adcov.com

jak zalkalizowac organizm

Jak szybko organizmie metabolizuje alkohol?

Jak szybko organizmie metabolizuje alkohol?

Szybkie odpowiedzi

Ogólna zasada barroom kciuka jest, że przeciętny człowiek może przetwarzać około jednego piwa lub jeden strzał z alkoholem każda godzina. Więcej niż zbiera i alkoholu we krwi i zatrucia wynika. Ale, choć to na ogół odnosi się do wszystkich, kilka różnych czynników przyczynia się do tempa, w którym alkohol jest metabolizowany w organizmie, od płci i rozmiaru do genetyki i częstotliwość picia, dzięki czemu prędkość każdego z nas trochę inaczej. Zawartość żołądka i zdrowia i sprawności wątroby, głównego organu w alkoholu metabolizmu, będzie również ustalenie stawki.

Alkoholu w żołądku

Wszystkie produkty spożywcze i napoje, które są wykorzystywane zaczynają krwioobiegu w jelicie cienkim, to oczywiście pełne żołądek spowolnić szybkość, z którą osiąga się alkohol krwi. Chociaż powoduje, że działanie alkoholu bardziej stopniowo, ale również zwiększa czas do alkoholu jest skutecznie metabolizowany. Pokarmy o wysokiej zawartości tłuszczowego lub kombinacje różnych rodzajów żywności, takie jak węglowodany i białka, zwiększa się czas potrzebny alkohol opuszczenia żołądka i być absorbowane. I choć wątroba robi większość pracy metabolizmie alkoholu, proces ma rozpocząć się w żołądku z enzymu zwanego ADH. Kobiety mają mniejszą aktywność ADH w żołądku, co oznacza więcej alkoholu dochodzi do krwiobiegu.

Alkohol i wątroba

Po alkoholu do krwiobiegu ogólnie metabolizowane z szybkością 0,015 stężenia alkoholu we krwi (BAC) co godzinę. Jednak, ponieważ BAC jest miarą stosunku, potrzeba kilku napojów do indywidualnej większa osiągnięciu pewnego stężenia alkoholu we krwi i alkoholu w ilości, która jest metabolizowana do utrzymania szybkości 015 na godzinę będzie również większe.
O 10 procent alkoholu opuszcza ciało poprzez oddechu, potu i moczu. Prawie wszystkie reszty są metabolizowane w wątrobie. Zazwyczaj paliwa do komórek wątroby jest kwasy tłuszczowe, lecz w obecności alkoholu wątroby zmieni swoją dietę, aby zapobiec gromadzeniu się szkodliwych alkoholu że uszkodzenie innych komórek i narządów. Istnieją pewne dowody, że normalne spożywanie alkoholu sprawia, że ​​proces jest bardziej wydajny w momencie tworzenia tolerancji, jednak w dłuższej perspektywie, w metabolizmie alkoholu stale zmienia komórek wątroby i zmniejsza ich zdolność do wykonywania normalnych funkcji oraz metabolizowania alkoholu . Nagromadzenie zużytego kwasów tłuszczowych może prowadzić do marskości wątroby, lub stłuszczenie wątroby, a nawet uszkodzenia wątroby.

Jak zmusić organizm do wykorzystania tłuszczu

Jak zmusić organizm do wykorzystania tłuszczu


Gdy większość ludzi twierdzi, że chcesz schudnąć, to naprawdę znaczy, że chcą stracić tłuszcz. Mimo wszystko, większość elementów, które przyczyniają się do naszej masy ciała - woda, mięśnie, kości i innych tkanek - są rzeczy, których potrzebujemy. Niestety, zmniejszenie masy ciała jest często towarzyszy woda lub utraty mięśni. Zmuszając organizm do spalania tłuszczu będzie głównie większą różnicę w wyglądzie i zdrowiu, niż po prostu utraty wagi. Skupiając się na sposobów, aby zmaksymalizować spalanie tłuszczu jest zdrowy i pozytywny cel.

Instrukcje

1 Dowiedz się, w przybliżeniu, ile kalorii organizm spala za pomocą kalkulatora, takich jak jeden zawarte w sekcji Zasoby. Jedzenie ilość kalorii bliskich do szybkości metabolizmu spoczynkowego (ilość energii organizm potrzebuje, by utrzymać się przy życiu) będzie utrzymać metabolizm na wysokim poziomie. Bo nie będzie brać w dodatkowej energii, twoje ciało będzie musiał użyć zapasów tłuszczu na energię, zgodnie dietetyka Katherine Zeratsky, dietetyka z Mayo Clinic.

2 Jedz prawo rodzajów żywności. Jeść chude białko do utrzymania masy mięśniowej organizmu i jeść błonnik więc czujesz się pełna. Uważaj na spożycie cukru unikać kolców w poziom insuliny. Insulina jest hormonem, który reguluje czy tłuszcz jest przechowywana i używana w postaci energii. Zbyt wiele pozostawia głodny, kiedy poziom insuliny spada, i sprawia, że ​​zatrzymanie ciała za pomocą tłuszczu jako energii. Przyklejają się do żywności, które mają niski indeks glikemiczny, co oznacza, że ​​żywność nie Spike insuliny. Zobacz sekcji Zasoby na liście indeksów wspólnych glikemiczny żywności.

3 podnosić ciężary. Można zbudować więcej mięśni, tym bardziej twoje ciało spala tłuszcz, ponieważ mięśnie są aktywne tkanki - wymaga energii do tego paliwa, nawet w stanie spoczynku. Korzystanie mięśnie regularnie z procedury ciężarów będzie utrzymać masę mięśniową i utrzymać metabolizm na wysokim poziomie. Twoje ciało będzie mniej prawdopodobne, aby korzystać z włókna mięśni na energię, jeśli regularnie potrzebuje mięśni, i włączy do swoich zapasów tłuszczu na energię.

4 przedziały włączyć do swojej cardio rutyny. Odstępie rutynowe zastępców krótkie tryska ćwiczeń tak mocno, jak to możliwe, a następnie przez okres ożywienia. To idealne początkujących przedział rutyna jest wymieniony w sekcji Zasoby. Ten rodzaj ćwiczeń może rzeczywiście poprawić, jak organizm kontroluje insuliny, co prowadzi do większej utraty tłuszczu.

Wskazówki

 • Jedzenie zbyt mało kalorii może wysłać swoje ciało w "trybie głodu", co oznacza twoje ciało myśli, że jest głodny, i włącza do mięśni na energię, ponieważ mięśnie potrzebują więcej energii do utrzymania.

Jakie rodzaje organizmów wykonać fermentacja mlekowa?

Jakie rodzaje organizmów wykonać fermentacja mlekowa?

Kwas mlekowy jest produktem odpadów z komórkowej rozkładu glukozy w niektórych organizmów. Procesu oddychania, gdzie każda komórka w organizmie trwa w żywności i wody do wykorzystywania glukozy dla energii, produkuje ten kwas mlekowy jako produkt uboczny. Kwas mlekowy jest produktem ubocznym, ponieważ komórki, które wykonują tę formę oddychania nie biorą w tlen. Ta forma oddychania, gdzie kwas mlekowy jest produkowany z bez dostępu tlenu, jest również nazywany fermentacji.

