adcov.com

jak wyregulować noski przy okularach

Jak wyregulować noski na Okulary

Jak wyregulować noski na Okulary


Te noski na swoim okularów może złamać lub codziennych czynności. Jeśli noski są zbyt ciasne mogą powodować podrażnienia i dyskomfort mostu nosa. Jeśli noski nie są wystarczająco mocno, twoje okulary mogą zsunąć twarz, gdy patrzysz w dół lub obracać głowę zbyt gwałtownie. Upewniając się, że noski są dostosowane odpowiednio może stanowić pomoc dla niektórych irytujących aspektów okularach. Jeśli noski są odpowiednio dostosowane, nie powinien nawet zauważyć, gdy nosisz okulary. Powinny być lekkie i wygodne podczas odpoczynku na nosie.

Instrukcje

1 Palcami w pierwszej próbie dostosowania noski więc pasuje przytulny i bez żadnych trudności lub dyskomfortu. Jeśli nie są w stanie dostosować noski odpowiednio, użyj szczypiec do małych poprawek, które są bardziej dokładne.

2 Umieść swoje okulary na twarzy i zwrócić uwagę, czy są one zbyt mocno lub stracić w okolicy nosa pad. Jeśli oni są przyczyną nadmiernego ciśnienia i dyskomfort, które są zbyt ciasne. Jeśli są one spadając twarz patrząc w dół, są zbyt luźne.

3 Weź okulary z twarzy i umieścić je na płaskiej, twardej powierzchni, takiej jak blat. Delikatnie nacisnąć lub pociągnąć ramionach noski w kierunku potrzebnej. Ramiona noski są podjąć regulację i ciśnienia, więc nie trzeba się martwić o ich łamanie.

4 Umieść je z powrotem na twarzy po ich regulacji. Użyj lusterka i obserwować, jak wyglądają na twarzy. Celem jest, aby były wygodne w lepsze dopasowanie przy zachowaniu właściwej równowagi na twarzy. Jeśli okulary stać krzywo na twarzy, możesz kontynuować proces regulacyjny, aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Mają przyjaciel lub członek rodziny pomaga dostosować i sugestie w trakcie procesu.

5 Czyste i przechowywać okulary w okularach przypadku, gdy nie jest ich noszenie. Zachowaj szczególną ostrożność podczas wyjmowania i umieszczania ich na twarzy, aby nie przenieść dostosowań, które zrobiłeś.

Jak wyregulować Knee Brace przyśrodkowe Unloader

Jak wyregulować Knee Brace przyśrodkowe Unloader


Zapalenie kości i stawów jest bolesne zapalenie stawów. Wewnątrz lub przyśrodkowej przedziału stawu kolanowego jest wspólne miejsce na zapalenie kości i stawów wpływa. Noszenie przyśrodkowej odciążającego klamra na kolana może znacznie zmniejszyć ból powoduje zapalenie stawów i pomóc poprawić mobilność podczas codziennych czynności. Przyśrodkowej odciążający rozprzestrzenia górne i dolne kości nóg, zapewniając miejsce we wspólnej i bólu. Dowiedz się, jak dostosować przyśrodkowej odciążający będzie klamra czuć mniej uciążliwe i zapewnić większe możliwości wyładowania.

Instrukcje

Pasek i klamra Pozycjonowanie

1 Ustaw położenie środka mocującego względem środka kolana. Umieść klamrę tak, że w braceâ € ™ s złącze jest umieszczone na środku twojego stawu kolanowego. To zapewni najlepszą dźwigni, wspólne rozładunku i zmniejszenie bólu.

2 Nadajniki paski na rzep, tak aby były dobrze dopasowane i wygodne, ale nie kopanie w skórę lub zbyt mocno. Jeśli klamra jest właściwie pasuje, powinno leżeć w miejscu zacisznym, wygodne dopasowanie.

3 Seat klocki na rzepy za swojej łydki i uda, tak, że są one w centrum nogę. Te wyściełane poduszki powinny być skoncentrowane na mięśniach, gdzie znajduje tkanek miękkich.

Regulacja Rozładunek Joint

4 Określić ilość szpotawej (kłaniając się w nogę) kolano ma patrząc na kolana w lustrze. Więcej Varus noga ma więcej rozładunku trzeba.

5 Aby zastosować więcej rozładunek, Poluzować kolana braceâ € ™ s stawu w centrum kneeâ € ™ s za pomocą klucza, który powinien być zaopatrzony w klamry. Blokada na tym złączu powinna łatwo przekształcić luźne więc tarcza rozładunku może być regulowana.

6 Zegnij kolana pod kątem 90 stopni i nacisnąć pokrętło w celu umożliwienia pokrętło, aby włączyć. Pokrętło nie zmieni, chyba że kolano jest zgięte. Wyższa pokrętło ustawiania więcej rozładunek kolana klamra zapewni.

Jak wyregulować Okulary na lepsze widzenie

Okulary są przeznaczone do siedzenia w określonym miejscu na twarzy, w pewnej odległości od oczu, a pod pewnym kątem. Jeżeli rama staje się w położeniu receptę soczewki mogą być zmieniane. Regulacja ramki na najlepsze możliwe dopasowanie poprawi jak widać przez okulary.

Instrukcje

1 Dokręcić śruby w ramie, które mogą być luźne. Śruby mogą być zlokalizowane w eyewire, tej części, która posiada soczewki do ramki; w świątyni, tej części, która idzie na ucho; i nawet w noski, jeśli masz regulowane uchwyty nos.

2 Dostosuj noski. Spójrz w lustro, jak ramka pasuje ci i upewnić się, że klocki są ustawione pod kątem prosto i wygodnie na nosie. Jeśli muszą być przeniesione, należy to zrobić w małych, łagodnych zakrętów z kleszczami, aby nie zerwać pad.

3 Bend świątynie tak, aby były dopasowane ciasno na uszach. Uruchom ramiona pod ciepłą wodą przed zginanie ich, aby zapobiec pękaniu. Najczęstszym regulacja jest wygiąć hak świątyni w dół trochę tak, że rama siedzi wysoko i zatrzymuje się na twarzy.

4 Spójrz w lustro, jak twoje okulary siedzi poziomo na twarzy. Jeśli jedna strona jest wyższa lub niższa, zabrać swoje okulary. Podnieść obiektyw, ostrożnie i delikatnie zgiąć świątynię w dół strony, że soczewka była zbyt niska. Zakręt świątynia w dół na zawiasie, w bardzo niewielkim ruchu, uważając aby nie zatrzasnąć delikatny zawias off.

5 Sprawdź, czy soczewki są siedzi na prawej płaszczyźnie w stosunku do twarzy. Soczewki powinien mieć niewielki kąt, przy dnie soczewek spoczywającej bliżej do policzków. Jeżeli soczewki czuć się zbyt daleko od swoich policzkach, weź okulary off i delikatnie zgiąć obie świątynie się bardzo nieznacznie. Wymień je i sprawdzić dopasowanie.

