adcov.com

jak zmierzyć wiek metaboliczny

Jak obliczyć wiek metaboliczny

Metaboliczny wiek różni się od wieku chronologicznego. Twój wiek chronologiczny jest Twój wiek w latach kalendarzowych, podczas gdy wiek metaboliczny zależy od metabolizmu lub ogólnych procesów chemicznych w organizmie, która jest oparta na zdrowie. Jeśli Twój wiek metaboliczny jest niższy niż wiek chronologiczny, jesteś instalatora lub w lepszym zdrowiem niż średnia. Jeśli Twój wiek metaboliczny jest wyższy niż wiek chronologiczny, są mniej sprawni i zdrowi niż średnia.

Instrukcje

1 Oblicz swoją podstawową przemianę materii lub BMR przy użyciu odpowiedniego wzoru na podstawie płci.

(Kobiety: BMR = 655 + (4,35 x waga w kg) + (4,7 x wzrost w cm) - (4.7 x wiek w latach)

Mężczyźni: BMR = 666 + (6,23 x waga w kg) + (12,7 x wysokość w mm) - (6.8 x wiek w latach)

2 Porównaj swoją podstawową przemianę materii do tych, w swojej grupie wiekowej, aby określić wiek metaboliczny.

3 Oblicz swój wiek metaboliczny za pomocą kalkulatora znajdującego się w zasobach poniżej. Po prostu wpisz swój wzrost i wagę w odpowiednich polach i uzyskać wyniki, klikając Oblicz.

4 Użyj skali obliczyć swój wiek metaboliczny, takich jak Tanita. Dostarczyć swoją płeć, wiek, wzrost i wagę, a monitor daje swój wiek metaboliczny.

5 Użyj wiek metaboliczny ocenić swoje nawyki zdrowotne w porównaniu do rówieśników z własnego życia.

Wskazówki

 • Jeśli masz metaboliczny wiek, które opisują, są mniej sprawni i zdrowi niż średnia, może warto rozważyć konsultacji z lekarzem na temat sposobów, aby poprawić swoje zdrowie.

Jak zmierzyć tkanki tłuszczowej ze skalą

Jak zmierzyć tkanki tłuszczowej ze skalą


Wskaźnik masy ciała (BMI) jest pomiar osoby tłuszczu ciała w oparciu o ich wysokości i wagi. Jest on stosowany w celu oszacowania prawidłowej masy ciała. Skala tkanki tłuszczowej zyskał popularność ze względu na jego zdolność do pomiaru tkanki tłuszczowej. Obawy o otyłości wywołał zainteresowanie w skali ciała. Jego zadaniem jest pomiar masy ciała, a także zmierzyć procent tłuszczu, który jest na ramie ciała. Przy użyciu skali do pomiaru tkanki tłuszczowej ciała jest prostym procesem.

Instrukcje

1 Select kg / lb za pomocą przełącznika suwakowego, który znajduje się na spodzie szali tłuszczu. Umieścić wagę na powierzchni, która jest twarda i płaska.

2 Zdejmij buty i skarpetki i punktu na skali. To automatycznie się na skali. "8888" będzie wyświetlany i będzie stosowana przez "0,00" po kilku sekundach. Zejdź z wagi.

3 Naciśnij przycisk "SET", aby wprowadzić swoje dane osobowe, takie jak wzrost, wiek i płeć. Użyj lewej i prawej strzałki, aby zwiększyć lub zmniejszyć liczbę. Naciśnij przycisk "SET", aby potwierdzić i zapisać informacje.

4 Krok wstecz w skali i stoi w miejscu. Twoja waga będzie obliczana i woda wskaźnik odczytu pojawi się na ekranie LCD z literą "H" przed nim. "H" odnosi się do współczynnika wody. Po 2 sekundach tkanki tłuszczowej pojawi się na literę "F" przed nim.

5 Krok od skali tkanki tłuszczowej, aby automatycznie wyłączyć.

Jak zmierzyć Dementia Postęp

Choroba Alzheimera jest główną przyczyną otępienia w podeszłym wieku. Diagnoza jest zazwyczaj ustalone przez połączenie fizycznego badania i testy psychologiczne i neurologicznych. Ponieważ istnieją inne przyczyny otępienia, oceny przez personel jest niezbędne dla właściwej oceny. Jednak, jako opiekuna lub ukochanej istnieją sposoby, aby zmierzyć postęp demencji tak, że będziesz w stanie zgłosić do psychologa lub lekarza.

Instrukcje

Jak zmierzyć Dementia Postęp

1 Prowadź dziennik, tak, że będziesz w stanie lepiej ocenić postęp choroby. Jak tylko podejrzenie, że problem zacząć zapisywać, co może być deficyt, i jak się zmieniło. Zauważając zmiany w zachowaniu i działać lepiej będziesz w stanie zobaczyć, jak szybko te zmiany następują.

2 Zanotuj datę i wiek pacjenta. Uwaga jego zdolność do obsługi codziennych zadań, takich jak uwodzenie. Zadaj pytania, takie jak zawód osoby, gdzie on mieszka, daty lub pory roku i nagrać swoją zdolność do dokładnego reagowania. Nagrywać także zdolność człowieka do zrozumienia bieżących wydarzeń, zwracając nazwę prezydenta, a co roku w telewizji.

3 Obserwuj, jak twój ukochany funkcje w świecie wokół niego. Zapis informacji o koncentracji uwagi i jeśli człowiek może skończyć myśli, wskazówek lub przyczynić się do i zrozumieć rozmowę.

4. Rozumiem, że istnieje kilka etapów do otępienia, które DSM III-R określa jako upośledzenie zarówno długi i pamięci krótkotrwałej w połączeniu z jedną z następujących czynności: zaburzenia wyroku, zaburzenia języka, zmiany osobowości lub zaburzeniami myślenia abstrakcyjnego. We wczesnych stadiach demencji można zauważyć pewne zaburzenia pamięci, spadek umiejętności jazdy, pobudzenie w nieznanym otoczeniu i trudności w podejmowaniu decyzji.

5 Uwaga, jeśli deficyt nadal na etapie pośrednim, który obejmuje spadki zdolności rozumowania, języka i orientacji przestrzennej. Ponadto można zauważyć, że pacjent ma problemy z koordynacją i może wędrować z dala od domu. W tym momencie nie można zaprzeczyć, demencji, a wiele z tych cierpień nie będzie w stanie żyć samodzielnie. Późnych stadiach demencji obejmują niezdolność do rozpoznawania rodziny i przyjaciół, moczu, niezdolność do opieki prostych codziennych zadań życia. Wczesna interwencja może być pomocne dla niektórych pacjentów, jak leki, takie jak Aricept i Namenda pomaga spowolnić postęp choroby.

Wskazówki:

 • Interweniować, gdy tylko zauważy twój ukochany spadła nawet mały kawałek jak demencja ma kilka przyczyn, które mogą być traktowane w tym depresja, niektóre leki, nowotwory i niedobór witamin.
 • Ludzie z demencją są często zagrożeniem dla siebie i musi być pod opieką. Nie zwlekaj coraz leczenia i pomocy, jeśli podejrzewasz, że ukochany ma postępującą demencję.

