adcov.com

jak zabic bed bugs

Jak kontrolować Bed Bugs

Pluskwy są płaskie, okrągłe, brązowe błędy, które atakują hotele i domy, i ukryć się w pęknięcia i szczeliny. Zgodnie z University of Minnesota Extension, oni się ukrywać i spać w ciągu dnia i wyjść w nocy. Może być trudne, aby pozbyć się i żywią się krwią albo od ludzi lub zwierząt. Aby sprawdzić, czy masz zarażeniu błaga łóżko, zaleca sprawdzić materac, w polu wiosną i arkuszy w sypialni. Mogą również gromadzą się w salonach, łazienkach i pralniach. Jeśli widzisz ciemne plamy na arkuszach przypominających krew, to jest to dobry wskaźnik pluskwy są obecne.

Instrukcje

Jak kontrolować Bed Bugs

1 Sprawdź, czy materac dziur lub rozdarć. Zrób to sam Pest Control mówi pluskwy mogą się ukrywać w swoim materacu i jaj. Jeśli znajdziesz otwory lub łzy, to zaleca się pozbyć materac i zastąpić go nowym.

2 Treat materac ze środkiem owadobójczym. Pęknięć i szczelinowa III fenotryna, Tempo i Eco Ultra SC DX PCO Zwolnione są kurzu zaleca Zrób to sam Pest Control.

3 Spray Night Stand, sukienki, kanapy i krzesła z środek owadobójczy. Możesz użyć tego samego aerozolu użyty na materacu.

4 Spray z owadobójczy wszystkie inne obszary, gdzie widzieli lub podejrzane pluskwy mogą się ukrywać.

5 pęknięcia i szczeliny próżniowe z odkurzacza.

Wskazówki:

 • Jeśli masz złe inwazji, University of Minnesota sugeruje wzywając profesjonalnej firmy zwalczania szkodników o pomoc. Zaleca można sprawdzić używane meble, w tym łóżka, kanapy i krzesła, na pluskwy przed wniesieniem go do domu.

Jak Spot Bed Bugs

Jak Spot Bed Bugs


Pluskwy mogą spowodować wielki dyskomfort, a niektórzy ludzie mają reakcje alergiczne na ich ukąszenia, ale nie przenoszą choroby zakaźne, jak inne owady krwiopijne, jak komary zrobić. Pluskwy są płaskie, małe, brązowawe robaki, które istnieją wyłącznie z zajadając się krwią zwierząt. Na około 3/16 do 1/4 cm długości, dorosłe pluskwy może być trudne, aby zobaczyć, jak ukryć się w ciemnych szczelinach i obszarów chronionych w pobliżu, gdzie karmią, dlatego są one tak powszechnie spotykane w materacach. Można dostrzec pluskwy, jeśli wiesz, gdzie szukać i czego szukać.

Instrukcje

1 Nie należy od razu zakładać, że pluskwy są winowajcą bite otrzymanej w nocy. Ugryzieniami z wyglądu są podobne do tych z innych owady ssące krew. Sprawdź bagaż może być używany ostatnio, jak pluskwy są często transportowane z jednego miejsca do drugiego w czasie podróży. (Patrz Referencje 1, 3 i 4)

2 łóżko całkowicie zdemontować i sprawdzić swoje arkusze i fałdy, szczeliny, okładziny i wszystkie strony materaca. Nie pozostawia szczelinę uninspected. Bo pluskwy są tak małe, płaskie i mają ciała, można je łatwo ukryć się w ciasnych przestrzeniach. Poszukaj plamy z odchodów Bed Bug na materac. Pluskwy mają tendencję do życia we wspólnocie i często pozostawiają kału dowodów. (Patrz Referencje 2 i 4)

3 Sprawdź w narożach ścian, w chowali i wszelkie ciemne, zaciszne miejsca wewnątrz domu. Ogólnie pluskwy będzie wybrać lokalizację niedaleko od ich paszy, ale można je łatwo rozprzestrzeniać w całym domu. (Zobacz 4 Referencje)

4 Pozbądź się ich natychmiast. Umyć wszystkie pościel i ubranie uważa się za zakażone gorącej wody i detergentu (nie mniej niż 120 stopni C.). Umieścić inne przedmioty gospodarstwa domowego, takie jak plecaki, bagażu i zabawek do suszarki na średnim ogniu przez około 20 minut.

5 Zatrudniać z pomocy doświadczonych specjalistów zwalczania szkodników, którzy mają lepsze zrozumienie, gdzie szukać i jak najlepiej złagodzić swoje łóżko błąd zarażenia.

Jak szukać Bed Bugs

Pluskwy niedawno resurged do społeczeństwa. Były one na ogół uważa się za zlikwidowane w ciągu ostatnich 30 lat, ale z powodu większej ilości podróży, więcej hostelu i hotelu i korzystania z zabiegów chemicznych błędów, które są mniej ostre, że wkradły się. Termin bed bug jest błędna; owady mogą żyć w dowolnym miejscu w domu, w którym są w stanie żywić się krwią. To jest wspólne, jednak na pluskwy do przebywania w łóżku, ponieważ są one w stanie wyżywić się na śpiącego całą noc.

Instrukcje

1 Smell pokój. Jeśli jest duże łóżko błąd porażenia, nie będzie podobny do zapachu migdałów lub malin. Zapach ten może jednak być zbyt słabe, aby wykryć.

2 Sprawdź, pluskwy w pobliżu dowolnego miejsca wykorzystywane do odpoczynku. To może być łóżko lub kanapa w salonie. Na łóżku, ważne jest, aby zaznaczyć pole wyboru sprężyny, materac i rama łóżka.

