adcov.com

jak pozbyc sie radonu

Jakie są Obawy radonu?

Jakie są Obawy radonu?


Radon jest gazem toksycznym, który, ponieważ jest zwykle niewykrywalne dla zmysłów i występuje naturalnie w niektórych środowiskach, może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia populacji ludzkich. Na szczęście istnieją środki ostrożności i zapobiegawcze, które mogą być podejmowane w celu ograniczenia własnego ryzyka narażenia na radon.

Radon

Radon gazu pojawia się, gdy depozyty radu i uranu rozkład w glebie, skały lub wody, które można znaleźć w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych. Radioaktywny gaz może wchodzić do budynków i domów za pomocą różnych sposobów, w tym pęknięcia w ścianach, otwartych okien, szczelin w rurach serwisowych, drzwi i zaopatrzenia w wodę.

Zagrożeń dla Zdrowia

Radon jest uważana za jedną z bardziej znaczących zagrożeń dla zdrowia w USA, jak w grudniu 2010 roku, w zależności od Agencji Ochrony Środowiska, ekspozycja na gaz jest odpowiedzialny za tysiące przypadków raka płuc rocznie. Zarówno wydłużone, minimalna ekspozycji i krótszy, zwiększone narażenie może być niebezpieczne dla zdrowia.

Wykrywanie

Różne rodzaje urządzeń można wykorzystać do testowania, od pojemników na węgiel drzewny, które monitorują poziom ponad radonu kilka dni, by dłużej trwających urządzeń takich jak wykrywacze alfa torów, które mogą pozostać aktywne przez okres do jednego roku. Wykwalifikowanych testerów może być również zatrudniony do oceny budynku lub domu. EPA stwierdza żadnego poziomu radonu na poziomie lub powyżej 4 PCI / l powinny być uwzględnione.

Zapobieganie

Wykwalifikowani eksperci mogą stosować różne metody, aby zmniejszyć poziom radonu w budynku, w tym uszczelnienia wszystkie pęknięcia w fundamentach i ścianach, czy budowa systemu wentylacji, która ściąga radon spod struktury i odprowadza ją na zewnątrz.

Jak skonfigurować sieć bezprzewodowa zabezpieczona na Netgear

Jak skonfigurować sieć bezprzewodowa zabezpieczona na Netgear

Bezprzewodowa sieć składa się z wireless router, komputer (lub innych urządzeń obsługujących sieci bezprzewodowej), szybki modem i abonamentu na internet Service Provider (ISP). Netgear jest popularny producent sprzętu sieci bezprzewodowej, który pozwala użytkownik wobec umieszczać w górze zabezpieczonej sieci bezprzewodowej. Aby uniemożliwić nieautoryzowanym użytkownikom logowania się do sieci bezprzewodowej i chronić dane przekazywania i otrzymywania online, należy zmienić ustawienia zabezpieczeń routera bezprzewodowego do utworzenia zabezpieczonej sieci bezprzewodowej.

Instrukcje

• Zainstalować router. Aby zainstalować router bezprzewodowy Netgear, za pomocą kabla Ethernet aby połączyć router kablowy/DSL, modem i użyć innego kabla Ethernet do podłączenia routera do komputera. Upewnij się, że wszystkie te urządzenia są wyłączony, jak można je połączyć. Skoro połączony, Włącz modem kablowy/DSL, router, a następnie do komputera, w tej kolejności. Umożliwiają co najmniej dwie minuty, aby przejść po włączeniu każdego urządzenia dać czas urządzenia do wzajemnego uznawania.

• Zaloguj się do routera. Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz adres routera, aby załadować strony ustawień routera. Adres routera można znaleźć w użytkownika przewodnik lub ustawienie CD dołączonej do routera, albo Przewodnik użytkownika można pobrać ze strony wsparcia technicznego Netgear. Większość Netgear routery używają jednej z następujących adresów: 192.168.1.1, routerlogin.net lub routerlogin.com. Naciśnij klawisz "Enter" lub kliknij "Go" w przeglądarce sieci Web po wprowadzeniu adresu.

• Wprowadź nazwę użytkownika i hasło routera. Gdy wpiszesz adres routera, trzeba wprowadzić nazwę użytkownika i hasło, zanim można uzyskać dostęp do strony ustawienia routera na ekranie pojawi się monit. Domyślna nazwa użytkownika dla Netgear routery jest "username" i hasło "hasło." Ponieważ pola tekstowe są przypadek-poufne, należy wprowadzić oba te przy użyciu wszystkich liter. Naciśnij klawisz "Enter", aby zalogować się do routera i zacząć zmiany jego ustawień zabezpieczeń.

• Otwórz menu Ustawienia zabezpieczeń. Routera Strona ma wiele linków do zmiany ustawień. Znajdź i kliknij link "Ustawienia zabezpieczeń", aby zmienić ustawienia zabezpieczeń routera.

• Zmienić SSID, wybierz ustawienie szyfrowanie i utworzyć hasło. Domyślna nazwa (lub "SSID") sieci bezprzewodowej będzie "NETGEAR." Wprowadź nowe, niezapomniany nazwę sieci bezprzewodowej pomóc odwracać uwagi potencjalnych hakerów z próbuje uzyskać dostęp do routera, jak większość początkujących użytkowników komputera z niezabezpieczonych sieci nie wiem jak zmienić domyślną nazwę sieci lub Instytut inne funkcje zabezpieczeń. Nowsze routery Netgear oferuje szyfrowanie WPA lub WPA-PSK do zabezpieczenia sieci, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Wybierz którąś z nich. szyfrowanie typy i tworzyć unikalne hasło. Będzie to wymagać wszystkich użytkowników o wprowadzenie hasła, zanim oni mogą zalogować się do sieci bezprzewodowej. To ważne, że można tworzyć złożone hasło, które ma kilka znaków, łącznie z numerami. Po utworzeniu hasła, kliknij "Potwierdź hasło", aby go zapisać. Aby wyjść z menu ustawień zabezpieczeń i wyloguj się z routera, kliknij przycisk "Zapisz" lub "Zastosuj", aby zapisać zmiany wprowadzone, kliknij przycisk "Logout" aby zakończyć routera.

