adcov.com

jak przyzwyczaic sie do soczewek

Jak wybrać miękkich soczewek kontaktowych

Jak wybrać miękkich soczewek kontaktowych


Wybór soczewek może być trudna i niezrozumiała decyzja ze względu na różnorodność marek i typów dostępnych na rynku. Przez następujące poniżej instrukcji i konsultacji okulisty zawodowych, można uniknąć nieporozumień i wybrać najlepsze soczewki dla Ciebie i Twojego stylu życia.

Instrukcje

1 Wybierz profesjonalnej pielęgnacji oczu, który może wykonywać egzamin oczu specjalnie dla soczewek kontaktowych. Soczewki kontaktowe są egzaminy różnią się od tradycyjnych egzaminów oczu i zazwyczaj wykonywane są za dodatkową opłatą w zakresie od 50 do 90 dolarów.

2 Zdecyduj, czy chcesz nosić codziennie, jednorazowych tygodniowe lub miesięczne. Po podjęciu decyzji, zastanowić się, jak twoje oczy są wrażliwe i ile jesteś skłonny wydać na miękkich kontaktów. Osoby o wrażliwych oczach wolą dobowych lub tygodniowych soczewek. Soczewki te są zazwyczaj droższe niż miesięcznych jednorazowych soczewek kontaktowych, jednak.

3 Zdecyduj, czy chcesz wyczyścić kontakty lub kolorowe kontakty. Kolorowe kontakty zmienić lub poprawić swój naturalny kolor oczu.

4 Zdecyduj, z pomocą swoim specjalistą jeżeli tradycyjne miękkie kontaktów lub miękkie kontakty dla astygmatyzmu są najlepsze dla Ciebie. W zależności od nasilenia astygmatyzmu, możesz nosić tradycyjne miękkie kontakty z minimalnym wpływem na wizji.

5 Wybierz dwuogniskowe kontakty jeśli masz prezbiopii (trudności z ustawieniem ostrości na obiekty, które są z bliska). Są Najnowszy typ soczewek kontaktowych na rynku i są doskonałą alternatywą dla okularów dwuogniskowe.

6 Dzięki swoim specjalistą, opisz swoje opcje i wybierz najlepszą markę kontaktu dla Ciebie. Będziesz mieć soczewki kontaktowe do noszenia na okres próbny, począwszy od dnia, tygodnia lub miesiąca w zależności od obiektywu wybranym. Zaplanuj następczych egzamin więc swoim specjalistą może ocenić dopasowanie obiektywu i sprawdzić stan swoich oczu.

7 Bądź szczery na temat swoich wrażeń z nowymi soczewkami kontaktowymi, gdy idziesz do obserwacji egzaminu. Jeśli nie podoba się nowe obiektywy, niech twoje oko opieka profesjonalnego wiem i spróbuj inną parę na kolejny okres próbny. Nie wolno nosić soczewek, które nie pasują właściwie; Nie tylko są one niewygodne, ale mogą one uszkodzić normalnie zdrowe oko.

8 Kup dostaw swoich nowych miękkich soczewek kontaktowych po znalezieniu producenta, który działa dobrze dla Ciebie i przechodzi ocenę wykonaną przez swoim specjalistą.

Wskazówki

 • Jeśli masz napięty harmonogram i martwisz się o utrzymanie swoje soczewki czyste, wybrać soczewki z krótszego okresu zużycia. Mogą one być droższe, w dłuższej perspektywie, ale sobie kontakty, które nie są odpowiednio czyszczone mogą uszkodzić zdrowia oka.
 • Zawsze iść do corocznego egzaminu oka do soczewek kontaktowych, nawet jeśli uważasz, że twój perscription nie zmienił. Ważne jest, aby mieć zdrowie oczu być oceniane w regularnych odstępach czasu.
 • Jeśli rozrywa lub soczewek kontaktowych podczas okresu łzy nosić, wyjąć obiektyw i odrzuć od siebie, nawet jeśli nie nosić go przez cały okres dziennych, tygodniowych lub miesięcznych. Sobie zgrane lub podarte soczewki może uszkodzić zdrowe oko i może blizna rogówki.

Jak Założyć soczewek okularowych

Soczewki okularowe mogą pochodzić z ramkami raczej łatwo. Codziennego użytku, po prostu biorąc ramki z przerwami, rozluźnia wkręty mocujące soczewki w miejscu. Soczewki mogą wyskoczyć z uderzenia. Ponownym włożeniem soczewek do okularów wymaga kilku prostych kroków.

Instrukcje

1 Określić metodę używaną do przechowywania soczewek w ramce. Jeżeli ramka jest metalowy i utrzymywane razem za pomocą śrub, gdzie soczewki pasuje do ramy, można dokręcić śruby po umieszczeniu soczewki w środku obrzeżem ramy.

2 Dwukrotnie sprawdzić, czy wstawiasz soczewki do właściwych stron; Soczewki mogą wyglądać bardzo podobnie. Jeśli nie jesteś pewien, trzymaj oba obiektywy w twoich oczach i sprawdzić wizję.

3 Włóż obiektyw z tyłu ramy, w kierunku noska. Po poczujesz kliknięcia obiektywu na miejsce, tworzą resztę ramki wokół obiektywu i trzymać krawędzie zamknięte podczas dokręcić śrubę.

4 Rozgrzać plastikowej ramki w misce z ciepłą (nie gorącą) wodą przez kilka chwil, aby zmiękczyć plastik przed próbuje włożyć obiektyw. Ramka nie będzie miękki, ale będzie bardziej giętka.

5 Włóż soczewek w taki sam sposób jak w metalowej ramie, z tylnej strony i do nosa. Ostrożnie wcisnąć zewnętrznej krawędzi obiektywu w przeciwnej stronie ramki po włożeniu półokrągłe. Powinieneś czuć przystawkę obiektywu lub kliknięcie.

Wskazówki

 • Włóż trochę odrobiną jasnego lakier do paznokci na swoich śrub po wymianie soczewki, uważając, aby nie dostać nic w ramce lub soczewek. Pomoże to śruby z poluzowaniem tak często.

Jak usunąć Protein Od soczewek kontaktowych jest tworzenie

Miękkie i twarde soczewki kontaktowe rozwijać mętny filmu w czasie. Warstwa zachmurzenia jest rzeczywiście białko i inne substancje, takie jak wapń, i pochodzi z twoich łez. Film opiera się szybko w niektórych ludzi, a wolniej w innych, ale w końcu wszystkie soczewki kontaktowe wymagają dodatkowe sprzątanie, aby pozbyć się białka. Znając kilka rzeczy z góry sprawia, że ​​usunięcie nagromadzenie białka proste.