3 Sprawdź, pluskwy w pobliżu dowolnego miejsca, w którym bagaż został ustanowiony. To może być tam, gdzie są przechowywane, gdy plecak co wieczór przyniósł do domu.

4 Poszukaj pluskwy w małych creases, zagięć, pęknięć i poniżej krawędzi. Są owady są bardzo małe, o wielkości z nasion jabłek.

5 Określić wszelkie ciemne plamy krwi. Plamki te pozostają kiedy pluskwy karmienia.

6 Identyfikacja wszelkich ciemniejsze czerwone lub brązowe plamy i smugi. To odchody pluskwy pozostawił.

7 Identyfikacja wszelkich lekkie brązowe muszle w okolicy. Są to zewnętrzne szkielety że błędy rzucić, jak rosną.

8 natychmiast leczyć żadnej inwazji. Pluskwy znajdzie nową lokalizację pod wpływem.

Wskazówki:

 • Choć mały, pluskwy można rozpoznać gołym okiem. Użyj lupy na dalsze możliwości wykrywania lub jeśli masz słaby wzrok.

Jak uzyskać Bed Bugs?

Jak uzyskać Bed Bugs?

Wprowadzenie

Pluskwa jest pasożytnicze owady, które żyje z krwią zwierząt i ludzi. Pluskwa domowa często atakują w nocy, i stosować mieszaninę leków przeciwzakrzepowych i paraliżujący, aby utrzymać przepływ krwi, jak karmią i znieczulić obszar ugryźć, więc nie zdają sobie sprawy z ich karmienia na Ciebie. Choć pluskwy zazwyczaj nie przenoszą choroby, mogą nadal być uciążliwe. Jeśli obecnie zarażeniu pluskwy, to może pochodzić z wielu źródeł.

Zwierzęta

Zwierzęta są powszechnym sposobem, że pluskwy mogą migrować wewnątrz. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz zwierzęta, które żyją wewnątrz i na zewnątrz, a jeśli pozwoli im siedzieć lub spać na łóżku lub innych mebli. Od pluskwy mogą żyć z krwi zwierząt, jak również, te stworzenia często uczepić przejażdżkę na ich posiłek i może się pozostawić w domu, aby później żerują na Ciebie.

Podróżowanie

Wiele przypadków pluskwy wystąpić podczas podróży do innych krajów, w szczególności w obszarach nieobjętych lub obszarach uprzemysłowionych z małym dostępem do higienicznych dostaw. Pluskwy mogą chować się w bagażu lub w brudnym ubraniu i mają zdolność do przetrwania w podróż z powrotem na tyle długo, aby osiedlić się w domu.

Pestycydy

Jedną z głównych przyczyn, dlaczego nastąpił wzrost inwazji pluskiew jest zmiana procedur pestycydów. Historycznie, korzystanie z Dichlordifenylotrichloroetan pestycydów (DDT) prawie otarła pluskwy z istnienia w świecie zachodnim. Jednakże, zgodnie z Mayo Clinic, zakaz stosowania pestycydu DDT pozwoliło pluskwę wrócić. Odrodzenie błędu zależy w dużej mierze od ptaków i nietoperzy, a także zwierząt, takich jak krowy i psy do przewozu pasożytnicze owady w całych Stanach Zjednoczonych.

Leczenie

Jeśli masz sprawę pluskwy, masz kilka opcji, które pomogą pozbyć się zakażenia. Ważne jest, aby pasek dowolny pościeli i innych obiektów tkaniny (takie jak zwierzęta wypchane lub piżamę) z porażonego obszaru. W tym momencie masz dwie opcje. Po pierwsze, można worek jakiekolwiek zainfekowane elementy i umieścić je w lodówce przez co najmniej 24 godzin. Po drugie można je prać, tak długo, jak jesteś pewien, że podkładka jest ustawiony do temperatury co najmniej 97 stopni C. Są też spraye handlowej Bed Bug, które pomogą usunąć pozostałe powierzchnie, które nie może być umyte lub zamrożone pozbyć owadów.

Jak narysować Bed Bug

Pluskwy są małe owady, które są tak nazwane, ponieważ są one często w łóżkach i małych szczelinach. Te małe stworzenia, znane także pod nazwą naukową Cimex lectularius, żywią się krwią zwierząt stałocieplnych. Ludzie są najlepsze cele, ponieważ ludzie mają dużo odsłoniętej skóry. Dorosłe pluskwy są o 1/4 cala długości i są czerwonawo-brązowy kolor. Ich ciała są owalne i płaskie.

Instrukcje

1 Rysowanie owalu z ołówkiem, który jest dłuższy niż jest w poziomie w pionie. To szef błąd łóżku. Na szczycie owalu, narysuj mały okrąg, którego dolna granica pokrywa się z górną granicą owalu. Narysuj w połowie okręgu na owal i sprawiają, że około jedną ósmą tak szeroki jak owalu. Koło dodaje szczegół do kształtu głowy Dawno temu w trawie.

2 Narysuj kolejną owal łączący do dołu, którą narysował w kroku 1, aby ciało pluskwę. Dodać do tego pionowo owalny dłużej niż jest poziomo i około trzy razy większy od głowy. Aby ciało wygląda bardziej autentyczne, sprawiają, że lekko spiczaste na końcu przeciwnym do głowy i wyciągnąć osiem równomiernie rozmieszczone pionowe linie w dół ciała, aby pokazać strukturę.

3 Draw trzy nogi z każdej strony pluskwę. Narysuj pierwszą parę nóg wychodzi gdzie szef spotyka ciało. Narysuj trzecią zapasu w punkcie połowy ciała Bed Bug i wyciągnąć drugą parę nóg w połowie drogi między pierwszym a trzecim parą.