Jak zmierzyć Soczewki progresywne

Soczewki progresywne nie są linii dwuogniskowych, które pozwalają zobaczyć w wielu punktach kontaktowych, w tym duże odległości, pośredniego i pomiędzy nimi. Nazywane są one "postępowym", ponieważ moc zmienia się stopniowo poprzez przeniesienie z odległości do góry, przez pośrednim zakresie, w środku i na bliży w dolnej części soczewki. Należy zachować ostrożność przy pomiarze umieszczenie soczewki progresywnej w ramce.

Instrukcje

1 miejsce ramki na osoby, które mają być mierzone. Upewnij się, że ramka siedzi ciasno i tak blisko twarzy, jak to możliwe. Upewnij się, że oczy są skupione i znajduje się w górnej połowie do góry trzeciego obiektywu. Najlepsze dopasowanie progresywnych soczewek jest, aby mieć nieznaczny nachylenia do soczewek, a w górnej części ramy ustawiony nieco dalej od czoła i dolnej części ramy ustawiony nieznacznie bliżej policzków.

2 Umieścić linijkę pionowo z przodu osoby prawe oko. Wyrównać linię zero milimetra do dolnej krawędzi osoby prawej źrenicy.

3 Środek się linijki do wewnątrz krawędzi dna obręczy. Polecić osobę patrzeć prosto przed siebie, jak zmierzyć. Dwukrotnie sprawdzić pomiar i zanotować numer. Powtórz ten proces dla lewego oka.

4 Określ, że rama jest dobrym kandydatem do soczewki progresywnej. Producenci soczewek mają konkretne wytyczne dotyczące montażu soczewek, Dobrą zasadą jest, aby upewnić się, że pomiar nie-jest to co najmniej 20 mm. Niektóre soczewki progresywne może być tak krótki, jak 15 milimetrów. Głębiej obiektyw, tym lepsze soczewki progresywne będzie działać.

5 Zmierz odległość źrenicy, zwany także PD. Jest również mierzona w milimetrach, jest ważne dla centrowania soczewki progresywnej. Polecić osobę patrzeć prosto przed siebie i zmierzyć odległość między środkiem źrenicy i po prawej na środku lewej źrenicy. Zanotuj numer.

6 Zmierz PD czytania. Polecić osobę patrzeć na czubek nosa. Zmierz odległość pomiędzy centrum prawej i lewej źrenicy. Liczba ta wynosi zwykle około 3 mm poniżej PD odległość.

Wskazówki

 • Nikt twarz jest idealnie symetryczna. Producenci soczewek progresywnych uwzględniać pewne pole manewru dla umieszczenia soczewek progresywnych. Jeżeli oczy są bardzo niezrównoważona (na przykład, jedno oko jest ustawiona dodatkowo lub poziomo), należy zmierzyć monocularly PD, to należy mierzyć od środka każdej źrenicy na środku mostu nosa. Uwaga każdy numer. Dwa numery dodane razem powinna być równa pomiar PD. Kolejność obiektyw powinien być określony jako monocular PD.

Jak zmierzyć Wrist zakres ruchu zgięcia

Jak zmierzyć Wrist zakres ruchu zgięcia


Nadgarstku wspólne porusza się w dwóch oddzielnych płaszczyznach, ale nawet z częściowo ograniczony ruch, nadgarstek służy wielu celom, aby umożliwić funkcjonowanie człowieka na co dzień. Ruch zgięcie nadgarstka pozwala na palce jest skierowany w dół z pozycji poziomej. Każdy używa różnym stopniu zgięcia do codziennych czynności. Jednak osoba ubezwłasnowolniona może być znacznie zgięcia nadgarstka, jeśli ich nie spełnia niezbędnych zakres ruchu.

Instrukcje

Jak zmierzyć Wrist zakres ruchu zgięcia

1 Usiądź pacjenta w fotelu obok tabeli, która jest o talii wysokiej. Prop ramieniu na stole więc ręcznie i pierwszej jednej trzeciej przedramienia mogą zawiesić się na krawędzi stołu. Pozwoli to na największym zakresie ruchu od stawu nadgarstkowego.

2 Spójrz na bocznej stronie nadgarstka (na stronie pinky palca) i znaleźć kość triquetrum. Triquetrum usytuowany w kierunku mały palec u podstawy nadgarstka. Nie ma wcięcia w nadgarstku, gdzie to kości leży; możesz czuć, że pojawiają się po wyginać nadgarstka.

3 Umieść punkt podparcia goniometrem nad triquetrum. Linii stałego ramienia goniometru wzdłuż linii środkowej przedramienia. Line up ruchome ramię wzdłuż piątej kości śródręcza (kości dłoni, że przywiązuje do pinky palca).

4 Poprosić pacjenta flex ich nadgarstek więc ich palce wskazują w dół w kierunku podłogi. Je wyginać ich nadgarstek w najszerszym zakresie, dzięki czemu można zmierzyć ich największy zakres ruchu.

5 Przesuń ruchomego ramienia goniometrem jak nadgarstek zgina, po drodze piątej kości śródręcza, zapewniając, że nieruchoma ręka nadal jest w odpowiednim miejscu. Gdy pacjent osiąga pełny zakres ruchu, należy zwrócić uwagę na stopień czytanie na goniometrem. Jest to zakres pacjenta ruchu dla zgięcia nadgarstka. Akceptowalnej wartości, która jest uważana za "normalne" wynosi 80 stopni.

Wskazówki:

 • Zgięcie nadgarstka można aktywnie mierzone (o pacjenta przesunąć nadgarstek przez siebie) lub biernie (co pozwala przenieść nadgarstka w maksymalnym zgięciu).
 • Upewnij się, że masz wystarczająco nadgarstka i pierwszej tercji przedramieniu wisi na krawędzi stołu. Jeśli nie, pacjent może wyginać swoje nadgarstek i jeśli ich ręka uderza w stół, twój odczyt może być przekrzywiony.
 • Bądź świadomy każdego kliknięcia lub bolesnego ruchu w nadgarstku podczas zginania. Może to wskazywać problemy w nadgarstka, który ma być pobrany przez lekarza.

Jak zmierzyć na wózku inwalidzkim

"Jeden rozmiar dla wszystkich" filozofia może pracować dla niektórych produktów, ale nie dla wózków inwalidzkich. Dostosowanie wózka do wymiarów ciała może zapobiegać odleżynom, ból pleców oraz ból stawu biodrowego, jak również poprawić swoją postawę. Dyskomfort może szybko zwrócić się do bólu, więc należy uważnie pomiaru dla maksimum komfortu. Jeśli nie możesz wziąć pomiarów samodzielnie, poproś z lekarzem w celu uzyskania pomocy. Wielu sprzedawców wózek inwalidzki będzie również pomoc z pomiaru. Oto jak zmierzyć cztery główne obszary, aby dostosować swój wózek.

Instrukcje

Zmierz się z czterech głównych wymiarów wózka inwalidzkiego

1 Według ekspertów w Spinlife.com, sklep internetowy produktów mobilności, należy rozpocząć swoje pomiary z przedniej wysokości od podłogi do siedzenia. Aby uzyskać prawidłowy pomiar, zmierzyć długość nogi od pięty do wewnątrz kolana, a następnie dodać 2 cale. Następnie odjąć grubość każdej siedziska może być używany. Otrzymana liczba jest minimalna wysokość przednie siedzenie do podłogi, choć może chcesz dodać cala lub dwa więcej prześwit lub jeśli musisz siedzieć wyżej.

