adcov.com

jak zatrzymać kichanie

Jak zatrzymać kichanie i katar

Nadmierne kichanie i katar mogą być objawy zarówno zimno i alergii. Objawy te same w sobie są dość nieszkodliwe i nie powstrzyma cię od pójścia o swoim dniu. Oni są bardziej kłopotliwe i może być kłopotliwe, jeśli masz pracę, która wymaga, aby wchodzić w interakcje z innymi. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zatrzymać katar i kichanie.

Instrukcje

1 Ustal, czy cierpisz na alergię lub zimno. Jeśli jest to alergia, oczy często czują swędzenie. Przeziębienia mogą pochodzić z kaszlu i okresów przepełnienia nosa. Jeśli jest to alergia na sezon i jesteś pewny, to jest przyczyną, unikać zewnątrz jak najwięcej. Utrzymanie okna zamknięte i pobytu wewnątrz może pomóc pozbyć się kichanie i katar.

2 Oczyść swoje nosowych z Netty puli. Wypełnij Netty garnek z ciepłą wodą morską. Umieść końcówkę puli w lewą dziurkę, i pochylić głowę w bok. Wskazówka pulę tak, że woda przechodzi przez lewą nosowe i na prawej nosowe. Powtórz to z prawą dziurkę. To będzie czasowo wyeliminować objawy.

3 Zakup over-the-counter leki przeciwhistaminowe. Leki przeciwhistaminowe zatrzyma wyzwalacze powodując kichać i mieć katar. Przeciwhistaminowy będzie działać do czterech godzin każdego czasu go zabrać.

4 Spray nozdrza w aerozolu do nosa. Pozwoli to zmniejszyć stan zapalny w twoich nosowych. Aerozole do nosa nie są przeznaczone do długotrwałego stosowania, ale są skuteczne w pozbyciu się kichanie i katar.

Wskazówki:

 • Ustawić nawilżacz. Pozwoli to zachować swoje kanały nosowe nawilżona, co doprowadzi do zmniejszenia kichanie.
 • Leki przeciwhistaminowe powodować senność. Nie chcesz, aby wziąć to, czy trzeba prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych.

Jak zatrzymać roztocza

Roztocza są małe mikroskopijne istoty, które mogą żyć w domu. Roztocza powodować alergie u wielu ludzi i powodować wiele objawów alergii, takich jak kaszel, kichanie i swędzenie oczu. Jeśli masz alergie spowodowane przez roztocza ważne jest, aby dowiedzieć się, jak pozbyć się roztoczy i jak zatrzymać roztocza kurzu w domu.

Instrukcje

1 Stop roztocza wiedząc, gdzie są
Zanim będzie można zatrzymać roztocza i usunąć roztocza kurzu z domu trzeba wiedzieć, gdzie roztocza mieszkają. Mieszkają w różnych miejscach w domu i trzeba będzie usunąć roztocza z wszędzie naprawdę ich zatrzymać. Głównymi miejscami, gdzie roztocza mieszkają są twoje łóżko i poduszki, fotele i kanapy, dywany, zasłony i draperie, i pluszaki. Musisz przestać roztoczy we wszystkich dziedzinach, aby zatrzymać roztocza.

2 Czyszczenie usunąć roztocza
Aby początkowo zatrzymać roztocza i usunąć je należy zacząć od mycia wszystko w gorącej wodzie, aby rozpocząć. Ten początkowo zabić wielu roztocza. Wtedy będziesz chciał odkurzyć wszystko, przy użyciu filtra HEPA, które można usunąć martwe roztocza i usunąć te, które pozostawały przez pranie. Na wszystko, że nie można umyć lub próżniowej, bezpośrednie światło słoneczne zabija roztocza natychmiast. Przynieś pozycję na zewnątrz w słoneczny dzień, a słońce zabije i usunąć roztocza.

3 Zapobieganie powrotu roztoczami
W celu powstrzymania roztocza na dobre, trzeba regularnie czyste i pyłu szczególnie w miejscach wymienionych w punkcie 1. Ponadto, jeśli cierpią z powodu alergii dodać filtry powietrza HEPA w domu, narażać powierzchni na działanie promieni słonecznych, i upewnić się, do czyszczenia i odkurzać regularnie.

Wskazówki:

 • Na alergie, które nie zatrzymują się, skontaktować się z lekarzem.

Jak zatrzymać ból mięśni Szybko

Jak zatrzymać ból mięśni Szybko


Ból mięśni może wystąpić z nadmiernego wysiłku, wykonując zbyt trudne lub nawet od podnoszenia ciężkich przedmiotów w niewłaściwy sposób. Bez względu na to, skąd pochodzi, najważniejszą rzeczą jest wiedzieć, jak zatrzymać to szybko. Chociaż nie ma panaceum na całkowicie wyeliminować ból mięśni, istnieją pewne techniki, aby pomóc złagodzić ból mięśni zaraz po uruchomieniu. Oto kilka porad, aby szybko zatrzymać ból mięśni.

Instrukcje

1 Wyłącz wszystkie wytężonej aktywności. Jeśli wystąpi ból mięśni, zatrzymać to, co robisz i unikać podnoszenia ciężkich lub wysiłku ruch, który obejmuje tę część ciała. Ignorując ból i kontynuuje swoją działalność nie tylko mogą zwiększyć ból, ale może to pogorszyć kontuzji i spowodować, że dłużej leczyć. Zwracając uwagi na ból mięśni w pierwszym wystąpieniu pomoże utrzymać niewielką szkodę z włączeniem do głównego jednego.

2 Weź leki przeciwzapalne. Bez recepty leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen, zmniejsza stan zapalny w ból mięśni, pomagając uraz wyleczyć i daje poczucie komfortu w procesie. Zaczynają się od standardowej dawki ponad siły przeciw ibuprofen lub jakiekolwiek inne działanie przeciwzapalne i nie przekraczać tej dawki bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

3 Podkręć lub jeśli to możliwe unieruchomić obszar rannych. Ograniczenie stosowania kontuzjowanego mięśnia i podnosząc go pomaga zmniejszyć stan zapalny i ryzyko dalszego pogorszenia mięśni. Podniesienie kostki lub kolana urazy siedząc i zawierania nogę na stołku lub krześle naprzeciwko ciebie i unieruchamiania urazów ramienia z procy.

4 alternatywnej terapii zimnej i ciepłej. Jeśli nie jesteś pewien rozmiaru obrażeń podających zarówno gorące i zimne zabiegi do strefy jest dobrym sposobem na zmniejszenie stanu zapalnego i bólu w połączeniu z lekami przeciwzapalnymi. Użyj poduszki na pół godziny do godziny, na obszarze, a następnie stosuje się ogrzewanie w równej ilości czasu. Większość drogeriach nosić teraz uniwersalnych opakowań, które mogą być zamrożone na zimno opakowaniach lub mikrofal, jak i używane do terapii cieplnej; prowadzenie kilku z nich na rękę jest dobrym pomysłem, tak że można stosować do ogrzewania, podczas gdy drugi jest w zamrażarce.

5 Pij dużo wody. Uwodnione mięśnie są zdrowsze mięśnie więc picie dużej ilości wody pomoże każdej poszkodowanej obszary mięśni leczyć się. Unikaj napojów alkoholowych; Można je modyfikować skuteczność leków przeciwzapalnych, a odwodnienie ciała.

Jak zatrzymać Biorąc Ortho Tri-cyclen

Antykoncepcyjnej jest jednym z najbardziej popularnych metod antykoncepcyjnych. Gdy przestrzegać instrukcji biorąc tabletki antykoncepcyjne, na ogół są one bardzo skuteczne. Jednak przychodzi taki moment, kiedy większość kobiet podejmuje decyzję, aby przejść się na pigułki, czy to jest na stałe lub czasowo. Dowiedz się kilka wskazówek, jak przerywać Ortho Tri-cyclen.

