adcov.com

jak rozpuścić mocz

Jak Rozpuścić Bentonit

Bentonit jest rodzaj gliny powstaje z popiołu wulkanicznego. Ma wiele zastosowań komercyjnych, zastosowań leczniczych i jest często stosowany w produktach kosmetycznych. Bentonit zawiera montmorylonit smektytu i minerałów i jest komercyjnie eksploatowane w dwóch głównych odmianach: bentonit wapnia i bentonit sodowy. Obie odmiany zawierają cenne właściwości nawilżające, obrzęk i absorpcji, które sprawiają, że opłacalne dla szerokiego zakresu zastosowań. Właściwości te umożliwiają również bentonit, aby utrzymać swoją formę podczas rozpuszczania, chyba że stosowane są odpowiednie kombinacje ciekłych i bentonitu. Następujące wskazówki służą do całkowitego rozpuszczenia bentonitu, które mogą być wykorzystywane do trawienia i / lub oczyszczenia jelita grubego.

Instrukcje

Jak Rozpuścić Bentonit

1 Dodaj 1,5 szklanki wody do pojemnika.

2 Dodaj 1 łyżkę. bentonitu z wodą.

3 Umieść czapka na pojemniku i wstrząsać energicznie w celu rozpuszczenia bentonit.

4. Zmniejszenie ilości wody znacząco w przypadku korzystania bentonit na twarzy maskę, wymagane jest konsystencja pasty.

Wskazówki:

 • Dodanie wody do pojemnika najpierw usuwa zbrylanie się w dolnej spowodowanego zatrzymanego powietrza.

Jak rozpuścić kwas moczowy

Jak rozpuścić kwas moczowy


Ludzki organizm wytwarza kwas moczowy, gdy się zepsuje inne substancje, najczęściej puryny. Kwas moczowy produkowany najczęściej rozpuszcza się w krwi i przenosi się do nerek. W nerkach, transfery kwasu moczowego w moczu i zwykle opuszcza ciało w moczu. Jeśli jednak zbyt dużo puryn lub organizm nadmiernej ilości kwasu moczowego, mogą tworzyć się kwas kryształów i złożenie w stawach, powodując dny moczanowej lub utwórz dużych kryształów w nerkach, znane również jako kamienie nerkowe.

Instrukcje

1 Spożywać od 80 do 96 uncji wody dziennie. Oznacza to między 10 a 12 pomiaru kubki z wodą. Woda wypłukuje moczowego kryształy z ciała poprzez zwiększenie częstotliwości, z którą mocz.

Dodaj pół łyżeczki 2. sody oczyszczonej do każdej szklanki wody pić. Być może trzeba będzie trzymać nos tolerować smak gorzki i szampan, ale zasadowość w sody pojedzie do nerek i rozpuścić złogi kwasu moczowego już uformowane w kryształach.

3 Weź witaminy każdego dnia, aby rozbić istniejące kryształy kwasu moczowego i zapobiec reformacji. Zdrowie Guidance.org sugeruje, że spożywanie dodatkowych witaminy C lub biorąc suplementy witaminy C pomaga organizmowi rozpuścić kwas moczowy szybciej. Dodatkowo, wytyczne Zdrowia wskazują, że suplementy kwasu foliowego, przyczynić się do obniżenia poziomu kwasu moczowego w organizmie. Lekarzy w Podagra leczonych Medycyny Naturalnej sugerują, że suplementy witaminy A również obniżyć poziom kwasu moczowego.

4 Za pomocą ziołowych suplementów, aby kontrolować poziom kwasu moczowego w organizmie. Lucerna trawa stanowi bogate źródło substancji odżywczych i minerałów, które znacznie niższe stężenia kwasu moczowego.

5 Unikaj żywności i leków, które mogą powodować organizm do zwiększenia produkcji kwasu moczowego. Zużywają mniej żywności wysokich poziomów purynowych, w tym wątroby i nerki, z pozostałych zwierząt, fasola, anchois i alkoholu. Ponadto, należy unikać i leki zastępcze, takie jak kwas acetylosalicylowy, który blokuje nerki od rozbicie i rozpuszczenie kwasu moczowego z moczem.

Wskazówki

 • Porozmawiaj z lekarzem, jeśli te środki nie złagodzić objawy wysokiego poziomu kwasu moczowego. Twój lekarz może przepisać leki, które pomagają rozpuścić kwas moczowy i zmniejszyć przyszłe gromadzeniu się kryształów.

Jak rozpuścić kryształy w moczu

Jak rozpuścić kryształy w moczu


Kryształy w moczu są utworzone z odmian nagromadzenie soli w nerkach. Sole ksantyny, szczawian wapnia, cystyna i kwas moczowy się silnie stężony powodu niezwykle niskich poziomach moczu lub wysokich poziomów soli krystalicznych kształtowego. Nie można rozpuścić, skoncentrowany sól traci ciekłe kryształy i formularzy do moczowodu lub pęcherza moczowego. Jeśli kryształy te nie są usuwane z organizmu, że krystalizuje się kamieni nerkowych zwanych nerkowej. Objawy obejmują ból w dole pleców, obrzęki (zatrzymanie wody) i ból nerek. Make-up z kamieni określa, jak szybko będą rozpuszczać lub środki potrzebne do ich rozpuszczenia.

Instrukcje

Proces

1 Skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek schematu oczyszczającą.

2 składniki kupić od supermarketu, apteki lub sklepu ze zdrową żywnością, w zależności od tego, jak wiele opcjonalnych elementów, które zamierzasz użyć.

3 Gotowanie 1 szklanka soku jabłkowego Hortensja głównego nalewki trzy do czterech razy dziennie przez trzy tygodnie. Jeśli masz historię kamieni nerkowych, weź go przez pięć tygodni, a nie trzy tygodnie.

4 Pij dużo wody dziennie, aby wypłukać toksyny z organizmu. Proces wymaga dużo płynów do czyszczenia wnętrza korpusu, który może mieć postać soki, woda używana do wytwarzania zmienności galon moczu codziennie.

