adcov.com

jak zbadac kazeine

Jakie są Kazeina Peptony?

Jakie są Kazeina Peptony?


Peptony kazeiny, lub peptydy, białka są wytwarzane, gdy organizm rozkłada i trawi kazeinę. Kazeina jest białkiem występującym w mleku i przetworach mlecznych. Kazeinowe peptydy wciąż badana w celu określenia ich zdolności do leczenia pewnych chorób i stanów jak i ewentualnie zapobiec pewnych nowotworów. Wiele osób z autyzmem unikać spożywania peptydy kazeiny, ponieważ niektórzy uważają, że powoduje alergię pokarmową, która zwiększa negatywnych objawów związanych z chorobą.

Co to jest kazeina?

Kazeina jest najbardziej znacząca ilość białka w mleku. Istnieją cztery rodzaje białek kazeiny w mleku. Kazeina zapewnia organizmowi wapnia i fosforu oraz aminokwasów. Jest także źródło węglowodanów. Gdy mleko kwaśnieje lub psuje, kazeiny, co ścina. Kazeina służy do produkcji sera, suplementy białkowe, niektóre kleje i niektóre farby.

Jakie są Kazeina Peptony?

Peptony kazeiny, lub peptydy kazeiny, są zasadniczo produkty uboczne białka mleka. Gdy kazeina jest trawiona w organizmie stwarza zwane cząstki białkowe, peptydy kazeiny. Peptydy te są najczęściej spożywane przez jedzenia i picia produktów mlecznych. Jednak peptony kazeiny są czasem podejmowane w suplementów diety, takich jak witaminy pigułki. Peptydy kazeiny są również stosowane w niektórych produktach kosmetycznych.

Co Kazeina Peptydy zrobić w Ciele?

Niektóre peptydy kazeiny są myśli rozszerzają naczynia krwionośne, obniża ciśnienie krwi. Istnieją pewne dowody na to, że peptydy kazeiny są pomocne w leczeniu padaczki, wysoki poziom cholesterolu, stres i zaburzenia jelitowe. Jednakże informacje dotyczące skuteczności tych białek w leczeniu tych chorób jest nieco ograniczona, więc potrzebne są dalsze badania w tej dziedzinie. Generalnie zużywa peptony kazeiny poprzez samą dietą jest bezpieczna dla większości ludzi. Ale potrzeba więcej informacji, aby określić, czy suplementy zawierające peptydy kazeiny są całkowicie bezpieczne. Peptony kazeiny może spowodować negatywne interakcje z innymi lekami, gdy przyjmowany z innymi lekami. Ludzie, którzy mają alergię mleka prawdopodobnie chce uniknąć peptydy kazeiny.

Inne nazwy kazeiny peptydów

Peptydy kazeiny są znane mnóstwo innych nazw, takich jak: C12, kazeinian wapnia, kwaśnego mleka, ekstraktu izoleucylo-prolilo-proliny, ekstrakt z białka mleka, hydrolizowane kazeiny, kazeiny, kazeinian potasu, tripeptydu, hydrolizat laktoalbuminy i niedociśnieniem peptydów.

Jak uniknąć kazeina

Jak uniknąć kazeina


Kazeina jest białkiem mleka, która naturalnie występuje w produktach mlecznych i jako dodatek w wielu innych produktów spożywczych. Osób unika kazeiny z różnych powodów. Jest uczulony wyzwalania wielu ludzi. Weganie unikać kazeiny usunąć wszystkie produkty zwierzęce z ich diety. Niektóre badania medyczne wskazują na związek między objawami autyzmu i kazeiny, powodując wielu rodziców spróbować wolny kazeiny diety dla swoich autystycznych dzieci, zgodnie z Healing progów: Podłączanie Wspólnotę i Nauki Heal autyzm.

Instrukcje

1 Dowiedz się warunki, które wskazują na obecność kazeiny w produkcie spożywczym: mleko, masło, ser, serwatka, kazeina, albumina mleka, lactaglobulin i laktozę.

2 Czytaj etykiety wszystkich pakowanych produktów spożywczych. Etykiety żywności w USA są zobowiązani do zwrócenia uwagi na pospolite alergeny, więc szukać frazy "zawiera mleko" lub "produkty mleczne".

3 W delikatesach, poprosić o czysty nóż lub ostrze przy zakupie krojenia mięsa. Wiele delikatesów używać tych samych ostrzy zarówno sera i mięsa.

4 W restauracji, powiedz kelnera lub kelnerki, że masz alergię pokarmową i nie może mieć żadnych produktów mlecznych. Restauracje często kończy steki z pat masła, lub wrzucić je z warzywami, gdzie jest to niewidoczne przy stole.

5 Grzecznie poinformować znajomych i rodzinę, że nie można jeść kazeinę, gdy posiłki w swoich domach. W razie potrzeby, dostarczyć listę łatwo przygotowanych potraw, które można jeść bez obaw.

Wskazówki:

 • "Non-mleczny" nie oznacza "kazeina darmo." Zawsze należy sprawdzić pełną listę składników na opakowaniu.
 • Osoby z poważnymi alergiami pokarmowymi powinny nosić bransoletkę medycznej ostrzegania w każdym czasie i nosić leki lub adrenalina zastrzelony jako skierowane przez swoich lekarzy.

Jak porównać napoje białka

Jak porównać napoje białka


Napoje białkowe nie są tylko dla kulturystów. Suplementy są szeroko stosowane do sportowców wytrzymałościowych, dietetyków oraz osób chcących przybrać na wadze. Porównując napoje białkowe, istnieją pewne czynniki, które należy uwzględnić w tym diety i ćwiczeń fizycznych potrzeb, źródła białka, smaku i kosztów.

Dieta i ćwiczenia Potrzeby

Aby ograniczyć kalorii do utraty wagi, korzystne jest niskokaloryczny i niskiej napój cukrowego. Do masy lub masę mięśniową, jest potrzebna większa pić kalorii. Diecie mogą spożywać napoje zastępujące posiłki, które zawierają więcej witamin i minerałów do bilansowania ich spożycie.

Źródło białka

Napoje białka pochodzą z różnych źródeł, takich jak serwatka, kazeina, soi lub jajek. Serwatka i kazeina są rodzaje białek mleka. Soja jest wysokiej jakości białko wegetariańskie. Białko jaj w proszku biały jest kompletnym źródłem białka dla osób z nietolerancją laktozy.

Smak

Pić białko powinno być smaczne i nie muszą być zakrztusił się. Istnieje różnorodność smaków na rynku, w tym czekolada, wanilia lub owoców. Świeże lub zamrożone owoce mogą być również dodane w celu polepszenia smaku. Środki słodzące lub syropy mogą być dodawane, jeśli będą one zwiększać stężenie glukozy oraz kaloryczne.

Koszt

Jak witaminowe i mineralne, napoje białkowe mogą być kosztowne. Proszki proteinowe wahają się od 16 do ponad 30 dolarów za 20 do 30 porcji, i proszki zastępujące posiłki mogą kosztować jeszcze więcej. Upewnij się, że dodatek jest z renomowanej firmy, aby zapewnić wysokiej jakości białko, które zaspokoi Twoje potrzeby.

