adcov.com

jak zmierzyć szerokosc qrs

Jak zmierzyć Soczewki progresywne

Soczewki progresywne nie są linii dwuogniskowych, które pozwalają zobaczyć w wielu punktach kontaktowych, w tym duże odległości, pośredniego i pomiędzy nimi. Nazywane są one "postępowym", ponieważ moc zmienia się stopniowo poprzez przeniesienie z odległości do góry, przez pośrednim zakresie, w środku i na bliży w dolnej części soczewki. Należy zachować ostrożność przy pomiarze umieszczenie soczewki progresywnej w ramce.

Instrukcje

1 miejsce ramki na osoby, które mają być mierzone. Upewnij się, że ramka siedzi ciasno i tak blisko twarzy, jak to możliwe. Upewnij się, że oczy są skupione i znajduje się w górnej połowie do góry trzeciego obiektywu. Najlepsze dopasowanie progresywnych soczewek jest, aby mieć nieznaczny nachylenia do soczewek, a w górnej części ramy ustawiony nieco dalej od czoła i dolnej części ramy ustawiony nieznacznie bliżej policzków.

2 Umieścić linijkę pionowo z przodu osoby prawe oko. Wyrównać linię zero milimetra do dolnej krawędzi osoby prawej źrenicy.

3 Środek się linijki do wewnątrz krawędzi dna obręczy. Polecić osobę patrzeć prosto przed siebie, jak zmierzyć. Dwukrotnie sprawdzić pomiar i zanotować numer. Powtórz ten proces dla lewego oka.

4 Określ, że rama jest dobrym kandydatem do soczewki progresywnej. Producenci soczewek mają konkretne wytyczne dotyczące montażu soczewek, Dobrą zasadą jest, aby upewnić się, że pomiar nie-jest to co najmniej 20 mm. Niektóre soczewki progresywne może być tak krótki, jak 15 milimetrów. Głębiej obiektyw, tym lepsze soczewki progresywne będzie działać.

5 Zmierz odległość źrenicy, zwany także PD. Jest również mierzona w milimetrach, jest ważne dla centrowania soczewki progresywnej. Polecić osobę patrzeć prosto przed siebie i zmierzyć odległość między środkiem źrenicy i po prawej na środku lewej źrenicy. Zanotuj numer.

6 Zmierz PD czytania. Polecić osobę patrzeć na czubek nosa. Zmierz odległość pomiędzy centrum prawej i lewej źrenicy. Liczba ta wynosi zwykle około 3 mm poniżej PD odległość.

Wskazówki

 • Nikt twarz jest idealnie symetryczna. Producenci soczewek progresywnych uwzględniać pewne pole manewru dla umieszczenia soczewek progresywnych. Jeżeli oczy są bardzo niezrównoważona (na przykład, jedno oko jest ustawiona dodatkowo lub poziomo), należy zmierzyć monocularly PD, to należy mierzyć od środka każdej źrenicy na środku mostu nosa. Uwaga każdy numer. Dwa numery dodane razem powinna być równa pomiar PD. Kolejność obiektyw powinien być określony jako monocular PD.

Jak zmierzyć Wrist zakres ruchu zgięcia

Jak zmierzyć Wrist zakres ruchu zgięcia


Nadgarstku wspólne porusza się w dwóch oddzielnych płaszczyznach, ale nawet z częściowo ograniczony ruch, nadgarstek służy wielu celom, aby umożliwić funkcjonowanie człowieka na co dzień. Ruch zgięcie nadgarstka pozwala na palce jest skierowany w dół z pozycji poziomej. Każdy używa różnym stopniu zgięcia do codziennych czynności. Jednak osoba ubezwłasnowolniona może być znacznie zgięcia nadgarstka, jeśli ich nie spełnia niezbędnych zakres ruchu.

Instrukcje

Jak zmierzyć Wrist zakres ruchu zgięcia

1 Usiądź pacjenta w fotelu obok tabeli, która jest o talii wysokiej. Prop ramieniu na stole więc ręcznie i pierwszej jednej trzeciej przedramienia mogą zawiesić się na krawędzi stołu. Pozwoli to na największym zakresie ruchu od stawu nadgarstkowego.

2 Spójrz na bocznej stronie nadgarstka (na stronie pinky palca) i znaleźć kość triquetrum. Triquetrum usytuowany w kierunku mały palec u podstawy nadgarstka. Nie ma wcięcia w nadgarstku, gdzie to kości leży; możesz czuć, że pojawiają się po wyginać nadgarstka.

3 Umieść punkt podparcia goniometrem nad triquetrum. Linii stałego ramienia goniometru wzdłuż linii środkowej przedramienia. Line up ruchome ramię wzdłuż piątej kości śródręcza (kości dłoni, że przywiązuje do pinky palca).

4 Poprosić pacjenta flex ich nadgarstek więc ich palce wskazują w dół w kierunku podłogi. Je wyginać ich nadgarstek w najszerszym zakresie, dzięki czemu można zmierzyć ich największy zakres ruchu.

5 Przesuń ruchomego ramienia goniometrem jak nadgarstek zgina, po drodze piątej kości śródręcza, zapewniając, że nieruchoma ręka nadal jest w odpowiednim miejscu. Gdy pacjent osiąga pełny zakres ruchu, należy zwrócić uwagę na stopień czytanie na goniometrem. Jest to zakres pacjenta ruchu dla zgięcia nadgarstka. Akceptowalnej wartości, która jest uważana za "normalne" wynosi 80 stopni.

Wskazówki:

 • Zgięcie nadgarstka można aktywnie mierzone (o pacjenta przesunąć nadgarstek przez siebie) lub biernie (co pozwala przenieść nadgarstka w maksymalnym zgięciu).
 • Upewnij się, że masz wystarczająco nadgarstka i pierwszej tercji przedramieniu wisi na krawędzi stołu. Jeśli nie, pacjent może wyginać swoje nadgarstek i jeśli ich ręka uderza w stół, twój odczyt może być przekrzywiony.
 • Bądź świadomy każdego kliknięcia lub bolesnego ruchu w nadgarstku podczas zginania. Może to wskazywać problemy w nadgarstka, który ma być pobrany przez lekarza.

Jak zmierzyć na wózku inwalidzkim

"Jeden rozmiar dla wszystkich" filozofia może pracować dla niektórych produktów, ale nie dla wózków inwalidzkich. Dostosowanie wózka do wymiarów ciała może zapobiegać odleżynom, ból pleców oraz ból stawu biodrowego, jak również poprawić swoją postawę. Dyskomfort może szybko zwrócić się do bólu, więc należy uważnie pomiaru dla maksimum komfortu. Jeśli nie możesz wziąć pomiarów samodzielnie, poproś z lekarzem w celu uzyskania pomocy. Wielu sprzedawców wózek inwalidzki będzie również pomoc z pomiaru. Oto jak zmierzyć cztery główne obszary, aby dostosować swój wózek.