4 Draw dwóch anten, z których jeden wychodzi na prawej stronie okręgu, na górnej części głowy i inne wychodzący z lewej strony na okręgu.

5 Wypełnij kolor dla Twojego Bed Bug. Pierwsze kolorowe wszystkie części lekko z brązowym kredką lub kredką, a następnie przejść przez to jeszcze bardziej lekko czerwoną kredką lub kredką. Kiedy już całkowicie kolorowe błąd łóżek, dodać szczegóły korzystania z czarną kredką lub kredkę. Idź na poziome linie tekstur zwrócił na ciele i ostro zarys ciała, głowę, nogi i czułki z czarnym.

Jak usunąć Bed Bugs Od Materace

Jak usunąć Bed Bugs Od Materace


Pozbycie się pluskwy jest niezbędna do snu zdrowy i spokojny sen. Pluskwy były standardowe problem w domach przed II wojną światową. Jak higieny i technologii opracowanej, pluskwy stały się mniejszym problemem. Niemniej jednak zainfekowany materac błędów do 3/16 cali długości przedstawia siedlisko patogenów i bakterii zwierzątka. Podjąć środki ostrożności ze starych lub używanych materacy i dać im dokładne czyszczenie przed nazywając ją noc.

Instrukcje

1 Przesuń w lateksowe rękawiczki, aby chronić swoją skórę. Usuń wszystkie istniejące pościel i poszewki na poduszki z łóżka.

2 Umyj wszystkie pościel i poszewki na poduszki. Suszyć tkaniny na najwyższym ustawieniu.

3 Opróżnić cały materac i wszystkie poduszki. Zatrudniamy rurę ssącą - minus włosia załączników - zrobić ssania nad górnej, dolnej i wszystkie boki łóżka. Odkurzyć obu stron i wszystkie krawędzie każdej poduszce. Pluskwy mogą przetrwać w szczecin podciśnienia.

4 Płaszcz materace i poduszki z przechowywania zakupionych sprayem leczenia Bed Bug z alkoholem. Śledź wszystkie prefabrykowane kierunki produktu. Kup łóżko błąd sprayu leczenia w miejscowym sklepie z artykułami do domu.

5 Żelazo wszystkie arkusze i poszewki. Ciepła z suszarki i żelazka zabije istniejące błędy. Odzyskaj łóżko z jego kartach.

Jak wykryć Bed Bug Bite objawy

Jak wykryć Bed Bug Bite objawy


Objawy Ukąszenie pluskwy może być trudne nawet dla lekarzy do zdiagnozowania. Po wszystkich wskazówek dodać razem jednak, nawet najmniej wykształcony człowiek mógłby dojść do właściwych wniosków. Mimo że te stworzenia są często postrzegane w brudnych miejscach zaniedbany, mogą również pojawić się w hotelach wysokiej klasy, a nawet w domu. Jeśli martwisz się o łóżko błędów objawów zgryzu, wiedzieć, czego szukać, zanim wystąpił problem.

Instrukcje

1 Sprawdź, podniesionych czerwone wypryski, takich jak ukąszenia komara. Ukąszenia komarów są pewne wspólne, można szybko wykluczyć objawy Ukąszenie pluskwy jeśli miejsce nie wygląda jak mały podniesiony guz.

2 Sprawdzić liniowej 3 lub 4 wypukłości. Bed bug zgryz objawy są łatwe do rozpoznania, ponieważ zwykle pojawiają się w linii 3 lub 4. Niektórzy nazywają to śniadanie, obiad i kolacja na stwora.

3. Zwróć uwagę na reakcję. Czy guzki czuć itchier niż komary? Jeśli tak, to jest duża szansa, że ​​jest jednym z Bed Bug objawów zgryzu. Również te trwają dłużej niż komary.

4. Zastanów się, gdzie spędził noc ci 7 do 9 dni przed zauważyłem łóżko objawy błąd zgryzu. Zwykle nie pojawiają się przez dłuższy czas po ekspozycji. Jest to jeden z głównych powodów, ukąszenia często błędnie.

Wskazówki:

 • Jeśli już ugryziony kilka razy w przeszłości, Bed Bug zgryz wystąpią objawy wcześniej niż 7 do 9 dni.

Jak zabić Bed Bugs w kanapie

Jak zabić Bed Bugs w kanapie


Wiele osób błędnie uważa, pluskwy, to tylko część nocy przedszkola wierszyk. Niestety, pluskwy są prawdziwe. Pluskwy są czerwonawo-brązowe tylko błędy, które żywią się krwią. Bed-bug ofiary budzą się rano z czerwone wypryski, w których błędy ucztowaniu. Pluskwy nie są po prostu spadł z łóżka, choć. Pluskwy znajdują się na meble, w tym swojej kanapie. Zabijanie pluskwy na kanapie wymaga poświęcenia i cierpliwości.

Instrukcje

1 dokładnie odkurz kanapy. Użyj odkurzacza z wężem do osiągnięcia w dół do szczeliny na kanapie. Opróżnić zawartość próżni bezpośrednio do kosza na śmieci znajduje się poza domem.

2 Usuń pokrycie z kanapy. Każdy pokrycia, które mogą być usunięte z kanapy, bez konieczności rozerwania siebie, powinny zostać usunięte.

3 Umieść wykładzin w suszarce na najwyższym ustawieniu ciepła. Bed Bug nie może przetrwać w suszarce w wysokiej temperaturze. Umieścić w szczelnym okładziny plastikowej torby lub worka na śmieci po godzinę w suszarce.

4 parowa wyczyścić kanapę z szerokiej dyszy dotrzeć do każdego powierzchnię kanapie. Tak jak w próżni, należy użyć środka do czyszczenia pary w szczelinach kanapie. Pozwól kanapa do wyschnięcia.

