adcov.com

jak uzywac chińskich kul zdrowia

Jak korzystać z chińskich kul zdrowia

Jak korzystać z chińskich kul zdrowia


Chińskie kule zdrowia są stosowane od 26 rne i są stosowane w dzisiejszych czasach, aby promować psychiczne, duchowe i fizyczne całość. Pozwalają ciała skupić energię, a także wzmocnić ręce. Ich zalety lecznicze są podobne do akupunktury, ponieważ zwolnieniu naprężenia w pewnych punktach odruchowych znajdujących się w rękach.

Instrukcje

1 Umieść piłkę w środku dłoni. Delikatnie puchar to i zacząć obrócić piłki palcami. Nadal przez kilka minut, a następnie włącz piłkę w lewo. Powtórz tę czynność dla obu rąk.

2 Włóż dwie piłki w środku dłoni i palcami obracać je wokół siebie. Zacznij w lewo przez kilka minut, a następnie powrócić do ruchu wskazówek zegara. Kontynuuj z drugiej strony po zakończeniu.

3 Ustaw piłkę w dłoni. Kciukiem, aby przenieść go do podstawy swojej pinky, a następnie obróć ją powoli do podstawy swojego pierścienia, średnich i palcem wskazującym. Po osiągnięciu palcem wskazującym, kciukiem powoli toczyć piłkę do bazy swojego pinky palca. Nadal przez kilka minut, a następnie przełączyć się do drugiej strony.

4 Trzymaj piłkę między palcem wskazującym i kciukiem. Skieruj środkowy palec na piłkę i palca wskazującego. Umieść palec pierścień na piłkę i usunąć środkowy palec. Kontynuuj za pinky, a następnie powoli odwrócić ćwiczeń i pracy z powrotem, dopóki piłka jest w posiadaniu kciukiem i palcem wskazującym po raz kolejny. Powtórz dla drugiej strony po zakończeniu.

5 miejsce jedna z kul w dłoni. Przechylić nadgarstek nieznacznie w dół, dzięki czemu piłka toczyć w dół do podstawy palców. Ostrożnie przenieść piłkę w dół jeszcze bardziej na wyciągnięcie ręki. Uważaj, aby nie upuścić piłkę. Powoli przesuń nadgarstek do tyłu i pozwala przywrócić piłkę do podstawy palców, a na końcu z powrotem do dłoni. Powtarzać przez kilka minut, a następnie wykonaj ćwiczenie z drugiej strony.

Wskazówki:

  • Wielkość chińskich kul zdrowia robi różnicę. Większe i cięższe kulki są silniejsze działanie mają na reflex punktów. Praktykować te ćwiczenia często. Gdy jest to możliwe, wykonywać ćwiczenia z obu rąk od razu uzyskać dobroczynne skutki. To zajmie znaczną praktykę opanować te ćwiczenia, ale wielu ludzi wierzy, że jest warte wysiłku.
  • Zawsze korzystać z chińskich zdrowia kulki nad miękkiej podłogi, takich jak dywan. To zapobiegnie pękaniu kul w przypadku przypadkowego upuszczenia.

Jak przygotować chińskich ziół

Chińskie zioła są znane do zaoferowania wiele różnych korzyści zdrowotnych. Niektórzy mogą promować utrata masy ciała, zatrzymanie bóle stawów i mięśni, a nawet zwiększyć żywotność, według tradycyjnej mądrości. Mimo, że można wziąć dodatek do uzyskania korzyści dla zdrowia chińskich ziół, to również możliwość zakupu naturalnych chińskich ziół. Badania poszczególnych ziół i określić, które są najlepsze dla Ciebie, lub skonsultować się z lekarzem w chińskiej medycynie. Oto kilka wskazówek, jak przygotować chińskich ziół.

Instrukcje

1 Wybierz odpowiedni rodzaj garnka do gotowania chińskich ziół. Szklane lub garnki są najlepszym wyborem. Unikaj gotowania chińskich ziół w metalu lub żeliwa, jak metal może powodować reakcje chemiczne, które mogą zmniejszyć korzyści zdrowotnych ziół. Pamiętaj, aby korzystać z pokrywy podczas gotowania zioła.

2 Napełnij garnek wodą i moczyć chińskich ziół w nim. Woda powinna obejmować zioła o około cala. Pozwól im moczyć przez około piętnaście do dwudziestu minut. Po zioła moczone w puli, doprowadzić wodę do wrzenia.

3 Dusić chińskie zioła w doniczce. Należy pamiętać, że czas będzie zależeć od konkretnego zioła, którego używasz. Niektóre z nich mogą być gotowane od dwudziestu do trzydziestu minut, podczas gdy inne nie mogą być gotowane na więcej niż piętnaście, a niektóre mogą wymagać czterdziestu minut czasu gotowania. Po chińskie zioła zakończeniu gotowania, trzeba będzie przecedzić herbatę.

4 Pij chińskich ziół jako herbata. Wiele osób nie będzie w stanie pić herbatę prosto ze względu na okropny smak. Można dostosować smak dodając miodu lub cytryny. Chińskie zioła mogą być dodawane do herbaty innego typu, na przykład jako zielona herbata. Możesz dodać zioła do zupy jarzynowej, aby uzyskać niektóre z korzyści zdrowotnych, ale należy pamiętać, że jest to mniej zdrowe niż picia jako herbata, która jest wchłaniana lepiej.

Wskazówki:

  • Chińskie zioła są najbardziej skuteczne, kiedy pić im co najmniej godzinę przed jedzeniem. Pamiętaj, że rozmywają chińskich ziół może poprawić smak. Podczas gdy mogą być gotowane wspólnie pewne chińskie zioła, konieczne może być przygotowane osobno ze względu na różnice w czasie gotowania. Skonsultuj się z pracownikiem sklepu, że z zakupionego chińskich ziół od około instrukcji gotowania. Chińskie zioła są często stosowane w leczeniu przeziębienia.
  • Nie należy polegać na zioła samodzielnie, jeśli objawy są nasilone. Ważne jest, aby odwiedzić lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Należy pamiętać, że niektórzy ludzie doświadczają niestrawność z powodu chińskich ziół. Jedzenie na godzinę przed picie ziół może pomóc uniknąć tego problemu.