Instrukcje

1 Określ przyczynę, którą chcesz przerywać Ortho Tri-cyclen. Jednym z najczęstszych powodów, że wiele kobiet zatrzymać to dlatego, że chce zajść w ciążę. Inne kobiety odstawieniu pigułki antykoncepcyjnej, jeśli występują niepożądane skutki uboczne. Niektóre kobiety mogą podjąć decyzję, aby przejść od pigułek antykoncepcyjnych na rzecz innej formy antykoncepcji.

2 Zakończ biorąc pakiet kontroli urodzeń, które zostały już rozpoczęte. Oznacza to, że trzeba zakończyć placebo pigułki antykoncepcyjne. Są to tabletki, które występują w ostatnim tygodniu miesiąca, i wskazują, że będzie miesiączkować. Nie zacznie biorąc nowe opakowanie tabletek po miesiącu.

3 Nigdy nie należy przerywać stosowania tabletek antykoncepcyjnych w środku opakowania. To może wydawać się całkowicie dopuszczalne, aby zrobić. Jednak będzie naprawdę mylić ciało, jeśli zatrzyma się w środku stawki, lub miesiąc. Jest prawdopodobne, że twój cykl menstruacyjny zacznie wcześnie, a może nawet więcej niż jeden.

4 Aby zmienić pigułki antykoncepcyjne, rozpocząć nową pigułkę po zakończeniu z ostatnią paczkę Ortho Tri-cyclen. Zamiast podejmować kolejną paczkę Ortho Tri-cyclen, zacząć przyjmować nowe tabletki. Jedynym wyjątkiem będzie, jeśli lekarz nie zaleci inaczej. Jeśli powodem, że masz zamiar się z Ortho Tri-cyclen jest przejście do nowej pigułki antykoncepcyjnej, która jest niższa w hormonów, może być zobowiązana do czekać miesiąc.

5 Zaczekaj, trzy miesiące po zakończeniu stosowania leku Ortho Tri-cyclen przed próbuje zajść w ciążę. Niektórzy ludzie są znane mają trudny czas z zajściem w ciążę po ich odstawieniu pigułki antykoncepcyjnej, podczas gdy inni w ciążę od razu. Czekają trzy miesiące pozwolą organizmowi regulować swoje hormony.

Wskazówki

 • Najczęstsze skutki uboczne Ortho Tri-cyclen to nudności, wymioty, bóle brzucha, wzdęcia, krwawienia i plamienia i wymianę menstruacji. Jednym z efektów ubocznych Ortho Tri-cyclen jest tymczasowa niepłodność po pigułki antykoncepcyjnej zostało przerwane. Jeśli nadal nie ma pewności, jak zatrzymać przy Ortho Tri-cyclen, odwiedź położniczy i ginekologiczny.
 • Unikaj wielokrotnie biorąc i zatrzymywanie Ortho Tri-cyclen lub jakiekolwiek inne pigułki antykoncepcyjnej. Możesz stracić, gdy okres będzie. Ważne jest, aby powstrzymać się od zabierania pigułki antykoncepcyjne, jeśli jesteś w ciąży.

Jak zatrzymać dziecko z moczenie nocne

Jak zatrzymać dziecko z moczenie nocne


Moczenie nocne, znany również jako nocnego moczenia nocnego, może być bardzo frustrujące i kłopotliwe problemem zarówno dla dzieci i rodziców. Większość dzieci będzie zatrzymać moczenie nocne na własną rękę, jeżeli mogą, ale zazwyczaj potrzebują pomocy rodziców i lekarza. Ważne jest, aby zbliżyć się do sytuacji spokojnie, pamiętając, co jest rozwojowo odpowiednie dla wieku dziecka, jak i wykluczenie jakichkolwiek przyczyn medycznych na moczenie nocne. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zatrzymać dziecko z moczenie nocne.

Instrukcje

Zidentyfikować Przyczyny moczenie nocne

1 Weź szczegółowy wywiad rodzinny. Moczenie nocne ma skłonności genetyczne do. Badania wykazały, że jeśli rodzic dziecka miał trudności z nocnego moczenia nocnego, ma 40 procent szans na ten sam problem. Statystyki skoczyć do 70 procent, jeśli oba jego rodzice mokre łóżko, jak dzieci.

2 skontaktować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy Twoje dziecko może mieć mały pęcherz, który nie jest wystarczająco rozwinięta, aby zawierać nocnego moczu. Czasami nerwów związane z pęcherzem również wolniej rozwinąć się dziecko nie jest w stanie rozpoznać uczucie pełnego pęcherza podczas śpi.

3 Zapytaj o badanie krwi, aby wykluczyć cukrzycę i potwierdzić, że Twoje dziecko produkuje wystarczającą ilość ADH (hormonu antydiuretycznego), aby opóźnić produkcję moczu w nocy.

Przystanek Moczenie nocne

4 Traktuj wszelkie problemy zdrowotne, które mogą być przyczyną moczenie nocne. Wraz z cukrzycą, są inne problemy zdrowotne, takie jak infekcje układu moczowego, przewlekłe zaparcia i bezdech senny, które są związane z nocnego moczenia.

5 Zmniejszenie naprężeń, które mogą przyczyniać się do problemu dziecka. Choć niektórzy stres, takich jak zmiany w warunkach życia, jest nie do uniknięcia, można zmniejszyć stres spowodowany przez błąd przez co dzieci nie czują się nadmiernie zakłopotany lub winy. To może być trudne, ale staram się być pragmatyczny o sytuacji i nie karać dziecka za moczenie nocne - jest mało prawdopodobne, że jest to w jej kontroli.

6 Poproś dziecko, aby pić więcej w ciągu dnia, aby szkolić swój pęcherz, aby pomieścić więcej moczu. Nie ograniczają jego spożycie płynów przed snem, ale czy jednak ograniczyć jego spożycie kofeiny w godzinach wieczornych. Kofeina naturalny środek moczopędny, że staje się jeszcze bardziej trudne do kontroli pęcherza.

7 Deal z praktycznych zagadnień moczenie nocne, korzystając wodoodporne pokrycia materaców i zapewnienie dziecku jednorazowej bielizny. Zachęcić go, aby pomóc rozebrać swoje łóżko z pościelą mokrych i przynieś je do pralni. Celem jest, aby w sytuacji, jak sprawa-z-tym, jak to możliwe.

8 Sprawdź, jasną i widoczną ścieżkę do łazienki. Umieścić nocne światło w pokoju Twojego dziecka, jak również w łazience, by mogła go znaleźć łatwo w nocy. Jest to szczególnie przydatne, jeśli dziecko może bać się iść do łazienki z powodu ciemności.

9 Przynieś swoje dziecko do toalety przed pójściem do łóżka na noc. Może to oznaczać, że nosisz pół-śpiące dziecko do łazienki i umieścić go w toalecie. Nie może całkowicie zatrzymać moczenie nocne incydentów, ale to pomoże ćwiczyć pęcherz dziecka do uwolnienia w toalecie w nocy.

10 Spróbuj użyć wykresu nagrody z dziećmi, które są na tyle stary, aby zrozumieć różnicę pomiędzy nagrody i kary. Wybieraj małe, ale znaczące nagrody, które można zdobyć po określonej liczbie suchych poranki. Start z bardzo niskim progu sukcesu, być może dwa suche poranki z siedmiu, i budować swój sposób powoli się jak on staje się bardziej skuteczne.

Wskazówki

 • To rzadki przypadek, moczenie nocne jest spowodowane przez nieprawidłowości anatomiczne. Jednak, to warto zapytać pediatrę dziecka, aby wykluczyć możliwość.

