adcov.com

jak pozbyc sie pchel z glowy dziecka

Jak działa Rozwój nienarodzonego dziecka Postępu?

Jak działa Rozwój nienarodzonego dziecka Postępu?

Niezależnie od osobistych poglądów danej osoby, życie nowej istoty rozpoczyna się, gdy informacja genetyczna od spermy ojca łączy się z informacji genetycznej jaj matki. Ten moment nazywany jest koncepcja. Nowo zapłodnionych jaj lub zygoty będzie implant macicy matki. Tutaj zaczyna tworzyć sieć naczyń krwionośnych, które odżywiają go wykorzystać do wspierania się i aż do chwili narodzin około dziewięć miesięcy później.

Poczęcie implantacją

Wkrótce po zapłodnieniu, nowo utworzona zygota zaczyna się dzielić, podwajając liczbę komórek z każdego okręgu. W tym czasie piłka z komórek, teraz moruli, przechodzi przez kobiety jajowodów w drodze do macicy. Ta podróż trwa około sześciu dni. O osiem dni w ostatnich zapłodnienia, zarodek zaczyna nowo utworzone do nory w wyściółce macicy. Po fuzji z macicy, zaczyna tworzyć łożysko. Łożysko jest bogata w naczynia krwionośne używane do przewozu substancji odżywczych i wziąć tracić od rozwijającego się dziecka. Łączenia układu krążenia matki i dziecka prowadzi do zmian hormonalnych u matki, powodując najwcześniejszych objawów ciąży jest.

Pierwszy trymestr

Ciąża dzieli się na trzy trymestry, każdy trzy miesiące długo. W tym czasie zarodek 2 tygodnie, to podłużny kształt i zaczął tworzyć się mózg. Zmiany rozpoczyna się odbywać szybko i najważniejsze okres rozwoju występuje. Gdzieś pomiędzy trzecim i czwartym tygodniu życia serce zaczyna bić. Między czwartym a szóstym tygodniem życia, kręgi i żebra zaczynają się tworzyć w tułów i szczęki, twarzy i szyi zaczynają nabierać kształtu. Układ nerwowy zaczyna przekazywania sygnałów pomiędzy mózgiem a resztą organizmu przez siódmego tygodnia. W tym czasie te ręce przypominają łopatki i oczy formowania. Podwaja wielkości zarodków w siódmym tygodniu wzrasta od około 5 mm i długości 10 mm. W tym czasie zarodek jest 8 tygodni, wiele ważnych organów powstają i funkcjonują, a dziecko jest w ciągłym ruchu. Tydzień 10 oznacza zmianę od zarodka do płodu. Palce u rąk i nóg zaczynają przyjmować więcej definicji i środków niemowlęcych bliskich do 3 cm długości. Najbardziej narażone okres rozwoju jest zakończona i ryzyko poronienia znacznie spada.

Drugi trymestr

Płód nadal szybko rośnie, a jest wielkości pomarańczy na początku drugiego trymestru. Rozwój szkieletu, z chrząstki, zaczyna się obracać w kości. Zewnętrznych narządów płciowych zaczynają się tworzyć podczas tego czasu, jak również. Włosów, która rozpoczęła wyrastającymi skóry w tygodniu 10, zaczyna przyjmować pigmentu i zagęszcza w brwi i skóry głowy. Kiedy zarodek jest 15 do 16 tygodni, to jest około 7 cm długości i ma wystarczająco rozwinięte genitalia do rozróżnienia za pomocą ultradźwięków - to znaczy, jeśli współpracuje. Na niektórych ultradźwięków podjętych w tym czasie, płód ssie swój kciuk widziałem. Pod koniec drugiego trymestru, płód jest prawie 12 cm długości i jest w stanie usłyszeć głos matki, jej serce i jej układ trawienny.

Trzeci trymestr

Na początku trzeciego trymestru płód może otworzyć oczy raz pierwszy. To jest po prostu więcej niż 1 stopa długości i waży blisko 2 kg. Większość pozostałych ciąży jest przeznaczony do przechowywania tłuszczu przybierania na wadze i ćwiczenia oddychania. Czasami, ćwiczenia oddechowe powodować dziecko dostać czkawki. Kiedy dziecko jest w jej 34 tygodnia, waży około 5 kg. i 13,5 cm długości. W tym czasie dziecko jest w 38th tygodniu, to jest czas, aby się narodzić.

Przygotowuje się do urodzenia

Podczas ostatniego miesiąca ciąży, macica staje się szczególnie tłoczno, jak dziecko zyskuje pełne 2 kg. lub tak jej wagi urodzeniowej. W większości przypadków, a końcem ciąży zbliża dziecko będzie obracać się do góry dnem i urodzić głowicy pierwszego. Jak zbliża się data urodzenia, dziecko spadnie niższa w miednicy matki. To zwiększa presję na jej szyjki macicy, pomaga je cienką z (zatrzeć) i otworzyć (rozszerzać) tak, że dziecko może się przez kanał rodny.

Jak zrobić Sieć pająka dla małych dzieci

Jak zrobić Sieć pająka dla małych dzieci

Tworzenie-pajęczyna rzemiosła z malucha do świętowania Halloween, nauczyć go o pająki lub po prostu bawić. Zdolności artystyczne malucha jest ograniczona, ale większość można zrobić podstawowe zadania wymagane do utworzenia pająka, takich jak śledzenie i klejenia. Będzie zarówno być dumny z gotowego produktu, bez względu na to, jak wygląda, więc po prostu niech zabawy i być kreatywnym. Wprowadzić nowe tekstury i metody do malucha, eksperymentując z różnymi pajęczyna projekt pomysły.

Instrukcje

Malowane Web

• Pokrycie tabela w gazecie lub starych arkuszy, że nie masz nic przeciwko zabrudzeniem.

• Farba płyta papier czarny, przy użyciu wszelkiego rodzaju farby i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Możesz zrobić ten krok przed udziałem dziecka.

• Umieścić kilka kropli białą farbą na powierzchnię płyty. Mam dziecko szybko przechylić płytki z boku na bok. Białą farbą będzie rozprzestrzeniać się w linie i stworzyć projekt, który wygląda jak pajęczyna. Nie jest konieczne aby dokładnie lub wyglądać pewien sposób.

Www kleju

• Cięcie czarny kawałek papieru budowlane w kształcie pająka, który jest jak prostokąt z krawędziami pochylił się lekko wewnątrz.

• Narysować trzy linie przecinające się na papierze przy użyciu białej kredy. Mam dziecko śledzenia na swoje linie za pomocą butelki białego kleju.

• Posypać brokatem na mokry klej na efekt musujące. Umożliwić klej do całkowitego wyschnięcia przed przejściem w pajęczej sieci.

Www przędzy

• Kilka kawałkami cztery cal przędzy i ustawić je na bok.

• Ścisnąć dużej ilości białego kleju na papier pusty talerz.

