adcov.com

jak wykryć HPV

Jak wykryć boreliozę u dziecka

Jak wykryć boreliozę u dziecka


Choroba z Lyme jest rodzaj infekcji spowodowanych przez grupę bakterii, znanych jako Borrelia burgdorferi. Są one zazwyczaj u zwierząt, takich jak myszy, psa, lub jelenia. Kleszczy bytujących zwierząt zakażonych tymi bakteriami, żywią się ich krwią, biorąc wzdłuż bakterii wewnątrz ich systemu. Kiedy kleszcze przyczepiają się do skóry ludzkiej i gryźć go, to gdy przekazują bakterie, które mogą prowadzić do choroby z Lyme. Kogokolwiek (w tym dzieci), którzy są w bliskim kontakcie ze zwierzętami zakażonych kleszczy, są podatne na tego disease.Some lekarze odnoszą się do choroby z Lyme jako imitator ponieważ naśladuje objawy innych chorób, przez co trudno jest zdiagnozować. Reaguje ona również leczenia i może być łatwo uniknąć. Ale gdy nieleczona prowadzi do poważnych powikłań, w tym chorób serca i uszkodzenia nerwów. Wiedzieć na obecność boreliozy Oto sposoby, w jaki sposób wykryć jej objawów.

Instrukcje

Jak wykryć boreliozę u dziecka

1 Sprawdź skórę swojego dziecka do jakiejś wysypki. Pojawienie się wysypki kołowym na rumień wędrujący nazywany jest zazwyczaj pierwszym objawem infekcji. Ta wysypka ma charakterystyczną cechą charakteryzującą się stałym czerwonym okrągłym plaster, otoczony jasne skóry, który jest następnie zamkniętego większej czerwony pierścień. To w zasadzie wygląda jak mały rzutki z czerwonym byków oczu na środku. Czasami pojawiają się tylko to, jak rozszerzającej czerwonego okrągłego plastra. To może być ciepłe w dotyku i czasami może być bolesne lub swędzące. Ta wysypka wychodzi w ciągu 1 do 2 tygodni od zakażenia, a także mogą pojawić 30 dni po ukąszeniu kleszcza. Chociaż ta służy jako odróżnienia rodzaju wysypki na boreliozę, nie wszystkie zakażonych osób go ma.

2 Należy przestrzegać, jeśli dziecko przeżywa skrajne osłabienie. Zmęczenie jest typowym objawem które może być łagodne lub ostre. Dziecko zazwyczaj czuje się wyczerpany i śpi znacznie więcej niż zwykle.

3 Poproś dziecko o istniejącym bólu. Bóle głowy, bóle stawów i mięśni jest powszechne i zazwyczaj towarzyszy powiększenie węzłów chłonnych. Objawy te mają możliwość leczyć na własną rękę. Ale czasami to się ciężka i może mieć wpływ na różne obszary ciała. Po mięśni i stawów jest nie leczone przez kilka tygodni wzrasta i charakteryzuje rodzaju strzału bólu.

4 Sprawdzić temperaturę dziecka. Stany podgorączkowe i dreszcze mogą wystąpić i jest związany z nocnym potu i bólu gardła. Dziecko może również czuć się niedobrze i nie zainteresowany w jedzeniu.

5 Uwaga, jeśli istnieje znak rozstroju nerwu twarzowego. Jest to zazwyczaj uważa się za poważną objawów choroby z Lyme. Zakłócony nerw twarzowy charakteryzuje istnienie paraliżu twarzy lub dziecko może skarżyć o mrowienie lub drętwienie twarzy.

6 Sprawdzić niektórych bardziej poważnych powikłań, takich jak nietypowe wahania nastroju i mających problemy z funkcji wzrokowych i słuchowych. Dziecko może mieć zwiększona wrażliwość na światło i dźwięki. Jest to typowe w trakcie fazy neurologiczne choroby z Lyme.

7 Spróbuj zaobserwować, czy twoje dziecko kiedykolwiek doświadczyłem częste czarów omdlenia (omdlenie) lub bóle głowy towarzyszy sztywność karku. Są to powikłania, które mogą wskazywać na poważne problemy.

Wskazówki

 • Jeśli którykolwiek z tych objawów są obecne, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Wczesne zarządzanie zapobiega stan od wystąpienia poważnych powikłań.
 • Oprócz zamieszkujące zwierzęta jak psy, jelenie, i myszy; kleszcze też mieszkają na wilgotnych i zacienionych miejscach, które są pokryte z wysokich traw i krzewów. Więc uchronić swoje dziecko od grania wzdłuż tych obszarów.

Jak wykryć atak serca

Ponad milion osób w tym roku będzie cierpieć na atak serca, a niestety, prawie 40 procent z nich nie przetrwa. Wiedząc, jak wykryć atak serca i uzyskanie pomocy w ciągu pierwszej godziny znacznie zwiększa szanse na całkowite wyleczenie. Poniższe informacje, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak wykryć atak serca.

Instrukcje

Wykryć Heart Attack

1 Nie misdiagnose bólu w klatce piersiowej. Kruszenie, ciśnienie, ból lub ucisk w klatce piersiowej może wskazywać na atak serca. W przypadku wystąpienia bólu w klatce piersiowej, nie piszę go jak niestrawność, stresu lub zmęczenia. Z drugiej strony, w przypadku wystąpienia innych objawów zawału serca bez bólu w klatce piersiowej, natychmiast szukać pomocy. Niektóre ofiary ataku serca, zwłaszcza kobiet i osób z cukrzycą, może nie odczuwa żadnego bólu w klatce piersiowej w ogóle. W rzeczywistości, niektóre ofiary nie wystąpią objawy ataku serca. Przypadki te nazywane są "nieme" ataki serca.

2 Uwaga: wszelkie zmiany w oddychaniu. Duszność i trudności w oddychaniu mogą być objawy, które mogą poinformować, że zawał serca występuje lub ma się pojawić.

3 Zwróć uwagę na ból w górnej połowie ciała. Podczas ataku serca, niektórzy ludzie doświadczają ból, który wystaje z klatki piersiowej do szczęki lub skrzyni do lewego ramienia i barku. Ból i drętwienie w górnej części pleców, ramion, rąk i twarzy może oznaczać atak serca.

4 Patrz uważnie na innych znaków ostrzegawczych, które są czasami pominiętych podczas zawału serca, ale mogą być jedynymi objawami. Jeśli czujesz, ściskanie w gardle, nudności, wymioty, przyspieszony puls, lub nieregularne bicie serca w monoterapii lub w połączeniu z dowolnym z powyższych objawów, należy natychmiast wezwać pomoc lekarską.

5 uzyskać pomoc natychmiast, jeśli nawet podejrzewać, że mógł być atak serca. 50% ofiar ataku serca, które nie przetrwały nie zgłosić się do lekarza w ciągu pierwszej godziny po ich ataków serca. Szukam pomocy w tym pierwszą godzinę może oznaczać różnicę między życiem a śmiercią. Nawet jeśli nie jesteś pewien, masz zawał serca, należy szukać pomocy.