Bakterie

Nie wszystkie bakterie wytwarzają kwas mlekowy. Specjalnie tylko "-respiring, zarodników bakterii tworzących formy", żywności i rolnictwa Organizacji Narodów Zjednoczonych, tworząc kwas mlekowy. Bakterie te są wykorzystywane przez ludzi, bo ich kwas mlekowy pomaga w procesie fermentacji, pieczywo, alkohol i mlecznych produktów do spożycia przez ludzi. Przykłady takich bakterii to Streptococcus thermophilus i Lactobacillus lactis, które są używane zarówno w jogurty i sery.

Homofermenters i Heterofermenters

Dwa rodzaje organizmów bakteryjnych wytwarzają kwas mlekowy. Jeden typ to homofermenters, który tylko produkują kwas mlekowy jako produkt odpadowy. Heterofermenters produkują kwas mlekowy i dwóch dodatkowych produktów odpadowych, etanol i dwutlenek węgla. Heterofermenters są zazwyczaj używane do piwa produktów i etanol i dwutlenek węgla jest usuwany w procesie destylacji.

Szczególności nisze

Bakterii, które produkują kwas mlekowy znajdują się w pewnych środowiskach, w których glukoza jest obecne, takich jak organizmy. Na przykład niektóre bakterie kwasu mlekowego może znaleźć tylko zielone warzywa lub w jelitach zwierząt. To jest ponieważ bakterii potrzebuje konkretnego węglowodanów w środowisku obniżona tlenu do rozkwitu. W zamian kwas mlekowy, który produkowany jest często chroni komórki roślin lub zwierząt od łamanie się w dół. To dlaczego bakterie są używane w żywności, aby pomóc im w świeżości.

Zwierząt mięśni

Mięśnie zwierząt wykonać fermentacji kwasu mlekowego w pewnych okolicznościach. To się dzieje, gdy tlen nie jest odpowiednio podane do mięśni, kiedy są akcentowane, takie jak podczas ćwiczeń. Komórek mięśniowych, jako reakcja na mało tlenu dla tkanek rozpoczyna się proces fermentacji. Kwas mlekowy z fermentacji pomaga mięśnie zyskiwać energii podczas intensywnych treningów.

Jak uzdrowić organizm po poronieniu

Poronienia mogą być druzgocące doświadczenie emocjonalne. To także wymaga czasu, aby odpowiednio leczyć ciało. Ilość czasu to zajmie, aby uzdrawiać w dużej mierze zależy od tego, jak daleko jesteś w ciąży w momencie poronienia. Istnieją trzy rodzaje miscarriages- Niekompletne, kompletne i nieodebranych. Fizyczne okres rekonwalescencji może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. Jeśli chcesz mieć pewność, że proces leczenia nie będzie utrudnione, należy podjąć niezbędne środki ostrożności.

Instrukcje

Fizycznie Odzyskiwanie z dysku poronienie

1 Uważaj na zakażenia, których można być podatne na po poronieniu. Należy unikać dostania się do jacuzzi, biorąc kąpiele, douching tamponów lub używania, z których wszystkie mogą spowodować na zakażenia. Biorąc prysznic i używanie podpasek powinien być kierunek działania, dopóki lekarz mówi inaczej.

2 Nie należy wznowić stosunki seksualne natychmiast po poronieniu, ponieważ może to prowadzić do powikłań. Może to być kilka tygodni, zanim nie jest bezpieczne, aby to zrobić. Jak frustrujące, ponieważ może to być, dostać "zielone światło" od lekarza pierwszego.

3 może być przepisane leki, aby pomóc macicy w uwolnieniu organizmu jakiejkolwiek tkanki lewej-na. Odbywa się to przy niekompletne poronienie nastąpiło.

4 Weź paracetamol na ból brzucha i skurcze, które trwają zazwyczaj do dwóch dni, po tym, jak poroniła. Jeżeli ten problem przekroczyć ten okres czasu i towarzyszą inne objawy, takie jak nudności i gorączka, może to wskazywać na poważne sprawy.

5 Zwróć uwagę na ciężkie krwawienie z pochwy. Podczas gdy krwawienie trwa zwykle kilka tygodni po poronieniu, nadmierne krwawienie lub powodzi może być obszarem zainteresowania. Aby uniknąć niebezpieczeństwa krwotoku.

6 Możesz zdecydować się na operację, tuż po poronieniu, jeśli lekarz uzna to za konieczne. Procedura D i C mogą być wykonane, w którym szyjka macicy pobiera rozszerzone i wszelkie pozostałości tkanki jest wypompowana. Zwykle jest stosowany w znieczuleniu ogólnym.

Test na krew i alkohol, jak długo pozostaje w organizmie

Test na krew i alkohol, jak długo pozostaje w organizmie

Wprowadzenie

Zawartość alkoholu we krwi, lub BAC, jest jednym z najpowszechniej stosowanych sposobów określania nie tylko wtedy, gdy osoba spożyciu alkoholu, ale również, jak dużo alkoholu osoba zużyty. Chociaż badania Alkomat może oszacować BAC osoby, w celu określenia rzeczywistej zawartości alkoholu we krwi, próbki krwi muszą być stosowane.

Proces

Próbki krwi na zawartość alkoholu, w taki sam sposób jak inne próbki krwi przy użyciu igły. Igła jest umieszczany w żyle i probówki dodaje się do tyłu igłę. Igłę wyciągnięto i probówki są wysyłane do laboratorium w celu przetestowania. Testy laboratoryjne obliczania poziomu etanolu we krwi, co daje wynik z powrotem w procentach. Wszelkie treści alkoholu we krwi powyżej 0,08 jest uznawany na granicy prawa.

Czas

Gdy alkohol jest zużywana, etanol jest uwalniany do krwiobiegu. Etanol jest substancją, która wyszukiwać większość testów alkoholu we krwi dla. Według dr David J. Hanson, doktor, do 10 procent etanolu opuszcza ciało przez pot, oddech i moczu. Reszta ma być metabolizowane z organizmu przez wątrobę. Czas potrzebny na alkohol opuścić krwiobiegu zależy bezpośrednio od tego jak szybko organizm metabolizuje alkohol.

Metabolizm

Metabolizm alkoholu zachodzi w wątrobie. Po etanol w napoju alkoholowego osiąga wątrobę, specjalne enzymy zwane dehydrogenazy alkoholowej są wykorzystywane do rozbicia etanolu do aldehydu octowego, który jest następnie dzielony przez enzymy w kwas octowy, lub octu. Ten proces trwa około godziny, aby rozbić jedną pół grama etanolu. Oznacza to, że zawartość alkoholu we krwi spadnie szacowany 0,015 procent kiedykolwiek godzin. Na przykład, zawartość alkoholu we krwi 0,05 zajmie około trzech godzin i dwadzieścia minut metabolizmu z organizmu.