Jak zrobić Sieć pająka dla małych dzieci

Jak zrobić Sieć pająka dla małych dzieci

Tworzenie-pajęczyna rzemiosła z malucha do świętowania Halloween, nauczyć go o pająki lub po prostu bawić. Zdolności artystyczne malucha jest ograniczona, ale większość można zrobić podstawowe zadania wymagane do utworzenia pająka, takich jak śledzenie i klejenia. Będzie zarówno być dumny z gotowego produktu, bez względu na to, jak wygląda, więc po prostu niech zabawy i być kreatywnym. Wprowadzić nowe tekstury i metody do malucha, eksperymentując z różnymi pajęczyna projekt pomysły.

Instrukcje

Malowane Web

• Pokrycie tabela w gazecie lub starych arkuszy, że nie masz nic przeciwko zabrudzeniem.

• Farba płyta papier czarny, przy użyciu wszelkiego rodzaju farby i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Możesz zrobić ten krok przed udziałem dziecka.

• Umieścić kilka kropli białą farbą na powierzchnię płyty. Mam dziecko szybko przechylić płytki z boku na bok. Białą farbą będzie rozprzestrzeniać się w linie i stworzyć projekt, który wygląda jak pajęczyna. Nie jest konieczne aby dokładnie lub wyglądać pewien sposób.

Www kleju

• Cięcie czarny kawałek papieru budowlane w kształcie pająka, który jest jak prostokąt z krawędziami pochylił się lekko wewnątrz.

• Narysować trzy linie przecinające się na papierze przy użyciu białej kredy. Mam dziecko śledzenia na swoje linie za pomocą butelki białego kleju.

• Posypać brokatem na mokry klej na efekt musujące. Umożliwić klej do całkowitego wyschnięcia przed przejściem w pajęczej sieci.

Www przędzy

• Kilka kawałkami cztery cal przędzy i ustawić je na bok.

• Ścisnąć dużej ilości białego kleju na papier pusty talerz.

• Kąpieli każdy kawałek sznurka do kleju i dziecko trzymać go na innym papierze płyty. Jak dodać więcej ciągów do projektu, pokrywać je i utworzyć projekt Sieć pająka.

• Kąpieli dziecka kciuk do niektórych farb i go docisnąć w pajęczej sieci. Stworzy to mały pająk, na której można wyciągnąć nogi.

Jak oszukać detektora radonu

Radon jest gaz, który naturalnie występuje w niektórych obszarach. Radonu podejrzewa się być główną przyczyną raka płuc. Przy sprzedaży domu, kupujący często wykonać badanie krótkoterminowe radonu przed podpisaniem ostatecznej umowy. Badania te są dość niedokładne i w zależności od pory roku, może powodować fałszywie pozytywny wynik w domu, który jest możliwy do zaakceptowania poziom radonu. To można "oszukać" detektora radonu podczas Zimowych miesięcy lub deszczowej, kiedy najprawdopodobniej fałszywy wynik pozytywny.

Instrukcje

• Otworzyć okna. Jeśli Twoje okna piwniczne są często zamknięte, zwłaszcza podczas pogody mokre lub zamrażania, otworzyć je przed detektora jest umieszczony w piwnicy, jeśli to możliwe. Pozwoli to niektóre z gazu do ucieczki.

• Otwórz drzwi prowadzące z piwnicy do głównego dzienną domu. Podczas zimnej i deszczowej pogody Kiedy piwnicy może być chłodniej niż w pozostałej części domu, radonu można uzyskać schwytanych na najniższym poziomie domu. Otwarcie drzwi piwnicy może pomóc niektórym to wzrost i ucieczki.

• Wniosek ponowny test jeśli tył wysokie wyniki. Po silnych opadów deszczu lub kiedy grunt jest zamrożone mniej radonu mogą przenikać z piwnicy. Czekam kilka tygodni na ziemi, aby odblokować lub suche może oznaczać różnicę między wynik testu dopuszczalne i niedopuszczalnie wysoki wynik.

Jak szybko sie powiekszal kwitnienia wiśniowe drzewo Amanogawa?

Jak szybko sie powiekszal kwitnienia wiśniowe drzewo Amanogawa?

Ozdobnych wiśni, w tym odmiany Amanogawa, oferują chmura pachnące kwiaty na wiosnę. Mimo że Amanogawa, który pochodzi z Japonii, jest drzewem krótkotrwałe, w jej czasie oferuje podziwu walory dekoracyjne wszędzie tam, gdzie jest podłożona.

Tempo wzrostu

Podobnie jak inne rodzaje ozdobnych wiśni Amanogawa ma umiarkowany wzrost. Można oczekiwać, aby rozwijać 13 do 25 centymetrów rocznie.

Znaczenie

Amanogawa, która produkuje blado różowe kwiaty, różni się w postaci z innych ozdobnych wiśni: ta odmiana ma formę jednoznacznie pionowo. Starsze drzewa jest kolumnowy a nie rozprzestrzeniania, Dokonywanie Amanogawa nadaje się do wąskich przestrzeniach.

Dojrzały rozmiar

Starsze drzewa Amanogawa może osiągnąć wysokość 20 metrów, ale rosną tylko 6 metrów szerokości. Jako podstawy porównania innych ozdobnych odmian wiśni średnio 15 do 25 metrów wysokości i szerokości.

Jak szybko sie powiekszal raka jajnika?

Jak szybko sie powiekszal raka jajnika?

Co to jest rak jajnika?

Jajniki zawierają komórki, które odtwarzają do utrzymania zdrowia tkanki. Jeśli te komórki doświadczenie niekontrolowanego wzrostu, dzieląc zbyt szybko na zbyt wiele komórek, tworzy się guza. Czasami że guz pozostanie mieszczące się w obrębie małej powierzchni jajnika. Jest to łagodny nowotwór, który można usunąć chirurgicznie. Jeśli to rozprzestrzenia się wokół narządów, tkanek jest uważany za złośliwe i nowotworowych.

Etapy raka

Rak jajnika ma cztery etapy: Etap 1, gdy komórki nowotworowe znajdują się tylko w jajnikach; etap 2, gdy komórki raka rozprzestrzeniły się z jajników do otaczających tkanek jak jajowodów lub macicy; etap 3, gdy komórki raka rozprzestrzeniły się poza obszarem miednicy lub do węzłów chłonnych i etap 4, gdy komórki nowotworowe przerzuty do tkanek od miednicy i brzucha, wątroby lub płuc.

