adcov.com

jak wstawić tampon

Jak wstawić Soczewki Proclear Kontakt

Jak wstawić Soczewki Proclear Kontakt


Proclear kompatybilny są miękkie kontakty, które są specjalnie zaprojektowane, aby zwiększyć zatrzymywanie wilgoci i zmniejsza tworzenie się substancji drażniących. Cooper Vision jest producentem soczewek kontaktowych Proclear. Ta marka jest dostępna w miesięcznym dyspozycji, jednorazowego użytku, torycznej oraz odmian wieloogniskowe. Osób noszących soczewki kontaktowe z oczu wrażliwych mogą wystąpić ulgę w suchości i inne nieprzyjemne objawy zgodne biologicznie za pomocą tych soczewek. Wkładanie kontaktów jest proste i kroki są takie same dla wszystkich obiektywów Proclear.

Instrukcje

Jak wstawić Soczewki Proclear Kontakt

1 umyć i wysuszyć ręce. Wytrzeć blat i zlew, aby zapewnić obszar jest czyste i suche.

2 Za pomocą kciuka i palca wskazującego, delikatnie wyjmij soczewkę z futerału. Przenieść kontakt do czubka prawej palcem. Dodać dwie lub trzy krople sterylnego roztworu do kubka powierzchni soczewki.

3 Otwórz oczy tak szeroko, jak to możliwe. Użyj palce lewej dłoni trzymać górnej powieki otwarte, jeśli masz tendencję do migać przy wkładaniu soczewek. Remis w dół dolną pokrywę ze środkowym palcem prawej ręki.

4 Sprawdzić bezpośrednio w lustro i umieścić kontaktowe soczewki Proclear na rogówce. Lub umieścić obiektyw na biały oka i przesuń go na swojej rogówki, jeśli twoje oczy są szczególnie wrażliwe.

5 Puść powiekach i miga delikatnie do rozliczenia soczewki na oku. Wykonaj te same czynności dla drugiego styku. Wstaw soczewki w tej samej kolejności co dzień, więc nie przypadkowo je mieszać.

Wskazówki

 • Instrukcje te są przeznaczone dla praworęcznych użytkowników. Wystarczy odwrócić pozycje rąk, jeśli jesteś leworęczny. Soczewki toryczne Orient ważona (z grubszego) krawędzi w dolnej części oka.
 • Proclear nie nosić soczewek dłużej niż zalecane przez optyka. Wymiana kontaktów na czas jest bardzo ważne dla dalszego zdrowia oczu. Upewnij się, że kontakt jest z prawej strony-out przed próbą go wstawić. Trzymaj obiektywu na poziomie oczu i spojrzeć na kształt górnej krawędzi. Jeśli wybucha na zewnątrz, obiektyw jest na lewą stronę.

Jak wstawić aparat słuchowy Starkey?

Jak wstawić aparat słuchowy Starkey?


W momencie zakupu aparatu słuchowego, wiele osób go umieścić w swoim uchu nieprawidłowo, i w ten sposób ryzykować robi szkody dla samej pomocy, lub powodujące ból lub podrażnienie ucha.

Instrukcje

Jak wstawić słuchowy Starkey

1 Przed pomoc jest rzeczywiście umieszczone wewnątrz ucha, upewnij się, że sam aparat nie jest uszkodzony, w jednym kawałku. Należy także pamiętać, że głośność jest ustawiona na najniższym możliwym ustawieniu, tak że brak głośnych dźwięków lub zakłócenia pojawia się, gdy jest włożona pomoc. Jeśli aparat słuchowy, który jest włożony jest model za-ucho, to część aparatu słuchowego, który musi iść za uchem ciasno między uchem i boku głowy.

2 aparat powinien być uchwycony pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym, aby nie uszkodzić go podczas wkładania.

3 Upewnij się, że zysk (regulacja głośności) jest skierowana do góry, a następnie przesuń aparat słuchowy do ucha bardzo delikatnie. Jeśli w dowolnym momencie zaczyna czuć się nieswojo lub ból w uchu, wycofać go powoli i zacząć od nowa. Gdy aparat jest bezpiecznie umieszczony w uchu, ustawić go tak, że czuje się komfortowo.

4 Wreszcie włączyć aparat na, i ustaw głośność na rozsądnym głośności. Upewnij się, że wszystko działa tak jak powinno być. Jeśli nie, uruchom ponownie od kroku pierwszego.

Jak wstawić inteligentny Chip

Jak wstawić inteligentny Chip

Inteligentny chip jest pewien obwód scalony zawierający informacje i dane magazynowanie, który pasuje do karty. Różne rodzaje kart inteligentnych można znaleźć w kart bankowych i kart kredytowych. W branży telefonów komórkowych są one również nazywane karty SIM. Wstawianie inteligentny chip w telefonie jest pewien prosty przebieg, ale warto skonsultować się z instrukcją producenta przedtem. Gdy wiesz, jak wstawić inteligentny chip w swoim telefonie, będzie można zmienić dostawców sieci bez konieczności przełączania telefonów.

Instrukcje

• Wyłącz telefon wyłączony i odłączyć go od wszelkich źródeł energii takich jak ładowarki lub komputery. Ważne jest, aby upewnić się, że telefon jest wyłączony przed próbą W³ó¿kartê SIM, ponieważ w przeciwnym razie można stracić wszystkie dane zapisane w telefonie lub uszkodzenie karty.

• Zlokalizować Gniazdo karty SIM w telefonie. W większości starszych modeli telefonów gniazda karty SIM jest albo za, albo w tym samym przedziale co baterii. W nowszych modelach smartfonów jednak, takich jak iPhone, można znaleźć gniazda karty SIM z boku telefonu.