Jak rozpoznać objawy SM

Nie istnieje pojedynczy test, który może być stosowany do określenia, czy osobnik ma stwardnienie rozsiane. Jednakże, nie jest zestaw standardowych testów, które mogą być stosowane w celu zwiększenia prawdopodobieństwa określenia stanu MS pacjenta. Według WebMD, aż 10 procent zdiagnozowanych przypadków MS MS nie są w rzeczywistości w ogóle. Z tego powodu ważne jest, by wszelkie testy podjąć, zostały podjęte w obecności neurologa.

Instrukcje

Diagnozowanie Objawy SM

1 Ustal Jeśli należą do typowej grupy wiekowej, czyli 20 do 50 lat.

2 Spójrz na objawy, które wpływają na mózg lub rdzeń kręgowy. Czy masz niekontrolowane drżenie, problemy z pęcherzem, problemy z jelitami, losowej utraty równowagi lub trudniejszy spacery, lub problemy ze wzrokiem? Wszystkie one mogą być objawy SM.

3 udziału w badaniu neurologicznym, które są przeprowadzane przez neurologa i składa się z etapów, które testują reakcje organizmu na różne bodźce. Istnieje wiele różnych testów, które można wykonać, w zależności od neurologa odwiedzić.

4 Za pomocą MRI. Oczywiście, nie można wykonać tego zadania na własną rękę; jednak przeszkolony lekarz zazwyczaj mają cię na maszynie MRI na okres do 90 minut, aby zdiagnozować żadnych mózgu lub rdzenia kręgowego zagadnienia związane z SM. W przypadku zmiany lub tablica zostanie wykryty, może to być oznaką MS.

5 Autoryzacja Spinal Tap lub nakłucie lędźwiowe. W tym procesie, płyn rdzeniowy będzie wycofany do określenia, czy należy białko mieliny, jak w organizmie, dobry wskaźnik stwardnienia rozsianego.

6 Poddaj Potencjały wywołane. Te badania przy użyciu słuchowe, wzrokowe i czuciowe wskazówki do określenia prawdopodobieństwa MS. Do testu słuchowego, pacjent słucha dla serii lewego i prawego kliknięcia przez słuchawki. Badanie wizualne zawiera szachownicy przed pacjentem, podczas gdy w rzeczywistości badania sensoryczne wykorzystuje serię wstrząsów elektrycznych, które są podawane do ramion lub nóg. Twój neurolog wykorzystuje wyniki tych badań, które pomogą określić prawdopodobieństwo konieczności MS.

Wskazówki

 • Jest to prawie niemożliwe do zdiagnozowania SM z całą pewnością, jeśli nie są pod opieką wykwalifikowanego lekarza oraz, w wielu przypadkach, neurolog. Skonsultować się z lekarzem w momencie uważasz, że możesz mieć MS rozpocząć leczenie natychmiast. Chociaż nie ma leku do leczenia SM, wczesne wykrywanie i leczenie są znane spowolnić degeneracji spowodowanej przez chorobę.

Warunki do reakcji chemicznych zachodzących w organizmie

Warunki do reakcji chemicznych zachodzących w organizmie


Procesy chemiczne w istot organicznych są niezbędne do przetrwania i różnych funkcji organizmu. Organizmy zwykle nie mają żadnej kontroli nad tych reakcji chemicznych. Różne typy reakcji chemicznej mogą być dotknięte przez hormony, aktywność mózgu, narządów lub aktywności enzymów w organizmie. Czynniki zewnętrzne mogą również odgrywać rolę, takich jak konsumpcja żywności i jakości powietrza.

Metabolizm

Metabolizm zachodzi gdy hormony i enzymy zmiany pokarmem dla organizmu. Metabolizm wpływa na to jak skutecznie, że paliwo jest stosowane od tej reakcji chemicznej określa, jak szybko organizm spala kalorie i jak bardzo prawdopodobne, że ciało jest stracić lub zyskać na wadze. Metabolizm zazwyczaj działa szybciej do organów więcej masy, ponieważ system musi pracować ciężej, aby wspierać większe liczby. Ćwiczenia i zdrowa dieta może zwiększyć metabolizm organizmu jest.

Fluorowcowanie

Chlorowcowanie jest procesem chemicznym, który występuje, gdy atomy wodoru są zastąpione przez atom chlorowca w związku organicznego. Halogeny składa się z elementów fluor, jod, brom i chlor. Fluorowcowanie alkanu jest kwalifikowana jako reakcji podstawienia. Pobór energii ze światła lub ciepła ma kluczowe znaczenie dla wystąpienia Chlorowcowanie; jeśli światło wyznacza się reakcji tysiące cząsteczek reakcji dla każdego fotonu światła zaabsorbowanego przez atom.

Radykalny Dodatek

Radykalny dodatek występuje, gdy "słabe wiązanie OO inicjatora nadtlenku jest uszkodzony homolytically energią cieplną lub wys", zgodnie z Wydziału Chemii Uniwersytetu Michigan State. Pozostałość rodnik może atom wodoru z HBr związku i wyodrębnić kolejny atom wodoru z innym utworzyć bromek oraz inny atom bromek. Ponadto forma jest polimeryzacji rodnikowej, który tworzy chainlike lub cząsteczki, które umożliwiają sieci życia istnieć.

Jak leczyć Odwodnienie

Jak leczyć Odwodnienie


Odwodnienie może wystąpić, gdy wyjście danej osoby płynów przekracza ilość płynów pobranych. Ludzie często nie są świadomi, że są one cierpią z powodu odwodnienia. Wiedząc, jak rozpoznać odwodnienie i jak nawodnić organizm może zapobiec stanu z coraz poważne.

Instrukcje

1 Wiedzieć, kiedy odwodnienie jest niebezpieczne. Ludzie są najczęściej narażone na odwodnienie, gdy nad wywierać siebie, są narażone na ekstremalne temperatury lub były chore (szczególnie, jeśli choroba obejmuje wymioty lub biegunka).

2 rozpoznawania wczesnych oznak odwodnienia przez bacznie oko na marginesie osoby płynów i jego czynności życiowych. Objawy odwodnienia to skoncentrowany lub głęboko żółty moczu, suchość w ustach, rozdrażnienie, gęstą ślinę, osłabienie i nieporozumień. Tętna danej osoby może zwiększyć ciśnienie krwi może spaść i może on odczuwać zawroty głowy w pozycji stojącej.

3 leczyć drobne przypadki odwodnienia poprzez zwiększenie płynów. Napoje, które pomagają zrównoważyć elektrolity są jeszcze lepsze niż woda. Produkty takie jak Gatorade dla dorosłych i Pedialyte dla dzieci są często zalecane przez lekarzy. Jeżeli produkty te nie są dostępne, dodać łyżeczkę soli na szklankę wody, aby pomóc pacjentowi zachować płyn.

4 udać się do lekarza, jeśli osoba wymiotuje lub ma biegunkę dla więcej niż 2 dni, ma wysoką gorączkę i nie jest w stanie przytrzymać płyny.