Jak szybko ma raka postępów?

Wiele czynników będzie grać w jak szybko rozwija się rak w poszczególnych. Niektóre z tych czynników są w rodzinie, stres, dieta i czy pacjent przechodzi zabieg, czy nie. Rak może wydawać szybciej rośnie, bo to raczej nie jest diagnozowana dopiero w późniejszych etapach. Ważną rzeczą jest mieć regularne egzaminy, które zwiększą szanse na znalezienie śladów nowotworowych najwcześniej jak to możliwe.

Jak skonfigurować sieć LAN wewnętrzna

Jak skonfigurować sieć LAN wewnętrzna

Konfiguracja sieci LAN do sieci dom jest łatwiejsze niż kiedykolwiek za pomocą nowoczesnych technologii. W pewnym momencie w czasie, to było konieczne, aby uruchomić literału pajęczyn przewody i kable sieciowe całego domu, aby połączyć wszystkie komputery w sieci LAN, te dni, większość routerów jest dostarczana z wbudowanym bezprzewodowej transponderów, które pozwalają na szybki dostęp do sieci LAN bez konieczności uruchamiania długości kabla. I po skonfigurowaniu sieci LAN, można uzyskać dostęp to nie tylko z domu ale także z dowolnego miejsca na świecie.

Instrukcje

• Zakup routera lokalnego sklepu elektronicznego. Rozumiem, że chociaż istnieją dziesiątki możliwości jeśli chodzi o routerach, są one wszystko w zasadzie identyczne pod względem jak działają: co pozwala wielu komputerów dostęp do Internetu w tym samym czasie i w sieci. Podczas gdy niektóre routery wymagają zastosowania fizyczne kable do podłączenia komputerów do sieci LAN, zdecydowana większość routerów sprzedawane dzisiaj posiadają wbudowane Wi-Fi na natychmiastowy dostęp do tak długo, jak twój komputer ma wbudowane sieci bezprzewodowej karty.

• Zainstalować i skonfigurować router. Połączyć routera do modemu, a następnie podłącz kabel zasilający. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, które z routerem dodatkowe szczegóły.

• Decyzję w sprawie nazwy dla sieci LAN. Rozumiem, że nazwa sieci jest niczym więcej niż sposób aby uznać sieci osobistych. Przypisz hasło i bezpieczeństwa typu przy użyciu instrukcji w ramach wytycznych producenta. Nigdy nie zostawiaj sieci LAN otwarte bez hasła w miejscu, jak ktoś w zasięgu sygnału sieci bezprzewodowej można połączyć się z siecią, w ten sposób narażania swojego bezpieczeństwa.

• Połączyć komputery, które masz do sieci LAN. Należy pamiętać, że choć można natychmiast dostępu do sieci przy użyciu dowolnego urządzenia bezprzewodowe, tak długo, jak masz hasło i nazwę sieci, niektóre komputery nie mają wbudowane nadajniki bezprzewodowe. Instalacja kart sieci bezprzewodowej w tych urządzeniach, lub możesz uruchomić kabli fizycznych między routerem i komputerów, które nie mają bezprzewodowy odbiornik.

• Tworzenie rzeczywistej sieci udostępnionych dla sieci LAN. Rozumiem, że to znacznie ułatwia tworzenie bezszwowe LAN, jeśli wszystkie komputery są kolejny tego samego systemu operacyjnego; Jeśli nie, czasami są problemy, które mogą zostawić niektóre komputery bez dostępu.

• Tworzenia grupy domowej lub pracy. Jeśli używasz systemu Windows 7, można utworzyć grupę do domu i inne komputery, wykorzystując ten sam system operacyjny automatycznie rozpozna LAN; Grupa pracy jest wymagane dla wszystkich komputerów z różnymi systemami operacyjnymi. W obu przypadkach kliknij przycisk Start, kliknij prawym przyciskiem myszy na komputerze, a następnie kliknij przycisk Właściwości karcie i poszukaj nazwy komputera. Tę nazwę można regulować stosownie.

Jak rozszerzyć sieć bezprzewodową

Sieci bezprzewodowe są zastępując stary przewodowej technologii wraz ze wzrostem prędkości. Zasięg sieci bezprzewodowej w dużej mierze zależy od możliwości jego anteny, który jest odpowiedzialny za jakość i siła sygnału. W większych budynków lub budowli z wielu ścian siła sygnału może zmniejszyć znacznie zapobieganie urządzenia bezprzewodowe łączenie się z siecią. W tych przypadkach rozszerzanie sieci bezprzewodowej rozwiązuje ten problem. Wymaga to zakupu dodatkowych router bezprzewodowy i zmiany jego konfiguracji.

Instrukcje

• Dziennik do oryginalnego punktu dostępu i przejdź do sekcji Ustawienia podstawowe. Zanotuj Informacje o adresie MAC. Następnie przejdź do sekcji Ustawienia sieci bezprzewodowej i zanotuj informacje SSID.

• Z aktualnej bezprzewodowa sieć się i działa, podłączyć drugiego punktu dostępu do komputera za pomocą kabla sieciowego i zasilanie. Odnoszące się do instrukcji urządzenia, Zaloguj się na dostęp punkt Ustawienia, najprawdopodobniej za pomocą przeglądarki sieci web. Ponieważ istnieje wiele różnych rodzajów urządzeń punkt dostępu i producentów, te instrukcje są bardzo zróżnicowane.

• W ustawieniach przejdź do sekcji Ustawienia Repeater. Te ustawienia będą zawierają pola adres MAC, a także pola identyfikator SSID. Inne pola mogą być obecne, ale tylko te należy zmienić są dwie wymienione powyżej. Zmieniać ten dwa pola odpowiadają dokładnie informacje zebrane od głównego wjazdu. Zapisz ustawienia i uruchom ponownie urządzenie.

Jak skonfigurować sieć LAN gry

Jak skonfigurować sieć LAN gry

Konfigurowanie sieci lokalnej do gier umożliwia Ciebie i Twoich znajomych grać swoje ulubione gry przed sobą w tej samej lokalizacji. Nie tylko to pozwoli Ci mówić kosza osobiście, ale również pomaga złagodzić problemy z opóźnieniem może wystąpić gry przez Internet. Konfigurowanie sieci LAN może zająć trochę czasu i pewne przygotowania. W zależności od ile komputerów są sieci to może trwać od 30 minut do godziny żeby wszystko ustawić.