Instrukcje

1 Umyj ręce przed dotknięciem soczewek. Usuń prawą soczewkę i miejsce w dłoni.

2 Umieść kilka kropli na dobę usuwający białka na przedniej i tylnej powierzchni obiektywu. Pocierać ostrożnie roztwór ruchem okrężnym 20 sekund po każdej stronie obiektywu.

3 soczewki dokładnie opłukać i moczyć przez noc Twój płukania i przechowywania rozwiązania.

4 Usuń gromadzeniu białka z cotygodniowego czyszczenia enzymatycznego. Czyszczenia soczewek z codziennego czyszczenia umieść soczewki w cotygodniowym noc czyszczenia enzymatycznego. Większość środków czyszczących enzymatyczne obejmować rozpuszczenie tabletki w roztworze do płukania, ale sprawdzenie konkretnej marki, aby upewnić się, są odpowiednio zgodnie z instrukcjami.

5 Wyjąć soczewki następnego dnia rano i spłukać dokładnie swoje soczewki do płukania i przechowywania roztworu przed noszenia.

Wskazówki

 • Usuwanie białka pomaga przedłużyć żywotność swoich kontaktów. Jeśli nie są w stanie całkowicie usunąć gromadzeniu białka w domu, zapytaj okulisty o pomoc profesjonalnego czyszczenia nadmiaru białka.
 • Miękkich i twardych soczewek soczewki używać różnych rodzajów codziennego czyszczenia i usuwania białka enzymatycznego. Upewnij się, czy używasz jest wykonany specjalnie dla danego typu soczewek kontaktowych.

Jak usunąć wapń z soczewek kontaktowych

Białka, lipidy i wapnia występują naturalnie w łzach oczu i może zostawić depozytów na soczewki kontaktowe. Depozyty te sprawiają noszenia soczewek kontaktowych niewygodne i może prowadzić do infekcji oczu. Osady wapniowe występują rzadziej niż dwóch substancji, a także może być trudne do usunięcia, zwłaszcza jeżeli nie rozwiązany szybko. Jednorazowe soczewki są dobrym rozwiązaniem dla osób, które rozwijają się złogi wapnia w ich kontaktach, jak wyjaśniono przez Soczewki Sacramento Kontakt i stronie Optometrii, ale istnieje kilka metod, aby usunąć depozyt wapnia na aktualnych obiektywów.

Instrukcje

1 Zanurzyć swoje soczewki w roztworze tabletek enzymu, wymienione przez AllAboutVision.com. Od wielu producentów wyeliminować tego leczenia na rzecz bardziej wygodnych rozwiązań dezynfekującymi może być nigdy używane tabletki enzymatyczne. Postępować zgodnie zawarte w opakowaniu, które zwykle obejmują rozpuszczenie tabletek w określonym roztworze soczewki w przypadku soczewki, a następnie moczenie soczewki przez co najmniej osiem godzin.

2 Za pomocą elektronicznego systemu, innego urządzenia do czyszczenia zalecanego przez AllAboutVision. Ten typ układu usuwa osady przez fale ultradźwiękowe lub poddźwiękowego mieszania i następnie za pomocą promieni ultrafioletowych w celu zniszczenia wszelkich mikroorganizmów. Jeśli nadal osady wapnia, ręcznie przecieraj obiektywu roztworze, że pochodzi z systemu czyszczącego.

3 Zastosowanie dezynfekcji termicznej w celu usunięcia osadów z soczewek kontaktowych, sposób wytłumaczyć ContactLensAnswers.com. Ponieważ metoda ta może doprowadzić do uszkodzenia niektórych rodzajów miękkich kontaktów, należy zwrócić się do lekarza pierwszego czy można oczyścić swoje kontakty w ten sposób. Jak tabletki enzymu dezynfekcji termicznej jest inna metoda, która przeważnie zastąpiono roztworów dezynfekcyjnych chemiczny, ale niektórzy ludzie wolą go. Jeśli twoje oko lekarz daje zielone światło, szukać nowego bloku ciepłowniczego w sklepach internetowych lub zapytać przyjaciół i członków rodziny, jeśli mają jeden można użyć. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, które pochodzą z tej jednostki.

Jak Założyć soczewek kontaktowych stożka rogówki

Jak Założyć soczewek kontaktowych stożka rogówki


Rogówki jest chorobą zwyrodnieniową oka, który jest znamienny przez zmniejszenie rogówki i występem, co powoduje obniżenie wzroku, takie jak krótkowzroczności i zakłócenia rogówki.

Soczewki kontaktowe przepuszczalne dla gazów sztywne (również znane jako twardych soczewek) jest pierwszą metodą stożka gdy dobre widzenie nie jest osiągalne z użyciem okularów.

Główne zalety przepuszczalności gazów soczewek do wykorzystania z stożka jest poprawa wizji i utrzymania zdrowia rogówki przez dostarczenie nowej powierzchni przedniej do oka.

Nowi użytkownicy soczewek kontaktowych mogą znaleźć dopasowanie soczewki trochę trudne i może to zająć trochę czasu i praktyki, aby przyzwyczaić.

Instrukcje

1 Umyj dokładnie ręce przed dotknięciem soczewek kontaktowych. Bezzapachowy mydło jest najlepsze.

2 Wyjmij soczewki z futerałem, delikatnie umieszczenie palca na obiektywie. Powinien trzymać się palcem i wyjąć.

3 Umieść soczewkę na dłoni.

4 Dodaj kroplę gazu przepuszczalnej zaawansowane rozwiązanie do czyszczenia obiektywu i pocierać palcem drugiej ręki, dopóki nie zostanie dobrze oczyszczone.

5 Przemyć roztwór solanki, aż do soczewki jest jasne.

6 Sprawdź obiektyw przed wprowadzeniem do uszkodzenia / zadrapania.

7 Bilans obiektyw do czubka palca wskazującego i dodać kroplę roztworu przepuszczającym gaz rozszerzone kondycjonującego do wewnętrznej powierzchni soczewki.

8 pociągnąć dolną pokrywę, środkowym palcu samej dłoni, a górną pokrywkę pewnie otwarte od góry środkowym palcu drugiej strony.

9 Umieścić soczewki na rogówce.

10 Zwolnij dolną i górną pokrywę i migać. Jeśli obiektyw nie jest prawidłowo wyśrodkowany na rogówce, delikatnie przesunąć obiektyw używając powieki, aby wsunąć ją na miejsce.