Jakie są przyczyny choroby Alzheimera moczu?

Nietrzymanie moczu jest objawem choroby Alzheimera i może być nieprzyjemny dla pacjenta. Bardzo ważne jest, aby określić przyczynę kału lub nietrzymania moczu.

Dieta

Dieta może czasem powodować moczu lub stolca u osoby z chorobą Alzheimera. Zrównoważona dieta jest niezbędna w utrzymaniu zdrowych jelit. Nasze ciała czasem stają się bardziej wrażliwe na pewne pokarmy, jak się starzejemy. Monitorowanie diety na kilka dni, aby zobaczyć, czy dana żywność powoduje nietrzymanie moczu.

Wpływ psychicznego

Alzheimer często zmienia stan i zachowanie emocjonalne, wpływając na sposób, w jaki nasz organizm reagowania. Kału często występuje w chorobach, które obejmują splątanie, manii i depresji.

Choroba

Kału może także być częścią podstawowego stanu medycznego, w tym osłabienie mięśni, urazu operacyjnego, biegunki, zaburzeń jelitowych i chorób lub zaburzeń układu nerwowego.

Medyczną

Jeśli istnieją inne problemy, takie jak ból w odbytnicy, krwawienie, biegunka, zmiany kału lub niewyjaśniona utrata masy ciała, należy natychmiast szukać pomocy medycznej.

Porady

Upewnij się, że pacjent Alzheimera wie, gdzie jest łazienka i dać mu dużo czasu, aby opróżnić pęcherz lub jelita. Wspierać, a nie krytyczne.

Jak odczytać wyniki badań czynności nerek

Jak odczytać wyniki badań czynności nerek


Nerki są konie pociągowe. Te dwa małe narządy filtrować około 200 litry krwi na co dzień, aby wyeliminować nadmiar wody i odpadów, produkcji około 2 litry moczu. Gdy nerki nie działają optymalnie, produkty odpadowe zaczynają gromadzić się w organizmie, powodując chorobę. W ciężkich przypadkach, te organy życiowe może nie, potencjalnie śmiertelnego zdarzenia. Według National Kidney Foundation, 26 milionów Amerykanów zaburzenia czynności nerek, zwie przewlekłą chorobą nerek. Ludzie, którzy mają wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca lub rodziny historii choroby nerek są bardziej narażone na problemy z nerkami. Ciężkie zaburzenia szkody i traumatyczne dzieciństwo lub genetyczne mogą również uszkadzać nerki.

Instrukcje

1 Sprawdź raport laboratorium dla poziomu kreatyniny w surowicy. To pokazuje ilość kreatyniny znaleziono we krwi. Kreatyniny produkt uboczny pochodzący z kreatyny, składnikiem tkanki mięśniowej. A środki badań kreatyniny, jak skutecznie organizm eliminując kreatyniny. Jeśli twoja krew jest wysoki poziom kreatyniny, to znaczy, że nerki nie filtrowania wystarczy. Pomiar stężenia kreatyniny w surowicy podano w miligramach na decylitr. Normalny zakres wynosi od 0,8 do 1,4 mg / dl.

2 Poszukaj filtracji kłębuszkowej lub GFR. GFR jest najbardziej pouczające test ogólnej sprawności nerek. Ocenia, jak skutecznie nerki filtrują produkty przemiany materii we krwi. Lekarz będzie używać swój wiek, płeć, poziom kreatyniny w surowicy i inne cechy do obliczenia tej wartości. Normalny GFR wynosi 30 lub więcej.

3 Znajdź litery kok na raporcie laboratorium. BUN (azot mocznikowy we krwi) Pomiar pokazuje, jak dużo azotu mocznika, produkt uboczny z białka, krwi zawiera. Azotu mocznika jest jednym z produktów, odpadów nerki filtrują się w normalnych warunkach. BUN podano w miligramach na decylitr. Normalny zakres mocznika wynosi 7 do 20 mg / dl.

4 Sprawdź na wyniki badań białka w moczu. To proste badanie moczu może ustalić, czy nadmiernych ilości białka w moczu. Jeśli tak, może to być oznaką choroby nerek. Test ten jest zwykle powtarza się w celu zapewnienia, że ​​wysoki poziom białka są trwałe i nie tylko tymczasowe zjawisko. Pomiar jest przedstawiana w miligramach na decylitr. Normalny zakres białka w moczu o losowej próbie wynosi od 0 do 8 mg / dL. Na badania moczu 24-godzinnym, normalny zakres wynosi 150 mg lub mniej.

5 Spójrz na wpis "klirens kreatyniny." Jeśli miał zarówno w moczu i stężenie kreatyniny we krwi mierzone, lekarz może je porównać w inny sposób do obliczenia współczynnika filtracji kłębuszkowej. Badanie klirensu kreatyniny podano w mililitrach na minutę. Normalny zakres dla kobiet wynosi 88 do 128 ml / min. Dla ludzi, to jest 97 do 137 ml / min.

Wskazówki

 • Aby uzyskać więcej informacji na temat interpretacji wyników badań laboratoryjnych, należy skonsultować się z lekarzem. Innym źródłem jest Narodowy nerek i schorzeń urologicznych Informacja Clearinghouse (patrz źródła).
 • Jeśli znajdziesz nieprawidłową wartość w raporcie laboratorium, staram się nie panikować. Lekarz może wyjaśnić, czy jest powód do niepokoju. Niektóre choroby i leki mogą powodować pewne stężenie testowe jest wyższe lub niższe niż normalnie.

Jak jeść sześć posiłków dziennie dla Maksymalna Weight Loss

Jak jeść sześć posiłków dziennie dla Maksymalna Weight Loss


Teoria, że ​​jedzenie wielu małych posiłków w ciągu dnia pomaga w utracie wagi, nie jest naukowo udowodnione. To prawda, że ​​ten sposób zwiększa metabolizm, utrzymuje stały poziom cukru we krwi, a tym samym pozwala uniknąć głodu, trzymając cię uczucie pełnego dłużej. Jednak stara zasada "kalorii = kalorii out" jest prawdziwe. Czy można jeść sześć małych posiłków dziennie lub trzy, jeśli całkowite spożycie kalorii pozostaje taki sam, to nie ma znaczenia, czy wybierasz jeden plan odżywiania ponad inne. W celu uzyskania maksymalnej utraty wagi z sześciu małych posiłków, kluczowe jest, aby spalić więcej kalorii i jeść mniej kalorii na koniec dnia.

Instrukcje

1 Podziel się posiłkiem w połowie. Jest to doskonały sposób, aby rozpocząć jak zaczynasz z oryginalnego pełnego posiłku, więc nie będzie skłonny do przejadania się. Mają połowę posiłku pół godziny wcześniej niż zwykłego posiłku, a drugą połowę dwie do trzech godzin później.

2 przekąski zdrowe. Zmniejszenie wielkości porcji na śniadanie, lunch i kolację, a następnie dodać zdrowe przekąski takie orzechy, owoce i białko trzęsie między posiłkami.