Instrukcje

• Skonfigurować każdy komputer w obszarze roboczym. Podłączyć monitor, mysz, klawiatura i moc do każdego komputera w jego poszczególnych stacji. Może chcesz ustawić je w centrum miasta, i trzeba będzie wziąć pod uwagę długość kable Ethernet do ustalenia, jak daleko każdy komputer może być od innych.

• Podłączyć wyłącznik do gniazdka. Przełącznik będzie służyć do powiązać ze sobą wszystkie komputery w tej samej sieci.

• Plug Ethernet kable do kart sieciowych każdego komputera. Ethernet kable wyglądają podobnie do telefon przewody, z wyjątkiem łącznika jest nieco szerszy. Połączenia na kable Ethernet są RJ-45 w przeciwieństwie do RJ-11 na telefon przewody.

• Podłącz drugi koniec każdego kabla Ethernet do przełącznika. Trzeba będzie mieć taką samą ilość wolnych portów przełącznika, jak masz komputerów. Jeśli przełącznik nie ma wystarczającej ilości portów, można połączyć dwa przełączniki razem, które dadzą Ci więcej wolnych portów.

• Skręcić na każdym komputerze, naciskając przycisk zasilania na każdym komputerze.

• Skonfigurować ustawienia sieciowe. Jeśli przełącznik ma zdolność do przydzielania adresów IP, i każdy komputer jest ustawione na odbiór adresów IP dynamicznie, wtedy to będzie załatwione automatycznie. W przeciwnym razie trzeba będzie konfiguracji adresów IP ręcznie w ustawieniach sieci. Każdy komputer będzie musiał być w tej samej podsieci. Tak dla adresów IP można ustawić każdy komputer ma adres IP 192.168.1.1 i 192.168.1.254, pojawia. Nie dwa komputery mogą mieć ten sam adres IP. Każdy komputer będzie mieć tej samej maski podsieci 255.255.255.0. Adres IP bramy mogą być puste, ponieważ nie dostaniesz się do Internetu, aby grać w gry.

• Załaduj grę oprogramowania na każdym komputerze, jeśli nie jest już zainstalowany.

• Uruchamianie gry i skonfigurować sesję sieci LAN. Każda gra będzie miała swój własny sposób budowania sesji gier LAN. To sprawdzi, że wszystkie komputery są połączone i wyznaczyć jednego z komputerów jako gospodarz.

Jak pozbyć się radonu w domu

Jak pozbyć się radonu w domu

Radon jest bez smaku i zapachu gazu. Według amerykańskich agencji ochrony środowiska radon jest główną przyczyną raka płuc wśród niepalących; to zabija 20 000 osób rocznie. EPA sugeruje, że domy nie powinien mieć poziom radonu 4 (jednostka radioaktywności) normy wyznaczonej pikokiury na litr powietrza. Sprawdzić poziom radonu przy użyciu radonu tani detektor gazu dostępna z lokalnego przechowywania sprzętu. Jeśli podejrzewasz, że radonu jest w domu, podjęcia kroków prewencyjnych do zmniejszenia i natychmiast usunąć radonu.

Instrukcje

• Otworzyć wszystkie okna. Zgodnie z WebMD.com, Najczęstszym sposobem aby zmniejszyć poziom radonu jest wylot domu przez powietrze z zewnątrz pozwalające wejść i wymieszać z radonu.

• Zainstalować wentylatory ścienne lub użyj pola fanów w kilku pomieszczeniach domu. Z okien otworzyć, włączyć fanów, aby ułatwić przepływ powietrza i dalej Vent Twojego domu.

• Uszczelnienie wszystkich luk w okolicy: przewody giętkie, rury i pęknięcia w podłodze piwnicy z uszczelniać. Po domu zostały odpowiednio wentylowane, uszczelnienia przerw i pęknięcia. Radonu powszechnie sączy w tych obszarach. Uszczelnianie tych obszarów będzie zapobiegać wzrasta po wietrzyć dom poziom radonu.

• Wynajem wykonawca wykwalifikowanych radonu w Twojej okolicy i jej zainstalować systemy redukcji radonu w domu. Dla bardziej skomplikowane poprawki należy zatrudnić wykonawcę radonu. Wykonawca może zainstalować takie systemy jako systemów redukcji radonu gleby i subslab odciągi, które dodatkowo ułatwiają przepływ powietrza i wentylacji i zmniejszyć poziom radonu. Zobacz link w zasoby do państwa gabinetu radonu w pobliżu Ciebie.

Jak skonfigurować sieć LAN

Jak skonfigurować sieć LAN

Sieci lokalnej lub sieci LAN, jest używany do łączenia zasobów komputerowych, zazwyczaj wewnątrz jednego budynku. Zasobów obliczeniowych mogą być komputery, drukarki, serwery, telefony IP lub bram. Musi najpierw zidentyfikować usług, które trzeba dostarczyć lokalnie w sieci LAN. Komputery są podłączone do przełącznika Ethernet kable. Każde urządzenie ma unikatowy adres IP.

Instrukcje

• Identyfikacja usług lokalnych, które mają być dostępne w sieci. Zidentyfikować drukarki sieciowej, dyski sieciowe, serwer, który będzie Podziel się drukarki lub dysków.

• Określić, ile urządzeń będzie trzeba połączyć się z siecią. Każde urządzenie, serwer lub stacja robocza będzie wymagać unikatowy adres.

• Uruchom kable do stacji roboczych, w przypadku gdy jest to możliwe. Przewodowej sieci LAN będzie zawsze uzyskać lepszą wydajność i być bardziej bezpieczne niż bezprzewodowej sieci LAN. Wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, kabelek do serwerów, drukarek, telefonów IP lub miejsc pracy. Kabelek do każdego obszaru, gdzie jesteś prawdopodobnie do pracy. Za pomocą standardowych kabli Ethernet lub budowa okablowania jak zainstalowany zgodnie z normą TIA-568.

• Wybrać i zakupić router kabel lub przełącznik. Prosty sposób bezpieczne do łączenia się z Internetem jest użycie routera kabel. Wiele marek i modeli są dostępne. Jeżeli wybranego modelu nie ma wystarczającej ilości portów połączyć wszystkie komputery, a następnie trzeba będzie zakupić pewien trzasnąć batem.