2 wózki inwalidzkie zazwyczaj skos do tyłu, aby zapewnić większą stabilność; w związku z tym tylna Wymiar ten jest równy lub mniejszy niż wymiar czołowej.

3 Jeśli pracujesz na własną rękę, oto sposób, aby zmierzyć potrzebną szerokość siedziska z preferowanych Zdrowia Choice, wyposażenia i aparatury medycznej mobilności sprzedawcy: Usiądź na kanapie lub kanapa i umieść książkę na stronie każdego biodra , Kiedy wstać, zmierzyć odległość pomiędzy księgami i 1 cal, aby umożliwić wielkogabarytowych odzieży w zimie. Zostaw trochę miejsca, dzięki czemu można zmieniać swoją wagę, co jest istotne dla zapobiegania odleżynom.

Pamiętaj, że będziesz chciał całkowita szerokość wózka powinna być mniejsza niż 36 cm dla ułatwienia dostępu przez drzwi, ale nie objadać się na krzesło. "Trzeba się trochę miejsca na zmiany masy ciała, co jest również ważne dla zapobiegania odleżynom," Eksperci Spinlife.com powiedzieć.

Głębokość siedziska 4 zależy od rozmiaru dołu, zgodnie z Spinlife.com, który kieruje ludzi do zmierzenia skąd tyłem skontaktować się z tyłu fotela do tuż za kolana. Następnie eksperci z SpinLife powiedzieć, aby wybrać opcję głębokość siedziska najgłębszej, która jest co najmniej 1 cal krótsze niż pomiaru. "Korzystanie z głębokości siedziska, która jest zbyt płytkie pozbawia cię stabilność i zwiększa presję na swoich kościach kulszowych, kolejnym ważnym ciśnienie obolałe miejsce", zgodnie z jego strony internetowej.

Jak zmierzyć Mold & Mildew

Jak zmierzyć Mold & Mildew


Pleśni i wzrost pleśni w domu może być nie tylko nieestetyczne, ale może również wpływać na zdrowie swojej rodziny. Ilość obecnie pleśni i indywidualnej fizjologii wpłynie na poziom ryzyka. Wiedząc, jak mierzyć pleśni będzie ustalić aktualną obecność grzybów i zapobiegania skutków zdrowotnych.

Instrukcje

Jak zmierzyć Mold & Mildew

1 Wykonaj proste oględziny. Jest to chyba najprostszy sposób, aby zmierzyć pleśni. Chodzimy po domu i patrzeć na ściany, podłogi, liczników i sufitów. Formy są zwykle czarny, zielony, czerwony lub niebieski kolor. Mogą również pojawić się rozmyty lub śliski w zależności od rodzaju. Pleśń jest zwykle szary lub biały i może być sproszkowany lub puchowe. Oględziny powinny określać ilość i obszary, w których formy powierzchniowe i pleśni są rosnące. Identyfikowanie pleśni powierzchniowej jest ważne, ponieważ uwalniają zarodników w powietrzu. Te spory mogą poruszać się po całym domu i korzystać z systemu wentylacyjnego jako kanał. Gdy zarodniki stykać się z wilgocią, mogą tworzyć nowych kolonii.

2 Wykonaj głębsze oględziny. Ukryte obszary, takie jak ściany i strychy tyłu może być domy dla grzybów i pleśni. Jeśli powstawaniu pleśni jest widoczny lub jeśli zapach nieświeży lub ostry zapach, to jest prawdopodobne, rośnie w ścianie lub suficie. Może trzeba będzie wyciąć otwór i użyć latarki w celu weryfikacji. Czy pleśni jest obecny, na ścianie lub suficie, konieczne może być leczony. W poważnych przypadkach wzrostu, materiały budowlane mogą wymagać wymiany.

3 Wykonaj test powietrza. To polega na umieszczeniu szalce Petriego na płaskiej powierzchni. Włóż przezroczystą taśmę wewnątrz naczynia z lepką stroną do góry. To złapać wszystkie cząsteczki powietrza lub cząstek. Można również umieścić szalce Petriego w swoim kanale klimatyzacji w otwór wentylacyjny powrót. Pozwoli to sprawdzić, czy jakiekolwiek formy podróży przez system wentylacji w domu w.

4 Przeprowadź analizę. Jeśli masz mikroskop i wiem, co pleśń wygląda, można przeprowadzić własną analizę. Cząstki pyłu mogą pokazać się w szalce Petriego, jak również, więc należy być ostrożnym, aby nie mylić dwóch. Dla tych, którzy raczej nie będą zajmować się aspektami technicznymi, są firmy, które będą analizować swoje próbki. Będą poinformuje Cię, jeśli istnieje jakakolwiek obecna forma w powietrzu. Istnieją również zestawy form-testów, które zapewniają płytek Petriego i pojemniki, aby pobrać próbki form powierzchniowych. Następnie można przesłać próbki do laboratorium do analizy i identyfikacji.

5 Postępuj zgodnie z Centers for Disease Control (CDC) ostrzeżenia. Większość formy i pleśni powodować reakcje alergiczne, ale osoby mogą wpływać w różny sposób w zależności od ich unikalnej fizjologii. W rezultacie, nie ma uniwersalnych normy lub ich dopuszczalnych poziomów narastania pleśni. Stan CDC, że każda forma odkryte powinny być traktowane z ostrożnością i natychmiast usunięte.

Jak Powiedz Wiek izraelskich Filtry gazowe

Jak Powiedz Wiek izraelskich Filtry gazowe


Maski gazowe istniały od blisko stu lat używany w sytuacjach bojowych już w I wojnie światowej, kiedy to śmiertelna iperytu unosił przez okopach. Wraz z rozwojem kolejnych gróźb wojny biologicznej, wojny nuklearnej i broni chemicznej, maski gazowe sami również zmieniona, a jednocześnie obsługujących to samo klasyczny cel: aby użytkownik przetrwać ekspozycję śmiertelnych cząstek stałych. Teraz, nadwyżki maski gazowe są dostępne w sprzedaży on-line. Jednak, maski gazowe i filtry maski gazowe nie wygasa, a jeśli zainteresowanie jest w przygotowaniu awaryjnym, a nie po prostu na co dzień odpoczynku, dobrze jest wiedzieć, jak odczytać informacje ważności swojej filtr maski gazowe i maski gazowe.

Instrukcje

Jak Powiedz Wiek Izraelska Gas Mask Filtry

1 Traktuj filtr i maskę oddzielnie. Maski przeciwgazowe maski gazowe i filtry mają różne okresie trwałości i może też być produkowane w różnych czasach. Randka w masce gazowej, a następnie --- często oznaczana na wnętrze jak dwie ostatnie cyfry roku produkcji --- nie udziela informacji na temat daty ważności filtra maski gazowej.