Wskazówki

 • Aby uzyskać więcej informacji na temat zdrowia serca, zobaczyć zasób poniżej.
 • Nigdy nie ryzykuj, jeśli chodzi o zdrowie. Szukajcie natychmiastowej pomocy lekarskiej, jeśli doświadczasz któregokolwiek z powyższych objawów, nawet jeśli nie jesteś w bólu.
 • Jeśli jesteś poważnie nadwagę, cierpią na cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu, lub jeśli używasz narkotyków lub alkoholu w nadmiarze, twoje ryzyko zawału serca jest znacznie zwiększona. Co możesz zrobić, aby zmniejszyć ryzyko teraz, zanim trwałe uszkodzenie może być wykonane do swojego serca. Porozmawiaj z lekarzem na temat sposobów można zmniejszyć ryzyko zawału serca.
 • Ciche ataki serca często występują bez objawów. Jeśli którykolwiek z tych czynników ryzyka zawału serca, regularnie zobaczyć się z lekarzem, aby uzyskać pełną fizyczną.

Jak rozpoznać HPV

Jak rozpoznać HPV


Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) dotyka milionów aktywnych seksualnie kobiet każdego roku. Ponieważ HPV często nie wykazuje objawów, to najprawdopodobniej nie będzie w stanie zdiagnozować wirusa siebie. Musisz udać się do lekarza, aby być badane, czy czujesz, że jesteś w grupie ryzyka, otrzymują nieprawidłowy wynik PAP lub rozwijać brodawki narządów płciowych.

Instrukcje

Zdiagnozowania infekcji HPV w Kobiety

1 Zobacz lekarza o rocznych egzaminów miednicy i badań cytologicznych. Egzamin miednicy pozwoli lekarz dostrzec żadnych brodawki narządów płciowych i badania nieprawidłowości w wyściółce macicy. Brodawki narządów płciowych wywołane przez HPV są unikalne w wyglądzie i lekarz może łatwo zdiagnozować wirusa.

2 Czy test HPV, jeśli pojawi się nieprawidłowy wynik PAP lub jesteś w wieku powyżej 30. Ponieważ HPV jest tak powszechne w młodszych kobiet, badanie będzie bezużyteczna do diagnozowania "wysokiego ryzyka" szczepów HPV. Najczęściej badanie HPV patrzy DNA komórek szyjki macicy, HPV, aby zobaczyć czy jest obecna.

3 Porozmawiaj z lekarzem, jeśli czujesz, że jesteś w grupie ryzyka HPV. Jeśli twój partnera tej samej płci rozwija się rak szyjki macicy lub jakikolwiek partner ma brodawki narządów płciowych, prawdopodobnie mają większe obciążenie ryzyka HPV. Należy zwrócić się do lekarza w celu zdiagnozowania HPV jak najszybciej.

4 Podczas gdy niektóre szczepy wirusa HPV może odejść bez leczenia, szczepy wywołujące brodawki narządów płciowych może nigdy całkowicie opuścić swoje ciało. Będziemy chcieli, aby być mieć lekarz zdiagnozować HPV jako przyczynę brodawki, więc wiesz, jak postępować z leczenia.

5 Powrót do lekarza co sześć miesięcy dla testu Pap, jeśli zdiagnozowano wirusa HPV. Ty i twój lekarz wypracować harmonogram badań. Jeśli test HPV jest negatywne, może nie trzeba wymaz z szyjki macicy lub innego testu HPV na okres do trzech lat.

Wskazówki

 • Wiem, że z 100 lub tak jak wirusy HPV skupionych razem, tylko nieliczni mogą powodować brodawki (w dowolnym miejscu na ciele). 30 z tych szczepów są ściśle uważane chorób przenoszonych drogą płciową.
 • Jeśli zdiagnozowano wirusa HPV, powinna poinformować o tym swoich partnerów seksualnych, które mają zaraźliwą infekcją.
 • Nie ma testu HPV zatwierdzona dla mężczyzn. Jedynym sposobem, aby zdiagnozować wirusa jest poprzez obecność brodawek narządów płciowych. Nawet jeśli brodawki są traktowane wirusem nie. Możesz zwrócić się do lekarza, aby sprawdzić, czy masz HPV poprzez wyglądzie brodawki.

Jak leczyć HPV i Partnera

Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) jest chorobą przenoszoną drogą płciową. Niektórzy ludzie, którzy mają tego zakażenia nie ma żadnych objawów, ponieważ ich układ odpornościowy zwalcza ją skutecznie. Wirus wpływa na skórę i błony śluzowej w obrębie narządów i prowadzącej do wzrostu miękkie, mięsiste kalafiora jak brodawki. Ludzie, którzy mają HPV mogą rozwijać te brodawki. Nie ma lekarstwa na HPV, ale są sposoby leczenia jej objawów.

Instrukcje

Jak leczyć HPV i Partnera

1 Poinformuj swoich seksualnych partnerów statusu HPV, jeśli są pozytywne i doradzać im zrobić test i zgłaszają się na leczenie, czy są one pozytywne dla HPV.

2 Przejdź na regularne badania cytologiczne, jeśli masz HPV, ale nie ma żadnych objawów. HPV może prowadzić do raka szyjki macicy. Zwykły wymazów wykrywa wczesnych zmian w komórkach szyjki macicy, co powoduje szybki leczeniu i profilaktyce raka szyjki macicy.

3 Użyj pacjentem stosowane leki, jeśli masz widoczne objawy wirusa HPV lub brodawki narządów płciowych. Podofilotoksyna, Imiquimod i żel Cydofowir są zastosowane leki dla pacjentów HPV. Zastosować je do brodawki narządów płciowych, jeśli masz je, zgodnie z zaleceniami lekarza.

4 Porozmawiaj z lekarzem na temat lekarza stosowane leki i procedury leczenia brodawek narządów płciowych. Krioterapia, żywica podophyllin, kwas trójchlorooctowy, kwas bichloroacetic, interferon alfa-2b, electrodesiccation, wycięcie chirurgiczne, a koagulacja podczerwieni są zabiegi na brodawki narządów płciowych, które mogą być wykonywane wyłącznie przez lekarza. Zwrócić się do lekarza w celu uzyskania leczenia, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Jak wykryć Glukoza

Nasze ciała sprawiają, glukozę jako część trawienia niektórych pokarmów, takich jak węglowodany i cukry rafinowane. Istnieje wiele produktów, które produkują glukozę w nas. Glukoza jest zaopatrzenie w energię, która pozwala nam funkcjonować i być aktywne. Insulina z naszych ciał obniża stężenie glukozy, gdy mamy zbyt wiele w naszej krwi. Diabetycy mogą być oporne na insulinę, co powoduje ich ciała mają wysoki poziom glukozy. Inni mogą mieć problemy czyniąc wystarczającej ilości insuliny do obsługi glukozy. To ważne, aby wykryć poziom glukozy jest wczesne zdiagnozowanie i kontrolowanie istniejących cukrzycy. Wielu diabetyków używać glukometru do wykrywania glukozy w domu.

Instrukcje

Jak wykryć Glukoza

1 Ustaw z dostaw (z wyjątkiem wody i mydła). Umyć i wysuszyć ręce mydłem i ciepłą wodą.

2 Otwórz butelkę pasków testowych. Włącz glukometru. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta do wprowadzania metrowy układ pasków testowych lub do wprowadzenia kodu paska testowego w glukometru. Glukometry różnią się, w jaki sposób ten proces odbywa. Włącz glukometru.