Jak zatrzymać Statki Dziurawy krwi

Jak zatrzymać Statki Dziurawy krwi


Nieszczelne naczynia krwionośne, forma krwotok (krwawienie), jest wyłączenie lub potencjalnie zagrażających życiu stan zdrowia. Może to prowadzić do powikłań, takich jak obrzęk (obrzęk, włącznie z nogami w chorobie tętnic obwodowych), ślepota (jak retinopatia cukrzycowa i zwyrodnienie plamki żółtej), a nawet śmierć (udar krwotoczny lub nadmierne straty wewnętrzne we krwi). Zatrzymanie nieszczelne naczynia krwionośne przed każdym nieodwracalna szkoda jest kluczem do kontrolowania i leczenia choroby.

Instrukcje

Jak zatrzymać Statki Dziurawy krwi

1 Spróbuj naturalne alternatywy, takie jak witamina C, witamina K i miedzi. Witamina K, jak znaleźć w zielonych warzywach liściastych, sfermentowanej żywności, wątroby i żółtych tłuszczów zwierzęcych, jest niezbędna do krzepnięcia krwi i niedobór składników odżywczych jest związana z wewnętrznym hemmorhaging. Miedź, jak znaleźć w wątrobie i skorupiaków, jest minerałem, który ma kluczowe znaczenie dla integralności naczyń krwionośnych. Witaminy C, jak stwierdzono w owoców cytrusowych i jest niezbędna do syntezy kolagenu, który wraz z innymi substancjami takimi jak miedź, tworzy zdrowych naczyń krwionośnych.

2 Zapytaj lekarza o Ang1. Według badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco i Regeneron Pharmaceuticals opublikowane w 24 grudnia 1999, numerze "Science", to białko, znane jako angiopoetyny-1, można przywrócić do normalnego nieszczelne naczynia i blokują działanie substancji, które sprawiają, Statki nieszczelny.

3 Rozważmy chirurgii laserowej. W chirurgii laserowej, wiązka energii światła jest używany do obu pieczęci lub nieszczelne naczynia krwionośne zniszczyć. Jest to powszechnie stosowany w leczeniu retinopatii cukrzycowej i innych stanów związanych z nieszczelnych naczyń krwionośnych oka.

Jak zatrzymać Moczenie łóżka praktyczny sposób

Jak zatrzymać Moczenie łóżka praktyczny sposób


Dowiedz się, jak zatrzymać nawilżające łóżku praktyczny sposób z tym krok po kroku.

Instrukcje

1 W celu rozpoczęcia procesu pomagania dziecku zatrzymać zwilżania łóżko, należy najpierw porozmawiać z nimi. Omów z dzieckiem, że moczenie nocne nie jest ich wina, i że wiele razy jest to spowodowane przez stres lub stan chorobowy. Pamiętaj, aby podkreślić, że zwilżanie łóżko nie czyni ich "dzieci" lub brudna, i że z tylko trochę pracy, będą mogli zrobić to w nocy bez żadnych problemów. Etap ten jest bardzo ważna, ponieważ jeśli nie jest wykonane prawidłowo, prawdopodobieństwo uszkodzenia jest wyższy.

2 Drugi krok w dążeniu do zatrzymania zwilżania łóżko jest zrobić grę z nauki kontrolę nad pęcherzem. Jeśli dziecko jest w wieku sześciu lub mniej, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że jest to główny problem moczenie nocne, więc uczą się kontrolować to ostatecznie ustawić mu się rzucić ten nałóg. Tak, spróbuj gry, takie jak ten: następnym razem dziecko musi oddać mocz, nie ich spróbować policzyć do pięciu, potem osiem, i wreszcie dziesięć przed puszczania, wszystko oczywiście pracuje nad tym w ciągu kilku tygodni czasu. To da im poczucie spełnienia wszystkich podczas nauki, jak kontrolować pęcherz.

3 Podczas pracy na etapie 2, jest nadal łatwa do Wetter łóżko do zniechęcaj się z ich postępów. Tak więc, aby także im pomóc i pracować, aby pomóc im zatrzymać nawilżające z łóżka, może to być dobry pomysł, aby inwestować w bieliźnie nocnej, która będzie służyć dwóm celom. Pierwszym z nich jest, aby pomóc utrzymać dziecko, ich ubrania, i łóżko czysty od wszelkich moczenie nocne, które mogą wystąpić (i pomóc im od wystąpienia jakiegokolwiek zażenowania czy powinno się zdarzyć w domu przyjaciela podczas całonocnej biznesu). Drugim celem będzie pomóc dziecku nauczyć się próbować wstawać w nocy, aby skorzystać z toalety, i szkolić je, gdy nie będzie miał na sobie bieliznę na noc dla ochrony.

4 Końcowy etap tylko pamiętać, że trudno jest zatrzymać zwilżające złoża, a dziecko będzie zniechęcać od czasu do czasu. Ważne jest, aby pobyt pozytywne podczas podróży zatrzymać moczenie nocne, i pamiętać, że jest światło na końcu tunelu i że cała ciężka praca wkrótce spłacić.

Wskazówki

 • Jeśli powyższe kroki nie wydają się działać dla Ciebie i Twojego dziecka, to problem, moczenie nocne może być objawem czegoś poważniejszego, a może to być czas, aby skontaktować się z lekarzem.

Jak zatrzymać obżarstwa i rozpocząć utraty wagi

Według National Library of Medicine, ponad 60 procent dorosłych Amerykanów ma nadwagę i niepohamowany apetyt dotyka około 3 procent populacji. Kontrolowanie niepohamowany apetyt i utraty wagi często wiąże emocjonalnych zmian behawioralnych lub do korygowania oprócz jedzenia i ćwiczeń nawyków. Osoby z nadwagą często, że kiedy z powodzeniem kontrolować niepohamowany apetyt i utrzymać zdrowe odżywianie i ćwiczenia nawyków, masa przyjdzie się naturalnie.

Instrukcje

Jak zatrzymać obżarstwa i rozpocząć utraty wagi

1 Ocenić swoje nawyki żywieniowe. Prowadź dziennik, aby zapisać to, co, ile i kiedy jeść i jak się czuł w tym czasie. Spójrz na binge wyzwala takie jak stres, smutek i zmęczenie, które może przyczyniły się do odcinka binging.

2 Unikaj wyzwalaczy niepohamowany. Techniki relaksacyjne, takie jak medytacja, joga czy po prostu rozmawia z przyjacielem może pomóc złagodzić stres i pomóc uniknąć niepohamowany apetyt. Jeśli niepohamowany apetyt jest z ręki i masz trudności identyfikacji lub unikania wyzwalaczy, rozważyć grupę wsparcia ukierunkowanego na obżarstwa i utrata masy ciała.

3 Ustaw realistyczne cele. Porozmawiaj z lekarzem o tym, co twój optymalny zakres waga jest. Wiele osób ich własne najgorsze krytycy, jeśli chodzi o obraz ciała i realistyczne cele odchudzania. Mediów ma duży wpływ na to, co większość ludzi uzna jako doskonałego ciała i zdrowej wagi. Cele utrata masy ciała powinien być oparty na obrazach medialnych zdrowie i kondycję, a nie.

4 Usuń dom żywności śmieci. Posiadające niezdrowej żywności na rękę może być zbyt wiele pokus dla wielu zjadacze binge. Wymień śmieci żywności z szeroki wybór zdrowych alternatyw żywieniowych, aby pomóc powstrzymać od chwytając żywności tuczu z niewielką wartość odżywczą.

5 Poznaj wielkości porcji. Nie istnieje magiczna formuła produktów, które będą promować utrata masy ciała. Chodzi o wydatkowaniu więcej kalorii niż jesz. Pół szklanki makaronu, 1 szklanka lub 1 do 2 uncji z mleczarni i 3 do 4 uncji białka mięsa są zazwyczaj uważane za odpowiednie, obsługujących rozmiary na posiłki. Owoce i warzywa mają tendencję do zawiera mniej tłuszczu i kalorii niż inne pokarmy, więc od 1 do 2 kubki są średnio obsługujących rozmiary. Użyj wagi i miarki, aż można określić wielkości porcji z widzenia.

