adcov.com

jak radzić sobie z cewnikiem

Jak radzić sobie z cewnikiem

Jak radzić sobie z cewnikiem


Czasami może być cewnik moczowy ratownictwa; może być również stosowany do diagnozowania przeszkody lub infekcji, monitorowanie ilości wydalanego moczu po operacji lub pomóc poprzez choroby krytycznej. Przygotowanie i radzenia sobie z cewnika wymaga cierpliwości i zrozumienia.

Instrukcje

1 zrozumieć powód dla cewnikowania. Wiedząc, dlaczego trzeba to zrobić niedogodności mniej trudne.

2 Połóż się na plecach w łóżku.

3 Podnieś kolana - nogi ugięte, obcasy rozsunąć - na materacu, i niech twoje nogi wchodzą otwarty, jeśli jesteś kobietą.

4 Weź głębokie, powolne oddechy, i przygotować się do oczyszczania roztworu do stosowania na zimno wokół prywatnych części.

5 Rozluźnij mięśnie miednicy. Jest napięta sprawia cewnik trudniej wstawić.

6 Postępuj zgodnie z instrukcjami pielęgniarki. Kiedy wprowadził cewnik, on daje konkretne wskazówki, w razie potrzeby.

7 Trzymaj moczu torbę niższa niż pęcherza przez cały czas, czy jesteś w łóżku, siedząc na krześle lub chodzenia.

8 Upewnij się, że nie ma luźne przewody pomiędzy ciałem i torby. Naprężone rurki cewnika może drażnić swoje części intymne.

9 Wiedz, że będziesz czyścić zimnego roztworu trzy razy dziennie - po co osiem godzin - gdy rura jest w celu zmniejszenia ryzyka zakażenia musi być myte za pomocą specjalnych rozwiązań przeciwdrobnoustrojowych w ciągu dnia i nocy..

10 Wezwanie pielęgniarki, jeśli cewnik wymyka się z tobą, jeśli wystąpi pieczenie wokół prywatnych części lub ból w okolicy pęcherza moczowego, lub poczuć się jak najszybciej mieć na mocz.

Wskazówki

 • Pić dużo płynów, chyba że zamówiono inaczej przez lekarza.
 • Podjąć dodatkowe witaminy C do zakwaszania moczu, jeśli pozytywnie zaopiniowana przez lekarza.
 • Umyj ręce w każdej chwili możesz obsługiwać cewnik lub torbę.
 • Uważaj, nie szarpać się cewnika.
 • Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem lub innym opieki zdrowotnej przed profesjonalnym angażowania się w działalność związaną ze zdrowiem i odżywianiem. Informacja ta nie jest przeznaczona jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej lub leczenia.

Jak radzić sobie ze skutkami ubocznymi połączonych iniekcyjne antykoncepcyjnych

Jak radzić sobie ze skutkami ubocznymi połączonych iniekcyjne antykoncepcyjnych


Wstrzyknięć w połączeniu antykoncepcyjne wydawane są co miesiąc przez lekarza rodzinnego. Są one skuteczne w 99,7% wykonane w regularnych odstępach w celu zapobiegania ciąży. Skutki uboczne są zwyczajne przyrost masy ciała, bóle głowy, skurcze mięśni, brak miesiączki, anemia i tkliwość piersi.

Instrukcje

Jak radzić sobie z Skutki uboczne Połączonych iniekcyjne antykoncepcyjnych

1 Aby poradzić sobie ze skurczami związanymi z wystrzału, należy zrobić masę mając ćwiczenia, takie jak rzuca. Aby to zrobić, przytrzymaj 2 wagi komfortowym rozmiarze w Twoich rękach. Stoisko z nogi na szerokość barków, i rozciągnąć jedną nogę przed sobą. Przechowywać drugiej stopy płasko na ziemi. Prasa do przodu na przedniej nodze przez 10 sekund, a następnie zwolnij. Powtórz to 25 razy, dwa razy dziennie.

2 Aby poradzić sobie z przyrostem masy ciała, należy regularnie oglądać kalorii i ćwiczenia. Start z systemem wokół bloku dwa razy dziennie, i budować z prowadzeniem wokół bloku 4 razy dziennie, 4 dni w tygodniu. Pomoże to, aby spalić kalorie, a także budowanie mięśni i wytrzymałości.

3 wziąć Tylenol na bóle głowy, a to nie jest NLPZ lub niesteroidowe przeciwzapalne leku. To jest tylko NLPZ zatwierdzony przez lekarzy w celu utrzymania zdrowia nerek. Jeśli twoje bóle głowy nasilają, należy porozmawiać z lekarzem.

4 Brak miesiączki jest nieprawidłowe krwawienie związane z iniekcji antykoncepcyjnych. Jest to spowodowane macicy nie rzuca jak zazwyczaj. To jest normalny i nie jest w żaden sposób wokół niego. Jedyne, co można zrobić, aby sobie z nim jest, aby zawsze mieć zapasową metodę ochrony miesiączkowego na dłoni.

5 tkliwość piersi można pokonać przez masuje okolicę podczas gdy w prysznic, jak to zrobić, gdy robi badanie piersi własnym. Krótki okrągłe kresek wokół krawędzi zewnętrznej tkanki, podczas pracy wewnątrz w kierunku złączki ułatwią niektóre z czułością.

6 Na bolesność w miejscu wstrzyknięcia, masować obszar dzień po strzał podano. Pomoże to, że przenikają do tkanek powierzchniowych mniej i zwalnia nacisk na mięśnie aby pęcznienie w dół.

Wskazówki

 • Istnieje wiele środków antykoncepcyjnych, które nadają się do wstrzykiwania, które mogą prowadzić do mniej skutków ubocznych. Porozmawiaj z lekarzem na temat opcji. Aby uzyskać więcej informacji na temat skutków ubocznych iniekcji antykoncepcyjnych, można sprawdzić w poniższej witrynie.

Jak radzić sobie z żałoba

Jak radzić sobie z żałoba


Każdy wie, że w życiu jest śmierć, ale to nie znaczy, że jest łatwe do zaakceptowania śmierć jako część życia. Każdy przeżywa śmierć bliskiej osoby w pewnym momencie swojego życia. Jest to niezbędne, aby nauczyć się, jak radzić sobie z bólem w swojej samopoczucie. Chociaż każda okoliczność jest inny proces żałoba jest stosunkowo samo.

Instrukcje

1 Pozwól sobie na żałobę z powodu twojej straty. Każdy martwi się inaczej i przechodzi przez proces osierocenia nad różnymi rozpiętości czasu.

2 Wyraź swoje uczucia do przyjaciół i rodziny. Podziel się wspomnieniami z ukochaną osobą i szczerze mówiąc o tym, jak się czujesz po jego śmierci.

3 Wyciągnij rękę do organizacji religijnych, grup wsparcia lub terapeutą na dodatkowe wsparcie. Czasami ludzie czują komfort rozmawiając z innymi ludźmi, które są radzenia sobie ze stratą, ponieważ wiedzą, że nie jesteśmy sami.