Wskazówki

 • Zmień swoją dietę, aby zapobiec powstawaniu kryształów w przyszłości. Sole, które rozwijają się kamieni nerkowych się z kombinacji minerałów i substancji chemicznych, pochodzące z diety osobnika. Dieta bogata w białko powoduje kryształy kwasu moczowego, aby rozwijać się w stawach i nerkach zwanych dna. Jeśli występuje w innym miejscu, to się nazywa kwasicy u osób z zaburzeniami czynności nerek. Unikaj kawy, czekolady i inne przemysłowo przygotowanych potraw, takich jak żywność na bazie soi lub żywności w kuchence mikrofalowej, aby zapobiec kryształy, które nieleczone, prowadzić do kamicy nerkowej. Jeśli kryształy nie rozpuszcza się i tworzyć kamienie nerkowe, kamienie mogą stać się duże i przepływu moczu może być zablokowane.

Jak rozpuścić kamienie żółciowe

Kamienie żółciowe są twarde złogi cholesterolu, że nie dostał w podziale na żółci w pęcherzyku żółciowym i zostały utworzone i uprawiane jako więcej depozyty dodano. Kamienie żółciowe mogą być tak małe jak ziarenko piasku, lub mogą rosnąć, aby być tak duży, jak ping-pong piłki. Kamienie żółciowe mogą być usuwane chirurgicznie, ale są pewne naturalne środki do rozpuszczania kamieni żółciowych i przechodząc z jak najmniejszym bólem, jak to możliwe.

Instrukcje

1 Zapobieganie występowaniu kamieni żółciowych lub innych kamieni żółciowych przez unikanie spożywania dużych ilości tłustych pokarmów, które są pełne cholesterolu. Więcej cholesterolu można konsumować, trudniej jest Twój pęcherzyka żółciowego jest rozbicie go, i tak zaczynają się tworzyć kamienie żółciowe.

2 Gotowanie 12 lub ​​więcej szklanek wody dziennie. Duże spożycie wody pomaga rozpuścić kamienie żółciowe i promuje częste oddawanie moczu, który usunie toksyny jak cholesterol i wypłukać narządy jak pęcherzyka żółciowego.

3 Jedz więcej błonnika wypełnione diety. Żywność z włókna, takie jak fasola, ziarna i materiałów odpadowych, takich jak wiązania cholesterolu i innych substancji tłuszczowych, które nasz organizm nie musi wchłonąć, i włączyć je do odchodów. Dodatki włókniste pomaga przyspieszyć żywności przez organizm, tak że jest mniej czasu do cholesterolu, tworząc w kamicy żółciowej.

4 zużywają więcej produktów zawierających witaminę C, takie jak owoce cytrusowe, ponieważ te produkty włączyć cholesterolu do kwasów żółciowych, kwasu żółciowego wykorzystuje się do wchłaniania i rozpuszczania kamieni żółciowych. Witaminy C może być także wykonane jako dodatek.

5 Jedz pokarmy o wysokim poziomie lecytyny, substancji lipidowej, która działa do rozbicia cząsteczek tłuszczu w żywności, która pomaga zarówno w zakresie zapobiegania i rozpuszczania kamieni żółciowych. Lecytyna znajduje się w takiej żywności jak zboża i tofu.

6 Weź soli żółciowych przez usta do rozpuszczania kamieni żółciowych i zapobiegania. Sole kwasów żółciowych pomagają dodać więcej kwasu żółci do pęcherzyka żółciowego, tak, że jest więcej do zwalczania depozytów cholesterolu istniejącego jak kamieni żółciowych.

Wskazówki

 • Zamiast polegać na operacji wiele kamienie żółciowe mogą być rozpuszczane z zastosowaniem chemikaliów i cewnik wprowadzony do pęcherzyka. Chemikalia są wstawiane bezpośrednio do pęcherzyka żółciowego i rozpuścić kamienie. Technika ta uwalnia ciało kamieni żółciowych, ale nie uniemożliwi im. Użyj tej opcji w połączeniu z etapów wymienionych powyżej.

Jak Rozpuścić Nowotwory jajnika

Guzy jajników lub torbiele, są częstym problemem u kobiet. Często stworzyć uczucia lęku i strachu o raka jajnika, ale w rzeczywistości większość torbieli są łagodne i rozwiązać na własną rękę. Niektóre torbiele mogą wymagać leczenia z lekarzem. Najczęstsze objawy torbieli jajnika są ciśnienie lub ból w miednicy.

Instrukcje

1 Zmień swoją dietę. Obniżyć swoje węglowodanów i starać się wyeliminować pokarmy, które są bogate w estrogren takie jak nabiał, nieekologicznych czerwonego mięsa i pomidorów.

2 Alter swój cykl menstruacyjny. Niektórzy lekarze przepisze rachunki antykoncepcyjne, aby pomóc regulować cykl i pomagają organizmowi rozwiązany. Pigułki antykoncepcyjne pochodzić z efektów ubocznych, niektóre poważne, więc nie mogą pracować dla każdej kobiety.

3 Użyj gorący olej. Rycynowego opakowania Możesz kupić pakiety olej rycynowy z różnych źródeł, a nawet tworzyć własne. Umieść pakiet nad gorącej podbrzuszu przez około 45 minut. Możesz używać oleju rycynowego na leczenie starych arkuszy lub koce jak olej rycynowy może plamić tkaniny. Pakiety są zwykle do powtórnego użycia.

4. Lekarz może wykonać zabieg. Niektóre torbiele są uciążliwe, czy nie odejść na własne potrzeby, aby być usunięte. Laparoskopowym jest powszechnie stosowany do usuwania torbiele, torbiele, ale jeśli się nieprawidłowe, cały jajnika, konieczne może być usunięty.

Wskazówki:

 • Dietę, która jest bogata w witaminy i minerały. Owoce mają mnóstwo antyoksydantów, które pomagają toksyn spłukiwać. Ponadto starają się radzić sobie ze stresem i uzyskać dużo odpoczynku. Inne alternatywne metody leczenia, takie jak akupunktura ziołowych i może również pomóc, torbiele rozpuścić.
 • Nie należy używać gorącej rycynowy opakowanie oleju w czasie ciąży lub w trakcie miesiączki. Nie należy przyjmować olej rycynowy doustnie, ponieważ okazały się być toksyczne. Skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpią jakiekolwiek zmiany w warunkach, w tym gorączka, bóle, osłabienie zwiększonej lub wymioty. Ryzyko raka jajnika wzrasta wraz z wiekiem, więc jeśli wystąpią dodatkowe objawy, takie jak wzdęcia, utrata apetytu, lub rozszerzenia lub obrzęk brzucha, należy powiadomić lekarza.

