adcov.com

jak uzupełnić elektrolity

Jak uzupełnić elektrolity podczas choroby

Jak uzupełnić elektrolity podczas choroby


Mdłości wystarczy, aby człowiek czuje się okropnie i funkcja z połową prędkości. Ważne jest, aby odpocząć i zadbać o siebie, aby czuć się lepiej. Jest to szczególnie ważne, aby zastąpić cenne elektrolitów, które nie występują w przypadku osób choruje (zwłaszcza gdy choroba powoduje nadmierne wymioty lub biegunka). Nie robi tego może spowodować długotrwałej choroby i odwodnienie.

Instrukcje

1 Unikaj płynów, które zawierają kofeinę. Chociaż spożycie płynów jest niezbędne podczas choroby, płyny takie jak kawa lub herbata może zaostrzyć odwodnienie. Jeśli picia herbaty, upewnij się, że jest bezkofeinowa. Spróbuj piękny, bezkofeinowa herbata ziołowa.

2 popijając napój sportowy. Są one zaprojektowane tak, aby nawodnić i są wzbogacone o elektrolity. Sugeruje to tylko dla dorosłych, jak większość pediatrów nie polecam napoje sportowe dla chorych dzieci. Nie przesadzaj. Cukry w napoje dla sportowców mogą czasami nasilają biegunkę.

3 Zapytaj farmaceutę o rozwiązań ponad-the-counter nawadniającą. Są to płyny specjalnie zaprojektowane do bezpiecznego nawodnić i uzupełnić organizm w czasie choroby i łagodnego odwodnienia. On / ona może nawet zalecane rozwiązanie pediatrycznego ponownego nawodnienia.

4 Omijać słodkich płynów, takich jak soki owocowe, gdy zwiększenie spożycia płynów. Cukry mogą wymioty i biegunkę, co gorsza, nie korzystne i dostarczają ilości elektrolitów.

5 Wymieszać paczkę proszku roztworu elektrolitu z wodą i pić z tego rozwiązania. Mogą być one przydatne ze względu na ich przenoszenia, oraz ich prostych wzorów, omijające rzeczy jak nadmiar cukru i sztucznych barwników.

Wskazówki

 • Jeśli objawy odwodnienia wykracza poza łagodne lub umiarkowane, ważne jest, aby niezwłocznie zwrócić się o pomoc do lekarza specjalisty.

Czy Gatorade Uzupełnienie elektrolitów

Czy Gatorade Uzupełnienie elektrolitów


Elektrolity to substancje chemiczne, które utrzymują równowagę płynów w komórkach ludzi i są niezbędne dla funkcjonowania mięśni, regulacji ciśnienia krwi i innych procesów fizjologicznych. Ludzie tracą elektrolity poprzez pocenie, a picie pewnych napojów może przyczynić się do ich uzupełnienia.

Elektrolity

Elektrolity obejmują potasu, magnezu, wapnia, sodu i chlorek. Podczas wytężonej działalności, picie dużych ilości czystej wody bez wymiany elektrolitów może spowodować poważne problemy zdrowotne.

Historia

W 1965 roku, czterech lekarzy z University of Florida opracowany napój do rozwiązywania problemów odwadniania doświadczają szkolnej drużyny piłkarskiej Gators. Napój ten stanie się napojem teraz wiemy, jak Gatorade.

Składniki

Gatorade zawiera głównie wodę, wraz z sodu, potasu, chlorku i aromatów. Napój szybko uzupełnia elektrolity, co jest przyczyną tego, że jest powszechnie stosowany przez profesjonalnych drużyn sportowych i uczelni.

Funkcje

Gatorade również mogą korzystać osoby pracujące w wysokiej temperaturze, a ci, którzy się odwodnić z powodu choroby. Może nawet pomóc osobom z kaca.

Zabawa Fakt

Robert Cade, jeden z lekarzy, którzy opracowali produkt, powiedział, że nigdy nie wyobrażał sobie społeczeństwo byłoby podjąć taką sympatię do Gatorade. Wall Street Journal poinformował, że w 2005 r licencyjne Gatorade wypłacone University of Florida wyniosły ogółem ponad 90 milionów dolarów.

Jak zrobić drinka elektrolity

Jak zrobić drinka elektrolity


Czy maratonów, ćwiczyć jogę lub pracy na gorąco na zewnątrz w słońcu, pić wymiana elektrolitu pomoże zatrzymać nawodniony organizm i działa prawidłowo. Elektrolity są substancje chemiczne, które przewodzą prąd. Utrzymanie właściwej równowagi elektrolitów we krwi jest niezbędne do utrzymania poziom energii i normalne funkcje organizmu. Według strony internetowej Sport Med Info zasada elektrolitów, które organizm potrzebuje są sód, potas, chlorek i wodorowęglan. Stosując się do tej receptury napój sportowy, można zaoszczędzić pieniądze poprzez zmieszanie swoją zastępczą elektrolitu napój w domu.

Instrukcje

1 Rozpuścić 2 łyżki miodu w jednej filiżance ciepłej wody filtrowanej. Miód dostarczy węglowodanów zastąpić te utracone podczas wysiłku.

2 Dodaj ćwierć łyżeczki soli i wymieszać. Sól pomaga w utrzymaniu równowagi płynów wewnątrz i na zewnątrz komórek. Po rozpuszczeniu w wodzie sól odłącza się dodatnio naładowany jon sodu i ujemnie naładowane jony chlorku.

3 Wycisnąć sok z połowy pomarańczy do roztworu miodu i soli. Według Szpitala Dziecięcego Lucile Packard w Stanford, sok pomarańczowy i sok grejpfrutowy zawierają wysoki poziom potasu.

4 Wlać tyle wody filtrowanej do swojego pojemnika, aby uzupełnić objętość do objętości jednego litra. Aby napój zimny sportowego, dodać kombinacji wody z lodem.

5 wypić domowe napoje izotoniczne całej działalności zastąpić elektrolity utracone poprzez pocenie.