4 Ćwiczenia i jeść zdrowo. To bardzo ważne, aby dbać o siebie fizycznie, aby wspierać swoje samopoczucie psychiczne. Wcisnąć się zrobić lekką rutynę ćwiczeń codziennie, nawet jeśli nie masz na to ochoty.

5 Plan na chwile słabości. Żal czujesz nie zniknie z dnia na dzień. Zaakceptować, że niektóre rozmów, spotkań i sytuacje mogą spowodować dyskomfort i smutek od dłuższego czasu.

Wskazówki

 • Daj się smucić naturalnie i na swój własny sposób. Twoje ciało wie, co jest najlepsze dla Ciebie.
 • Nie odwracaj się do alkoholu lub narkotyków, aby uśmierzyć ból. To szybko naprawić, może prowadzić do długotrwałego uzależnienia.
 • Uniknąć poważnych zmian w życiu wkrótce po śmierci bliskiej osoby. Łatwiej poradzić sobie z utratą, czy może to być głównym celem.

Jak radzić sobie ze śmiercią rodzica

Jak radzić sobie ze śmiercią rodzica


Niezależnie od wieku dziecka, śmierć rodzica może być wydarzenie zmienia życie. Łagodniej się spodziewać, lecz nowa perspektywa jest również konieczne, aby przejść przeszły bólu. Poniżej przedstawiamy tylko kilka myśli o tym, jak radzić sobie ze śmiercią rodzica w długim okresie.

Instrukcje

1 Rozumiem, że rodzic umiera, zanim dziecko jest naturalną i nieuniknioną częścią cyklu życia. Jesteśmy zwierzętami, które rodzą się, rosną, więdną i umierają i akceptując to pomoże z wszelkimi uczuciami wiktymizacji dzieci w żałobie mogą czuć.

2 okazuje się, że rodzic ma żyć pełnią życia i to, co ludzie mają robić. Czy zmarł młody czy stary, twój rodzic cię więc prawdopodobnie widział sporo rzeczy i dowiedziałem się wiele o świecie, zanim umarł.

3 Szczerze mówiąc o swoich uczuciach, a nie udawać, że jest zdenerwowany, jeśli nie jesteś. Często ludzie zakładają, że traci rodzica jest najgorsza rzecz na świecie. Czasami nie jest to przypadek i śmierć obraźliwych rodzica może być ulga dla dziecka. Nigdy nie czujesz się jak powinieneś być zdenerwowany, jeśli nie jesteś.

4 Porozmawiaj z innymi ludźmi o swoim zmarłym rodzicem. Przechowywanie uczucia wewnątrz oznacza, pewnego dnia zapewne wybuchnie o smutnych emocji. Za każdym razem można mówić o zmarłych, można zmniejszyć ból przechodząc po prostu trochę więcej.

5 udziału w pogrzebu uzgodnień i usług pamięci sprawdzające ich jako obowiązek lub zobowiązanie, a nie coś zbyt smutne do czynienia. Najmniej jest zmarły zasługuje na szacunek wysyłaj i bez względu na to, gdzie znajdują się twoje uczucia w chwili, trzeba dawać dobry przykład dla własnych dzieci, jak radzić sobie ze śmiercią.

6 Wyjaśnić śmierć rodzica z dzieckiem, ponieważ mogą one być bardzo zdenerwowany. Jest to trudne dla niektórych ludzi, którzy są już sami rodzice, aby uświadomić sobie, że śmierć rodzica może ujawnią wiele obaw w swoich własnych dzieci o swojej nieuchronnej śmierci. Nie kłam dzieci, ale wyjaśnienie sprawy uczciwie i spokojnie, pamiętając, że nadal ich największym wzorem do naśladowania, nawet jeśli jesteś bardzo zdenerwowany siebie.

7 Wiedzcie, że każdy człowiek nieco inaczej radzi sobie śmierci i żałoby nie zalecany schemat może wystąpić lub może być wszystko zużywa. Zadbaj o siebie i swojej rodziny, bez przerwy i w ten sposób uczcić pamięć wszystkich rodziców, którzy byli przed wami.

Jak radzić sobie z drażliwość

Jak radzić sobie z drażliwość


Drażliwość jest nadmierna ekspozycja na bodźce, które często powodują osoba poczuć niecierpliwość, gniew lub stres. Istnieją nieograniczone możliwości rozdrażnienie i stres, więc znalezienie źródła i odkrywa jak radzić sobie z drażliwość może być długa i trudna podróż. To może wpłynąć na płeć lub rasę żadnej w każdym momencie życia, choć czasem jest to związane z poważnych zmian w stylu życia. Drażliwość może być wynikiem różnych stanów, tak poszukiwania leczenia podrażnienia może być ważne.

Instrukcje

Odkryć źródło

1 Odkryj źródło swojej irytacji. Drażliwość może być spowodowane dojrzewania, menopauzy, stresu lub lęku. Przewlekłe drażliwość może być oznaką głębszego i bardziej poważny problem, więc odkrycie źródła swojej irytacji jest ważne w planowaniu leczenia. Rozważ swoje otoczenie i aktualne naprężenia w życiu, aby określić, czy te bodźce mogą być przyczyną Twojej irytacji.

2 Zobacz podstawową lekarzem, jeśli nie można ustalić przyczyny swojej irytacji. Medycznego będzie mógł przeglądać historię swojej rodziny i swojej osobistej historii medycznej i przeprowadzi badanie fizykalne i badanie neurologiczne. Medycznego może również zrobić test z narkotykami i alkoholem, czy nadużywanie narkotyków lub picie alkoholu jest możliwość dla drażliwość.

3 Wypełnij egzamin państwowy Mini-Mental lub MMSE. Może to być wykonane przez pracownika służby zdrowia, i służy do oceny funkcji poznawczych i psychiczne. MMSE może odkryć, jeśli warunki neurologiczne są przyczyny swojej irytacji. To będzie wykonywana tylko wtedy, gdy nie można znaleźć inne przyczyny swojej irytacji.

Leczenie

4 Postępuj zgodnie z leczenia zaleconego przez lekarza. W zależności od źródła drażliwość, może to być leki, detoksykacji lub wszelkie inne liczby zabiegów przepisanych przez lekarza.

5 Zmień swój styl życia czy nawyków żywieniowych, jeśli Twoje obecne nawyki stylu życia lub diety jest przyczyną Twojej irytacji. Jedzenie produktów bogatych w żywieniu i pije dużo wody może znacznie poprawić swój nastrój, jak puszki realizacji wykonywania rutynowych. Uwalnia endorfiny ćwiczenia w organizmie, które mogą przyczynić się do poprawy nastroju i zmniejszyć drażliwość.

6 Podjęcie takich jak suplementy ginko lub witaminy D. Te dodatki mogą zapewnić konieczną impuls w nastroju, który może pomóc na stres, gniew lub drażliwość.

Wskazówki

 • Zawsze zasięgnąć porady lekarza przed rozpoczęciem leczenia.