Wskazówki

 • Nagłe ruchy oczu i nadmiernego przepływu, takie jak płacz łzy mogą powodować obiektyw do poruszania się rogówki i na białych oka. Jeśli to się stanie, po prostu znajdź obiektywu, patrząc w lustro. Nie wpadaj w panikę, ponieważ nie można wsunąć za okiem. Może być konieczne, aby wyciągnąć z powrotem do powiek narażać obiektywu. Pamiętaj, aby stanąć na powierzchnię, z którego można pobrać obiektyw, jeśli spada nagle z oczu.
 • Natychmiast usunąć kontakty, jeśli twoje oczy są obolałe, czerwony, lub istnieje rozładowania i skontaktować się z lekarzem opieki oko.
 • Nigdy nie należy używać wody z kranu śliny lub na obiektywie, jak będzie to znacznie zwiększyć ryzyko infekcji.
 • Wyjąć soczewki przed użyciem leczniczych krople do oczu, w trakcie zabiegu operacyjnego lub znieczulenia.
 • Soczewki nie powinny być noszone podczas snu, chyba z zaleceniem lekarza.
 • Nie należy nosić soczewek kontaktowych podczas pływania, chyba że przy użyciu okularów pływackich.

Jak dostosować się do soczewek progresywnych

Jak dostosować się do soczewek progresywnych


Więc trzeba różne soczewki za takie rzeczy jak czytanie, prowadzenie i pracę. Zamiast do czynienia z wieloma parami okularów, soczewki progresywne spróbować, zwany także nie-linia dwuogniskowych. Są one zaprojektowane tak, aby oferować wygodę wieloogniskowych soczewek bez widocznych linii. Soczewki progresywne są droższe niż dwuogniskowe lub trójogniskowym receptę okulary i są dużo trudniejsze do tego przyzwyczaić. To dlatego, że obszary, w lewo i na prawo od środkowej części soczewki, są zniekształcone i nie może być postrzegane przez, co jest niezbędne do tworzenia soczewek żadnych linii. Poświęcenie czasu, aby przyzwyczaić się do soczewek progresywnych i sobie je poprawnie pomoże Ci przystosować się do nowego narzędzia wzroku.

Instrukcje

1 Zatrzymaj sobie swoje stare okulary natychmiast i zacząć na sobie nowe okulary, nie biorąc je w ciągu dnia, gdy masz swoją receptę. Upewnij się, że okulary są noszone wysoko na mostku nosa, tak blisko twarzy, jak to możliwe. Słabsze przepisy są przystosowane do łatwiejszego niż silnych recept.

2 Usiądź natomiast przyzwyczaić się do nowych obiektywów, takich jak oglądanie telewizji, zgodnie z McDonalds Adams optycy Limited. Przesunąć głowę, aby zobaczyć rzeczy, w przeciwieństwie do po prostu przesuwając oczy. Tylko przesunąć oczy oznacza będziesz patrząc przez rozmyte części soczewki. Wskazując nosa w kierunku chcesz szukać pomoże Ci przyzwyczaić się do patrzenia przez swoich soczewek progresywnych.

3 Tuck w podbródek i nos w kierunku skieruj swoje palce, gdy w górę iw dół schodów, i zabrać swoje okulary off, jeśli czujesz się nieswojo. Powstrzymać się od działających pojazdów mechanicznych, dopóki nie są całkowicie wygodne z soczewek progresywnych.

Jak usunąć osad z soczewek kontaktowych

Jak usunąć osad z soczewek kontaktowych


Soczewki kontaktowe są cienkie, zakrzywione plastikowe dyski, które są umieszczone na rogówce oka, aby skorygować problemy z widzeniem. Dzienne zużycie wyników kontaktów depozytów białkowych, że gromadzenie się w czasie. To sprawia, że ​​kontakty mniej wygodne, zmniejsza ich żywotność i mogą powodować zakażenia. Opieka dzienna i tygodniowa może zapobiec tym depozytów i utrzymać kontakty bezpieczny do stosowania.

Instrukcje

Codzienne sprzątanie

1 Zadaj swoje opthamologist lub soczewki kontaktowe profesjonalny, jaki rodzaj środków czyszczących są najlepsze dla Twojej marki soczewek kontaktowych. Często dają ci bezpłatny zestaw startowy, gdy podniesiesz swoje soczewki.

2 przed usunięciem kontaktów z oczami dokładnie umyć ręce wodą z mydłem.

3 Umieść jeden z kontaktów w dłoni swojej czystej strony.

4 Kobiece wytryski roztwór czyszczący na soczewce kontaktowej.

5 Rub soczewki ruchem okrężnym z palca do zalecanej ilości czasu, często jest to 20 lub 30 sekund. Upewnij się, że Twoje paznokcie nie są długie lub poszarpane, ponieważ mogą oderwać obiektywu przypadkowo.

6 Obiektyw przepłukać roztworem zmyć wszelkie uwolnione zanieczyszczenia.

7 Obiektyw należy przechowywać w czystym przypadku z świeżego roztworu. Jeśli recepta jest inny dla każdego oka, upewnij się umieścić go w odpowiedniej stronie. Nigdy góry na rozwiązanie z poprzedniego dnia. Zawsze wypłukać pojemnik na soczewki kontaktowe i pozostawić do wyschnięcia, gdy masz na sobie swoje kontakty. To powoduje, że pojemnik wolny od bakterii.

Sprzątanie raz w tygodniu

8 Myj ręce przed czyszczeniem kontakty z mycia dokładnie.

9 Oczyść każdy kontakt z codziennego mycia przed użyciem produktu usuwania białka.

10 Napełnić pojemnik na soczewki kontaktowe z Twojego rozwiązania i upuść tablet do studni. Niech rozpuścić według wskazówek na opakowaniu. Umieść swoje kontakty w sprawie i niech moczyć w odpowiednim czasie - zwykle około 15 minut. Dla większości ludzi jest to tylko konieczne użycie lub białka enzymatyczne czyszczenia raz na tydzień. Inni, którzy mają większy problem z osadów białkowych, może trzeba zrobić to częściej.

11 opłukać kontakt z roztworem soli fizjologicznej lub uniwersalnym dostawca Pielęgnacja oczu zaleca. Zapisać kontakt na odpowiedniej stronie w przypadku soczewek kontaktowych z świeżego roztworu.