• Kąpieli każdy kawałek sznurka do kleju i dziecko trzymać go na innym papierze płyty. Jak dodać więcej ciągów do projektu, pokrywać je i utworzyć projekt Sieć pająka.

• Kąpieli dziecka kciuk do niektórych farb i go docisnąć w pajęczej sieci. Stworzy to mały pająk, na której można wyciągnąć nogi.

Jak zrobić nośnik dla Twojego dziecka "EpiPen

Jak zrobić nośnik dla Twojego dziecka "EpiPen


Kiedy dzieci z alergią pokarmową są z dala od swoich rodziców, wiadomo, że każdy rodzic ma wyszkolonych wiedzą, jak rozpoznać objawy anafilaksji i jak prawidłowo podawać adrenaliny nie ma nic dobrego, jeśli EpiPen został pominięty. EpiPen jest znakiem towarowym firmy Mylan Inc dla marki epinefryny auto-wtryskiwaczy wykonanych przez jej spółkę zależną Dey Pharma. Dokonywanie nośnik EpiPen jest działalność można zrobić razem z dzieckiem, a to niesie dodatkowy bonus dając dziecku w prosty sposób do przenoszenia leków ratunkowych w każdym czasie.

Instrukcje

1 Ustal, jakie leki trafi do przewoźnika. Mała obudowa będzie posiadać dwa EpiPen wtryskiwacze, ale jeśli inhalator musi być dodana, większy rozmiar mogą być potrzebne.

2 Niech dziecko pomaga zaprojektować przewoźnika EpiPen wybierając dekoracje. Jak worek będzie noszony w talii dziecka, należy rozważyć wielkość i budowę, aby uniknąć dyskomfortu.
Dołączyć do worka ozdoby ołówek z gorącym klejem.

3 Wypełnij zdobione torby z niezbędnych lekarstw i dołączyć do pasa dziecka. Oglądać się upewnić, lokalizacja worka nie zakłóca normalnej działalności.

Wskazówki

 • Jak alergie pokarmowe u dzieci wzrasta, przewoźnicy EpiPen stały się bardzo popularne. Starsze dziecko może nie być zadowolony z domowym rzemiosła, ale na szczęście są one łatwo dostępne.
 • Pistolety do klejenia rozgrzać szybko i powolnego ostygnięcia. Nie powinny być stosowane przez dzieci.

Jak radzić sobie z nogi bolą dziecka: Growing Pains

Jak radzić sobie z nogi bolą dziecka: Growing Pains


Dzieci się rosnące bóle kończyn dolnych, zazwyczaj w górnej części ramienia (na przykład, w pobliżu uda). Powszechnie uważa się, że wśród lekarzy ból jest wynikiem "męczącym-out" swoich mięśni poprzez różne czynności obejmujących bieganie, skakanie, itp Jako dorosły, nadal się to raz na jakiś czas. Tak, wiem, co moje dziecko przechodzi, gdy wskazuje, że jej nogi boli. To NIE jest skurcze mięśni. To jest po prostu wszystko wokół ból, że dziecko czuje się w nogach. Więc, co można zrobić, aby pomóc złagodzić ten ból? Oto kilka porad ...

Instrukcje

1 Bez wątpienia najlepszą rzeczą do zrobienia jest "masaż" nóżki Twojego dziecka, zwłaszcza w górnej części. Ta nie obejmuje typowe techniki masażu. To po prostu polega na ściskanie. Włóż jedną lub obie ręce na nogi dziecka i delikatnie, ale stanowczo wycisnąć. Czy to ciągle przez około 10-15 minut. W przeważającej części, ból powinien odejść i powinien umożliwić dziecku do snu, lub przynajmniej chwilową ulgę od bólu.

2 Można także wesprzeć niektóre poduszki pod spodem nogi dziecka, aby je podnieść. To wydaje się pomóc, ale wymaga trochę czasu zanim to ma jakiekolwiek objawy.

3 Jeśli ból wydaje się na tyle złe, można także umieścić nogi dziecka w ciepłej wodzie lub mieć go / ją wziąć ciepłą kąpiel.

4 Podobnie, można również umieścić poduszki wokół nóg, aby chronić je przed zimnem. Zimne nogi wydaje się ból gorsze.

5 Można również dać dziecku ból leku (na przykład ibuprofen), ale nie polecam go, i tylko w ostateczności, z zgody lekarza.

Jak naturalnie leczyć objawy grypy u dziecka

Jak naturalnie leczyć objawy grypy u dziecka


Grypa, znany także jako grypa, jest zaraźliwa infekcja wirusowa, która szybko rozprzestrzenia się z człowieka na człowieka. Dzieci są bardziej wrażliwe, ponieważ są one często w szkole lub w przedszkolu z innymi dziećmi i to jest prawie niemożliwe, aby utrzymać bakterie izolowane. Ponieważ grypa to wirus, który dobiegł końca w organizmie, która trwa około pięć dni dobrze jest spróbować i traktować go z naturalnych produktów i dużo odpoczynku. Poniższe kroki pomogą utrzymać grypy pod kontrolą i dziecko z gabinetu lekarza.

Instrukcje

1 Zachęcaj dziecko, aby uzyskać dużo odpoczynku. To jest wyzwanie, kiedy istnieje tak wiele rzeczy dla nich zrobić, ale reszta pomaga organizmowi odzyskać od chorób wirusowych, takich jak grypa. Staraj się ograniczyć czas Twojego dziecka gry i oglądania telewizji. Działania te mają energię oraz, że energia jest najlepsza opcja odpoczynku i pozwala organizmowi zwalczyć chorobę.

2 Zachęcaj dziecko, aby umyć ręce często w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się zarazków. Rzeczy takie jak klamki, uchwyty, blaty i zabawek są jednymi z najlepszych miejsc na zarazki wywiesić. Częste mycie rąk może zapobiec innych ludzi przed zachorowaniem. Regularne mydło zrobi, ale jeśli chcesz, inwestować w antybakteryjnego mydła w sezonie grypy, która od listopada do kwietnia.

3 Oferta swoje dziecko pokarmy bogate w witaminę C, aby pomóc wzmocnić system odpornościowy. Jeśli Twoje dziecko nie ma ochoty na jedzenie, mają mu pić coś z witaminą C w nim.

4 Oferta zdrowych płynów, takich jak herbata, imbir i bulionu warzywnego. Płyny te utrzymać śluzu cienkie i pomaga oczyścić organizm. Anyżu i dziewanny herbaty są również wspaniałe, ponieważ są one zarówno naturalne wykrztuśne. I czy można dostać swoje dziecko do jedzenia kawałek czosnku, należy to zrobić. Czosnek ma wspaniałe właściwości antybakteryjne i może utrzymać infekcji z coraz gorzej.