• Usunąć odwrocie case i baterii z telefonu, jeśli gniazda karty SIM jest w komorze baterii. Jeśli masz iPhone, użyj spinacz do papieru lub sztyft do haka w mały otwór na gniazda karty SIM i wyciągnąć z posiadaczem karty.

• Usunąć wszelkie istniejące karty inteligentne. Nie próbuj Włóż kartę SIM do telefonu bez usuwania wszelkich innych, najpierw, jako nowa karta nie będzie działać i może doprowadzić do uszkodzenia telefonu. Zapewnienia, aby usunąć karty ostrożnie, aby uniknąć zarysowania lub gięcia. Jeśli Twoja karta SIM jest trudne do osiągnięcia, uważnie wziąć pęsety lub za pomocą taśmy klejącej aby wyjąć kartę, uważając, aby nie uszkodzić go.

• Nowe karty SIM i ostrożnie włóż ją do gniazda i zapewnienia, że jest bezpiecznie zamontowane. Następnie wymienić baterię i sprawy, lub slajd gniazda karty SIM do właściwej pozycji.

• Wyłącz telefon do wyboru, że nowa karta SIM działa. Teraz możesz zacząć go używać.

Jak wstawić L w kształcie nosa Stud

Jak wstawić L w kształcie nosa Stud

Kiedy możesz przebić nos masz kilka różnych biżuterii możliwości do wyboru. Oprócz niewoli pierścienie, podkowy, prosto stadniny i brzan możesz zdecydować się na "L" w kształcie nosa pin lub stud, dla wygody. "L" w kształcie nosa, stadniny są popularne, bo one nie wypaść i zgubić jak proste szpilki zmierzać wobec czynić. Wiedząc, jak wstawić "L" w kształcie nosa stadniny zajmuje trochę praktyki, ale gdy pojawi się zawiesić go staje się drugą naturą.

Instrukcje

• Trzymaj, trzymaj w kształcie litery "L" nos stadninie z twardą ręką o cal od piercing. Trzymać go do końca kolcami.

• Celem kształcie litery "L" koniec pin dół, wskazując go bezpośrednio na miejsca przekłucia.

• Doprowadzić dłoń w dół, wyrównywanie koniec sworznia z otworem. Łatwość go delikatnie dopóki czuję końcówki na końcu w kształcie litery "L" przechodzą na drugą stronę piercing.

• Plandeka nabijanie końca nosa pin górę, która przynosi drugi koniec jest skierowana w dół. Slide stadniny przekłuwania otwór przelotowy powoli jak nadal celem nabijanie koniec górę. Czy to aż do nosa pin slajdy komfortowo piercing i jest ułożone pionowo i w ten sposób.

Jak wstawić Frequency 55 Soczewki kontaktowe?

Jak wstawić Frequency 55 Soczewki kontaktowe?


Włożeniem soczewek kontaktowych często okazuje frustrujące dla nowych użytkowników soczewek. Miękkich soczewek kontaktowych, takie jak częstotliwość 55 wymaga pewnego technikę na soczewki kontaktowe, aby pasowały do ​​wnętrza oka, odpowiednio. Upewnij się, aby zachować czyste ręce i znaleźć miejsce, z lustrem, takich jak łazienka. Pozwól sobie co najmniej 15 minut, jeśli jest to twój pierwszy raz wprowadzenie soczewek kontaktowych bez pomocy optyka.

Instrukcje

1 Umyj ręce i głaskać je do sucha papierowym ręcznikiem lub innym ściereczki.

2 Otwórz pakiet obiektywu, ściągając kartę folii. Soczewki kontaktowe powinny unosić się w roztworze, ale od czasu do czasu będzie trzymać do zakładki folii.

3 Zdejmij obiektyw z palcem wskazującym i zbadania go, aby upewnić się, że nie ma pęknięć lub złamań. Obiektyw należy zakładać, zakrzywiony kształt. Jeśli soczewka wygląda kształt stożka, a następnie obiektyw jest na lewą stronę. Klapki soczewki wewnątrz-out w celu osiągnięcia kształt misy.

4 Użyj palec wskazujący drugiej ręki i swój środkowy palec, aby rozerwać górne i dolne powieki.

5 Naciśnij palec do oka delikatnie. Gdy poczujesz się na soczewkę oka, palca. Staraj się nie mrugać przez chwilę, aby umożliwić obiektyw prawidłowo siedzieć na oku.

6 Jeśli obiektyw czuje się lub nie można zobaczyć prawidłowo, wyjmij soczewkę i zacząć od nowa. Upewnij się, aby zastosować dodatkowe rozwiązania, jeśli wziąć obiektyw.

7 Powtórz te czynności z drugim okiem.

Wskazówki

 • Zawsze to samo oko wstawić najpierw w celu utworzenia nawyku i uniknąć mieszania się soczewki kontaktowe.

Jak wstawić Synergy Lens

Jak wstawić Synergy Lens


Wkładania i wyjmowania soczewek kontaktowych jest dość proste w zależności od tego, czy obiektyw jest miękkie lub sztywne, ale soczewki Synergy to unikatowy typ obiektywu, który łączy w sobie zarówno materiały. Styki współdziałania nazywane soczewki hybrydowych, ponieważ łączą się z miękkiego materiału na zewnętrznej stronie soczewki i środek wykonana ze sztywnego materiału. Istnieje kilka sposobów na umieszczenie soczewki Synergy.

Instrukcje

Wkładanie Obiektywy Synergy palcami

1 Przed użyciem umyć ręce dokładnie. Soczewki kontaktowe Jeśli pracujesz na stole lub blacie, położyć ręcznik na powierzchni. Jeśli pracujesz nad zlewem, zamknąć odpływ. Umieść lustro na ręcznik, bo patrzą, w lustro, aby wstawić swój obiektyw.

