adcov.com

jak się pozbyć zaskórników wokół ust

Jak Chłopaki pozbyć zaskórników?

Zaskórniki są podobne do problemów skóry zits, ale nie tworzą czerwone przebarwienia skóry. Są one spowodowane skóry tłustej i może się wahać od łagodnego do bardzo nieestetycznie. Czyszczenie skóry regularnie zazwyczaj pozbyć i zapobiec zaskórniki, ale są inne metody można spróbować.

Regularnie czyścić Twój Styl

Utrzymać skórę w czystości. Zaskórniki są tworzone przez skóry tłustej, więc najlepszym sposobem, aby pozbyć się ich jest przyjęcie czystsze życia. Przy odrobinie szczęścia, że ​​zaskórniki odejdzie z regularnego czyszczenia. Pamiętaj, aby umyć ręce przed i po dotykania twarzy. Jeśli używasz lub inne produkty do makijażu twarzy, rozważyć odstawienie aż zaskórniki zniknęły.

Złuszczają i oczyścić

Zakup dobrego produktu twarzy złuszczający i regularnie je stosować. Rób regularne prysznice i złuszczają twarzy za każdym razem, jak również przed snem, a gdy wstajesz rano. Pozwoli to usunąć wągr zakażonych obszar martwego naskórka. Gdy skóra jest czysta i stara skóra została wyczyszczona, że ​​wągry zostaną wyleczone.

Istnieje kilka leków homeopatycznych do zaskórników, które mogą okazać się skuteczne. Natural-homeremedies.com sugeruje płukanie z jednej łyżeczki oleju z orzeszków ziemnych i jednej łyżeczki soku z limonki. To dezynfekcji powierzchni i wspomagania gojenia.

Inną alternatywą jest wymieszać 4/1 szklanki gorącej wody z łyżeczką soli Epsom i 4 krople jodyny. To wysusza skóry, oczyścić je i promować wągr gojenie.

Wyciskanie zaskórników

Blackheadremovaltips.com sugeruje wyciskanie zaskórników, aby je usunąć. Bądź łagodny i to zrobić tylko z zaskórników, które są bardzo trwałe, ponieważ ściskając trądzik i zaskórniki mogą powodować blizny. Stań przed lustrem i kciukiem i palcem wskazującym delikatnie ścisnąć z obu stron wągr zmusić czarną materię tłustej powierzchni. Dokładnie oczyścić twarz później. Jeśli zaskórników Problem jest poważny, za skontaktowanie się z dermatologiem, który może być w stanie polecić bardziej intensywnego leczenia.

Jak leczyć dużą zaskórników na plecach

Jakby wągry na twarzy nie były na tyle kłopotliwe, wiele osób cierpiących na trądzik zauważyć te przebarwienia pojawiające się na różnych częściach ciała, czasem na klatce piersiowej i plecach. Jeśli pojawia się duża zaskórników na własnym grzbiecie, nie rozpaczaj. Poniższe wypróbowane i przetestowane kroki mogą pomóc pozbyć się tego brzydki pryszcz bezpiecznie i higienicznie.

Instrukcje

1 Złóż wizytę u dermatologa, który może usunąć dużą zaskórników, ponieważ jej wielkość i lokalizacja może utrudnić, aby wyeliminować skazę na własną rękę.

2 połączenia lokalne uzdrowiska lub ośrodki leczenia pielęgnacji skóry, aby zobaczyć, czy są "powrotem na twarz." W trakcie tych zabiegów, wydobywania wągry na plecach jest powszechną praktyką.

3 miejsce ciepłe narzuty ponad wągr na kilka minut do otwarcia porów, a następnie użyć kosmetyk wyodrębnić zaskórników samodzielnie lub z pomocą innej osoby. Dobrym rozwiązaniem jest cerę Extractor znaleźć w Sephora (patrz Dodatkowe zasoby), który jest przeznaczony do usuwania zaskórników higieniczny.

4 Spróbuj ściskania i usunięcie zaskórników za pomocą dwóch Q-Tips, jeśli powyższe opcje nie są przystępne.

Wskazówki:

 • Nosić oddychające tkaniny tak, że bakterie nie zostają uwięzione na skórę na plecach. W związku z tym zawsze usunąć spocone ubranie po treningu lub innej działalności wytężonej i kąpać, jak wkrótce potem, jak to możliwe, aby zapobiec powstawaniu nowych zaskórników na plecach. Podczas gdy pod prysznicem, użyj zwalczające trądzik, który zawiera kwas bodywash saclylic na plecach i ramionach, aby zapobiec zaskórniki.
 • Szukać pomocy u lekarza lub dermatologa, jeśli nie jesteś pewien, czy z powrotem skaza jest zaskórników lub głębiej, cystic forma trądziku.

Jak wyjaśnić zaskórniki Nocleg

Jak wyjaśnić zaskórniki Nocleg


Trądzik może być niewielki kłopot lub poważny problem, w zależności od jego nasilenia. Chociaż zaskórniki wynikające z trądzikiem są najczęściej związane z nastolatków przechodzi zmiany hormonalne, problem może również dotykają dorosłych, którzy cierpią na alergie lub osób przyjmujących niektóre leki, jak i tych z osłabionym układem odpornościowym. Choć nie technika oczyszczania będzie wyeliminować Whitehead problemu na noc, można korzystać z nocnych zająć, i ostatecznie wyjaśnić, swoje whiteheads.

Instrukcje

1 Pij wodę w nocy, a nie smakowych napojów, takich jak napoje gazowane lub kawy. Unikać niezdrowych przekąsek nocne zawierających cukier lub oleje.

2 Użyj dla alergików mydła, które jest wolne od dodatków chemicznych i miękką bawełnianą szmatką do czyszczenia twarz z lekkim ciepłej (nie gorącej) wody. Przemyć twarz całkowicie usunąć wszelkie ślady mydła.

3 Umyj włosy w nocy i mieć przyjaciela lub członka rodziny, pomoc można umyć go w tył nad zlewem, tak aby uniknąć szampon na twarzy. Gdy używasz lakieru do włosów, chronić swoją twarz, aby wszystkie ślady substancji chemicznych od skóry.

4 Sen na czystą poduszkę każdej nocy, tak aby uniknąć oleje, które mogą pocić się poprzedniej nocy.

5 Wlać zawartość powered opakowanie aspiryny do kubka i wymieszać z taką ilością wody, aby ciasto. Umieścić niewielką ilość tej mieszaniny w środku klejem bandaż i umieścić ją na Whitehead, zanim pójdziesz spać. Powtórz tę czynność dla każdego Whitehead. Niech pasta twardnieje przed pójściem do łóżka.

Wskazówki:

 • Ten schemat dawkowania może być wykonane dwa razy w tygodniu, a ważne jest także, aby utrzymać dobre i dokładne pielęgnacji skóry. Osoby z wrażliwych rodzajów skóry należy uważać, aby nie podrażnić skórę.
 • Ostrzeżenie
 • : Zaleca się, aby nie spróbować pop Whitehead, to prawie zawsze będzie prowadzić do trwałego ice pick blizny (otwory na twarzy). Popping zaskórniki mogą eskalować warunek, jeśli wykonane nieprawidłowo ze względu na ryzyko przyciągnięcia więcej bakterii z porów i rozprzestrzenia się na okolicznych regionów twarzy.

