adcov.com

jak tymczasowo ukryć tatuaż

Jak zrobić tymczasowy tatuaż ze znacznikami

Z reality show o salonach tatuażu radiowych i gwiazdy popisać ich najnowszych projektów podpisał na stronach popularnych czasopism tatuaże są rosnące zjawisko. Jeśli jesteś zainteresowany w wyglądzie tatuażu bez zobowiązania się przez całe życie, lub chciałbym wypróbować projekt lub umieszczenie tatuaż przed podjęciem ostatecznej decyzji, uczenie się, jak zrobić tymczasowy tatuaż ze znacznikami jest tanim rozwiązaniem. Wypełniony tatuaż będzie trwać kilka dni, jeśli obszar nie jest energicznie usunięty.

Instrukcje

• Jeśli już zdecydowałeś się na obrazie można chciałby skorzystać, wydrukować go z komputera. Pamiętaj, że to będzie lustrzane odbicie na skórę, więc może trzeba użyć programu do edycji zdjęć do odwrócenia obrazu lub tekstu za pomocą funkcji "odbicie lustrzane w poziomie".

• Śledzenia nad zarys projektu ołówkiem tatuaż. Te specjalne kredki zawierają atramentem, który można przenieść do skóry, podobnie jak tworzenie obrazu węgla.

• Herb obszar skóry, gdzie będzie stosowany tatuaż z grubą warstwą antyperspirantu.

• Naciśnij projekt tatuaż na skórę, atrament wołowa i trzymać w miejscu naciskając na wzór projektu do przeniesienia farby do skóry. Skórka się mały obszar aby przeniesienie i stosować większe ciśnienie w razie potrzeby przed usunięciem całkowicie.

• Śledzenia na linii z tatuaż ołówek transferu z czarnym markerem grzywny punkt.

• Kolor w projekcie z markery wzdłuż boków czarne kontury. Nie wypełnienie w kolorach aż do centrum przestrzeni, jak oni będą wypełnione później.

• Spray tatuaż z alkoholem.

• Pocierać pulsują lekko z wacikiem (dla małych obszarów) lub wacikiem (dla dużych obszarów). Narysuj kolory kierunku obszaru centrum każdej sekcji, aby utworzyć wyblakły wygląd podpisał tatuaże. Przejść przez wszelkie obszary, które wydają się zbyt znikła z drugą warstwę znacznik. Umożliwić tatuaż, aby dokładnie wyschnięcia.

• Załaduj podbijesz lub wacikiem z transparentnego pudru i delikatnie zimnica go na tatuaż. Szczotki off nadmiar. Ponownie w celu utrzymania pojawienie się farby jest częścią skóry.

Jak wybrać projekt tatuażu na karku szyi

Jak wybrać projekt tatuażu na karku szyi

Jeśli zdecydowaliśmy się na tatuaż umieścić na swoim ciele i są albo stary wystarczający lub zgody rodziców, następnym krokiem jest podjąć decyzję, gdzie chcesz tatuaż. Jest częstym miejscem mały tatuaż na karku szyi. Ludzi z długimi włosami może dostać tatuaż w tym miejscu bo oni to przykryć włosy gdy pożądane. Podczas przygotowania do prac tatuaż, trochę czasu, aby dokładnie decydować co projektowania was będę mieć tatuażem na szyi.

Instrukcje

• Zrób listę rzeczy mających znaczenie dla Ciebie. Tatuaż jest duży decyzji, jak bez usuwania tatuaży bolesne i drogie, będziesz miał kompozycji na swoim ciele do końca życia. Myśleć o rzeczach, które mają od dawna znaczenie do Ciebie, a nie te po prostu jesteś zainteresowany w tej chwili. To, co było do 10 lat temu może nie być co masz do dziś, więc ważne jest, aby wybrać wzór tatuażu, który zawsze będzie dla Ciebie ważne.

• Przeglądanie Internetu, aby spojrzeć na różne wzory tatuaży. Jeśli nie chcesz coś osobistego na swoim ciele, takich jak imię ukochanej, można wybrać projekt tatuaż standardowe i to dostosowane do Twoich potrzeb, rozmiar i kolor. Typowy szyi tatuaż wzory obejmują astrologicznych, kwiaty, chińskich symboli i zwierzęta, takie jak motyle lub delfiny.

• Odwiedzić salon tatuażu, aby porozmawiać o swój pomysł na projekt z artysty tatuażu. Przeglądaj portfolio artysty pracy, aby czuć się, że on lub ona może wykonać projekt, którego szukasz. Jeśli wybierasz typowe szyi tatuaż projektowania, mówić do artysty o projekt dostosowany do Ciebie. On lub ona może mieć pomysły, które sprawi, że twój tatuaż bardziej wyjątkowy. Każde Studio tatuażu ma również szerokie katalogi prac swoich artystów. Trochę czasu na przejrzenie tych książek do rozważenia możliwości. Wiele tatuażu książki są podzielone według projektu lub obszaru ciała, który jest umieszczony tatuaz, więc łatwo będzie w stanie spojrzeć na kilka szyi tatuaż wzory. Zasięgnąć opinii różnych artystów, aby pomóc Ci zważyć opcji.

• Decyzję o wielkości tatuażu, które chcesz umieścić na swojej szyi. Można to zrobić nawet, zanim wybrano ostateczny projekt. Małe, okrągłe tatuaż jeden cal średnicy jest wspólnym rozmiar na szyi. Niektóre projekty zawierają wyraz ładowanie całej tylnej części szyi lub wyraz ładowanie pionowo wzdłuż kręgosłupa z linią włosów kołnierz koszuli. Inne projekty obejmują religijnych krzyż lub symbol, owada, logo zespołu sportowego, serce zawierające inicjałów ukochanej lub flagę swojego kraju. Tatuażysta będą mogli pomóc wybrać rozmiar, który pracuje dla Ciebie i wyjaśnić, co obrazy działa najlepiej na szyi.