3 Otwórz pokrywkę Lancet pióro. Zdjąć nasadkę ochronną lancet. Lancet obciążenie do zagrody lancet. Wymienić lancet nasadkę. Ustaw pokrętło pisaka lancet do odpowiedniego numeru dla głębokości penetracji.

4 Wytrzyj końcówkę palca z nasączonym alkoholem.

Test 5 Place taśmy do miernika glukozy, zgodnie z instrukcjami producenta. Trzymaj rękę poniżej poziomu serca. Wycisnąć palcem, aby włączyć go na czerwono. Lance czubek palca. Zastosuj małą kroplę krwi na pasek testowy.

6 przetrzeć palcem z nasączonym alkoholem. Rozładować lancet pióro (odwrotność etapie 3) i zutylizować lancet.

7 Czytaj glukometru. Zapisz numer glukozy w swojej książce. Wyjąć pasek testowy. Wyłącz glukometr. Zutylizować z pozostałych przedmiotów. Powrót Glukometr i testowania materiałów eksploatacyjnych do glukozy futerał. Przechowywać w miejscu suchym i kontrolowanej temperaturze.

Jak wykryć Gruźlicą

Gruźlica jest chorobą płuc, które mogą stanowić zagrożenie dla życia, jeśli nie traktuje. Zaburzenie zakaźne zjawisko jest spowodowane przez bakterie, które mogą być leczone antybiotykami. Dowiedz się, jak wykryć gruźlicę tak szybka leczenie rozpoczyna.

Instrukcje

1 Zegarek dla objawów, które mogą początkowo prezentują jak przeziębienie lub grypa. Gruźlica może trwać miesiące lub lata, aby się rozwijać. Gruźlica (znany także jako "TB") może był nieaktywny w płucach przez długi czas. Jednym z jej najbardziej typowych objawów jest dokuczliwy kaszel, że po prostu nie odejdzie. Ten kaszel może występować przez kilka tygodni lub miesięcy. Niektóre osoby również wystąpić poczucie chronicznego zmęczenia, a czasem, utratę apetytu. Niektórzy ludzie mogą wykazywać stany podgorączkowe, podczas gdy inne mogą wystąpić nocne poty. Dwa z bardziej nasilonymi objawami gruźlicy są bóle w klatce piersiowej i śluz, który jest zabarwiony krwią.

2 Szukajcie diagnozę dokuczliwy kaszel, który nie ustępuje w ciągu 2 tygodni. Jednym z najbardziej powszechnych metod wykrywania TB przez wyniku wtryskiwanie niewielką ilość tuberkulina tuż pod powierzchnię skóry na wewnętrznej stronie przedramienia. Jest to tak zwany test Mantoux. Wyniki odczytuje się w ciągu 48 do 72 godzin. Jeśli jest stan zapalny w miejscu wstrzyknięcia, spuchnięte lub obrzęk, wyniki badań są pozytywne.

3 Uzyskanie rentgenowskie klatki piersiowej, także wspólną metodę diagnozowania lub wykrywania gruźlicy.

4 Kaszel trochę plwociny. Badanie plwociny może być również poproszony o celu ustalenia, czy bakterie rośnie. Wyniki te nie mogą być znane w ciągu 3 do 4 tygodni, a jeszcze kilka tygodni może być konieczne dla lekarzy w celu określenia, które antybiotyk użyć przeciwko bakteriom, w zależności od jego typu.

5 Pierwsze nuked. Amplifikacji kwasu jądrowa to kolejny test, który może określić geny odporne na leki, które są często obecne w niektórych szczepów gruźlicy. Kolejny test często używane w biedniejszych krajach nazywa modów (mikroskopowa obserwacja wrażliwości na leki) testowych, które mogą być w stanie wykryć gruźlicę w zaledwie tydzień w próbkach plwociny.

Wskazówki:

 • Zaplanuj wizytę u operatora opiekę zdrowotną rodziny, jeśli masz kaszel przez ponad 3 tygodnie.
 • Nieleczona gruźlica może być przyczyną powikłań, takich jak trwałe uszkodzenie płuc.

Jak wykryć zespół Tourette'a

Syndrom Touretteâ € ™ s jest stanem neurologicznym charakteryzuje fizycznych i wokalnych tików lub działań niekontrolowanych. Przejawia się w dzieciństwie, często pozostawiając rodziców i opiekunów zdezorientowani co do przyczyny tych problemów behawioralnych. Warunek ten dotyczy aż 11 dzieci na każdym 1000. Nie jest znana przyczyna, ale syndrom plamienia Touretteâ € ™ s może pomóc rodzicom i dziecku nauczyć się radzić sobie z chorobą. Zespół jest wykrywany wcześniejszego Touretteâ € ™ s, wcześniej dziecko może uzyskać pomoc i nauczyć się żyć z chorobą.

Instrukcje

Jak wykryć zespół Tourette'a

1 Uwaga, jeśli dziecko rozwija się fizycznie tik. Tiki różne natężenie, ale charakteryzują się krótkimi, nagłe ruchy, które z reguły są powtarzalne w naturze. Niekontrolowane mruganie oka, na przykład, jest wspólny tic.

2 Uważaj na tiki wokalne, jak również. Dzieci mogą grunt, krzyczeć dziwne słowo, lub wyczyścić gardła niekontrolowany, gdy cierpi na zespół Tourette'a.

3 Zauważ skomplikowanych tiki. Rozrzucanie lub skoki, na przykład, bez widocznego celu mogą być tic. Zapisz tiki można zauważyć, dzięki czemu można omówić je z profesjonalistów medycznych i psychiatrycznych.

4 Należy pamiętać, jeśli wydaje się tiki gorzej, gdy dziecko jest podekscytowany lub pobudzone, a następnie zwolnić, gdy dziecko jest spokojne i koncentruje się na działalności.

5 Zapisz częstotliwość tików, aby omówić z lekarzem. Większość lekarzy nie będzie zdiagnozować zespół Tourette'a, aż tiki są obecne na jeden rok.

Wskazówki:

 • Pamiętaj, że dzieci z zespołem Tourette'a mogą krzyczeć słowa, które nie są akceptowane społecznie, takie jak przekleństwa. Jest to rodzaj tic zwanej Koprolalia, a dziecko ma niewielką kontrolę nad słowa wypowiedziane.
 • Udzielanie wsparcia i zachęty do dziecka z zespołem Tourette'a jest niezbędna, aby pomóc im wyrosnąć na dobrze zbilansowanej dorosłych.
 • Nie wolno karać dziecko, które cierpi z powodu tików zespołem Tourette'a. Podczas gdy dziecko może nauczyć się kontrolować tic nieco, chęć jest zawsze obecny, a nie ustanawiając po drodze z chęcią stworzy zwiększone napięcie i spowodować eksplozję tików w pewnym momencie w przyszłości.

Jak wykryć i usunąć kleszcza z meczu

Idziesz kemping szybko lub mieszkasz w zalesionej okolicy? Jeśli odpowiedziałeś "tak", to ważne jest, aby wiedzieć, że kleszcze są znane zajmują takie obszary. Kleszczy może być problem i muszą być szybko wykryte i usunięte tak szybko, aby zapobiec wiele z zamawiającym boreliozę. Brian i Jessica Howard, obozowicze i ratowników, poinformował mnie z odpowiednich kroków, które należy podjąć, gdy spotkałem się z kleszcza.