Instrukcje

Zmierz się z czterech głównych wymiarów wózka inwalidzkiego

1 Według ekspertów w Spinlife.com, sklep internetowy produktów mobilności, należy rozpocząć swoje pomiary z przedniej wysokości od podłogi do siedzenia. Aby uzyskać prawidłowy pomiar, zmierzyć długość nogi od pięty do wewnątrz kolana, a następnie dodać 2 cale. Następnie odjąć grubość każdej siedziska może być używany. Otrzymana liczba jest minimalna wysokość przednie siedzenie do podłogi, choć może chcesz dodać cala lub dwa więcej prześwit lub jeśli musisz siedzieć wyżej.

2 wózki inwalidzkie zazwyczaj skos do tyłu, aby zapewnić większą stabilność; w związku z tym tylna Wymiar ten jest równy lub mniejszy niż wymiar czołowej.

3 Jeśli pracujesz na własną rękę, oto sposób, aby zmierzyć potrzebną szerokość siedziska z preferowanych Zdrowia Choice, wyposażenia i aparatury medycznej mobilności sprzedawcy: Usiądź na kanapie lub kanapa i umieść książkę na stronie każdego biodra , Kiedy wstać, zmierzyć odległość pomiędzy księgami i 1 cal, aby umożliwić wielkogabarytowych odzieży w zimie. Zostaw trochę miejsca, dzięki czemu można zmieniać swoją wagę, co jest istotne dla zapobiegania odleżynom.

Pamiętaj, że będziesz chciał całkowita szerokość wózka powinna być mniejsza niż 36 cm dla ułatwienia dostępu przez drzwi, ale nie objadać się na krzesło. "Trzeba się trochę miejsca na zmiany masy ciała, co jest również ważne dla zapobiegania odleżynom," Eksperci Spinlife.com powiedzieć.

Głębokość siedziska 4 zależy od rozmiaru dołu, zgodnie z Spinlife.com, który kieruje ludzi do zmierzenia skąd tyłem skontaktować się z tyłu fotela do tuż za kolana. Następnie eksperci z SpinLife powiedzieć, aby wybrać opcję głębokość siedziska najgłębszej, która jest co najmniej 1 cal krótsze niż pomiaru. "Korzystanie z głębokości siedziska, która jest zbyt płytkie pozbawia cię stabilność i zwiększa presję na swoich kościach kulszowych, kolejnym ważnym ciśnienie obolałe miejsce", zgodnie z jego strony internetowej.

Jak zmierzyć Dementia Postęp

Choroba Alzheimera jest główną przyczyną otępienia w podeszłym wieku. Diagnoza jest zazwyczaj ustalone przez połączenie fizycznego badania i testy psychologiczne i neurologicznych. Ponieważ istnieją inne przyczyny otępienia, oceny przez personel jest niezbędne dla właściwej oceny. Jednak, jako opiekuna lub ukochanej istnieją sposoby, aby zmierzyć postęp demencji tak, że będziesz w stanie zgłosić do psychologa lub lekarza.

Instrukcje

Jak zmierzyć Dementia Postęp

1 Prowadź dziennik, tak, że będziesz w stanie lepiej ocenić postęp choroby. Jak tylko podejrzenie, że problem zacząć zapisywać, co może być deficyt, i jak się zmieniło. Zauważając zmiany w zachowaniu i działać lepiej będziesz w stanie zobaczyć, jak szybko te zmiany następują.

2 Zanotuj datę i wiek pacjenta. Uwaga jego zdolność do obsługi codziennych zadań, takich jak uwodzenie. Zadaj pytania, takie jak zawód osoby, gdzie on mieszka, daty lub pory roku i nagrać swoją zdolność do dokładnego reagowania. Nagrywać także zdolność człowieka do zrozumienia bieżących wydarzeń, zwracając nazwę prezydenta, a co roku w telewizji.

3 Obserwuj, jak twój ukochany funkcje w świecie wokół niego. Zapis informacji o koncentracji uwagi i jeśli człowiek może skończyć myśli, wskazówek lub przyczynić się do i zrozumieć rozmowę.

4. Rozumiem, że istnieje kilka etapów do otępienia, które DSM III-R określa jako upośledzenie zarówno długi i pamięci krótkotrwałej w połączeniu z jedną z następujących czynności: zaburzenia wyroku, zaburzenia języka, zmiany osobowości lub zaburzeniami myślenia abstrakcyjnego. We wczesnych stadiach demencji można zauważyć pewne zaburzenia pamięci, spadek umiejętności jazdy, pobudzenie w nieznanym otoczeniu i trudności w podejmowaniu decyzji.

5 Uwaga, jeśli deficyt nadal na etapie pośrednim, który obejmuje spadki zdolności rozumowania, języka i orientacji przestrzennej. Ponadto można zauważyć, że pacjent ma problemy z koordynacją i może wędrować z dala od domu. W tym momencie nie można zaprzeczyć, demencji, a wiele z tych cierpień nie będzie w stanie żyć samodzielnie. Późnych stadiach demencji obejmują niezdolność do rozpoznawania rodziny i przyjaciół, moczu, niezdolność do opieki prostych codziennych zadań życia. Wczesna interwencja może być pomocne dla niektórych pacjentów, jak leki, takie jak Aricept i Namenda pomaga spowolnić postęp choroby.

Wskazówki:

 • Interweniować, gdy tylko zauważy twój ukochany spadła nawet mały kawałek jak demencja ma kilka przyczyn, które mogą być traktowane w tym depresja, niektóre leki, nowotwory i niedobór witamin.
 • Ludzie z demencją są często zagrożeniem dla siebie i musi być pod opieką. Nie zwlekaj coraz leczenia i pomocy, jeśli podejrzewasz, że ukochany ma postępującą demencję.

Jak zmierzyć Mold & Mildew

Jak zmierzyć Mold & Mildew


Pleśni i wzrost pleśni w domu może być nie tylko nieestetyczne, ale może również wpływać na zdrowie swojej rodziny. Ilość obecnie pleśni i indywidualnej fizjologii wpłynie na poziom ryzyka. Wiedząc, jak mierzyć pleśni będzie ustalić aktualną obecność grzybów i zapobiegania skutków zdrowotnych.

Instrukcje

Jak zmierzyć Mold & Mildew

1 Wykonaj proste oględziny. Jest to chyba najprostszy sposób, aby zmierzyć pleśni. Chodzimy po domu i patrzeć na ściany, podłogi, liczników i sufitów. Formy są zwykle czarny, zielony, czerwony lub niebieski kolor. Mogą również pojawić się rozmyty lub śliski w zależności od rodzaju. Pleśń jest zwykle szary lub biały i może być sproszkowany lub puchowe. Oględziny powinny określać ilość i obszary, w których formy powierzchniowe i pleśni są rosnące. Identyfikowanie pleśni powierzchniowej jest ważne, ponieważ uwalniają zarodników w powietrzu. Te spory mogą poruszać się po całym domu i korzystać z systemu wentylacyjnego jako kanał. Gdy zarodniki stykać się z wilgocią, mogą tworzyć nowych kolonii.