Wskazówki

 • Według Sports Med Info, wody kokosowej, cieczy znajdującej się wewnątrz młodego kokosa, jest naturalna wymiana elektrolitu napój, który zawiera cukrów prostych i sodu i oferuje podwójną potas banana.
 • Twój domowy napój sportowy nie zawiera środków konserwujących, dlatego należy go przechowywać w lodówce.

Jak uzupełnić dobre bakterie

Jak uzupełnić dobre bakterie


Dobre bakterie korzyści ciało na wiele sposobów, w tym pomagają utrzymać w ryzach szkodliwych bakterii i utrzymać poziom drożdży na akceptowalnym poziomie. Antybiotyki, stres i choroby może zmniejszyć poziom dobrych bakterii w organizmie - jeśli to nastąpi, może masz problemy z trawieniem lub opracowane na ogół źle czuć. Uzupełnianie dobre bakterie i dostosowanie systemu do stanu równowagi może pomóc.

Instrukcje

1 Weź jelitach probiotyczny suplement zawierający żywe pożyteczne bakterie codziennie. To ważne, że suplementy są dojelitowa według Healing Codziennie, ponieważ dodatek musi zrobić to do jelit, gdzie będzie to zrobić najwięcej dobrego, a powłoka jelitowa zapobiega zawartość przed uwalniany w żołądku.

2 Dodać jogurt do diety oprócz probiotyków suplementu. Jogurt powinien przeczytać etykietę "zawiera żywe, aktywne kultury", aby była ona korzystna.

3 Weź dodatkowe suplementy podczas antybiotyków i bezpośrednio po. Czasem antybiotyki nie da się uniknąć, ale można jeszcze utrzymać system bardziej zrównoważony przez zwiększenie probiotyków w trakcie i po stosowaniu antybiotyków.

Wskazówki

 • Jak w przypadku każdego suplementu, należy skonsultować się z lekarzem, jeśli masz choroby przewlekłe lub zażywasz leki, przed zażyciem probiotyki.

Jak uzupełnić ATP

Jak uzupełnić ATP


Istnieje wiele kroków, które można podjąć, aby upewnić się, że poziomy ATP są uzupełniane po aktywności fizycznej. Trifosforan adenozyny (ATP) stanowi związek chemiczny, który jest stosowany jako źródło energii do wytwarzania siły mięśni, dostarczając paliwo do codziennej aktywności. ATP wytwarzany z rozmaitych źródeł chemicznych w ciele, takimi jak fosforan kreatyny i glikogenu w mięśniach. Ciało ma wiele sposobów, aby uzupełnić poziom ATP w organizmie.

Instrukcje

1 Jedz zdrowe, dobrze zbilansowanej diety. ATP można zsyntetyzować z węglowodanów, białek i tłuszczów, w zależności od intensywności i czasu trwania aktywności fizycznej. Dietę, która równoważy te makroelementy zapewnia, że ​​twoje ciało będzie uzupełniała ATP całej działalności.

2 Suplement z kreatyną. Jednym ze źródeł energii dla mięśni pochodzi z fosforanu kreatyny związek, który jest przekształcany w ATP na mięśnie użyciem jako źródło energii. Badania wykazały, że suplementacja kreatyny może dać mięśniom dodatkowej energii dla krótkotrwałych działań (takich jak sprint lub podnoszenie ciężarów), i może zwiększyć maksymalną produkcję siły z mięśni.

3 Ćwiczenia często i z coraz większą intensywnością. Ponieważ korpus dostosowuje częstym i stopniowo rosnącej intensywności wysiłku, staje się bardziej skuteczne w uzupełnieniu ATP i zwiększa potencjalne źródła energii, które mięśnia może wydobyć z.

Wskazówki

 • Oprócz jedzenia dobrze zbilansowanej diety, zapewniają jesz wystarczająco dużo żywności do paliwa treningi. Nie jeść tyle, aby wspierać ćwiczenia mogą prowadzić do skutków ubocznych dla zdrowia, takich jak zmęczenie i utrata masy ciała.
 • Przed rozpoczęciem ćwiczeń, należy skonsultować się z lekarzem w celu sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia i sprawności fizycznej.

Jak Uzupełnij serotoniny

Jak Uzupełnij serotoniny


Serotonina jest neuroprzekaźnikiem, który pomaga komunikować informacje pomiędzy obszarach mózgu. Większość komórek mózgowych wpływem serotoniny. Oprócz mózgu, serotonina wpływa również na serce i mięśnie. Gdy poziom serotoniny niestabilny, osoba może wystąpić depresja. Ludzie, którzy cierpią na depresję zwykle mają niski poziom serotoniny we krwi. Niektórzy ludzie suplementy takie jak St. John Wart lub tryptofanu, aby pomóc podnieść poziom serotoniny; Jednakże, te dodatki nie mogą być skuteczne. Leki przeciwdepresyjne są zazwyczaj skuteczne w pomaganiu ludziom zwiększyć poziom serotoniny, ale są też inne sposoby na uzupełnienie serotoniny.

Instrukcje

1 Usiądź w słońcu przez 20 do 30 minut dziennie, nie ma na sobie okulary, aby pomóc uzupełnić serotoniny. Miej oczy zamknięte i relaks podczas organizm wchłania składniki odżywcze od słońca. Weź spacery na zewnątrz. Staram się spędzać jak najwięcej czasu ewentualnego zewnątrz w przyrodzie.

2 Ćwiczenia do uzupełnienia serotoniny. Regularne ćwiczenia aerobowe nie tylko zwiększy poziom serotoniny, będzie to również stworzyć ogólny poczucie dobrego samopoczucia i kondycji fizycznej.

3 zrównoważoną dietę z białka i węglowodanów złożonych, takich jak produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa. Białko serwatkowe pomaga również zwiększyć poziom serotoniny. Ponieważ ludzie różnie reagują na węglowodany, eksperymentować z jedzeniem, aby znaleźć korzystną równowagę między ilością białka i ilości węglowodanów w diecie.

4 medytować, aby uzupełnić poziom serotoniny. Słuchanie muzyki, modląc się i relaks z zamkniętymi oczami przez kilka minut każdego dnia pomoże zwiększyć poziom serotoniny.