Instrukcje

1 Ustal, czy kleszcz penetruje skórę. Kleszcz, który przeniknął przez skórę będzie przypominać mola-jak, brązowy lub czarniawy podniesioną przebarwienia. Generalnie, kleszcze przypominać typu wyglądające chrząszcz błędu.

2 Następnie światło mecz.

3 Następnie przedmuchać.

4 Podczas gdy jest jeszcze gorący mecz, umieścić ją na ukąszenie kleszcza. Kleszcz powinien się wycofać i puścić skórę.

5 Jeśli to nie zadziała, masz inne opcje, a ja zachęcam do lektury mojego artykułu na temat: "Jak wykryć i usunąć kleszcza Używanie wazeliny."

6. Wreszcie, jest zawsze mądry pomysł, aby mieć profesjonalny wygląd na rany, aby upewnić się, że nie dostać boreliozę.

Jak wykryć zaniedbanie lub naruszenie przez opiekuna

Z aż 25% amerykańskich rodzin wymagających opieki dla osób starszych i przewlekle chorych bliskich, ważne jest, aby uważać na objawy zaniedbania lub nadużycia przez opiekuna. Zdecydowana większość członków rodziny i zawodowych opiekunów zrobić sumienny i godny pochwały pracę zmierzającą do potrzeb osób w ich opieki, ale czasem pracy może być przytłaczające, co powoduje wypalenie, bezduszne podejście i niechęć. Osoby otrzymującej leczenie może nie być w stanie komunikować się problem ze względu na ograniczoną zdolność do mówienia lub strachu przed odwetem ze opiekuna w Twoim absense. Oto jak wykryć zaniedbania lub nadużycia przez opiekuna, a co z tym zrobić.

Instrukcje

1 Uważaj na zmiany w osobowości i zachowania w ramach opieki osoby. Płacz, płacz lub odmowa rozmowy lub w inny sposób komunikowania się, zwłaszcza w kogoś, kto wcześniej był w dobrym nastroju i racjonalnie reagować, może wskazywać na zmiany w sposobie oczyszczania jej opiekun jest ładunek. Bliskiej osoby jest zaniedbany i rozczochrany wygląd i niski poziom higieny osobistej powinny przechylić cię, że opiekun może być zaniedbując swoje obowiązki.

2 Regularnie sprawdzaj ukochanej kondycję fizyczną. Niewyjaśnione urazy, takie jak siniaki, otarcia, zadrapania czy oparzenia mogą być objawy nieostrożnym traktowaniem przymusowego leczenia lub wręcz nadużycia. Odleżyny mogą wskazywać na zaniedbania i brak uzyskać bliskiego do różnych i bardziej komfortowych pozycji w łóżku lub siedząc na krześle przez dłuższy czas.

3 monitorować ukochanej wagi. Niewyjaśniona utrata masy ciała może oznaczać opiekun wstrzymanie jedzenie lub po prostu ignorując harmonogram żywienia danej osoby. Może to również oznaczać, opiekun nie zwracając uwagi na szczególnych potrzebach żywieniowych danej osoby.

4 Sprawdzić oznaki splątania, dezorientacji lub nadmiernego snu. Objawy te mogą wskazywać na osobę nie jest uzyskanie odpowiednich leków lub odpowiedniej dawki. W przypadku nadmiernego spania, upewnić ukochany nie jest przedawkować, aby zachować jej ciche i środkach uspokajających tylko dla korzyści czerpanych przez opiekuna.

5 Obserwuj One Love w przestrzeni życiowej. Rodziny często starają się utrzymać starszego członka rodziny we własnym domu tak długo, jak to możliwe. Bądź świadomy warunków życia. Brudne lub chaotyczna istota przestrzeni może wskazywać zaniedbania, ale może to być znak, że opiekun jest przeciążony i ma więcej obowiązków niż ona może obsłużyć.

Wskazówki:

 • Działać tak szybko, jak można podejrzewać zaniedbań lub nadużyć. Oczekiwanie zwiększa szanse na bardziej poważne obrażenia lub nadużyć.
 • Zacznij organizując mieć kogoś na miejscu, gdy opiekun jest obecny.
 • Jeśli twój ukochany może komunikować się, rozmawiać z nią o swojej opiece, gdy opiekun nie jest obecny.
 • Spotkaj się z ukochaną osobą na lekarza, aby omówić zmiany fizyczne i leki. Upewnij się, że lekarz widzi odbiorcy opieki wystarczająco często, aby śledzić wszelkie zmiany przestrzegać.
 • Kontakt z usług socjalnych, jeżeli nie można dokonać zmiany opiekunów lub życia sytuacjach siebie. Zaproszenie do dochodzenia, jeżeli jest to konieczne.

Jak wykryć białaczkę

Jak wykryć białaczkę


Białaczki rak nowotworowych albo krwi lub szpiku kostnego, w której szpik kostny lub krew zdrowego zastąpiono niedojrzałych białych krwinek. Białaczka jest bardzo zagrażające życiu, jeśli nie natychmiast wezwać na wczesnych etapach. Czytając ten artykuł nauczy Cię, jak wykryć białaczkę.

Instrukcje

1 Zwróć uwagę na krzepnięcie krwi. Płytki krwi są odpowiedzialne za krzepnięcie krwi, gdy masz ból i dla ogólnego leczenia swoich ran. Uszkodzenie szpiku kostnego, który pozwala na wymianę niebezpiecznych krwinki czerwone z niedojrzałych białych krwinek zawierających płytek-jest jednym z najbardziej widoczne na białaczkę. Co należy być na poszukiwania w siebie lub kogoś, kogo podejrzewać ma białaczkę będzie ukłucie wielkości krwawienia, zasinienie i obficie krwawi, gdy cięcie.

2. Zwróć uwagę na brak lub zmniejszenie odporności. Jeśli białe krwinki stają się upośledzona, zdolność do walki, nawet najprostsze infekcje znacznie się zmniejszyła. Biały Niska liczba komórek krwi może również spowodować autoimmunizacji (proces, w którym układ odpornościowy organizmu atakuje swoje własne komórki). Białe krwinki posiadają właściwości odpornościowe organizmu oraz w białaczce, krwinki czerwone są zastąpione przez niedojrzałych białych krwinek; w związku z tym, należy szukać niskiej odporności u chorych na białaczkę.

3. Zwróć uwagę na innych objawów związanych z białaczką. Dwie główne rzeczy szukać powyżej, nie mogą występować jako poważnie, czy objawy te mogą być tak słaby na początku będzie może nie zauważyć żadnych zmian ustrojowych. Istnieje jednak szereg innych objawów, które występują w początkowej fazie, że należy zwracać uwagę, które mogą wskazywać na białaczkę, które obejmują: gorączkę, osłabienie, zmęczenie, biegunka, zawroty głowy, bóle głowy, bladość i niewyjaśniona utrata masy ciała, między innymi. jeśli zaczniesz wystąpi którykolwiek z tych objawów, zaleca, aby natychmiast szukać pomocy medycznej; Nie zwlekaj.

