adcov.com

jak przestać być impulsywną

Jak przestać być impulsywny

Jak przestać być impulsywny


Są chwile, kiedy impulsywne zachowanie się przydaje, ale nie częściej niż to dostaje się w kłopoty. Główną przyczyną zachowania impulsywnego zwykle wynika z czuje przytłoczony swoimi emocjami. Zazdrość, złość, strach, niepewność i może prowadzić do działania w sposób, będziesz później, żebyś nie miał. Dowiedz się, jak przestać być impulsywny nie jest łatwe; musisz nauczyć się kontrolować siebie i pomyśleć, zanim coś zrobisz. Jeśli wszystko inne zawiedzie, należy pamiętać, aby oddychać.

Instrukcje

1 Zidentyfikuj swoje uczucia. Obserwować siebie, aby określić, jakie emocje w tobie powstanie, gdy zaczyna swoje impulsywne zachowanie. Czy czujesz się nudzić? Zły? Ignorowane? Reckless? Spod kontroli? Dowiedz się własne wyzwalacze, dzięki czemu można kontrolować swoje zachowanie następnym razem czujesz impuls atak nadchodzi.

2. Pomyśl o konsekwencjach. Następujące swoje impulsy może mieć pozytywne skutki, ale zwykle swoje impulsy, aby zrobić coś, czego żałować. Pomyśl, masz czas i zły na swojego szefa i wysłał e-mail o nim średnią dla wszystkich w biurze lub w czasie krzyczał na swojego męża za oszukiwanie na ciebie, gdy był naprawdę planowaniu niespodzianka urodziny. Następnym razem, kiedy chcesz śledzić impulsy wywołane przez negatywne emocje, że powrót do tego, jak się okazało dla ciebie ostatni raz.

3 Weź dziesięć głębokich oddechów. Jeśli masz chwilę, aby poczuć swoje ciało przed wykonaniem zachowania impulsywne, zauważysz bierzesz szybkie, płytkie oddechy lub nie oddycha w ogóle. Zacząć oddychać głęboko, rozkoszując się jasność i ostrość wkrótce czuć.

4 zapamiętać coś powiedzieć sobie. Na przykład, jeśli jesteś nałogowym shopper, gdy czujesz, impulsywny, powiedzieć sobie: "Mam wszystko, czego potrzebuję." Jeśli masz impulsy gniew, powiedzieć: "Nie zamierzam pozwolić (wypełnić osoba / sytuacji) mnie coś zrobić, będę żałować później." Co powiesz sobie nie muszą być spójne zdanie; może to być wiersz, teksty piosenek i recytowanie alfabetu. Wystarczy powiedzieć coś do niech twój mózg wie, że jesteś świadomy impulsu, ale robisz najlepiej, aby nie dać się w nią.

5 Pobierz trochę powietrza. Znajdź sposób, żeby odległość między tobą a sytuacją, że to co czujesz impulsywny. Jeśli masz argument, pójść na spacer i trochę powietrza. Jeśli robisz zakupy, opuścić sklep. Jeśli rozpaczliwie wzywając ukochaną, która nie odpowiada, wyłączyć telefon i zrobić coś, czego cieszyć.

6 Zadaj sobie pytanie, czego naprawdę potrzebujesz. Jeśli jesteś gotowy do spędzenia czynsz pieniędzy na nową sukienkę, powiedzieć: "Co to jest uczucie, szukam?" Jeśli odpowiedź jest poczucie luksusu i jest wyjątkowy, znaleźć tańszy sposób, aby spełnić Twoje potrzeby. Pobierz manicure i pedicure, lub udać się do eleganckiej restauracji i zamówić najbardziej dekadenckie deser.

Jak przestać używać leków na receptę

Jak przestać używać leków na receptę


Może nadszedł czas, kiedy chcesz przestać używać leki na receptę. Uzależnienie i nadużywanie są wspólne problemy, szczególnie gdy chodzi o leki przeciwbólowe. Jednakże istnieją inne problemy. Na przykład, niektóre leki na receptę mogą być bardzo korzystne w krótkim okresie, ale szkodliwe na dłuższą metę. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przestać używać leków na receptę.

Instrukcje

1 Omów wszelkie nowe leki z lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania. Zadawaj pytania i dowiedzieć się, czy dany lek jest wciągająca. Dowiedz się na temat długofalowych skutków przyjmowania leków, a także nazwy wszelkich alternatywnych leków.

2 Czy plan korzystania z leków. Jeśli nie oczekuje się, aby wykorzystać wszystkie pigułki przepisane, wiedzą, co należy zrobić z resztkami. Istnieje wiele programów darowizny leków na receptę, a także inne opcje dotyczące usuwania.

3. Dowiedz się objawy uzależnienia od narkotyków. Jednym z objawów obejmuje uczucie, że nie można zakończyć zadania bez przyjmowania leków.

4 Skontaktuj się z lekarzem w celu uzyskania pomocy w planowaniu zatrzymać korzystania z określonego wyznaczonym leku. Jeśli stałeś się uzależniony od leku, lekarz może skierować cię do zasobów pomocnych do czynienia z zależnościami i nadużyć sytuacjach. W zależności od sytuacji, lekarz może skierować pacjenta do specjalisty leczenia lub psychiatry.

5 Unikaj starych, przeterminowanych leków na receptę, jak są potencjalnie szkodliwe. Wiele leków rozpad w ich wieku, a może odwrócić się od pomocnych leków do szkodliwych substancji chemicznych.

Wskazówki:

 • Kiedy lekarze przepisują antybiotyki, na ogół oczekują, aby nadal korzystać z leków, aż skończą się tabletki. Z leków przeciwbólowych, jednak lekarz może zalecić przyjmowanie ich tylko wtedy, gdy występują pewne objawy. Musisz wiedzieć, kiedy lekarz oczekuje Ci przerywać recepty.
 • Jeśli ktoś wyraża obawy, że twoje zachowanie zmieniło, weź swoje obawy poważnie. Możesz być zachowuje się w sposób spod kontroli z powodu uzależnienia od narkotyków.
 • Jeśli czujesz, że zbudowaliśmy tolerancję leku, nie należy przyjmować większe dawki bez konsultacji z lekarzem.
 • Jeśli zostały biorąc narkotyków przez długi okres czasu, może wystąpić efekt odstawienia. Możesz być szczególnie narażone na te skutki uboczne, jeśli zostały przepisane narkotyk. Jeśli wycofanie jest problemem, lekarz może pomóc opracować plan, aby zmniejszyć zużycie stopniowo. Ćwiczenia i odżywianie może również ograniczyć efekty odstawienia.

Jak przestać czuć się jak ofiara

Jak przestać czuć się jak ofiara


Ofiary są obfite w społeczeństwie. A gdzie są ofiary, są tyranami. Pomimo zerowej programów tolerancji, zastraszanie nadal trwa w szkołach, w domu iw miejscu pracy. Ofiary mogą znaleźć odpowiedź leży w zmianie postawy. Kiedy ludzie przestać czuć i działając bezradny, biorą energię z łobuzami. Czytaj kroki, jak przestać czuć się jak ofiara.

Instrukcje

1 Fałszywy odważny. Często strach powoduje więcej problemów niż rzeczywistą osobę. Na początku, być może trzeba będzie udawać, że jest odważny. Nie martw się. Odważny następująco działając odważny.

2 Odpowiedz niespodziewanie. Gdy ofiara reaguje gniewem, daje drugiej osobie powód do działania zła. Ale jeśli ignorować zachowanie, znęcających końcu przestanie to robić. Pamiętaj Złotą Regułę; traktować innych tak, jak chciałbyś być traktowany.

