adcov.com

jak usunąć nasty czarnoglowe

Jak usunąć z diety glutenu

Gluten jest białkiem naturalnie występującym w pszenicy, żyta, jęczmienia i owsa. Usuwanie glutenu z diety może być konieczne, jeśli jesteś z nietolerancją glutenu, lub stan zwany chorobą trzewną, która jest alergia pszenica, lub zaburzenia skóry zwany opryszczkowe zapalenie skóry. Niektórzy pacjenci zgłaszali mniejsze bóle głowy i lepszą koordynację po przejściu na diecie bezglutenowej. Usuwanie glutenu z diety nie jest najłatwiejszą rzeczą do zrobienia, ale można to zrobić.

Instrukcje

Jak usunąć z diety glutenu

1 Sprawdź opakowania i etykiety dla wymienionych składników. Jeśli wymienia gluten, pszenica, żyto, owies, jęczmień, pszenżyto, orkisz lub kamut, to należy unikać tego produktu, jeśli pacjent stosuje dietę bezglutenową z powodów zdrowotnych.

2 Więcej informacji na temat typowych produktów, które nie mogą się spodziewać, że zawiera gluten, ale zrobić. Gluten może być ukrywanie się w sosie sojowym, skrobi, zagęszczaczy, ciasta, zupy, sos barbecue, syrop glukozowy, płatki i wiele innych przedmiotów. Producenci żywności są coraz lepiej znakowania produktów zawierających gluten, ze względu na wzrost świadomości warunków i problemów zdrowotnych związanych z glutenu.

3 Jeśli etykiety nie wymieniają żadnego z elementów, które znają zawierać gluten, należy sprawdzić źródeł online, aby sprawdzić, czy któryś z pozostałych składników zawiera glutenu. To zajmie dużo czasu na początku, ale dowiesz się, co żywności można mieć i to, co może wymagać nieco więcej badań.

4 Znajdź chleb, makaron, płatki śniadaniowe i inne zakazane przedmioty, które można spożywać, jeśli producent wykorzystuje alternatywne skrobie. Sprawdź strony internetowe zasobów na dole strony, jak nadążyć aktualne wykazy producentów produkujących alternatywne bezglutenowe potrawy.

5 Zapytaj rodzinę i przyjaciół, aby ci pomóc, szczególnie na początku. To będzie korekta w pierwszym, ale stanie się normalnym sposobem życia, jeśli jesteś sumienny i mieć dobry system wsparcia.

6 Ciesz się i zabawy innych zdrowych pokarmów, które nie zawierają glutenu. Przykłady obejmują świeże owoce, warzywa i mięso, miód, mleko, masło orzechowe, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata, bourbon, wino, tequila i większość napojów alkoholowych, z wyjątkiem piwa.

Jak usunąć Spleen w Cat

Gdy kot Uważa się, że pęknięcie śledziony, istnieje kilka sposobów, aby rozpocząć proces pomaga zwierzę leczyć. Różne badania dowiesz się, czy kot potrzebuje splenektomii lub usunięcie śledziony. Najpierw skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy te badania są konieczne.

Instrukcje

Jak usunąć Spleen w Cat

1 Ciężka niedokrwistość jest z pierwszej ręki wynikiem Pęknięcie śledziony. Jedynym sposobem, aby wykryć, czy niedokrwistość wystąpiła ma mieć kota, aby badania krwi i moczu zrobić. Testy te obejmują szuka problemów z nerek i wątroby oraz spowoduje decydując, czy zwierzę potrzebuje znieczulenia lub operacji.

2 Kolejny test, który pomoże zidentyfikować problem jest abdominocentesis. Jest to procedura, gdy strzykawka jest umieszczona w ścianie jamy brzusznej i stosowane do otrzymania krwi lub płynu z jamy brzusznej. Jeżeli we krwi w jamie, to pęknięcie śledziony jest najprawdopodobniej przyczyną. Radiogram inny sposób wykrywania powiększoną śledzionę i / lub znaleźć krwi do wnęki.

3. Jeżeli wniosek lekarza jest rzeczywiście pęknięta śledziona, Twój kot może być w potrzebie natychmiastowej stabilizacji i natychmiastowej operacji. Można to zrobić przez ciężkie znieczulenia poświęca się kota, a następnie nacięcia są wykonane na tułowiu na obszarze brzucha. Splenektomii jest następnie wykonywane, który obejmuje usunięcie całej śledziony podczas części mogą być składane do biopsji.

4 jest bardzo możliwe, że nowotwór można znaleźć na powierzchni śledziony. Jeśli jest to przypadek, to chemioterapia może być także konieczne. Jeśli komplikacja guza lub drugi jest zaangażowany, swoim zwierzę może podlegać płynach dożylnych, steroidami, leczenie tlenu i transfuzji krwi. Choroba śledziony może również powodować zaburzenia kołatanie serca, które wymagają EKG lub dodatkowych leków po operacji.

5 Efekt po zabiegu może obejmować zawalenia lub objawy nietolerancji wysiłku lub dziąsła swojego zwierzaka może okazać biały. Jeżeli którykolwiek z tych problemów powstaje, zasięgnąć porady lekarza weterynarii, tak szybko, jak to możliwe. Należy przestrzegać wszystkich zaleceń podanych przez lekarza w celu zapewnienia szybkiego powrotu do zdrowia dla zwierząt.

Jak usunąć drzazgę

Jak usunąć drzazgę


Ten artykuł jest dla Ciebie, jeśli masz skrawek drewna lub innego materiału tkwi pod skórą.

