaczego i to jest moje wyjaśnienie: Ocet jest rozpuszczalnik i równoważy ph. Soli Epsom jest mineralna i najłatwiej użytkowa forma siarki w organizmie. Może ocet pomaga rozbić Epsom minerały soli czyniąc go bardziej przyswajalne.

Krótko po tym zostałem uderzony tylko do lewej kości piszczelowej z moim kijem (cięcia trawy). Następnego dnia miałem ogromny, gorączkowych supeł na nodze i to boli! I zanurzył wacikiem w tym rozwiązaniu, zastosowano go do mojej nogi na 20 minut i niezwykle cały obrzęk zniknął, nie ma bólu i nigdy nie boli. Szczerze mówiąc, czuję się tak, jakbym odkrył cud. Mam nadzieję, że ten środek domu działa jak dobrze powinieneś kiedykolwiek potrzebne.

Instrukcje

1 Wypełnij wanna pieszo lub miskę z ciepłą wodą. Na całym bóle wypełnić wannę.

Jeśli masz grypę, moczenie w ciepłej kąpieli gorzkiej opuszczę cię znowu uczucie prawie człowiekiem. Dzieci szczególnie kocham.

2 Rozpuścić soli Epsom w wysokości 2 filiżanek na galon wody lub jedną filiżankę za pół galon lub pół szklanki na litr. Jest to silny wygrzewania do miejscowego leczenia.

Dla całego relaks stosowania kąpieli 2 szklanki soli Epsom i 1 szklanka octu.

3 Aby wodzie soli Epsom dodać 1 szklankę octu na litr wody lub pół filiżanki na pół galon lub jednej czwartej filiżanki za litr.

Jeśli nie podoba się zapach octu po prostu spłukać czystą wodą po swojej moczyć lub po prostu pozwolił mu na sucho i zapach wyparuje.

4 Mix i cieszyć dobrym moczyć. 20 minut powinno wystarczyć, aby zapewnić ulgę najsztywniejszego i sorest z mięśni, kości i stawów.

Ten artykuł należy do Elaine Chastain i copywrited. Zezwolenie na używanie w tytule i wstępie z wstecznego do oryginalnej treści jest przyznawana.

Wskazówki

 • Ciepłe lub letniej wody działa dobrze. Jednak fajnie będzie również działać, spróbuj na przemian.
 • Łatwy sposób rozkoszować się kostki, kolana, łokcia lub nadgarstka jest do cięcia stóp ze starej skarpety i używać górną część pociągnąć na plaster szmatką nasączoną w roztworze octu i gorzkiej.
 • Jeśli robisz to rozwiązanie w wannie stopy lub miski i poczuć może trzeba moczyć ponownie tylko odłóż ją na później. To będzie tak samo skuteczny jutro. Nie chciałbym sugerować utrzymywanie dłużej niż dzień lub dwa.
 • Jeśli Twoja skóra staje się swędzenie po moczyć w tym roztworze, a następnie przez wszystkich środków spłukać czystą wodą i zastosować balsam. Nie normalnie, ale niektórzy ludzie są bardziej wrażliwe niż inne.
 • Nie zostawiaj tego rozwiązania, gdzie zwierzęta mogą go pić. Koty w szczególności uwielbiam smak octu. Ocet nie będzie im zaszkodzić, ale może zakłócić soli Epsom ich brzuszki.

Jak wypłukać nadmiar soli z organizmu

Jak wypłukać nadmiar soli z organizmu


Spożywanie zbyt dużej ilości soli może czujesz się nadęty, bo twoje ciało magazynuje soli w wodzie. Jednym z najprostszych sposobów, aby wypłukać nadmiar soli jest ograniczenie miejsc, w których woda jest magazynowana, takie jak tkanki tłuszczowej. Według strony internetowej kulturystyka, ograniczając spożycie węglowodanów pomaga, także dlatego, że woda jest również przechowywane z węglowodanów w mięśniach. Redukcji tłuszczu i węglowodanów i picia stały ilości wody pomoże oczyścić organizm i zachować Szukają szczuplejsze, zmniejszając wzdęcia.

Instrukcje

1 picie od sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie. Więcej wody pijesz, tym więcej wody można wypłukać z twojego systemu. Wypłukując dodatkowej wody będzie również wypłukać sól, która jest przechowywana w wodzie i zmniejszy poziom sodu.

2 Jedz pokarmy o niskiej zawartości soli. Ograniczyć dzienne spożycie soli znacznie poprzez unikanie fast foodów, fast-food, mrożone obiady lub nadmiernie przetworzonej żywności. Wymień te ze świeżych warzyw i owoców, które zawierają dużo wody, takich jak brokuły i arbuza, i będą naturalnie wypłukać nadmiar soli z organizmu.

3 Zmniejsz ilość węglowodanów jesz. Woda w organizmie znajduje się w węglowodany, które są przechowywane w mięśniach i wątrobie. Zmniejszenie ilości węglowodanów w organizmie również obniżyć poziom wody i sodu.

