adcov.com

jak wykryc azbest w domu

Jak śledzić jedzenie w domu

Jak śledzić jedzenie w domu


Decyzja, aby schudnąć jest często bardzo zastraszające i pochodzi z wielu obowiązków, w tym co do tej siłowni, wystarczającej ilości snu i śledzenia żywności masz w domu. Ponieważ jedzenie w prawo jest tak ważne dla utraty wagi, śledzenie jesz, a także żywności zakupionych do domu, ma kluczowe znaczenie.

Instrukcje

Żywność 1 zakup zgodnych z nowego zdrowego stylu życia rutyny i sortować je na części, jak najszybciej dotrzeć do domu. Wielu ludzi, przyrost masy ciała, ponieważ są one zbyt dużo jedzenia niektórych rodzajów żywności. Rozciąć swoje owoce i warzywa i umieścić je w plastikowych torebkach, które można pobrać na swojej drodze do drzwi. Oddzielne chipsy i słone przekąski do plastikowych worków zaraz, więc nie kusi spożywać całe pole.

2 Badania informacje żywieniowe na każdy z produktów spożywczych, które mają być dostępne w domu. Porozmawiaj ze swoim lekarzem lub dietetykiem o wszelkich zasobów, które mogą być w stanie podzielić się z wami. Możesz również spojrzeć na opakowaniach wielu produktów spożywczych w celu ustalenia, ile kalorii jest w produkcie. Zachować swoje badania poręczne, dzięki czemu można go używać w przyszłości.

3 Uzyskanie waga kuchenna z lokalnym supermarkecie. Niektóre produkty spożywcze nie zawierają informacje o wartościach odżywczych, takich jak niektóre owoców, warzyw i produktów mięsnych. Inne pokarmy zmierzyć wielkość porcji w gramach lub uncjach, więc to będzie pomocne, aby móc zmierzyć się z porcji jedzenia z kuchni skali w swoim własnym domu.

4 Nagraj swoje dzienne spożycie kalorii o tracker żywności lub pamiętnik. Możesz korzystać z różnych produktów śledzenia żywności w Internecie, a także tworzenia własnej żywności tracker w dokumencie programu Microsoft Excel. Jeśli nie masz komputera osobistego w domu, można również użyć notes i długopis do śledzenia żywności, które jesz, że dzień. Nie zapomnij napisać wszystko w dół, nawet napoje.

5 Zwróć uwagę, kiedy jest czas, aby zaopatrzyć się w więcej z ulubionych zdrowej żywności. Ludzie są często najbardziej skłonny do jedzenia niezdrowej żywności lub stracić ich kalorii, gdy nie mają co jeść w domu. Upewnij się uniknąć pokusy, przytrzymując zaopatrzony na żywności, które jesz najczęściej.

Jak leczyć Gout w Domu

Wiedząc, jak leczyć dny w domu pomoże Ci kontrolować tę bolesną chorobę. Skaza moczanowa jest bardzo bolesne postać zapalenia stawów u stopy. Dnę zwykle wywołane przez wysokie poziomy kwasu moczowego, które znajdują się naturalnie w organizmie. Poziom kwasu moczowego może wzrosnąć ze względu na czynniki dziedziczne lub spożywanego pokarmu. Możesz kontrolować dna oglądając codzienne spożycie żywności.

Instrukcje

1 Unikaj spożywania żywności wykonanych z narządów zwierząt, jeśli chcesz w naturalny sposób kontrolować poziom kwasu moczowego. Organy zwierzęce pochodzące od zwierząt, takich jak krowy, świnie, kury i indyki są bardzo wysokie stężenia kwasu moczowego i zwiększenie stężenia kwasu moczowego w organizmie po spożyciu. Wyeliminuj wszystkich narządów zwierzęcych z diety początkowo, takich jak wątroba, nerki, mózg i serce.

Możesz być w stanie dodać małe porcje z powrotem do diety po masz swoje dna pod kontrolą. Organizm może być lub może nie być w stanie obsłużyć małe ilości dodatkowego kwasu moczowego.

2 Unikaj spożywania żywności, które zawierają fruktozę (cukier naturalny w owocach), lub że są mocno słodzone. Mocno słodzone produkty mają wysoki poziom kwasu moczowego i często wywołują napady dny moczanowej u osób wrażliwych. Unikaj żywności, takich jak wino, ciasto i inne pokarmy, które są bogate w cukier lub substancje słodzące.

Wiedząc, jak leczyć dny w domu pomoże uniknąć bolesnych epizodów zapalenia stawów w nogach.

3 Unikaj jedzenia fasoli, soczewicy, pieczarki, szparagi i szpinak. Te produkty nie stwierdzono zwiększenia stężenia kwasu moczowego.

4 Należy unikać spożywania zbyt dużo soli. Sól może powodować dnę moczanową. Spróbuj jeść przyprawa oparciu potasu, takie jak nr solą lub substytutem soli w tym samym smaku, bez soli sodowej.

Wiedząc, jak leczyć dna pomoże Ci utrzymać się komfortowo.

Jak zapłacić w Domu Opieki nad Osobami Starszymi

Jako ludzie dorastają, potrzeba opieki staje się ważne, a te dni, coraz więcej starszych osób decyduje się zostać w domu niż iść do domu opieki. Podczas gdy jest to niezbędne dla niektórych mieć tę autonomię, opieki potrzebują do codziennego życia nie jest niedrogie przedsięwzięcie. Jednak istnieją opcje i programy, które pomagają w płatności za opiekę w domu dla osób starszych (powyżej 65 roku).

Instrukcje

1 Ocenić jakie są Twoje potrzeby. Jak dużo w domu opieki-ty będziesz potrzebować? Musisz dozorca przyjść każdego dnia, albo po-a- wizyty tygodniu wystarczy? Jak długo będzie trzeba to obchodzi? Jeśli jest to opieka krótkoterminowa, możliwe jest, że pobyt w ośrodku, a nie uzyskanie opieki w domu może być lepszym rozwiązaniem, ponieważ wtedy Medicare może być w stanie przykryć. Jeśli jest opieka długoterminowa, a następnie opcje dla pokrycia będzie inny.

Ustal, co możesz zapłacić. Posiada wszystkie informacje o dochodach poręczny. Uprawnienie do wielu programów, które pomagają wynagrodzenie za opiekę w domu są na podstawie dochodów i zasobów, więc zrozumienie finansów ułatwi proces.

2 Sprawdź, czy istniejący zasięg może pomóc zapłacić za opiekę w domu. Na przykład, Medicare mogą pokryć opiekę. Według MedicareInteractive.org, jeśli jesteś związany z domu, otrzymywanie lub potrzebują wykwalifikowanej opieki pielęgniarskiej lub terapii specjalistycznej, "mieć plan opieki zatwierdzonego przez lekarza" i są pacjent z Medicare certyfikowanych agencji domu zdrowotnego Medicare będzie opłacenie domu opieki zdrowotnej. Co będzie zapłacić z własnej kieszeni zależy od pokrycia Medicare.

Jednak, Medicare nie będzie płacić za opiekę pozbawienia wolności (lub czynności życia codziennego, takich jak uwodzenie). Medicare pomoże płaci tylko za 100 dni opieki.

3 Badania opcje inne ubezpieczenia. Jeśli Medicare nie obejmuje swoją domową opiekę zdrowotną, można kupić inny plan ubezpieczeń, które w znacznym stopniu przyczynić się do zmniejszenia kosztów. Jednym z takich programów jest federalny program opieki długoterminowe ubezpieczenie. Jeśli były pracownik, rencista lub krewny federalnego pracownika, ten program ubezpieczenia zapewnia zasięg do długoterminowej opieki w domu i pielęgniarskiej opieki domowej.

Jeśli jesteś emerytem, ​​obok firmy pracowałeś dla ubezpieczeń mogą oferować podobne.

4 Zajrzyj do świadczeń publicznych. Istnieje kilka opcji oferowanych przez rządy stanowe i federalne, które mogą być w stanie pomóc z kosztów opieki w domu.

Pierwszym jest Medicaid. Medicaid jest zarówno państwo i federalny program ubezpieczeń, który daje zasięg do tych o dochodach niskich. Kwalifikowalność zmienia stan od państwa, więc zadzwonić Działem o swoim stanie Ubezpieczeń zapytać o wymagania.