5 Wyjmij bałagan z pokoju. Pluskwy przyciąga do bałaganu. Jeśli nie usunąć bałagan z pokoju znajduje się kanapa, pluskwy może wrócić.

6 Wymienić okładziny na kanapie, gdy jest on całkowicie suchy. Wymiana wykładzin przed kanapie jest sucha może doprowadzić do większych problemów, takich jak uszkodzenia wilgoci.

Wskazówki:

 • Jeśli zakażenie bed bug rozprzestrzenił się poza kanapie, może trzeba wezwać exterminator.
 • Niektóre tkaniny kurczyć, gdy stosowana jest ciepła. Sprawdź metkę na swoich wykładzin kanapami przed użyciem suszarki. Można również osiągnąć ten sam efekt ciepła poprzez umieszczenie pokrycia w zamkniętej plastikowej torbie na zewnątrz w upalny dzień.

Jak Sprawdzić Bed Bugs

Jak Sprawdzić Bed Bugs


Pluskwy są krwiopijne owady, które żerują na ludziach. Często znajdują się w materacach, mogą ukryć wszędzie tak długo, jak są one w stanie wyżywić. Według bed-bugs.com, pluskwy są przyciągane ciepłem i obecności dwutlenku węgla, który jest to, co wydech podczas oddychania. Jeśli podejrzewasz, że zarażeniu pluskwy, istnieją sposoby, aby sprawdzić domu i siebie.

Instrukcje

1 Rozpoznaj błąd łóżko. Według bed-bug.org, dorosłych Bed Bug jest około 1/5 cala długości, owalne, płaskie i zazwyczaj brązowy, z wyjątkiem po wysysających krew. Po karmieniu, ciało staje się obrzęk i zmiany koloru ciemnej czerwieni.

2 Kup rękawice w najbliższym sklepie spożywczym lub narkotyków. To jest ważne, aby zapobiec ugryzieniami na rękach i zapobiec błędy z podróży na swoich ramionach.

3 Dokładnie sprawdzić swoje łóżko, najlepiej na zewnątrz lub w garażu, aby zapobiec zarażeniu innych części Twojego home.Techletter.com mówi należy rozebrać kołdrę i szukać śladów krwi i pluskwy w szwach. Zaznacz pole sprężyny, ramki i pokrywy, zwracając szczególną uwagę na szwy i zmarszczki.

4 Użyj latarki, aby sprawdzić resztę sypialni, w tym meble, pęknięć i szczelin, tapety, odzieży i dowolnego elementu wewnątrz sypialni. Choć pluskwy zazwyczaj gniazdo i wokół łóżka, mogą pojawić się w dowolnym miejscu.

5 Sprawdzić resztę domu. Kuchnie, łazienki, salony i wszelkie meble i ściany w domu może pomieścić pluskwy. Sprawdź ciemnobrązowego fekalia, pełzające owady, bloodspots i skórki lane.

6 Za pomocą podciśnienia podczas kontroli na pluskwy. Każde miejsce można sprawdzić należy odkurzyć. To czyści powierzchnię do wglądu i zmniejsza ilość pluskwy i jajka leżące wokół.

7 Call exterminator jeśli znajdziesz inwazji pluskiew. Istnieje kilka opcji do obsługi własnego zwalczania szkodników, ale wzywając profesjonalisty jest zalecany do szerokiej kontroli i eksterminacji.

Wskazówki:

 • Nie prać tkaniny zarażonych pluskwy lub zachować zaatakowanych mebli wewnątrz domu.
 • Nie stosować pestycydów bez konsultacji zawodowych i zrozumienie wykorzystania i skutków.

Jak Spot Bed Bug Bite objawy

Jak Spot Bed Bug Bite objawy


Bed objawy bug zgryz może być wyzwaniem na miejscu z kilku powodów. Po pierwsze, nie są one radykalnie różni się od wielu innych rodzajów uderzeń i ukąszeń. Po drugie, objawy ugryzieniami mogą pokazać się dzień po tym, co rzeczywiste ukąszenia diagnoza nieco trudniejsze.

Instrukcje

1 Spójrz na lekko podniesione czerwone wypryski.

Bitowe objawy Bed Bug nie są bardzo różni się od alergicznej wysypki lub zestaw ukąszenia komara. Zwykle dłużej niż komar ugryzie jednak.

2 Sprawdź, przewidywalny wzór, zwany śniadanie, obiad i kolacja wzór.

Ten wzór jest utworzony przez wzorzec liniowy bed bugs karmienia. Zazwyczaj składa się ona w 02:58 ukąszenia liniowych. Mogą też się zdarzyć w bardziej klastra, ale jest to znak tell tale.

3 Sprawdź w łóżku, rowków i ścianie pluskwy.

Spójrz na małe brązowe plamki krwi na pościeli, drobne kawałki czarnej fekalia lub rzeczywistych samych błędów przy użyciu szkła powiększającego. Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że łóżko objawy błąd zgryzu jest spojrzenie na samych błędów.

4 leczyć zgryz w domu.

O ile nie zostanie zainfekowany zgryz jest łatwo wyleczyć w domu. Zmyć wodą z mydłem. Zastosuj olejek z mięty pieprzowej w okolicy i ogólnie mówiąc swędzenie zostanie zwolniony. Jeśli to nie zarazić się do lekarza o możliwości leczenia.

Poniżej znajdziesz więcej wskazówek na pluskwy i Bed Bug objawów zgryzu.