2 Wykonaj głębsze oględziny. Ukryte obszary, takie jak ściany i strychy tyłu może być domy dla grzybów i pleśni. Jeśli powstawaniu pleśni jest widoczny lub jeśli zapach nieświeży lub ostry zapach, to jest prawdopodobne, rośnie w ścianie lub suficie. Może trzeba będzie wyciąć otwór i użyć latarki w celu weryfikacji. Czy pleśni jest obecny, na ścianie lub suficie, konieczne może być leczony. W poważnych przypadkach wzrostu, materiały budowlane mogą wymagać wymiany.

3 Wykonaj test powietrza. To polega na umieszczeniu szalce Petriego na płaskiej powierzchni. Włóż przezroczystą taśmę wewnątrz naczynia z lepką stroną do góry. To złapać wszystkie cząsteczki powietrza lub cząstek. Można również umieścić szalce Petriego w swoim kanale klimatyzacji w otwór wentylacyjny powrót. Pozwoli to sprawdzić, czy jakiekolwiek formy podróży przez system wentylacji w domu w.

4 Przeprowadź analizę. Jeśli masz mikroskop i wiem, co pleśń wygląda, można przeprowadzić własną analizę. Cząstki pyłu mogą pokazać się w szalce Petriego, jak również, więc należy być ostrożnym, aby nie mylić dwóch. Dla tych, którzy raczej nie będą zajmować się aspektami technicznymi, są firmy, które będą analizować swoje próbki. Będą poinformuje Cię, jeśli istnieje jakakolwiek obecna forma w powietrzu. Istnieją również zestawy form-testów, które zapewniają płytek Petriego i pojemniki, aby pobrać próbki form powierzchniowych. Następnie można przesłać próbki do laboratorium do analizy i identyfikacji.

5 Postępuj zgodnie z Centers for Disease Control (CDC) ostrzeżenia. Większość formy i pleśni powodować reakcje alergiczne, ale osoby mogą wpływać w różny sposób w zależności od ich unikalnej fizjologii. W rezultacie, nie ma uniwersalnych normy lub ich dopuszczalnych poziomów narastania pleśni. Stan CDC, że każda forma odkryte powinny być traktowane z ostrożnością i natychmiast usunięte.

Jak zmierzyć Waga i Wzrost

Konieczności dokładnego pomiaru wzrostu i wagi jest ważne z wielu względów. Przy odpowiednich pomiarów, można śledzić Body Mass Index, wykres wzrostu Twojego dziecka lub wykorzystać te informacje do znalezienia odpowiednich wielkości ubrania. Istnieje kilka punktów do zapamiętania, aby uzyskać dokładny pomiar wysokości i masy ciała.

Instrukcje

Jak zmierzyć wysokość

1 Zdejmij buty i czapki, nakrycia głowy żadnego lub dekoracje z włosów przedmiotu mierzonego. Zapobiega to nic dodawania wysokość innaccurate do pomiaru.

2 Stań przy ścianie z pięty razem, płasko na podłodze i ramion w dół z boku. Najlepiej postać na twardą powierzchnię, a nie na dywanie.

3 Za pomocą linijki i umieścić go bezpośrednio przed czubku głowy pacjenta. Upewnij się, że jest płaska, a nie pod kątem. Oznaczać dno liniał punkt najbliżej czubka głowy pacjenta.

4 Zmierz odległość od znaku głowy do podłogi z taśmy środka. Zapisać cale lub stopy i cale do najbliższego cala.

Jak zmierzyć Waga

5 Zmierz skali cyfrowej, jeśli masz, jeśli nie średnia waga wystarczy. Wagi cyfrowe są bardziej precyzyjne i nie muszą być kalibrowane. Jeśli używasz standardowej skali, upewnij się, że tarcza jest ustawiona na zero przed wejściem na.

6 Wyjmij wszystkie ciężkie ubrania i buty z tematu są ważone. Gwarantuje to, że dokładna masa ciała jest podany i nie zawyżone ze względu na ubrania lub buty.

7 Stań w środku skali z obu nóg razem. Poczekaj, aż pojawi się postać, a następnie zanotować wagę pokazując na skali.

Jak zmierzyć Pobudzenia & Anxiety Stress

Jak zmierzyć Pobudzenia & Anxiety Stress


Wiedząc, jak zmierzyć pobudzenie i stres lęk może nie tylko dać lekarza i pacjenta wyraźniejszy obraz patientâ € ™ s lęku i ile to wpływ na ich życie, ale także dostarcza wskazówek do kontrolowania go. Depresja Lęk Stres (wagi) Dass składa się z 42 pytań, na które pacjent zakończy w ciągu około 10 minut. Pytania, oceniane na skali Likerta do pomiaru nasilenia lub częstości, wskazują na różne negatywne objawy, które są przede wszystkim emocjonalne lub emocjonalnie napędzane.

Instrukcje

Wagi Depresja Lęk Stres (dass)

1 Zrozumienie depresji Wagi Lęk Stres (DASS)
DASS składa się z trzech skalach: depresja, lęk i stres. Skale te zapewnić pełniejszy obraz stanu patientâ € ™ s. Każda waga zawiera 14 pytania, które mierzą lęk i stres. Każda waga zawiera podskal, które mają w dowolnym miejscu od dwóch do pięciu pytań. Jednakże, pozycje nie są skupione w skali. Zamiast tego są losowo rozrzucone w całym DASS. Głównym celem DASS jest pomiar pobudzenia, stres lęk i depresję.

2 Zrozumienie Depression Scale
Depresja Skala mierzy patientâ poziomu € ™ s depresji. Do pomiaru depresji, skala sprawia, że ​​szereg stwierdzeń dotyczących patientâ € ™ s spojrzenie na życie i na siebie. Pacjenci, którzy zdobywają wysokie są self-lekceważące i są przekonani, że ich życie nie ma żadnej wartości i sensu. Ich podejście do przyszłości jest pesymistą i nie ma możliwości, aby doświadczyć satysfakcji lub znaleźć przyjemność w cokolwiek. Oni nie mają inicjatywę, to nie interesuje, a nie są w stanie zaangażować się społecznie. Ogólnie rzecz biorąc, były ponure i zniechęcona.

3 zrozumienia skali lęku
Pacjenci, którzy strzelą wysoko na skali lęku i drżenia wykazują drżeniem. Czują się panicznie, obaw, martwi się o ich wydajności i boją się utraty kontroli. Fizycznie, poinformuj ich trudności w oddychaniu, spocone dłonie, walenie serca i suchość w ustach.