Instrukcje

1 Zanim wyjaśnię, jak usunąć drzazgę, myślę, że jest to konieczne, aby dać pewne ważne informacje na temat drzazgi. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć jest to, że głównym problemem jest zakażenie się drzazgi. Zakażenia można uniknąć, jeśli obszarem zainteresowania jest czysty. Po drugie, chyba drzazga jest bardzo duży lub bardzo głęboko pod paznokciem lub paznokieć, prawie wszystkie z nich mogą być usunięte ze środków samopomocy.

2 Nie próbuj usunąć lub głęboko osadzone duże drzazgi. Porozmawiaj z lekarzem na temat usuwania, dzięki czemu można uniknąć dalszego uszkodzenia i lub zakażenia.

3 Jeśli drzazga wykonana jest z drewna, nie dostaniesz obszar mokry. Woda powoduje pęcznienie drewna drzazga i stają się miękkie co znacznie trudniejsze do usunięcia.

4 Jeśli odłamek jest mała, to może być usunięta za pomocą sterylnej pincety i ostrą igłę. Umyj ręce i wysterylizować pęsety i igły przed próbą usunięcia drzazgę. Gotować pincety i igła jest woda lub zanurz je w alkoholu przed użyciem. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu na chłodzenie. Po pincety są gotowe, próbują złapać drzazgę. Jeśli się nie uda, próbować podnosić drzazgę z igły. Nie uporczywie grzebać w obszarze, jak stanie się czerwone i bolesne.

5 Po usunięciu drzazgę zmyć wodą z mydłem. Zastosuj krem ​​z antybiotykiem i owiń obszar w bandaż. W ciągu najbliższych kilku dni, poszukaj zaczerwienienie, obrzęk, gorączka i ropy, co to jak objawy zakażenia. Umyć i bandaż obszar w ciągu najbliższych 5 dni, aby uniknąć zakażenia.

6 Jeśli drzazga jest bardzo mały i nie boli lub wpływać na codzienne życie, możesz poczekać, aż wyjdzie na własną rękę. Ponownie, należy obszar bardzo czyste, aby uniknąć zakażenia.

7 Poniżej przedstawione są różne sposoby o Unikaj się drzazgi. Nosić podczas chodzenia lub kapcie na drewniane podłogi lub do pokładów i porad dzieciom zrobić to samo. Nie trzyj powierzchni drewnianych pod prąd. Próżnia czyszczenia podłogi i dywan natychmiast, jeśli złamiesz obiekt ze szkła lub porcelany.

Jak usunąć Bee Stinger

Jak usunąć Bee Stinger


Użądlenia pszczół są bardzo denerwujące i bolesne. W niektórych przypadkach, jeśli nie zostaną podjęte odpowiednie środki, mogą być śmiertelne. Większość ludzi doświadcza żądło pszczoły w pewnym momencie w życiu, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak usunąć żądło. Ważne jest również, aby szukać dalszego leczenia, jeśli jest to konieczne. Korzystanie z kilku podstawowych kroków pomoże Ci uzyskać żądła pszczół na zewnątrz, i upewnić się, że ból i działania niepożądane są minimalne, jak to możliwe.

Instrukcje

1 Upewnij się, że nie ma już zagrożenia ukąszony. Jest to szczególnie ważne. Utrzymanie liczne użądlenia pszczół może doprowadzić do konieczności medycznej. Wydostać się z obszaru, który były ukąszony w natychmiast.

2 natychmiast wyjąć żądło pszczoły. Wiele osób mówi, że jest niebezpieczne wyciągnąć żądło się palcami lub pęsetą. Badania w UCR Entomologii doszedł do wniosku, że nie ma wielkiej różnicy w reakcji, czy można wyciągnąć żądło się lub zeskrobać go. Najważniejszą rzeczą jest usunięcie żądła, tak szybko jak to możliwe. Dłuższy szpikulec pozostaje w skórze, bardziej niekorzystny będzie reakcja.

3 Przejdź do szpitala natychmiast, jeśli (lub ktoś inny) są ukąszony więcej niż 10 razy. Również przejść do szpitala, jeśli zostały ukąszony w nosa, ust lub gardła. Obrzęk w tych obszarach mogą powodować zadyszkę, nawet jeśli ofiara Użądlenie nie jest uczulony.

4 Oczyścić teren z alkoholem lub mydłem. Następnie zastosować okład z lodu, aby zmniejszyć ból i obrzęk. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych dzieci. Jeśli (lub ofiary żądło) jest uczulony na ukąszenia pszczół, sprawdź dla adrenaliny automatycznego wstrzykiwacza (tzw EpiPen). Jeśli masz go używać zgodnie z zaleceniami. Jeśli nie masz tego urządzenia, ale mają, zadzwonić pod numer 911 natychmiast. Nie czekaj na objawy się pojawiają.

5 Miej oko na objawy anafilaksji, nawet jeśli nie jesteś uczulony. Objawy te są świąd, pokrzywka (wypukłe), ściągacze zaczerwienienie i duszność. Jeśli pojawią się te objawy, należy zadzwonić pod numer 911 natychmiast. Benedryl pomoże spowolnić reakcję, ale nie zatrzyma lub zapobiec.

6 Użyj przeciwhistaminowe zastosować balsam Calamine jeśli występuje świąd. Aloe Vera także może być stosowane. Swędzenie jest naturalną reakcją na użądlenie pszczoły, więc jest się czym martwić.

Wskazówki:

 • Pamiętaj, że coraz żądło się tak szybko, jak to możliwe, jest bardzo ważne.
 • Jeśli lekarz daje różne instrukcje na użądlenia pszczół, to najlepiej jest zastosować się do tych wskazówek.
 • Pamiętaj, że żółte kurtki, osy i szerszenie nie pozostawiają żądła. Reakcje anafilaktyczne mogą nadal występować, więc zwrócić uwagę.

Jak usunąć bandaż ze skóry

Większość Taśmy pierwszej pomocy są teraz wykonane tak, że niewiele lub nie klej pozostaje na skórze, gdy taśma jest usuwany. Tylko w przypadku, oto jak usunąć lepkie rzeczy, które dostaje z tyłu.

