adcov.com

jak struc robaki u dziecka

Jak podać Heimlicha do dziecka

Jak podać Heimlicha do dziecka


Usuwania Heimlich służy do usuwania ciał obcych z dróg oddechowych osoby, aby mogły normalnie oddychać. Ludzie, którzy potrzebują wykazują heimlich objawy, takie jak niemożność kaszel, płakać ani mówić, niebiesko lub fioletowo skóry, chwytając w gardle lub tygodni kaszel i trudności z oddychaniem, które wytwarza piskliwy dźwięk. Po tym może nastąpić utrata przytomności.

Instrukcje

Jak podać Heimlicha do dziecka

1 stoisko lub uklęknąć za dzieckiem, czy jest ona w pozycji siedzącej lub stojącej.

2 Zrób pięść i kciukiem skierowanym do góry, umieścić go dziecka poniżej klatki piersiowej i powyżej odpadów.

3 otaczać talii dziecka, umieszczając drugą ręką na górze drugiej pięści.

4 Daj serię pięciu szybkich i wyraźnych wewnątrz i wzrostowych pchnięć.

5 Jeśli obiekt jest nadal złożony po jednej próbie, proces kontynuować, dopóki nie wyjdzie.

6 Jeżeli dziecko przestaje odpowiadać, zadzwoń pod numer 911 i położyć dziecko na podłodze.

7 Bend podbródek do przodu, zapewniają język nie blokuje drogi oddechowe i wykonać sweep palec na ustach.

8 Gdy dziecko leży na podłodze, plasujące ud dziecka i umieścić pięścią między dole mostka dziecka i jej pępka.

9 Wykonaj jedną szybką kompresję wciskając do wewnątrz i do góry. Wykonać sweep palec, aby zapewnić obiekt nie jest w ustach. Kontynuuj ten proces, aż karetka przyjeżdża lub obiekt zostanie usunięty.

Wskazówki

 • Zapisać i obtian certyfikatu CPR dla dorosłych i dzieci.
 • Zapytaj w szkole lub wychowawczego centrum dziecka, gdzie można zapisać się na klasy CPR.

Jak wykryć boreliozę u dziecka

Jak wykryć boreliozę u dziecka


Choroba z Lyme jest rodzaj infekcji spowodowanych przez grupę bakterii, znanych jako Borrelia burgdorferi. Są one zazwyczaj u zwierząt, takich jak myszy, psa, lub jelenia. Kleszczy bytujących zwierząt zakażonych tymi bakteriami, żywią się ich krwią, biorąc wzdłuż bakterii wewnątrz ich systemu. Kiedy kleszcze przyczepiają się do skóry ludzkiej i gryźć go, to gdy przekazują bakterie, które mogą prowadzić do choroby z Lyme. Kogokolwiek (w tym dzieci), którzy są w bliskim kontakcie ze zwierzętami zakażonych kleszczy, są podatne na tego disease.Some lekarze odnoszą się do choroby z Lyme jako imitator ponieważ naśladuje objawy innych chorób, przez co trudno jest zdiagnozować. Reaguje ona również leczenia i może być łatwo uniknąć. Ale gdy nieleczona prowadzi do poważnych powikłań, w tym chorób serca i uszkodzenia nerwów. Wiedzieć na obecność boreliozy Oto sposoby, w jaki sposób wykryć jej objawów.

Instrukcje

Jak wykryć boreliozę u dziecka

1 Sprawdź skórę swojego dziecka do jakiejś wysypki. Pojawienie się wysypki kołowym na rumień wędrujący nazywany jest zazwyczaj pierwszym objawem infekcji. Ta wysypka ma charakterystyczną cechą charakteryzującą się stałym czerwonym okrągłym plaster, otoczony jasne skóry, który jest następnie zamkniętego większej czerwony pierścień. To w zasadzie wygląda jak mały rzutki z czerwonym byków oczu na środku. Czasami pojawiają się tylko to, jak rozszerzającej czerwonego okrągłego plastra. To może być ciepłe w dotyku i czasami może być bolesne lub swędzące. Ta wysypka wychodzi w ciągu 1 do 2 tygodni od zakażenia, a także mogą pojawić 30 dni po ukąszeniu kleszcza. Chociaż ta służy jako odróżnienia rodzaju wysypki na boreliozę, nie wszystkie zakażonych osób go ma.

2 Należy przestrzegać, jeśli dziecko przeżywa skrajne osłabienie. Zmęczenie jest typowym objawem które może być łagodne lub ostre. Dziecko zazwyczaj czuje się wyczerpany i śpi znacznie więcej niż zwykle.

3 Poproś dziecko o istniejącym bólu. Bóle głowy, bóle stawów i mięśni jest powszechne i zazwyczaj towarzyszy powiększenie węzłów chłonnych. Objawy te mają możliwość leczyć na własną rękę. Ale czasami to się ciężka i może mieć wpływ na różne obszary ciała. Po mięśni i stawów jest nie leczone przez kilka tygodni wzrasta i charakteryzuje rodzaju strzału bólu.

4 Sprawdzić temperaturę dziecka. Stany podgorączkowe i dreszcze mogą wystąpić i jest związany z nocnym potu i bólu gardła. Dziecko może również czuć się niedobrze i nie zainteresowany w jedzeniu.

5 Uwaga, jeśli istnieje znak rozstroju nerwu twarzowego. Jest to zazwyczaj uważa się za poważną objawów choroby z Lyme. Zakłócony nerw twarzowy charakteryzuje istnienie paraliżu twarzy lub dziecko może skarżyć o mrowienie lub drętwienie twarzy.

6 Sprawdzić niektórych bardziej poważnych powikłań, takich jak nietypowe wahania nastroju i mających problemy z funkcji wzrokowych i słuchowych. Dziecko może mieć zwiększona wrażliwość na światło i dźwięki. Jest to typowe w trakcie fazy neurologiczne choroby z Lyme.

7 Spróbuj zaobserwować, czy twoje dziecko kiedykolwiek doświadczyłem częste czarów omdlenia (omdlenie) lub bóle głowy towarzyszy sztywność karku. Są to powikłania, które mogą wskazywać na poważne problemy.

Wskazówki

 • Jeśli którykolwiek z tych objawów są obecne, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Wczesne zarządzanie zapobiega stan od wystąpienia poważnych powikłań.
 • Oprócz zamieszkujące zwierzęta jak psy, jelenie, i myszy; kleszcze też mieszkają na wilgotnych i zacienionych miejscach, które są pokryte z wysokich traw i krzewów. Więc uchronić swoje dziecko od grania wzdłuż tych obszarów.