3 Przypomnijmy wczesnego dzieciństwa rady o nie jest plotkować opowieść. Mówienie komuś daje jej powody do szału. Tak długo, jak nikt nie jest w rzeczywistym fizycznym niebezpieczeństwie, nie wiadomo może wygrać szacunek tyrana.

4 śmiać. Humor często rozbraja napiętych sytuacji. Gdy ktoś cię obraża, żartować. Bully oczekuje gniew lub obronności. Po powrocie zniewagę z humorem, że nie wie, jak reagować.

5 Ignoruj ​​drobnych wpadek. Jeśli ktoś rzuca Ci, automatyczna reakcja jest wpakować powrotem trochę trudniej. Następnie osoba rzuca jeszcze mocniej, i dobrze, pojawi się obraz. Zadaj sobie pytanie, co się stanie, jeśli nigdy nie wepchnął z powrotem.

6 Traktuj swoich wrogów jak przyjaciół. Jeśli przyjaciel lub rodziny mówi coś o sobie, to prawdopodobnie dlatego, że zależy mi na tobie. Jeśli komuś powiedzieć "dziękuję, że mi powiedziałeś, że" można zabrać żadnej mocy mają one za zranienie ciebie.

7 Uwierz w siebie. Wiesz, że nie jesteś głupi, więc nie ma powodu, aby sądzić, albo szefa lub bully na placu zabaw, gdy nazywają cię głupie. Pewny siebie nie wystaje bycia ofiarą, ale pewność siebie.

Wskazówki:

 • Spójność jest najlepszym obrony. Ofiary, które zawsze reagują w sposób zaprojektowane, aby rozbroić zastraszanie zatrzymać zachowanie i wyjście są ofiarami. Ale jeśli reagują gniewem lub łzami po raz piąty, tyranami, że mogą cię złamać i nadal działając średnią.
 • Nikt nie ma prawa do fizycznej napaści jesteś. To jest niezgodne z prawem i powinny być zgłaszane.

Jak przestać być nerwowy

Jak przestać być nerwowy


Będąc nerwowy jest natura ludzka w wielu kwestiach. Wszyscy mamy poczucie zdenerwowania i lęku przed niezwykle ważnych wydarzeń z naszego życia. To jest naturalne, choć nieprzyjemne. W poniższym artykule, mam nadzieję, że naprawdę pomóc dowiedzieć się, jak przestać być nerwowy i uspokoić.

Instrukcje

1 najpierw musisz zrobić, to udać się do obszaru, który jest cichy, gdzie można zrobić trochę myślenia.

2 Analizować, co jesteś zdenerwowany. Zastanów się, co możesz zrobić, o pewnej sytuacji, aby nie być tak zdenerwowany o tym więcej. Co można zrobić? Najbardziej prawdopodobne, że odpowiedź jest niczym. Nie istnieje jedna rzecz, która zmieni sytuację, która wykonuje swoje zdenerwowanie. Ta świadomość powinna pomóc przyniesie Ci spokój. Szczególnie w sytuacjach, gdy są martwi kogoś lub jakiegoś wydarzenia poza kontrolą.

3 Jeśli jesteś zdenerwowany zadania, które muszą być spełnione, pomyśl o ile zostały przygotowane do tego zadania. Pomyśl o wszystkim, co masz zrobić i dowiedziałem się, gdzie jesteś. Pomyśl o szkolenia, studia i / lub pracy zaangażować się, gdzie jesteś na. Odbijają się na tych rzeczach. Zrozum, że to był twój wysiłek, który pomoże Ci w zadaniu przed siebie, nie twój niepokojące.

4 Ułóż się wygodnie, zrelaksować, kojący do jedzenia pokarm, wziąć kąpiel, a nie myśleć o tym wydarzeniu w przyszłość, a spędzać czas na spokojnie zastanowić się, jak ciężko pracowałeś.

5 Pamiętaj, aby nie martwić się o jutro, bo każdy dzień ma dość problemów własnych.

Wskazówki:

 • Dziurawiec zwyczajny jest naturalnym suppliment, który pomaga w niepokój, nerwowość, depresja.

Jak przestać jeść chleb schudnąć

Jak przestać jeść chleb schudnąć


To może być trudne, aby przestać jeść chleb w Ameryce Północnej, gdzie większość posiłków są wokół chleba lub innych ziaren, dzięki czemu łatwo jeść zbyt dużo. Średnia kromka chleba ma około 100 kalorii, więc wycinanie chleba, lub ograniczenie go, może pomóc schudnąć. Amerykański Departament Rolnictwa Food Pyramid zaleca około sześć porcji ziaren dziennie, z czego połowa powinna być pełnoziarnisty. Aby schudnąć, można wybrać mniejsze porcje, ale pamiętaj, aby wybrać tylko całe ziarna, nierafinowane białe ziarna.

Instrukcje

1 Zamiast chleba pszennego, wybrać różne ziarna. Oznacza to również uniknięcie makaron, który jest wykonany z pszenicy. Brązowy ryż lub jęczmień są zdrowe alternatywy dla chleba, który napełni was. Komosa ryżowa to ziarno, które jest dobre dla ciebie, bo w przeciwieństwie do większości ziaren, jest bardzo bogate w białko. To może być gotowane jak każdy ziarna: moczyć przez około 15 minut i dokładnie spłukać, a następnie gotować przez około 15 minut lub do momentu, to przetarg. Możesz użyć quinoa jak ryż, w stir fry, jako dodatek lub w sałatce.

2 Oglądaj porcje wielkości ziaren. Jest to szczególnie ważne, gdy starasz się schudnąć, ponieważ większość ludzi używane do napełniania na chleb jeść fragmenty ziaren, które są zbyt duże. Według piramidy żywieniowej, część 1/2 filiżanka gotowanego ziarna jest uważany jedną porcję. Aby schudnąć, należy zmniejszyć tę kwotę. Mieszać opcje poprzez płatki owsiane na śniadanie, na obiad lub quinoa brązowego ryżu na kolację.

3 Wypełnić na warzywa i owoce każdego dnia. Chleb wyeliminowania może być trudne, ponieważ to sprawia, że ​​czujemy się pełni i jest wygodny. Szybko zdobędą chleb i dodatek z czegokolwiek na kanapkę lub przekąskę. Zakup warzyw cut-up i zachować je w poszczególnych workach lub pojemnikach w lodówce. W ten sposób, jeśli jesteś głodny, to łatwo chwycić torbę na przekąskę. Dodaj kąpieli o niskiej zawartości tłuszczu lub, jeszcze lepiej, trochę hummus dla dodanego białka. Zjedz zupę jarzynową lub sałatki w porze lunchu, i upewnij się, że pół do trzech czwartych swojej płycie ma warzywa na nim na kolację; Reszta powinna zawierać białka i ziarna.

4 Jedz małe porcje, pół szklanki lub mniej, fasoli codziennie. Możesz dodać je do chili, jeść je z jaj lub puree je do rozprzestrzeniania lub dip. Fasola pomóc sytości i zmniejszyć głód chleba. Dodają także białka i błonnika w diecie. Dodatkowa włókna jest ważna, ponieważ chleb wyeliminowanie eliminuje źródło błonnika.

5 Pij dużo wody. Woda trzyma nawilżona, ale również pomaga czuć się pełna. Wiele osób myli głodu z pragnienia i jeść, kiedy to, czego naprawdę potrzebujesz, to szklanka wody. Woda pomaga również utrzymać się regularne, kiedy robisz zmiany w diecie.

