adcov.com

jak zlikwidować garb bizona

Jak zapobiec Garb wdowi

Garb wdowa, albo znane w medycynie jako kifozy jest warunkiem, który występuje wskutek zaawansowanego postaci osteoporozy. Pacjent rozwija złamań, które dają jej wygląd zgarbiony, nad. Garby wdowi są często spowodowane złamaniami klinowych i występują w kręgów pacjenta. Istnieją leki, jeśli zdarzy ci się rozwijać ten warunek, ale biorąc środki zapobiegawcze mogą pomóc zmniejszyć ryzyko wystąpienia garb wdowi.

Instrukcje

1 Uzyskaj porady od lekarza. Lekarz może doradzić na różne sposoby, aby bezpiecznie zapobiec garb wdowi podczas leczenia osteoporozy.

2 Utrzymanie dobrej postawy. Zarówno mężczyźni jak i kobiety z biednych postawy są bardziej narażone na rozwój wdowi garb w późniejszym życiu.

3 Weź leki, które zwiększają wytrzymałość kości. Jeśli masz osteoporozę, ważne jest, aby wszystkie leki przepisane przez lekarza, aby zapobiec garb wdowi. Potencjalne recept to ACTONEL®, Reclast i Fosamax. Over-the-counter suplement wapnia jest kolejnym sposobem, aby zapobiec garb wdowi. Zalecana dawka wapnia jest między 1000 a 1200 mg na dzień.

4 ćwiczenia jako sposób na poprawę siły mięśni, aby zapobiec garb wdowi. Spędzają dużo czasu chodzenia i wykonywania niewielki wpływ aerobiku. Możesz także użyć trening siłowy z małych ciężarów ręcznych, aby pomóc wzmocnić mięśnie. Należy zachować ostrożność podczas ćwiczeń w celu uniknięcia obrażeń, które mogą pogorszyć stan i faktycznie powodować garb wdowi.

5 Stop palenia. Palenie może powodować utratę masy kostnej, co może powodować osoby z osteoporozą rozwijać garb wdowi. Należy także unikać alkoholu i napojów zawierających kofeinę.

6 Dostosuj swoją dietę. Oprócz diety bogatej w wapń, to chcemy także, aby jeść więcej produktów bogatych w witaminę D. Witamina D może pomóc organizmowi lepiej wchłaniać wapń. Wyborem żywności można wybrać są łosoś, tuńczyk, mleko, jaja, wątroba i ser.

Jak Popraw Garb wdowi

Garb A wdowa jest wynikiem skrajnego osteoporozie, który jest kruchy choroby kości. Jeśli masz już w pełni na wdowi garb, nic nie można na to poradzić; Można jednak temu zapobiec w pierwszej kolejności i można podjąć kroki, aby interweniować na początku, w przypadku wykrycia osteoporozy, zanim dojdzie do ekstremum z wdowi Hump. Raz do powtarzania złamania kręgosłupa występują, i są pochylił się w wyniku, nie ma nic, że można cofnąć, że.

Instrukcje

1 Zapobieganie okoliczności, które pozwalają osteoporoza występuje i prowadzi do wdowi Hump. Nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć. Pobierz szerokie ilości wapnia i witaminy D w systemie. Zapytaj swojego lekarza, ile wapnia jest wystarczająca i czy należy przyjmować suplementy wapnia. Przechowywać aktywności. Kości mają większą szansę zachowania zdrowia i wytrzymały jeśli ćwiczysz, oprócz jedzenia prawo.

2. Zrozum, że raz osteoporoza zestawy, kości staną się kruche i nie potrzeba wiele, aby wystąpić do złamania. Kręgi kręgosłupa mogą stać się tak słabe i porowata, że ​​najmniejsze uderzenie może spowodować pęknięcie. Kifoza jest terminem medycznym na rdzeniu lub garb wdowi Hump (patrz odniesienia 1.) Dzieje się w zaawansowanej osteoporozy i jest wynikiem złamań kręgów, które mogą pojawić się jeden po drugim, podobnie jak efekt domina, co powoduje indywidualne zginać dalej i dalej do przodu po każdym złamania.

3 Odwróć utraty masy kostnej. Twoje opcje to zmiana diety i upewniając się, że dostajesz wszystkie witaminy i minerały, które trzeba (w tym wapnia) i angażują się w regularny program ćwiczeń i / lub aktywności fizycznej. Innymi słowy, nie rzuć się w dół na kanapie i tam pozostać. Dyskutuj na receptę leków z lekarzem, który może przyczynić się do wzmocnienia kości. Zastanów niekonwencjonalnych metod poprawy stanu zdrowia, takie jak chińskich leków i ziół. Porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem i wykwalifikowanego zielarza.

4 Nie należy czekać, aż będzie za późno i twoja postawa jest więc pochylił się, że jesteś z widokiem na podłogę. Są ćwiczenia, które zwiększają gęstość kości przez Rozruch osteoblasty, które są komórki budowania obligacji (patrz odnośnik 1).
Podnoszenie ciężarów, obciążonych ćwiczenia, skakanka, taniec, aerobik i wchodzenie po schodach będzie wszystko poprawić gęstość kości. Użyj wagi kostki wzmocnić swoje kości biodrowe. Robi ćwiczenia z taśmami opór ćwiczeń, które są porównywalne do dużych gumek pomaga odeprzeć osteoporozy (patrz odniesienia 2). Czy joga i tai chi, aby poprawić równowagę, tak że nie są może spaść i utrzymać złamania.

5 Zapytaj swojego lekarza o leki. Niektóre zabiegi farmaceutyczne dostępne dla poprawy gęstości kości należą Miacalcin® (kalcytoniny), Evista (raloksyfenu), Forteo (teryparatyd), spray do nosa i dwa bisfosfonianami leki: Actonel (rizedronian) i Fosamax (alendronian).

Jak zlikwidować 2-kanałowy wzmacniacz wobec hak w górze mój 2 Ohm głośniki niskotonowe

Jak zlikwidować 2-kanałowy wzmacniacz wobec hak w górze mój 2 Ohm głośniki niskotonowe

Mostkowanie wzmacniacza jest procesem, który łączy dane wyjściowe dwa kanały w jeden kanał. Pomostowe jest zwykle wykonywane podczas wielokanałowy wzmacniacz, jak dwu kanałowym wzmacniaczem, ma moc połączone do zasilania głośników, takich jak subwoofer. Mostkowanie wzmacniacza nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności lub modyfikacje elektroniczne do wzmacniacza--to po prostu kwestia podłączenia przewodów głośnikowych, prowadzące do subwoofera w kombinacji z końcem wzmacniacz.