Jak radzić sobie z dziecka z karłowatości

Istnieje wiele różnych chorób, które powodują karłowatość. Jednak większość karłowatość jest spowodowana przez zaburzenie zwanego achondroplazji. Dzieci nie rosną poza około 4 metrów. Mimo, że mają średni rozmiar samochód mają krótkie ręce i nogi. Niektóre dzieci będą miały wygięte nogi i nieproporcjonalnie dużą głowę. Rodzic, który ma dziecko z karłowatości może zrobić kilka rzeczy, aby pomóc dziecku z ich ofertę niskiego wzrostu.

Instrukcje

1 Mówmy o karłowatości. Porozmawiaj z pediatrą dziecka o wszelkich powikłań, które mogą być spowodowane przez karłowatości, takich jak bezdech senny, zatłoczonych zębami i częste infekcje ucha.

2 Zapytaj o zabiegi. W zależności od rodzaju karłowatości dziecko ma, niektóre zabiegi mogą być dostępne. Lekarz pediatra może dostarczyć informacji na temat zabiegów, takich jak terapii hormonalnej i chirurgii kończyny wydłużania. Pamiętaj, nie każdy zabieg będzie odpowiedni dla każdego dziecka.

3 Dokonaj niezbędnych zmian w swoim domu. To istotne dziecko z karłowatości nauczyć się być niezależny, tak jak każdego innego dziecka. Dokonać rzeczy dostępne dla dziecka, takich jak klamki, umywalki, toalety i włączniki światła.

4 Zachęcaj dziecko do udziału w działaniach innych dzieci uwagi. Pomóc zaszczepić poczucie zaufania Twojego dziecka, pozwalając mu, aby spróbować nowych działań i robić rzeczy dla siebie. Nie pozwól dziecka niskorosłość uniemożliwić mu wyznaczanie celów i pracy, aby je osiągnąć.

5 omówić możliwość drażni się ze swoim dzieckiem. Niektóre dzieci z karłowatości może wystąpić drażni od innych dzieci. Zachęcaj dziecko do omówienia, jak się czuje i zasięgnąć profesjonalnej porady w razie potrzeby. Jeżeli dokuczanie staje się wielkim problemem rozmowy z nauczycielami w szkole Twojego dziecka do pracy nad rozwiązaniami.

6 Kontakt Little People of America, który jest organizacją non profit, która zapewnia wsparcie dla dzieci i dorosłych z karłowatości. Organizacja imprez towarzyskich i mogą dostarczyć informacji na temat zasobów w swojej społeczności. Mają też informacje, gdzie można kupić dom i urządzeń stosownych modyfikacji Meble rozmiar.

Jak wysłać autystycznego dziecka na obozie Specjalistycznej

Jak wysłać autystycznego dziecka na obozie Specjalistycznej


Obóz dla dzieci z autyzmem mogą obejmować takie działania, jak projekty artystyczne, spacery, a nie konkurencyjne gry. Co ważniejsze, pracownicy powinni zrozumieć, jak autystyczne dzieci komunikować i jak są one wrażliwe na pewne bodźce. W takim obozie, dzieci mogą żyć w miejscu, gdzie nie są one różne. Mogą być otoczony przez dzieci, tak jak im. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wysłać autystycznego dziecka do specjalistycznego obozu.

Instrukcje

Zdecyduj się na rodzaj obozu

1 Wybierz, czy obóz lub obóz kupon podarunkowy jest bardziej odpowiednie dla Twojego dziecka. Weź pod uwagę wiek dziecka, interesy i nasilenie zachowań autystycznych.

2 Zważyć opcje wysłać swoje dziecko do prawej obozu. Są to tradycyjne, a nawet surfowania terapeutyczne obozy specjalnie dla dzieci z autyzmem. Zobacz sekcję poniżej zasobów dla łącza.

3 Zapytaj lekarza i terapeuty zajęciowego, czy się obóz jest realną opcją dla Twojego dziecka.

Znajdź obozie

4 Zadzwoń Departament Edukacji dla państwa. Dział ten stan powinien mieć listę wyspecjalizowanych obozów letnich. Jeśli nie, to dzielnica lokalna szkoła może być dobrym źródłem informacji. Oczywiście, inni rodzice dzieci autystycznych są zawsze będzie najlepszym dla lokalnych zasobów.

5 Użyj grupy wsparcia. Z pół miliona dzieci w Stanach Zjednoczonych, które zdiagnozowano autyzm, nowe obozy i usługi wyrastają przez cały czas. Jeśli chcesz wysłać swoje dziecko do lokalnej obozu, poprosić o informacje na spotkaniach grupy wsparcia.

6 Zabezpiecz się zastępczą weekendu Easter Seals w siedzibie organizacji w Wirginii. Te weekendy dać dzieci niepełnosprawnych razem z dala od rodziców i członków rodziny.

Wskazówki:

 • Może to być strach wysłać dziecka do wyspecjalizowanego obozie, zwłaszcza kiedy dziecko jest zależne od opiekuna. Odwagi w tym, że więcej obozy pojawiały się, że wiem, jak dzieci z autyzmem, aby czuć się komfortowo.
 • Mieć plan B w przypadku obozu nie wyjdzie. Na przykład, nie planuję na wysłanie dziecka do specjalistycznej, obóz wielu dni, a następnie zarezerwować rejs dla Ciebie i Twojego małżonka. Bądź dostępny w przypadku obozu okazuje się być za dużo dla dziecka.

Jak leczyć robaki u kotów

Twój koci przyjaciel może mieć długi bitwy przodu aby pozbyć się robaków. Reinfekcji stawka jest wysoka, jeśli chodzi o taśmy robaki, jednym z najczęstszych pasożytów jelitowych, które wpływają na koty. Robaki starsze taśmy pozostawić często larwy i jaja wewnątrz tkanek jelita swojego zwierzaka, który może przetrwać próby odrobaczającego. Hakiem robaki lub okrągłe robaki mogą oprzeć się wstępne leczenie zbyt. Dobrą wiadomością jest to, że to nie ma do równego wycieczkę do weterynarza, każdym razem, gdy występuje reinfekcji. Jeśli twój kot cierpi reinfekcji same robaki, można administrować leków w domu.

Instrukcje

• Określić typ robak zakażanie twój kot. Po raz pierwszy zakażeń wziąć próbki kału do weterynarza w celu ich zbadania go do określenia, jaki typ robak jest. Hak robak infekcje tylko mogą być diagnozowane przez weterynarza, ponieważ są one niewidoczne gołym okiem. Robak taśmy i rundy robak infekcje normalnie są wykrywane przez widząc starsze robaki w próbce kału.