Serwatka Zamienniki

Białko jest niezbędnym składnikiem odżywczym. Każdy musi spożywać białko. Dla osób, które nie lubią jeść żywności, które są bogate w białko, takie jak wołowina, suplementy białka serwatki i proszki są jednym ze sposobów, aby zaspokoić tę potrzebę. Ponadto suplementy serwatki są wspólne dla ludzi do sprawności. Białko serwatki pomaga w budowaniu mięśni. Oprócz białka serwatki, istnieją inne suplementy białkowe spróbować.

Soy Protein

Soja jest formą białka roślinnego. To kompletne białko. Białko sojowe znajduje się w postaci suplementu jako substytut serwatkowego. Niektóre z korzyści wynikających z soi dodatków obejmują, że jest wolna od laktozy zawiera wyjątkowo małą ilość tłuszczu i jest odpowiedni dla wegetarian. Jeśli białko serwatkowe nie zgadzam się z tobą z jakiegokolwiek powodu, należy rozważyć wykorzystanie białka sojowego zamiast.

Kazeina

Kazeina jest kolejnym substytutem serwatki. Jak serwatka, kazeina pochodzi z mleka. Podobnie jak w soi i białka serwatki, uważa się pełne białko. Tak więc, jest korzystne dla wegetarian. Kazeina jest białkiem większa niż białka serwatkowego. Trwa dłużej, absorpcja przez organizm.

Białko jajka

Białka jaja oferuje pełną formę aminokwasów. Białka były pożywieniem w fitness i kulturystyce świata. Spożywanie białka jaja nie ma ujemny wpływ na cholesterol w jedzeniu nie całych jaj. Jednym z powodów zastąpienia białka jaja białko serwatki jest to, że rozpuszcza się łatwiej do cieczy, w tym wodę.

Hemp Protein

Łatwo przyswajalne białko serwatki substytutem konopi. Łatwiej jest strawiony niż serwatka, a nawet białka sojowe, ponieważ zawiera globularne białka, które mają podobną strukturę do krwi. Białko konopie zawiera podstawowe aminokwasy, takie jak lizyna, leucyna i tryptofanu. Proszek białka konopi można na ogół stosować w taki sam sposób, jak wykorzystać proszek białka serwatki.

Jak porównać Serwatka i kazeina

Jak porównać Serwatka i kazeina


Serwatki i kazeiny są dwa różne rodzaje białek, które są wprowadzone do suplementów białkowych. Każdy ma inne cechy, które korzystają ciała na różne sposoby. Czy się pakujesz Hardcore kulturystyki lub chcesz po prostu dodatek, aby utrzymać spożycie białka w ciągu dnia, to jest ważne, aby zrozumieć i porównać różnice serwatki i kazeiny.

Instrukcje

1 Zastanów się potrzeb. Najpierw należy ułożyć w prostych słowach, dlaczego chcesz wziąć jeden z suplementów białkowych. Twoje powody mogą obejmować chcąc uzyskać masę mięśniową dla kulturystów, a trzeba trochę więcej białka, bo jesteś wegetarianinem lub szereg innych powodów. Biorąc pod uwagę własne potrzeby daje podstawę do porównywania dwóch białek.

2 Spójrz na czas wchłaniania. Jednym z najbardziej znaczących różnic pomiędzy kazeiny i serwatki jest czas potrzebny do ciała wchłaniania i metabolizmu każdego białka. Białko serwatkowe jest szybko absorbowany kazeinę, z drugiej strony, jest absorbowane bardzo powoli. Tak więc, jeśli szukasz, aby uzyskać białko pompowanie w twoich żyłach tuż po treningu iść z serwatki. Jeśli chcesz białko, które będą dostępne do ciała na kilka godzin wybrać kazeinę.

3 Porównaj smak. Wiele osób uważa, że ​​białko kazeina ma nieprzyjemny zapach i smak. Serwatki, z drugiej strony, jest bardzo łatwy do smaku sztuczne aromaty, takie jak czekolada, wanilia. Tak, to próbkę każdego z suplementów białkowych, aby zobaczyć, czy ktoś odwołuje się do ciebie więcej niż inne.

4 Rozważmy cenę. Czy masz zamiar być zadławienie się kilkaset gramów białka lub po prostu używając go od niechcenia, aby zwiększyć swoje zdrowie, nadal powinny rozważyć różnicę cen obu rodzajów białek. Proces źródłowy, a wykonany z kazeiny białkiem umożliwia znacznie droższe niż serwatka. Tak więc, należy rozważyć korzyści z białka kazeiny z różnic cen z serwatki, aby podjąć właściwą decyzję.

Jak rozpoznać i określić, kazeina alergików

Gdy układ odpornościowy reaguje na kazeina, białko mleka, a jeśli jest to patogen, to się nazywa alergia kazeina. Kazeina występuje w twarogu mleka i czyni do 4 procent zawartości mleka. Zasadniczo, jeśli masz alergię na kazeinę, masz alergię na mleko. Alergie mleka są często mylone z nietolerancją laktozy. Jeśli jesteś z nietolerancją laktozy lub mleka, nie ma enzymów niezbędnych do rozkładu cukru laktozy w mleku i często mają kłopoty z żołądkiem, jeśli spożywać produkty mleczne. Poniżej przedstawiono kroki, aby zidentyfikować i zdiagnozować alergię kazeiny.

Instrukcje

1 Rozpoznać objawy alergii. Natychmiast po wypiciu mleka lub jeść produkty mleczne, można zauważyć, nudności, podrażnienia skóry lub świszczący oddech. Godzin później, można zauważyć, skurcze brzucha, swędząca wysypka wokół zatorów ustnej lub nosa. Niektórzy ludzie nawet rozwijać luźne stolce, które często zawierają krew.

2 Gdy zauważysz objawy alergii, rozpocząć prowadzenie dziennika żywności. Zacznij pisać wszystko, co spożywamy każdego dnia i żadnych objawów alergii, które pojawiają się. To pomoże Ci śledzić, co jesz, jak się czujesz i jak długo to trwa do wystąpienia jakichkolwiek objawów. Po sprawdzeniu dziennika żywności, można określić, czy objawy są pochodzące z produktów mlecznych lub z innego sprawcy w diecie.

3 Usuń produkty mleczne z diety przez tydzień. Jeśli nie ma żadnych objawów alergii w tym czasie, to wyraźnie wskazuje, że może masz alergię kazeiny.