5 Weź suplementy omega-3 i witaminy B-kompleks dziennie. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pomaga zwiększyć przepływ krwi, co poprawi poziom serotoniny. Niedobory witaminy B może obniżyć poziom serotoniny.

6 Porozmawiaj z psychologiem na temat przepisywania selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) lub serotoniny i noradrenaliny lekarstwa inhibitor wychwytu zwrotnego (SNRI). SSRI i SNRI leki mogą pomóc uzupełnić poziom serotoniny; Jednakże, leki te mogą mieć potencjalne działania niepożądane, takie jak nudności, zawroty głowy, przyrost masy ciała, suchość w ustach i zatwardzenie.

Wskazówki:

 • Unikaj używek, takich jak kofeina, alkohol i cukier.
 • Zawsze należy porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania suplementów, takich jak St. John Wart i tryptofanu, szczególnie jeśli pacjent przyjmuje leki przeciwdepresyjne.

Jak uzupełnić kukurydzy woskowej

Jak uzupełnić kukurydzy woskowej


Pochodzące z naturalnych skrobi kukurydzianej, kukurydzy woskowej jest suplement spożywczy, który jest używany przez kulturystów, aby uzyskać szybki zastrzyk węglowodanów bezpośrednio po treningu. Ze względu na wysoką masę cząsteczkową z kukurydzy woskowej, w zastrz jego marketingu, że przechodzi przez żołądek szybko i są przetwarzane i przyjęte do krwiobiegu w jelitach znacznie szybciej niż w większości pożywienia (Odniesienia 1). Kulturystów i innych sportowców wykorzystać tę właściwość, aby uzyskać glikogenu (cukru we krwi), aby ich mięśni tak szybko, jak to możliwe, po treningu lub w pracy, która daje im maksymalne przyrost masy mięśniowej i natychmiastową energię.

Instrukcje

1 Zakończ masy rutynowe szkolenia z zestawami ćwiczeń pompujących ciężkiego mięśnia, które powodują pęcznienie mięśnie i wypełnić z krwi i tlenu. Squats, prasy ławki, push-up i pull-up wszystko działa kilka grup mięśni na raz i są idealne do pompowania się na koniec treningu.

2 Wykonaj jedną miarkę z kukurydzy woskowej i dodać go do szklanki soku lub wody.

3 Mieszać woskową dodatek kukurydzy do wody lub soku, dopóki nie ma grudki i ciecz ma gęstą konsystencję.

4 Gotowanie dół woskowej kukurydzy wody lub soku, zatrzymując się obracać każdy kęs w ustach podnieść enzymy trawienne.

5 Kombajny biorąc kukurydzy woskowej z drugiej lekkostrawne budowy ciała lub suplementów diety. Kukurydzy woskowej pomogą strawić te inne składniki odżywcze, jak również, przenosząc je przez kwasy żołądkowe i do jelit dla lepszego wchłaniania. Kukurydzy woskowej działa najlepiej z predigested suplementów mających na celu pomoc w rozwoju mięśni, takich jak free-form aminokwasów.

Wskazówki

 • Według artykułu na BodyBuilding.com David Barr, kukurydzy woskowej nie udowodniono, aby wywiązać się z różnych twierdzeń o tym przez spółki obrotu. Liczne badania wykazały, że z kukurydzy woskowej nie absorbuje lub lepiej niż prosta białego chleba lub cukru. (Odniesienia 2)

Jak Uzupełnij Z Probiotyki Po Cleanse Colon

Po wykonaniu dwukropek czyścić, gdzie masz potencjalnie wyeliminowane całe życie nagromadzonych odpadów, jelita grubego należy recolonised z przyjaznych bakterii. Według naturopatyczną lekarz Richard Anderson, probiotyki są potrzebne przez organizm w zwalczaniu choroby, powodując mikroorganizmów. Ponieważ twój dwukropek czyścić może pozbyć ciała z dobrych i złych bakterii, trzeba będzie zrównoważyć system na nowo począwszy zdrowszych nawyków żywieniowych.

Instrukcje

Utrzymanie Colon Zdrowie

1 Jedz dużo błonnika po dwukropek czyścić - średnio 25 g dziennie. Zgodnie z colonzone.org rozpuszczalne włókno występuje jako probiotyk przez zwiększenie ilości pożytecznych bakterii w okrężnicy. Dobrym źródłem błonnika rozpuszczalnego należą truskawki, owoce cytrusowe, owsa i ryżu.

2 Dodaj sfermentowanych pokarmów do diety, które pomogą wyeliminować złych bakterii w przewodzie pokarmowym. Fermentowane produkty spożywcze zawierają kefir (Bliski Wschód mikstury podobny do jogurtu), kapustę, kulturalny jogurt i miso.

3 Weź probiotyczny suplement, który można znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością. Najlepsze probiotyczne suplementy dla zdrowia jelita grubego obejmują Bifidobacterium Infantis, według Richarda Andersona.

4. Uważaj na objawy probiotycznych nierównowagi w okrężnicy, która jest najczęstszą po oczyścić jelita grubego lub okrężnicy nawadniania. Objawy braku równowagi to pragnienie cukru, kwaśne odbijanie, nieświeży oddech i częste infekcje wirusowe. Jedz więcej pokarmów probiotycznych W przypadku zauważenia takiego braku równowagi.

5 Kontynuuj zdrowej zbilansowanej diety z dużą ilością świeżych owoców, warzyw i probiotyków. Ogranicz rafinacji mąki i cukru, aby zapobiec ciała z coraz porośnięte złych bakterii.

Wskazówki:

 • Każdy inny szczep bakterii probiotycznych może mieć inny cel. Należy zapytać, jakie typy są najlepiej po dwukropek czyścić.
 • Należy skonsultować się z lekarzem na temat zdrowia następczych albo po dwukropek czyścić, biorąc lewatywę lub poddawanych okrężnicy nawadniania. Niewiele było badań nad ryzykiem podejmowania zbyt wiele suplementów probiotycznych. Znane skutki uboczne zbyt wiele bakterii w przewodzie pokarmowym obejmują wzdęcia i skurcze żołądka.