5 Jeśli Twoje dziecko lubi kąpieli, uruchomić ciepłą kąpiel i umieścić kilka kropli olejku lawendowego. Lawenda ma właściwości antyseptyczne i antybakteryjne, zarówno i może pomóc złagodzić kaszel lub niewielkie podrażnienie. Lawenda ma również uspokajający wpływ na dzieci, i to jest dobre, aby pomóc im osiedlić się przed snem.

6 Jeśli Twoje dziecko może tolerować smak, echinacea może przyczynić się do wzmocnienia systemu odpornościowego. Odwiedź lokalnego rynku, takich jak Whole Foods lub sklepu zdrowia i dowiedzieć się specyficzną dawkę dla swojego dziecka.

7 Aby oczyścić zatkany nos i spuchnięte, czerwone oczy, które często towarzyszą grypie, należy użyć mleka. Wprowadzenie tylko kropla lub dwie w oczy lub nos działa bardzo dobrze. Można zrobić to kilka razy dziennie. Jeśli nie jesteś w okresie laktacji, poproś znajomego pożyczyć Ci zaledwie kilka uncji. Należy zauważyć, wyniki następnego dnia.

8 Jest to wspaniały lek homeopatyczny o nazwie Oscillococcinum, że traktuje grypopodobne objawy u dorosłych i dzieci. Nie ma żadnych skutków ubocznych, interakcji z innymi lekami i nie jest senny. Chodzi w głęboko rozpuszczenie granulek i można je znaleźć w lokalnej aptece lub żywności.

Wskazówki

 • Umówić się z lekarzem homeopatycznego lub zielarza bardziej konkretnych środków zaradczych.
 • Trzymaj się z dala od mleka, które mogą utrudniać proces zagęszczania śluzu i tym trudniejsze do wydalenia.
 • Jeśli Twoje dziecko wydaje się mieć problemy z oddychaniem lub ma silny kaszel i wysoka gorączka, które go ocenie przez pracownika służby zdrowia.

Jakie są zabiegi dla Wymioty u dziecka?

Jakie są zabiegi dla Wymioty u dziecka?


Wiele różnych rzeczy może spowodować, że dziecko rozwija nudności i wymioty. Typowo, wymioty są wywołane przez wirus powszechnie określane jako "wirus żołądka" i znana w medycynie jako żołądka i jelit. Gdy dziecko wymiotuje, najważniejszą rzeczą do zrobienia jest, aby zapewnić, że nie staje się odwodniona. Jest tak dlatego, wymioty mogą powodować utraty płynów ciała, sole, minerały, które mogą doprowadzić do potencjalnie niebezpiecznej nierównowagi.

Unikaj pokarmów stałych

Nie dać dziecku pokarmów stałych lub produktów mlecznych, dopóki on nie zwymiotował na sześć do ośmiu godzin. Po sześć do ośmiu godzin minęło, powoli wprowadzać pokarmy stałe. Kidshealth.com zaleca zacząć mdłych potraw, takich jak Jello, tosty i jabłkowym. Jeśli to pójdzie dobrze, spróbuj krakersy, ryż, płatki i owoce. Sugerują również, że nie wprowadzają żadnych innych pokarmów stałych z powrotem do diety, dopóki nie zostanie dodatkowo sześć godzin, odkąd dziecko ma zwymiotował.

Podawać płynów

Aby zapobiec odwodnieniu, gdy dziecko wymiotuje, trzeba zrobić, aby podawać płynów. Powiedział, że jeśli dziecko wymiotuje, nie chcesz, aby dodać oliwy do ognia, dając mu zbyt dużo płynu. Kidshealth.com sugeruje, że oferują swoje dziecko małe ilości płynów w postaci napoju na wymianę elektrolitu. Możesz także spróbować piwa imbirowego, płaski płaski soda lemon-lime, jasny bulion, kawałki lodu, trzaski lodu, wodę lub rozcieńczony sok. Tylko pozwalają mu pić 1 do 2 łyżki co 15 minut, po jego było około 20 minut, od kiedy ostatnio wymiotował.

Jeśli łyków płynu bo mu się wymiotować, czekać kolejne 20 do 30 minut przed próbą ponownego złożenia płynów. Po trzech do czterech godzin minęło od ostatniego dziecka wymiotował, można stopniowo zwiększać ilość płynów pozwalasz mu pić.

Zadzwoń do lekarza

Jeśli Twoje dziecko doświadcza napady wymiotów w ciągu 24 godzin, Mayo Clinic zaleca, aby skontaktować się z lekarzem w celu uzyskania porady. Jeśli dziecko ma suchość w ustach, zapadnięte oczy i zmniejszoną ilość oddawania moczu, może być odwodniony i powinien zobaczyć się z lekarzem.

Według Kidshealth.com, należy również skontaktować się z lekarzem, jeśli dziecko nie może utrzymać jasne płynów w dół; wymiotuje materiału, który wygląda jak kawa, jest zielony lub ma krew w nim; ma twardą lub nadęty brzuch; ból brzucha; obrzęk, ból lub czerwony moszny; lub jest zbyt drażliwy.

Wciśnij Rest

Dzieci nie zawsze odpoczynek, gdy są chore. Jeśli Twoje dziecko ma mdłości lub wymioty, nadmierna aktywność może zaostrzyć problem. Spróbuj zachęcić go do pozostania w pozycji leżącej, nawet jeśli oznacza to zapewnienie mu działalności i zabawek może wykorzystać w łóżku.

Jak włączyć veggies w Dieta Dziecka

Jak włączyć veggies w Dieta Dziecka


Wielu rodziców doświadczają frustracji, gdy staramy się ich dzieci do jedzenia zdrowej żywności. Pediatrzy polecam, rodzice uważają, że jest to ważne dla ich dzieci, programy telewizyjne chwalą zalety, ale dzieci konsekwentnie odmówić i jeść swoje warzywa. Z dziecięcej otyłości na wzrost i ustawicznego szkodliwe skutki obserwowanych w populacji dorosłych, to jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, aby znaleźć sposoby włączają mnóstwo świeżych warzyw w diecie każdego dziecka. Wbrew powszechnemu przekonaniu, zawierająca więcej warzyw w diecie dzieci mogą być osiągnięte z właściwych narzędzi i postawy.

Instrukcje

1 Zabierz dzieci ze sobą na rynku lub do sklepu z lokalnym rolnika i pozwolić im wybrać warzywa, które wyglądają dobrze na nich.

2 Schowaj warzywa w sosach. Umieść garść szpinaku (lub gotowanych zieleni Collard, kapusta włoska, boćwina) lub kilku różyczki brokułów w blenderze z sos do makaronu. Zmiksuj na gładką. Rozgrzać sos i wymieszać ze świeżo ugotowanego makaronu. Posypać trochę oliwy na każdej miseczki i podawać.

Zawierać wszelkie różnorodne warzywa do innych sosów; można również włączyć te sosy do zapiekanek lub receptur ryżu.