Instrukcje

• Poluzować terminale głośnikowe wzmacniacza oznaczone "R +" i "L-" śrubokręt.

• Cięcie długości głośnik drutu wystarczająco długo aby dotrzeć z wzmacniacza do głośnika niskotonowego. Rozerwać dwa przewody przewód głośnikowy do 2 cali na każdym końcu drutu. Usuń 1/2 cala izolacji od zakończenia każdego z potencjalnych klientów drutu mówca z zestawem przewodów ściągacze.

• Wstaw pozytywne prowadzić przewód głośnikowy--prowadzić oznaczonych "+" znaki na kurtkę--do terminala R + wzmacniacz. Dokręcić zacisk śrubowy trzymać przewód w miejscu. Wstaw negatywne prowadzić przewód głośnikowy--prowadzić oznaczonych "-" znaki na kurtkę--do L-terminal wzmacniacza. Dokręcić zacisk śrubowy trzymać przewód w miejscu.

• Wcisnąć czerwony terminal subwoofera i wstawić pozytywne ołowiu na drugim końcu drutu mówca do otworu w terminalu. Dociśnij czarny terminal subwoofera i wstawić negatywne ołowiu na drugim końcu drutu mówca do otworu w terminalu.

Jak zlikwidować 4 kanałowy wzmacniacz samochodowy

Jak zlikwidować 4 kanałowy wzmacniacz samochodowy

Istnieje wiele sposobów, aby drut wzmacniacz samochodowy do maksymalizacji wyjścia na głośniki, takich jak przewodów równolegle lub w serii, która spada moc głośników w celu zasilania głośników więcej. Przeciwnie, o nazwie "pomostowe", stosowany w celu zwiększenia mocy do głośników. Mostkowanie wymaga elektryka do używania dwóch kanałów do zasilania jednego głośnika lub jeden głośnik niskotonowy. W przypadku wzmacniacz 4 kanałowy elektryk może most amp wysłać dodatkowe zasilanie na dwa głośniki lub dwa napisy.

Instrukcje

• Cięcie dwie długości drutu mówca z cięcia drutu. Przewód głośnikowy łączy wzmacniacza do głośników.

• Taśmy o pół cala przy końcach każdy długości drutu mówca z cięcia drutu. To ujawnia okablowania miedzianego pod.

• Od siebie podpatrzyć okablowania miedzianego aby oddzielić pozytywne i negatywne aspekty. Pozytywne i negatywne strony są oznakowane na izolacji przewód głośnikowy.

• Nawiązywanie pozytywnych strand jednego z przewodów głośnikowych pozytywne terminal na kanał, jednej z twój wzmacniacz. Połączyć z zaciskiem ujemnym kanału, dwóch negatywnych strand samego drutu mówca. Tego typu okablowania mosty dwa kanały tak, że głośnik lub subwoofer będą zasilane z obu.

• Powtarzaj krok 4 dla pozostałych drutu mówca na kanałach trzy i cztery. Na tym kończy proces pomostowej.

• Złącza pik zaciskane na drugim końcu obie długości drutu mówca. Złącze widełkowe slajdów na zaciski głośnika.

• Zakończenie instalacji przez podłączenie wzmacniacza dwa głośniki lub głośniki niskotonowe przesuwając złącza pik nad ich terminale.

Jak zlikwidować dwa połączenia z Internetem

Jak zlikwidować dwa połączenia z Internetem

Microsoft Windows 7/Vista pozwala łatwo zlikwidować dwa połączenia z Internetem. Łącząc dwa łącza internetowe, można użyć połączonych sił dwóch połączeń jako jeden. Może istnieć tylko jeden mostka na komputerze, ale most może mieć dowolną liczbę połączeń. Należy mieć uprawnienia administratora na komputerze, na którym chcesz utworzyć mostek.

Instrukcje

• Zaloguj się jako administrator na komputerze, na którym chcesz utworzyć mostek Internet.

• Kliknij "Start", w polu wyszukiwania wpisz "Sieci i udostępniania centrum" i naciśnij klawisz "Enter."

• Kliknij "Zmień ustawienia adapter" w okienku po lewej stronie okna, które zostanie otwarte.

• Naciśnij i przytrzymaj klawisz "Ctrl" na klawiaturze, a następnie jeden po drugim kliknij, aby zaznaczyć dwa łącza internetowe, które chcesz most.

• Kliknij prawym przyciskiem myszy jeden z dwóch wybranych połączeń Internet, a następnie kliknij przycisk "Połączenia mostkowe."

Jak zlikwidować dwa głośniki z wzmacniacz 4 kanałowy

Jak zlikwidować dwa głośniki z wzmacniacz 4 kanałowy

Mostkowanie wzmacniacza oznacza, że dwa kanały są wykorzystywane do zasilania jeden głośników i subwoofera. Wzmacniacz 2 kanałowy można przezwyciężyć w jeden kanał i 4 kanałowy wzmacniacz można przezwyciężyć na dwie do zasilania dwóch głośników. Ta metoda instalacji jest przydatne, jeśli chcesz wysłać więcej mocy do głośników niż mogą być świadczone przez tylko jeden kanał. Jednakże należy się upewnić, że wzmacniacz jest możliwością mostkowania, ponieważ próby most przebycia wzmacniacz może poważnie uszkodzić wzmacniacza.

Instrukcje

• Usunąć negatywne terminal z akumulatora w samochodzie. Wykonać ten krok, gdy pracujesz na układu elektrycznego pojazdu.

• Wyciąć dwa odpowiedniej długości drutu mówca, upewniając się, że mogą one osiągnąć z zamontowanych głośników do wzmacniacza.

• Taśmy o 1/2 cala z izolacji z tworzyw sztucznych na każdym końcu drutu mówca za pomocą cięcia drutu. Nie taśmy lub cięcia przewodów miedzianych. Należy zauważyć, że przewód głośnikowy ma dwa aspekty związane z nici pozytywne i negatywne. Te dwa aspekty mogą być rozrywane aby ułatwić okablowania.