2. Sprawdzić dane w samym zbiorniku filtracyjnym. Zazwyczaj, pierwsze dwie cyfry numeru seryjnego na filtrze oznaczają rok produkcji. Na przykład, 02 oznacza, że ​​filtr został wyprodukowany w 2002 roku.

Pamiętaj, że okres trwałości filtra trwa od pięciu do dziesięciu lat, w zależności od modelu. Filtr może być sprzedawany jako fabrycznie nowe, ponieważ nigdy nie był używany, ale nadal jest to technicznie wygasł. Choć nie jest to zalecane polegać na wygasłym filtr do awaryjnego przeżycia, można użyć filtrów wygasłe dla okazjonalnych działań, takich jak malarstwo czy czyszczenia.

3 Użyj ampułek testowych jak olej bananów przetestować bezpieczeństwo filtr maski gazowe (patrz bibliografia poniżej), zwłaszcza, jeśli nie masz pewności co do daty ważności. Jeśli to nonharmful zapach jest wykrywane przez użytkownika podczas noszenia maski gazu prawidłowo maski lub filtr powinien być wymieniony.

Wskazówki:

 • Całościowy spis swoje przygotowanie na wypadek awarii gospodarstw domowych, w tym zaopatrzenie w wodę, apteczki, gaśnice, likwidacją powered radia, koce i inne dostawy awaryjne.
 • Należy zachować ostrożność przy zakupie nadwyżek maski gazowe. Niektórzy sprzedawcy przede wszystkim sprzedawać je za rekwizytów filmowych lub elementów kostiumów i dlatego niektóre maski gazowe dostępne w sprzedaży są przestarzałe do faktycznego wykorzystania ochronnej.

Jak zmierzyć Waga i Wzrost

Konieczności dokładnego pomiaru wzrostu i wagi jest ważne z wielu względów. Przy odpowiednich pomiarów, można śledzić Body Mass Index, wykres wzrostu Twojego dziecka lub wykorzystać te informacje do znalezienia odpowiednich wielkości ubrania. Istnieje kilka punktów do zapamiętania, aby uzyskać dokładny pomiar wysokości i masy ciała.

Instrukcje

Jak zmierzyć wysokość

1 Zdejmij buty i czapki, nakrycia głowy żadnego lub dekoracje z włosów przedmiotu mierzonego. Zapobiega to nic dodawania wysokość innaccurate do pomiaru.

2 Stań przy ścianie z pięty razem, płasko na podłodze i ramion w dół z boku. Najlepiej postać na twardą powierzchnię, a nie na dywanie.

3 Za pomocą linijki i umieścić go bezpośrednio przed czubku głowy pacjenta. Upewnij się, że jest płaska, a nie pod kątem. Oznaczać dno liniał punkt najbliżej czubka głowy pacjenta.

4 Zmierz odległość od znaku głowy do podłogi z taśmy środka. Zapisać cale lub stopy i cale do najbliższego cala.

Jak zmierzyć Waga

5 Zmierz skali cyfrowej, jeśli masz, jeśli nie średnia waga wystarczy. Wagi cyfrowe są bardziej precyzyjne i nie muszą być kalibrowane. Jeśli używasz standardowej skali, upewnij się, że tarcza jest ustawiona na zero przed wejściem na.

6 Wyjmij wszystkie ciężkie ubrania i buty z tematu są ważone. Gwarantuje to, że dokładna masa ciała jest podany i nie zawyżone ze względu na ubrania lub buty.

7 Stań w środku skali z obu nóg razem. Poczekaj, aż pojawi się postać, a następnie zanotować wagę pokazując na skali.

Jak zmierzyć Pobudzenia & Anxiety Stress

Jak zmierzyć Pobudzenia & Anxiety Stress


Wiedząc, jak zmierzyć pobudzenie i stres lęk może nie tylko dać lekarza i pacjenta wyraźniejszy obraz patientâ € ™ s lęku i ile to wpływ na ich życie, ale także dostarcza wskazówek do kontrolowania go. Depresja Lęk Stres (wagi) Dass składa się z 42 pytań, na które pacjent zakończy w ciągu około 10 minut. Pytania, oceniane na skali Likerta do pomiaru nasilenia lub częstości, wskazują na różne negatywne objawy, które są przede wszystkim emocjonalne lub emocjonalnie napędzane.

Instrukcje

Wagi Depresja Lęk Stres (dass)

1 Zrozumienie depresji Wagi Lęk Stres (DASS)
DASS składa się z trzech skalach: depresja, lęk i stres. Skale te zapewnić pełniejszy obraz stanu patientâ € ™ s. Każda waga zawiera 14 pytania, które mierzą lęk i stres. Każda waga zawiera podskal, które mają w dowolnym miejscu od dwóch do pięciu pytań. Jednakże, pozycje nie są skupione w skali. Zamiast tego są losowo rozrzucone w całym DASS. Głównym celem DASS jest pomiar pobudzenia, stres lęk i depresję.

2 Zrozumienie Depression Scale
Depresja Skala mierzy patientâ poziomu € ™ s depresji. Do pomiaru depresji, skala sprawia, że ​​szereg stwierdzeń dotyczących patientâ € ™ s spojrzenie na życie i na siebie. Pacjenci, którzy zdobywają wysokie są self-lekceważące i są przekonani, że ich życie nie ma żadnej wartości i sensu. Ich podejście do przyszłości jest pesymistą i nie ma możliwości, aby doświadczyć satysfakcji lub znaleźć przyjemność w cokolwiek. Oni nie mają inicjatywę, to nie interesuje, a nie są w stanie zaangażować się społecznie. Ogólnie rzecz biorąc, były ponure i zniechęcona.

3 zrozumienia skali lęku
Pacjenci, którzy strzelą wysoko na skali lęku i drżenia wykazują drżeniem. Czują się panicznie, obaw, martwi się o ich wydajności i boją się utraty kontroli. Fizycznie, poinformuj ich trudności w oddychaniu, spocone dłonie, walenie serca i suchość w ustach.

4 Zrozumienie skali stresu
Charakterystyka pacjentów, którzy strzelą wysoko na skali stresu to objawy stresu, takie jak napięcie i niezdolność do relaksu. Nadmierne pobudzenie, łatwo zaskoczony i zdenerwowany lub jumpy są inne objawy, a także drażliwość i nerwowość. Oni nie tolerują opóźnienia lub przerwy czeka.

5 Korzystanie z dass jako narzędzia diagnostyczne
Diagnozowanie i pomiaru lęku i stresu za pomocą dass odbywa się na trójwymiarowej koncepcji zarówno depresji, niepokoju i stresu, w przeciwieństwie do kategorycznego koncepcji zaburzeń. Natomiast DASS pozwala rozróżnić różne choroby, ale również wskazuje stopień różnych zaburzeń. Mierzy w jakim stopniu pacjent doświadcza objawów. Skala ta jest skutecznym sposobem pomiaru lęku i stresu.

Jak zmierzyć temperatury pokojowej

Jak zmierzyć temperatury pokojowej

Pomiar temperatury pokojowej można łatwo, jeżeli termostat pracuje poprawnie. Jednakże jeśli termostat jest zablokowany, nie działa, lub nie znajduje się w pobliżu podczas sprawdzania temperatury w pomieszczeniu, to nie. Po tym wszystkim domowy regulator temperatury po prostu powie kiedy będzie wyłączyć termostat. Najlepszym sposobem, aby wskaźnik temperatury pokojowej jest aby uzyskać wskaźnik podczerwieni pokojowej i nauczyć się go używać prawidłowo.

