adcov.com

jak zmniejszyc dopamine

Jak zmniejszyć dopaminę

Jak zmniejszyć dopaminę


Dopamina jest neuroprzekaźnikiem wpływu na aktywność mózgu i układu sercowo-naczyniowego. Narażenie na polichlorowane bifenyle (PCB), postaci toksycznych zanieczyszczeń chemicznych, może zmniejszyć dopaminę do niebezpiecznie niski poziom, wpływając na układ sercowo-naczyniowy. Podwyższony poziom dopaminy może podnieść ciśnienie krwi i tętno. Dopamina na wysokim poziomie jest połączony z czujności i pobudzenia. Zbyt wysoki poziom dopaminy jest związane z psychozą, zmniejszając w ten sposób poziomy dopaminy może być pożądane rezultaty w leczeniu osób z problemami psychicznych. Naturalne sposoby na zmniejszenie poziomu dopaminy obejmują zrównoważonej diety. Interwencji medycznej w postaci zabiegów na receptę może być również konieczne.

Instrukcje

Jak zmniejszyć dopaminę

1 Jedz równowagi węglowodanów i białek. Węglowodany mogą obniżać poziom dopaminy w celu wywołania spokojniejsze stan umysłu. Bogate w białko, takie jak żywność chudego mięsa i beztłuszczowe produkty mleczne wchłanianie aminokwasów, które regulują wytwarzanie dopaminy w mózgu.

2 Jedz bogate w witaminy zielone warzywa do uwolnienia endorfin, że węglowodany przeciwwagi.

3 Bądź świadomy czynników zewnętrznych, które zmniejszają dopaminy, takich jak przewlekły stres, niedobory witaminy B, niski poziom żelaza i cynku, niedobór estrogenów (u kobiet), nadmiernego spożywania alkoholu i narkotyków i grypy.

4 Wiedzcie, że nielegalne używki, takie jak amfetamina, mogą pobudzić produkcję dopaminy i pogłębią skutki nadmiernego dopaminy.

5 Skonsultuj się z lekarzem, który może przepisać blokowania dopaminy lub inhibitor w pigułce lub formy wtryskowej. Te blokery mogą trwać do sixe tygodni pomiędzy dawkami i mają na celu uzupełnienie terapii dla stanów medycznych, w tym psychozy, nadaktywności i zaburzeń układu sercowo-naczyniowego.

Wskazówki

  • Nie należy przyjmować żadnych leków, aby zmienić poziom dopaminy, bez konsultacji z lekarzem.

Jak zmniejszyc rozmiar pasa bez utraty wagi

Jak zmniejszyc rozmiar pasa bez utraty wagi

Aby zmniejszyć rozmiar pasa nie tracąc żadnej wagi, należy zrozumieć różnicę między tkanki mięśniowej i tłuszczowej. Mięśni zajmuje mniej miejsca niż tłuszcz, ale nie każdy waży mniej lub bardziej. Redukujący twój ciało tłusty przy jednoczesnym wzroście tkanki mięśniowej pomoże zmniejszyć w pasie, ale Twoja waga pozostaną takie same. Tkanki mięśniowej wymaga dużo energii, aby utrzymać się i w związku z tym twój metabolizm pozostanie aktywny nawet podczas odpoczynku. Będziesz mógł jeść więcej i nadal utrzymać taką samą wagę.

Instrukcje

• Zapewnienie organizmowi regularne posiłki małe więc poziom cukru we krwi zatrzymać stabilny i są mniej prawdopodobne, aby dostać głodny i pragną tuczących pokarmów. Podzielić trzy duże posiłki dnia w pół, aby utworzyć sześć mniejsze posiłki spożywać przez cały dzień.

• Wykonywanie ćwiczeń sercowo-pięć dni w tygodniu przez minimum 20 minut dziennie. Przynieść serca i metabolizm do spalania tłuszczu z całego ciała, w tym brzuchu tłuszczu. Przejdź biegania, chodzenia, rowerem lub zagrać w squasha lub tenisa.

• Dodać trening siłowy do rutynowego treningu do budowy tkanki mięśniowej na trzy alternatywne dni tygodnia. Złożone ćwiczenia, które szkolą wielu mięśni w tym samym czasie, dla wzrostu mięśni optymalne. Obejmują ważona rzuca, przysiady, martwy dźwigów, wyciskania, pompki i wiersze. Skupić się na trening dużych mięśni--pleców, klatki piersiowej, górnej nogi, triceps i biceps--po raz pierwszy. Potem pociąg mniejszych mięśni--biodra, ramiona, łydki i ramiona--. Praca mięśni brzucha ostatnio z ćwiczeń ukierunkowanych chrupie, Odwróć chrupie i boczne łuki.

• Dowiedz się, jak wykonać ćwiczenia próżni żołądka. BodyBuilding.com stwierdza, że to ćwiczenie można wykonać 2 do 4 cali od żołądka w ciągu trzech tygodni. Brzuch ćwiczenia próżni: Stań prosto w górę i wydech całe powietrze z płuc. Wciągnij brzuch i Wyobraźcie sobie, wyciągając swoje pępka do kręgosłupa. Oddychaj normalnie jak trzymasz napięcie w brzuchu. Czy trzy zestawy ćwiczeń dziennie, na trzy kolejne dni tygodnia. Ssać swój żołądek 20 sekund podczas każdego zestawu w pierwszym tygodniu. Wzrost czasu na 40 sekund na zestaw podczas drugiego tygodnia i 60 sekund na zestaw w trzecim tygodniu.

• Nosić kształt zwiększenie bieliznę, która wkłada w brzuch i sprawia, że talii pojawiają się mniejsze. Spanx jest marką, która zapewnia brzuch kontrola bielizny dla kobiet i mężczyzn.