Jak przestać obsesyjnie o jedzeniu i waga

Jak przestać obsesyjnie o jedzeniu i waga


Obsesję na punkcie jedzenia i wagi może być objawem podstawowych emocjonalnych i fizycznych problemów zdrowotnych. Pierwszym krokiem musi być zawsze zasięgnąć porady lekarza przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu samopomocy lub diety. Następujące techniki mogą pomóc zmienić swoje nawyki żywieniowe i pomóc w kontroli masy ciała, ale należy omówić z dostawcą opieki zdrowotnej.

Instrukcje

1 Nagraj swoje emocje, nastroje i myśli związane z jedzeniem i wagą w dzienniku codziennie. Zidentyfikować negatywne myśli i przekonań automatycznych o sobie. Pamiętaj, uczucia i myśli nie są fakty. Przeszkolony terapeuta będzie w stanie pomóc Ci je pokonać.

2 Jedz powoli i uważnie. Odłóż naczynia między kęsami i skupić się na każdym kęsem. Tak jak smakosz, myśleć o gustach i faktur, jak żuć i doznań, jak połknąć. Zauważ, wszystko na temat doświadczeń w tym aromaty, barwniki i prezentacji. Poczekaj, aż wszystkie odczucia i smak są już przed zbierając swoje naczynia i biorąc kolejny łyk. Naucz się doceniać jedzenie jesz.

3 przestać jeść, gdy zaczynasz czuć się pełna. Zachęcam do kontynuowania może być silny więc umieścić swój nóż i widelec na talerzu i wsuń go z dala od ciebie, jako znak dla innych i siebie zakończeniu. Podczas jedzenia sam w domu natychmiast wstać od stołu i rzucić pozostałej żywności z płytki do kosza zamiast piłki na niego.

4 Odważyć się tylko miesięczne - ważenie całkowicie lub zatrzymać - i stosować inne sposoby monitorowania masy ciała, takich jak, jak mocno lub luźne ubrania są. Regularne ważenie jest zwodniczy i nieproduktywne, jak zmienia się masa ciała w sposób naturalny.

5 eksperymentować z nowymi żywności w miarę możliwości, aby utrzymać dietę zróżnicowane i przyjemne. Nie eliminują żywności chcesz z diety, chyba że powinni to zrobić przez lekarza.

6 Pomyśl o wartościach odżywczych przy wyborze żywności i skupić się na jak żywność jest wzmocnienie organizmu, a nie emocje wywołuje. Cieszyć się poczucie pielęgnowaniu ciała, a nie pocieszając go. Żywność z niedożywieniem w końcu staną się mniej atrakcyjne.

7 Należy unikać stosowania w żywności jako pocieszyciel lub smoczek. Kolejne przyjemne sposoby radzenia sobie z trudnej sytuacji, takie jak pisanie w dzienniku lub biorąc kąpiel z bąbelkami.

8 Przeglądaj szeroki wybór zdrowych, zabawy, takie jak opcje wykonywania działalności, sportu i hobby, które nie wiążą się z jedzenia.

9 Słuchaj swojego ciała i wie, kiedy jesteś naprawdę głodny, a nie odwodnione lub podkreślić - co jest czasem mylony z głodem. Użyj techniki STOPP, kiedy nie jesteś głodny, ale nadal zmuszony do jedzenia. Zatrzymaj to, co robisz, pomyśl o tym, obserwować sytuację i uczucia, zaplanować alternatywne działania i przejść do wybranego działania alternatywne.

10 Zachowaj wszystkie aspekty swojego ubioru, wyglądu i poczucie dobrego samopoczucia. Waga nie jest podstawowym czynnikiem w przyszłość i dobre samopoczucie. Skupić się na ogólnym dobrym stanie zdrowia, zwiększanie się punkty dodatnie i akceptacji siebie jako osoby. Uniknąć porównania z innymi, zwłaszcza nierealnych obrazów modeli i gwiazd, które zachęcają niemożliwe oczekiwania.

Wskazówki

 • Szukać wsparcia od zaufanego przyjaciela lub doradcę.
 • Ten artykuł nie zastąpi porady lekarza.

Jak przestać jeść azotynów

Prawdopodobnie żaden inny dodatek do żywności spowodował tyle kontrowersji jak azotyn sodu. Dodaje się do wędlin, azotyny chronią mięso przed zepsuciem i powoduje zatrucie jadem kiełbasianym. Azotynu sodu jest również związane ze wzrostem nowotworu i powodujących migreny. Jeśli obawiasz się o to, co można robić azotyny do zdrowia, należy wykonać następujące kroki, aby przestać jeść azotyny.

Instrukcje

1 przestać jeść wędliny. Azotyn sodu znajduje się w najwyższych poziomach w hot-dogi, bekon, szynka i kilka lunchmeats. Substytutem świeżego mięsa lub innych źródeł białka, takich jak jajka czy fasoli dla przetworów mięsnych.

2 Spróbuj azotynów hot dogi i lunchmeats. Coraz lunchmeat są reklamowane jako "dodatek za darmo." Sprawdzić "azotynów" lub upewnić azotyn brakuje na liście składników.

3 Poszukaj przeciwutleniacze dodawane do mięs. Naukowcy badający sposoby leczenia mięsa, bez użycia azotanu sodu Stwierdzono, że witamina C i E hamują zdolność azotynów być przekształcany do nitrozoamin, element rakotwórczego. Niektórzy wytwórcy już dodane te witaminy w bekon, jeden z najgorszych przestępców pod względem nitrozoamin.

4 Dodaj witaminy C w proszku do receptur, które używają wędliny. Jeśli nie jest to możliwe (witamina C i smaczek nie może być dobre polewy razem na hot dog), należy rozważyć prowadzenie shaker witaminy C w proszku dostępne wstrząsnąć sprawie żywności ubocznych, takich jak sałatki lub innych warzyw.

5 Jedz warzywa. Azotyny pojawiają się również w zielonych warzywach liściastych, takich jak szpinak. Jednak obecność naturalnie występujących witaminy C i D są uważane zabronić substancji rakotwórczych. Warzywa były związane z obniżyć ryzyko zachorowania na raka.

6 Cel na dodatek diety wolna. Azotany są obecne w wielu dodatków. Skoncentruj się na całych ziaren i świeżej żywności w miarę możliwości.

Wskazówki

 • Jeśli Twoim celem jest jedzenie zdrowsze, rozumiem, że niebezpieczeństwo jest obciążenie azotyn z całej diety przez okres czasu. Porcji graniczne wędlin do wersji niskotłuszczowych nie więcej niż dwa lub trzy razy w tygodniu.
 • Azotyny mogą nie być tak źle. Dodatek ten może oferować zabezpieczenie serca utrzymując tętnic elastyczny.
 • Pamiętaj, że azotyn sodu daje także przetwory mięsne swój piękny różowy kolor, który kojarzy się ze świeżością kupujących. Azotynów mięsa są często brązowe.
 • Ważne badania dotyczące azotynów koncentrowały się na ryzyko białaczki u dzieci, które jedzą więcej niż dwanaście hot dogi miesiąc, co może prowadzić do wystąpienia białaczki u dzieci dziewięć razy większe niż normalnie.

Jak przestać pić Kofeina

Jak przestać pić Kofeina


Dla wielu ludzi, nie zaczyna dnia bez filiżanki dobrej kawy. Inne polegają na kofeinę napoje gazowane w porze lunchu, aby je przez resztę dnia lub napoju energetycznego dla trochę dodatkowego rzutu. Po kofeiny jest w dużym stopniu opierała się na tak na codzień, przecinając ją z jednej diety może być trudne. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci przestać pić kofeinę.