4 wizyty u lekarza. Po wyjaśnić swoje obawy i ich uzasadnienie, on da ci dokładną badanie lekarskie, aby upewnić się, że nie jest to jakiś inny stan zdrowia powoduje objawy alergii. Jeśli czuje, że jest to konieczne, lekarz przeprowadzi testy do diagnostyki alergii alergii kazeiny. Może on pobrać krew do badania przeciwciał do kazeiny w strumieniu krwi. Badania krwi nie są ostateczne narzędzia diagnostyczne dla alergii kazeiny, więc nawet jeśli badanie krwi nie wykazuje przeciwciał kazeiny, to lekarz może nadal testować Cię. Testy skórne, gdzie małe, oczyszczona ilość kazeiny alergenu wstrzykuje lub stojące w skórę, aby zobaczyć, czy będzie rozwijać reakcje alergiczne.

Jaki rodzaj białka jest kazeina?

Zużycie białko jest ważne dla wzrostu mięśni i naprawy mięśni. Istnieje kilka rodzajów suplementów białkowych dostępnych obecnie na rynku - takie jak serwatki, soi i kazeiny - które pomogą zapewnić Ci wystarczająco dużo białka w codziennej diecie.

Identyfikacja

Kazeiny odpowiada za około 80 procent białka z mleka krowiego. Zawiera ono ważne aminokwasów i jest znany jako białko powolnego trawienia. Jest tak, ponieważ po kazeiny jest zużywana, tworzy substancję podobną do żelu w żołądku. To skutkuje szczytowymi aminokwasów w krwiobiegu pomiędzy trzecim i czwartym godzin po zużyciu białka kazeiny. Jednak uwalnianie aminokwasów będzie trwał maksymalnie siedem godzin po konsumpcji.

Vs kazeiny Serwatka

Inny dodatek białka jest białko serwatki. Jest szybciej działającego białka, które zwykle szybko przedostaje się do krwiobiegu. Optymalny poziom białka serwatki zwykle szczyt w krwiobiegu w ciągu 40 minut od spożycia i są wykończone w około godzinę. Kulturystów i sportowców zazwyczaj uzupełniać z białka serwatki rano i zaraz po treningu. Kazeiny zazwyczaj stosowany jest tuż przed snem, aby zachować beztłuszczową tkankę mięśniową przez noc.

Suplementy

Jeśli szukasz na zakup uzupełnienie białka, istnieje wiele różnych rodzajów do wyboru. Najbardziej popularne rodzaje białka są o przedłużonym uwalnianiu mieszanek zawierających białko serwatkowe, jak również białka kazeiny; to ekonomiczny wybór, bo można kupić tylko jeden dodatek białka. Mieszanki te są uważane za lepszy smak niż zwykły proszek kazeiny, który może mieć smaku kredowy. Mieszanki zazwyczaj łatwo mieszać z wodą lub mlekiem.

Pokarmów zawierających białko kazeiny

Można również uzyskać białko kazeiny ze źródeł żywności. Twaróg zawiera wysoki poziom białka kazeiny - około 13 gramów na pół kubka. Mleko zawiera około 9 g białka na kubek. Ser jest dobrym źródłem białka kazeiny; plasterek sera amerykańskiego zawiera 3 g białka.

Ramy czasowe

Ponieważ białko to białko kazeiny powolnego trawienia, to najlepszy wybór białka do spożycia nocy. Spożywanie białka kazeiny przed snem pomoże Ci utrzymać mięśnie pracują tak ciężko w trakcie ćwiczeń. Organizm potrzebuje białka i amino kwasy podczas snu w celu poprawnego odzyskania od ćwiczeń.

Jak schudnąć z diety owoców Flush

Jak schudnąć z diety owoców Flush


Ta trzydniowa dieta utrata masy ciała utrzymuje się nawet do dziewięciu lub 10 funtów, pracując przez odtruwa organizm. Jay Robb, dietetyk kliniczny, prezes Jay Robb Enterprises Inc i założyciel Owoce Flush Dieta mówi, "jedzenie specyficzne naturalne pokarmy mogą dosłownie zmyć nadmiar kilogramów i toksyczne zanieczyszczenia w zaledwie trzy dni." Białko trzęsie, świeże owoce i kolacja chudego białka i sałatką stanowią podstawę wypłukując toksyny, które wynikają z niewłaściwego odżywiania.

Instrukcje

1 białko pić trzęsie co dwie godziny, dopóki nie spożywane w sumie pięć wstrząsów pierwszego dnia. Dwie godziny później, łączą 05:57 filiżanek surówka, 05:57 uncji chudego kurczaka i 1 łyżka. oliwy z oliwek na kolację. Na dwa i trzy dni, zjeść porcję owoców, takich jak 2 szklanki kantalupa lub truskawek, 1 średni banan, 2 średnie jabłka lub 1 mango, co dwie godziny, dopóki nie spożywane pięć porcji. Dwie godziny po ostatniej porcji owoców, jeść sałatki od trzech do sześciu filiżanek surówka, ½ awokado lub 1 łyżka. oliwy z oliwek i białka wstrząsnąć.

2 Unikaj nabiał, kawa, herbata, kofeina, alkohol, napoje gazowane, jak dieta i regularne, większość tłuszcze, skrobie, gotowane warzywa i soki. Wszystkie słodycze są zakazane. Napój białka nie powinny zawierać dowolny z następujących: cukier, sacharozę, sukralozę, sztuczne aromaty i / lub kolorów, acesulfam potasu, acesulfam K, aspartme, kazeina casseinate wapnia, kazeinian sodu i fruktozy.

3 Weź udział w lekkim chodzenia tylko na 20 minut. Według strony internetowej Jay Robb, w tych, którzy angażują się w ćwiczenia straci mniej na wadze niż te, które tego nie robią. Po zakończeniu tych trzech dni, możesz pomóc zbić wagę, angażując się w codziennych ćwiczeń aerobowych.

Wskazówki

 • Mieć na uwadze następujące w ciągu trzech dni - może to pomoże Ci wiedzieć, co dzieje się z ciała: Jedzenie owoców lub picia białka wstrząsnąć co dwie godziny, stabilizuje poziom cukru we krwi, co minimalizuje prawdopodobieństwo słodkich lub tłustych pragnienia. Spożywania około 900 do 1000 kcal dziennie, przy 100 do 125 g białka, w pierwszym dniu, spada do około 50 gramów na dwa do trzech dni. Robb twierdzi, że jest dodanie chudego białka i zdrowych tłuszczów, które wyróżnia tę dietę z jakiegokolwiek innego detoksykujący diety. Białko zawarte pomaga zachować masę mięśniową, w przeciwieństwie do innych szybkich diet odchudzających. Robb nie przyznać, że o połowę utrata wagi będzie z wody, ale podkreślono, że szybka utrata wagi jest doskonałą bazą wypadową dla każdego, kto zamierza rozpocząć program odchudzania długoterminowej.
 • Kalorie cięcia może wyciąć niezbędne składniki odżywcze też tak zrobić dobre multiwitaminy i minerały.
 • Przed rozpoczęciem każdego nowego reżimu diety skonsultować się opieka zdrowotna.