Jak radzić sobie ze stresem i Anger w środowisku przedszkolnym

Jak radzić sobie ze stresem i Anger w środowisku przedszkolnym


Podobnie jak dorośli, dzieci w wieku przedszkolnym doświadcza stresu i złości z wielu powodów, w tym strachu i niepokoju, zmęczenia, nadmiernego pobudzenia i nieporozumień z przyjaciółmi i rodzeństwem. Przedszkolaki mogą również wystąpić długoterminowego stresu wynikającego z problemów rodzinnych, takich jak rozwód, choroba lub śmierć bliskiej osoby. Mogą one reagować na te emocje poprzez płacz, rzucanie napady złości, wycofanie społeczne i wystąpienia objawów fizycznych, takich jak problemy ze snem. Podczas, gdy nie można uniknąć stresu i złości, rodzice i opiekunowie mogą nauczyć przedszkolaków, jak radzić sobie z tymi emocjami w odpowiedni sposób.

Instrukcje

1 Dowiedz się oznaki stresu i złości w przedszkolaków. Objawy stresu obejmują zwiększenie płacz, marudzenie, drażliwość, wykazując nawyki nerwowe jak ssanie kciuka, odgrywanie i objawy fizyczne, takie jak bóle brzucha, niskiej energii i trudności w zasypianiu. Gniew może być wystawiony przez zaciśnięte zęby, warczenie lub inne dźwięki, gniewny wyraz twarzy, zwiększona drażliwość, dąsy lub wycofanie społeczne.

2 Włącz dziecko w przyjemnych zadań, takich jak granie w gry lub czytanie książki. Konstruktywne roztargnienie często pomaga rozproszonych stresu dziecka lub gniew. Aktywność fizyczna jest inny sposób na stres dziecka lub gniew.

3 Zapewnienie dziecku "spokojny czas", aby uspokoić. Może to obejmować "razem z" lub po prostu pozwalając dziecku kilka chwil dla siebie. Spokojny czas może pomóc dziecku nauczyć się pocieszać się, jak rozpoznać i kontroli objawów stresu i złości.

4 Pomoc dziecko lepiej zrozumieć swoje emocje, wyrażając je do Ciebie w słowach. Może być konieczne w celu zapewnienia instrukcjami, aby pomóc dziecku zrozumieć emocje próbuje wyartykułować. Na przykład, możesz poprosić dziecko, jeśli poczuł się "szalony", kiedy jego przyjaciel nie będzie dzielić się swoją nową zabawkę.

5 Słuchaj uczuć dziecka lub wątpliwości, jeśli stara się wyrazić je do Ciebie. Należy pamiętać, że te kwestie są ważne dla dziecka, nawet jeśli wydają się głupie osoby dorosłej.

6 Praktyka zdrowe nawyki zarządzania stres i złość, jak biorąc kilka głębokich oddechów, gdy zaczynasz czuć podkreślił, albo zdenerwowany. Obserwując zdrowych strategii radzenia sobie w dorosłym pomaga dzieciom nauczyć się radzić sobie ze swoimi emocjami odpowiednio.

Wskazówki

 • Nauczyciele i opiekunowie powinni informować rodziców, jeśli dziecko wykazuje przedłużone objawy stresu i złości.
 • Rodzice i opiekunowie mogą podzielić się porady i strategie na łagodzeniu stresu przedszkolak za, a także zwrócić uwagę na wszelkie zmiany zachowania, które może należy się zająć.

Jak radzić sobie z Vertigo Atak

Jak radzić sobie z Vertigo Atak


Zawroty głowy nie tylko zawroty głowy, ale uczucie ruchu, gdy jesteś nadal. Atak zawrotów głowy może spowodować nudności i wymioty. Przyczyny zawrotów głowy mogą być wewnętrzne problemy ucha, urazy głowy, migreny, infekcje wirusowe i interakcje. Zawroty głowy mogą być tymczasowe lub długoterminowe z bardziej poważnych schorzeń. Dowiedz się, jak radzić sobie z atakiem zawrotów głowy, aby zachować bezpieczeństwo i złagodzić objawy.

Instrukcje

Objawy

1 Zapraszam z równowagi nagle. Jest częstym objawem przy ataku zawroty głowy. Możesz czuć się tak, jakby podłoga podnosi się do Ciebie i Twojego salda będą zsynchronizowane. Możesz stracić równowagę i upaść.

2 Poczuj się tak, jakby twoje ciało wiruje lub wirujących, chociaż wciąż jesteś. To też jest częstym objawem ataku zawroty głowy. Spowoduje to, że saldo jest wyłączony i powodować trudności w chodzeniu bezpiecznie.

3 Poczuj się jak pochylanie lub mają spadające doznania. Są to również typowe objawy ataku zawroty głowy. Te odczucia powoduje trudności w chodzeniu lub stałego i może spowodować upadek.

Radzenie sobie z atakiem

4 Przesuń powoli czy atak trafi nagle; dostać się na kanapie lub łóżku bezpiecznie podczas gdy waga jest wyłączona.

5 Połóż się powoli, trzymać głowę podwyższone przez podpieranie się w górę. Leżącej dąży do odczucia spinningowe gorzej.

6 Trzymaj głowę jeszcze do zmniejszenia uczucia ruchu i radzić sobie z atakiem zawroty głowy.

7 Masz śmieci i tkanek pod ręką, w przypadku gdy masz mdłości i wymioty.

8 Pozostają jeszcze w łóżku i leżąc na kanapie, aż atak zawrotów głowy przechodzi i czujesz saldo jest z powrotem w synchronizacji.

Bezpieczeństwo w Domu

9 Usuń przeszkody z chodników i ścieżek; upewnij się, że nie istnieją żadne przewody elektryczne do potknąć, usunąć podniesione progi, podnieś dywany rzucać i Tack dół luźne dywany.

10 poręcze miejsce w korytarzach i klatkach schodowych; jeśli czujesz, że tracisz równowagę, będzie to środek bezpieczeństwa, aby pobrać na. Zainstalować poręcze wewnątrz prysznicem i obok toalety. Umieść maty antypoślizgowe wewnątrz prysznicem.

11 Trzymaj latarkę i świeże baterie w swoim łóżku. Również utrzymać telefon bezprzewodowy na nocnym stoliku w nagłych przypadkach.

12 Instalacja zdalnie sterowane światła i przełączniki; Pozwoli to zaoszczędzić od konieczności dotarcia do nich, gdy masz atak zawrotów głowy.

Wskazówki

 • Nigdy nie mieszać alkoholu i narkotyków, jak to może wywołać lub zaostrzyć zawroty głowy.
 • Zawroty głowy mogą być skutkiem ubocznym niektórych leków; skontaktować się z lekarzem, jeśli recepta jest przyczyną nowej zawroty głowy.
 • Zadzwoń pod numer 911 natychmiast, jeśli masz jakiekolwiek straty ruchu lub funkcji z zawrotami głowy; Może to być bardziej poważna choroba.

Jak radzić sobie z daltonizm

Kolor ślepota wpływa na każdy aspekt życia dla osoby, która ma niepełnosprawną. Nie ma lekarstwa na daltonizm i to nie świadczy o poważnej chorobie. Dowiedz się, jak radzić sobie ze ślepoty barw i prowadzić bezpieczne i satysfakcjonującego życia.

Instrukcje

1 skonsultować się z okulistą, okulisty, który może zdiagnozować ślepoty barw. On wykonać specjalny test o nazwie Test koloru Ishihara odkryć stopnia schorzenia.