Jak Rozpuścić BCP Crystals

Jak Rozpuścić BCP Crystals


BCP (podstawowe kryształy fosforanu wapnia) są jedną z przyczyn reumatoidalnego zapalenia stawów i innych podobnych wspólnych problemów, takich jak zapalenie ścięgien. Osadzały się kryształy wapnia, które występują w miejscu stawów lub więzadeł. W niektórych przypadkach, takich jak wspólne ścięgna, lekarze nie są jasne, zgodnie z "Tajemnic reumatologii," przez Sterling Zachodnim MD ", czy kryształy BCP są przyczyną zapalenia ścięgien czy BCP osadza się jako reakcja na przewlekłe szczepu w słabo unaczynione obszar. " Od tej publikacji, istnieje kilka skutecznych sposobów leczenia kryształów BCP i warunków, jakie powodują (albo są związane w jakiś sposób). Nie ma jednak niezawodne lekarstwo na zapalenie stawów, ścięgien i zapalenia kaletki.

Instrukcje

1 Należy wziąć pod uwagę, gdzie ból jest. Jeśli występują bóle stawów, wiązadeł lub ból ścięgna w miejscach publicznych, takich jak kolana, ramiona, łokcie i plecy, może cierpieć z powodu zapalenia stawów lub ścięgien i mają depozyty BCP.

2 Umów się na spotkanie z lekarzem. Poinformuj go masz regularne bóle stawów i przeczytać o kryształach BCP.

3 Określić kryształy światła lub BCP przez mikroskopii elektronowej. Pojedyncze kryształy są trudne do określenia i są drogie do dokładnego zdiagnozowania. W wielu przypadkach są to kryształy bezobjawowy i dlatego uważa się, że wynik rozdarcia lub innego uszkodzenia. Zazwyczaj, jeśli lekarz widzi gromadzeniu lub zapalenie stawów, że zakłada to nagromadzenie wapnia i rozpoczyna leczenie bez dalszych badań.

4 Rozpoczęcie leczenia kortykosteroidów lub kortyzon według zaleceń lekarza. Zlokalizowane strzały w obszarach dotkniętych wykazano, aby zmniejszyć ból i stan zapalny z powodu kilku powiązanych warunków depozytów wapnia. Kilka leki doustne dostępne są również za pośrednictwem recepty.

5 Poddaj się zabiegowi na tym terenie zgodnie z zaleceniami lekarza. Rozwiązaniem silny ból najprawdopodobniej będzie chirurgiczne w naturze, podczas gdy wykrycie bezobjawowych kryształów BCP może prowadzić do fizykoterapii.

6. Zapytaj swojego lekarza o pulsacyjnym terapii ultradźwiękowej. Według Sterling Zachodnim MD, procedura "wykazały obietnicy do rozpuszczania kryształów BCP."

Wskazówki:

 • Kryształy BCP nie można rozpuścić lub leczyć bez konsultacji i pomocy przeszkolonego lekarza; wszelkie próby w inny sposób może spowodować dalsze uszkodzenia stawów lub silny ból.

Jak Rozpuścić Kurkumina

Jak Rozpuścić Kurkumina


Kurkumina jest związkiem często w kurkumy lub na własną rękę jako przyprawa lub witaminy suplement. Zgodnie z Linus Pauling Institute Oregon State University, który prowadzi badania na temat mikroelementów, takich jak kurkumina, badania wykazały, że biorąc kurkumina może pomóc zmniejszyć ryzyko wystąpienia nowotworów przewodu pokarmowego, a nawet może przyczynić się do zmniejszenia skutków choroby Alzheimera. Ponieważ kurkumina nie jest powszechne w wielu produktach spożywczych, osoby zamierzające podjąć może trzeba kupować dodatkowego kurkumę i rozpuścić go w swoich własnych potraw, a tylko pewne pokarmy będzie prawidłowo rozpuścić kurkumę.

Instrukcje

1 Określić ilość kurkuminy należy spożywać w rozmowie z lekarzem. Zalecane dawkowanie będzie różne w zależności od osoby i tylko lekarz może powiedzieć, co jest bezpieczne dla Ciebie. Wszystkie przykłady w tym artykule są oparte na 900 mg kurkuminy; dostosowanie pomiarów konieczne dla zalecanej dawki.

2 Mix 900 mg kurkuminy z jednej łyżeczki oleju z ryb, olej z nasion lnu, olej z oliwek lub olej rzepakowy. Kurkumina rozpuszczają się w oleju. Wszystkie te oleje są jadalne i mogą być spożywane bezpośrednio z łyżeczki lub mieszane lub wylewa na innych pokarmów do spożycia.

3 Ciepły jedna łyżeczka masła w kuchence mikrofalowej lub na kuchenkę, aż będzie lekko bzdurny. Zmieszać 900 mg kurkuminy do masła rozpuszczenia kurkuminy. Następnie można jeść masło bezpośrednio lub rozprowadzić na tosty lub krakersy spożywać kurkumę.

4 Melt 18 gramów gorzkiej czekolady w mikrofalówce lub na kuchenka. Zmieszać 900 mg kurkuminy do stopionej czekolady. Spożywać czekoladę bezpośrednio, rozprowadzić ją na inną żywność lub przechowywać w lodówce do późniejszej konsumpcji. Kurkumina nie zmienia smaku czekolady.

Wskazówki

 • Porozmawiaj ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji schematu kurkuminy.

Jak rozpuścić skrzepy krwi

Skrzepów krwi, które są komórkami, które są połączone ze sobą, są często rozpuszcza się naturalnie w organizmie człowieka. Jednakże te, które nie rozpuszcza się i może powodować ograniczenie bólu. Co gorsza, ich ruch może doprowadzić do poważnych schorzeń, takich jak zawał serca lub udar. Warunki wynikające z zakrzepów zabić tysiące osób na całym świecie każdego roku. Z tego powodu badania medyczne nadal badać sposoby rozpuszczają skrzepy krwi, aby zażegnać sytuacje zagrażające życiu.