Jak porównać Dieta Shakes

Jak porównać Dieta Shakes


Trzęsie diety są napoje, które oferują dogodne białka, węglowodanów i tłuszczu. WebMD nazywa dieta kręci "najbardziej sprawdzonych suplementów odchudzania", jak badania sugerują, że pomóc w utracie wagi. Wiele zastąpienie posiłku, albo mogą być wykorzystywane jako przekąskę. Porównując diety trzęsie, konsumenci muszą stanowić własne potrzeby żywieniowe i preferencje smakowe.

Zawartość białka

Dla utraty tłuszczu, dieta trzęsie się wybrać co najmniej 50 procent kalorii pochodzących z białka, zgodnie z Jose Antonio, dyrektor generalny i współzałożyciel Międzynarodowego Towarzystwa Sports Nutrition. Slim-Fast sprzedawanego do utraty wagi, stanowi większość kalorii z białek, z resztą z węglowodanów i małej ilości tłuszczu.

Kulturystów i sportowców powinien wybrać białko trzęsie, maksymalnie do 60 procent kalorii pochodzi z białka. Normalny dorośli chcą utrzymać swoją wagę powinna dążyć trzęsie się więcej tłuszczu niż koktajli odchudzających, a więcej węglowodanów niż białka trzęsie - co oznacza mniej białka.

Źródło białka

Białko w diecie wstrząsa pochodzi z różnych źródeł. Serwatka, soja, jaja, mleko i kazeina są wszystkie popularne składniki. Różne źródła są absorbowane przez organizm w różny sposób i są metabolizowane w różny sposób. Białka serwatki wchłania się szybko, ale spala się szybciej niż kazeina, białka. Białko sojowe jest wegańskie wybór, i zawiera estrogenu, który może pomóc w regulacji poziomu hormonów kobiecych dostarczając aminokwasów.

Wygoda

Trzęsie diety są oferowane w puszkach lub w postaci proszku. Podczas gdy puszki są łatwe w użyciu - wystarczy otworzyć i wypić, niektórzy konsumenci skarżą się na metalicznym posmakiem. Dieta trzęsie się w blenderze lub shakerze uzyskać wyższe noty za smak, ale wymaga czasu i sprzętu do wykonania.

Skonsultować się z lekarzem

Przed rozpoczęciem programu diety lub drastycznie zmieniając dietę, skonsultuj się z lekarzem. Lekarz lub dietetyk może pomóc określić swoje kalorii, białka, węglowodanów i potrzeb, dzięki czemu można wybrać odpowiednią dietę drganiom dla organizmu.

Jak wziąć SYNTHA-6

Syntha-6 sproszkowany dodatek produkowany przez firmę BSN. Jest to preparat, który składa się z trzech różnych białek, które trawią w ciągu długiego okresu czasu w celu promowania maksymalnej syntezy białka i wykorzystanie. Źródła białka zawarte w tym postanowieniu są serwatka, kazeina, albumina jaja, białko mleka i kazeinian wapnia. Syntha-6 przeznaczony jest dla osób, którzy chcą maksymalizować swoje zyski mięśni i zarządzać ich wagi.

Instrukcje

1 Kup kubek shaker. Jest to przydatne narzędzie, które służy do mieszania koktajli i suplementów. Są łatwe do zabrania ze sobą na drogę, do pracy i do siłowni. Gdy dojdziesz do tego szejkera, upewnij się, że pokrywa zamyka się szczelnie i nie wycieka. Pochodzą one zarówno z pokrywą zatrzaskową lub przykręcany.

2 Zrób drgania. Aby wstrząsnąć, umieść dwie miarki SYNTHA-6 w shaker kubek i dodać 8 do 10 uncji zimnej wody. Możesz także użyć mleka, jeśli chcesz zwiększyć kalorii. Zamknij pokrywę, energicznie wstrząsnąć i wypić.

3 Weź to pierwszą rzeczą, w godzinach porannych. Zaleca się, aby wziąć Syntha-6 dwa do czterech razy dziennie w połączeniu z regularnych posiłków. Można włączyć to do wielokrotnego wyżywienie biorąc to pierwszą rzeczą, w godzinach porannych, a następnie na przemian to z regularnych posiłków w ciągu dnia.

4 Zrób to zaraz po treningu. Jak tylko skończysz podnoszenie ciężarów, twoje mięśnie są jak gąbka i są spragnieni składników odżywczych. Jest to idealny czas, aby zrobić porcję Syntha-6. Przynieś shaker kubek na siłownię, mieszać partii i spożywać go zaraz po treningu.

5 Jeśli nie lubisz pić koktajle i raczej grubsza konsystencja, można zrobić kolejne podejście do korzystania Syntha-6. Umieść dwie miarki do miski i dodaj 3 do 4 uncji wody lub mleka. Teraz wymieszać łyżką, aż do uzyskania konsystencji budyniu-jak. Można również użyć jogurtu i dodać nasiona lub owoce.

Wskazówki

 • Porozmawiać z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek suplementów.

Jak unikać produktów zawierających białka serwatki kreatyny

Podczas kreatyny może pomóc zwiększyć masę mięśni sportowca lub pomóc w leczeniu osób z przewlekłą niewydolnością serca, skutki uboczne w zakresie od utraty apetytu do uszkodzenia nerek. Ponieważ białka serwatki i kreatyny często iść ręka w rękę jako suplementy dla sportowców, którzy chcą czerpać korzyści z białka serwatki bez skutków ubocznych kreatyny może być sfrustrowany, aby znaleźć tak wiele produktów, które zawierają białko serwatki kreatynę. Jednak przy małym wyszukiwania, może być łatwo uniknąć produktów zawierających białko serwatkowe kreatyny.

Instrukcje

1 Czytaj etykiety. Unikać produktów z napisem "kreatyny" w wykazie składników. Również zwrócić uwagę na aliasów kreatyny takie jak beta-GPa, kreatyniny, Creavescent, cyclocreatine guanidyny-metylowego kwasu octowego, kwasu methlyguanidine-octowy, N, N-amidinosarcosine (aminoiminometylo) -N metyloglicyna, Neoton i PhosphagenTM.

2 Przejdź do sklepu ze zdrową żywnością. Niektóre sklepy ze zdrową żywnością sprzedać czystego białka serwatki w proszku, ponieważ niektórzy ludzie używają go do celów kulinarnych. Proszek można przekształcić w kapsułkach lub w mieszaninie z owocami do koktajlu.

3 Odwiedź wylot odżywczą. Sklepy mogą sprzedawać dużo kreatyny, ale zwykle mają produkty białkowe serwatki bez kreatyny. Pracownicy działu sprzedaży powinien być w stanie pomóc znaleźć produkt, który chcesz.

4 Zakup produktów białek serwatkowych na forum. Sprawdź składniki lub skontaktować się z przedstawicielem handlowym w celu zapewnienia, kreatyna nie jest w produkcie.

5 Rozważmy produktów specjalistycznych, białko z serwatki, takie jak dodatki dla pacjentów z HIV i produktach przeznaczonych dla osób z cukrzycą. Niektóre z tych produktów wymaga recepty od lekarza.