Wskazówki:

 • Zawsze należy mieć przy sobie zapasowy pojemnik na soczewki i trochę soli lub uniwersalnego rozwiązania w torebce lub teczce. Pozwala to na usunięcie kontaktów prawidłowo jeśli się gruzu w jednym z oczu lub stają się niewygodne.
 • Jeśli masz skłonność do infekcji oczu, możesz użyć kontaktów jednorazowych codziennie. Kosztują więcej niż inne rodzaje kontaktów, ale ryzyko infekcji są mniej z nich

Jak przyzwyczaić się do soczewek progresywnych

Progresywnych soczewek są w zasadzie okulary dwuogniskowe bez linii rozgraniczenia między górną część soczewki i dolną częścią. Soczewki te mogą są pomocne dla tych z prezbiopii - tych, którzy zaczęli tracić z oczu ze względu na wiek - lub, którzy mają problemy ostrości na obiekcie, który chciałby wygląd zwykłych soczewek. Chociaż mają wygląd zwykłych soczewek, czasami mogą być dość trudne, aby przyzwyczaić się do.

Instrukcje

1 Omów wszystkie opcje z optyka i wziąć pod uwagę, że mocniejsze soczewki będzie trwał dłużej, aby przyzwyczaić się do. Porozmawiaj z nim o swoim indywidualnym przypadku i czy jest coś można zrobić, aby ułatwić ten proces na własne oczy.

2 klatki zakupu, które pasują idealnie. Twarz Upewnij się, że okulista ma czas, aby znaleźć ramki, które nie poruszają się na twarzy, co sprawia, że ​​trudno jest dostosować się do soczewek. Jeśli ramki nie pasowały do ​​twarzy doskonale, będą przesuwać się, utrudniając oko skupić się poprawnie.

3 Przeczytaj słowa w kilku odcinkach z Twojego okulisty. On może pomóc zaznaczyć, jaka część soczewki oka musi wyglądać jakby czytać w różnych odległościach, które mogą pomóc Ci dowiedzieć się o wiele szybciej, gdzie szukać podczas noszenia soczewek.

4 Nie należy zdjąć okulary lub powrócić do swoich starych okularów do "odpoczynku oczy." Na początku może to być trudne, aby dostosować się do silnych recept, ale na sobie okulary na dłuższy okres czasu pomoże przekwalifikować mózg. Noś je, jak i tak długo, jak to możliwe. Oczy powinny rozpocząć się w pełni dostosować się trzech do 10 dni.

Jak porównaj ceny soczewek kontaktowych kolorów

Jak porównaj ceny soczewek kontaktowych kolorów


Kolorowe soczewki kontaktowe muszą być wyposażone przez optyka lub okulisty. Po soczewki kontaktowe są wyposażone, soczewki kontaktowe recepta wystawiona, a pacjent może rozpocząć porównanie cen swoich kolorowych soczewkach kontaktowych.

Sprawdzanie z lokalnym optycy

Wiele optyków sprzedaży soczewek kontaktowych w swoim biurze. Prosty sposób, aby rozpocząć porównanie cen jest, aby zapytać o cenę soczewek kontaktowych podczas gdy w biurze okulisty za. Pamiętaj, aby zapytać o rabaty i inne usługi, takie jak bezpłatny wymiany podartych soczewek kontaktowych, gdy soczewki kontaktowe są zakupione w biurze optyka jest.

Porównania internetowe

Internet ma szeroki asortyment internetowych detalistów soczewek kontaktowych. Istnieją strony internetowe, takie jak contactlensesprice.com, że porównanie cen wielu internetowych sprzedawców soczewek kontaktowych na raz. Można też odwiedzić strony internetowe poszczególnych detalistów męska porównać ceny kolorowych soczewek kontaktowych. Pamiętaj, aby przeczytać drobnym drukiem, jak wiele podane ceny obejmują rabatów, które są uzyskiwane wyłącznie z dużym zakupu soczewek kontaktowych.

Duże Detaliści

Detaliści, takich jak Wal-Mart akcje dużych zapasów soczewek kontaktowych w swoich sklepach. Ten rodzaj miejsca oferuje szybki sposób porównać ceny soczewek kontaktowych, po prostu pytając przedstawiciela biura obsługi klienta.

Jak skonfigurować sieć bezprzewodowa zabezpieczona na Netgear

Jak skonfigurować sieć bezprzewodowa zabezpieczona na Netgear

Bezprzewodowa sieć składa się z wireless router, komputer (lub innych urządzeń obsługujących sieci bezprzewodowej), szybki modem i abonamentu na internet Service Provider (ISP). Netgear jest popularny producent sprzętu sieci bezprzewodowej, który pozwala użytkownik wobec umieszczać w górze zabezpieczonej sieci bezprzewodowej. Aby uniemożliwić nieautoryzowanym użytkownikom logowania się do sieci bezprzewodowej i chronić dane przekazywania i otrzymywania online, należy zmienić ustawienia zabezpieczeń routera bezprzewodowego do utworzenia zabezpieczonej sieci bezprzewodowej.

Instrukcje

• Zainstalować router. Aby zainstalować router bezprzewodowy Netgear, za pomocą kabla Ethernet aby połączyć router kablowy/DSL, modem i użyć innego kabla Ethernet do podłączenia routera do komputera. Upewnij się, że wszystkie te urządzenia są wyłączony, jak można je połączyć. Skoro połączony, Włącz modem kablowy/DSL, router, a następnie do komputera, w tej kolejności. Umożliwiają co najmniej dwie minuty, aby przejść po włączeniu każdego urządzenia dać czas urządzenia do wzajemnego uznawania.

• Zaloguj się do routera. Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz adres routera, aby załadować strony ustawień routera. Adres routera można znaleźć w użytkownika przewodnik lub ustawienie CD dołączonej do routera, albo Przewodnik użytkownika można pobrać ze strony wsparcia technicznego Netgear. Większość Netgear routery używają jednej z następujących adresów: 192.168.1.1, routerlogin.net lub routerlogin.com. Naciśnij klawisz "Enter" lub kliknij "Go" w przeglądarce sieci Web po wprowadzeniu adresu.

• Wprowadź nazwę użytkownika i hasło routera. Gdy wpiszesz adres routera, trzeba wprowadzić nazwę użytkownika i hasło, zanim można uzyskać dostęp do strony ustawienia routera na ekranie pojawi się monit. Domyślna nazwa użytkownika dla Netgear routery jest "username" i hasło "hasło." Ponieważ pola tekstowe są przypadek-poufne, należy wprowadzić oba te przy użyciu wszystkich liter. Naciśnij klawisz "Enter", aby zalogować się do routera i zacząć zmiany jego ustawień zabezpieczeń.

• Otwórz menu Ustawienia zabezpieczeń. Routera Strona ma wiele linków do zmiany ustawień. Znajdź i kliknij link "Ustawienia zabezpieczeń", aby zmienić ustawienia zabezpieczeń routera.