Instrukcje

1 Używaj kompresji wyroby pończosznicze, aby utrzymać nowe tworzeniu się skrzepów krwi lub stare z coraz większa w nogach, co prowadzi do vericose żyły. Według Planet RX, chociaż nie jest debata na temat tego, czy takie pończoszniczych rzeczywiście pomaga rozbić skrzepy, błądzących po stronie ostrożności jest zwykle zalecane.

2 Użyj kombinacji ciepłych i zimnych opakowaniach wraz z wysokości, aby zapobiec tworzeniu się skrzepów krwi w wyniku obrażeń ciała. Według całkowitego zdrowia, zachowaniu uszkodzone kończyny podwyższone pomoże zmniejszyć obrzęk, który może doprowadzić do formacji skrzepu. Pakiety ciepła pomaga rozpuścić skrzepy, które stanowią blisko skóry w sposób naturalny, podczas gdy zimne kaczki pomóc utrzymać obrzęk w dół i zmniejszyć ból.

3 Należy przyjmować jedną tabletkę kurkumy lub pić herbatę splecione z jedną łyżeczką tumeric z każdym posiłkiem. Według kilku alternatywnych miejsc, w tym medycyny Prawo Zdrowia, wielu badaczy uważa, że ​​medyczne przyprawa jest pomocne w rozpuszczaniu skrzepów krwi.

4 Weź przepisaną krzepliwość krwi, znanego jako antykoagulant. Zgodnie z American Heart Association, leki te działają również w celu zapobieżenia krwi możliwość skrzepnięcia zbyt łatwo. Nawet po zakrzep utworzył, leki przeciwzakrzepowe może zapobiec jej coraz większe i zakwaterowanie w organizmie, co powoduje czasowe lub nawet trwałe uszkodzenie.

5 Weź leku przeciwpłytkowego jak aspiryny dziennie, aby zapobiec krew z łatwością łączenia ze sobą tworząc skrzep, według American Heart Association.

6 Rozważmy filtru żyły głównej. Implantowane przez lekarzy, to wychwytywanie cząsteczek, które aktywują procesu krzepnięcia, co zapobiega tworzeniu się skrzepów i torują sobie drogę do płuc, powodując zatory płucne.

7 poddają się leczeniu trombolitycznym IV leków, czasami określany jako buster skrzepu. Według odkrycia w medycynie, technika ta jest używana, gdy skrzep krwi jest niezwykle duża, co powoduje ból pacjenta i nadmiernego ekstremalnych, jeśli skrzep jest oczywiście porusza się szybko przez ciało, czy atak serca już się stało.

8 przejść cewnikowanie wprowadzenia trombolitycznego enzym bezpośrednio do zakrzepu lub usunięcia skrzepu w ogóle. Często jest to preferowana metoda pacjentów po udarze mózgu, zgodnie z odkrycia w medycynie.

9 Należy aktywator plazminogenu tkankowego do rozpuszczenia skrzepu. Mogą one być bardzo drogie i nie są powszechnie dostępne. Jednak, według American Heart Association, leki te są specjalnie skierowane do miejsca skrzepu do pracy na rozpuszczenie skrzepu, zanim ma czas, aby przenieść lub rosną.

Wskazówki:

 • Kompresji wyroby pończosznicze zaczyna się na łuku stopy i idzie w górę do kolan. Kurkumy można kupić w proszku, ziół, nalewki lub tabletek w wielu sklepach ze zdrową żywnością. Leki rozrzedzające krew zazwyczaj są w formie tabletek do stosowania w domu. Jednak mogą być wstrzykiwane bezpośrednio do ciała lub przez IV w biurze lekarza, przychodni lub szpitala. Heprin i warfaryna są dwie powszechnie Przepisane leki rozrzedzające krew. Zabiegi rozrzedzenie krwi może być krótki lub długi okres w przyrodzie, w zależności od choroby lub schorzenia związanego. Leki trombolityczne są powszechnie stosowane tylko wtedy, gdy wszystkie inne rodzaje leczenia zawiodły i życie pacjenta jest zagrożone. Większość trombolityczne zabiegi, czy IV lub przez cewnik, są kontynuowane z wprowadzeniem leków przeciwzakrzepowych, aby zapobiec tworzeniu się zakrzepów dodatkowe. Aktywatory plazminogenu tkanki są wytwarzane w ludzkiej krwi, ale tylko w bardzo małych ilościach. Naukowcy pracujący na klonowanie zwierząt do wytworzenia w większych ilościach aktywatora, aby ułatwić zlokalizowanie i tańsze w użyciu.
 • Leki rozrzedzające krew mogą utrudnić dla tych z innych zagadnień, takich jak wrzody i krwawienia, dlatego nie może być zalecane dla wszystkich pacjentów. Zawsze należy poinformować lekarza przed rozpoczęciem każdej operacji, jeśli pacjent przyjmuje krew cieńsze, ponieważ może to mieć wpływ na operację znacznie. Należy poinformować lekarza o wszelkich naturalnych lub przepisanych leków, które są z natury.

Jak rozpuścić olejki eteryczne w Everclear

Jak rozpuścić olejki eteryczne w Everclear


Spraye zapachowe dla domu lub perfumy mogą korzystać w swoich składnikach naturalnych olejków eterycznych, destylowane z łodyg, liści, kory i korzeni roślin. Niektóre spraye handlowe obejmują żrących chemikaliów. Jeśli chcesz stworzyć własny strumień naturalny zapach, utworzyć osobistą kombinację czystych olejków eterycznych. Te oleje mogą powodować podrażnienie skóry z bezpośredniego stosowania na skórę, więc trzeba rozpuścić olejów. Ponieważ olej nie rozpuszcza się w wodzie sama, należy dodać rozpuszczalnik. Załóż uncję własnego sprayu naturalne oleju rozpuszczając swoje ulubione olejki eteryczne w mieszaninie wody i czystego alkoholu zbożowego Everclear.

Instrukcje

1 Połącz 2 łyżeczki. wody destylowanej z 4 łyżeczki. Everclear w małym szklanym słoju. Tworzy to podstawę alkoholu potrzebnego do rozpuszczenia czystych olejków eterycznych. Oprócz bezpiecznego czynnika skóry, rozpuszczania grube oleje cienki w celu ułatwienia ich stosowania natrysku.