2 Rozumiem, że najczęstszym rodzajem ślepoty barw jest niemożność rozróżnienia pomiędzy czerwonym i zielonym lub odmian tych kolorów. Dziewięćdziesiąt dziewięć procent przypadków są niewidomych kolor czerwony / zielony kolor niedostateczne. Niezdolność do rozróżniania niebieski i żółty istnieje, lecz nie jest powszechne. Kompletna daltonizm jest wyjątkowo rzadkie.

3 Zaakceptuj fakt, że jest ślepa na kolory jest chorobą na całe życie, ale istnieją sposoby, aby sobie poradzić. Przyciemniane okulary pomaga rozróżnić kolory. Dowiedz się, aby powiedzieć kolory siebie w kreatywny sposób, jak na zamówienie. Kolor osoby niewidome mogą jeździć bezpiecznie, pamiętając, że na światłach stopu, jest czerwony i zielony kolor góry jest dolny kolor.

4 uznać, że niektóre zadania wymagają wizji, które rozróżniają kolory. Policjanci, piloci, projektanci wnętrz i prognostów pogoda musi być w stanie zidentyfikować kolory.

5 Wiem, że różne aspekty życia wpływa ślepoty barw. Jest to trudne dla osoby niewidomej kolor, aby dopasować ubrania, czytać mapy drogowe, wybrać kolory do dekoracji domu i wiedzieć, kiedy mięso jest w pełni przygotowane. Światła ostrożność w ruchu ulicznym może być niebezpieczne dla osoby, która nie może powiedzieć, czy miga żółty lub czerwony. Znaleźć zaufaną osobę, która może pomóc rozróżnić kolory.

6 wychowywać dzieci na bycie daltonistą. Jeśli Twoje dziecko jest ślepa na kolory, powiedz jego nauczycieli, aby mogli pomóc mu w klasie. Trudno na kolor niewidomych ludzi do czytania tablicach.

Jak radzić sobie z jaskrą

Jak radzić sobie z jaskrą


Jaskra jest nagromadzenie płynu za oczami. Może to być przyczyną ślepoty w końcu, ponieważ choroba niszczy nerwu wzrokowego. Rozpoznanie jakiejkolwiek choroby może powodować niepokój, nawet z tymi, którzy zazwyczaj są silne emocjonalnie. Choroba powoduje stres nie tylko pacjenta, ale z przyjaciółmi i członkami rodziny, jak również. Oto, jak radzić sobie z jaskrą.

Instrukcje

1 Przygotuj się na to, co nieuniknione. Jest wielce prawdopodobne, że diagnoza jaskry ostatecznie spowodować utratę wzroku. Uporządkuj swoje otoczenie, aby pomóc, gdy stracą swoją wizję. Użyj kontrastujące światła, aby pomóc Ci rozróżnić obiekty, gdy wizja zaczyna się kurczą. Upewnij się, że znasz położenie niczego szkodliwego.

2 Zapytaj lekarza o odniesienia do prac społecznych, które mogą Ci pomóc. Wiele usług w portalu dostępne są dla tych, którzy mają choroby lub upośledzenia fizycznego. Usługi te oferują pomoc z ukojenia, sugestie i zalecenia dotyczące radzenia sobie przygotowuje swoje życie z jaskrą.

3 Zapisz swoje myśli i emocje. Spisując te myśli pomaga złagodzić niepokój, zwłaszcza, jeśli nie wiele osób wokół, aby pomóc. Najlepiej zacząć planować jak masz zamiar poradzić sobie z sytuacją. Kup dziennik lub notebooka, aby pomóc ci nagrywać spotkania z lekarzem i pytania do lekarza.

4 Pomoc inni z tych samych trudności. Pomaganie innym sprawia, że ​​czujesz się lepiej. Nauczysz się uzyskać przyczepność na własnych sprawach i pomaga uczyć innych, aby zrobić to samo.

5 Zachowaj jako normalną procedurę, jak to możliwe, aby utrzymać wszystko wyważone, niepotrzebnego stresu i łatwości utrzymania zaufania.

6 Uzyskaj pomoc na depresję od razu. Lekarz pomoże, dając Ci dostęp do środków medycznych lub społecznych, które pomogą Ci poradzić sobie z depresją.

7 Pozwól innym pomóc. Są ludzie, którzy są gotowi do pomocy, jeśli im na to pozwolisz. Zapytaj członków rodziny i bliskich przyjaciół, aby ci pomóc poprzez czyszczenie i robi podstawowe obowiązki, które mogą nie być w stanie to zrobić.

Wskazówki

 • Międzynarodowe Stowarzyszenie Jaskry ma więcej informacji na temat tego, co jaskra jest i jak jest traktowany. Radzenie sobie jest łatwiejsze, jeśli wiesz, co masz do czynienia.

Jak radzić sobie z byciem daltonistą

Jak radzić sobie z byciem daltonistą


Kolor ślepota lub niemożność rozróżnienia między niektórych kolorach, takich jak czerwony i zielony, może stworzyć problemy dla tych, które mają ten stan. Chociaż nie jest to niebezpieczne i wielu ludzi żyje zupełnie normalne życie pod warunkiem, kolor ślepota może pewne aspekty życia trudne. Ponieważ badania wskazują, że 10% ludzi na świecie są daltonistami, nauki o życiu z ślepoty barw jest bardzo ważne. Jeśli masz kondycję, dobrą wiadomością jest to, że jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby życie z dnia na dzień, prostsze nawet ślepoty barw.

Instrukcje

Jak radzić sobie z byciem daltonistą

1 Organizowanie szafie według kolorów. To sprawi, że łatwiej znaleźć ubrania, które pasują. Korzystania z pomocy zaufanej osoby, które pomogą Ci zorganizować swoje stroje tak, że ubieranie się rano nie jest już trudne.

2 Dowiedz się, jak odróżnić ważnych symboli, takich jak sygnalizacja świetlna, o kształcie i lokalizacji, a nie kolor. Na przykład, jeśli nie można odróżnić czerwony i zielony, musisz nauczyć się, że sygnał na góry światłach oznacza zatrzymać i dolny sygnał oznacza iść.

3 Należy zwrócić uwagę na działania innych. Jeśli jesteś w sytuacji, w której trzeba wybrać zielony element, na przykład, obserwować, który element osoba przed tobą wybiera.

4 Należy unikać sytuacji, w ​​których konieczne będzie prosić o pomoc, kiedy raczej nie. Na przykład zakup bagaż, który jest w kolorze można odróżnić, i rozważenia pasek lub pas na to, aby łatwiej było ocenić, która część jest do Ciebie, gdy zbierają je w bagażu roszczenia.

5 Omów swój stan z tych wokół ciebie, w tym członków rodziny, szefa i przyjaciół. Pozwoli to wyjaśnić wszelkie przypadki potencjalnych pomyłek, które mogą wystąpić z powodu swojej ślepoty barw.