Instrukcje

Jak zmierzyć temperatury pokojowej

• Zakup skrajni podczerwieni pokojowej w sklepie sprzętu. Te wskaźniki można również nabyć online.

• Przeczytaj dojazdu miernik podczerwieni temperatury pokojowej. Większość jednostek działają w ten sam sposób, ale upewnij się, że masz przeczytać wskazówki i dodaje baterie, które są wymagane.

• Punkt liczniku podczerwieni pokojowej w punkcie w swoim pokoju. Ściany trzymać ciepło, więc jest to dobry pomysł, aby wskazać urządzenia na obiekt w pokoju tapczan lub zasłony. To da Ci dobry pomysł, co to jest temperatura pokojowa.

• Przeczytaj miernik temperatury aby zobaczyć jakie temperatury to czyta.

• Powtórzyć drugi raz upewnić się, że jest to poprawne. Jeśli wyniki są różne, dodać dwa ze sobą i podzielić przez dwa, aby uzyskać średnie temperatury pokojowej.

Jak rozpoznać zespół metaboliczny

Jak rozpoznać zespół metaboliczny


Zespół metaboliczny jest poważną chorobą, która zwiększa ryzyko poważnych zagrażających życiu chorób. Pacjenci z zespołem metabolicznym mają większą szansę zachorowania na choroby serca, udar mózgu i inne choroby. W celu uniknięcia tych chorób, trzeba dostać się na zespół metaboliczny rozpoznano na początku.

Instrukcje

1 Rozważmy wagę. Otyłość jest kluczowym elementem zespołu metabolicznego. Lekarze będą szczególnie zainteresowani wagi, że nosisz talii.

2 Sprawdź, czy ciśnienie krwi. Wysokie ciśnienie krwi jest również objawem zespołu metabolicznego.

3 umówić się z lekarzem, jeśli którykolwiek z objawów związanych z zespołem metabolicznym. Lekarz musi wiedzieć, masa ciała, ciśnienie krwi i przyjrzeć się każdej pracy krwi możesz niedawno uczynił.

4 Zdobądź poziom cholesterolu mierzone. Lekarz musi zbadać poziom zarówno HDL i LDL we krwi.

5 Czy badanie krwi zrobić, aby zmierzyć poziom cukru we krwi. Trzeba przewinąć do tego typu prac krwi. Test ten służy do patrz poziom oporności na insulinę.

6 Pozwól lekarz analiza wyników wszystkich przeprowadzonych badań. Po lekarz zleca badanie krwi i uważa swoją wagę i ciśnienie krwi, będzie ci znać, jeśli masz zespół metaboliczny.

Wskazówki

 • Jeśli masz zespół metaboliczny, masz co najmniej trzy z następujących czynności: niskie poziomy HDL, wysokie ciśnienie krwi, duży obwód w pasie, wysoki poziom cukru we krwi lub podwyższony poziom trójglicerydów.
 • Jak wiek, są bardziej narażone na rozwój zespołu metabolicznego. Po 60 roku życia, ryzyko zachorowania znacznie wzrasta.

Jak zmierzyć, jeśli jesteś Gruszka lub Jabłko Shaped

Jak zmierzyć, jeśli jesteś Gruszka lub Jabłko Shaped


Lekarze i dietetycy kategoryzowania różnych typów ciała w zależności od ich kształtu. Karoseria jabłko jest najgrubszy w środku, podobnie jak owoce. Ktoś z typu budowy ciała gruszka niesie większą wagę poniżej pasa całej bioder, ud i pośladków. Możesz być w stanie odkryć swoją sylwetkę w lustrze, ale obliczenia proporcji talii do bioder daje bardziej precyzyjne pomiary, jak jabłko, gruszkę jesteś. Twój typ ciała nie tylko wpływać wyborów mody. Według badania 2007 w University of Texas Southwestern Medical Center, wskaźnik talia-biodra mogą być bardziej przewidywaniu chorób układu krążenia niż ogólny wskaźnik masy ciała. Mayo Clinic opisuje kształt jabłka jako jeden objaw zespołu metabolicznego, zbiór objawów, które obejmuje również wysokie ciśnienie krwi i oporność na insulinę.

Instrukcje

Pomiar

1 Rozbierz się do Twojego poziomu komfortu i zbadać swoje odbicie w lustrze. Jeśli nosić dodatkowy ciężar, można już zobaczyć swój typ ciała przed zmierzyć. Jeśli masz średnią lub smukły kompilacji, nie może znaleźć swojego ciała jako oczywiste.

2 Bend lekko w prawo lub w lewo, podczas gdy stoi lustro, aby znaleźć swój naturalny talii. Gdzie twoje zmarszczki skóry określa naturalną talii. Jeśli twoje ciało tworzy fałdę jak ty nie wyginać, za swój najwęższy punkt jako swojej naturalnej talii. Możesz także użyć pępka jako wytyczne i znaleźć swoje naturalne pasie centymetr lub dwa nad nim.

3 Stań prosto i zmierzyć obwód swojej naturalnej talii z miara, za pomocą lustra, aby zapewnić, że można utrzymać równolegle z taśmą do podłogi, aby uzyskać dokładny pomiar. Pomiar bez posiadania w dużej oddechu lub ciągnąc brzuch płaski, a wysiłki te zniekształcają wyniki. Nagraj pomiar talii.

4 Zmierz swoje biodra w ich najszerszym obwodzie. Jeśli okaże się, że nadmiar tłuszczu w jamie brzusznej staje się częścią pomiaru bioder, pochylić się do przodu, aby przejść brzuch tłuszczu z drogi i umieść taśmę pomiarową przed stojąc prosto ponownie, aby uzyskać naturalny pomiaru bioder sam. Nagraj ten pomiar hip.

Obliczanie i interpretacja

5 Podzielić obwód w pasie przez pomiar hip przybyć na stosunek talii do bioder. Możesz znaleźć kalkulator poręczny, aby uzyskać szybsze, bardziej precyzyjne wyniki.

6 Użyj numeru, aby zdefiniować kształt jak jabłko lub gruszka. Jeśli uzyskana liczba jest mniejsza niż jeden, Twoja talia jest węższa niż biodra i są w kształcie gruszki. Dywidenda z większą niż jeden oznacza, że ​​brzuch jest szersza niż biodra, powodując kształcie jabłek.

7 Porównaj swój wynik do uzyskania optymalnych rezultatów. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób uważa stosunek talii do bioder 0,9 lub mniejszy próg bezpiecznej i mężczyzny w wyniku mniejszych niż 0,8 idealny dla kobiety. Mężczyźni i kobiety, których liczba jest większa niż jeden są na większe ryzyko rozwoju chorób związanych z otyłością, zgodnie z CDC.