Wskazówki:

 • Użyj ochraniacz materaca zachować pluskwy albo na materacu.
 • Jeśli podejrzewasz, że pluskwy można nazwać profesjonalną szkodników exterminator do ich zamglony się.
 • Jeśli uważasz, że masz pluskwy, sprawdź, czy ostatnia aktywność 9 dni. Czy spać w jakichkolwiek dziwnych łóżek? Idź do hotelu? Możliwe, że został ugryziony natomiast nie w domu.
 • Zobacz podobne artykuły powyżej aby uzyskać więcej informacji.

Jak zatrzymać Bed Bug Świąd

Jak zatrzymać Bed Bug Świąd


Pluskwy stworzyć swędzące guzki na skórze, kiedy ugryźć. Owady produkują substancję chemiczną, która powoduje swędzenie, według pluskwy Przewodnik. Nie każdy, który zostaje ugryziony przez błąd łóżku będzie miał swędzącą kęs, w zależności od miejsca. Korzystanie kremy i płyny łagodzą swędzenie, co zapobiega przed zarysowaniem. Korzystanie z przedmiotów, takich jak bakłażany i płatków owsianych, aby usunąć szkodliwe substancje chemiczne w ukąszenia również zmniejsza swędzenie. Zgryz otwarty trwa dłużej, aby uzdrawiać i może spowodować infekcję.

Instrukcje

Łatwość Świąd

1 kroplę bilon wielkości balsam galmanu lub hydrokortyzon swędzenie krem do palca.

2 Delikatnie masować balsam lub krem na górze i wokół ukąszenia. Pozostawić do wchłonięcia w skórę.

3 Spray anty-swędzenie sprayu na ukąszenia. Pozostawić do wyschnięcia przed pokrycie wszelkich ubrań.

Gojenie

4 Zwilż wacik z olejku z mięty pieprzowej. Nie należy moczyć. Przetrzeć mokrą bawełnianą piłkę ukąszenia pluskiew.

5 Wlać 1/4 szklanki wody do kubka. Dodaj 1 łyżkę płatków owsianych i wymieszać. Nałożyć płatki owsiane do ukąszenia bug. Wypłukać płatki owsiane się po twardnieje, zgodnie z Health News.

6 Wytnij mały kawałek bakłażana. Trzymaj bakłażana na ukąszenia bug na około pięć minut.

Wskazówki:

 • Jeśli zgryz zostanie zainfekowany, udać się do lekarza.

Jak zabić Bed Bugs z medycyną

Wyobraź sobie, leżąc na łóżku, po długim dniu pracy, kiedy można natknąć się niechcianego gościa: bug łóżku. Te małe bezskrzydłe stworzenia żyją w materacach (zwłaszcza używanych miejsc) lub mebli wielu domów i hoteli i pasz na krwi ssaków. Najlepszym sposobem, aby zabić pluskwy jest znaleźć ich ślady, które wyglądają jak rdzawych plam na materacu, i traktują obszar owadobójcze medycyny (czy to organiczne lub sklep-zakupiony). Przechowywania zakupionych leków (aka insektycydy) można po prostu zakupione i rozpylany na materacu, jednak te nie mogą mieć pozytywne skutki uboczne dla dzieci i zwierząt. Insektycyd organiczny może być stosowany w domu i po prostu jak każdy przechowywania zakupionych owadobójczy.

Instrukcje

1 Wymieszać alkoholu, mydła i wody w butelce ze sprayem i dobrze wymieszać.

2 Wyciągnij arkusze i inne pościel z łóżka i umyć dokładnie. Spray materac i inne meble w dół ze sprayem i pozostawić do wyschnięcia. Alkohol izopropylowy utrudnia oddychania cykl pluskwy.

3 Rozłożyć proszek kwasu borowego na materacu i pozwalają na noc. Odkurzać proszek off następnego dnia i przerobić na łóżko.

4 Wykonaj kroki od 1 do 3 razy w tygodniu przez miesiąc, aż nie ma więcej pluskwy znajdują.

Wskazówki:

 • Można zbudować barierę przeciw błąd owijając każdą nogę łóżka z dwustronną taśmą klejącą. W ten sposób, kiedy pluskwy spróbować wspiąć się z podłogi, będzie zatrzymany na taśmie.
 • Unikać bezpośredniego kontaktu z kwasem borowym, jak to jest żrący na skórę.

Jak Pozbyć Bed Bug Bites

Pluskwy są małe szkodniki, które czają się w listwach przypodłogowych, materace, małe szczeliny pod łóżkiem i innych miejscach. Ponieważ mieści się w najmniejsze przestrzenie, nie jest niczym niezwykłym dla nich być przewożone z jednego miejsca do drugiego. Pięciogwiazdkowy hotel może być opanowany przez pluskwy tak łatwo, jak w motelu zaniedbanej. Ugryzieniami może spowodować podniesiony czerwoną skórą, zniszczonych grudek i możliwość wystąpienia reakcji alergicznej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak pozbyć się ugryzieniami.

Instrukcje

1 Umyć obszary, które zostały ugryziony przez pluskwy z delikatnym środkiem czyszczącym i wody. Używaj miękkiej myjkę, takie jak dziecko ściereczką, aby uniknąć dalszych podrażnień.

2. Nałożyć cienką warstwę kremu na antybiotyki takie jak polysporin lub Neosporin bezpośrednio na dotkniętych obszarach. Jeżeli jest to małe dziecko, który został ugryziony, może chcesz objąć teren z małym bandażem, aby zapobiec jej przed zarysowaniem.

3 Weź Benadryl lub inny lek przeciwhistaminowy oralny jeśli wystąpił reakcja alergiczna. Reakcja alergiczna w postaci wysypki czerwony występuje w większości ludzi, którzy zostali pogryzieni - około 80 procent. Pozostawić na kilka dni zaczerwienienie i obrzęk ukąszenia łóżko błąd zejść.