Jak leczyć grypa żołądkowa

Jak leczyć grypa żołądkowa


Grypa żołądka, powszechnie znany jako zapalenie żołądka i jelit, towarzyszy zwykle nudności, wymioty i biegunka. Na szczęście, według MedicineNet te objawy wydają się jasne w ciągu dwóch do pięciu dni. W międzyczasie ważne jest, aby dbać o siebie podczas przyjmowania środków w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się grypy żołądka od tych, wokół ciebie, jak choroba jest zwykle zaraźliwa.

Jedz Ostrożnie

Daj brzuchu przerwę poprzez unikanie pokarmów stałych na chwilę. Po nudności zaczyna się zapadać, jeść lekkostrawne pokarmy, takie jak ryż, chleb i krakersy. Chociaż są to mdłe opcji, w szczególności przez siebie, nie mogą one wywołać nowe fale mdłości. Jak czekać na grypę żołądkową przekazać, unikać produktów mlecznych, takich jak ser i lody, i mocno przyprawione żywności.

Wodzian

Musisz pić dużo wody, aby pobyt uwodniony. Można też ssać kawałki lodu, jeśli rzeczywiście picie wody jest niewygodne do rozstroju żołądka. Jednak sama woda nie wystarczy, aby uzupełnić elektrolity. Te kluczowe substancje są tracone, gdy pot i wymioty się częste ze względu na grypę żołądkową. Uzupełnić je pijąc kofeiny napoje dla sportowców. Sip na nich, a nie je chugging. Zbyt szybko pije je, będziesz po prostu prowokują swoją nudności. Unikaj napojów alkoholowych i zawierających kofeinę całkowicie aż grypa żołądka jest z systemu. Również uniknąć sok jabłkowy lub inne soki owocowe, które może pogorszyć biegunka.

Reszta i Kwarantanny

Pozostać w łóżku. Nie tylko to dać czas na odpoczynek ciała, ale będzie to również pomóc inni członkowie gospodarstwa domowego ograć kondycję zakaźnych. Jeśli to możliwe, należy unikać kontaktu fizycznego i zawsze upewnić się, że ręce są czyste. Po grypa żołądka minęło, prać ubrania i pościel, ponieważ mogą one zawierać zakaźnych ślady zapalenia żołądka i jelit.

Medicate

Chociaż może to być kuszące, aby dotrzeć do swojej apteczki, nie może znaleźć wiele zwolnienia z grypą żołądkową tam. Leki, takie jak ibuprofen Advil, może pogorszyć rozstrój żołądka. Produkty acetaminofen, takie jak Tylenol, może umieścić dodatkowe obciążenie ciała już chorego, zwłaszcza wątroby. Gdy mamy do czynienia z młodą osobę (czy dziecka lub nastolatka), MayoClinc ostrzega, że ​​należy unikać podawania aspiryny, ponieważ może to prowadzić do zespołu Reye'a, potencjalnie śmiertelnym stanem.

WebMD zauważa, że ​​schorowany dorośli mogą być przepisane leki, takie jak Zofran, Compazine i Anergan, kontrolować wymiotów. Jednakże, leki te nie są zazwyczaj do osób młodszych.

Wskazówki

 • Zawsze myj ręce, aby nie przytrzasnąć wirusa żołądka
 • Unikać formę produktów na bazie mleka
 • Unikaj żywności, takich jak cebula, piec fasola, brokuły i smażonych potraw.

Jak dodać Electrolites do wody?

Jak dodać Electrolites do wody?


Elektrolity są minerały w krwi i innych płynów ustrojowych, które są naładowane elektrycznie. Ciało musi utrzymać równowagę elektrolitów dla dobrego zdrowia. Pocenie się, biegunka i wymioty mogą doprowadzić do utraty płynów i elektrolitów, ale normalnie, ciało może kontrolować równowagę elektrolitową poprzez żywności i płynów.

Przepis

Mayo Clinic zaleca, aby w pilnych przypadkach, ludzie, którzy muszą uzupełniać płyny i elektrolity po ataku biegunki należy pić konkretną miksturę wody i soli. Do jednego litra wody, dodać 1/2 łyżeczki. sody oczyszczonej, 1/2 łyżeczki. soli, 2 łyżki. cukru i 1/4 łyżeczki. chlorek potasu. (Chlorek potasu jest dostępny w sklepach spożywczych jako substytut soli.)

Mieszania

Nie ma potrzeby ogrzewania mieszaniny; jedynie potrząsnąć nią aż minerałów rozpuści.

Zużycie

Roztwory elektrolitów, takich jak receptury Mayo Clinic nie są przeznaczone do regularnie pijany, jak ciało będzie uzupełnić elektrolity naturalnie poprzez jedzenie i picie. Niedokładne pomiary soli w recepturze może być również niebezpieczny dla równowagi elektrolitowej w organizmie.

Jakie napoje są najlepsze dla rehydrating swoje ciało po treningu?

Jakie napoje są najlepsze dla rehydrating swoje ciało po treningu?


Ważne jest, aby pobyt uwodniony po pracy. Kilka rodzajów napojów są korzystne po zakończeniu pracy. Napoje te pomagają uzupełnić składniki odżywcze i elektrolity utracone podczas wysiłku. Są to wody, napoje sportowe i herbat ziołowych, z których wszystkie pomoc w procesie windykacji.

Woda

Ludzie powinni najlepiej pić 2 litry wody dziennie. Ważne jest, aby pobyt uwodniony, zwłaszcza podczas ćwiczeń. Zawsze mieć butelkę wody w pobliżu podczas ćwiczeń, aby zapobiec odwodnieniu. Picie wody pomaga nawodnić organizm po treningu, bez dodatkowych kalorii.

Napoje sportowe

Napoje sportowe są zaprojektowane, aby pomóc uzupełnić elektrolity organizmu i składników odżywczych, które zostały utracone podczas wysiłku. Napoje takie jak PowerAid, gatoraide i witamina woda wszystko pomaga uzupełnić i nawodnić organizm, ale zawierają kalorii, które nie mogą być atrakcyjne dla osób na diecie niskokalorycznej. Ludzie, którzy monitorują ich odżywcze dieta może wolą napoje sportowe, ponieważ zawierają mniej kalorii niż napoje tradycyjne sportowych.