2 miejsce 8 kropli każdego z olejków eterycznych lawendy i wanilii w słoju z kroplomierzem. Zapach oleju do testowania wytrzymałości aromatu. Aromat będą silniejsze w czasie. Jeśli dodać więcej olejku, trzeba dodać więcej mieszaniny alkoholu i wody, więc masz 6 łyżeczek lub 1 uncji, mieszaniny Everclear na 25 kropli olejków eterycznych.

3 miejsce osiem kropli żądanego oleju przewoźnika w słoiku z kroplomierzem. Naturalne olejki eteryczne są silne, oleje nośnikowe pomóc rozpuścić olejki eteryczne. Oleje nośne pochodzi z destylacji owoców lub orzechów roślin. Niektóre typowe oleje nośnikowe obejmują olej migdałowy, olej z pestek moreli i olej sezamowy.

4 Umieścić pokrywkę na słoiku i dobrze wymieszać. Przechowywać butelkę w chłodnym, ciemnym miejscu przez okres do dwóch tygodni. Wstrząsnąć butelką raz dziennie, w okresie dwóch tygodni.

5 miejsce muślinu na miski i wlać olej i mieszaninę EverClear do miski. Wlać napięte mieszaninę do butelki sprayu perfumy.

Wskazówki:

 • Kiedy wystawiać perfumy do komórek skóry, jak z rolki na lub dotykowych aplikatory perfum, zapach perfum może zmniejszać. Spraju pomóc temu zapobiec.
 • Zawsze należy przetestować małą powierzchnię skóry z olejem i mieszaniną Everclear wrażliwości skóry.

Jak rozpuścić osad i Rachunek Bez Skrobanie

Jak rozpuścić osad i Rachunek Bez Skrobanie


Tak zabawne, jak o swoje zęby ociera z metali ostrych narzędzi brzmi, wiele osób wolałoby, aby przejść o higienistka czyszczenia zębów razem. Choć po regularny harmonogram czyszczenia jest bardzo ważne dla ogólnego zdrowia zębów, czyszczenie są nawyki, które mogą być wykonywane w domu, które mogą pomóc zachować płytki nazębnej i rachunku w zatoce. Stosując się do tych prostych kroków, możesz pomóc zmniejszyć ilość skrobanie swój higienistka będzie trzeba zrobić.

Instrukcje

1 Włóż tabletkę ujawniania płytki do ust. Żuć go, aż całkowicie się rozpuści. Zauważ, że Twoje usta będą pokrywane w czerwonym barwnikiem. Oznacza to, że tablica i obszary rachunek są obecne.

2 Umieść ilość pasty wielkości grochu na szczoteczki do zębów. Przesuń szczoteczkę drobnymi okrężnymi ruchami w poprzek zębów. Czas się od dwóch do trzech minut. Powtórzyć ten etap aż cały czerwony barwnik został usunięty.

3 przepłukać usta wodą.

4 Wytnij kawałek osiem do dziesięciu cali nici dentystycznej. Szczelnie owinąć nić wokół środkowych palców. Palcami wskaźnik i kciuki, delikatnie włóż nić pomiędzy dwoma zębami. Owijać wokół nici boków zębów. Przesuń nici w górę iw dół, usuwając wszystkie pozostałe płytki. Powtarzaj tę czynność, dopóki każdy ząb został flossed.

5 przepłukać usta wodą. Powtórz cały proces co najmniej dwa do trzech razy dziennie.

Jak Rozpuścić kamieni nerkowych ze szparagami

Jak Rozpuścić kamieni nerkowych ze szparagami


Mimo, że kamienie nerkowe są Notorius bolesne za to niewiarygodnie, większość przejdzie kiedy dużo wody pić. Kamienie nerkowe kwasu moczowego, jednak może rozpuścić, gdy pH w organizmie doprowadza do poziomu zasadowej poprzez owoce i warzywa, takie jak szparagi, arbuza i brokuły. Naturalne środki zaradcze są bardzo skuteczne w leczeniu kamieni nerkowych kwasu moczowego, jednak są one nieskuteczne w leczeniu innych rodzajów kamieni nerkowych. Z tego powodu konieczne jest, że otrzymasz odpowiednie diagnozy od lekarza przed rozpoczęciem leczenia swoich kamieni nerkowych w domu.

Instrukcje

1 Jedz co najmniej pięć łodygi szparagów sześć razy dziennie. Szparagi jest naturalnym środkiem przeczyszczającym, ponieważ zawiera ona rozpuszczalna w wodzie błonnik, który pomaga zdać kamieni nerkowych szybciej. Szparagi mogą być spożywane na surowo lub gotowane. Nie ma szczególnego sposobu, w którym musi być przygotowana szparagi; jednak uniknąć wrzenia ponieważ składniki odżywcze mogą zostać utracone w wodzie.

2 jeść wiśnie, truskawki, jabłka i sok jabłkowy w celu doprowadzenia pH organizmu na poziomie zasadowym. Spożywania tych produktów, z szparagami aby uczynić go bardziej apetycznie.

3 Postępuj zgodnie z lekarzem, jeśli ból nie ustępuje po 24 godzinach. Różne powikłania, takie jak moczowodu blokowania mogą wystąpić, kiedy kamienie nerkowe nie rozpuszczają się w oczekiwany sposób. W związku z tym, należy skonsultować się z lekarzem w celu zapewnienia właściwego leczenia.

Jak Rozpuścić produktem sterylnym

Jak Rozpuścić produktem sterylnym


W celu wykorzystania ich do leczenia dolegliwości lub chorób sterylne produkty lecznicze muszą zostać odtworzone z technik aseptycznych, aby pozostały sterylne przed użyciem. W farmacji ustawienie szpital, sterylne leki są odtwarzane przez certyfikowanych techników, którzy pracują w kapturach z laminarnym przepływem, które zapewniają przepływ powietrza nad jałową fiolek produktu. W at-home ustawienia, możesz użyć podobnych narzędzi aseptyczności zachować sterylne produkty narkotyków tak czyste, jak to możliwe dla pacjenta, który otrzyma lek.