Medicaid często obejmuje długoterminowe usługi opieki, w tym opieki zdrowotnej, jeśli w domu medycznie konieczne. Twoje out-of-pocket koszty tego będą się różnić od stanu.

Jeśli jesteś weteranem, Departament Spraw Weteranów może obejmować swoją opieki długoterminowej w domu dzięki ich pomocy i domu i zasiłkach Uczestnictwo Programu. Ci, którzy są wyłączone, mogą kwalifikować się do dotacji, która pomaga płacić za opiekę osobistego opiekuna i innych usług niezbędnych do pomocy przy codziennych czynnościach życia w domu.

Wreszcie ustawa Starsi Amerykanie mogą również pomóc fundusz opieki w domu. Ustawa Starsi Amerykanie organizowany jest przez administrację on Aging i oferuje finansowanie za pośrednictwem różnych agencji na opłacenie opieki nad osobami starszymi, którzy są w domu związany.

Jak obliczyć wziąć do domu zapłacić

Jak obliczyć wziąć do domu zapłacić

Wziąć do domu wynagrodzenie jest ilość pieniędzy, które faktycznie otrzymujemy od naszego wynagrodzenia lub wynagrodzeń, po podatku, emerytur i innych odliczeń zostały dokonane. To ważne, aby wiedzieć jak obliczyć wziąć do domu zapłacić, bo każe nam ilość pieniędzy mamy najbliższych każdego tygodnia lub miesiąca, więc mamy można skutecznie budżetu.

Instrukcje

• Ustalenia rocznej pensji brutto; Łączna kwota zarabiasz rocznie przed są potrącenia. Podziel to przez 52, aby znaleźć swojej cotygodniowej wypłaty. Jeśli jest między £110 i £844, podzielić przez 100 następnie pomnożyć przez 11 znaleźć ilość ubezpieczeniach trzeba będzie zapłacić. Zapłacić ponad £844 odjąć 844, podzielić przez 100 i pomnożyć przez 12, a następnie dodać £92.84, (który jest 11% £844) aby znaleźć swój wkład.

• Należy pomnożyć swoje składki na ubezpieczenia społeczne przez 12, aby znaleźć całkowite roczne ubezpieczenie krajowe. Określenia miesięcznych składek emerytalnych, jeśli w ogóle i pomnożyć to przez 12, aby znaleźć kwotę, jaką możesz zapłacić za rentę każdego roku. Odejmij to od swojego rocznego wynagrodzenia brutto, a następnie odjąć swojego podatku dochodowego "osobisty dodatek" £6,475, aby określić twój dochód podlegający opodatkowaniu. Osobowe allowance jest zestaw przez kanclerza w budżecie i w związku z tym mogą różnić się z roku na rok.

• Odliczenia £37,400 od twój dochód podlegający opodatkowaniu, chyba że twój dochód jest niższe niż ta kwota. Wynik podzielić przez 100 i pomnożyć to przez 40. To jest twój wyższa stawka podatku dochodowego. Obliczanie stawki podstawowej dzieląc 37,400 £ Ci wcześniej odliczone (lub twój całkowity dochód podlegający opodatkowaniu, jeżeli jest ona niższa od £37,400) przez 100 i pomnożenie przez 20.

• Dodaj dane dwóch podatku dochodowego razem (lub po prostu zanotować: podstawowa stawka podatku) aby znaleźć twój całkowity podatek dochodowy. Odliczenia obliczeń dla składek emerytalnych, płatności podatku i składki na ubezpieczenia społeczne od rocznej pensji brutto. Wynik jest kwoty wynagrodzenia, zachować. Podziel to przez 12, aby obliczyć swoje miesięczne wziąć do domu zapłacić, lub przez 52 do obliczania zgarniesz zapłacić za tydzień.

Jak zbudować saunę do domu

Jak zbudować saunę do domu

Sauny są uważane za dobre dla Twojego zdrowia, podczas gdy oni sobie relaksujący doświadczenia spa. Czyli dlaczego coraz więcej "-to-sam-ers" uczą jak zbudować saunę do domu. W zależności od typu zestaw wybierzesz można było cieszyć swoim domu saunę w zaledwie kilka dni. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zbudować saunę do domu.

Instrukcje

• Decyzję o lokalizacji. Większość pomieszczeń i przestrzeni można przekonwertować do sauny w domu tym garderobę, piwnicy, garażu lub łazienki. Sauny na zewnątrz może być zbudowany w pobliżu wody lub w pobliżu basenu. Przy wyborze lokalizacji, należy uwzględnić dodatkowe koszty do uruchomienia wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych.

• Dostosować odpowiednio. Jeśli tworzysz sauną parową, wodociągów i kanalizacji mogą być potrzebne. Unikać wilgoci szkody do domu izolacyjne pokoju i instalując paroizolacją.

• Znać wymagania. Dowiedz się więcej o wszelkich lokalnych przepisów, ograniczanie rozmiaru i lokalizacji. Budowę domu sauna w bezpiecznej odległości od linii własności. Fundacje, które go pod linią frost są zalecane do sauny na zewnątrz. Ten wola współpracownik utrzymywać twój saunę z ruchu, gdy ziemia odblokowuje.

• Palić drewnem. Spalanie drewna sauny są uważane za najbardziej naturalny sposób ogrzewania. Są one także najbardziej pracochłonnych, zwłaszcza jeśli chop własnego drewna. Podczas spalania drewno, przewidywać 60 do 90 minut przed sauna jest podgrzewana. Instalacje elektryczne ciepła w około połowę czasu. Zapytać jeśli lokalne budowlanej zakazać piec drewno i jeśli są objęte polisą właścicieli domów.

• Gaz to. Gaz jest mniej kosztowne niż elektryczne, to źródło czystego paliwa jest łatwy w utrzymaniu. Należy przetestować dla tlenku węgla.

• Elektryzować go. Jego dostępność sprawia, że prąd wygodne źródło ciepła. Grzejniki te są dostępne w rozmiarach od 2 do 18 kW. Podczas określania odpowiedniej wielkości domu sauna Pamiętaj za każdy 1 do 1,5 m3 (45-50 metrów sześciennych) miejsca trzeba będzie jednej kWh. Małe podgrzewacze (100-v) są zalecane dla małych saun. Dwa razy napięcie jest potrzebne dla większych rozmiarów.

• Zainstalować poprawnie. Jedynie elektryk można zainstalować podgrzewacz do zapewnienia właściwego rozmiaru. Niewymiarowe grzejnik może podróż kontroli; przewymiarowany może spowodować piekący, ciepła spalania.

• Instalacja okablowania. Okablowanie, przystosowane do 90 stopni C (194 F stopni), powinny być umieszczone po stronie chłodnicy ściany. Następnie zainstalować aluminiowa folia paroszczelna i izolacji. Bariera zapobiega zbierania w ścianach wilgoci.

• Prawidłowo izolować. Konwencjonalne 40 cm (15 cali) szeroki włókna szkła izolacyjne płyty o są zalecane. Ocena "R" izolacja oznacza zdolność do zachowania ciepła. Sauny ściany wymagają oceny 13; sufit wymagają ocena między 22 a 26.

• Obieg ciepła. System obiegu powietrza również będzie równomiernie rozłożone ciepła i zobaczyć, że powietrze jest bez zapachu. Odpowietrznik spożycie powinien znajdować się w bliskiej odległości od podłogi poniżej grzałki. Również chcesz zainstalować wylot spalin po drugiej stronie do stymulowania przepływu powietrza, równomiernie rozdzielić ciepła i zachować tlenu na akceptowalnym poziomie.

• Wybierz rozmiar. Sauny rozmiary wahają się od 90 przez 120 cm (3 na 4 nogi) dla jednej osoby do 3 przez 4,25 m (10-przez-14 metrów) do sześciu do ośmiu osób. 2,15 m (7 stóp) sufit pozwala na najlepsze poziomy miękkie, nawet ciepła.

• Dodaj drzwi. Wymiary standardowe drzwi jest 60 przez 182 cm (24-przez-72 cale). To minimalizuje ilość strat ciepła z powodu otwarcia drzwi. Sauna drzwi zawsze wychodzą. Gotowych drzwi są zalecane, a można kupić w większości dostawców sauny.