• Rozpocząć przepisanych leków do usuwania robaka trapi twój kot typu. Dać taśmy robak tabletki doustnie. Można uzyskać te bez recepty w pewien miejscowy pieścić zapas albo za pośrednictwem aptek pieścić. Weterynarz może dać kot zastrzyk dla taśmy robaki. W leczeniu hak lub okrągłe robaki, weterynarz przepisze miejscowego leczenia raz na miesiąc, że zabija i zapobiega te robaki i chroni przed robakami serca, pchły i ucha roztoczy.

• Monitorowanie postępu twój koci przyjaciel. Ponownie administrować taśmy robak tabletki, w razie potrzeby. Hak i rundy robaki nadal używać maść raz w miesiącu, jak lek przenika skóry twój kot do jego krwiobiegu. (Ostatecznie) zabija wszelkie dojrzały pasożyt, który zależy od krwi kota do jedzenia.

Jak wybrać szkołę dla dziecka Downa

Jak wybrać szkołę dla dziecka Downa

Wybierając szkołę dla dziecka z zespołem Downa nie jest tak trudne, jak kiedyś. Szkole publicznej dzielnic są zobowiązani do zapewnienia edukacji studentów niepełnosprawnych, ale może się okazać, że Twoje dziecko jest szczęśliwszy i bardziej nadaje się do specjalistycznych Evdokimova. Wykonaj poniższe czynności, aby wybrać odpowiedni szkołę dla dziecka Downa.

Instrukcje

• Zapytać, czy okręgu szkolnego publicznego stanowi program włącznie do studentów niepełnosprawnych, jak to jest ogólnie przyjęte jako najlepsze podejście dla większości dzieci Downa. Inclusive programy kształcenie wszystkich uczniów w tym samym ustawieniu z okresowe specjalistyczne usługi, takie jak mowy, fizyczne i terapii zajęciowej, pod warunkiem niezbędnym dla studentów niepełnosprawnych. Różni się od bardziej archaiczny "włączenie" gdzie studentów niepełnosprawnych uczono przede wszystkim w klasie z innych studentów niepełnosprawnych, tylko pochodzących z innych dzieci dla akademickimi tematów takich jak sztuki i WF

• Zwiedzanie jednego lub dwóch szkół prywatnych i porównać ich urządzeń i usług do tych szkół publicznych, faktoringu w koszt czesnego. Należy wziąć pod uwagę jakie możliwości dziecka będą musiały oddziaływać-niepełnosprawnych dzieci, jeśli on uczestniczy w szkole specjalistycznej, i podobnie, gdzie on będzie w stanie zaprzyjaźnić się kto ma niepełnosprawnych jeśli uczęszcza włącznie szkoły publicznej.

• Dowiedz się, jakie przejścia wsparcie usług oferta szkół. Jeśli nie jesteś gotów pomóc w średniej szkole przejścia i kolegium lub pracy po ukończeniu studiów, zapytać, czy mogą skierować Cię do innej usługa.

• Oceny naukowe potrzeby Twojego dziecka. Wiesz, że Twoje dziecko lepiej niż ktokolwiek inny, i ostatecznie to do Ciebie, aby wybrać ustawienie edukacyjnych dziecka. Spróbuj określić, w której szkole Twoje dziecko będzie najbardziej komfortowe; to, gdzie ona się najlepsze wykształcenie.

Jak dbać o żółwie dziecka wody w akwarium

Jak dbać o żółwie dziecka wody w akwarium

W 1970 roku popularne zwierzę pojawiły się na scenie. Żółwie wodne dziecka wydawało się idealne zwierzę dla dzieci w tym czasie. Zwykle, żółw, o wielkości jednej czwartej gdy zakupione, przyszedł z małej plastikowej nerkowate miski który miał plastikową palmą w nim. Legalnie dziecko wody żółwie, takich jak czerwonolicy suwaki, mapa żółwie i cooters, aby Zwierzęta akceptowane, ale nie można ich sprzedać. Należy pamiętać, że żółwie wodne wymagać więcej niż małe naczynie z tworzywa sztucznego na żywo, ale jeśli troszczący się pod kątem poprawnie, mogą żyć do 40 lat w niewoli i zapewniają wiele godzin obserwacji przyjemne.

Instrukcje

• Utwórz nachylenie w akwarium dla żółwi wspiąć się wygrzać się na za pomocą korzeni i kamieni. Na przemian użyć betonu do stworzenia olbrzymiego obszaru i kryjówek. Umieść żarówki lampy nad olbrzymiego obszaru światło fluorescencyjne i osprzętu olbrzymiego obszaru oraz wodę.

• Wypełnienia wody w akwarium nie więcej niż głębokości rozmiarze skorupy żółwia. Użyj akwarium grzałka do podgrzewania wody między 23.9 i 26.7 stopni Celsjusza.

• Miejsce na żywo roślin w wodzie jako część diety żółwia; będą je rozerwać i przekąska na nich, ale może również ukryć pod nimi.

• Kanał żółwie w odrębny obszar przy użyciu odtłuszczonego z ich akwarium woda wobec karmić im w. Dać żółwie małe świerszcze lub dżdżownic walcowane w codziennie, suplement wapnia i witaminy za pomocą pęsety, aby zapewnić, że otrzymują dodatkowych niezbędnych witamin. Karmić żółwie trzech do ośmiu granulki raz lub dwa razy dziennie wraz z ciemna sałata lub zielonych. Spadek do wody i usunąć jeśli niezjedzoną po dwie godziny. Uzupełnienie z innych produktów spożywczych takich jak robaki ziemi, podajnik gupików lub suszone kryla trzy razy w tygodniu. Zapewniam, że żółwie mają zielonych lub żywymi roślinami dostępne zawsze, nawet jeśli nie jedzą je bardzo często.

• Sprawdzanie temperatury olbrzymiego obszaru i zbiornik jeśli żółwie nie będzie karmić. Zapewniam że olbrzymiego obszaru pozostaje między 90 i 100 stopni Celsjusza, a temperatura wody pozostaje między 75 i 80 stopni Celsjusza.

• Zmiana wody w zbiorniku żółwia, gdy staje się brudna. Utrzymanie czystej wody zapewnia, że żółwie będą zdrowi. Skim wodę regularnie do usuwania zanieczyszczeń pływających i dodać wody do mieszanki.

• Zmień wielkość akwarium jak żółwie rosną; potrzebują sporo miejsca; 4-cal długi suwak wymagałby 75-galonów akwarium dla zdrowego środowiska.

Jak w leczeniu migreny dziecka

Jak w leczeniu migreny dziecka


Migreny są bolesne bóle głowy, które mogą wystąpić w niewielkim odsetku dzieci. Jeśli Twoje dziecko ma dostać migreny, będziesz chciał dowiedzieć się sposobów, aby dać im ulgę w bólu, że czują się w trakcie migreny.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem na temat sposobów, które można leczyć migrenę dziecka. Jest to szczególnie ważne, ponieważ niektóre leki na migrenę nie są zalecane do stosowania u dzieci.