Instrukcje

1 Umyj ręce i ramiona do łokci z mydłem przez co najmniej 30 sekund. Po wypłukaniu, używać czysty ręcznik do wyschnięcia.

2 Ustaw się produkty sterylnych leków. Jeśli używasz sproszkowane lekarstwa dożylnie, takich jak antybiotyki worykonazol, zdjąć plastikową szczyty fiolki. Jeśli sterylny produkt ma być podawany doustnie, tak jak drogą doustną ciekłej antybiotyku azytromycyny odkręcić górę butelki i pozostawić ją do góry w powietrzu.

3 Zetrzyj szczyty i porty fiolek bag rozcieńczalnik lub fiolkach z sterylne gaziki nasączone alkoholem. Korzystać tylko z jednego wacikiem nasączonym alkoholem za sztukę, aby upewnić się, że wszystkie elementy pozostać sterylne.

4 Sprawdź każdą fiolkę lub butelkę na kierunkach odtworzeniu. Powinny wskazać, jak dużo płynu potrzebne do odtworzenia leku do odpowiedniego stężenia dla dawki. Jeśli instrukcje te nie są wymienione, zadzwoń do apteki, gdzie dostał leki od. Skonsultować się z farmaceutą odpowiedniej ilości rozcieńczalnika.

5 Przymocować igłę nr 18 o do końca swojej strzykawki. Trzymaj torbę rozcieńczalnik w lewej ręce. Włożyć strzykawkę do portu torby i zacząć wyciągnąć odpowiednią ilość płynu. Uderzył w bok strzykawki, aby zebrać wszystkie pęcherzyki powietrza, które mogły przyjść do strzykawki.

6 Włóż igłę w środku korka fiolki pod kątem 45 stopni. To pomoże ci nie rdzenia fiolką, który jest, gdy kawałek gumowego korka należy do samej fiolki.

7 Powoli wsuń rozcieńczalnik do fiolki lekarstw. Jeśli odtworzenie się leki doustne, po prostu strzelać do płynu do otworu butelki.

8 Przekręcić zatyczkę z powrotem na doustnym leki z butelki lub umieścić uszczelnienia fiolki w proszku dożylnym leków fiolki. Wstrząsnąć leków, aż proszek rozpuści się całkowicie.

Wskazówki:

 • W pracy z sterylnych produktów leczniczych, nie przechodzą na górze każdej fiolki lub butelki z ramion po jego sterylizacji go wacikiem nasączonym alkoholem. Zezwalaj na czyste powietrze w sposób ciągły przepływ na górze urządzenia.

Jak rozpuścić jonowych stałych w wodzie

Jak rozpuścić jonowych stałych w wodzie

Jonowych złożonych, takich jak soli kuchennej (NaCl), zawiera dwa lub więcej jonów; jeden jonowe jest dodatni, i innych jest negatywnie opłaty. Dwie przeciwstawne opłat utworzyć elektryczne więź, która spaja jonów. Wody rozpuszcza się większość związków jonowych, ponieważ cząsteczki wody ciągnąć jony dodatnie i ujemne w związku od siebie.

Instrukcje

• Wlać wody destylowanej do pojemnika, który jest łatwo zobaczyć, jak plastikowy kubek. Jest to łatwiejsze do rozpuszczenia związków w wodzie destylowanej, niż jest w zwykłej wody bo woda destylowana ma niewiele do żadnych zanieczyszczeń w nim.

• Dodać łyżkę związkiem jonowe, które chcesz rozpuścić do wody.

• Mieszać mieszaninę. Najbardziej związki tworzą widocznych kryształów; gdy nie ma więcej kryształów w wodzie, następnie cały związek ma została rozwiązana.

• Kontynuuj dodawanie i mieszając związkiem jonowych do wody, aż się rozpuści kwotę, którą chcesz. Taką samą ilość wody nie może służyć do rozpuszczenia związków nieskończenie. Po rozpuszczeniu tyle wody będzie stał się nasycony i związki będą już rozpuścić w nim.

Jak rozpuścić rdzy w gaźnika motocykla

Jak rozpuścić rdzy w gaźnika motocykla

Rdzy od gaźnika motocykla można rozpuścić w proces znany jako elektrolizy. Elektrolizy lub elektrolityczne usuwania rdzy będzie usunąć rdzę i przywrócić gaźnika do nowego stanu. Proces ten nie pociąga za sobą ostre środki, jak skrobanie lub szlifowania, które usunie dobrego metalu z gaźnika motocykla. Elektrolityczne usuwania rdzy jest proces za pomocą elektrolizy lub energii elektrycznej do usuwania rdzy. Proces ten działa przekazując mały ładunek elektryczny przez tlenek żelaza (rdza), który symuluje wymiany jonów i usuwa rdzę.

Instrukcje

• Napełnić pojemnik z tworzywa sztucznego z gaźnika czystsze i zanurzać gaźnika. Niech gaźnika siedzieć w tym roztworze przez dwie godziny usunąć wszelkie smaru. Jeśli smar jest pozostawione na gaźnika, rdzy nie można usunąć poprzez elektrolizę.

• Dodać mieszaninę wody i sody oczyszczonej lub węglanu sodu na plastikowym pojemniku. Dodać 1 łyżka sody oczyszczonej do każdego galon wody lub 1 łyżeczka na każdy kufel wody dodanej do pojemnika. Miejsce gaźnika w roztworze cieczy; to powinno być całkowicie zanurzone.

• Umieścić na parę gumowe rękawice do czyszczenia. Dołączyć negatywne (czarny) ładowania ołowiu z 12-woltowy akumulator ładowarka do gaźnika. Dołącz tę prowadzić gdzie to nie zgaśnie podczas elektrolizy.

• Miejsce stalowego pręta pionowo w rogu pojemnika. Upewnij się, że ta wędka nie wchodzą w kontakt z gaźnika. Dołączyć pozytywne (czerwony) ładowania ołowiu do pręta stalowego. Podłącz ładowarka akumulatorów 12 v i obrócić pokrętło do stałej usługi ładowania 2-amp. Pęcherzyki wodoru tworząc wokół gaźnika i outgas jako produkt uboczny elektrolityczne usuwania rdzy.

• Odłączyć ładowarkę baterii. Odłącz przewody i usunąć gaźnika, gdy rdzy stał się czarny i czyste z detergentem, wodny roztwór. Środek odtłuszczający rozwiązanie można dodać do tej mieszanki.