• Konstrukcja miejsc. Siedzenia powinna być konstruowana z 5 przez 5 cm (2 przez 2 cale), 5 do 7 cm (2-w-3 cala) lub 5 przez 10 cm (2-przez-4-calowy) cedr deski. Wszystkie węzły powinny być wyczyszczone i śrub mocowana pod spodem. Ogólnie zestaw łóżko piętrowe-styl, jeden na drugiego siedzenia. Długość powinna być wystarczająco długo, aby kuracjusz wyciagnac. Zainstalować niższy poziom 45 cm (18 cali) powyżej podłogi; górny poziom 116 cm (46 cali) z sufitu. Sauny rozmiar będzie dyktować, jak wiele ławki będą pasowały.

Jak wykryć azbest

Jak wykryć azbest


Azbest odnosi się do grupy minerałów występujących w naturze, o masie wydłużonego cienkiego włókna, które mogą być łatwo oddzielone od pasma. Minerały te są bardzo odporne na ciepło i chemikalia, nie korozji, dobre środki izolacyjne i posiada elastyczne włókna, które mogą być łatwo wplecione w wielu formach; Wszystkie te właściwości są powody azbest jest szeroko stosowane w przemyśle przetwórczym. Jednak pomimo jego użyteczności, jej wpływ na zdrowie ludzi jest uważany śmiertelne. Z jego włókna mające skłonność do łatwego złamania, materiały składające się z azbestem może pęknąć na drobne cząstki i unoszą się w powietrzu. Oderwanych cząstek azbestu są tak małe, jak pył i może być łatwo wdychana w okolicach lub mogą być łatwo spożyta gdy przywiera do odzieży. Choroby, które mogą wynikać z narażenia na działanie azbestu obejmują międzybłoniaka, raka płuc, raka krtani i przełyku, które może przedłużyć się do żołądka, dwukropki i nerek. Aby uniknąć narażenia na działanie azbestu, oto kilka wskazówek, aby wykryć azbest.

Instrukcje

1 Należy pamiętać, materiałów zawierających azbest. Najbardziej skutecznym sposobem wykrywania azbest jest poznanie źródeł niego w domu lub w budynkach użyteczności publicznej. Produkty handlowe zawierające azbest są w następujący sposób: (a) izolacji termicznej na rurach i kotłów domów i budynków zbudowany przed 1978, (b) niektóre pokrycia dachowe w tym gonty szalunkowych wykonanych z cementu azbestowego, (c) tynki i kleje, które są lany stosowane do mocowania płytek podłogowych do lasu lub betonu, (d) niektóre płytki podłogowe winylu i powrotem strefy podłogi blachy winylu i klejów, (e) sztuczne popioły i żar do kominków, które są opalane poprzez wykorzystanie gazu, (f) ściany i podłogi starych modeli pieców mogą zawierać azbestu lub arkusze papieru z cementu i jego podkładki kuchennego może mieć na to zbyt pewne ślady azbestu, piece (g) część ropy naftowej i węgla, a także cios w izolacji poddasza.

2 Zapoznaj się z rodzaju środowiska, które mogą zawierać azbest. Aby stwierdzić obecność azbestu jest się zapoznać z ustawieniami lub okolicy, które są narażone na to, niektóre z nich obejmują: (a) zakłady produkcyjne wytwarzające dachy, bocznice, płytek i materiałów izolacyjnych, (b), elektrownie i górnictwo operacje, (c) koleje i place budowy, (d) warsztaty samochodowe, które zajmuje się hamulców i sprzęgieł, (e) Firmy produkcyjne hut i piasku, (f) stocznie i (g) rafinerie ropy naftowej.

3 wiedzieć rodzaj zawodów, które są postępowania z azbestem. Jeśli jesteś w poszukiwaniu pracy, spróbuj dowiedzieć się, że te nie są narażone na działanie azbestu. Najlepiej jest być właściwie zorientowane w tych zawodach, aby chronić się przed narażeniem na działanie azbestu: (a) pracowników do usuwania azbestu, (b) azbest kocioł Robotnicy (c) pracowników rozbiórki, malarzy, stolarzy i hydraulików, (d) inżynierowie operacyjne , elektrycy i inspektorzy budowlani, (e) dachy, podłogi, i instalatorzy izolator, (f) pieców i utrzymania pracowników, (g), budowniczych statków, mechaników samochodowych, a pracownicy żelaza.

4 wypożyczalnia profesjonalnego azbestu inspektora do wglądu swój nowy dom. Jeśli właśnie kupili nowy dom, należy przekazać go do naprawy ewentualnych materiałów azbestowych, dla własnego bezpieczeństwa i naszej rodziny. Jeśli masz cana € ™ t sobie pozwolić na zatrudnienie jednego, należy skontaktować się z biurem państwa akredytowany konsultant laboratorium na danym obszarze zapytać, jak można wykonać własną próbkowanie azbest, jak wolą to należy złożyć i ile to kosztuje, aby oddać je do analizy ,

5 Wykonaj kilka testów azbest, jeśli podejrzewasz, że materiał znajdujący się w domu składa się z azbestem. Upewnij się, aby nosić maskę i odzież ochronną zanim robi swoje próbkowanie azbest. Przygotuj sprayem; napełnić go wodą i niewielką ilością detergentu. Gdy youâ € ™ re gotowe spryskać materiał aż ita € ™ s dokładnie nasączone i ostrożnie wyjąć niektóre kawałki nie więcej niż kwadrat cala. Zbierz próbek i umieścić je w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Zbadać szczelność pojemników starannie i odpowiednio oznakować każdy materiał, zawierające jej opis, w tym miejscu, a dniem jej podjęciu. Po przygotowaniu próbki, ustawić się na spotkanie z licencjonowanego konsultanta laboratorium państwowe zasięgu Twojej okolicy dla badań laboratoryjnych i analiz próbek azbestowych. Możesz szukać ich numery w katalogu pod "azbest" lub "środowiska.".

Wskazówki:

 • Jeśli podejrzewasz, że każdy materiał azbest wewnątrz domu, nigdy nie próbuj go usunąć siebie. Kody są surowe zasady dotyczące zapobiegania i usuwania azbestu. Po prostu wykonaj kroki opisane tutaj dla własnego bezpieczeństwa i ochrony.

Jak usunąć azbest z gontów

Jak usunąć azbest z gontów


Przed odebraniem gontów, może chcesz mieć trochę materiału gontem badanego celu zapewnienia, że ​​proces usuwania jest konieczne. Ponieważ azbest jest materiałem niebezpiecznym, usuwania odpadów powinny być wykonywane tylko przez licencjonowaną firmę. Nigdy nie należy podejmować zadanie usuwania azbestu siebie. Usuwanie azbestu może uwolnienia włókien azbestu w powietrzu. W rezultacie wdychanie pyłów w azbestu może prowadzić do długotrwałych problemów zdrowotnych.

Instrukcje

1 Skontaktuj się z wydziałem zdrowia państwa, Agencja Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Pracy i Zdrowia przed usunięciem azbestu z domu. Twoje zamówienia wykonawca będzie przestrzegać przepisów federalnych do usuwania i unieszkodliwiania azbestu.

2 Znajdź akredytowanego wykonawcy. Zatrudnić tylko wyszkolonych i doświadczonych wykonawców do usuwania azbestu z firmy gontem.

3 pytać firmę i pracowników do noszenia sprzętu ochrony bezpieczeństwa regulowane w trakcie usuwania azbestu jak stwierdził miejscu, Ochrony Środowiska, Zdrowia i Bezpieczeństwa Online. Upewnij się, że wykonawca, a pracownicy ocieplić dom od gdzie będą pracować, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się azbestu.

4 Trzymaj system wentylacji wyłączony w trakcie usuwania, co zmniejszy ryzyko rozprzestrzeniania się włókien azbestu pośrednictwem kanału powietrznego.

5 poinformować wykonawcy stosowanie środka zwilżającego, takiego jak woda, jest rozpylany na azbest, podczas usuwania, co pozwala na łatwiejsze procesu usuwania, a także zapobiec azbestu są uwalniane do atmosfery.

6 Nie wolno dopuścić wykonawca rozerwać gonty mieszkaniowych. Usuń materiały w całych kawałków.

7 powiadomić wykonawcę i pracownikom dokładnie oczyścić skażone miejsca po zakończeniu pracy. Usuń wszystkie pozostałe materiały z placu budowy zgodnie z przepisami zdrowia państwowych.

Wskazówki:

 • Zapytaj wykonawcy przedstawienia konkretnego planu szczegółowo proces usuwania azbestu.
 • Pobyt w innym miejscu, na przykład dom innego członka rodziny, aż azbest został dokładnie usunąć z dachu.
 • Nie próbuj usuwać azbest siebie.