2 Kliknij prawym okiem. Przepłukać soczewki z roztworem soli fizjologicznej lub roztwór zalecany przez lekarza okulistę. Soczewki synergii nie wywijać jak zwykłe miękkie soczewki, więc nie ma potrzeby martwić się o to, czy obiektyw jest odwrócony lub odwrócony. Należy jednak upewnić się, że krawędzie soczewek są gładkie.

3 Użyj metody dwoma palcami, aby wstawić obiektyw. Umieść soczewkę na czubkach indeksu i środkowymi palcami więc obiektyw jest zrównoważony na obu palcach. Napełnić studnię obiektywu do góry z płukania lub roztwór soli fizjologicznej z zaleceniami okulisty.

4 Tuck brodą w dół, dzięki czemu są patrząc w lustro na stole. Dotrzeć na głowę drugą ręką i delikatnie wyciągnij i przytrzymaj prawy górny powiek w górę. Zatrzymaj dolna pokrywa otwarta czubkiem palca pierścienia. Delikatnie umieść soczewkę na oku, na tęczówce, kolorowej części oka. Zamknij oczy i pozwól obiektyw osiedlić się na miejscu.

5 Użyj metody trzech palców do wstawienia przez zrównoważenie kontakt na czubkach środku i palców wskazujących, a także końcówkę kciuka. To daje większą stabilność, jeśli metoda dwoma palcami nie działa.

6 Powtórz z lewej soczewki.

Włóż Obiektywy Synergy Z DMV Narzędzia

7 Użyj narzędzia wstawiania DMV jeśli nie można używać palców do wprowadzenia w swoich obiektywach Synergy. Narzędzia DMV dostępne są w sprzedaży detalicznej i pielęgnacji oczu biur medycznych. Połóż prawą soczewkę na narzędzia i wypełnić obiektywu rozwiązanie płukania.

8 Przytrzymaj górną pokrywę otwarty z palcem wskazującym drugiej ręki i pociągnij dolną powiekę w dół kciukiem tej samej ręki. Zginać podbródka dół i patrzeć w lustro. Delikatnie włóż soczewkę na oku i zamknij pokrywy wokół obiektywu.

9 Powtórz z lewej soczewki.

Jak wstawić i Fit pessary

Globulki są małe pierścienie z tworzywa sztucznego, które są wkładane do wnętrza pochwy w leczeniu chorób, takich jak wypadanie macicy (gdy wchodzi do macicy, pochwy) i wysiłkowego nietrzymania moczu. Globulki są indywidualnie dopasowane do każdej kobiety przez lekarza w celu zapewnienia, że ​​gałka jest skuteczny i wygodny. Po pessary prawidłowo założyć, że można łatwo włożyć w domu.

Instrukcje

Wkładanie pessary

1 umyć i wysuszyć ręce.

2 Złożyć pessary na pół. Czopek powinien teraz wyglądać jak "taco", z krzywej do góry.

3 Umieść odrobiną smarowania wodzie na skraju pessary, jeśli jest to konieczne.

4 Pobierz w wygodnej pozycji do wkładania. Większość kobiet znaleźć najłatwiej wstawić pessary podczas kucania, w pozycji leżącej, lub z jedną nogą podparte na krześle lub wanna krawędzi.

5 Spread wargi pochwy z jednej strony.

6 Włóż pessary, zakrzywionej części do góry, do pochwy. Wcisnąć pessary w miarę możliwości.

Dopasowanie pessary

7 Zamontować pessary, wkładając go do pochwy. Proces ten musi być wypełniony przez lekarza tylko. Styl pessarium będzie zmieniać się w zależności od stanu jej stosowania w leczeniu.

8 Sprawdź dopasowanie pessarium, upewniając się, że jest odpowiednia ilość miejsca pomiędzy pessarium i ściany pochwy. Lekarz wykona tę czynność.

9 testowy pessary siedząc, stojąc, a kucki, aby upewnić się, że gałka nie wypaść, oddawanie moczu i kału oraz nie występuje. Jeśli czujesz dyskomfort podczas korzystania z toalety, czopek jest zbyt duża. Jeśli pacjent jest leczony na wysiłkowego nietrzymania moczu, kaszel, aby sprawdzić czy nie ma wycieków.

10 Wybierz odpowiedni pessary z lekarzem. Następnie wrócił do gabinetu lekarza kilka dni później na badanie. Lekarz ponownie sprawdzić dopasowanie i szukać oznak podrażnienia lub reakcji alergicznej. Po tym sprawdzanie, pacjent powinien wrócić jeden do dwóch tygodni później, a następnie zaplanować sprawdzanie co kilka miesięcy.

Wskazówki:

 • Pessary dopasowanie może się zmieniać w czasie. Regularne spotkania klinika może zapewnić właściwe dopasowanie, zapobiegając dyskomfort.

Jak wstawić Puchar miesiączkowego

Większość kobiet rozpocząć korzystanie podpaski lub wkładki, na początku pierwszego okresu. Po kilku latach, wiele kobiet zacząć używać tamponów jako preferowanego sposobu kobiecej higieny. Obecnie istnieje wiele opcji, że kobieta może wybrać zawierać jej krwawienia każdego miesiąca. Jedną z tych opcji jest miesiączkowego kielich. Włożenie miesiączkowego kubka jest nieco inna niż tampon, ale mogą być opanowane w praktyce.

Instrukcje

1 Umieść menstruacyjny puchar w dominującej ręki. Linia obręcz lub usta, kubka z obu smar na bazie wody lub trochę czystej wody. Złożyć na pół kubka. Złożyć na pół kubka po raz drugi. Powinna mieć ona kształt "u" w tym punkcie.