Jak rozpuścić klej Testors

Jak rozpuścić klej Testors

Testors klej i cementu jest dobrze znany produkt dla hobbystów i rzemieślników. Jest to trwałe, szybkie suszenie i stosunkowo niedrogie. Nie jest rzadkością, aby przypadkowo wycieku lub kroplówki Testors modelu kleju na niepotrzebne obszary. Jeśli posypiemy klej jest mokro, to wytrzeć wilgotną ściereczką. Po wyschnięciu kleju modelu, musi być zmiękczona lub rozpuszczone do usunięcia wszystkich śladów kleju.

Instrukcje

• Usunąć jak najwięcej Testors modelu kleju jak to możliwe, za pomocą skrobaczki plastikowe farba. Usuwanie kleju wyłączyć zgarniarkę z ręczników papierowych i odrzucić w śmietnik.

• Pour aceton zmywacz do małych pojemnika. Zanurzyć ściereczką do polski paznokci usunięte.

• Peeling kleju z tkaniny w delikatny ruch back i dalej. Aceton zmywacz pomogą rozpuścić klej.

• Peeling obszarze delikatnie aż wszystkie modelu kleju się rozpuści. Jeśli to konieczne - w celu usunięcia zmiękczonej kleju z obszaru za pomocą skrobak--.

• Wytrzeć obszar czyste czystą ściereczką zwilżoną w zimnej wodzie.

Jak rozpuścić Hard Candy

Jak rozpuścić Hard Candy

Cukierki twarde są słodkie żywności prawie w całości z cukru i niektóre aromatyczne. Te cukierki są wykonane przez rozpuszczenie cukru we wrzącej wodzie i pozwalając cukru do osiągnięcia bardzo wysokiej temperatury. Kiedy można umieścić te cukierki w ustach, które rozpuszczają się one jak je jeść, ale jeśli potrzebujesz cukierki rozwiązana przed ich spożywania, potrzebny jest inny proces. Można łatwo rozpuścić cukierki dla receptur lub innych preparatów.

Instrukcje

• Wypełnić garnek z wodą i ustaw pokryte patelni na dużym ogniu. Zostawić wody na płomień, aż do pełnego wrzenia toczenia.

• Zmierzyć ile cukierków trzeba rozpuścić w duży kubek miarowy. Wszystkie cukierki bez ich opakowania wlać do szklanki i sprawdzić pomiar na stronie mistrzostw.

• Pomnożyć ilość twarde cukierki w Pucharze przez 2, aby obliczyć początkowej ilości wody potrzebne. Na przykład, jeśli masz 2 szklanki cukierki twarde, początek z 4 szklanki wrzącej wody.

• Wlać początkową ilość wrzątku do miarki na cukierki. Wymieszać wody i cukierki dokładnie.

• Mieszać cukierki, nieprzerwanie, dopóki są całkowitego rozpuszczenia w wodzie. Jeśli woda zaczyna się ochłodzić w dół, dodać dodatkowe ½ szklanki wrzątku aż cukierki są rozpuszczone.

Jak rozpuścić cukier szybciej

Jak rozpuścić cukier szybciej

Mimo to, co widzą nasze oczy cukru nie rzeczywiście znikają, gdy miesza się z cieczy, ale tymczasowo rozpuścić. Kryształki cukru składają się z cząsteczek energii, i przy wyższych energii--w różnych formach--jest stosowane do nich, stają się miesza i oddzielone od postaci krystalicznej. Cząsteczki cukru są nadal w stanie ciekłym i, w rzeczywistości, mogą być zbierane znowu po prostu pozwalając cieczy do odparowania. Cząsteczki cukru oddzielne szybciej w niektórych płynów niż inne, w zależności od lepkości cieczy. Inne czynniki, w tym ciepła, spowoduje również cukier rozpuścić szybciej.

Instrukcje

• Luźne cukier rozpuszcza szybciej w cieczy niż kostki cukru, ponieważ więcej powierzchni kryształów cukru jest narażony na płyn. Do rozpuszczenia cukru kostki szybciej, zmiażdżyć je się lub złamać je na małe kawałki przed dodaniem ich do swojej cieczy.

• Cukier rozpuszcza się szybciej w gorącej cieczy niż w zimnej cieczy, ponieważ cząsteczki gorącej cieczy są bardziej aktywne tych zimnej cieczy. Do rozpuszczenia poziom cukru szybko, ciepła twój cieczy w garnku lub w kuchence mikrofalowej przed dodaniem cukru.

• Wymieszać ciecz--gorące lub zimne--łyżką do rozpuszczenia cukru szybciej. Mieszając ciecz zwiększa ekspozycji powierzchni kryształów cukru do efektu ścierającego cieczy, jak przechodzą one przez to.

• Jeżeli cukier nie rozpuścić, dodać więcej cieczy. Ciecz można dotrzeć punkt nasycenia, w którym ma już więcej miejsca dla cząsteczki cukru do zajmowania. Dodawanie więcej wody daje cukru więcej miejsca, a ona będzie rozpuścić.

Jak rozpuścić klej super

Jak rozpuścić klej super

Znana z wygody, różnym kleju mocne i wszechstronny zastosowań, klej jest rozpowszechnione w łodzi i naprawa aplikacji. Super klej jest dobrze znany Rodzaj kleju, ponieważ leczy szybko i przykleja się do niemal każdej powierzchni. Jak wszystkie kleje super klej można szybko posmarować na skóry i innych niepożądanych powierzchnie, takie jak biurka podczas aplikacji. Super klej staje się trudniejsze do czyste od skóry i powierzchni już mieszka na nich. Chociaż super klej obligacji jest silny, pewnych rozwiązań można rozpuścić go. Natychmiast rozpuścić klej na powierzchni, zanim zastygnie.

Instrukcje

Super klej na powierzchni

• Nasycić wacik w zmywacz zawierających aceton. Aceton jest rozpuszczalnikiem, który rozpada się na super klej kleje na twardych nawierzchniach.

• Pocierać wacikiem bezpośrednio na powierzchni przyklejony do rozpuścić klej. Rozpuścić tyle kleju na powierzchni, jak to możliwe.