Jak Mix chińskich ziół

Jak Mix chińskich ziół


Chińskie zioła są często używane do alternatywnego leku lub do ogólnego zdrowia. Zioła są mieszane ze sobą w różny sposób, aby pomóc w specyficznych problemów i ponownego zrównoważenia ciała. Czy połączenie chińskich ziół z zachodnich leków lub przy użyciu samego zioła, ważne jest, aby wiedzieć, jak mieszać zioła dla dobrych wyników.

Instrukcje

1 skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem na wszelkich chińskich ziół. Jest to niezbędne, ponieważ zioła mogą wchodzić w interakcje z innymi lekami, w tym przechowywanie leku z pracy i zwiększenie lub zmniejszenie efektu zasobnik leku jest. Nigdy nie uruchamiać dowolny program ziołowych bez konsultacji z lekarzem, aby upewnić się go pierwszy jest bezpiecznym rozwiązaniem

Skonsultuj się z lekarzem 2 z tradycyjnej medycyny chińskiej. Jak lekarz, ważne jest, aby porozmawiać ze specjalistą w chińskich ziół. Zioła są naturalne, ale mają różny wpływ na różne jednostki. Zioła mają skutki uboczne, tak jak narkotyki. Na przykład, zioła diety, które pomagają symulować metabolizm, gdy podjęte w zbyt dużej dawce może doprowadzić do zawału serca. Lekarz może określić, jakie zioła, aby uniknąć mieszania, odpowiednie dawki dla zdrowia i bezpieczeństwa oraz jak często lek jest stosowany.

3 Uzyskać zioła. Umieścić zioła w gorącej wodzie, aby zrobić herbatę lub wymieszać zioła do potraw, takich jak zupy. Dokonywanie zioła do herbaty lub mieszania go z zupą dostaje zioła do ciała bez trudności i może działać jako przyprawa do różnych potraw. Po zmieszaniu z żywności, wykonaj tradycyjne receptury, aby zapobiec potencjalnym problemom z dawkowania lub wykorzystanie kwoty zaproponowane przez lekarza tradycyjnej chińskiej medycyny.

Jak Grind chińskich ziół

Jak Grind chińskich ziół


Chińskie zioła, które są zwykle używane w leczniczych i alternatywnych leków, często są zmielone. Czy za pomocą chińskich ziół do gotowania - jak dodanie imbiru lub czosnku do posiłku - lub do wytwarzania herbat ziołowych lub ziołowych kapsułek do użytku leczniczego dla, istnieje kilka sposobów mielenia ziół.

Instrukcje

Moździerz i tłuczek

1 Umieścić zioła w małych ilościach w dole zaprawy. Zaprawa jest mała miska. Pracuj z małych ilościach, aby ułatwić zmielić w proszku lub pasty państwa.

2 Naciśnij tłuczek dół na zioła. Przesuń tłuczek iz powrotem rozbić zioło podczas korzystania presję na funta zioło w proszku lub pasty państwa.

3 Przesuń tłuczek ruchem okrężnym, aby rozbić mniejsze kawałki. Przełączać się tam iz powrotem i okrężnymi ruchami aż do całkowitego ziela podstaw.

Szlifierka

4 Podłącz szlifierki ziołowym. Zioło jest elektryczny młynek, więc podłącz go pierwszy i ustawić ją na blacie.

5 Umieścić zioła w młynku do ziół. Dokładna kwota będzie się różnić dla każdej szlifierki, ale zwykle nie jest to znak na szlifierce do minimalnych i maksymalnych kwot.

6 Umieść pokrywę na górze i wcisnąć przycisk, który jest zwykle po jednej stronie pokrywy, aż włączy się i miele się zioła. Zioło szlifierka jest zwykle bardzo szybkie i trwa tylko kilka sekund.

Jak rozpoznać chińskich znaczków

Jak rozpoznać chińskich znaczków

Od czasu powstania Chińskiej Republiki Ludowej zostały wydane ponad 700 oddzielne zestawy znaczków, o łącznej długości ponad ponad 300 różnych wzorów. Chińskie znaczki pochodzący z 1878 roku regularnie są poszukiwane przez kolekcjonerów zapalonym pieczęć. Zbieranie chińskich znaczków może być satysfakcjonujące jak i wymagające hobby. Identyfikacji każdego indywidualnego znaczków może być trudne, ale można to zrobić poprzez szereg różnych metod.

Instrukcje

• Uważnie patrzeć na pieczęci chcesz określić, za pomocą silnego światła i, jeśli ty potrzebować ono, szkło powiększające. Postaraj się znaleźć żadnych wyróżniających zdjęć. Może mieć obraz osoba słynnego budynku krajowych lub Pokaż wydarzeniem w historii Chin. Jeśli można powiedzieć to, co przedstawia pieczęci, powinny być w stanie zidentyfikować go i datą, z którą zostało wydane.

• Dokładnie zbadać swój znaczek. Jeśli masz szczęście, może być numer seryjny, drukowany na to. Jeśli numer seryjny jest widoczny, to będzie dużo łatwiejsze do badań na tle pieczęci i go zidentyfikować.

• Porozmawiaj z filatelistyczne w Twojej okolicy. One mogą mieć pewną wiedzę o chińskich znaczków i może pomóc w ich identyfikacji. Mogą one nawet chcą podzielić się trochę więcej lub handlu kilka znaczków z Tobą.

• Badania chiński napis online lub pożyczyć książkę od swojej lokalnej llibrary. Następnie można spróbować dopasować litery na pieczęci do tych w swojej książki, aby zobaczyć, czy można znaleźć jakiekolwiek słowa. Jeśli możesz znaleźć słów, powinny być wypłacalny zidentyfikować pieczęć za pomocą innych środków.

Jak zbierać chińskich Jade

Jade lub jadeite jest zielony kamień, który jest wydobywany w Birmie i rzeźbione całej wielu miejscach Azji. Jade, według strony internetowej antyczne Jades, "są sprawdzianem do historii starożytnej Azji, jak również przykłady w ostatecznym troskliwy rzemiosło." Zbieranie kamieni jade to hobby inwestycji, które mogą być drogie w pierwszej, ale z czasem można zarobić dużo pieniędzy, bo jade zwiększa wartość.

Instrukcje

• Odwiedzić Muzeum z Jade. Muzea, takie jak Ying Wei Yi Shu Muzeum Jade sztuki, muzeum sztuki azjatyckiej Seattle i Crow kolekcja sztuki azjatyckiej mają Jade eksponatów. Zlokalizować chińskich Jade eksponat, rozmawiać, kurator sztuki azjatyckiej i przejść ponad plan dla swojej nowej kolekcji Jade.