6 Włączenie ćwiczeń do swojej codziennej rutyny. Większość lekarzy zalecają 30 minut ćwiczeń dziennie dla zdrowego serca i ciała. Jednak, aby skutecznie schudnąć, ludzie powinni dążyć do co najmniej 45 minut aktywności układu krążenia 06:55 dni w tygodniu. Waga lub odporność trening trzy razy w tygodniu pomoże również promować utrata masy ciała poprzez budowanie mięśni i przyspiesza metabolizm.

7 Nie dietę. Utrata wagi dzieje się naturalnie, kiedy zmienić swoje nawyki żywieniowe, aby włączyć zdrowej żywności w odpowiednich porcjach dla ciała. Zmiana nawyków żywieniowych nie jest szybkie ustalenie czy tymczasowa dieta, to wybór stylu życia, które pomogą nie tylko z utratą masy ciała, ale utrzymać wagę po osiągnięciu cel. Dietetyk może pomóc w stworzeniu indywidualnych planów żywieniowych i menu ukierunkowane na utratę wagi.

Jak zatrzymać głodu w nocy

Świetny sposób, aby ograniczyć apetyt i kontrolować przyrost masy ciała jest kwestia zatrzymania głodu w nocy. Wiele osób z nadwagą boryka się z nocnego jedzenia, co jest zwyczajem bardziej niż cokolwiek. Podczas spożywania jedzenia po 8 wieczorem lub tak, organizm nie rozbić kalorii przyjmować, tak skutecznie jak to robi w ciągu dnia. Można nawet iść spać zaraz po przekąskę, blokując zdolność organizmu do rozkładania węglowodanów. Dowiedz się, jak zatrzymać tych irytujących głodu w nocy.

Instrukcje

1 Jedz zdrowe, wyważone kolację około godzina osiemnasta, a nie później, jeśli to możliwe. Zawierać chude białko, warzywa i niektóre węglowodanów w kolacji. Białko pomaga czuć się pełna ... dłużej.

2 Jeśli lubisz jeść deser, utrzymać go z umiarem. Jedzenie całą miskę banialuki lody może zostawić cię uczucie pełnego, ale wysoka zawartość cukru mogą zostawić jeszcze bardziej głodny kilka godzin po jego konsumpcji.

3 Pij dużo wody. Po kolacji, mają co najmniej dwie butelki wody, zanim głowę do snu. Pomożesz wypłukać toksyny i utrzymać się uczucie pełności.

4 Zajmij się. Jeśli jest to blisko północy i myśl o ciasto czekoladowe nasyca swój umysł, rozpraszać się. Umieścić w filmie, wziąć kąpiel z bąbelkami, lub otworzyć dobrą książkę. Zanim się zorientujesz, twój głód ustąpi.

5 Masz kubek ciepłej herbaty, najlepiej zieloną herbatę. Nie dodawać cukru lub krem, albo. Nie tylko będzie ci się uspokoić, coś innego niż spożywanie wody może wypełnić żołądek i ograniczyć apetyt.

6 Kiedy jesteś w łóżku, czytać lub słuchać stonowanej muzyki. Szybciej zasnąć i pobytu w sen, rzadziej będziesz przemycić do kuchni na przekąskę.

Wskazówki

 • Wiele bezsenność zwrócić się do jedzenia, gdy nie mogą spać. Jeśli musi, się przepisany pomoc snu jak Ambien.
 • Nigdy nie idź w Internecie, aby zrobić prawo pracy przed zasnąć. Nie tylko poziom stresu przyjść, to prawdopodobnie nie zmieni się na jedzenie.

Jak zatrzymać picie alkoholu w nadmiarze

Dla większości ludzi, regularne spożywanie alkoholu jest całkiem normalne, kontrolowane, a nawet zdrowe. Czerwone wino w szczególności jest reklamowany na swoich potężnych przeciwutleniaczy i pozytywny wpływ na serce. Jednakże, jeżeli jest spożywany w nadmiarze może być bardzo szkodliwe, pogarszając wyrok i powodując nieodwracalne uszkodzenia wątroby, serca, mózgu i innych narządów. Jeśli czujesz się jak spożywanie zbyt dużej ilości alkoholu, oto kilka kroków, które pomogą Ci przestać pić w nadmiarze.

Instrukcje

Jak zatrzymać picie alkoholu w nadmiarze

1 Śledzenie spożycia alkoholu na tydzień, zwracając uwagę na porę dnia, nastroju, rodzaj wypitego alkoholu, ilość i ustawienie. Na przykład, można napisać, że miał cztery piwa ze swoimi współpracownikami w happy hour po pracy i że jesteś zmęczony i zestresowany. Dokumentowanie spożycie alkoholu jest pierwszym krokiem w kierunku kontrolowania zużycia nim.

2 Dowiedz się, co jest zdrowe dla wlotu wzrostu i masy ciała. Generalnie, eksperci zalecają nie więcej niż jedną porcję alkoholu dziennie dla kobiet i nie więcej niż dwie porcje dziennie dla mężczyzn. Porcja alkoholu jest uważane za 5 uncji wina, piwa lub twardego alkoholu. Pobyt w tych wytycznych uniemożliwi picia w nadmiarze.

3 Poznaj swoje granice. Każdy toleruje alkohol inaczej. Natomiast obsługujące rozmiary przedstawione powyżej są dobre wytyczne, zawsze są wyjątki od reguły. Na przykład, kobieta 100 funtów prawdopodobnie nie będzie w stanie obsłużyć taką samą ilość alkoholu jak 250 funtów człowieka. Wiesz, co twoje ciało może tolerować i unikać picia więcej niż można odpowiedzialnie obsługiwać.

4 Spróbuj zużywa swój alkohol z jedzeniem, co spowalnia tempo wchłaniania w organizmie. Nigdy nie pij na pusty żołądek.

5 Naucz się mówić nie. Podczas picia alkoholu może być ogromna część życia społecznego, uczenia się powiedzieć nie jest to ważny krok w zatrzymaniu nadmiernej konsumpcji alkoholu. Spróbuj wody pitnej między każdym napoju alkoholowym, lub wyciąć twarde alkohole wodą lub spritzer unikać picia w nadmiarze.

6 Bądź bardziej odpowiedzialni. Jeśli wiesz, będziesz wokół alkoholu, planować, jak wiele napoje można spożywać. Powiadom znajomego lub ustawić alarm w telefonie, więc będziesz wiedzieć, kiedy przestać pić.

7 Przechowywać alkoholu z domu. Zapisz go na specjalne okazje, takie jak przyjęcie lub kolację na zewnątrz. Mniej alkoholu masz wokół, tym mniej będziesz mieć pokusę, aby pić w nadmiarze.

Wskazówki

 • Skonsultować się z lekarzem lub lokalnej grupy wsparcia, jeśli nie można uzyskać spożycia alkoholu pod kontrolą. Alkoholizm i nadużywanie alkoholu są bardzo ciężkie warunki i powinny być traktowane jako takie.
 • Unikać alkoholu całkowicie, jeśli jesteś w ciąży lub karmiące.

Jak zatrzymać spożywcze Cravings po rzuceniu palenia

Jak zatrzymać spożywcze Cravings po rzuceniu palenia


Głodu i przyrost masy ciała są największe powody byłych palaczy nawrotów. Twój organizm oczyszcza i oczyszcza nieczystości po rzuceniu palenia, a twoje zmysły węchu i smaku powrotu. Można pragnąć więcej pokarmów, ponieważ są one bardziej atrakcyjne, a usta i ręce nie są bawiąc się papierosem już. Są to fizyczne i psychiczne objawy odstawienia, które w końcu znikają, zwykle w ciągu 2 miesięcy po uruchomieniu programu rzucić palenia. Tymczasem, można walczyć z głodu, schudnąć i nałogu po raz ostatni.