• Badanie powierzchni dla pozostałych resztek kleju. Jeśli niektóre lepkiej pozostałości zwleka, Zwilż szczoteczkę do zębów w zmywacz.

• Peeling, które szczoteczka Szczecina nad gunk pozostałych aż do pełni rozpuszcza.

• Zwilż zwykły szmata w ciepłej wodzie. Wytrzeć wodnisty rag całej powierzchni spłukać zmywacz.

• Suche powierzchni wilgotnym ręcznikiem.

Super Glue na skórze

• Zanurzyć wacikiem w zmywacz zawierających aceton. Aceton jest na bazie rozpuszczalników płyn, który rozkłada kleje klej bez szkody dla skóry.

• Schodzenia bawełna piłka bezpośrednio na skórze lepki. Pocierać nasączone aceton kleju z wacikiem, rozpuszczenie kleju jak najwięcej jak to możliwe.

• Zbadanie skóry dla pozostałych lepkiej pozostałości. Jeśli niektóre pozostałości lepki gunk zwleka, masaż wazelina na skórze lepką przez pięć minut lub aż klej dokładnie rozpuszcza.

• Przemyć skórę z ciepłą wodą i mydłem wobec usunąć ten zmywacz i ropy naftowej. Dokładnie wysuszyć skórę z czystym ręcznikiem.

• Rub ręce zwykłych lub balsam do ciała do skóry do przywrócenia wilgoci. Aceton może zrobić skóry suchej.

Jak rozpuścić z polietylenu

Jak rozpuścić z polietylenu

Polietylen jest najbardziej powszechnie używane polimeru w dzisiejszym świecie. Jest produkowany w różnych gatunkach i tekstury dla aplikacji w Rury drenażowe mocne i elastyczne, elementów konstrukcyjnych budynków, butelek napojów bezalkoholowych, w folię spożywczą i syntetyczną. Polietylen jest bardzo odporny na ścieranie i korozję chemiczną przez kwasy i alkalia. Ale go rozpuścić w wyższych temperaturach w wielu rozpuszczalnikach organicznych, takich jak aceton, który znajduje się w jakiś zmywacz do paznokci.

Instrukcje

• Odrywasz niektóre kawałki folią z rolki. Wykorzystanie Nożyce do cięcia folii na mniejsze kawałki, około 2 cm na 2 cm (3/4 cala x 3/4 cala). Miejsce na bibuły do zapewnienia, że są suche.

• Umieścić na maska do sztucznego oddychania i oko okulary. Aceton jest bardzo lotnych cieczy z nieprzyjemny zapach. Wylać około 100 ml (3.4 fl oz) aceton do cylindra stopniowanie. Wlać ciecz do kolby lub zlewkę.

• Spadek kawałki folię spożywczą pojedynczo powoli do kolby z acetonem. Odczekać około 10 minut dla nich, aby rozpocząć rozpuszczania. Jest to powolny proces, więc cierpliwość jest wymagane. Mieszać mieszaninę z prętem szklanym. Jeśli folią nie ma zaczął się rozpuszczać, wlać w innym 100 ml (3.4 fl oz) acetonu do kolby.

• Pokrycie kolby szklane lub ceramiczne pokrywką i odstawić na kilka dni. Od czasu do czasu sprawdzać mieszaniny i wymieszać szklaną bagietką. Dodać dodatkowe aceton do mieszaniny w celu zachęcić więcej rozwiązań. Folią powinny mieć rozpuszczone w ciągu tygodnia.

Jak usunąć stare mocz plamy od podłogi drewniane

Jak usunąć stare mocz plamy od podłogi drewniane

Moczu, czy od ludzi lub zwierzęta, może poplamić drewniane podłogi. Kiedy plamy moczu jest stary, amoniak w moczu powoduje zmianę barwy i zapachu garki. Wilgoci w drewnie, z moczu, może również prowadzić do formy lub pleśni, toczenie drewna czarny. A to najlepiej natychmiast usunąć plamy moczu z drewna podłogi, starsze plamy można usunąć, jak również, z trochę dodatkowego wysiłku.

Instrukcje

• Pour nadtlenku wodoru bezpośrednio na stare plamy moczu na drewniane podłogi. Mokre drewno bez wytwarzania kałuży za pomocą wystarczająco. Nadtlenek może pianki, co jest normalne.

• Zwiększ nasycenie czystą szmatką z nadtlenkiem wodoru. Umieść tkaniny na stare plamy moczu na drewniane podłogi. Oderwać kawałek folią wystarczająco duże, aby pokryć szmatką nasączoną nadtlenku i barwionych powierzchni podłogi.

• Ułożyć folię spożywczą ponad szmatki, aby zrobić okład podnoszenia plama. Niech okład siedzieć na stare plamy moczu aż do następnego ranka. Okład usunie plamy moczu i zabić pleśń lub pleśni.

• Zdjąć okład z podłogi z drewna. Wymieszać równe części octu i wody i zanurzyć czystą szmatką w roztworze. Spłukać podłogi roztworem octu, a następnie wysuszyć z inną czystą ściereczką. Umożliwić podłogi do wyschnięcia.

• Pokrycie obszaru moczu Witraż z neutralizator zapachów domowych płynny. Umożliwić neutralizator siedzieć na drewno na kilka godzin przed wycieranie z twój roztwór rozcieńczonego octu. Neutralizator zapachów domowych ma enzymy, które rozkładają i pochłaniają wszelkie bakterie powodujące zapachu plamy moczu ma po lewej, czy od zwierzę lub człowieka mocz.

• Piasku od wszelkich pozostałych przebarwień pozostawionych przez mocz plamić. Papierem ściernym ocierają się o drewno, Przeprowadzka z włókien drewna, więc nie porysować powierzchni drewna. Więc może piasku od plama bez szlifowanie znaczną część powierzchni, należy użyć do 100-ściernym gradacji 80.

• Czyszczenie się kurzu z podłogi, przy użyciu miotły i Szufelki, następnie wytrzeć podłogę czystą szmatką zwilżoną octem. Stosowanie dopasowania koloru drewna zakończyć podciąć obszaru suszone drewno gdzie plama został usunięty przez zastosowanie Bejca touch-up z pędzel. Wskazówek na opakowaniu Bejca.