Instrukcje

1 spadły stopniowo. Eliminując wszystkie kofeiny z diety wszystkie na raz może spowodować doświadczyć negatywnych skutków fizycznych, takich jak bolesne bóle głowy i rozdrażnienie. Aby tego uniknąć, należy zmniejszyć spożycie kofeiny stopniowo zamiast iść na zimno indyka. Jeśli pijesz średnio cztery napoje zawierające kofeinę dzień, zmniejszyć spożycie do trzech drinków dziennie przez następny tydzień, dwa następne, i tak dalej, dopóki nie są kofeiny.

2 Wykorzystanie alternatywnych źródeł energii. Istnieją inne, mniej uzależniające źródła energii, które może dać Ci wytrwałości, aby przez swojego dnia bez potencjalnych drażliwość lub energii awarii. Spróbuj zmienić swoje kofeinę napoje gazowane drinki zawierających żeń-szeń lub dodać B-witaminy do codziennej multiwitaminowy. Witaminy i suplementy naturalnie pomagają organizmowi pożywienia i generować metabolizowaniu i wykorzystanie energii.

3 Zajmij się. Jeśli jesteś ciężki kofeina pijący, prawdopodobnie zauważysz efekty, że brak kofeiny ma na swoim ciele i wytrzymałości. Upewnij się, że zawsze mają zakaz napojów z kofeiną, takich jak woda, sok lub nawet bezkofeinowa kawa dostępne. Guma do żucia może również pomóc poprzez wycofanie kofeiny.

4 Weź ibuprofen. Jednym z najczęstszych skutków ubocznych do wycofania kofeiny przeżywa bolesne i uporczywe bóle głowy. Bądź o krok przed tymi objawami odstawienia, podejmując ibuprofen, gdy nie pije kofeinę, aby pomóc utrzymać się dzieje.

5 ćwiczeń. Aktywność fizyczna i ćwiczenia powoduje, że organizm do produkcji endorfin i adrenaliny, które są naturalne źródła energii. Angażowanie się w regularnej aktywności fizycznej w ciągu dnia pomoże zachować Ci pasuje i wyeliminować potrzebę kofeiny. Weź energiczny spacer, gdy budzisz się rano, aby zastąpić swoją kawę i pójść pobiegać lub wziąć szybki wyjazd do siłowni na trening w przerwie na lunch, aby dostać się przez całe popołudnie, a nie dotarcie do tego napoju energetycznego PEP Ci się.

Jak przestać używać jedzenia jako nagrody

Jak przestać używać jedzenia jako nagrody


Korzystanie jedzenia jako nagrody jest bardziej powszechne niż myślisz. Wielu ludzi niektórych pokarmów jak "tabu", a tylko je jeść, gdy przychodzi specjalne okazje lub gdy zrobili coś ważnego, że uznanie zasługuje. Stowarzyszenia, takie jak te często rozwijają się w dzieciństwie. Jeśli jesteś gotowy, aby zmienić te skojarzenia i zachowań, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić.

Instrukcje

1 Zadaj sobie pytanie, dlaczego używasz jedzenia jako nagrody. Określić, czy ma do czynienia bardziej z przyzwyczajenia i tradycji rodzinnej. Kiedy zrozumiesz, dlaczego przejadać, można podjąć kroki, aby zmienić swoje zachowanie, samodzielnie lub z pomocą terapeuty.

2 Nie spotkać się z jedzeniem, gdy coś idzie dobrze. Zamiast świętować awans lub zwycięską ofertę z obiad lub deser, zakupy, wizyta w spa lub wymknąć na poranek filmowy. Zrobić coś miłego dla siebie, która sprawia, że ​​czujesz się świetnie bez dodawania wagi.

3 Spójrz na nagrody, które są długotrwałe. Jeśli używasz jedzenia jako nagrody, dobre uczucia przestanie jak najszybciej zakończyć posiłek. Zamiast kupić sobie coś fajnego, że można używać przez długi czas i które będą przypominać o sukces za każdym razem gdy go zobaczyć.

4 Zatrzymaj nagradzanie dzieci jedzeniem. Wiele postaw mamy do żywności pochodzi z dzieciństwa. Wielu rodziców dzieci słodycze oferta, którzy przestać płakać lub jedzenia swoje warzywa. Zamiast tego, aby te "nagrody" żywności wspólna część codziennego życia, więc dzieci nie widzą w nich nic specjalnego. Wystarczy upewnić się, aby kontrolować wielkości porcji.

5 Znajdź zabawnych miejsc w Twojej okolicy, które nie są restauracje. Wielu dorosłych społeczne życie kręci się prawie wyłącznie wokół jedzenia i picia. Sprawiają, że punkt do gry w mini golfa, kręgle, wziąć w grę, pójść do kina, odwiedzić klub komediowy lub korzystać z innych rodzajów rozrywki, które nie skupiają się na jedzenie. Twój przyjaciel e docenią zaproszenie do niezwykłych wydarzeń takich jak te.

6 Należy unikać sytuacji, w ​​których jedzenie jest wykonane centrum celebracji jak najwięcej jak można. Jeśli nie masz wyboru, jak w przypadku strony urzędu lub wesela, okazji i spotkać się poprzez interakcje z ludźmi wokół Ciebie lub korzystających z muzyki, a nie koncentrowanie się na samym posiłku.

Wskazówki

 • O kolego odchudzania może pomóc uporać się z pokusą i wcisnąć się w kierunku swoich celów. Eksperci uważają, że ci, którzy pracują w zespołach osiągnąć swoje cele odchudzania znacznie szybciej. Jeśli nie możesz znaleźć lokalnego kolego, za poszukiwanie jednej Online.

Jak przestać być spragniony

Jak przestać być spragniony


Woda jest numerem jeden składnik ciała ludzkiego, składające się z 45 do 75 procent całkowitego ciężaru ciała. Noworodki mają najwyższy procent masy wody, a kobiety i osoby starsze - ze względu na wyższą zawartość tkanki tłuszczowej - ma najniższy. Ponieważ woda odgrywa tak istotną rolę w organizmie człowieka, trzeba utrzymać odpowiedni poziom płynu. Uczucie pragnienia oznacza stężenie płynów ustrojowych są niskie, w wielu przypadkach, odpowiednio uzupełniane utraconych płynów może zmniejszyć uczucie pragnienia.

Instrukcje

1 Drink, aby zaspokoić swoje pragnienie. W większości sytuacji, gdy zostały utracone w wyniku procesów takich jak: pocenie się, oddychanie i eliminacji normalne ilości płynu, picia, gdy czujesz pragnienie będzie przywrócić właściwy poziom płynów - i sprawiają uczucie pragnienia odejść. Wybierać zdrowe opcje, takie jak woda, sok lub mleko do ugasić pragnienie. Jeść owoce, warzywa i zupy, które zawierają wysoki procent wody, może również pomóc czuć się mniej pić.

2 Sprawdzić oznaki, że jesteś odwodniony. Oddawanie moczu mniej niż cztery razy dziennie, i ciemne, mocne moczu zapachu mogą zarówno wskazywać odwodnienie. Może masz suche usta i czuję zmęczenie, zawroty głowy lub zawroty głowy. Jest chory z przeziębieniem lub grypą, wymioty, biegunkę i spędzać dużo czasu w podróży, w samolocie może również prowadzić do odwodnienia. Jeśli masz objawy odwodnienia, Twój pragnienie jest najprawdopodobniej spowodowane niskim poziomem płynu. Zmniejszyć pragnienie pijąc płyny aż objawy odwodnienia odejść.