Jak Poprawianie Lisp w Domu

Jak Poprawianie Lisp w Domu


Dzieci mogą mieć trudności z przystosowaniem się do szkoły i będąc w miejscach publicznych, kiedy mają iść przez życie z Lisp. Inne dzieci mogą być okrutne i mowy przeszkody, takie jak Lisp może skłonić zastraszanie i wyzwiska. Podczas LISP może być problem fizycznej lub psychicznej, istnieją techniki, które rodzice mogą używać w domu, aby pomóc nauczyć dzieci właściwego sposobu mówienia i ostatecznie kontrolowanie LISP.

Instrukcje

1 Spójrz na swoje dziecko, aby zobaczyć, jak blisko jego / jej języka jest umieszczona na zęby, gdy on / ona mówi. Zbadać pozycję usta, gdy mówią słowa i Lisp. Ustalić, czy "y" dźwięk mówi o "th" lub bardziej "sh" dźwięk, a jeśli dziecko ma jakieś inne trudności mowy oprócz Lisp, takich jak mispronouncing inne dźwięki.

2 Umieścić dziecko w przed lustrem i mają mu patrzeć na siebie, jak mówi. Bawią go żarty i łaskotanie, więc uśmiecha się szeroko do lustra. Szeroki uśmiech jest dobra pozycja dla podejmowania właściwych "S" dźwięki. Ćwicz uśmiecha i mówi słowa, które tworzą LISP.

3 wzmocnić swoje mięśnie język poprzez dziecko trzymać go i przenieść go wokół, patrząc w lustro. Wyraź swoją praktykę dziecko porusza się wokół języka w ustach i podejmowania różnych dźwięków, a zwłaszcza "S" dźwięk. W ten sposób dziecko rozumie, w jaki sposób ruchy języka i jakie pozycje stworzyć odpowiednie dźwięki.

4 Tworzenie zabawnych ćwiczeń mówienia, że mają dziecko, ciągle mówiąc słowa, które tworzą LISP. Mów im najpierw powoli, więc dziecko świadomie podejmuje decyzję, aby przenieść się w język w odpowiednim położeniu. Gdy staje się bardziej biegli, ma mu powiedzieć, słów i zdań, szybciej, aż jego LISP poprawia.

Jak Keep Fit w Domu

Jak Keep Fit w Domu

Potrzebujesz treningu? Czasami siłownie nie są najlepsze miejsca, aby przejść do pracy na zewnątrz, szczególnie gdy czas jest ograniczony, a pieniędzy jest napięty. Jednak istnieje mnóstwo sposobów, aby poćwiczyć w zaciszu własnego domu!

Instrukcje

1 Poświęć trochę czasu każdego dnia i zrobić kilka prostych ćwiczeń, takich jak brzuszków lub pompek. Są podjąć trochę wysiłku i może zapłać w dłuższej perspektywie. Dodaj kilka bardziej każdego dnia i wkrótce będziesz się czuć mniej palić i więcej nagrody.

2 schody wspinać. Wchodzenie po schodach jest to świetny sposób, aby dostać się do serca jako pompy. Się z prędkością lub wznoszenia w stałym tempie. Ustawić własne granice!

3 Wykonaj poćwiczyć filmy. Wykonaj filmy pozwalają przenieść w swoim własnym tempie i wypróbować nowe działania, które można łatwo nauczyć się w telewizji.

4 poćwiczyć swoje mięśnie ramion, podnosząc worek śmieci i kosz na pranie w kółko. Uważaj, aby nie szczep plecy!

5 Zachowaj aktywny nawet w zaciszu własnego domu. Nie stać couch potato po powrocie do domu. Zachować swoje ciało aktywne i ruchu!

6 spacerów po okolicy lub rowerowych przejażdżek. Choć może nie być w domu, wciąż daje korzyści z ćwiczeń w swojej własnej strefie komfortu.

Jak leczyć Łuszczyca w Domu

Łuszczyca jest chorobą układu odpornościowego, które dotyczą skóry i nadaje jej z łusek. Plamy te mogą swędzieć, spalić lub po prostu boli. W niektórych chorych mogą pojawić się jako gruby i chrupiący, a nawet miękkie i może wyciekać. Cokolwiek manifestacją, można uzyskać pewne ulgi, wykonując kilka prostych rzeczy w domu.

Instrukcje

Leczenia łuszczycy w Domu

1 utrzymać zdrową dietę. Nieodpowiednia dieta może pogorszyć łuszczycę. Zaprojektuj swoje posiłki w pobliżu piramidy żywieniowej. Zdobądź co najmniej pięć porcji warzyw i owoców. Jedz dużo zielonych warzyw liściastych. Zmniejszenia zaostrzenia przez picie co najmniej osiem szklanek wody dziennie.

2 Unikaj pokarmów, które pomagają wyzwalających zaostrzenia. Cukier jest szczególnie szkodliwe. Wyeliminowanie cukrów z napojów i alkoholu - zwłaszcza czerwonego wina. Uniknąć lub zmniejszyć o czerwonego mięsa, MSG i pikantnych potraw. Tłustej żywności i fast foodów może również pogorszyć swój stan. I choć są to inaczej zdrowej żywności, jagody, pomidory i inne kwaśne pokarmy będzie powodować epidemie.

3 Weź ogólną opiekę nad zdrowiem, jak choroby mogą również powodować zmiany na skórze. Pamiętaj, że łuszczyca jest chorobą układu odpornościowego, więc wszystko, co można zrobić, aby wzmocnić swój układ odpornościowy może pomóc. Rozważyć podjęcie witaminy E (który wzmacnia system odpornościowy) i inne przeciwutleniacze jak witamina C. Cynk jest również pomocne.

4 namoczyć w ciepłej wannie z wodą morską, przy użyciu soli ocean, jeśli to możliwe. Można uzyskać od dostawców soli morze internetowych oraz w większości sklepów ze zdrową żywnością. Postaraj się, aby unscented typu. Jednakże, można również wybrać się do sklepu zoologicznego (lub dowolnym miejscu, które sprzedaje ryb morskich) i kupić mieszankę, która jest używana w akwariach do generowania warunki wody oceanu. Zanurzenia w wannie, przez co najmniej 30 minut w tym samym czasie.
Słona woda będzie żądło, ale może okazać się bardzo kojące.

Wskazówki

 • Radzenie sobie z łuszczycą oznacza leczeniu łuszczycy, nawet jeśli nie jest obecny.

Jak zrobić Epley w Domu

Jak zrobić Epley w Domu


Nieprzewidywalne i intensywne zawroty głowy są alarmujące, bardzo niewygodne, a czasami niebezpieczne, zwłaszcza tych, które występują w czasie jazdy. Łagodne napadowe pozycyjne zawroty głowy (BPPV) powoduje najczęściej epizodyczne zawroty głowy. Występuje, gdy ucho wewnętrzne cząstki piasku wielkości węglanu wapnia, zwanych canaliths lub otoconia, rozluźnić i poruszać się w kanale słuchowym. Ćwiczenia Canalith repozycjonowania jak manewru Epley przywrócić luźne otoconia w ich właściwym miejscu i są wolne i bardzo skuteczna metoda łagodzenia BPPV. Raz pierwszy wykonać manewr Epley, upewnij się, że jest w gabinecie lekarskim; w razie potrzeby powtórzyć później w domu. Nie jest konieczne, aby ograniczyć swoją postawę po wykonaniu manewru Epley chyba ze wzrostem zawroty głowy.

Instrukcje

1 Identyfikacja uszkodzonym uchu przez konsultacji z lekarzem, aby upewnić się rozpocząć manewr Epley na właściwej stronie.

2 Usiądź w środku łóżku z nogami wyciągniętymi. Umieść poduszkę poziomo bezpośrednio za plecami. Odwróć głowę o 45 stopni w kierunku objawowej ucha. Może to powodować pewne chwilowe zawroty głowy.

3 Trzymaj głowę odwrócił się na bok i położyć. Plecy i ramiona, spocznie na poduszce, a twoja głowa będzie przechylać z powrotem do odpoczynku na łóżku. Pozostają w ten sposób przez 30 do 60 sekund, oddychając naturalnie. Więcej przemijające zawroty głowy mogą wystąpić, gdy leżysz.