2 Daj im over-the-counter lek przeciwbólowy. Ibuprofen lub paracetamol może zapewnić ulgę na dziecko.

3 Poproś lekarza o receptę. Są pewne leki, które mogą być określone, które mogą uchronić swoje dziecko od o migrenę. Lekarz może podać leki przeciwdepresyjne lub leki przeciwhistaminowe, jak dziecko w drodze, aby zatrzymać migreny.

4 Pozostawić dziecko do odpoczynku. Gdy występuje migrena, zabrać ją do cichej i ciemnym pomieszczeniu. Pozwól jej ustanowić aż migrena przechodzi, może to potrwać tylko 15 minut do pół godziny na jej stan poprawić.

5 Uważaj diety dziecka. Istnieją pewne produkty spożywcze, które są znane doprowadzenia migreny. Wspólne wyzwalaczy migreny są czekolada, ser, hot dogi i napoje gazowane.

6 Trzymaj swój poziom stresu niski. Bardzo podkreślić dziecko będzie mieć więcej epizodów migreny.

Wskazówki

 • Jeśli Twoje dziecko cierpi z powodu migreny w nocy, pediatra może zalecić środki uspokajające, aby pomóc sen dziecka.
 • Jeśli nudności towarzyszy migrena, lekarz może przepisać coś na osiedlenie żołądek dziecka, jak również. Migreny mają tendencję do wywoływania zarówno nudności i wymioty.

Jak Zebrane tragicznej śmierci dziecka

Jak Zebrane tragicznej śmierci dziecka


Kiedy starsi ludzie umierają, ich przyjaciele i członkowie rodziny mogą powspominać, jak oni żyli. Mogą nawet przegap odszedł też. Kiedy dzieci umiera, jednak naturalny porządek z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości wydaje się okazały tabele. Rodzice oczekują, że będą ci odejść pierwszy, pozostawiając ich młodzieży do realizacji ich nazwy w najbliższych latach. Dla ich dzieci umierają przed nimi sprawia, że ​​rodzice czują się niewinność i część swojej przyszłości został utracony. Przyjmując śmierć dziecka jest intensywny, bardzo trudne, bolesne zadanie, które wymaga dużo czasu.

Instrukcje

1 Trzymaj dziennik. Chociaż wylewanie swój smutek i żal, a nawet złość, na swoim małżonkiem, przyjaciel lub krewny może być orzeźwiający, spisując dodatkowych myśli i uczuć pozwala zastanowić się nad sobą i spróbować znaleźć strategie radzenia sobie z bolesnymi emocjami. Widząc swoje życie w druku pomaga burzy mózgów pomysłów, które mogą pomóc znaleźć zamknięcie.

2 Utwórz listę wzajemnych interesów. Od śpiewać ulubione piosenki do czytania tej książki dziecko kochane, zanurzając się z przyjemnych czynności raz wymieniane między użytkownikiem a Twój maluch pomaga w radzeniu sobie z utratą. Przeznacza piosenki przez modlitwie z rodziną lub ustanowienia pomnika mogą pomóc pogodzić się z bólu i agonii utraty młodzik. Jeśli masz inne dzieci, pomagając im wyrażać i dzielić ich smutek może również pomóc.

3 Zaprojektuj wykonywania rutynowych. Wywieranie się w zdrowym treningu służy jako sposób uwolnienia ukrytych negatywne energie z systemu. Ci nie tylko pomóc sobie potwierdzić śmierć swojego dziecka, ale będzie również zachować dopasowanie ciała i silne.

4 Idź do kościoła. Jeśli uważasz się za osobę duchową, uczęszczając do kościoła lub religijną grupę analityczną może pomóc znaleźć siłę w wierze i skupić swój umysł i serce ku błogosławieństwa życia i śmierci. Dla ludzi, którzy nie są ani religijnych, ani do kościoła, uczestniczą w regularnych żałoba grupę jak współczujący Przyjaciół mogą pomóc w procesie żałoby.

5 szukać porady. Jeśli wszystko inne zawiedzie, rozmowy z psychiatrą innej firmy lub grupy wsparcia mogą pomóc. Depresja, w tych okolicznościach, to normalne uczucie, które powinno być akceptowane, a nie ignorowane.

Jak uczcić urodziny dla dziecka, które niedawno Zmarł

Jak uczcić urodziny dla dziecka, które niedawno Zmarł


Żal z utraty dziecka nigdy nie opuszcza rodzica, ale nie staje się bardziej znośne, gdy dowiaduje się, jak radzić sobie ze śmiercią swojego dziecka. Tworzenie rytuałów, aby zapamiętać swoje dziecko na specjalnych dniach pomogą rodzicom radzić sobie z ich bólem, według artykułu na stronie internetowej Na Zdrowie. Świętuje swoje urodziny dziecka daje niedawno osieroconych rodziców szansę skupienia się na szczęśliwsze razy na chwilę, a nie ból ich straty. Czy to jest czas spokojnej refleksji samotnie lub w otoczeniu przyjaciół i rodziny, istnieje wiele sposobów, aby zaznaczyć zmarłego dziecka urodziny.

Instrukcje

1 Tie prywatną wiadomość do ciągu balonu i zwolnić go w specjalnym miejscu. Możesz mieć jeden balon lub balon do reprezentowania jednego roku życia każde urodziny dziecka. Daj balony do wszelkich obecnych członków rodziny, i zachęcić ich, aby dodać wiadomość własnych. Wybierz balonów dziecka ulubiony kolor, i wydać je w miejscu, które było dla niej.

2 Przytrzymaj żałobnej. Jeśli wolisz nieformalne spotkanie, przytrzymaj usługi w domu i zaprosić członków rodziny i bliskich przyjaciół. Dla większej pomnika, poprosić pastora lokalnego kościoła o poradę na gospodarstwa Memorial Church. Zapytaj bliskich opowiadać lub porozmawiać o zabawnych wspomnień oni mają z dzieckiem. Można także zapalić świece na koniec służby jako znak pamięci.

3 Wybierz specjalne miejsce w swoim ogrodzie lub na podwórku i zasadzić drzewo i krzak róży. Jak każdego roku i przekazuje urodzinowe, wzrost drzewa będą symbolizować swoją obecną miłość do swojego dziecka, twierdzi, 2002 Cichy Smutek strona artykule. To czym się ładne miejsce do spokojnej refleksji na inne dni specjalnych, takich jak w rocznicę jej śmierci, Boże Narodzenie, Dzień Matki lub Dzień Ojca.