2 usiąść na toalecie i umieść filiżankę do pochwy, po prostu tak jak w przypadku tamponu. Nie wahaj się podczas wkładania kubek; wahanie spowoduje szklanki otworzyć. Skieruj się w dolnej części kręgosłupa, otworzyć kanał pochwy palcami i włożyć filiżankę szybko. Upewnić dno kubka 01:59 centymetrów od zewnątrz wejścia do pochwy.

3 Zapraszam na stanowisko kubka. Po włożeniu, kubek powinien otworzyły. Palcem wskazującym delikatnie masować krawędzi, aby upewnić się, że jest on otwarty. W razie potrzeby, aby utworzyć pieczęć, delikatnie przekręcić kielich aż poczujesz ssanie. Włożona prawidłowo, nie powinien czuć się sam kielich. Nie powinno być tak wysoko, jak tampon i nie powinien dotykać szyjki macicy.

4 Usunięcie kielich wymaga naciskając kubka, jakby wypychania dziecka. Jeśli nie jest łatwo ssący uszkodzony, należy użyć machnięcia palcem wokół uszczelki przerwać ssanie. Po ssania jest uszkodzony, delikatnie wyciągnij kubek palcami.

Wskazówki:

 • Aby ułatwić wkładanie, spróbuj włożyć filiżankę stojąc w ciepłym prysznicem. To może pomóc rozluźnić mięśnie dna miednicy, które są napinając jednocześnie próbujesz włożyć filiżankę.
 • Nie należy stosować smaru ropopochodnych do linii ujścia kubka. Naftowy korozji kubek w czasie.

Jak wstawić IV cewników

Wkładanie cewniki IV jest bardzo powszechne i ważne umiejętności, jak ustawić, aby wszelkiego rodzaju lekarza. Chociaż może to wydawać się proste, istnieje wiele ważnych czynników do rozważenia przed podaniem cewnik IV pacjentowi. Poniżej szczegółowa analiza krok po kroku procesu.

Instrukcje

Wkładanie cewników IV

1 Założyć rękawice lateksowe. Zlokalizuj żyły i upewnić się, że jest w pełni palpitated. Oczyścić miejsce wacikiem nasączonym alkoholem w celu usunięcia występujących bakterii.

2 usunąć cewnik z opakowania. Stabilizacji żyły w celu zapewnienia, że ​​jest gotowy do wstrzyknięcia. Włóż zgłębnik w skórę, jednocześnie zmniejszając kąt jak dalej wstawić go do żyły. Zabezpiecz zgłębnik, przyklejając go do skóry za pomocą odpowiedniego gazy i taśmy medycznej.

3. Zabezpieczyć piastę cewnika do rylca kciukiem. Upewnij się, że połączenie jest szczelne wszelkich pęcherzyków powietrza w cewniku może spowodować poważne problemy zdrowotne. Podłącz worek IV do cewnika.

4 Ustaw kroplówkę aby zapewnić, że żyła jest otwarta. Stopa kroplówka powinna wynosić około 30-60 ml / godzinę, lub równowartość jednej kropli co 5-10 sekund. Umieścić kolejny kawałek taśmy przez cewnik aby zagwarantować, że nie reaguje.

Wskazówki:

 • IV cewniki nigdy nie powinny być podawane przez osoby, które nie zostały profesjonalnie przeszkolonych do tego.

Jak usunąć tampon bez String

Jak usunąć tampon bez String


Wszystkie tampony są wykonane z pochłaniającego wyściółki i ciąg używany do usunięcia. Mając ciąg rozpadnie się z wyściółką lub z tamponem utknąć lub w inny sposób znikają jest rzeczywiście dużo więcej wspólnego niż myślisz. Więc nie wstydź się, odpocząć i zachować jasny umysł. Wykonaj następujące kroki, aby usunąć, że tampon.

Instrukcje

1 Dwukrotnie sprawdzić czy łańcuch nie jest przyklejone do skóry lub jeździł w szczelinę pośladków. Łańcuchy mają sposób na trzymanie się rzeczy po całym dniu siedzenia, stania, bieganie lub chodzenie.

2 Weź głęboki oddech i odpocząć. Tak jak gdy idziesz do lekarza urzędu, ważne, że jesteś zrelaksowany, tak aby mięśnie pochwy są rozluźnione. Więc weź głęboki oddech i dostać się do spokojnej spokojne miejsce.

3 smarować palcem z zatwierdzoną smaru, który jest zatwierdzony do pochwy. Wiele osób korzysta z wazeliny, ale istnieją sprzeczne doniesienia na razie, że jest całkowicie bezpieczny. Smary seksualne wszystkie zostały zatwierdzone do użytku wewnętrznego, są więc najlepszym rozwiązaniem.

4 Squat dół, jakbyś był wzrok w baseball, softball gry dla. Ta pozycja pozwala pochwy i otaczające mięśnie, aby rozwinąć więcej niż gdybyś po prostu siedzi. Pozwala także na ręce i ramiona większą elastyczność.

5 Delikatnie osiągnąć w pochwie. To nie jest wyścig, więc jeśli trzeba najpierw wsunąć końcówkę jednym palcem, lub można dostać tylko jeden palec do środka, że ​​jest w porządku. Powolny i stały się sposobem na sukces tutaj.

6 Zapraszam do łańcucha. Jest dobry strzał może to być tylko wewnątrz pochwy. Jeśli jest to przypadek, naciągania cięciwy się i postępować tak, jak zwykle.

7 Scoop się tampon za pomocą nacisku palca lub palców przy ścianie pochwy. Znowu nie spiesz się, zatrzymać się zrelaksowany i oddychać normalnie. Również nie denerwować jeśli trwa kilka prób.

8 Po prostu nie mogę się tampon się, idź do lekarza i poproś o usunięcie go. Nie wstydź się lub martwić. Nie jesteś pierwszą kobietą, udać się do lekarza z tego powodu. Jest o wiele lepiej, aby odwiedzić lekarza, niż cierpieć na zespół wstrząsu toksycznego.