• Zmienić SSID, wybierz ustawienie szyfrowanie i utworzyć hasło. Domyślna nazwa (lub "SSID") sieci bezprzewodowej będzie "NETGEAR." Wprowadź nowe, niezapomniany nazwę sieci bezprzewodowej pomóc odwracać uwagi potencjalnych hakerów z próbuje uzyskać dostęp do routera, jak większość początkujących użytkowników komputera z niezabezpieczonych sieci nie wiem jak zmienić domyślną nazwę sieci lub Instytut inne funkcje zabezpieczeń. Nowsze routery Netgear oferuje szyfrowanie WPA lub WPA-PSK do zabezpieczenia sieci, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Wybierz którąś z nich. szyfrowanie typy i tworzyć unikalne hasło. Będzie to wymagać wszystkich użytkowników o wprowadzenie hasła, zanim oni mogą zalogować się do sieci bezprzewodowej. To ważne, że można tworzyć złożone hasło, które ma kilka znaków, łącznie z numerami. Po utworzeniu hasła, kliknij "Potwierdź hasło", aby go zapisać. Aby wyjść z menu ustawień zabezpieczeń i wyloguj się z routera, kliknij przycisk "Zapisz" lub "Zastosuj", aby zapisać zmiany wprowadzone, kliknij przycisk "Logout" aby zakończyć routera.

Jak zrobić Sieć pająka dla małych dzieci

Jak zrobić Sieć pająka dla małych dzieci

Tworzenie-pajęczyna rzemiosła z malucha do świętowania Halloween, nauczyć go o pająki lub po prostu bawić. Zdolności artystyczne malucha jest ograniczona, ale większość można zrobić podstawowe zadania wymagane do utworzenia pająka, takich jak śledzenie i klejenia. Będzie zarówno być dumny z gotowego produktu, bez względu na to, jak wygląda, więc po prostu niech zabawy i być kreatywnym. Wprowadzić nowe tekstury i metody do malucha, eksperymentując z różnymi pajęczyna projekt pomysły.

Instrukcje

Malowane Web

• Pokrycie tabela w gazecie lub starych arkuszy, że nie masz nic przeciwko zabrudzeniem.

• Farba płyta papier czarny, przy użyciu wszelkiego rodzaju farby i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Możesz zrobić ten krok przed udziałem dziecka.

• Umieścić kilka kropli białą farbą na powierzchnię płyty. Mam dziecko szybko przechylić płytki z boku na bok. Białą farbą będzie rozprzestrzeniać się w linie i stworzyć projekt, który wygląda jak pajęczyna. Nie jest konieczne aby dokładnie lub wyglądać pewien sposób.

Www kleju

• Cięcie czarny kawałek papieru budowlane w kształcie pająka, który jest jak prostokąt z krawędziami pochylił się lekko wewnątrz.

• Narysować trzy linie przecinające się na papierze przy użyciu białej kredy. Mam dziecko śledzenia na swoje linie za pomocą butelki białego kleju.

• Posypać brokatem na mokry klej na efekt musujące. Umożliwić klej do całkowitego wyschnięcia przed przejściem w pajęczej sieci.

Www przędzy

• Kilka kawałkami cztery cal przędzy i ustawić je na bok.

• Ścisnąć dużej ilości białego kleju na papier pusty talerz.

• Kąpieli każdy kawałek sznurka do kleju i dziecko trzymać go na innym papierze płyty. Jak dodać więcej ciągów do projektu, pokrywać je i utworzyć projekt Sieć pająka.

• Kąpieli dziecka kciuk do niektórych farb i go docisnąć w pajęczej sieci. Stworzy to mały pająk, na której można wyciągnąć nogi.

Jak dostosować się do soczewek kontaktowych

Jak dostosować się do soczewek kontaktowych


Jeśli jesteś nowy na noszenie soczewek kontaktowych, mogą zająć trochę czasu, aby przyzwyczaić się do. Czy nosisz miękkie soczewki lub półprzepuszczalną gazu, GP, mogą być irytujące, aż przyzwyczaisz się do nich. To może potrwać kilka tygodni lub miesięcy, zanim twoje oczy dostosować się do soczewek kontaktowych - ale są pewne rzeczy, które możesz zrobić, aby przyspieszyć ten proces.

Instrukcje

Bezpieczne stosowanie 1 praktyka. Zawsze zaczyna się czyste, umyte ręce. Przesuń kontakt z przypadku i spłukać właściwego rozwiązania. Odnoszą się do kierunków soczewki kontaktowe pochodziły z, aby uniknąć wprowadzenia ich w góry nogami. Umieścić kontakt na palcu, a drugą ręką delikatnie pociągnij górną powiekę i pociągnij w dół dolną pokrywę. Umieść kontakt bezpośrednio na ucznia, patrząc w górę lub proste, a następnie zamknij oczy i rzucić go w kołowych. Po otwarciu oczu, kontakt powinien być bezpośrednio na ucznia i twoja wizja powinny być jasne.

2 Praktyka bezpieczne usuwanie. Użyć tej samej techniki, aby otworzyć oko opisano powyżej. Z czyste, myte ręce, delikatnie uchwycić kontakt i umieścić go w przypadku wypełnionego roztworem. W zależności od rodzaju Soczewka i osobistej tolerancji, to może być lub nie być w stanie spać z nimi - jeśli typ soczewki pozwala, przetestować soczewki śpiąc z nimi w ciągu jednej nocy, a drugi bez.

Zakup 3 krople do oczu. Twoje oczy mogą czuć się sucho w czasie, więc należy używać kropli do oczu, aby ponownie zwilżyć kontakt. Większość butelek są bardzo małe i mogą być wykonywane z tobą przez cały czas. Krople do oczu, gdy stosowanie oczy czują się zbyt suche.

4 zakupu okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV 100 procent. Niektóre schorzenia oczu spowodowane ekspozycją na słońce może być gorsze dla użytkowników kontaktowych. Zawsze należy nosić okulary przeciwsłoneczne na zewnątrz w ciągu dnia - nawet w pochmurne warunkach.

Wskazówki

 • Jeśli nosisz makijaż oczu, krem ​​lub zastąpić cienie do powiek w proszku, co trzy miesiące, aby uniknąć bakterii w twoich oczach. Nigdy nie wkładaj oczu liniowej zbyt blisko oka - Bądź zawsze powyżej linii rzęs.
 • Nigdy nie próbuj kontakty chyba przetestowane i przepisane przez lekarza. Do lekarza raz w roku, aby sprawdzić, zdrowie oczu i aby sprawdzić, czy recepta musi być zmieniony. Nowi użytkownicy mogą je znaleźć irytujące czasami, ale jeśli oni kiedykolwiek zbyt rozdrażniony, usuń soczewka i sprawdzić czy nie jest porysowana lub łez. Disgard kontakt i go na nowy, gdy jest to przypadek. Nigdy nie należy używać kontakt, który jest za stary, brudny lub ma rysy lub pęknięcia.