• Wybierz projekt tatuażu, z którym możesz czuć się komfortowo, jest w swoim przedziale cenowym i że czują artysty można pomyślnie wykonać. Wziąć tyle czasu co jest potrzebne do zapewnienia, że jesteś gotowy na tatuaż na karku szyi, gdzie wielu ludzi będą mogli go zobaczyć.

Jak zaprojektować nowy tatuaż szkoły

Jak zaprojektować nowy tatuaż szkoły

Podobne do starej szkoły tatuaże, Nowa szkoła wykorzystuje także pogrubienie konturów i odważne, jasne kolory, ale często granicy jest surrealistyczna. Ten styl tatuażu jest porównywany do sztuki graffiti--duże, odważne i nieco skręcone. Istnieją konkretne projekty określone jako nowa szkoła, ale prawie każdy projekt tatuaż może przekształcić nowy kawałek szkoły przy pomocy dobry tatuażysta. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zaprojektować nowy tatuaż szkoły.

Instrukcje

• Znaleźć artysty tatuażu, który specjalizuje się w nowej szkole tatuaże. Jeśli masz regularne artysty, oni już może być dobrze zorientowany w tym stylu tatuażu, lub może kierować się w dobrym kierunku dla kogoś, kto jest.

• Należy wziąć pod uwagę pogrubienie, czarny zarys. Jak stara szkoła tatuażu, Nowa szkoła sztuk również mają tendencję do używania pogrubienie konturów w czerni. Jeśli szukasz nowy tatuaż szkoły, to jest prawdopodobnie jedną z rzeczy, które wniósł do Ciebie o tej formy sztuki.

• Wybrać odważne kolory. Również jak tatuaże old school, te tatuaże wykorzystać wyraziste kolory tylko jaśniejsze i wiele więcej kolorów wyborów. Nowa szkoła tatuaże można uruchomić gambit w kolorze i cieniowanie, więc zaszaleć.

• Wybrać klasyczne kompozycje z nowoczesnymi akcentami. Wzory wydają się być trochę bardziej szczegółowe niż uproszczone wykorzystywanymi w formacie starej szkoły, więc masz trochę więcej wolności, jeśli chodzi o motyw.

• Omówić rozmieszczenie z twój tatuaż artysty. W zależności od ogólnej wielkości, która jest wielce zależy jak najwięcej szczegółów ma swój kawałek i kwoty ekspozycji chcesz do dostać kawałek można łatwo zawęzić gdzie to umieścić.

Jak leczyć zainfekowane tatuaż

Jak leczyć zainfekowane tatuaż

Tatuaże są szalenie popularne, głęboko osobiste i trochę ryzykowne. Jak każdej otwartej rany tatuaż można się zarazić, gdy zaniedbania do administrowania właściwej opieki. Na szczęście miliony ludzi zostały podpisał, więc możemy mieć pewne wyobrażenie o tym, co zrobić, gdy tatuaż staje się zakażonych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak leczyć zainfekowane tatuaż.

Instrukcje

• Potwierdzenie, że twój tatuaż jest rzeczywiście zainfekowany. Tatuaże, które mają tylko podpisał są często zaczerwieniona i podrażniona. One również od czasu do czasu krwawienia, śluzu atramentu lub parch nad. Jest to normalne. Jednak jeśli twój tatuaż wycieka ropa, zielonkawy, pozostaje czerwony dla tygodni później lub jest gorąca i obrzęk, skóra może mieć infekcję.

• Konsultacje tatuażysta. Pierwszym krokiem w leczeniu zakażenia jest bezpośrednio wrócić do salonu i Pokaż swój tatuaż artysty, który podpisał ją. Większość artystów tatuażu zostali przeszkoleni do poszukiwania infekcji i widziałem setki infekcji z pierwszej ręki. W większości przypadków będą w stanie łatwo potwierdzić lub odrzucić przekonanie, że tatuaż jest zainfekowany.

• Umów się na wizytę z lekarzem. Po odwiedzinach towarzyska, szef kliniki. Lekarza podstawowej będą mogli zdiagnozować zakażenie skóry i daje odpowiednie narzędzia do obróbki. On lub ona może przepisać antybiotyk, jak to jest Najczęstszym sposobem leczenia skóry zakażonych od tatuaży. Lekarz może również zlecić badania krwi, w zależności od okoliczności w których otrzymałeś tatuaż.

• Używać maść jak bacytracyny, A & D maści lub Neosporin na stronie jeśli potwierdziłeś że jest zainfekowany. Nie należy stosować miejscowo krem jako prewencyjne. To będzie tylko zapychają skórę i spowodować zakażenie. Ponownie należy użyć miejscowo antybiotyk tylko, jeśli jesteś absolutnie pewien, że tatuaż jest już zainfekowany.

• Leczenia zakażonych tatuaż przez prowadzenie to suche przez cały czas. Woda jest największym wrogiem tatuaż jak to leczy. Nie pływać z infekcją, i jak najlepiej, aby uniknąć obszar całkowicie, kiedy bierzesz prysznic.

Jak tymczasowo zwalnia Zaparcia mydłem (środek domu)

Istnieje wiele osób, które cierpią z powodu bolesnych stolców twardych i co najmniej raz w życiu. Wiele środki przeczyszczające są dostępne bez recepty, jak i leków na receptę. Jednak ludzie mają tendencję do rozwoju uzależnienia od tych leków. Ten artykuł mówi o środka domu, aby tymczasowo złagodzić zaparcia skutecznie używając mydła.

Instrukcje

1 Ten środek domu jest do czasowego relieve jedynie zaparcia. Będzie stymulować okolice odbytu, aby pomóc oczyścić. To nie będzie leczyć przewlekłe zaparcia. Jednak, mydła do prania jest bardzo skuteczny na pomoc pacjent szybko zwolnij kał w krótkim czasie.

2 Wybierz markę prania mydła, takie jak mydła marki Zote; nie używać mydła przeznaczone pachnące paski do mycia rąk i ciała. Kostki mydła do prania powinien być stosowany w celu opisanym poniżej.