• Rozerwać negatywne i pozytywne aspekty każdego drutu mówca na każdym końcu tak, że masz o Cala przestrzeń między każdym.

• Połączyć pozytywne pasmo drutu mówca jeden kanał jeden pozytywny wejście wzmacniacza. Połączyć negatywny wkład kanał dwa negatywne strand samego drutu mówca.

• Połączyć pasmo pozytywne inne drutu mówca kanał trzy zestawy pozytywne wejście wzmacniacza. Połączyć pasmo ujemny przewód głośnikowy sam negatywny wkład Channel four.

• Podłącz kartę pik wśród kart do pozostałych luźne końce drutu mówca. Te łopaty złącza podłączyć do zacisków na głośniki. Wsuń jeden złącze widełkowe ponad okablowania miedzianego drutu jeden głośnik, a następnie zaciskane go z karbownice i prostownice. Powtórz tę czynność dla pozostałych nici drutu mówca.

• Slajdów złącza pik na zaciskach dwa głośniki do zakończenia instalacji.

Jak pozbyć się bawoli

Buffalo hump jest "nagromadzenie tłuszczu na karku", według
medyczny thefreedictionary.com Słownik. Istnieje kilka przyczyn bawoli kark. Czasami ta zniekształcenia spowodowane poprzez leków przez dłuższy okres czasu, takich jak te, w chorobie Cushinga. Czasami, bawoli kark jest objawem kondycji fizycznej. Medycznie, właściwa nazwa dla bawoli jest lipodystrofia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak pozbyć się bawoli kark.

Instrukcje

1 Uruchom plan zdrowego odżywiania, i schudnąć. Zaczynając program ćwiczeń jest również pomocne, aby schudnąć i dźwięk ciała. Dołącz do klubu odchudzania, jeśli potrzebujesz pomocy i wsparcia. Skonsultować się z opieki zdrowotnej zawodowej o operacji odchudzającej czy to opcja dla Ciebie.

2 Porozmawiaj z opieki zdrowotnej zawodowych o zmianę lub zmniejszenie leki jeżeli spowodowane Ci rozwinąć bawoli. Ten zniekształcenia może być spowodowane długotrwałym stosowaniu hormonów, na przykład.

3 Porozmawiaj pracownicy służby zdrowia o konieczności liposukcji usunąć garb bizona. Dr Grzegorz Mueller, chirurg plastyczny z Beverly Hills, VASER Lipo wykorzystuje technologię w leczeniu tej choroby. Sprawdź zasoby znaleźć dostawcę VASER Liposukcja blisko Ciebie.

Wskazówki

 • Najlepszy sposób na utratę zbędnych kilogramów jest poprzez zdrową dietę i regularne ćwiczenia. Chirurgia odchudzania, jednak może dać ci pomoc w dotarciu do celu.
 • Nigdy nie przestawaj, zmniejszyć, zwiększyć lub zmienić ilość leku twój opieki zdrowotnej zawodowych został przepisany. Weź recept zgodnie z zaleceniami. Nie istnieją żadne kremy magiczne lub domu środków, aby pozbyć się bawoli kark.

Zapobieganie zapaleniu stawów

Zapobieganie zapaleniu stawów


Zapobieganie zapalenie stawów jest częstym problemem dla wielu ludzi w miarę starzenia się. Skutki starzenia się może zmienić jakość naszego życia. W naszym wieku organy, że są bardziej narażone na doświadczenie obniżona odporność i bólu spowodowanego artretyzm. Nasze słabsze podmioty są bardziej podatne na choroby zwyrodnieniowe. Zapobieganie zapaleniu stawów jest możliwe, ale wyniki będą różnić się w zależności od osoby. Każdy człowiek jest inny, a niektóre osoby są bardziej podatne na zapalenie stawów, ponieważ się ich genetyki. Życie w cieplejszym klimacie może pomóc złagodzić ból i dolegliwości związane z zapaleniem stawów.

Postawa

Dobra postawa jest jednym ze sposobów, aby zapobiec zapaleniu stawów w plecach. Czy siedząc lub stojąc, slouching może wywrzeć nacisk na kręgosłup, a nawet na stałe Curve kręgosłupa w czasie, tworząc garb bizona. Słaba postawa jest trudniejsze do utrzymania, jak się starzejemy, bo stają się słabsze, a może to być ciężka praca, aby stać prosto, ale już osoba może utrzymać dobrą postawę, tym lepiej.

Zmniejszyć stan zapalny

Możesz zmniejszyć stan zapalny w organizmie, przez jedzenie zdrowej żywności, takich jak owoce i warzywa dziennie. Unikaj tłustych przetworzonej żywności i ograniczenie spożycia mięsa. Olej z wątroby dorsza pomaga uspokoić stan zapalny w organizmie, jak również. Kwasy tłuszczowe Omega-3 znajdują się w tym oleju również smarować stawy i pomoc innych układów organizmu. Witamina E pomaga również zmniejszyć skutki zapalenia. Pij dużo wody oczyszczonej codziennie pozostać nawilżona i pomaga pozbyć się nadmiaru toksyn.

Rozciąganie

Rozciąganie jest przed treningu lub wytężonej działalności, takich jak podnoszenie ciężarów lub snowboardzie bardzo ważne. Urazy sportowe mogą mieć wpływ na zapalenie stawów w późniejszym życiu, a więc jest bardzo ważne, aby rozciągnąć przed każdego rodzaju aktywności fizycznej. Dobrą zasadą jest, aby spędzić trochę więcej czasu rozciągania prawo kiedy wstać z łóżka rano.

Ćwiczenie

Ćwiczenia pomagają zmniejszyć wolne rodniki w organizmie. Wolne rodniki są naturalnym komórek produkty uboczne, jak się starzejemy. Pewne rzeczy chronią organizm przed wolnymi rodnikami, takich jak witaminy, leki, a nawet ćwiczenia. Utrzymywanie zdrowej wagi jest również ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o zapobieganie zapaleniu stawów. Basen zmniejszają sztywność i poprawić napięcie mięśni.

Kąpiele lecznicze

Biorąc gorące kąpiele mogą również przyczynić się do zmniejszenia stanu zapalnego w organizmie, a także łagodzenie bólu stawów i dyskomfortu. Wypełnij wanna up z 1 szklanki soli Epsom i 1 szklanki sody oczyszczonej i równomiernie rozprowadzić. Składniki te zmiękczają wodę i pomagają leczyć stawy. Możesz też wypełnić wanna z koloidalnego owsiane pomóc zmiękczyć skórę. Podczas kąpieli, masować swoje obolałe stawy.

Jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie woda z kranu jest mocno chlorowana, może warto również zainwestować w filtr chloru. Chlor jest znanym czynnikiem rakotwórczym, co oznacza, że ​​jest związana z rakiem u niektórych osób. Kąpiel w chlor jest szkodliwy dla naszego zdrowia.

Przyczyny bawoli

Bawoli kark jest określeniem zlokalizowanych złogów tłuszczu między łopatkami pacjenta, które przypominają garb bizona. Nagromadzenie tłuszczu w tym obszarze nie jest chorobą, w sobie, lecz niepożądanym innych chorób i leki dla tych chorób. W leczeniu zespołu bawoli kark, pierwszym krokiem jest określenie, co go wywołuje.

Zespół Cushinga

Zespół Cushinga, zespół, który wpływa na równowagę hormonalną organizmu, jest spowodowana wzrostem poziomu kortyzolu we krwi. Hormon kortyzol jest wytwarzana w korze nadnerczy, rdzenia. Organizm uwalnia kortyzol podczas wysokiego poziomu stresu. Chroniczny stres będzie utrzymać wysokie poziomy kortyzolu w organizmie. Ta zwiększona ilość prowadzi do przyrostu masy ciała, zmęczenie i bezsenność. W rzadkich przypadkach może to prowadzić do zespołu Cushinga. Osoby chore na cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi i poziom cukru we krwi są bardziej narażone. Objawem zespołu Cushinga jest depozyt tłuszczowych pomiędzy ramionami wynikających w bawoli kark.

Przysadka

Przysadka mózgowa jest często nazywany mistrzem gruczoł ciała i znajduje się poniżej podwzgórza. Mózgowa kontroluje uwalnianie hormonów dokrewnych, hormony, które kontrolują poziom cukru we krwi i ludzkiego wzrostu i rozwoju. Garb bizona jest na środku tylnej może spowodować, gdy istnieje nierównowaga uwalniania i produkcji hormonów. Nowotworu w dysfunkcji przysadki mózgowej lub może być główną przyczyną garb, jeżeli inne choroby zostały wykluczone.

AIDS

AIDS oznacza zespół nabytego niedoboru odporności. To ostateczne i krytyczny stan wirusem HIV. Wyniki choroby, gdy wirus atakujący atakuje układ odpornościowy i T-komórki ciała. Atakując główne mechanizmy obronne organizmu, wirus jest w stanie szybko i łatwo rozprzestrzeniać i przejąć ciało gospodarza. AIDS nie bezpośrednio powodować bawoli. Leki przewidziane dla pacjentów chorych na AIDS powodować wzrost produkcji hormonów steroidowych i hamuje rozkład węglowodanów, co z kolei zwiększa złogi tłuszczu. Bawoli kark jest skutkiem ubocznym leków.

Przerostu nadnerczy

Przerost nadnerczy wyniki w braku produkcji określonych hormonów steroidowych. Organizm produkuje wiele hormonów steroidowych, w tym kortyzolu, estrogenów, progesteronu, androgenów, aldosteronu i testosteronu. Przerost nadnerczy wpływa na wytwarzanie kortyzolu i aldosteronu. Aby zrekompensować straty, ciało będzie nadprodukcji męskiego hormonu androgenowego. Ta nadprodukcja prowadzi do wielu fizycznych zaburzeń u mężczyzn i kobiet, jedna jest bawoli kark.

O regionie Tundra

Technicznie w strefie tundry jest obszar, który jest tak zimno, to ogranicza zdolność drzewa rosną; w rezultacie wiele takich miejsc wydaje jałowe. Słowo "tundra" pochodzi od fińskiego słowa "tunturia", czyli Ziemia jałowa lub bezdrzewne. Istnieją dwa rodzaje tundry: Arctic i Alpiine.

Lokalizacje

Arktyczną tundrę istnieje w ziemie wokół bieguna północnego. Nawet w lecie tuż pod powierzchnią gleby pozostaje zamrożone - to wiecznej zmarzliny. Dwa główne lokalizacje arktyczną tundrę obejmują Ameryki Północnej (Kanada i Alaska) i północnej Rosji. Drzewa uznają za niemożliwe się zakorzenić w mrożonych gleby ale różnych roślin, w tym małych krzewów, rosną w tundrę. Mieszkańcy tundry znajduje się wysoko w górach powyżej treeline ale wydaje się być dobrze odwodnione w porównaniu do arktyczną tundrę, który może być bagienne.

Warunki

Oprócz niskiej temperaturze obszary tundry są również bardzo wietrznie, zwiększając współczynnik chill. Ponieważ nie ma drzew mogą rosnąć, brutalny wiatr wymiata nienaruszalne przez krajobraz. Dzikość wydaje się być ograniczone do wędrownych ptaków i zwierząt, nadaje się na zimno, takich jak reniferów, Bizon, gryzonie, lisy i wilki, m.in.

Złoża mineralne bogate

Z nowoczesnych technologii obszary tundry stały się częste cele poszukiwaczy ropy i twarde mineralne złogi. Wiele tundry lokalizacje obejmują magazyny surowców mineralnych, które sprawiają, że warto wywiercić i kopać. Niestety takiej pracy można także potencjalnie uszkodzić krajobraz tundry delikatny.

Jak się nie garbić

Slouching może prowadzić do poważnych problemów długoterminowych powrotem. Ponadto ludzie, którzy garbić mogą być postrzegane jako niebezpieczne, niechlujstwa lub nieprofesjonalne. Choć wydaje się dość proste stanąć prosto, może to zająć wspólny wysiłek, aby to zrobić, zwłaszcza jeśli już slouching lat. Podjęcie kroków teraz skorygować swoją postawę i będziesz zmniejszyć prawdopodobieństwo przyszłych problemów z plecami.

Instrukcje

1 Trzymając ramiona do tyłu. Kiedy ludzie garbić, często toczą swoje ramiona do przodu, powodując ich przeczucie się. Delikatnie toczyć ramiona do tyłu iw dół. Utrzymać tę pozycję, żeby nie kuląc się do przodu.