Wskazówki

 • Nie należy się martwić, by słowa takie jak kazeina, hydrolizowane i leucynę, które często pojawiają się na produktach zawierających białko serwatkowe. Kazeina jest składnikiem białka serwatki mleka pochodzi, hydrolizuje się proces, w którym białko serwatki poddaje się ekstrakcji i leucyny jest typ aminokwasu.

Jakie są dobre Napoje białkowe?

Jakie są dobre Napoje białkowe?


Napoje białkowe, zwykle znajdują się w formie koktajlu lub drgania, są preferowane przez kulturystów, dietetyków, i ludzi, którzy są po prostu świadome zdrowia. Istnieje wiele rodzajów proszków białkowych i wstępnie sformułowane napojów na rynku. Aby znaleźć napój białkowy, który będzie dla Ciebie najlepszy, musisz najpierw wybrać, jakiego rodzaju uzupełnienie białka najlepiej spełnia Twoje potrzeby, a następnie zdecydować, najsmaczniejsze drogę do popicia.

Mieszanki białek serwatki

Mieszanki białek serwatki są podstawowe uzupełnienie białka. Produkty te zazwyczaj występujące w postaci proszku, które można komponować do wytrząsania zawierać białko pochodzące z produktów mlecznych, często białka pochodzące z soi wrzucony. Białka są następnie uzupełnione poprzez różnych witamin i aminokwasów. Ponieważ istnieje wiele białek zawartych w tym samym proszku, twoje ciało będzie strawić je w różnych okresach czasu.

Inne częste Suplementy

Niektórzy ludzie wybierają indywidualne formy suplementów białkowych, a nie będzie dla mieszanego proszku. Izolat białka serwatki jest szybko trawione białka, które najlepiej nadaje się do napojów regeneracji po treningowej. Odwrotnie, kazeinę, która pochodzi również z mleczarni, trawi się bardzo powoli i jest stosowany głównie jako zamiennik posiłku podczas szybko. Koncentrat białka serwatki i izolatu białka sojowego są inne powszechnie stosowane do wszystkich celów proszki proteinowe.

Domowe Shakes i Smoothies

Po zamówione swoje białka w proszku, łatwo jest tworzyć własne koktajle i koktajle w domu. Istnieje wiele przepisów kulinarnych dostępnych, ale w zasadzie tylko dodać białka w proszku do odtłuszczonego mleka, wody lub soku i rzucać w niektórych owoców lub innych smakołyków i zmiksować całość w edytorze blendera lub żywności. Niektóre przepisy wymagają płatków owsianych lub innych zbóż, całe banany i inne osłodzić rzeczy z czekolady lub masła orzechowego. Eksperymentowania z miksera i zrobić napoje do własnych smak.

Gotowych białko trzęsie

Możesz też kupić gotowych białko trzęsie w większości żywności zdrowia lub kulturystycznych sklepach. Są to na ogół dostępne albo w postaci proszku, który wymaga wody, albo jako produkt butelkach. Produkty te nie są na ogół tak opłacalne, naturalne, smaczne jak domowe lub napojów białkowych, ale robią to wygodny sposób na spakowanie w białku.

Jak wybrać laktozy Zamienniki Mięso i przetwory mięsne

Jeśli jesteś z nietolerancją laktozy, wiesz jak nabiał i jego pochodne nie zgadzam się z tobą. Jeśli gotujesz dla kogoś, kto jest z nietolerancją laktozy, rozumiem, że unikanie nabiału nie tylko preferencja smaku; Twój gość nie ma laktazy ona musi go strawić. Przygotowanie bezmleczny posiłek lub jedzenia całkowicie wolne od diety nabiał wymaga więcej uwagi, niż może się wydawać. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wybrać laktozy mięs i substytutów mięsa.

Instrukcje

1 Pamiętaj, że to, co można dodać do mięsa, mięsa sama nie może mieć laktozy. Jeśli jest panierki, na przykład, lub mięso ciasto zanurzone lub marynowana przed jej obróbce cieplnej, nie może być wolna od laktozy. Nie kupuj przygotowane kotlety lub marynowane mięso. Nie możesz być pewien, że nie ma w nich laktozy lub że zostały one sporządzone na tyle z dala od produktów mlecznych. Jeśli możesz, kup koszerne mięso. Jeśli mięso koszerne, nie może być przy każdym mleka lub jej pochodnych lub cięcia nożem, które są wykorzystywane w przypadku innych produktów mleczarskich.

2 Unikaj wędlin, takich jak hot dogi i wędlin, ponieważ mogą one mieć laktozy, a więc może konserwy mięsne. Jeśli kupujesz wędliny, na przykład, poprosić pracownika delikatesy, jeśli mięso ma żadnych dodatkowych składników. W przeciwnym razie, należy uważnie przeczytać etykiety dowolnych składników, których używasz. Jeśli chcesz zrobić pieczeń, upewnij się, że chleb można użyć do panierki jest laktozy. Nie wszystkie chleby. Jeśli używasz marynaty, upewnij się, że wszystkie składniki są laktozy. Uwzględniają nie tylko słowa, takie jak "mleko" lub "laktoza", lecz także "kazeina, kazeinian wapnia" "" i "", stearynian wapnia, z których wszystkie są wykonane z mleka.

3 Ciesz substytutów mięsa jak seitan, tofu i tempeh bez obaw. Wszystkie są laktozy. Jak się ich znaczenie, jednak. Unikaj sosów śmietaną, lub zrobić je z mleka sojowego. Istnieje również wiele predefiniowanych sosy i marynaty bez nabiału. Do listy niektórych, patrz Zasoby poniżej.

Wskazówki

 • Bądź kreatywny! Jeśli gotowanie dla gości z nietolerancją laktozy, spróbuj swoje zwykłe recepty z substytutów sojowych tak, że są one wolne od mlecznych.

Jak wymienić środki trwałe brutto Classroom Zanieczyszczenia

Jak wymienić środki trwałe brutto Classroom Zanieczyszczenia


Bezglutenowe, wolne od kazeiny, lub środki trwałe brutto, atmosfera eliminuje dwa alergeny powszechne dzieciństwa i pomaga uniknąć negatywnych reakcji w klasie. Materiały rzemieślnicze, przekąski i specjalne smakołyki mogą mieć albo składnika zawarte, ale czasem są ukrywane pod inną nazwą. Czytać etykiety, aby znaleźć glutenu i kazeiny, w jakiejkolwiek formie, wyrzucić zanieczyszczenia i zastąpić je alternatywnych środków trwałych brutto.

Instrukcje

1 Czytaj etykiety znaleźć zanieczyszczenia, środki trwałe brutto. Każdy produkt wykonany z pszenicy lub mąki zawiera glutenu, ale czasami może nie być tak oczywiste. Szukać "nazw kodowych" dla glutenu takie jak skrobia, skrobia modyfikowana, białka hydrolizowane roślinnych lub roślin - również jako HVP / HPP - teksturowane białko roślinne lub TVP, spoiwa, wypełniaczy, substancji pomocniczych i słodu jęczmiennego. Jeśli chodzi o kazeinę, cokolwiek ze słowem "mleko", jak mleko w proszku, substancje stałe, skondensowane i mleko zagęszczone, należy wyrzucić z. Kazeina może być również wymienione jako kazeinian, kazeinian sodu, caseinogen i hydrolizowanego białka roślinnego lub HVP.