3 cięcie mydła do małej części, która ma grubość mały palec u pacjentów. Zwilżyć wodą, aby zmiękczyć krawędzie. Ważne jest, aby upewnić się, że mydło jest mokra do łatwego wprowadzania do odbytnicy.

4 Ostrożnie zwilżyć otwarcie odbytu ze smarowaniem trochę wody lub na bazie wody i powoli włóż mydła do odbytnicy. Utrzymać mydło w przez kilka minut, aby temperatura ciała topi mydło odpowiednią stymulację i przemieszczania pojemnika.

5 Jak mydło topi, zaczniesz odczuwać ból w okolicy brzucha i chcesz iść do łazienki od razu. Ważne jest, aby trzymać go w na chwilę, aż wiesz, że nie możesz trzymać go dłużej.

Jak dbać o tatuaż na kostce

Jak dbać o tatuaż na kostce


Choć w dużej mierze opieka tatuaż pozostaje ten sam dla każdej lokalizacji tatuaż na swoim ciele, istnieją pewne wyjątki. Niektóre obrzęk występuje jako efekt po-otrzymania tatuaż, tatuaż i od kostki znajduje się na kończynie - nogi - obrzęk może okazać się większym problemem niż w innych częściach ciała. Oprócz opieki ogóle tatuażu, należy pracować, aby kontrolować obrzęk jak najwięcej.

Instrukcje

1 Wyjąć bandaż z tatuażem kostki w ciągu około dwóch godzin po otrzymaniu tatuaż. Rana musi oddychać. Przed dotknięciem tatuaż kostki, aby uniknąć wprowadzenia bakterii do rany dokładnie umyć ręce ciepłą wodą i mydłem.

2 Umyj kostki tatuaż delikatnie ciepłą wodą i mydłem, używając tylko rąk. Nie używać myjki lub gąbki, aby oczyścić tatuaż. Pat czyste tatuaż sucha papierowym ręcznikiem. Nie należy używać ręcznika tkaniny, ponieważ może to siedliskiem bakterii. Umyj tatuaż dwa razy dziennie, na przykład, kiedy wstajesz rano i przed snem.

3 Pokrywa z kostki tatuaż cienką warstwą maści hydro-kortyzon do nawilżają i pomagają uzdrawiać. Powtarzać za każdym razem umyć tatuaż czy tatuaż staje się sucha. Po trzech do czterech dni, przejść do bezzapachowa, bezbarwnego balsamu nawilżającego.

Nosić buty 4, które nie przeszkadzają w tatuażu kostkę. To musi pozostać nienaruszone i otwarty na powietrzu. Nie nosić żadnych skarpetek lub biżuterię lub spodnie, które mogą pocierać tatuaż.

5 Monitor tatuaż kostki do obrzęku. Podnieść nogę na szczycie poduszce i zastosować okład z lodu - plastikowa torba wypełniona lodem i pokryty papierowym ręcznikiem - do obszaru przez 15 minut w czasie, w ciągu dnia, jak można zauważyć, obrzęk. Sen z nogi podniesione w nocy, aby utrzymać obrzęk w minimum.

Wskazówki:

 • Delikatnie pokryć tatuaż, jeśli masz zamiar się w słońcu. Słońce może zanikać kolory.
 • Taśma kawałek folią na tatuaż w nocy, jeśli okaże się, że to sączące. To może pomóc chronić swoje arkusze.
 • Blok słońce jest pomocne, gdy tatuaż uzdrowił, ale nie stosuje się go do tatuażu gojenia.

Jak Tymczasowo wymienić wypełnienia zęba

Jak Tymczasowo wymienić wypełnienia zęba


Nie bój się. Można tymczasowo wypełnić ząb lub posiadają usuwany korony w miejscu przez okres do kilku tygodni.

Instrukcje

1 Spójrz na wczesnych objawach straciwszy wypełnienie lub wypadają koronę: ból, gdy zimne powietrze, żywność, ciecze lub językiem dotykać obszaru przetargowej.

2 Umyj dokładnie ręce mydłem antyseptycznym.

3 Nosić rękawice lateksowe, jeśli traktują kogoś innego niż siebie.

4 Przygotuj roztwór do stosowania jako tymczasowe wypełnienie, jeśli nie masz gotową mieszanką w postaci tymczasowego wypełniania związek z dentystą. Standardowa mieszanina dostępne z niektórych zestawów pierwszej pomocy jest mieszanką proszku tlenku cynku i olejek goździkowy, ale można improwizować, rzucając piłkę z gumy bez cukru, wosku na narty lub wosku.

5 Spłucz dokładnie usta dezynfekowanych wody.

6 Nałożyć kroplę oleju goździków (znany również jako "eugenol") do otworu w ustach. Spowoduje to zmniejszenie bólu.

7 Roll tymczasowe wypełnienie do małej piłki i umieścić piłkę delikatnie do odsłoniętej powierzchni, upewniając na pokrycie odsłonięte tkanki.

8 Ugryź się, wykładziny zęba z zębem powyżej lub poniżej niego.

9 Poczekaj na nadzienie do stwardnienia jeśli używasz wypełnienie zmieszaną lub mieszaninę sproszkowanego tlenku cynku i olejek goździkowy.

10 Ewakuacja natychmiast i dentysty.

Wskazówki:

 • Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem lub innym profesjonalnym opieki zdrowotnej przed angażowania się w jakiekolwiek działania związane ze zdrowiem i odżywianiem. Informacja ta nie jest przeznaczona jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej lub leczenia.
 • Ta informacja nie ma być zastąpienie dla profesjonalnych porad medycznych lub leczenia.

Jak wiedzieć, kiedy Tatuaż nie uzdrowił Prawo

Jak wiedzieć, kiedy Tatuaż nie uzdrowił Prawo


Tatuażu polega na wstrzyknięciu pigmenty w górnej warstwie skóry za pomocą ostrych igieł. Ponieważ te przebicia przebić skórę, skórę krwawienia w reakcji i musi leczyć. Postępując zgodnie z zaradczych porady swojego tatuażu specjalisty, można przyczynić się do zapewnienia, że ​​tatuaż leczy prawidłowo. Oglądaj tatuaż dokładnie wiedzieć, kiedy tatuaż nie uzdrowił w prawo, szukając pomocy medycznej w razie potrzeby.