2 Wydłużone szyi, utrzymując poziom podbródek. Jeśli spadek podbródek w kierunku klatki piersiowej, jest bardziej prawdopodobne, aby przeczucie ramiona. Utrzymanie neutralnego szyję i będziesz mniej prawdopodobne garbić.

3 Za pomocą mięśni brzucha. Twoje mięśnie brzucha wspierać plecy, wzmacnianie prawidłowej postawy. Narysuj swoje mięśnie brzucha i czuć je wspierać plecy. Razem, plecy i mięśnie brzucha tworzą swój rdzeń, pomaga stanąć prosto.

4 Obraz linia wychodzi z czubka głowy, ciągnąc prosty kręgosłup. Ćwiczenia wizualizacyjne może pomóc w utrzymaniu dobrej postawy. Zawsze, gdy zaczynają garbić, obraz ten wiersz ciągnąc proste plecy. To pomoże Ci skorygować swoją postawę i nie garbić.

5 ćwiczeń. Regularne ćwiczenia układu krążenia siły do ​​pracy swoje mięśnie tułowia i zachęca dobrą postawę. Cel przez co najmniej 30 minut ćwiczeń sercowo-naczyniowych trzy do czterech razy w tygodniu. Dobre formy to spacery, jogging, jazda na rowerze i pływanie.

6 Stretch. Jeśli trzymać napięcie w ramionach, szyi lub pleców, jest bardziej prawdopodobne, aby przyjąć złą postawę. Ćwiczyć podstawowe ćwiczenia rozciągające, aby rozładować napięcie, takie jak rolki ramię lub łagodnych odcinków szyi. Dodać rozciąganie część codziennej rutyny i zauważysz poprawę swojej pozycji w czasie.

7 Spróbuj pasy postawy lub zespoły. Urządzenia te owinąć ciasno wokół dolnych mięśni kręgosłupa i brzucha, oferując wsparcie. Pasy lub taśmy wzmocnić mięśnie brzucha, pomaga im angażować i wspierać plecy. Ponieważ urządzenia promować dobre postawy, to jest trudniejsze do garbić, gdy je nosić.

8 Przyjazd z pozycji co godzinę. Ustawić alarm, aby pamiętać, aby sprawdzić się w każdej godzinie. Jak regularnie korygować swoją postawę, staje się nawykiem, aż w końcu nie są podatne na garb.

Wskazówki:

 • Oddychaj głęboko. Jest trudniej oddychać głęboko, kiedy garbić. Jeśli regularnie oddychać głęboko, będziesz mniej podatna na garb.

Jak Poprawić się garbić

Jak Poprawić się garbić


Jeśli twoja matka ciągle mówiłem do "zatrzymania slouching!" ona może mieć rację skarcić. Osoba, która slouches droops głowę i ramiona do przodu, pochylając się lekko. Slouching nie tylko źle wygląda, ale może również powodować dolegliwości fizyczne, takie jak bóle, bóle głowy, sztywność, słabą mobilność, a nawet trudności w oddychaniu. Poprawianie garbić może poprawić swoją postawę i że będziesz wyglądać i czuć się lepiej.

Instrukcje

1 Stojąc, obraz Koło wychodzi z głowy, ciągnie cię w górę z koroną. Poczujesz kręgosłup wyciągnę.

2 Rzućcie ramiona, naciskając łopatki lekko do tyłu i do siebie. Klatki piersiowej i żebra automatycznie otworzy się; może się okazać, że łatwiej oddychać w tej pozycji.

3 Połóż ręce pod tyłek siedząc; poczujesz swoje "siedzi kości" pchanie w Twoje ręce. Jeśli są odpowiednio skupione, te kości będą odpoczynku w środku twoich rękach - nie wyłącza z rąk, a nie zbyt daleko do przodu.

4 Spacer po pięć minut po siedzi za komputerem przez godzinę. Nawet jeśli masz na spacer biurze lub w górę iw dół korytarza, wstać i poruszać się trochę. Pozostać świadomy swojej postawy podczas tej przerwy.

5 regularnie Obróć szyi i ramion. Przynieś jedno ucho ku ramieniu, jak ramiona zwisają luźno. Powtórzyć po drugiej stronie, a posiadać każdy pozycję do około 20 sekund.

Wskazówki:

 • Ludzie, którzy pracują przez cały dzień przy biurku powinna zainwestować w wspomagającego krześle, które jest firma, z wysokim oparciem i podłokietnikami i podparciem lędźwiowym, jeśli to możliwe.
 • Utrzymania dobrej postawy w celu złagodzenia napięcia w ramionach i szyi oraz poprawić mobilność.

Jak zrobić worek garbić

Jak zrobić worek garbić

Czasami trzeba praktyczność worek, który jest większy niż twój portfel, ale mniejsze niż torba do przewozu na różne potrzeby twój dzień. Aby garbić worek tej pomocy organizacyjnej. Worek garbić ma dogodnie długi pasek ramię torebce, ale pojemny odwoławczych tote bag. To jest idealny rozmiar do przewozu torebce w, lub całkowicie wyeliminować potrzebę torebce.

Instrukcje

• Cięcia dwóch, 15-calowy kwadraty z tkanina zewnętrzna i 2, 15-calowy kwadratów od podszewki. Wyciąć jeden pasek, 4 cale szerokości 26 cali długości od tkanina zewnętrzna. Jest to pasek uchwytu.

• Umieścić dwa kwadraty tkanina zewnętrzna wraz z prawej strony stoi. Szpilka trzy krawędzie razem na boki i spód torby. Szyć przypiętych krawędzie przy użyciu 1/4-cala szew zasiłku. Powtarzaj z kwadratów podszewka, pozostawiając otwarcia 4-calowy w centrum błony śluzowej dolnej krawędzi.

• Otwórz zewnętrznej torebki. Położyć jeden szew boczny na dole szew z prawej strony razem. To będzie tworzą trójkąt w rogu. Zmierzyć się z punktem trójkąta 2 cale i pin. Szyć na dole przypiętych trójkąta. Powtórzyć na innych rogu i rogów worka podszewka. Odciąć trójkąty 1/4 cala z szew.

• Położyć pasek tkaniny na złej stronie taśmy uchwyt się na powierzchni do prasowania. Złożyć pasek na pół pasujące długi raw krawędzi. Żelazo klapkę na gniecenie. Otwórz pasek. Złóż krawędzie długi raw do centrum gniecenie i żelaza. Złożyć nowe długie krawędzie razem, umieszczając surowego krawędzie między nimi. Żelazo i pin krawędzie razem. Szyć krawędzi przypiętych jak blisko krawędzi jak to możliwe.