4 Wykonaj ćwiczenia aerobowe meczyc sól z. Zrobić co najmniej 30 minut ćwiczeń, takich jak bieganie, jazda na rowerze lub piesze wycieczki, aby podnieść tętno i temperaturę ciała na tyle, by złamać pot. Pocenie się przepłukać dodatkową wody i soli z organizmu poprzez porów i gruczołów potowych. Po treningu, prysznic w ciepłej wodzie do płukania soli i potu się.

5 Jedz więcej pokarmów bogatych w potas. Organizm reaguje na nadmiar potasu przez przepłukanie go wraz z nadmiarem wody w organizmie. Spożywanie żywności jak banany, pomarańcze, awokado i rodzynkami dostarczy organizmowi dodatkowego potasu, aby pomóc przepłukać dodatkową wodę i nadmiar soli z nim.

6 jeść pikantnych potraw. Podniebienia reagują na działanie ciepła, ostre żywności podnosząc temperaturę ciała i wytwarzania potu ciała, wypłukując dodatkowej ilości wody i soli w procesie. Jeść żywności, takich jak curry, gorących potraw, gorących sosów papryki i imbiru może podnieść temperaturę ciała i sprawi, że więcej potu.

Jak za dużo soli Kontratak

Jak za dużo soli Kontratak


Większość Amerykanów spożywają zbyt dużo sodu, według statystyk z Uniwersytetu Wisconsin. Sód jest jednym z dwóch podstawowych składników soli kuchennej, i naturalnie występuje w wielu produktach żywnościowych. Nadmierne spożycie sodu może doprowadzić do skutków takich jak utrata tkanki kostnej i wysokiego ciśnienia krwi. Zmniejszenie ilości sodu w diecie, obejmuje szereg zmian w stylu życia, z których niektóre mogą być trudne do wykonania. Korzyści z zarządzania sód, jednak znacznie przewyższają trudności w zmianie nawyków.

Instrukcje

1 Unikaj pakowane, przetworzonej żywności, które są bogate w sól. Etykiety odżywiania wyświetlić zawartość sodu w żywności w miligramach. Zalecane dzienne spożycie sodu wynosi 2400 mg. Niektóre przetworzone produkty spożywcze zawierają połowę tej kwoty w jednej porcji.

2 Przygotowanie posiłków ze świeżych produktów, zwłaszcza owoców, warzyw i chudego mięsa. Dodaj przyprawy inne niż sól do poprawy smaku.

3 Dodać własne przyprawy i sosy w domu. Store-bought przyprawy są często bogate w sód.

4 Płukać konserwy dobre w wodzie przed gotowaniem. Konserwy mięsne i warzywa są zwykle pakowane w solance do konserwacji.

5 Smak soli jedzenie zanim go. Dokonać świadomego wysiłku, aby dodać mniej soli. Pokrycie niektórych otworów w wytrząsarce, tak aby mniej soli wychodzi.

Wskazówki

 • Regularne ćwiczenia mogą skuteczniej pomóc sód procesów ciała. Porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem wykonywania rutynowych. Jeśli zostały osiadłych od dawna, zaczynają wykonywania powoli. Zwiększenie intensywności stopniowo przez okres kilku tygodni.
 • Porozmawiaj ze swoim lekarzem przed użyciem substytutów soli. Często zawierają duże ilości potasu, które mogą być niebezpieczne dla osób z pewnymi schorzeniami.

Jak zrobić lemoniadę Cleanse

Jak zrobić lemoniadę Cleanse


Lemoniada Cleanse jest również znany jako Master Cleanse Detox Diet, cytryny lub syrop klonowy diety. Został on stworzony przez Stanleya Burroughsa w 1941 roku i ponownie spopularyzował w latach 90. przez Petera Glickman. Jest promowane jako sposób na detoksykację organizmu i zmniejszyć apetyt na jedzenie, nikotyny, alkoholu i narkotyków. Osób skorzystało z oczyścić, aby schudnąć, ale waga stracił na oczyszczenie jest przede wszystkim masa wody, a niektóre tkanki mięśniowej, według lekarzy.

Instrukcje

Cleanse Przepisy lemoniada

1 Kombajny 60 uncji filtrowana woda, 12 łyżek. syrop klonowy, 12 łyżek. sok z cytryny i 1/2 łyżeczki. pieprz cayenne w dużym pojemniku. Spowoduje to, że jeden dzień warto lemoniady. Przechowywać w lodówce lemoniady.

2 ciepła 32 uncji woda źródlana i dodać 2 łyżeczki. Sól morska do pojedynczej porcji prania soli.

3 piwny przeczyszczające herbaty zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Nie dodawać cukru lub słodzik do herbaty.

Cleanse Schemat

4 Gotowanie pranie soli lub herbaty przeczyszczające pobudzają każdego ranka do wypróżnienia. To oczyszcza organizm z toksyn i odpadów, które gromadzą się w czasie. Pić tylko jedną filiżankę każdego ranka z myjni soli lub przeczyszczające herbaty.

5 picie lemoniady w ciągu dnia jako substytut posiłków i gdy poczujesz głód. Gotowanie pełne 60 uncji lemoniady każdego dnia.