Jak szybko sie powiekszal kwitnienia wiśniowe drzewo Amanogawa?

Jak szybko sie powiekszal kwitnienia wiśniowe drzewo Amanogawa?

Ozdobnych wiśni, w tym odmiany Amanogawa, oferują chmura pachnące kwiaty na wiosnę. Mimo że Amanogawa, który pochodzi z Japonii, jest drzewem krótkotrwałe, w jej czasie oferuje podziwu walory dekoracyjne wszędzie tam, gdzie jest podłożona.

Tempo wzrostu

Podobnie jak inne rodzaje ozdobnych wiśni Amanogawa ma umiarkowany wzrost. Można oczekiwać, aby rozwijać 13 do 25 centymetrów rocznie.

Znaczenie

Amanogawa, która produkuje blado różowe kwiaty, różni się w postaci z innych ozdobnych wiśni: ta odmiana ma formę jednoznacznie pionowo. Starsze drzewa jest kolumnowy a nie rozprzestrzeniania, Dokonywanie Amanogawa nadaje się do wąskich przestrzeniach.

Dojrzały rozmiar

Starsze drzewa Amanogawa może osiągnąć wysokość 20 metrów, ale rosną tylko 6 metrów szerokości. Jako podstawy porównania innych ozdobnych odmian wiśni średnio 15 do 25 metrów wysokości i szerokości.

Jak szybko sie powiekszal raka jajnika?

Jak szybko sie powiekszal raka jajnika?

Co to jest rak jajnika?

Jajniki zawierają komórki, które odtwarzają do utrzymania zdrowia tkanki. Jeśli te komórki doświadczenie niekontrolowanego wzrostu, dzieląc zbyt szybko na zbyt wiele komórek, tworzy się guza. Czasami że guz pozostanie mieszczące się w obrębie małej powierzchni jajnika. Jest to łagodny nowotwór, który można usunąć chirurgicznie. Jeśli to rozprzestrzenia się wokół narządów, tkanek jest uważany za złośliwe i nowotworowych.

Etapy raka

Rak jajnika ma cztery etapy: Etap 1, gdy komórki nowotworowe znajdują się tylko w jajnikach; etap 2, gdy komórki raka rozprzestrzeniły się z jajników do otaczających tkanek jak jajowodów lub macicy; etap 3, gdy komórki raka rozprzestrzeniły się poza obszarem miednicy lub do węzłów chłonnych i etap 4, gdy komórki nowotworowe przerzuty do tkanek od miednicy i brzucha, wątroby lub płuc.

Jak szybko ma raka postępów?

Wiele czynników będzie grać w jak szybko rozwija się rak w poszczególnych. Niektóre z tych czynników są w rodzinie, stres, dieta i czy pacjent przechodzi zabieg, czy nie. Rak może wydawać szybciej rośnie, bo to raczej nie jest diagnozowana dopiero w późniejszych etapach. Ważną rzeczą jest mieć regularne egzaminy, które zwiększą szanse na znalezienie śladów nowotworowych najwcześniej jak to możliwe.

Jak skonfigurować sieć LAN wewnętrzna

Jak skonfigurować sieć LAN wewnętrzna

Konfiguracja sieci LAN do sieci dom jest łatwiejsze niż kiedykolwiek za pomocą nowoczesnych technologii. W pewnym momencie w czasie, to było konieczne, aby uruchomić literału pajęczyn przewody i kable sieciowe całego domu, aby połączyć wszystkie komputery w sieci LAN, te dni, większość routerów jest dostarczana z wbudowanym bezprzewodowej transponderów, które pozwalają na szybki dostęp do sieci LAN bez konieczności uruchamiania długości kabla. I po skonfigurowaniu sieci LAN, można uzyskać dostęp to nie tylko z domu ale także z dowolnego miejsca na świecie.

Instrukcje

• Zakup routera lokalnego sklepu elektronicznego. Rozumiem, że chociaż istnieją dziesiątki możliwości jeśli chodzi o routerach, są one wszystko w zasadzie identyczne pod względem jak działają: co pozwala wielu komputerów dostęp do Internetu w tym samym czasie i w sieci. Podczas gdy niektóre routery wymagają zastosowania fizyczne kable do podłączenia komputerów do sieci LAN, zdecydowana większość routerów sprzedawane dzisiaj posiadają wbudowane Wi-Fi na natychmiastowy dostęp do tak długo, jak twój komputer ma wbudowane sieci bezprzewodowej karty.

• Zainstalować i skonfigurować router. Połączyć routera do modemu, a następnie podłącz kabel zasilający. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, które z routerem dodatkowe szczegóły.

• Decyzję w sprawie nazwy dla sieci LAN. Rozumiem, że nazwa sieci jest niczym więcej niż sposób aby uznać sieci osobistych. Przypisz hasło i bezpieczeństwa typu przy użyciu instrukcji w ramach wytycznych producenta. Nigdy nie zostawiaj sieci LAN otwarte bez hasła w miejscu, jak ktoś w zasięgu sygnału sieci bezprzewodowej można połączyć się z siecią, w ten sposób narażania swojego bezpieczeństwa.

• Połączyć komputery, które masz do sieci LAN. Należy pamiętać, że choć można natychmiast dostępu do sieci przy użyciu dowolnego urządzenia bezprzewodowe, tak długo, jak masz hasło i nazwę sieci, niektóre komputery nie mają wbudowane nadajniki bezprzewodowe. Instalacja kart sieci bezprzewodowej w tych urządzeniach, lub możesz uruchomić kabli fizycznych między routerem i komputerów, które nie mają bezprzewodowy odbiornik.

• Tworzenie rzeczywistej sieci udostępnionych dla sieci LAN. Rozumiem, że to znacznie ułatwia tworzenie bezszwowe LAN, jeśli wszystkie komputery są kolejny tego samego systemu operacyjnego; Jeśli nie, czasami są problemy, które mogą zostawić niektóre komputery bez dostępu.