Wskazówki:

 • Należy pamiętać, że choć ukąszenia bug wygląda paskudny, pluskwy nie są znane do wykonywania jakiejkolwiek chorobie, więc chyba ugryzienia są główną lub spowodowały poważne reakcje alergiczne, wycieczka do lekarza zwykle nie jest potrzebne.

Jak zabić Bed Bugs propanem Grzejniki

Jak zabić Bed Bugs propanem Grzejniki


Pluskwy mogą być uciążliwe dla ludzi, powodując nieprzyjemne ukąszenia i trudniejszy do spania w nocy. Są one również bardzo trudno jest zniszczyć, ale ponieważ błędy są wrażliwe na wysokie i niskie temperatury, jest możliwe stosowanie propan ciepło do osiągnięcia temperatury 113 do 120 ° F, za skuteczny sposób zabijania zarówno błędów i jakiekolwiek niewyklutych jaj. Propan jest naturalne i nietoksyczne gazu węglowodorowego, jeżeli są stosowane prawidłowo, że jest bezpieczny i wygodny sposób na zabicie kłopotliwych błędów żebrać.

Instrukcje

Korzystanie Ciepło gazowe

1 Po wybraniu odpowiedniego grzejnika propan, zanim zaczniesz go używać trzeba przygotować zainfekowane pokoje. Pluskwy mogą przedzierać się przez pęknięcia ścian i drewna, więc muszą być zamocowane przy użyciu uszczelniać kupiony w sklepie z narzędziami. Możesz także użyć propanu promieniowania grzejnik do ogrzewania ściany, aby zapewnić, że żadnych błędów może uciekać i ukrywać się podczas obróbki cieplnej. Wyłącz wszystkie urządzenia elektryczne, takie jak telewizory

2 Ustaw podgrzewacz propan, ostrożnie, zgodnie z zaleceniami producenta, i zorganizować kanały propan ciepła w pokojach, których dotyczy. Upewnij się, że nie ma nikogo w domu, ze względu na wysokie temperatury wymagane zabić błędów. Można również ustawić temperaturę mobilnych gadżetów, dzięki czemu można dokładnie monitorować temperaturę każdym pokoju leczonych.

3 Włącz grzejnik propanu i ustawić go do wymaganej temperatury. Według Dini Miller Katedry Entomologii w Virgina Tech, pluskwy narażone na temperaturę 113 stopni umrze w ciągu około 90 minut, ale w celu zabicia ich jaj, temperatury 118 stopni musi być osiągnięte w ciągu 90 minut. Jednakże, może to zająć trochę czasu, aby dotrzeć do tych temperatur, więc powinieneś być przygotowany do korzystania z grzejników za około czterech do ośmiu godzin, z instalacji do procesu schładzania.

Wskazówki:

 • Niektóre firmy oferują wynajem nagrzewnic propan, jeśli nie chcesz kupić.
 • Przechowywać grzejniki propan zewnątrz, więc wszelkie przecieki rozpuścić do atmosfery, można uniknąć przegrzania.
 • Jeśli mieszkasz w mieszkaniu wieżowiec, może być niebezpieczne w użyciu grzejników propan bez szkolenia ekspertów, i to może być mądry, aby skontaktować się z profesjonalną exterminator.
 • Usuń wszystkie obiekty, które są wrażliwe na topnienie.
 • Ogrzewanie propan jest bardzo skuteczną metodą zabijania błagać błędów, ale może to być kosztowne, nie tylko z powodu wymaganego sprzętu, ale również z powodu dodatkowych kosztów ogrzewania niezbędnych do realizacji niezbędnych wysokich temperatur.

Jak zabić Bed Bugs zamrażając je

Jak zabić Bed Bugs zamrażając je


Pluskwy, prawdziwi ich imiennik, znajdują się w łóżkach. Są one również w innych mebli takich jak kanapy, sofy, foteli i prawie każdym meblu mogli ukryć się. Pluskwy są podłe pasożyty, które żerują na krwi w nocy, podczas snu. Wskazane jest, aby próbować zniszczyć je, zanim spowodują one choroby. Na początku, że są one po prostu nie mają życia sanitarnych w łóżku i meble. Zamrażanie pluskwy jest opłacalne metody ich eksterminacji.

Instrukcje

1 Przechwytywanie pluskwy przez odkurzanie dotkniętych obszarów, takich jak łóżka, kanapy, sofy, foteli lub innych obszarach, które są znane mają pluskwy.

2 Weź pluskwy z zbiornikiem próżni i umieścić je w szczelnie zamykanym pojemniku. Uszczelnić worek szczelnie, więc nie może uciec.

3 miejsce zamykanej torebce w zamrażalniku i ustawić temperaturę poniżej zera. Od zamarzania wynosi 32 stopni Celsjusza lub 0 stopni Celsjusza, temperatura powinna być ustawiona poniżej.

4 Pozostaw pluskwy w torbie w lodówce przez co najmniej 2 tygodnie, aby zapewnić eksterminacji. Dysponowania nimi po ich zmarłym.

Jak usunąć Bed Bugs z domu

Jak usunąć Bed Bugs z domu


Jeśli miał nieszczęście znaleźć pluskwy w domu, wiesz, że nie są tylko fikcyjne przedszkola zwierzaki rytmu. Pluskwy atakują domy niezależnie od higieny lub czystości i uczynić swoje domy wewnątrz głębokich zakamarkach poduszki meble, materace i zasłony. Nie większe niż ziarna ryżu, te owady żerują na niczego nie podejrzewających ludzi, pozostawiając małe czerwone guzki na skórze. Usuwanie pluskwy z domu wymaga podejścia wielowarstwowego przy użyciu naturalnych tępi jak ciepła, zamrażania i uduszenia.