4 Obróć głowę w przeciwną stronę, leżąc na poduszce. Pozostać na miejscu przez 30 sekund, oddychając komfortowo. Obracając głowę może wywołać kolejną zawroty głowy zaklęcie.

5 Rolka na swojej stronie, więc twoje ciało i twój kłamstwo głowa w tym samym kierunku, a orzeźwiający się z górnej strony, toczą się lekko do przodu, dzięki czemu można włączyć swoją twarz ku podłodze. Pozostają w tym położeniu przez 30 sekund, 60 sekund, oddychanie łatwo. Może wystąpić kolejna głowy zaklęcie.

6 Swing swoje nogi i stopy na brzegu łóżka i usiąść w pozycji pionowej. Trzymając głowę prosto, tuck podbródek 45 stopni. Pozostać na miejscu przez 60 sekund, oddychając komfortowo.

Wskazówki

 • Czy manewr Epley przed snem, ponieważ może to powodować zmęczenie.
 • Natychmiast zgłosić się do lekarza, jeśli wystąpią bóle głowy, zaburzenia widzenia, słabości fizycznej lub utraty czucia po wykonaniu manewru Epley.
 • Wykonywanie Epley w domu może powodować zawroty głowy lub zawroty głowy na krótko przed ucha położenie cząstki poprawnie.

Jak Alcohol Detox w Domu

Jak Alcohol Detox w Domu


Detox, lub detoksykacji ma miejsce, gdy obca substancja lub szkodliwe jest usuwana z ciała. Detox zazwyczaj odnosi się do okresu, gdy narkoman jest schodzili z fizycznych objawów uzależnienia od narkotyków. Detoksykacja nie w każdym uzależnieniu sposób traktować. Uzależnienie to ma silny komponent psychiczne, które ma dłuższą ilość czasu do usunięcia niż składnik fizycznej. Alkohol detox może powodować działania niepożądane, ciężkie objawy odstawienia, a nawet śmierć, dlatego konieczne jest, aby skontaktować się z lekarzem przed przystąpieniem do każdej z tych czynności.

Instrukcje

1 skonsultować się z lekarzem. Jeśli lekarz stwierdzi, że uzależnienie jest zbyt ciężka i że może umrzeć bez poziomu alkoholu we krwi, prawdopodobnie będzie musiał być przyjęty do szpitala na detoks. Jeżeli uzależnienie od alkoholu nie jest tak poważne, jak na alternatywne leczenie detox domu może pracować.

2 Piję umiarkowane do dużych ilości wody. Nie należy spożywać więcej niż 2 litry wody na godzinę. Pobyt uwodniony pomoże objawy odstawienia są mniej poważne i pozwalają alkohol szybciej wypłukać z twojego systemu.

3 Weź długie, gorące kąpiele. Tak długo, jak nie dostać odwodnione, można brać kąpiele dowolnie często. Jeśli czujesz, zaczerwieniona, zawroty głowy lub zdezorientowany, wyłaniają się z kąpielą bezpośrednio i nawodnienia.

4 dietę, w tym banany, zielone warzywa liściaste i pomarańczy. Te pokarmy pomoże nawodnić organizm i uzupełnić go potasu, który jest często zagubiony, gdy ciało jest przelanie cieczy i pocenie się.

5 ćwiczeń. Nawet jeśli jest to tylko krótki spacer, należy zachować i podnieść tętno jak jest wygodne. Nie tylko wykonywać zmniejszenia objawów depresji, to wypłukać alkohol z systemu.

Wskazówki

 • Zmniejszyć odwodnienie dodając napój elektrolitu wypełnione jak Gatorade w diecie.
 • Przed przystąpieniem do korzystania z tego programu detox skonsultować się z lekarzem. Alkohol może spowodować wycofanie gorączka, drżenie, nudności, a nawet śmierć.

Jak leczyć Strep w Domu

Zakażenie Strep jest spowodowane przez bakterie paciorkowca. Jedną z najczęstszych chorób może produkować to anginy. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą ponieść z tego chorobę, i jest wysoce zaraźliwa. Objawy to ból lub pieczenie w gardle. Infekcja sprawia połykania trudne. Antybiotykoterapia jest powszechnie przepisywany ale warunek może być prawie zawsze udawało się w domu, jak również.

Instrukcje

1 Soda z dużą ilością zimnej wody. Płyn pomoże utrzymać gardło wilgotne i wypłukać toksyny w organizmie. Zwiększyć swój ogólny poziom płynu pijąc ciepłe buliony i herbatę. Ciepło będzie łagodzić ból, jak również.

2 płukać co najmniej trzy razy dziennie z ciepłą wodą morską. Użyj ćwierć łyżeczki do ośmiu uncji płynu. Swish przez co najmniej 30 sekund, a następnie usunąć w umywalce. Słona woda jest znana jako naturalny uzdrowiciel.

3 Pobierz miękkie pokarmy gotowe. Spożywanie ziemniaki puree, jabłkowym, luźne gotowane jajka, płatki owsiane i inne mdłe, łatwo zużyte przedmioty pozwoli ci gardło do reszty. Uniknąć pikantne lub chrupiące żywności. Jeść sorbet, lody lub mrożony jogurt na ucztę, która będzie kojąco na gardło.

4 ścieli łóżka swoje główne miejsce zamieszkania na kilka dni. Zabieraj swoje osiem godzin snu lub więcej, aby przyspieszyć gojenie STREP. Odpoczynku w ciemnym pomieszczeniu z minimalnym szumu tła. Ciesz się dobrą książkę lub pracę zagadkę, jeśli się nudzić pozostając umieścić.

5 Podłącz nawilżacz do nawilżyć powietrze w pokoju. Dodatkowy wilgoć przechowuje błony śluzowe gardła przed wysychaniem. Suszarki powietrza, bardziej podrażniona gardło będzie.

6 Weź ibuprofen, aspirynę lub paracetamol w celu złagodzenia bólu STREP. Leki te są dostępne bez recepty. Używać tylko zgodnie z wytycznymi opakowań. Jeśli pacjentem jest dziecko lub nastolatek, pamiętaj, aby nie podawać aspiryny ze względu na ryzyko wystąpienia zespołu Reye'a, rzadkiej, ale bardzo poważną chorobą.

Wskazówki

 • Ssać kawałek landrynki lub spadku kaszel w ustach, aby pomóc utrzymać ślinę płynących i złagodzić swój ból ból gardła.
 • Wskazane jest, aby zobaczyć się z lekarzem, jeśli ból gardła nie poprawi w ciągu tygodnia, aby uniknąć komplikacji, które mogłyby obejmować gorączkę reumatyczną.
 • Wymienić szczoteczkę po walce z anginy, aby uniknąć ponownego zarażenia.

Jak Colon Cleanse w Domu

Dwukropek czyścić jest skutecznym sposobem, aby usunąć toksyny, które nagromadziły się w systemie. Istnieje kilka sposobów na oczyszczenie jelita grubego. I choć wiele osób woli irygacji okrężnicy, zarządzany przez profesjonalny, możliwe jest, aby oczyścić jelita grubego w domu. Regularne oczyszczanie jelita grubego może złagodzić wiele dolegliwości żołądkowych, takich jak zaparcia. Co więcej, może to zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego i innych warunków trawienne.

Instrukcje

1 Weź ziołowych suplementów diety. Kilka ziół i suplementów działać jako naturalny środek przeczyszczający, a może skutecznie oczyścić jelita grubego. Obejmują indyka rabarbar, który jest odkurzacz jelit i cascara, który jest łagodny środek czyszczący okrężnicy. Inne suplementy sprawdzone promowanie zdrowego przewodu pokarmowego obejmują nasiona lnu, Senna, nasiona robaka i wyciągi z liści oliwek.

2 Za pomocą lewatywy w celu oczyszczenia jelita grubego. Istnieją różne rodzaje lewatywy - woda, gliny i kawy. Niestety, lewatywy to bałagan, a czasami niewygodne. Co więcej, nie jest wyczyszczenie całego jelita grubego. Ten typ oczyszczenie okrężnicy głównie usunięcie odpadów i toksyny znajdujące się w niższych jelit.

3 Zwiększ spożycie błonnika. Naturalny i prosty sposób, aby zakończyć dwukropek czyścić w domu wiąże się zmniejszenie spożycia tłuszczu i sodu, a zwiększenie spożycia błonnika. Weź 30 mg błonnika dziennie. Zakupić suplementy włókien, lub zwiększyć spożycie owoców i warzyw. Dieta bogata w błonnik zmniejsza constipates, pomaga w utracie wagi i zmniejsza ryzyko zachorowania na problemy trawienne.