• Tworzenia grupy domowej lub pracy. Jeśli używasz systemu Windows 7, można utworzyć grupę do domu i inne komputery, wykorzystując ten sam system operacyjny automatycznie rozpozna LAN; Grupa pracy jest wymagane dla wszystkich komputerów z różnymi systemami operacyjnymi. W obu przypadkach kliknij przycisk Start, kliknij prawym przyciskiem myszy na komputerze, a następnie kliknij przycisk Właściwości karcie i poszukaj nazwy komputera. Tę nazwę można regulować stosownie.

Jak rozszerzyć sieć bezprzewodową

Sieci bezprzewodowe są zastępując stary przewodowej technologii wraz ze wzrostem prędkości. Zasięg sieci bezprzewodowej w dużej mierze zależy od możliwości jego anteny, który jest odpowiedzialny za jakość i siła sygnału. W większych budynków lub budowli z wielu ścian siła sygnału może zmniejszyć znacznie zapobieganie urządzenia bezprzewodowe łączenie się z siecią. W tych przypadkach rozszerzanie sieci bezprzewodowej rozwiązuje ten problem. Wymaga to zakupu dodatkowych router bezprzewodowy i zmiany jego konfiguracji.

Instrukcje

• Dziennik do oryginalnego punktu dostępu i przejdź do sekcji Ustawienia podstawowe. Zanotuj Informacje o adresie MAC. Następnie przejdź do sekcji Ustawienia sieci bezprzewodowej i zanotuj informacje SSID.

• Z aktualnej bezprzewodowa sieć się i działa, podłączyć drugiego punktu dostępu do komputera za pomocą kabla sieciowego i zasilanie. Odnoszące się do instrukcji urządzenia, Zaloguj się na dostęp punkt Ustawienia, najprawdopodobniej za pomocą przeglądarki sieci web. Ponieważ istnieje wiele różnych rodzajów urządzeń punkt dostępu i producentów, te instrukcje są bardzo zróżnicowane.

• W ustawieniach przejdź do sekcji Ustawienia Repeater. Te ustawienia będą zawierają pola adres MAC, a także pola identyfikator SSID. Inne pola mogą być obecne, ale tylko te należy zmienić są dwie wymienione powyżej. Zmieniać ten dwa pola odpowiadają dokładnie informacje zebrane od głównego wjazdu. Zapisz ustawienia i uruchom ponownie urządzenie.

Jak skonfigurować sieć LAN gry

Jak skonfigurować sieć LAN gry

Konfigurowanie sieci lokalnej do gier umożliwia Ciebie i Twoich znajomych grać swoje ulubione gry przed sobą w tej samej lokalizacji. Nie tylko to pozwoli Ci mówić kosza osobiście, ale również pomaga złagodzić problemy z opóźnieniem może wystąpić gry przez Internet. Konfigurowanie sieci LAN może zająć trochę czasu i pewne przygotowania. W zależności od ile komputerów są sieci to może trwać od 30 minut do godziny żeby wszystko ustawić.

Instrukcje

• Skonfigurować każdy komputer w obszarze roboczym. Podłączyć monitor, mysz, klawiatura i moc do każdego komputera w jego poszczególnych stacji. Może chcesz ustawić je w centrum miasta, i trzeba będzie wziąć pod uwagę długość kable Ethernet do ustalenia, jak daleko każdy komputer może być od innych.

• Podłączyć wyłącznik do gniazdka. Przełącznik będzie służyć do powiązać ze sobą wszystkie komputery w tej samej sieci.

• Plug Ethernet kable do kart sieciowych każdego komputera. Ethernet kable wyglądają podobnie do telefon przewody, z wyjątkiem łącznika jest nieco szerszy. Połączenia na kable Ethernet są RJ-45 w przeciwieństwie do RJ-11 na telefon przewody.

• Podłącz drugi koniec każdego kabla Ethernet do przełącznika. Trzeba będzie mieć taką samą ilość wolnych portów przełącznika, jak masz komputerów. Jeśli przełącznik nie ma wystarczającej ilości portów, można połączyć dwa przełączniki razem, które dadzą Ci więcej wolnych portów.

• Skręcić na każdym komputerze, naciskając przycisk zasilania na każdym komputerze.

• Skonfigurować ustawienia sieciowe. Jeśli przełącznik ma zdolność do przydzielania adresów IP, i każdy komputer jest ustawione na odbiór adresów IP dynamicznie, wtedy to będzie załatwione automatycznie. W przeciwnym razie trzeba będzie konfiguracji adresów IP ręcznie w ustawieniach sieci. Każdy komputer będzie musiał być w tej samej podsieci. Tak dla adresów IP można ustawić każdy komputer ma adres IP 192.168.1.1 i 192.168.1.254, pojawia. Nie dwa komputery mogą mieć ten sam adres IP. Każdy komputer będzie mieć tej samej maski podsieci 255.255.255.0. Adres IP bramy mogą być puste, ponieważ nie dostaniesz się do Internetu, aby grać w gry.

• Załaduj grę oprogramowania na każdym komputerze, jeśli nie jest już zainstalowany.

• Uruchamianie gry i skonfigurować sesję sieci LAN. Każda gra będzie miała swój własny sposób budowania sesji gier LAN. To sprawdzi, że wszystkie komputery są połączone i wyznaczyć jednego z komputerów jako gospodarz.

Jak usunąć bandaże soczewek kontaktowych

Jak usunąć bandaże soczewek kontaktowych

Soczewki kontaktowe bandaże chronić oczy po urazie lub operacji. Bandaże obiektyw pozwala oczy goi się prawidłowo, zmniejszając szanse zakażenia i, w niektórych przypadkach, łagodzenia bólu. Podczas korzystania z soczewek kontaktowych Bandaże, warto uważnie śledzić wskazówki lekarza. Usunąć niektóre bandaże soczewek kontaktowych przy użyciu lekarza, podczas usuwania innych każdej nocy przed łóżkiem. Usunięcie tego ostatniego jest podobna do usuwania tradycyjnych miękkich soczewek kontaktowych.

Instrukcje

• Myj ręce wodą z mydłem przed dotykaniem swoje soczewki kontaktowe bandaże. Jeśli ręce nie są czyste, pojawia się ryzyko zakażenia podczas dotykania oczu.

• Przygotować twój magazynowanie sprawy poprzez wypełnienie każdego boku około trzy czwarte drogi się roztworem soczewek kontaktowych. Zostawiając swoje soczewki kontaktowe bandaże w roztworze na noc będzie je przed wysuszeniem.

• Stanąć przed lustrem i spojrzenie w górze przy rozbiórce dolną powiekę z palca środkowego. Używać twój wskaźnik palec do slajdów bandaż obiektyw do białego oka, lekko wyciskając bandaż obiektywu między palcem wskazującym i kciukiem i usunięcie go z oka.