Jakie są Leczenie zaskórników?

Jakie są Leczenie zaskórników?


Wągry występują na skórze, gdy oleje naturalne połączenie z brudu i twardnieje wewnątrz porów skóry. Nieestetyczne i często prekursorem poważniejsze dolegliwości skórne, takie jak trądzik, ważne w leczeniu zaskórników, jak tylko uznać ich obecność. Istnieje kilka kroków, które można spróbować w domu, czy są jakieś ponad-the-counter produkty. Jeśli te czynności nie spowodują skóry, która jest wolna od zaskórników, zadzwoń do dermatologa.

Oczyścić

Oczyszczania skóry jest zdecydowanie najważniejszym krokiem w zapobieganiu i leczeniu zaskórników. Mydłem lub większość wszelkie produkty oczyszczające na rynku są w porządku do mycia twarzy. Użyj dość ciepłą, nie gorącą wodą. Nie szorować skórę, a umyć mocno, delikatnie miękką szmatką lub oczyszczanie twarzy gąbki. Nie używać produktów ściernych na skórę w leczeniu zaskórników, jak prawdopodobne jest, że będzie powodować dodatkowe tłustej wydzieliny, które podrażniają skórę i powodują pryszcze tworząc.

Ściągające

Użyj ściągające po umyciu twarzy, aby obniżyć wazeliniarstwo skóry. Ponieważ olej zatyka pory i łączy się z brudu, tworząc te zaskórniki, walczysz połowę problemu za pomocą ściągające. Jeśli wydaje się wysuszyć lub podrażnić skórę zbyt wiele po jednym lub dwóch zastosowań, zakup niektórych wody różanej w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością lub w aptece, i używać go do rozcieńczenia ściągające. Wystarczy wylać około jednej czwartej tego, co pozostaje w butelce ściągające, i zastąpić go z wody różanej.

Leczenie

Kup krem ​​lub żel leczenia w lokalnej aptece, która zawiera albo nadtlenek benzoilu, resorcinal lub kwasu salicylowego. Należy zapytać farmaceutę o sugestie. Postępuj zgodnie z instrukcjami w odniesieniu do pakietu, jak często i jak dużo w użyciu na skórze. Może trzeba spróbować więcej niż jeden produkt (nie w tym samym czasie), aby zobaczyć, co działa najlepiej dla Ciebie.

Nawilżać

Zakupić balsam bezolejowe, i stosować go dwa razy dziennie. Gdy skóra jest zbyt wysuszona, tworzy zbyt dużo oleju, który po prostu zatyka te pory ponownie.

Ekstrakcji

Inną opcją jest kupić mały metalowy przyrząd zwany zaskórników wyciąg, który jest dostępny w większości aptek. Jego stosowanie należy uprzedzać z kilkoma ostrzeżeniami. Po pierwsze, tylko wyciąg zaskórniki, które pojawiają się nad powierzchnią skóry. Wierni na oczyszczanie i leczeniu powyższych kroków prawdopodobnie spowoduje to się stało. Kroki mięknie zatkane pory i spowodować korek (inaczej znany jako wągr) aby poluzować i zacząć rosnąć na powierzchnię. Delikatnie wydobycia tych zaskórników jest w porządku. Nie należy wyodrębnić te, które są głębiej w skórę, lub można spowodować infekcje, które mogą prowadzić do poważnych blizn.

Utrzymanie

Oprócz wszystkich tych kroków, pomagają dodatkowo usunąć zaskórniki oraz zapobiegać powstawaniu nowych, używając gliny oparciu o twarzy maskę raz w tygodniu. Maski te są dostępne w aptekach. Użyć maski tylko po oczyszczeniu skóry. Usuń maski letnią lub zimną wodą, a potem zawsze nawilżać nawilżający olej z wolna.

Jak usunąć Czarnogłowych wokół ust

Zaskórniki to rodzaj trądziku, które pojawiają się jako czarne lub żółtawe wtyczek lub jako niewielkimi nierównościami skóry. Zaskórniki występują często wokół ust, brody i nosa. Zostały one wywołane przez nadmiar oleju na skórze i mogą powodować nierównomierne kompleksowanie z dużymi porami.

Próba usunięcia zaskórników może spowodować gorsze wypryski, infekcje, a nawet blizny. Dlatego ważne jest, aby prawidłowo i bezpiecznie usunąć zaskórniki.

Instrukcje

1 Peeling twarzy zmyć nadmiar brud i martwy naskórek. Należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ obszar warg jest bardzo wrażliwa. Złuszczający pomoże wystawiać zaskórników (y) i zrobić usuwanie łatwiej.

2 Opłucz twarz i pat do wyschnięcia na przygotowanie się do otwarcia porów.

3 Użyj ciepły kompres lub pary na tym terenie przez co najmniej 5 minut. Można utworzyć za pomocą pary gorącej wody z umywalki. To zmiękczają skórę, rozluźnić się pory i ułatwia usunięcie zaskórników (y).

4 Wybierz produkt zaskórników-usuwania. Peelingi i maski wchłonąć olej w skórę. Ale jednym z najlepszych i najbardziej popularnych metod jest użycie wągr pasek, który usuwa ze skóry Blackhead u nasady.

5 Użyj "twarz" pasek zamiast paska "nosa", a dokładnie zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Ogólnie rzecz biorąc, można zwilżyć pasek, trzymać go na zagrożonym obszarze skóry, pozostawić na 10 do 15 minut, a następnie delikatnie wyciągnij go z dala od skóry. Należy zachować szczególną ostrożność przy usuwaniu paska z okolicy warg, aby nie uszkodzić skóry. Zaskórników zostanie przyklejona do tylnej strony paska.

6 opłukać skórę i poklepać go wysuszyć.

Wskazówki:

 • Właściwie usuwanie kosmetyków z skóry zapobiega zaskórniki. Dla kobiet, szminka i facet kij są często przyczyną zaskórników wokół warg. Pij dużo wody i unikać tłustych pokarmów; to także pomaga zapobiec zaskórniki
 • Należy unikać stosowania zbyt często paski Blackhead, ponieważ mogą one spowodować dodatkowe zaostrzenie skóry. Niektórzy eksperci uważają, że światło wyciskanie zaskórników jest OK, ale większość zdecydowanie odradzam. Popping zaskórniki mogą prowadzić do uszkodzonej skóry lub blizny.

Jak pozbyć się zaskórników

Jak pozbyć się zaskórników


Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia pomaga zapobiegać powstawaniu zaskórników. Zaskórników najlepiej zostawić w spokoju odejść na własną rękę. Jednakże, może czuć potrzebę pozbycia wągr, jeśli wybierasz się na randkę lub uczestniczyć ważne wydarzenie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak pozbyć się wągr.