Instrukcje

1 zmniejszyć ból podczas usuwania bandaż stosując ciepły kompres. Lub rozprzestrzenienia oleju dziecka lub oleju roślinnego nad i wokół bandaż z wacikiem. Olej będzie również usunąć kleju na skórze.

2 Aby usunąć bandaż z rany, które nie powinny dostać się mokre, cios gorącego powietrza z suszarki do włosów na taśmie przez kilka sekund. Zmiękcza kleju i ułatwia usunięcie bandaż.

3 Poszukaj w drogerii do usuwania kleju na bazie oleju, czy jest dużo bandażowanie dzieje się w twoim domu.

Wskazówki:

 • Aby odwrócić uwagę dziecka przed wyjęciem klejem bandaż, narysować śmieszne twarz na bandaż.
 • Jeśli paski bandaż handlowa podrażnić skórę, spróbuj za pomocą jałowej gazy i papieru pad pierwszej pomocy taśmy zamiast. Jeśli opatrunek będzie wymagać częstej zmiany, przy użyciu papieru taśma pierwszej pomocy mogą być pomocne w unikaniu bólu usunięciu taśmy klejącej i ewentualne podrażnienia z klejami.
 • Nie stosować krem ​​lub maść antybiotyku bezpośrednio do cięcia. Jest to mniej urazowe do rany czy krem ​​jest na bandażu, a potem nakłada się bandaż.
 • Bandaże powinny być zmieniane, kiedy brudne lub mokre. Po tygodniu, większość cięcia i rany są wystarczająco uzdrowiony, tak że nie trzeba już bandaż.

Jak usunąć moli się z oleju rycynowego

Krety są brązowe, czerwone, różowe lub czarne plamy, okrągłe lub owalne, które pojawiają się w dowolnym miejscu na skórze. Każdy ma moli, w zakresie od 10 lub więcej. Moli są zwykle łagodne, ale może być nowotworowych. Możesz usunąć kreta (y), ponieważ może to spowodować podrażnienie lub dlatego, że uważają, że nieatrakcyjne. Moli można usunąć medycznie, ale można też usunąć kreta się z olejem rycynowym.

Instrukcje

Jak usunąć moli się z oleju rycynowego

1 Masaż obszaru z oleju rycynowego dwa razy dziennie przez dwa dni, aby zmiękczyć obszar mola.

2 Mix 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej z jednej łyżeczki oleju rycynowego, aby ciasto, o konsystencji gumy. Złóż dodatkową kwotę do przechowywania w słoiku lub pojemniku na łatwy dostęp kolejne dni.

3 Zastosuj pastę na mole i pozostawić na noc. Możesz wybrać, aby pokryć obszar mola z Band-Aid, aby obszar przed wysychaniem lub uniemożliwiając coraz wymazane.

4 Powtórzyć w aplikacji sody, olej rycynowy wklej co noc, aż zniknie mol.

5 Każdy dzień można zauważyć pieprzyk zaczyna rozkładać się i znikają.

Wskazówki:

 • Podczas moli są zazwyczaj łagodne, należy skontaktować się z dermatologiem, aby ustalić, czy kret może być nowotworowych.

Jak usunąć pestycydy z produktów

Jak usunąć pestycydy z produktów


Największym problemem przy zakupie produktów ekologicznych jest non jak usunąć pestycydów. Chociaż jest korzystne owoce organiczne, nie każdy może sobie pozwolić na zakup owoców ekologicznych 100% czasu. Z kilku zwykłych składników domowych, konsumenci mogą skutecznie usunąć większość pestycydów i bakterii z braku produktów ekologicznych.

Instrukcje

1 Napełnić sprayem z mieszaniną octu / wody. Dodaj jedną część octu na 3 części wody.

2 Spray dostatecznie dużą ilość mieszaniny wody z octem na owoce i warzywa do wyczyszczenia. Najlepiej robić to nad zlewem, bo może to się bardzo brudny.

3 owoce dokładnie umyć w zimnej wodzie, aby usunąć wszystkie z octem i śladów bakterii i pestycydów. Korzystanie z octu sam roztwór wodny jest skutecznym sposobem na usunięcie większości szkodliwych pestycydów i bakterii. Jednak to nie koniec.

4 Wypełnić dużej miski z zimną wodą i w przybliżeniu o pół szklanki nadtlenku wodoru. Umieść nowo umyte owoce w misce i pozostaw na minutę lub dwie.

5 Scrub owoców z szczoteczki do zębów. Chociaż owoce w misce, użyj szczoteczki do szorowania owoce. Należy zachować ostrożność podczas szczotkowania delikatne owoce, jak nie chcesz go zmiażdży.

6 / wypłukać owoce warzywa dokładnie zimną wodą.

Wskazówki:

 • Może się okazać, że dokładnie umyć produkcji trwa trochę dłużej niż niemytego produktów. To nie jest faktem naukowym, tylko jedna obserwacje autora.
 • Jeśli nie masz w domu sprzęt do testowania i analizy owoce przed i po, aby zobaczyć, które pestycydy i bakterie były na owoce, nie może być w 100% pewien, że wszystkie substancje chemiczne przestępczych nie ma. Jednakże badania wykazały, że za pomocą octu w połączeniu z nadtlenkiem wodoru, jest skuteczny do usuwania niepożądanych substancji chemicznych i bakterii.