Wskazówki

 • Samonastawne okularów jest w porządku, ale dla szybkich poprawek poważne korekty działają najlepiej, gdy wykonywane przez lekarza okulistę lub optyka. Większość lekarzy okulistów dostosować okulary za darmo.

Jak wyregulować soczewki progresywne dwubiegunowa

Ważne jest, aby każda para szkieł w odpowiedniej regulacji w celu maksymalizacji wygody i wyraźne widzenie ramki. Gdy ktoś nosi soczewki progresywne, regulację i dopasowanie okularów są kluczowe. Soczewki progresywne są dopasować według pomiarów wykonanych przez optyka. Te pomiary są dokładne co do milimetra. Jeśli okulary ramka jest z regulacją, Przepisane pomiary montażowe są zmieniane. Często powoduje niewyraźne widzenie lub podwójne widzenie. Spolaryzowane soczewki progresywne stosuje okulary i te same zasady regulujące zastosowanie grzywny w celu uzyskania jasnej wizji i wygodną ramę. Ramki z drutu nie wymaga specjalistycznego sprzętu do regulacji, jak ramki plastikowe zrobić.

Instrukcje

1 Na klatkach drucianych, usunąć okulary fotografowanej osoby i przytrzymaj soczewki do źródła światła. Użyj suchej znacznik usuwania zaznaczając kształt okręgu lub diament jest w środku i na zewnątrz z każdej soczewki. Symbol znajduje się tuż poniżej punktu. Zapamiętać ten symbol, jak to będzie używane do identyfikacji rodzaju progresywne soczewki. Użyj soczewki progresywne identyfikator, taki jak ten przewidziany w Internecie przez Imperium Optical dopasować projekt na obiektywie do odpowiedniego jednego wskaźnika. Przejdź do strony z odpowiednim schematem soczewki progresywnej, jak jest indeksem Postępowego identyfikator soczewkę. Dopasuj suche kropki znaczników skasowaniem z soczewek okularów z okręgów na wykresie. Z soczewką, która odbyła się mocno nad schematem obiektywu zlokalizuj znak plus w środku wykresu. Użyj suchy znacznik usuwania, aby kropki na obiektywie powyżej środka znakiem plus. Centrum kropka wskazuje, gdzie uczeń fotografowanej osoby powinny być skupione w soczewce.

2 Seat Temat biurku lub w jadalni krzesła krzesło. Kieruje ją do pozycji głowę i oczy prosto, jak ona będzie podczas jazdy. Umieścić okulary na twarzy fotografowanej osoby.

3 Jeśli środek suchy marker kasowanie punktów są powyżej środka źrenicy pacjenta, rozłożone podkładki ramy nos dalej od siebie, aż w suche markerów wymazać kropki są skoncentrowane na swoich uczniów.

Jeśli punkty są zbyt niskie, przenieść noski bliżej siebie, aż kropki są skoncentrowane na swoich uczniów.

4 Upewnij się, że oba obiektywy są w równej odległości od twarzy fotografowanej osoby. Jeśli są różne, stosuje się delikatny ucisk, gdzie przewód trzymając przewód obiektywu lub oka spełnia pasek gospodarstwa dwa przewody oczu razem. Jest to znane jako most. Zakręt ramki na skrzyżowaniu mostu i drutu oczu, więc kawałki uszu poruszać lekko do siebie.

5 Sprawdź ramkę po lewej i prawej stronie obiektu w profilu. Kąt, który nausznej sprawia, gdzie przyłącza się do przewodu oka powinien być mniejszy niż 90 stopni. Jeśli tak nie jest, uchwycić drut soczewki i oka, w jednej ręce. A drugą ręką, aby zastosować delikatny ucisk w dół na kawałku ucha. Upewnić się, że po obu stronach ramy są ustawione w tym samym kątem.

Jak wyregulować umysłowej koncentracji

Jak wyregulować umysłowej koncentracji

Koncentracja, jest coś, co może zmniejszać się wraz z wiekiem. Jednakże, można użyć prostych technik i ćwiczeń, które pomogą dostosować koncentrację umysłową i poprawić w czasie. Regulacja koncentrację umysłową jest jak wypracowanie mięśni. Możesz nie zobaczyć wyniki po pierwszym treningu, ale po kilku tygodniach lub miesiącach, niektórzy zauważą ogromną poprawę ich zdolności do koncentracji.

Instrukcje

1 Praca na swojej postawy. Siedząc prosto na krześle pomoże Ci skoncentrować się znacznie lepiej niż leżąc w łóżku, na przykład.

2 Rampa się oświetlenie. Miękkie, kojące światła są doskonałym miejscem na relaks, ale nie tak bardzo, gdy trzeba koncentrację umysłową.

3 Wykorzystać siebie mówić. Przy tym ćwiczeniu należy powiedzieć sobie "Be Here Now" lub podobne wyrażenia, kiedy masz trudny czas z koncentracją. To proste zdanie pomaga nawijam koncentrację powrotem do zadania.

4 Harmonogram czasu dla siebie, na przykład 30 minut, aby myśleć o rzeczy, które trzeba zrobić, przyszłych planów i rzeczy, które przeszkadzają lub martwi. Kiedy wiesz, że w ciągu dnia, że ​​trzeba ten czas uchylenie, łatwiej będzie słuchać komendy "Be Here Now".

5 Jedz pokarmy, które pomagają koncentracji pomocy i poprawy funkcji umysłowych. Te produkty zawierają wysoki włókien pełnoziarniste, owoce, zwłaszcza jagody, orzechy, ciemnej czekolady i awokado. Pobyt uwodniony i jeść śniadanie może również poprawić funkcji umysłowych.

6 Get dużo snu. Większość osób potrzebuje około siedmiu do ośmiu godzin snu, aby pozostać czujnym i koncentruje się w ciągu dnia.

Wskazówki

 • Kofeina jest inna substancja, która może dać ci zastrzyk energii i pomocy w koncentracji umysłowej. Jednakże, należy użyć kofeiny z ostrożnością. Trochę za dużo, a skończy się zbyt roztrzęsiony skoncentrować. Istnieje również ryzyko uzależnienia od kofeiny, która pochodzi z objawów odstawienia, kiedy nie mam dość. Inne obawy to awarię raz kofeiny słabnie i niezdolność do koncentracji w ogóle bez niego.

Jak wyregulować ułożenie szyi

Wiele osób skarży się na szyi, głowy i barku. Ból jest często wynikiem złej postawy szyi, szczególnie, gdy ludzie siedzą lub stoją w pozycji do przodu głowy. Ważne jest, aby dostosować ułożenie szyi, aby uniknąć zranienia i bólu przewlekłego. (Nr ref. 2.)