• Napisać listę jades. Pomyśl o jakiego typu Jade chcesz zbierać, takie jak smoki, wojskowych, kwiaty, historyczne kawałki lub jade w Confucian uroczystości.

• Wybierz handlarz jade chiński. Websites taki jak szczęście antyczne Jade, Jade bransoletki i Jade Biżuteria Sklep, sprzedaż elementów jakości jade na niesamowite ceny gwarantowanej satysfakcji.

• Wizyty w lokalnych sklepach z antykami. Jade można znaleźć w sklepach jubilerskich, które specjalizują się w starych kamieni. Zaprzyjaźnić się z menadżerem, który może być w stanie pomóc Ci specjalne życzenia dla antyczne jade.

• Utrzymywać w kontakcie z jade dealerów. Nawiązywanie kontaktów z nich może pomóc uzyskać nowe kawałki jade zanim ktokolwiek inny. Handlu powrót przedmiotów, które nie nadają się już w swojej kolekcji na nowsze, bardziej kolekcja godny kawałki.

Jak zrobić chińskich fanów

Jak zrobić chińskich fanów

Chińskich fanów są nie tylko taktowny, ale przydatne, chłodzenie ich właścicieli z Żar z południowych Chin w okresie letnim. Możesz zrobić chiński wentylator przy użyciu prostych materiałów. Cienkiej tektury podstawy zostanie pokryta z chińskich tkaniny. Jedwab, najbardziej popularne chińskie tkaniny, jest lekki i będzie działać najlepiej, choć niektóre chińskie wzory w bawełny, która również działa. Sklepy z tkaniny nosić chińskiej kaligrafii wzorów w różnych kolorach. Chiński tematów należą ptaki i kwiaty. Popularny chiński kolory są czerwone i złote. Złotych kolczyków na dole wentylatora dodaje elegancji.

Instrukcje

• Wyciąć kawałek plakatowa 22 cale długi przez 8,5 cala. Jeśli używasz dwa mniejsze kawałki pergaminu 8,5 x 11 cali, sklejonych taśmą na końcach tak nie widać światło.

• Złóż twoim fanem na jeden cal fałdy jeden naraz. Po pierwsze klapki Odwróć twoim fanem i obrócić papier w przeciwnym kierunku. Na trzecim krotnie obrócić papier ponownie do swojej owczarni. Nadal w ten sposób, aż cały papier jest składany.

• Klej tkaniny na wentylator papieru. Stosowania regularnych kleju, więc można go usunąć w przypadku, gdy trzeba zmienić jego pozycję. Uruchomić cienka linia kleju wzdłuż fałdy papieru, nie na zagniecenia. Wystarczy tylko niewielka zachować tkaniny w miejscu. Kłaść jedwab luźno przez fałdy i naciśnij delikatnie. Dopasowanie nie będzie dokładne, ale daje dodatkową długość pokoju, aby dopasować jedwab fałdy. Po jedwabiu jest klejona na miejscu, Przytnij nadmiar od końców.

• Używać długi kawałek taśmy i taśmy dolnej części fanów, że trzymasz między palcami. Upewnij się, że taśma jest mocno więc wentylator nie otworzyć w dolnym segmencie. Po zakończeniu wentylator otworzy się w półkole, z długim płaskim dnie i zaokrąglone góry.

• Gorącego kleju pomponem na dole wentylatora.

Jak napisać chińskich słów

Jak napisać chińskich słów

Nauka chińskiego z chińskich znaków i słów chińskich, o nazwie Pinyin, jest bardzo trudne. Chińskie znaki są określane jako symbole, gdzie jeden symbol może stanowić pojedyncze słowo lub pomysł, lub nawet zdania lub frazy. Chiński znak pisma są uważane za najstarsze nagrania język na świecie, sięga 1500BC. Istnieją różne dialekty chińskiego, ale najczęstszym typem jest mandaryński. Jeśli można ustawić harmonogram studiów chińskich skrypt i charakter pisania przez przynajmniej jedną godzinę dziennie przez trzy dni w tygodniu, w ciągu sześciu miesięcy powinien mieć podstawowe ogarnięcia Chiński mandaryński, pisanie i być w stanie napisać chińskich słów.

Instrukcje

Uczenia się chińskich

• Zakup mandaryński chiński podręczniki książki. W sekcji zasoby reprezentatywną listę wyjścia. Zakup Mandarin Chinese-English dictionary swojego wyboru do poziomu, który wygląda wygodny do użycia.

• Badanie czytanie i słuchanie płyt w każdej z ksiąg badania i wykonując przydziały dla każdego przez stara się wyznaczać sobie cele, które są w stanie sprostać i osiągnięcia. W każdej książce jeśli możesz ustawić cel jeden rozdział każdej książki podczas każdej sesji 1 godzinne studium i są w stanie rzeczywiście spełnia te cele, będziesz robił dobrze. Jeśli nie, spróbuj najpierw trzy strony każdej książki, włącznie z działaniami i słuchania CD tłumaczenia dla każdego okresu 1 godzinne studium.

• Wyszukiwanie symboli chińskich znaków w chiński-angielski, który został zakupiony, aby zapoznać się z znaczeń każdy chiński symbol i zacząć rozumieć dźwięki i fleksji możliwe dla każdego chińskich znaków. Zrobić dodatkowe uwagi na kartach przepis dla nowych znaczeń i charakter dźwięki podczas nauki.

• Make fiszki podstawowy chińskich znaków i liczb, że uczysz się z każdego badania przewodnik i książki tak, że można ćwiczyć zapamiętywanie znaków, które zostały wyciągnięte. Zaplanować jedną godzinę dziennie przez trzy dni w tygodniu do praktyki fiszki dla słów, które zostały wyciągnięte. Powtórzyć, pisania chińskich znaków, których nauczysz się w kółko w notebook dla każdego nowego zestawu znaków chińskich, które uczą.

• Wyszukiwanie online dla społeczności lokalnej grupy lub klubów, które są zainteresowane spotkanie na chiński studiów, jeśli mieszkasz w lub w pobliżu większe miasto. Zaplanować czas w każdym tygodniu, aby spotkać się z grupy, dzięki czemu możesz ćwiczyć mówiąc chiński.

• Trzymać z harmonogramu. Ciągle powtarzam karty flash, przepisać czynności pisania, spotkanie z grupy badawczej lub klub i mówiąc chiński głośno z grupy przyjaciół lub nawet wtedy, gdy sam. Im więcej są w stanie ćwiczyć i powtórz to czego nauczyliście, dowiesz się szybciej i więcej informacji będzie zachować.