• Skonfigurować port WAN routera kabel. Szczegóły konfiguracji zależy od dostawcy do dostawcy. Najważniejsze informacje, że trzeba będzie skonfigurować WAN port zostaną dostarczone przez usługodawcę internetowego.

• Skonfigurować porty LAN routera kabel. Większość routerów kabel będzie działać jako dynamiczny serwer konfiguracji hosta lub serwera DHCP. Oznacza to, że router będzie dać adresy stacji roboczych automatycznie. Upewnić się, że pula adresów ma tyle adresów dla wszystkich stacji roboczych. Upewnić się, że istnieje wystarczająco dużo adresów spoza zakresu dla hostów, które potrzebujesz statycznych adresów. Na przykład adres sieci, maska 255.255.255.0 ma łącznie 254 hostom. Jeśli dynamiczny basen ma 200 adresów, które oznacza pozostałych 54 adresy są dostępne do drukarki lub serwery statycznych adresów.

• Podłączyć przewody do sieci. Stacje robocze i serwery mogą być związane z standardowych kabli Ethernet. Włączyć przełącznik do portów LAN routera kabel za pomocą podnieść lub prosto portu w przełączniku. Jeśli przełącznik nie ma portu uplink, połączyć każdy standardowy port przełącznika do portu LAN routera kabel z kabel krosowy sieci Ethernet. Kable rossover Ethernet można nabyć w każdym sklepie elektronicznym.

• Test usługi i Internet łączliwość. Badanie każdej stacji roboczych do zapewnienia mogą połączyć się z Internetem i przetestować wszelkich lokalnych serwerów i drukarek. Drukowanie stron testowych na udostępnionych drukarek. Badania uprawnienia odczytu i zapisu na serwerach plików udostępnionych przez kopiowanie plików na serwery i kopiowanie plików z serwera do stacji roboczej.

Jak zrobić sieć pajęcza sieć

Jak zrobić sieć pajęcza sieć

Poprzez swój własny upiorny dekoracje można utworzyć prześladuje Halloween. Dzieci w każdym wieku będą podziwiać Twoje ręcznie pajęczyn. Dodaj własne dotyka osobistych przez szydełkowania to tworzenie przykuty. Nauka kilka ściegów crochet dla tej żartobliwej sieci web mają Ci wszystkie zaplątane w radość sezon trick-or-treat.

Instrukcje

• Miejsce przędzy na haku z węzeł poślizgu. Owinąć przędzy wokół szydełko i wyciągnąć go przez pętlę przędzy już na haku, tworząc ściegiem łańcuszkowym. Łańcuch trzech szwów i łączyć z poślizgu ściegu do łańcucha pierwszy, tworząc okrąg. Łańcuch 8 szwów, to liczy się jako jeden Trzyosobowy szydełka i cztery szwy łańcuch na początku wiersza, jedną.

• Dwa razy owinąć przędzy wokół haka. Miejsce hak do centrum okręgu i wyciągnąć pętlę się i przez pierwsze dwie pętle przędzy na igłę. Przędzy nad i ciągnąć przez następne dwie pętle na igłę. Przędzy na nowo i wyciągnąć przędzy przez ostatnie dwie pętle na haku. To jest trzy szydełka do kręgu. Łańcuch cztery szwy.

• Potrójny szydełka do centrum i łańcucha cztery szwy sześć razy więcej. Dołączyć w łańcuchu czwarty od centrum pierwszy łańcuch, osiem na początku wiersza z poślizgu ściegu. To jest pierwszy wiersz ośmiu odcinków pająka.

• Łańcuch 11 szwów, to liczy się jako jeden Trzyosobowy szydełka i siedem szwów łańcucha. Potrójny szydełka do góry następnego szydełka potrójny poprzedniego wiersza. Łańcuch siedem. Kontynuować aż do zakończenia tego wiersza. Przylaczam sie do czwartego łańcucha pierwszy zestaw łańcucha szwów tego wiersza z poślizgu ściegu. Jest to drugi wiersz ośmiu odcinków pająka.

• Kontynuuj szydełkowania wierszy, dodając 4 lub więcej ściegów łańcuch do każdego z ośmiu rozdziałów w pajęczej sieci wokół każdego wiersza. Dodać tyle wierszy potrzebnych do wykonania wielkości sieci web pożądane. Wyciąć pozostałe Przędza pozostawiając 6 cali. Wyciągnij koniec przędzy przez ostatniej pętli na haku i pociągnij mocno.

Jak zrobić sieć na spławik

Jak zrobić sieć na spławik

Podczas gdy sieci może wydawać się skomplikowane, to naprawdę nic więcej niż Grupa ciągi wiązane ze sobą tworząc sieć. Jeśli masz kilka prostych materiałów pod ręką, możesz zrobić własną sieć na spławik w 20 minut.

Instrukcje

• Aby mały znak w lewym górnym rogu kawałek tektury, o 1 cal od krawędzi. Znak po prawej stronie rogu najwyższej części tektury, 1 cal od krawędzi. Cięte wzdłuż małe znaki wystarczająco głębokie, aby włożyć kawałek sznurka do rowka.

• Krawat każdego końca ciągu 9-cali w dół przez zabezpieczenie go w dwa rowki, wprowadzonych w kartonie. Upewnij się, że ciąg ciasno leży karton.

• Złóż 16-calowy kawałek sznurka na pół. Wyciągnąć składany pętli za ciąg związany w dół i owinąć górnej pętli nad nim. Slajdów pętli ponad dwa końce ciąg, które są spuszczoną w dół, aby węzeł poślizgu. Pociągnij mocno.

• Złożyć pozostałe 16-calowe kawałki sznurka na pół i dołączyć je do 9-calowy ciąg zabezpieczony. Pozycji każdego ciągu około 1 cal od siebie. Po zakończeniu, będzie miał 16 strun, 8 cali długości pionowo zawieszone z ciągu zabezpieczone 9-calowy.

• Start na lewej stronie i kieruj się w prawo. Złapał pierwszy dwa wiszące sznurki. Ignoruj pierwszy ciąg; Weź się drugi i trzeci ciąg i poślizgu węzeł je razem tak, że forma "V" kształt między dwa ciągi. Weź czwarty i piąty ciąg i powtórz. Nadal poślizgu wiązania ciągi razem, aż dojdziesz do drugiego do ostatniego pionowy ciąg po prawej stronie.