Instrukcje

1 Umyj wszystkie elementy tkaniny w domu przy użyciu 113 stopni wodą, przez co najmniej jedną godzinę. Pozycje te obejmują odzież, pościel, firanki, zasłony, obrusy, spódnice łóżka i koce, gdzie pluskwy lub ich jaja mogą się ukrywać. Suszyć pranie na najgorętszych ustawienia dostępne dla dodatkowej mocy eksterminacji.

2 Wyeliminuj bałagan. Bałagan, nie brud, kryje pluskwy. Pale lub worki z osiadłych Marka czyszczenia trudne i oferują idealne warunki do pluskwy się rozwijać. Umieszczać żadnych zbędnych elementów do jasnych worki na śmieci, zawiązać węzeł mocno w górę i depozytowych produkty na wysypisko. Pamiętaj, aby wyraźnie zaznaczyć, jak worki zawierające pluskwy z markerem lub taśmą znak.

3 Zamrożenie meble. Jeśli mieszkasz w Sub-Zero klimatu, przeciągnij meble na zewnątrz, usunąć poduszki i zostawić na 72 godzin. Okresowo obrócić poduszki lub materac wystawiać pluskiew miejsc ukrycia. Zamrażanie jest tylko skuteczna metoda eksterminacji jeśli temperatura na zewnątrz stale pozostaje poniżej 0 ° przez co najmniej trzy dni.

Wskazówki:

 • Choć pluskwy nie przenoszą się choroby lub choroby, zarysowania na ich ukąszenia mogą tworzyć bakterie wrażliwe otwarte rany. Traktuj wszelkie rany z maść antybakteryjną i leki przeciwhistaminowe i przykryć bandażem.

Jak zabić Bed Bugs z alkoholem

Jak zabić Bed Bugs z alkoholem


Jeśli napotkasz pluskwy w domu i szukają domu środków, aby uniknąć kosztów i chemikalia profesjonalnego eksterminacji, alkoholem może być odpowiednią alternatywą. Aby uzyskać najlepsze wyniki, połączyć procedurę alkoholu z innymi środki do domu, takie jak czyszczenie parą.

Instrukcje

1 próżniowa dokładnie wszelkie obszary, które naszym zdaniem mogą być zaatakowane. Hot spoty są dywany, zasłony, materace i sprężyny skrzynki, poduszki i inne powierzchnie tkaniny w swojej sypialni. Dysponowania worka próżniowego w zamkniętej plastikowej torbie natychmiast.

2 Umyj wszystkie pościel w tym poszewki, prześcieradła, koce i innych pokryć łóżko w gorącej wodzie i wysuszyć na dużym ogniu. Pluskwy nie może żyć w temperaturze powyżej 110 stopni F; podgrzewania wody do prania 120 stopni C jest optymalna, tylko aby się upewnić.

3 Wlać 91 procent izopropylowego (tarcie) alkoholu do opryskiwacza chemicznego jeśli obejmujące duże obszary. Użyj małego rozpylacza jeśli nie masz opryskiwacz chemiczny. Można rozcieńczyć roztwór na pokrycie większego obszaru; mix 9 części alkoholem na 1 część wody.

4 natrysku wszystkich zaatakowanych przez szkodniki z roztworem alkoholu. Traktuj twardych powierzchni, takich jak zagłówki, oraz.

5 Traktuj powierzchnie alkoholem gdy zobaczysz pluskwy. Nawet jeśli nie widać żadnych pluskiew, jednak, może jeszcze je. Łączenie alkoholu z zabiegów czyszczenia parą będzie zwiększyć swoje szanse wykorzenienia pluskwy całkowicie.

Wskazówki:

 • Pluskwy mogą mieć bezpośredniego kontaktu z alkoholem na to leczenie będzie skuteczne. Traktować powierzchnie ponownie po upływie 14 dni. Wszelkie jaja, które były obecne nie wykluły się w tym czasie, jeśli nie zginęli w uprzednim leczeniu.
 • Traktować pole próbne, jeśli chodzi o uszkodzenia powierzchni. Alkohol może uszkodzić niektóre wykończenia i materiałów.

Jak zapobiec Bed Bugs

Stare powiedzenie, "Nie pozwól pluskwy gryzą", to coś więcej niż dobranoc matki. Te stworzenia nie istnieją, i mogą one być prawdziwy ból. Są one rzadkie, ale gdy są w domu, są bardzo trudne do pozbycia się. Więc, co uniemożliwia im wchodzenie jest najlepsza obrona.

Instrukcje

1 Sprawdzić, czy wszystkie miejsca w domu, które są ciepłe, blisko do kontaktu z ludźmi i mają mnóstwo przestrzeni ukrywa. Obejmuje to materace, dywany, poduszki i rozkładana sofa, a także za krzesła i kredensy.

2 Traktuj swoje meble z insektycydów, aby pozbyć się ewentualnych pluskwy. Podstawowe środki owadobójcze będzie pozbyć się na meble, ale pyłu owadobójczy będzie ich gdzie schować.

3 Pokrycie materaca w plastiku. Pozwoli to uniknąć błędów z wkładania lub wyjmowania.

4 Rozważmy pozbycie wszelkich starych mebli, jeśli możesz. Jeśli jest szansa, jakieś błędy pozostają, to pomoże zapobiec ich pomnożenie w domu ponownie.

5 Pieczęć i naprawy pęknięć w domu na zewnątrz, aby zapobiec przedostawaniu się błędy. Instalacja lub naprawa ekranów okien zachować ptaków i gryzoni, które mogą mieć błędy na nich z coraz w.