Jakie są korzyści chińskich srebrnych kulek?

Jakie są korzyści chińskich srebrnych kulek?

Chińskie kule srebrne są najbardziej podstawowa forma Baoding piłki. Baoding piłki dostać swoją nazwę od miasta Baoding w Hebei, Chiny. Chiński Baoding piłki pochodzi z tego miasta. Chociaż srebrne kulki są najbardziej podstawowego stylu, inne style Baoding piłki obejmują kulki emaliowanych i lakierowane. Korzyści dla zdrowia kul, jednak są takie same.

Przepływu Chi

Tradycyjnej medycyny chińskiej mocno opiera się na koncepcji chi. Chi, pierwotnie ponad koncepcji filozoficznych medycznych koncepcji, jest siłą życia, który jest zarówno niewidzialny i stale w ruchu. Wiele problemów zdrowotnych są diagnozowane na podstawie analizy chiński lekarz medyczny osoba chi., diagnoza jest często Chi zablokowany w określonym punkcie. Chiński Baoding piłki, czy ozdobne kule lub srebrnych kulek, są powiedział do poprawy przepływu Chi w organizmie. W niektórych przypadkach osoba może usprawnienie przepływu Chi po prostu za pomocą srebrnych kulek. W innych przypadkach chiński lekarz może zaproponować korzystanie z tych kul jako część bardziej kompleksowe leczenie, które może zawierać zioła i akupunktura.

Punkty akupunktury

Strony ma linię punktów akupunktury i akupresury, która prowadzi od centrum dole dłoni, centrum palmy i poprzez dolny środkowy palec. Kilka punktów znajdują się na środku dłoni na prawo i lewo linii, która prowadzi od centrum palmy dolnej do połowy palca. Organach dotkniętych przepływu chi punkty te obejmują, między innymi oczy, płuca, serce, narządów płciowych, wątroby i żołądka. Przez walcowanie srebrne kulki, te punkty są stymulowane do wydania wszelkie blokady chi wpływające na narządy związane z różnych punktów.

Zręczność

Oprócz tradycyjnych chińskich świadczeń medycznych związanych z srebrnych kulek lub innego rodzaju Baoding piłki obrotowe kulki w dłoni może przyczynić się do poprawy lub utrzymania zręczności w dłoni i nadgarstka. Baoding piłki są kręciło w dłoni za pomocą tylko ruch palców i dłoni. Dwóch małych lub średnich kulki są punktem wyjścia wspólnych. Jak Twoja ręka rozluźnia i staje się bardziej sprawny, może pracować z większych kul. Inni dodać więcej kul; niektórych wykwalifikowanych lekarzy są w stanie kręcić pięć lub więcej kulek w każdej ręce.

Rodzajów chińskich ziół dla zdrowia

Zastosowanie ziół w celu utrzymania dobrego stanu zdrowia jest główną częścią medycyny chińskiej. Literatura w medycynie sięga 2000 roku i opisuje tysiące składników leczniczych. Lecznicze zioła, które są nadal w użyciu są podzielone na trzy kategorie: ziół, ziół górne i dolne środkowe ziół. Te zioła lecznicze są wykonane z produktów roślinnych, mineralnych i zwierzęcych.

Historia chińskich Zioła dla Zdrowia

Uważa się, że lek ziołowy został opracowany przez taoistycznych alchemików poszukujących "eliksir życia". Starożytne zapisy literatura cesarze żądające takiego leku. Rękopisy z 2000 lat temu opisują tysiące składników leczniczych. Shang Han Lun kompilowane podczas drugiego i trzeciego wieku ne, zawiera 113 formuł ziołowych. Później kompilacja Shen Nong Ben Cao Jing opisuje 730 ziół na podstawie ich działań i określa trzy główne kategorie nadal w użyciu.

Kategoria Upper Zioła

Górne zioła znane są również jako władca ziół. Stanowią one podstawowe składniki formuły długowieczności. Uważa się, że wspomaga płynny przepływ qi lub energii życiowej i krwi w całym ciele. Te górne zioła są cynamon, korzeń piwonii, korzeń żeń-szenia, styrakowiec owoce, Syczuan pieprz (mix), liście i owoce oraz imbir.

Kategoria średniowiecza Zioła

Zioła zioła średnim lub ministerialne, są bardzo silne i mogą powodować działania niepożądane. Profesjonalne doradztwo jest zawsze zalecane, gdy korzystasz z tych ziół. Traktują problemy psychologiczne i drobne choroby. Zioła środkowe składa się z bylicy piołunu, mięty lub pola, loquat, Clerodendrum, Euonymus lub wrzeciona owoców i kości kopalnych.

Kategoria Dolnym Zioła

Niższe zioła, zioła, lub asystenci są trujące. Zielarz jest wymagane kwalifikacje do dozowania tych ziół. Znaleziono w tej kategorii ziół są to substancje takie jak arsen i wilczomleczu. Traktują poważne zaburzenia. Niższe zioła zawierają również mak, Ma Huang (znany również jako efedryny), forsycja, persica, Evodia, suszone efedrynę i wiciokrzew japoński.

Ostrzeżenie o chińskich ziół leczniczych

Po chińskiej medycynie zawiera składniki, takie jak arsen, mak, Euphorbia i efedryny, to zawsze musi być stosowany pod ścisłym nadzorem. Naukowcy z kliniki Mayo ostrzec o potężnej efedryny ziołowym (MA Juang), który został sprzedany tutaj w USA, na półce, jako naturalny suplement odchudzania. Nadużywanie tego potężnego zioło mówi się, że spowodowane zgonów i 800 przypadków zatrucia!

Jak korzystać z chińskich piłki do ćwiczeń

Jak korzystać z chińskich piłki do ćwiczeń


Jingluo jest tradycyjna chińska teoria leczniczy, który uważa, że ​​palce są podłączone do serca. Uważa się, że palce odgrywają kluczową rolę w nerwach i najważniejszych organów ciała, a ponad 600 lat, chińskie kule ćwiczenia zostały wykorzystane do stymulowania energii życiowej, funkcja krwi i harmonię w całym organizmie. Chińczycy wierzą, że poprzez wykonywanie pięć palców, można stymulować różne punkty akupresury na rękę, która może zapobiegać i leczyć wiele chorób przewlekłych. Stając przyzwyczajeni do korzystania chińskie kulki do ćwiczeń wymaga czasu, efekt końcowy może być bardzo dobrze warto.