3 Pij dużo wody między posiłkami. Woda jest nie tylko dobre dla zdrowia w ogóle, będzie tymczasowo sytości i pomóc uniknąć głodu.

4 Spożywać pokarmy bogate w błonnik, białka i węglowodanów złożonych. Włókno jest niestrawna część pokarmów roślinnych. Żywności wysokiej światłowodowych, zwłaszcza te z wysoką zawartością błonnika nierozpuszczalnego --- całe ziarna i warzywa, takie jak fasolka szparagowa, cukinia i kalafior --- nie wypełniająca działanie utrzymuje, że jest już pełny. Złożone węglowodany są bogate w błonnik, o niskiej zawartości cukru, które mają ten sam efekt. Spożywania białka jest znany również poprawić sytości.

5 Należy unikać przejadania się. Jedz, kiedy jesteś głodny, a nie tylko trochę głodny. Odczekać 20 minut, aby sprawdzić, czy to, co czujesz jest prawdziwy głód. Jeśli ostatni raz jadł mniej niż trzy godziny temu, położyć ręce na małej zdrowej przekąski aby utrzymać się dzieje aż do następnego posiłku.

6 ćwiczeń. Jedynym sposobem, aby stale zwiększać swoją podstawową przemianę materii, co wpływa, jak szybko organizm spala kalorie, to poprzez ćwiczenia. Ogarnąć się jedzenia wzór z mniej kalorii w każdym posiłku i upewnij się, aby regularnie ćwiczyć.

Jak stracić wagi jedzenia Węglowodany

Jak stracić wagi jedzenia Węglowodany


Twoje ciało używa węglowodanów do glukozy (cukru we krwi), która dostarcza energię. Istnieją dwa rodzaje węglowodanów prostych i złożonych. Określa je jak szybko organizm wchłania cukier z nich. Węglowodany proste są w żywności, takich jak rafinowany cukier, mleko i owoce. Złożone węglowodany są w żywności, takich jak pieczywo pełnoziarniste i zbóż, warzyw i ziaren. Wiedząc, które z nich do jedzenia i jak ograniczyć węglowodany proste pozwala korzystać z nich podczas odchudzania.

Instrukcje

Porady

1 dopuszczalne węglowodany proste. Jeść żywność bez cukru lub żywności z substytutów cukru. Handlu mleko dla niskiej zawartości tłuszczu lub odtłuszczonego mleka i wody do zastępczej sody.

2 Snack na żywności, które mają złożone węglowodany, takie jak popcorn, ciastka ryżowe, precle i tosty pełnoziarniste.

3 Jedz warzywa przez cały dzień. Są zdrowe i przeciwutleniacze w celu pobudzenia układu odpornościowego, które są istotne straty ciężaru. Zmieniać kolor warzyw do wyboru.

4 Sprawdź, co najmniej połowę swoich codziennych ziaren całych, takich jak brązowy lub dziki ryż, chleb całe ziarna zbóż, płatki owsiane i pełnoziarniste.

Wskazówki

 • Uważaj na dodatku cukrów w żywności, ponieważ nie zawsze są oczywiste. Czytać etykiety do składników produktów takich jak wysokiej zawartości fruktozy, syropu kukurydzianego, środek słodzący z kukurydzy, cukru i miodu składników kończące się "--ose", takich jak fruktoza, laktoza, dekstroza, sukralozę i maltoza.

Jak zwiększyć lub zmniejszyć metabolizm

Jak zwiększyć lub zmniejszyć metabolizm


Metabolizm jest wielki buzz word w społeczności diety. Ponieważ metabolizm wpływa na szybkość, z jaką nasz organizm spala kalorie, czy możemy kontrolować nasz metabolizm, możemy lepiej kontrolować naszą wagę.

Niestety, istnieją pewne czynniki (takie jak dziedziczności i płci), które wpływają na nasz metabolizm, że nie jesteśmy w stanie kontrolować lub zmieniać. Na szczęście, są rzeczy, które możemy zrobić (lub nie), które będzie wzrost (lub spadek) nasz metabolizm.

Instrukcje

1 Jednym z najlepszych pomysłów, które możesz zrobić, aby zwiększyć swój metabolizm jest do jedzenia! Metabolizm organizmu jest najbardziej wzrosła pierwszej godziny po zakończeniu jedzenia. Jedząc mniejsze posiłki częściej (około 6 mini-posiłki dziennie), można utrzymać metabolizm spalania wysokie przez cały dzień.

Alternatywnie, aby zmniejszyć swój metabolizm, mniej jeść często. Jeśli jeść tylko raz lub dwa razy dziennie (jak pomijanie śniadania i tylko zjeść obiad i kolacja), organizm przechodzi w stan paniki. Ponieważ nie było tak długo od ostatniego posiłku, metabolizm organizmu spowalnia i sklepy (nie spala) posiłek trwać przez następne rundy głodu.

2 Kiedy jesz, należy jeść zdrowe, zbilansowane posiłki, aby zwiększyć swój metabolizm. Twój organizm potrzebuje tłuszczów, węglowodanów i białek, aby wykonać wszystkie funkcje, których potrzebuje. Białka są, jak wykazano, wydłużenie czasu trawienia, powodując przemianę pozostaje wyższy dłużej po posiłku. Zrównoważony posiłek pomogą Ci utrzymać wszystkie witaminy i składniki odżywcze, organizm potrzebuje. Codziennie multiwitaminowy mogą ci pomóc, ale nie powinno być substytutem zdrowego odżywiania.

Alternatywnie, aby zmniejszyć swój metabolizm, upewnij się, że (kilka) Posiłki nie są zrównoważone. Być może jeden posiłek będzie głównie białka, podczas gdy obok jest głównie węglowodany. Jedzenia słodkich pokarmów, które nie mają wartości odżywczej będzie pozbawić swoje ciało niezbędnych witamin i minerałów, wysyłających swoje ciało w trybie paniki (jak punkcie 1) i powodując twój metabolizm spowolnić.

3 Kolejny świetny pomysł, aby zwiększyć metabolizm jest picie zimnej wody (i wiele z nich - od 6 do 8 szklanek dziennie). Twoje ciało nie może przetworzyć zimnej wody i musi najpierw podnieść ją do temperatury ciała. Podczas gdy woda jest podgrzewana przez ciało, twój metabolizm pracuje, aby to zrobić. Ponadto jest dobrze nawodniony pozwala wątroby przetwarzać inne pokarmy zamiast zatrzymywania wody.

Alternatywnie, aby zmniejszyć swój metabolizm, pić mniej wody i upewnij się, że jest w temperaturze pokojowej (lub nieco więcej). Po odwodnieniu się, twoje ciało przechodzi w tryb paniki (podobny do kroku 1) i skarby wody spowalnia swój metabolizm. Pijąc ciepłą wodę, organizm nie spróbować ogrzać wodę sama zachowując swój metabolizm niski. Ponadto, utrzymując się w ciepłym otoczeniu (dobrze ogrzewanym pomieszczeniu lub przez noszenie odzieży) w izolacji, twoje ciało nie musi pracować na rozgrzewkę, również utrzymanie metabolizmu na dół.