3 Podaj zabawy przekąski takie jak kolorowe warzywa do kąpieli w hummus lub "mrówki w dzienniku": sekcje selera wypełnione masłem migdałowym i kolcami z rodzynkami. Używać świeżych warzyw o różnych kolorach, które masz w domu, takich jak kalafior, marchew, papryka, ogórki lub selera. Pokroić na kawałki wielkości kęsa i umieścić talerz na stole i łatwo dostępnym dla dzieci, aby mogli z niego przekąskę w ciągu dnia.

4 Cut warzywa do zabawnych kształtach, układać je na kolorowych wież lub utworzyć śmieszne miny każdym im służyć. Niech dzieci się artyści i poprosić ich, aby stworzyć inną konstrukcję każdego dnia z warzywami.

5 Tworzenie kolorowe wegetariańskie kebaby z dziećmi i grill nich wraz z wybranym białkiem na kolację. Użyć dowolnej kombinacji cukinia, dynia, papryka, grzyby, pomidory i cebula na odcinkach kebaby, i szczotki z sosem barbecue.

Wskazówki

 • Innym sposobem, aby dostać się dzieci podekscytowany warzyw jest pozwolić im pomóc im przygotować. Pamiętaj, aby pozwolić dzieciom widzieć warzywa jeść i cieszyć się każdego dnia; uczą się przez przykład.
 • Upewnij się, że dzieci są zawsze nadzorowane podczas przygotowywania warzyw w celu zapobieżenia wypadkom i podczas jedzenia, aby zapobiec zadławienia.

Jak podawać krople do nosa dla dziecka

Jak podawać krople do nosa dla dziecka


Przed podaniem dziecku nos krople, należy zapoznać się z ulotką leku dokładnie, aby nie dać mu zbyt dużo leków. Zaleca się również, aby wyjaśnić dziecku - czy jest na tyle stary, aby zrozumieć - to, co nastąpi, jak lek jest dostarczany. Może wystąpić nieprzyjemny smak w ustach, bo nozdrza są podłączone do gardła i część leku może spuścić w usta. Gdy skończysz z lekiem przechowywać krople w chłodnym, suchym miejscu, z dala od dzieci.

Instrukcje

1 Umyj ręce mydłem w ciepłej wodzie przed podaniem kropli do nosa dziecka.

2 Powiedz dziecko dmuchać nos przed podaniem leku. Przechyl głowę do tyłu, wspierając go ręką lub poduszką. Możesz też położyć dziecko w dół i delikatnie odchyl głowę do tyłu. Jeśli dziecko jest młody i może skręcać, owinąć go w koc lub arkusza, aby zachować jego ręce i nogi unieruchomione, lub poprosić innego dorosłego, aby pomóc w utrzymaniu go nadal.

3 Ściśnij butelkę lub zakraplacza do dostarczania leku. Nie dotykać kroplomierzem do wnętrza nozdrza, a tylko dać jak najwięcej lek zgodnie z zaleceniami lekarza.

4 Trzymaj głowę dziecka przechylił i mieć go delikatnie powąchać, tak że lek przenika przez nozdrza. Mieć dziecko oddycha przez usta na kilka minut, trzymając głowę przechyloną. Powtórz tę czynność dla drugiego otworu nosowego w razie potrzeby i zetrzyj nadmiar śluzu lub medycyny z tkanki.

5 Umyj ręce po zakończeniu.

Jak znaleźć wykwalifikowanego Pocieszyciela dla mojego dziecka

Jak znaleźć wykwalifikowanego Pocieszyciela dla mojego dziecka


Dzieci do czynienia z szeregiem problemów i wydarzeń, które mogą wymagać profesjonalnego doradztwa, aby pomóc im w radzeniu sobie i wyregulować. Należą do nich stres i lęk, śmierć członka rodziny lub przyjaciela, i problemy rozwojowe lub edukacyjne. Ważne jest, aby wybrać licencjonowanego doradcy zawodowego, który jest specjalnie przeszkolony, aby zajmować się sprawami i problemami dzieci.

Instrukcje

1 Zrób listę objawów Twojego dziecka. To pomoże Ci podjąć świadomą decyzję przy wyborze doradcy. Na przykład, niektórzy doradcy bardziej skupić się na problemy behawioralne, podczas gdy inni są lepiej przygotowane do radzenia sobie z problemami stresu i niepokoju.

2 Zapytaj lekarza pediatry o skierowanie. Większość lekarzy ma relacje z innymi pracownikami służby zdrowia i będzie wiedział, doradców, którzy specjalizują się w obszarze, w którym Twoje dziecko potrzebuje pomocy.

3 Zapytaj przyjaciół i kolegów o rekomendacje. Rodzice, którzy zajmowali się podobnymi problemami może również być w stanie zapewnić intymną i szczegółową ocenę doradców bierzesz pod uwagę.

4 Umów spotkanie wprowadzające i konsultacje. Zapytać o doradcy edukacyjnego, licencji i poświadczeń, profesjonalnego wykształcenia i doświadczenia. Omówić terapeutyczne techniki doradcy i podejścia i jak to jest korzystne w rozwiązywaniu konkretnych zagadnień i problemów Twojego dziecka. Wyjaśnienie opłat doradcy i zalecany czas leczenia.

5 Zbadaj swoje zasady ubezpieczeń zdrowotnych, wykonawczych i polityk odnoszących się do zdrowia psychicznego leczenia i poradnictwa.

Jak umieścić w słuchowego Dziecka

Dzieci, które doświadczają utraty słuchu są czasami błędnie traktowane jako marzycieli i słuchaczy selektywnych, według Szpital Dziecięcy w Filadelfii. Ale rodzice i lekarze dzieci z tym problemem wiedzą utraty słuchu sprawia, że ​​słuchanie i uczenie się bardzo trudne, a nawet może przeszkadzać w rozwoju języka. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje aparat za ucho, możesz nauczyć się ją włożyć prawidłowo i pewnie, wykonując kilka prostych kroków.

Instrukcje

1 Wyłącz aparat słuchowy lub ustawić głośność tak niskie, jak to możliwe.

2 Podnieś formy za pomocą kciuka i palca wskazującego. Trzymaj formę ucha prosto i skierować w stronę części kanału słuchowego.

3 Umieścić formę do kanału słuchowego, upewniając się, że kanał jest skierowany część ucha dziecka. Aby to łatwiej zrobić, dokładnie rozciągnąć ucho ciągnąc go lekko do tyłu i do góry z wolnej ręki.

4 Spin formy ucha do tyłu, tak, że pozostaje w miejscu. Pamiętaj, aby utrzymać prosto rurki jak sytuują się aparaty słuchowe za uszami.

5 Delikatnie naciśnij na formie, aby upewnić się, że właściwie pasuje. Teraz możesz włączyć urządzenie lub zwiększyć głośność.