4 Weź udział przedstawia się z lokalnym szpitalu dziecięcym. Dzieci, które są chore docenią dar, nie ważne jak małe. Cześć życia dziecka w ten sposób przynosi coś pozytywnego z bólu i straty. Owinąć poszczególne dary i pisać "W pamięci naszego syna w dniu jego urodzin" na nich. Możesz dodać swoje imię, jeśli chcesz. Pozwala to dziecku dotknąć życia innych dzieci.

5 Odwiedź grób dziecka na jej urodziny. Zwolnienie z motyli jest popularny pomnik dla dzieci, ponieważ symbolizuje nadzieję, mówi strona Cichy Smutek. Alternatywnie, zostawić kwiaty, zabawki, czy cokolwiek innego, że czujesz to właściwe, na jej grobie na znak pamięci.

Wskazówki

 • Nie czuje presji, jeśli inni ludzie nie rozumieją swoje potrzeby do świętowania urodzin dziecka. Jedyną ważną rzeczą w tym dniu jest to, że można robić, co uważasz, że jest konieczne, aby zapamiętać swoje dziecko.
 • Nie izolować się. Pozwolić innym, aby Ci pomóc w tym trudnym dniu. Innych bliskich będzie chciał oddać hołd i pamiętać swoje dziecko ze sobą.

Jak leczyć biegunkę u dziecka

Jak leczyć biegunkę u dziecka


Biegunka jest nieprzyjemne i krępujące dla dzieci; może też spowodować poważne odwodnienie lub sygnalizować inne problemy zdrowotne. Leczenie jest dość proste, choć "tylko tych instrukcji i wysłać swoje dzieci o wiele dodatkowych uściski, zbyt.

Instrukcje

1 Spróbuj ustalić przyczynę biegunki. Twoje dziecko może mieć zatrucie pokarmowe lub grypa żołądkowa? Mógł być reagowanie na nową żywność w swojej diecie?

2 Działaj szybko, aby zapobiec odwodnieniu. Jeśli dziecko jest karmione piersią niemowlę lub małe dziecko, pielęgnować go tak często, jak to możliwe, i usunąć wszystkie inne pokarmy z jego diety na kilka godzin.

3 Oferta doustny roztwór elektrolitu, aby zapobiec odwodnieniu dla starszego dziecka lub bez opieki niemowlęciem, i unikać innych pokarmów przez kilka godzin.

4 Zaoferować dziecko z over-the-counter leki przeciw biegunkowe w razie potrzeby. Zapytaj lekarza lub farmaceutę o leki, które są bezpieczne, aby dać dziecku.

5 Daj dziecku do jedzenia coś około osiem godzin po rozpoczęciu leczenia. Przyklejają się do łagodnych potraw, aż czuje się lepiej.

Wskazówki

 • Roztwory elektrolitów mogą być wykonywane na chipy lodu lub Popsicles dla dzieci ssać. Często jest to łatwiejszy sposób, aby ciecz wewnątrz swojego dziecka, niż po prostu prosząc go pić w dużych ilościach.
 • Jeśli nie ma krwi w biegunce dziecka, lub jeśli wydaje się poważnie odwodniony, natychmiast wezwać lekarza.
 • Jeśli Twoje dziecko biegunka trwa dłużej niż dzień lub dwa, wezwać lekarza i dowiedzieć się, czy można go wnieść do sprawdzenia się.
 • Trzymaj dzieci z domu opieki dziennej, przedszkola lub szkoły, aż czuje się lepiej, zwłaszcza jeśli podejrzewasz, może być zaraźliwe.

Jak zatrzymać Nose Picking dziecka

Jak zatrzymać Nose Picking dziecka


Zbieranie nos jest paskudny zwyczaj, że wiele dzieci ma trudności z zatrzymaniem. Często dzieci nie zdają sobie sprawy z tego, co robią, a nawyk może urodzić się z nudów. Zamiast krzyczeć na swojego dziecka, można spróbować kilku prostych taktyk, aby pomóc mu przestać.

Instrukcje

1 pkt przyczynę, że tego typu zachowanie jest nie do zaakceptowania. Wyjaśnij, że zbieranie nos może zarazki i twierdzą, że umywają ręce, jeśli zostały złowione robi. Zachęcić ich do korzystania z tkanki, a nie palcami.

2 Zaangażuj dziecko w wyśmienitej zwyczaj. Poprosić o sugestie, jak można im pomóc, aby zatrzymać. Mogą ewentualnie daje pewien wgląd dlaczego wybrać swój nos.

3 Trzymaj dziecko zajęte w celu zabezpieczenia ich przed picking nosa z powodu nudy. Poproś, aby pomóc w kuchni lub polecić kilka dekoracyjne dla nich zrobić.

4 Nagroda dobre zachowanie dziecka. Jeśli Twoje dziecko wykazuje samokontrolę, dać im jakąś małą nagrodę z ich wyboru. Dodać kończąc coś nawyk, że mogą być dumni z realizacji.

5 umówić się z lekarzem dziecka. Czasem nos zbieranie może być wynikiem problemów zdrowotnych, w tym zatkany nos. Przemawiając do lekarza może pomóc wykluczyć problemy zdrowotne i lekarz może ewentualnie zaoferować kilka porad o tym, jak radzić sobie z wybieraniem nosa.

Wskazówki

 • Recepty produkty mogą pomóc dziecku zwalczać problemy medyczne, które są przyczyną nos picking. Jeśli dziecko cierpi z powodu suchości w nosie, zakup nawilżacza lub oferują soli spray do nosa.
 • Nie należy ignorować zachowanie oraz, że dziecko przestanie bez pomocy. Nawykowe można rozpocząć zbieranie nos podczas dzieciństwa i dryfować w dorosłość.
 • Nie ośmieszać dziecka nos picking. To nie jest skuteczną techniką i może tylko spowodować zachowanie eskalować.

Jak rozpoznać i leczyć dziecka atak astmy

Jak rozpoznać i leczyć dziecka atak astmy


Astma jest powszechną dolegliwością pośród dzieci. Wiele rzeczy może wywołać atak astmy, takie jak sierść zwierząt domowych, roztocza, karaluchy, drzew, pyłków i pszczół. Uznając atak astmy w jego najwcześniejszym stadium jest konieczne do skutecznego leczenia. Poniższe kroki pomogą rozpoznać i leczyć atak astmy.

Instrukcje

Jak rozpoznać atak astmy

1 sprawdź, czy Twoje dziecko ma problemy w oddychaniu. Często pojawia się, gdy oddech jest zmartwiony i nieregularne. Dziecko może wyglądać stara się podjąć niezwykle głębokie lub płytkie oddechy. Może również sygnalizować swoje problemy przez ściskając lub kładąc rękę na jego klatce piersiowej lub gardle.