4 Twój organizm wykorzystuje energię cały czas. Możesz być w pozycji leżącej, odpoczynku, nic nie robi '', '' ale każda komórka w organizmie jest za pomocą energii, aby utrzymać się przy życiu. Chociaż każda komórka wykorzystuje energię przez cały czas, nie wszystkie komórki wykorzystują to samo energii. Stwierdzono, że komórki mięśni spalić więcej energii niż w komórkach tłuszczowych. Jeśli dwie osoby, które mają taką samą wagę, ale ma wyższy procent mięśni do tłuszczu, będą one również mają wyższy metabolizm, ponieważ mają więcej mięśni. Dlatego też, jeśli można zwiększyć masę mięśni, będzie naturalnie zwiększyć metabolizm. Świetny sposób na to jest poprzez trening siłowy. (UWAGA: Mimo, że inne ćwiczenia, takie jak aerobik nie ma korzyści dla zdrowia i spalić kalorie, nie budować mięśnie, więc korzyści długoterminowe jest zmniejszona). Wysoka powtarzalność przy niskich masach lub niskiej odporności pomoże dźwięk i budować mięśnie, nie patrząc jak budowniczy ciała.

Alternatywnie, aby zmniejszyć swój metabolizm, nie ruszaj się. Nawet nie cala. Mniej poruszać, masy mięśniowej i zmniejszy metabolizm spadnie.

Wskazówki

 • Niezależnie od tego, czy są częściej lub większe posiłki jeść mniejsze posiłki rzadziej, należy jeść co najmniej minimalną ilość kalorii, aby utrzymać się każdego dnia. Można obliczyć ten numer w następujący sposób:
 • Pomnożyć 4,54 razy swoją wagę w funtach (pierwszy numer).
 • Mnożenie 15,875 razy swój wzrost w calach (druga liczba).
 • Pomnożyć 5 razy swój wiek w latach (numer trzeci).
 • Zrób pierwszy numer plus drugi numer minus numer trzeci.
 • Jeśli jesteś kobietą, odjąć 151. Jeśli jesteś mężczyzną, dodać 5.
 • Pomnożyć wynik przez 1,15.
 • Powyższe czynności obliczyć stawkę odpoczynku metaboliczne (RBR) i powinna być minimalna liczba kalorii spożywanych codziennie niezależnie.
 • Przed przystąpieniem do jakichkolwiek drastycznych zmian w stylu życia, nawyków żywieniowych i zawsze skonsultować się z lekarzem.

Jak zapobiec ciepła wyczerpanie podczas jazdy na rowerze

Jak zapobiec ciepła wyczerpanie podczas jazdy na rowerze


Podgrzać wyczerpanie podczas jazdy na rowerze można zapobiec poprzez kilka prostych środków ostrożności, a utrzymanie ciała dobrze nawodniony. I chronić siebie z upałem, będzie utrzymać dobry stan zdrowia i zwiększyć swoją wydolność. Ale to, co niektórzy rowerzyści nie zdają sobie sprawy jest to, że często pije jest niezbędna do dobrego wyścigu. Nawet wtedy, gdy nie występuje pragnienie, twoje ciało nadal wymaga wymiany płynu i wody oraz elektrolitów w napojach sportowych spełni potrzeby.

Instrukcje

1 picie zimnej wody przed rozpoczęciem rasy. Rowerzysta powinien pić co najmniej pełne szesnaście uncji wody przed treningiem zaczyna chronić przed wyczerpaniem ciepła. Chłodna woda obniża temperaturę organizmu przed rozpoczęciem.

2 Wykonać kilka butelek wody lub napojów sportowych z tobą na przejażdżkę. Jeśli nosisz pakiet podczas jazdy można przechowywać butelki w środku, czy można nosić je na ramie roweru. Większość sklepów rowerowych sprzedać nośniki butelek mocujące na metalowej ramie roweru, poniżej, gdzie można usiąść. Przewoźnicy są bezpieczne i wygodne do przenoszenia średniej wielkości butelki wody.

3 Reszta często i usunąć się od bezpośredniego światła słonecznego. Zatrzymując się pod mostem, wiaduktem, a nawet cieniu drzewa, przyczyni się do schłodzenia się. Kilka łyków zimnej wody w tym momencie jest to dobry pomysł. Elektrolity w wielu napojów sportowych zapewniają również ochronę przed odwodnieniem, więc łykać niektóre z nich też.

4 Przynieś kilka żelowymi ze sobą podczas jazdy na rowerze. Możesz nosić je w plecaku, jak również. Jeśli czujesz się przegrzany, umieść opakowanie żelu na czole w celu obniżenia temperatury ciała.

5 zmusić się do często pić, przynajmniej co piętnaście minut, aby upewnić się, że nie odwodnić. Nawet jeśli nie czujesz się jak spragniony, organizm nadal potrzebuje płynów. Utrzymanie ciała w ryzach elektrolity będzie bardziej udany jazdy, i zapobiec wyczerpaniu ciepła.

Wskazówki

 • Jazda z grupą innych rowerzystów pomaga utrzymać wszystkich w ryzach, i rozliczane.
 • Noszenie telefonu komórkowego podczas jazdy na rowerze będzie przydatna w nagłych przypadkach.
 • Jeśli jesteś lub inny rowerzysta w grupie czuje się słabo lub nie wykazuje objawów choroby z powodu nadmiernej ekspozycji na ciepło lub odwodnieniem, należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

Jak przybrać na wadze Wkrótce

Jak przybrać na wadze Wkrótce


Szybko przybiera na wadze jest zwykle funkcją zużywa więcej kalorii niż Twój organizm spala w ciągu dnia. Nadmiar kalorii są przechowywane w tłuszczu, przyrost masy ciała ewentualnego tygodni lub miesięcy w zależności od tego, ile można jeść ani pić i jak szybko organizm spala kalorie. To dobry pomysł, aby skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem programu szybkiego przyrostu wagi. Twój lekarz może zaoferować pomocne wskazówki lub wyrazić pewne obawy. Lekarz może również ustalić pewne uzasadnione oczekiwania w oparciu o aktualnej wysokości i wagi.

Instrukcje

1 Limit lub całkowicie wyeliminować ćwiczenia na chwilę, jak starają się przybrać na wadze szybko. Bardziej siedzący tryb życia spala mniej kalorii, co pozwala na szybszy przyrost masy ciała.

2 Postępuj zgodnie z porady lekarza na dodanie dodatkowego posiłku lub dwie dziennie. Jeść zdrowo, mimo że nadrzędnym celem jest przybrać na wadze szybko. Dobre, zdrowe odżywianie pozwala przyrost masy bez zwiększania ciśnienia i cholesterolu we krwi i ocen lub uszkodzenia zdrowia w inny sposób. WebMD zaleca pół grama alkoholu z soku lub cztery uncji wina przed posiłkiem, aby pobudzić apetyt.