6 Należy regularnie czyścić swój dom, zmniejszając bałagan i nawet odkurzanie materacy. To nie może całkowicie zapobiec pluskwy, ale zmniejszy swoje kryjówki.

7 Sprawdź wszelkie meble można kupić z drugiej ręki, zwłaszcza materace. Również sprawdzić wszystkie bagaże i ubrania, które przychodzi do domu, zwłaszcza jeśli podróżujesz poza Ameryką Północną.

Wskazówki:

 • Jeśli możesz potwierdzić, że masz pluskwy, jesteś najlepiej wyłączyć dzwoniąc profesjonalnego exterminator aby się ich pozbyć.

Jak sprawdzić Bed Bug Bites

Jak sprawdzić Bed Bug Bites


Pluskwy są małe pasożytnicze owady, które żyją karmiąc się krwią zwierząt stałocieplnych, najczęściej ludzie. Pluskwy zostały ponownie pojawiły się w zastraszającym tempie, w dużych miastach i są wszędzie od ekskluzywnych domów do kin i dużych domach towarowych. Te małe błędy są wielkości z nasion jabłek.

Instrukcje

1 Spójrz za czerwone ukąszenia, które przypominają komary. Pluskwy często gryzą trzy lub cztery razy, w bardzo bliskiej odległości. Ukąszenia może mieć środek, który jest ciemniejszy czerwone. Zgodnie z Mayo Clinic, ugryzieniami często przypominają inne ukąszenia owadów.

2 Skontroluj swoje ciało rano za nieprawidłowe czerwone pręgi, które są obrzęk. Niektórzy ludzie mają bardzo ostre reakcje na ugryzienia i ukąszenia mogą puchnąć dużych kwartał wielkości czerwone znaki.

3 Sprawdź swoje łóżko za nienormalnych ciemnych czerwonych lub brązowych plam. Zdjąć pościel i poszukać szwów materac. Bo pluskwy święto na krwi, odpady również wygląda jak krew. Jeśli znajdziesz różne ciemne plamy na materac, kanapie czy gdziekolwiek masz tendencję do usiąść i spędzić dużo czasu, może to być oznaką pluskwy.

4 Za pomocą szkła powiększającego i poszukać małych, cienkich, chrząszczy, jak owady na materac lub kanapy. Pluskwy zwykle nie wychodzą w dzień, więc może chcesz sprawdzić się w środku nocy. Jeśli oni nie dość, że są przejrzyste. Pluskwę, która właśnie karmione i jest pełen krwi jest ciemny czerwony i będzie wyciekać krew, jeśli wyciska. Jeśli znajdziesz te rodzaje owadów wezwać exterminator dla oceny zawodowej.

Wskazówki:

 • Nosić rękawice podczas sprawdzania pluskwy, aby uniknąć pogryzienia.

Jak zabić Bed Bugs z tymiankiem

Tymianek nie zabije pluskwy. Ale może to zrobić w sypialni więc niepożądane, które pójdą gdzie indziej. Pozbycie się pluskwy domowej jest bardzo trudne, nawet przy użyciu pestycydów. Jeśli jesteś szczególnie przeciwny użyciu niebezpiecznych substancji chemicznych, gdzie spać, są ziołowe alternatywy, w tym korzystania z tymiankiem. Bądź świadomy jednak, że rozwiązanie prawdopodobnie nie będzie działać przez całą noc, i będzie to prawdopodobnie najbardziej skuteczne w połączeniu z innymi metodami.

Instrukcje

1 Upewnij się, istotną rozpyleniem. Olejki eteryczne mają silny zapach, który może zniechęcać pluskwy. Skuteczny natryskowego składa się z kubka w wodzie drobno tworzenia mgły sprayem, do którego dodaje się 10 kropli olejku lawendowego, 10 kropli olejku rozmarynowego, 10 kropli olejku eukaliptusowego i trzech kropli olejku z tymianku. Spryskać obficie wokół i pod materacem i dowolnym miejscu podejrzewasz inwazji.

2 Złóż satchet ziołowy. Suszone zioła w małe torby muślinu mogą być przydatne w utrzymaniu pluskwy z małych zamkniętych przestrzeniach, jak śpiwór lub walizce. W jednym woreczku z bawełny ze sznurkami do ściągania, połączyć jedną filiżankę luźne liści herbaty, czarny orzech z pół szklanki każdego z suszonych liści eukaliptusa i suszonych pąków lawendy, ćwierć szklanki suszonego tymianku i dwa liście laurowe. Możesz umieścić je w szafach, na rogach łóżka i innych miejsc, które chcesz zachować wolne od pluskiew.

3 Pobierz osłonowego materac. Materace nie są jedynym miejscem pluskwy żyć i rasy, ale jeśli materac jest zarażone, jedna alternatywa rzucając go jest coraz szczelnej, zapinana na zamek materac osłonowego, który zapobiega przedostawaniu się nowe błędy występujące błędy i opuszczenia. To trwa około roku, ale ostatecznie wszystkie błędy będą zanikać. W międzyczasie, nie będzie więcej ukąszenia czy materac był jedynym źródłem zakażenia, a ziołowe w sprayu i satchets pomoże zapobiec nowej inwazji.

Wskazówki:

 • To dobry pomysł, aby pary czyszczenia dywanów przed użyciem preparatów ziołowych, ponieważ może to pomóc zmniejszyć populację pluskwa. Również używać uszczelniać do uszczelniania pęknięć w ścianach lub wzdłuż okna, aby zapobiec przedostawaniu się błędy sypialni.
 • Podczas mieszania olejków eterycznych, ponieważ mogą one być wchłaniane bezpośrednio przez skórę zawsze używać rękawic. Niezbędny olej w aerozolu może plamić niektóre tkaniny, więc należy zachować ostrożność.