Instrukcje

1 Użyj łagodny peeling złuszczający i ciepłej wody do mycia twarzy i pomaga wystawiać zaskórników. Pat twarz do sucha miękką czystym ręcznikiem.

2 Zanurzyć Blackhead przez co najmniej 10 minut, stosując myjkę i najcieplejsze wody można stanąć. To zmiękcza zaskórników. Pat suchym dzięki miękkim ręcznikiem.

3 Naciśnij na obszarze wokół wągr, za pomocą dwóch palców. Delikatnie, nawet ciśnienie z pod wągr do pchania go.

4 Spróbuj tej procedury tylko raz lub dwa razy. Jeśli to nie działa, zrób przerwę. Zmuszając go mógłby zaskórników gorzej lub powodować blizny.

5 Procedurę tę należy powtórzyć po kilku dniach, jeżeli jest to konieczne. W międzyczasie nadal moczyć zaskórników z ciepłą myjki podczas kąpieli, aby zachować miękkie.

Wskazówki:

 • Można również leczyć wągry z ponad-the-counter trądzik leki zawierające nadtlenek benzoilu lub kwas salicylowy. Maski gliny są pomocni.
 • All-naturalne zabiegi zaskórnik są dostępne w Internecie.
 • Lekarz może przepisać peeling chemiczny, aby pomóc pozbyć się zaskórników.
 • Mając profesjonalny twarzy pomaga usunąć zaskórników.
 • Nie ściskać lub zeskrobać zaskórników. Może spowodować bliznowacenie.

Jak mogę pozbyć się zaskórników?

Jak mogę pozbyć się zaskórników?


Zaskórniki są żółte lub czarne świece pod skórą, które powodują pory na twarzy lub innych części ciała, aby wyglądać jak one są wypełnione czarnym substancji. Medycznie, zaskórniki są znane jako "otwarte comedos," Versus "zamkniętych comedos", znany również jako whiteheads. Zaskórniki może być usuwany z organizmu w sposób naturalny przez złuszczanie, przez ekstrakcję lub za pomocą wągr kwas salicylowy rozpuszczania, która zapobiega również tworzeniu się nowych zaskórniki.

Wydobycie

Zaskórniki mogą być eksploatowane przy użyciu gołych rąk, ale nie jest to zalecane przez dermatologów, aby usunąć je w ten sposób, ponieważ może powodować blizny i wyprysków. Jeśli płacisz twarzy w salonie, najczęściej będzie to wągr ekstrakcji. Obszar jest zazwyczaj przygotowany przez szorowanie obszar z antybakteryjnym środkiem czyszczącym, a następnie ciepłe tkaniny umieszczony jest na powierzchni, aby rozluźnić się porów i pozwalają na łatwiejsze wydobycie. Owinąć palce w tkankach miękkich, aby złagodzić swoje palce, jak to zrobić ekstrakcji. Rozciągnąć obszar wokół wągr, a następnie utworzyć kopiec skóry jak powoli toczyć palców w górę. Ekstrakcji powinien wyskoczyć bez problemu. Wreszcie, sterylizować obszar przy użyciu tonera skóry lub ściągające.

Zabiegi kwasem salicylowym

Można rozpuścić zaskórników bez wyodrębniania ich leczenie za pomocą kwasu salicylowego. Produkty zawierające kwas salicylowy można kupić over-the-counter w lokalnej drogerii lub sklepie spożywczym, ale procentowa zawartość kwasu salicylowego w produkcie jest znacznie mniej niż produkt receptę. Zacznij od mycia over-the-counter i wolne od oleju, jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z dermatologiem o większej sile. Kwas salicylowy działa rozpuścić zaskórników i zapobiega tworzeniu się nowych pod skórą. Najlepiej, należy delikatnie rozetrzeć produkt na twarzy przez jedną minutę, a następnie spłukać i powtórzyć w sumie dwóch aplikacjach dziennie.

Łuszczenie się

Możesz zapobiec zaskórniki przez złuszczający regularnie. Chociaż twoje zaskórniki prawdopodobnie nie wyjaśnić noc regularne złuszczanie, to nie pomaga pozbyć się porów nadmiaru brudu i oleju, które mogą utknąć wewnątrz i spowodować zaskórników pod skórę. Zabiegi złuszczające należy stosować co najmniej dwa razy w tygodniu i wmasować w skórę na około trzy minuty przed płukaniem zimną wodą. Można zakupić leczenia złuszczający w lokalnym sklepie makijażu, jak Sephora, lub lokalnej drogerii.

Jak pozbyć się zaczerwienienie wokół ust

Jak pozbyć się zaczerwienienie wokół ust


Czerwone plamy i grudki na skórze jest zwykle spowodowane przez wysypki --- znany także jako zapalenie skóry. Istnieje wiele różnych typów, które mogą spowodować wysypki zaczerwienienie wokół jamy ustnej, takie jak reakcje alergiczne na stosując nowe produkty do pielęgnacji skóry lub stany skórne, takie jak zapalenie skóry, okołoustnego zapalenia skóry lub sebhorric. W celu leczenia zaczerwienienie wokół ust, można dokonać zmian w swojej codziennej rutyny, aby zmniejszyć wygląd zaczerwienienia.

Instrukcje

1 Oczyścić skażone miejsce czystą ściereczką, namoczoną w chłodnej wodzie. Delikatnie wklepać obszarze suchym ręcznikiem, a nie pocierać go --- może to zwiększyć zaczerwienienie.

2 Eliminacja wszelkich nowych produktów może być używana na obszarze, takich jak nowy demakijażu lub nowego makijażu. Jeśli zaczerwienienie się stało nagle, to jest to dobry znak, że zaczerwienienie jest spowodowane alergią do nowego produktu. Wyeliminować nowych produktów na kilka dni i sprawdzić, czy zaczerwienienie jest zwolniony.

3 Należy unikać stosowania żadnych ostrych środków czyszczących, płyny na bazie alkoholu lub kremy do skóry, które zawierają sterydy na twarzy, zwłaszcza w pobliżu obszaru jamy ustnej. Pomoże to zmniejszyć wygląd większości zaczerwienienia spowodowane przez wysypki, takie jak okołoustnego zapalenia skóry.

4 Nałóż warstwę hydro-kortyzon krem na obszarze zagrożonym. Krem ten jest dostępny bez recepty i koją skórę i pomoże wyeliminować zaczerwienienie.

5 umyć skórę wokół ust z delikatnym owsiane mycia w przypadku wystąpienia podrażnienia lub zaczerwienienia --- płatki owsiane mogą pomóc zmniejszyć te objawy.

6 Praktyka jogi, lub inne techniki relaksacyjne, które pomogą zmniejszyć stres --- niektóre zaczerwienienie i podrażnienie skóry, które mogą pojawić się pogarsza zwiększonego stresu. Zmniejszenie stresu w swoim życiu może pomóc zmniejszyć zaczerwienienie wysypka na skórze wokół ust.