3 Dodaj więcej kalorii do każdego posiłku, dodając gruntowych kurczaka do zup, sos do tłuczonych ziemniaków i sera na potrawy z jajek. Dodaj te elementy z umiarem, aby kontynuować jedzenie tak zdrowe, jak to możliwe.

4 Gotowanie mieszane soki owocowe zamiast soku pomarańczowego lub po prostu sok żurawinowy. Mieszane soki oferują więcej kalorii, według WebMD.

5 Gotowanie zdrowe koktajle jako suplementy. Zasięgnąć sugestii lekarza dla nazw marek i ile pić każdego dnia. Dodatkowe zdrowe posiłki plus uzupełniające koktajle powinny zapewnić szybki przyrost masy ciała.

Jak Proszek rozpuścić Resveratrol

Jak Proszek rozpuścić Resveratrol


Resveratrol związkiem wielu roślin wytwarzają podczas wystąpienia naprężeń. To jest przede wszystkim znalezione w czerwonym winie. W badaniach na zwierzętach zgłoszone w Harvard Medical School 2006, badacze stwierdzili, że resweratrol zwiększa żywotność i może przyczynić się do odwrócenia ekspresji genów związanych z rozwojem chorób, takich jak otyłość i choroby serca. Ze względu na te ustalenia, wiele osób chętnie korzystają resweratrol jako suplement.

Można kupić suplementy resweratrol w postaci sproszkowanej. Aby wziąć sproszkowanej postaci resweratrol, może chcesz najpierw rozpuścić w cieczy.

Instrukcje

1 Ustal, zalecaną dawkę resweratrolu dla Ciebie na podstawie instrukcji producenta. Większość producentów będzie rekomendował między 500 mg i 1500 mg na dobę i że rozstali się w dziennej ilości zalecanej na trzy mniejsze dawki, a nie biorąc to wszystko na raz.

2 Odmierzyć pożądaną ilość proszku resweratrol w pojedynczej dawce.

3 resweratrol w proszku wymieszać w szklance wina, soku lub wody. Aktywne związki w pracy resweratrol najlepiej w połączeniu z przeciwutleniaczami, tak rozpuszczenie wina lub soku przeciwutleniacz bogate jak sok z granatów jest korzystne. Raz do rozpuszczenia proszku, wypić mieszaninę.

Wskazówki

 • Weź proszek resweratrol z posiłkami, ponieważ biorąc go z żywnością wzrośnie, jak dobrze organizm wchłania go.

Jak leczyć Łysienie damski

Jak leczyć Łysienie damski


Utrata włosów może wpływać kobiety w różnym wieku i jest wynikiem różnorodnych czynników środowiskowych i problemów zdrowotnych. O zdrowych grzywę jest w dużej mierze uznać za pozytywny atrybut fizyczny, więc kiedy kobiety doświadczają utraty włosów może prowadzić do niskiej samooceny i braku zaufania. Jest pomoc, ale kluczem jest dotarcie do korzeni sprawy.

Instrukcje

1 Odwiedź swojego lekarza rodzinnego w przypadku wystąpienia nadmiernej ilości wypadania włosów. Wypadanie włosów jest normalnym procesem życia, ale nadmierna utrata włosów, choć często przypisuje się wielu czynników, mało prawdopodobne, aby być poważne, mogą być pierwszym objawem bazowego stanu zdrowia, takie jak cukrzyca, toczeń lub niedoczynność lub nadczynność tarczycy. Lekarz będzie również w stanie powiedzieć, czy masz stan skóry, takich jak grzybica - co może prowadzić do utraty włosów - lub czy to może być skutkiem ubocznym leków lub urodzenia kontroli.

2 zreorganizować swoją dietę. Diety o niedostatecznej żelaza, białka i innych niezbędnych witamin i składników mineralnych może spowodować utratę włosów. Wprowadzenie multiwitaminy i jeść zdrową żywność. Prawidłowe nawodnienie jest również niezbędna, aby mieć pewność, że picie odpowiedniej ilości wody.

3 Idź naturalne na chwilę. Nadmierne zabiegi pielęgnacji i stylizacji włosów może uszkodzić włosy, powodując suchość i pęknięcia.

4 Spróbuj over-the-counter i recepty leczenia utraty włosów. Zatwierdzone przez FDA Minoxidin (Rogaine) jest lek, który może być stosowany do leczenia kobiet wypadanie włosów spowodowane przez łysienia plackowatego i łysienia androgenetycznego na recepty. Zalecane cortisteroid pigułki mogą być również stosowane do leczenia utraty włosów przez łysienia plackowatego.

5 wyeliminować lub zmniejszyć stres. Czasami przyczyną kobiet utrata włosów jest stres i / lub lęk. Choć niektórzy stres jest poza naszą kontrolą, stres i lęk technik zarządzania, takich jak medytacja czy ćwiczenia mogą pomóc, jak nasz organizm reaguje na stres.

Wskazówki

 • Przed zatrzymaniem leki podejrzewasz, powoduje wypadanie włosów skonsultuj się z lekarzem.

Jakie jest znaczenie biodostępności?

Jakie jest znaczenie biodostępności?


Dostępność biologiczna odnosi się do, jak szybko organizm wchłania substancje, takie jak leki i jedzenie. Farmacji i nauk żywieniowych używać tego określenia. Wzory matematyczne określić jak szybko lek lub jedzenie dostaje wchłaniany przez systematyczne obrotu. Gdy konsument wykonuje substancję dożylnie, biodostępność wynosi 100 procent. W odniesieniu do suplementów diety, dostępność biologiczna oznacza zdolność substancji do absorbowane lub przechowywany w organizmie. Istnieją cztery rodzaje biodostępności.

Wchłanianie vs Dostępność

Studenci, naukowcy i laicy używać tych terminów niekonsekwentnie i jasne definicje należy zdefiniować, co każdy środek. Journal of Pharmakinetics i Pharmadynamis sugeruje, że wchłanianie dotyczy przepływu leku poprzez zewnętrznych błon śluzowych przewodu żołądkowo-jelitowego, a biodostępność odnosi się do dostępności leku do układu krążenia lub miejsce działań farmakologicznych. Te dwa pojęcia są bardzo zróżnicowane.

Biodostępność w farmakologii

W farmakologii, jest względna lub bezwzględna biodostępność. Bezwzględna porównuje wyniki z dożylnym niż dożylne wyniki tego samego leku. Jest to część zaabsorbowanego leku. Testy te są bardzo drogie. Względne porównania jednego leku o innym wzorze tego samego leku, rodzajowych. Producenci leków generycznych muszą wykazywać skuteczności 90 procent dla FDA, aby go zatwierdzić.

Biodostępność w suplementów diety

W suplementach diety, ani wytyczne nie istnieją metody pomiaru i raportowania wyników. Biodostępność zależy od statystyk i średnich zamiast jasnych frakcji, które sprawiają, lekarze i konsumenci świadomi prawdziwych wyników.