Wskazówki:

 • Zespół wstrząsu toksycznego TSS jest poważna sprawa. Bądź pewien, że nie pozwól tampon się wewnątrz ciała na dłużej niż czas skierowane na polu. Jeśli po przekroczeniu tego czasu, udać się do lekarza.

Jak wybrać Tampon

Wybór tampon, który jest odpowiedni dla twojego ciała jest bardzo ważne. Aby zapobiec wyciekom lub wysuszanie, należy dokładnie ocenić, co chłonności trzeba. Potrzebny będzie również zrozumieć kilka podstawowych o aplikatory do podjęcia świadomej decyzji. Uzbrojeni w wiedzę o cyklu i podstawami budowy tamponu minimalizuje ilość czasu spędzasz wędrówki kobiecą higieny ołtarza.

Instrukcje

1 Ustal, jakie chłonności trzeba. Tampony są dostępne w młodzieży, światła, regularne, super i super powiększonej chłonności. Użyj najlżejszy chłonność, który zatrzymuje swój przepływ i zapobiec wyciekom.

2 Zdecyduj, czy chcesz tampon z aplikatorem. Aplikator jest z tworzywa sztucznego lub tektury pokrycie zaprojektowane, aby pomóc Ci włożyć tampon dalej do pochwy. Istnieje tampony bez aplikatora.

3 Wybierz aplikatora z tworzywa sztucznego lub tektury. Plastikowe aplikatory są gładkie i wygodne, ale może ślizgać podczas wprowadzania. Karton aplikatory są łatwe w obsłudze. Jednak czasami są niewygodne.

4 Idź do sklepu i znaleźć kobiecy higieny ołtarza.

5 Zakup tampon w chłonności trzeba, i rodzaj aplikatora, jeśli w ogóle.

Wskazówki:

 • Prób i błędów pomoże Ci znaleźć markę i rodzaj tamponu, który działa najlepiej dla Ciebie.
 • Zmienić tampon co najmniej co 4 do 8 godzin, aby zapobiec zespół wstrząsu toksycznego (TSS), zakażenia bakteriami rzadkie, ale poważne, że mogą wyniknąć z sobie tampon zbyt długo lub stosując wysoką chłonność.
 • Objawy TSS obejmuje nagłą wysoką gorączką, oparzenia słoneczne, takich jak wysypka, biegunka, zawroty głowy i wymioty.

Jak wstawić cewnika (Kobieta pacjenta)

Jak wstawić cewnika (Kobieta pacjenta)


Physicians użyciu cewnika, rurę włożoną do wnętrza korpusu opróżniania pęcherza z moczem, do pomocy pacjentów z nietrzymaniem moczu i podczas szeregu różnych procedur chirurgicznych. Wyjaśnić proces do pacjenta, aby ułatwić jej nerwy i uczynić go bardziej płynnie procedurę dla obu stron. Wykonaj następujące kroki, aby wstawić cewnika do samicy.

Instrukcje

1 Umyj dokładnie ręce i zastosować sterylne rękawice. Oczyścić otwór cewki moczowej z czystek, sterylizacji produkt taki jak Betadine. Oczyścić warg sromowych i ujścia cewki za pomocą ruchy w dół, omijając okolice odbytu. Użyj BETADINE lub podobny produkt sterylizacji.

2 Scrub jeszcze raz dokładnie ręce sterylne rękawice i stosować. Nie dotykaj poza rękawic z rąk. Smarować cewnik.

3 Spread wargi sromowe i znaleźć ujścia. Włożenia cewnika do ujścia cewki ostrożnie i powoli. Advance cewnik delikatnie. Po mocz zaczyna płynąć, przejść cewnika kolejne 2 cali.

4 Trzymaj cewnika w miejscu podczas nadmuchać balon za pomocą strzykawki z czystej, sterylnej wody. Upewnić się, że cewnik jest w pęcherzu.

5 Pociągnij cewnik delikatnie do balonu inflacji siedzi ciasno szyi pęcherza. Dołącz worka drenażowego i zabezpieczyć go w udo lub brzuch pacjenta.

Wskazówki:

 • Ważne jest, aby uniknąć zanieczyszczenia. Cewnik moczowy może spowodować poważne zakażenie, jeśli nie sterylizować.
 • Jeśli pacjent czuje ból podczas napełniania balonu, stop. Wypuścić powietrze z balonu, wcześniej cewnik i spróbować ponownie napompować balon.

Jak korzystać Tampon Higiena

Tampony są doskonałą alternatywą dla kobiece serwetki i podkładki. Oferują one większą swobodę uczestniczenia w aktywności fizycznej, takich jak pływanie i intensywnych ćwiczeń, w trakcie miesiączki. Ale właściwa higiena są niezbędne przy stosowaniu tamponów z korzyścią dla siebie i innych.

Instrukcje

1 Umyj ręce często. Przed i po użyciu tamponu Zawsze myj ręce. Mycie rąk zmniejsza szanse na wprowadzenie szkodliwych bakterii do pochwy i trzyma zakażeniu innych powierzchni ze swoimi płynach ustrojowych.

2 Sprawdź każdy tampon. Przed otwarciem tampon, sprawdź, czy opakowanie jest szczelnie zamknięty. Owijki tampon służyć jako bariera od potencjalnie szkodliwych bakterii.

3 Zmiany tampony często, aby utrzymać higienę. Różnych marek tampony mają różne zalecenia. Postępuj zgodnie ze wskazówkami dla konkretnej marki tamponów zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Nigdy nie nosić tampon dłużej niż osiem godzin. To nie jest higieniczna i narażasz się na ryzyko zespół wstrząsu toksycznego.