Herbatki ziołowe

Herbaty ziołowe pomaga pomoc w nawodnieniu. Ziołowe wykonane z liści z roślin, takich jak mięta, werbeny, lipy i melisy można stosować do rehydratacji ciała po wysiłku. Picie herbaty ziołowe dla nawodnieniu jest alternatywą dla picia czystej wody.

Jak rozpoznać, czy masz niskie Zaburzenia równowagi elektrolitowej

Wiedząc, czy masz niskie zaburzenia elektrolitowe mogą pomóc określić ogólny stan zdrowia. Elektrolity, takie jak sód, potas i chlorek są potrzebne dla zdrowych komórek. Związki te są czasem wyczerpany, gdy osoba cierpi z powodu odwodnienia. Sportowcy nieustannie starają się uzupełniać elektrolity, aby uniknąć ewentualnych problemów i utrzymać wysoką wydajność. Czasami człowiek może cierpieć z powodu niskiej zaburzeń elektrolitowych, jeśli ciągle pocić bez uzupełniania organizmowi wody, elektrolitów i żywności bogatej w składniki mineralne.

Instrukcje

1 Ocenić objawy i zapisać je w dół. Może masz niskie zaburzenia elektrolitowe, jeśli cierpią z powodu suchości w ustach, zmęczenie lub zwiększone oddawanie moczu.

2 wizyty u lekarza i omówić objawy wraz z prośbą o badania krwi zaburzenia równowagi elektrolitowej. Porozmawiaj z lekarzem o tym, jak długo byłeś wystąpienia objawów, a co może być możliwe przyczyny. Nie mogą być pochłaniające elektrolity z żywnością lub można być ozonową ciała przez pocenie się zbyt wiele, a nie zastąpienie elektrolitów od swoich napojów i jedzenia. Himalayan różowy sól jest bogata w minerały i elektrolity. Możesz dodać szczyptę soli do każdego tego naczynia lub po prostu umieścić 1 łyżka. w szklance wody i pozostaw na kilka minut przed wypiciem go.

3 Porozmawiaj z lekarzem o wszelkich leków, które mogą być z natury. Niektóre leki mogą wyczerpać swój organizm niektórych składników odżywczych. Należy poinformować lekarza, jeśli cierpi lub cierpiał na zaburzenia odżywiania, ponieważ może to spowodować skrajne nierównowagę elektrolitową w organizmie.

4 Zapytaj, czy są jakieś szczególne wymagania jedzenia i picia przed wykonaniem testu.

5 Poczekaj na wyniki badań wrócić. Zapytaj lekarza, co jeszcze można zrobić, aby Twoje ciało w równowadze.

Jakie są banany przydatne?

Jakie są banany przydatne?


Pokorny banan oferuje szereg wartości odżywczych i leczniczych. Ten żółty owoc jest tani, a wraz z jej słodki smak, jest łatwy do włączenia do swojej codziennej diety. Cały bananów, w tym skórki, ma wiele korzyści, które mogą być używane i wykorzystywane do celów różnych unikalnych potrzeb.

Witaminy i minerały

Banany są bogate w składniki mineralne, które mogą być doskonałym źródłem energii. Zawierają żelazo, które jest dobre dla tych, którzy cierpią na anemię. Banany zawierają również potas, który łagodzi wysokie ciśnienie krwi i pomaga zapobiegać utracie masy kostnej. Potas jest również pomocne w przeżywaniu wspólnych objawów PMS jak skurcze, wzdęcia i wahania nastroju. Oprócz tych wspaniałych minerałów, banany mają doskonałe połączenie A1, C, B6 i B12.

Właściwości uspokajające

Tryptofan, serotoniny i norepinefryny są naturalne środki zwiększające nastroju, które są zawarte w bananów. W połączeniu z witamin z grupy B, również podstawowego składnika, banany może również pomóc złagodzić i uspokoić układ nerwowy. Z badań opublikowanych przez "American Journal of Clinical Nutrition" 3500 osoby powyżej 65 roku życia odpowiedziało na pytania na temat objawów depresji. Po 12 latach followups, badanie wykazało, że uczestniczy, którzy mieli wyższe spożycie witaminy B6 i B12 - oba znajdują się w bananów - zmniejszyła swoje szanse na rozwijających się objawów depresyjnych o 2 procent rocznie.

Leki naturalne

Według Natural News, banany mogą być również naturalny środek do łagodzenia świądu i podrażnienia spowodowane przez ukąszenie komara. Wystarczy przetrzeć wnętrze skórce od banana na ukąszenia w celu złagodzenia objawów. Podobna technika może być wykonane do wyprysków lub brodawki, aby pomóc im wyschnąć naturalnie, a nie popping i uszkodzenia skóry.

Dieta

Według Nutritional Danych, jeden średniej wielkości banan zawiera 12 procent dziennego zalecanego spożycia błonnika i tylko 105 kalorii. To znaczna ilość błonnika może pomóc zachować swoje wypróżnienia regularne. Wysokie ilości potasu może uzupełnić elektrolity utracone podczas biegunki. Odwrotnie, banany może złagodzić zaparcia z pektyny, rozpuszczalny polisacharyd znajdujący się w banany, które pomagają znormalizować przewodu pokarmowego.

Jak pić wody podczas suchego Heaves

Jak pić wody podczas suchego Heaves


Sucho falujący, znany również jako odruchy wymiotne, definiuje się jako skurcz brzucha, który nie prowadzi do wymioty. Suche zatacza zwykle występują przed wymioty, lub później, kiedy nie ma nic do zwymiotować. Ważne jest, aby pić wodę podczas gdy suche falujący, aby uniknąć odwodnienia. W niektórych przypadkach, nawilżania się może nawet pomóc pozbyć się suchej zatacza.

Instrukcje

1 zasysania na małym chipie lodem co 15 minut przez jedną godzinę. Ssać pierwszych Ice Cube dwóch do trzech minut po suchym falowanie. Jeśli zaczniesz wymioty, odczekaj 30 minut i spróbuj ponownie.