Jak zmniejszyc rozmiar JPEG Online

Jak zmniejszyc rozmiar JPEG Online

Zmiana rozmiaru zdjęć może być trudne, jeśli nie masz odpowiednie zdjęcie oprogramowania. Na szczęście można zmienić rozmiar zdjęć JPEG w Internecie, bez pobierania nowego oprogramowania lub uiszczenia opłaty. Istnieje wiele narzędzi do zmiany rozmiaru zdjęć online, i nie wszystkie są jednakowe. Niektóre umożliwiają Dostosowywanie zaawansowane, podczas gdy inni są ograniczone w opcje, które świadczą. Jeśli plik JPEG jest zbyt duży, zmniejszyć jego rozmiar, aby uczynić go bardziej widoczne i łatwiejsze do akcji. Większość programów online także poprzeć zmianę rozmiaru inne formaty zdjęć, takich jak BMP.

Instrukcje

• Odwiedzić Shrinkpictures.com i kliknij przycisk "Przeglądaj", aby przesłać pliki JPEG dla zmniejszenia rozmiaru. Usługa ta oferuje różne narzędzia redukcji. Dopasuj rozmiar zdjęcia przez pikseli, lub przez ustawienie nowego rozmiaru procent bieżący rozmiar (50%, 75 procent, itp.). Można również zastosować efekt koloru, takie jak Skala odcieni szarości lub Kompresuj plik do zajmują mniej miejsca (również zmniejsza jakość).

• Wizyta Picresize.com i kliknij przycisk "Przeglądaj", aby przesłać plik JPEG. Usługa ta pozwala zmniejszyć rozmiar o wartość procentową, lub przez dostosowanie wymiarów w pikselach na wysokość i szerokość. Można obracać zdjęcia lub dodać efekty specjalne do niego (Farba olejna, skali szarości, itp.). Można również konwertować JPEG do różnych formatów, takich jak BMP, GIF lub PNG.

• Odwiedzić Resizepictures.com, aby zmniejszyć rozmiar pliku JPEG. Usługa ta daje również możliwość udostępniania zdjęć ze społecznością online (Usuń wyboru z "Share", jeśli chcesz zachować zdjęcia prywatne). Po wgraniu zdjęcia, można zmniejszyć jego rozmiar, wybierając jedną z wstępnie wymiarów, które zależą od oryginalnego rozmiaru zdjęcia. Usługa ta nie pozwalają ustawić rozmiar niestandardowy dla JPEG.

Jak zmniejszyc Rozmiar porów z aloe vera

Jak zmniejszyc Rozmiar porów z aloe vera

Pustynia mieszkania roślin aloes zostały wykorzystane przez wiele różnych kultur dla jego właściwości lecznicze. Żel z jego grubości, wilgotne liści jest włączony jako składnik w szeroki asortyment produktów kosmetycznych – kilka, które są bardzo drogie. Jednak z podstawowego składnika łatwo osiągalny z centrów ogrodniczych w jego naturalnym stanie, można leczyć samemu w domu do twarzy zmniejszenia wielkości porów.

Instrukcje

Przygotowanie

• Umyć lub steam twarz nad miskę gorącej wody do czyszczenia porów w miarę możliwości przed zastosowaniem aloe vera. Można także użyć swojej zwykłej porów do mycia do zapewnienia, że aloes przenika jak najwięcej.

• Weź aloe vera roślin i wybierz liści, to cięcie u podstawy. Upewnij się, że za pomocą ostrego noża lub nożyczek aby zmniejszyć wszelki szkodliwy wpływ na samej rośliny. Jeśli musisz kupić sobie żel z chemią, upewnij się, że to ma stężenie wysokie aloe vera – co najmniej 95 procent.

• Ostrożnie wycisnąć liść od jednego końca do drugiego, jak tubkę pasty do zębów, opróżnianie żel do miski lub inne opakowania. Po tym można otworzyć kawałek liścia i wyskrobać więcej płynu.

• Stosować żelu starannie i równomiernie do wszystkich obszarów twarzy. Poświęć czas na pocierać ją i pozostawić na około 20 minut.

• Zmyć żel aloe vera z ciepłą wodą i wysuszyć ręcznikiem twarzy. Żel należy opuścili swój rozmiar porów zmniejsza i twarz uczucie świeżego.

Jak zmniejszyc Rozmiar porów nos

Jak zmniejszyc Rozmiar porów nos

Duże pory powstają, gdy olej, makijaż i zanieczyszczenia są nie prawidłowo usunięte ze skóry, a także przez proces naturalnego starzenia się. Nos jest podatne na duże pory ze względu na rodzaj gruczołów łojowych w tej dziedzinie i dlatego łatwo przegapić miejsca wokół szczeliny skóry nosa bez szczególną uwagę. Gdy skóra twarzy jest zatkana, pory są powiększane starając się oddychać i pozbyć się gruzu, więc ważne jest, aby regularnie opróżniać porów, utrzymując skórę czystą. Poniższy schemat będzie znacznie pomoc w utrzymaniu porów nos zamknięte.

Instrukcje

• Umyć twarz z łagodny środek czyszczący, ruchu ręką w ruchu po okręgu. Zwracać szczególną uwagę w okolicy nosa, gdzie makijaż i brud ma tendencję do akumulacji. Przemyć twarz letnią wodą i osuszyć.

• Siedzieć z twarzy sauna do twarzy lub parze czajnik na 10 minut do otwarcia porów. Zasłona ręcznik na tył głowy, aby uchwycić jak najwięcej pary, jak to możliwe. Okresowo Zetrzyj olej i brud z twarzy i wokół nosa z washcloth ciepłe, wilgotne.

• Zbadanie skóry w lustro powiększające do poszukiwania szczątków pozostawionych. Użyj Ekstraktor porów wycisnąć ślady brud i oleju na szczególnie duże pory. Ekstraktor porów jest mniej szkodliwe dla skóry niż wyciskanie opuszkami palców.