Wskazówki

 • Jeśli Twoje dziecko ma ślepoty barw, pamiętaj, aby omówić sytuację ze swoim nauczycielem. Nauczyciel może przyjazne środowisko szkolne dla dziecka poprzez unikanie kontrastów, że nie może zobaczyć.
 • Należy unikać umieszczania się w sytuacji, gdzie daltonizm może narazić pacjenta lub tych wokół ciebie w niebezpieczeństwie. Na przykład, nie można być pilotem linii lotniczych, jeśli jesteś ślepa na kolory, jak jest zbyt wiele światła i kontrole, które można przegapić ze swojego stanu.

Jak radzić sobie z lękiem hałasu

Lęk hałasu jest stan, w którym niektóre rodzaje hałasu lub hałas wywołuje objawy niepokoju u osób, które są wrażliwe na hałas. Hałas jest wszędzie wokół nas. Wpływa to na nasze życie na co dzień, czy zdajemy sobie sprawę, czy nie. Jeśli cierpisz na szum niepokoju, są sposoby radzenia sobie.

Instrukcje

Jak radzić sobie z lękiem hałasu

1 Zmniejsz głośność w telewizorze lub stereo. Nie obracaj je tak niskie, że trzeba męczy uszy je usłyszeć, ale zachować dźwięk na odpowiednim poziomie.

2 Zapytaj znajomych lub członków rodziny, aby obniżyć swoje głosy. Jeśli ładnie poprosisz, większość ludzi reaguje w podobny sposób. Gdy kilka osób mówi, poziom hałasu może wzrosnąć. Ludzie mają tendencję do rozmowy na siebie nie wiedząc, jak głośne są bycia.

3 Bądź spokojny czas dla siebie. Idź do sypialni lub innego obszaru, gdzie można być sam i cieszyć się samotnością. Zamknij drzwi, umieścić na niektórych słuchawki z miękkim muzyki relaksującej lub dźwięków natury, położyć się i odpocząć.

4 Wymienić rozpraszające szumy z uspokajający szum. Jeśli mieszkasz w mieście, gdzie hałas nigdy nie zamiera, możesz mieć problemy z zasypianiem. Spróbuj wymienić rozpraszające szumy, takie jak ruch z relaksującą dźwięki, takie jak dźwięki, buczenie wentylatora. Odtwarzać muzykę lub miękki sen z zatyczkami do uszu. Niektórzy ludzie mogą spać z telewizji na tak długo, jak głośność nie jest zbyt wysoka.

5 Wybierz środowiska, który jest odpowiedni dla Ciebie. Jeśli rozważasz zakup domu lub w ruchu istnieje wiele czynników do rozważenia przed osiedlać się na właściwym miejscu. Wybór odpowiedniej lokalizacji może być jeszcze bardziej istotne dla kogoś, kto cierpi z powodu hałasu niepokoju. Rozważmy środowisko i jak dobrze będzie dostosować. Na przykład, jeśli cierpią z powodu hałasu lęku może być szczęśliwsze i zdrowsze życie w kraju, a nie wybierając się w dużym mieście. To jest coś, będziemy chcieli, aby wziąć pod uwagę przy wyborze miejsca do życia.

Jak radzić sobie z efektami o niskiej sodu

Tak jak posiadanie zbyt dużo sodu w systemie mogą być szkodliwe dla zdrowia, nie wystarczy może również powodować problemy dla organizmu. Hiponatremia, termin dla równowagi elektrolitycznej spowodowane niską sodu we krwi, ciśnienia krwi i efekty sposób nerwów i mięśni funkcji. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak radzić sobie ze skutkami niskiego sodu.

Instrukcje

1 Sprawdzić objawów niskiego sodu lub hypoatremia. Splątanie, zawroty głowy, drżenie mięśni, senność i nudności może wszystko występują, ale często może czuć żadnych objawów.

2 Wybierz się do lekarza, aby sprawdzić poziom sodu we krwi. Trzeba będzie badanie krwi i krótkie badanie, aby sprawdzić swoje serca, przepływ krwi i ogólnego uczucia. Zostaną sprawdzone corocznie znaleźć problemy, zanim wystąpią objawy.

3 Unikaj kofeiny i alkoholu, które mogą sodu z systemu. Monitorować spożycie wody, zgodnie z zaleceniami lekarza. Dodaj sól i produkty sodowe do diety powoli podnosić ciśnienie krwi do normalnego poziomu.

4 picie napojów elektrolitów przy wykonywaniu zastąpić istotną sodu i innych elektrolitów krwi potrzebuje do prawidłowego przepływu. Nadal korzystać umiarkowanie, o ile lekarz pozwoli.

5 Kontynuuj wizyty u lekarza regularnie i skonsultować się z dietetykiem, aby dostosować poziom sodu poprzez dietę. Sodu jest łatwo regulowana poprzez odpowiednią dietę i program ćwiczeń.

Wskazówki

 • Sprawdź inne braki lub problemy z sercem, aby upewnić się, że brak sodu nie jest częścią większego problemu.
 • Unikaj diet o niskiej zawartości sodu lub nie-sodowe. Skoncentruj się na zdrowe jedzenie, aby uzyskać wszystkie witaminy i składniki odżywcze potrzebne dla organizmu jest ogólny dobrobyt.

Jak radzić sobie z zapaleniem stawów i kości ostrogi kręgosłupa lędźwiowego

Według National Institutes of Health, osiem z 10 osób ma ból pleców w pewnym momencie w ich życiu. Najczęściej ból pleców odchodzi na własną rękę, ale jeśli stan jest wynikiem wieku lub choroby zwyrodnieniowej może być na całe życie wyzwań fizycznych. Ostrogi kości i stawów kręgosłupa lędźwiowego są bardzo powszechne zaburzenia, zwłaszcza po 60 roku życia oba są choroby zwyrodnieniowe, które mogą powodować ból i ograniczają ruch. Możesz nauczyć się radzić sobie z zapaleniem stawów i kości ostrogi, i mam nadzieję, że odzyska swoją jakość życia.

Instrukcje

Jak radzić sobie z zapaleniem stawów i kości ostrogi

1 Przejdź do fizykoterapii. Fizjoterapeuta może stworzyć program, który może pomieścić swoje unikalne potrzeby i obawy. W teorii jest to, że mięśnie otaczające stawy degeneracji budowy trwa odciążyć dotkniętych ścięgien i tkanki.

2 Pobierz kortyzon strzał. Zewnątrzoponowe wstrzyknięcia sterydów lub kortyzon strzał może zapewnić terapeutyczną ulgę dla niektórych pacjentów z ostrogami kości i stawów kręgosłupa lędźwiowego. Można zmniejszyć zapalenie i obrzęk stawów. Korzyści są zwykle tymczasowe, ale lekarz może zdecydować, czy powtarzać zastrzyki pomoże.

3 Za pomocą urządzenia ortezy. Laski, kliny buty i wspólne szelki może zmniejszyć ból poprzez ograniczenie ruchu. Protetyczne Urządzenie jest szczególnie przydatne dla pacjentów, którzy cierpią na ostrogi kości i zwyrodnieniowych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, i tych, którzy uważają, że fizjoterapia jest po prostu zbyt bolesne.