Instrukcje

1 Wykonaj test ściany uświadomienie sobie właściwej postawy szyi. Stań z tyłu głowy o ścianę, z nogami sześć cali od ściany i bagażniku pod ścianą. Umieść dłoń z tyłu szyi, aby zmierzyć odległość między szyją a ścianą. Jeśli przestrzeń jest o dwa cale, stoisz z prawidłowej postawy. (Nr ref. 2.) Jeśli nie, trzeba podjąć działania, aby poprawić swoją pozycję.

2 Wykonaj ćwiczenia szyi wzmocnić mięśnie. Mogą one pomóc rozpocząć regulację szyi postawy. Istnieje wiele różnych ćwiczeń, które można zrobić, ale jeden przykład jest łatwo zrobić, gdy siedzisz: Siedź wysoki i położyć palec na brodzie. Tyłu szyi od palca, prostowania karku i ciągnąc podbródek. Pauza na 30 sekund i powtórz.

Ćwiczenia takie jak to pomoże Ci ćwiczyć prawidłową postawę i trenować swoje ciało, aby umieścić swój kark w pozycji korekty automatycznie. (Nr ref. 2.)

3 Użyj poduszkę szyi wsparcia dla snu. Szyjki rolki pianka może być stosowany do podtrzymywania krzywej szyi. Jest on usytuowany pomiędzy głowy i ramion, czy leżysz na plecach lub boku. Również użyć oparciem poduszkę, siedząc przy biurku lub jazdy. To pomoże ci głowę i szyję wrócić. (Nr ref. 1, 2)

4 Ustaw ekran komputera, zwłaszcza jeśli spędzasz długie godziny w biurze lub w domu komputer. Najwięcej trzecia ekranu powinna być nawet z oczu, i powinieneś siedzieć od 18 do 24 cm od niego, zgodnie z Neck Solutions. (Nr ref. 2.)

5 Nosić odpowiedni plecak. Ciężkie plecaki są często winowajcą złej postawy, jak spowodować, aby zginać głowę do przodu. Znajdź dobrze przygotowany plecak, który pomoże zachować prawidłową postawę i równomiernego rozłożenia ciężaru.

6 Przerwy dostosowanie szyi postawy. Po siedzi przez dłuższy czas, zmiany pozycji, nawet jeśli to tylko na krótki okres czasu.

Wskazówki

 • Spróbuj chiropraktyka opieki, aby prawidłowo ustawić w szyi. Zabiegi okazały się skuteczne w przypadku problemów szyi.
 • Przejdź do służby zdrowia, jeśli uważasz, że masz problem medyczny lub już zdiagnozowano warunek takich jak zapalenie stawów. Przed podjęciem jakiegokolwiek leczenia startowej skonsultować się z lekarzem.

Jak wyregulować przędzenia na rowerze

Jak wyregulować przędzenia na rowerze


Spinning klasa oferuje uczestnikom doskonałą trening. Nie tylko spalić kilkaset kalorii na klasy, ale masz również bawić robiąc to. Świetna muzyka i entuzjastycznie instruktor ustawić dźwięk wspaniałych zajęć Spinning. Nieważne, czy jesteś nowy w klasie lub doświadczony profesjonalista, ważne, że masz rower prawidłowo skonfigurowany. Oto jak dostosować Spinning roweru.

Instrukcje

Rower

1 Stań obok roweru siedzenia wirującego (znany również jako siodła). Wysokość siedziska powinna być o poziomie z bioder, gdy stoisz obok.

2 Obróć pokrętło wysokości siedzenia regulacja lewo. Wyciągnąć uchwyt, aby zwolnić sworzeń z otworu, dzięki czemu można regulować wysokość siedziska.

3 Dolna lub podnieść siedzisko więc jest w przybliżeniu na wysokości bioder, jak stoisz obok roweru.

4 Włóż szpilkę do odpowiedniego otworu w wysokości siedziska i skręcić w prawo uchwyt, aby zablokować go na miejscu.

5 Pobierz na rowerze.

6 wziąć jeden pedał w dół do dołu naciśnięcie pedału. Musisz mieć pełną rozszerzenie w nodze bez blokowania się kolana. Pełne rozszerzenie powinno pozwolić na miękkim kolanem, a nawet bardzo lekkim zakręcie.

7 zanurzają pedału do przodu i jeden pedał tyłu tak, że są w linii prostej (przedni nożny powinien znajdować się w położeniu godzina trzecia a z tyłu w położeniu godzina dziewiąta). Jeśli spadek linii prostej w dół z przodu kolana, powinny spaść bezpośrednio na środku przedniej stopy. Jeśli tak się nie stanie, trzeba przesunąć fotel do przodu lub do tyłu. Ten przodu kolan należy pod kątem 90 stopni. Należy również być w stanie wygodnie odpocząć ręce na kierownicy. Jeśli czujesz, że naprawdę rozciąganie, aby osiągnąć kierownicę, trzeba przesunąć fotel do przodu.

8 Zdjąć rower i dopasować pozycję do przodu / do tyłu siedzenia. Ponownie przekręcić uchwyt w lewo, wyciągnąć sworzeń się i przesunąć fotel do żądanej pozycji. Umieścić kołek w wybranym otworze i obrócić uchwyt w prawo, aby zabezpieczyć pozycję.

9 Idź do przodu roweru i wyregulować wysokość kierownicy. Wysokość kierownicy jest bardziej kwestia preferencji. Komfort należy klucz główny. Niektórzy doświadczeni zawodnicy zdecydują się utrzymać kierownicę niski replikować konna odkryty. Wielu jeźdźców wybrać wyższą wysokość kierownicy dla większego komfortu.

Wskazówki

 • Przyjazd w klasie wcześnie i poprosić instruktora Spinning ocenić swój rower konfigurację. Ona będzie w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania i pomoże Ci osiągnąć doskonałe dopasowanie.
 • Jeśli masz jakiekolwiek problemy z powrotem, zwłaszcza niższe problemy z kręgosłupem, podnieść kierownicę do ich najwyższej wysokości. Nie chcesz być rozciąganie lub wytężając siły ku temu, aby je osiągnąć.
 • Nigdy nie kontynuuj jazdy, jeśli czujesz, że bolą lub wysiłku każdy obszar ciała. Natychmiast zaprzestać jazdy i ostrzec instruktora.