Wskazówki:

 • Jeśli zaczerwienienie utrzymuje się dłużej niż kilka dni, należy skontaktować się z lekarzem w celu zdiagnozowania problemu. Niektóre choroby skóry, które powodują, że usta będą czerwone wymagają antybiotyków na receptę.

Jak zrobić zaskórników Gun

Skaz aby wszyscy samoświadomość, i myśli o jednym w widocznym miejscu może naprawdę zrujnować swój dzień. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na blackhead pistoletu do usuwania, można zrobić jeden dla siebie w domu i oszczędzić sobie tego koszty, a także zakłopotanie brzydkie skazy na cerę.

Instrukcje

1 Zdejmij pokrywę i tylny koniec swojego długopisu. Tylny koniec może być zbyt uparty, aby pociągnąć palcami lub paznokciami, więc być może trzeba zacisnąć wokół krawędzi aż rozluźnia i pochodzi od głównej części pióra. Nie martw się o łamanie pancerz pióra, która posiada cylinder z atramentem w nim.

2 Poke w cylindrze z tuszu w nim z kołkiem bezpieczeństwa z tylnym końcem obudowy pisaka, aż wysunie się z przodu. Ustaw obudowę na bok.

3 Rozłóż gazety obok zlewu i położyć butlę z tuszem w nim na boku. Odciąć końcówkę przez piłkę bezpośrednio pod końcówki pióra i szybko przytrzymać cylinder nad zlewem więc kanalizacji tuszu do niego, a nie bałaganu.

4 umyć cylinder z bardzo gorącą wodą. Nie należy go uruchomić poprzez zmywarce lub gotować, bo to może stopić nowego wągr pistolet do usuwania.

5 Umieścić butlę które odbędzie atramentu ponad zaskórników i grzebać delikatnie na to. Pchnąć palcem w dół na drugim końcu. Powtarzaj ten proces, aż zaskórników wyskakuje. Zetrzeć go i powtórzyć z następną wągr. Kontynuuj, aż twoja twarz jest wolna od zaskórników, umyj twarz łagodnym demakijażu i stosować się do codziennej rutyny. Umyj wągr pistolet do usuwania z mycia naczyń i ciepłą wodą.

Wskazówki:

 • Można również użyć niewielką słomkę do kawy lub słomę reżyser z puszki WD-40 jako wągr Remover z karabinów samego procesu stosowanego w punkcie 5.
 • Grzebie zbyt mocno na trądzik może powodować krwawienie i blizny. Zawsze należy być delikatny w kontaktach ze skórą. Rozważ użycie innych rodzajów zaskórników, a nie usuwania metodą pistoletu.

Mleko kozie ma naprawdę pomóc pozbyć się zaskórników?

Zaskórniki są, kiedy formularze ropy i utwardza ​​w skórze. To może być denerwujące i bolesne choroby. Mleko kozie jest środek domu, który ma pomóc usunąć zaskórniki ze skóry. Można go nabyć w sklepie ze zdrową żywnością i nie powinno być tak, że trudno znaleźć.

Mleko i Alternatywy

Mleko kozie stosowania na skórę prosto powinna działać, ale są inne metody. Istnieją specjalne mydła, które mają mleko kozie umieścić tuż pod nimi. To może pomóc dwa razy tyle, bo mydło jest oczyszczanie produktów, które rozluźnić zaskórniki, jak kozie mleko równocześnie działa także.

Ludzie mówią, że ...

Chociaż istnieje wiele osób, które cytowanych to lekarstwo na blogach i forach, ale nie ma naukowych dowodów na jego kopię zapasową. Tak naprawdę nie ma nic złego w próbie to, jak koziego mleka może w żaden sposób uszkodzić skórę. Ale znowu, to może nie działać. Rodzicielstwo ekspert, dr William Sears ostrzega, że ​​tylko niebezpieczeństwo z mleka koziego, dotyczy reakcji alergicznych. Jeśli jesteś uczulony, powinien być zdrowy rozsądek, aby nie używać, ale tylko inne ostrzeżenie daje to do spożywania. On sugeruje mleko kozie zawiera jakieś dodatkowe korzyści zdrowotne na mleku krowim, ale brakuje w innych niezbędnych składników odżywczych.

Koszt

Chociaż nie ma nic złego w tym fizycznie, warto rozważyć metki. Jeśli okaże się, kozie mleko nie działa, jesteś tylko kilka dolarów. Istnieje wiele innych twarzy myje i wyrobów medycznych wprowadzonych do usuwania zaskórników, które również nie mają gwarancji 100 procent pracy. Niektóre mycia twarzy i leki mogą kosztować więcej niż 10 dolarów za sztukę w miejscach takich jak Walmart, więc mleko kozie nie jest złym rozwiązaniem, aby spróbować. Jeśli to nie działa, to nie tracić zbyt dużo pieniędzy, a jeśli to nie działa, można dostać bardzo tanie.

Jak zrobić zaskórniki i Pryszcze naprawdę Go Away

Jak zrobić zaskórniki i Pryszcze naprawdę Go Away


Zaskórniki i krosty dwa rodzaje zmian związanych z trądzikiem, który jest zapalną chorobą skóry, która dotyka milionów ludzi. Rosnące hormony, martwe komórki skóry i zatkane mieszki włosowe wszystko może przyczynić się do trądzik, które mogą wystąpić w łagodnych i ciężkich postaci. Z właściwym pielęgnacji skóry, over-the-counter maści i płyny, a nawet terapii lekiem, może być w stanie skutecznie leczyć i zapobiegać whiteheads i pryszcze.

Instrukcje

1 Wash obszary skóry, które są powszechnie dotkniętych whiteheads i pryszcze z bezzapachowy, łagodnym mydłem lub łagodnego mycia twarzy i ciała. Nie myć częściej niż raz lub dwa razy dziennie i nie szorować twarzy zbyt mocno, gdyż może to prowadzić do pogorszenia warunków.

2. Nałożyć balsam do jakichkolwiek dotkniętych obszarach, które zawiera albo nadtlenek benzoilu lub kwas salicylowy. Postępuj zgodnie z instrukcjami zastosowania produktu ściśle, nie stosując balsam częściej niż jest to zalecane.

3 Należy skonsultować się z lekarza rodzinnego lub dermatologa. On może przepisać leki doustne lub miejscowe w leczeniu szczególnie silny trądzik. Leki te mogą obejmować retinoidów, izotretynoiny lub antybiotyk.

4 Weź suplementów cynku i witaminy A, która może poprawić swoje zdrowie skóry. Weź 30 mg cynku dwa razy dziennie przez miesiąc, a następnie zmniejszyć dawkę do 30 mg jeden raz na dobę. Przed ustaleniem dawki witaminy A, który jest odpowiedni dla Ciebie, aby wziąć na dzień, a biorąc zbyt dużo witaminy A może być toksyczne skonsultować się z lekarzem.