Wskazówki

 • Według Szpital Dziecięcy w Filadelfii, urządzenia te mogą pomóc aparatów słuchowych dziecka na miejscu:
 • Huggie słuchowe - rury z tworzywa sztucznego dostępne od lekarza
 • Peruka lub taśma dwustronna taśma hipoalergiczne
 • Zaciski lub przewód okularów - do mocowania na odzieży pomocy tak słuchu dziecka nie są tracone
 • Jeśli Twoje dziecko skarży się na noszenie aparatów słuchowych, upewnij się, że działa poprawnie z AIDS i że głośność jest ustawiona właściwie. Szpitala Dziecięcego w Filadelfii mówi infekcję ucha, nadmiar woskowiny, i źle dopasowane formy ucha będzie sobie aparaty słuchowe niewygodne, a nawet bolesne dla dziecka.

Jak wzmocnić układ odpornościowy dziecka

Jak wzmocnić układ odpornościowy dziecka


Dzieci są narażone na alarmującą ilości zanieczyszczeń, chorób i bakterii odpornych na antybiotyki codziennie. Po pewnym czasie, organy dziecka może się zaniedbany, a ich układ odpornościowy ma trafienie. Zapobiec niedoboru immunologicznego systemu poprzez podjęcie kroków w celu zapewnienia dobrego stanu zdrowia dziecka. Użyć kombinacji dobrych wyborów żywieniowych, ćwiczeń na świeżym powietrzu i suplementów witaminowych, aby układ odpornościowy dzieci na powrót na tor.

Instrukcje

1 Daj dziecku multiwitaminy z mikroelementami na co dzień w celu zwalczania zmęczenia i zwiększenia odporności. Zapewniamy szklankę soku pomarańczowego z witaminą rozbić wapń w tabletce. Zbyt wiele niektórych witamin może być toksyczne, więc postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu dawki witaminy.

2 Zapakuj pożywne posiłek dla dziecka i obejmuje świeże owoce, warzywa i chleb pełnoziarnisty z chudego mięsa. Zawierać sok parze z warzyw i owoców, jeśli dziecko nie otrzymuje wystarczającej ilości posiłków. Wysokiej węglowodanów posiłek pizzy lub spaghetti spowoduje dziecko dostać senność po jedzeniu. Zrównoważyć odżywianie z zdrowe przekąski, takie jak jogurt, winogron lub bar muesli. Należy unikać karmienia dzieci o wysokiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości cukru żywności, co prowadzi do zubożenia w systemie immunologicznym. Nie dopuszczać dzieci do picia lub jedzenia pokarmów, które mogą powodować reakcje alergiczne; w czasie, który może rozkładać się ze ścianką jelita. Układ odpornościowy jest zagrożona z zespołem nieszczelnego jelita u dzieci.

3 Domagaj dziecko dostaje osiem godzin snu lub więcej. Utrzymać określony przed snem dla szkolnych. Usuń wszystkie lampki nocne i inne światła, które mogą zakłócić delikatną równowagę poziomu serotoniny. Aby osiągnąć korzyści z pełnego sen, pomieszczenie musi być ciemne, ciche i wygodne.

4 Dodać dziecku pożywne śniadanie z białka, aby uzyskać wpis umysł i system odpornościowy silne. Jajka, kiełbasa i niskiej zawartości tłuszczu z ziarna całej toast owoców może pomóc utrzymać dziecko koncentruje się cały dzień.

5 Dołącz dzieci do uprawiania sportów na zewnątrz rodziny, rzucając baseball lub rolkach. Układ odpornościowy wymaga aktywności fizycznej i ćwiczeń obciążonych pomóc zachować zdrowie ciała. Pobierz dzieci podekscytowany sportu na świeżym powietrzu, takich jak baseball, hokej, pływanie lub jazda konna.

Wskazówki

 • Witamina D jest ważny składnik odżywczy dla układu immunologicznego i ogólnego stanu zdrowia. Multiwitamina, wzbogacone w witaminę D mleko i tłuste ryby pomaga, ale słońce jest lepiej. Dziesięć minut w lecie z góry zbiornika i szorty powoduje reakcję chemiczną, która tchnie w ciało z 10000 jednostek witaminy D. W niektórych miejscowościach w zimie, fale ultrafioletowe B nie przebić się przez atmosferę. Sprawdź multiwitaminowe suplementy dziecka do odpowiedniej ilości witaminy D, aby zrekompensować.
 • Stres w domu lub w szkole może pijawka dala na układ odpornościowy zdrowego dziecka. Zachować argumenty rodziny z dala od dzieci i monitorować swoje pozycje telewizyjne. Poziom stresu dzieci wpływają na ich relacje edukacyjnych i społecznych, jak również ich układ odpornościowy. Dzieci z wysokim poziomem stresu chorują częściej i zaczynają się problemy emocjonalne.

Jak Podawać krople do uszu dla dziecka

Jak Podawać krople do uszu dla dziecka


Uszy dzieci są szczególnie podatne na infekcje, ponieważ trąbek Eustachiusza albo nie są na tyle długie, czy nie są ustawione poprawnie, aby umożliwić odpływ płynu. Infekcje ucha powodować silny ból, że ponad-the-counter leki przeciwbólowe takie jak paracetamol lub ibuprofen może nie być w stanie złagodzić. Aby złagodzić cierpienie swojego dziecka, pediatra lub lekarz rodzinny może przepisać przeciwbólowe krople do uszu, aby zmniejszyć ból. Alternatywnie, może on zalecić over-the-counter ucha spadek.

Instrukcje

1 umyć ręce w ciepłej wodzie z mydłem.

2 Warm krople do uszu, trzymając pojemnik w Twoich rękach, aż osiągnie temperaturę pokojową.

3 krople do uszu wstrząsnąć. Ten etap jest wymagany tylko wtedy, gdy krople do uszu są zawiesiny. Sprawdzić etykietę.

4 Umieścić dziecko w jego boku, z bolesne ucho do góry. Starsze dzieci będą mogły pozostać w tej pozycji przez siebie. Dla młodszych dzieci, może trzeba zatrudnić pomoc. Mieć pomocnika leżeć na jego powrót i kołyski dziecka w jego / jej ramionach, z bolesne ucho do góry.

5 Delikatnie pociągnij za płatek ucha tak, że masz dostęp do kanału słuchowego. Jeśli Twoje dziecko ma ucho pływaka, a nie infekcje ucha środkowego, należy pominąć ten krok, ponieważ ciągnięcie za ucho spowoduje jeszcze więcej bólu i dyskomfortu.

6 zastosowania odpowiedniej liczby kropli. Numer ten będzie wyraźnie zaznaczone na opakowaniu. Jak stosować krople, nie pozwala dotykać kroplomierzem do ucha.

7 Trzymaj dziecko w tej samej pozycji przez co najmniej pięć minut, aby krople dotrzeć błony bębenkowej.

8 Umyć dokładnie ręce ciepłą wodą z mydłem.

Wskazówki

 • Uzyskać pozwolenie od lekarza przed użyciem kropli do uszu. Krople do uszu mogą nie być stosowane u dzieci z rur lub otworów w uchu ich bębenkach.
 • Upewnić się, że krople do uszu są co najmniej w temperaturze pokojowej. Zimne krople do uszu mogą powodować nudności i zawroty głowy.
 • Nie mikrofalowa krople do uszu.