• Zastosuj maskę gliny wyciągnąć wszelkie dodatkowe szczątki i kurczyć się porów. Zostawić maski na czas zalecane przez producenta produktu--zazwyczaj 10 minut lub do wyschnięcia. Wytrzeć maski gliny z twarzy z czystą wilgotną myjką. Osusz.

• Przesunąć Twoją twarz i nos z wacikiem nasączoną toner twarzy. Stosuje się salicylowy balsam do twarzy jeśli jest tłusta.

Jak zmniejszyc rozmiar pośladki

Jak zmniejszyc rozmiar pośladki

Typu bubble butt jest dopuszczalne i nawet zazdrościłem, ale większość kobiet nie chce być klasyfikowane jako gruszkę. Pośladki, zwany także gluteus maximus, jest źródłem niezadowolenia dla wielu. Nie jest żadna magiczna pigułka kurczy się do pośladków, ale można mieć znacznie mniejsze tył w ciągu kilku miesięcy diety i ćwiczeń fizycznych. Gruszka kształt przekształcić piękny sylwetka klepsydry.

Instrukcje

Jak zmniejszyc rozmiar pośladki

Włączenie spalanie tkanki tłuszczowej potrawy. Wapnia iskry metabolizm i pomaga spalić tłuszcz. Całe ziarna zbóż i inne pokarmy bogate w błonnik, zdecydowanie powinno być częścią diety. Przełączanie biały brązowy--brązowy ryż, chleb razowy i brązowy tortille. Żywności, które zawierają kapsaicynę przyspieszenie częstości akcji serca i zwiększenie metabolizmu. Jest obecna w papryczki chilli, więc Zanurz się w pragnienia pikantne żywności. Zielona herbata pomaga mózgu i układu nerwowego, działają szybciej i spala kalorie. Obniżyć spożycie węglowodanów i zwiększyć swoje białka. Spowoduje utratę tłuszczu całego ciała, i wielu ludzi schudnąć w pośladkach po raz pierwszy.

Jak zmniejszyc rozmiar pośladki

Włączenie aktywności sercowo-naczyniowej do swojej codziennej rutyny. Sercowo-ćwiczenia szybko spala kalorie. Czy sesji cardio 30-40 minut dziennie, cztery do pięciu razy w tygodniu. Chodzić, biegać, skakanka lub pływać. Nawet zmiana mebli i ciężkie sprzątanie liczy się jako cardio, tak długo, jak możesz podnieść tętno.

Jak zmniejszyc rozmiar pośladki

Dźwięk mięśni. Uruchomić na maszyny eliptyczne do ton pośladki i nie rzuca. Biodra wyciągów, podnosi nogę, kuca i warstw są specjalnie zaprojektowane do poprawy tej części ciała. Czy trzy zestawy 10 dla każdego. Joga i Pilates zawiera wszystkie te ćwiczenia. Kupić kilka płyt DVD w domu lub dołączyć do klasy na siłowni.

• Budować mięśnie. Budowanie mięśni pozwala na spalanie tłuszczu, nawet wtedy, gdy nie pracuje się w dalszym ciągu. Użyj maszyny prasy nogi, czy hantle przysiady i wspinać się po schodach. To jest łatwe do rezygnacji z tych rodzajów ćwiczeń, ponieważ są one trudne, ale będziesz miłował wyniki.

Jak zmniejszyc rozmiar biodra

Jak zmniejszyc rozmiar biodra

Szerokie biodra może być wynikiem dużego hipbones lub tłuszczu, który zebrał się wokół obszaru biodra. Chociaż nie ma nic, co można zrobić, jeśli rozmiar bioder jest ze względu na swoje struktury kości, istnieje szereg ćwiczeń, które można zrobić, aby pomóc spalić tłuszcz z wokół bioder. Dwa rodzaje ćwiczeń, które pomogą zmniejszyć rozmiar hip najbardziej są lekkie ćwiczenia aerobowe i siłowni tradycyjne ćwiczenia, które działają biodra, nogi i pośladki.

Instrukcje

• Rozpoczęcie chodzenia lub biegania rutynowych. Spacer lub jogging regularnie spowoduje zmniejszenie ogólnej tkanki tłuszczowej, która będzie zmniejszyć złogi tłuszczu w okolicy bioder i pośladków. Spróbuj na spacer lub pobiegać za 45-minutowych dla maksymalnego efektu spalania tłuszczu. Podczas spaceru, spróbuj biorąc już kroki, aby poćwiczyć mięśnie nóg i bioder.

• Jazda rowerem lub uprawiać łyżwiarstwo. Tego rodzaju lekkie ćwiczenia aerobowe będzie praca mięśni nóg, bioder i pośladków, a także spalanie kalorii. Obie te czynności pomóc budować równowagę ciała, co prowadzi do bardziej skutecznego treningu ogólnej. Dodatkowo jazda na rowerze jest niewielki wpływ ćwiczeń, który jest idealny dla osób z nadwagą lub podatne na uszkodzenia i można nawet zrobić pomieszczeniu z rower stacjonarny.

• Uwzględnienie kuca do rutynowego treningu. Start z nogi rozstawione ramię szerokości siebie i palce wskazywały wprost lub nieznacznie zewnątrz. Zginania do przodu biodra i wyobraź sobie, że próbujesz siedzieć na fotel do wyobraźni. Plecy trzymaj prosto jak można zginać. Kucać, aż wierzch uda są równolegle z ziemi, trzymając głowę się cały czas. Stoisko kopii zapasowych. Powtórz ruch kilka razy, a następnie odpocząć i spróbuj ponownie.