Instrukcje

1 Rozłóż swoje palce. Korzystanie prawą rękę najpierw rozszerzyć palce prosto. Następnie, przy zachowaniu swoich środkowego i serdecznego palce, przestrzeń swój mały palec oprócz palca pierścień i przestrzeni wskaźnik palca oprócz środkowego palca.

2 Umieść kulki w dłoni. Lewą ręką, jeden z chińskich ćwiczeń umieścić piłkę w dłoni prawej ręki. Umieść drugą chińską piłkę jak najbliżej czubki palców środkowych i pierścienia, jak to możliwe. Następnie umieścić kciuk na tym spotkaniu, używając go, wraz z palcem wskazującym, aby trzymać go w miejscu na wyciągnięcie ręki. Czyniąc to, spróbuj i zachować jak najwięcej miejsca między palcem wskaźnika i środkowych palców, jak to możliwe.

3 Przechyl dłoni. Przechylić dłoń lekko do przodu tak, że prawie dotyka przestrzeń pomiędzy swoim pinky i serdecznym palcu. Za pomocą palca pierścień, aby zapobiec piłkę w dłoni (piłka 1) od dotykania piłki spoczywa na czubku palca środkowego (piłka 2). Odbywa się to poprzez przesunięcie palca pierścień do przodu tak, że prawie spełnia swoją dłoń i kciuk natomiast wskaźnik nadal trzymając palec drugi piłkę w miejscu.

4 Przesuń piłkę 2. Wyprostuj środkowy palec jak możesz, to rzucić piłkę 2 do dłoni przy użyciu kciuka i wskaźnik palec. Teraz będziemy mieli piłkę 2 w dłoni i piłka 1 odpoczynku w przestrzeni między swoim pinky i serdecznym palcu.

5 Przełącznik kulki. Weź piłkę 1 i przesuń go z jego pozycji spoczynkowej między pierścieniem i pinky palcem i przesuń go w przestrzeni między swoimi średnich i wskaźnika palcami. Powtórz te czynności, stopniowo zwiększając prędkość.

Jak zrobić Pain Relief Nalewka Od chińskich ziół

Przez tysiące lat, zioła były używane w Chinach do bólu. Na całym świecie chińskie zioła zyskały akceptację jako sposób leczenia bólu. Na przykład, zioła, takie jak grzyby, Xiang grzyba Fu, Bai Zhi Chuan Xiong, olej z wiesiołka i Chen Pi są wykorzystywane samodzielnie lub w połączeniu w celu zwalczania bólu i zapalenia. Chociaż herbata jest najbardziej popularnym sposobem na przygotowanie chińskich ziół, nalewki są skoncentrowane i mogą pracować szybciej. Wiele lat zobowiązani są do opanowania kombinacji ziołowych. Wykwalifikowany chiński ziołowy lekarz powinien być zawsze konsultowane przed dokonaniem własne kombinacje ziołowe.

Instrukcje

1 Chop lub mielenia ziół na drobne kawałki szlifierką lub ręcznie.

2 Umieścić zioła w szklanym słoju oznaczony datą i rodzaju nalewki ziołowej.

3 Dodaj wódkę, aby całkowicie pokryć zioło.

4 Czapka słój szczelnie. Przechowywać butelkę szklaną przechowywane w ciemnym szafce lub spiżarni w celu ochrony przed światłem i ciepłem.

5 wstrząsnąć słoik codziennie przez dwa do trzech tygodni.

6 Szczep nalewka kilka razy przez gazę.

Wskazówki:

  • Stworzyć silniejszą nalewki pozwalając mieszanina siedzieć do 6 tygodni. Nalewki można przechowywać do 6 miesięcy. Standardowa dawka to jedna łyżka nalewka w 8 uncji wody. Nalewki może być wykonana bez alkoholu. Ocet można zastąpić wódką. Amber kolorowe szkło zapewnia lepszą ochronę przed światłem niż wyraźnych słojach.
  • Przed podaniem dzieci zioła sprawdzić ze służby zdrowia.

Jak sprawdzić dla chińskich płyt gipsowo-kartonowych w domu

Chiński płyt gipsowo-kartonowych jest potencjalne zagrożenie dla zdrowia i jest w domach na terenie całego kraju, w szczególności w obszarze South Florida. Ewentualne zagrożenia dla zdrowia związane z chińskim suchej zabudowy to choroba dróg oddechowych i innych możliwych chorób, których naukowcy nie są jeszcze świadomi, ze względu na toksyczny charakter płyty gipsowo-kartonowej. Ważne jest, aby wiedzieć, jak wykrywać chiński płyt kartonowo-gipsowych w domu, aby uniknąć związanego z tym ryzyka dla zdrowia.

Instrukcje

1 Sprawdź, zapach siarki lub zgniłych jaj, zwłaszcza gdy pada deszcz. Gazy siarki są mocniejsze gdy jest wilgotna i są bardziej będzie uwalniana podczas wilgotnych warunkach atmosferycznych. Zapach jest spowodowane dostaw suchej zabudowy z Chin są narażeni na wysokie węgla, który zawiera ilości siarki i umieścić się specyficzny zapach.

2 Usuń płyt kartonowo-gipsowych i sprawdzić wszelkie naklejki na płyty gipsowo-kartonowej, które mówią "Knauf płyt gipsowo-kartonowych Tianjin (KPT). Jeśli jest" Made in China ", naklejki, może to być również wersja toksycznych chińskich płyt gipsowo-kartonowych. Te informacje można znaleźć na odwrocie arkusza suchej zabudowy. Jeśli masz na strychu, może być w stanie zobaczyć dno płyty gipsowo-kartonowej, usuwając izolację z sufitu oraz sprawdzenie dna dla informacji.

3 Sprawdzić, czy cewki na klimatyzator. Będą one sczerniałe i skorodowane, jeżeli zostały one dotknięte chińskiej płyt kartonowo-gipsowych. Można zauważyć, inne okablowanie jest również korozja.

4 Hire licencjonowanego wykonawcę do usunięcia płyt kartonowo-gipsowych z domu. Ponadto zatrudnić inspektora domu, aby upewnić się, że usunąłeś wszystkie możliwe produkt płyt kartonowo-gipsowych.