4 Pozbądź aplikatorów tampon w higieniczny sposób. Po włożeniu tamponu zgodnie z instrukcją na opakowaniu, umieść aplikator do środka owijki tamponu. Owiń aplikator i pakiet w papier toaletowy i delikatnie umieścić ją w kosza.

Wskazówki:

 • Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia zespołu wstrząsu toksycznego, przełączać za pomocą tamponów z podpasek.
 • Dopasuj chłonność tamponu do przepływu. Tylko nosić tamponów z maksymalnej chłonności na swoich najcięższych dni.
 • Zadzwoń do lekarza, jeśli masz nagłą wysoką gorączką, Achy mięśni, wymioty, zawroty głowy, omdlenia, wysypka i ból gardła. Możliwe są objawy zespołu wstrząsu toksycznego.

Jak wstawić odniesienie w PowerPoint 2007

Jak wstawić odniesienie w PowerPoint 2007

Microsoft PowerPoint 2007, część pakietu Microsoft Office, umożliwia ułożyła prezentacji informacji, danych, wykresów i zdjęć. Czy prezentacja jest pojedynczego slajdu lub pokład setki, może mieć potrzebę przytoczyć swoją pracę, dając kredyt osobie lub miejsce gdzie masz swoje informacje. Można to zrobić poprzez odniesienia, lub Przypisy. Chociaż może być zaznajomieni z szybkie przypis stylu przez innych produktów pakietu Office, takich jak Word, PowerPoint nie oferują tej samej funkcji, ale nadal można dać kredyt gdy kredyt jest spowodowane przez kilka szybkie kliknięcia.

Instrukcje

• Otwórz program PowerPoint 2007, kliknąć "Plik" i kliknij "Otwórz." Przejdź do prezentacji slajdów dodać odwołanie do i dwukrotnie kliknij nazwę pliku. Pokaz slajdów otwiera się w oknie programu PowerPoint.

• Przewijanie na pokładzie slajdów po lewej stronie ekranu i kliknij dwukrotnie slajd, aby go otworzyć w głównym okienku po prawej stronie ekranu.

• Umieść kursor na końcu zdanie, słowo lub punktor wskaż Dodaj odwołanie do i wpisz "1." Numer będzie tej samej wielkości, czcionkę i kolor jak reszta tekstu.

• Zaznacz nowy numer i kliknij go prawym przyciskiem myszy. Wybierz "Czcionki". Zaznacz pole "Indeks górny" w sekcji "Efekty" nadać numer przypisu dolnego wygląd. Zmieniać żadnych innych opcji, takich jak kolor i tekst czcionki czcionki na ekranie, a następnie kliknij przycisk "OK". Liczba zmian Odwołanie przypisu dolnego.

• Kliknij przycisk "Wstaw" w górnej części ekranu. Kliknij przycisk "Pole tekstowe" w pasku narzędzi w górnej części ekranu.

• Naciśnij i przytrzymaj lewy myszy przycisk i kliknij i przeciągnij pole tekstowe na dole slajdu.

• Typ numerem "1", ten sam numer ty używany pod kątem tekst przypisu. Wpisz informacje, takie jak książki lub strony internetowej, skąd masz informacje.

• (Opcjonalnie) wyróżnienie tekstu odniesienie, kliknij kartę "Strona główna" w górnej części ekranu i Użyj formantów w sekcji "Czcionki" aby zmienić odwołanie czcionkę, rozmiar tekstu, kolor tekstu i pozycji.

• Kliknij na zakładkę "File", kliknij "Zapisz jako" i ponownie zapisać pokaz slajdów lub zapisać go z nowym numerem nazwisko i wersję tak, aby nie zastąpić oryginał.

Jak wstawić arkusz rysunku w obszarze papieru w AutoCAD

Jak wstawić arkusz rysunku w obszarze papieru w AutoCAD

Rysunki programu AutoCAD są tworzone w obszarze modelu. Aby wykreślić je, należy użyć papieru. Zważywszy, że w obszarze modelu rysowania obiektów pełny rozmiar, to w obszarze papieru pracujesz z nimi tak jak zostaną wydrukowane. Aby rysunek schludny i zagwarantowanie, że zmieści się na stronę arkusza rysunku jest używany, wraz z granicy i tytuł bloku. Po utworzeniu rysunku arkusza, można dodać go do dowolnego rysunku, co Twoja praca, spójny i profesjonalny.

Instrukcje

• Tworzenie arkusza rysunku, który chcesz wstawić. Czy to w obszarze modelu i wyciągnąć go w rozmiarze, który pasuje na kartce papieru, które chcesz wydrukować na. Obejmują ramkę i tabelkę rysunkową z przestrzeni za rysunek tytuł i data, skali i inne niezbędne informacje.

• Raz stworzyłem arkusz rysunku, sprawiają, że do bloku i następnie zapisać rysunek, pamiętając, gdzie mam to zapisane. Tworząc blok, nadające się do dowolnego rysunku jest teraz twój arkusz rysunku.

• Otwórz rysunek chcesz użyć w arkuszu rysunku. Przejdź do zakładki układ ustawiony rozmiar papieru, potrzebujesz, a następnie otwórz centrum projektowania AutoCAD naciskając Ctrl + 2.

• W Design Center, przejdź do gdzie ty uratowany twój arkusz rysunku. Kliknij na plik rysunku i zestaw ikon pojawi się w okienku po prawej stronie Design Center. Kliknij na ikonie bloki.

• Twoje rysunkowej arkuszy pojawi się równie pewien mały pokaz. Kliknij i przeciągnij blok na układ. Można teraz edytować tekst w tabelce rysunkowej pokazać, co to jest rysunek. Dostosować rzutni, aby upewnić się, że rysunek nie jest zasłonięte przez arkusz rysunku tabelkę rysunkową.