Jak Leczyć hipoglikemii przy alternatywnych środków

Hipoglikemia występuje wtedy, gdy poziom glukozy we krwi jest dużo niższa niż normalnie. Jeśli cierpi na hipoglikemię, poziom glukozy we krwi nie jest wystarczająco wysoki, aby zapewnić wystarczającą ilość energii do komórek ciała. Przyczyny hipoglikemii należą cukrzyca, zaburzenia tarczycy, stres, ciąża, alkoholizm i drożdże. Jeśli zdiagnozowano hipoglikemii, niektóre z objawów może być to są zmęczenie, nerwowość, trzepotanie serca, drżenie w rękach, bladą cerę, omdlenia, słaba koordynacja, bóle głowy, rozszerzone źrenice, drętwienie warg lub jamy ustnej i psychicznego fogginess. Lekarz może zalecić Prandin lub innych leków do zarządzania hipoglikemii. Istnieją również alternatywne środki, które mogą być w stanie pomóc.

Instrukcje

1 Unikaj jedzenia wszelkiego rodzaju cukrów prostych, w tym cukru białego, brązowego cukru, fruktozy, syropu kukurydzianego i cukrów z soków owocowych. Sprawdź etykiety produktów opakowanych i puszkach można kupić w sklepie spożywczym, od wielu zawierać jakąś formę tych cukrów, a zatem powodować trzustkę do produkcji zbyt dużo insuliny.

2 Zmienić dietę zawierać pokarmy, które nie zaostrzają objawy, takie jak białka roślinnego, węglowodanów złożonych i żywności, które są bogate w błonnik. Wyeliminować przetworzonej żywności, żywności śmieci, wyrafinowane potrawy, smażonych potraw, sól i inne niezdrowej żywności. Alkohol może siać spustoszenie na poziom cukru we krwi, dlatego najlepiej jest nie pić.

3 Ćwicz regularnie, ponieważ może to pomóc utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. Zwiedzanie jest jednym z najlepszych form ćwiczeń, które możesz zrobić, i powinieneś być w stanie chodzić co najmniej 30 minut każdego dnia.

4 Weź czarnej jagody kapsułki pomóc normalizować poziom insuliny. Borówka jest pomarszczone czarne jagody o słodkim smaku, który pochodzi z Europy Środkowej i Północnej. Owoce suszone i wykorzystywane do celów leczniczych. Można go pobrać w postaci kapsułek i podjąć go zgodnie z zaleceniami. Jeśli pacjent przyjmuje leki przeciwzakrzepowe lub są w ciąży, przed podjęciem borówka skonsultować się z lekarzem. Kobiety karmiące piersią nie powinny przyjmować borówka.

5 spełniać swoje słodycze ze stewii. Jest to znacznie więcej niż zdrowe alternatywne cukru sztuczne środki słodzące, takie jak aspartam. Stewia pochodzi z rośliny wieloletniej, która rośnie w Brazylii i Paragwaju. Można go pobrać w postaci płynnej lub w proszku. Nie używaj stewię jeśli jesteś uczulony na ambrozję lub są w ciąży lub karmiących piersią. Jeśli pacjent przyjmuje leki na nadciśnienie lub cukrzycę, skontaktować się z lekarzem przed użyciem stewii.

6 Rozważmy przy 200 mikrogramów pikolinian chromu dziennie, które mogą pomóc w normalizacji poziomu cukru we krwi i zmniejszyć objawy związane z hipoglikemią. Pikolinian chromu jest związek chemiczny składający się z chromu i kwas pikolinowy. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na pikolinian chromu, takie jak obrzęk języka, problemy z oddychaniem lub wysypka, należy natychmiast przerwać stosowanie leku i zasięgnąć porady lekarza. Jeśli pacjent przyjmuje niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki przeciwzakrzepowe, leki przeciwcukrzycowe, blokery H2 lub kortykosteroidów, nie należy przyjmować pikolinian chromu, bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny przyjmować tego dodatku.

Wskazówki

 • Przed zastosowaniem jakiegokolwiek alternatywnego środka zawsze skonsultować się z lekarzem.
 • Nie należy używać tych środków dla dzieci.

Jak schudnąć szybko Przy przekształcaniu pasCzy wiesz, że są pasy, które można nosić nie tylko daje szczuplejsze wygląd do ABS, bioder i pośladków, ale w tym samym czasie, które pomogą Ci schudnąć szybko !!!. Pasy odchudzania nie są Twoje zwykłe pasy, ale zmiany rozmiaru pasy, podczas noszenia co najmniej kilka godzin dziennie, tłuszcz jest rozpowszechniany i wyeliminowane, tak ciało rzeczywiście nabiera kształtu obręczy co daje godziny kształt szkła dla kobiet i szczuplejsze kształtu dla mężczyzn. Pasy odchudzania będzie Ci schudnąć szybko, bez diety, bez pigułki, bez ćwiczeń i bez operacji plastycznej, a także sprawi, że wygląda dobrze. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak schudnąć na sobie pas odchudzania, czytaj poniżej.

Instrukcje

1 GET A Weight Loss przekształcenia pas schudnąć szybko
Nie wszystkie pasy pomoże Ci schudnąć. Niektóre pasy służą jedynie cel tylko pozwala wycisnąć do sukni lub stroju i naprawdę nie wspiera Cię i pomaga schudnąć. Z pasem odchudzania, nie tylko wspierać swoje ciało, pleców, etc .., to wyszczupla całe ciało, spłaszcza brzuch (brzuch), modeluje biodra, unosi pośladki i pomaga schudnąć poprzez przekształcanie swojej całe ciało. (Zobacz Informacje poniżej zasobów zobaczyć próbkę przekształcenia pas)

2 nosić pas Weight Loss przekształcenia schudnąć szybko
Gdy pojawi się strata pas wagi, należy ją nosić często. Im więcej się go nosić, więcej będzie Ci schudnąć i szybciej będzie Ci schudnąć.

3 UTRZYMAĆ i śledzić Utrata wagi poprzez noszenie ODCHUDZANIE przekształcenia Pas:
Bo twój metabolizm zacznie przyspieszyć sobie pas odchudzania, trzeba będzie śledzić odchudzania. Jeśli tylko chcesz stracić kilka kilogramów, spróbuj zmniejszyć ilość czasu nosisz pas odchudzania. Jeśli chcesz, aby w dalszym ciągu tracić na wadze więcej, spróbuj zwiększyć ilość czasu można nosić pas. Można nawet założyć, że do pracy każdego dnia, jak będzie ujędrniają abs gdy siedzisz przy biurku.

Jak wyregulować Eyeglass Frames

Jak wyregulować Eyeglass Frames


Oprawy okularowe mogą wydostać się z kształtu z czasem. Nie koniecznie trzeba kupić nową parę okularów, jeśli nagle pojawi się zbyt luźno lub zbyt ciasno. Wystarczy kilka wskazówek i prostych narzędzi, można dostosować samemu ramek.

Instrukcje

1 Ustaw kawałek świątyni metalowej ramie z szczypiec. Wskazanie, że świątynia wymaga regulacji jest, jeśli ramka wygląda z równowagi i nie siedzą prawidłowo. Nie należy używać zbyt dużej siły, aby obrócić ramkę metalową lub spoiny w świątyni złamie.