2 Posłuchaj żadnych wyraźnych dźwięków świszczący oddech. Świszczący oddech dźwięki powstają, gdy stan zapalny dróg oddechowych nie pozwoli na tyle powietrza przez swobodnie. Świszczący oddech nie zawsze oznacza, że ​​dziecko ma atak astmy. Jej dróg oddechowych może być tylko irytuje, ale jeśli ona zdiagnozowano astmę, jest całkiem prawdopodobne. Jeśli nie słychać żadnych świszczący oddech po prostu słuchając jej oddychać, przyłożyć ucho do jej pleców. Czasami jest to najlepszy sposób, żeby to usłyszeć.

3 Przestrzegaj kaszel dziecka. Jeśli Twoje dziecko ma atak astmy, może on często kaszel z każdym oddechem, zabiera lub z każdego innego oddechu. Kaszel jest zazwyczaj ze względu na skurcze w płucach i sygnałów, że dziecko może nie być wystarczająco dużo tlenu.

4 Spójrz na oczy Twojego dziecka. Jeśli Twoje dziecko nie otrzymuje wystarczającej ilości tlenu przez jej płuca, może ona rozwijać cienie i worki pod oczami. Ona może również wykazywać oznaki zmęczenia ekstremalnych. Jeśli ona nie jest uzyskanie odpowiedniej ilości tlenu, że nie będzie w stanie wykorzystać więcej energii.

5 Sprawdź swoje dziecko do chrząkanie dźwięków lub wycofanie. Wycofanie jest, gdy klatka piersiowa jaskiń w czasie oddechu. Wycofanie to zwykle znak, że dziecko ma poważne trudności przy oddechów.

Jak leczyć astmę atak

6 Jeśli dziecko wykazuje żadnej z powyższych objawów, należy natychmiast podać przepisanych leków. Jeśli Twoje dziecko zostało medycznie zdiagnozowano astmę, lekarz może wam plan opieki astmy do naśladowania, które obejmują leki.

7 Po podawanie przepisanych leków, uważnie obserwować swoje dziecko. Jeśli ona nie jest coraz lepiej, dać pediatra połączenia. Urzędy większości pediatrów 'mają po linii godzin rozmów i będzie mógł powiadomić pediatrę sytuacji. Jeśli nie można skontaktować się z pediatrą, a dziecko jest nadal problem, zabierz ją do najbliższego szpitala, jeśli to jest blisko i dziecka objawy nie są ciężkie.

8 Jeśli dziecko wykazujące którykolwiek z tych objawów, a nie ma lekarstwa, zadzwonić pod numer 911 natychmiast. Jeśli Twoje dziecko ma poważny atak, nie starają się prowadzić dziecko do szpitala. Karetki mają zaawansowane urządzenia do oddychania i będzie w stanie utrzymać dziecko, jeśli przestanie oddychać.

9 Postępuj zgodnie z twoim pediatrą po wizycie pogotowie. Astma nie zawsze jest zdiagnozowana przed ciężkim ataku dzieje. Lekarz może ocenić swoje dziecko i przepisać codziennie regulator.

Wskazówki

 • Jeśli Twoje dziecko ma objawy astmy, uważną na niego. Objawy mogą szybko pogorszyć, a jeśli nie zwracając uwagi, że nie może być w stanie traktować go skutecznie.
 • Zawsze zwracać uwagę na astmy wyzwala Twojego dziecka. Na przykład, jeśli jest uczulony na sierść dla zwierząt, nie bierz jej do czyjegoś domu z psami, chyba brała lek przed czasem.
 • Zawsze leki przepisane przez lekarza, nie jest dostępna. Jeśli Twoje dziecko jest podatne na ataki, nosić go ze sobą, kiedy wychodzisz z domu, szczególnie na rodzinne wakacje.
 • Zawsze upewnij się, że recepta jest wypełniona, zwłaszcza przed świętami i innych porach roku, kiedy to może być trudne do uzyskania recept wypełnionych szybko.
 • Czytaj książki na temat homeopatii i ziół. Mogą zaoferować alternatywne sposoby leczenia astmy, oprócz leków.
 • Nie pozwól dziecku biegać jeśli jest kaszel lub świszczący oddech. Działalność ta może sprawić, że gorzej.
 • Nigdy nie zakładaj, że dziecko ma tylko zwykłe przeziębienie, czy ona jest wykazanie tych objawów.
 • Jeśli zdecydujesz się na leczeniu astmy z homeopatii lub ziół, zawsze sprawdź z naturopatyczną zielarza lub lekarza. Zioła i homeopatia może być niebezpieczne, jeśli używasz ich nieprawidłowo lub połączyć je z niektórych leków.

Jak dbać o chorego dziecka

Jak dbać o chorego dziecka


Gdy starsze dziecko jest chore, że nie może powiedzieć, że każdy objaw ich doświadczyć. Na przykład, może nie wiedzieć, że mają biegunkę, więc zachować czujność. Mimo, że nie może podać ich objawy, nadal wymagają opieki. Oto kilka sugestii na temat sposobów, możesz pomóc dziecku, gdy chory.

Instrukcje

1 Sprawdź temperaturę dziecka regularnie, aby wykluczyć gorączkę. Najprostszym termometr Znalazłem przedstawiono na moje zdjęcie. Jest bardzo łatwy w użyciu i czytać. Nie staraj się wypocić gorączkę, albo. Zbić gorączkę z Motrin, chłodnym szmatką i odpoczynku.

2 Jeśli Twoje dziecko ma gorączkę lub ból, możesz użyć Tylenol lub Motrin. Twoje dziecko może nie lubią biorąc leki, ale to będzie pomocne. Istnieją także leki tam dla kaszlu, przekrwienie, ból gardła i gorączka. To może być nieco przytłaczający wiedząc jaki lek do wyboru, ale polecam sprawdzić Triaminic, która wyraźnie stwierdza, różne objawy traktuje.

3 Jeśli dziecko miało przeziębieniem lub grypą, to jest bardzo możliwe, że mają teraz infekcję ucha. Starsze dziecko może powiedzieć wyraźnie, że ich uszy boli. Ból może być dość intensywne, więc być czujnym objawów. Ból jest opisywany jako ból ostry połączeniowej powierzchni w uchu. Jeśli są zbyt młodzi, aby powiedzieć, że ich uszy boli, można je zauważyć, ciągnąc ich uszu, krzyki i płacz. Zabierz ich do Pediatra być sprawdzone i jeśli to konieczne, umieszczone na antybiotyki.