• Praca od prawej do lewej. Wziąć drugi i ostatni ciąg w wierszu i krawat to ostatni ciąg tworzą trójkąt. Wziąć następny ciąg wiszące umieszczony po lewej stronie i dołączyć go z węzeł poślizgu na następny ciąg działa w kierunku w lewo. Przystanek po dotarciu do drugiego do ostatniego ciąg.

• Praca węzłów do net masz rozmiar chcesz. Odciąć nadmiar ciąg na końcach netto.

• Splot 30-calowy kawałek sznurka i wzdłuż zewnętrznej obwodzie netto. Pozostawić około 5 cali ciąg wychodzić w sieci, gdzie można rozpocząć i zakończyć tkania. Miejsce spławik w centrum sieci. Wyciągnij kończy 30-calowy gwint szczelnie i związać się z węzeł.

Jak szybko sie powiekszal Płonący krzak?

Jak szybko sie powiekszal Płonący krzak?

Tak nazwane ze względu na żywe czerwony scarlet liści jesienią, Płonący krzak (Euonymous Dipteroearpus) staje się gęsty, twiggy, pionowo owalne, duży krzew, który dostaje 15 do 20 metrów wysokości i 10 metrów szerokości. W wielu obszarach w Ameryce Północnej Płonący krzak uznaje się za inwazyjne i szkodliwe chwastów bo jego płodny nasiona kiełkują stworzyć zarośla.

Tempo wzrostu

Po ustanowieniu, Płonący krzak dodaje 4 do 12 cali wzrostu każdego roku. Często wzrost nie tylko składa się z oczywistych głównej gałęzi wydłużenie, ale również dodanie wielu gałęzi bocznych małych z uśpionych pąków. Genetycznie karzeł opcje, takie jak Rudy Haag, trochę Moses i maluszek, rosną wolniej, dodając 2 do 4 cali rocznie. Chociaż tolerancyjny z szerokiej gamy gleby, wzrost jest silniejsze i bardziej widoczne w żyzne, wilgotne, ale dobrze odsączone gleby i pełne słońca.

Rozbieżności

Mylące komentarze na temat tempa wzrostu Płonący krzak obfitują w literaturze zarówno cyfrowe, jak i wydruku. Dzikie formy Płonący krzak ma tendencję do rosną szybciej niż nowoczesnych odmian, które zostały wybrane do ich rozmiarów mniejszych dojrzały. Jednak ponieważ krzewów palenie kiełkować flancowanie pędy z ich powierzchni korzeni, a ich nasiona kiełkują dobrze rozprzestrzeniania się roślin w niezarządzanych krajobraz rzeczywiście sprawia, że szybko rosnące. Ptaków jeść owoce pomarańczowo czerwony i następnie rozpraszają nasion w ich odchody.

Zakład

Płonący krzak jest często używany jako żywopłot lub Fundacji roślin z solidna sylwetka i zdrowych liści, który później okazuje głęboko czerwony jesienią. Po posadzeniu, nawadniania zarówno korzeniowej i przyległych ogród gleby aby go równomiernie wilgotne dla pierwszych sześciu do 12 miesięcy. Nawet jeśli krzew jest uśpiona z nie liści, korzeni nadal rosną w wilgotnym gleby, tak długo, jak nie zamarznie. Energiczne system korzeniowy doznaje silnego rozwoju gałązka i liści.

Czynniki wpływające na wzrost

Tolerancyjny szerokiego gleb i światło ekspozycji--od pełnego słońca do półcień - spalanie krzew rośnie w różnych cenach w zależności od środowiska. Jeśli dwa krzewy sadzone i w różnych warunkach w porównaniu, powstają idealne trendy. Suche, nieurodzajne gleby piaszczystej tworzy wolniej, mniej gęste wzrostu niż Jeśli posadzone w żyzne Ił lub gliny. Płonący krzak, który jest nawadniana zachować równomiernie wilgotne gleby rośnie szybciej i pełniejsze niż w glebie jest sezonowo suche lub otrzymuje tylko naturalne deszcz. Ogrodnicy mogą obcinał lub ścinanie krzewów palenie kształtować je na żywopłoty lub jednolite, zaokrąglone rośliny. Coroczne obcinanie wczesną wiosną przed rozpoczęciem wzrostu kontroluje rozmiar i stopy wzrostu w czasie.

Jak skonfigurować sieć e-mail sbcglobal

Jak skonfigurować sieć e-mail sbcglobal

Po SBCGlobal (Southwestern firmy Bell) połączone z AT & T i Yahoo, to dał wam możliwość dostęp do wszystkich funkcji e-mail oferowanych przez Yahoo, bezpośrednio z konta e-mail SBCGlobal. Chociaż te funkcje można dostęp zdalnie ze strony SBCGlobal lub Yahoo, możesz również ustawić konta SBCGlobal w twój własny klienta poczty e-mail, który jest na komputerze.

Instrukcje

• Otworzyć programu poczty e-mail programu Outlook. Jeśli używasz programu poczty e-mail innych niż Outlook 2007, patrz link, który znajduje się w sekcji "Materiały referencyjne" tego artykułu na dalsze instrukcje.

• Kliknij na "Narzędzia" na pasku menu programu Outlook. Wybierz opcję "Ustawienia konta". Kliknij na zakładkę "Poczta" wybierz "nowy" na górnym pasku narzędzi.

• Spacer poprzez e-mail Kreator konfiguracji nowego konta e-mail. Podczas konfiguracji trzeba będzie utworzyć nazwę wyświetlaną dla swojego konta pomóc w identyfikacji konta na komputerze. Podaj swój login, hasło i adres e-mail, [email protected] Wybierz "Pop3" jako typ konta. Wpisz "pop.att.yahoo.com" serwer poczty przychodzącej. Wpisz "smtp.att.yahoo.com" dla serwera poczty wychodzącej.

• Kliknij "Zakończ", aby zamknąć kreatora e-mail po utworzeniu nowego konta.

• Kliknij na zakładkę "Poczta" Wybierz konto e-mail, która właśnie została utworzona. Kliknij przycisk "Zmień" z góry pasek. Kliknij na zakładkę "Serwer poczty wychodzącej".