Instrukcje

Jak zatrzymać spożywcze Cravings po rzuceniu palenia

1 Jedz dużo błonnika. Włókna sprawia, że ​​ciało czuje się pełniejsze szybciej podczas posiłków, i trzyma cię uczucie pełnego dłużej. Wymień cukrów rafinowanych z owoców i biały chleb z wyborów pełnoziarniste. Dodaj dodatkowe warzywa z posiłków, zastępując ziemniaki i skrobię z zielone liściaste warzywa żywności. Zdrowszej żywności uzupełniać swoje zdrowsze, życia wolnego od tytoniu.

2 snu co najmniej osiem godzin każdej nocy. Spanie mniej mogą pragniesz słodkich pokarmów po rzuceniu palenia i wyczerpania energii w ciągu dnia, co spalamy mniej kalorii. Stosować metody naturalne, aby zasnąć i pobytu w sen. Uniknąć wstawania w środku nocy na przekąskę.

3 jeść kilka małych posiłków dziennie, zamiast trzech dużych posiłków. Nie opuszczaj posiłków w ciągu dnia. Pomijanie posiłków może doprowadzić do przejadać w następnym posiłkiem lub wypełnić na bocznych potraw kalorycznych ładunkiem zamiast szczuplejsze części posiłku. Twój organizm kompensuje pominiętego posiłek wcześniej w ciągu dnia.

4 Przekąska na przekąsek między posiłkami i unikać produktów bogatych w węglowodany. Cukier powoduje wahania nastroju i szybkich zmian na poziomie energetycznym. Twoje szczyty poziom energii po zjedzeniu posiłku bogatego w węglowodany, ale spadki wkrótce potem, pozostawiając Cię głodnym przed następnym posiłku. Spróbuj Marchew i seler laski.

5 Unikaj jedzenia, gdy jesteś zły lub emocjonalne. Znajdź zdrowych strategii radzenia sobie, jak idzie na spacer lub wziąć udział w zajęciach jogi. Spróbuj klasę zarządzania gniewu w lokalnym community college, lub uczestniczyć w grupie wsparcia dla osób palących, dzięki czemu można znaleźć kreatywne sposoby radzenia sobie z emocjami, które pasują do Twojej osobowości lub stylu życia.

6 Uczestnictwo w ​​regularnych ćwiczeń lub odgrywać sport. Twój organizm produkuje endorfiny, gdy ćwiczysz, uwalniając hormon dobrego samopoczucia do krwioobiegu. Hormony te hamują również głodu i spalić dodatkowe kalorie przez cały dzień, co ułatwia skorygowanie błędu podczas poślizgu na pragnienie żywności. Ćwiczenie pasuje również do zdrowego reżimu jesteś przyjmująca przez rzucenie palenia.

Wskazówki

 • Dokonać zmian w małych krokach. Na przykład, zamiast podawać do pragnienia czekolady, obiecaj sobie, że będziesz jeść pomarańczę z kilkoma kawałkami czekolady. W ten sposób, że nie czują się pozbawieni, i ostatecznie podejmować lepsze długoterminowe wyborów żywieniowych. Trzymaj małe lizaki walki fizyczne i psychiczne objawy odstawienia tytoniu. Chociaż cukierków zawiera cukru, jeden lizak między posiłkami może walczyć głodu i daje coś zrobić z rękami. Słodki i pikantny smak utrzymuje się na chwilę, i manewrowania lizak w ręce i usta stanowi namiastkę tego wycofania objawów.
 • Przed podjęciem jakichkolwiek suplementów, skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent jest leczony na stan zdrowia, lub jeśli jesteś w ciąży lub karmiące.

Jak zatrzymać zgaga

Jak zatrzymać zgaga


Zgaga dotyka milionów ludzi w różnym wieku i różnych środowisk. Dla niektórych, zgaga jest tylko sporadyczne występowanie. Dla innych jednak zgaga często towarzystwa. Na szczęście, zgaga jest uleczalna. O to chodzi, to jest możliwe, aby zatrzymać zgaga w jego utworów. Zanim dojdziesz do tego psa chili lub innych pikantnych potraw, dowiedzieć się, jak zatrzymać zgaga zanim ma szansę rozpocząć.

Instrukcje

1 Pamiętaj, że zapobieganie jest warta funta leczyć. W związku z tym zastanowić się, niektóre z nawyków żywieniowych i stylu życia, które mogą przyczyniać się do objawów zgagi.

2 Stop palenia lub używania tytoniu w jakiejkolwiek postaci. Nikotyna powoduje dolnego zwieracza przełyku do osłabienia mięśni, pozwalając kwasu żołądkowego do mycia z powrotem do przełyku.

3 Należy zwrócić uwagę na dietę. Tłusta żywność, czekolada, pełne mleko, kawa, napoje gazowane, bardzo kwaśnych owoców i warzyw (takich jak pomarańcze, pomidory) i pikantne żywności w ogóle może podrażniać dolnej części przełyku i zachęcić zgagę.

4 Pij dużo wody w ciągu dnia, które mogą pomóc, aby zneutralizować nadmiar kwasu żołądkowego i zatrzymać zgaga przed jego rozpoczęciem.

5 Uważaj na swoje maniery, ale niech okazyjnie wypluć latać. Odbijanie często może położyć kres przez łagodzeniu objawów zgagi i gazu uwięzionego powietrza.

6 stop zgaga z podejściem step-up. Istnieje wiele leków H2 blokujące, które są dostępne jako over-the-recepty, takie jak famotydyna, cymetydyna i ranitydyna. Leki te są lepiej znane pod nazwami handlowymi Pepcid AC, Tagamet HB i Zantac 75, odpowiednio. Jeśli leki te nie zatrzymują się objawy zgagi, to lekarz może zalecić "przyspieszenie" do bardziej agresywnego leku, takie jak omeprazol (Prilosec).

7 Porozmawiaj z lekarzem o wszystkich leków na receptę może być branie, które są znane powodować zgagę, takie jak ciśnienie krwi i leki na astmę lub leki przeciwdepresyjne. Lekarz może zalecić inny lek podczas leczenia objawy zgagi.

8 Należy rozważyć możliwość, że zgaga jest wskazanie czegoś bardziej poważnego, takie jak zaawansowaną chorobą refluksową przełyku. Jeśli twój dolnej części przełyku jest poważnie uszkodzone lub braku działać poprawnie na wszystkich, to operacja naprawy mięśni może być jedynym sposobem, aby zatrzymać objawów zgagi.

Wskazówki

 • Skonsultować się z lekarzem, jeśli nie jesteś w stanie powstrzymać objawy zgagi, lub gdy staną się one poważne lub przewlekłe. Częsta zgaga może być oznaką bardziej poważnego stanu, takich jak rak przełyku lub choroby refluksowej przełyku (GERD).

Jak zatrzymać wypadanie włosów z mlekiem kokosowym

Jak zatrzymać wypadanie włosów z mlekiem kokosowym


Oddala hairlines i Balding miejsca są równe warunek szansa, że ​​dręczy miliony ludzi na całym świecie. Jeden dawany traktowanie pobudzania wzrostu włosów i spowalnia proces utraty na wykorzystanie mleka kokosowego. Świeże mleko kokosowe odżywia włosy, promowanie wzrostu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zatrzymać wypadanie włosów z mleczkiem kokosowym i wygrać walkę z łysiejący plamy i oddala hairlines.

Instrukcje

Przygotuj Mieszanina mleka kokosowego

1 Miejsce wiórki kokosowe do rondla i zalać wodą. Umieść patelnię na średnim ogniu i doprowadzić do powolnego wrzenia.

2 Niech kokosowe gotować wodę i delikatnie przez pięć minut, często mieszając. Nie przynieść składniki do wrzenia.

3 Szczepu mieszaniny przez sito, które jest wyłożona muślin lub gazę. Albo nacisku aż mleka kokosowego przez tkaninę, jak to możliwe. Wyrzucić resztki.