4 Uzupełnij dietę detoksykacji. Usuwanie odpadów i szkodliwych toksyn z organizmu jest jednym z najlepszych sposobów na poprawę ogólnego stanu zdrowia. Toksyny mogą gromadzić się w jelitach i okrężnicy; i jednocześnie oczyszcza jelita uwolnić jelita z toksyn, kompletna detoksykacja może wyeliminować toksyny znajdujące się w całym organizmie i poprawić wątroby, nerek i serca. Skuteczne diety detoksykacji obejmują diety owoców oraz warzyw, bulion warzywny i diety zupy, soki i diety (patrz źródła poniżej).

5 Pij dużo wody. Jako odpady i toksyny opuścić swoje ciało, tak jak płyny. Utrzymać ciało nawilżona podczas dwukropek czyścić przez picie 8 do 10 szklanek wody dziennie.

Jak dostać ulgę w domu Objawy pęcherzyka żółciowego

Jak dostać ulgę w domu Objawy pęcherzyka żółciowego


Czujesz ostry, silny ból tuż pod żebrami, a zaczniesz odczuwać mdłości. Nie jesteś pewien, co spowodowało te objawy, ale wydawało się rozpocząć tuż po kolacji. Chociaż należy udać się do lekarza, aby wykluczyć coś poważniejszego, to możliwe, że jesteś przeżywa atak pęcherzyka żółciowego. Jeśli te objawy zdarzyć regularnie po obiad, są szanse, że woreczek żółciowy ma problemy. Ten ból może wystąpić z wielu powodów, ale często można złagodzić objawy i zapobiegać w domu. Oto w jaki sposób dowiedzieć się, czy można traktować go w domu, a gdy trzeba wiązać się z lekarzem, a nie.

Trzymaj żywność i Objaw Diary

Prowadzić dziennik żywności wszystko jeść i śledzić, gdy wystąpią objawy. Większość ludzi, którzy cierpią z powodu problemów pęcherzyka żółciowego mają je na nawracające zasadzie i można połączyć je z niektórych pokarmów. Żywność najprawdopodobniej wywoła atak pęcherzyka żółciowego obejmują ostre i żywności o wysokiej zawartości tłuszczu, takie jak nabiał, czerwone mięso i cukier i alkohol. Wypróbuj różne kombinacje żywności, które powodują objawy, jak również. Na przykład regularne hamburger nie może powodować objawy, ale cheeseburger z frytkami może.

Spróbuj Zapobieganie

Po prowadził dziennik objawów i wyzwalaczy żywności, wiesz, które produkty są najbardziej prawdopodobne, aby powodować objawy. Niestety, wiele z najgorszych przestępców może być także niektóre z Twoich ulubionych. Początkowo pokarmy całkowicie wyeliminować. Możesz odkryć, że można zminimalizować objawy poprzez ponowne wprowadzenie tych produktów w mniejszych ilościach lub w różnych kombinacjach. Unikać pomijanie posiłków, które mogą zwiększyć prawdopodobieństwo doświadczania ataku. Jeśli jesteś kobietą i biorą doustne środki antykoncepcyjne, zapytać lekarza, czy pigułka niskich estrogenów będzie dobrym rozwiązaniem dla Ciebie; wysokie poziomy estrogenów są związane z problemami pęcherzyka żółciowego.

Wybierz Napoje Ostrożnie

Wypić pełną szklankę wody na początku ataku pęcherzyka żółciowego. Woda może zerwać niektóre z żółcią, która prowadzi do objawów pęcherzyka żółciowego. Picia gorzkich napojów takich jak kawa lub zielona herbata wydaje się również, aby pomóc. Picie soku z gruszek jest również związane z ulgą od ataków pęcherzyka żółciowego.

Zastosowanie przeciwbólowe

Ból na atak pęcherzyka żółciowego mogą być intensywne, i niewiele można zrobić, aby je zatrzymać po jego rozpoczęciu. Over-the-counter leki przeciwbólowe, w tym paracetamol, ibuprofen i aspiryna może pomóc złagodzić dyskomfort. Ponadto, za pomocą gorącego oleju rycynowego pakiet miejscowo na skórę nad prawym górnym kwadrancie brzucha, dolegliwości pęcherzyka żółciowego, gdzie koncentruje.

Kiedy do lekarza

Samoopieki w domu jest najprostszym pierwsza opcja, ale czasami trzeba się z lekarzem. Znaki, które trzeba do lekarza to ból, który nie może być zwolniony z któregokolwiek z powyższych rozwiązań, lub ból, który jest o wiele bardziej intensywne niż w poprzednich ataków pęcherzyka żółciowego. Jeśli masz gorączkę, może to być znak, że trzeba mieć swój woreczek żółciowy usunięty. Możesz skontaktować się z lekarzem, jeśli masz tak często, że to koliduje z twoim życiu doświadcza ataków pęcherzyka żółciowego; chirurgiczne usunięcie pęcherzyka żółciowego może zapewnić swoją ulgę objawów. Twoje objawy mogą być również objawem niepowiązanych problemu zdrowotnego, który tylko lekarz może wykryć.

Wskazówki

 • Skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania odpowiedniej dla warunków pęcherzyka żółciowego diagnozę

Jak mieć porodu w domu

Czasami użycie szpital i lekarza nie jest najlepszym rozwiązaniem dla tych osób, które chcą bardziej intymne doświadczenie przy porodzie. Wiele osób nie wie, że porody domowe mogą być ekscytujące, zabawne, a nawet sejf. Ten artykuł wyjaśnia, jak można doświadczyć, jak to jest urodzić dziecka w domu.

Instrukcje

Coraz dom gotowy

1 Zacznij od coraz dom gotowy do porodu w domu. Oznacza to o sypialni gotowy na wielki moment.

2 Sprzedam plastikowe prześcieradło lub łóżko pad. Umieścić bezpośrednio na niepokrytą materaca.

3 Następnie kupić kilka nowych arkuszy lub użyj starszych miękkie arkusze i umieścić je na górze materac pokrytej tworzywem sztucznym.

4 Czy duży pojemnik na wodę gotowy na nocnym stoliku. Służy do utrzymania ręcznik w tak, że można umieścić go na twarzy i szyi, podczas gdy w pracy.

5 Pobierz butelkę Powerade czy Gatorade gotowy na wielki dzień. Drinka sportowego jest niezbędna ze względu na elektrolity w napoju. Praca jest ciężka praca i będziesz potrzebować energii.

6 z przeszkolonym współrzędnych położnej, której ufasz. Upewnij się, że ty i położna są na tej samej stronie, wiedząc dokładnie, jak chcesz urodzenia iść i co pozycja chcesz być, kiedy dziecko zdecyduje się przyjść. Upewnij się, że wiesz, kiedy trzeba do niej zadzwonić, aby jej przyjść do domu.

Wskazówki:

 • Istotne jest, aby zachować spokój i koncentruje się na całym urodzenia. Ponieważ masz zamiar być w domu w odprężającej atmosferze, to z pewnością pomoże. Ale oznacza to również, że leki uśmierzające ból i zewnątrzoponowe nie będą dostępne, jeśli ich potrzebują. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, przed podjęciem decyzji, aby mieć dziecko w domu.
 • Ponadto, upewnij się, że mają wiele poduszki na rękę do opieraj się i uzyskać jak najbardziej komfortowy podczas pracy prowadzi jej przebieg.
 • Nie zapomnij umieścić plastikową klapkę na łóżku. Ze względu na sposób, dając prace wrodzone, o wodoodporny pad koniecznie upewnić się, że nie zniszczyć materac.

Jak leczyć przebarwienia w domu

Możesz leczyć przebarwienia w domu z przepisów budowlanych i rozjaśniające skórę aktywnych składników do potężnych poprawić ciemne plamy, piegi, ciemne plamy i inne zaburzenia pigmentacji skóry.

Instrukcje

Unikać Sunlight

1 Poznaj swoje filtry przeciwsłoneczne i przeczytać etykietę. Używaj kremów z filtrami UV, z PA +++ i SPF 30 plus krem ​​do opalania. Wiedz, że PA jest wskaźnikiem filtracji UVA i waha się od PA + PA +++. Należy pamiętać, że PA +++ ma wystarczającą moc ochronnego aby zapobiec skóry etnicznej od opalania. Ponadto, większość mikronizowany tlenek cynku ma pełnomocnictw ekranowania UVA, podczas gdy filtry dwutlenku tytanu tylko częściowe UVA.