2 Wymień regularne klasie przekąski z przekąskami, które są bezpieczne dla diety środki trwałe brutto. Ponieważ zanieczyszczenia są najczęściej dodawane podczas przetwarzania, szuka świeżych, nieprzetworzonych produktów spożywczych oferuje najlepsze szanse, że nie wystąpi reakcja alergiczna. Świeże i suszone owoce jak jabłka i winogrona, wszystko skór naturalnych owocowych, popcorn i małych pudełek rodzynki mogą zastąpić tradycyjne smakołyki. Spróbuj sorbet lub lody kokosowe zastąpić regularne lody, lub zaopatrzyć się w środków trwałych brutto, snack barów. Zastąpić słodkie traktuje z lizaków bezglutenowe, a niektóre sklepy nosić ciasteczka na bazie ryżu bezglutenowe.

3 Wymień materiały rzemieślnicze, które zawierają gluten. Materiały do ​​modelowania na bazie mąki, klej, mleczka i mydła często zawierają glutenu. Dyskusja o leczenia Autyzmu fundacji sugeruje pewne zmiany, try mydła i płyny, które nie były sztucznie barwione lub certyfikowanych bezglutenowe; wymienić na bazie mąki z kit modelowania związków; Farby do malowania palcami i uniknąć mąki pszennej, które zawierają jako składnik. Nie pozwalaj dzieciom przynieść skażonych materiałów rzemieślniczych.

4 Zaproponuj podstawienia do rodziców na urodziny i uroczystości domowe smakołyki. Fudge można kazeiny i glutenu darmo poprzez zastąpienie kazeiny substytutów masła z wolna, dostępne w sklepach ze zdrową żywnością, a mleka z mleka sojowego. Za pomocą gumy ksantanowej w celu zastąpienia glutenu. Wszelkie nie-mleczne mleczka działać jako stand-in dla swoich mlecznych odpowiedników. Przechowywać jedzenie przyniesione z domu przechowywane oddzielnie wewnątrz plecaków lub całkowicie w innym pokoju, aby chronić tych, którzy cierpią z powodu wrażliwości.

Spożywczych, które Kazeina w nich

Spożywczych, które Kazeina w nich


Kazeina, znany również jako micelarnej kazeiny lub kazeiny, jest formą białka w produktach mlecznych. Wielu kulturystów, sportowców i entuzjastów fitness użyć kazeinę, białko powolne trawienie, w formie dodatku, aby wykorzystać jego pełny profil aminokwasów (zawiera wszystkie niezbędne i nie niezbędne aminokwasy) i wysoka zawartość glutaminy. Jednakże, uważa się, że kazeinę mają negatywny wpływ na zdrowie, na przykład zwiększonego ryzyka raka. Kazeina jest powszechne alergeny, w wyniku szeregu efektów ubocznych po spożyciu.

Mleko

Mleko jest podstawowym źródłem kazeiny, z 80 procent białka kazeiny oraz 20 procent serwatki. Jeśli na laktozę, zdecydować się na inne źródła kazeiny, jak mleko ma wysoką zawartość laktozy.

Jogurty i kremy

Jogurty i kremy są przede wszystkim z mleka i dlatego zawiera kazeiny.

Ser

Ser ma wyższe stężenie kazeiny. Podczas procesu produkcji serów, wiele z serwatki i laktozy odrzucono pozostawiając większe stężenie kazeiny w skrzepu. Twaróg jest także dużo kazeiny, ale zawiera więcej laktozy niż serwatkę i bardziej dojrzałych serów. Twaróg jest lepszym rozwiązaniem dla świadomych wagi, ponieważ zawiera mniej kalorii i mniej tłuszczu.

Kazeina w proszku

Kazeina jest ekstrahowany z mleka, przez proces zwany odsączenie, i jest dostępna w postaci proszku. Białko serwatki jest tradycyjnie uprzywilejowanych wśród kulturystów i entuzjastów fitness, ponieważ ma większą wartość biologiczną - co oznacza więcej zawartości białka mogą być wykorzystane przez organizm. Kazeina jednak zapewnia wolniejsze uwalnianie źródło białka i jako taki jest często spożywana przed snem, aby ułatwić odzyskiwanie i zapobiega rozpadowi mięśni.

Jak regulować Drożdże Vs. Bakterie Produkty dla autyzmu

Autyzm jest zaburzeniem rozwojowym, które dotyka szacunkowo 05:57 dzieci z każdego 1000 w USA Zwykle prezentuje przed ukończeniem 3. Chociaż nie ma lekarstwa na to, wiele opcji, wczesne leczenie może złagodzić objawy. Wraz z opowiadając szereg zabiegów, Mayo Clinic sugerują, że specjalna dieta może być korzystna. Według dr James B. Adams, dyrektor Programu Badawczego autyzmu / Aspergera, Arizona State University, regulacji drożdży i bakterii produkty mogą mieć istotny wpływ na objawy autyzmu.

Instrukcje

Jak regulować drożdżach i bakteriach Produkty dla autyzmu

1 Zacznij od tworzenia prostych ulepszeń do diety swojej rodziny. "Ludzie potrzebują pewnych niezbędnych składników odżywczych dla ich ciała, aby funkcjonować, w tym witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych i aminokwasów (z białka)," Adams pisze. Niezależnie od tego czy zmiana diety na własną rękę lub na autyzm dziecka, utrzymywać dietę pełen białka, owoców i warzyw dla rozwoju mózgu i funkcji.

2 Kup zdrowej, ekologicznej żywności i pozbyć domu fast foodów. Według Adamsa, żywności śmieci, takie jak ciastka, chipsy i słodkie smakołyki są puste kalorie, które mogą wystąpić z autyzmem gorzej w dłuższej perspektywie. Przez jedzenie żywności ekologicznej, ty i twoja rodzina uniknąć przyjmowaniem pestycydy i inne bakterie, które mogą powodować problemy w układzie pokarmowym.

3 Miej dieta dziennik autyzmem pomóc określić, które produkty spożywcze, aby objawy gorzej. "Wiele dzieci z autyzmem mają alergie pokarmowe ze względu na nieprawidłowości w ich pokarmowego i / lub układem odpornościowym," Adams pisze. Alergiczne reakcje zaostrzyć autyzm. Po połączeniu objawów do szczególnych środków spożywczych, można wyeliminować te pokarmy z diety osoby z autyzmem. Unikanie tych bakterii i alergenów może ogromnie poprawić uwagi i zachowania.