Wskazówki

 • Jeśli jesteś szczupła, możesz wyglądać mniej charakterystyczne dla tego typu nadwozia niż w przypadku nadwagi, ale talia-biodra wskaźniki pozostają takie same.
 • Klepsydra dane są specjalnym rodzajem typów ciała gruszki i mają taki sam profil jak organy zdrowia w kształcie gruszki.
 • Zmierz się stojąc przed lustrem, aby uniknąć pomiaru pod kątem, co może zniekształcić wyniki.
 • Sam wskaźnik talia-biodra nie wystarczy, aby stwierdzić, czy zespół metaboliczny. Lekarze zazwyczaj używają kombinacji wskaźnika masy ciała, wskaźnika talia-biodra i badań krwi jako narzędzi diagnostycznych.

Jak zmierzyć Obiektyw do operacji zaćmy

Ludzie, którzy cierpią z powodu zaćmy zwykle nieprzezroczyste soczewki, co powoduje pochmurny wizji. A osoby obiektyw jest najgęstsze tkanek w organizmie i bardzo ważne w skupienie i kształtowanie rzeczy oczy widzą. Zaćma jest postępującą powoli, która obejmuje stan zmętnienie soczewek oczu. Nieleczona choroba może to prowadzić do ślepoty. Zaćma może być spowodowana przez szereg czynników takich, jak stałą ekspozycją na promieniowanie ultrafioletowe, narażenie na promieniowanie, progresji, uraz, wiek powikłań choroby, takie jak cukrzyca, nadciśnienie. Może ona być również ze względu na czynnik genetyczny. Zaćma może wystąpić w jednym oku lub obu oczach. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby poddać się operacji usunięcia zaćmy, który zastępuje obiektyw chmurzy z jasnego tworzywa sztucznego soczewki oka. Operacja zaćmy jest najczęściej w warunkach ambulatoryjnych i trwa zwykle tylko kilka minut. Podczas zabiegu, Twój okulista usuwa naturalnej soczewki i zastąpienie jej nową.

Instrukcje

1 Działanie krzywiznę rogówki. Rogówka przyczynia się do zdolności oka skupienia na obiekcie. Rogówka, wraz z obiektywem stanowi dwie trzecie całkowitej mocy optycznej oka. Jeśli rogówka utrzymuje silną pozycję ogniotrwałej, rogówka będzie potrzebował mniej potężny obiektyw. Pomiaru krzywizny przedniej powierzchni rogówki z użyciem keratometru IOL Master lub urządzenie topografię rogówki. Środki te instrumenty rozmiar obrazu odbitego od dwóch punktach pomiaru krzywizny rogówki rogówki.

2 Ocenić dla ogniskowej oka. Długość ogniskowej oka jest zdolność oka do skupienia i nieostrości światła. Oko z krótszej ogniskowej ma większą zdolność do zginania promienie silniej, powodując tym samym obiekt do skupienia w mniejszej odległości. Aby móc zmierzyć długość ogniskowej stosować długości osiowej oka biometry ("A-Scan" lub "biometryczne"), który wykorzystuje fale dźwiękowe do pomiaru długości oka i grubości struktury wewnątrz oka.

3 Sprawdź, poszerzenie dna żołądka. Podawać preparat poszerzający źrenice oczu krople do oczu. Typowe leki preparat poszerzający źrenice to fenylefrynę (specyficzny typ jest Neo-Synefryna), cyklopentolanu (specyficzne typy to Cyclogyl i Pentolair), tropikamid (specyficzny typ znany jako Mydriacyl) i siarczan atropiny. Krople do oczu poszerzający źrenice rozszerzają się źrenice, aby uzyskać lepszy widok dna oka. Zbadać powierzchnie wewnętrzne oka za pomocą oftalmoskopu dalszych zaburzeń.

Jak zmierzyć Realizacja interwencji

Jak zmierzyć Realizacja interwencji


Pomiar realizacji interwencyjną uzależnień może być trudne ze względu na wiele różnych osobowości ludzi, którzy mogą być zaangażowane. Interwencja jest dość poważna i może spowodować wystąpienie mieszane reakcje ze strony docelowej jednostki. Wszystko może się zdarzyć. Jego skuteczność jest zwykle definiowany przez zachowanie jednostki w następstwie interwencji. Niestety, nawet krótkoterminowe zyski mogą być podważane przez nawrotu i rodziny powinni być przygotowani na taką możliwość.

Instrukcje

1 Zrób odniesienia dla zachowania ukierunkowane osoby przed interwencją. Uwaga jego nastrój, zwyczaje, i charakterystyczne zachowanie w tygodniach poprzedzających interwencji. Będziesz korzystać z tej odruch porównać do zachowania człowieka po interwencji zmierzyć jego skuteczność. Bazowy zachowania jest łatwiejsze do wykrycia w młodszych osób (młodzieży i dzieci). Młodzi dorośli i dorośli mogą próbować maskować swoje zachowanie do ukrycia uzależnień.

2 Czy interwencji. Należy wziąć pod uwagę, w jaki sposób osoba werbalnie i niewerbalnie odpowiada na interwencję. Co, jeśli w ogóle, obietnic czy on lub ona dokonać. Czy oddziaływanie pozytywne, czy jest to konfrontacyjny? Czy on lub ona zobowiązała się do zmiany swojego zachowania lub po prostu próbuje wydostać się z chwili konfrontacji. Wiek osoby i substancji może dyktować ono nadużywane zachowanie. Pacjenci w każdym wieku może zaprzeczyć, że są one za pomocą substancji w ogóle. Zapytaj ekspertów, takich jak pracownika służby zdrowia, doradcy, starszego członka rodziny lub duchowego przywódcy, aby wziąć udział.

3 Należy zwracać szczególną uwagę na osoby po interwencji. Czy jego lub jej zachowanie inaczej sprzed interwencji? Czy występuje umorzone lub obniżonej uzależnień? Należy zwrócić uwagę na osobę na kilka tygodni po interwencji i porównanie zachowań. Pozwoli to określić skuteczność interwencji jest. Niektóre substancje powodują silne objawy odstawienia; skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia na temat obsługi konkretnej wypłaty. Pracownik opieki zdrowotnej może również obserwować znaki, które wskazują, czy dana osoba jest czysta lub korzystania. Niestety, nawrót choroby może nastąpić w każdej chwili, nawet po latach. Więc odzyskiwania kontroli jest całe życie proces.

4 Zapewnienie wsparcia po interwencji. Zapytaj temat tego, co on lub ona musi pozostać czysty i trzeźwy. Masz go lub jej uczęszcza doradztwo dla uzależnień. Obecni na interwencji musi również udzielić wsparcia, aby upewnić się, że on lub ona powiedzie. Pierwsze kilka dni będą najtrudniejsze. Jeśli to możliwe, ktoś czuwa nad jednostką tak, że on lub ona nie ma nawrotu lub czuć się samotny.

Jak zmierzyć Strokes

Jak zmierzyć Strokes


Istnieje wiele narzędzi oceny dla udarów pomiarowych, ale nie są tak znane jak Narodowy Instytut Zdrowia Stroke Scale. Jest to szybki sposób pomiaru deficytów, że udar mózgu jest utworzone w pacjenta i sumowaniu w dogodnym wynik. Neurolog nie trzeba wykonywać Stroke Scale, a można dowiedzieć się proces od pracowników służby zdrowia za darmo w Internecie. Jest uniwersalnym sposobem pomiaru skoku nasilenia.