4 Zrozumienie skali stresu
Charakterystyka pacjentów, którzy strzelą wysoko na skali stresu to objawy stresu, takie jak napięcie i niezdolność do relaksu. Nadmierne pobudzenie, łatwo zaskoczony i zdenerwowany lub jumpy są inne objawy, a także drażliwość i nerwowość. Oni nie tolerują opóźnienia lub przerwy czeka.

5 Korzystanie z dass jako narzędzia diagnostyczne
Diagnozowanie i pomiaru lęku i stresu za pomocą dass odbywa się na trójwymiarowej koncepcji zarówno depresji, niepokoju i stresu, w przeciwieństwie do kategorycznego koncepcji zaburzeń. Natomiast DASS pozwala rozróżnić różne choroby, ale również wskazuje stopień różnych zaburzeń. Mierzy w jakim stopniu pacjent doświadcza objawów. Skala ta jest skutecznym sposobem pomiaru lęku i stresu.

Jak zmierzyć temperatury pokojowej

Jak zmierzyć temperatury pokojowej

Pomiar temperatury pokojowej można łatwo, jeżeli termostat pracuje poprawnie. Jednakże jeśli termostat jest zablokowany, nie działa, lub nie znajduje się w pobliżu podczas sprawdzania temperatury w pomieszczeniu, to nie. Po tym wszystkim domowy regulator temperatury po prostu powie kiedy będzie wyłączyć termostat. Najlepszym sposobem, aby wskaźnik temperatury pokojowej jest aby uzyskać wskaźnik podczerwieni pokojowej i nauczyć się go używać prawidłowo.

Instrukcje

Jak zmierzyć temperatury pokojowej

• Zakup skrajni podczerwieni pokojowej w sklepie sprzętu. Te wskaźniki można również nabyć online.

• Przeczytaj dojazdu miernik podczerwieni temperatury pokojowej. Większość jednostek działają w ten sam sposób, ale upewnij się, że masz przeczytać wskazówki i dodaje baterie, które są wymagane.

• Punkt liczniku podczerwieni pokojowej w punkcie w swoim pokoju. Ściany trzymać ciepło, więc jest to dobry pomysł, aby wskazać urządzenia na obiekt w pokoju tapczan lub zasłony. To da Ci dobry pomysł, co to jest temperatura pokojowa.

• Przeczytaj miernik temperatury aby zobaczyć jakie temperatury to czyta.

• Powtórzyć drugi raz upewnić się, że jest to poprawne. Jeśli wyniki są różne, dodać dwa ze sobą i podzielić przez dwa, aby uzyskać średnie temperatury pokojowej.

Jak zmierzyć Baby Foot Jego rozmiar buta

Jak zmierzyć Baby Foot Jego rozmiar buta


Niemowlęta nie naprawdę potrzebują butów, dopóki nie idą. Kształt i wypełnienie na bose stopy niemowlęcia pomóc im nauczyć się kroków i chwyt z ich palców. Bose stopy są bardziej wrażliwe i pomocy dzieci szkolić się do równowagi. Jednak są chwile, kiedy chcesz, aby nosić buty dla niemowląt, takie jak podczas uczestnictwa zdarzenia lub podczas zimy, więc pomiar nogi dla prawidłowego rozmiaru obuwia jest obowiązkowa wiedza dla rodziców.

Instrukcje

1 Połóż kartkę papieru na płaskiej powierzchni.

2 Podnieś dziecko pod ramiona, uważnie i trzymać go na papierze, jakby stojąc. Pozwolić jeden z podeszwach stóp dziecka do pełnego kontaktu z papieru.

3 mają partnerem lub znajomego oznaczenia linii na papierze na końcówce palce stopy, a w tylnej części pięty dziecka, a także po obu stronach stopy.

4 Podłącz zaznaczone linie na papierze, przy użyciu linijki, aby kształt prostokątny.

5 Powtarzaj kroki od jeden do czterech dla dziecka drugiej stopy.

6 Zmierzyć długość i szerokość prostokąta. Jeśli wymiary są różne, należy wybrać większy zestaw pomiarów, aby określić rozmiar buta.

Wskazówki

 • Różni producenci stosują różne zakresy rozmiarów, więc zawsze sprawdzić dopasowanie wykresu przed zakupem butów. Jednak większość buty są w rozmiarze 00 (bardzo małych dzieci z nogi do około 4 cali), 0 (małe, dzieci z nogi na 5 cali) lub 1 (Medium, dzieci z nogi do 6 cali).
 • Stopy dziecka rosną szybko, a ich rozmiar buta można zmienić tak szybko, jak w ciągu tygodnia.

Jak zmierzyć wielkości porcji

Jak zmierzyć wielkości porcji


Jeśli oglądają spożycie tłuszczu i kalorii, trzeba dokładnie zmierzyć wielkości porcji. Wiele osób uważa, wielkość porcji jest znacznie większy niż jest w rzeczywistości, a skończyć nie wiedząc, poprawne wartości odżywcze. Podczas przygotowywania posiłków, należy zachować prawidłowe część kwoty w umyśle.

Instrukcje

1 Użyj miarki często podczas przygotowywania posiłków. Wiele żywności polecam filiżankę ich wielkości porcji. Tak więc, jeśli robisz makaron, zmierzyć się z makaronu przed umieszczeniem go w garnku, aby uzyskać odpowiednią część.

2 Zmierz swoje warzyw z pięści wielkości. Przeciętny porcja owoców i warzyw odpowiada wielkości pięścią.

3 Wizualizacja talię kart, gdy służąc swoją danie mięsne. Prawidłowa część mięsa jest dla większości mniej więcej wielkości talii kart lub dłoni.

4 Pobierz zestaw miarki. Miarki mogą być również przydatnym narzędziem, aby dowiedzieć wielkości porcji. Masło orzechowe i inne spready można odmierzać z łyżki, zanim je podawać.

5 zł w oko prawidłowe wielkości porcji. Po zmierzeniu się pokarmy na chwilę, prawdopodobnie będziesz w stanie spojrzeć na główne danie, aby dowiedzieć się właściwy rozmiar porcji.

Wskazówki

 • Możesz używać USDA Food Pyramid, aby dowiedzieć się, jak wiele porcji każdego pokarmu należy spożywać codziennie.
 • Część kontroli może być skutecznym sposobem, aby schudnąć. Ponadto, służąc mniejsze porcje mogą pomóc stworzyć mniej marnotrawstwa żywności.