Jak usunąć kleszcza Z Stuck szefa

Kiedy kleszcz ugryzie cię, to wstawia haczyki, które przypominają odwrotnej harpuny w skórę bezpiecznie dołączyć się. Aby zapewnić bezpieczne mocowanie, kleszcze również wydzielają lepką, substancję klejącą. Z tych powodów, często może być trudne do usunięcia kleszcza całkowicie i gębowy może być pominięty. Kiedy te gębowy pozostaje w tyle, mogą spowodować zakażenie wtórne według miasta Departamentu Zdrowia i Higieny Psychicznej w Nowym Jorku. Ważne jest, aby usunąć całą kleszcza - ciała i głowy - gdy jest mocno przytwierdzone się.

Instrukcje

1 Wyciągnij skórę napięta wokół ukąszenia przez kleszcza.

2 Chwyć kleszcza delikatnie parę drobnych końcówką pęsety lub specjalnych usuwających kleszcza pęsetą, a bliskich do skóry, jak to możliwe. Należy być bardzo ostrożnym, aby nie ściskać głowę lub ciało kleszcza.

3. Nałożyć niewielką ilość ciśnienia na kleszcza i powoli wyciągnij ją jednym płynnym ruchem. Nie wolno skręcać kleszcza, ponieważ może to spowodować gębowy pozostać w tyle.

4 Umieść kleszcza w małym pojemniku i szczelnie zamknąć pokrywę. Oznakować pojemnik z daty usunięcia kleszcza i miejsca, w którym zostały ugryziony.

5 Umyj dobrze ręce. Używać alkoholu tarcie do dezynfekcji pincety i ukąszenia kleszcza.

6 Jeśli chodzi o potencjalne kleszczowego choroby, weź pojemnik z kleszcza do lokalnego ośrodka zdrowia lub lekarza weterynarii do badań i identyfikacji.

Wskazówki:

 • Jeśli gębowy kleszcza pozostają po usunięciu kleszcza, masz dwie opcje, według Mary M. Gottesman, Ph.D., RN, CPNP, faan z Ohio State University. Możesz albo czekać na gębowy w naturalny sposób ich pracy z skóry, utrzymując obszar dezynfekowane, lub można je usunąć za pomocą czystej igły w taki sam sposób, jak usunąć drzazgę. Tak czy inaczej, należy zachować w czystości i uważać na wszelkie objawy zakażenia lub objawów choroby kleszczowego.
 • Sprawdź sam często kleszczy, gdy na zewnątrz; dłużej kleszcz żywi, bardziej prawdopodobne jest to, aby przekazywać chorób przenoszonych przez kleszcze.
 • Nigdy nie stosować wazeliny do kleszcza, próbując go udusić. To nie tylko nie działa, ale to sprawia, że ​​usunięcie kleszcza trudne.
 • Nie wolno palić kleszcza lub umieścić mecz pobliżu skóry.

Jak usunąć ciało obce spod paznokci

Najczęstszym ciało obce, że utknie pod paznokciem jest prosta drewniana drzazga. Odłamki są łatwe do usunięcia, kiedy są one w ciele człowieka lub w dolnej części stopy. Gdy odłamek drewna jest wciśnięta pod paznokciem, choć to inna historia. Jak usunąć ciało obce spod paznokci

Instrukcje

1 Klip gwóźdź w dół tak blisko do drzazga lub obcy przedmiot, jak możesz. Jest to łatwiejsze, jeśli wycięcie paznokcia zamiast próbować wyciąć prosto.

2 Użyj pęsety imieniu lub kleszcze do uchwycenia drzazgę tak blisko skóry, jak to możliwe.

3 Delikatnie wyciągnij drzazgę się. Użyj stały naciąg i unikać wszelkich ruchów szarpanie.

4 Oczyść powierzchnię dobrze wodą z mydłem.

5 Zastosuj maść Betadine lub inny środek antyseptyczny.

6. Skontaktować się z lekarzem, jeśli nie można usunąć całą drzazgę lub jeśli obiekt jest większy niż małe drewniane drzazgi.

Wskazówki:

 • Splinter kleszcze są bardzo krótkie i mają małe szczypce, które są idealne do usuwania przedmiotów uwięzionych pod paznokciem.
 • Skontaktować się z lekarzem, jeśli rana staje się zaczerwieniona i podrażniona, jeśli formy ropa w lub wokół niego, lub, jeśli nie jest obrzęk pod pachą lub w pachwinie.

Jak usunąć Stuck Tongue Z zamarzniętej tafli

Jak usunąć Stuck Tongue Z zamarzniętej tafli


To jedna z najbardziej pamiętnych scen z "A Christmas Story", gdy chłopak trzyma jego język do zamarzniętego maszt, ale niestety, nie jest rzadkością. Dzieci i dorośli mogą się ich języki przyklejone do rzeczy jak popsicles i powierzchni metalowych na zimno. Chociaż może to być zabawne, aby obejrzeć w filmie, w prawdziwym życiu jest to bolesne i przerażające. Wykonaj następujące kroki, aby usunąć język z zamarzniętej tafli.

Instrukcje

1 Powiedz osobę do zachowania spokoju. To wilgotny język, który styka się z suchej, zamrożone powierzchni, która powoduje wiązanie. Jeśli osoba próbuje mówić lub przenieść, więcej języka może dotykać powierzchni, powoduje problem będzie jeszcze większy, niż początkowo było.

2 Ciepły kubek wody wlać około język i mrożone obiekt, aby usunąć język. Upewnij się, że woda nie jest zbyt gorąca, gdyż może to dodać oparzenie na szczycie aktualnego problemu.

3. Wylać do wody powoli, w pobliżu obszaru związanego z zamrożonej przedmiotu, jak to możliwe. Ten obiekt w górę ogrzewa, co pozwala usunąć język z obiektu.