• Umieścić bandaż soczewek kontaktowych w przypadku przechowywania i zabezpieczenia pokrywy szczelnie. Umieścić bandaż lewej soczewki kontaktowe w bok w przypadku składowania oznakowane po lewej.

• Powtarzać kroki 3 i 4 dla innych oka jeśli nosisz dwa bandaże soczewek kontaktowych.

Jak skonfigurować sieć LAN

Jak skonfigurować sieć LAN

Sieci lokalnej lub sieci LAN, jest używany do łączenia zasobów komputerowych, zazwyczaj wewnątrz jednego budynku. Zasobów obliczeniowych mogą być komputery, drukarki, serwery, telefony IP lub bram. Musi najpierw zidentyfikować usług, które trzeba dostarczyć lokalnie w sieci LAN. Komputery są podłączone do przełącznika Ethernet kable. Każde urządzenie ma unikatowy adres IP.

Instrukcje

• Identyfikacja usług lokalnych, które mają być dostępne w sieci. Zidentyfikować drukarki sieciowej, dyski sieciowe, serwer, który będzie Podziel się drukarki lub dysków.

• Określić, ile urządzeń będzie trzeba połączyć się z siecią. Każde urządzenie, serwer lub stacja robocza będzie wymagać unikatowy adres.

• Uruchom kable do stacji roboczych, w przypadku gdy jest to możliwe. Przewodowej sieci LAN będzie zawsze uzyskać lepszą wydajność i być bardziej bezpieczne niż bezprzewodowej sieci LAN. Wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, kabelek do serwerów, drukarek, telefonów IP lub miejsc pracy. Kabelek do każdego obszaru, gdzie jesteś prawdopodobnie do pracy. Za pomocą standardowych kabli Ethernet lub budowa okablowania jak zainstalowany zgodnie z normą TIA-568.

• Wybrać i zakupić router kabel lub przełącznik. Prosty sposób bezpieczne do łączenia się z Internetem jest użycie routera kabel. Wiele marek i modeli są dostępne. Jeżeli wybranego modelu nie ma wystarczającej ilości portów połączyć wszystkie komputery, a następnie trzeba będzie zakupić pewien trzasnąć batem.

• Skonfigurować port WAN routera kabel. Szczegóły konfiguracji zależy od dostawcy do dostawcy. Najważniejsze informacje, że trzeba będzie skonfigurować WAN port zostaną dostarczone przez usługodawcę internetowego.

• Skonfigurować porty LAN routera kabel. Większość routerów kabel będzie działać jako dynamiczny serwer konfiguracji hosta lub serwera DHCP. Oznacza to, że router będzie dać adresy stacji roboczych automatycznie. Upewnić się, że pula adresów ma tyle adresów dla wszystkich stacji roboczych. Upewnić się, że istnieje wystarczająco dużo adresów spoza zakresu dla hostów, które potrzebujesz statycznych adresów. Na przykład adres sieci, maska 255.255.255.0 ma łącznie 254 hostom. Jeśli dynamiczny basen ma 200 adresów, które oznacza pozostałych 54 adresy są dostępne do drukarki lub serwery statycznych adresów.

• Podłączyć przewody do sieci. Stacje robocze i serwery mogą być związane z standardowych kabli Ethernet. Włączyć przełącznik do portów LAN routera kabel za pomocą podnieść lub prosto portu w przełączniku. Jeśli przełącznik nie ma portu uplink, połączyć każdy standardowy port przełącznika do portu LAN routera kabel z kabel krosowy sieci Ethernet. Kable rossover Ethernet można nabyć w każdym sklepie elektronicznym.

• Test usługi i Internet łączliwość. Badanie każdej stacji roboczych do zapewnienia mogą połączyć się z Internetem i przetestować wszelkich lokalnych serwerów i drukarek. Drukowanie stron testowych na udostępnionych drukarek. Badania uprawnienia odczytu i zapisu na serwerach plików udostępnionych przez kopiowanie plików na serwery i kopiowanie plików z serwera do stacji roboczej.

Jak zrobić sieć pajęcza sieć

Jak zrobić sieć pajęcza sieć

Poprzez swój własny upiorny dekoracje można utworzyć prześladuje Halloween. Dzieci w każdym wieku będą podziwiać Twoje ręcznie pajęczyn. Dodaj własne dotyka osobistych przez szydełkowania to tworzenie przykuty. Nauka kilka ściegów crochet dla tej żartobliwej sieci web mają Ci wszystkie zaplątane w radość sezon trick-or-treat.

Instrukcje

• Miejsce przędzy na haku z węzeł poślizgu. Owinąć przędzy wokół szydełko i wyciągnąć go przez pętlę przędzy już na haku, tworząc ściegiem łańcuszkowym. Łańcuch trzech szwów i łączyć z poślizgu ściegu do łańcucha pierwszy, tworząc okrąg. Łańcuch 8 szwów, to liczy się jako jeden Trzyosobowy szydełka i cztery szwy łańcuch na początku wiersza, jedną.

• Dwa razy owinąć przędzy wokół haka. Miejsce hak do centrum okręgu i wyciągnąć pętlę się i przez pierwsze dwie pętle przędzy na igłę. Przędzy nad i ciągnąć przez następne dwie pętle na igłę. Przędzy na nowo i wyciągnąć przędzy przez ostatnie dwie pętle na haku. To jest trzy szydełka do kręgu. Łańcuch cztery szwy.

• Potrójny szydełka do centrum i łańcucha cztery szwy sześć razy więcej. Dołączyć w łańcuchu czwarty od centrum pierwszy łańcuch, osiem na początku wiersza z poślizgu ściegu. To jest pierwszy wiersz ośmiu odcinków pająka.

• Łańcuch 11 szwów, to liczy się jako jeden Trzyosobowy szydełka i siedem szwów łańcucha. Potrójny szydełka do góry następnego szydełka potrójny poprzedniego wiersza. Łańcuch siedem. Kontynuować aż do zakończenia tego wiersza. Przylaczam sie do czwartego łańcucha pierwszy zestaw łańcucha szwów tego wiersza z poślizgu ściegu. Jest to drugi wiersz ośmiu odcinków pająka.

• Kontynuuj szydełkowania wierszy, dodając 4 lub więcej ściegów łańcuch do każdego z ośmiu rozdziałów w pajęczej sieci wokół każdego wiersza. Dodać tyle wierszy potrzebnych do wykonania wielkości sieci web pożądane. Wyciąć pozostałe Przędza pozostawiając 6 cali. Wyciągnij koniec przędzy przez ostatniej pętli na haku i pociągnij mocno.