Wskazówki:

 • Aby zapobiec whiteheads i pryszcze, zawsze używaj oleju darmo produkty do pielęgnacji skóry lub te, które mówią "nie zatyka porów".
 • Nigdy nie ściskać ani drapać tych zmian, ponieważ mogą one uczynić je znacznie gorzej i może potencjalnie spowodować infekcję. Kobiety w ciąży powinny skonsultować się z dermatologiem przed użyciem jakiegokolwiek produktu do pielęgnacji skóry, leczenia, jak wielu miejscowych i doustnych metod leczenia, takich jak retinoidy i Izotretynoina, może uszkodzić płód.

Jak wyeliminować zmarszczki wokół ust i twarzy

Jak wyeliminować zmarszczki wokół ust i twarzy


Zmarszczki są nieuniknione oznaką starzenia. Jak skóra starzeją, naturalny kolagen w nim zepsuje, wolne rodniki atakują komórki skóry oraz skutki ekspozycji na słońce i Zanieczyszczenie komórek. Jednak niektóre zabiegi i środki zapobiegawcze mogą wyeliminować lub przynajmniej ograniczyć, zmarszczek wokół ust i na twarzy.

Instrukcje

1 Zmień swoją dietę, aby przyczynić się do poprawy zdrowia skóry i pomaga eliminować zmarszczki. Wiele produktów posiada składniki odżywcze, które korzystają skórę. Witamina C znajduje się w owocach cytrusowych i zielonych warzyw liściastych i witaminy E, znajdują się w orzechy, nasiona i oleje roślinne, zmniejszają działanie wolnych rodników - cząsteczek, które rozkładają komórki kolagenu i elastyny ​​w skórze i sprawiają, że bardziej podatne na zmarszczki. Kwasy omega-3, występujące w tłustych rybach i siemienia lnianego, pomaga zachować naturalne oleje skóry, dając gładszą cerę. Selen, występują w pełnoziarnistych zbóż i jaj, chroni przed uszkodzeniem skóry spowodowane przez słońce.

2 Ćwicz mięśnie twarzy, ponieważ, podobnie jak w pozostałej części ciała, stają się one silniejsze bardziej są one wykorzystywane. Twarzy ćwiczeń zwiększa elastyczność skóry. Często wiąże się przesadzone wersje wspólnych mimikę. Również trwać pięć minut, kiedy nawilżający do masażu twarzy, aby zwiększyć elastyczność i napięcie.

3. Rzuć palenie, bo palenie niszczy kolagen w skórze, dzięki czemu jest dużo bardziej podatna na zmarszczki. W połączeniu z powtarzalnym działaniu zaciągania się papierosem, co może stanowić zmarszczek wokół ust.

4 dużo pić wody, aby utrzymać skórę nawilżona, nawilżona i promowania naprawy komórek.

5 Złuszczają i regularnie nawilżać skórę. Poprawia ogólny koloryt skóry, usuwając martwe komórki skóry. Wybierać płyny nawilżające zawierające kwasy alfa-hydroksykwasu. Te promować wzrost kolagenu, które mogą pomóc zmniejszyć zmarszczek, szczególnie śmiać linii obok ujścia. Unikaj mycia wodą z kranu; używać do mycia zamiast. Woda z kranu może usunąć i oleje naturalne nawilżenie w skórze, który chroni przed zmarszczkami.

6 Zastosuj balsamy wykonane z naturalnych składników. Kwasowości w soku z cytryny napina skórę i redukuje powstawanie zmarszczek. Stosuje się z wacikiem przed snem. Awokado jest bogate w witaminy E, która nawilża skórę od wewnątrz. Dodać pastę z kroplą oliwy z oliwek i pozostawić ją na twarzy przez 20 minut przed płukania ciepłą wodą.

7 Zapobieganie powstawaniu zmarszczek. Pobyt na słońcu, ponieważ jego ultrafioletowe promienie rozkładają kolagen. Unikaj wyrażeń nawykowych takich jak mrużąc oczy, co może przepracowanie pewnych mięśni twarzy i tworzą rowek pod skórą, który pokazuje jak zmarszczki. Get dużo snu. Jeśli jesteś zmęczony, twój organizm produkuje więcej kortyzolu, związek chemiczny, który powoduje rozpad komórek skóry.

Wskazówki:

 • Jeśli wszystko inne zawiedzie, spróbuj zabieg kosmetyczny, którego celem jest zmniejszenie zmarszczek. Botox stał się dobrze znany zabieg wygładzania skóry na twarzy, ale peelingi chemiczne i zabiegi laserowe również może wyeliminować zmarszczki.
 • Wybierz renomowanego lekarza. To daje największą szansę na najlepsze wyniki.

Jak leczyć wypryski i zaskórników

Jak leczyć wypryski i zaskórników


Skazy są nieestetyczne wybrzuszenia lub przebarwienia pojawiające się na twarzy i ciała. Niektóre z tych wad może pojawić się w postaci zaskórników. Wypryski i zaskórniki są wskaźniki, że coś jest negatywnie wpływające na skórę. W leczeniu skóry z opieki za pomocą kilku prostych zabiegów, aby zapobiec dalszym wyprysków.

Instrukcje

1 Umyj ręce delikatnym mydłem antybakteryjnym strony. Pull włosy z dala od twarzy z opaską.

2 Umyj twarz z delikatnym środkiem czyszczącym na bazie śmietany. Używaj myjki i szorować twarz okrężnymi ruchami. Start z czoła i się w dół. Uniknąć mycia w twoich oczach.

3 dokładnie przepłukać twarz. Usuń wszystkie mycia.

4 Użyj lusterka powiększenia do zbadania do zaskórników.

5 Kobiece wytryski kwotę rozmiar bilon z mikrodermabrazji peeling do dłoni lewej ręki. Zanurz palce prawej ręki w zarośla. Palcami, stosować peeling do twarzy. Nałożyć niewielką ilość na czole, policzkach i brodzie. Spłukać ręce.

6 Peeling twarzy z myjki. Użyj małe okrężne ruchy szorować uderzeniami i całą skórę. Jeśli guzki znajdują się gdzie indziej na ciele, szorować je dobrze. Kontynuuj szorować przez całą minutę.

7 Umyj twarz lub część ciała, który ma wady w chłodne do ciepłej wody.

8 Zbadaj okolicę. Zaskórniki mogą być podniesiona. Jeśli nie, to czyste gorące myjkę do skóry, gdzie zaskórniki są. Należy otworzyć gorąco tkaniny porów. Po pozostawieniu tkaniny siedzieć tylko na kilka minut, owinąć ściereczką wokół palców wskazujących i delikatnie wycisnąć wągry ze skóry. Przetrzeć szmatką.

9 Zanurz bawełniany wacik alkoholem i przetrzeć obszar, w którym usunięto z zaskórników.

10 Stosować krem na bazie kwasu glikolowego w zasięgu ręki, aby pomóc rozjaśnić wszelkie ciemne plamy.

Wskazówki:

 • Jeśli ciemna plama jest rzeczywiście kret, który niedawno zmienił barwy, do dermatologa.