4 Pochylenie głowy skierowaną w dół, gdy przedmiot jest ruchomy, aby osoba stoi podłogi i rozpylić małą WD-40 na zewnętrznej powierzchni przedmiotu, w którym tylko dotyka skóry. Delikatnie masować WD-40 na obiekcie, aż skóra języka zaczyna się uwalniać. Korzystać tylko z tego w ostateczności lub gdy woda może potencjalnie spowodować uszkodzenie obiektu lub w przypadku braku ciepłej wody jest dostępna. Upewnij się, że żaden z WD-40 dostaje się do ust osoby, jak usunąć język.

Wskazówki:

 • Zawsze ciągnąć za język, powoli i delikatnie, aby go usunąć, starając się zachować jak najwięcej z górnej warstwy skóry, jak to możliwe.
 • Na szczęście, można usunąć język z małym lub bez uszkodzenia, a rok później zapewnić zabawną historię do śmiechu.

Jak usunąć brodawki z Remedy bytowe

Wiedząc, jak usunąć brodawki z remedium domowych może być bardzo satysfakcjonujące doświadczenie dla tych, którzy mają brodawki. Brodawki nie może być brzydki, ale również bardzo kłopotliwe i bolesne tylko. Jeśli wypróbowałeś o brodawki usunięte za pomocą tradycyjnych metod medycznych bez sukcesu, za pomocą jodu do usuwania brodawek może być rozwiązaniem dla Ciebie. Jod do usuwania brodawek można kupić bez recepty w aptece. Pielęgnacja musi być nie zabierał Jod usunąć brodawki wewnętrznie lub analnie. Zawsze dobrze jest przed użyciem jakichkolwiek leków, aby skonsultować się z lekarzem. Przedstawię jak usunąć brodawki z użyciem środka gospodarstw domowych w kolejnych krokach.

Instrukcje

1. Porozmawiaj z farmaceutą i wyjaśnić, że chcesz usunąć brodawkę, używając jodu. On wie, jakie produkty są dostępne do usuwania brodawek. Niech pomoc farmaceuty w wyborze produktu.

2 Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta i wszelkie porady farmaceuty daje. Można rozważyć zastosowanie innego rodzaju jodu, jeśli masz alergie skórne lub jodu do usuwania brodawek jest zbyt silny.

3 Zastosuj jodu do usuwania brodawek, co najmniej raz dziennie. Ma być stosowane przez tyle dni, aby zniszczyć nasienie, że brodawka rośnie od.

4 Jeśli używasz jod usunąć brodawki nie działa, możesz skontaktować się z lekarzem na temat alternatywnych procedur do usuwania brodawek. Usuwanie brodawek z jodem może być tanie i mniej inwazyjne niż w innych metodach. Gdy to nie pomoże, drobne zabiegi chirurgiczne mogą być skutecznym sposobem na usunięcie brodawki. Mając lekarz nagrać brodawkę to kolejny sposób, aby usunąć brodawki.

Wskazówki:

 • Jod może powodować pieczenie gdy stosuje się brodawek.

Jak usunąć Zespół cieśni kanału nadgarstka

Jak usunąć Zespół cieśni kanału nadgarstka


Techniczny termin na bolący guz jest "palucha koślawego", powołując się na nieprawidłowości w strukturze stóp i palców, który powoduje potencjalnie bolesne zniekształcenia kości i stawów. Lekarze sugerują, najpierw próbę zarządzania stan używając bardziej konserwatywne środki przed próbą usunięcia bolący guz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak usunąć bolący guz.

Instrukcje

Usunięto się Zespół cieśni kanału nadgarstka

1. Rozumiem, że zabieg chirurgiczny, jest to jedyny sposób, aby całkowicie usunąć bolący guz. Pacjent z bolący guz jest zachęcany, aby włączyć się do operacji tylko wtedy, gdy ból spowodowany przez bolący guz jest zbyt poważne, aby zarządzać, choć niektórzy ludzie wybierają do usunięcia bunions ze względów kosmetycznych, jak również.

2 skonsultować się z chirurgiem dla oceny konkretnego przypadku. Leczenie chirurgiczne bolący guz może obejmować usunięcie, ujednolicaniu, prostowania, skrócenie lub zmianę liczby kości, stawów i / lub stóp.

3. Pamiętaj, że Twój lekarz może zalecić konkretne techniki usuwania stosownie do wieku, stanu zdrowia, poziomu sprawności fizycznej i znaczących czynników stylu życia.

4 Wybierz preferowany sposób znieczulenia. Znieczulenie ogólne lub rdzenia używa się czasami, choć coraz więcej lekarzy decyduje znieczuleniu miejscowym dla procedur usuwania bolący guz. Należy poinformować lekarza, jeśli kiedykolwiek miał niepożądanych reakcji na wszelkiego rodzaju znieczulenia.

5 Zaplanuj operację. Należy przewidzieć okres odzyskiwania około sześciu do ośmiu tygodni.

Odzyskaj Od Chirurgii Removal Zespół cieśni kanału nadgarstka

6 Przewidujemy, że będzie prawdopodobnie potrzebować pomocy kul do poruszania się, zwłaszcza w ciągu pierwszych kilku tygodni po zabiegu.

7 Należy unikać nadmiernego stresu na stopy w okresie zdrowienia. Połóż stopę w podwyższonej wysokości, tak często, jak to możliwe, jak to pomoże zmniejszyć pooperacyjny obrzęk mogą wystąpić.

8 Należy wybrać odpowiednią nową parę butów nosić tylko twój okres zwrotu minął. Buty z ostrymi, skurcze punktów, buty, które są bardzo wąskie i obuwie, które jest bardzo napięty należy unikać.

9 Sprawozdanie żadnych nieoczekiwanych skutków ubocznych lub ewentualnych infekcji do chirurgów jak najszybciej. Pamiętaj, że wszystkie zabiegi chirurgiczne wykonywane są w pewnym stopniu ryzyko dla pacjenta, a nie środek znieczulający jest 100-proc bezpieczny do stosowania w wszystkich ludzi.