Wskazówki:

  • Pamiętaj, aby nosić respiratory robić żadnych usunięcie płyt kartonowo-gipsowych.
  • Monitoruj swoje zdrowie za wszelkie niekorzystne dla zdrowia wpływa, które mogą być związane z narażeniem na chińskich płyt gipsowo-kartonowych.

Jak porównać podobieństwa perspektywy sztuka chińskich idealna włoskiego renesansu

Jak porównać podobieństwa perspektywy sztuka chińskich idealna włoskiego renesansu

Ruch sztuka renesansu rozpoczął w Florencja, Włochy około 1400 i trwała aż do około 1550. Renesansu był europejskiej kultury ruchu, który oznaczony koniec średniowiecza, i zawierał naukowy sposób bada życie ludzkie na ziemi a nie opierając się wyłącznie na religii. Tradycyjne chińskie sztuki wizualne jest znacząco różny od włoskiego renesansu sztuki ze względu na jej wykorzystanie symboli i tekstu, jak również jego leczenie perspektywy. Dokładne stosowanie geometrycznego punktu widzenia daje sztuka wizualna realistyczny, trójwymiarowy efekt.

Instrukcje

Znajdź punkt zbiegu

• Identyfikacji obiektu w dzieło sztuki włoskiego renesansu i tradycyjnych chińskich sztuk wizualnych, który ma poziom, poziome linie. Należy pamiętać, że linie poziome nie pojawią się dokładnie płaskie, jeśli grafika wykorzystuje geometryczne perspektywy.

• Położyć arkusz Kalka nad każdego obrazu, pracuje z jednym naraz. Zarys poziom, poziome linie, które identyfikowane w każdej pracy.

• Transfer Kalka do większego kawałka papieru puste i miejsce Kalka w pobliżu po prawej stronie arkusza. Rozszerzyć poziom, poziome linie, które można odnaleźć za pomocą ołówka i władcy. Narysuj rozszerzenie każdej linii aż linie zbiegają się w jednym punkcie.

• Zbadania odpowiednich punktów, gdzie linie zbiegają się w każdej kompozycji. Ten punkt zbieżności jest znany jako Znikający punkt, i to jest niezbędne do produkcji sztuka wizualna, który pojawia się trójwymiarowy i realistyczne. Tradycyjne chińskie sztuki od ten sam okres czasu jako włoskiego renesansu rzadko akcje takie samo traktowanie perspektywy jako dzieła sztuki Europejskiej. A nie poziom wierszy, które zbiegają się w oknie Punkt zbiegu spojrzenie widza zmiany ostrości i perspektywy podczas obserwacji kawałek tradycyjnej sztuki chińskiej.

Identyfikacji linii perspektywy

• Wybierz obiekt na jednej stronie kompozycji. Pozycję linijka tak to linii z linii poziomej obiektu i wyciągnąć rozszerzenie tej linii poziomej w panoramie.

• Powtórzyć krok 1 z innych obwodowych obiektów po obu stronach obrazu tak, że tam są wielu linii w panoramie.

• Identyfikacja linii horyzontu. Linia horyzontu jest linią poziomą, którego środek jest, gdzie zbiegają się linie perspektywy, zwrócił się.

• Porównać linii horyzontu na tradycyjne chińskie grafiki i malarstwa włoskiego renesansu. Malarze renesansu włoskiego Brunelleschi, Masaccio i della Francesca były wczesne sztuki wizualne innowatorów. Ich unikalne użycie perspektywy zwiększa widza empatii z obrazu i sprawia, że patrząc na obraz bardziej wciągające i realistyczne doświadczenie.

Jak gotować z chińskich glinianym garnku

Jak gotować z chińskich glinianym garnku

Chiński glinianych garnków są również nazywane piasek garnki i są wykorzystywane do przygotowania gulaszu Azji i curry. Zaletą gotowania z gliny pieczenia jest że puli będzie chłonąć wszystkich cieczy i zwolnij go powoli podczas gotowania, zapobiegając w ten sposób spalania żywności nawet podczas godziny długo do pieczenia. Gotowanie w chińskich glinianym garnku jest traktowane jako zdrowa alternatywa do smażenia i konwencjonalnych pieczenia jak jedzenie jest gotowane na parze, a nie gotowane i zachowuje większość witamin i składników odżywczych.

Instrukcje

• Sprawdź, czy jest garnek chiński gliny lub łupka w środku. Nieszkliwione, naturalne formy jest porowata i wchłania płyn, podczas pieczenia przeszklone ma powierzchnię gładką, błyszczące i będzie potrzebować jakiejś formy oleju poza wodą.

• Usunąć cały kurz dokładnie jeśli Pula została na półce od jakiegoś czasu. Należy użyć zmywania płyn do przeszklone powierzchnie i octu lub sody oczyszczonej na warstwach porowatego. Nieszkliwione gliny skłania do podjęcia na smak mydła i środków chemicznych.

• Zanurzyć garnka wraz z wieczkiem w wodzie zimnej lub handwarm. Zostawić nieszkliwione doniczki moczyć przez 10 do 15 minut. Szklone garnki mogły być wykupione po pięć minut, bo tylko zewnętrznej powierzchni będzie chłonąc wodę.

• Połączyć składniki, zgodnie z opisem w recepturze i smarować przeszklone garnek z oleju lub tłuszczu. Nieszkliwione doniczki nie wymagają ponadto smary bo moczy się wody zapobiega spalania żywności. Miejsce, jedzenie w naczyniu. Upewnij się, że wszystkie wymagane płyny i składniki są dodawane w zimnej lub letniej temperaturze jak glina nie tolerują temperatury ekstremalne zmiany i łatwo pęka.

• Umieścić garnek z żywności w zimnym piekarniku. Jeśli korzystasz z piekarnikiem elektrycznym można włączyć regulator od razu do wymaganej temperatury, jak piekarnik będzie nagrzewać powoli. Jednak, Piece gazowe włączyć do wymagane ciepła od razu i nagłe zmiany temperatury mogą zrobić pieczenia wybuch. Po postawieniu garnka w piecu, trzeba uruchomić w najniższej temperaturze i zwiększyć go po pięć minut aż do osiągnięcia odpowiedniej temperatury.

• Opuścić piec raz wymienionych w przepisie. Należy zauważyć, że nieszkliwione glinianych garnków zazwyczaj nie ma potrzeby uzupełniania wody, ponieważ będzie uwolnienie cieczy przechowywane w materiale, gdy garnek był przemoczony. Nieszkliwione statków, będzie wymagała jednak niektóre wkłady.