Wskazówki:

 • Będąc w stanie spojrzeć na to, co trzeba szukać w stanie wykryć białaczkę jest duży plus, bo jeśli wystąpią białaczkę, czas jest przeciwko tobie.

Jak wykryć Alzheimera Early

Mimo postępów, które zostały dokonane w badaniach choroby Alzheimera, jest jeszcze tylko jeden ostateczny sposób zdiagnozować ukochaną osobą z tego umysłu, paraliżując choroby - i to z autopsji. To może wydawać się ponura, bo wcześniej członek rodziny lub przyjaciel jest diagnozowana, bardziej skuteczne jego kuracja będzie. Istnieje jednak szereg nowych sposobów przeznaczonych do wykrywania choroby Alzheimera. Choć nie w 100 procentach dokładne, mają duże doświadczenie z dokładnie przewidział AD.

Instrukcje

Jak wykryć Alzheimera Early

1 Notatka zmiany w swojej ukochanej. Stowarzyszenie Alzheimera zidentyfikował 10 znaków ostrzegawczych, które można znaleźć na alz.org, w tym wahania nastroju, wycofania się z rzeczy, twój ukochany raz kochał i wysypka podejmowania decyzji. Zwykle różnica między AD a co "normalne" zmiana zachowania w czasie trwania i stopnia objawów - czy ukochaną osobą na problemy poznawcze są zakłócania jego życie i stopniowo coraz gorzej, to jest czas, aby zobaczyć się z lekarzem.

2 wykluczyć inne przyczyny. Jeśli wziąć ukochaną osobą do lekarza, pierwszą rzeczą, oni starają się zrobić, to wykluczyć inne przyczyny tego niepokojące zachowania - i istnieje gama objawów, które wydają się podobne do Alzheimera, w tym problemów emocjonalnych, takich jak depresja. Sposób zrobią to poprzez przeglądanie historii swojej rodziny, badanie krwi i moczu i egzamin kliniczny, oraz ocenę, która będzie umieścić swoje ukochanej poznania do testu poprzez ćwiczenia takie jak prosi przypomnieć sławnych ludzi lub nazewnictwo wspólne obiekty ,

3 Spróbuj przypomnieć słowa. Narodowy Instytut Aging wprowadził ten testowe lat temu, i to nadal uważane dokładny predyktorem dziś. Testy te zwykle składają się z 10 słów. Twój ukochany będzie powiedział zapamiętać jedno słowo na raz, a następnie celowo rozproszony z innego zadania. Oni wtedy poproszony później przypomnieć, że słowo. Według Harvard Mental Health Letter, ponad 80 procent tych pacjentów z opóźnionym przypomnieć powyżej pewnego poziomu rozwiniętych AD w ciągu dekady.

4 Zapytaj o rdzeniu oceny płynu. Wielkie kroki zostały poczynione w wykrywaniu, co nazywa biomarkery, takie jak obecność białek przyczyniających się do powstania choroby Alzheimera, we krwi i w płynie mózgowo-rdzeniowym. W rzeczywistości, w jednym badaniu stwierdzono, że pomiar stężenia tych nieprawidłowych białek w płynie mózgowo-rdzeniowym u prawie 90 procent dokładne identyfikowanie tych pacjentów, którzy byli ostatecznie ze zdiagnozowaną AD. Możesz myśleć, że te białka będzie obecny na wysokim poziomie, ale w przypadku AD czerwona flaga to białka obecne w małych ilościach w płynie mózgowo-rdzeniowym, bo to rzeczywiście wierzyli białka te gromadzą się w nieprawidłowych struktur zwanych tablice w mózgu.

5 Pobierz skan mózgu. Innym obiecującym obszar wczesnego wykrywania jest stosowanie MRI wskazać na nieprawidłowości w mózgu związanych z AD. W jednym czasie MRIs właśnie zostały użyte do wykrycia nieprawidłowości, takich jak nowotwory, ale dla AD, MRI może być używany do skanowania mózgu i określenia, czy tkanka jest zamawiających. Uważa się, że hipokamp, ​​obszar mózgu związany z pamięci długotrwałej, jest jednym z pierwszych obszarów, aby mieć wpływ ery - i to przekonanie, że faktyczny obszar kurczy się w mózgach AD. Badania wykazały, że mózg Alzheimera są trzecim mniejszy niż zdrowe.

Jak wykryć owulacji

Czy masz chęć zajścia w ciążę, ale nie są pewni, kiedy zacząć próby? Fajnie jest pracować na zajście w ciążę, ale może się frustrujące, jeśli celem koniec ciąży nie zostanie osiągnięty miesiąc po miesiącu. Sposób, aby pomóc Ci wyobrazić prędzej to będąc w stanie wykryć, kiedy masz owulację i harmonogram współżycia wokół, że w celu optymalizacji swoje szanse na zajście w ciążę. Nie tylko można korzystać z wiedzy owulacji, aby zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, ale można również użyć go jako środek kontroli urodzin i unikać współżycia lub stosować ochronę w tym czasie. Oto kilka sposobów, które pomogą Ci wykryć, kiedy będzie owulacja.

Instrukcje

1 Co to ​​jest owulacja? Owulacja jest, gdy jajko, a czasami więcej niż jeden, jest zwolniony z jajnika. Jest to czas najbardziej płodna miesiąca dla kobiety. Co miesiąc egg dojrzewa i rośnie w jednym jajników, a kiedy osiągnie określoną wielkość, jest ono uwalniane do jajowodów i porusza się w kierunku macicy.

2 Zapoznaj się z cyklu miesiączkowego. Możesz znaleźć i wykorzystać kalkulator owulacji w Internecie, aby określić zakres czasowy, kiedy będzie owulacja. Określić, kiedy następny okres jest spowodowane i liczyć wstecz od 12 do 16 dni. To kiedy będzie najprawdopodobniej owulacji. Kobiety, które mają cykl 28-dniowy często owulacja czternastego dnia.

3 zmiany w śluzie szyjki macicy. Jak masz dalej w cyklu, a wzrasta poziom estrogenów, śluz szyjki macicy zmienia konsystencję i zwiększa swoją objętość. Jesteś najbardziej urodzajne gdy śluz szyjki macicy jest porównywalny do białka jaja - jasne, rozciągliwy i śliski. Ten wzrost śluzu i zmiany tekstury pozwala spermy dostać przez szyjkę, aby spotkać się z uwolnionym jajkiem.

4 Pobierz termometr na zewnątrz. Po owulacji, temperatura ciała wzrośnie o 0,4 do 1,0 stopnia. Gdy jajników uwalnia jajko, ze wzrostem poziomu progesteronu i swoje wzrosty temperatury ciała. Jesteś uważany za najbardziej płodne w ciągu dwóch lub trzech dni, zanim temperatura ciała uderza swój najwyższy punkt. Miej oko na wzrost temperatury ciała.

5 Niektóre kobiety mogą powiedzieć, kiedy już owulacji przez doświadczają dyskomfortu w dolnym obszarze ich brzucha. Te kobiety twierdzą, że czują aktywności, takie jak łagodny obolałość do krótkich chwilach bólu. To może trwać od kilku sekund do kilku minut.

6 Użyj zestawu owulacji przewidywań. Można nabyć bez recepty w każdym spożywczym lub aptece. Zestawy Owulacja predykcyjne wykrywa wzrost LH (hormonu luteinizującego) w moczu tuż przed owulacją, zwykle 12 do 36 godzin przed owulacją. Postępuj zgodnie z instrukcją zawartą w zestawie.