2 Wyrównaj ramkę jeśli czujesz się jak w słuchawce kopie do tyłu uszy. Jeśli okulary czuć luźne, nacisnąć delikatnie krzywej wewnątrz waszych rękach. Jeśli słuchawki błyszczy się zbyt wiele, przekręcić ją ostrożnie z czynnego ruchu.

3 Umieść swoje okulary i zauważyć, czy okulary siedzieć zbyt wysoka. Jeśli tak, użyj palców aby rozłożyć na noski nieco. Jeśli okulary siedzieć zbyt niska, push noski w taki sposób, aby siedzieć prawidłowo.

Wskazówki

 • Umieścić okulary na płaskiej powierzchni, aby upewnić się, że siedzą w pełnym zakresie. Może trzeba zrobić kilka zmian, zanim siedzieć równo na stole lub na płaskiej powierzchni.
 • Ramki plastikowe zazwyczaj nie mają nosa klocki, więc nie będzie w stanie ich regulować.

Jak wyregulować Okulary

Nie ma nic bardziej frustrującego niż okulary, które po prostu nie pasuje do prawej. Drobne naprawy i regulacje są prawie zawsze za darmo w sklepie, w którym zakupiono okulary. Jeśli to nie jest możliwe, aby zabrać je z powrotem do sklepu, są krótkoterminowe środki, których można używać, aby Twoje okulary pasują lepiej.

Instrukcje

1 Poznanie części swoich okularów. Świątynia lub "ramię" trzyma okulary przeciwko głowie, że noski spocząć na nosie i krzywe dousznych w okolicy uszu, aby pomóc utrzymać szklanki w miejscu.

2 Rozważmy typ ramy masz. Metalowe ramy są o wiele łatwiejsze do regulacji. Jeśli masz plastikowych ramek, weź okulary do pro jak oni muszą być podgrzewane do zmiany.

3 Określić problem. Jeśli okulary siedzieć zbyt wysokie lub zbyt niskie na twarzy, lub gdy siedzisz zbyt daleko w jedną stronę lub w inny, problem może być z noski. Jeśli okulary siedzieć krzywo, problem jest prawdopodobnie ramię lub świątyni. Jeśli ramię kopie do głowy na końcu lub wystaje za daleko, problem jest w słuchawce.

4 Fix problem Noski. Jeśli okulary siedzieć zbyt nisko na nos, delikatnie skręcić noski między kciukiem i palcem wskazującym, naciskając na górze i na dole. Jeśli siedzą zbyt wysoka, powoli skręcać klocki z. Te noski powinny pasować przylegać do nosa, bez pozostawiania śladów nacisku na skórę.

5 Fix świątynię lub ramię. Jeśli okulary są z równowagi, umieścić je na twardej powierzchni, aby określić, która strona jest przechylonym. Użyj szczypce delikatnie wygiąć ramę, aż obie strony są równomiernie wyważony. Należy zachować ostrożność, aby uniknąć przyciągania punktu spoiny. Jeśli okulary są wyciskanie z boku głowy, dokładnie łuk ramię lub świątynię, z dala od głowy. Spowoduje to zmniejszenie dyskomfortu. Jeśli świątynie naciskać zbyt wiele na głowie, mogą również powodować, że okulary do poślizgu przodu. Zginać świątyni powoli rękami.

6 Ustaw słuchawkę. Jeżeli słuchawki na koniec okularów jest wywiercenie do głowy, delikatnie zgiąć go na lepszej pozycji. Jeśli słuchawka jest kopanie w tył ucha, naciśnij środek słuchawki z delikatnym życie aż wygodnie.

7 Ostrożnie polerować okulary miękką, łagodnym szmatką. Pozwoli to usunąć odciski palców, które mogą zdobyć na soczewki podczas regulacji.

Wskazówki

 • Bądź cierpliwy. Pośpiech poprzez poprawki jest murowany sposób pogorszyć sytuację.
 • Jeśli czujesz, że zmuszają klatki w dowolnym momencie zatrzymać regulację. Można zaryzykować złamanie okulary.

Jak wyregulować Okulary zrobić bifocals dolne

Dwuogniskowe soczewki są przeznaczone do siedzenia w określonym miejscu w przedniej części oka. Rozmieszczenie różni się w zależności od stylu BIFOCAL i jak z nich korzystać. Jeśli jest to konieczne, aby przemieścić do góry lub w dół, dwuogniskowe, należy zachować ostrożność podczas ustawiania ramy.

Instrukcje

1 Sprawdź dopasowanie przed rozpoczęciem. Upewnij się, że ramki są siedzi prosto. Aby to sprawdzić, należy użyć BIFOCAL czytać. Obserwując przez obiektyw jest najlepszy sposób, aby zobaczyć, jeśli dwuogniskowych są proste. Jeśli jest większa niż druga, dostosować wysokość odpowiednio po obniżeniu dwuogniskowych.

2 Spread noski dalej od siebie, czy ramka ma regulowane klocki. Zrób to delikatnie zginając cienką metalową z nakładkami z dala od mostu okularów, za pomocą szczypiec lub kciuka.

3 Bend świątynia lub "ramię", okularów lekko z obu stron. Należy to robić ostrożnie, aby nie poluzować zawiasy. Przytrzymaj przód ramy mocno jak zgiąć się na jednej ze świątyń. Powtórzyć po drugiej stronie.

4 Poszerz dopasowanie metalowej ramie, przesuwając obie świątynie z. Pokrycie zawiasu i obiektyw z ręcznikiem, aby je chronić, i za pomocą szczypiec, zginać świątynię z lekko. Powtórzyć po drugiej stronie. Poprzez poszerzenie dopasowanie, soczewki powinny obniżyć.

5 Widen dopasowanie plastikowej klatce przez ogrzewanie go lekko do bardziej elastycznym. Wypełnij zlew z ciepłą (nie gorącą) wodą i niech ramka siedzieć w wodzie przez kilka minut. Zdjąć okulary i delikatnie wcisnąć na moście poszerzyć szerokość ramki.

Wskazówki

 • Większość urzędów optyczne i sklepy dostosuje okulary za darmo. Jeśli potrzebujesz, aby dostosować swoje własne okulary, zawsze małe i dokładne ustawienia.

Jak wyregulować Frames Eye

Dostosowując swoje okulary czuć się bardziej komfortowo na twarzy lub na lepszej pozycji w centrum soczewek nad uczniami można zrobić w domu lub brane pod lokalnym dostawcą okularów do montażu. Sprzedawca może dostosować je bezpłatnie, jeżeli są one niedawno zakupione lub za niewielką opłatą montażu. Części nastawne na Twoje okulary są małe i łatwo tłukące się, jeśli nie jesteś ostrożny; małe precyzyjne korekty należy dokonać, aby osiągnąć pożądany efekt.