2 Zastosuj ponownie ochrony przeciwsłonecznej często dla wszystkich godzin ekspozycji na słońce. Jednak uciążliwe i niewygodne jest to, przyzwyczajaj.

3 nosić kapelusz, wizjer lub przynieść parasol. Jeśli obszar przebarwień jest na ramionach i rękach, należy pamiętać, aby nosić filtrami i / lub rękawiczki. Zrozum, że większość tkanin nie są odporne na promieniowanie UV i nie zapewniają wystarczającej ochrony przed słońcem. Jednak denim jest najbardziej UV ochronny z głównych materiałów. Nosić dżinsy i marynarkę jean chronić skórę przed słońcem i każdej ekspozycji na promieniowanie UV na zasadzie z dnia na dzień.

Łuszczenie się

4 regularnie Użyj 5 do 10 procent kwas migdałowy (rodzaj alfahydroksykwas) rozwiązanie stymulowanie naturalnego odnowę komórek i przelanie barwnych warstw skóry. Jeśli nie możesz znaleźć kwas migdałowy, można użyć dowolnego kwasowo oparty złuszczający L-mlekowego w stężeniu od 5 do 15 procent.

5 Napisz pH świadome i stężenie ostrożny. Wysokiej jakości alfa-hydroksykwasy (AHA), takie jak te wymienione powyżej działają najlepiej przy pH około 3,5 i stężeniach od 3 do 10 procent. Jeśli widzisz produktów AHA o wysokim stężeniu, takim jak 15 do 35 procent, to jest za dużo i może podrażnić skórę i doprowadzić do dalszego przebarwienia.

6 Włączenie dobry peeling do zwiększenia wysiłków złuszczające chemicznych. Pamiętaj, aby ostrożnie stosować peelingi i uniknąć podrażnienia miejsce przebarwień. Możesz szorować z koralikami jojoba, pestek moreli i polerowane naziemnych, cukier, proszek do pieczenia, sól i orzeszków ziemnych.

Włączenie rozjaśniające skóry

7 Poznaj swoje rozjaśniające skórę. Pamiętaj następujące składniki, jak rozjaśnić przebarwienia skóry i zmniejszenie produkcji melaniny w komórkach skóry, zwłaszcza na przebarwień. Syntetyczne substancje chemiczne, które są najbardziej skuteczne, to hydrochinonu do 4 procent, w każdej bazie kremu lub balsamu do stosowania dwa razy dziennie, fosforan askorbylu magnezu, amid kwasu nikotynowego, arbutyna, kwas kojowy, ekstrakt z lukrecji, wyciąg z mącznicy lekarskiej, sok z cytryny i mleko sojowe.

8 Zegarek dla i mieć świadomość wszelkich oddziaływań chemicznych podczas pracy tych składników aktywnych. Większość rozjaśniających skórę chemikalia są wrażliwe na światło, może cienka skóra (w tym arbutyna i hydrochinon), i powinien być sądzony w mniejszych procentowe na początku, aby zobaczyć, jak współdziała ze skórą.

9 Idź z najprostszych składników pierwszych. Najbezpieczniejszym składnikiem rozpocząć testowanie z jest amid kwasu nikotynowego i mleko sojowe. Wymieszać mleko sojowe (niesłodzone) i trochę Niacinamide mocy z kapsułki, rozłożone równomiernie na obszarze nadmiernej pigmentacji, i pozostawić na jak maska. Umyj niacynamid sojowy maskę po 20 do 30 minut lub wkrótce po jej wyschnięciu, jeśli to sprawia, że ​​niewygodne. Jeśli nie masz nic przeciwko maskę na Ciebie może opuścić maskę, lub umieścić na nowej maski, aby odświeżyć substancje czynne, które są dostarczane do skóry. Kontynuowanie stosowania mleka sojowego i amid kwasu nikotynowego pasty na skórę, przez co najmniej tydzień. Soja i amid kwasu nikotynowego są nie tylko silne wybielacze skóry, ale także skuteczne środki odmładzające skórę. Skorzystać z tego leczenia w domu i zaoszczędzić pieniądze z niepotrzebnych przechowywania zakupionych kosmetyków.

10 Przejście do bardziej zaawansowanych składników rozjaśniających. Kiedy są wygodne z leczenia sojowym i niacyny i zapoznać się z procesami mieszania własnych receptur do pielęgnacji skóry, można rozpocząć zabiegi o zwiększenie swoich naturalnych wybielaczy nawet mocniejszych skóry. Najprostszy składnik użyć do następnego etapu jest magnezu fosforan askorbylu, mocniejsza wersja z witaminą C do rozjaśniania skóry. Wystarczy dodać go do wody lub roztworu kontaktu, lub witaminy C w surowicy przechowywania zakupionych do wyboru, i stosować na twarzy, jak to zrobić z mleka sojowego i niacyny mieszaniny.
Jeśli lubisz mleka sojowego i niacyny mikstury, można dodać jeszcze dwa silne wybielacze bezpośrednio do mieszaniny soi. Arbutyna i kwas kojowy są bardzo potężne składniki, które są używane wyłącznie do wybielania i może pomóc ogromnie w korygowaniu swoje przebarwienia. Jeśli wolisz, aby zostawić mleka sojowego z Twojego mieszanin ze względu na lepkie uczucie i wolą używać innego "nośnik" podstawę dla wyżej wymienionych substancji czynnych mocy wybielania, po prostu mieszać arbutyna, kwas kojowy lub askorbylofosforan magnezu w toner z prostym lub balsam baza stężenia w temperaturze poniżej 4 procent, i stosować regularnie. Wzrost koncentracji tylko jeśli Twoja skóra toleruje go. Na 4 procent, te rozwiązania, które robisz w domu będzie silniejsza i bardziej skoncentrowany niż cokolwiek dostępnego w sklepie.

Monitorować postępy skóry

11 Bądź ostrożny i czuwają na zmiany, ulepszenia lub podrażnienia skóry.

12 Zgodnie ze zmianami lub brakiem zmian widać, dostosować schemat.

13 Bądź cierpliwy. Miejscowe aplikacje skóry działa znacznie wolniej niż lasery i terapii mikrodermabrazji administrowanych przez lekarza. Leczyć przebarwienia w domu, bądź cierpliwy, łagodny i sumienny o swoim domu w schemacie.

Wskazówki:

 • Sugerowane proste przepisy zawierają mleko sojowe i 4 perecnt niacyny; sok z cytryny, a 5 procent askorbylofosforan magnezu; i mleka sojowego, 2 procent i 2 procent arbutyna kwas kojowy.
 • Ten artykuł nie jest przeznaczony do porad medycznych do leczenia, zapobiegania lub leczenia wszelkich schorzeń i chorób. Skonsultować się z lekarzem i dermatologa dla wszystkich problemów z nieprawidłowymi warunkami skóry.

Jak usunąć Mole w domu za darmo

Krety są małe, przebarwione plamy na skórze człowieka. Wynoszą one w kolorze brązowym i żółtym na czarnym i fioletowym. Mogą być płaskie lub wypukłe, gładkie lub owłosione, duże czy małe; mogą one nawet wyglądają jak brodawki. Większość moli występują w obszarach, które mogą być łatwo schowane przez ubranie, ale od czasu do czasu pojawiają się w obszarze, który wywołuje zakłopotanie lub dyskomfort. Mole takie jak te można usunąć chirurgicznie, ale ta procedura jest kosztowna i może pozostawić blizny. Alternatywnie, istnieje wiele środków domu człowiek może użyć, aby bezpiecznie usunąć kreta w domu za darmo. Używać tylko jednej obróbki w danej chwili, na jeden mol na raz.

Instrukcje

1 Crush tablet aspirynę. Dodać jedną lub dwie krople wody, aby ciasto. Zastosuj się do mola i przykryć bandażem. Powtórz dwa razy dziennie, aż zniknie mol.

2 Umyj mola w wodzie, jak gorąco, jak jesteś w stanie tolerować. Osuszyć i stosować ocet jabłkowy cydr z wacikiem. Pozwól mol do wyschnięcia przez dziesięć minut, a następnie spłukać zimną wodą.