Jak zmierzyć kompresji Socks

Jak zmierzyć kompresji Socks


Noszenie pończoch uciskowych może być kluczowym czynnikiem w planie leczenia dla wielu schorzeń. Zgodnie z Mayo Clinic, pończochy uciskowe są powszechnie stosowane w celu zwalczania objawów obrzęku lub obrzęk nóg i żyły warunków, takich jak żylaki, zakrzepica żył głębokich i zatorowości płucnej. Na skarpetki kompresji działał poprawnie, musi zostać pończochy pasuje specjalnie dla osoby je sobie. Z dostępnych w pończoch uciskowych ani kolan, stylów udo-wysoki lub rajstopy, mężczyzn i kobiet może wybrać skarpety kompresji, który najlepiej pasuje do ich stylu życia.

Instrukcje

1. Określ, jaki rodzaj kompresji pończochy chcesz nosić. Podkolanówki są zwykle łatwiejsze w użyciu, jak dotrą do tuż poniżej kolana. Jak uda wysokie pończochy dotrzeć na kolana do połowy uda, mogą powodować dyskomfort ze zwiększonej szczelności lub zagrożonych upadkiem. Style rajstopy są powszechnie stosowane przez kobiety w profesjonalnym otoczeniu. Zastanów się do Twojego stylu życia i potrzeb przy podejmowaniu decyzji, jaki rodzaj kompresji obsady działa najlepiej.

2 Rozpocznij najmniejszej części nogi --- obwodzie kostki. Zmierz swoją kostkę tuż nad kostką. Upewnij się, że podczas gdy mierzysz, taśma jest prosta i leży płasko. Krzywe umieszczenie lub skręcona taśma pomiarowa może prowadzić do błędnych pomiarów.

3 Zmierz cielę w swoim największym obwodzie do właściwego wymiaru. Jeśli masz trudności ze znalezieniem największą część swojej łydki, podjąć szereg pomiarów poniżej kolana, od dolnej łydki nawet do połowy łydki. Porównanie tych pomiarów, aby określić największy łydki.

4 Zmierz udo w miejscu największego obwodu. Musisz stanąć do podjęcia tego pomiaru.

5 Zmierz długość całej nogi. W oparciu o preferencje dla kompresji hodowli stylu, masz dwie opcje w zastosowaniem pomiaru. Jeśli wolisz, skarpety, uruchomić taśmę pomiarową z tyłu kolana do podstawy pięty. Za wysokie pończochy uda, wstać i zmierzyć z górnej części uda do podstawy pięty. Może potrzebujesz pomocy, aby zmierzyć długość nogi do pończoch uciskowych udo-wysoki.

Wskazówki

 • Do zwalczania wszelkich obrzęk, zmierzyć nogi rano. Jeśli masz problemy z obrzękiem, próbując zmierzyć nogi po południu może okazać nieskuteczne, z powodu zatrzymania płynów.
 • Nie nosić buty podczas pomiaru do pończoch uciskowych.

Jak zmierzyć plac Wzrost i waga

Jak zmierzyć plac Wzrost i waga


Jako rodzic, jeden z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy śledzi wzrostu i masy ciała dziecka w czasie. Nie tylko jest to informacja przydatna do wizyt lekarskich lub ogólnej informacji na temat zdrowia, ale można porównać stopy wzrostu dzieci lub zobaczyć, gdzie tryska wzrostu są. Informacje te mogą być także przydatne w celu znalezienia odpowiednich rozmiarów odzieży.

Instrukcje

Wysokość

1 Zdejmij buty dziecka, skarpetki, pasma włosów i wszystko, co może przeszkadzać w dobrej miary.

2 Stań dziecko tyłem do ściany na równym podłożu bez wykładziny. Upewnij się, głowa i plecy dziecka dotykają ściany, a jego ramiona są proste. Mieć dziecko ułożyła nogi i mają obcasy dotknąć ściany. Wreszcie, dziecko powinno stanąć prosto i patrzeć przed siebie.

3 Umieścić płaski kawałek kartonu lub innego płaskiego, cienkiego elementu na szczycie głowy dziecka podejmowania kąt prosty ze ścianą za nim.

4 Mark ściany ołówkiem w punkcie, w którym spód kartonu przecina ściankę. Dziecko może odsunąć się od ściany w tym miejscu.

5 Zmierz wysokość od podłogi do znaku na ścianie przy pomocy taśmy mierniczej metalu. Zapisz wysokość z dokładnością do 1 / 8th cala.

Waga pomiaru

6 Umieść skali cyfrowej na twardej podłodze, takie jak płytki czy drewno, a nie na dywanie.

7 Czy Twoje dziecko zdjąć buty i inne ciężkie ubrania. Najlepiej zmierzyć masę bez ubrania.

8 Czy nogi dziecka na skali z obu nóg w środku skali i przytrzymaj jeszcze gdy masz odczyt.

9 Zapisz wagę do najbliższego miejsca po przecinku.

Wskazówki

 • Prowadzi stały rejestr wysokości i masy ciała dzieci w zeszycie lub na komputerze. Możesz zaznaczyć ścianę z wysokości i masy ciała dziecka, jak on lub ona rośnie.

Jak zmierzyć rozmiar bakterii?

Jak zmierzyć rozmiar bakterii?


Bakterie to jednokomórkowe organizmy prokariotyczne, które mają zdolność do wywoływania choroby. Prokariotycznych jest typu organizmu komórkowej, które nie posiadają jądra lub złożonych organelli. Bakterie są mikroskopowe, a zatem nie mogą być widoczne gołym okiem. Pomiar wielkości bakterii pomoże Ci analizować i klasyfikować różne okazy.

Instrukcje

1 Zmierzyć średnicę pola mikroskopu widzenia. Korzystanie z niską celu zasilania, spojrzeć przez mikroskop, i umieścić linijkę poniżej pola widzenia. Zmierzyć średnicę w milimetrach. Na przykład może się okazać, że średnica pola widzenia jest pięć milimetrów.

2 Konwersja pomiar średnicy od milimetrów do mikrometrów. Bakterie są zwykle mierzone w małych jednostek, takich jak mikrometrów. Istnieje 1000 mikrometrów jednego milimetra. Jeśli średnica pola widzenia jest pięciu milimetrów, to należy pomnożyć przez pięć 1000; Pole widzenia jest 5.000 mikrometrów średnicy.

3 Przestrzegaj bakterie pod mikroskopem o małej mocy. Umieść bakterie przesuń na scenie mikroskopem, a następnie doprowadzić go do ostrości za pomocą pokrętła regulacji drobnych przedmiotów.

4 Znajdź pojedynczej bakterii. Suwakowy bakterie zwykle mają więcej niż jedną bakterię. Odnaleźć jeden bakterii, a następnie ocenić jak wiele razy będzie pasować przez pole widzenia. Na przykład, może się okazać, że jeden bakterie pałeczkowate zmieści przez pole widzenia około trzech razy.