• Wybierz opcję "mój serwer poczty wychodzącej wymaga uwierzytelniania". Wybierz "Logowanie przy użyciu." Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło.

• Kliknij na zakładkę "Zaawansowane" Enter "995" jako numer portu dla serwera poczty przychodzącej. Wpisz "465" jako numer portu dla serwera poczty wychodzącej.

• Kliknij przycisk "OK", aby zapisać swoje ustawienia. Kliknij przycisk "Zakończ" aby zakończyć.

Jak skonfigurować sieć z TiVo

Jak skonfigurować sieć z TiVo

Istnieją zalety do podłączenia telefonu TiVo DVR do sieci komputerowej. Na przykład posiadające swoje TiVo DVR zestaw do sieci pozwala na korzystanie z oprogramowania TiVo pulpitu do przesyłania programów zapisanych w DVR do PC. Konfigurowanie sieci nie jest takie trudne. Najbardziej skomplikowaną częścią tego procesu jest połączenia kablowe. Skoro to jest sporządzony, pozostaje dla Ciebie zrobić to iść do opcje menu TiVo wobec badanie twój TiVo pudło do sieci, a nie telefon, połączenia.

Instrukcje

• Skonfigurować modem komputer do łączenia się z Internetem. Użyj kabla telefonu do łączenia linii telefonicznego modemu do gniazda telefonicznego w ścianie.

• Podłącz jeden koniec jednego kable Ethernet do portu sieci Ethernet modem komputera. Podłącz drugi koniec kabla do portu routera oznakowane "Internet", "WAN" lub "WLAN".

• Podłączyć routera do źródła zasilania i Włącz urządzenie. Czekać na "Internet" "WAN" lub "WLAN" światło chodź. Ta światło oznacza, że router ma stabilne łącze z modemem.

• Uruchomić drugi kabel Ethernet z jednego z dostępnych Ethernet portów na routera do portu Ethernet z tyłu komputera.

• Ponowne uruchomienie komputera (jeśli już jest włączony) lub włącz go (jeśli to jest wyłączony).

• Włóż jeden koniec ostatni kabel Ethernet do jednego z dostępnych portów Ethernet routera sieci. Włóż drugi koniec kabla do portu Ethernet z tyłu twój TiVo DVR. Jeśli korzystasz z serii 2 pojedyncze TiVo DVR, musisz podłączyć adapter Ethernet do jednego z portów USB z tyłu twój TiVo DVR, a następnie podłącz kabel Ethernet do portu sieci Ethernet adapter.

• Włączyć TV i TiVo DVR.

• Naciśnij przycisk "TiVo" na pilocie TiVo. Używając klawiszy strzałek na TiVo zdalnego zaznacz "Wiadomości & Ustawienia." Naciśnij przycisk "Select" na TiVo na pilocie aby wybraæ podświetlonej opcji. Wybierz "Ustawienia". Wybierz "Sieci i telefonu." Wybierz opcję "Użyj sieci." Wybierz "Get automatycznie z serwera DHCP" Kiedy pojawi się ekran adres IP. TiVo DVR pole automatycznie zrobi resztę.

Jak skonfigurować sieć naczyń na Viewsat

Jak skonfigurować sieć naczyń na Viewsat

Viewsat Ultra jest tuner FTA, który daje ty ten zdolność nabywania widok wolna ponad powietrze kanały bez płacenia za drogie telewizji satelitarnej lub kablowej subskrypcje. Z tego produktu można wyświetlić wiele darmowych kanałów, które są przewidziane na satelitach. Konfigurowanie Viewsat Ultra aby otrzymać Dish Network jest umiarkowanie trudnym procesem, który może być wykonywane przez osoby z małym skupienie i koncentrację.

Instrukcje

Programowanie z satelity

• Wybierz (przy użyciu pilota) "Menu" "Instalacji", następnie "ustawienia anteny" i naciśnij "OK".

• Wybierz następujące ustawienia na tym ekranie: Satelita: Echo 8,10 Zasilanie LNB: na LNB typ.: OCS-DP LNB Freq: 11250 TP Freq: 12224 DiSEqC 1.0: Port 1 Motor: wyłączyć Legacy SW: brak sprawdzić, czy masz dobry sygnał stały i dobrej jakości stały. Jeśli nie, to tylko bawić z TP Freq i tylko wtedy, gdy konieczne Freq LNB (nie należy dotykać chyba TP Freq nie generuje żadnych wyników). Gdy otrzymuje sygnał stały i dobrej jakości, odczekaj kilka sekund (20 sekund lub tak) i sprawdzanie wobec zobaczyć jeśli nazwa satelity pojawia się poza "Ustawienie anteny" (w prawym górnym rogu ekranu, na niebieskim pasku w biały napis). To powinna być zgodna z wyboru, wprowadzonych w telewizji satelitarnej. Na przykład, jeśli wybrano opcję Echo 8,10 w Satellitem, a następnie EchoStar 8,10 110.0W powinien pojawić się w prawym górnym rogu ekranu oprócz ustawienie anteny. Naciśnij przycisk "Exit." To poproszę jeszcze się jeśli chcesz zapisać; Wybierz "Tak".

• Wybierz "Menu", "Instalacji", następnie "Autoscan" i naciśnij "OK". Wybierz następujące ustawienia na tym ekranie: opcja Szukaj: wszystkie sieci wyszukiwania: na Make pewny EchoStar 8,10 jest zaznaczone (sprawdzone) poniżej liście kanałów. Wybierz Skanowanie Start i naciskam "OK." To będzie rozpocząć wyszukiwanie kanałów dostępnych na wybranego satelity.

• Naciśnij przycisk "Exit" (po zakończeniu skanowania kanałów). To poproszę, jeśli chcesz zapisać; Wybierz "Tak". Skończysz. Ponownie obuwać twój Viewsat Ultra i cieszyć się kanały.

Jak rozpoznać, czy wyciągnął mięśni

Wyciągnął mięśni spowodowane są wysiłku i overexerting mięśnie, zwykle podczas ćwiczeń. Łzy występują w mięśniach, dzięki czemu płyn do tworzenia się i powoduje pęcznienie mięśni. Mięśnie będą czuć bardzo obolały i ruch w mięśniach będzie ograniczony ze względu na ból. Ciągnięte mięśnie mogą być traktowane w domu z resztą. Mięśni zazwyczaj muszą być podniesione i lodu powinien być stosowany w ciągu pierwszych 24 godzin w celu zmniejszenia obrzęku. Napięcie mięśni ogólnie potrwa dwa do trzech tygodni.