2 wziąć mały łyk wody co 15 minut przez trzy godziny, po tym, jak zjadł kawałki lodu w ciągu jednej godziny, bez suchego falujący. Wróć do ssania na chipy lodu jeśli ponownie rozpocząć wymioty lub suchej falujący.

3 Pij 02:58 uncji wody co 30 do 45 minut, po godzinie picia małymi łykami wody bez suchego falujący lub wymioty, nudności, aż każdy ociąganie się zmniejszyło.

4 Rozpocznij wody pitnej, jak zwykle będzie.

Wskazówki:

 • Take małe łyki napoju doustnego nawadniania, aby pomóc uzupełnić elektrolity, gdy jesteś w stanie tolerować małe ilości wody.
 • Skontaktować się z lekarzem, jeśli nie jesteś w stanie pić wodę dla ponad 8 do 10 godzin.
 • Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent wymiotuje krwią, suche falujący towarzyszy silny ból brzucha, masz gorączkę ponad 102,5 F albo wykazują objawy neurologiczne, takie jak splątanie, osłabienie mięśni lub silne bóle głowy.

Jak korzystać z wody kokosowej leczyć wyczerpanie

Jak korzystać z wody kokosowej leczyć wyczerpanie


W niektórych krajach, woda ta jest używany jako roztwór do podawania dożylnego celów rehydratacji. To o niskiej zawartości tłuszczu, niskokaloryczne i niskiej zawartości węglowodanów napój, który rzekomo ma wiele właściwości leczniczych. Z wykorzystaniem alternatywnych środków medycyny wzrasta, woda kokosowa produkty można znaleźć w wielu sklepach ze zdrową żywnością w użyciu jako suplementy lub w leczeniu zmęczenia i ospałości.

Instrukcje

Pij wodę kokosową dla zdrowia

1 Użyj wody zebranej z młodego kokosa - lub paczkowanych wodę kokosową kupić w sklepie ze zdrową żywnością - do leczenia wyczerpania. Niezależnie od tego czy tylko uczucie zmęczenia lub czują się znacznie osłabionych, właściwości przeciwutleniające wody kokosowej może przyczynić się do poprawy poziomu energii.

2 Treat wyczerpanie ciepła z wody kokosowej. Utrata płynu, które towarzyszy odsysanie ciepła często zaburza równowagę elektrolitów w organizmie. Poziomy potasu, sodu, wapnia i magnezu Znaleziono mleczko kokosowe są podobne do tych, jakie zwykle znajduje się w krwiobiegu i może przyczynić się do uzupełnienia elektrolitów.

3 wzmocnić swój układ odpornościowy poprzez picie co najmniej 8 uncji z kokosowym wody dziennie. Zawiera ona wysokie poziomy kwasu laurynowego, substancji, która ma właściwości przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne.

4 Użyj woda kokosowa, aby zwiększyć ogólny poziom energii. Kwas laurynowy w kokos stymuluje uwalnianie tarczycę hormony, zwiększając tym samym tempo przemiany materii, co z kolei, poziom energii.

Żniwa Coconut Water

5 Spójrz na młodych, niedojrzałych orzechów kokosowych, z którego do zbiorów wody kokosowej. Od cieczy wewnątrz zielone kokosowych zostaje wchłonięta w ciele, ponieważ dojrzałe starsze kokosowe nie nadają się do leczenia objawów zmęczenia.

6 Umieść kokosowe na płaskiej powierzchni i włącz go na boku, aby usunąć łuski. Użyj ostrego noża ostrożnie odciąć łuski, aż trudno łupin orzecha kokosowego poniżej jest widoczny.

7 Znajdź jeden z szwów na skorupy orzecha kokosowego i umieść nóż tuż poniżej niego. Przebić skorupy orzecha kokosowego, stawiając pewną presję na rękojeści noża, jeśli jest to konieczne, i włożyć nóż o 1 cal do ciała kokosowe.

8 obracać nóż powoli, tworząc kołową grzybek w górnej części skorupy orzecha kokosowego.

9 Wyjmij korek i wylać wodę kokosową.

Wskazówki:

 • Orzechy kokosowe sprzedawane do picia często już ich zewnętrzne łuski usunięte, więc nie zdziw się, jeśli nie uznają owoce!
 • Woda kokosowa, mleko i mięso mają wiele właściwości lecznicze. Należy jednak uważać na produkty, które twierdzą, wodę kokosową będzie wyleczyć wszystkie bolączki. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jeśli masz ciągłe problemy zdrowotne lub objawy, które nie znikają.

Jak pozbyć z żołądkiem Szybki

Jak pozbyć z żołądkiem Szybki


Bug żołądka może 24 godzin poczuć się jak wieczność. Z objawów, takich jak biegunka, nudności, wymioty i skurcze brzucha, pozbycie się go jest priorytetem. Wirusy, zanieczyszczone jedzenie, wirusowe zapalenie żołądka i jelit lub zapalenie żołądka i jelit z innej przyczyny, jak przewlekłe choroby powodować takie objawy. Jednak flu żołądek jest rzeczywiście wirusowe zapalenie żołądka i jelit lub zapalenie pewnej części układu pokarmowego. Jak poradzić sobie objawami określi, jak długo to trwa, aby dostać się na błąd.

Instrukcje

1, nie jeść i nie pić przez pierwsze kilka godzin, kiedy pojawiają się objawy grypy żołądka. System jelit potrzebuje przerwy od procesów trawiennych, aby pozbyć się przyczyny błędu. Nie jeść i nie pić przez co najmniej cztery godziny, jeśli wymioty. Bez wymiotów, pić niewielkie ilości wody, piwo imbirowe lub uzupełnianie elektrolitów napojów pierwszych. Następnie zjeść trochę jedzenia po przerwie 03:58 godziny.