Instrukcje

1 Stań przed lustrem i spojrzeć prosto przed siebie. Ustawić okulary na twarzy, więc centra soczewek korekcyjnych znajdują się bezpośrednio przed oczami. Zwróć uwagę na położenie ramki na nosie, jak to będzie pożądany wynik po korekcie mieć ramki stałe siedzieć prawidłowo w miejscu.

2 Dostosuj noski na okulary, aby zmienić je na nos. Dokręcając noski przyniesie dalsze okulary na nos w górę i ich poluzowanie pozwoli im na osiedlenie się dalej. Dodać dokładnie drobne korekty. Do podkładki są przymocowane jedynie niewielkich ramion, które są przyspawane do ramy oczu i może łatwo pękać. Jeśli nie ma noski, przejść bezpośrednio do następnego kroku.

3 Dostosuj wskazówki świątyni swoich okularów, jeśli są z tworzywa sztucznego, wykonując wskazówki pod ciepłą wodą przez 20 sekund, aby uczynić je bardziej plastyczny. W zauszniki są kawałki, które są umieszczone na uszach na okulary. Dokonanie zmian, a następnie uruchomić końcówkę świątynia pod zimną wodą do firmy nową pozycję w miejscu. Wykonaj następujące czynności dla ram metalowych i plastikowych, zarówno po dokonaniu zarobiony okulary.

4 Jeśli ramki są zbyt niskie na twarzy, zginać końcówki zauszników więc końce okularów są umieszczone w bardziej prostej pozycji poziomej. Może trzeba iść dalej w górę ramienia świątyni w kierunku zakrętu w końcu do ich dostosowania, jeśli to nie rozwiązuje je w odpowiednim miejscu. Użyj małych, delikatnych korekt na końcach, aby uniknąć złamania.

5 Jeśli ramki są zbyt wysokie w nos, zginać końcówki zauszników delikatnie w dół tak, że są mniej poziomo, a pod kątem w dół. Możesz ustawić bliżej łuku świątyni bardziej dotkliwych zmian.

6 Dopasuj okulary, które są zbyt luźne przez zginanie świątynie wewnątrz, w kierunku głowy. Jeśli są zbyt ciasne, zginać je z dala od głowy.

7 naprawić okulary szczypta głowę, dokonując niewielkiej łuk na zewnątrz w środku świątyni na okulary. Pozwoli to utrzymać je na miejscu na uszach, pozwalając jednocześnie więcej miejsca na boku głowy.

8 Rozwiąż problem nierównych okularów poprzez podniesienie świątyni po stronie, gdzie są wyższe lub opuszczania strony, gdzie są one niższe. Dokonać tylko zginać w samej świątyni, nie zgiąć żadnej z zawiasami na okulary. Okulary nierówne są zwykle spowodowane przez jedno ucho jest wyższa niż inne na głowę.

Wskazówki

 • Staraj się nie dostosować okulary często, jak to może nosić materiał ramy i uczynić go bardziej podatne na złamania.
 • Możesz również użyć suszarki nad świątyń plastikowych, aby je rozdzielić, ale nigdy nie na-ogrzać je; może to spowodować, że plastik bańki lub klamry i zniszczyć swoje okulary.

Jak wyregulować monoVision ze stykami

Monovision jest rodzaj korekcji wzroku, który używa jednej soczewki kontaktowe dla odległości i jeden dla blisko. Korekta Monovision wymaga kontaktów odległość obiektywu receptę w dominującej oka, a oko jest dominujące mniejsze poprawki na czytanie. Korzystanie monoVision z soczewek kontaktowych jest tańsza opcja korekcji kontaktowej dwuogniskowe.

Instrukcje

1 Spróbuj zmodyfikowany monoVision, z dwuogniskowego soczewki kontaktowej w jednym oku i soczewki kontaktowej jednorazowego wizyjnego do drugiego oka. To łagodzi problem adaptacji odległość niektórzy ludzie mają z tradycyjnym monowizji i koryguje bliży do czytania.

2 Spróbuj mini monoVision, stosując mniejszą moc powiększające dodaną do najbliższej soczewki wzroku. Mini-Monovision jest wspaniałym rozwiązaniem, gdy regularne Monovision nie daje ostre widzenie na odległość i nie zrobić wiele bliska pracy. Okulary do czytania może być noszone na mini-monowizji dla detali.

3 Użyj kontaktów jednorazowych. Wykorzystując przystępności i wygody soczewek jednorazowych, będzie można mieć kilka rodzajów korekty w celu dostosowania do własnych potrzeb. Możesz nosić parę soczewek dla odległości do tych czasów, jak uprawiania sportu, jeśli nie musisz czytać. Innym recepty mogą być stosowane do daleko i blisko jeszcze inny dla jako tradycyjne monowizji.

4 W razie potrzeby, po początkowym okresie, w zerwanie zakończeniu Ustaw obiektyw wzroku odległość dla odchylenia. Monovision nie będzie jasne, jak z widzenia obuocznego, zwłaszcza w nocy lub przy słabym oświetleniu. Moc receptę styku odległości może wymagać nieco zwiększyć lub zmniejszyć w celu zmniejszenia problemów percepcyjnych.

5 Pozwól sobie czas na dostosowanie się do monowizji. Korekcji wzroku w ten sposób zajmuje Mininum kilku tygodni, aby dostosować i może potrwać kilka miesięcy, aby być całkowicie wygodne.

Wskazówki

 • Nie obejmują jedno oko w czasie. Dla udanej adaptacji, zarówno oczy powinny być stosowane razem.

Jak naprawić noski na razie trzymają okulary zsuwaniu

Jak naprawić noski na razie trzymają okulary zsuwaniu


Ludzie z doskonałego wzroku często nosić okulary przeciwsłoneczne, aby chronić oczy przed promieniami słonecznymi i zmniejszenia odblasków podczas jazdy. Ponieważ nie jest konieczne recepty, konsumenci często kupują okulary z departamentu lub odzieżowym sklepie, a nie na opiekę okulistyczną zawodowej. W rezultacie okulary pasują słabo i może przesuwać się do nosa, gdy użytkownik przechyla głowy w dół. Można naprawić luźne okulary regulując lub wymiana noski.

Instrukcje

1 Zdejmij okulary i sprawdzić noski, aby określić, jak są one montowane. Okulary "noski może zakręcić, popychać, przystawki w, przesuń na, clip lub przykleić. Mogą być również wbudowane w oprawek do okularów.

2 Delikatnie zgiąć ramiona Guard - ramiona mocujące noski do ramy - obcęgami Snipe przynieść klocki bliżej siebie, aby utworzyć węższy dopasowanie wokół nosa. Nie wszystkie okulary mają ręce straży, więc zignorować jeśli noski są wbudowane w ramkach.