• Weź garnek z piekarnika i umieścić ją na pokładzie lub powierzchnię suchym, odporne na ciepło. Upewnij się, że gorący garnek nie mogą być osiągnięte przez wodę lub wilgotną ściereczką, jak to można zrobić statku wybuch.

• Umieścić garnek glina chiński na stole. Statek będzie na bieżąco żywności gorące przez co najmniej pół godziny, tak długo, jak nie otwarciu pokrywy

Jak wrzucić prysznic dla chińskich przyjęcia

Jak wrzucić prysznic dla chińskich przyjęcia

Przyjęcie dziecka może być znacznie innego procesu niż chodzenie przez ciąży i porodu, ale wynik końcowy nowy dodatek do rodziny pozostaje ten sam. Jeśli przyszłych rodziców adoptuje dziecko, może chcesz zaplanować prysznic z okazji przyjazdu, znany również jako Zapraszamy do domu baby shower. Dla chińskich przyjęcia można włączyć etnicznym wystrojem i żywności do tematu prysznic do podkreślenia dziecka dziedzictwa.

Instrukcje

• Dowiedzieć się, kiedy dziecko będzie przybywających do USA i odpowiednio zaplanować pod prysznicem. Poproś rodziców, jeśli wolą prysznic kilka tygodni zanim dziecko przychodzi, czy chcą poczekać, aż po dziecko przybywa.

• Poprosić rodziców o listę Gości, w tym nazwy, adresy i numery telefonów. Uzyskać informacje rejestru od rodziców również, więc może zawierać sklepy i strony internetowe w zaproszeniu.

• Wybrać zaproszenia, które podkreślają chiński dziedzictwa dziecka. Poszukaj śmiało kolorowe zaproszenia na czerwono, bo czerwony to chiński symbol szczęście i szczęście. Wybierz prysznic dekoracje z głową ku chińskiej kultury. Użyj pogrubienia czerwone i złote wiszące lampiony z sufitu i Księga smoków na ścianach. Chińskie dekoracje są opcjonalne, jednak. Jeśli nowy rodzice mają temat przedszkola, zapraszam do włączenia tego tematu do tematu prysznic w taki sam sposób, co może być dla matki oczekującej ciąży.

• Wysłać zaproszenia do około czterech tygodni przed datą prysznic. Uwaga przy okazji przyjęcia chińskie, data, czas i miejsce. Żądanie RSVPs i podać imię i nazwisko, numer telefonu i e-mail adres, więc Goście mogą odpowiadać.

• Zaplanuj menu. Obejmować co najmniej kilka Chiński żywności, takich jak bułki jajko i fortune cookie. Wstaw ciasto do lodówki z czerwonym lukier. Miejsce pałeczki z forks na stole śniadanie w formie bufetu.

• Obejmuje prysznic gry w uroczystości. Gry słowne jak dziecko biegu wyścig, program word wyszukuje i bingo działa dobrze na przyjęcie dziecka prysznic. Czy Goście jak najwięcej elementów dziecka nowa jednostka dominująca musi w ciągu jednej minuty--osoby z większości elementów wygrał nagrodę. Wiele tradycyjnych prysznicem gry działa dobrze dla przyjęcia prysznice również.

Jak wyrazić zwyczajowo kondolencje dla chińskich pogrzeb

Jak wyrazić zwyczajowo kondolencje dla chińskich pogrzeb

Każdy, kto doświadczył śmierci ukochanej docenia przejawy sympatii oferowane przez przyjaciół. To jest w przypadku bez względu na to, czy może czuć niepewny oferuje swoje kondolencje do kogoś z różnych środowisk kulturowych. To naturalne, aby czuć się w ten sposób. Każdy gest sympatii będzie mile widziana przez znajomych chiński.

Instrukcje

• Pisze notatkę, wyrażając swój smutek utraty zmarłego. Jeśli Cię dobrze znali zmarłego, to należy napisać o specjalnych pamięci. Ty kulisy zawieraæ werset lub poemat, skomponowane przez Ciebie albo skopiowany z innego źródła, a także notatki.

• Nosić konserwatywny Odzież do oglądania lub pogrzebu. Czarne lub ciemne kolory nie są wymagane, ale są dopuszczalne. Rodziny zazwyczaj nosi biały, który jest kolor skojarzony ze smutkiem. Noszenie czerwony chiński pogrzeb jest za bardzo niesmaczne, bo czerwony jest związane ze szczęścia i dobrobytu.

• Usunąć buty przed wejściem jeśli pogrzeb jest w świątyni. Ten sposób jest oznaką szacunku dla budynku, zmarłego i jego lub jej rodziny.

• Łuku podczas podejścia rodziny i/lub zobacz ciało. Nic nie musi być powiedziane. Nie trzeba uścisnąć dłoń. Willl prosty łuk przekazać swoje kondolencje bardzo dobrze.

• Miejsce poezji, kaligrafii lub prezent lub pieniądze w lub w pobliżu trumny. Honoruje zmarłego. Jeśli możesz dać pieniędzy, nigdy nie dają nawet kwotę. Na przykład a nie pozostawiając £6 lub 33 zl, zostawić £7 lub £34. Dziwne kwoty nie może być podzielona równo między dwojgiem ludzi. Jedna osoba zawsze będzie bardziej niż inne. Symbolizm pozostawiając nieparzysta ilość pieniędzy jest, że chcą najlepsze dla zmarłego i rodziny.

• Wyślij kwiaty białe lub żółte. Prezenty, kwiaty są powszechne w chińskich pogrzeby w taki sam sposób, że ludzie dają żywności lub kwiaty w zachodniej pogrzeb. Upewnij się, że Kwiaciarnia rozumie, aby nie używać żadnych czerwone kwiecie, czerwony wazon lub czerwone ozdoby w układzie.

• Otworzyć białe koperty, że rodzina może rozproszone. Niektóre rodziny dać kawałek Candy w białej kopercie do każdej osoby na pogrzebie. To się uświadomić ludziom, że życie ma jej słodycz wśród goryczy. Po usunięciu słodycze, natychmiast odrzucić białe koperty, który reprezentuje smutek.