Jak wstawić przegród dla rur wydechowych motocykl

Jak wstawić przegród dla rur wydechowych motocykl

Przegrody zainstalowane w układu wydechowego motocykla są spawane w albo pijany w. Wymienne przegrody są zabezpieczone śruba lub nakrętka i przegrody w stałe kawałek (nie może być zdemontowany) szaliki są spawane w. Niektóre układu wydechowego motocykla, takich jak przeciągnij rury, nie mają w ogóle przegrody. Kończy swój wyczerpuje są większe niż w połowie, czy szaliki. Jeśli rury są proste należy sprawdzić na dole swoje rury wydechowe do śrub, które wskazuje wymienne przegrody. Jeśli masz proste rury z nie śruby na dole można zainstalować przegrody w rury.

Instrukcje

• Zmierzyć średnicę twój otwór taśmą stalowej rury wydechowej. Otwarcie będzie prawdopodobnie cale 1 3/4 lub 2 cali średnicy. Przegrody, które zamierzasz zainstalować powinny być tej samej wielkości.

• Odryglować Zgromadzenie kołek prawą nogę z klucz płaski i Klucz nasadowy i usunąć. Usunąć ciepłochronne odkręcając duże zaciski które posiadają je do rur wydechowych z śrubokrętem.

• Całkowicie Odkręcić nakrętki kołnierza kolektora spalin nasadowy i gniazda. Rozłączanie dwóch czujników tlenu wewnątrz spalin z klucz płaski.

• Odryglować obu rur wydechowych z kątownika spalin z klucz płaski. Usunięcie spalin z motocykla i oddzielić przedniej i tylnej rury.

• Linia szczęki imadła ze szmat. Rura wydechowa przód w vice oddolne stronie Wstaw.

• Zmierzyć odległość od końca przegroda do otworu śruby mocowania. Dodać trzy cale. Środek to całkowita odległość z otwartym końcem spalin z taśmy stalowej i znak końca tej odległości ołówkiem tłuszczu.

• Wiertła 1/4 cala otwór w dolnej części rury wydechowej gdzie ty wykonane ołówkiem tłuszczu oznaczyć za pomocą Wiertarki elektryczne i 1/4 cala nieco.

• Umieścić przegrodę w otwartym końcem rury wydechowej więc koniec przegrodę jest trzech cali od końca rury.

• Włożyć mechanik Szydło w otwór w dolnej części rury wydechowej. Starannie włączyć i dostosować przegrodę aż Szydło mechanik połowy otworu śruby na dole przegrody.

• Wymienić mechanik Szydło z jednym z dwóch śrub dołączonych do zestawu dwie przegrody. Stosuje się wątek szafki do gwintów śrub i Dokręcić śrubę z imbusowy.

• Powtarzaj kroki niezbędne do zainstalowania przegroda w tylnej rury wydechowej. Ponownie podłącz rury wydechowe do motocykli.

Jak wstawić frakcje w powerpoint

Jak wstawić frakcje w powerpoint

Nawet jeśli twój PowerPoint przedstawienie nie jest o matematyce, trzeba może zawierać jeden lub więcej frakcji w polu tekstowym. Frakcje są powszechnie używane w prezentacji na temat gotowania, budowy lub do szycia. PowerPoint można skonfigurować automatycznie sformatować niektórych frakcjach jako jeden znak. Są to: 1/2, 1/4 i 3/4. Jednak aby sformatować inne frakcje, tak że wyglądają jak te, które zostały automatycznie sformatowany, trzeba zastosować formatowanie do każdego znaku.

Instrukcje

Włącz automatyczne formatowanie Ułamki zwykłe

• Kliknij menu "Start" i wybierz "Microsoft Office PowerPoint 2007" aby uruchomić PowerPoint i utworzyć nową pustą prezentację.

• Przycisk "Office" w lewym rogu.

• Kliknij przycisk "Opcje programu PowerPoint" w dole z prawej strony menu.

• Wybierz "korekty" w okienku po lewej stronie opcji"PowerPoint" dialogu.

• Kliknij przycisk "Opcje Autokorekty".

• Sprawdzić "ułamki (1/2) z frakcji znaków (1/2)" opcję w dialogu "Autokorekta".

• Kliknij przycisk "OK", aby zamknąć dialog "Autokorekta".

• Kliknij przycisk "OK", aby zamknąć dialogu "Opcje programu PowerPoint".

Wstaw ułamki przy użyciu Autokorekty

• Kliknij przycisk "Nowy slajd" wstążka "Home", aby utworzyć nowy slajd.

• Kliknij w polu zawartości.

• Wpisz "1/2" i naciśnij klawisz "Enter". Ułamek jest sformatowany jako jeden znak.

• Wpisz "1/4" i naciśnij klawisz "Enter". Ułamek jest sformatowany jako jeden znak.

• Wpisz "3/4" i naciśnij klawisz "Enter". Ułamek jest sformatowany jako jeden znak.

Sformatować ułamki ręcznie

• Wpisz "1/3" i naciśnij klawisz "Enter". Frakcji nie jest automatycznie formatowany.

• Zaznacz "1". Kliknij prawym przyciskiem myszy "1" i wybierz element menu "Czcionki" z menu podręcznego.

• Zaznacz opcję "Indeks górny" i kliknij przycisk "OK".

• Zaznacz "3". Kliknij prawym przyciskiem myszy "3" i wybierz element menu "Czcionki" z menu podręcznego.

• Wybierz opcję "Indeks dolny" i kliknij przycisk "OK".

• Wybierz "1/3". Kliknij dwa razy przycisk "Zmniejsz rozmiar czcionki" przycisk na pasku "Czcionki" wstążki "Home".

• Rozwinąć menu "Odstęp" w pasku "Czcionki" wstążki "Strona główna" i wybierz "Bardzo mocno".