• Okazuje zewnętrznej torebki po prawej stronie. Szpilka uchwyt kończy się do górnej części każdy szew boczny. Uchwytu będzie nogami, wiszące przed na zewnątrz torby.

• Włożyć prawej stronie na zewnętrznej torebki wewnątrz worka źle side-out podszewki. Mecz, szwy boczne i górne krawędzie. Szpilka górnej krawędzi, umieszczając uchwytu między nimi. Uszyć wokół górnej krawędzi za pomocą 1/4-cala szew zasiłku.

• Włączyć garbić torba na prawej stronie przez otwór w torbie podszewka. Ręka szyć podszewki otwarcia zamkniętych.

• Żelaza worka garbić. Góry ściegiem wokół górnej krawędzi torby 1/4 cala z krawędzi.

Jak nosić skarpetki garbić

Jak nosić skarpetki garbić

Skarpetki garbić stał się popularny w 1980 roku na ich zdolność do warstw funky wygląd. Były one powszechnie noszone z tlenowych ubrania, inny ludowy moda lat 80-tych tendencji. Garbić skarpety tendencja zniknął na chwilę, ale to jest powoli odzyskanie popularność jak style ' 80s wpływ współczesnych projektantów mody. Garbić skarpety trend jest łatwe do osiągnięcia, co pozwala dopasować swoje skarpetki garbić się innych elementów odzieży i akcesoriów. Trend działa najlepiej z ubrań, które wyświetla skarpetki, a nie chowając je pod spodnie nogi.

Instrukcje

• Umieścić na parę sztylpy i ustawić nogę, więc szwy są proste.

• Podciągnąć skarpetki na legginsy.

• Wciśnij na każdym skarpety do tworzenia loosefitting, "slouched" wygląd.

• Nosić skarpetki garbić sukienki na co dzień i rajstopy.

• Para garbić skarpetki z tlenowych szorty i innych rodzajów odzieży tlenowych. Aby uzyskać najlepsze wyniki mecz skarpety z koszuli.

• Dodać pasujące smycz, nadgarstki i aerobik trampki wysokie góry, jeśli chcesz naśladować trend aerobik moda 1980 roku.

• Umieścić na dodatkowa para garbić skarpety w innym kolorze koordynować twój strój funky wygląd.

• Wyciągnąć skarpety pierwszej pary garbić się mocno bez slouching je i dodać drugą parę w okresie pierwszych. Garbić Druga para, a następnie garbić pierwszej pary. Dostosować skarpety, więc są one nawet na obie nogi.

• Wsunąć na skarpetki garbić się ogrzać stopy i kostki na zimne zimowe wieczory.

Jak zrobić koszulkę garbić

Jak zrobić koszulkę garbić

Koszula garbić było wspólne cięte moda w 1980 roku. Koszula ma szeroki dekolt i nosi się jedno ramię. Można przekształcić istniejącą koszula w garderobie w sexy koszulka slouchy przez poszerzenie dekolt lub zupełnie nową koszulkę z poszerzonym dekolt. Dać stary styl trochę nowoczesne makeover i dodać elastyczne hemline do dołu koszulę.

Instrukcje

• Sprawne tkanin na swoje czyste powierzchnia robocza i umieścić wygodny T-shirt na górze. Śledzenie wokół zewnętrznej koszulę, dając dodatkowy 1/2-calowy aż około aby pomieścić szwy. Można użyć wzór koszulki aby koszulę, jeśli chcesz.

• Cięcie tkanin i na drugi wyłącznik identyczne, przy pierwszym wyłącznik jako przewodnik.

• Pin koszulki z jednego na drugi i dobrych stronach tkaniny bocznej. Szyć krawędzi bocznych koszuli razem.

• Składany na 1/2-calowy tkaniny wzdłuż obu ramię otwory i szyć aby gładkie krawędzie.

• Złóż górę 1/2-inch dołu koszulę i przyszyć go aby hemline. Pozostawienie luki 1/2 cala.

• Zmierzyć obwód bioder i wyciąć kawałek 1/2-calowy, szeroki elastyczny do tej długości. Hak na koniec elastyczne na agrafki i wątek go przez otwór w hemline. Szyć na końcach elastyczne do otwarcia, a następnie uszyć otwarcia zamkniętych.

• Poszerzenie szyję koszuli. Narysuj szerszy dekolt na jednej stronie materiału, a następnie wyciąć przez oba kawałki usunąć nadmiar materiału powyżej nowe dekolt. Spróbuj na koszuli, aby upewnić się, że dekolt jest wystarczająco szeroka. Klapki na 1/2-calowy tkaniny i przyszyć go aby gładki dekolt.

Jak rozpoznać Chevy podwójne garb głowy

Jak rozpoznać Chevy podwójne garb głowy

Chevrolet podwójne garb, lub wielbłądzi garb, głowice cylindrów noszą znak odlewania na froncie każdej głowicy cylindra. Głowice te są poszukiwane przez konserwatorów i remont silnika dla ich możliwości wysokiej wydajności, ze względu na duże spożycie portów. Istnieją dwa typy głowic podwójne garb--duży garb i małym garb--rozróżnianie wcześnie i jego nowszych wersjach. Głowice te były używane od 1968 roku do 1970 roku, i były one przydomek "fuelie". Można zidentyfikować głowice podwójne garb lokalizując numer odlewania i odlewania znaku.

Instrukcje

• Określenie znaku odlewania. Według strony internetowej Fastnuf odlewania znaki znajdują się z przodu każdej głowicy, skierowana do grzejnika. Znak jest prostokąt o dwa garby, jednej na każdym końcu prostokąta. Na małym garb głowy prostokąt jest znacznie mniejsze. Ilustrację obu znaków odlewania znajduje się na stronie internetowej Fastnuf (zobacz referencje). Obrazek przedstawiający znak odlewania duży garb znajduje się na stronie internetowej koło toru (patrz źródła).

• Usunąć jeden z pokrywy zaworów, aby zlokalizować numer odlewania. Odlewania siedmiocyfrowy numer znajduje się centralnie na głowicy, między dwoma zaworami. Obraz odlewania lokalizacji numer znajduje się na stronie internetowej jeden brud (zobacz referencje).