4 specjalisty leczenia bólu. Twój lekarz rodzinny może pomóc w postawieniu diagnozy, ale lekarz leczenie bólu będzie pracować z wami, aby rzeczywiście zminimalizować lub wyeliminować ból. Ten rodzaj lekarza jest również doskonale zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństw biorąc leki przeciwbólowe przez długi okres czasu.

Wskazówki

 • W przeciwieństwie nazwa wskazuje, ostrogi kostne nie są kawałki kości wystające z kręgosłupa. Nie kłuć nerwy i mięśnie.
 • Ostrogi kości i stawów kręgosłupa lędźwiowego nie są warunki, należy pracować przez i trwać. Ból może być oznaką większej szkody.
 • Nie jest znane lekarstwo na zapalenie stawów.

Jak radzić sobie z dysleksją

Jak radzić sobie z dysleksją


Dysleksja dotyka od 5 do 10 procent populacji i dotyka w równym stopniu mężczyzn i kobiet. Zaburzenie neurologiczne, które utrudnia czytanie i pisanie, dysleksja dręczy dzieci i dorosłych z każdego tła społeczno-ekonomicznego i wyścigu. Dowiedz się, jak radzić sobie z dysleksją, aby zminimalizować frustracje i poprawić jakość swojego życia.

Instrukcje

1 Rozumiem, że istnieją różne formy dysleksji i różne stopnie niepełnosprawności. Niektórzy ludzie mają problemy pisania i czytania, podczas gdy inne matematyki jest problemem.

2 Dowiedz się, jak uporządkować myśli. Dla studentów i dorosłych, którzy są dysleksją, używać techniki zwanej "mapa myśli", aby utworzyć strukturę podczas pisania lub studiuje. Narysuj duży okrąg w środku kawałkiem papieru z głównego tematu wewnątrz. Rozciągający się od okręgu, rysować linie z okręgów na koniec; umieścić podrozdziały wewnątrz tych środowisk. Być jak trzeba być, aby zorganizowały myśli.

3 Para się z osobą, która nie jest z dysleksją w szkole lub w miejscu pracy. Osoba ta może pomóc robić notatki, wypełniać formularze i wykonywać zadania czytania.

4 Zerwać duże zadania na mniejsze projekty. Osoby z dysleksją się przytłoczony dużych, ogólnych zadań. Mniejsze, konkretne cele są łatwiejsze do osiągnięcia.

5 Zadaj wziąć zamiast doustnie testy pisemne. Wniosek ten jest objęty w ramach Ustawy o Niepełnosprawnych.

Wskazówki

 • Spróbuj rozpocząć pracę nad projektami w godzinach porannych, jak to jest, gdy funkcje mózgu na najwyższym poziomie.
 • Uczestniczyć w pracy iw szkole. Ludzie, którzy biorą udział w dyskusjach i wspomóż zachować więcej, czego się uczą.

Jak radzić sobie z padaczką

Życie dla tych, którzy mają padaczkę często wypełnione lęku, frustracji i zakłopotania. To może być emocjonalny roller coaster, a jeśli te emocje nie są utrzymywane w równowadze, mogą sprawić, że stan zdrowia. Poniższe porady mogą się padaczka znośne tylko do tych, którzy są dotknięci i pomóc im w radzeniu sobie z ich niepełnosprawności.

Instrukcje

Jak radzić sobie z padaczką

1 Znajdź dobrego neurologa. To jest czasem najtrudniejsza część procesu, ale jest to najbardziej istotne. Musisz znaleźć lekarza, który będzie trochę czasu, aby słuchać i objawów wyświetlać tak, że właściwe rozpoznanie i leczenie jest dostarczana. Jeśli jesteś niezadowolony z lekarzem, nie bój się, aby rozejrzeć.

2 Bądź bardziej kompetentny. Po otrzymaniu diagnozy, dowiedzieć się jak można o nim. Istnieje wiele rodzajów napadów padaczkowych, z tak wielu różnych przyczyn. Ponadto, trzeba wiedzieć, co może spowodować, że szczególny rodzaj zajęcia.

3 Powiedz tym, którzy muszą wiedzieć. To jest tak samo ważne, aby te w swoim życiu wiedzę na temat swojej choroby, tak będą wiedzieć, co robić w przypadku, masz zajęcie. Mając zajęcie jest przerażające dla epilepsję, to jest tak przerażające dla tych wokół niego. Musisz również silny krąg wsparcia dla czasów, które wymagają, aby porozmawiać o swoich własnych lęków i frustracji. Im więcej wiesz, tym więcej mogą pomóc.

4 Poznaj swoje ograniczenia. W większości przypadków są wywołane przez napady zmęczenia, stresu i migające jasne światła. Pamiętaj, aby uzyskać wystarczająco dużo odpoczynku, a jeśli się podkreślić, poświęć chwilę, aby zamknąć oczy i głęboko oddychać, dopóki nie czują się wystarczająco spokój do obsługi sytuacji. I zamknąć oczy, jeśli to możliwe, gdy pojawią się światła.

5 żyć. Cokolwiek robisz, nie ważne jak trudne może to być w czasach, nie pozwól padaczkę kontrolować swoje życie. Nadal robić codzienne zadania najlepiej jak potrafisz. Jeśli zajęcie odbywa się, spróbuj go zobaczyć jako bump na drodze. Jeśli musisz płakać do uwolnienia frustracji czujesz, to tak będzie. Tylko niech to nie powstrzyma cię od życia na następny dzień.

Jak radzić sobie z Lisp

Jak radzić sobie z Lisp


Według dr Peter Wang, istnieje wiele różnych rodzajów lisps, jak również sposoby ich leczenia. Fizjologiczną przyczyną Lisp jest nieprawidłowe używanie aparatu mowy podczas tworzenia dźwięku. Na przykład, ludzie z Lisp bocznej umożliwiają przepływ powietrza po obu dźwięków języka podczas wymawiania "Z" lub "S" dźwięk. Jednak ludzie mogą doświadczyć lisps z powodów psychologicznych.

Instrukcje

1 Weź udział w Lisp wcześnie. Jeśli jesteś dorosły z Lisp, skontaktować się z lekarzem o tym, jak tylko zaczyna przeszkadzać. Jeśli jesteś rodzicem, uważnie słuchać wypowiedzi dziecka na lisps, nawet jeśli jest on po prostu zaczął mówić. Mówić poprawnie dziecku i nie mów mu, że myślę LISP jest uroczy, zgodnie Baby Center. Wychować lisp dziecka podczas spotkań z lekarzami i nauczycielami, i uzyskać różne opinie na temat tego, czy terapia mowy pomoże.

2 Zapisz się terapii mowy. Logopedzi zapewniają ćwiczenia, które uczą, aby poprawić lisp poprzez dźwięki poprawnie. Wykonaj ćwiczenia nadany przez logopedy. Powtarzać każdego z ćwiczeń tak często jak zaleceniami logopedy. Według dr Wanga, terapia mowy ma być powtarzalne.

3 Zobacz psychologa. Ponieważ niektóre lisps mogą być spowodowane przez problemy psychologiczne, psycholog może pomóc zrozumieć, dlaczego nie mówią poprawnie. Nawet jeśli LISP nie jest związane ze zdrowiem psychicznym, psycholog może pomóc nauczyć się poprawić swoją pewność siebie podczas mówienia lub jak radzić sobie obraźliwych komentarzy innych osób o swojej wypowiedzi.