Instrukcje

Kroki

1 rozpoznać, czy ból doświadczasz jest ból lub ucisk, że ciężka ogranicza ruch. Obrzęk i zwężenie mięśni w Naciągnięty mięsień jest bardziej intensywny niż w przypadku bólu mięśni. Od czasu do czasu będzie czuć się jak mięsień jest spasming, gdy jest używany.

2 Poczuj mięśnie i sprawdzić, obrzęk. Naciągnięty mięsień będzie miał gromadzeniu się płynów wewnątrz łzy mięśni. Pęcznienie może pojawić się w pierwszej subtelne i pojawiają się silniejsze po kilku godzinach.

3 Sprawdź, uczucie w mięśniach po dwóch do trzech dni. Naciągnięty mięsień trwa dwa do trzech tygodni, gdy przez długie lata. Ból mięśni zazwyczaj trwa tylko około dwóch dni.

4 Sprawdź, czy siniaki. Ciągnięte mięśnie mogą czasem wydawać się posiniaczone lub przebarwienia, a także spuchnięte. Dent może również pojawić się na obszarze.

5 Należy pamiętać punktu mięśni rzeczywiście zaczęły boleć. Wyciągnął mięśni jest często "pop" w miejscu zranienia. Natychmiastowe zmniejszenie siły mięśniowej często następuje wraz z intensywnym bólem.

Jak powstrzymać się od Blokowanie kolana

Jak powstrzymać się od Blokowanie kolana


Zablokowanie stawu kolanowego lub niemożności wyprostowania to aż jest objawem, że czasem towarzyszy ból kolana. Zablokowane kolano występuje, gdy kolano jest zbyt bolesne, aby umożliwić pełny zakres ruchu. W większości przypadków, samoopieka wystarcza do leczenia i zatrzymania objawów, takich jak zamknięte kolana. Jednak ważne jest również zapobieganie i korzystne, aby zatrzymać problemy z kolanem, zanim jeszcze gorzej.

Instrukcje

1 utrzymać zdrową wagę. Nadwaga w ramce wiąże się z obciążeniem na kolanach, które mogą prowadzić do obrażeń.

2 Bądź świadomy sposób ćwiczysz. Mieć na uwadze, gdy są ciężary, że kolana nie są zablokowane podnoszenia. Przełączyć się do pływania lub niskiego wpływu działalności, które nie szczep kolana tak samo jak bieganie czy podnoszenie ciężarów. Rozciągnąć przed ćwiczeniami.

3 Praca na wzmocnienie mięśni wokół kolana, takich jak mięsień czworogłowy uda i ścięgna. Mięśnie te będą wspierać swoje kolano i ograniczyć zależność od niego.

4 Nosić klamra kolana pomóc dać wsparcie dla stawu kolanowego. Klamra będzie utrzymać kolano z blokadą podczas spaceru lub schylać się coś odebrać.

5 Bądź świadomy, kiedy podnosząc coś ciężkiego, aby nie zablokować kolana. Poproś o pomoc, jeśli uważasz, że coś będzie zbyt ciężkie, aby podnieść na własną rękę.

Jak przybrać na wadze dla kobiet o szybki metabolizm

Jak przybrać na wadze dla kobiet o szybki metabolizm


Twój metabolizm pomaga organizmowi konwersji żywności w energię i reguluje, jak szybko i skutecznie, że energia jest wypalana. Jest ono regulowane przez hormony od tarczycy. Ludzie, którzy mają szybki metabolizm spalania Odżywki szybciej i mają twardy czas na wadze. Jeśli masz wysoki metabolizm i chcesz przytyć, ważne jest, aby wybrać się na dietę, która dodaje dodatkowe kalorie do średniego dziennego spożycia przez to pokarmy, które są bogate w białko i składniki odżywcze.

Instrukcje

Zdrowy sposób przybrać na wadze

1 Zlokalizuj masy kalkulatora online zysk, który jest przeznaczony do obliczeń liczby kalorii należy spożywać każdego dnia, aby bezpiecznie przytyć. Podaj swój wiek, płeć, obecny waga, wzrost, a liczba posiłków jesz dziennie. Polecić kalkulator do obliczeń, który zapewni codzienną cel kalorii. Ten numer jako codziennej celu dolotowego podczas tworzenia planu diety.

2 Zakup dziennika żywności, aby tworzyć swoje codzienne plany posiłków i śledzić wszystkie jesz. Stwórz swój plan diety poprzez mapowanie śniadanie, obiad i kolacje jest pamiętać o żywności, które są bogate w składniki odżywcze i białka, takich jak: mięso, kurczak, masło orzechowe, orzechy, fasola, i jaj. Obejmują zdrowe owoce i warzywa, takie jak banany, daktyle, gruszki, awokado, ziemniaków i kukurydzy. Włączenie żyzne przekąski do planu oraz jak trzęsie białko serwatki i batony proteinowe. Sprawdź w dzienniku często w ciągu dnia należy zapewnić, że spełniają swoje codzienne cele i nie przegapić posiłek lub przekąskę.

3 Waż się co tydzień, aby sprawdzić, czy jesteś w ruchu w kierunku celu. Dostosuj menu i dodać co najmniej jeden dodatkowy dzienny przekąskę, jeśli nie otrzymujesz pożądanych rezultatów lub jeśli wzrosła ilość ćwiczeń uczestniczyć w codziennie. Kontynuuj swoje cotygodniowe ważenie około miesiąca i dodać kolejne produkty żywnościowe, gdy jest to konieczne. Uważnie monitorować swoje postępy, ale jeśli nadal nie przybiera na wadze, może być konieczne, aby mieć swoje rodziny testy zakończą lekarza w celu ustalenia, czy tarczyca funkcjonuje prawidłowo lub jeśli chcesz dodać do suplementów diety planu.

Wskazówki

  • Przed rozpoczęciem programu przyrost masy ciała skonsultować się z lekarzem. Jeść większe porcje w czasie posiłku i pić zdrowe napoje, takie jak mleko i soki owocowe; unikać napojów gazowanych i napojów, które mają wysoką zawartość cukru.