Instrukcje

1 Obserwować proces leczenia, aby zapewnić, że następujące ogólne oczekiwania. Normalnie, tatuaż i strupy na parch powinien odpaść przez około jeden do dwóch tygodni po zabiegu.

2 Sprawdź, czy tatuaż na dobę objawy zakażenia. Jeśli zauważysz obrzęk, zaczerwienienie, ciepło od skóry, drenaż i ból, tatuaż może być rozwój infekcji. Zadzwoń tatuaż profesjonalne porady i rozważyć widząc lekarza.

3 Monitorowanie tatuaż dla innych problemów, które mogą wystąpić. Guzy rozwijające się pod powierzchnią skóry (ziarniniaków lub lichenoids), owrzodzenia, peeling, podniósł i puffy keloidów i obrzęk w miejscu tatuażu może wskazywać na reakcję lub problem z tatuażem.

4 Zobacz się z lekarzem w przypadku zauważenia problemów z tatuażem. Kwestie, takie jak opóźnione nadwrażliwości barwnika tatuażu, może wystąpić nawet rok po tatuaż. Czerwony barwnik tatuażu może być szczególnie problematyczne. Niektóre reakcje mogą wymagać usunięcia tatuażu, aby rozwiązać problem.

Wskazówki:

 • Lekarz może wstrzykiwać steroidów do leczenia reakcji alergicznej do barwnika tatuażu. Dodatkowo, leki przeciwhistaminowe i płyny przeciwko swędzeniu może złagodzić objawy.
 • Przechowywać obszary wytatuowane z ekspozycji na słońce. Zastosuj krem ​​do opalania, aby uniknąć działań niepożądanych w zakresie tatuażem.

Jak tymczasowo naprawić Dental Korony

Jak tymczasowo naprawić Dental Korony


Gdy ząb staje się tak zepsute, że nie można przeprowadzić napełnianie lub jeśli zostanie rozdrobnione lub zniszczone, korona będzie często używany do naśladowania i odtworzyć kształt oryginalnego zęba. Korona jest formowana do kształtu zębów i dołączone z potężnym cementu dentystycznego, który pozwala koronę do funkcjonowania jak prawdziwego zęba. Czasami jednak, twoja korona może wypaść lub wyłamać ząb, w którym to przypadku, należy go naprawić tymczasowo i odwiedzić dentystę na naprawy tak szybko, jak to możliwe.

Instrukcje

1 Oczyść powierzchnię korony usta miękką szczoteczką do zębów, w tym dziąsła wokół zęba i wewnątrz samego zęba. Należy również oczyścić wewnątrz korony jeśli jeszcze go.

2 Osusz dokładnie całą powierzchnię czyścić wacikiem. Oczyścić ząb ponownie, jeśli znajdziesz wszelkie sprawy żywności, podczas gdy suszenie.

3 Wymieszać cement korony z dentystycznego zestawu naprawczego w małej filiżance i szybko rozprzestrzenił się na koronę zęba, gdzie spoczywa. Działa tak szybko, jak to możliwe, bez popełniania błędów w cemencie może ustawić w ciągu jednej minuty.

4 Naciśnij korona z dentystą lub korony zastępczej z zestawu na cemencie i naciśnij go w miejscu. Oczyść się nadmiar cementu z wacikiem.

5 Niech suchego cementu na pięć minut przed jedzeniem, piciem lub nacisku na naprawionym korony.

Wskazówki:

 • Staraj się nie jeść bardzo lepkie lub trudnych produktów, które mogą spowodować, aby korona oddzielać się od cementu, aż pojawi się ząb stały przez dentystę.
 • Nie należy wykonywać naprawy tymczasowe na korony więcej niż raz lub możesz pozwolić infekcji dostać się do nerwu zęba.

Jak dbać o tatuaż podczas usuwania

Jak dbać o tatuaż podczas usuwania


Zabiegi laserowe są najbardziej skuteczna metoda usuwania tatuaży. Jednak, laserowe usuwanie wymaga kilku zabiegów. Po każdej sesji, trzeba dbać o tym terenie, aby uniknąć blizn i infekcje. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby zapewnić bezpieczne usuwanie tatuażu.

Instrukcje

1 Ice dotyczy obszaru, aby pomóc zminimalizować obrzęk.

2 Zastosuj maść z antybiotykiem na obszarze zagrożonym.

3. Niezwłocznie po obróbce, nie będzie krwawienia i podrażnienie więc obejmować obszarze dotkniętym dowcip gazę. W obszarze, pokryte na kilka dni, czy tatuaż jest w miejscu, gdzie ubrania ocierają skórę.

4 Delikatnie oczyścić teren z łagodnym wpływ mydłem i ciepłą wodą.

5 Rub balsam na obszarze zagrożonym raz jakiegokolwiek krwawienia ustąpi i uzdrowienie zaczęła. Strupy mogą tworzyć, co obszar swędzenie. Dla zapachowe płyny mogą złagodzić swędzenie i pomóc uniknąć zarysowania otwarta strupy.

6 Zaplanuj ponowne spotkanie, więc chirurg może określić, czy są właściwie czy leczenia infekcji doszło.

Wskazówki:

 • Jeśli tatuaż jest objęte ubrania, nosić luźne ubrania na wizytę. Nie tylko jest tam jakiś krwawienie po zabiegach, które mogą pobrudzić ubrania, ale obszar może być czuły i ciasne ubranie może być bardzo niewygodne.
 • Bezpośrednia ekspozycja na słońce w czasie leczenia mogą powodować przebarwienia skóry. Jeśli tatuaż jest w obszarze, który nie może pokryć z odzieżą, upewnij się, że korzystać z ochrony przeciwsłonecznej SPF wysoki na całym terenie.