4 Pozwól świeżo przygotowane mleko kokosowe do ochłodzenia do letniej temperatury. Stosuje się go obficie na skórę głowy, masując ją głęboko do korzeni włosów. Pozostawić na około godzinę, a następnie spłukać ciepłą wodą. Powtórzyć tę czynność trzy lub cztery razy w tygodniu, najlepiej w godzinach porannych.

Łączyć z innymi mleka kokosowego składników odżywczych

5 Połącz 1/4 szklanki mleka kokosowego, 3 łyżki kamfora balsam i 1 szklanka jogurtu naturalnego. Stosuje liberalne ilość tej mieszaniny do włosów cofnięty lub łysiną, masując go w skórę głowy. Pozostawić do wchłonięcia na dwie do trzech godzin. Dokładnie spłukać ciepłą wodą i pat, a nie trzeć, głowy suche. Czynność tę należy powtórzyć trzy lub cztery razy w tygodniu

6 Kombajny równych części oleju Amla i mleko kokosowe, i stosuje się mieszaninę na włosy. olej Amla jest dostępny w sklepach spożywczych indyjskich. Pochodzi od indyjskiego agrestu, Amla jest ziołowy olej, który nie tylko zapobiega wypadaniu włosów, ale także zapobiega przedwczesnemu siwieniu.

7 1/4 łyżeczki sproszkowanego mieszać kozieradka i 1/8 łyżeczki pieprzu z pół szklanki mleka kokosowego. Masaż ten zabieg do skóry głowy.

Wskazówki

 • Świeże mleko kokosowe można przechowywać do dwóch dni w lodówce.
 • Najlepiej, należy użyć świeżego mleka kokosowego. Jednakże, jeśli nie jest to możliwe, należy użyć puszki mleka kokosowego.
 • Możesz zastąpić jeden kubek wiórki kokosowe do świeżo startego kokosa.

Jak zatrzymać wypadanie włosów z powodu stresu

Fizyczny i emocjonalny stres może prowadzić do utraty włosów. Stan znany jako telogen effluvim powoduje nagły i gwałtowny wypadanie włosów w odpowiedzi na stres fizyczny, taki jak poród, wysokiej gorączki, ostrej choroby lub zabiegu chirurgicznego. Stres emocjonalny lub psychologiczny, kiedy przewlekła lub ciężka, także może zakłócać normalnego cyklu wzrostu włosów i łysienia na spust. Na szczęście dla tych, którzy cierpią z powodu utraty włosów z powodu stresu, są rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc odzyskania prędkości i przywrócenie wzrostu włosów.

Instrukcje

Jak zatrzymać wypadanie włosów z powodu stresu

1 Eat zdrowej, zbilansowanej diety każdego dnia. Oprócz witamin z grupy B, które są najbardziej korzystne dla zdrowia włosów i wzrostu, dieta bogata w witaminy A, C i E oraz bogate w cynk, magnez i selen pomaga zatrzymać wypadanie włosów z powodu stresu. Kwasy tłuszczowe omega-3 mogą również poprawić stan zdrowia skóry głowy. Zaleca się, czy suplementy diety są niewystarczające źródła.

2 Upewnij się, że dostajesz co najmniej osiem godzin snu każdej nocy. Odpowiedni sen pomaga organizmowi odzyskać od wszystkich rodzajów stresu, a to ważne dla zdrowia skóry głowy i włosów. Przedłużone brak snu może być bardzo stresujące w korpusie, a naprężenia może objawiać się jako utratę włosów.

3 Daj dużo ciała czasu odzyskania następujące silny stres fizyczny, takie jak chirurgia lub porodu. Pchanie się zbyt mocno po poważnej chorobie lub zabiegu tylko zwiększa prawdopodobieństwo utraty włosów. Ostra stres fizyczny zakłóca normalnego cyklu wzrostu włosów, co powoduje mniejszą nowego wzrostu i więcej przelania. Według American Academy of Family Physicians, wypadanie włosów rozpoczyna się zazwyczaj trzy do czterech miesięcy po wysiłku fizycznego lub choroby.

4 Weź udział w sesjach doradczych, czy utrata włosów jest wynikiem stresu emocjonalnego. Działa przez swoje problemy i znaleźć zdrowsze i bardziej odpowiednie sposoby radzenia sobie z nimi może pomóc zatrzymać wypadanie włosów i zachęcać wzrost nowych włosów.

5 sprawdzeniu poziomu hormonów. Jest to szczególnie ważne, jeśli utrata włosów po porodzie zaczęła, po odstawieniu od karmienia piersią lub wkrótce po rozpoczęciu antykoncepcji doustnej. Podczas gdy większość wypadanie włosów spowodowane porodem wydaje się być związane z fizycznym stresem porodu, utrzymujące się w niektórych przypadkach mogą być problemy hormonalne winić.

6 Zapytaj lekarza, czy możesz cierpieć na łysienie plackowate. Łysienie plackowate uważa się, że powoduje zaburzenia autoimmunologiczne zapalenie mieszków włosowych i utratę włosów. To może być wywołane przez stres i czasami odchodzi na własną rękę, gdy stres jest zwolniony. W niektórych przypadkach, jednakże, może być konieczne leczenie.

Jak zatrzymać wypadanie włosów u młodych kobiet

Jeśli czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie myślisz, że jesteś tylko młoda kobieta, która ma doświadczenie utraty włosów w młodym wieku. Cóż, można się mylić. To jest bardziej powszechne stan niż myślisz. Ja sam doświadczyłem to, zarówno z powodu dziedziczności i niezwykle stresującym czasie w szkole jednego roku. To było wyniszczające tracić włosy, i nie można było sobie wyobrazić moje zakłopotanie. Zrobiłbym wszystko, wtedy zatrzymać moje wypadanie włosów, a także w celu pomocy innym teraz, poczułem, że muszę napisać jak zatrzymać wypadanie włosów u młodych kobiet.

Instrukcje

1 Przed rozpoczęciem na lekarstwo, trzeba zdiagnozować problem. Wypadanie włosów u młodych kobiet pochodzi z różnych źródeł, w tym stres psychiczny, zaburzenia hormonalne, albo jako produkt uboczny z innymi lekami. Podsumować to, co dzieje się w twoim życiu. Czy jesteś zestresowany, czy po prostu zacząć biorąc leki na receptę? Możesz również wystąpić zmiany w okresie dojrzewania. To jest naturalne, a lekarz powinien wiedzieć, co robić. Wszystkie te warunki są całkowicie uleczalne, więc jeśli lekarz nie potrafi wyjaśnić, co dokładnie dzieje się z utratą włosów, znaleźć nową.

2 Po zlokalizowaniu przyczyny, że nadszedł czas, aby rozpocząć z podstawowych lekarstw. Zanim zagłębić się perscriptions, należy ustalić, czy przyczyną wypadania włosów jest stres. Jako młoda kobieta, szkole i życiu w ogóle jest dość stresujące. Drugi krok, aby zatrzymać wypadanie włosów u młodych kobiet jest odpocząć i złagodzić stres w swoim życiu, ponieważ stres służy również jako katalizator do wrodzonych warunków, które mogą powodować wypadanie włosów u młodych kobiet.

3 Po destress, teraz jest czas, aby rozważyć inne leczenie. Rogaine działa cuda dla niektórych młodych kobiet próbuje zatrzymać wypadanie włosów i Provillus Wykazano również do pracy. Najpierw skonsultować się z lekarzem.