5 podzielić średnicę pola widzenia przez liczbę razy, że bakterie pasuje przez pole widzenia. Na przykład, jeśli średnica 5000 mikrometrów, oraz bakterii mieści się w dziedzinie widok trzy razy, a następnie podzieleniu 5000 poprzez trzy. W tym przypadku bakterii wynosi około 1667 mikrometrów.

Jak zmierzyć guzka rozmiar

Jak zmierzyć guzka rozmiar


Węzłów chłonnych lub guzki, są gruczoły zlokalizowane w całym organizmie, które bakterie filtracyjne, wirusów i innych patogenów z organizmu, tym samym chroniąc go przed zakażeniem. Gdy twoje ciało ma zostać zainfekowany, gruczoły będzie pęcznieć, jak oni pracują w godzinach nadliczbowych do produkcji czynników chorobotwórczych walcząc krwinek zwanych limfocytami. Powszechną chorobą wśród dzieci jest ból lub obrzęk gardła. W tych przypadkach jest zwykle węzły chłonne znajdujące się na obu bokach tej szyjce, które pęcznieją. Jest w stanie poczuć, zlokalizować i zmierzyć wielkość węzłów chłonnych daje wskazanie, jak źle jest infekcja i czy naprawdę potrzebna jest ponadto pomoc lekarska.

Instrukcje

1 Stań naprzeciwko swojego dziecka lub osoby, której węzły chłonne szyi będzie pomiar. Jeśli jesteś jednym potrzebuje opieki medycznej, poproś znajomego, aby zrobić to za Ciebie. Przy kącie, w którym znajdują się węzły chłonne w szyjce, można zbadać je pod również.

2 Umieść czubki palców, dłoń otwarta, 1 cal poniżej każdego ucha. Lekko dotykają powierzchni skóry. Nie naciskaj. Jeśli węzły chłonne są nabrzmiałe, może to być bardzo bolesne, aby wcisnąć i wycisnąć je. Węzły chłonne nie są zazwyczaj rozpoznawalne, gdy nie są spuchnięte. Jeśli nie wydaje się je zlokalizować, są one najprawdopodobniej nie zarazić. Jeśli można jednoznacznie powiedzieć, z wyczuciem, że nie ma wybrzuszenie w tym zakresie, są najprawdopodobniej zainfekowane.

3 Oceniać fingerspan wielkości guzków. Guzek jest na tyle duże, aby być objęte jednym palcem, dwoma palcami lub trzy palce? Jeśli guz potrzebuje dwa lub trzy palce mają być objęte, jest najprawdopodobniej zainfekowany.

Wskazówki

 • Zawsze należy skonsultować z lekarzem podstawowej opieki przy pierwszych oznakach infekcji, aby zapobiec dalszej szkody dla organizmu.

Jak zmierzyć sukces podczas odchudzania

Kiedy starasz się schudnąć, ważne jest, aby mierzyć sukces odchudzania. To gwarantuje, że spełniają swoje cele i będzie również inspiracją, by iść naprzód. Wybierz, aby spojrzeć na sukcesy odchudzania z wielu różnych punktów widzenia. Jeśli wybierzesz tylko jeden, takie jak liczba na skali, nie będzie zobaczyć cały obraz. Pamiętaj, że wiele małych osiągnięć w utracie wagi sumują się do zdrowsze. Im więcej wiesz o czym stoisz, łatwiej jest utrzymać program odchudzania.

Instrukcje

1 zestaw bramek do pomiaru sukcesu. Ważne jest, aby zrozumieć, gdzie zaczyna i gdzie chcesz iść. Stworzyć jeden wielki cel utraty wagi i kilka innych mniejszych. Na przykład, jeśli chcesz stracić 50 funtów ogólnie, wyznaczać cele, aby stracić 10 funtów w drodze. Nie tylko myśleć o utracie wagi w kategoriach funtów. Możesz również ustalić cele, aby pasowały do ​​pewnej wielkości, stracić cali z talii lub poprawić swoją kondycję fizyczną.

2 Użyj skali monitorować swoją wagę. Skala jest prawdopodobnie najbardziej popularny sposób, aby zobaczyć sukces odchudzania. Raz w tygodniu, dostać się na skali, aby zobaczyć, czy Twoja waga spadła. Staraj się nie być rozczarowany, jeśli nie widzisz dużo zmian. Jeżeli zwiększanie masy mięśni, w tym samym czasie, utraty tkanki, masy ciała nie mogą się poruszać.

3 Weź pomiarów ciała na tydzień. Pomiarów ciała może pokazać utrata masy ciała, które nie znalazły się na tej skali. Przynajmniej, dokonywania pomiarów klatki piersiowej, talii i bioder. Możesz zmierzyć ramiona i uda, jak również.

4 Sprawdź tkanki tłuszczowej procentowych do poprawy. Monitor tłuszczu organizm pokazuje, jaki procent ciała to tłuszcz. Zaawansowane Wagi zmierzy się z tkanki tłuszczowej, oprócz masy, ale można też zmierzyć ilość tkanki tłuszczowej z zaciskami. Gabinecie lekarskim ma czasem bardziej zaawansowane sposoby pomiaru tkanki tłuszczowej, ale nie jest to konieczne, aby udać się do lekarza, aby regularnie mierzyć tkanki tłuszczowej.

5 Poczuj różnicę w ubrania. Jak schudnąć, jeden z najbardziej wymownych oznak, że będzie inaczej ubranie pasuje. Możesz zobaczyć swój sukces w utracie wagi, wystarczy zauważyć, jak ubrania się luźniejsze.

6 Spróbuj zrobić trudniejszych czynności. Kiedy można zwiększyć aktywność fizyczną, aby schudnąć, musisz się lepiej i lepiej w aktywności fizycznej. Podejmij wyzwanie, aby sprawdzić, czy można poprawić w tygodniu. Miej dziennik ćwiczeń i spróbować złamać własne "rekordy". Zwróć uwagę, jak utrata masy ciała sprawia, aktywności fizycznej łatwiej.

Jak zmierzyć się Ciałem dla Weight Loss

Jednym z najbardziej ekscytujących części o po drodze z programem ćwiczeń i odżywiania się widząc, jak dobrze jest to działało. Czasem jest to trudne, aby zobaczyć zmiany w pierwszym, ponieważ stało się tak powoli. Dlatego pomiar organizm do utraty wagi jest bardzo ważna.

Instrukcje

1 Awans na skali jest najczęstszym sposobem, aby sprawdzić, zmiany masy ciała. Może to być mylące, zwłaszcza, jeśli są zaangażowani w program ćwiczeń, w której zyskują mięśnie, które ważą więcej niż tłuszcz. Jednakże w skali zapewni dokładny pomiar masy ciała. Kalibrowane Wagi są najbardziej wiarygodne. Po prostu wejdź na wagę, aby ważyć się i nagrać swoją wagę ciała. Ponieważ waga może wahać się, upewnij się, że ważą się w tej samej porze dnia. Rano przed jedzeniem jest dobry zakład.