6 Zastępca herbata ziołowa czasami, w razie potrzeby. Unikaj jedzenia lub inne napoje, oprócz lemoniady. Nie dodawać cukru lub słodzik do herbaty ziołowej. Użyj bezkofeinowa, herbata w godzinach wieczornych, aby uniknąć bezsenności.

7 Pić herbatę przeczyszczające każdej nocy przed snem, aby pobudzić jelita. Pić tylko jedną filiżankę herbaty z przeczyszczający w godzinach wieczornych, a nie zastąpić umyć soli w tym czasie.

8 Trzymaj się lemoniady detox programu jest oczyszczenie dla czterech do 14 dni. Zalecany czas trwania oczyścić to 10 dni. Oczyścić można powtarzać co kilka miesięcy.

Po Cleanse

9 Rozpoczęcie pierwszego dnia po oczyścić tylko z wody i organicznego soku pomarańczowego. Pobyt na tej płynnej diety przez cały dzień. Pić tyle, ile chcesz.

10 Dodaj do zupy światła wody i sok pomarańczowy diety rozpoczęciem drugiego dnia. Zupa jarzynowa jest łatwy do strawienia w tym czasie. Zalecane są zupy organiczne.

11 Dodaj owoce, warzywa i sałatki stopniowo trzeci dzień po oczyścić. Zalecane są surowe, organiczne owoce i warzywa. Kontynuuj, aby pić dużo wody. Unikać mięsa i mleka na dwa tygodnie po zakończeniu oczyścić.

Wskazówki

 • Woda sączy się z oczyszczania wody w domu zaleca się wody z kranu lub wody butelkowanej mieszać lemoniadę i herbatę.
 • Oczyścić jest promowany walczyć choroby, zmęczenia i głodu, a także poziom energii Boost i pozbyć się z ciała toksyn.
 • Skutki uboczne oczyszczenie obejmują biegunkę, skurcze brzucha, bóle głowy, zawroty głowy i ospałość.
 • Lekarze zwykle nie polecam żadnych oczyścić, ponieważ nerki i wątroby oczyścić organizm w naturalny sposób.
 • Waga utracone oczyszczenie będzie prawdopodobnie masa wody, nie tłuszczu. Większość lub całość masy uzyskuje się z powrotem, gdy tylko zakończy oczyścić.

Jak zmniejszyć spożycie soli do serca zdrowej diety

Jak zmniejszyć spożycie soli do serca zdrowej diety


Lekarz może powiedzieć, kiedy trzeba zmniejszyć soli. Które zwykle występuje po zdiagnozowaniu nadciśnienia tętniczego lub innych chorób serca związane. Jeśli chcesz oglądać spożycie soli, następujące kroki pomogą dokonać lepszego wyboru żywności.

Instrukcje

1 Skonsultuj się z lekarzem przed zmianą diety. Nie każdy musi zmniejszyć ich soli i jeśli są zdrowe i czują się dobrze, spożycie soli może być właśnie dla Ciebie. Tylko lekarz może wiedzieć na pewno, dając Ci egzamin i być może działa kilka testów. Pamiętaj, że sól sodowa i nie są tym samym. Sód jest minerałem, że nasz organizm potrzebuje do prawidłowego działania i mogą łączyć się z wielu różnych rzeczy oprócz chlorku. Tak więc sól kuchenna jest tylko jedna z tych soli, które wytwarza sodu.

2 Dowiedz się, jak zrozumieć etykiety żywności. Mówią ci, ile sodu spożywczy zawiera. Dzięki tym informacjom można łatwo dowiedzieć się, ile soli żywność ma przez pomnożenie ilości sodu przez 2,5. Więc jeśli puszka zupy ma 770 mg sodu, zawiera 1925 mg soli. Upewnij się, że masz co najmniej 150 mg sodu, ale American Heart Association, mówi, że nie powinniśmy iść na 2300 mg dziennie. Większość z nas powinien dążyć do 500 mg dziennie; 1 łyżeczka. soli zawiera 2400 mg sodu i większość ludzi w Stanach Zjednoczonych zużywają 1 do 3 łyżeczki. soli dziennie.

3 Wyjmij soli kuchennej z tabeli. Sól wydobywa smak w żywności i dlatego możemy go użyć. Jest nabyty smak, ale możemy je wyeliminować i zazwyczaj w ciągu miesiąca i tak nie zauważy jego nieobecność. Dodanie soli przy stole do naszej żywności jest pierwszym miejscem, aby rozpocząć, aby obniżyć. Jeśli będziemy jeść różnorodne potrawy będziemy naturalnie się ilości sodu, które potrzebujesz. Smak żywność za pomocą substytutem soli. Jeśli nie lubisz smaku z nich, można użyć kombinacji przypraw, które nie zawierają soli. Pani Dash jest jednym z takich marek i posiada wiele różnych kombinacji przyprawy, które działają dobrze z jedzeniem. Inną alternatywą jest użycie niski lub brak sodu lub gorąca salsa sos urozmaicić mdłe żywności.