Jak wstawić rysunek CAD do programu Visio

Jak wstawić rysunek CAD do programu Visio

Microsoft Visio jest produktem Office używany do zrobić skomplikowane diagramy i rysunki, pozwalając na analizę i graficznego przedstawienia danych. Program Visio ma zdolności do wstawiania grafiki, takie jak AutoCAD rysunków i obrazów, do diagramu. AutoCAD jest program do tworzenia modeli 2D i 3D, rysunków architektonicznych i inżynieryjnych projektów. Visio jest możliwość wstawiania rysunków CAD w formacie DWG lub DXF.

Instrukcje

• Otwórz lub uruchom plik Microsoft Visio.

• Kliknij w menu "Wstaw", a następnie wybierz "CAD rysunek."

• Przeglądanie plików z komputera do momentu znalezienia CAD rysunek ty chcesz wstawić.

• Wybierz plik, a następnie kliknij przycisk "Otwórz". Plik musi być w formacie DWG lub DXF. CAD rysunek zostanie wstawiony do pliku programu Visio. Widok, w którym został ostatnio zapisany CAD rysunek w AutoCAD jest, jakie pojawią się po włożeniu go.

• Kliknij "Plik" a następnie "Zapisz" aby zapisać zmiany w pliku programu Visio. Teraz można edytować na diagramie programu Visio w razie potrzeby

Jak wstawić wiertło do Wiertarko

Narzędzia ewoluowały znacząco w ciągu lat, i jednym z największych osiągnięć w branży była Wiertarka akumulatorowa. Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki są zasilane przez niskiego napięcia akumulatorów i dodać więcej wszechstronność w miejscu pracy niż ich odpowiedniki przewodowe. Chociaż nie wszystkie ćwiczenia przeznaczone są takie same, właściwie Wstawianie Wiertła do Wiertarko jest łatwe. Nosić okulary ochronne lub okulary ochronne podczas korzystania z telefonu Wiertarko.

Instrukcje

• Wstawić klucz dostarczonego chuck w jeden z otworów rowka na końcu uchwytu i przekręcić kluczyk zegara aby poluzować uchwyt. Uchwyt jest na górnym końcu Wiertarka i funkcje narzędzi zębów. Klucz chuck jest małym narzędziem w kształcie litery L, który również ma zębów narzędzi na koniec.

• Otwórz szczęki Chuck, kiedy jest wystarczająco, luźne przy użyciu rąk. Wstaw wiertła z końcówką wskazał narażone od Wiertarki i rozpocząć obrotowy uchwyt w prawo, aż szczęki ukrócić równomiernie wokół wiertła. Upewnij się, że wiertło nie złapać między szczęki Chuck podczas dokręcania.

• Dokręcić uchwyt dalej z kluczem dostarczonym chuck w wskazówek zegara. Jeśli nie używasz klucza chuck zabezpieczyć wiertła w uchwyt, ryzykujesz wiertło poluzowaniem z paszczy chuck podczas użytkowania.

• Zainstaluj Wiertła do "keyless" Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki przez wstawianie wiertło tak samo jak w przypadku konwencjonalnych model ale za pomocą dłoni do obracania pierścienia drugi uchwyt do mocowania szczęk równomiernie powyżej bitowych. Zakończenie procesu zaostrzenie przez przełączanie wiertło do położenia "Do przodu" operacja, trzymając za kołnierz Chuck i następnie naciskając przycisk wyzwalacza. "Do przodu" i "Wstecz" przełącznik działanie jest przez drill przycisk wyzwalacza.

• Usunąć wiertło z wiertłem "keyless" przez chwytając za kołnierz Chuck, przełączanie przełącznika operacji do położenia "wstecz" i następnie krótko uderzenie przycisku wyzwalacza. Szczęki Chuck będzie oddzielić od wiertła i zwolnij go.

Jak wstawić EPS w dokumencie programu word

Jak wstawić EPS w dokumencie programu word

EPS oznacza Encapsulated PostScript. Pliku EPS mogą zawierać grafikę wektorową, obrazy i tekst. Typ pliku jest standardowy sposób na przeniesienie grafiki i zdjęć między różnymi programami. Można utworzyć plik EPS w różnych programach graficznych, takich jak Adobe Illustrator lub CorelDRAW. Program Microsoft Word umożliwia wstawianie wielu typów obrazów do zwiększenia dokument programu Word, w tym grafiki wektorowe EPS. EPS format jest idealny do wrzucania logo lub inne grafiki.

Instrukcje

• Otwórz dokument programu Microsoft Word.

• Umieść kursor w którym chcesz umieścić grafikę.

• Kliknij zakładkę "Wstaw" kliknij "Obraz" w grupie "Ilustracje".

• Kliknij menu rozwijanego po prawej stronie pola "Nazwa pliku". Wybierz "Encapsulated PostScript" jako format pliku. Przeglądanie plików na komputerze i wybierz plik EPS, który chcesz wstawić. Kliknij przycisk "Wstaw".

• Przeciągnij jeden z uchwytów zmiany rozmiaru obrazu. Kliknij i przeciągnij grafikę, aby przenieść go do nowej lokalizacji.

• Kliknij zakładkę "Plik" lub "Microsoft Office przycisk" kliknij "Zapisz", aby zapisać dokument.

• Otwórz dokument programu Microsoft Word.

• Umieść kursor w którym chcesz umieścić grafikę.

• Kliknij w menu "Wstaw". Wybierz "Obraz" następnie "Z pliku."

• Wybierz "Encapsulated PostScript" z menu format pliku. Przeglądanie plików na komputerze wybierz plik EPS, który chcesz wstawić. Kliknij przycisk "Wstaw".

• Kliknij w menu "Plik", następnie "Zapisz."