7 Gdy wiesz, jak wykryć owulację, będziesz miał lepszy pomysł, gdy są optymalne dla poczęcia lub szanse, gdy z dala od współżycia, używając go jako metoda kontroli urodzeń. Tak czy inaczej, to zawsze jest pomocne w zrozumieniu tego, co organizm robi i dlaczego!

Wskazówki:

 • Postępuj zgodnie z instrukcjami załączonymi do zestawu owulacji predykcyjnej do tee więc uzyskać jak najlepsze wyniki.
 • Nie należy polegać na metodą wykrywania owulacji być niezawodna metoda kontroli urodzeń. Nie jest to 100 procent skuteczności.

Jak wykryć wczesne objawy raka ostrzeżenia o Sinus

Jak wykryć wczesne objawy raka ostrzeżenia o Sinus


To zawsze lepiej, aby znaleźć i zdiagnozować raka w jego najwcześniejszych etapach i to samo odnosi się do raka zatok. Poznania wczesnych objawów raka zatok wykryć ją wcześnie. Skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpią objawy raka zatok i dać sobie najlepszą możliwą szansę na przyszłość wolna od raka.

Instrukcje

1 Należy zwrócić uwagę na zablokowanych zatok, które nigdy nie znikną. Zablokowane zatok są dość częstym schorzeniem. Jednak przewlekle zablokowanych zatok wskazują na problem. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli masz zatok, które nigdy nie jasne.

2 Sprawdzić, obrzęki wokół oczu. Przewlekłe, niewyjaśnione oko obrzęk jest częstym objawem u chorych na raka zatok.

3 Uważaj na ból w okolicy nosa i górnych zębów. Rak zatok powoduje ból twarzy, zwłaszcza w tych dwóch obszarach.

4 Sprawdź, drętwienie twarzy. Rak zatok często powoduje drętwienie górnej wargi, policzka, górne zęby i boki nosa.

5 Uwaga ponownie pojawiła się krwotoki z nosa. Krwawienie z nosa może wystąpić w każdej chwili, ale częste, przewlekłe i niewyjaśnione krwawienia z nosa może wskazywać na raka zatok.

6 Rozpoznaj różne zmiany mowy i wzroku. Rak zatok powoduje zaburzenia mowy, jak również podwójne widzenie. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, należy natychmiast porozmawiać o tym z lekarzem.

Wskazówki

 • Rak zatok jest bardzo rzadkie. Nie przejmuj się, jeśli wystąpią powyższe objawy. Udać się do lekarza, aby uzyskać dokładną diagnozę.

Jak wykryć poziom ostrości

Jak wykryć poziom ostrości


Jeśli chodzi o planowanie celów życiowych, łatwo jest się koncentrować się na jednym konkretnym czasie, jak patrząc na sprawy z dnia na dzień, pozostawiając długoterminowe ramy odniesienia, takie jak cele roczne, a nawet dłuższym okresie planuje stagnacji, aż stanie się zbyt późno, aby je tak skutecznie, jak można mieć. Analizując ogólny proces podejmowania decyzji, można wykryć, czy ramka ostrości zajmuje więcej niż jeden raz pod uwagę.

Instrukcje

1 Przejrzyj swoje cele dożywotnie i ustalić, co uważasz za swój cel w życiu i czy masz poczyniły postępy w kierunku osiągnięcia tego celu. Napisz swój cel, i nagrać kroki zostały poczynione w tym kierunku. Jeśli nadal nieco niejasne, co twoim celem jest życie, bo nigdy nie uważałem go - pomyśl o przyczyny, które kierują cię. Rozważyć sposoby, że cel ten jest obecny w swoich pasji i rozwijanie zdanie, które obejmuje swój cel życia.

2 Wyciągnij kalendarz i patrzeć na kolejne sześć miesięcy do 12 miesięcy. Czy wiedzieli już swój cel życia lub właśnie rozpoczęły sformułować jedną, to jest czas, aby określić, czy masz zaplanowane do podjęcia kroków w kierunku tego celu w ciągu najbliższych dwóch kwartałach lub nawet w przyszłym roku. Przegląd (lub zrobić) lista celów półrocznych lub rocznych, a obok każdego celu, napisz zdanie łączący ten cel do celu życia.

3 Przenieś się do dziennego i tygodniowego poziomu ostrości. Chociaż niektóre z tych celów będzie koncentrować się na sprawach przyziemnych, wszystkie one w jakiś sposób przyczynić się w kierunku swojego większego celu życia. To prawda, że ​​coraz olej zmienił nie pomoże zmienić sposób, że prawo rodzinne jest praktykowana w stanie, na przykład, ale utrzymanie porządku i bezpieczeństwa swojej rodziny w ten sposób, jest podstawowym warunkiem realizacji żadnych celów długoterminowych. Spójrz na swój planowania codziennie i upewnij się, że twoje cele dzienne i tygodniowe siatki z powiększyć obraz.

Jak wykryć rany zakażone MRSA

MRSA skrót stosowany dla opornego na metycylinę Staphylococcus aureus. Tego rodzaju bakterie gronkowca mogą być odporne na antybiotyki, znane jako beta-lacams. Amoksycylinę, penicylinę i oporny są antybiotykami należącymi do tej klasy leków. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób podaje, że MRSA jest powszechne zakażenie skóry, które mogą mieć wpływ na rany, zwłaszcza chirurgiczne miejsca rany. Infekcje MRSA są nie tylko bardzo zaraźliwa, ale także potencjalnie śmiertelne, jeśli nie jest leczone. Ponieważ ten rodzaj infekcji gronkowcem może spowodować zagrażające życiu powikłania, ważne jest, aby znać jej objawów wykryć MRSA zakażonych ran.

Instrukcje

1 Rozpoznać pierwsze objawy zakażenia MRSA w przypadku urazu lub zranienia. Sprawdź, bump, blistrze lub pryszcz wokół rany, jak otwarta cięcia. Jeśli jest nacięcie chirurgiczne, powinieneś zobaczyć, że to jest uzdrowienie prawidłowo. Bakterie gronkowca może wejść za pośrednictwem tych witryn.

2 Zbadać nierówności lub pryszcze w miejscu rany do wykrywania zakażeń MRSA. Jeśli te guzki są zaognione, ból przyczyna, wyglądają czerwone, ciepłe lub zawierają ropę, to może masz zakażenie staph. Innym objawem może być gorączka. Sprawdź rany operacyjnej dla wszelkich rodzajów nieprawidłowego odprowadzania płynów lub ropnia.

3 Sprawdź, czy wtórnych objawów poważnie zakażone rany. Niektóre wskaźnik objawów może być dreszcze, bóle mięśni, problemy z oddychaniem, ból w klatce piersiowej lub wysypka.

4 Zobacz lekarza lub chirurga i mają obrażenia, rany lub nacięcia chirurgicznego badana najszybciej jak to możliwe. Nieleczony ta infekcja skóry mogą powodować poważne komplikacje, takie jak zapalenie płuc, zakażenia krwi lub zespół wstrząsu toksycznego. Badania mogą być konieczne, aby potwierdzić i diagnozowania infekcji MRSA rany.