• Start robi rzuca. Weź dwa ciężarki hantle i posiadać jeden w każdej ręce. Stań prosto z ramion powrót i stopy razem. Zrób krok do przodu z prawej nogi. Zgiąć kolana, obniżenie lewego kolana ku ziemi. Spróbuj obniżyć sobie prosto w dół z jako mało rozpęd, jak to możliwe. Powrót do pozycji stojącej przez wciągania prawej nogi i stoisko z nogi razem ponownie.

Jak zmniejszyc rozmiar pasa szybko

Jak zmniejszyc rozmiar pasa szybko

Metod odchudzania nie dostarczają wyniki szybko i łatwo - przy zachowaniu zdrowego stylu życia - niektórzy wolą. Istnieją metody, jednak, które mogą dostarczyć stosunkowo małe, nietrwałe quick fix nadęty talii. Wszystko, co jest wymagane jest oddanie i sumienny diety.

Instrukcje

• Modyfikacja diety. Jeśli przygotowujesz się do określonej daty, rozpocząć dwa tygodnie. W ciągu tych dwóch tygodni jeść pięć lub sześć małych posiłków dziennie składające się głównie z chudego białka i zielone warzywa. Unikaj żywności wysokiej sodu i gazowanych napojów.

• Wzmacniacz się rutynę cardio. Nawet 30 minut dziennie na rowerze stacjonarnym lub maszyny eliptyczne przyczyni się do dispell niechciane masy wody.

• Pić dużo wody. Woda pomoże wyeliminować większość soli, która jest utrzymanie twój żołądek nadęty.

Jak zmniejszyc czas ubrać w godzinach porannych

Jak zmniejszyc czas ubrać w godzinach porannych

Ubieranie się szybko nie znaczy, że trzeba poświęcić stylu lub profesjonalizm. Nauczyć się prostych rzeczy można zrobić noc przed i rano, aby oszczędzić sobie czasu i nasilenie. Rano bez stresu może pomóc wyzwań pracę z głowicą jasny, spokojny. Trzymaj się zorganizowane i na torze przy posiadanie jasnego planu co trzeba zrobić w godzinach porannych. Chodzić na drzwi na czas i szukam prezencji.

Instrukcje

• Tworzenie list zadań wieczorem. Pakować teczki, zrobić obiad i wziąć prysznic. Zaoszczędzić czas na ubieranie rano wykonując proste zadania w nocy.

• Wybierz ubrania w nocy. Sprawdź Prognoza pogody na następny dzień, aby odpowiednio ubierać. Wybierz opcję dopasowanie biżuterii do stroju. Żelaza lub naprawić dowolny element w drobne ruinę.

• Ustawić swojej sypialni budzik 5 do 10 minut szybko. Ustaw alarm do rzeczywistego czasu, trzeba się obudzić. Może znasz tylnej części głowy, że naprawdę dostajesz się pięć minut wcześniej, ale to pomoże stworzyć poczucie pilności i utrzymać się na czas w godzinach porannych.

Jak zmniejszyc rozmiar bloku Quilt

Jak zmniejszyc rozmiar bloku Quilt

Większość wzorów kołdra składa się z bloków kołdra zszyte razem, z lub bez granicy pomiędzy. Wiele wzory pikowania są publikowane z pewnej wielkości quilt umysłem, szopka czy króla łóżko. Jeśli lubisz wzór i zmienić rozmiar łóżko, można dostosować liczbę bloków w kołdrę. Czasami to rzuca od symetrię konstrukcji kołdry, choć. Lepszy sposób, aby dopasować rozmiar kołdra jest wobec redukować ten rozmiar bloku, sam.

Instrukcje

• Studium bieżącego bloku kołdra do ustalenia, ile kwadratów używa. Większość bloków kołdry wykonane są z kwadrat podzielony na trzy, cztery lub pięć bloków wzdłuż i wszerz.

• Narysuj kwadrat na arkuszu papieru kancelaryjnego w rozmiar bloku pożądanego obniżonej kołdra. Podzielić ten plac parzystą liczbę mniejszych kwadratów, w zależności od liczby wewnętrznych placów w szczególności kołdra strukturze bloku.

• Kopię projektu z twój oryginalny wzór kołdra na nowy plac na papierze milimetrowym. Narysuj każdego indywidualnego wewnętrznego placu oddzielnie, aby upewnić się, że masz wzór skopiowane poprawnie.

• Cięcie na papierze milimetrowym plac od siebie stworzyć szablony do wycinania tkanin patche do tworzenia bloku kołdra. Jeśli ty używać szablonów bezpośrednio na tkaninę, pamiętaj, aby dodać 1/4 cala wokół szablon szew zasiłku.

Jak zmniejszyc cukru do usuwania rdzy

Jak zmniejszyc cukru do usuwania rdzy

Poręczny Odrdzewiacz może być wykonane przy użyciu melasy i wody. Tlenek żelaza jest nazwa chemiczna do rdzy, która pojawia się na samochody, metalowych i narzędzi. Melasa to produkt uboczny rafinacji cukru trzcinowego przez wrzenia i wyodrębnianie skrystalizowana cukru. Proces, w którym tlenek żelaza jest usuwany z metalu przez melasy nazywa chelatacji. Melasy związki obligacji i zawiesić cząsteczek tlenku żelaza od powierzchni metalu.

Instrukcje

• Wlać 900 ml wody do 1-litrowy pojemnik. Odmierzyć 100 ml melasy i dodać go do 900 ml wody.

• Mieszać dwóch razem, aż woda jest jednolity kolor brązowy. Zanurzanie zardzewiałych narzędzie lub kawałek metalu w roztworze.

• Opuścić obiektu w roztworze melasy dla jednego do trzech dni. Jeśli rdzy jest szczególnie dotkliwe, mayl rozwiązanie potrwać tydzień lub więcej, aby wyświetlić wyniki.