2 Skupienie się na pozostawanie w uwodnionym z małymi ilościami cieczy. Weź łyk lub dwa napoju, a następnie sprawdzić, czy pozostaje on w dół, zanim o więcej. Możesz mieć kawałki lodu lub lizać popsicle. Unikać gulping lub szybko picia nawet jeśli czujesz pragnienie. Należy także unikać kofeiny, alkoholu lub gorących napojów. Nie pije produkty mleczne, ponieważ może to zakłócić żołądek też. Pij powoli i często, aby zapobiec odwodnieniu.

3 Odpoczynek więc twoje ciało może odzyskać. Odpoczynek jest najlepszą terapią dla każdego typu wirusa tak, że własny układ odpornościowy może zwalczać przyczynę i dostać z powrotem do normalnego funkcjonowania. Najlepszym miejscem na odpoczynek jest z dala od innych ludzi i rozrywki, więc będzie działać, nawet jeśli objawy pojawiają się łagodne może przedłużyć odzysku i zarażać innych ludzi.

4 Nie należy przyjmować leków, aby zmniejszyć objawy. Możesz mieć ochotę wziąć aspirynę lub pop niektóre leki zobojętniające sok żołądkowy z objawami grypy żołądka, ale nie. Aspiryna i inne leki mogą dodatkowo zdenerwowany żołądek, zgodnie z Mayo Clinic. Nawet przepisanych leków dla innych warunkach nie może zatrzymać się, gdy żołądek jest zdenerwowany. Skonsultuj się z lekarzem jeśli pominąć kilka dawek leków przepisanych.

Wskazówki:

 • Nie jest prawdziwe lekarstwo na grypę żołądkową, ponieważ jest spowodowane przez wirusa, ale można dostać objawy szybciej odejdzie. Ponownie wprowadzić łagodne żywności, takich jak ryż i banany z powrotem do diety podczas odzyskiwania za żołądkiem.

Jak zrobić Kac Survival Kit

Jak zrobić Kac Survival Kit


Zestaw kac przetrwanie by się przydał dla wielu studentów i pojedynczych przyjaciół, którzy kochają się bawić. Możesz łatwo zestaw przetrwania kaca siebie i dodawać własne akcenty. Oto jak zrobić zestaw kac przeżycia; jeśli myślisz o niczym innym, proszę komentarz na dole tego artykułu zostawić i wymienić to, co można dodać do zestawu kac przetrwania.

Instrukcje

1 Wybierz torbę, futerał lub torebce zawierać swój zestaw kac przeżycia. Mały plecak działa dobrze. Upewnij się, że jest wystarczająco duży dla pozycji będzie zawierać w zestawie kac przetrwania.

2 Dodaj butelki. Ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy osoba będzie go używać, tylko dodać wodę mineralną, a nie wody z kranu w butelkach, do zestawu kac przetrwania.

3 Dołącz aspirynę lub ibuprofen w zestawie kac przetrwania. Nie zawierają Tylenol jak oddziałuje negatywnie z alkoholu, pozostałej w układzie. Dołącz notatkę taśmą do butelki z instrukcjami, które zauważają, ile wziąć na raz. Ibuprofen jest lepiej wziąć rano po imprezie, jeśli ma się w głowy.

4 Dodać trochę soku pomidorowego w puszkach napój sportowy, a niektóre z przekąskami mieszankę do zestawu kac przetrwania. Są to dobre sposoby na uzupełnienie elektrolitów i odżywiania po kaca.

5 Umieścić kilka papierowych ręczników, mokre chusteczki i na ręcznik w zestawie kac przeżycia, zwłaszcza jeśli jest szansa, odbiorca będzie z dala od domu, gdy wychodzi z kacem.

6 Włącz książkę środków kaca; zobaczyć sugestie pod Resources, poniżej.

Wskazówki:

 • Dołącz prywatnego "poczuć się lepiej" uwaga w zestawie kac przetrwania.
 • Zawierać wykaz tego, co jest w zestawie więc odbiorca może łatwo uzupełnić zestaw przetrwania kaca po użyciu.
 • Jeśli odbiorca jest częstym użytkownikiem zestawu przetrwania, należy rozważyć dodanie broszury do AA lub MADD.

Jak korzystać z Gatorade leczyć wyczerpanie ciepła

Jak korzystać z Gatorade leczyć wyczerpanie ciepła


Pierwotnie wymyślone jako szybkie uzupełnianie płynów pić dla drużyny piłkarskiej Floryda Gators (stąd nazwa), Gatorade zyskał popularność jako napój sportowy głównego nurtu. To sformułowane specjalnie w celu zastąpienia elektrolitów i węglowodanów, które są utracone podczas intensywnych ćwiczeń lub z nadmiernym poceniem. Z tego powodu, Gatorade nie tylko ulubiony napój wśród sportowców, ale również jako sposób leczenia chorób związanych z ciepła, takie jak wyczerpanie ciepła.

Instrukcje

Identyfikacji chorób ciepła

1 rozróżnić różnych rodzajów chorób nie wschodzących ciepła. Kurcze cieplne często powodują bolesne skurcze mięśni w nogach i wypiekami, wilgotnym i gorączkowym skóry. Wyczerpanie ciepła ma podobne objawy, choć będzie blada skóra zamiast zaczerwieniona, a także dodane objawy nudności, ból głowy, zawroty głowy i głębokiej słabości.

2 Pobierz na pogotowie natychmiast, jeśli którykolwiek z tych objawów towarzyszy innych, bardziej istotnych kwestii, w tym splątanie, braku pocenie się, szybkie bicie serca, senność i wysoką gorączką. Może to być oznaką poważnej choroby ciepła bardzo znanego jako udar cieplny, który wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej.

3 Weź przypadek wyczerpania ciepła poważnie i traktować go natychmiast. Wynieść osobę poszkodowaną od słońca i usunąć nadmiar odzież przed oferując napoje sportowe, takie jak Gatorade.

Użyj Gatorade uzupełnić fluidy

4 Wybierz opcję, która najlepiej pasuje do produktów Gatorade sytuację. Gatorade ma trzy produkty na rynku: seria wydajności, gasi pragnienie i Propel Fitness Water. Performance Series został zaprojektowany specjalnie dla nawadniających i energetycznych potrzeb sportowców wyczynowych, gasi pragnienie jest przeznaczony do wymiany płynów i elektrolitów przeciętnego sportowca i osoby / Propel Fitness Woda jest przede wszystkim do nawodnieniu z odrobiną smaku.