4 Jeśli leki nie działają, masz również grzebienie elektryczne można spróbować, które w rzeczywistości nie powstrzymać wypadanie włosów u młodych kobiet, ale kosmetycznie pokrycie części przerzedzenie włosów, dopóki lekarz nie może dowiedzieć się, następny krok. Możesz także spróbować przeszczepu włosów, które będą obejmować żadnych plam. Żadna z tych rzeczy faktycznie powstrzymać wypadanie włosów u młodych kobiet, ale pozwoli zaoszczędzić wstydu wiedzy publicznej. Wiem, że to trudne. Oprzeć się na lekarza, i zaufania. Coś będzie pracować, aby zatrzymać wypadanie włosów; to po prostu wymaga czasu. Powodzenia!

Jak zatrzymać wypadanie włosów i Regrow nowe włosy

Jak zatrzymać wypadanie włosów i Regrow nowe włosy


Znany także jako łysienie, wypadanie włosów jest często postrzegana jako typowo męskiego problemu. Chociaż prawdą jest, że w pewnych przypadkach wydaje się dość często łysienia u kobiet, a nawet dzieci. Według Amerykańskiej Akademii Dermatologii, 2 procent ludzi żyjących w Stanach Zjednoczonych cierpi z plamami łysienia, znany również jako łysienie plackowate, w ciągu swojego życia. Jeśli zauważyć, że Twoje włosy są coraz cieńsze i bardziej od niej spada, kiedy czesane, będziesz naturalnie chcą ustalić, jak zatrzymać wypadanie włosów i co można zrobić, aby rozwijać go z powrotem.

Instrukcje

1 Skonsultuj się z lekarzem lub dermatologa w celu ustalenia przyczyny. Niektóre schorzenia mogą powodować wypadanie włosów u mężczyzn i kobiet. Utworzyć listę objawów dla lekarza, na przykład po raz pierwszy zauważył utraty włosów, jeśli jest ciągła lub jeśli wydaje się, że ból lub podrażnienie zaangażowany. Również udokumentować, jeśli nie było żadnych nowych zmian w diecie, poziom stresu, produktów do pielęgnacji włosów lub leków. W niektórych przypadkach badania - takie jak badanie krwi, badanie ciągnąć określić, ile włosów jest redukcja, biopsję skóry dziurkacz lub skrobanie - ma obowiązek ustalić, czy istnieje bazowe kwestie zdrowotne.

2 Przerwać włosy zabiegi chemiczne. Zabiegi takie jak trwałej ondulacji włosów, prostownice i koloru włosów osłabi włosy w czasie. Jeśli stosowane nadmiernie lub niewłaściwie, mogą również zostawić włosy overprocessed i podatne na złamania. Zaprzestanie tych zabiegów i wybrać naturalne, wolne od chemicznych fryzury zamiast. Jeśli utrata włosów jest wynikiem tych wyborów stylizacji, zaprzestanie ich stosowania może być wystarczający, aby promować zdrowy wzrost nowych włosów.

3 Poprawa diety może zatrzymać wypadanie włosów i stymuluje wzrost włosów. Zgodnie z Mayo Clinic, FAD lub awarii diety, zaburzenia odżywiania lub brak odpowiedniego białka i żelaza może powodować wypadanie włosów. Jedz dobrze zrównoważona dieta, niezależnie od tego, czy starasz się schudnąć. Twój lekarz może skierować Cię na plan zdrowego odżywiania lub skierować do dietetyka. Jeśli lekarz podejrzewa, zaburzenia jedzenia, będzie omówienie terapii lub leczenia problemu. Planu rozpocząć suplementację witaminy zgodnie z zaleceniami lekarza lub brać codziennie witaminy.

4 złagodzić stres ze swojego życia. Niektóre rodzaje utraty włosów może być spowodowane nadmiarem lęku od codziennych zdarzeń, takich jak praca lub z ciężkim szoku emocjonalnego lub fizycznego do systemu. Określić przyczynę stresu i dołożyć starań, aby usunąć go ze swojego życia, jeśli to możliwe. Czas zajęć każdego dnia, aby realizować działania, które są przyjemne i odprężające do Ciebie. Po stresująca sytuacja występuje, ogólnie wzrost włosów będzie normalnie wznowić w ciągu kilku miesięcy.

5 brać leki do promowania wzrostu włosów. Rodzaj leku i jego potencjał dla Ciebie zależy od przyczyny i stopnia utraty włosów. Pozytywne wyniki są najbardziej powszechne w łagodnych przypadkach łysienia. Niektóre z metod leczenia łysienia są Minoxidil, zastrzyki kortyzonu, antralina krem ​​lub maść lub Propecia. Leki są albo over-the-counter, podawanej przez dermatologa, lub na receptę.

Wskazówki

 • Niektóre formy wypadania włosów są dziedziczne.
 • Na sobie włosy w ciasnych kucyków lub plecionki może spowodować trwałą utratę włosów zwanego trakcji łysienie.

Jak zatrzymać zaćmy

Zaćma jest stan, w którym wizji miejscu tworzy się na soczewce oka. Ta mgła nad okiem sprawia, że ​​trudno, aby zobaczyć i ostatecznie staje się ślepa plamka, że ​​pogarsza się z upływem czasu, jak zaćma rozwija się w średnicy. Przyczyną zaćmy jest uważany spowolnienie odżywczych do oczu, co prowadzi do rozpadu. Alternatywnych praktyk medycyny uważają, że zmiany w stylu życia i diety może pomóc spowolnić rozwój zaćmy, a nawet odwrócić wczesny rozwój zaćmy.

Instrukcje

Jak zatrzymać zaćmy

1 Opuść kalorii i cukru zużycia.

Według Marc Grossman, OD i Michael Edson, MS, kalorie cięcia może zmniejszyć rozwój zaćmy. Cukier jest również, że dodanie do powstawania zaćmy z cukrzycą w grupie podwyższonego ryzyka, niż inne osoby.

2 spożywać antyoksydanty.

Owoce takie jak jagody są bogate w przeciwutleniacze, które zwalczają wolne rodniki. Uważa się, że wolne rodniki, aby przyczynić się do powstawania zaćmy. Jeśli nie zużywają tyle poprzez dietę, dodać dodatki, takie jak witamina C, bioflavinoids, glutation oraz kwas alfa-liponowy do swojej codziennej rutyny.

3 Zmniejsz spożycie mleka.

Produkty mleczne mogą zmniejszyć wydajność oka eliminacji odpadów i uzyskania właściwego odżywiania. Jeśli znajdziesz się coraz zatłoczonych po spożyciu nabiału, usunąć z diety nabiał i przywrócić przedmioty jeden po drugim, aby zobaczyć, co można tolerować. Możesz być w stanie zjeść jogurt, ale nie ser.

4 Unikaj patrząc w okno mikrofalowej podczas gotowania.

Mikrofale często wyciek promieniowania podczas użytkowania, co może powodować zaćmę.

5 Stop smoking.

Według Grossmana i Edson, papierosy są odpowiedzialne za 20% zaćmy w ludzi. Więcej palisz, tym bardziej stawiać się na ryzyko rozwoju zaćmy.

6 Zobacz akupunktury.

Akupunktura jest chińska praktyka leczniczy przywrócić przepływ energii w organizmie. Mając akupunktury kierować punkty przywrócić krążenie w oko, będzie przywrócić przepływ żywienia i usuwanie odpadów w oku.

Wskazówki

 • Należy pamiętać, że alternatywne praktyki medycyny nie mogą być zatwierdzone przez FDA lub zachodniej społeczności medycznej. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek nowych metod leczenia zawsze skonsultować się z lekarzem.