4 Jeśli dziecko przeżywa skurcze żołądka i biegunki, zazwyczaj po prostu przejść przez objawy. Można jednak pomóc im przejść przez nich upewniając się pić dużo wody, Pedialyte (mrożone wyskakuje doskonale dla starszych dzieci) i trzymać się z dala od pikantnych potraw. Możesz umieścić je na diecie Brat, jak również. BRAT dieta jest banany, ryż, jabłkowym i tosty.

5 Jeśli Twoje dziecko ma zły kaszel, może warto rozważyć zakup nawilżacza dla jego / jej pokoju w nocy. Wystarczy dodać do tego jedno ich snem może pozwolić im faktycznie spać w nocy. Należy również pamiętać, że ich z powrotem i ból żeber dostanie od kaszlu, więc masować je delikatnie balsam przed snem. Możesz także spróbować jakieś lekarstwo na kaszel, aby im pomóc, jak również.

Jeśli znalazłeś w tym artykule pomocne, proszę sprawdzić moje źródło poniżej, "Cure, że zimno! Walcz że grypę!" rozsądną cenę.

Jak zdiagnozować robaki w ludzi

Jak zdiagnozować robaki w ludzi


Możliwość człowieka zakażonego robaków jest znacznie bardziej powszechne niż mogłoby się wydawać. Dzieci są bardzo podatne na tych wewnętrznych intruzów. Według Clevelandclinic.com, szanse na łowienie jedną z tych pasożytów jest zwiększona przez brak czystej wody, urządzeń sanitarnych i nieodpowiednich środków gminnych warunków życia. Niewłaściwa higiena może być czynnikiem, jak również. Jest zaznajomiony z objawami zarażenia robakiem i wiedząc, jak zdiagnozować go może pomóc w zapobieganiu rozprzestrzeniania się robaków całej rodziny i społeczności.

Instrukcje

1 Określić objawy. Ustalić, czy osoba podejrzana zainfekowany cierpiał faul zapachu stolce, śluzowych w stolcu, biegunka, gorączka, wymioty, kaszel, zmniejszenie apetytu, gaz brzucha, skurcze i zmęczenie. Pamiętaj, aby zapytać, czy mieli nadmierne swędzenie w okolicy odbytu.

2 Wykonaj ten test wcześnie rano, przed każdym kąpieli lub korzystania z łazienki zostały wykonane. Dołączyć kawałek taśmy dwustronnej do końca drewnianym kijem.

3 Naciśnij delikatnie na taśmę odbyt. Odłączyć taśmę z odbytu. Zbadać taśmy dla żadnej białymi plamkami lub cząstek.

4 natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli pojawią się jakieś białe plamki lub cząstki.

Wskazówki

 • Możesz poprosić o próbkę kału, które należy podjąć przed tego typu badania w domu, jeśli znajdziesz to niewygodne. Należy pamiętać, że zgodnie z Wormtreatment.com, te badania kału a mają tylko około 20-procentowy współczynnik wykrywania.

Jak się pozbyć mojego dziecka z Pinworm Naturalnie

Jak się pozbyć mojego dziecka z Pinworm Naturalnie


Owsiki są małe robaki w kształcie pin że atakować osoby przewodu pokarmowego. Może to powodować ból pochwy i odbytu, świąd oraz zmęczenie i osłabienie. Jest to zaraźliwa infekcja, że ​​dotyka głównie dzieci. Lekarze zazwyczaj przepisać lek, który powoduje pacjenta do rozpakowania robaka przez fekalia. Sam rezultat może pochodzić z naturalnego oczyszczenie okrężnicy.

Instrukcje

1 Połącz 2 łyżki nasion lnu, pół banana, pół dojrzałe papai, 2 łyżki proszku trawy pszenicy, 2 łyżki acidophilus i 2 szklanki wody w blenderze.

2 Mieszanka do sprawnego.

3 Dodać miód do mieszaniny, jeśli to pomoże uczynić bardziej apetyczny napój dla dziecka.

4 Czy Twoje dziecko pije całą mieszaninę.

5 Upewnij się, że Twoje dziecko pije dużo wody przez cały dzień po wypiciu mieszanki.

6 Naucz dziecko o właściwej higieny, w tym mycia rąk często, nie gryząc paznokcie i tylko na sobie czyste ubranie. To nie tylko zapobiec rozprzestrzenianiu się zakażenia, ale zapobiega owsiki od powrotu.

Wskazówki

 • Acidophilus można znaleźć w aptekach i sklepach ze zdrową żywnością. Przechowywać w lodówce po otwarciu.

Jak leczyć owsiki u dziecka

Jak leczyć owsiki u dziecka


Owsiki są małe, białe robaki, które żyją w jelitach ludzi. Pinworm zakażenie jest powszechna, zwłaszcza u dzieci w wieku szkolnym. Robaki zarazić dziecko, kiedy spożywa jaja, które można znaleźć na ręce, odzież, pościel lub inne powierzchnie zakażone osoba miała kontakt z. Kobieta pinworm składa jaja wokół odbytu, które mogą powodować świąd, które mogą być najbardziej widoczne w nocy. Zakażenie pinworm można wyeliminować za pomocą leków i higieny.

Instrukcje

1 Zobacz lekarza pediatry na leki. Lekarz może przepisać mebendazol, który jest tabletka do żucia przyjmować raz i powtarza się w dwóch lub trzech tygodni w razie potrzeby, lub po podaniu pojedynczej dawki leku pyrantelu, według American Academy of Family Physicians (AAFP).

2 Traktuj wszystkich członków rodziny i opiekunów, amerykańskie Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) zaleca. Infekcje Pinworm łatwością przenosić się między członkami gospodarstwa domowego, a najlepiej jest traktować wszystkich, aby zapobiec nawrotom.

3 Zachęcaj wszystkich w domu do wykonywania dobrej higieny. Utrzymać paznokcie przycięte i czyste, często myć ręce, unikać gryzie paznokcie i starać się utrzymać dzieci od drapania okolicy odbytu.

4 prysznic lub kąpać dziecko codziennie, aby usunąć jaja. CDC zaleca prysznica, jeśli to możliwe, aby uniknąć zanieczyszczenia wody do kąpieli.

5 Pranie bielizny, piżamy, ręczniki, narzuty i pościel w gorącej wodzie, zwłaszcza po każdym zabiegu.

6 próżniowe i wycierać podłogi i myć zabawki i inne powierzchnie w domu, że zarazić dziecko dotknęło. Jaja Pinworm może przetrwać nawet do trzech tygodni na takich powierzchniach.