5 Oferta fajne, nie zimno, Gatorade w leczeniu osoby chorej na wyczerpanie ciepła. Celem jest, aby obniżyć temperaturę ciała danej osoby do normalnego korzystania chłodne okłady i zużycie wewnętrzne płynów. Zimne płyny mogą zwiększyć skurcze mięśni i nudności, a nawet wywołać wymioty.

6 Uzupełnij elektrolity (sole sodowe i potasowe) szybko poprzez zachęcanie małych łyków napoju Gatorade. Gatorade ma bardzo słodki smak, który może być odpychający dla niektórych ludzi. Jeśli jest to przypadek, używać wody Propel Fitness. Mimo, że nie zawierają same wysokie poziomy składników mineralnych, to nie mają większą zawartość witamin, niż zwykła woda.

Wskazówki:

 • Jeśli nie masz Gatorade na strony, można użyć domowej wersji. Zrobić to łącząc 1 szklanka wody 1/4 łyżeczki. soli, 1 łyżeczka. sok z cytryny i trochę słodzik.

Jak odzyskać Z Kac Vegas w sześć godzin

Kaca zostawić zmęczenie, odwodnienie i ogólne choroby. Pielęgniarstwo siebie z powrotem do zdrowia powinno być priorytetem. Podczas kaca różnią się intensywnością, istnieją sposoby na wyeliminowanie objawów w ciągu zaledwie sześciu godzin.

Instrukcje

1 Jak pocieszające, ponieważ może być w łóżku, to pierwszy krok do pozbycia się kaca w mniej niż jeden dzień jest wstać. Pij co najmniej trzy szklanki wody o temperaturze pokojowej zaraz po przebudzeniu. Zimno może czuć się dobrze, ale ciało ma zrobić mniej pracy, jeśli jest to temperatura pokojowa. Odczekać dwie godziny tylko wody pitnej, co 20 minut. Państwo powinno być regularnie oddawaniu moczu. Weź aspirynę o godzinę po przebudzeniu, aby rozwiać ból głowy.

2 Następnie uzyskać dużą partię warzenia bulion z kurczaka, i pić jedną butelkę Pedialyte podczas gdy czekasz. Kiedy bulion jest gorący, pić. Otrzymasz bardzo ciepło i pot, ale to jest pomysł. Przechowywać przemian wodę i Pedialyte. Woda pomoże mocz i Pedialyte będzie uzupełnić elektrolity i pomóc odeprzeć odwodnienie.

3 Po ogrzaniu przez z bulionu, uruchomić prysznic bardzo gorąco i stanąć tam nie dotyka wody. Jeśli woda jest wystarczająco ciepła, będzie to poparzyć skórę, więc być bardzo ostrożnym. Uruchom wodą, przez co najmniej pięć minut na gorąco, a następnie skręcić w dół i temperaturę prysznic letnią lub najlepiej chłodną wodą. Pocenie się pomaga się trochę alkoholu z systemu. Po prysznic, wypić dwie szklanki wody więcej. Będziesz stale wody pitnej do końca dnia, w większej ilości niż normalnie.

4 Przed ubieranie, zastosować balsam do zapobiegania pachnący się od zapachu jak alkohol podczas codziennych interakcjach. Powinieneś spędzić następne trzy godziny na przemian wodą i Pedialyte. Zrezygnować z ostrych przypraw, ponieważ pocenie po zastosowaniu balsamu zintensyfikuje zapach alkoholu. Dwie godziny po przebudzeniu, stałe pokarmy są rozwiązaniem: Spróbuj toast.

5 ostateczna godzin przed wyjazdem do współpracy z kimkolwiek, można rozważyć prysznica ponownie, jeśli zapach alkoholu nadal zacieśniać.

Wskazówki:

 • Zaleca się, że jeden wodę do picia przed snem, ale w pijackim stanie często jest trudne do zapamiętania. Sody oczyszczonej i wody może pozbyć się kaca nudności.
 • Stałe lub pikantne żywności może wywołać wymioty.

Jak leczyć bóle głowy spowodowane odwodnieniem

Jak leczyć bóle głowy spowodowane odwodnieniem


Jeśli cierpisz na bóle głowy odwodnienie, istnieją sposoby, aby zminimalizować ból i zapobiegają jej dalszy rozwój, dzięki czemu można wrócić do normalnej aktywności. Przy odrobinie informacji można leczyć i nawet zapobiec bóle głowy odwodnienie z filtrowanie cię od rzeczy, które chcesz zrobić.

Instrukcje

1 Drink wody. Jest to najszybszy i najbardziej skuteczny sposób, aby odwrócić objawy odwodnienie takie jak ból głowy i zmęczenie. Jeśli nudności jest problem, wypić łyżeczkę wody co pół godziny, zwiększając ilość powoli, aż będziesz w stanie znieść więcej.

2 pić płyn rehydrating takie jako napój sportowy. Te napoje wymienić nie tylko twoje ciało potrzebuje wody, ale również pomóc uzupełnić elektrolity.

3 połknąć dwie przeciwbólowe wraz z pełną szklanką wody, aby zmniejszyć ból głowy odwodnienie. Te leki przeciwbólowe będą złagodzić ból, podczas gdy woda pomoże odwrócić odwodnienie, które jest przyczyną bólu głowy na początku.

4 Zmniejszenie lub wyeliminowanie bóle głowy odwodnienie, zwracając uwagę na objawy odwodnienia. Pić więcej wody, jeśli mocz jest ciemny kolor, usta lub usta są suche, lub jeśli Twoja skóra jest sucha. Są to klasyczne objawy odwodnienia i wczesnego można cofnąć przed cierpi ból lub dyskomfort.

5 Wymień cieczy, takich jak kawa, herbata i napoje gazowane z wody lub napojów sportowych. Płyny zawierające kofeinę odwodnić, więc pamiętaj, aby zabrać dużo wody, nawet jeśli zdecydujesz się zachować popijając poranną kawę.