• Peeling obiektu za pomocą szczotki drucianej po kąpieli do paru dni. Spłukać obiektu z de-oxidene, aby zapobiec powtarzające się szybko rdzy.

Jak zmniejszyc rozmiar PDF

Jak zmniejszyc rozmiar PDF

Portable Document Format (PDF) to standard wymiany dokumentu, który został wykonany przez firmę Adobe. Dziś wiele dokumentów są zapisywane jako pliki PDF. Jednak niektóre pliki PDF mogą być bardzo duże, jeśli dokument zawiera bogaty czcionki, obrazy o wysokiej jakości i przejrzystości. Na szczęście Adobe Acrobat umożliwia zmniejszenie rozmiaru plików PDF.

Instrukcje

• Otworzyć plik PDF za pomocą programu Adobe Acrobat.

• Przejdź do ekranu górnym menu, kliknij przycisk "Zaawansowane", a następnie "Optymalizator PDF."

• Przejdź do lewej strony ekranu i kliknij "Zeskanowany stron." Potem masz opcje tworzenia pliku "wysokiej jakości" lub "niskiej jakości". Zmniejszenie jakości będzie zmniejszyć rozmiar pliku PDF. Możesz także zmieniać czcionki, przejrzystości i innych obiektów z Optymalizator PDF aby zmniejszyć rozmiar pliku.

• Kliknij "OK", po zakończeniu. Następnie Zapisz plik jako taką samą nazwę, aby zastąpić stary plik. Jeśli chcesz zachować stary plik, należy użyć innej nazwy.

Jak zmniejszyc Rozmiar arkusza w programie Excel 2007

Jak zmniejszyc Rozmiar arkusza w programie Excel 2007

Podczas pracy z danymi w arkuszu przy użyciu programu arkusza kalkulacyjnego programu Microsoft Office Excel 2007, można mieć pewność, że rozmiar arkusza spełnia swoje preferencje. Na przykład jeśli chcesz wydrukować arkusz, który jest nieco ponad jedną stronę może zmniejszyć rozmiar arkusza, tak, że zmieści się na jednej drukowanej stronie. Umożliwia także funkcję skali w każdej chwili zmniejszyć rozmiar arkusza. Zmniejszenie rozmiaru arkusza również przyczyni się do zmniejszenia rozmiaru pliku zapisane.

Instrukcje

• Otwórz plik Microsoft Excel 2007 na komputerze, który zawiera arkusz, dla którego chcesz zmniejszyć rozmiar.

• Kliknąć przycisk "Układ strony" z dolnej części aplikacji, aby przełączyć się do widoku układu strony.

• Wybierz karcie "Układ strony" a następnie wybierz opcję "Strona 1" z menu rozwijanego "Szerokość" w grupie "Skaluj, aby zmieścić".

• Zaznacz opcję "Automatyczny" z menu rozwijanego "Wysokość".

• Kliknij menu rozwijane "Skali" aby wybrać mniejszy rozmiar skali jeśli chcesz zmniejszyć rozmiar arkusza nawet więcej. Kliknij przycisk "OK", aby zapisać zmiany.

Jak zmniejszyc rozmiar zespołu zegarek

Jak zmniejszyc rozmiar zespołu zegarek

Czy jesteś mężczyzną czy kobietą, zegarek sprawia, że na klasyczny akcesoriów. I uzyskać najlepszy wygląd, ma się zmieścić. Zegarka nie pośliznąć się wokół nadgarstka; to powinno zatrzymać w miejscu. Skromny, ale szczelne dopasowanie jest idealny. Czasami oznacza to zmiana rozmiaru zespołu. Zespół może uwzględniać professional dla regulacji, ale często jest to proces można zrobić samemu. Zespół różnych stylów wymaga innego podejścia.

Instrukcje

• Zlokalizować wiosna bar gospodarstwa zapięcie na miejscu. Po usunięciu tego baru, będzie można dostosować położenie zapięcie na Twojgo paska od zegarka, co zespół mniejszy rozmiar po zamknięciu. To jest dobre dostosowanie do z tylko niewielkie zmniejszenie rozmiaru potrzebne.

• Użyj wyprostowany spinacz do pchania na pasku wiosna z siedzibą. Spowoduje to zwolnienie Zapinka.

• Przymocować zapięcie dalej do Twojgo paska od zegarka, aby go zmniejszyć. Będziesz linii zapięcie z Twojgo paska od zegarka i następnie wcisnąć w barze wiosna do otworu po stronie, przez segment Twojgo paska od zegarka, a do otworu po drugiej stronie zapięcie. Po zakończeniu pasku wiosną powinny być równo po obu stronach, i Zapinka powinny odbywać się bezpiecznie do Twojgo paska od zegarka.

• Określić ile linki musisz usunąć z mankiet. Można mierzyć rękę, przy pomocy taśmy mierniczej, a następnie użyć tej długości do ustalenia, że obwód opaski powinny być po zakończeniu. Liczyć dodatkowe linki poza żądaną długość. To, ile musisz usunąć.

• Wygiąć klapy górnej krawędzi sekcji do usunięcia. Położyć pilnować stawić czoło w dół na ten krok. Następnie Odwróć go pilnować i zgiąć się naprzeciwko klapy linki bezpośrednio na lewo od tych, które właśnie otworzył.

• Wsunąć sekcji do usunięcia bokiem, uwalnianie zszywki, trzymając go w miejscu. Teraz możesz usunąć niechciane sekcji linków.

• Użyj zszywki do przyłączenia otwarte linki, reformowanie zespołu. Zamknij otwarte klapy.

• Określić, jeśli każdy link w Twojgo paska od zegarka jest utrzymywany w miejscu z śrub lub kołków.