Jak zrobić tymczasowe tatuaże bez papieru

Dokonywanie własne tymczasowe tatuaże bez papieru może być świetny sposób, aby wypróbować tatuaż przed wyborem stały projekt. Mogą również pracować dobrze z kostiumami, produkcji etapie lub jako zabawy imprezy na karnawał lub dziecko ze stron. Jeśli masz pod ręką dostaw na bieżąco, może nawet zarabiać pieniądze, zapewnianie ludziom tymczasowe tatuaże w kabin i wydarzeń specjalnych. Istnieją trzy sposoby aby tymczasowe tatuaże bez papieru.

Instrukcje

• Wykorzystanie ciała farby. To jest najbardziej powszechnym sposobem jak tymczasowy tatuaż bez użycia papieru. Szanse są, że widziałem to zrobić na stoisku malowanie twarzy w stronę lub karnawału. Można malować projekt, które możesz wybrać na skórze. To trwa zwykle około jednego do trzech dni, w zależności od ile tego obszaru jest obsługiwane, spał na lub myte. Nie można po prostu użyć wszelkiego rodzaju farby ten tatuaż. To musi być na bazie wody farby przeznaczone specjalnie do stosowania w organizmie.

• Wykorzystanie henna. Henna lub Mehndi ciała farby, jest długotrwałe, ale tymczasowe formy sztuki ciała, podobne do tatuaży. Ty lub ktoś inny maluje na skórę za pomocą specjalnej farby henna. Najczęściej odbywa się poprzez wprowadzenie farby wycisnąć grzywny końcówkami rur. Te wzory ostatnio na kilka dni lub kilka tygodni, w zależności od jakiego rodzaju farby są używane, a następnie gasnąć. To raczej plamy skóry niż prawdziwy tatuaż.

• Należy tatuażu czasowego przez airbrushing. Za pomocą farb tatuaż specjalnie zaprojektowane do airbrush wzór na ciele, za pomocą wzornika. Można to zrobić samemu, lub ktoś zrobi to za Ciebie. Będziesz potrzebować airbrush pistolet i airbrushing farby, ale te zakupy są warte, jeśli regularnie pracują z tymczasowe tatuaże lub Rozrywka kostiumów. To zwykle trwa dwa do czterech dni i zmywa się wodą z mydłem.

Jak zrobić czarny tatuaż atramentu ciemniejsze

Wiele związków są wykorzystywane do wytwarzania czarny tatuaż atramentu. Ogólnie rzecz biorąc syntetyczny czarny atrament składa się z tlenków żelaza i węgla, natomiast naturalny czarny atrament jest wykonane z materiałów takich jak kryształów magnetytu, wustite i kampesz (patrz odniesienia 1). Umiejętność precyzyjnego i wymagający stosowania odpowiedniego rodzaju czarnego tuszu wyszkolonych tatuażysta można zrobić czarny tatuaż atramentu ciemniejszy (patrz odniesienia 2).

Instrukcje

• Wybierz odpowiedni atrament do pożądanych treści czarny tatuaż. Niektóre farby, takich jak te, które są wykonane z dużych cząstek pigmenty, nie wnikają głęboko w skórę, ale pojawią się ciemniejsze w pobliżu powierzchni. Atramenty atrament Pelikan Indie i Talens tusz działa dobrze z ciemny czarny plemienne tatuaże.

• Wybrać igły, który działa najlepiej w rodzaj atramentu, który wybierzesz. Na przykład atramenty, które mają większe pyłów pigmentów wymagają igły średnio stożek.

• Zachować igły w niski kąt i dłuższy suw. Z niskim kątem będzie tatuaż dużo ciemniejszy serii warstwy, a nie ostrym prostopadle do skóry. Również należy pamiętać, że może trzeba spędzać więcej czasu z dolnej atramentów pigmentowych, a także przy użyciu szybsze maszyny. To dlatego z dolnej tusz pigmentowy, jesteś wprowadzenie mniej pigmentu w skórze każdego skoku.

• Skonfigurować wiele czapki małych atrament ciemny czarny tatuaży, zamiast jednej dużej farby WPR, szczególnie jeśli tatuaż jest duży. Gdy ty ciągle zanurzyć w ten sam limit atramentu, cząstki krwi mogą zanieczyścić dopływ atramentu, zarówno rozcieńczając go i dodawanie koagulantów, które spowoduje, że atrament do postaci bloków, które łatwo wnikają w skórę.

• Konsultacje z innymi artystami tatuażu o udanych ciemny czarny atrament tatuaże, które zrobili. Zapytać co czarny atrament używają i metody, które są używane. Patrząc na różnych portfeli i rozmawiać z innymi ekspertami w tej dziedzinie, możesz czarny tatuaż że pracujesz na ciemniejszy.

Jak zrobić tymczasowy tatuaż dłużej

Jak zrobić tymczasowy tatuaż dłużej

Tymczasowe tatuaże są ciekawym sposobem na odkrywanie sztuki ciała i nadaje się do prawie wszystkich ludzi. Te tatuaże pozwalają na wnętrza na kilka dni przed zaczyna zanikać, pozostawiając skórę nieoznakowany. Istnieje wiele różnych farb, farby i technik stosowanych w celu zastosować tymczasowe tatuaże, i zaradczych jest równie ważne, jeśli tatuaż ma ostatnio. Przy odpowiedniej pielęgnacji tymczasowy tatuaż pomaga go zatrzymać dłużej.

Instrukcje

• Zezwalaj na tatuaż wyschnąć całkowicie i w pełni po aplikacji. W tym czasie zachować wolne od kontaktu z ubrania, woda, olej, płyny lub nawilżające, tatuaż, ponieważ te zapobiegają atrament z ustawienie prawidłowo i powodować rozmazywanie projekt. Nie wolno dotykać mokre tymczasowy tatuaż.

• Kurz tatuaż ze skrobi kukurydzianej, proszku dla niemowląt lub proszku handlowych ustawienie kosmetycznych po ekspozycji na wodzie lub wszelkiego rodzaju wilgoci, takich jak płyny. Posypać proszku na szerokie ustawienie pędzla i wybierz pędzel z twardą powierzchnię na równomierne w Szczecina; następnie szczotka delikatnie przed tatuaż. Umożliwienia proszek do nadal spokojnie na kilka chwil, a następnie szczotki off.