4 Unikaj żywności konserwowanej, gdyż zawierają one dużo sodu. Jeśli masz do wyboru zakup mrożone lub w puszkach, mrożone jest znacznie lepszym wyborem. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, co jesz, trochę soli kuchennej ze stołu, a dokładnie czytać etykiety żywności.

Wskazówki

 • Usuń soli kuchennej z kuchni.
 • Czytaj uważnie etykiety żywności.
 • Mają alternatywy pod ręką aromat dodać do jedzenia.
 • Przed dokonaniem istotnych zmian w diecie skonsultować się z lekarzem.

Jak zmniejszyć spożycie soli do Lose Belly Fat

Spożywanie dużych ilości sodu na co dzień jest nie tylko szkodliwe dla serca, może również utrudnić utratę tłuszczu wokół tułów. Według American Heart Association, to powinniśmy mieć mniej niż 2,300mg sodu dziennie, lub mniej niż 1,300mg sodu, jeśli jesteś na wysokie ryzyko wystąpienia chorób serca. Można zmniejszyć spożycie soli przez ograniczania wydatków na żywność, które są bogate w cholesterol lub zawierających tłuszcze trans lub nasyconych, a przez przejście do mleka o niskiej zawartości tłuszczu i chudego mięsa.

Instrukcje

1 Zmniejsz niezdrowe spożycie cholesterolu. Niezdrowego cholesterolu zawiera lipoproteiny o niskiej gęstości (LDL), które są podstawą w tętnicach i może spowolnić przepływ krwi. Pokarmy, które obniżają poziom LDL to płatki owsiane, otręby owsiane, orzechy włoskie, migdały, awokado, oliwki i oleje roślinne.

2 Wybierz chude mięso. Chude kawałki wołowiny, ryb i drobiu bez skóry są zdrowszych wyborów niż zwykłego czerwonego mięsa ze względu na ich wysoką zawartość sodu.

3 Przełącz z mleka na mleko o niskiej zawartości tłuszczu. Produkty mleczne niskotłuszczowe zawierają znacznie mniejsze ilości sodu, jak również mniej nasyconego tłuszczu niż ich odpowiedniki całe mleko.

4 Eliminowanie trans i tłuszczów nasyconych z diety. Te niezdrowych tłuszczów, znalezione w przetworzonej żywności i przekąsek, często zawierają duże ilości sodu, aby utrzymać trwałość. Używaj olejów roślinnych podczas gotowania zamiast margaryny i masła, które wydają się być dużo tłuszczu i sodu.

Wskazówki:

 • Przed zmianą diety zawsze należy porozmawiać z lekarzem.

Jakie owoce są bez soli?

Jakie owoce są bez soli?


Owoce są w niemal nieskończonej ilości różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, a były one podstawą do zdrowego odżywiania się przez tysiące lat. Powszechnie uważa się, że należy spożywać co najmniej pięć owoców lub warzyw dziennie, aby utrzymać zdrową dietę. Jednak niewiele osób wie, że duża część owoców w rzeczywistości zawiera sód.

Korzyść ewolucyjna

Według dr Brett Summerell, dyrektor programów naukowych i publicznych w Sydney Ogrodu Botanicznego w Trust, jest bardzo mało ewolucyjna korzyść dla roślin do produkcji owoców, które są słone. Ogólnie rzecz biorąc, owoce mięsiste otaczającą lub twarda powłoka, która rośnie wokół dojrzewających zalążek rośliny lub drzewa po jej zapłodnione. Jeśli rośliny wytwarzane słony owoce Dr. Summerell kontynuuje poziomy soli będzie hamować proces kiełkowania.

Nasiona liczyć na wiele różnych sposobów, w tym rozproszenie jest zjadany, trawione i złożone przez zwierzęta. To sprawia, że ​​ewolucyjne poczucie, że słodki owoc jest bardziej prawdopodobne, aby być spożywane i rozproszone niż słone.
Zobacz odniesienia 1

Zawartość sodu w Owoców

Sodowa jest obecna we wszystkich owocach, nawet w ilościach śladowych. Na przykład są 2 mg sodu na 100 g w jabłko i ananasa. Grejpfruty, śliwki, truskawki, gruszki i arbuzy bo wszystkie zawierają w 1 mg na 100 g sodu. Wszelkie owoce, które mogą być z puszki, jak mandarynki i mango będzie miał wyższy poziom sodu ze względu na proces konserwujący zachęcony udziału człowieka. Owoce, które wydają się mieć najwyższą zawartość sodu i suszone owoce jak Sultanas, rodzynki i suszone śliwki.
Zobacz odniesienia 2

Owoce bez soli

Mając na uwadze, że sodowa jest obecna we wszystkich owocach i zawartość soli jest często uważane i oznaczone zawartości sodu, co w konsekwencji oznacza, że ​​nie ma owoców, które nie zawierają soli.

Obawy Zdrowie

Podobnie jak zdrowa dieta jest zbilansowana dieta, zdrowy spożycie soli jest zrównoważone spożycie soli. Za dużo soli w diecie wynosi 2,3 gramów soli dziennie lub więcej. Jednak nie na tyle soli na dzień jest uważany za mniej niż 0,9 grama. Musimy soli w naszej diecie, aby pomóc w nawodnieniu, ale paradoksalnie za dużo soli może rzeczywiście odwodnić nasz system.