3 Kąt klocki, jeśli to możliwe, więc pochylić o 20 stopni w kierunku nosa.

4 Spróbuj na okulary ponownie. Jeśli noski nadal ślizgać po korekcie ręce straży i przechylając klocki, trzeba będzie wymienić klocki lub dodaj trzymać na klocki.

5 Wyjmij zużyte lub brudne noski, czy jest możliwe, aby je usunąć. Odkręcić śrubę na klocki z małym śrubokrętem znaleźć w zestawach naprawczych okularów. Użyj popper pad do usuwania lub pchania na przystawki w klocki. Delikatnie odpiąć, zsunąć lub odkleić z taśmą samoprzylepną.

6 Wymień klocki na nowe klocki. Jeśli Twoje okulary zawsze były luźne, wybierz noski nieco grubsze niż w starej pary.

7 Naciskaj klocki klej silikonowy nos ponad istniejącymi noski aby je grubsze jeśli noski są niemożliwe do usunięcia, lub jeśli jest to trudne, aby znaleźć parę wystarczająco grube do Twoich potrzeb. Umieścić podkładki klejące, gdzie hit nos okulary, aby zapewnić wygodne dopasowanie.

Jak wyregulować aparat słuchowy

Nauka właściwie korzystać z aparatu słuchowego wymaga praktyki. Powszechne jest odczuwać frustrację, gdy masz trudności dostosowując aparat słuchowy. Jednakże, można dokonać prostych zmian w urządzeniu słuchu, które mogą pomóc lepiej słyszeć i poprawić komfort.

Instrukcje

Dopasowywanie aparatów słuchowych

1 Upewnij się, że aparat słuchowy, a głośność jest ustawiona na jak najniższym poziomie. Podnieś formy za pomocą kciuka i palca wskazującego. Przytrzymaj aparat w pozycji pionowej, kierując dyszę kanałową kierunku kanału słuchowego i umieść formę do kanału słuchowego.

2 Ustaw aparat słuchowy, obracając głośność w górę palcem. Obróć pokrętło w górę, jeśli chcesz, aby zwiększyć głośność, lub w dół, jeśli chcesz, aby zmniejszyć głośność. W zależności od modelu aparatu słuchowego, kontrola słuchu może być odwrotnie.

3 Zatrzymaj gwizdanie słuchowego poprzez przesunięcie położenia aparatu słuchowego w uchu. Upewniając się, że aparat słuchowy jest odpowiednio dopasowany do ucha, jest ważne, ponieważ nie może siedzieć prawidłowo w przewodzie słuchowym, wpływając na sposób, w jaki ucho przetwarza dźwięk.

4 Wyjmij wosk, który jest obecny przy użyciu roztworu wody, octu, i nadtlenku lub zakupić system over-the-counter, aby usunąć wosk z aparatów słuchowych. Wax build-up z części aparatu słuchowego, który pasuje do ucha często powoduje gwizdanie.

5 Włóż baterię, aby zobaczyć, czy to jest przyczyną świst. Dokonanie tej zmiany może pomóc wyeliminować przyczyny gwizdy dźwięki, jak będzie bateria może być martwy.

6 Zmień programowanie aparatu słuchowego, jeśli masz zaprogramowany aparat słuchowy. Takie ustawienia oferta aparatów słuchowych w oparciu o środowiska, które pomogą Ci lepiej słyszeć, ale może sprawić, że bardziej wrażliwe na konkretne dźwięki. Naciśnij pamięć i włącz ustawienia z hałasem na cichym pokoju, lub na odwrót.

7 Powrót do audiologa, jeśli korekty aparatów słuchowych nie działają w celu określenia, czy jest to właściwy aparat słuchowy dla Ciebie. Jeśli zyskały lub straciły na wadze, należy porozmawiać z audiologa, jak aparat może nie być w stanie siedzieć w przewodzie słuchowym, w taki sam sposób, jak uczyniła to podczas pierwszego badania.

Wskazówki

 • Zawsze aparat słuchowy instrukcja informacji. Każdy aparat słuchowy jest inny, więc może trzeba się do niektórych z Instrukcji dla najlepszego dostosowania.
 • Niektóre gwizdy doświadczenie lub pisk brzmi, gdy mówi przez telefon, zwłaszcza, gdy jest nad uchem. Niestety, to nie może być skorygowany poprzez dostosowanie aparatu słuchowego.

Jak wyregulować CPAP REMstar Plus

Jak wyregulować CPAP REMstar Plus


REMstar Plus CPAP jest urządzeniem medycznym, który zapewnia ciągłe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych do tych, którzy posiadają swój oddech podczas snu (bezdech) i zapewnia odpowiednie oddychanie w nocy. Urządzenia CPAP dostępny jest na receptę i jest dostarczane do domu z poziomu zadanej ciśnienia, wysokość i rampy, w stosownych przypadkach, do wykonania zleceń lekarskich. Wiele ustawień, jednak może być regulowany w domu dla własnej wygody.

Instrukcje

1 Podłącz urządzenie. Nacisnąć przycisk "Rampa", aż Urządzenie emituje sygnał dźwiękowy, który uruchamia menu set-up. Upewnij się, że przepływ powietrza jest wyłączony. Naciśnij przycisk "ciśnienie" w razie potrzeby, aby włączyć przepływ powietrza off. Przejdź do ekranu wskaźnika stosować ciśnienia poprzez naciśnięcie przycisku "prawo" użytkownika, aby przejść do następnego ekranu.

2 Ustaw sygnał dźwiękowy, który dźwiękiem, jeśli zostanie wykryty przeciek powietrza, w razie potrzeby. Elekta, aby włączyć sygnał dźwiękowy lub wyłączyć, wybierając "1" do, lub na "0" na off. Naciśnij przycisk "", aby włączyć rampa do wyboru, a następnie naciśnij przycisk "prawo" użytkownika, aby przejść do następnego ekranu.

3 Ustaw przycisk światła, które pozwalają mieć podświetlane przyciski użytkownika, podczas gdy przepływ powietrza jest włączony, co ułatwia korzystanie z CPAP w nocy. Elekta, aby włączyć przycisk światła i wyłączać, naciskając przycisk "Ramp" wybrać "1" na na, lub "0" dla wyłączenia. Naciśnij przycisk użytkownika "prawo", aby przejść do następnego ekranu.

4 Naciśnij przycisk "w prawo" przycisk użytkownika, aż do ustawienia wysokości. Regulacja podniesienie środowiska, które umożliwi CPAP skutecznie działać, jeśli nie zostały już ustawione dla Ciebie. Wybierz "1" na wysokości poniżej 2500 metrów, "2" na wysokości 2500 do 5000 metrów lub '3' na wysokość ponad 5000 metrów. Naciśnij przycisk "", aby włączyć rampa do wyboru elewacji, a następnie naciśnij przycisk "prawo" użytkownika, aby przejść do następnego ekranu.