3 Umieść kalafior do blendera. Mieszanka aż soczyste. Odcedzić miąższ, oszczędzając sok. Zastosuj sok kalafior do mola z wacikiem i pozostawić do wyschnięcia. Nie spłukiwać. Zrób to raz dziennie, aż mol spada. Dodatkowy sok może być przechowywana w zamkniętym pojemniku w lodówce przez okres do jednego tygodnia.

4 Przed pójściem do łóżka, połączenie sody z oleju rycynowego, tworząc dość gęstą pastę. Zastosuj się do mola. Przykryć i pozostawić na bandaż na noc. Powtarzaj, aż kret znika.

5 Zastosuj czysty miód na mol dwa razy dziennie. Pocierać ją delikatnie, rano i wieczorem, aż zniknie mol.

6 Zbierz czarne orzechy włoskie, które nie są w pełni dojrzałe i zrobić kilka małych cięć w zewnętrznej powłoki. Wycisnąć ten sok się do mola i pocierać delikatnie. Nie mogą być łagodne pieczenie i powierzchnia zmian może okazać się nieznacznie brązowy, ale jest to tymczasowe. Powtórz dwa razy dziennie, a krety powinny zniknąć w mniej niż tydzień.

7 Weź ząbek czosnku, obrać je i zeskrobać z jednej strony lekko. Umieść zgarniania strony nad mol, więc sok dostanie się na nią. Pokrywa z bandażem. Pozostawić na miejscu w ciągu 12 godzin. Wymień czosnku co 12 godzin i pozostawić mola pokryte. W ciągu 3 dni, należy mol ma.

Wskazówki:

 • Jeśli kret jest w delikatnej dziedzinie, takie jak na twarzy, użyć łagodnego traktowania jak miód.
 • Nie usuwać moli dzieci. Nie należy złożyć mola dół. Jeśli którykolwiek z tych zabiegów powoduje swój pieprzyk krwawi, należy natychmiast zaprzestać używania i skontaktować się z lekarzem. Jeśli zauważysz zmianę kształtu lub wielkości mol, bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Jak zapobiec upadkom w domu dla pacjenta CVA

Jak zapobiec upadkom w domu dla pacjenta CVA


Udar mózgu, znany również jako CVA lub udaru jest zakrzep lub przerwaniu tętnicy, która powoduje uszkodzenia jakiejś części mózgu poprzez przerwanie przepływu krwi i tlenu. Obszar mózgu uszkodzony dyktuje jakie niepełnosprawności spowoduje i czy warunek jest czasowe lub stałe. Nawet jeśli ktoś jest jeszcze w stanie chodzić i utrzymać mobilność po udarze mózgu, zmiany w domu mogą być konieczne, aby zapobiec upadkom i urazom.

Instrukcje

1 Wniosek fizyczna ocena domu pacjenta terapię, zanim jest rozładowany. Oceniana będzie konieczne modyfikacje. Urazy z udarem może wahać się od trudności w połykaniu problemów z równowagi, a nawet utraty zdolności do czytania. Niezbędne modyfikacje będą zależeć od konkretnych niepełnosprawności pacjenta.

2 Usuń wszystkie dywany obszarze, które nie mają antypoślizgowe podłoże. Pacjenci z kwestii równowagi lub chodu można wsunąć na tych dywanów łatwo, zwłaszcza przy użyciu aparatów chodzenia takich jak pieszych lub laski.

3 Zainstaluj łazienka poręcze, aby pomóc pacjentowi w poruszaniu się i wyłącza w toalecie. Zastosuj podniesiony sedes do komody, aby ograniczyć odległość między siedzącej i stojącej. Skok Centrum Internetu zaleca również, że czyste bielizna być w łazience na czyste-upy łatwiej wypadków, jeśli pacjent nie zdecyduje się używać jednorazowych produktów Bielizna moczu.

4 Usuń bałaganu, elektrycznych i przedłużaczy i innych potencjalnych zagrożeń z terenów spacerowych. Instalacja wyższe watowych żarówek, opraw świetlnych lub dodatkowe lampy, aby zapewnić dodatkowe powierzchnie są odpowiednio oświetlone. Jeśli zmęczenie jest problem i hale są na tyle szeroki, miejsce krzesła, gdzie pacjent może odpocząć w razie potrzeby.

5 Zakup dodatkowe telefony bezprzewodowe i umieścić je w każdym pomieszczeniu w domu pacjenta będzie używany. Konieczne jest, aby być łatwo dostępne telefony tak, że pacjenci mogą skontaktować się pomocy w razie upadku lub zagrożenia.

Wskazówki:

 • Skorzystaj z zasobów planista wypisu ze szpitala jest przed pacjenta powrotu do domu. Wytrzymałe urządzenia medyczne takie jak łóżka szpitalne, komody stoliki, krzesła prysznicowe lub tymczasowe rampy może być zamówione i dostarczone. Poręcze mogą być zainstalowane odpowiednie planowanie. Domowej opieki zdrowotnej mogą być zamówione i koordynowane, aby rozpocząć, gdy pacjent wraca do domu.
 • Upewnij się, że wszystkie poręcze i poręcze są profesjonalnie zainstalowany, stabilne i odporne na nagłe wagi niezawodnie.

Jak leczyć depresji w domu

Depresja jest zdefiniowany przez Merriam-Webster jako długotrwałego stanu niskiego nastroju i zmniejszenie zainteresowania działalności, które mogą być w towarzystwie jednego lub więcej z następujących odczuć: samotności, beznadziejna, lęk, smutek, poczucie winy, niepokój, strach, gniew, smutek, lub niechęć. Podczas gdy depresja jest najczęściej traktowane z leków, niektórzy ludzie wolą wybrać naturalny sposób leczenia jego skutków. Oto kilka sposobów, ludzie mogą leczyć depresję naturalnie w domu.

Instrukcje

1 Upewnij się, aby uzyskać mnóstwo ćwiczeń. To nie musi być intensywne ćwiczenia. Wystarczy prosty spacer każdego dnia może znacznie złagodzić obniżenie nastroju. Ponadto, regularne ćwiczenia jest dobre dla ciała i pomaga utrzymać sprawność fizyczną. Mayo Clinic wykazały, że ludzie, którzy są bardziej sprawni fizycznie mają mniejsze ataki z depresją, że tych, którzy nie są.

2 Zmiana diety to pokarmy, które są bogate w depresji walki chemikaliów. Marchew i szpinak, po wymieszaniu, zapewniają żelazo i beta-karotenu, który zarówno w walce z wolnymi rodnikami, w systemie, który może czasami pogarsza objawy depresji. Miętowy okazał się korzystny nie tylko dla poprawy nasze nastroje, ale także w celu zwiększenia przepływu krwi do mózgu, co zwiększa funkcję umysłową i czujności. Dojrzałe banany zawierają serotoninę, która jest jednym z naturalnych bojowników natury depresji.

3 Praktyki pozytywne myślenie. Dobre myśli są absolutnie nastrój podnośnik i przejść długą drogę w walce z depresją. Pomyśl o tym, i skupić się na tylko to, co jest dobre w życiu, rzeczy, które przeszły prawa i rzeczy i ludzi jesteś wdzięczny.

4 Bądź dobry dla siebie i słuchać swojego ciała. Jeśli jesteś zmęczony, odpoczynek. Jeśli jesteś głodny, jedz. Jeśli jesteś smutny, płakać. Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy w coraz rzeczy osiągnąć, nie bój się prosić o nią. Alternatywnie, jeśli to, czego potrzebujesz to miejsce i odległość od tych wokół ciebie, niech wiedzą, to jak dobrze. Zadbaj o swoje potrzeby pierwszy a reszta będzie się układać.

Wskazówki:

 • Oczekuje się, że depresja często w czasach smutku straty w naszym życiu. Odejście przyjaciela lub bliskiej osoby, utraty pracy, lub inne nieoczekiwane zdarzenie może obrócić nasz świat do góry nogami. Daj sobie czas, aby radzić sobie z emocjami, a nie zmusza się z powrotem do rzeczy, zanim są gotowe.
 • Podczas gdy większość ataki z depresją są normalne i krótkotrwałe, niektóre mogą pozostawać na na tygodnie i miesiące bez znanej przyczyny rzeczywistym. Jeśli nie poprawi nastroju w zadowalającym czasie (gdy już zasmucony prywatnego straty, itp) omówić sytuację z lekarzem tak, że można znaleźć alternatywny sposób leczenia.