Wskazówki:

 • Bolący guz często powoduje tylko niewielki dyskomfort. Spróbuj użyć ortezy, zakup specjalnego obuwia lub stosowanie leków przeciwbólowych i lodu zgodnie z zaleceniami lekarza przed zwiedzania operacji.

Jak usunąć Licówki dentystyczne

Jak usunąć Licówki dentystyczne


Licowanie jest wspólna procedura stomatologiczna dla osób z brzydkich zębów. Licówki stomatologiczne są cienkie, niestandardowe zaprojektowane muszle, które pasują na zęby, aby ukryć pęknięć, plam ani spacji. Jednak po kilku latach, licówki może stać rozdrobnione, łamane lub odbarwić, a może trzeba usunąć. Jeden masz licówki, musisz nosić je na stałe, ponieważ przednia warstwa emalii została usunięta z zębów. Od forniry są połączone cementu do zębów, nie są one być usuwane przez jedną osobę, lecz jedynie przez profesjonalnych stomatologa.

Instrukcje

Jak usunąć Licówki dentystyczne

1 natychmiast skontaktować się z dentystą, jeśli uszkodzony lub strugane swój fornir, bo to musi być usunięte i zastąpione tak szybko, jak to możliwe. Porozmawiaj z dentystą, co się stało z twoim fornirów, które spowodowały ich muszą być usunięte.

2. Zrozum, że jeśli masz za mało szkliwo na zębach w lewo po forniry są usuwane, korony może być jedyną opcją. Jednakże, jeśli istnieje znacząca ilość szkliwa zachowały się na zębach, ponawianie fornir nie powinno być problemem.

3 umówić się z dentystą, aby mieć licówki usunięte. Twój dentysta będzie ich wycięcie, powodując ich zasnąć, a następnie remont przed klejeniem zęby licówki ponownie. Nowe wrażenia zęby będą musiały być wykonane, jeśli licówki należy całkowicie wymienić.

Jak usunąć białe plamy na łuszczycę

Łuszczyca jest przewlekłą chorobą autoimmunologiczną skóry, które może być chorobą dziedziczną, zgodnie z National Institutes of Health. Wydaje się, czerwone plamy na skórze oraz stan zapalny. Twój organizm wytwarza nową skórę zbyt szybko i martwe komórki skóry gromadzą się na powierzchni skóry. Te pojawiają się jako białe plamy srebrzyste zwane skale. Produkty są dostępne, aby pomóc usunąć te białe plamy.

Instrukcje

Jak usunąć białe plamy na łuszczycę

1 Zastosuj krem lub maść zawierającą smołę lub anthralin. Pozostawienia produktu w ciągu 15 minut, a następnie spłukać do usunięcia białe plamy. Produkty do kąpieli i szampony zawierające smołę są również dostępne.

2 Nałóż krem zawierający kwas salicylowy lub kwas mlekowy. Są one bardzo skuteczne w usuwaniu białe łuski.

3 Zanurzyć się w łaźni owsiane poluzować białe łuski. Są to produkty do kąpieli płatki owsiane dostępne lub można dodać filiżankę zwykłej owsianki do ciepłej kąpieli.

4 stosuje się leki, które zawiera witaminę D, takie jak kalcipotrien który jest syntetyczną formą. Jest skuteczny do usuwania białe łuski.

5 Użyj produkt, który zawiera tazaroten, która jest pochodną witaminy A. To jest wspólne dla twoje białe łuski się dość czerwone przed ich rozliczenia.

Wskazówki:

 • Zawsze należy być delikatny przy stosowaniu produktów lub mycia skóry dotkniętej łuszczycą, aby uniknąć dalszych podrażnień.
 • Jeśli występują bóle stawów lub gorączka wraz z łuszczycą, jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Jeśli łuszczyca jest wyrwanie się na większość lub wszystkie ciała, szukać pomocy medycznej w nagłych wypadkach.

Jak usunąć Gorilla Glue z rąk

Jak usunąć Gorilla Glue z rąk


Goryl klej jest rodzaj kleju, który zawiera małe cząstki gumy, które pomagają powierzchni, do której są one przyklejone wstać lepiej niespodzianki i wyzwania. Powoduje to silne kleju do spajania ze sobą powierzchni z siłą podobny do innych typów super kleju. Gdy klej Gorilla przypadkowo dostanie się na skórę, mogą również zostać połączone ze sobą. Nawet jeśli wiązanie z klejem jest świeże, oprzeć się pokusie, aby wyciągnąć klej się ręce lub wyciągnąć rękę off cokolwiek to jest przyklejone do jak Twoja skóra może skończyć się ściągnął w tym procesie. Prawidłowe usuwanie kleju Gorilla z rąk zapewnia skóra pozostaje nietknięty.

Instrukcje

1 Zanurz wacik w zmywacz do paznokci, więc jest to nasycony roztwór.

2 Rub wacika na powierzchni skóry na dłoni, że ma Gorilla klej przywiera do niego. Jeśli twoja ręka jest przyklejona do innej powierzchni, delikatnie przetrzeć wacikiem między ręką i innych powierzchni. Zmień na inny wacikiem, jak to konieczne, i nadal stosować zmywacz do paznokci do skóry, aby rozluźnić więzi goryl kleju.

3 Poruszaj ręką, jak twój w stanie, aby pomóc rozluźnić więzi między ręką i innych powierzchni, jeśli istnieje. Zastosuj więcej zmywacza do paznokci, jak potrzebne, dopóki klej jest usuwany z ręki lub obligacji jest uszkodzony.

4 Kobiece mydło w płynie do miski i napełnić miskę z ciepłą wodą. Palcami sporządzania roztworu z mydłem. Moczyć kleju Gorilla dotkniętych skórę wodą z mydłem przez kilka minut, aby rozluźnić wszystkie pozostałe resztki kleju Gorilla ze skóry.