Jak usunąć i Zapobieganie Zaskórniki

Zaskórniki są zwykle tworzone z blokowania lub zatykania porów skóry z nagromadzonego brudu lub z organizmu naturalnych olejów, które zostały uwięzione w porach. Zazwyczaj zatkane porów tworzy Whitehead, który stopniowo staje się czarny jak brud zostaje uwięziony. Ten artykuł pokaże Ci kilka sposobów usuwania i zapobiegania zaskórniki.

Instrukcje

1 Jednym ze sposobów usuwania zaskórników jest użycie wysterylizowanej pęsety wyciągnąć postaci zaskórników pory. Najlepiej jest otwarte pory na powierzchni albo za pomocą parowego twarzy lub umieszczenie ciepło tkaninę z powierzchni przez kilka minut. To pomoże Ci wydobyć zaskórników o wiele łatwiejsze.

2 Kup wągr usuwania z lokalnej drogerii. Jest to cienki metalowy o długości przyrząd, który ma małą pętlę przy jednym końcu. Umieść pętlę na czarną głową i dociśnij go i będzie wycisnąć wągr z jego porów. Natychmiast oczyścić obszar z alkoholem przetrzeć, aby zamknąć pory.

3 Za pomocą maski może również przyczynić się do usunięcia zaskórników, a także zapobiegać im tworzyć tworząc w pierwszym rzędzie poprzez utrzymywanie zdrowych czyste skóry. Zmniejszy to zapobiec zatykaniu porów formę z brudu i tłuszczu.

4 Aby zapobiec skórę ryzyko zachorowania na infekcje skóry i wysypki, należy zawsze używać sterylizowanego czyste wyposażenie lub prawidłowo myć ręce przed dotknięciem twarzy i przed wyciskanie zaskórników. Po zaskórników zostały pozyskane należy oczyścić obszar i zamknąć pory przecierając skórę chusteczkami z alkoholem lub mycie go wodą z mydłem.

5 Biorąc gorące prysznice i / lub na parze twarzy raz w tygodniu zachowa twarz czyste i zaskórników.

Wskazówki:

 • Ten artykuł nie został napisany, aby zastąpić lub wymienić poszukiwania profesjonalnej pomocy medycznej formularz własny profesjonalny lekarz lub służby zdrowia.

Jak Pop ZIT lub zaskórników

Jak Pop ZIT lub zaskórników


Popping pryszcza lub zaskórników może być postrzegane jako mini działania, które muszą być traktowane poważnie. Przez nieprawidłowo popping pryszcza lub zaskórników, bakterie mogą rozprzestrzeniać się do otaczającej skóry i przyczyny zakażenia. Ponadto nieprawidłowo popping pryszcza lub zaskórników może trwale uszkodzić skórę i pozostawić blizny. Środków ostrożności, jest bardzo ważne. Zawsze myj ręce i sterylizować każdy sprzęt może być używany. Pamiętaj, aby posprzątać po zakończeniu i dezynfekcji powierzchni, w którym wykonywanie procedury.

Instrukcje

Jak Pop ZIT lub zaskórników

1 sterylizować pęsety poprzez umieszczenie go we wrzątku na kilka minut, a następnie pozwolić, aby to fajne.

2 Namoczyć ręcznik w ciepłej wodzie i wyciśnij. Umieść tkaninę nad zit lub wągr na 3 do 5 minut.

3 Zdejmij ciepłe szmatki. Zit lub zaskórników powinny być miękkie i gotowe do pojawiło. Jeśli nie, wymień ciepłe szmatki na kilka minut.

4 Za pomocą pęsety chwycić pryszcza lub zaskórników za boki. Kiedy już w pełni zaistnieć, delikatnie wycisnąć pryszcza lub zaskórników, aż wyskoczy i zacznie pomijać cieczy.

5 Użyj tkanki lub gazę, aby usunąć nadmiar płynu z otaczającej skóry. Pozwoli to zapobiec infekcji i ograniczyć możliwość dodatkowych zits i zaskórników.

Wskazówki:

 • Jeżeli pęcznieje strefy umieścić lód na powierzchni przez około 5 minut.
 • Nie sterylizacji pęsety mogą powodować bakterie do rozprzestrzeniania się z pęsetą do zit lub wągr.

Jak zachować Czarnogłowych i zaskórniki występowaniu

Jak zachować Czarnogłowych i zaskórniki występowaniu


Starzenia niesie pewne korzyści. Możesz się cieszyć nowe obowiązki, takie jak jazdy, znalezienie pracy i pobytu na później. Oczywiście, ita € ™ s nie wszystkie brzoskwinie i śmietany. Zmiany w organizmie, jak się starzeć wymagają uwagi. Częste zmiany fizyczne, które towarzyszą normalne dojrzewanie są wągry, zaskórniki i innych zmian skórnych. Praktyki i mikstury, jednak może pomóc utrzymać skórę czyste i jasne.

Instrukcje

Zaskórniki

1 utrzymać skórę w czystości. Użyj leczniczej mycia, aby zapobiec bakterii.

2 złuszczają skórę, aby usunąć olej z porów. Używaj do mycia, który napina się porów, aby zapobiec tworzeniu się zaskórników.

3 Użyj balsam wolne od oleju, jeśli jest to konieczne. Te nawilżające, które są nie zatyka porów (kosmetyki, które nie blokują porów) najlepiej w zapobieganiu zaskórników.

4 zdrową dietę, ciężki ze świeżych owoców i warzyw. Unikaj cukru i przetworzonej żywności. Pij dużo wody, aby utrzymać skórę uwodnionej. Uzyskać dużo odpoczynku i ćwiczeń.

5 Używaj tylko makijaż bezolejowe. Przed snem usunąć wszelkie ślady makijażu ze skóry.

6 Trzymaj włosy wyciągnął w górę lub z dala od twarzy. Olej we włosach przeniesie się do twarzy. To samo dotyczy Twoich rękach. Unikaj dotykania twarzy rękoma, aby uniknąć oleje przenoszących.

7 Regularnie prać pościel i ręczniki, które mają kontakt z twarzy.

Zaskórniki

8 utrzymać skórę w czystości. Użyj jakości środek do mycia sformułowaną w leczeniu i zapobieganiu whiteheads. Umyj twarz co najmniej dwa razy dziennie. Peeling do twarzy jest najlepszy do czyszczenia się porów. Użyj światła, wolne od oleju balsam po oczyszczeniu.

9 złuszczają skórę co najmniej dwa razy w tygodniu po oczyszczeniu. Złuszczanie pomoże jasne zatkane pory. Płukanie zimną wodą po złuszczający do zamknięcia porów.

10 parowa twarzy, co najmniej raz w tygodniu, aby głęboko oczyścić pory. Zatkane pory są główną przyczyną whiteheads.

11 Trzymaj poszewki na poduszki i pościel czyste. Jest to również tak samo ważne, aby zachować czyste włosy. Olej z włosów będzie przesłać do poszewka, a następnie do twarzy.

12 Bądź nawodniony, aby pomóc organizmowi spłukiwać toksyny, które mogą powodować bakterie i whiteheads. Jedz dieta bogata w owoce i warzywa oraz niską zawartość tłuszczu. Unikaj tłustych i smażonych potraw.