5 Ustaw funkcję rampy, która pozwala na CPAP stopniowo inkrementować ciśnienie do poziomu terapeutycznego, jeśli czujesz, ustawienie jest zadana zbyt niskie lub wysokie dla Ciebie. Naciśnij przycisk "Rampa", aby wyregulować poziom w górę lub w dół.

Wskazówki:

 • Twój REMstar CPAP może zostały przepisane z opcją C-Flex, który pozwala na ustawienie poziomu ulgi ciśnienia powietrza czujesz po wydechu podczas noszenia maski CPAP. Można obniżyć lub podnieść ten poziom za pomocą przycisku "rampa", aby włączyć wybór ustawień w odpowiednim ekranie C-Flex.
 • Skonsultuj się z lekarzem, jeśli środowisko jest podniesienie stóp powyżej 7500, a urządzenie nie może skutecznie funkcjonować.
 • Możesz nie być w stanie dostosować ustawienie ciśnienia na Remstar Plus, a ciśnienie jest przepisywany przez lekarza i zazwyczaj ustawione w urządzeniu przez domowego firmy medycznej, dostarczonego sprzętu CPAP. Zadzwoń do swojego lekarza o wskazówki przed przystąpieniem do zmiany ustawień ciśnienia. Zmiana ciśnienia może spowodować się problemów zdrowotnych, jak również problemów związanych z ubezpieczeniami i Medicare zwrotu dla urządzeń CPAP i leczenia.

Jak wyregulować Nowe aparaty słuchowe, więc nie Whistle

Osoby, które wymagają korzystania z aparatu słuchowego, takich jak osoby starsze, mogą zauważyć świst z nowych aparatów słuchowych. Hałas gwizdy zwykle feedback, który jest, gdy w urządzeniu mikrofon odbiera dźwięk, który jest produkowany z jego głośników. Wiele razy poszczególne noszenie aparatu słuchowego nie słyszy hałas gwizdy. Gdy wystąpi gwizdy trzeba będzie dokonać korekt, aby ustalić przyczynę problemu.

Instrukcje

1 Upewnij się, że aparat nie jest blokowany przez coś w uchu, takich jak wosk. Możesz usunąć woskowiny przez przepłukanie ucho przy użyciu roztworu octu, wody i nadtlenku. Alternatywnie, można zakupić system over-the-counter usuwania wosku.

2 Upewnij się, że aparat jest prawidłowo dopasowane do ucha. Jeśli zyskać lub stracić na wadze aparat słuchowy nie może siedzieć poprawnie ponieważ Twoja słuchowy może zmienić kształt.

3 Sprawdź, czy wkładania aparatu do ucha prawidłowo. Audiolog może pokazać właściwą drogę do wstawienia aparatu słuchowego w uchu.

4 Wyjmij aparat na zewnątrz i ściszyć, czy jest regulacja głośności w aparacie słuchowym.

5 Włóż baterię, aby zobaczyć, czy złe bateria jest przyczyną hałasu gwizdanie.

Wskazówki:

 • Gwizd może wystąpić, gdy aparat nie siedzi w uchu prawidłowo.
 • Zabierz swoje aparaty słuchowe z powrotem do audiologa, jeśli nie można dokonać regulacji siebie.
 • Aparat słuchowy może gwizdać lub piszczą podczas umieszczania słuchawkę na ucho. To przyczyna nie może być korygowana przez wprowadzenie korekt do aparatu słuchowego.

Jak wyregulować CPAP GoodKnight 418G

W GoodKnight 418G CPAP siły maszyn wybuchy powietrza przez maskę przy ustalonym ciśnieniu w leczeniu zaburzeń snu, takich jak chrapanie i bezdech senny. Maszyny CPAP zapewnić bardziej spokojny, spójny sen i kontroli przerw w oddychaniu, które pochodzą z bezdechu sennego. Ciśnienie w 418G jest ustawiony zgodnie z zaleceniami lekarza, aby upewnić się, że w celu potwierdzenia zmian ciśnienia z lekarzem.

Instrukcje

1 Naciśnij i przytrzymaj mały przycisk pod "z" w "GoodKnight" logo z przodu maszyny. Nadal trzymając przycisk i naciśnij pierwszy z trzech kluczy maszynowych, przyciskiem "Informacje dostępu".

2 Naciśnij w górę lub w dół, aby zmienić ustawienie ciśnienia na urządzeniu. Naciśnij przycisk, aż na wyświetlaczu pojawi się żądane ciśnienie.

3 Naciśnij i zwolnij przycisk "wielokrotnie Dostęp do informacji", aż urządzenie wychodzi z menu. Naciśnij przycisk "ON / OFF", aby sprawdzić wyświetlacz ciśnienia dla weryfikacji.

Jak wyregulować wzorzec snu

Jak wyregulować wzorzec snu


Sen jest ważnym elementem zdrowego stylu życia. Odpowiedni sen - siedmiu do dziewięciu godzin na dobę, dla przeciętnego dorosłego - poprawia samopoczucie, zwiększa energię, poprawia koncentrację i pozwala organizmowi leczyć. Zaburzenia snu i stany chorobowe, takie jak bezdech senny zakłócić wzorce snu, co wpływa na zdolność osoby do funkcjonowania w ciągu dnia, jak również. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby dostosować snu, poprawia jakość snu i korzyści ogólny stan zdrowia.

Instrukcje

1 Stworzenie spójnych razy się do łóżka w nocy i budzi się rano. Powoli dostosować te razy w odstępach 15-minutowych, aż osiągnęły idealny harmonogram. Cel dla siedmiu do dziewięciu godzin snu na dobę. Utrzymać ten harmonogram siedem dni w tygodniu, aby pomóc organizmowi przystosować się do nowego wzoru. Pozwoli to łatwiej zasnąć w nocy.

2 Bądź środowisko sypialnia sen w obsłudze. Nie angażują się w działania stymulujące intelektualnie, jak zadania pracy lub oglądania telewizji w sypialni. Zmniejszenie hałasu poprzez uruchomienie wentylatora lub przy użyciu maszyny do białego szumu. Utrzymać pokój ciemny i w komfortowej temperaturze. Ustanowienie relaksujący snem rutynowych na odpoczynek i przygotowanie ciała do snu.

3 Engage regularnego wysiłku fizycznego w ciągu dnia. Będzie łatwiej zasnąć, jeśli są fizycznie zmęczony. Ćwiczenie pomaga również zredukować stres, co z kolei poprawia jakość snu. Unikaj używek, takich jak kofeina i nikotyna lub nadmiernego alkoholu przed snem.