3 Sprawdź, żadnych leków wykonać, aby sprawdzić, czy nadmierne pragnienie jest efektem ubocznym. Niektóre leki mogą powodować uczucie pragnienia, w tym anticholineric leków, co może powodować uczucie suchości usta; litu i prednizonu, które mogą zarówno powodować skrajne pragnienie; i leki moczopędne, które mogą powodować zbyt dużo strat płynów, zwłaszcza jeśli używasz ich w czasie, gdy nie biorą w wystarczającej ilości płynów. Porozmawiaj z lekarzem na temat radzenia sobie ze skutkami ubocznymi leków, a nawet zmianę, jeśli znajdziesz swoje nadmierne pragnienie zbyt uciążliwe.

4 Odwiedź lekarza, jeśli pragnienie nie ustępuje i nadal nadmierne, nawet po stara się go zmniejszyć. Niektóre schorzenia - w tym cukrzycy i nerek, serca lub niewydolności wątroby - może powodować skrajne pragnienie. W innych przypadkach, nadmiar pragnienia mogą wskazywać zaburzenia psychologiczne. Lekarz może określić, czy nadmierne pragnienie ma przyczynę lekarza, a jeśli nie, to pomoże Ci dowiedzieć się, w jaki sposób możesz przestać czuć tak spragniony.

Jak przestać jeść cukier i mączne

Według National Institutes of Health, jedzenia mniej niż 130 gramów węglowodanów dziennie może prowadzić do choroby. Ketony lub podziale tłuszcze, może zbudować we krwi i prowadzić do dny moczanowej lub kamieni nerkowych. Więc jeśli próbujesz przestać jeść cukier i mąkę, uważaj, że natychmiastowe objawy odstawienia może zawierać szybki spadek poziomu cukru we krwi i serotoniny, zwłaszcza w tych, które są wrażliwe na substancje. Podczas gdy objawy nie są zagrożeniem życia, przygotowanie do nagłych napadów lęku, pragnienia, bóle głowy i zmęczenie, które przechodzą w ciągu tygodnia od usuwania mąkę i cukier z diety.

Instrukcje

1 Jedz pokarmy bogate w węglowodany, które są wysokiej wartości glikemii, aby utrzymać zdrową dietę. Pokarmy, takie jak pieczone ziemniaki, ryż, płatki owsiane i rodzynki wszystkie są wysokiej węglowodanów, niskotłuszczowe pokarmy.

2 up Zdjęcie na świeżych i suszonych owoców do jedzenia, gdy pojawi się głód cukru. Owoce, które spełniają słodycze zawierają jagody i truskawki, ananasy, winogrona, gruszki i figi.

3 Sprawdzić produktów bezglutenowych, aby zaspokoić głód chleba i makaronu. Jak wiele osób zdało sobie sprawę, że mają alergię na gluten, a poczujesz się lepiej, kiedy nie jeść produkty z mąki, odpowiedzieli z substytuty producentów. Podczas gdy produkty bezglutenowe bułeczki hamburger, takich jak ciastka i makarony zawsze były dostępne w sklepach ze zdrową żywnością, można znaleźć całe sekcje w tradycyjnych sklepach spożywczych.

4 zastępcze alternatywy cukru w napojach i pieczenia. Zgodnie z Mayo Clinic, sztuczne słodziki są znacznie słodsze od cukru, rzeczywistym będziesz potrzebować mniej, aby osiągnąć takie same wyniki. Zatwierdzone przez FDA sztuczne środki słodzące obejmują aspartam, sukralozę i sacharynę. Możesz także użyć naturalne zamienniki cukru, takie jak sorbitol, i stewii do słodzenia kawy, herbaty i pieczone dania.

5 czytać etykiety dokładnie. Cukier jest często wymieniany jako składnik pod wieloma różnymi nazwami: syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy, miód, syrop kukurydziany słodzik i kukurydza. Żywność, która zawiera mąkę może czasami być również mylące. Sprawdzić glutenu na etykietach; jest używany do wiązania i jako wypełniacze w produktach, takich jak sos sałatkowy, piwo, ketchup, zup i sosów.

6 Eksperyment z nowych wyborów żywieniowych. Zastanów gotowania z kaszą gryczaną, członka rodziny rabarbar, mąka fasolowa lub chleba świętojańskiego. Możesz użyć ciecierzycy, mąki kukurydzianej i quinoa do różnorodnych dań z hummus do chleba.

Wskazówki

 • Przygotuj się do jakiegoś niepokoju, jeśli twoja dieta jest ciężka cukru i mąki. Znaleźć ludzi do rozmowy, którzy zmienili swoje nawyki żywieniowe znacznie dostać moralnego wsparcia i porady.
 • Chociaż nie ma dowodów naukowych na poparcie objawy odstawienia, że ​​wiele osób wystąpić przy rzuceniu cukru, zgłaszane objawy są zwykle łagodne.

Jak przestać jeść So Much

Jak przestać jeść So Much


Jednym z powodów, dla wielu z nas nie może schudnąć, to dlatego, że nadmierne spożywanie jedzenia. Jest wiele rzeczy, które mogą powodować ten, a także pewne sposoby jej zwalczania. Czytaj więcej.

Instrukcje

1 Przede wszystkim, jeśli myślisz, że jesteś głodny, a nie tylko jedli, dać mu kilka minut. Niech twoje jedzenie strawić. Odczekać co najmniej 20 minut po posiłku lub przekąsce przed rozważa coś innego.

2 W międzyczasie wypić coś. Czasami pragnienie nasze ciała błędnie interpretują sygnały głodu. Najeść się płynów. To może od razu rozwiązać problem.

3 Jeśli jest snem, snem. Zmęczenie może być błędnie jak głód przez organizm.

4 Podaj swoje kubki smakowe nieoczekiwane. Gdy twoje ciało mówi, że jest głodny, a ty wiesz, że jesteś pełny, zjeść coś pikantnego. Spowoduje to zmianę wiadomość do mózgu i ograniczyć potrzebę słodyczy. Pikantne żywności także zwiększyć metabolizm lekko, co jest zawsze dobra rzecz.

5 Czy jakieś ćwiczenia. Weź swój umysł z głodu. Będzie to również uwolnić endorfiny, które sygnalizują ciału być zadowoleni. Można go naśladować jedzenia.

6 Chew gumę lub cukierki o niskiej kaloryczności. Pozwoli to zachować usta zajęty.

7 Napij się kawy, herbaty lub innych napojów z kofeiną nie ma kalorii. To trwa krawędź off, i sygnalizuje swoje kubki smakowe to jest czas, aby przestać jeść.

8 Wyjdź z przed telewizorem. To jest, gdy większość z nas przejadać.

9 Pobierz aktywne. Im bardziej jesteś aktywny, tym mniej czasu trzeba jeść.

Jak przestać pić napoje gazowane i schudnąć

Jak przestać pić napoje gazowane i schudnąć


Picie dużych ilości sody, takie jak Coca-Coli, Pepsi i Mountain Dew były znane powodować problemy zdrowotne. Te problemy zdrowotne mogą obejmować zmęczenie mięśni, hipokaliemia, choroby dziąseł i zaburzenia snu, aby wymienić tylko kilka. Innym problemem, z picia sody jest kiedy pijesz napoje gazowane nie są wody pitnej. Nasz organizm potrzebuje wody do utrzymania homeostazy. Główną trudnością w rzuceniu picia sody jest kofeina uzależnień. Kiedy drastycznie zmniejszyć zużycie kofeiny, cierpisz na bóle głowy wypłatę najbardziej zauważalnie.