Instrukcje

Poziom Świadomości

1 Sprawdź, czy pacjent jest świadomy i czuły, reaguje niezwłocznie do lekkich stymulacji, reaguje niezwłocznie tylko bolesnej stymulacji, lub jeśli odpowiada odruchów lub nie odpowiada. Przypisać pacjentowi wynik i zapisać go w polu.

2 poprosić pacjenta, jego wiek i miesiąca. Nie ma częściowe zaliczenie jest blisko. Weź tylko pierwszą odpowiedź udzieloną. Zapisać wynik w danym polu.

3. Poproś pacjenta migać oczy i otworzyć i zamknąć dłoń, która nie jest dotknięte paraliżem. Zastąpić jakąś inną komendę, jeśli nie jest w stanie ręcznie ruchem. Podajesz autorstwo jeśli pacjent podejmuje próbę, ale tester musi mieć pewność, że pacjent podjął próbę. Dopuszczalne jest, aby pokazać pacjentowi, jak wykonać polecenie w celu uzyskania go do wykonania. Zapisać wynik.

Wizja, Symetria i Drift

4 Poprosić pacjenta do naśladowania palec z boku na bok z oczami. Jeśli w obu oczach śledzić, to spojrzenie jest normalne. Jeśli jedno oko nie jest w stanie przestrzegać, ale nie całkowicie sparaliżowany, to wynik 1. Jeśli wzrok jest całkowicie sparaliżowana, to wynik 2. Zapis wyników.

5 Poprosić pacjenta, aby patrzeć bezpośrednio na testerze. Trzymaj palce z boku w widzenie peryferyjne i poprosić go, aby powiedzieć, kiedy je widzi. Zrób to dla wszystkich czterech ćwiartek każdej dziedzinie oczu. Jeśli nie potrafi mówić, konfrontacji oko z palcami w czterech ćwiartkach, aby zobaczyć czy odruchowo zamyka oczy. Nik odpowiednio.

6 Poproś pacjenta do uśmiechu, uniósł brwi lub pokazać zęby. Nik ilość paraliżu zauważyć na twarzy pacjenta. Podawanie szkodliwy bodziec do wytwarzania grimace, w razie potrzeby, brak odpowiedzi pacjenta. Zapisać wynik.

7 Rozszerzenie ramię pacjenta pod kątem 45 stopni, jeśli pacjent jest w pozycji leżącej lub pod kątem 90 stopni, gdy on siedzi z dłoni w dół. Jeśli pacjent nie jest w stanie utrzymać pozycję przez 10 sekund, a następnie nagrać dryfu. Przetestuj każde ramię i zdobyć odpowiednio.

8 Położyć pacjenta płasko i przedłużyć jego nogę pod kątem 30 stopni. Jeśli pacjent nie może utrzymać pozycję nogi na 5 sekund, a następnie zwrócić uwagę na prąd. Zapisać wynik jako odpowiednie dla każdej nogi.

Sensory i język

9 Poprosić pacjenta, aby uruchomić pięty prawej nogi jego dół goleni jego lewej nodze. Następnie poprosić pacjenta, aby uruchomić pięty lewej stopy w dół goleni jego prawej nogi. Jeśli pacjent nie jest w stanie tego zrobić, to ataksja jest obecny. Jeśli pacjent nie może zrozumieć instrukcji lub nie jest paraliż, zdobyć to jako nieobecny. Nik accordingl do odpowiedzi pacjenta.

10 Dotknij pacjenta po obu stronach twarzy, w obu ramionach i obie nogi. Poprosić pacjenta, jeśli jest on w stanie poczuć dotyk. Za pomocą szpilki ukłucie lekko te same obszary i zapytać, czy jest on w stanie odczuwać te akcenty, jak również. Jeśli pacjent nie jest w stanie odpowiedzieć, zmierzyć wycofanie na bodźce bólowe dla tego testu; wynik według tego, jak pacjent jest w stanie odpowiedzieć.

11 Pokaż pacjentowi zdjęcie dołączone do skali skoku i poprosić go, aby opisać to, co się dzieje. Zapytaj go nazwać rzeczy i powiedzieć słowa na dodatkowych kartkach. Jeśli pacjent ma pewną utratę pojmowania, a następnie dać mu notę ​​1. Jeżeli jest tylko częściowym zrozumieniem, a następnie dać mu notę ​​2. Rezerwy 3 punkty dla pacjenta, który nie mógł odpowiedzieć na wszystkie.

12 Poprosić pacjenta, aby powtórzyć słowa z załączonego wykazu. Jeśli słowa są nieco niewyraźnie, ale można zrozumieć, a następnie dać mu notę ​​1. Jeśli pacjent jest niezrozumiała, a następnie dać mu 2 punkty Jeśli pacjent nie może mówić ze względu na wstawienie rurki intubacyjnej do oddychania, a następnie zaznaczyć "stanie przetestować."

13 Obserwować, czy pacjent ignoruje jedną stronę ciała w wzrokowe, słuchowe, dotykowe lub pól osobowych. Powinno to być widoczne na podstawie testów, które pochodzą wcześniej. Jeśli pacjent wydaje się mieć pewne zaniedbania na jednej stronie, dać mu notę ​​1. Jeśli istnieje głębokie zaniedbania lub pacjent nie rozpoznaje własną rękę, a następnie przypisać 2 punkty.

Jak zmierzyć Baby Foot Jego rozmiar buta

Jak zmierzyć Baby Foot Jego rozmiar buta


Niemowlęta nie naprawdę potrzebują butów, dopóki nie idą. Kształt i wypełnienie na bose stopy niemowlęcia pomóc im nauczyć się kroków i chwyt z ich palców. Bose stopy są bardziej wrażliwe i pomocy dzieci szkolić się do równowagi. Jednak są chwile, kiedy chcesz, aby nosić buty dla niemowląt, takie jak podczas uczestnictwa zdarzenia lub podczas zimy, więc pomiar nogi dla prawidłowego rozmiaru obuwia jest obowiązkowa wiedza dla rodziców.

Instrukcje

1 Połóż kartkę papieru na płaskiej powierzchni.

2 Podnieś dziecko pod ramiona, uważnie i trzymać go na papierze, jakby stojąc. Pozwolić jeden z podeszwach stóp dziecka do pełnego kontaktu z papieru.

3 mają partnerem lub znajomego oznaczenia linii na papierze na końcówce palce stopy, a w tylnej części pięty dziecka, a także po obu stronach stopy.

4 Podłącz zaznaczone linie na papierze, przy użyciu linijki, aby kształt prostokątny.

5 Powtarzaj kroki od jeden do czterech dla dziecka drugiej stopy.

6 Zmierzyć długość i szerokość prostokąta. Jeśli wymiary są różne, należy wybrać większy zestaw pomiarów, aby określić rozmiar buta.

Wskazówki

 • Różni producenci stosują różne zakresy rozmiarów, więc zawsze sprawdzić dopasowanie wykresu przed zakupem butów. Jednak większość buty są w rozmiarze 00 (bardzo małych dzieci z nogi do około 4 cali), 0 (małe, dzieci z nogi na 5 cali) lub 1 (Medium, dzieci z nogi do 6 cali).
 • Stopy dziecka rosną szybko, a ich rozmiar buta można zmienić tak szybko, jak w ciągu tygodnia.