Wskazówki

 • Zastanów pociągając zasłony i rolety w sypialni otwiera dziecka w ciągu dnia. Jaja pinworm są wrażliwe na światło, według AAFP.
 • Delikatnie obsługi pranie unikania wstrząsając, które mogłyby zwolnić jaj do domu.
 • Porozmawiaj z lekarzem pediatrą, jeśli objawy utrzymują się; może być potrzebne powtórnej obróbce.

Jak uzyskać Records Shot, dziecka

Jak uzyskać Records Shot, dziecka


Strzał rekordy Twojego dziecka będzie zawierać żadnych szczepień i szczepionek, które zostały otrzymane do tej pory w żadnym celu. Te informacje mogą być konieczne, aby zarejestrować swoje dziecko do nowej szkoły, a nawet przyznać mu obozie letnim lub zacząć go w nowe centrum opieki dziennej. Od krajowych organizacji, programu lub rejestru, który śledzi rekordów strzał nie istnieje, być może trzeba będzie zrobić trochę pracy detektywa, aby uzyskać strzał rekordy dziecka.

Instrukcje

1 Sprawdź swoje rekordy i pliki. Może się okazać, strzał rekordy dziecka w dziwnym miejscu, na przykład ze swoich dokumentów podatkowych lub w książce dla dzieci. Przejrzeć wszystkie obszary, w których można przechowywać wszelkiego rodzaju dokumentacji, w tym biurku w pracy oraz wszelkie urządzenia pamięci można mieć.

2 pediatrów połączeń, które leczone dziecko, jeśli nie można znaleźć samemu rekordy. Nawet, jeśli nie pamiętam który pediatra dał strzały, każdy z nich może mieć dla ciebie informacje o zapisach, ponieważ ta informacja jest przekazywana z jednego powszechnie lekarza do drugiego.

3 Zapytaj, czy strzał rekordy Twojego dziecka zostały wysłane do magazynu rekordu medycznego, jeśli pediatra na emeryturę lub sprzedawane praktykę. Kontakt żadnego magazynu bezpośrednio zapytać o ewidencji strzału.

4 Zdobądź informacje z wszelkich publicznych działów zdrowia lub lokalnych klinik kiedykolwiek podjętych swoje dziecko, jeśli nie masz szczęścia kontaktując pediatrów. Mogą mieć kopie strzał zapisów Twojego dziecka na pliku.

5 Skontaktuj się z koordynatorem szczepień państwa, jeśli nie miał szczęścia Kontakt z pomocą lekarzy, którzy traktują swoje dziecko. Niektóre obszary mają rejestrów w miejscu, które śledzą takie rzeczy jak rekordy strzału. Informacje lokator przez Szczepień działania Koalicji może pomóc dowiedzieć się, jak skontaktować się z koordynatorem szczepień państwa (patrz źródła).

Jak zrobić włosy dziecka rosną

Jak zrobić włosy dziecka rosną


Niektóre dzieci rodzą się z głową pełną włosów, podczas gdy inne są prawie łysy. Inne dzieci mają dużo włosów, gdy rodzą się tylko szybko wypaść. Podczas łyse dzieci są urocze, czasem rodzice (szczególnie z dziewczynek) chcą, aby ich włosy dziecka rośnie szybciej, tak że wydaje się grubszy i dłuższy. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić, że skóra głowy Twojego niemowlęcia jest zdrowy, który pozwoli jej włosy szybciej rosną.

Instrukcje

1 Delikatnie myć włosów dziecka. To stymuluje skórę głowy i utrzymać przepływ krwi do mieszków włosowych.

2 Zapewnić dobre odżywianie. Wzrost włosów zależy od dobrego odżywiania. Jeśli karmisz piersią, upewnij się, że są coraz zrównoważonej diety.

3 gratka dla Ciemieniucha. Ciemieniucha może pojawić się w dziecko, a może zostawić łuski na skórze głowy, które mogą utrudniać wzrost włosów. Możesz leczyć ciemieniuchę z szampon (mało staranne, aby nie dostać go w oczach dziecka) i poprzez szczotkowanie włosów dziecka miękką szczotką.

4 Unikaj uszkodzenia włosów dziecka. Chociaż małe spinki do włosów są słodkie, mogą uszkodzić dziecka cienkie włosy i spowodować jej zerwać.

5 Jeśli dziecko jest African American, masując trochę oleju naturalnego (takie jak jojoba lub oliwy) może utrzymać włosy wilgotne i zachęci go do kontynuowania rośnie.

6 Często przycinania cienkich końcówek włosów dziecka będzie się wydawać grubsze, nawet jeśli to nie pomaga rosnąć.

Jak ścieżkę wzrostu Dziecka

Śledzenie rozwoju dziecka jest łatwe i przyjemne. Jeśli nie są w stanie skorzystać z tradycyjnej metody marker-on-the-wall, istnieje wiele alternatywnych sposobów, aby zachować zapis wzrostu i rozwoju dziecka.

Instrukcje

Sprawić, że dziecko wykres wzrostu (Ages Newborn-2)

1 Połóż tkaniny lub drewna na ziemi, rozłożone w całości.

2 Działanie dwa metry szerokości na dole, i użyć linijki narysować prostą linię na dole.

3 Za pomocą linijki do linii trzy stopy na wysokości tkaniny lub papieru, tworząc kształt "L" z linii po prostu wykonane na szerokości.

4 Wytwórnia szerokość. Odstawić dwie stopy na rok, i zrobić cztery-calowy pionową linię do wyznaczenia "Newborn" (na samym początku linii), "Wiek One" (dwie stopy w linii), i "Wiek Dwa" (w Koniec linii).

5 Kontynuuj oznakowanie szerokości. Co dwa cale, aby linię dwa-calowy dla każdego miesiąca w roku. Musisz mieć 11 linii pomiędzy "noworodka" i "Age One" i 11 linii z "Age One" do "wieku dwóch lat."

6 Etykieta wysokość z cali i stóp.

7 Rozpocznij śledzenie! Raz w miesiącu, położyć dziecko w dół tkaniny lub drewna z jego lub jej stóp u podstawy i zaznaczyć odpowiednio.

Wskazówki

 • Wspaniałą rzeczą domowych wykresów wzrostu jest to, że można dostosować je jak chcesz. Na przykład, można dodać komentarz o wszelkich etapów rozwojowych lub na specjalne okazje. Można nawet korzystać z tego samego wykresu dla wszystkich dzieci, i zaznacz każdy w innym kolorze.
 • Kiedy dziecko jest na tyle stary, stać, może ona chce "zrobić to sama." Wystarczy dołączyć jakiś ciąg do góry i zawiesić na drzwiach lub na ścianie w pokoju dziecka, ale upewnij się, że dokładność pomiaru jest!
 • Tkanina jest bardzo praktyczne dla rodzin, które poruszają się wokół partii. Wystarczy rzucić je i zapakować ją!