• Chroń tatuaż podczas ekspozycji do wody, łącznie z wanną i prysznicem. Umieść kawałek folią na obszarze i zabezpieczyć taśmą do tworzenia wodoszczelny opatrunek. Po zakończeniu, zdejmij i kurz z proszku ponownie do pochłania resztki wilgoci i zachować projekt zestaw.

• Unikać spania na tatuaż i Chroń tatuaż, podczas gdy śpisz. Nie pozwalają ciasne ubranie do kontaktu z dziełami sztuki, ponieważ to ściera projekt. Nosić luźne ubranie na obszarze, aby zapobiec uszkodzeniu tatuaż tarcia.

Jak rysować Star tatuaże

Jak rysować Star tatuaże

Czy to jedną gwiazdkę tatuaż w widocznym obszarze lub kaskadę mniejszych gwiazd w mniej widocznym miejscu, star tatuaże są szeroko poszukiwane. Dla niektórych gwiazda oznacza osobiste pamięci lub punkt kontrolny, podczas gdy inni mogą po prostu cieszyć się estetyka kształt gwiazdy. Dowiedz się jak rysować proste Gwiazda pięcioramienna zwiększyć swoje doświadczenie w rysunek tatuaże. Praktyki na zwykły papier rysunek przed użyciem papier transferowy tatuaż zrobić następny tatuaż gwiazda.

Instrukcje

• Narysować okrąg 360 stopni na kartce papieru. Wykorzystanie kompasu, aby prowadzić ołówek HB zrobić idealnie nawet kółko na środku arkusza papieru.

• Wyciągnąć krzyżyk. Linijka umożliwia podzielenie okręgu na ćwiartki. Narysować lekko ołówkiem używać krzyża nitkowego jako wytyczne dla swojej gwiazdy.

• Za pomocą kątomierza rysować pięć kątowniki pomiarowe 72 stopni między każdego kwartału. Przewodnik po ołówek do rysowania linii prostych wzdłuż każdej zmierzonej kąt za pomocą linijki.

• Usunąć krzyżyk i okręgu. Ślad obraz papier transferowy do transferu tatuaż na skórze.

Jak zrobić szablon tatuaż bez Kalki

Jak zrobić szablon tatuaż bez Kalki

Wielu artystów tatuażu zdecydować się na tatuaż szablony bez Kalki z różnych powodów. Głównym powodem jest za pomocą wzornika tworzy efekt lustra obrazu, który ma być tatuażem. Artystów tatuażu użyć stół lub pole światła, do śledzenia zdjęcia i rysunki w odwrotnej kolejności, aby wyprodukować wzornik, reprezentujący rysunku w jego pierwotnej formie. Ponadto przy użyciu light box Kalka hektografy długopisy i ołówki jest znacznie bardziej opłacalny niż przy użyciu Kalki.

Instrukcje

Co można wyciągnąć rękę wzornik

Jak zrobić szablon tatuaż bez Kalki

Zebranie światło polu lub światła tabela. Światło polu lub tabela jest niewiele więcej niż jasne kawałek plexi lub z tworzywa sztucznego z żarówki pod nim. To pozwala artyście wyraźnie zobaczyć zdjęcie lub rysunek prześledzenie zapewniając jasny, a nawet oświetlenie pod nią. Można to zrobić poprzez kwadratowy otwór w biurko i instalacja plexi nad nim i światło pod spodem, lub przez umieszczenie lampy pod stół szkło. Przenośne stołowa kasetony można kupić od sprzedawców detalicznych dostaw tatuaż.

Jak zrobić szablon tatuaż bez Kalki

Umieść zdjęcie lub rysunek prześledzenie na polu światła. Pamiętaj umieścić go twarzą w dół celem jest identyfikacja w odwrotnej kolejności (lustrzane odbicie). Gdy szablon jest stosowany do skóry pojawia się w odwrocie jak to wygląda na papierze. Zasadniczo śledzenie rysunku w odwrotnej kolejności przeciwdziała tej akcji i wzornik będzie duplikaty oryginalnego rysunku po nałożeniu na skórę.

Jak zrobić szablon tatuaż bez Kalki

Umieść Kalka na wybrane zdjęcie lub rysunek. Wybierz właściwy rozmiar arkusza papieru śledzenia. Przytnij do rozmiaru, w razie potrzeby i umieścić go bezpośrednio na rysunku. Upewnij się, że rysunek jest twarzą w dół aby utworzyć lustrzane odbicie przed pokryciem z Kalka.

Jak zrobić szablon tatuaż bez Kalki

Taśmy Kalka i oryginalnego rysunku w dół. Aby uniknąć błędów i zapewnić miłe, czyste linie należy zachować dokumenty z przesuwanymi między sobą lub z pole światła. Delikatnie je zabezpieczyć miejsce kilka małych kawałków szpilka.

• Śledzenia rysunku do Kalka z hektografy pióro lub ołówek. Ołówek hektografy jest popularny tatuaż stencilling narzędzie, ponieważ jego podstawy żelatyna zawiera fioletowy barwnik, który nie rozmaz, jeszcze jest starannie i łatwo przenoszone do wilgotnej skóry. Umożliwia śledzenia rysunku pole światła lub tabela hektografy długopis lub ołówek. Lustrzane odbicie szablon tatuaż jest teraz gotowy do zastosowania.

Jak najlepiej ukryć nierównej powierzchni Backsplash

Najlepszym sposobem, aby naprawić nierówny pas jest łza, to i przerobić go całkowicie. Jednakże przebudowa nie zawsze jest opcja dla ludzi bez czasu lub budżetu dla takiego projektu. Zamiast tego ukryć go w sposób, który odzwierciedla reszta dekorowanie systemu w kuchni.