2 fałdu skórnego zaciski są notorycznie niewiarygodne, ale jeśli można znaleźć kogoś, kto ma duże doświadczenie z zaciskami fałdu skórnego, mogą zmierzyć zawartość tłuszczu w organizmie w czasie. Według Precision Nutrition pomiaru przewodnik, pomiary zacisku fałdu skórnego "użyć grubości skóry w różnych miejscach na ciele, aby oszacować procent tkanki tłuszczowej. Prognoza ta opiera się na równaniach pochodzących z badań hydrostatycznych ważenia." Pomiary mogą być wykonane raz w miesiącu, aby określić procent tkanki tłuszczowej.

3 pomiary Obwód może być podjęta tylko za pomocą taśmy pomiarowej. Według Precision Nutrition pomiaru przewodnik, pomiary Obwód "Pokaż zmiany w wielkości poszczególnych części ciała", dzięki czemu można łatwo sprawdzić, czy spełniają swoje cele. Można wybrać tylko kilka części ciała - na przykład, obwód bioder i talii - lub tyle, ile chcesz. Zmierz tygodniu.

4 Fotografie są kolejnym skutecznym sposobem, aby zobaczyć zmiany masy ciała w czasie. Ktoś ma przód, tył i boczne migawek ciebie. Mimo, że zmiany mogą wydawać się małe w pierwszym, w czasie i skutecznego programu będziesz w stanie zobaczyć różnicę.

Jak zmierzyć dla Weight Loss

Pomiaru utraty wagi jest prosta. Wymaga to tylko kilka narzędzi i trochę czasu. Sprawdzanie pomiary co dwa tygodnie to dobry sposób, aby rozpocząć. Dobre miejsca do sprawdzenia to Twoja talia, uda, szyja i biodra. Podczas pomiaru tych obszarów, nosić wygodnego ubrania, lub wcale, aby uzyskać najbardziej dokładne pomiary.

Instrukcje

Pomiar kilka obszarów wybór może dużo powiedzieć.

1 Start z pasa. Stojąc, wziąć taśmę mierniczą znaleźć rzeczywisty rozmiar talii. To jest miejsce, w którym pas pasuje. Nie ssać w żołądku lub ciągnąć na taśmie. Liczba może być trudne, ale uświadomić sobie, że firmy odzieżowe mogą notować wielkości jako mniejsze niż w rzeczywistości. Kupując ubrania, które pasują Ci poprawnie, a nie te, które sprawiają, że czujesz się lepiej psychicznie, jest ważne dla ogólnego stanu zdrowia. Większość ludzi chodzi do mocniej, jeśli chodzi o wielkość talii. Ale takie postępowanie prowadzi do dodatkowej presji wobec ciężko pracujących narządów. Ubrania, które są zbyt obcisłe w talii może również zaburzać trawienie. Zanotować numer na swoim notatniku z datą. Ustaw następny pomiar talii na dwa tygodnie.

2 mężczyzn i kobiet przyrost masy ciała w różny sposób w dolnej części ciała. Gdy masa zacznie schodzić i mięśnie zaczynają firma się, nogi dla mężczyzn i dla kobiet biodra są kolejne najlepsze miejsca do środka. Dla mężczyzn, pomiaru jednego uda wokół boiska. Jak z talii, nie ciągnij za centymetrem. Dla kobiet, owinąć taśmę mierniczą wokół bioder. Biodra kobiet wydają się posiadać więcej nadwagi podczas pomiaru do utraty wagi. Pomiaru zarówno razem działa najlepiej. Mężczyźni po prostu trzeba mierzyć jedno udo.

3 Pomiar szyi jest dobry pomiar górnej części ciała dla mężczyzn, natomiast pomiar piersi jest dobrym źródłem górnej ciała odchudzania dla kobiet. Mężczyźni nie powinni zakładać, że ich rozmiar jest ich szyi koszula rzeczywisty rozmiar. Zmierz się wokół podstawy szyi, w wygodnej pozycji stojącej. Koszulka, że ​​jest nieco ciasno wokół szyi może pogorszyć krążenie krwi. Podczas pomiaru dla kobiet wokół piersi, zmierzyć stoi prosto bez wypinając piersi. Prosty, luźny pomiar w połowie wystarczy. Jak powyższe kroki, aby do wiadomości rozmiarów, i zmierzyć ponownie w ciągu kilku tygodni.

Wskazówki

 • Nie ulec pokusie, aby zmierzyć się z talii przed jedzeniem. Twoje ciało spędza większość dnia trawieniem, więc przejść na bardziej dokładne liczby.

Jak zmierzyć balansu hormonu Menopauza

Menopauza jest zazwyczaj oznaczone objawów, takich jak uderzenia gorąca, nocne poty, przyrost masy ciała, niskie libido i wahania nastroju. Wskazują na ostre objawy nierównowagi hormonalnej estrogenów i progesteronu. Chociaż te objawy są wspólne, że nie trzeba będzie znosić. Z właściwego ćwiczenia, odżywianie, ukojenia i suplementacji, można dokonać przejścia "zmiana życia" dużo bardziej gładka. Wykonaj trzy proste kroki, żeby zmierzyć się z własną równowagę hormonalną.

Instrukcje

1 Zwróć uwagę na swoje ciało. Trzymaj notebook do nagrywania, jak się czujesz i jak Twoje ciało zmienia się w ciągu miesiąca.

2 Wypełnij kwestionariusz profilu hormonalnym. Są one dostępne w Internecie, takich jak hormon Portret osobowych na stronie internetowej Virginia Hopkins Health Watch. To daje podstawowe spojrzenie na poziom hormonów. Pamiętaj, że jesteś bardziej świadomy swojego ciała, bardziej szczegółowe i dokładne badanie to będzie.

3 Wykonaj badanie hormonów w ślinie. Ślina badania hormonów jest bardziej precyzyjna ocena konkretnych poziomów hormonów. Jest to szybkie i bezbolesne - wszystko co robisz jest pluć do pojemnika - i można używać w domu Zestaw Ślina test (patrz źródła). Po mailing w próbce, maile laboratorium wyniki albo do ciebie lub lekarza w około trzy tygodnie.

4 rozważyć badanie krwi. Badania krwi na poziom hormonów jest również dostępna i wymaga jedynie kropla krwi z palca, a ukłucie, które można zrobić w domu, a następnie mail w próbce (patrz źródła), lub w gabinecie lekarskim. Zestaw at-home test jest wygodna i niedroga alternatywa dla osób bez ubezpieczenia zdrowotnego.

5 Postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi wyników. Czytaj proponowane artykuły i książki i odkrywać inne strony związane z hormonami i materiały do ​​czytania (patrz źródła). Dla dalszego wyjaśnienia lub poszukiwań, zabrać swoje wyniki do lekarza w celu omówienia.