Instrukcje

1 Po pierwsze przestać pić wodę sodową sam nie będzie za dobry substytut, bo twoje kubki smakowe mają zastosowanie do słodyczy sody. Dobrą alternatywą byłoby coś kryształu Światła nie zawiera kofeinę i składa się głównie z wody.

2 Aby z głowy wziąć ibuprofen. Jednym ze składników ibuprofenu jest kofeina, która jest, co twoje ciało jest pragnienie. Jeśli jesteś już przyjmowanie aspiryny codziennie ciśnienie krwi lub mieć, jakiekolwiek dolegliwości skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem ibuprofenu.

3 Rozpocznij picia różnych substytutów sody, aby znaleźć taki, który można żyć. Po tygodniu nie będzie zależny od kofeiny chemicznie można po prostu psychicznie chcą smak sody. Pamiętaj tylko, że w końcu będzie zdrowsze dla nie pije sody.

Wskazówki

 • Nie staraj się zatrzymać na noc.

Jak przestać być Junk Food Junkie

Jak przestać być Junk Food Junkie


Każdy wie, że jedzenie fast foodów jest niezdrowe. Jednakże, jeśli jesteś ćpunem junk food, będziesz czasami kończy się łamią się do uzależnienia, nawet jeśli wiesz, że nie powinien. Przestać jeść fast foodów i umieścić swoje śmieci żywności dni Junkie za tobą, oglądając swoją dietę i nauczyć się pragnąć zdrowszej żywności.

Instrukcje

1 Zadaj sobie pytanie, czy jesteś zmęczony po następnym odebrać tę tabliczkę czekolady. Niektóre ćpuny śmieciowe jedzenie włączyć do fast foodów z powodu braku snu i stresu. Umieścić ten czekoladowy z powrotem na dół i wypełnić szklankę wody gazowanej i soku z cytryny, aby przestać jeść fast foodów. To perk cię.

2 Określ, czy jeść fast foodów na komfort. Wiele ćpunów skręcić śmieciowe jedzenie fast foodów, ponieważ albo poczucie winy, lub są w depresji. Zamiast farszu twarz z lodami, porozmawiać z kimś komu ufasz o tym, co cię gnębi.

3 Ćwiczenia i zachować zajęty, a nie będzie przez to Cookie Jar. Kilka osób jeść fast foodów z powodu nudy. Tak, aby przestać jeść fast foodów, spacer na zewnątrz, spotkać się z przyjaciółmi, jeździć Twojej okolicy, czysty, lub zrobić coś, co lubisz robić. W ten sposób, śmieciowe jedzenie nie skusi cię.

4 Znajdź zdrowych alternatyw, które mają ten sam słodki smak lub crunch kochasz. Wiele ćpunów jak śmieci śmieciowe jedzenie żywności ze względu na smak i teksturę. Jeśli kochasz frytki, kup pieczone, a nie smażone, tak, że można przestać jeść fast foodów.

5 Utrzymuj regularne posiłki i nie jeść śniadania, dzięki czemu można przestać jeść fast foodów. Gdy masz ochotę śmieciowe jedzenie, po prostu wyjąć butelkę wody i kilka łyków.

6 Challenge inni do zakładu, gdzie, kto może przejść do 7 dni, nie łamią się na ich uzależnienie od fast foodów, on / ona zostanie nagrodzony 20 $ lub tak. Można również stosować inne nagrody za wyzwanie fast foodów, jak bilet do kina lub na wycieczkę do atrakcji turystycznych.

7 Zrób listę artykułów spożywczych, trzeba przed udaniem się do sklepu spożywczego. Potem, gdy wewnątrz sklepu, korzystać z alternatywnych tras do pozycji na liście, tak aby nie znaleźć się przechodząc kuszące półki wypełnione wiórów. Plan jest taki, aby przestać jeść fast foodów, nie wpaść w pokuszenie junk food.

8 Dowiedz się, jak zrobić pyszne i zdrowe posiłki w domu, aby obejrzeć swoje śmieci żywności zdrowia. W ten sposób będziesz bardziej zadowolony ze smakiem gotowania niż smak fast foodów. Poproś krewnych lub znajomych do gotowania receptur, patrzeć recepty online kupić gotować książek, lub lekcje gotowania.

9 Zamiast całkowitego wyeliminowania fast foodów, ograniczyć, ile jesz. Jeśli się pozbyć wszystkich fast foodów w diecie, będziesz czuć się pozbawiony później. To może prowadzić do obsesyjnego potrzeby mają fast foodów. Leczyć się z batonika lub miskę lodów raz w tygodniu lub nawet raz w miesiącu.

Wskazówki

 • Jest w stanie przestać jeść fast foodów wymaga czasu i cierpliwości. Tak więc, nie spiesz się przez proces!

Jak przestać jeść w godzinach wieczornych

Niektórzy ludzie mają tendencję do przybierania na wadze, jedząc więcej niż powinni w nocy. Jeśli spożywać żywności blisko czas iść spać, nie masz tyle czasu, aby spalić kalorie. Przestać jeść wieczorem, musisz zidentyfikować swoje nawyki żywieniowe i naucz się je zmienić.

Instrukcje

1 Usuń przekąski, że jesteś skłonny do jedzenia co noc. Przechowywać tylko te, które mieszczą się między 100 a 200 calories.Give żadnych dodatkowych przekąskę żywności do znajomych lub rodziny.

2 Zakup i utrzymać zdrowsze przekąski alternatywy w lodówce i szafkach. Pobierz i warzyw, takich jak marchew seler, mrożone owoce i różne rodzaje orzechów. Jeść małe, zdrowsze przekąski pomogą zmniejszyć ilość spożywanych pokarmów w nocy

3 Wybierz się na spacer w godzinach wieczornych lub w czasie wykonywania, gdy normalnie byłoby podjadanie. Śledzić kalorii spalanych wykorzystaniem bieżni lub bransoletkę stóp licznik kalorii, który śledzi liczbę spalonych kalorii podczas spaceru.

4 Dołącz do grupy, która spełnia się po czasie, jak zwykle przekąskę. Dołącz do grupy ćwiczeń, grupy teatralnej, League Bowling lub klubu książki pozostać aktywni.

5 Pauza 15 minut i zmienić działalność, gdy zaczynasz czuć głodu w godzinach wieczornych. Pomoże to, aby nie utknąć z uczuciem głodu żadnych przekąsek.

6 myć zęby po kolacji z pasty do zębów o smaku mięty. Miętowy posmak pomoże zmniejszyć chęć na przekąskę.

Wskazówki

 • Jeśli pracuje do późna jest powód jeść dużo w nocy, znaleźć czas, aby zjeść w bardziej odpowiednim czasie, kiedy pracuje.
 • Sprawdzić etykietę wszelkich przyjmowanych leków, aby sprawdzić, czy zwiększony apetyt jest jednym z ubocznych efektów biorąc leki.
 • Pić dużo wody w godzinach wieczornych do sytości i pomóc w walce z każdą głodu.

Jak przestać jeść swoje uczucia

Jak przestać jeść swoje uczucia


Ludzie korzystają emocjonalne jedzenie stłumić lub łagodzić negatywne emocje, takie jak smutek, nuda, gniewu lub stresu, zgodnie z Mayo Clinic. Wspólne jedzenie emocjonalne wyzwala są sprawy związane z pracą, problemy zdrowotne, presji finansowej, bezrobocie, złą pogodę i problemy z relacjami. Emocjonalne jedzenie jest również zakorzenione w utracie kontroli i starają się odzyskać kontrolę nad sobą lub sytuacji. Jedzenie w twoich problemów nie jest skuteczna lub zdrowy sposób, aby przywrócić równowagę w swoim życiu. Nauka radzenia sobie z negatywnymi emocjami ze skutecznych środków pomoże Ci stopniowo znaleźć spełnienie i szczęście bez kuli żywności.