Jakie zabiegi na trądzik zaskórników?

Zaskórniki są nieestetyczne forma trądziku. Istnieje wiele różnych metod leczenia, które zapobiegają i leczą zaskórniki, w tym domowych środków, ponad-the-counter kremy i leki na receptę. Nie każde leczenie będzie skuteczne dla wszystkich, więc eksperymentować z niewielu, aby zobaczyć, które działa najlepiej dla Twojego rodzaju skóry.

Zaskórniki

"Zaskórnika" to inne określenie stanu zwanego otwarte comedone. Wągry są objawem trądziku. Są zatkane pory mieszków włosowych. Czarny wygląd pochodzi z gruczołów ropy i martwych komórek skóry wewnątrz porów. Natomiast zaskórniki (pryszcze) są zamknięte zaskórniki.

Przyczyny

Ludzka skóra jest pokryta drobnymi gruczołów znanych jako gruczoły łojowe. Gruczoły te produkują oleistą substancję zwaną sebum, co czyni skórę miękką i delikatną. Produkcja łoju jest regulowany przez hormony płciowe zwane androgeny. Zbyt dużo sebum zatyka porów zawierających mieszki włosowe. Kiedy martwe komórki skóry, odkładają się w porach powodują zaskórniki. Zaskórniki są pożywką dla bakterii, które powodują zakażenie i obrzęk.

Złuszczający

Najprostszym sposobem zapobiegania i leczenia zaskórników jest złuszczający skórę regularnie. Pozwoli to zachować martwe komórki skóry od budowania w porach. Istnieją trzy główne sposoby, aby to zrobić: Użyj leczniczej mycia twarzy, który zawiera drobne cząstki, które złuszczają skórę; używać specjalnej podkładki szorowania lub szczotki (dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają suchą i wrażliwą skórę); lub użyć maski złuszczający, który zawiera kwas glikolowy, który spala się w bardzo górnej warstwy skóry, promowanie złuszczanie martwych komórek. Można kupić wszystkie trzy produkty bez recepty w większości aptek.

Woda

Czy zauważyliście, że Ty skóra wybucha więcej jeśli spędzasz dużo czasu w klimatyzowanym pomieszczeniu? To dlatego, że powietrze jest bardzo suche, powodując gruczoły łojowe w skórze, aby produkować więcej sebum, aby zrekompensować. Można rozwiązać problem z zewnątrz za pomocą krem, lecz może zablokować pory. Lepszym rozwiązaniem jest, aby nawilżać od wewnątrz przez wody pitnej. Pozwoli to utrzymać skórę miękką i zaskórników, wolny, oraz poprawić resztę swojego zdrowia.

Inne zabiegi

Istnieje wiele produktów na rynku, przeznaczony do leczenia i zapobiegania zaskórniki. Spróbuj leczniczej mycia twarzy zawierający kwas salicylowy, który promuje złuszczanie martwych komórek skóry. Maska gliny absorbuje sebum, które zatyka porów jest. Obejmuje obszar zanieczyszczony i pozostawić na 20 minut przed płukaniem. Olejek z drzewa herbacianego jest naturalnym środkiem antyseptycznym. Zabija bakterie P. acnes, że ras wewnątrz zaskórników. Możesz albo kupić produkt, który zawiera olejek z drzewa herbacianego lub użyć czystego olejku. Ten ostatni nie jest zalecany dla osób o wrażliwej skórze.

Ostrzeżenie

Wiele osób próbuje wydobyć zaskórniki przez ich ściśnięcie. To może wydawać się dobrym rozwiązaniem, ale nie poddawaj się pokusie. Wyciskanie może podrażniać skórę i powodować blizny. Możesz skończyć pchanie zaskórnika jeszcze głębiej w skórę. Może również powodować infekcje, jeśli twoje ręce nie są całkowicie czyste.

Najlepszy sposób na pozbycie się zaskórników i zatkane pory

Twoja reakcja na wągr może być pop go palcami. To może faktycznie uszkodzić pory i zmusić zaskórnika głębiej w skórę. Twoja dieta i higiena są odpowiedzi na pozbycie się zaskórników i zatkane pory. Wiedząc to, co zmienić, wraz z tym, jak leczyć zaskórniki i zatkane pory, będzie pomocne w zapobieganiu powstawaniu wyprysków.

Leczenie

Zmiana procedur higienicznych zarówno swoje i diety może pomóc pozbyć się zaskórników i zatkane pory.

Używać produktów trądzik z naturalnych składników, które nie są zbyt cierpki. Oczyścić twarz dwa razy dziennie, z delikatnym środkiem czyszczącym i ciepłą wodą. Pamiętaj, aby usunąć olej, brud i makijaż. Pat twarz suche delikatnie złuszczają twarz. Nie nosić żadnych makijaż podczas próbujesz pozbyć się zaskórników i zatkane pory, jak to będzie tylko żeby było jeszcze gorzej. Jeśli musisz nosić makijażu, użyj hipoalergiczny marki.

Tłustej żywności spowoduje twoja twarz jest tłusta, tworząc w ten sposób bardzo rzeczą, którą próbujesz się pozbyć. Spróbuj jeść żywności, które są bogate w beta-karoten, takie jak marchew, kantalupa i innych owoców i warzyw. Jesteś tym, co jesz, więc jeśli są zdrowe odżywianie, Twoja skóra będzie zdrowa, jak również. Jedzenie prawo żywności pomoże pozbyć się obecnych zaskórników i zatkanych porów, jak również pomaga zapobiec nowych wyprysków.

Zapobieganie

Czyszczenie twarzy prawidłowo może mieć znaczenie i jest głównym rozwiązaniem zapobiegania zaskórniki i zatkane pory. Staraj się nie używać produktów, które są kremowe, tłuste i grube. Umyć skórę wodą z łagodnym, naturalnym produktem złuszczającym, to pat skóry suchej. Złuszczający może pomóc pozbyć pory martwego naskórka i innych olejów, które mają tendencję, aby je zablokować.

Maski czyszczące są również bardzo skuteczne. Maski pozwalają składniki naprawdę dostać się do porów. Maski, które mają enzymy owocowe są bardzo dobre do usuwania martwego naskórka. Nie próbować zbyt często stosować maski, jednak, ponieważ nadmierne łuszczenie może być problemem. Spróbuj tylko przy użyciu maski jeden do dwóch tygodni. Unikaj używania ostrych mydeł; mogą one zatyka porów.

Leki nie tylko pozbyć się zaskórników i zatkane pory, ale zapobieganie im, jak również. Więc w kontakcie z lekarzem lub skontaktuj się z lokalnym farmaceutą zacząć lekarstwa, które pozwoli uniknąć kolejnych wyprysków. Pamiętaj, aby obejrzeć to, co jesz, a do czyszczenia i złuszczają twarz.

Jak mogę pozbyć się zmarszczek?