4 Ograniczenie lub wyeliminowanie produktów drożdżowych. Zgodnie z Mayo Clinic, eliminując drożdży, glutenu i kazeiny są wszystkie regularne dietetyczna w alternatywne metody leczenia autyzmu. Osoby z autyzmem często alergię na drożdżowego, glutenu i kazeiny, i przestają jeść te składniki żywnościowe mogą poprawić pewne objawy związane z zaburzeniem Adams mówi. (Gluten występuje w wielu ziaren i kazeina jest w produktach mlecznych. Produkty certyfikowane jako wolne od drożdży, pszenicy, owsa i mleka można znaleźć na rynkach ekologicznych.) Nadal utrzymywać dziennik autyzm dieta dla trzech do sześciu miesięcy, aby zobaczyć, czy symptomy poprawy.

5 Zobacz się z lekarzem i dietetykiem na fachową pomoc z własnej lub autyzmu diecie dziecka. Regulacji drożdży i bakterii produktów może być trudnym zadaniem. Dietetyk może pomóc zaplanować posiłki, które zapewnią rodzina otrzymuje właściwego odżywiania, eliminując niektórych pokarmów.

Wskazówki

 • Suplementy witaminowe i mineralne, wraz z dietą, która zapewnia wystarczającą ilość niezbędnych kwasów tłuszczowych, może także poprawić funkcjonowanie mózgu u osób z autyzmem. Należy utrzymać wysoki diety w kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, a także owoców i warzyw.
 • Wyeliminowanie żywności z własnego lub z diety dziecka, przy jednoczesnym zapewnieniu, że twoja rodzina jest coraz prawidłowe odżywianie może być trudne. Należy skonsultować się z lekarzem przed zmianą diety.

Jak kontrolować autyzm z dietą

Autyzm jest chorobą, która dotyka prawie 1 na 1000 urodzeń w całym kraju i zaburzenie neurologiczne, które mogą być traktowane przez behawioralnej, terapii medycznej i mowy według Marissa Lippert, wykwalifikowanego dietetyka. Osób autystycznych może cierpieć z powodu kilku objawów, w zależności od stopnia ich stanu. Ostatnio doszło do połączenia pomiędzy dietą i autyzmem.

Instrukcje

1 skonsultować się z lekarzem. Przed dokonaniem jakichkolwiek zmian w diecie pierwszy wysypka zasięgnąć porady lekarza. Niektóre opcje diety może trwać do sześciu miesięcy, aby pokazać żadnego efektu, podczas gdy inni mogą zacząć pomagać natychmiast. Najlepiej jest wiedzieć takie rzeczy, aby stworzyć realistyczne oczekiwania.

2 Rozpocznij zastępując żywności stopniowo. Nagła zmiana diety może spowodować rozstrój żołądka i choroby. Taka radykalna zmiana mogłaby naruszyć autystyczne osoby emocjonalnie, jak również.

3 Wymień gluten pokarmy oparte. Działają one jako alergeny w wielu osób z autyzmem. Mogą nawet działać jako toksyny zakłócania ich ośrodkowy układ nerwowy. Unikaj żywności, z pszenicy, jęczmienia, żyta, owsa i orkiszu. Przetworzone produkty spożywcze i barwniki spożywcze mogą zawierać gluten; więc czytaj uważnie etykiety.

4 Wymień pokarmy na bazie kazeiny. To są twoje produkty spożywcze na bazie mleka, więc większość produktów mlecznych będą musiały być zastąpione alternatywnymi. Należy pamiętać, że niektóre produkty na bazie soi może nadal zawierać kazeiny więc sprawdzić etykiety. Kazeina może wpływać na system nerwowy osoby z autyzmem, a także funkcje neurologiczne i behawioralne.

5 Utrzymanie diety przez co najmniej sześć miesięcy. To pozwala na powolne podstawienia pokarmów, czas dla wszystkich gluten pozostawienie systemu. Na szczęście kazeina opuszcza ciało w znacznie szybszym tempie.

Wskazówki:

 • Aby wymienić glutenu i kazeiny kij do świeżej żywności. Owoce, warzywa, chude mięso, drób, jaja i ryby. Żywności, takich jak ziemniaki i kukurydza są odpowiednie opcje, jak również. Do pieczywa poszukaj glutenu darmo na etykiecie lub wykorzystanie bezglutenowe kwiatów podczas pieczenia. Należą do ziemniaków, ryżu, migdałów i ciecierzycy.
 • Korzystać z zasobów internetowych do badania innych glutenu i kazeiny bezpłatne opcje. Jeśli masz dziecko autystyczne, a następnie uzyskać całą rodzinę zaangażowany w jedzenie glutenu i kazeiny bezpłatne żywności. Ma korzyści zdrowotne dla wszystkich.

Jak leczyć autyzm

Jak leczyć autyzm


Nie ma lekarstwa na autyzm, niepełnosprawność bio-neurologiczny, który uniemożliwia osobom z interakcji z ich bezpośrednim otoczeniem i komunikowania się z tych wokół nich. Stosując się szeroką gamę dostępnych metod leczenia, od modyfikacji zachowań do poradnictwa żywieniowego, skutki autyzmu mogą być zmniejszone, a osoby z autyzmem mogą stać się wysoce wydajne w sytuacjach społecznych.

Instrukcje

Uczta Autyzm

1 Stosowanie terapii zajęciowej uczyć osoby z autyzmem do wykonywania codziennych procedur, takich jak ubieranie i uprawiania higieny.

2 Zatrudnimy fizykoterapii w leczeniu autyzmu. Fizjoterapia obejmuje schematy ćwiczeń, które uczą się autystyczne osoby do kontrolowania swoich ruchów ciała lepiej.

3 Stosowanie technik modyfikacji zachowań, aby pomóc wyeliminować agresywne, powtarzające się lub niepożądane zachowanie w autystycznego osoby. Większość z tych technik są oparte na pozytywnym wzmocnieniu, który nagradza pacjenta do właściwego zachowania, a nie wzmocnieniem negatywnym, które je karze. Modyfikacja zachowań zwykle wiąże wysoce ustrukturyzowanych działań monitorowane przez terapeutę zachowań w środowisku jeden-na-jeden.

4 Spróbuj terapię integracji sensorycznej, co naraża osobę z autyzmem do różnych bodźców zmysłowych, a pomaga mu w odpowiedni sposób reagować na każdego z nich.

5 Wdrożenie terapii zabaw w kontaktach z dzieckiem autystycznym, która zachęca, żeby używać jej wyobraźnię poprzez odgrywanie ról i opowiadania historii. To pomoże jej poprawy interakcji społecznych z rówieśnikami.

6 Wykorzystanie terapii komunikacji, która uczy autystycznego pacjenta do bardziej efektywnego używania języka w przekazywaniu myśli i potrzeby innych. Terapia mowy może być ważnym elementem w tym podejściu.

7 Rozważmy program, który używa systemów komunikacji wymiany zdjęcie (PECS), który uczy autystycznego dziecka jak używać wizualnych wskaźników w celu komunikowania się z innymi, od tych, którzy są z autyzmem są zwykle zorientowane wizualnie.