Teorie / Spekulacje

Kiedy ludzie mówią o powszechnej i niezawodnej biodostępności, gdy odnoszą się do wyników konkretnego produktu. Względnej dostępności oznacza wynik próbny 84 procent pozytywnego w tym badaniu. W uniwersalne, oznacza to wynik 98 procent pozytywnych wyników. Biodostępność może wrócić całą drogę do ziemi, gdzie plantatorzy zasadzone substancję. Wpływ na właściwości chemiczne, właściwości gleby, klimatu i procesów interakcji, gleby mogą substancje biologicznie, gdy spożywane mniej.

Przyczyny Wariacje

Różnice w biodostępności odżywczych może być spowodowane przez właściwości fizyczne; rodzaje formacji narkotyków; czy lek jest przyjmowany z jedzeniem lub bez; zdrowie żołądka; nawyki snu uczestnika; Interwencje leków i żywności; Stawki metabolizmu; i ogólny stan zdrowia uczestnika.

Jak zwiększyć metabolizm dla Nastolatek

Metabolizm jest prędkość, z jaką nasz organizm przetwarza żywność, zgodnie z życia Mojo. Wraz z wiekiem ich metabolizm zwalnia. To ważne dla nastolatków ćwiczyć skutecznego odżywiania się teraz, aby pomóc utrzymać metabolizm się wraz z wiekiem. Wybory nastolatków teraz może mieć wpływ ich na resztę życia. Więc jak nastolatki przyspieszenia lub zwiększenia ich metabolizmu i dokonywania właściwych wyborów zdrowotnych teraz? Seria kroków może utrzymać metabolizm up i ryzyko innych powikłań w dół.

Instrukcje

Instrukcje

1 Ćwicz regularnie. Angażować się w szkole lub sportowych w swojej okolicy. Uprawiania sportu każdy swój dzień - albo udział w działaniach, które zwiększają tętno - na co najmniej godzinę przyspieszy metabolizm. To zachęca mięśnie do spalania kalorii, aby mogli naprawić się po ciężkim treningu, według Życia Mojo.

2 Jedz małe ale częste posiłki. To jako serię przekąsek, a nie tylko trzy ogromne posiłków dziennie. Utrzymanie ciała trawieniem i spalanie kalorii przez cały dzień będą trenować do metabolizowania szybciej. Metabolizuje to mniejsze, zgodne ilości żywności szybciej niż duże, rzadkie ilości żywności, zgodnie z życia Mojo.

3 Jedz wcześnie. Według Życia Mojo, badania pokazują, że można stracić znaczną ilość masy, utrzymując swoje posiłki wcześnie. Śniadanie na 7 lub 8 rano przed szkołą, porannej przekąski w 10 lub 11 rano, lekki lunch w południe lub 1 pm, w połowie podwieczorek na 3 lub 4 po południu i lekki obiad na 6 pm Nie idź do łóżka z niestrawione jedzenie. Większość ludzi palić bardzo mało kalorii podczas snu, więc wszelkie jedzenie pozostaje w żołądku, może przekształcić się w tłuszczu.

4 jeść wystarczająco dużo błonnika. Włókno utrzymuje swój system regularnych i proces trawienia skuteczne i szybkie. To pomaga kontrolować swoją wagę ciała i utrzymać poziom cukru w ​​dół, zgodnie z życia Mojo. Jedz owoce, ryż, owies i pszenica i całe jedzenie do wypełnienia więcej włókien.

Jak usprawnić przemianę materii i energii, z zdrowej żywności

Prawdą jest, że metabolizm jest powodem ludzie przybierają na wadze i mają problemy z utratą, ale prawdą jest również to, że ludzie mają znaczną ilość kontroli nad własnym metabolizmie. Państwo może, w rzeczywistości, przyspieszyć metabolizm, które pomogą Ci spalić kalorie, zwiększa poziom energii i zastąpienie tłuszczu w mięśniach. Według Spraw Konsumenckich, trzy czynniki kontrolować swój metabolizm, który jest ilość kalorii, organizm wykorzystuje codziennie. Po pierwsze, twoja podstawowa przemiana materii jest to, jak szybko organizm spędza energii dla funkcji życiowych organizmu. Stawki można spędzić energii podczas ćwiczeń i podczas trawienia są dwa pozostałe. W razie potrzeby podejmowane są działania, możesz przyspieszyć swój metabolizm z kilku zmian w stylu życia.

Instrukcje

Instrukcje

1 Jedz zdrowe śniadanie każdego dnia. Śniadanie jest jak zaczynasz swój dzień i przychodzi po swoje ciało zostało pozbawione pożywienia przez całą noc, tak, z kolei, jest to najważniejszy posiłek dnia. Kawa, herbata zielona, ​​pszenicy całej toast, jogurt i grejpfruty są jedne z najlepszych żywności dla zrównoważonej energii, metabolizmu i zwiększania śniadanie, według Eco Salon.

2 Jedz pokarmy niskotłuszczowe i obniżyć spożycie kalorii. Wybierz zdrowej żywności ponad tłustych. Chude mięso i warzywa zwiększa swój metabolizm, według Spraw Konsumenckich. Jedz więcej błonnika, znacznie ograniczyć spożycie cukru i ograniczyć spożycie alkoholu. Niektóre all-star foods dla przyspieszenia metabolizmu są zielone warzywa, ryby, pomidory, jagody i owoce, 62 uncji wody (na dzień) i produkty pełnoziarniste.

3 Jedz mniejsze posiłki częściej, zamiast trzech dużych posiłków. Przekąski na zdrowej żywności w ciągu dnia pozwala twoje ciało nadal trawienie i metabolizowania przez cały dzień - i to daje bardzo potrzebną energię. Jest to jeden z najlepszych sposobów, aby przyspieszyć swój metabolizm, według Spraw Konsumenckich. Przekąska na indyka, migdały, pomarańcze, jabłka, sałatki i wszystkich warzyw (zwłaszcza jalapenos, brokuły, szpinak, itp).

4 Unikaj palenia. Oprócz podejmowania wykonywać bardziej rygorystyczne i mniej przyjemny działalności, palenie nie jest naturalną częścią cyklu życia człowieka. Palenie zwiększa ciśnienie krwi i sprawia, że ​​trudniejsze dla organizmu do spalania kalorii (i spowalnia metabolizm).

5 Ćwiczenie konsekwentnie i skutecznie. Przyczyni się to do redukcji tkanki tłuszczowej, zwiększa wzrost mięśni i jedzenie stopa jest metabolizowany. Pływanie, spacery, jazda na rowerze i inne ćwiczenia aerobowe są doskonałe sposoby na przyspieszenie metabolizmu i zwiększenie energii, a twoje ciało będzie spalanie kalorii przez wiele godzin po zaprzestaniu ćwiczeń. Tkanka mięśniowa metabolizuje żywności szybciej niż tkanka tłuszczowa ma, więc podnoszenie ciężarów jest korzystne w tym sensie (choć nie przyspieszyć swój metabolizm).