• Poluzować śruby link, który masz zamiar usunąć za pomocą śrubokręta. Szpilek Użyj pin popychacz i mały młotek do ich usunięcia. Poszukaj strzałki wewnątrz twarz aby zobaczyć jakim kierunku usunąć szpilki w linki. Zawsze jest wskazywanie push szpilki w kierunku strzałki.

• Usunąć link po pin jest wolna. Pozostałe łącza, przy użyciu pin do zmontować zespół ponownie.

Jak zmniejszyc rozmiar dużego programu excel 2007 plik

Jak zmniejszyc rozmiar dużego programu excel 2007 plik

Excel próbuje zaoszczędzić miejsca w pamięci i zmniejszyć rozmiar pliku tylko przechowywanie informacji na przestrzeni arkusza ("zakres używane"), który został w rzeczywistości użyty. Na przykład jeśli wprowadzania liczb w kolumnie "A", program Excel tylko zaoszczędzi kolumnie A (w przeciwieństwie do całego arkusza). Jeśli przypadkowo rozszerzyły używany zakres arkusza z formułami i formatowanie, wykorzystywany zakres będą uwędzić rozmiar skoroszytu. Aby zmniejszyć rozmiar pliku, wykorzystywany zakres musi się zmniejszyć.

Instrukcje

• Naciśnij przycisk "Ctrl" i "Koniec" w tym samym czasie. Spowoduje do prawej dolnej komórki arkusza.

• Zaznacz wszystkie wiersze między swoje prawdziwe ostatni wiersz używane i wiersz, który Ctrl + End przyniósł ci. Aby zaznaczyć wiersz, kliknij na identyfikator wiersza (na przykład "A."). Aby zaznaczyć wiele wierszy, przytrzymaj klawisz "Shift" i kliknij pierwszy i ostatni wiersz. Naciśnij przycisk "Usuń."

• Zaznacz wszystkie kolumny między swoje prawdziwe ostatnio używanej kolumny i kolumna, która Ctrl + End przyniósł ci. Naciśnij przycisk "Usuń."

Jak Uwolnić wahania nastroju

Jak Uwolnić wahania nastroju


Miesięczne wahania hormonalne powoduje wahania nastroju, które często towarzyszą zespół napięcia przedmiesiączkowego, czy PMS. Charakteryzują się roller coaster przesunięcia emocje, które skakać z drażliwość, złość i zawroty głowy do smutku, łez i rozpaczy. Zakres i nasilenie wahania nastroju jest inny dla każdej kobiety. Jednak ich nieprzewidywalny charakter może mieć kilka dni każdego miesiąca lotny i trudne doświadczenie dla wielu kobiet i osób bliskich do nich. Na szczęście, istnieje wiele osób naturalnych środków.

Instrukcje

1 Jedz więcej ryb lub podjąć suplementów oleju rybnego. Ryby są bogate w kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, które są niezbędne dla zdrowia. Badania w 1999 "Archives of General Psychiatry", okazało się, że kwasy tłuszczowe omega-3 pomagają ustabilizować nastrój. Kwasy tłuszczowe omega-3 są również użyteczne w łagodzeniu depresji. Rozważając suplementów oleju rybnego, zwrócić większą uwagę na ilości EPA lub kwas eikozapentaenowy i DHA, kwas dokozaheksaenowy, niż ogólnej ilości oleju z ryb.

2 Weź wapń i magnez. Gdy organizm nie ma wapnia i magnezu, objawów pobudzenia wzrostu i drażliwość. Wapń zmniejsza się z wiekiem, jak i estrogenów spada. Utrzymanie właściwego poziomu wapnia i magnezu zarówno łagodzi wahania nastroju i inne objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego.

3 Spróbuj chasteberry. Używany od wieków, wiele zielarze uważają, że ziołowe adaptogen, który jest herb, który przynosi równowagę lub normalność, zmniejszając stres, zmęczenie i niepokój. Chasteberry adresy braku równowagi hormonalnej i wyrównuje nastrój. A 2010 badanie w "Endokrynologii Ginekologicznej" stwierdził, że chasteberry skutecznie objawów umiarkowanego do ciężkiego zespołu napięcia przedmiesiączkowego.

4 Ćwicz regularnie. Wykonywania przez 30 minut kilka razy w tygodniu zmniejsza objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego, w tym wahania nastroju. Joga i ćwiczenia aerobowe są zarówno skuteczne na poprawę nastroju. Oddychanie naturalnie podnosi poziomy w mózgu substancji chemicznych, takich jak serotonina, dopamina, endorfiny i adrenalina stworzyć Natural High.

Wskazówki:

  • Wapń może przeszkadzać, jak organizm wchłania magnez więc niektórzy eksperci zalecają, biorąc je w różnym czasie.
  • Ponieważ suplementy mają potencjał do skutków ubocznych, należy sprawdzić z lekarzem przed podjęciem.
  • Jeśli to było, gdy od ostatniego wykonywane, skontaktuj się z lekarzem i budować powoli.

Jak zatrzymać Tremors Parkinsona

Choroba Parkinsona jest zaburzeniem mózgu, który jest wynikiem utraty lub uszkodzenia komórek nerwowych, wytwarzających dopaminę. Dopamina jest substancją chemiczną, która pozwala na skoordynowane działanie mięśni i ruchu, zgodnie z Narodowej Fundacji Parkinsona. Wstrząsy, lub drżenie w kończynach i twarzy, jest jednym z głównych objawów choroby. Pozostałe trzy podstawowe objawy to sztywność lub sztywność, spowolnienie ruchów oraz zaburzeniami równowagi, zgodnie z Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i Udaru Mózgu (NINDS). Wstrząsy, wraz z innymi objawami Parkinsona, może mieć wpływ na codzienne życie pacjenta, co sprawia, że ​​trudno jest chodzić, mówić i robić proste zadania. Nie ma lekarstwa na choroby, ale istnieją sposoby, aby zmniejszyć drżenie.