5 Postępuj zgodnie z zaleceniem lekarza, a badanie jest szybko. Może to wymagać podjęcia próbki hodowli rany lub odprowadzania płynów. W zależności od objawów, lekarz może również zamówić plwociny, krwi i moczu. Jeśli diagnoza jest zakażenie MRSA, leczenie może obejmować drenaż ropnia tylko wtedy, gdy jest to drobna infekcja. Jednakże, niektóre rany zakażone MRSA może być kłopotliwe w leczeniu i mogą wymagać mocniejszych antybiotyków. Inne bardziej skomplikowane przypadki wymagają leczenia w szpitalu.

6 Upewnij się, że rana goi się prawidłowo po leczeniu, i wrócić do lekarza, jeśli objawy pojawiają się nowe lub rany gorzej.

Wskazówki

 • Zapobiec nawrotowi lub rozprzestrzenianiu się infekcji MRSA utrzymując ranę pokrytą całkowicie. Umyj dokładnie ręce środek odkażający, lub użyć mydła i wody po zmianie bandaży.

Jak wykryć Objawy owsiki u dzieci

Jak wykryć Objawy owsiki u dzieci


Objawy owsiki są dość oczywiste dla rodziców i dzieci. Owsiki są maleńkie pasożyty, które żyją w jelitach. Ich wylęgu jaj w żołądku i podróży w dół do jelit. Czasami złożą jaja na odbytu lub na zewnątrz odbytu. Brzmi to dość obrzydliwe prawda. Dobrze, wierzcie lub nie, owsiki są dość powszechne u dzieci. Skorzystać z tego artykułu, aby wykryć objawy owsiki w swoich własnych dzieci.

Instrukcje

1 Watch stałego drapania wokół dołu. Kiedy mówię, drapanie, mam na myśli drapanie. Spośród wszystkich objawów owsiki, jest najbardziej widoczne. Jest ciągła i strasznie swędzą uczucie.

2 Uważaj na pochwy swędzenie, jeśli masz małą dziewczynkę. Objawy owsiki podróży do pochwy w niektórych przypadkach. Chociaż owsiki żyją w jelitach i odbytu, oni podróż do obszaru pochwy.

3 Należy zwrócić uwagę na to, jak szybko Twoje dziecko zasypia. Objawy owsiki stają się znacznie gorzej w nocy, ponieważ jest to w przypadku gdy podróżują do odbytu. Jeśli Twoje dziecko ma problemy z zasypianiem lub ma bezsenność, może to być znak.

4 Użyj latarki w nocy, gdy dziecko śpi. Shine to na jej odbyt, aby zobaczyć, czy są jakieś maleńkie białawe robaki. Można wyraźnie zobaczyć objawy owsiki. W rzeczywistości, może nawet być w stanie zobaczyć jajka.

5 Należy zwrócić szczególną uwagę na apetyt dziecka. Utrata apetytu jest poważnych objawów owsiki. W rzeczywistości, twoje dziecko nie straci apetyt aż zakażenia pinworm znacznie wzrosła.

Wskazówki

 • Pamiętaj, aby umyć ręce i dłonie dziecka stale. Zapobiega to bardziej rozprzestrzenianie pasożyta.
 • Nie pozwól dziecku korzystać z tych samych arkuszy lub bieliznę każdej nocy, jeśli ona jest o inwazji Pinworm.

Jak wykryć Crohna Diease

Jak wykryć Crohna Diease


Choroba Crohna wpływa do przewodu pokarmowego poprzez zapalenie narządu. Nie jest jeszcze wiadomo, czy mogą być przekazywane genetycznie Crohna czy co na konkretne przyczyny choroby są. Kilka czynników może spowodować Crohna, takich jak fizyczne predyspozycje i środowiska.

Instrukcje

1 Znajomość objawów, które mogą obejmować ból w podbrzuszu względu na pęcznienie jelit, biegunka i niestrawność. Są to ze względu na trudność ciało trawieniem i przechodzącej odpadów normalnie.

2 Wskazówka, jeśli coś jest inne w organizmie dotyczącej trawienia i okolicy brzucha. Sprawdź, czy masz uczucie pieczenia w żołądku i hemoroidy. Mogą to być wczesne objawy choroby Leśniowskiego-Crohna, które można leczyć.

3 Idź do lekarza, jeśli czujesz, że masz objawy. Tylko lekarz może potwierdzić, jeśli masz Crohna od musi być medycznie zdiagnozowane. Lekarz będzie podawać szereg testów, takich jak egzaminy kału w celu określenia, czy masz chorobę. Jest również ważne, aby roczne badanie fizykalne, ponieważ może to wykryć stany takie jak choroba Crohna, zanim objawy pokazują.

4 Wykonaj badanie krwi. Lekarz sprawdzi, niedokrwistości i białych krwinek, a także płytek krwi. Jeśli białe krwinki są wysokie, może to być oznaką zakażenia lub choroby zapalnej, która może być Crohna.

5 Get endoskopii. Endoskopowe polega na wprowadzeniu cienkiej, oświetlony rurki z odbytu i nacięcie brzucha, aby uzyskać migawkę dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Endoskopia może być w stanie sprawdzić, wrzody i objawy zapalne związane z chorobą Leśniowskiego-Crohna. Lekarz może zalecić to jeśli myśli masz chorobę.

Jak wykryć niewydolność serca

Ataki choroby serca wielu Amerykanów. Mężczyźni są bardziej narażone na choroby serca niż kontaktując kobiet. Rozumiem, że są pewne czynniki, które można podjąć, aby zapobiec chorobom serca. Regularne ćwiczenia regularnie i odpowiednia dieta to tylko kilka środków zapobiegawczych. Nowe postępy w medycynie są obecnie opracowywane, aby znaleźć lepsze, tańsze sposób wykryć niewydolność serca dość szybko. Chociaż te są opracowywane, lekarze muszą polegać na innych metodach. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak lekarze wykryć niewydolność serca.

Instrukcje

1 ocena zmian w stanie zdrowia i możliwości. Jeśli staje się zwiększenie trudno wspinać się po schodach lub przejść się leczyć, może to być pierwsze oznaki, że jest to problem. Ból i duszność jest także problemem.

2 oceny czynników ryzyka. Może to być wykonane przez lekarza i zależy od wielu czynników. Osób wysokiego ryzyka są traktowane bezpośrednio i agresywnie, podczas gdy pośrednie pacjenci ryzyka są stale coraz problemem dla lekarzy. Ryzyka pośredniego oznacza, że ​​pacjent ma około 10 do 20 procent szans na rozwój choroby serca w ciągu najbliższych 10 lat. Czynników, które go do określenia, jak wysokie jest Twoje ryzyko jest to wywiad rodzinny w kierunku chorób serca, płci (ponieważ ludzie są na większe ryzyko niż kobiety), wiek, palenie tytoniu, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom złego cholesterolu i cukrzycy.

3 Get wstępna ocena zrobić. Dzieje się tak również w gabinecie lekarskim. Zostaniesz poproszony o podanie historii medycznej i rodzinnej, oddać krew i rzucić fizycznej.