Jak zrobić własną Impressions of dziecka Feet & Hands

Jak zrobić własną Impressions of dziecka Feet & Hands


Clay niemowląt stopy i wrażenia są niezapomniane pamiątki rąk do utrzymania dziecka w albumie lub na wyświetlaczu na ścianie lub powierzchni płaszcza. Mogą one być profesjonalnie wykonane, ale można też zrobić samemu w domu. Wiedząc, jak zrobić własne wrażenia dłoni i stóp dziecka gliny daje możliwość uwiecznić pamięć Twojego dziecka niewiele, cute stóp i dłoni.

Instrukcje

1 rolka gliny osuszania powietrza między rękami w piłkę, aby to ciepło i giętki. Wybierz nietoksycznego powietrza suszenia gliny z rzemiosła lub hobby sklepie dostaw. Suszenie powietrzem porcelany jest odpowiednie, ale istnieją inne rodzaje.

2 Rzuć piłkę gliny na zaokrąglone jak obosieczny prostokąta o wymiarach 6-po-8-cali kształt. Powinno być o grubości 1 cala.

3 Zdejmij przednią z ramy obrazu. Zostaw z tyłu na jej temat. Umieść wdrażany kształt gliny w środku ramki.

4 Trzymaj rękę dziecka lub płacić dokładnie w jednej ręce. Wcisnąć go w centrum gliny delikatnie, ale stanowczo. Trzymaj rękę lub nogę w miejscu przez 10 sekund, a następnie zwolnij, pozostawiając wydruku.

5 Usiądź na oprawioną reprodukcję gliny gdzieś w chłodnym i suchym do wyschnięcia na 48 godzin. Wynik końcowy będzie utwardzone formy gliny ręki dziecka lub pieszo.

Wskazówki:

 • Użyj delikatnego dziecka mydła i ciepłej wody do mycia rąk i stóp Twojego dziecka po dokonaniu wrażenie gliny.

Jak wytłumaczyć chorobą Alzheimera do dziecka

Choroba Alzheimera może być trudny do zrozumienia dla dorosłych, a może wydawać się jeszcze trudniejszy do dziecka. Dzieci mogą wyrośli z dziadków lub innych członków rodziny, którzy są teraz z rozpoznaniem choroby Alzheimera i innych form demencji. Pacjent Alzheimera może się mylić, wzburzony i nie rozpoznaje członków rodziny. Dzieci mogą nie być w stanie zrozumieć, dlaczego dziadek lub krewny zachowuje się w określony sposób. Użycie kilku różnych technik nauczania i wyjaśnić dzieciom, co jest choroba Alzheimera.

Instrukcje

1 Wyjaśnij dzieci proces chorobowy Alzheimera. Wyjaśnienie choroby, pokazując dzieciom podstawowe zdjęcia mózgu i co dzieje się, gdy obecny jest choroba Alzheimera. Wyjaśnij, w jaki sposób osoba z rozpoznaną chorobą Alzheimera, dając dzieciom przykłady poznawczych pytań testowych używanych do diagnozowania choroby Alzheimera. Używaj przykładów, takich jak "Gdzie się urodziłeś?" lub "Co roku jest to?" Powiedz dzieciom, że członek rodziny jest często świadomy problemów związanych z myślenia i pamięci, gdy na początku choroby Alzheimera obecny jest.

2 Poproś dziecko, aby porozmawiać o swoich emocjach i uczuciach. Zrozumieć mogą być zdenerwowany lub przestraszony wokół osoby z chorobą Alzheimera, ponieważ ta osoba często będzie działać inaczej niż wcześniej. Otwarcie mówić o chorobie Alzheimera przed i po wizycie członka rodziny lub przyjaciela, z warunkiem.

3 Użyj książki i filmy jako doradców do włączenia nauki o chorobie. Odwiedź stronę internetową Alzheimera Stowarzyszenia na listę książek do różnych grup wiekowych. Zwrócić się do lokalnego stowarzyszenia, aby zobaczyć, czy książki mogą być wyrejestrowany z biblioteki zasobów; wiele lokalnych stowarzyszeń mają książki i filmy dostępne do wypożyczenia. Zamów bezpłatne materiały z National Institutes of Health; wiele ulotek i broszur Alzheimera dla dzieci i młodzieży są dostępne. Obejrzyj film dokumentalny PBS "zapominając" o dzieci w gimnazjum i liceum; Dokument z 2004 roku można oglądać na stronie internetowej PBS jest. Obejrzeć film pierwszy, aby zapewnić właściwe dla danej grupy wiekowej.

4. Dowiedz się, kiedy roczny fundraising "spacer pamięci" lokalnego Stowarzyszenia Alzheimera odbędzie się. Zapisz się do udziału w spacerze lub wolontariusza. Użyj spacer jako okazję dla dziecka, aby porozmawiać z innymi dziećmi, które są dotknięte tą chorobą. Pamiętaj spacer jest impreza rodzinna i często obejmują zajęcia dla dzieci.

Jak czyścić pierwsze ząbki dziecka

Jak czyścić pierwsze ząbki dziecka


Próchnica może się rozpocząć tak szybko, jak pierwszy ząb wybucha w ustach dziecka. American Dental Association zaleca czyszczenie jamy ustnej dziecka już w kilka dni po urodzeniu. Bakterie przechodzą przez ślinę, gdy ty lub opiekun akcji łyżkę z dzieckiem lub czyści smoczka w ustach. Słodkie płyny w ustach dziecka, jak sok, powodują próchnicę, ponieważ bakterie w jamie ustnej, jak korzystać z tych cukrów żywności, produkcji kwasu, który atakuje zęby. Chroń swoje dziecko przed próchnicą poprzez oczyszczenie jej pierwsze zęby po każdym karmieniu.

Instrukcje

1 Połóż dziecko na kolanach, z głową do siebie na łatwy dostęp do jego ust.

2 Wet czyste gazy lub zwilżyć pad dziecka szczoteczki z małą ilością wody.

3 Owiń wilgotną gazą wokół palca lub chwycić szczoteczkę dziecka opuszkami palców.

4 zaśpiewać piosenkę lub powiedzieć wierszyk, aby pomóc dziecko zrelaksować i otworzyć usta.

Zęby 5 RUB dziecka z gazą lub szczoteczką do zębów, począwszy od zębów przednich i pracy z powrotem do zębów trzonowych.

6 Przetrzyj dziąsła i język dziecka gazą.

Wskazówki:

 • Nie kładź dziecka do łóżka z butelką. Pozwala to na płynny połączyć w ustach dziecka z dnia na dzień, kładąc go na wyższe ryzyko próchnicy.
 • Nie zanurzyć smoczek lub butelkę smoczek dziecka do słodkich płynów.
 • Dziecko powinno dentysty, gdy jej pierwszy ząb wybucha lub przynajmniej jej pierwsze urodziny na badanie.