Instrukcje

1 Weź leki, aby pomóc kontrolować drżenie. Lewodopa jest najbardziej skuteczny lek, naukowcy medyczne w Mayo Clinic powiedzieć. Przejdzie on do mózgu, i jest przekształcany do dopaminy. To w połączeniu z innym lekiem, karbidopa, która opóźnia przemianę aż lewodopy przechodzi do mózgu. Lek ten pozwala większości pacjentów z objawów, jednak nie mogą zredukować wszystkie objawy jednakowo. Sztywność i powolność tendencję do reagowania najlepiej leku według NINDS.

Leki antycholinergiczne są także stosowane w celu kontroli drgawki. Istnieje wiele różnych dostępnych leków, takich jak benztropine. Jednak są skutki uboczne, aby być świadomi, jak zamieszanie i halucynacje.

Istnieją inne leki, które imitują dopaminy w mózgu, powodując komórek nerwowych reagują tak jak one dopaminę. Ponadto, leki przeciwwirusowe amantadyna jest stosowany w celu złagodzenia objawów.

2 Użyj fizykoterapii czy zaleceniem lekarza. Ćwiczenie jest bardzo ważne, ponieważ drżenie i powolność ruchów może spowodować, że ogólny stan zdrowia, aby osłabić. Ćwiczenia mogą pomóc w poprawie zakresu ruchu i siły. Jeśli wstrząsy wpływają mowy, logopeda może pomóc poprawić.

3 Rozważmy leczenia chirurgicznego. Istnieje procedura nazywa się głęboka stymulacja mózgu, który jest powszechnie stosowany dla pacjentów z chorobą Parkinsona. Drżenie często jest bardzo wrażliwy na leczenie, zgodnie z Mayo Clinic. Jest powszechnie stosowany, gdy pacjenci nie mają regularne odpowiedź na leczenie lewodopą. Polega ona na elektrodę umieszczoną na części mózgu, które kontrolują ruch jest sterowany. Istnieją, oczywiście, ryzyko związane z operacją mózgu. Neurolog i skonsultować się z chirurgiem mózgu.

Wskazówki:

  • Choroba Parkinsona mogą być trudne do zdiagnozowania. Badania krwi i badania MRI może być używany w celu wykluczenia innych chorób. Jeśli podejrzewasz, że masz Parkinsona, patrz neurologa, który specjalizuje się w chorobie, jak sugeruje Narodowej Fundacji Parkinsona.
  • Podobnie jak inne choroby przewlekłe, choroby Parkinsona będzie prawdopodobnie zakłócać codziennego życia i powodować trudności w uzupełnieniu do objawów. Mogą one obejmować niepokój, frustrację i depresję. Skonsultuj się z lekarzem, i bardzo otwarta na rozmowy z pracodawcą, rodziny i przyjaciół na temat swojej choroby.

Witaminy dla dzieci nadaktywnych

Istnieje wiele teorii, co powoduje nadaktywność u dzieci proste oraz bardziej poważne zaburzenia uwagi, takich jak zespół deficytu uwagi (ADD) i deficyt uwagi / zespół nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD). Większość lekarzy i ekspertów zgadza się, że warunki te są pogłębiane przez kombinację czynników, w tym wrażliwości środowiska i żywności, jak również niski poziom neuroprzekaźników w mózgu, takie jak dopamina. Jedną z przyczyn niedoboru dopaminy jest niewystarczające odżywianie. American Academy of Child & Adolescent Psychiatry poinformował, że witaminy i minerał może pomóc terapia z nadaktywności i zaburzeń związanych.

B Witaminy

Wiele się niedobory składników odżywczych może powodować upośledzenie funkcji ośrodkowego układu nerwowego, w szczególności witaminy z grupy B, zwłaszcza B6 i B3. Witaminy z grupy B pomagają zachęcić syntezę neuroprzekaźników, takich jak serotonina, dopamina i noradrenalina. Bez odpowiedniej ilości tych substancji, mózg nie może się rozwijać prawidłowo.

Witamina C

Witamina C jest ważnym składnikiem pokarmowym u dzieci z ADD i nadpobudliwość kilku powodów. Jako główny przeciwutleniacz, jest ważna dla odporności i pomagają sterować alergie i wrażliwość środowiska i pożywienia. To jest bardzo ważnym mechanizmem dla dzieci z zaburzeniami nadpobudliwość, którzy wydają się wyświetlić system bardzo wrażliwy na wszystko, od dodatków do żywności do zmiękczania tkanin. Innym powodem uzupełniania witaminy C jest to, że pomaga on konwersję dopaminy do noradrenaliny. Jest to bardzo ważny mechanizm jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Żelazo

Studium opublikowane w Archives of Pediatrics i Adolescent Medicine w 2004 roku wykazały, że niedobór żelaza również wydaje się być powszechne u dzieci z tendencja nadpobudliwość. Ważne jest dla dzieci i dorosłych, aby mieć odpowiedni poziom żelaza. Żelazo jest ważnym składnikiem transportu tlenu i jest niezbędne do regulacji wzrostu i różnicowania komórek. Niski poziom żelaza ograniczyć dostarczanie tlenu do komórek. Może to doprowadzić do zmęczenia, a także słabą ostrość i sprawność umysłową.

Cynk

Cynk jest kofaktorem dla produkcji neuroprzekaźników, kwasów tłuszczowych i melatoninę. To także wpływa na produkcję organów i metabolizm dopaminy i kwasów tłuszczowych. Połączenie cynku i nadpobudliwość po raz pierwszy wprowadzone do centrum uwagi w badaniu opublikowanym w Journal of Biological Psychiatry w 1994 roku Choć badania są nadal w toku, obiecujący turecką badanie zakończone w 2009 roku, wykazały, że dzieci z ADHD miało pozytywne wyniki podczas leczenia terapią cynku.