Jak zrobić roztwór soli buforowany Rozwiązanie

Jak zrobić roztwór soli buforowany Rozwiązanie


Roztwór soli jest proste mieszaniny chlorku sodu i wody. Roztwory soli mają wiele zastosowań w domu; w tym nawadnianie nosa dla osób z przewlekłą przekrwienia nosa kroplówki, alergie lub po nosa. Buforowania roztworu soli przyczynia się roztwór do utrzymywania stałego poziomu pH oraz poprawia usuwanie śluzu, używane do nawadniania nosa. Dla czystości i przechowywania wyników, najlepiej wody destylowanej i naturalne lub organiczne, sól morska powinny być stosowane przy podejmowaniu własnej buforowany roztwór soli fizjologicznej.

Instrukcje

1 Dodaj 1-litra wody do garnka i doprowadzić wodę do wrzenia. Jak tylko woda zacznie się gotować, zdejmij garnek z ognia.

2 Dodaj 1-łyżeczka. sól do miski i wymieszać z wodą z łyżką, aż sól się rozpuści. Dodaj 1/2-łyżeczki. soda oczyszczona do roztworu soli i mieszano aż do rozpuszczenia się sodę.

3 Przykryć garnek i pozostawić roztwór do ostygnięcia. Wlać ochłodzony roztwór do słoika i szczelnie słoik z pokrywką.

Jak Moczyć stopy w soli Epsom

Zastosowanie soli Epsom, lub siarczan magnezu mineralny, udokumentowano od elżbietańskiego okresu w Anglii, ale substancje te mogą mieć zastosowanie jako pomoc terapeutyczną o wiele dłużej. Nazwa pochodzi od regionu, w Anglii znany z mineralnych bogatych naturalnych źródeł. Sprężyny te były odwiedzane przez tych, którzy szukają ulgi od różnych dolegliwości, często z wielkim powodzeniem. Dziś soli Epsom zachowały swoją popularność na bycie skutecznym ulga od bólu mięśni, skręcenia i inne dolegliwości. Łagodzi ból i zmęczenie nóg jest jednym z bardziej popularnych sposobów soli Epsom są wykorzystywane w epoce nowożytnej.

Instrukcje

1 Wypełnij dużą, szeroką miednicę z wystarczającą ilością ciepłej wody zanurzyć obie stopy całkowicie. Woda powinna być tak gorące jak można wygodnie tolerować. Gotować cztery lub pięć dodatkowych szklanek wody w oddzielnym garnku lub czajnik.

2 Zbierz o ćwierć filiżanki świeżych kwiatów lawendy i ścisku, albo zmiażdży je lekko między palcami w celu uwolnienia ich zapach. Dodać kwiaty gorącej wody. Umieść pojemnik z dodatkowej ciepłej wody obok basenu namaczania.

3 Weź ćwierć filiżanki świeżych liści mięty pieprzowej i zniszczyć im trochę między palcami, jak to było z lawendy. Dodaj je również do gorącej wody w basenie. Zioła należy natychmiast zwolnić ich zapach, jeśli woda jest wystarczająco ciepło.

4 Wlać pół szklanki soli Epsom do wody. Wymieszać i mieszać wodę z dłoni przez minutę lub dwie, aby pomóc rozpuścić sole.

5 Umieść swoje nogi do basenu, kiedy siedzisz na krześle wygodnie. Pozwól nogi moczyć przez okres do pół godziny. Dodanie gorącej wody okresowo, aby utrzymać temperaturę kąpieli stopy. Gdy jesteś gotowy, aby wziąć nogi z basenu, dokładnie osuszyć stopy, szczególnie między palcami, i zastosować bogaty krem ​​nawilżający. Umieść na grubych, bawełnianych skarpet, aby utrzymać płyn na skórę.

Wskazówki:

 • Jeśli pacjent choruje na cukrzycę, powstrzymanie się od kąpieli stóp w każdym rozwiązaniu, które jest oparte na soli, jako efekt suszenia może spowodować, że skóra pęka. Wielu diabetyków zmniejszyły uczucie w nogach, więc uszkodzenia lub urazy mogą być ignorowane przez dłuższy okres bez leczenia, co prowadzi do poważnych infekcji.
 • Jeśli masz wycięty lub otwarte rany na nogach, unikać moczenia stóp, chyba że masz zgodę lekarza.

Jak leczyć trądzik solą

Wiele metod leczenia trądziku, które twierdzą leczyć trądzik może zniszczyć skórę i doprowadzić do dodatkowych problemów. Naturalne leczenie może również pomóc wyjaśnić trądzik podczas tworzenia innych problemów w skórę, lub nawet może prowadzić do większej liczby wyprysków. Jeden próbował i prawdziwe naturalne leczenie trądziku jest proste rozwiązanie słonej wody. Sól pomaga niszczyć bakterie, które prowadzą do trądziku, a jednocześnie uspokaja produkcji ropy nadczynność w skórze. Roztwór soli woda jest również bardzo ekonomiczny sposób traktować swoje wyprysków.