Instrukcje

1 Nagraj swoje nawyki żywieniowe w stosunku do emocji. Dzięki temu będzie można wyraźnie zobaczyć wzór między emocjami i żywności. Napisać dokładnie to, co jesz, ile jesz i poziom głodu w skali od jednego do 10. Podczas spotkania swoje emocjonalne jedzenie z świadomości i zrozumienia, zaczniesz jeść sumiennie i nie impulsywnie.

2 Przygotuj wszystkie posiłki w godzinach porannych. Możesz zrobić sześć małych posiłków jeść w ciągu dnia, lub utrzymać tradycyjne trzy pełne posiłki kursu. Bez względu na liczbę dań nie jeść poza tymi posiłkami. Jest to skuteczny środek, aby ocenić swój głód emocjonalny i powstrzymać się od jedzenia.

3 Weź udział w swoim ulubionym hobby lub działalności, gdy czujesz chęć do jedzenia. Oglądając film, na spacer, surfowanie po Internecie, czytania lub słuchania muzyki są skuteczne sposoby, aby odwrócić się od swoich emocji i głodu.

4 Zatrzymaj zakupów komfort żywności. Pokarmy Komfort są szybkie i łatwe do uchwycenia, gdy chcesz jeść impulsywnie. Jeśli nie ma ich w domu, są mniej podatne na ich jeść. Jeśli jesteś fizycznie głodny, nie będzie nic co posiłek dla uśmierzenia głodu.

5 Zdobądź co najmniej osiem godzin snu każdej nocy. Jeśli się w nocy z nic do roboty, to jest prawdopodobne, że będziesz jeść, aby bawić się. Musisz także być wypoczęta w ciągu dnia. Jeśli nie jesteś wypoczęty, może mylić się z letargu z potrzebą jedzenia dla dawki energii.

Wskazówki:

 • Jeśli próbowali powyższe kroki i inne środki samopomocy dla długi okres czasu bez żadnych postępów, należy skonsultować się ze specjalistą. Ludzie często konsultować lekarzy do kwestii takich jak to, i to jest niczym wstydliwym. Ważne jest Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Jak przestać być wybredny

Jak przestać być wybredny


Niektórzy ludzie nigdy nie wyrastają wybredna zjadacze. Podczas gdy większość dorosłych zapraszamy setki, nawet tysiące różnych produktów spożywczych, bardzo wybredni mogą mieć tylko 20 do 30 rzeczy, które są gotowe do jedzenia. Jako wybredny może uszkodzić życia społecznego osoby i kariery, a tak wiele zaangażowania żywności. Wybredna jedzenia jest również potencjalnie niezdrowe, jak wybredna zjadacze często unikać warzyw i jeść fast foodów. Możliwe jest jednak, aby przestać być wybredny i poszerzyć swoje podniebienie.

Instrukcje

1 Powiedz sobie, że będziesz cieszyć się próbować nowych pokarmów. Nawet jeśli myślisz, że nie podoba mi się jedzenie, smakuje mogły ulec zmianie lub może korzystać z innego przygotowania. Optymistyczne podejście pomoże.

2 Smak nowych pokarmów; nie zobowiązać się do nich. Nie pozwól, restauracja nowych pokarmów być jedyną opcją na posiłek. Zamiast iść do bufetu, który ma znane potrawy i gryza lub dwa z czymś nowym. Zapytaj znajomych na próbkach posiłki w restauracji. Kup trochę coś z twojego sklepu spożywczego w bar sałatkowy. Jeśli wiesz, masz out, będziesz czuć się bardziej swobodnie podejmować szansę na coś nowego.

3 oceny każdej nowej żywności. Zamiast pytać "Czy mi się to podoba?" zapytać "co to smak jak?" Myśl o sobie jako profesjonalny żywności degustatora. Czy to słony lub kwaśny, gorzki lub słodki? Czy zauważasz jakieś ciekawe przyprawy? Czy możesz powiedzieć coś o składnikach lub technik gotowania? Po jeść tyle, że można opisać jedzenie, to można myśleć o tym, czy Ci się spodoba.

4 Daj foods równe szanse, ale szanować preferencje. Profesjonalne recenzenci restauracja nigdy nie dać ocenę na podstawie jednej wizyty, ale jeśli się zła obsługa w kółko, ocena nie będzie dobre. Spróbuj żywności więcej niż jeden raz, iw różnych preparatów - i to jest OK, nie lubi pewnych rzeczy.

5 Zaangażuj się jedzeniem. Kup coś, czego nie próbowałem i używać go w recepturze. Dodać znajomy przepis z nietypowym akcentem. Rozwijać własne warzywa. Zakupy na targu lub etnicznej spożywczego i poprosić o żywności, które są dostępne. Więcej się uczyć i więcej ręki masz w co żywności, bardziej komfortowo będziesz z nim.

Wskazówki

 • Możesz być wybredny, bo jesteś Supersmakosz, naturalne przystosowanie że występuje u około 25% populacji. Supertasters mają więcej kubków smakowych i ostrzeżenie smaki bardziej intensywnie. Zdawać sobie sprawę z tego, ale nie pozwól, będąc Supersmakosz uniemożliwiając tym próbować nowych pokarmów, szczególnie zdrowej żywności.

Jak przestać być zbyt miły

Jak przestać być zbyt miły


Czy boisz się zranienia kogoś, lub po prostu nie mają odwagi, by stanąć na własne oczy, czasami jest zbyt miły może być destrukcyjne. Ludzie, którzy są zbyt miły często się wykorzystywane przez przyjaciół, rodziny, a nawet nieznajomych. Choć może to być trudne do zatrzymania pozwalając ludzie chodzą po tobie, to nie jest możliwe, jeśli podejmie decyzję, aby zmienić swoje nastawienie i podjąć pewne kroki w kierunku coraz silniejsza osoba.

Dostać się do źródła problemu

Zanim będzie można dokonywać żadnych zmian w sobie, trzeba myśleć o tym, dlaczego dajesz się łatwo i dlaczego jesteś zbyt miły dla ludzi. Istnieje wiele powodów, dlaczego ludzie w końcu pozwolić inni z nich skorzystać. Jednak dla wielu ludzi jest zbyt miły wynika z chęci przypodobania się innym. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś zbyt miła, trzeba podjąć kroki, aby dowiedzieć się, dlaczego zachowujesz się tak jak ty. Na przykład, jeśli boisz ludzie nie będą cię lubić, jeśli umieścić swoje stopy w dół, Twoje zachowanie może być wynikiem nie mają wystarczająco dużo zaufania do siebie i kim jesteś.

Weź małych kroków

Po rozpoczęciu zastanawianie się twoje zachowanie, trzeba zacząć małych kroków w kierunku zmiany. Praca nad sobą, starając się stać osobą chcesz być nie dzieje się natychmiast. Daj sobie cotygodniowe cele lub małe codzienne cele, które można pracować kierunku. Na przykład, jeśli masz rodziny lub przyjacielem, który często prosi, aby oglądać swoje dzieci i zawsze masz trudny czas, mówiąc "nie", sprawiają, że twoim celem grzecznie powiedzieć jej "nie" następnym razem, ona pyta - czy powiedzieć niej chcesz być wypłacane za czas.