5 Włóż ilość wielkości groszku ciekłego mydła w wilgotny ręcznik i delikatnie szorować skórę, jeśli wszelkie pozostałości kleju Gorilla pozostaje. Spłukać ręce ciepłą wodą i osuszyć czystym ręcznikiem.

Wskazówki:

 • Noś gumowe lub lateksowe rękawice do ochrony rąk przed przypadkowymi tryska lub rozlania Gorilla kleju.
 • Za pomocą zmywacza do paznokci, aby pozbyć się Gorilla kleju na skórze usuwa naturalne oleje ze skóry. Zastosuj ręki balsam po tym, jak usunąć cały klej.

Jak usunąć immobilizer

Jak usunąć immobilizer


Immobiliser jest długie nogi klamra kolana zaprojektowany, aby utrzymać kolana prosto i uniknąć mobilizacji do stawów kolanowych lub więzadeł. Immobiliser jest dla ludzi, którzy cierpią z powodu urazów, takich jak zwichnięcia kolana, podarte więzadeł lub skręcenia. Upewnij się, aby uzyskać prawidłowy rozmiar immobiliser, aby dopasować długość nogi. Niektóre urazy nóg dłużej leczyć, więc skonsultować się z lekarzem lub lekarzem, kiedy będzie można usunąć immobiliser.

Instrukcje

1 Odkręć paski z załącznikami hak i pętla. Przeciągnij paski całej nogi jedną ręką pociągnąć za pasek od łączników hak i pętla i inne trzymać z tyłu klamra w miejscu. Start z pasków najbliżej kolana, a następnie cofnąć pasy na górze i na dole.

2 Przeciągnij paski przez szczeliny na krawędzi immobilizera.

3 Zdejmij nogę z immobilizera. Trzymaj się z tyłu immobilizera z dłoni i delikatnie kierować klamra od spodu nogi. Użyj Ci drugą ręką, aby upewnić się, że pasy nie daj się złapać na haczyk łączników i pętli, jak usunąć immobilizer.

Jak usunąć Taśma chirurgiczne

Taśma chirurgiczne jest powszechnie stosowany w szpitalach i placówkach opieki zdrowotnej w celu zabezpieczenia i ran strój. Jest bardzo trwały i ma poparcie stong kleju, aby zapobiec wypadnięciu z taśmy przedwcześnie. Może być czasami trudny do usunięcia taśmy z powodu kleju, więc niektóre elementy powszechnego użytku może być stosowany do procesu bezbolesny.

Instrukcje

Jak usunąć Taśma chirurgiczne

1 Nasycenie w papierowy ręcznik w alkoholu.

2 Rub taśmy chirurgicznej, że masz zamiar usunąć ręcznikiem papierowym nasyconym alkoholem. Alkohol zacznie rozpuszczać warstwy samoprzylepnej taśmy, która jest do skóry.

3 Podnieś jeden róg taśmy chirurgicznej z paznokciem.

4 Kliknij, aby wyciągnąć taśmę w ruch do góry. Jak jesteś pociągając za taśmę, to ręcznik papierowy nasycony alkohol na skórze, gdzie róg taśmy był.

5 dalej pociągnąć za taśmę do góry i wyłączać podczas pocieranie ręcznikiem papierowym nasycony w alkoholu na skórę bezpośrednio pod taśmą.

6 Gdy taśma chirurgiczna została usunięta, natrzeć skórę więcej alkoholu, aby usunąć klej, który wciąż może być na skórze.

Wskazówki:

 • Należy uważać, aby nie dostać w żadnym alkoholem ran, które mogą mieć, jak to będzie powodować pieczenie i ewentualnie doprowadzić do uszkodzenia komórek w leczących rany.
 • Nie używaj alkoholu tarcie wokół oczu, nosa lub ust. Jeśli jest dostanie się do oczu, przemyć oczy wodą przez 15 minut i skontaktować się z lekarzem. W razie przypadkowego połknięcia należy natychmiast udać się do lokalnego pogotowia.

Jak usunąć włosy

Podczas gdy większość osób korzysta mając włosy na ich głowach, istnieje wiele innych obszarów ciała, gdzie włosy są niepożądane. Włosy na ciele może być brzydki w zależności od miejsca i jak wiele z nich jest widoczny. Dona € ™ t muszą być nękane z niechcianych włosów. Istnieje wiele różnych metod, które są dostępne dla Ciebie, aby usunąć zbędne owłosienie z ciała.

Instrukcje

Jak usunąć włosy

1 Spójrz w różnych metod depilacji. Istnieje kilka sposobów, aby usunąć włosy z organizmu. Niektóre z tych metod może być bardzo bolesne, podczas gdy inne metody są stosunkowo bezbolesne. Przed podjęciem decyzji, która metoda usuwania włosów jest najlepszy dla Ciebie, rozważ poziom czułości skóry, jak również swój osobisty próg bólu.

2 Sprzedam zapasy potrzebne. W zależności od metody depilacji wybrać trzeba będzie zakupić krem ​​lub żel do golenia, brzytwy, pęsety, maszynki do strzyżenia, paski wosku ciała i kremów do depilacji woskiem, lub zwrócić się mieć włosy usunięte przez laserowej, elektrolizy lub gwintowania.

3. Zdecyduj, czy chcesz depilacji być stałe, tymczasowe lub długoterminowe. Jeśli chcesz coś na szybki i łatwy, do golenia, maszynki do strzyżenia włosów tweezing lub kremy do depilacji może być najlepsze opcje. Do usuwania włosów, które trwać kilka tygodni lub więcej, gwintowania i woskowanie są opcje do rozważenia. Na dłuższą metę lub trwałego usuwania włosów, zastanów depilacji laserowej lub elektrolizie.