Jak zaoszczędzić Wpadka-Out Tooth dziecka

Jak zaoszczędzić Wpadka-Out Tooth dziecka


Jeśli Twoje dziecko puka się ząb, to awaryjne stomatologiczne. Trzeba będzie szybko działać, aby uratować ząb i dostać dziecko na pogotowie, stomatologa lub chirurga jamy ustnej, tak szybko jak to możliwe. Ważne jest, aby wiedzieć, co zrobić z wyprzedzeniem, tak aby można było oczyścić i uratować ząb za bezpieczną podróż do szpitala. Nie umieszczaj ząb w wodzie, co może spowodować jego uszkodzenie.

Instrukcje

1 Wyczyść brud i zanieczyszczenia z zębów i korzeni, delikatnie wycierając ją czystą szmatką lub ręcznikiem papierowym. Nie szorować ani pocierać zbyt mocno, aby nie uszkodzić korzeni. Zęby mogą być zapisane i ponownie w większości przypadków.

2 Umieścić ząb z powrotem do gniazda, że został znokautowany, jeśli to możliwe. Trzymać w miejscu zęba do czasu przyjazdu do szpitala pogotowie, stomatologa lub chirurga jamy ustnej. To może nie być możliwe dla małego dziecka do noszenia zęba w jego ustach, ponieważ mogą przez przypadek połknąć ząb.

3 Umieścić ząb między dziąsła i usta dziecka, który stracił go, jeśli nie możesz zwrócić go do gniazda oryginalnego. Jest to drugie najlepsze miejsce do prowadzenia ząb bezpiecznie na pogotowie.

4 Umieścić ząb w szklance mleka, jeśli dziecko nie może nosić zęba w ustach.

5 Umieść zęba w ustach rodzica lub innej osoby, jeżeli nie są dostępne inne opcje. Nie jest to korzystny sposób, ale będzie działać.

6 Idź na pogotowie do najbliższego szpitala tak szybko, jak to możliwe. Skontaktuj się z dentysta, ortodonta lub chirurg jamy ustnej w razie potrzeby.

Wskazówki:

 • Zęby dzieci są ważne zastępcze. Dzieci nadal trzeba iść do dentysty, nawet jeśli mają wybity ząb dziecka.
 • Nie umieszczaj ząb w wodzie.

Jak radzić sobie z tym śmierć dziecka z powodu raka

Śmierć dziecka jest niezwykle bolesne i przytłaczające doświadczenie. Ogromna ilość smutek otacza tragedię tego rodzaju, i to nie jest rzadkością, aby czuć się beznadziejna, zły, winny lub dowolną liczbę innych emocji związanych z procesem żałoby. Wielu rodziców, którzy stracili dzieci na raka znajdują się w stanie powrócić do normalnego życia i radzenia sobie z depresją codziennie. Nie ma Krótka odpowiedź na to, jak radzić sobie z bólem, ale jest kilka rzeczy, które można zrobić, aby pomóc w procesie wzdłuż.

Instrukcje

1 Zadzwoń do wsparcia. Ważne jest, aby żalu rodziców pamiętać, że nie są one sam; wiele troskliwi ludzie mogą pomóc w codziennych zadaniach. Polegać na swojej rodzinie i znajomym, aby pomóc w zakupy spożywcze, opiekę nad pozostałymi dziećmi i prace domowe. Otworzy się więcej czasu dla bardzo niezbędnego procesu żałoby.

2 Rozważyć dołączenie do grupy wsparcia. Współpraca z rodzicami, którzy mieli podobne doświadczenia mogą być pomocne w zrozumieniu i zarządzaniu własną żal. Grupy takie jak współczujący Przyjaciół pracy z rodzicami, aby znaleźć nową nadzieję w życiu, które zostały dotknięte tragicznej stracie dziecka.

3 Skup swoje emocje w nowej pasji. Wielu rodziców, którzy stracili dziecko, do raka są obecnie zaangażowane w organizacje charytatywne i organizacje, które starają się pomagać innym w radzeniu sobie z rakiem. Choć nic nie zastąpi dziecku przegrał przed czasem, koncentrując swoją energię na pomoc innych rodziców i dzieci może być potężne doświadczenie, które przynosi nowy sens swojego życia.

4 Trochę czasu, aby skupić się na inne dzieci. Chociaż żal nad zaginionego dziecka mogą być przytłaczające, należy pamiętać, że inne dzieci będą doświadczać szeroki wachlarz emocji i potrzebujesz pomocy w zrozumieniu tego, co się stało. Rodzeństwo może odczuwać strach, niepokój, gniew, poczucie winy, a nawet zazdrość nad uwagą skierowaną na zagubione dziecko.

Wskazówki:

 • Radzenie sobie z utratą dziecka to codzienna walka, która trwa całe życie. Nie staraj się spieszyć się do odzysku; trochę czasu, trzeba przetworzyć żal.
 • Jeśli czujesz się na ryzyko upadku do złych nawyków, takich jak zażywanie narkotyków lub alkoholizm, pamiętaj, że twoi przyjaciele i rodzina są tam, aby wspierać Cię i okaże się o wiele zdrowsze zbytu dla swoich emocji.

Jak wykonać Skolioza Posture Sprawdź dla dziecka

Skolioza jest nieprawidłowe skrzywienie kręgosłupa znamienny boczne lub na boki, zginanie kręgosłupa, deformacje klatki piersiowej i zmiany postawy. Chociaż istnieje wiele przyczyn, najczęściej typu jest nieznanym pochodzeniu lub "idiopatyczny", a to schorzenie diagnozuje się głównie u samic młodzieży w trakcie lub po zrywu wzrostu. Z tego powodu, jest ona określana jako młodzieńczego skrzywienia kręgosłupa idiopatycznej (AIS). Według badań w czasopiśmie Current Opinion in Pediatrics 2010, AIS dotyka obecnie dwa procent populacji. (Wniosek 1)

Instrukcje

1 Crouch w dół tak, że patrzysz na dziecko narażone powrotem z ramion na swoim poziomie oczu.

2. Sprawdzić podwyższonej ramieniem z jednej strony w stosunku do drugiej, wystające łopatki, przechylenie głowy w bok (zwykle w kierunku części uniesionej ramię) oraz kości miednicy, które są nierówne wysokości.

3 pouczyć dziecko zginać do przodu w talii. Szukać "garbem" lub wystawania żebra po jednej stronie. Wtedy jej powrót do pozycji stojącej.

4 przykucnął pozostawać w pozycji ramion dziecka na poziomie oczu i włączyć dziecko się tak, że patrzysz na jej mostka. Sprawdzić na uległ spłaszczeniu lub w wyglądzie mostka i wystawania żebrami dolnej na jednej stronie. Ponowne zbadanie dla każdego nierównych ramionach, przechylenie głowy i kości miednicy unleveling was mogło zauważyć, w kroku 2.