Instrukcje

Dodać do roztworu soli woda

1 Zakup sól morska w użyciu w leczeniu trądziku, ponieważ regularne soli kuchennej może podrażnić skórę. Sól morska zawiera również korzystne składniki mineralne - w tym cynku, jodu i wapnia, między innymi - które odżywiają skórę, zmniejszają stan zapalny i leczą tkanki skóry.

2 Ciepły kubek wody destylowanej, albo w kuchence mikrofalowej lub na kuchenka. Nie ma potrzeby, aby ją do wrzenia; po prostu sprawiają, że bardzo ciepły w dotyku.

3 Dodaj około jedną łyżkę soli morskiej, mieszając, aż się rozpuści. Teraz masz łagodnego roztworu soli wody do korzystania na trądzik.

Leczeniu trądziku z roztworem słonej wody

4 Dokładnie oczyścić twarz z łagodnym środkiem czyszczącym, takich jak Cetaphil Gentle Codzienne Cleanser. Jeśli wolisz, możesz użyć środka czyszczącego przeznaczonego do celu trądzik, takich jak Dermaclear.

5 Namoczyć ściereczkę w roztworze soli wody i wycisnąć nadmiar wilgoci. Połóż myjkę całym trądzik chcesz leczyć i zrelaksować. Nie trzeba naciskać na leczenie do pracy.

6 Trzymaj myjkę zastosowany do trądziku, przez co najmniej pięć minut, które jest najmniej ilość czasu niezbędnego do soli, aby były skuteczne. Możesz zostawić go na dłużej, jeśli wolisz, co jest pomocne, jeśli masz poważne trądzik.

7 Ponieważ roztwór soli woda wyschnie skórę, wykonaj aplikację wody soli z balsamem nawilżającym przeznaczony dla skóry trądzikowej, takich jak Clinique Acne Solutions Clearing Moisturizer.

8 Mieszać świeżego roztworu za każdym razem jest to potrzebne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest świeże i czyste.

9 Powtórz co najmniej raz dziennie, aż trądzik jest wyjaśniona.

Wskazówki:

 • Należy używać wody destylowanej. Nawet filtrowana woda zawiera elementy, które mogą pogorszyć trądzik. Nie trzeba się umyć twarz po zastosowaniu słonej wody. Studia piercingu soli sprzedać przygotowane rozwiązanie o nazwie H2Ocean, które można wykorzystać w leczeniu trądziku, jeśli nie chcesz tworzyć własne rozwiązania z wodą morską. Wystarczy spryskać go na trądzik i przykryć ściereczką.
 • Nadużywanie soli woda wyschnie skórę i może prowadzić do dodatkowych problemów skórnych. Jeśli zauważysz, że skóra staje się sucha, skrócenie czasu, który zastosować myjkę zawierający rozwiązanie trądzik.

Jak usunąć toksyny z soli do kąpieli

Jak usunąć toksyny z soli do kąpieli


Soli Epsom, które zawierają siarczan magnezu, mogą być wykorzystane do pozbycia wiele toksyn z organizmu, kiedy dodany do wody do kąpieli. Siarczany przyspieszyć naturalny proces funkcjonowania komórek, powodując ich wydalać toksyny znacznie szybciej niż oni by na własną rękę. Siarczany można stosować w celu usunięcia niektórych nadmiaru hormonów, takich jak hormony tarczycy i estrogenu, jak i toksyny, które pochodzą od leków, środków chemicznych na środowisko, a nawet żywności. Gdy to sól do kąpieli jest dodawany do kąpieli prawidłowo, będziesz pozwala organizmowi pozbyć się toksyn naturalnie.

Instrukcje

1 Przygotuj kąpielą. Napełnij wannę ciepłą wodą do pożądanej ilości regularnych kąpieli. Ciepłej wody pomoże rozpuścić sole do kąpieli po dodaniu do cieczy o wiele łatwiej, niż gdyby woda była chłodna.

2 Dodaj sól Epsom. Wymieszać w miseczce albo dwa soli Epsom i mieszać go się w wodzie w ciągu kilku minut. To daje sól równy podział całej wody.

3 Usiądź w wannie. Pozwól swojemu ciału wystarczająco dużo czasu w mieszaninie wchłonąć składniki odżywcze z sól do kąpieli. Zazwyczaj, 20 lub 30 minut to wystarczająco dużo czasu na soli Epsom w życie.

4 Odpocznij trochę. Idź do łóżka na co najmniej trzy godziny, tak że sól Epsom może kontynuować proces usuwania toksyn. Pokryć z grubymi kocami, aby pomóc ciału pocić się toksyn.

5 Weź prysznic. Zmyć soli Epsom ze skóry, biorąc prysznic. Powtarzaj kroki od 1 do 5 w regularnych rutynowych, aby kontynuować usuwanie toksyn z organizmu.