Postawić na swoim

Nie musisz być niegrzeczny lub myśli, kiedy postawić na swoim w sytuacji. Nie zawsze jest równowaga pomiędzy zbyt miły i jest średnia. Gdy zaczynasz coraz bardziej asertywny, spróbuj znaleźć równowagę. Jeśli ktoś utrzymuje próbuje przekonać cię do zrobienia czegoś, czego nie chcesz zrobić, należy pamiętać, aby trwali na swojej decyzji i nie wycofa się z niego. Czasami, stojąc swoją ziemię oznacza zmiany przedmiotu lub spaceru od rozmowy. Nie winien każdemu wykorzystać swój czas, aby wcisnąć się w działania nie są zainteresowani.

Uchylenie Guilt

Możesz czuć się winny po powiedzeniu przyjaciela lub członka rodziny "nie". Jednak trzeba nauczyć się akceptować, że ludzie nie będą cię nienawidzić, kiedy postawić na swoim. Należy również dowiedzieć się, nie czują się winni, jeśli nie daje ktoś inny, co chce. Zamiast pozwolić winy dostać się do Ciebie, przestać myśleć o tym, co człowiek myśli o tobie i twojej decyzji. Zamiast iść robić rzeczy, które musisz zrobić, lub chcesz zrobić i przestać martwić się o innych. Jak zacząć być bardziej stanowczy, ludzie będą mniej skłonni do nieuzasadnionych żądań Ciebie i poczucie winy nie znikną.

Jak przestać żyć w zaprzeczeniu

Aby przestać żyć w zaprzeczeniu, osoba musi być gotowa stawić czoła bolesnej prawdy. Prawdy te mogą wahać się od niepowodzeń zdrowotnych lub finansowych niepowodzeń do poważnych problemów w relacjach lub jakiegokolwiek problemu życie zmiany. Możesz zmierzyć się problemy w życiu, nawet triumf w obliczu przeciwności; ale musisz być gotów zrobić pierwszy krok.

Instrukcje

1 Przyjąć, że masz problem, należy zmierzyć i pokonać. Bez względu na to, jak trudno jest zmierzyć, należy go zbadać, uczciwie i w całości w celu stworzenia planu działania.

2 Korzystania z pomocy wykwalifikowanego doradcy mogą pomóc Ci w tym procesie; czy księgowy specjalisty w sprawach upadłościowych lub terapeuta specjalizujący się w problemy małżeńskie. Profesjonalny poprowadzi Cię przez proces odzyskiwania zaprzeczenie jeden krok na raz.

3 Praca z, a nie przeciwko, Twój doradca. Bądź otwarty i szczery ze szczegółami sytuacji. Ta osoba jest profesjonalnym, których zadaniem jest pomoc, a nie osądzać. On może być tylko przy pomocy w pełni zrozumienia faktów.

4 Stwórz plan działania ze swoim doradcą. Niezależnie od tego czy wdrażaniu nowego budżetu, planowania zabiegu chirurgicznego lub decydując jesteś gotowy do daty po stracie małżonka, należy opracowanie planu do naśladowania, aby przestać żyć w zaprzeczeniu.

5 ustawy o planie śmiało iz celu. Odebrać tego telefonu, zaplanować, że spotkanie lub zmierzyć się z tym czołowo emisyjnej. Jesteś wstanie z odmową (niezdrowe stan umysłu) i przeprowadzka do zdrowszego stanu rzeczy. Wiesz, że zmierzamy w dobrym kierunku, więc przenieść szybko. Szybciej pokonać odmowę, tym lepiej Twoje życie może stać.

Wskazówki:

 • Rozpoznać różnicę pomiędzy odmową i sceptycyzmu. Sceptycyzm obejmuje badania faktów przed pochopne wnioski. To zdrowe i niezbędne umiejętności. Odmowa wiąże bagatelizowania lub całkowicie ignorując znane fakty na szkodę finansów, relacji, zdrowia fizycznego lub psychicznego. Odmowa zaczyna jako naturalna odpowiedź na straty, ale staje się szkodliwe i niebezpieczne w czasie.
 • Odmowa może być objawem bardzo poważnego problemu. Nie czekaj; szukać pomocy profesjonalnych bezzwłocznie.

Jak przestać się martwić o przyszłość i zwiększyć swoje szczęście dziś

Jak przestać się martwić o przyszłość i zwiększyć swoje szczęście dziś


Szczęście jest w zasięgu Twojej ręki. Zacznij od utraty zwyczaj martwić się o przyszłość.

Instrukcje

1 - Wyobraź sobie najgorszy z możliwych przyszłych zdarzeń w swoim życiu osobistym.
- Wyobraź sobie, jak byś się czuł, że wydarzenie było prawdopodobne.
- Zrozum, że wiele naszych nieszczęść jest rezultatem martwić, jak straszne to czujemy, czy zdarzenie miało nastąpić.

2 Korzystając z wyników badań ze stosunkowo nowej dziedzinie psychologii pozytywnej (znany również jako Badań Happiness), aby zrozumieć, że wszyscy popełniamy błędy w przewidywaniu, jak źle się czujemy, jeśli niektóre straszne wydarzenie było prawdopodobne.

W szczególności, mają tendencję do przewidzenia, że ​​czujemy się znacznie gorsze i znacznie dłuższy czas niż jest to w rzeczywistości przypadku, zgodnie z badaniami.

Naukowcy w tej dziedzinie określili coś, co nazywają "psychologiczny układ odpornościowy". Nie wiemy, że mamy go, ale ten mechanizm psychicznego pozwala nam kontynuować nasze życie w obliczu nawet niewyobrażalne. Wykorzystuje strategie, takie jak racjonalizacja i adaptacji, aby pomóc nam uporać się z nowych okoliczności naszego życia.

Weźmy przykład słynnego badania w tej dziedzinie. Kiedy ludzie są pytani o poziom szczęścia w ciągu roku od wystąpienia dwóch radykalnie różnych zdarzeń (wygrana na loterii lub staje się z porażeniem kończyn dolnych).

Czy uważasz, że w obu przypadkach osoby zwrócone o ich samym poziomie szczęścia jak przed wydarzeniami? Jako niewiarygodne, jak się wydaje, było wynikiem przeprowadzonego badania.

3 wynos wiadomość od tej dziedzinie jest to, że okoliczności naszego życia, mają znacznie mniejszy wpływ na nasze szczęście nie wierzymy. Dlatego, martwiąc się o wydarzeniach w przyszłości, które mogą nigdy nie nadejdzie, pozbawia nas naszego szczęścia w tu i teraz.

Śmiało, spróbuj. Zacznij już teraz z uchwałą przestać martwić się tak wiele o przyszłości. Żyją, jak to możliwe, w chwili obecnej. Wciąż opracowujemy plany, aby osiągnąć jak najlepszą przyszłość można sobie wyobrazić. Ale sobie sprawę, że jeśli spadną tej idealnej przyszłości nadal będzie dobrze. Mieszkam tutaj. Na żywo. Żywo dziś. Powodzenia.

Wskazówki:

 • Dowiedz się metody, które pomogą Ci żyć w teraźniejszości (medytacji, artystycznej ekspresji, wciągające hobby, itp)
 • Uprawiać i pielęgnować relacje społeczne - sprawdzony sposób, według badań, w celu zwiększenia szczęścia.
 • Druga strona na nasze nieszczęście, przewidywania w obliczu złych zdarzeń jest nasza tendencja do nadmiernej przewidzieć nasze szczęście perspektywą dobrych imprez. Oboje są wynikiem błędów, które podejmujemy w przewidywaniu, jak będziemy czuć się w przyszłości.