4 Wypowiedz celowo. Jeśli próbowałeś leczyć lisp swoje lub swojego dziecka, i nie pracował, plan imprez publicznych, mówiąc dokładnie, pisząc i praktykowania swoich przemówień. Jeśli to możliwe, wybrać inne rodzaje komunikacji. Na przykład, zamiast konferencji, rozmów z klientami przez Internet. Jednak nie bój się kontynuować rozmowę.

Wskazówki

 • Twój lokalny miejsce kultu, urząd doradcy lub psychologa może mieć informacje na temat grup wsparcia dla osób z zaburzeniami mowy i innych.
 • Nie zniechęcaj się, jeśli nie widać różnicy po rozpoczęciu terapii mowy. W niektórych przypadkach, może być w terapii i ćwiczeń konsekwentnie przed widać żadnych wyników.

Jak radzić sobie z ukochaną osobą Z zaburzenia obsesyjno-kompulsywne

Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) jest częstym zaburzeniem lękowym, które dotyka milionów ludzi na całym świecie. Warunek ten, znany również jako OCD, wiąże myśli obsesyjne i czynności przymusowe, że czuje, że nie ma żadnej kontroli, mimo że zna obsesji i kompulsji nie są racjonalne. Mając OCD może być przerażające, frustrujące, zwłaszcza jeśli jest to na tyle poważne, że obsesji i kompulsji zaczną ingerować w codziennym życiu cierpiącego. Może być również trudne żyć z kimś z OCD, ponieważ objawy choroby mogą z pewnością wpływa na Ciebie. Na szczęście, można dowiedzieć się, jak radzić sobie z kochał na z zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

Instrukcje

1 ustawy, tak jakby nie zauważył zachowania kompulsywne. To pomoże ukochanej czuć mniej skrępowany o jej stanie i pomóc jej poradzić sobie z nim lepiej.

2 Unikaj używania słów lub wykonując żadnych działań, które znasz będzie wyruszył kompulsywne reakcje, jeśli w twojej ukochanej obecności. Tak jak to jest za niegrzeczne zjeść ciastko przed kimś, kto jest na diecie, to również niegrzeczny nic robić wokół swojej ukochanej, który na pewno sprawi, że jego objawy gorzej.

3. Powstrzymaj się od co ułatwia dla ukochanej osoby do wykonywania czynności przymusowe, ale czy tak subtelnie. Na przykład, jeśli twój ukochany ma przymus mycia rąk dziesięć razy z rzędu, przesuń mydła lub ręcznik wystarczająco daleko poza jego zasięgiem (zanim dojdzie do zlewu), tak że trudno jest dostać się do. To będzie stopniowo zniechęcić przymusów.

4 Wyjaśnić sytuację do innych członków rodziny, zwłaszcza dzieci. Inni członkowie rodziny mogą nie wiedzieć o OCD i nie rozumiem twojej ukochanej pozoru dziwaczne zachowanie. Powiem im, co OCD jest i co robi osobie pomoże im bardziej współczujący wokół ukochanej osoby.

5 Monitor bliskiego dla jakichkolwiek efektów ubocznych leków. Osoba, biorąc leki na OCD nie zawsze będą świadomi skutków ubocznych, jak się pojawiają, i będzie na tobie polegać dostrzec takie skutki, tak, że lekarz może być notyfikowane. Większość efektów ubocznych może być skorygowana poprzez zmianę z lekiem.

Wskazówki:

 • Nie mów ukochanej tylko zatrzymać jego kompulsywne działania i nie złość się na niego, kiedy jego kompulsji powodować stres dla Ciebie. To nie pomoże mu poradzić sobie z chorobą, a on nie może kontrolować, co robi. Berating go za jego stan jest jak berating sparaliżowany do bycia na wózku inwalidzkim. To sprawi tylko, że czuł się gorzej o sobie i swojej kondycji.

Jak radzić sobie z odrzuceniem i Teasing w szkole

Jak radzić sobie z odrzuceniem i Teasing w szkole


Lata w wieku szkolnym są trudne czas. Podczas gdy dzieci uczą się i rośnie i zabawy, są one również podlegać presji i zastraszania. Znęcanie często zawiera dokuczanie lub fizycznej agresji, ale także odrzucenia i wykluczenia. Dokuczanie i odrzucenie w tym czasie przez całe życie może prowadzić do problemów z depresją, lękiem i uzależnienia, jak donosi StopBullying.gov. To jest ważne dla dzieci i młodzieży wiedzieć, jak radzić sobie z dokuczanie i odrzucenia, aby mogli pokonać te przeszkody i żyć do ich maksymalnego potencjału.

Instrukcje

1 Postać system wsparcia. Są dorośli i pozytywnych rówieśników, że dzieci i młodzież mogą włączyć się w trudnych chwilach. Porozmawiaj z innymi uczniami, którzy mogą mieć do czynienia z tymi samymi problemami, dzięki czemu można się wzajemnie wspierać. Możesz znaleźć wsparcie uczniów w szkole, na sportowe zespołu, w klubie szkolnym lub w okolicy. Członkowie rodziny są również cennym elementem systemu wsparcia.

2 Dołącz do programu wspólnotowego. Skontaktuj się z lokalnym organizacji wielkich braci Big Sisters, Boys and Girls Club, grupa młodzieży kościoła lub innego programu społeczność młodzieży. Organizacje te pomagają poprzez wsparcie, nauczanie umiejętności życiowych i angażowanie dzieci i młodzieży w działaniach pozytywnych budować poczucie własnej wartości.

3. Porozmawiaj z pedagoga szkolnego. Niektórzy studenci mogą być strach iść do pedagoga szkolnego ze względu na obawy przed odwetem przez zbirów. Nie powinien mieć niezwłocznie poinformować doradcę, który drażni cię, chociaż może to być pomocne. Wyrazić swoje myśli i uczucia do doradcy i pozwolić mu się wspierać cię. Doradca może również dostarczyć narzędzi psychologicznych, które pomogą Ci poradzić sobie z dokuczanie i odrzucenia.

4 Myśl pozytywnie i racjonalnie. Niektórzy studenci zaczynają wierzyć, co znęcać się powiedzieć, kiedy są ich drażni. Zmniejsza to poczucie własnej wartości i może wywołać depresję. Zamiast wierzyć, co mówią, natychmiast obalić go w swoim umyśle. Jeśli inny uczeń mówi: "Jesteś brzydka", mówią do siebie: "Nie jestem brzydki." Jeśli mówi "spodnie te wyglądają głupio," powiedzieć sobie: "Lubię moje spodnie" lub "Co noszę nie ma znaczenia." Przypomnij sobie, że osoba, która jest lub odrzuca cię drażni was zapewne ma swoje własne problemy poczucia własnej wartości lub może walczyć z dostosowaniem również. Nie ma to zachowanie dopuszczalne, ale może umieścić go w perspektywie.