Magnez

Magnez jest również uspokajający mineralne, które relaksuje nerwy i mięśnie i pomaga organizmowi uporać się ze stresem. Każdy rodzaj stresu będzie wyczerpywać organizmu magnezu. Niedobór może prowadzić do rozdrażnienia, napięcia mięśni i problemy ze snem. Magnez jest innym składnikiem, który jest często zubożony w dzieci cierpiących na zaburzenia związane z nadpobudliwością. Uzupełnienie tego minerału może znacznie pomóc uspokoić dziecko.

Food Fight Lęk

Żywność jest znana zrobić całkiem niesamowite rzeczy dla naszego organizmu, ale dla tych, którzy cierpią z powodu lęku, istnieje sześć produktów, które mogą być życie oszczędzających.

Czekolada ciemna

Podczas jedzenia gorzkiej czekolady, można zwiększyć poziom hormonów dobre samopoczucie w organizmie, takich jak serotonina, dopamina i endorfiny. Gdy hormony te zwiększają, organizm zmniejsza swoje uczucia niepokoju.

Jagody

Jagody są bogate w cukier. Poprzez spożywanie jagód, twoje ciało powoli spala cukier na energię, tak że nie będzie doświadczenie awarii cukru. Ponadto, witamina C w jagody walczy się kortyzol, który jest hormonem stresu.

Łosoś

Łosoś jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3. Omega-3 obniża poziom cholesterolu i gromadzeniu się płytki nazębnej w krwi, który pomaga rozładować napięcie i stres. Białko w łososia również utrzymać poziom cukru na stałym poziomie.

Pomarańcze

Witamina C w pomarańczach pomoże walczyć niepokój podobny do skutków jagód. Cukry rozkładają się powoli, zapobiegania awarii i niepokój.

Organiczne Masło orzechowe

Białko pomaga poziomu cukru we krwi, więc spożywanie orzechowe lepiej, co jest bogate w białko, będzie walczyć niepokoju. Trzy składniki masło orzechowe (tryptofan, witaminy B6 i kwasu amino) zwiększenie produkcji serotoniny w mózgu, co pomaga przezwyciężyć lub zapobiegania niepokoju.

Makaron

Gruby makaron specjalnie zajmuje ciało podczas przełamania. Zapobiega cukru we krwi szybko wzrasta od, efekt, który może zwiększyć niepokój. Makaron wykonany z włókna pomaga z równowagi hormonalnej.

Kliniczne Depresja: objawy i leczenie

Kliniczne Depresja: objawy i leczenie


Kliniczna depresja jest czymś więcej niż walką smutku. Jednak wiele osób cierpi z objawami choroby i rezygnują z leczenia dyskontowych. W rzeczywistości, dwie trzecie osób, które mają kliniczną depresję, nie zgłaszają się na leczenie w ogóle, zgodnie z University of Alabama w Birmingham Health System. Kliniczna depresja nie jest chorobą, która powinna być ukryta i ignorowane. Istnieje kilka metod leczenia, które łagodzi objawy.

Objawy emocjonalne

Utrzymujące się uczucie smutku i pustki plaga tych z depresją. Często czują się beznadziejna i drażliwy, cierpi na częste napady płaczu, zgodnie z National Institutes of Health. Ponadto, można wystąpić częste myśli samobójcze i stać się zaabsorbowani myślami o śmierci, stwierdza, Mayo Clinic.

Objawy behawioralne

Osoby z depresją stracić zainteresowanie działalnością i hobby kiedyś myśleli były przyjemne i może wycofać się z działalności społecznej, jak również. Mogą one rozwijać słabe umiejętności podejmowania decyzji. Zaburzenia koncentracji jest również cechą kliniczną depresję.

Objawy fizyczne

Kiedy ludzie są klinicznie depresji, zmęczenie jest częstym zjawiskiem. Opony łatwo, nawet z najmniejszych zadań. Bezsenność lub nadmierna spania przyczynia się do tego objawu. Nawyki żywieniowe również mają tendencję do zmiany. Niektórzy ludzie mogą stracić na wadze, podczas gdy inni mogą zyskać kilka kilogramów. Kliniczna depresja może wyrażać się poprzez ból fizyczny. Niewyjaśnione bóle głowy i problemy żołądkowe może być wstecz do klinicznej depresji.

Leki Leczenie

Objawy depresji mogą być leczone pod opieką lekarza z lekami przeciwdepresyjnymi. Antydepresanty działają przez normalizowanie poziomu neuroprzekaźników, takich jak serotonina, dopamina i noradrenalina. Te neuroprzekaźniki wpływają na regulację nastroju. Najbardziej popularnym rodzajem leków przeciwdepresyjnych jest selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) oraz serotoniny i inhibitory wychwytu zwrotnego noradrenaliny (SNRI), takie jak citalopram (Celexa), fluoksetyna (Prozac) i duloksetyny (Cymbalta). Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne są również skuteczne rozwiązanie do depresji klinicznej, jeśli SSRI lub SNRI nie poprawiają objawów.

Psychoterapia

Poradnictwo pomaga również ludziom w radzeniu sobie z depresją. Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) jest najbardziej popularna. CBT polega wyzwanie negatywne wzorce myślenia i zastąpienie ich pozytywnymi. Pozwala to osoby do zmiany nawyków myślenia, które mogą przyczynić się do rozwoju i utrzymywania się depresji. Terapia interpersonalna (IPT) ma innej opcji doradztwo. Terapia ta pomaga ludziom pracować na osobistych relacji, które mogą być wpływających na ich depresję kliniczną. Leki i psychoterapia w połączeniu może być najlepszym rozwiązaniem dla osób cierpiących na depresję kliniczną.