Wskazówki:

 • Owinąć zimny ręcznik wokół głowy do zwolnienia, jeśli się zbyt gorąco podczas kąpieli w łaźni wodnej.
 • Ma innej osoby w pobliżu, w przypadku gdy potrzebna jest pomoc, jeśli przegrzanie.
 • Pobyt uwodniony przez picie dużej ilości wody, tak aby nie stać się przegrzany.
 • Nie należy używać zbyt gorącej wody, jeśli masz problemy medyczne, takie jak choroby serca, zaburzenia ekstremalne ciśnienie krwi, choroby Parkinsona, lub jeśli są podatne na coraz głowy łatwo.

Jak zrobić roztwór soli Wash

Jak zrobić roztwór soli Wash


Alergia sezon może powodować takie objawy, jak kichanie, świąd nosa i łzawienie oczu. To może być bardzo niewygodne do czynienia z objawami alergii. Wiele osób korzysta z nosa, roztwór soli fizjologicznej do nawadniania swoich zatok. Roztwór soli wypłukuje śluz i alergii drażniące i smaruje nosa i zatok. Korzystanie z domowej rozwiązanie nosa jest niedrogim sposobem zarządzania alergie lub objawy przeziębienia, bez konieczności uciekania się do leków handlowych, które mogą mieć nieprzyjemne skutki uboczne.

Instrukcje

1 Wymieszać jedną łyżeczkę. czystej soli morskiej i pół łyżeczki. sody oczyszczonej w czystym szkle lub miski.

2 Wlać ośmiu uncji destylowanej (lub mineralną) wody do garnka i podgrzać sos na piec palnik dopóki jest ciepło, ale nie gorąco.

3. Wlej ciepłą wodę do mieszaniny sody oczyszczonej i soli. Wymieszać go czystą łyżką do rozpuszczenia mieszaniny.

4 Wypełnić czystą, pustą butelkę roztworu do nosa lub zakraplacza roztworem.

Wskazówki:

 • Użyj roztwór soli przed i po mają objawy alergii w celu zmniejszenia nasilenia objawów.
 • Wyrzucić resztki rozwiązania po każdym użyciu, albo bakterie mogą zacząć się rozwijać w nim.

Jak obniżyć ilość soli jesz

Jak obniżyć ilość soli jesz


Większość Amerykanów spożywają więcej niż wymaganej ilości soli, zgodnie z National Heart, Lung and Blood Institute. Większość tej soli wynosi od zużycia przetworzonej żywności. Krajowe wytyczne dietetyczne polecam dorośli zużywają nie więcej niż łyżeczka soli dziennie. Obejmuje to sole, które występują naturalnie w żywności, jak również soli dodaje się w trakcie gotowania lub na stole. Spożywanie zbyt dużej ilości soli może zwiększyć ciśnienie krwi, a także szanse na atak serca lub udaru mózgu. Przyjmując dietę o niskiej zawartości sodu może pomóc uniknąć tych dolegliwości.

Instrukcje

1 Zakup świeżych lub mrożonych warzyw i mięs. Unikać puszkach lub przetworzone odmiany, chyba że nie zawierają dodatku soli. Ogranicz spożycie dymu, wyleczyć lub wędlin.

2 Czytaj etykiety przed zakupem lub spożywania pokarmów. Wybierz żywności, które są wolne od sodu, solone lub że mają niskie, zmniejszenie lub sodowych. Unikaj żywności, które zawierają proszek do pieczenia, solanki i inne przedmioty, które zawierają sód.

3 Należy unikać przetworzonej żywności, takich jak mrożone obiady i zupy w puszkach. Takich jak żywność Cooka makaron, ryż i ciepłej zbóż bez soli i unikać odmian natychmiastowe lub aromatyzowane. Wylewanie Konserwy przed jedzeniem, jeśli trzeba je jeść, aby usunąć niektóre z soli.

4 Używaj ziół i przypraw takich jak pieprz, czosnek i cebula w proszku podczas gotowania zamiast soli. Zakup SOLI mieszanek przyprawowych i używać tych dodać smaku żywności. Unikaj używania sosów paczkowanych lub natychmiastowe miksów.

5 Dodaj mniej soli do potraw podczas gotowania i jedzenia, jeśli trzeba dodać w ogóle. Stopniowo dodawać mniej soli każdego posiłku, aż poczujesz, nie trzeba żadnych. Dodanie soli w celu gotowania posiłku w celu zapewnienia smaku soli nie jest rozcieńczony w czasie gotowania.

6 Przygotuj własne posiłki zamiast stołować lub zakup podgotowane posiłki. Dodać do posiłków od podstaw i unikać zapakowane lub puszkach składników.

7 Zapytaj o opcji nisko- lub nie-soli, gdy kolację. Zadaj kucharz pominąć sól przygotowując posiłek.

8 Unikaj dodawania przypraw, takich jak musztarda, sos stek lub ketchupem do żywności, ponieważ zawiera również sól. Zanurz widelec do przyprawa, jeśli chcesz korzystać z tych sosów i używać go odebrać jedzenie zamiast wylewanie przyprawa w całym naczyniu.