Jak do kleju w okłady z chińskich grzywka

Podobne do przepływu owinąć włosy naturalne że wymiata włosów wokół głowy w ruchu po okręgu, splot okłady, czy klejone lub szyte w, wymaga zastosowana watkow w okrągły moda. Aby zmniejszyć ryzyko dokonywania swoje naturalne włosy podatne na obrażenia, jednak, klej w splot mogą być stosowane do czapki weave zamiast. Splot czapki mogą być szyte na plecionki we włosach lub zabezpieczone do włosów naturalnych z pinami do łatwego usuwania i na i poza zużyciem.

Instrukcje

• Miejsce splot cap na głowie perukę. Przy głowie perukę pozwala zobaczyć układ włosów splot lepiej.

• Nałożyć cienką warstwę kleju do krawędzi osnowy splot i warstwa to przeciwko splot cap. Rozpocząć stosowanie utworów na karku. Należy uważać, aby nie używać grubych warstw kleju, ponieważ może dostać się do włosów splot i plam.

• Zastosowanie watkow od lewej do prawej, od karku do uszu. Używać twój nożyczki do cięcia wszelkich pozostałych włosów do wysztukiwania odstają od prawej stronie głowy, po watkow są przyklejone na. Warstwy wypełniające blisko siebie z trochę luki pomiędzy pełny wygląd.

• Zastosowanie następnego utworu w okrągły moda, kiedy dojdziesz do ucha. Stosuje się wątek z lewej skroni dookoła na prawym uchu, na czole i z powrotem wokół do lewej skroni, aż do pełnego okręgu powstaje. Zapewni to pojawienie się owinąć. Ten wątek dotyczy czoło swoim Bang.

• Stosować trzy lub cztery watkow więcej po pierwszy wątek okrągłe. Czy te w strukturze półokrągłe zamiast tak, aby nie pokrycia w czoło. Kontynuując wzór kołowy toru sprawi, że po wybuchu zbyt grube. Pozostawić około 1/4 cala przestrzeń między watkow zapobiegające Masywny wygląd.

• Zdecydować, gdzie chcesz, zamknięcie się. Swoim zamknięciu będzie otwarta przestrzeń w górnej części WPR, które nie mogą być pokryte z osnowy.

• Upewnij się, że nie na pokrycie przestrzeni na Twoje zamknięcie. Zamknięcie daje ostateczny kleju na splot naturalny wygląd z wyglądu włosów rosnących bezpośrednio się z głowy.

• Skropić światło warstwa kleju na miejsce na twój zamknięcia. Zastosować twój zamknięcia.

• Weź splot cap off głowy peruki i zmieścić go na głowę. Stanąć przed lustrem i wyciąć swoje krepina równomiernie prosto przez chińskich Bang.

Jak przerobić angielski do chińskich symboli

Jak przerobić angielski do chińskich symboli

Język chiński jest napisane przy użyciu symboli, znany jako "znaków." Chiński jest najstarszy znany język świata, składających się z więcej niż 100 000 znaków. Szereg narzędzi tłumaczenie online są dostępne dla konwersji angielskich słów do chińskich symboli. Przetłumaczone chińskich symboli są generowane po wprowadzeniu angielskie słowo, frazę lub zdanie w narzędzia do tłumaczenia.

Instrukcje

• Konwersja z języka angielskiego na chiński przy użyciu słownik Chińsko-Angielski na stronie chiński tools.com. W polu "Wyrażenie" wpisz angielski termin i kliknij przycisk "Szukaj", aby znaleźć prawo chińskie wpisy. Dostępna jest również wymowę przetłumaczonego symboli.

• Konwersja z języka angielskiego na chiński przy użyciu słownik Chińsko-Angielski na stronie internetowej Mandarintools.com. Wprowadź szukane słowo w polu "Szukaj" i wybierz dialekt chiński, które chcesz tłumaczenia w. Zaznacz opcję "Chinese wyświetlania za pomocą gify" i kliknij na przycisk "Spojrzenie ono w górze!".

• Konwersja z języka angielskiego na chiński za pomocą MDGB słownik Chińsko-Angielski. Angielski termin wprowadź w polu tekstowym i kliknij przycisk "Go", aby uzyskać wynik.

Historia chińskich Zioła dla Weight Loss

W tradycyjnej medycynie chińskiej, chińskie zioła były wykorzystywane nie tylko do kuracji medycznych, ale do utraty wagi, jak również. Zioła te są promowane, ponieważ ich treści, które pomagają przyspieszyć trawienie i metabolizm.

Historia

Chińskie zioła były wykorzystywane, nawet na początku historii. Podczas 12. wieku, głębsze zasady były stosowane i badane w celu udowodnienia skuteczności chińskich ziół w utracie wagi i stanu zdrowia. Od tego czasu są wykorzystywane nie tylko w Chinach, ale w wielu częściach świata.

Klasyfikacje

Według Kwintessential.com istnieją trzy klasyfikacje chińskich ziół do utraty wagi. Pierwsza klasyfikacja jest "medycyna chińska", takich jak kory magnolii, Citrus aurantium, Glechoma i głóg jagody. Druga klasyfikacja jest "metabolizm chińskie zioła", które zawierają imbir, cynamon, Atractylodes, Astragalus, kora Eucommia, żeń-szeń i Epimedium. Wreszcie "detoksykujący" chińskie zioła, to scute Coptis, rabarbaru, longan owoce, korzeń Bupleurum, mięta xixyphus i nasiona w faunie i florze.

Funkcje

Strona International Business Times zauważa, że ​​chińskie zioła wykorzystywane do utraty wagi budować energię pokarmowego. Oznacza to, że trawienie jest przyspieszony, a pozostałe elementy są trawione i zabrane z ciała przed przekształcić się w tłuszczach.

Pierwsza klasyfikacja chińskich ziół, "medycyna chińska," nie tylko pomaga w tłuszcz, ale również procesów ciała niechcianych tłuszczów zapobiega przedostawaniu się do systemu. Druga klasyfikacja, "chińskie metabolizmu zioła," szybki metabolizm, że pomaga się w końcu prowadzi do utraty wagi. Wreszcie, detoksykujący są chińskie zioła, które zmniejszają apetyt zmniejszające osoby.

Nieporozumień

Według Infiniteadvice.com, wielu chińskich ziół nie zostały naukowo udowodnione, aby pomóc utrata masy ciała.

Rozważania

Jest to najlepiej skonsultować się z licencjonowanym lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek chińskich produktów ziołowych. To pomoże Ci wiedzieć, czy są bezpieczne dla użytkownika, czy mają skutki uboczne, które mogą doprowadzić do niekorzystnych warunków zdrowotnych.