• Odczytać kod numer odlewania. Fastnuf identyfikuje głowice podwójne garb przez ostatnie trzy cyfry siedmiu cyfr odlewania. Starszych głowy duży garb, produkowane w 1968 roku, koniec z numerami 291, 461, 461 X i 462. Szefowie małych garb, produkowane w 1969 i 1970, koniec z numerami 186 i 492. Fastnuf identyfikuje każdy numer dalej, dając charakterystyki silnika.

Jak spać nosząc szyjki macicy (szyjka) Collar

Jak spać nosząc szyjki macicy (szyjka) Collar


Sobie szyjki macicy (karku) kołnierz lub klamra jest trudne. Gdy jest to konieczne, aby utrzymać głowy / szyi w pozycji neutralnej, lekarze zazwyczaj przepisać stosowanie jednej, ale nie zawsze daje pomocne informacje zwrotne na temat sposobu, by zachować komfort noszenia. Oto kilka prostych porad, jak zmaksymalizować komfort i trochę więcej snu, podczas gdy na sobie kołnierz szyjny.

Instrukcje

1 wsparcie pleców - plecy ma dużo presji, gdy ma na sobie obrożę, to odbywa się w czasem niewygodnej pozycji. Użyj piękny krzesło z lędźwiowym (wsparcie dolnej części pleców), lub użyć poduszki do wsparcia pleców. Upewnij się, aby siedzieć prosto, nie garb się, w naturalnej pozycji neutralnej, a dla maksymalnego komfortu.

2 Spróbuj leżąc na boku lub z przodu - Leżąc na plecach kładzie dodatkowy nacisk na mięśnie trzymając się szyi. Jeśli jest to niewygodne, spróbuj inną pozycję - na plecach lub boku. Możesz także spróbować spanie w pozycji pionowej w fotelu (patrz wyżej), jeśli nic nie jest niewygodne. Użyj odpowiedniego wsparcia na głowie i plecach!

3 Upewnij się, że do wspierania głowy! - Korzystanie z kołnierz szyjny szczepy głowę jak również sternocletomastoid w szyi. Użyj poduszkę wspierać głowę w naturalnej pozycji, w jednej linii z szyi i plecach, aby uniknąć kontuzji.

Wskazówki

 • Porozmawiaj z lekarzem lub kręgarza o innych sposobów, by zachować komfort podczas noszenia C-Collar
 • Możesz użyć gorące / zimne okłady, aby pomóc złagodzić ból mięśni
 • Autor w żaden sposób nie podnosi się, czy rzeczywiście zawiera porady lekarza. Przed wykorzystaniem nowych technik, takich jak te powyżej, lub zmiany stylu życia zawsze skonsultować się z lekarzem. Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody poniesione lub propagowane przez radę powyżej.
 • Przed rozpoczęciem lub zmiana planu leczenia zawsze skonsultować się z lekarzem, w tym stosowania bez recepty

Ćwiczenia Popraw garb na karku

Nie wyglądasz jak masz ból w szyi? Jeśli tak, nie jesteś sam. Czasami ból szyi, sztywność i ból pojawiają się jako widoczny garbu z tyłu szyi. Na szczęście, łagodzi obciążenie szyi, która prowadzi do węzła szyi na ogół nie wymaga niczego więcej niż poświęcenie czasu, aby rozciągnąć i rozluźnić.

Zrozumieć ból szyi

Przeciętny ludzka głowa waży od ośmiu do 12 funtów. Jesteśmy przyzwyczajeni do prowadzenia tej masy około, ale wiele osób cierpi z powodu problemów szyi ze względu na dodatkowe obciążenia i stresu. Stałymi problemami szyjka może powodować dodatkowe problemy w organizmie. Jednak niewielki ból szyi i górnej z powrotem, w tym ból i sztywność, pojawienie się garbu karku, to naprawić.

Ustalanie przyczyny

Nadmierne obciążenie szyi i napięcie mięśni może być przypisana do stresu, złej postawy i kwestie ergonomii, lub może być wynikiem urazu.

Bad ergonomia, takie jak przechylanie głowy w niewygodnej kąt podczas pracy na komputerze, może prowadzić do bólu szyi, sztywność karku, bóle głowy, mięśni, ból napiętych ramion i napięcia. Praca w złym oświetleniu może prowadzić do złej postawy, przyczyniając się napięcie mięśni w szyi i ramionach. Przenoszenia naprężeń w szczęce i szyi, spowodowane przez napięcie mięśni szyi i / lub zaciskając szczęki, może prowadzić do ucisku mięśni. Wszystkie te źródła napięcia mięśniowego przyczyniają się do powstawania garb szyi.

Traktowanie problemu

Chociaż stres jest czasem nieuniknione, można wyeliminować lub zmniejszyć zagrożenie związane ze stresem węzłów szyi.

Over-the-counter przeciwbólowe środki mogą złagodzić ból szyi i barku, ale nie traktować niespójność. Zamiast tego proste ćwiczenia rozciąganie może wyeliminować sztywność mięśni, które mogą prowadzić do tworzenia się garb szyi.

Powoli obracając głowę na boki, jest łatwe i skuteczne sposoby, aby zmniejszyć napięcie karku. Innym prostym odcinku jest do odpoczynku brodę na piersi, i przytrzymaj go tam przez trzy lub cztery głębokich oddechów.

Jeśli spędzasz nadmiernego czasu przy biurku lub komputerze, największy sposób, aby uniknąć problemów z szyi jest robienie regularnych przerw. Wstać z krzesła co najmniej co 40 minut i chodzić. Zamknij oczy, aby je zrelaksować. Zrobić kilka rund z głowy odwraca się i rzuca, aby zwolnić ramię napięcie z mięśni szyi. Pamiętaj, że wszystkie ćwiczenia szyi i odcinki powinny być wykonane w gładkich, kontrolowanych ruchów.

Odpowiednie ergonomia może zwiększyć poziom komfortu pracy, usuwając ryzyko odkształcenia szyi, napięcia i wynikające z górki. Regulacja wysokości fotela komputera lub monitora można zmniejszyć napięcie karku i stanowić ogromną różnicę w łagodzeniu problemów mięśni szyi.