5 Włącz dziecko w lewo tak patrzysz na jej profilu. Ocenić, czy piłka barku pojawia przodu na klatce piersiowej, czy pojawia się głowa organowi. Inne zmiany, które można zauważyć to załamanie lub slouching postawę lub zwiększone łuku w dolnej części pleców.

6 Włącz dziecko do oceny odpowiedniego widoku profilu i powtórz krok 5.

Wskazówki:

 • Przeprowadzić ocenę postawy w silnym oświetleniu, jak zmiany w postawie i krzywizn może być subtelne wcześnie w przebiegu choroby.
 • Od skolioza może pojawić się nagle i szybko postępu, kontrola postawy powinny być wykonywane co miesiąc w rozwijających się dzieci, a nawet dwa razy w miesiącu w młodzieży podczas zrywu wzrostu.
 • Ponieważ nieprawidłowe krzywizny kręgosłupa mogą być niewielkie, zawsze jak najszybciej skonsultować się z lekarzem w celu potwierdzenia obecności skoliozy.
 • Dzieci rodziców z skoliozy są bardziej skłonni do dziedziczenia choroby, tak często kręgosłupa badania kontrolne powinny być obowiązkową częścią ich schematu opieki zdrowotnej.
 • Skolioza to więcej niż problem kosmetyczny. Umiarkowane i ciężkie przypadki skoliozy może upośledzać oddychanie i czynność serca i są związane z większym ryzykiem innych chorób, takich jak wypadanie zastawki mitralnej i osteoporozy. (Odniesienia 2, odniesienia 3))

Jak rozwiązać problemy ze snem dziecka

Większość dzieci potrzebują co najmniej dziewięciu do 12 godzin snu na dobę (bardziej dla młodszych maluchów). Ale niektóre dzieci mogą rzeczywiście cierpi na zaburzenia snu, wpływ ilości reszty ich uzyskania w danej nocy. Może to być spowodowane wieloma różnymi czynnikami, w tym diety, ćwiczeń lub nawet środowiska. Aby rozwiązać problemy ze snem dziecka, istnieje kilka dość prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby przed snem trochę łatwiej.

Instrukcje

1 Ustanowienie dość spójny harmonogram snu. Obejmuje to nie tylko czas nocy dziecko pójdzie do łóżka, ale również czas rano dziecko wzrośnie. Staraj się stosować do tego harmonogramu dla całości tygodnia, a tylko około godziny wariancji w weekendy.

2 Dodaj ciepłe, pocieszające snem rutyny do kąpieli dziecka. Wprowadzenie kąpiel przed łóżko może faktycznie zrelaksować swoje dziecko i ułatwia mu zasnąć.

3 Bądź przy tym szczególną snem trochę czasu z dzieckiem, w którym przeczytać jej historię, jeden na jednego. Spowoduje to dodanie do komfortowego charakteru tej porze. Jednak nie zasypiać samemu. Jak tylko dziecko zaczyna leżąc lub historia jest zrobione, wyjść z pokoju, a co dopiero na sen dziecka.

4 Ustaw temperaturę pokoju dziecka, więc jest przytulny - nie za gorąco, nie za zimno.

5 Upewnij się, że pokój jest ciemny. Zapewni to, że dziecko nie jest rozpraszany przez każdą zmianę oświetlenia.

6 Upewnij się, że pokój jest cichy. Obejmuje to telewizory i muzyka jest wyłączona (jeśli urządzenia te są w pokoju dziecka) przed łóżkiem.

7. Unikaj podawania dziecku jakieś przekąski lub napoje zawierające kofeinę przed łóżkiem. Dwa dobre zasady kciuka trzech godzin między ostatnim posiłkiem nocy i przed snem, a sześć godzin pomiędzy z kofeiną napoju i przed snem.

8 Przechowywać działalnoœci nocy dość niskie-key. Wszelkie działania Ty i Twoje dziecko bierze udział w przed łóżko, zwłaszcza z dzieckiem, problemy ze snem, powinny być relaks. Nie chcesz, aby Twoje dziecko likwidacji przed łóżkiem.

9 Skonsultuj się z pediatrą, jeśli nadal występują problemy ze snem dziecka.

Wskazówki:

 • Według Sleep Medicine Center, dziecko, które powodują problemy ze snem będzie ogólnie więcej problemów w szkole, z zachowaniami, a nawet przypadkowych urazów niż inne dzieci. Spróbuj o mniejsze, lżejsze posiłki na kolację. Bardzo pełny żołądek może zakłócić lub utrudnić snu dla dziecka.

Jak dbać o ekstrakcji zęba Dziecka

Jak dbać o ekstrakcji zęba Dziecka


Istnieje wiele czynników, które mogą prowadzić do dziecka, niemowlęcia, która ząb wyodrębniony przez dentystę, takim jak gnicie, pękanie lub zęba uszkodzonej w celu poluzowania samodzielnie. Chociaż istnieje bardzo niewiele powikłań związanych z ekstrakcją zęba dziecka, bardzo ważne jest, że właściwe ostrożności podczas procesu gojenia, aby uniknąć zakażenia. Dbanie o miejscu po ekstrakcji zęba został usunięty dziecka jest bardzo proste do zrobienia i może zapobiec powikłaniom utrzymujące długie powstawaniu.

Instrukcje

1 Klin kawałek gazy do miejsca wydobycia bezpośrednio po ekstrakcji. Mieć dziecko trzymać w ustach gazę aż zakrzepy całym miejscu wydobycia i krwawienie opada. Jeżeli krwawienie utrzymuje się w każdym momencie, opakowanie kawałek gazy w ustach w celu wywarcia nacisku na rany.

2 uniknąć jakiemukolwiek twardych pokarmów przez co najmniej 24 godzin po ząb został wyekstraktowany. Budyń, zupa i lody są miękkie pokarmy, które można jeść bez mieszania wydobywaniem.

3. Czy Twoje dziecko płukać mieszaniny słonej wody po każdym posiłku, gdy lekarz mówi, że jest to bezpieczne. To oczyszczenie bakterii z jamy ustnej i zapobiec infekcji. Nie używać konwencjonalnego płukania jamy ustnej, jak wiele zawiera alkoholu, który spowoduje ekstremalnych pieczenie i dyskomfort wokół miejsca wydobycia.

4 Zastosuj okład z lodu na twarz dziecka na miejscu wydobycia, jeśli zauważy się obrzęk. Mieć dziecko trzymać głowę podwyższone. Powinno to zmniejszenie opuchlizny, jak również bólu lub dyskomfortu.

5 Daj dziecku normalne dawki Tylenol lub ibuprofen dla dzieci, kiedy czują się skrajne dyskomfort i ból. Unikać over-the-counter przeciwbólowe, które zawierają krzepliwość krwi.