Farba to

Pomaluj pas kolor, który pasuje do Twojej osobowości projekt. Opcje obejmują jasny kolor, który sprawia, że twój kuchnia pop lub farby chalkboard gdzie można pisać przepisy i inne uwagi. Zawsze może być przemalowane w późniejszym terminie. Jeśli twój backsplash jest wyłożone kafelkami, czyszczenie go dokładnie i zakup odpowiedni lakier jest ważne, aby uzyskanie zadowalającego wyniku. Opcje obejmują malarstwo całą rzecz w jeden kolor do ukrywania linii nierówna lub użycie szablonów do tworzenia mural, gdzie linie mogą być zasłonięte na zdjęciu.

Obejmuje to całkowicie

Opcje do pokrywania się brzydkie backsplash to instalacja blachy ze stali nierdzewnej, kawałek sklejki lub duże lustro przed nim. Wszystkie z nich mogą być usunięte w późniejszym terminie jeśli chcesz przebudować kuchnia. Inne pomysły to za pomocą magnetycznego kawałek metalu lub pegboard na których można powiesić naczynia kuchenne i akcesoria aby zwolnić miejsce na licznik. Personalizacja żadnej z tych pomysłów z trochę farby dodać obramowania lub niestandardowych wzorów mural.

Przykryć częściowo

Naklejki ścienne umożliwia pokrycie bardziej nierówne powierzchnie w swój pas. Naklejki są w opcji dla płaskich ścian, jak również płytek. Na przykład utworzyć kolaż projekt kuchni scen, kosze owocowe lub motywem wina i winogron. Innym rozwiązaniem jest umieszczenie stare pocztówki, rysunki, przepis karty lub fotografie za arkusz pleksi wzdłuż dolnej krawędzi backsplash, narysować oczy tam zamiast do nierówności powierzchni.

Ukryć za akcesoria

Powiesić półki na twój pas do domu kanistry, Przyprawniki i pojemniki szklane makaron w niewielkiej odległości. Inne pomysły to większych urządzeń małej kuchni, takich jak miksery i kawy garnki, wprowadzanie do obrotu licznika przed najbardziej nierównych miejsc w pas. Dla tych z was, którzy chcą zachować te urządzenia za zamkniętymi drzwiami innym rozwiązaniem jest rama starodawny ogłoszeń featuring gotowania i inne sceny kuchnia i wyświetlanie ich na ladzie.

Jak załadować tatuaż atramentu

Jak załadować tatuaż atramentu

Tatuaż pistolet sprawia, że tworzenie sztuki ciała procesem znacznie łatwiejsze niż tradycyjne metody atramentu i trzymać starego. Coraz atramentu na tatuaż igły, sam nie jest trudne, ale skutecznie za pomocą pistoletu tatuaż na czyjeś skóry wymaga lat praktyki poważnych. Podczas montażu pistolet i atramentu, upewnij się, że pracujesz w otoczeniu czyste, higieniczne. Zawsze nosić rękawice gumowe, podczas konfigurowania tatuaż pistolet i obsługi pisma odręcznego.

Instrukcje

• Rozwijać igły z jego sterylnym opakowaniu. Nie należy używać igły, jeśli pakiet jest otwarty lub podarte. Włożyć igłę do tattoo gun. Hak zakrzywione końca igły na plastikowe połowu na ramie broń. To będzie trzymać igłę w miejscu.

• Wsunąć rurkę igły przez igłę aż igła wyśmiewa się z otworu z przodu. Nie wbić igłę przeciwko ścianki rury, jak to nudne końcówki. Zacisk rury w dół raz jest na miejscu.

• Układanie szklanki atramentu w obszarze pracy. Upewnij się, że masz wszystkie kolory, które będą potrzebne do wykonania tatuażu.

• Zanurzyć końcówki igły w Pucharze atramentu. Dotknij przycisk nożny sterowanie pistolet kilka razy. To będzie sporządzić trochę atramentu do zbiornik atramentu w rurze igły. Nie całkowicie wypełnić zbiornik, ponieważ może to spowodować atrament do puddle na skórę. Jako konieczne do napełniania zbiornika.

Jak stworzyć wzory tatuaży nazwa

Jak stworzyć wzory tatuaży nazwa

Tatuaże ostatnio zawsze lub przynajmniej aż do wiosny tego rozjaśnienia usuwania żelu lub laser. Z tego powodu należy starannie plan i stworzyć swój tatuaż wzory. Napis w ogóle i nazw konkretnych oferują wyjątkową okazję stworzyć szeroki wachlarz oryginalnych wzorów. Linie i kształty utworzone przez litery mogą służyć jako podstawa dla bardziej skomplikowanych wzorów lub ramki obiektów lub abstrakcyjne wzory. Utwórz swój własny tatuaż nazwa projektu za pomocą kilka podstawowych pomysłów i technik.

Instrukcje

• Wybierz nazwę. Czy nazwę względną lub kochał jeden, ulubiony przyjaciel, pieścić, sławna, historycznych lub fikcyjna osoba, możesz zdecydować co nazwa najlepiej pasuje twój tatuaż.

• Szkic się wszystkie Twoje pomysły tatuaż na papierze rysunku. Używać jeden kolor pióro lub ołówek do zbadania różnych możliwości tatuaż imię.

• Wybierz czcionkę. Specyficzny styl czcionki, których używasz mogą komunikować się wiele informacji. Gotycka czcionka może komunikować się miejskich lub gangsterski styl, natomiast prosta sans-serif mogą komunikować się bardziej ironiczne lub graficzny styl zorientowanych na projekt. Eksperymentować z różnych czcionek, aż znajdziesz ten, który pracuje dla Ciebie.

• Wybierz orientację litery. Możesz umieścić litery w każdej orientacji. Niektóre tatuaże nazwa dekonstrukcji linii litery i przesadzać je w wirujące plemiennych kształty. Inne tatuaże orient litery w geometryczny wzór jak okrąg lub kwadrat. Zbadać, jak różne kierunki komunikowania się różne nastroje i style i pracować z tymi, które najbardziej Ci się podobają.

• Doświadczenie z ambigrams. Ambigrams można odczytać to samo z różnych punktów widzenia. Ta technika może okazać się dużym wyzwaniem, ale spróbować napisać imię i nazwisko, rzut go nogami i zmiany litery na początku i na końcu nazwy do meczu. Może dodać lub usunąć elementy konstrukcji jak szeryfy aby litery odpowiadają. Technika ta działa szczególnie dobrze z nazwy, które zaczynają i kończą się na tę samą literę, jak Nathan.