Szukam pomocy z zewnątrz

Chyba spowodowane przez wypadek lub obrażenia, garb szyi nie jest to poważny problem medyczny. Jednakże, jeśli regularne rozciąganie i ćwiczenia nie pomagają złagodzić sztywność karku, jeśli pojawia się garb coraz gorzej lub wystąpią poważne ból podczas rozciągania, być może nadszedł czas, aby odwiedzić lekarza lub kręgarza na ocenę.

Jak uniknąć przednią głowicę postawy podczas pracy przy biurku

Jak uniknąć przednią głowicę postawy podczas pracy przy biurku


Twoje mięśnie szyi ciężko pracować, aby utrzymać głowę w pozycji pionowej. Siedzi zgarbiony biurku lub slouched w fotelu męczące dla więzadeł, mięśni i kręgosłupa. Do przodu głowy postawa może powodować bólów głowy, skurcze mięśni i bolesne węzły w górnej części pleców i szyi. Twój kręgosłup jest zaprojektowany, aby utrzymać ciężar z głowy, kiedy twoja głowa spoczywa bezpośrednio na ramionach. Utrzymanie prawidłowej postawy z właściwych narzędzi i dobrych nawyków w pracy.

Instrukcje

1 Usiądź w ergonomiczne krzesło z podparciem lędźwiowym i regulacją ustawienia. Ustawić oparcie wspierać krzywej w dolnej części pleców. Wyregulować wysokość siedziska tak, twoje ramiona są równoległe do podłogi, kiedy piszesz lub typ. Używać podnóżka, jeśli twoje stopy nie opierają płasko na podłodze. Usiądź prosto podczas pracy. Nie garb na podłokietnikach lub chudego masy ciała na łokciach.

2 Pozycja urządzenia komputer stacjonarny dla komfortowego użytkowania. Umieść monitor bezpośrednio przed sobą i około rynkowych z twarzy. Dostosować wysokość monitora, aż jego górna jest na tym samym poziomie, co twoje oczy. Umieść klawiaturę przed sobą i myszy obok dominującej ręki.

3 Korzystanie z komputera przenośnego na biurku. Nie działa na laptopie, kiedy siedzisz na podłodze, na kanapie lub w łóżku. Podnieść swój laptop z stos książek lub innego wsparcia, więc jej górna krawędź znajduje się na wysokości oczu. Podłączyć zewnętrzną mysz i klawiaturę. Dla maksymalnej wygody, podłączyć laptopa do stacji dokującej z monitorem zewnętrznym.

4 Uporządkuj swoje miejsce pracy. Zorganizować narzędzia i materiały na biurku, aby zminimalizować wysiłku i pochylony do przodu. Przechowywać często używane przedmioty, takie jak telefon, długopisy i plików, w niewielkiej odległości na pulpicie. Umieścić mniejsze elementy w górnej szufladzie.

5 Uchwyty na dokumenty. Umieść ją obok monitora komputerowego lub między monitorem i klawiaturą. Upewnij się, że można czytać bez skręcania lub zginania karku głowę. Bezpośrednie światło zadań na dokumentach, dzięki czemu można czytać bez mrużąc oczy i pochylając się do przodu.

6 Dokładne problemy ze wzrokiem. Rozmyte widzenie, aby sił zginać do przodu, aby przeczytać słowa na ekranie monitora. Twój okulista może przepisać okulary przeznaczone do pracy przy komputerze. Aby wyeliminować odblaski, ustaw monitor od górnego oświetlenia, pokrycie jasne okna z zasłonami i roletami lub dołączyć filtr antyodblaskowy.

7 Rób częste przerwy. Przestanie działać na kilka minut co 30 minut. Wykonaj szybkie ćwiczenia w pozycji siedzącej, lub wstać i rozprostować. Rzuć szyi z boku na bok, wzruszają ramionami lub ściśnij łopatki razem w celu złagodzenia napięcia mięśni. Napięte mięśnie mogą wyciągnąć ramiona do przodu i głową w dół.

Wskazówki

 • Silne szyi, pleców i barków mięśnie pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy. Rozważenia ukierunkowanego programu ćwiczeń na zwiększenie siły mięśni.
 • Skonsultować się z lekarzem, jeśli masz przewlekły ból lub rozwijać skurcze mięśni.

Jak Keep Your Chin Od Modelowanie

Jak Keep Your Chin Od Modelowanie


Zwiotczenie skóry wokół podbródka i szyi może piękna twarz wydaje się stary i opadające. Wiele czynników przyczynia się do saggy skóry, takie jak nadmiar masy, genetyki i trudnych warunkach. Problem może szybko wyrastają z dłoni, pozostawiając nieestetyczne waddle skóry pod brodą. Zapobieganie jest najlepszym lekarstwem dla twojej okolicy podbródka. Przeciwdziałanie niektóre siły zewnętrzne, które prowadzą do saggy podbródek będzie to zachować się jędrne i zdrowe przez wiele lat.

Instrukcje

1 Zmień swoją dietę, aby to zdrowe warzywa, produkty pełnoziarniste, chude białko i zdrowe tłuszcze. Jedzenia zdrowej żywności pomaga schudnąć i poprawia swoje zdrowie skóry. Jeść ostrożnie, aby nie jeść więcej kalorii niż spalamy w ciągu dnia.

2 Usiądź w wygodnej pozycji, z wyprostowanym kręgosłupem. Podnieś głowę prosto. Wykonać gest żucia 20 razy, podczas gdy twój szef jest odchylony do góry, aby pomóc napinaj mięśni szyi.

3 Połóż się na łóżku i obracać, aż głowa wisi na krawędzi materaca. Powoli unieś podbródek dopóki nie wprowadzą go w pobliżu twojego obojczyka. Utrzymaj tę pozycję przez 10 sekund i powoli opuść głowę z powrotem na kolejną rep.

4 Trzymaj głowę prosto pomóc rozciągnąć skórę na szyi. Patrząc w dół lub najmu brodą garbić stworzy efekt podwójnego podbródka.

5 Unieś głowę do góry, tak jesteś wpatrując się w sufit. Pocierać ręką z brodą w dół do obojczyka z mieszkania swojej strony. Otarcia skóry zwiększa produkcję kolagenu, który pomaga utrzymać skórę napiętą i młodzieńczy.

6 Rub gardło i podbródek z masłem kakaowym. Jak schudnąć i dźwięk się gardło, masło kakaowe pomoże poprawić elastyczność skóry. Pozwala skórze dostosować i przytulić swoje kości szczęki.