4 Czy czek cholesterolu regularnie. Jest to szczególnie ważne dla ludzi, który jest pod wysokim lub średnim ryzyku.

5 Get CT wapnia lub MRI wykonane. Technologia ta szybko staje się popularny, kiedy próbuje wykryć disease.Doctors serca chcą sposób sprawdzić zatory w tętnicach wieńcowych. Co stosowano w przeszłości, jest nadal używany, jest bardzo kosztowne i / lub inwazyjny. CT i MRI nie są bardzo skuteczne, jeśli chodzi o pacjenta, który jest wysokim ryzykiem.

6 Czy test warunków skrajnych zrobić. Badania te prowadzone są przez posiadające pacjenta chodzenia lub biegania na bieżni. Intensywność stale zwiększany, podczas monitorowania serca. Ten test ma świetny w identyfikacji osób, które są ryzyka, ale nie mają wiele czynników, które mają ich pacjentów wysokiego ryzyka.

Wskazówki

 • Lipitor jest lek, który może obniżyć złego cholesterolu (LDL).
 • Lekarze patrząc na drodze do pozyskania dobrego cholesterolu (HDL).
 • Jeśli istnieje historia chorób serca w rodzinie, odgrywają szczególną uwagę, aby dbać o swoje ciało i serce.

Jak wykryć Plaque w tętnicach

Kiedy tablica - tłuszczowych złoża - postacie, w tętnicach, jest znany jako choroba wieńcowa (CAD). Tętnice wieńcowe są główne arterie, które dostarczają swoje serce z krwi, tlenu i składników odżywczych. Jeśli CAD jest nieleczona, może to blokować lub wąskie tętnice, które mogłyby doprowadzić do udaru mózgu lub zawału serca. Jeśli zostanie wykryty wcześnie, CAD, ryzyko jest znacznie zmniejszone. Mogą być przeprowadzone w celu wykrycia CAD - różne tests- diagnostycznego niektóre inwazyjne.

Instrukcje

Wykrywanie Plaque w tętnicach

1 Zaplanuj wizytę u lekarza w przypadku pojawienia się bólu w klatce piersiowej lub duszność. Lekarz może zażądać badania krwi, które mierzą poziom cholesterolu. Wysoki poziom cholesterolu jest często prekursorem CAD.

2 Plan lekarza do żądania elektrokardiogram (EKG lub EKG), który rejestruje sygnały elektryczne wysyłane przez serce. Ten test może wykryć uszkodzenia z poprzedniego ataku serca lub jeden aktualnie dzieje. Może trzeba nosić przenośne EKG przez 24 godziny śledzić nieprawidłowy przepływ krwi do serca.

3 Rozważmy planowania echokardiogram, który wykorzystuje fale dźwiękowe, aby obraz serca. Wszystkich elementów serca mogą być przeglądane; jeśli niektóre obszary idą wolniej, może to wskazywać na problem, takich jak CAD.

4 Przygotowanie do próby wysiłkowej, gdzie chodzić na bieżni lub rowerze stacjonarnym, podczas gdy podłączony do EKG. Twoje serce może być monitorowany podczas tego testu. Zostanie wykryty jakikolwiek nieprawidłowa aktywność.

5 Monitorowanie przepływu krwi przez zastosowanie angiografii, gdzie barwnik jest wstrzykiwany do tętnic. Kursy barwników przez tętnic przez rurkę lub cewnik. Barwnik pokaże tętniczych zatorów lub tablicę.

6 Wykrywanie płytki w tętnicach z tomografii komputerowej lub tomografii komputerowej. Czasami barwnika jest wtryskiwany w tętnicach, aby tablica bardziej widoczne.

7 odnaleźć płytki w tętnicach za pomocą innego środka, zwany angiografię rezonansu magnetycznego (MRA), która jest typu magnetycznego rezonansu (NMR). Test ten stosuje się w terenie i energii fal radiowych magnetycznego przedstawiają naczynia krwionośne wewnątrz korpusu i wstrzykuje się barwnik w celu zwiększenia widoczności naczyń krwionośnych.

Jak wykryć niedrożność serca

Zator serca (zwane również przedsionkowo-komorowy) jest bradycardio lub bicie serca, że ​​jest zbyt wolny. Serce stymulowane sygnałów elektrycznych, a kiedy sygnały elektryczne są zablokowane albo częściowo lub całkowicie pomiędzy górnymi i dolnymi komorami serca, mogą wystąpić ciężkie skutki uboczne. W zależności od rodzaju blokady serca, mogą wystąpić różne objawy. Jeśli w dowolnym momencie zrobić cierpieć objawy serca blokada, lub nie jesteś pewien swojego stanu, należy skontaktować się z lekarzem w celu natychmiastowej pomocy medycznej.

Instrukcje

1 Zbadaj swoją rodzinną historię choroby układu sercowo-naczyniowego. W przypadku chorób układu krążenia, takich jak choroby serca, zawału serca lub zatoru serca uruchomić w rodzinie, może być przy podwyższonym ryzykiem zatorów serca i należy omówić tę historię ze swojego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w celu rozwiązania potencjalnych problemów, zanim wystąpią. Jest to szczególnie ważne, ponieważ najprostszy serca blokady nie daje żadnych rozpoznawalnych objawów, że chcesz być w stanie wykryć w domu.

2 Zmierz swoje tętno spoczynkowe, naciskając prawą wskaźnik i środkowy palec na wierzchu żyły krwi na lewym nadgarstku. Policz, ile uderzeń czujesz w ciągu jednej minuty. Zdrowe serce powinno bić od 60 do 80 razy na minutę. Jeśli twoje serce bije mniej razy niż (szczególnie 40 lub poniżej), można mieć pełną blokadę serca i należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

3 Rozpoznaj najczęstsze objawy związane z zablokowaniem serca: duszność (podczas wykonywania zwykłych czynności lub proste ćwiczenia układu krążenia), kołatanie serca lub nieregularne bicie serca, wyraźnie pustki w głowie lub omdlenia i uczucie dyskomfortu w klatce piersiowej. Wszystkie te objawy potencjalnie zablokowany serca, jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, lub więcej niż jeden z tych objawów na raz, należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

4 Zmierz odpowiedź twojego serca do ćwiczeń. Najlepszym sposobem na to jest do pomiaru pulsu bezpośrednio po wysiłku sercowo-naczyniowego (takich jak uruchomiony przez kilka minut). Jeśli twoje serce nie bije co najmniej 60 razy na minutę, może masz blokadę serca. Ponadto, może to być bardzo trudne, a nawet niemożliwe, aby wykonywać, jeśli masz zator serca. Powodem tego jest to, że jeśli serce bije zbyt wolno, że nie pozwalają krwi do dostarczania wymaganego tlenu mięśnie trzeba wykonywać. Dlatego też, jeśli czujesz się na siłach, aby wykonywać, zawroty głowy lub bardzo słaby podczas ćwiczeń, może być zator serca i powinien zobaczyć natychmiastowej pomocy medycznej.

Wskazówki

 • Nie należy polegać na własnej diagnozy sama. Za każdym razem, że masz obawy blokady serca, jeśli wykazuje wszelkie objawy blokady serca lub wpaść w kategorii kogoś, kto jest bardziej podatne na serca blokady (osób starszych, palaczy i osób z historii rodziny serca blokady ), należy skontaktować się z lekarzem w celu omówienia możliwości leczenia.