Jak radzić sobie z autyzmem w klasie

Nie każdy uczeń w klasie może być przedmiotem nauczania w taki sam sposób. Niektórzy uczniowie mają specjalne potrzeby, że nauczyciel potrzebuje do address.There jest coraz więcej studentów, którzy mają autyzm. Autyzm jest chorobą mózgu, która wpływa na zdolność osoby do komunikowania się, towarzysko i utrzymania prawidłowych relacji z innymi ludźmi. Jest to część grupy zaburzeń znanych jako zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD). Efekty autyzmu wahać się od osoby do osoby. Niektóre z objawów należą trudności komunikacyjne, opór zmianom, lub wyglądające wolnostojący lub wycofane w sytuacjach społecznych. Zdolności intelektualne kogoś z autyzmem także wahać. Niektóre osoby z autyzmem mogą być bardzo inteligentny, ale może być niewygodne w sytuacjach społecznych. Wielu uczniów z autyzmem prowadzone są w tradycyjnej klasie. Dlatego nauczyciel musi wiedzieć, jak radzić sobie z uczniem w klasie, który ma autyzm.

Instrukcje

1 Zapoznaj się potrzeb dziecka. Spotkać się z rodzicami dziecka przed rozpoczęciem roku szkolnego lub na początku roku szkolnego. Dowiedz się od rodziców o stylu uczenia się i zachowania dziecka. Dowiedz się pewne wskazówki od rodziców o tym, jak wchodzić w interakcje z dzieckiem. Również dowiedzieć się o potrzeby dziecka z terapeutą mowy dziecka, terapeuty zajęciowego, pedagogiem szkolnym lub ktokolwiek inny, który pracuje z dzieckiem. Rozwijania relacji z innymi ludźmi, którzy pracują z dzieckiem i komunikować się z nimi regularnie o postępach i potrzeb dziecka.

2 Ustanowienie rutynowych. Dzieci z autyzmem są najbardziej skuteczne w rutynowej i zorganizowanego środowiska. Staraj się zachować tę samą procedurę w swojej klasie. Ten typ środowiska będzie pocieszające dla dziecka z autyzmem. Również użyć przejścia. Pomoże to w utrzymaniu struktury dla dzieci z autyzmem, którzy nie lubią zmian. Przejścia pomogą ucznia z autyzmem przenieść z jednego tematu na drugi bardziej płynnie.

3 Użyj wizualnych. Dzieci z autyzmem mogą lepiej dowiedzieć się, kiedy używasz wizualizacje wspierać rzeczy mówisz. Będzie im pomóc skoncentrować się i zachować je od wycofania się z lekcji. Przykładem wizualne stosuje glob mówiąc o miejscu na świecie.

4 Redukcja zakłóceń. Jeśli korytarz jest głośny, zamknąć drzwi. Pozbyć się zabawek i gier, których nie używasz. Przechowuj je w szafie. Dziecko z autyzmem może chcą skupić uwagę na innych obiektów lub hałasu zamiast lekcji.

5 Naucz niezależność. Czasami może to być naturalny robić rzeczy dla kogoś ze specjalnymi potrzebami. To może nie być najlepsze dla dziecka. Lepiej jest dla ciebie, aby pokazać dzieciom z autyzmem, jak robić rzeczy na własną rękę. Naucz je, jak dowiedzieć się, zadanie matematyczne lub związać swoje buty. Nie zrobi to za nich.

Wskazówki:

 • Inną techniką nauczania jest nauczanie z list. Dzięki temu informacje w celu i pomaga uczniom zrozumieć informacje. Naucz się z pytaniami. Jeśli nauczyciel rephrases oświadczenie zadając pytanie, pomaga utrzymać uczniów skupiony i zaangażowany w lekcji.
 • Nauczyciele mogą również złamać lekcji w krokach. Pomoże to dziecko z autyzmem jest bardziej skuteczne w realizacji zadania.
 • Dzieci z autyzmem nie rozumieją zasad społecznych; mogą one wypaść jak niegrzeczny. Nie należy się obrażać, jeśli dziecko z autyzmem wydaje się być ignorowanie Cię lub masz trochę odpowiedzi od nich.
 • Bądź cierpliwy. To może być trudne do czynienia z dzieckiem z autyzmem. Może to trochę czasu dla siebie i dziecko z autyzmem, aby przyzwyczaić się do siebie.
 • Choć ważne jest, aby pomieścić dziecko z autyzmem, nie sprawiają, że oczywiste, że dziecko ma specjalne potrzeby. Dzieci z autyzmem powinny czuć się jak są one od siebie klasy, a nie z zewnątrz.

Jak radzić sobie z chorobą Alzheimera o wczesnym początku w Oblubieńca

Jak radzić sobie z chorobą Alzheimera o wczesnym początku w Oblubieńca


Mniej niż pół miliona Amerykanów diagnozuje się wczesnym początkiem każdego roku Alzheimera, ale dla tych pacjentów i ich rodzin, to jest wyniszczającą chorobą o ogromny wpływ na całą rodzinę. Naukowcy są pewni dokładnej przyczyny tej rzadkiej formy demencji, która występuje u osób młodszych niż 65 lat, ale uważam, że jest genetyczna. Dla małżonka pacjenta, może być szczególnie trudna sytuacja w obsłudze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak radzić sobie z chorobą Alzheimera o wczesnym początku w małżonka.

Instrukcje

1 Zapytaj, jak wiele pytań, jak trzeba, i zebrać wszystkie informacje można. Nie ma lekarstwa na chorobę Alzheimera; nie radzi sobie tylko. Edukacja o procesie współmałżonek doświadcza jest krytyczna, aby pomóc Ci radzić sobie z diagnozą współmałżonka.

2 Zapytaj, czy twój małżonek jest uprawniony do niepełnosprawności Ubezpieczeń Społecznych. Prawdopodobnie będzie musiał przestać pracować w znacznie młodszym wieku, niż przewidywano, i utrata dochodów może być poważne.

3 Porozmawiaj szczerze do starszych dzieci o diagnozie rodzica. Wiele wczesnych wykrytej jeszcze u dzieci w domu. Odpowiedzieć na ich pytania i je podłączyć z lekarzami współmałżonka. Pomóc im radzić sobie z ich bólem i uzyskać wszystkich zaangażowanych w co najlepsze z tej sytuacji.

4 Zebrane utratę intymności ze współmałżonkiem. W miarę postępu choroby, twoje małżeństwo nie będzie partnerstwo, ale bardziej od relacji rodzic-dziecko, jak przyjąć rolę opiekuna. Jest to trudne do czynienia. Jeśli czujesz się niezwykle depresję lub niepokój, nie wahaj się, aby uzyskać profesjonalną pomoc. Lekarz współmałżonka może skierować pacjenta do terapeuty, aby pomóc uporać się ze wszystkimi zmianami.

5 Znajdź grupę wsparcia, osobiście lub w Internecie. Rozmowa z drugą osobą przeżywa chorobę Alzheimera o wczesnym początku w współmałżonka może być bardzo pomocne. Możesz nauczyć się radzenia sobie mechanizmy, z ludzi, którzy wiedzą, co przechodzisz i które całkowicie rozumiem twoją frustrację. Nie ma potrzeby, aby to zrobić sam.