Patrzysz w lustro i zmarszczki spojrzeć: drobne linie wokół oczu, głębokich zmarszczek między brwiami i nawiasu wokół ust. Obraz nie jest ładna, chociaż zmarszczki są naturalną częścią starzenia się. Chociaż nie można całkowicie usunąć zmarszczki po ich ustawić w nie bardziej agresywne techniki takie chirurgii plastycznej, istnieją sposoby na stoisku zmarszczki lub czynią je mniej widoczne.

Czynniki sprzyjające Zmarszczki

Zmarszczki są określane przez dwa czynniki: naturalny proces starzenia i środowiska. Naturalny proces starzenia powoduje, że skóra wytwarzają mniej kolagenu i elastyny, dwie ważne tkanki łącznej w skórze. Zazwyczaj tkanki łącznej zaczyna rozkładać po 30 roku życia.

Środowisko może również powodować zużycie na skórze, z których wiele można kontrolować, takich jak palenie tytoniu, ekspozycji na słońce, zanieczyszczenia, opalania i poddanie skórę do trudnych czynników klimatycznych.

Sposoby pozbyć się zmarszczek

Można zmniejszyć lub uniknąć przedwczesnych zmarszczek zmarszczki poprzez przyjęcie środków proaktywnych w celu zachowania zdrowia skóry. Oto jak to zrobić:

Zapobieganie
Czy znasz powiedzenie "lepiej zapobiegać jest lepiej niż leczyć?" W okresie zmarszczek, że powiedzenie nie może być bardziej prawdziwe. Wykorzenić czynników, które przyczyniają się do przedwczesnych zmarszczek. Ekspozycja na słońce jest głównym winowajcą: promienie ultrafioletowe i B od słońca przenikają głęboko pod warstwami skóry i uszkodzenie tkanki łącznej. Ograniczenie ekspozycji na słońce, i gdy jesteś w słońcu, nosić szerokie spektrum SPF (Sun Protection Factor), co najmniej 15 lub wyższej. Opalanie daje te same szkodliwe skutki jak słońce.

Jeśli jesteś palaczem, rzucić. Szkody produkcję kolagenu nic więcej niż nikotyna. Według Anthony'ego Yong, naukowiec z Instytutu St. John of Dermatology, palenie aktywuje gen w skórze, które powoduje przedwczesne starzenie się.

Odżywiają i regenerują Styl
Odżywia skórę nawilżające mogą pomóc zatrzymać skóra elastyczna i utrzymać zmarszczki od hotelu. Szukać tych składników w balsam, który może odżywiają i regenerują skórę:

Przeciwutleniacze
Gdy stosowane miejscowo, antyoksydanty chronią skórę przed uszkodzeniem komórek. Super zawierają antyoksydanty skóry beta-karoten, likopen i witaminy A, C i E. Według health.learninginfo.org., Stwierdzono, że zastosowanie francuscy naukowcy witaminy C, E i beta-karoten może znacznie zmniejszyć uszkodzenia słońce, a nawet odwrócić już uszkodzenia zrobić. Witamina znane jest przebudowa infrastruktury kolagenu skóry.

Kwasy alfa-hydroksylowe
Pochodzi z cukrów owocowych i mleka, najczęściej używane są kwasy alfa-hydroksylowe i kwas glikolowy kwasy mlekowego. Mają szczególną zdolność przenikania i odżywiają skórę. Kleopatra kąpała się w mleku podobno do poprawy jej struktury skóry.

Inne równie ważne składniki obejmują retinol, koenzym Q10, kinetyna, peptyd miedzi, ekstraktów herbaty i kwas hialuronowy.

Odżywianie i inne opcje

Pokarmy bogate w przeciwutleniacze i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe mogą również odżywiają skórę. Jedz zdrowe diety warzywa, produkty pełnoziarniste, ryby, orzechy i owoce.

Niektóre głębokie zmarszczki potrzebujemy bardziej agresywnej interwencji. Skonsultować się z dermatologiem, aby wybrać najlepszą opcję.

Dermatologia narzędzie do usuwania wrastających włosków i zaskórników

Zaskórniki są zmorą egzystencji większości nastolatków i mogą nadal nękają ludzi w ciągu całego życia. Wrastające włosy plaga większość ludności golenia. Dla każdego, kto dąży do jasnej skóry, zaskórników i wrastanie depilacja jest koniecznością. Ale ściskając je palcami może być nieskuteczne i blizny. Jaki jest najlepszy sposób na radzenie sobie z nieestetycznych zaskórników? Użyj tego, co specjaliści używać.

Comedone Extractor

Prawidłowe określenie kliniczne wągr jest comedone. I oczywiście to próbuje im się wycofać, który jest prawdziwą Sztuką. Dermatolodzy mają konkretnego narzędzia do tego. Koniec jest kształt pętli, a w wielu przypadkach, a drugi koniec jest mała lancet - jak igły lub kij z jest przeznaczona do użytku z whiteheads lub zakażonych pryszcze.

To narzędzie może pomóc w wrastających włosków - ale to nie jest przeznaczona do tego, jak nie ma specyficzne narzędzie dermatologia wrastanie włosków.

Odkurzacze Comedone są sprzedawane online w sklepach medycznych. Ceny różne w zależności od producenta, jakości i wielkości.

Jak to działa?

Przed rozpoczęciem leczenia zaskórników, najlepiej mieć ciepłe twarz i nawilżone. Idealnie, przygotowywać twarz przez relaks pod ciepłym myjki lub biorąc ciepły prysznic będzie bardziej skuteczne leczenie.

Comedone Extractor jest bardzo prosty w użyciu. Umieść pętlę narzędzia na obszar wokół wągr tak, że otacza go. Dociśnij do skóry powoli i stanowczo. W większości przypadków, a ciśnienie przykładane jest zawartość wągr pęknie luzem. To zmusza uwięzionych sebum i brudu z pęcherzyka.

W niektórych przypadkach, przy wrastających włosków, które nie są zbyt głęboko wrośnięty, to może również zmusić je do obluzował i ponownym otwarciu.

Gdy uwięzione zawartość pęcherzyka są uwalniane, dokładnie wyczyścić powierzchnię. Powtórz ten proces dla wszystkich i wszystkich zaskórników lub leczyć wrastających włosków.

Jeśli zaskórników nie zwalnia stosunkowo łatwo, nie należy nadal wywierać większą presję na jej temat. To miejsce nie może być uleczalna i może czekać, lub leczyć się na jego własne.

Wrastających włosków

W większości przypadków wrastanie włosy nie reaguje na leczenie z użyciem narzędzia. Ogólnie, wrastające włosy poprawić się w swoim czasie. Ponieważ wrastające włosy są pęcherzyki uwięzione pod skórę, które następnie Curl z powrotem do warstwy naskórka, najlepszym sposobem jest zapobieganie im. Golenie z właściwego żelu do golenia lub krem ​​do golenia z przymrużeniem włosy, używając wody po goleniu i złuszczający skórę może zapobiec wrastaniu włosków.

Jeśli masz poważne problemy z zaskórników i wrastających włosków, to jest zawsze mądry, przed podjęciem własnej trakcie leczenia, aby skonsultować się z lekarzem lub dermatologa.