Jak zatrzymać znajomemu Od palenie trawki

Pot, zwie marihuany, został rekreacyjnych narkotyków przez wiele lat. Mity na temat bezpieczeństwa Pota niestety zachęcać wielu, młodych i starych, do niedoceniania skutków lek na ciele. Nie uważa się za twarde narkotyki, bo ludzie rzadko przedawkowania marihuany. Niemniej jednak, efekty puli płuc, mózgu i innych narządach wewnętrznych są szkodliwe. Puli pamięci efekty, podnosi tętno i ciśnienie krwi, uszkodzenia płuc i może powodować niestabilność emocjonalną i innych problemów psychologicznych. Dodatkowo, osoby pod wpływem puli spowolniły czas reakcji, co czyni je bardziej podatne na wypadki. Tylko dlatego, że THC w puli ma zastosowania medyczne, nie oznacza, że ​​jest to lek bezpieczny nie bardziej niż morfina jest bezpieczny. Wiele leków odpowiednich do leczenia niektórych dolegliwości, nie należy stosować recreationally.It często nie jest łatwo uzyskać użytkownikowi zatrzymać pulę palenia. Jeśli chcesz dostać przyjaciela, aby przestać palić trawkę, youhave zaletą. Jako przyjaciel masz o wiele większy wpływ niż nauczyciel lub nieznajomego. Podczas gdy twój przyjaciel nie może płacić uwagę na opinię nieznajomego, może on zwrócić uwagę na Twojej opinii.

Instrukcje

Jak zatrzymać znajomemu Od palenie trawki

1 Powiedz znajomym, że jesteś zaniepokojony skutkami pot na jego mózgu i innych narządów. Bądź szczery o tym. Nie chcesz, aby rzucić swojego znajomego swoje życie zaledwie dla chwastów.

2 Pokaż mu literatura medyczna opisująca Pota negatywny wpływ na organizm. Być wyraźny. Jeśli można się trzymać z fotografią uszkodzonych płuc, zrobić. Zdobądź palenie powoduje co najmniej tak samo szkód, jak tytoń do palenia. Wielu palaczy pot nie zdają sobie sprawy, jak źle lek jest; inni po prostu nie obchodzi. Jeśli to drugie to przypadek, twój przyjaciel cierpi na niską samoocenę lub depresji i może wymagać profesjonalnej pomocy.

3 Powiedz mu, jak głupi, że wygląda, kiedy jest wysoki. Nikt nie wygląda bynajmniej głupi, gdy są one wysokie. To jest prawda. Użytkownicy nie wyglądają świetnie - nie wyglądają z klasą, nie wyglądają jak rebeliantami, po prostu wygląda głupio. Jeżeli dwa pierwsze kroki nie namówić znajomego przestać palić trawkę, to może ośmieszyć będzie. Jeśli słowa nie wystarczą, filmować go i pokazać mu, jak on wygląda, gdy jest on ukamienowany.

4 Przypomnij znajomego o sztywnych kar za posiadanie narkotyków. Przepisy różnią się poszczególne państwa, ale większość państw mają surowe kary za posiadanie narkotyków. A jeśli twój przyjaciel ma zwyczaj utrzymywania więcej niż kilka stawów w okolicy, mógłby zostać oskarżony o zamiarze sprzedaży - który ma jeszcze bardziej surowe kary dłuższego więzienia. Zapytaj go, czy jego tymczasowe chwile rozkoszy są warte 10 lub więcej lat w celi więziennej.

5 Organizowanie interwencji. Pobierz inne przyjaciół razem i planują to dobrze. Chcesz pokazać znajomym, że wiele osób na nim zależy i że jego problem narkotyków jest poważnym problemem. Innymi słowy, nie przestraszyć znajomego lub starają się być zmanipulowana. Interwencje powinny czuć użytkownik zależało, nie zaatakował.

Wskazówki

 • Dopasuj swoje podejście do osobowości swojego przyjaciela. Jeśli on odpowiada najlepiej do bardziej delikatnego podejścia, nie jest zbyt konfrontacyjny. Jeśli trwa to silniejsze podejście do jego uwagę, to nie wahaj się używać mocnych słów, aby go do zaprzestania używania

Jak zatrzymać Sugar Cravings

Jak zatrzymać Sugar Cravings


Naprawdę chcesz wiedzieć, jak powstrzymać apetyt cukru? To zajmie trochę silnej woli i wytrwałości w pierwszym, ale tak naprawdę może to zrobić. Nagrody są namacalne - poczujesz się lepiej, a twoje ciało będzie zdrowsze, bez cukru i rafinowanych skrobi. Zacznij odżywczy organizmowi potrzebnych żywności i łatwiej można dowiedzieć się, jak zatrzymać łaknienie cukru.

Instrukcje

1 Eat zdrowej diety, który zawiera dobre tłuszcze, takie jak olej kokosowy, olej z oliwek i tak, nawet masła. Twoje ciało często pragnie cukru, ponieważ brakuje niektórych składników odżywczych i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. (Foto: oliwa z oliwek)

2 Wymień żywności przetworzonej i wyrafinowane skrobie z całej żywności i kiełkującego (lub fermentowanych) pieczywa. Jednakże, jeśli masz problem drożdży trzeba będzie wyciąć produkty z pszenicy, aż przywrócić równowagę w organizmie. (Foto: chleb pełnoziarnisty)

3 Upewnij się, że masz wystarczająco dużo białka. Odpowiednie spożycie białka często zatrzymać łaknienie cukru. Spróbuj kurczaka z warzywami na parze z sosem teriyaki, jak bogaty w białko posiłku. (Zdjęcie: Kurczak i Warzywa)

4 Jedz jabłko lub inny owoc, gdy twoje pragnienia cukru są najgorsze. (Zdjęcie: Świeże jabłka)

5 pić wody, i przynieść wodę z tobą wypić, jak właściwe nawilżenie pozwoli zatrzymać pewne pragnienia cukru. Czasami potrzeba organizmu na wodę jest interpretowane jako chęć na cukier.

Wskazówki

 • Jedz napełniania Przed zakupami posiłek, aby uniknąć impulsowych zakupów słodkich przekąsek.
 • Zrezygnować z cukru dla Wielkiego Postu lub innych obserwacji religijnej. Czasami, o duchowy cel ułatwia.
 • Przynieś orzechy nerkowca, marchew i inne kije nie słodkich przekąsek do pracy.

Jak zatrzymać obsesyjne myśli

Radzenie sobie z obsesyjnych myśli może być trudne, zwłaszcza, gdy nie wiesz, jak zatrzymać obsesyjne myśli.
Mamy nadzieję, że te sugestie mogą pomóc zatrzymać swoje obsesyjne myśli, bezboleśnie i bez leków.

Instrukcje

1 Zmierz głowę na myśli, a nie wykonywać skojarzone działanie. Na przykład, jeśli przesady się zarazków od dotykania przedmiotów w miejscach publicznych, należy celowo dotykać tych obiektów, a następnie nie umyć ręce. Zobaczysz, jak się nie chorują z tego.

2 Przypisanie odpowiedzialności zaufanej osoby. Na przykład, jeśli przesady czy zostawiłem piec na, dokonać kontroli pieca odpowiedzialność współmałżonka. Dodać obietnicy małżonka, że ​​on lub ona zawsze będzie jeden, aby upewnić się, że rzeczy są wyłączone przed wyjazdem.

3 Wizualizacja znak stopu. Kiedy znajdziesz się na myśli obsesyjnie, wizualizacji znak stopu i od razu zmienić swoje myślenie. W końcu, myśli zmniejszy.

4 Czy coś innego. Postaraj się zrobić coś, co będzie na bieżąco swoje myśli od myśli. Wykonywania lub słuchania muzyki to dobry wybór.

5 Świadomie powtórzyć odwrotnie. Na przykład, jeśli okaże się, że masz obsesję, że jesteś gruby, gdy patrzysz w lustro, powiedzieć "jestem taka chuda." lub "dobrze wyglądać". W końcu zaczniesz w to wierzyć.

Wskazówki:

 • Może chcesz porozmawiać z lekarzem na temat innych opcji.