4 Oczyść obszar, w którym włosy ma być usunięte przed usuwając włosy. Gdy teren jest czysty, jeśli youâ € ™ re usuwania włosów na własną rękę można przejść metodą usuwania wyboru. Do golenia, spienić obszar z pianka do golenia lub żel. Używać ostrych brzytwa golić włosy off. Pamiętaj, aby golić w kierunku wzrostu włosów, aby zapobiec żadnych wrastających włosków. Jeśli tweeze użyj pęsety do wyrywania włosków, które chcesz usunąć. Maszynki do strzyżenia włosów może być stosowany do wykończenia włosy z głowy lub innych obszarach, ale należy stosować z ostrożnością. Upewnij się, że masz je na odpowiednie środowisko do długości włosów, które masz. Jeśli przy użyciu kremu do depilacji, postępuj zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu, która mówi, jak długo pozostawić krem ​​na przed użyciem go. Należy uważać, aby nie zostawić na kremy do depilacji zbyt długo, ponieważ mogą spalić lub drażniąco na skórę.

5 Skonsultuj zawodowego dla technik usuwania włosów, takie jak laserowe usuwanie włosów, elektrolizy i gwintowania. Ita € ™ s najlepiej mieć profesjonalną usunąć włosy z tych metod, aby zapewnić, że ita € ™ s wykonane prawidłowo. Laserowe usuwanie włosów i elektrolizy mogą być bardzo kosztowne. Aby być kandydatem na laserowe usuwanie włosów, włosy do usunięcia muszą być ciemniejsze od otaczającej skóry. Zarówno laserowa depilacja i elektroliza może wymagać wiele sesji, aby usunąć wszystkie włosy i osiągnąć pożądane rezultaty.

Wskazówki:

 • Choć woskowanie można zrobić w domu, to może być dobry pomysł, aby udać się do profesjonalnego więc dona € ™ t przypadkowo rozerwać skórę wraz z włosami.
 • Jeśli masz tendencję do wrastających włosków lub guzki brzytwa, poszukaj produktów, które są wykonane specjalnie dla zapobiegania lub minimalizacji tych skutków.

Jak usunąć włosy z językiem

Jak usunąć włosy z językiem


Jeśli kiedykolwiek miał włosy utknąć w gardle, to wiesz, jak irytujące może być to. Ty też czujesz, że włosy długo po przejściu przez. Włosy w gardle może powodować wiele kaszel i niekiedy zadławienia. Chcesz dostać włosy off językiem jak tylko poczuć. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak usunąć włosy z językiem.

Instrukcje

1 Jak tylko czujesz się włosy na języku, przynieść dużo śliny w ustach i nie połykać. Jeśli twoje ręce nie są w miarę czyste, idź umyj je.

2 Skoncentruj się czuć dokładnie gdzie, że włosy są na języku.

3 Trzymaj swój język w miarę wygodnie można.

4 Za pomocą palców swojej dominującej ręki, aby spróbować wyrwać włosy z lekko skrobanie język paznokciem, jeśli musisz.

5 Jeśli to nie pomoże, lizać ręce. To często wypiera włosy i pozostawia ją na ramiona.

6 Jeśli to nie pomoże, idź do lustra i spróbować zlokalizować włosy na języku, aby wyrwać się.

7 Jeśli włosy nadal istnieje, spróbuj płukania jamy ustnej, ale pluć, nie połykać.

Wskazówki:

 • Z jakiegoś powodu, lizanie ręce działa lepiej na pozbycie się tego irytującego włosy zamiast płukania swoje usta.
 • Możesz spróbować plucie na włosy, ale ogólnie to nie zadziała, bo włosy są zbyt tkwi w jamie ustnej i języka. Plucie jest rzeczywiście mniej społecznie akceptowalny niż lizanie ręce.
 • Należy unikać stosowania dezynfekcji rąk, czy można ewentualnie pomóc go. To sprawia, że ​​twoje palce smak straszne.
 • Nie martw się o patrząc głupie - wszelkie widzowie nie są jedynym, który w obliczu zadławienia.

Jak usunąć Dr Scholl Corn Step One Remover Gazy

Krokowa bandaże lecznicze Remover kukurydzy Dr Scholl zatrudniają kwas salicylowy, aby rozluźnić i skórki odciski z dala od skóry. Według firmy, być może trzeba tylko tak niewiele jak dwa paski do całkowitego usunięcia kukurydzy od stopy, choć być może trzeba więcej, w niektórych przypadkach. Usuwanie paska ze skóry, aby zmienić to tak samo jak usunięciu zwykły bandaż. Zauważ, że może to potrwać siedem zabiegów i do 14 dni, zanim sama kukurydza jest gotowa do wyjęcia.

Instrukcje

1 Użyj paznokcia, aby oddzielić od skóry bandażem na jednym końcu. Skórki dookoła kształcie półksiężyca krawędzi, a następnie unieś ją powoli się skóry.

2 działa bandaż ze skóry, mający w kierunku środka bandaża gdzie corn się znajduje. Możesz przyspieszyć usuwanie trochę przed osiągnięciem plaster na górze kukurydzy, ale spowolni po osiągnięciu tego miejsce.

3 Podnieś każdą stronę plastra na długiej stronie bandażem, jeśli jest przyklejone do skóry. Wziąć czysty palec ostrożnie podnieść podkładkę z góry kukurydzy, jeżeli jest zablokowany.

4 Kontynuuj proces usuwania opisane. W tym momencie można szarpać go szybciej, jak nie będzie ryzykować zgrywania do poprawionych obszarze, gdzie znajduje kukurydzy.

Wskazówki:

 • "Readers Digest" zaleca przecierając wacikiem z oliwą z oliwek na górze wszelkich miejscach, gdzie reszta bandaż klej pozostaje, aby ją usunąć.