Jak Namoczyć płonąć soli Epsom

Jak Namoczyć płonąć soli Epsom


Soli Epsom, technicznie znany jako siarczan magnezu, są tradycyjnie wykorzystywane do kąpieli zmęczone nogi w wiadrze z ciepłą wodą. Soli Epsom, ponieważ posiadają właściwości przeciwzapalne, mogą one łagodzić zaburzenia skóry, takie jak egzema i łuszczyca, a także do oparzeń słonecznych i oparzeń pierwszego stopnia. Chociaż łagodne oparzenia zwykle ustępują samoistnie w ciągu tygodnia, można złagodzić dyskomfort i zachęcić gojenie skóry przez moczenie palić z soli Epsom.

Instrukcje

1 Zastosowanie soli Epsom dla opalenizny. Dodaj 2 c. Soli Epsom do wanny zimnej lub ciepłej wody, w zależności od preferencji. Złagodzić oparzenia słoneczne ból mocząc się w wannie.

2 Dodać 1/4 c. z Epsom soli na 1 qt. z zimną lub gorącą wodą w wiadrze lub dużej misce. Skorzystaj z tego rozwiązania, aby moczyć oparzenie pierwszego stopnia z kuchenka, naczynia do gotowania, żelazo, lub innego gorącego elementu.

3 Powtarzaj ten proces tak często, jak chcesz do bólu.

Jak zbudować wulkan z soli ciasta

Jak zbudować wulkan z soli ciasta

Budowa wulkanu przy użyciu soli ciasta jest projektem dobrej klasie. To także działalność absorbujące wakacje szkoły na deszczowy dzień. Dzieci mogą wybrać do tworzenia realistycznych wulkanu, może dodać do ekranu krajobraz, lub mogą zbudować jeden, który faktycznie wybuchnie. Suche, nie wybucha wulkan będzie trwać latami, ale Słone ciasto ostatecznie zawali jeśli ciągle robi się mokro. Pomoc dla dorosłych będzie trzeba dbać o procesu pieczenia.

Rzeczy, które trzeba

Zebrać swoje dostawy wulkan co: Plain flour słonej wody pieczenia cyny Aluminium folia 500 ml butelki z tworzyw sztucznych piekarnik akrylowe farby i pędzle 1 łyżeczka mycia płyn 2 łyżki wodorowęglan z soda octu

Soli ciasta

Jak zbudować wulkan z soli ciasta

Uzupełnić ilość soli ciasta mieszając mąkę i sól w stosunku 2 łyżki mąki 1 łyżka soli. Stopniowo dodać zimną wodą aż do uzyskania prawidłowej konsystencji. Nie powinno być zbyt suche lub zbyt miękkie i dyskietki. Kwota, którą trzeba zależy jak duży powinien być wulkan się. Start z 14 łyżki mąki i 7 łyżki soli. Jeśli potrzebujesz więcej, zrobić dodatkowe partii.

Budowa wulkanu

Umieścić butelkę w połowie pieczenia cyny. Zgniotu folię wokół butelki do kształtu wulkan. Upewnij się, że można łatwo usunąć butelki, ale pozostawić go w miejsce teraz zapewnienie struktury firmy. Gładkie ciasto solne na stronach wulkanu folii. Powinno być mniej więcej 2 cm grubości. Spread ciasta w dół i wokół podstawy, do pieczenia cyny. Nie pozwól, aby stało się zbyt cienki. Usunąć butelkę i dokładnie gładkiej górnej krawędzi wulkanu, upewniając się, że będzie mógł zastąpić butelki po upieczeniu.

Suszenie wulkan

Miejsce cyny pieczenia w piekarniku. Piec w 150 C lub gazu Mark 2. Suszenie to proces, a nie do gotowania, więc zajmie kilka godzin. Sprawdź co godzinę, a następnie często jak ciasto twardnieje. Należy pogłębić w kolorze bardzo lekko i być twarde w dotyku. Jeśli czuje się sprężyste ciasto, to nie jest zrobione. Wyjmij z piekarnika i pozostawić do całkowitego ostygnięcia. Zostawić wulkan na pieczenia cyny, jeśli ty zamierzać wobec zrobić ten wersja erupcją, inaczej można ostrożnie unieś go wyłączyć i umieścić na powierzchni stołu lub pracy. Malować wulkan realistycznie, zielone i brązowe strony aż do około połowie drogi. Dodaj na czerwono "lawa" wycieki w górę i w dół. W tym momencie nie wybucha wulkan jest kompletny.

Wulkanu

Zastąpić butelki wewnątrz wulkanu i wypełnienia się w ciągu 5 cms Top butelkę. Dodać do mycia i wodorowęglan z sody. Ostrożnie wlać trochę octu i oglądać erupcji wulkanu. Blachę złapie "lawa". Oczyścić i wysuszyć jak najlepiej się da i wulkan żyć będzie wybuchać ponownie. Wskazówki dodatkowe: Naprawa pęknięć, które pojawiają się po upieczeniu z wikol. Barwienia żywności czerwony można dodać do wody w butelce podczas erupcji wersji. Dawać-wybucha wersja herbu lub dwa z wnętrza drewno lakier do zachowania go przez wiele lat.