• Tłumaczenie nazwy na inny język. Wiele osób decyduje się tłumaczyć ich nazwę na dolne lub znakowym językach takich jak japoński. Wyrafinowane linie te postacie wyglądają jak streszczenie dzieła sztuki w siebie. Upewnij się, że przetłumaczyć nazwę poprawnie przed trwale akwaforta literówka w swoim ciele.

• Włączenie nazwę obrazu. Wiele tradycyjnych tatuaży włączenie nazwy obrazów róż, serca i inne obrazy romantyzmu, miłości i czułości. Może chcesz włączyć portret osoby z fotografii lub rękę, stóp lub łapę wydruku do projektowania.

Jak na pokrycie tatuaże, blizny idealna Burns

Jak na pokrycie tatuaże, blizny idealna Burns

Tatuaż na ramieniu może być dziełem sztuki, ale może nie chcesz go pokazać na dzień ślubu. A może jesteś samoświadomość o blizny. Istnieje wiele okazji, kiedy osoba może wolą na pokrycie tatuaż, blizny lub spalić. Usunięcie tych znaków ze skóry może być kosztowne. Noszenie ubrania, które obejmują miejscu nie zawsze jest możliwe. Skuteczne produkty są dostępne na dzisiejszym rynku, które są przeznaczone do kamuflażu tatuaże, blizny i oparzenia.

Instrukcje

• Wybierz korektor przeznaczony na pokrycie ślady na skórze---jeden, który może być używany na dowolnej części ciała. Jeśli jesteś obejmujące bliznę, nawilżają obszar po raz pierwszy. Zakres produktów pochodzą w cieczy, kij i krem, ale krem jest zwykle zalecane ze względu na jego tekstura grubsze. Wybierz kolor z realistyczny dźwięk, który pasuje twój kolor skóry naturalnej.

• Ciepły krem, jeśli to jest bardzo gruby. Można to zrobić umieszczając zimnica w dłoni i mieszając go palcem. Niewielką ilość będzie przejść długą drogę. Zawsze można dodać więcej w razie potrzeby.

• Punktowac i wklep krem na tatuaż, blizny lub nagrać za pomocą palców lub pędzel płaski, krótkich włóknach makijaż. Mieszanka produktu małe, szybkie uderzeń, które rozciągają się na zewnątrz nieco z blizny. Zastosować zasięg światła i warstwy, aż znak jest już widoczne. Umożliwić krem do suchej na dziesięć minut.

• Zestaw krem z transparentnego pudru za pomocą pędzla makijaż stosuje się małe, gładkie pociągnięcia. Ten wola współpracownik utrzymywać ono od otarcia od skóry. Nie myć w proszku; Pat to tak samo, jak z kremem. Umożliwienia proszek do zestaw przez około 5 minut.

• Produktów z fok, tak że będą one trwać dłużej. Obszar skóry, które jest objęte można spryskać grzywny mgły lakier do włosów. Można również stosować makijaż uszczelniaczem. Pozwala to ostatnia warstwa do wyschnięcia na kilka minut.

Jak ustawic pistolet tatuaż dla modułu cieniującego

Jak ustawic pistolet tatuaż dla modułu cieniującego

Cieniowanie techniki w tatuaż daje perspektywy i głębokość do kompozycji. Techniki te są niezbędne dla niektórych rodzajów tatuaże jak portrety i dać tatuaż więcej wymiarów niż tworzenie płaskich, dwóch kolorów. Techniki cieniowania są wyciągnięte w czasie i obejmują tworzenie tattoo gun prawidłowo robić cieniowania w przeciwieństwie do konspektu lub wypełnienia. Głębokość igły i dobra znajomość pracy z pistoletu tatuaż są krytyczne do nauki sztuki tatuażu cieniowania.

Instrukcje

• Załaduj nową igłę do pistoletu tatuaż. W profesjonalnych, licencjonowanych tatuażu igły są pakowane w sterylne opakowania blister i są używane tylko dla określonego klienta i tatuaż. Części broni, które dom igły są sterylizowane w autoklawie dla celów sanitarno-higienicznych. Cieniowanie igły są w różnych stylach, od pojedynczej igły do kilka igieł montowane razem w barze kształt. To jest wybór artysty jaki styl do wykorzystania i często każdy artysta ma szczególny sposób założyć tattoo gun.

• Regulacja głębokości igły. Cieniowanie jest zależna od odmiany atrament ciemne i jasne odcienie, a głębokość igły można tworzyć mniej lub więcej atramentu w skórze. Na głębsze cieniowania, igły jest zestaw już więcej głębi i lżejsze odwrotnej.

• Użycie kombinacji sterylną wodą i atramentu gdy cieniowanie jaśniejszych obszarów. Niektórzy artyści przygotować umyć lub Rozcieńczony roztwór atramentu, przed procesem tatuaż. Inni wolą się zanurzyć w tuszu, następnie sterylną wodą. Inne rozwiązania, takie jak witch hazel, są używane przez niektórych artystów tatuażu, ale głównym rezultatem pożądane w tym kroku jest stworzyć cieńsze tuszu więc cieniowania pojawia się wyblakłe. Atrament może być rozcieńczony w różnych cenach również stworzyć efekt fade-out, począwszy od ciemniejszy prawie niewidoczne na zewnętrznych krawędziach gdzie kończy się tatuaż.

• Smarować skórę przed cieniowanie pozwala igły do slajdów bardziej płynnie. To pomaga zmniejszyć przeciąganie igły i pomaga utrzymać tusz od stosowane ciemniejsze w niektórych obszarach. To również pomaga w kontrolowaniu przepływ atramentu z pistoletu jak jest zacieniona.

• Trzymać pistolet na kąt, stosując farby. Plandeka broń nieco więc używasz ruchu obraz stworzyć efekt mniej ciężkich atramentu.