Wskazówki

 • To jest dobry pomysł, aby sprawdzić swoje hormony ponownie w ciągu trzech do sześciu miesięcy, w celu monitorowania, jak zmieniły się one w odpowiedzi na hormon suplementacji i / lub dokonywania zmian w stylu życia (dieta, wysiłek fizyczny).
 • Niektóre firmy ubezpieczeniowe opieki zdrowotnej nie może obejmować badanie hormonu śliny bez recepty.
 • Badanie hormonu śliny nie wymaga recepty, z wyjątkiem stanu Kalifornia.
 • Prawo stanu Nowy Jork zdrowie zabrania badania próbek pobranych lub wysłanych z Nowego Jorku, więc testowanie wysyłkowej dla mieszkańców NY nie jest możliwe.

Jak zmierzyć bioidentical hormon Cream

Obawy o tradycyjnej hormonalnej terapii zastępczej nie zachęciły wiele kobiet i zawodów medycznych do przyjęcia miejscowe stosowanie kremów hormonalnych. Bioidentical kremy hormonów pod względem składu chemicznego, są identyczne na hormony wytwarzane przez organizm. Wśród najpowszechniej stosowane są estrogenu i progesteronu kremy, że testosteron jest również dostępna. Jak zmienia się produkcja hormonów u kobiet w okresie okołomenopauzalnym i te kremy stały się popularne wśród konsumentów, w tym demograficznych. Bioidentical kremy hormonalne wykonane przez firmy farmaceutyczne są zatwierdzone przez FDA; produkowane na mieszanie aptek nie są. Te kremy są łatwo zmierzyć dla właściwego zastosowania.

Instrukcje

Jeśli Twoja Cream Pochodzi ze strzykawką

1 Włóż dostarczoną strzykawkę do pojemnika z hormonu śmietany.

2 Pociągnąć tłok strzykawki, aby umożliwić bioidentical hormonalną krem do napełnienia strzykawki. Może trzeba push up na dnie opakowania śmietaną do kremu zachęcam do strzykawki.

3 Stop ciągnięcie strzykawkę, gdy krem osiągnie odpowiednią linię pomiaru na strzykawce, na przykład 1,25 ml.

4 Zastosuj krem hormonu zgodnie z zaleceniami. Jeżeli lekarz przepisał krem, ściśle przestrzegać jej wskazówek. W przeciwnym razie, należy stosować do wskazówek producenta farmaceuty lub hormon kremu, jak opisano w opakowaniu.

Jeśli Twoja Cream Pochodzi z miarka

5 Scoop krem z łyżką pomiarowego. Należy używać dawkę przepisaną przez lekarza lub zalecanych przez producenta lub farmaceutą.

6 Poziom od kremu. Poziom 1/4 łyżeczki, na przykład, jest bardzo różni się od ubijając 1/4 łyżeczki. Zadbaj, aby dokładnie zmierzyć krem ​​w zależności od przepisu lub kierunkach. Bioidentical hormon krem ​​jest przeznaczony do określonego zastosowania. Za pomocą mniej lub bardziej, niż jest to nakazane lub zalecane zapobiegnie swoje osiągnięcia pożądanych rezultatów w żądanym terminie.

7 Zastosuj krem hormonu zgodnie z zaleceniami lekarza, jako skierowane przez farmaceutę lub wskazanych w opakowaniu produktu.

8 łyżka dokładnie czyścić wodą z mydłem po każdym użyciu. Nie może to prowadzić do zanieczyszczenia produktu.

Jak zmierzyć odległość do centrum Walking

Jak zmierzyć odległość do centrum Walking


Pomiar odległości idziesz pomaga śledzić swoje cele fitness. Spacery to wspaniały sposób, aby program życia biznesowe można trzymać się.

Instrukcje

1 Jeśli pomiar odległości idziesz za pomocą krokomierza, musisz ustawić go jako pierwszy. Każda osoba kroczyć (jedna długość kroku) jest inna odległość. Większość krokomierze poprosi o podanie długość kroku, więc można było dokładnie zmierzyć odległość idziesz. Można zmierzyć długość kroku jeden z dwóch sposobów - 1. Zrób krok i zmierzyć. Nie jest to zalecane, ponieważ mają tendencję do kroku sztucznie, a nie, jak można normalnie chodzić. 2. Lepszym sposobem jest pomiar odległości, powiedzmy 20 metrów, a następnie chodzić normalnie i zobacz, ile kroków podjąć. Divide odległość przez liczbę kroków i wprowadzić tę długość kroku w krokomierz.

2 Jeśli chcesz sprawdzić długość regularnej trasie spaceru, można ustawić krokomierz na początku, a następnie pieszo trasę i sprawdzić krokomierz na końcu. Możesz dostosować swój punkt startowy lub turnaround jeśli potrzebujesz trochę więcej lub mniej, aby go nawet na odległość. To zrobić na kilka tras, wtedy będziesz wiedział, jak długo są one, gdy je chodzić, i nie trzeba będzie nosić krokomierz za każdym razem.

3 alternatywna metoda, która nie wymaga krokomierz jest udać się do toru jazdy szkoły w pobliżu. Tor jest długości 1/4 mili normalnie. Spacer utwór w tempie normalnie zrobić swój walking biznesowe, ale liczy kroki to ma się do przejść 1/4 mili, lub raz wokół. Spacer to około 4 razy w okolicy, i zapisz liczbę kroki podjąć każde okrążenie. To będzie trochę inaczej za każdym razem. Weź numer Średnia dla 1/4 mili, i używać go jako miary. Pomnożyć tę liczbę x 4 i to ile kroków potrzeba do milę. Teraz możesz mierzyć odległości do chodzenia wszędzie!

4 Teraz po raz pierwszy spacer nową trasą, po prostu liczyć kroki w twojej głowie i będziesz wiedział dokładnie odległość swoimi drogami, a może po prostu chodzić im w przyszłości bez liczenia. Zaznaczać drogi od domu, w pracy, czy w okolicy parku i będziesz mógł śledzić swoje cele piesze i utrzymać się na torze.

5 Polecam Walking Książka Fitness Therese Iknoian który ma wspaniałe pomysły dla początkujących, jak i doświadczonych spacerowiczów fitness (link poniżej).
Również sprawdzić moje pokrewnym artykule eHow, "jak chodzić z Nowego Jorku do Chicago bez naprawdę próbuje (w odległości 3 km dziennie)" na napiwki na plan fitness można wykorzystać w pracy (link poniżej)

Wskazówki

 • Rozciągnąć trochę przed i po wykonaniu jakichkolwiek walking fitness.
 • Trzymanie się planu spaceru jest głównie o pierwszy krok każdego dnia. Po tym, to łatwe.