8 Zmień dietę na osoby z autyzmem, aby wyeliminować produkty zawierające gluten, pszenicę, owies i kazeina (białko występujące w produktach mlecznych). Te produkty mogą nie być wystarczające, pochłaniane przez dzieci z autyzmem, które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie mózgu. Dodatkowe witaminy są zwykle zalecane w połączeniu z tego rodzaju diety.

9 Używaj leki na receptę, które mogą kontrolować autystyczne zachowania, takie jak leki przeciwdepresyjne (co może zmniejszyć powtarzalnych zachowań), anty-psychotyczne leki (które mogą zmniejszyć agresywny i niepożądanych zachowań) i używki (które poprawiają koncentrację i uwagę).

10 Dowiedz się więcej o tym, jak leczyć autyzm na stronach internetowych, takich jak NeurologyChannel.com (patrz źródła poniżej).

Wskazówki:

 • Najlepsze wyniki w leczeniu autyzmu jest połączenie kilku metod, zamiast tylko jednego, ponieważ każdy osobnik autystyczne reaguje na leczenie w sposób unikalny.

Jakie pokarmy mogą powodować Wyprysk?

Jakie pokarmy mogą powodować Wyprysk?


Wyprysk jest zapalenie skóry, które może być ostre (krótkoterminowe) lub przewlekłe (trwające dłużej niż sześć miesięcy). Wyprysk zwykle charakteryzuje się czerwone, swędzące i suche plamy na skórze. Wyprysk jest spowodowana różnymi czynnikami. Wyprysk może być dziedziczne lub spowodowane przez alergie skóry lub bakterii na skórze. Wrażliwość żywności lub alergia zostały także przypisane do egzemy. Dowiedz się niektórych pokarmów powoduje normalnie związanych z ognisk wyprysku.

Mleczarnia

Produkty mleczne były znane powodować objawy egzemy. Jeśli po jeść mleko, ser, jogurt lub lody pojawiać objawy egzemy, nabiał może być winowajcą. Kazeina, białko mleka, może być często przyczyną wyprysk. Ludzie, którzy mają alergię kazeiny mogą unikać mleka i przetworów mlecznych. Mogą one jednak być świadomi, że produkty sojowe zawierają także kazeiny. Niektóre produkty, które są uważane za "nie zawiera laktozy" mogą zawierać również kazeinę, które mogą stymulować reakcję alergiczną i powodować wyprysk rozgorzeć.

Pszenica

O alergii na produkty pszenicy może powodować objawy egzemy. Zobacz, jeśli objawy występują, gdy jesz chleb, babeczki, krakersy i precle. Jeśli tak, to jest prawdopodobne, że masz alergię na pszenicę, która powoduje wypryski. Niektóre osoby mogą mieć nietolerancję glutenu, które mogą powodować wyprysk flare-ups. Gluten jest białkiem występującym w kasze i chleb. Jednakże, gluten nie występuje we wszystkich rodzajach ziaren. Takich jak ziarna gryki i quinoa są bezpieczne dla osób na diecie bezglutenowej.

Owoce morza

Owoce morza alergie są wspólne i może również powodować objawy egzemy. Prawdopodobnymi sprawcami są homary, krewetki, małże, kraby, małże i ostrygi. Wyeliminuj z diety owoce morza, aby zobaczyć, czy objawy egzema znika.

Orzechy

Wyeliminowanie z diety orzechy z kimś, kto ma problemy z wypryskiem może pomóc. Należy unikać wszelkich rodzaj orzeszków ziemnych, orzech, orzechy nerkowca, migdały, a nawet orzechów laskowych i pistacji, jeśli pojawia się wyprysk.

Eliminacja Dieta

Jeśli uważasz, że jedzenie może być przyczyną objawów egzemy, spróbuj prosty eliminacji diety i zapiski z jesz. Dietę bardzo mdłe jedzenie na okres czasu, a następnie dodać powyższe grupy żywności z powrotem do diety jednej na raz. Jeśli po jeść niektórych pokarmów wystąpią objawy egzemy, może chcesz uniknąć, że żywność przez dłuższy okres czasu. Może to zatrzymać wyprysk dla występujących.

Jak jeść dla autsim

Jak jeść dla autsim


Autyzm jest definiowana jako "złożoną niepełnosprawnością rozwojową, która zazwyczaj pojawia się w ciągu pierwszych trzech lat życia i wpływa persona € ™ s zdolność do komunikowania się i współdziałania z innymi", zgodnie z Autism Society of America. Interwencja dietetyczna jest jedną z opcji terapeutycznych dla dzieci z rozpoznanym autyzmem. W szczególności stwierdzono, że przyjęcie bezglutenowe, wolne od kazeiny (środki trwałe brutto) dieta może prowadzić do poprawy dolegliwości przewodu pokarmowego i problemy behawioralne wśród dzieci autystycznych. Oba są glutenu i kazeiny białka. Gluten występuje w pszenicy, jęczmienia i owsa podczas gdy kazeina występuje w mleku i produktach mlecznych.

Instrukcje

1 Przedstaw bezglutenowe i kazeiny darmo do diety pokarmy autystycznego dziecka. To służy jako strategii tworzenia kopii zapasowych, kiedy faktycznie rozpocznie wdrażanie diety środki trwałe brutto. Pokarmy, które są naturalnie glutenu i kazeiny darmo to owoce, warzywa, ryż i ziemniaki. Oferta tych pokarmów u boku ulubionych Twojego dziecka, aby zachęcić akceptację żywności środków trwałych brutto.

2 Wyeliminowanie mleka i produktów mlecznych z diety dziecka autystycznego. Należy to zrobić stopniowo. Na przykład, rozpocząć oferując swoje dziecko kazeiny darmo obiady na jeden tydzień. W zależności od jego / jej postępu i reakcji, kontynuować służąc śniadania kazeiny darmo na następny tydzień i tak dalej, aż do całkowitego wyeliminowania pokarmów zawierających kazeiny z diety.

3 Eliminacja pokarmów zawierających glutenu z diety. Gluten jest białkiem występującym na pszenicy i innych zbóż, takich jak żyto, jęczmień i owies. Ponownie, należy to zrobić stopniowo, jak wskazują w kroku 2.

Przed 4 Zawsze uważnie czytać etykiety żywności oferując produkty żywnościowe dla dziecka. Sprawdź listę składników dla ukrytych źródeł glutenu i kazeiny, takich jak mięsa obiadowe, kiełbasek, kwasu mlekowego i sztucznych składników. Zgodnie z prawem, producenci są zobowiązani, aby wskazać, czy ich produkty zawierają źródeł pszenicy i glutenu więc sprawdzić skrupulatnie do tych ostrzeżeń.

5 Użyj osobnego zestawu naczyń, garnków i patelni podczas pracy i przygotowania żywności, środki trwałe brutto, w celu zminimalizowania ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego. Ponadto, producenci produktów żywności kontaktowe, jeśli chodzi o niektórych składników lub zanieczyszczeń krzyżowych.