Jak zmierzyć wielkości porcji

Jak zmierzyć wielkości porcji


Jeśli oglądają spożycie tłuszczu i kalorii, trzeba dokładnie zmierzyć wielkości porcji. Wiele osób uważa, wielkość porcji jest znacznie większy niż jest w rzeczywistości, a skończyć nie wiedząc, poprawne wartości odżywcze. Podczas przygotowywania posiłków, należy zachować prawidłowe część kwoty w umyśle.

Instrukcje

1 Użyj miarki często podczas przygotowywania posiłków. Wiele żywności polecam filiżankę ich wielkości porcji. Tak więc, jeśli robisz makaron, zmierzyć się z makaronu przed umieszczeniem go w garnku, aby uzyskać odpowiednią część.

2 Zmierz swoje warzyw z pięści wielkości. Przeciętny porcja owoców i warzyw odpowiada wielkości pięścią.

3 Wizualizacja talię kart, gdy służąc swoją danie mięsne. Prawidłowa część mięsa jest dla większości mniej więcej wielkości talii kart lub dłoni.

4 Pobierz zestaw miarki. Miarki mogą być również przydatnym narzędziem, aby dowiedzieć wielkości porcji. Masło orzechowe i inne spready można odmierzać z łyżki, zanim je podawać.

5 zł w oko prawidłowe wielkości porcji. Po zmierzeniu się pokarmy na chwilę, prawdopodobnie będziesz w stanie spojrzeć na główne danie, aby dowiedzieć się właściwy rozmiar porcji.

Wskazówki

 • Możesz używać USDA Food Pyramid, aby dowiedzieć się, jak wiele porcji każdego pokarmu należy spożywać codziennie.
 • Część kontroli może być skutecznym sposobem, aby schudnąć. Ponadto, służąc mniejsze porcje mogą pomóc stworzyć mniej marnotrawstwa żywności.

Jak zmierzyć kompresji Socks

Jak zmierzyć kompresji Socks


Noszenie pończoch uciskowych może być kluczowym czynnikiem w planie leczenia dla wielu schorzeń. Zgodnie z Mayo Clinic, pończochy uciskowe są powszechnie stosowane w celu zwalczania objawów obrzęku lub obrzęk nóg i żyły warunków, takich jak żylaki, zakrzepica żył głębokich i zatorowości płucnej. Na skarpetki kompresji działał poprawnie, musi zostać pończochy pasuje specjalnie dla osoby je sobie. Z dostępnych w pończoch uciskowych ani kolan, stylów udo-wysoki lub rajstopy, mężczyzn i kobiet może wybrać skarpety kompresji, który najlepiej pasuje do ich stylu życia.

Instrukcje

1. Określ, jaki rodzaj kompresji pończochy chcesz nosić. Podkolanówki są zwykle łatwiejsze w użyciu, jak dotrą do tuż poniżej kolana. Jak uda wysokie pończochy dotrzeć na kolana do połowy uda, mogą powodować dyskomfort ze zwiększonej szczelności lub zagrożonych upadkiem. Style rajstopy są powszechnie stosowane przez kobiety w profesjonalnym otoczeniu. Zastanów się do Twojego stylu życia i potrzeb przy podejmowaniu decyzji, jaki rodzaj kompresji obsady działa najlepiej.

2 Rozpocznij najmniejszej części nogi --- obwodzie kostki. Zmierz swoją kostkę tuż nad kostką. Upewnij się, że podczas gdy mierzysz, taśma jest prosta i leży płasko. Krzywe umieszczenie lub skręcona taśma pomiarowa może prowadzić do błędnych pomiarów.

3 Zmierz cielę w swoim największym obwodzie do właściwego wymiaru. Jeśli masz trudności ze znalezieniem największą część swojej łydki, podjąć szereg pomiarów poniżej kolana, od dolnej łydki nawet do połowy łydki. Porównanie tych pomiarów, aby określić największy łydki.

4 Zmierz udo w miejscu największego obwodu. Musisz stanąć do podjęcia tego pomiaru.

5 Zmierz długość całej nogi. W oparciu o preferencje dla kompresji hodowli stylu, masz dwie opcje w zastosowaniem pomiaru. Jeśli wolisz, skarpety, uruchomić taśmę pomiarową z tyłu kolana do podstawy pięty. Za wysokie pończochy uda, wstać i zmierzyć z górnej części uda do podstawy pięty. Może potrzebujesz pomocy, aby zmierzyć długość nogi do pończoch uciskowych udo-wysoki.

Wskazówki

 • Do zwalczania wszelkich obrzęk, zmierzyć nogi rano. Jeśli masz problemy z obrzękiem, próbując zmierzyć nogi po południu może okazać nieskuteczne, z powodu zatrzymania płynów.
 • Nie nosić buty podczas pomiaru do pończoch uciskowych.

Jak zmierzyć plac Wzrost i waga

Jak zmierzyć plac Wzrost i waga


Jako rodzic, jeden z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy śledzi wzrostu i masy ciała dziecka w czasie. Nie tylko jest to informacja przydatna do wizyt lekarskich lub ogólnej informacji na temat zdrowia, ale można porównać stopy wzrostu dzieci lub zobaczyć, gdzie tryska wzrostu są. Informacje te mogą być także przydatne w celu znalezienia odpowiednich rozmiarów odzieży.

Instrukcje

Wysokość

1 Zdejmij buty dziecka, skarpetki, pasma włosów i wszystko, co może przeszkadzać w dobrej miary.

2 Stań dziecko tyłem do ściany na równym podłożu bez wykładziny. Upewnij się, głowa i plecy dziecka dotykają ściany, a jego ramiona są proste. Mieć dziecko ułożyła nogi i mają obcasy dotknąć ściany. Wreszcie, dziecko powinno stanąć prosto i patrzeć przed siebie.

3 Umieścić płaski kawałek kartonu lub innego płaskiego, cienkiego elementu na szczycie głowy dziecka podejmowania kąt prosty ze ścianą za nim.

4 Mark ściany ołówkiem w punkcie, w którym spód kartonu przecina ściankę. Dziecko może odsunąć się od ściany w tym miejscu.

5 Zmierz wysokość od podłogi do znaku na ścianie przy pomocy taśmy mierniczej metalu. Zapisz wysokość z dokładnością do 1 / 8th cala.

Waga pomiaru

6 Umieść skali cyfrowej na twardej podłodze, takie jak płytki czy drewno, a nie na dywanie.

7 Czy Twoje dziecko zdjąć buty i inne ciężkie ubrania. Najlepiej zmierzyć masę bez ubrania.

8 Czy nogi dziecka na skali z obu nóg w środku skali i przytrzymaj jeszcze gdy masz odczyt.

9 Zapisz wagę do najbliższego miejsca po przecinku.

Wskazówki

 • Prowadzi stały rejestr wysokości i masy ciała dzieci w zeszycie lub na komputerze. Możesz zaznaczyć ścianę z wysokości i masy ciała dziecka, jak on lub ona rośnie.